Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosalia [Admin]

Go down

Rosalia [Admin] Empty Rosalia [Admin]

Témanyitás by Rosalia Kedd Nov. 06 2012, 00:31

Mesélői stílusomat az igényes, részletgazdag szövegek jellemzik, legalább is erre törekszem, és tőletek is tartalmas, szórakoztató írásokat szeretnék olvasni. Szeretem a játékosok határait feszegetni, lényegében "A gonosz mesélő" én volnék Twisted Evil Ha undi, tébolyult vagy cselszövő mesét akarsz, akkor az én küldimben a helyed!

Amit szeretek: Szeretek a küldetéseimbe logikai játékokra építeni, és természetesen gonoszkodni és fordulatokat hozni! Nem véletlenül választottam éppen Rosaliát mesélői karakternek.

Amit nem szeretek: KÉSÉSEK! Bár szeretnék roppant szigorúnak tűnni, hajlok az engedményekre, de nálam nincs olyan, hogy inaktivitás miatt befullad egy küldi. Akkor inkább hívok be új játékosokat vagy teljesen átírom a sztorit. És még valami: használjatok feltételes módot, vagy adjatok választási lehetőséget játékostársaitoknak! A metázásért, a tiszteletlenségért és a káromkodásért pedig harapok!

Infók Rosiról: Rosalia karaktere az animéből származik, ő a Titan's Hand narancs indikátoros céh vezére, viszont mivel ő maga sosem mocskolja be a kezét, ezért az ő indikátora makulátlan zöld. Küllemét és viselkedését az animehez hűen igyekszem megformálni azokban a meséléseimben, amelyekben megjelenik. Én viszont jóval tovább megyek azon, amilyen csekélyke kis epizódszerepe volt - itt a fórumon a Titan's Hand céh kiterjedt csempészhálózattal rendelkezik és megannyi piszkos ügylet szála egy, jobban mondva két kézbe folyik össze: Rosalia és a társa, Matheus, összekovácsolt párosként azon munkálkodnak, hogy a csempészetből befolyó vagyonból a Titánok egy Sayonaránál is hatékonyabb elit alakulatként működhessenek.

Általam mesélt kalandok:
Csalafinta kincskeresés
Kalandozás Leo Maxwelddel
A díva eltűnt ereklyéje
Cirkuszi hajcihő
Egy baljós éjszaka
Egy hegedűművész sóhaja
A legsötétebb rémálom
Thomas Hick, a kalandor
Újabb kalandozás Leo Maxwelddel
A türkiz labirintus rejtelmei
Project D
A Blackriver kúria rejtelmei
Morpheus - /átvett céhküldetés/
Tánc a úlélésért
Szafari kaland Leo Maxwelddel
Vásári komédia
Blackriver kúria (kid edition)
Blackriver kúria (nightmare edition)
A hét főbűn
Blackriver kúria (madness edition)
Tanmese
Cukorhegy
Neverending nightmares
Kalandozás Leo Maxwelddel (vol. 4)
Liar game 3

Küzdőterek:
Peter Worker vs Sajuri, az ifjú titán
A Vörös és Kék

Harcművészek nagy tornája
Idomárok nagy tornája
Kardforgatók nagy tornája

Minibossok
10. miniboss

Kazamaták
Ezer kígyó vára

Eventek
A nagy aincradi birkózó event
Pet ovi
Az éhezők viadala
Húsvéti akció
A kinti én
Ahogy folytatódna...
"Az éhezők viadala" 2 - Az önkéntes száműzetés
Sajtótájékoztató


_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.