Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kirigaya Suguha

Go down

Kirigaya Suguha Empty Kirigaya Suguha

Témanyitás by Kirigaya Suguha Szomb. Május 18 2013, 17:59



Név: Kirigaya Suguha
Státusz: Zavart
Szint: Ismeretlen
Kaszt: Ismeretlen
Tartózkodási hely: Ismeretlen

Őrült. Kalandvágyó. Szadista. Szereti a nevetést. És a sikolyokat.

Küldetéseim:
Meglepetés! Tőlem soha nem fogod tudni, épp mire számíts. Megbolondult világ, összezavarodott rendszer? Jöhet. Valami vicces, egyedi, földtől elrugaszkodott? Naná! Teljesen hétköznapi és unalmas, de tanító jellegű? Olyan is előfordulhat. Szadista, lélekőrlő, agyalós? Miért ne?
Rengeteg minden belefér a repertoáromban és egyre szélesebb körben próbálgatom a szárnyaimat. Jól kiismerem magam a börtön világában, de nem vetem meg a fenti duhajkodást sem. Ha hozzám kerülsz, arra számíthatsz, hogy sohasem tudod, mire számíts.

Amit nem szeretek és nagy valószínűséggel nem lesznek a küldetéseimben:
Harcok. Unalmas, kockázós harcok.

Amit elvárok a küldetésem résztvevőitől:
Karakter és jellemhűség. Értem én, hogy user már régen megfejtette a megoldást, mindig mindenre tudja a tökéletes választ és azt hiszi, őt nem lehet becsapni és már jó előre tudja, mi lesz a következő csavar a történetben - dehogy tudja, ha tudná, nem én lennék a mesélő -, de a játékban a karakter fejével kell gondolkodni. Szeretem az esetlenséget, a rossz döntéseket, a lelki drámát, ha megnehezíted magadnak a dolgod. Ha már jól ismerlek, törekedni fogok rá, hogy a karaktered jelleméhez igazítsam a küldetés kihívásait, így élvezetesebbé téve mind neked, mind nekem a játékot. Örülnék neki, ha ezt user nem húzná keresztbe. Wink

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.