Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata

+4
K1
Fulma
Kanami Minagawa
Kirigaya Suguha
8 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Szer. Jan. 24 2018, 12:33


Valamilyen oknál fogva a napokban, vagy éppen pontosan ezen a napon, amikor küldetésünk kezdődik, a csendes és békés Horunka faluba vezet utatok. Hogy kinek mi dolga itt, az magánügy kéremszépen, de az egyszer biztos, hogy már idefelé is tapasztalhattok pár furcsaságot. Akik már pár napja itt tengődnek, azok csupán annyit, hogy idefelé jövet összefuthattak pár szürke színű kezdő szintű egyszerű farkas mobbal, illetve éjszakánként gyanúsan közelről hallhattak farkasvonyítást. Akik éppen ezen a napon indultak útnak, idefelé jövet bizony éppen, hogy csak el tudtak jutni a védett övezet határára, ugyanis úgy elszabadultak ezek a bestiák a napokban, hogy már százával írtva őket is úgy tűnik, ezek egyre csak szaporodnak. Akárhogy is, épp bőrrel és fogakkal megússzátok a befelé jövetelt. Csakhogy egyetlen egy bibi van. Aznap estére, mikor is kinéztek a városhatást jelző oszlopok mögül, vagy csak éppen kifelé tartotok, azt veszitek észre, hogy a farkasok teljesen körbevettek titeket, és immár nem csupán szürke, hanem hollófekete színű, és vészjóslóan vörös tekintetű jószágok is keveredtek közéjük, habár igencsak kis létszámban. Természetesen, aki nagyon akarja, az simán a teleportkapu segítségével megoldja a hazamenetelt, vagy a kristályával, nincs ebben semmi különös. Nektek viszont, kik aznap este arra jártatok, és észrevettétek a helyzetet, megdobbant a szívetek - vagy a pénztárcátok kongására lettetek figyelmesek? - a kétségbeesett NJK-k látványától. Úgy döntötök tehát, hogy a végére jártok a farkasos ügynek. Amint pedig elkezdtek kérdezősködni, nagyon hamar megtudhatjátok azt az információt bármelyik arra járó NJK-tól, hogy már napok óta egyre csak több és több farkas jött elő a közeli erdőből, azon belül is a régesrégen legyőzésre került első boss kazamatájából érkezik a legtöbb jószág. Hamar rájöhettek tehát, hogy pontosan ott kell keresni a probléma forrását, bármi is legyen az. Kérdés csak annyi, hogy útnak indultok-e végül a sötétkék ég alatt, miközben a csillagok már fent pislákolnak az égen? Segíteni akarásotok elegendő-e rá, hogy felkeressétek a hírhedt régi, és elméletileg üresen kongó kazamatát, avagy fületek-farkatok behúzva ti is inkább elmenekültök a teleportálás segítségével egy békésebb és vonyításmentes városkába?

Határidő: Jan. 31. (azaz egy hetet adok egyelőre, aztán majd meglátjuk pontosabban, milyen a ritmusotok/ritmusom)
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 24 2018, 13:01

Kanami Minagawa sosem volt az a személy aki sokat üldögélt volna a fenekén, állandóan úton volt, még akkor is amikor nem. Így esett meg a maga szegény módján, hogy a Kezdetek Városa unalmas lett neki, így kóborolni kezdett a szinten, már csak azért, mert pár régi helyét még nem járta be.
Pár évvel ezelőtt azon ügyködött a maga módján, hogy hogyan lehetne feldobni az első szint szélén fekvő falucskát és arra jutott, hogy erre az eszköz lehetne egy parti vagy egy fesztivál, ha van más bevállalós személy is, aki vele fellépne.
Lassan az erdőn át közeledett a falu felé, amikor pár mob megtámadta, kis költői túlzással élve egy egyszerű suhintással vissza küldte őket a pixeles túlvilágra.
Nem igazán vélte különösnek, még csak megterhelőnek sem, így nem is foglalkozott az aprólékokkal.
-szürke farkasok, és még csak meg sem tudják az embert harapni normálisan, milyen kár- Amikor aztán Kanami a faluba ért érdeklődni kezdett, hogy lenne-e olyan hely ahol tudna valami bulit csapni és ami fontosabb, hogyan kéne elvinni a hírt a Városba.
Erre természetesen a legjobb hely mindig a kocsma vagy fogadó volt. Bement a helyre és egyenesen a pulthoz ment, ahova keresztbe tett lábbal üldögélt, amíg nem rendelhetett magának egy italt és csevegni nem kezdett a pultos sráccal.

Kissé szomorú lett amikor "nem tudunk segíteni" választ kapott, de megtudta, hogy a falunak segítségre lenne szüksége pár dologban. Így a kedvenc különcködő hősnőnk(leginkább csak Kanami tartotta magát annak, másoknak teljesen más volt a véleménye) úgy döntött ott marad.

Este aztán amikor a szállásra igyekezett vette észre, hogy gáz van a falu határán. Oda slattyogott a maga kemény és megvető tekintetével, majd csípőre tett kézzel nézett végig a farkas-hegyeken.
-Szóval ez lenne az amiben segíteni kéne a falunak, mi öreg?-fordult a mellette álló NPC bácsika felé, aki egy kis mosollyal és biccentéssel felelt.

-Hát jól van akkor ideje szétcsapni a bestiák között!- mondta Kanami ujjait ropogtatva és úgy döntött, hogy legfőbbképpen saját esélyeinek javítása érdekében, de részt vesz ebben a balhéban.
-Szóóóval ki az aki velem jönne egy jó kis Farkas püfölésre?
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Fulma Szer. Jan. 24 2018, 14:48

Ok, hely, idő. Ennek a háromnak valamilyen módon kapcsolódnia kéne, ez az írás első szabálya. Azonban az a nagy helyzet, hogy fogalmam sincs hol, és miért vagyok. Az idő azért egyszerűbb. Azt a néhány számot, sokkal hamarabb megértettem, mint azt a nagy szines bigyót, ami úgy vonzotta a tekintetem, hisz számomra rengeteget jelentéssel bírt. (A nagy színes bigyó a minitérképpel egyenlő.) Ahogy hosszú ideig néztem, rengeteg kellemes érzés töltött el, közben észre se vettem mennyire elkószáltam. Mikor meguntam egy picit, és felnéztem arra lettem figyelmes, hogy rengeteg szürke farkas áll velem szembe.
Nem titkolom, nagyon megijedtem, és az első gondolatom az volt, hogy bebújjok egy fa tövébe, és elbújok. Ez viszont már semmit se ér, ha már egyszer körbevettek. Aztán azt veszem csak észre, hogy annyira nincsenek is közel, és mintha egy fal is lenne köztünk, ami miatt nem jönnek közelebb. Ettől még nem jön vissza a bátorságom, mert nincs rá biztosíték, hogy az ami megakadályozza, hogy közelebb jöjjenek nem fog eltűnni a következő pillanatban. Ahogy ezt tisztáztam magamban, ösztönösen bebújtam egy fa tövébe... Ami inkább hasonlított most inkább egy ház falára, de nem akadtam fel ezen az apró részleten.
Így, egy kicsit reszketve vártam azt, hogy teljen az idő. Közben már nem csak szúrke farkasok voltak, hanem már feketék is. Ami miatt kellemetlen lett a helyzet. A fekete mindig rosszat jelent. Nem csak nálam, úgy általában mindig rosszat jelent. Egyre jobban rám jött a félelem és a szorongás, és már elképzeltem, ahogy a csorda áttör a kerítésen, és hatalmas állkapcsaikkal felzabálnak.
Ordítani akartam, de nem mertem, mert a végén még felhívom magamra a figyelmet.
Fulma
Fulma

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2018. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal25/50[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by K1 Szer. Jan. 24 2018, 17:44

Nem is olyan régen még egy hétköznapi férfi voltam mindennapi gondokkal például a lakásom egy patkánytanya, a munkahelyem nem sokkal jobb meg ilyesmi. Aztán kaptam a sorstól egy lehetőség melynek hála megváltozhatott az életem. Cserébe csak annyit kellett tennem, hogy bemenjek egy olyan játékba, amibe jó eséllyel nem fogok visszatérni. Nagy szerencsém volt, mert eredetileg mást egy sokkal rátermettebb, értelmesebb valakit akartak küldeni erre a feladatra ám véletlenül összetévesztettek minket. Amint megláttam az előlegként szánt összeget szinte a mennyei kaszinóban éreztem magamat és hallani véltem amint egy angyal azt súgja a fülembe Jackpot. Természetesen igent mondtam és mielőtt rájöttek volna a tévedésükre beléptem a Sword Art Online világába.
   Egy olyan karaktert alkottam magamnak, ami szöges ellentéte való a valós személyiségemnek. Egy rendkívül bátor, becsületes, és önfeláldozó lovagot készítettem mely a gyengék és a nők védelmezője. Az első összecsapásom nem volt éppen zökkenő mentes, de sikerült arra rádöbbentenie, hogy már nem Kan-voltam hanem K1. Azért ezt a nevet választottam, mert egy filmben halottam és szerintem is nagyon titokzatosan hangzik. Természetesen nem feledkeztem meg arról, ami a feladatom, ami nem volt más mint megtalálni és lehetőségeim szerint megvédeni egy bizonyos személyt. Ez a valaki egy lány volt méghozzá egy nagyon gazdag férfi lánya. Mivel a torony nagyon nagy volt és rengeteg ember tartózkodott egyszerre így olyan volt ez, mint tűt keresni egy szénakazalban, amit egy hatalmas útvesztőben dugtak el. Nem mehettem oda mindenkihez megkérdezvén halott-e valamit róla. Sajnos voltak ebben a világban nagyon rossz emberek is, akiknek nem akartam felkelteni az érdeklődését, mert a végén még elrabolták volna őt váltságdíj fejében.
   Ezért hát elindultam, valamerre míg végül egy kis falucskába érkeztem. Nagy szerencsém volt ugyanis az út során alig támadtak meg fenevada, nem mintha féltem volna tőlük. Nem sokkal később egy csomó farkas vette körül a falut megakadályozván minden nemű ki és belépést. A faluban élő NJK nagyon rémültnek tűntek mintha attól tartanának, hogy bármikor rájuk támadhatnának ezek a bestiák. Régebben játszottam szerepjátékkal a számítógépen és ott általában nem mehettek be védett helyekre a mobok. Ráadásul semmi sem történt véletlenül mindennek megvolt a maga oka akár egy krimiben. Más játékosok példáját követve elkezdtem kérdéseket föltenni az NJK-nak akiktől megtudtam, hogy az első főellenség barlangjából jött az a sok farkas. Nem sok kedvem volt belebonyolódni, mert egyel-kettővel még el tudtam bánni azonban itt falkákról volt szó. Úgy döntöttem keresek egy biztonságos módot, hogy távozhassak onnan majd meghallottam azt a lányt amint megkérdezte ki tart vele farkasokat pusztítani. A szavaiból azt vettem ki, hogy ő elsősorban a falusiakon akar segíteni ráadásul úgy láttam nem lökdösték egymást a jelentkezők. Normál esetben lapultam volna, mint nyúl a bokorban ám az új énem ezt nem engedte, hogy egy nő egyedül menjen a veszélybe. A felszerelésem miatt bizonyára rögtön észrevették, hogy kezdő vagyok, de ez akkor nem zavart.
-Én csatlakozom hozzád. Végezünk a szörnyekkel egyszer s mindenkorra.
Láttam ott egy lányt aki elég ijedtnek tűnt és kicsit reméltem, hogy egy valódi lovagnak hisz majd.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal1721/1900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Seishin Szer. Jan. 24 2018, 23:56

Csak erre jártam pár nappal ezelőtt talán 2-3 nap volt ez az idő és valahogy itt ragadtam a faluban. Egyszerűen erre felé volt dolgom, ami nem titok, egy vörös játékos üldöztem. Sajnos nem kaptam el, pedig menyire szerettem volna pixelekre taposni vagy ép börtönbe juttatni. Az alak meg keserítette néhány kezdő játékos életét, noha nem ölte meg egyiküket sem. Még is terrorban tartotta őket és meg gátolta őket tárgyak és xp szerzésében. Talán csak azért nem halt meg senki, mert elég ügyesek voltak alacsony szintjük ellenére. Mindegy, ezután mi lesz velük az ő dolgok. Feladatom, amire felbéreltek végeztem és ez utal ingyen volt a szolgáltatás.
A kis fogadó nagyon vendég csalogató volt itt is ragadtam egy kicsit. Természetesen ettem és ittam, de főleg ittam. Nyaaahhh néha azért jól esik a régi szokások fel elevenítése. A folytonos züllés és kocsmai verekedések, de szép is és jó is volt akkoriban. Persze azt hittem nekem már csak ez maradt, de ezen változtatott néhány személy legfőképp a nővérem Chakna. Fogadó egy sötét szegletében játszottam vagy is macskáztam egy nagy pohár bor mellett. Mr. Meowski egy fekete plüss, akinek lábait mozgatva imitáltam egy igazi macska mozgását, sőt még nyávogtam is helyette!
Szólni nem mertek, érkezésemkor lilára vertem néhány szempár elég volt, hogy egymagamban azt csináljak sarokban, amit akarok. Na, igen nem nézek ki túl veszedelmesen talán, de ez a cica nagyot tud karmolni.
-NYaaahh nem mondod Meowski tényleg? Akkor három is volt oda kint a házak közt? Csak nem azt csinálták?
Merre is van a bolondok háza? Nesze nekem egy plüssel társalgok kész őrület!
Fülem játékom közben hegyezem és igen csak laposan fekszem az asztalon, várom, elmúljon a másnaposság. Már nem sok volt a vissza számlálásból és újra biztosan mozoghatok hányinger és rohangáló rókáktól mentesen. Ám ekkor valaki, aki igen csak pániktól nagy igyekezetében meg lökte az asztalom. Hirtelen a földön landoltam vagy is landoltunk.
- Nyaaaahhhh
Nyögők fel hangosan és biztos Meowski is így érez és nyögdécsel. Most jön a cica hiszti plüsst markolászva hentergek, jobbra majd balra gurulok kicsit hangosan nyöszörögve, sikoltozva néha padlót kalapálva. Igen a borom is ki borult és Meowski is meg ütötte magát. Hirtelen felpattantam és nagydarab alakhoz sétáltam. Npc vagy sem nem érdekelt, fél szemmel felnéztem és fel nyújtottam a plüssöm.
- Tessék bocsánatot kérni tőle és egy másik bort fizetni nekem.
Ugyan hallottam valami farkasokról karattyolnak, de kit érdekel nagy sérelem ért engem és kicsi társam! Az alak nem figyelt és még bunkózott is én pedig kezdtem egyre idegesebb lenni. Nem tudom, milyen lehet az arcom most, de az alakot még ez sem izgatta.
- Elég legyen most... most...
Cicusom a helyére került inventorimba vissza és kezemben pedig már ott is volt fegyverem. Meg lendítve kapót, egyet az alak, aki egészen az ajtóig tántorodott, vagy repült nekem aztán mindegy részletkérdés.
- Legközelebb lágy figyelmesebb egy cicával, mert tudunk ám mi karmolni is!
Az alak már ki is röppent az ajtón, jártasságomnak hála közeli házfal tövében landolt. Immár kint állva vettem csak észre mekkora a sürgés forgás minden npc és ha akadt játékos, nos, kissé ideges és fél mindenki. A falu széle felé haladva már látom is ketten kitöréssel próbálkoznak. A lány még buzdít is másokat, hogy rendet vágjanak a farkincák közt. Hála az égnek farkas mobok és nem kutyák, minden macska istenének, ha van, ilyen később elrebegek egy imát. Most úgy látszik, szorul a hurok és valahol Ilfangnál van a baj, lehet nem ártana kideríteni ki vagy mi kavarja itt a dolgokat. Pillanatra miközben a társaság felé közeledem meg kell állnom. Szerencsére még elválaszt minket néhány háznyi távolság. Most látom csak egy jk a földön kuporog kicsit meg is sajnálom. Most azzal foglalkozok, ne ásítsak egy nagy színes szivárványost. Végre még pont időben a számláló vagy mi lejárt és eltűnt a jelzés. Immár tiszta mozgással álltam meg a földön kuporgó lány előtt. Fekete ruházatom a köpeny alatt látszik, valami vért szerűség van rajtam. Hentes pedig a vállamon pihent ki elég méretes pallos volt és ebből fakadóan talán nem ép bizalomgerjesztő. Maszkos arccal a lányra pillantottam a fegyverem hegyével előre a talajban landolt, fém csikordult a köveken. Majd leguggoltam az ismeretlen elé. Akiről biztosan tudtam nem lehet vörös játékos, de egy bizony valahol van a közelben mert Hentes halványan világítani kezdett.
- Héé héé védet terület, ide nem jöhetnek csak úgy be felesleges aggódnod.
Falkára pillantottam egy szem látszó kék szememmel majd vissza az idegenre.
- Még is be jönnének, még mindig tudod használni teleport kristályod. Nyaaahhh meg egyébként is az a kettő itt van. Szerintem téged is megvéd Mr. Meowski ha szereted a cicákat.
Felállok, és ki nyújtom, a kezem fel segítsem az idegent. Elfogadja, segítek neki felállni.
- Egyébként csapatban több esélyed van, mint itt kuporogva egyedül.
Utalok ezzel nem magamra természetesen, hanem a másik kettőre. Bár ha engem tekint csapatnak nem áll mesze az igazságtól. Mi ketten vagyon én és a cica vagy is cica és cica. Közel érve majd meg állva a két idegen mellett szemügyre veszem közelebbről is a bolha fészkeket. Vannak jó sokan, vajon farkas bunda nyúzható? Eshet ilyen item? Nem volna rossz néhány a szobám padlójára.
- Hoy hoy hát ezek jó sokan vannak! Kezdenek egyre jobban idegesíteni a vinnyogásukkal.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal3371/3500[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Csüt. Jan. 25 2018, 12:23


Gyermekeim, ilyen a mesélők legszebb álma :3 Köszönöm a gyors reagálást, már hozom is a következő kört Very Happy

Miközben ti magatok a fal mellett figyelitek az eseményeket, a legtöbb JK már régen elhúzott a teleportálás segítségével a szintről. Egyszer csak azt vehetitek észre, hogy szinte csak NJK-k vesznek körbe titeket, esetleg még odébb a kocsmák és fogadók tájékán lézeng pár ember. Lassan elkezdenek arról sugdolózni az emberek, hogy ez a koboldinvázióhoz hasonlatos esemény, ámbár nagyon úgy tűnik, egyelőre csak az első szinteken terjedtek el jobban a farkasok, és ez a falu volt eddig az egyetlen, amelyet körbe is vettek. És nagyon úgy tűnt, ezek az egyedek sem akarnak és talán nem is tudnak betörni a védett övezetve, csupán csak idegesen fel-alá rohangásznak a fal mentén, néhányan morognak egymásra vagy összetűzésbe keveresnek, és a legtöbbön látszik, hogy valami felzaklatta.
Éppen megvakargatjátok a fejeteket, mégis mit kezdjetek a helyzettel. Van, aki fél, van, aki segítene. Van olyan is, aki rögvest bele is vetné magát a küldetésbe. Nagyon úgy tűnt pedig, hogy ti négyen maradtatok azok, akik még képesek segíteni. Illetve még valaki.
Egy hosszú, hollófekete hajú lány. Miképpen álltok a városka határán töprengve, egyszer csak kibontakozik a tömegből egy hatalmas, a szokásosnál jóval nagyobb hófehér bundájú farkas. Igen, az emberek tömegét szeli ketté, akik elsőre meg is ijednek, tartva tőle, hogy egy mob jutott be, ám nagyon hamar kiderül, hogy csupán egy petről van szó. Mellette az idomárja büszke és céltudatos léptekkel halad előre. Mivel csak nemrég kerültetek a játékba, bizonyára nem ismeritek, de akinek kicsit is több rálátása van a helyzetre, az esetleg találkozhatott a nevével: Szophie. A népek többnyire annyit tudnak róla, hogy régebben a Justice League tagja és frontharcos volt. Mostanra vörös indikátor csillogott a feje felett. Talán ezt jelezte Seishin fegyvere?
Minden tétovázást maga mögött hagyva teljes magabiztossággal lépett ki a páros a gyepre, ahol a farkasok rögvest támadni kezdtek rá. A magas szintű idomár és pet páros hihetetlen sebességgel gyilkolta le a számukra egyszerű, kezdő szintű mobocskákat, hogy egy csapás elég volt mindegyik ellenfélnek hozzá, hogy csupán pixelfelhő maradjon belőlük. A lány és a hófehér farkas pet hamar kitakarította a mezőt, majd sebesen bevették magukat az erdőbe. Talán ugyanaz lehet a céljuk, mint nektek. Ám ha nem is ugyanaz vezérel titeket, vagy nem ugyanarra tartotok, nektek szerencsétek van. Ezután nyugodtan, probléma nélkül eljuthattok egészen a kazamata bejáratáig.

Postotok addig tartson, hogy ezt végignézitek, elindultok, és oda is értek a barlanghoz. Smile

Határidő: 1 hét, azaz febr. 1.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by K1 Csüt. Jan. 25 2018, 14:43

Azon tűnődtem vajon, hogyan tudnánk a legkönnyebben kitörni ebből a gyűrűből ugyanis nagyon sok farkas állt a falu között. A legegyszerűbb az lett volna, hogy együttes erővel elintézzük őket, de nem tudhattam, hogy többiek hányas szinten vannak. Ez viszont túlontúl rizikósnak tűnt, mert elég egyetlen hiba és mindannyian millónyi fényponttá robbanunk szét. Volt egy másik elképzelésem miszerint lóra pattanunk és vígan kilovagolunk, a farkasok pedig félreugrálnak az útból vagy simán eltapossuk őket. A gond csak az volt, hogy nem tudtam lovagolni ráadásul fogalmam sem volt honnan szerezhetnénk hátasokat. Arról nem is beszélve, hogy megtámadhatnák, a lovakat azok felborulnak mi meg a földön fetrengnénk. Másik elgondolásom szerint szükség lenne néhány griffre így nemes egyszerűséggel elrepülhettünk volna az ordasok feje fölött. Tisztában voltam vele, hogy griffet még nehezebb szerezni, mint lovat ráadásul nagy eséllyel ritka állatnak minősül. Ez engem, egy cseppet sem zavart és csak úgy szárnyalt tovább a fantáziám. Már láttam magamat amint ott ülök egy hatalmas vérvörös sárkány hátán és semmit sem kell csinálnom, mert az a gyönyörűség egy falásra bekapja az összes szörnyet. Amelyikük meg megmenekül halálos harapással elől azokra a tüzes leheletét zúdítja rá. Ilyenkor szokták azt mondani, hogy beleér a bilibe a keze és felébred, velem ez meg is történt mármint csak a fele.
   Észre sem vettem a nagy álmodozás közepette, hogy egy kisebb tömeg gyűlt körénk, bizonyára ezért mert hallották ki akarunk menni rendet tenni. Alig értettem valamit ugyanis mindenki a másik szavába vágott, de mintha egy korábbi invázióról beszéltek volna és valamilyen koboldokról. Annyit sikerült ebből leszűrnöm, hogy ez nem egy rendkívüli esemény és volt már ehhez hasonló. Először fel sem tűnt az a lény csak mikor már pár lépésnyire előttem állt. Néztem magam elé ostobán, hogy milyen közelinek tűnik ez a farkas. Vagy fél pillanattal később kapcsoltam, hogy ez nem érzéki csalódás.
~Hogy juthattak be?~ kérdeztem magamtól.
Kissé remegő kézzel gyorsan megnyitottam a tárgy menüt és magamhoz vettem a kardot illetve a pajzsomat. Ez idő alatt ő nyugodtan vagy háromszor rám vethette volna magát mégsem tette, ráadásul egyetlen társát sem láttam. Úgy tűnt csak ez az egynek sikerült bejutnia a védett zónába, talán azért mert ő különleges. Annyira értelmes volt a tekintette, hogy egy pillanatig eljátszottam a gondolattal lehet ő a követük. Normál esetben ez elképzelhetetlen lett volna, azonban egy játékban minden lehetséges. Ahogyan figyeltem kissé késve, de leesett, hogy egy szelídített vad, aki a mellette lévő állatidomárhoz tartozott. Mindenféle hezitálás nélkül elindultak kifelé én pedig kissé rémült hangon felkiáltottam.
- Várj túl sokan vannak!
Egy szívdobbanásig tanakodtam majd elindultam, hogy segítsek, neki m megtorpantam amint megláttam mit művelnek ezek odakint. Hihetetlenül gyors mozgásukból csak annyit érzékeltem, hogy a farkas horda egyik pillanatról a másikra pixel felhő borított el mindent. Ránk se hederítve elindultak az erdő felé. Egy darabig csak bámultam magam elé és próbáltam feldolgozni a látottakat. Tisztában voltam, hogy egy játékban bármi lehet, de egészen más a saját két szememmel végignézni.
- Csodálatos .- mondtam szinte sóhajtva. – Hát akkor együnk. – itt már kissé remegett a hangom ezért igyekeztem megacélozni magam majd a páros után eredtem.

/Élet: 4
Fegyverkezelés: 1+2
Erő: 1+2
Kitartás: 2
Gyorsaság: 1+1
Speciális képesség: 1

Rövid Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

1hazatérő kristály
1kis potion/
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal1721/1900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Fulma Csüt. Jan. 25 2018, 19:10

Ordítani akartam, de egy fura lány fölém magasodott, és megpróbált megnyugtatni. Vagy legalább rávenni arra, hogy társuljak be valakihez, mert egyedül inkább pórul járhatok.
Csak mért figyelt fel rám akárki? Persze, a nagy reszketéssel, már nem voltam annyira szürke, mint előtte, de a farkasok akkor is sokkal érdekesebbnek mutatkoztak nálam.
Bólintottam a lánynak, hogy értettem, amit mondott, bár igazán nem értettem egyet vele. Egyedül mindig sokkal jobban boldogultam, mert én jobban megértem magam, mint mások.
Ebben a pillanatban egy újabb alak tűnt fel a láthatáron. A fehér szín eléggé megnyugtatónak hatott, még ha ugyanaz az állat, mint ami miatt a félelmem is eredt.
Először észre se vettem, hogy nincs egyedül, és visszatartottam a lélegzetem, ahogyan az a nemesnek tűnő példány elhaladt mellettem, egyenesen be a sűrűbe.
Nem szedtem össze a bátorságom időben, hogy szóljak neki, szerintem ez nem egy jó ötlet, és így valami csodálatosat láttam.
Gyors volt... Olyan gyors, amilyen egyszer majd én akarok lenni. Az pedig nem fog úgy menni, ha folyton megriadok a kihívásoktól.
Nemsokára az összes gonosznak tűnő vad eltűnt.
Aztán a fiúforma alak is megszólalt, gyorsan felkaptam a tekintetem
-Étel?
Nem kellett kétszer mondania, hogy beinduljon a fantáziám. Meg egy kicsit el múlt... Valami, ami az előbb még itt volt. Lényegtelen, ha már nem emlékszem rá, akkor biztos nem volt olyan fontos. Amúgy is, ha minden igaz, amit eddig hallottam, akkor több,
mint öt éve nem ettem semmit.
Felálltam, és lassan a fiú után mentem. Még biztos, hogy behajtom az ígéretét, amit az evésről tett.
Fulma
Fulma

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2018. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal25/50[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Jan. 26 2018, 14:45

Kanami nem lepődött meg azon, hogy nem voltak tolongó tömegek a hívására, de azért pár különös alakot felfedezett. Az egyik lány a földön kuporgott, de szerencsére valaki felkeltette a figyelmét, volt még egy elég különleges személy, igazából kissé túlzásnak érezte a megjelenését, a macskásságát, majd arrébb pillantva látott meg egy férfit, akinek a megjelenése alapján lovagra tippelt volna Kanami.
-engem az jobban zavar, hogy mennyit tudok elkapni belőlük- felelte a fura karakternek--engem Kanaminak hívnak és téged?

Amikor aztán úgy döntött, hogy ideje elindítani a bulit, egy hatalmas farkast látott meg hátul, bár sejtette nem a kintiekhez tartozik két okból:
Egy fehér volt és jóval nagyobb a kintieknél
Kettő ha mob lenne és bejutott volna, már hátul cincálná az NPCket.

Kissé habozva pillantott a másik játékosra, aki csak szimplán elment mellette, és ki ment a farkasok közé. Valahonnan ismerősnek tűnt az arc ami látott, de nem tudta honnan. Nem tátott szájjal, de meglepődve nézte ami kint történik, és úgy gondolta, hogy csatlakoznia kéne hozzá
-Héé héé várj már! Gyertek menjünk vele!- szólt hátra a többieknek, majd ahogy csak bírt a lány és farkasa után indult, de nem tudta őket utól érni.

Reménykedett benne, hogy nem egyedül indult a "falu hőse" után, egyben valahol azon kezdett gondolkodni, hogy vajon hova tartanak. Hamar elért egy fura helyhez, ami ismerős volt. Az első szint kazamatája és annak förtelmes bejárata.
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Seishin Pént. Jan. 26 2018, 22:14

Csak kint álltam a peremén, a falu szélén ahol még egy lépés és már fenevadak közt is vagyok. Már éreztem a pixelre hullo testek izét, illatát. Már szinte éreztem, ahogy karmom, ami alatt kardom értem mélyen farkasok testébe mar. Az köszönésemre nem sok válasz érkezett nem zavart különösebben. Gyors pillantással már végig mértem a három idegent. Ha jól láttam ketten kezdők lehetnek, vajon csak most ébredtek vagy utólag csatlakoztak? Valamire azonban fel figyeltem, amikor a páros közelébe értem. A kardom egyre fényesebb lett, az egyik vörös játékos lenne?
A lány felé fordulok, nem tudom kinek cimezte a mondatát, de mig beszél szemem rajta.
- Annyit, amennyit csak lehet.
Válaszolom kurtán és meg nyalom ajkaim. Kár nem vagy itt Nia, akkor még izgalmasabb lenne. Nyalogatás után el is mosolyodom, mikor jön egy kérdés, végül is oly mindegy nem? Valószínűleg vagy is inkább kevés az esélye újra találkozunk így felesleges tudnia. Pár pillanatig csak állok, némán a lány kérdése ott lebeg a levegőben. Végül is meg gondolom magam, ha már elmondta a nevét, még ha lehet csak egy álnév illik nekem is mondani valamit.
- Nem igazán van jelentősége idebent a neveknek. Sei.. Seishinnek hívnak többnyire, vagy úgy amit épp rám aggatnak.
Mikor meg jelent az ötödik tag is el mosolyodtam, azt hiszem, mehetek vissza is a fogadóba. Noha nem ismertem névről, sem más hogy azt láttam, amit látni kell. Jó sokkal felettünk áll szintben. Más nem is, de a Pet farkas ezt bizonyította. Nyugodtan, ahogy azt én is szeretem volna kisétált és a farkasok pixel felhőké hulltak.
- Cöhhh fel vágós....
Nem igazán volt kedvem válaszolni Kanaminak és nem értettem miért rohan úgy előre. A petes csaj kazamata felé tart az út úgy is tiszta, mert ki pucolja az biztos. Nem sietek, szép rá erősen elő veszek egy kekszes zacsit. Mikor ki nyitom friss fahéjas, gyümölcsös süti illat kezd levegőbe szállni. Vidáman majszolni kezdtem első sorban a fahéjasokat természetesen, hisz az a kedvencem. Nem siettem sehová főleg nem a kazamata felé az utat amúgy is tudom és van, térképem csak nem tévedek el. Meg vártam, míg mindenki elindul és a sor utolsója mellett legyen az akárki halkan dúdolva egy dalt közben majszolgatva menetelek. Az, aki mellemet sétál vagy esetleg akárki, aki kér vagy érdeklődve néz meg kínálom sütikével. Az út, amin haladunk nagyon is ismerős, ha jól emlékszem a legrövidebb út Ilfanghoz vagy is a szint főnökéhez. Még a dagadt rókaképűhez nem volt szerencsém, de Kézikönyvben volt pár infó róla. Semmi komoly csak sima infó kereskedő nélkül is elérhető általános dolgok. Az ennyi farkas sereglett a falu ellen, két dolgot jelenthet. Valami miatt az egész környékről oda sereglettek, mert valami űzte őket a faluféle. Vagy valami miatt túl szaporodtak? Bár azt kétlem, hogy lehetséges lenne.
Rágcsálás közben nagyon el voltam saját gondolataimmal, már szinte a bejáratnál állva tűnt fel ide is értünk. Eltettem a sütim és Hentest elő vettem újra mi közben elfintorodtam.
- Kicsit mintha még mindig érződne rókaképű szaga.
Én természetesen a szint főnökre gondoltam, szerintem inkább beképzelem csak a dolgot. Hiszen már évekkel ezelőtt elverték jobb létre küldve, még hozzá öt éve ébredésem előtt két évvel. Egy közeli fának, sziklának támaszkodtam, vagy ha nincs más fegyverem keresztvasának és nézem a többieket némán. Várva a következő lépést, vagy azt ki lesz az aki rögtönzött kis csapatunk élére áll majd.
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal3371/3500[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Jan. 26 2018, 23:00


Az idomárlány lehet, hogy sütkérezett volna még a fényben, ha bármilyen módon is tudomására jutott volna, hogy néhányan tátott szájjal figyelitek, vagy hogy egyáltalán ott vagytok. Ugyanis igen, habár nem ismeritek, én biztos vagyok benne, hogy figyelmét elkerülte az NJK-k közé keveredett pár kalandor, és sokkal inkább lekötötte a tény, hogy kikeveredjen a tömegből, és célja felé loholjon.
Volt még valaki, aki hasonló lelkesedéssel indult meg az útra.
Kanami úgy tűnt, igencsak igyekezett utolérni a párost, és lám, szerencséje is volt. A kazamata bejáratánál éppen láthatta, ahogy a hatalmas farkas és gazdája befelé tartanak. Még hallhatta azt is, ahogy megálltak megvitatni a dolgokat.
- Érdekes. Itt is valami kiűzte őket, nem a rendszer generálta az elszaporodásukat. - morogta a farkas rövid körbetekintést követően mély, sajátos hangján. Aki nem találkozott még ilyennel, annak akár még meglepő is lehet, miképpen a pet beszél, de valójában ez elég elterjedt dolog.
- Ezek a farkasok az erdőben éltek elvétve. Szinte biztos vagyok benne, hogy mostanra már eggyel sem futnánk össze, ha behatolnánk a sűrűbe. Csak a falkák nyomait találhatnánk. - folytatta a gondolatmenetet a fekete hajú lány, aki most szúrósan figyelte a sötétséget maga előtt. Hangja magas és lágy volt, ámde határozott.
- És ott vannak a barlangi farkasok. Ezek sosem jöttek volna fel a felszínre.
- Főleg, ha a kazamata őrei.
- Azt kétlem. Itt régebben más őrök voltak, azt hiszem, koboldok.
- Attól még lehetnek egy új kazamata őrei a régi romjain. - Úgy tűnt, a párbeszéd közben a páros egyre beljebb halad előre a sötétségben. Kanami az utolsó szavakat már egészen messziről hallhatta. Dönthetett. Utánuk is futhatott, és meg is várhatta a társait. Akár még utánuk is kiabálhat. A lehetőség adott.
Ha volt bárki, aki követte őt, és tartotta vele a tempót, az ugyanígy ér el a szinthez.
Ugyanakkor, aki Seishin ráérős tempóját vette fel az erdőben való gyalogláshoz, annak kicsit rögösebb volt az odavezető útja. Alig csak pár perccel azután, hogy az idomárpáros elhaladt az erdőben, a farkasok, akiknek sikerült elbújniuk előlük egy-egy bokorba, elkezdtek előbújni. Út közben szám szerint öt darab szürke példánnyal fut össze a kis csapat. Sajnos, úgy tűnik, az első példány meglepte Seishint, akinek kezéből a keksz kirepült ennek hatására, és pixel formájában az ég felé repült.
A farkasokkal való harcot, kérlek, írjad/írjátok le, ugyanakkor körök formájában ez nem lesz kijátszva. Csak úgy, mintha egy élményben/ismerkedésben emlegetnétek. Ha nem érthető ez így, segítek, csak szóljatok. :3 A harc során életpont veszteséget is szenvedsz/szenvedtek, ugyanakkor ez visszatöltődik, mire a barlanghoz érsz/értek. Azaz, oda ugyanúgy erőtök teljében érhettek be.

Határidő: most csökkentem, 3 nap. Azaz 2018.01.29.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by K1 Szomb. Jan. 27 2018, 13:33

Mielőtt folytatnám, a történetet előbb talán tisztáznom kellene mit jelentett hajdanán a lovag kifejezés. Ebben a világban csak egy kaszt melyben a játékos kardot és pajzsot használhatott egyszerre ám a valóságban ez egy kicsikét bonyolult volt. Rendszert azon páncélos harcosokat illette ez a jelző, akik lovon közlekedtek, vagyis én így olvastam. Kemény és kitartó munkával válhatott valaki lovaggá, de volt egy könnyebb út is miszerint mindenkit l kellett fizetni, akit csak lehetett. Érdekes módon ezt manapság is sokan használják probléma megoldás gyanánt. Lényeg az, hogy ezeknek a harcosoknak volt egy kódexük amit tiszteltek és be kellett tartaniuk a szabályait. Ezek közé tartozik a bátorság, bölcsesség, jótékonyság, hűség, igazságosság, udvariasság. Biztos nem mindegyikük tartott magát ezekhez az erényekhez, de remélhetőleg a legtöbbjüknek sikerült.
   Akkor most vegyünk engem elő és nézzük, hogy ezek közül hány illik rám. Bátor nem voltam ugyanis a legutóbbi kis kalandomon visítva rohantam el mindösszesen három, girhes malac elől, akik jól fenéken is szúrtak. Udvarias sem voltam ugyanis elfeledkeztem bemutatkozni a hölgyeknek továbbá annyira izgultam, hogy arra sem figyeltem ők miről beszéltek. Mondhattam volna, hogy teljesen lebilincselt a páros csapatmunkája, de az mentegetőzés lett volna. Jótékonysághoz még túlságosan is csóró voltam így erről még nem tudtam megbizonyosodni illene rám vagy sem. Ha ez nem lett volna elég nagyon gyenge voltam talán még ágyútölteléknek se használhattak volna. Az ilyen embert szokták megkérni foglya meg a vezetéket, hogy kiderüljön van-e benne áram. Azok ketten pontosabban hárman kilőttek akár egy rakéta, képtelen voltam utolérni őket ezért úgy döntöttem csatlakozom a lassabbakhoz. Azzal hitegettem magamat, hogy nagyobb szükségük van az én segítségemre azonban ez pusztán egy hiú ábránd volt.
   Váratlan farkasok ütöttek rajtunk és az egyik játékos kezéből ki is ütötte a sütijét, ami azon nyomban megsemmisült. Így már világos volt számomra miért nem láttam sehol eldobott zacskókat, vagy ételmaradékokat. Beletelt vagy két kerek másodpercbe, míg felfogtam mi is történt és rögtön kezembe vettem a kardomat. Eszembe jutott az eset mikor egyedül mentem vadászni s majdnem otthagytam a fogamat, csak azért maradtam életben, mert a vadásznók váratlanul odébb álltak. Ahogyan rám bámultak azokkal a dühtől izzó szemeikkel és vicsorogtak a tűhegyes fogaikkal ismét elkapott a halál félelem és elkezdett remegni a kezem.
   Úgy döntöttem kissé háttérbe húzódom és megvárom, míg az erősebbek elvégzik helyettem a piszkod munkát ám egyszer csak megláttam őt. Olyan volt akár egy megrémült őzike és pont az én hátam mögött keresett menedéket. Szegényke, ha tudta volna, hogy pont úgy félek, mint ő nem engem választ fedezék gyanánt. Az egyik farkas szemből támadt rám én pedig az ösztöneimre hallgatva fejen kólintottam a pajzsommal utána pedig belé mártottam a kardomat, amitől fényszilánkokká robbant szét. Ezzel nem volt vége ugyanis az egyikük kihasználta figyelmetlenségemet és a bordáimba harapott. Lehet, hogy velem van a hiba akkor viszont nem félelmet éreztem, hanem haragot, ezért fogást váltottam a kardomon majd lefelé vágva kétszer az ordasba döftem a fegyverem, amitől ő is kimult. A jobb oldalamon egy vörös csík jelent meg azonban egyéb változást nem tapasztaltam. Határozottan néztem magam elé és közben a szememmel kerestem a legújabb ellenfelemet, mert ezúttal nem csak rólam volt szó, hanem a bájos védencemről. Sosem gondoltam, hogy én, aki minden nehézség elől elmenekült képes kiállni bárkiért vagy bárki ellen.
-Nem juttok át rajtam. – fogalmam sincs miért mondtam ezt, csak úgy kiszaladt a számon.

/-1 páncél/
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal1721/1900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Jan. 27 2018, 18:49

Hosszan sprintelt Kanami, hogy nagy nehezen meglássa és meghallja azt amit kell.
A kazamata bejáratánál a hatalmas hófehér farkast látta meg először, mellette pedig a majdhogy nem már szánalmasan picur lányt, de szokták mondani, hogy "kicsi a bors, de erős", ami szerintem találó szavak erre a párosra is.

Kanami lihegve dőlt le a térdeire, majd hallva a páros csevegését ordított feléjük
-Hé! hahh HÉÉÉ! EGY PILLANATRA!-ordította ahogy telt tőle, attól függetlenül, hogy majd kiszakadt a tüdeje, bár ez idebent csak egy kis ideig tartott és persze nem fájt. Amikor eléggé összekaparta magát Kanami kiegyenesedett és félrecsapta a szemébe lógó hajfürtjeit, majd odasétált.
-nagyon szép munkát végeztetek a falunál, kár, hogy nem hagytatok nekem...- és mintha csak egy klisés történetben lennénk sétált ki egy farkas az erdőből, majd egyenesen Kanami felé kezdett rohanni.

A kalandorlány nem tétovázott, és elővette a hű fegyverét, majdhogy nem elmondható volt a pici darabról, hogy heroikus fegyver volt. De ezt leginkább csak Kanaminak jelentette, végül is, ez a pixel csomó hozta ki a börtönből.

Előre ugrott egy alap képességgel és a pallosa oldalával verte fejbe. Az állat oldalra dőlt és vonyítani kezdett, ami egyet jelentett azzal is, hogy megsebződött.
Kanami felhúzta szemöldökét, és vicsorgó fogait is kivillantotta. A predátor és a préda szerepe felcserélődött, ezt mind a ketten tudták. Farkaséhséggel suhant ellenfele felé és feje felé emelte a pallost, ami a háttérben lévő hold fényével együtt egy különleges hangulatot adott az egésznek.

A hatalmas fegyver gond nélkül suhant át a préda farkas testén, ami pixelekre hullott, és hamar el is tűnt.
-Vigyázz mert harapok pajti.-tette hozzá, majd elkönyvelte, hogy vannak még körülötte.
-ez már hiányzott, de őszintén. Szóval megharagudtok, ha tegezlek titeket? Remélem nem, mert már késő... úgy hallottam benne vagytok az infó közepén, és kitudja mi van oda bent, lehet lennénk páran akik veletek mennénk remélem nem baj


A hozzászólást Kanami Minagawa összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 27 2018, 18:50-kor. (Reason for editing : Kanami Minagawa)
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Fulma Vas. Jan. 28 2018, 14:44

A fehér farkas elrohant, majd utána két másik lány is, ha jól vettem a dolgokat észre.
Nekem nem volt sürgős a dolog, így úgy döntöttem, hogy a lassabb csapattal tartok. Bár előtte sokat gondolkoztam azon, hogy egyszerűen itt maradok a városkában, hisz a farkasoknak nem sikerült ide bejutniuk, még ha meg is ijesztettek a közelségükkel. Aztán az tényleg a menet felé döntötte a mérleget, hogy ő volt az, aki felelevenítette az étkezés lehetőségét. Bár arról fogalmam sincs a farkasoktól hogy jutott el az evésig... Eddig azt hittem, az én gondolataim követhetetlenek.
Mondjuk nem tudom, hogy milyen íze is lehet egy farkasnak. Bár nem is akarom megtudni.
A keksz amúgy is jobban hangzott, és nem is kellett volna sokat tennem érte, de nem igazán bíztam meg a lányban, aki kínálgatta. Meg úgy senkiben se.
Ahogy megjelentek a farkasok egyből menedéket próbáltam keresni magamnak, és mivel elég bátornak tűnt, (meg az evést is ő ajánlotta fel) bebújtam az egyetlen fiú védelme mögé.
Az egész néhány másodperc alatt történt. Szívesen segítettem volna, de a félelmem most is felül kerekedett rajtam. Aztán ő bele is vágott a küzdelembe. Nem volt olyan látványos, vagy egyoldalú, mint mikor a fehér farkas csapott szét a többiek közt, de ő azáltal nem is volt veszélyben.
Most ez a srác az életét kockáztatja azért, hogy megvédjen. Pedig még csak nem is ismerjük egymást.
Valamikor régen hallottam erre egy szót. Remélem most jó értelemben használom a kifejezést.
-Lovag.
Igen. Eldöntöttem, mostantól ő lesz az én lovagom. Akár akarja, akár nem.
Ha nem lennénk teljesen idegennek, és nem a farkasok foglalnának le minket most átölelném....
Fulma
Fulma

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2018. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal25/50[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Seishin Hétf. Jan. 29 2018, 20:14

Aki a közelemben volt azt meg kínáltam, de senki nem élt a remek lehetőségél.
- Ha nem hát nem.
Vontam meg a vállam és vidáman majszolgattam tovább. Milyen jó már ide bent nem kell félni az élhízástól. Erre már többször is gondoltam, és ha más előnye nincs is ennek a világnak, nos, ez azért csak egy pozitív dolog. Csapat társaim, már ha lehet minket csapatnak nevezni mind különcök és kicsit furák. A lány, aki előre rohant kicsit harc mániás lehet, vagy csak ennyire imádja a kiontott pixelek látványát? A fiúról, meg még nem tudom, mit gondoljak keveset szolt. Kevesebbet, mint a csendes félénk lány. Csak az egyikük nevét tudom a lányét, aki előre rohant, már ha az igazit mondta.
Végül is nekem aztán mindegy, lehet úgyse fogunk találkozni újra többet, ha meg még is hát akkor üsse kő, legalább nem leszünk annyira idegenek egymásnak.
Az erdő most is szép volt és csodás, de egy dolgot sajnáltam a sok farkas mob miatt az egyéb apróságok eltűntek. Az apró állatok neszezése, nyúszik és sünikék most sehol sincsenek. Vagy vannak, csak halálosan megrémülve remegnek egy bokor alatt. Kedvem volna kideríteni merre is lehetnek, de az idő erre most nem alkalmas. Meg rázom a zacsit és meg próbálom fel becsülni menyi is van még benne. Az utolsó adag volt így ha vissza érek egy városba fel kel tölt sem a tartalékokat. Ilyen jótékony és kedves akartam lenni, de..... Hirtelen zörgést hallottam. Egy meg maradt farkas ugrott elő a bokorból meg még néhány szám szerint öt. Az egyik rögtön nekem is rontott és ki verte a süteményem kezemből ami pixelekre hullott.
- A bolhák cifrázzak cakkosra hátsód te kib=%!+!!.
Most lenne cenzúra mondatom végén szép nagy síp szó hangzót volna el ehelyett egy szép igényes káromkodást eresztetem meg. Látszott fájdalmasan érint a kedvenc csemegém hirtelen elvesztése, ami kissé feldühitett.
A rám támadó még mindig vicsorgott és mikor ugrani akart öklömmel pixelekre csaptam. Szerencsére volt köztem és mob közt akkora stat különbség ilyesmi sikerüljön. A váratlan támadás miatt életerőmből vesztettem is 2 pontot, de nem aggódtam 2 pont csekkéjség. Regenerálódom az jó he meg nem hát igy jártam.
Volt még egy bolhás útonálló, akit Hentest elő húzva keresztbe szeltem. Mozdulat végén a fiú előtt álltam, aki mögött a félénk lány volt. Azzal karomon egy nagy piros pixeles csík van nem foglalkoztam. Itt nincs fájdalom, így időt sem érdemes pazarolni nagyon az ilyesmire.
Nem tudtam mit mondhatnék, de valamit mondani szerettem volna, hisz még ha más számára hihetetlen is láttam szemem sarkából mit csinált. Szabad kezemmel meg fogtam a vállát és barátságosan elmosolyodtam.
- Igazi lovag vagy, talán kedvelek egy kicsit. A seb miatt meg ne aggódj, nem fog gondot okozni a későbbiekben.
Mondtam miközben meg érintettem a piros pixel csíkot a lovag oldalán.
A lányra pillantottam még mindig mosolyogva és eszembe jutott valami, egy korszakalkotó ötlet.
- NYaaahh én Seishin vagyok- Nyújtottam a kezem majd folytattam.- Alkut ajánlok neked, vagy ha úgy gondoljátok mind kettőtöknek. Fejenként 1 fahéjas süteményért cserébe segítek a küldetés alatt. Ha úgy könnyebb fejenként 1 fahéjas sütiért felbérelhetek egy harcos kasztú játékost.
Ajánlat csak most érvényes és akciós, de még menyire, akciós!
- Oh még valami vedd figyelembe a pajzsod méretét akkor talán legközelebb elkerülöd azt. Elvégre te kasztodnak mindeneknél erősebb védelme van.
Részemről ennyi volt újra elindultam a kazamata irányába, ha csak nem élnek az ajánlattal, vagy más esemény nem történik, mert akkor közelükben maradok.


(-2 élet pont)
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal3371/3500[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Jan. 29 2018, 21:59


A küldetésbe becsatlakozik Askr - várhatóan a holnapi nap folyamán. A történetben ugyanazt látja és érzékeli, mint ti, annyival tovább menve, hogy Hatival, a saját démoni farkas petjével már napok óta észrevették az erdő farkasainak különös viselkedését. Nem is lehet ez másképp, hisz ha járatos vagy eme fenséges állatok viselkedésében, nagyon hamar feltűnhet, hogy valami megváltozott, és a visszájára fordult. Az egyébként büszke, és nyugodt állatok most túlságosan zavartak, ijedtek. Folyamatosan a falkaháborúk, igyekeznek egymás között vezetőt, azaz alfát választani. Láthatóan megzavarta őket, hogy el kellett hagyniuk eddigi élőhelyüket, és irritálja őket az emberek közelsége. Szánalmas látványt nyújtanak, midőn ösztönös félelmük felülkerekedett rajtuk, elragadták őket intuícióik, és engedtek alantas érzelmeiknek.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Askr Kedd Jan. 30 2018, 11:49

A fűcsomók alig zizegtek a mancsai alatt, a bokrok ágait – testmérete ellenére – elegánsan kerülgette. Vágtája közepette mélyeket szuszogott, nem az ő lihegése volt az, ami megölte az éjszaka csendjét.
Mögötte futottam, egyszerűen képtelen voltam lépést tartani a fekete farkassal. Az sebesség csak arra maradt jó, hogy a nyakunkban sompolygó vad társaitól eltávolodjunk. Ahogyan átnéztem a vállam felett, megannyi sárgás szempár pillantott vissza – tágra nyílt, félelemmel, őrülettel telt lelki tükrök. Minél többet menekültünk, annál jobban nőttek létszámban. Már rég nem volt lehetőségünk felvenni velük a harcot, egyszerűen túl sokan jöttek egyszerre. Hati irányába pillantottam, ő meg vissza rám. Bólintott, én is biccentettem. Egy kisebb – két-három méteres – hasadék felé loholtunk, aminek lehetőségét ki kellett használnunk. Összeszedtem minden maradék gyorsaságomat, kitartásomat, hogy fél-fekvő pózban be- és lecsússzak. Talpra érkeztem, amiképpen lehuppantam a levelekkel és ágakkal borított mederbe. Testem neki simult a szirtszélnek, ami felülnézetből ideálisan el tudott takarni a vad farkas falka elől. Először Hati mély torokból érkező vonyítása, aztán a mobok fáradt lihegése és ugatása az, ami alapján tudjam, mi történt a felszínen. Az el-eltávolodó zajok megkönnyebbült sóhajtást váltottak ki belőlem. Térdre rogyva hanyagul futtattam végig ujjaimat hajamban, eltörölvén a még el nem pixeleződött izzadmányt. Mély levegőket vettem, hogy a kitartáspontjaim a lehető leggyorsabban visszatöltődhessenek. Bizakodóan tekintettem felfelé, reménykedvén, hogy a démonfarkas idő előtt képes lesz az űzőit lerázni és visszatérnie. Bizalmas bólintással fordultam meg, majd… a szóban forgó állat ott állt mellettem, az arcomba lihegve. A váratlan helyzettől hátrahőköltem és néma káromkodással adtam a társam tudtára, mennyire meglepett mindezzel. Ő persze csak vigyorgott a dolgon, mintha annyira humoros lett volna a nyomorom.

- Azé’ jól vagy? – kérdezte végül, mire egyszerű bólintással válaszoltam. Mire szóra nyithattam számat, hogy viszonozhassam a gesztust, teljes testből elfordult. Fejét felszegezte, a Hold irányába nézett. Mióta említette, hogy a fajtársak viselkedése aggasztotta, többet nézett felfelé – talán túlságosan sokat, még annak ellenére is, hogy farkas volt. Ami azt illette, a napokban egyre kevesebbet szórakozott vagy fitogtatta erejét. Szinte szégyellte magát, a megvadult fajtársai nevében is. És talán – esetleg talán – attól félt, hogy ő is ilyenné válik, ha megadja józan eszét az állatias ösztöneinek: hogy nem Hati, hanem valami más lesz.
- Ne félj. – szólítottam meg halkan a petet. Kérdően vonta fel szemöldökét, mély lelki tükreim felém emelte. – Megkeressük rá a megoldást. Nem neked…
- Ez nem rólam szól. Ezek még vadállatokként is olyan mélyre süllyedtek, hogy nem ismerek rájuk. – vallotta be zaklatottan a fekete farkas. – Én… mi sosem ölünk félelemből. Sosem eszünk félelemből. Nem bántjuk egymást félelemből. És nem tébolyodunk meg a félelemtől.
Igaza volt. Amikor pár napja rendet rakott két potenciális alfa között, ahogyan verekedtek, az teljesen más volt, mint ha területért küzdenének. Inkább annak tűnt, hogy csakis magukat féltették – nem a territóriumukat. Fejemet gondterhesen ráztam meg. Hati még sosem tűnt ennyire szomorúnak vagy csalódottnak.
- Tanácstalan vagyok, Hope. Láttad, hogy némelyikük úgy nézett ki, mint én. – Orrát ráncolva, ínyét felhúzva adta tudtomra undorodottságát. Ez szertefoszlott, amint folytatta. – Mi van, ha én is ilyen leszek? Mi van, ha én is egy szörnyeteg vagyok?
- Nem vagy az. – jelentettem ki ellentmondást tűrően. A félhomályban is láttam, ahogyan a szavaim súlya alatt Hati összerezzent. Rám emelte szemeit, néma értetlenséggel méregetett. – Igaz, a kezdetekben nem jöttünk ki túlságosan, de akkor is követtél. Nagyon béna idomár voltam és vagyok. Viszont mindig megőrizted a türelmedet. Mindig mellettem maradtál, még ha nem is érdemeltem meg. Talán még most sem... – Itt egy pillanatra lesütöttem tekintetemet. – Hati, te nem tudnál megőrülni. Ilyen hűséges emberrel még sosem találkoztam.
A démonfarkas szemmel láthatóan döbbent volt. Szavakkal nem tudta leírni, mit gondolt minderről. Lelki tükrei hirtelen üvegeseknek tűntek, ahogyan rám nézett és nem vette le rólam azokat. A „méltóságteljes” petcsászár reszketett – emberi félelemből adódóan. Ülőhelyéről felállva lassan odalépett hozzám, kezemet kutya módjára nyalogatva. Füleit lehorgasztotta, megadóan nyüszített. Támogatásra és szeretetre volt szüksége. Annak ellenére, hogy szánalmas látványt nyújthatott, együtt érző és hálás mosollyal jutalmaztam meg társamat. Szabad kezemet végigfuttattam a pet sűrű, szürkésfehér hátsörényében, majd homlokomat az övéhez nyomtam.
- Hülye.

______.______

Ahogyan az utolsó farkasok egyikére vetettem magamat a menedéket adó fél dombról, pálcámat meglendítve vágtam pofán az elfajzott vadat. A leterített állat nyüszítve szállt el, miközben a levegőben színes pixelek formájában tűnt el. A következő fekete farkas a torkomnak akart ugrani, társa halálának láttán. Ekkor ugrott ki mögülem Hati: ahogyan előre vetült, hátsó mancsaival a hátamról rugaszkodott el, hogy elég lendülettel vethesse magát a másik sötét bestiának. Hátam beleborzongott, ahogyan a pet emberibb hangján üvöltött rá riválisára, és nem vonyított. Úgy tűnt, a farkasokat jobban megrémítette a mi szokásaink. Az emberek nem voltak szokottak az erdőkben, így – pláne ilyen félelemben – nem ismerhettek bennünket. Az ismeretlen jobban megfélemlítette őket, mint amit már megszoktak.
A démonfarkas pusztán súlyára hagyatkozva terítette le azt az állatot, ami bántani akart. Attól fogva, hogy az a hátán feküdt, már veszített – de nem volt elég. Összekucorogva, fülét lehajtva ugyan, de agresszíven próbálta agyarait a petbe mélyeszteni. Harapnia kellett, a többi nem számított. Hati beletörődő sóhajjal vette ezt tudomásul és előbb megadta neki a kegyhalált. Hátrébb lépett, amint a fekete fajtársa pixelhalmazként eltűnt a színünk elől.

– Undorító. – jelentette ki, csalódott fejcsóválás közepette, majd némán intett irányomba. Fülelt, szaglászott, érzett valamit. Ha jobban figyeltem, én is hallottam, ahogyan a szél az irányunkba fújt. További farkasok morgását és nyüszítését, csatakiáltások(?) zaját és talán a keresett kazamata bejáratának sóhajtását lehetett hallani, ahogyan a szellő kifújt onnét. A démonfarkas több szót nem tékozolt, kényelmesebb tempóban baktatott a történések irányába, én meg követtem. Mindketten éreztük, hogy még több vad jelenhet meg, ha tétlenek maradunk.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/2900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Kedd Jan. 30 2018, 14:09

Kanami szavára a páros megállt, és megfordult. Végignézték a jelenetet, miként öli meg szép mozdulattal az érkező mobot, és elismerően bólintottak.
- A nevem Szophie, ő pedig itt Vezér. - mutatta be egy karlendítéssel párját az idomárlány. A farkas köszöntés gyanánt csupán pofáján rántott egyet.
- A csapattársak mindig jól jönnek. - bólintott nagy komolyan az idomárlány. - Sosem lehet tudni. Többen mindig biztonságosabb. - jól tudta ezt, hiszen a börtönben a túlélés kulcsát jelentette számára a csapatmunka. Természetesen bevárta a többieket, és őket is köszöntötte, majd bemutatkozott, amennyire ideje és alkalma engedte a dolgot.
EAz első, aki feltűnt a színen, az Hati volt, menekülve és egyben harcolva is egy adag szürke példány ellen, illetőleg azzal az információval a tarsolyában, hogy ezt a maroknyit további rengeteg farkas követi még, kicsit lemaradva. Gazdája, Askr ugyanúgy tisztában volt vele, hogy utánuk lohol egy hatalmas banda, így a barlang oltalma felüdítő gondolat számára. A csatába természetesen Vezér azonnal becsatlakozott, és így közös erővel gyorsan sikerült legyőzni az ellent. Éppen az utolsó kettő pixeleződik el a farkasok harapásának hatására, mikor megérkezik a csapat lemaradt három tagja.
Ezek után, sajnos nincs sok idő semmiféle tanácskozásra vagy elbeszélésre, ugyanis jól hallhatóan a hatalmas falkányi szürke farkas már közel ért, és vágtázott keresztül az erdő ezen felén, irányotokba loholva. Ha nem akartok - már pedig nem akartok - harcba bocsátkozni, és halálnak halálával halni, akkor bizony nincs más mód rá, a barlang felé kell vennetek az irányt. Sajnos ennyi farkassal szemben még Szophie és Askr vigyázása mellett sem lenne ugyanis garantált a biztonságotok.

Szophie sietősen megfordult. Vezér torkából mély morgás tört elő, mely végigmorajlott a barlangrendszer falain. Pár pillanattal később egy sikoltásszerű, magas vijjogó hang válaszolt vissza. Hangosan, ám nem jól kivehetően verték vissza a kazamata keskeny falai. Képtelenség volt megállapítani, honnan érkezett a visszhang, vagy mihez tartozik. Egy biztos; ilyen vészjósló, halált ígérő hangot még egyetlen ismert mobtól sem hallhattatok.

Ahogy utatok halad egyre beljebb a kazamatába, úgy tűnik el mögöttetek a fény. A fáklyák, melyek alapesetben fellobbannak érkeztekre, most üresen, sötéten állnak a fal mentén. Ha van valakinek az invertoryjában esetleg pár, azt használhatjátok világítás céljára, esetleg világító kristályt alkalmazhattok, vagy ha valaki hord magánál gyufát, találtok a bejáratnál kettő darab alkalmas, meggyújthatú fáklyát, amelyet magatokkal vihettek. Máskülönben útitársatok a sötétség lesz. Nem túl jó ómen a kezdethez.
Akárhogyan is, ha tüzet visztek magatokkal, és nem kristállyal világítotok, annak fénye folyvást mozgog, pislákol, el-el tűnik és fel-fel gyullad, pedig érezhetően nem mozog a kazamatában sehol egy kevéske szellő sem. Fülledt és állodt végig a levegő, keserű penésszag árad mindenhonnan.
És minden egyes méterrel változik valami. A farkasok azok, akiknek feltűnhet ez az apróság, nekik sem rögtön. Először csak halványan motoszkálni kezd bennük egy gondolat, szinte egyszerre, de nem jönnek rá, mi az. Aztán további méterek után úgy érzik, el kezdett zúgni a fülük, de nem osztják meg azt gazdáikkal. Még további pár méter után gondolataik elterelődnek, és habár a fülzúgás folyamatos, már-már hozzászoknak, és nem veszik észre a jelenlétét. További méterek következnek, mire a petek elkezdenek komolyabban foglalkozni a kérdéssel. Ekkor már jó mélyen bent jártok a kazamatában. Szöget üt a fejükbe, hogy ez a hang talán nem jót jelez. Viszont nincs rá alkalmuk, hogy végül megosszák kételyeiket gazdáikkal és útitársaikkal, mert egy hanghullám hirtelen olyan erővel támad rájuk a semmiből, hogy az érzékeny fülű peteket a földre szegezi.
Nektek, kedves kalandortársaim, egyáltalán csak ekkor tűnik fel egyáltalán akármi. Hirtelen elsöpör titeket is egy hullám, és habár a hangot ti most még csak fülzúgásnak érzékelitek, mégis nyomás helyezedik rátok. Valami, mintha csak a fejeteket akarná összelapítani. Nem bírjátok tovább, a hatására be kell csuknotok a szemeteket, és kezeteket a fületekre tapasztani. A nyomás egyre csak növekszik, csukott szemetek mögött színes-krikszkrakszos képek cikáznak és villannak fel. A zsibbadás teljes testeteket elönti, és habár nem fáj, így is roppant kellemetlen. Arra késztet, hogy összegörnyedjetek, mintha csak görcsben állna a gyomrotok. Az érzés őrjítő.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by K1 Kedd Jan. 30 2018, 21:01

Mikor végeztem az utolsó farkasommal a mögöttem rejtőzködő kis hölgy mondott valami, de nem értettem kristály tisztán, ha minden igaz lovagnak nevezet. Nagyon jól látta ugyanis én tényleg abba a kasztba tartoztam bár ezt nem lehetett nehéz kitalálnia, mert csak a lovagok használhattak pajzsot. Sosem voltam az a kimondott hős alkat azonban nem hagyhattam, hogy szegényt bántsák, vagyis ez nem volt teljesen igaz. Valójában én csak saját magamért küzdöttem ő pedig csak véletlenül volt jó helyen legalábbis így gondoltam. Az egyik lány odajött hozzám és megdicsért, ami egy kicsikét jól esett.

Ezután tett nekem egy visszautasíthatatlan ajánlatot miszerint megfelelő ellenszolgáltatás ellenében a segítségünkre lesz. Ez egy kicsikét furcsa volt ugyanis mondhatni egy csapatba tartoztunk, és mint csapat tagok kötelesek lennénk vigyázni a másikra. Bár rendszerileg még nem tartoztunk össze azonban az életünk múlhatott a mellettünk állón. Tényleg jól jött volna egy kis segítség, de nem kérhettem, hogy egy kekszért cserébe kockáztassa az életét miattam. Ráadásul egyáltalán nem nézett ki valami erősnek, bár ennek a kettőnek a számok és statisztikák világában semmi közük nincs egymáshoz. Ott voltam én is bár hatalmasnak tűntem ám néhány farkas darabokra szaggathatott volna.
-Van egy jobb ötletem. Mi segítünk neked és te segítesz nekünk így talán mindnyájan megússzuk élve. Ha ez megtörténik, annyi süteményt kapsz amennyit csak meg bírsz enni. –ezután a hátam mögött bujkáló hölgyeményhez fordultam. - Te is benne vagy kis hercegnő?

Mivel nem ismertem a nevét és valahogy mégiscsak kellett hívnom úgy döntöttem ez illene hozzá a leginkább. Legszívesebben visszaküldtem vagy visszakísértem volna a faluba azonban nem tudhattam, hány ilyen fenevad kószál a környéken. Röviden szólva aggódtam, hogy megtámadhatnak ezért inkább a csapattal maradtam. Mikor sikerült végre utolérnünk a többieket éppen néhány farkas roppant szét ragyogó pixel felhőkké. Ezúttal viszont nem egy, hanem két háziasított farkas állt mellettük két lány és egy fiú. Ez egy fokkal jobban tetszett, mert mindig jól jön az erősítés azonban még mindig kevésnek tűntünk egy falka veszett farkassal szemben. Szép lassan haladtunk a barlang közepe felé és nem támadott ránk senki, ami nagyon gyanús volt nekem. A levegő nagyon rossz ízű volt fülledt és penészes. Már egy jó ideje ott lehettünk mikor a két farkas váratlanul a földre rogyott mintha nagy fájdalmaktól szenvedtek volna. Ezután éreztem meg én is azt a hatalmas nyomást, ami a fejemet érte és percről percre borzalmasabb lett. Normál esetben ki kellett volna hátrálnunk azonban talpig alig bírtam maradni. Befogtam a fülemet, becsuktam a szememet azonban ez sem segítettet. Úgy tudtam, hogy a Sword Art Onlin-ban nincs olyan, hogy fájdalom, nos, úgy tűnt a valakinek elfelejtettek erről szólni.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal1721/1900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 31 2018, 18:20

-Én pedig Kanami vagyok. Kössz, hogy megvártok minket-ment oda a lány a pároshoz, arcán pedig kis boldogság ült. Hiába jól esett neki ami nem rég történt.
Nem sok idő telt el amíg a többiek megérkeztek, és Kanamiban addigra fel is merült egy kérdés:
-ti tudtok esetleg erről az egészről valamit? Tudtommal a mobokkal nem gyakran történik ilyen
Kanami felvetése jogos volt, ha ez a dolog jóval nagyobb volt, mint ők azt gondolták, akkor ezt azelőtt kellett elfolytani mielőtt még kialakulna teljes valójában.
A csipet csapattal maga mögött indult el a kazamatába. Bent csend volt és sötét, nem mellesleg...-fúúúj mi ez a ázott hónalj szag? Förtelmes-tette hozzá Kanami. Való igaz penész és egyéb kellemetlen szagok terjengtek itt. De valami nem hagyta nyugodni. A csend.
-nincs valakinél legalább egy mp3?-fejezte ki a maga módján azt ami zavarta.

Valami rossz volt odabent, ebben biztos volt, az ilyen szagok általában nem jelentettek jót, vagy valami mérgező gomba vagy valami sokkal rosszabb volt odabent. Hamar döbbentek rá együtt, hogy ez mennyire igaz.

Egy hirtelen hanghullám a peteket melletük hirtelen a földre terítette, és Kanami is kezdte érezni a hatását. Erősen kezdett a füle zúgni, ami szinte fájdalmat okozott neki, bár úgy volt ilyen nem lehetséges, hamar a térdére rogyott és kezeivel a fülét kezdte eltakarni, bár ez semmit nem segített. Felsikított és előre dőlt, majd a szemeit is lehunyta, összeszorította és a földet kezdte ütni.
-Neeee elég eléééég ebbbőőőőőől!-üvöltötte ahogy bírta Kanami.
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal2972/3100[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Askr Vas. Feb. 04 2018, 03:56

A félhomályban is kivehető volt, hogy Hati fülelt. Fékezni nem fékezett le, de füleit ide-oda lebbentette. Bal válla felől visszasandított, meglepetten nézett rám. Kérdően ráncoltam homlokomat, mire leesett, mi a döbbenet tárgya: egy rég nem látott ismerős. Mire hallótávolságon belül voltunk, a bemutatkozás már megtörtént. Persze nem foglalkozhattunk sem a részletekkel, sem a viszontlátással, amíg meg nem szabadultunk a mögöttünk loholó veszett falkával. A démonfarkas fenyegetően felmordult, ahányszor egy megőrült fajtársa vészesen közeledett felém. Ezúttal futtába meg kellett fordulnia. A szürke állat halált megvető merészséggel és önfeláldozással próbálta rám vetnie magát. Ha Hati ezt nem veszi észre, sikerült volna neki. A fajtársánál némileg nagyobb démonfarkas szemben viszonozta a szívességet, s iszonyatos lendülettel ugrott a torkának. A megveszett bestiának még felvisítania sem volt ideje, ahogyan a fekete pet összeroppantotta a nyakát, majd a közeledő falka irányába hajította. A leölt egyed még azelőtt elpixeleződött, még mielőtt földet érhetett volna.
Egy kiáltással hívtam fel társam figyelmét, hogy haladjon előttem. Nem kellett többet szólni, félkört téve megfordult és előttem loholt. Újabb vonyítás hagyta el torkát, ami a következő eseménysorozat láttán egyértelművé vált, miért tette: segítségért kiáltott – és az a segítség szintúgy egy rég nem látott barát formájában érkezett. A hófehér farkas villámsebesen közelített felénk. Bundája csak úgy ragyogott a telihold fényében, lehetetlenség volt összetéveszteni az itteni megvadult korcsokkal. Amint Hati meglátta, hogy már nem maradt egyedül az űzők kiirtásával, nyugodt szívvel újból megfordulhatott és Vezér segítségével tovább onthatta őrült fajtársainak a pixeleit. Ami engem illetett, rájuk hagytam. Bizonyosságot kellett szereznem, hogy a fehér farkas az ő jelenlétét jelentette – pár pillanaton belül meg is szereztem. A harc és a mobok halálsikolyai elenyészőeknek tűntek, amint egy hosszú pillantást vethettem Szophiera. Nem ilyen viszontlátásra számítottam: nem így, nem ilyen körülmények között. Azzal pláne nem számoltam, hogy a céh jelét nem viselte, és az indikátorszín baljóslatú vörösben volt. A futásból lefékezve megtántorodtam, mélyeket lélegeztem. Túl sok volt, nagyon sok… de nem hagyhattam, hogy egy viszontlátás elvonja a figyelmemet a feladatunkról. Félre kellett tennem a személyes érzelmeimet – egyelőre. Első lépésként megpróbáltam Kanami kérdésére választ adni:

- Lassan már hetek óta figyeljük ezeket a dögöket, valami megfélemlíthette őket. A társam azt mondta, mióta ez… a jelenség fennáll, a Holddal is valami gáz van. Ennyit nem szokták megugatni, holmi félelemből. – nyeltem egyet. – A helyzet az, hogy akármi is műveli ez, az a farkas mobokat ösztönlényekké változtatja. És ha ez így folytatódik, akkor nem csak Horunka lesz veszélyben…
Többre nem futotta, idő- és információ hiányában. A jelenlévőkön körbenéztem, bólintottam, majd illedelmesen bemutatkoztam, petemmel együtt: „Askr vagyok, a társam pedig Hati”. Régi emlékeket idézett fel, anno hányszor kellett megismételnem mindezt. Jól esett, de közben elszomorított. Négy év alatt valóban sok minden megváltozott.
Szophie vagy nem vett észre, vagy ő sem tartotta biztonságosnak a viszontlátást ott helyben megünnepelni – az első opciót teljes lehetetlenségnek tartottam. Intettem a démonfarkasomnak, miután ő és Vezér végeztek az akkori üldözőkkel. A távolból lehetett hallani, hogy még több farkasmob közelített. Balsejtésemben főmet megráztam, aztán habozás nélkül követtem az idomárlányt, aki azóta a barlang – feltételezhetően kazamata – bejárata felé indult. Teljes sötétség, rossz kilátások. A fáklya segítségét mellőztem, a pet tájékozódó képességére hagyatkoztam. Akármi is lapult a homályban, nem tudhatta meg, hogy merre járunk. Eddig mindig megbízhattam a szóban forgó démonfarkas útmutatásában, miért itt hagynám abba? Így is elég lassan haladtunk. Először a bűz, aztán Hati lihegése volt az, ami feltűnt. Oldalra sandítottam, aggódóan meredtem partneremre. A sötétben is kivehető volt, amiképpen lelki tükreit rám meresztette, pofáját megrázva akarta szertefoszlatni feltörekvő érzéseimet. A gyengéd mosoly az, ami pláne aggodalmassá tett: Hati ritkán bazsalyog, őszinte felindulásból. Az arrogáns gyakran megfordult nála, de ez? Ha vérhold volt. Ám mivel tiszteletben tartottam kérését, lassan és bizalmatlanul vontam el róla szemeimet, s arra figyeltem, merre léptem.
Nem tartott sokáig. A pet olyan fájdalmasan visított fel, hogy a szívem szorult össze. A sok sebződés és megpróbáltatás ellenére Hatiból még soha ilyen hang nem tört elő. Aggodalmamban a nevén szólítottam, de pár pillanaton belül megértettem, mi történhetett. Ösztönösen a szemeim elé raktam kezemet, úgy próbáltam ezt az őrületes érzést leküzdeni. Úgy láttam, nem csak velem, de a többiekkel is ugyanez történt. Gyomrom bukfencet vetett a lány kétségbeesett felkiáltásától, a tehetetlen helyzettől. Lassan térdre rogytam, majd a hasamra érkeztem. Szememet már csak félig tudtam nyitva tartani, de azt is Hatin tartottam. A fekete farkas az oldalán feküdt, magatehetetlenül vinnyogva, lihegve. Szabad kezemet lassan, remegve felé nyújtottam, hogy mancsát megfoghassam – hogy valamilyen formában éreztessem vele, nincsen egyedül. Ám az az érzés kikívánkozta belőlem, hogy befogjam a fülemet. Amivel homlokomat fogtam, az oda vándorolt, de a másik aközött és Hati mancsa között vacillált. Nem akartam elengedni, de az ösztönös érzet néha felülkerekedett rajtam. Onnantól kezdve még csak a démonfarkas izzó lelki tükreit sem láthattam a félhomályban. Mindketten nagyon féltünk.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/2900[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Vas. Feb. 04 2018, 10:13

Amint Fulma és Seishin is írt, érkezik a következő kör. Smile

Addig is, egy rövid értékelést szeretnék adni:
Kanami: Tetszik, ahogy átadod a karaktered jellemét az ilyen helyzetekben is folyamatosan, tök jól csinálod, csak így tovább kiscsaj. Wink
K1: Látod, csak sikerült lovaggá lenned egy lány szemében. Ha így folytatod, a karaktered még igaz lovaggá is érhet idővel. Kitartást. Very Happy
Fulma: A legjobb az írásaidban az, hogy a gondolatok leírása is egyezik a karakter belső személyiségével. Ez az elkalandozás izgalmassá teszi a koncepciódat. Érdekel, hogyan fogod kijátszani ezt a mostani szituációt, egy ilyen szétszórt karakterrel hogyan éled meg. Smile
Seishin: Te is jól hozod a karakteredet, és szépek a leírásaid. Tetszik, ahogy bevonzasz plusz dolgokat is, amik fontosak lehetnek, mégis csak apró részletek, de te figyelsz rájuk. (Pl. az apró állatok eltűnése, vagy hogy mennyrie természetes dolog, hogy egy ember, miközben bandukol, csináljon is valamit, mint például a süti majszolás.)
Askr: A farkasokról már előzetesen beszélgettünk, hisz szükséges volt hozzá, hogy jobban megértsd és le tudd írni őket egy igazi farkas pet szemszögéből, ugyanakkor nagy dicséretet kapsz, milyen kifejezően tudod hozni az elképzelésemet róluk. Smile Azt a szánalmas ösztönszerűséget, amit produkálnak, a félelmet, és a félelemből való támadást. Bravó. A Hati és Askr közötti kapcsolat pedig szerintem kiemelkedő az oldal idomárjai között is.

Remélem, nem hagytam ki senkit Very Happy Szeretlek titeket, izgalommal várom a további hozzászólásokat és köröket. :3 Tűkön ülök.
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Feb. 09 2018, 13:17

Többiek? Ha nem írtok, kénytelen leszek elnyeletni titeket egy Korkóval.. ezt szeretnétek? Razz
Na jó, adok még pár nap határidőt.. aztán folytatom, de akkor bizisten, hogy 500 szavas büntetésetek lesz. Ezt akarjátok?
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Seishin Vas. Feb. 11 2018, 23:51

A lány, aki fiú mögött bujt meg nem válaszolt. Hát, ha nem hát nem, én aztán nem erőltetem a dolgot. Amit nem csak a farkasok miatt ajánlottam fel, de ezt nekik nem kell tudniuk.
A fiúra néztem és halkan hümmögtem, fel mértem a felszerelését immár jobban. Eddig ugyan is teljesen mást figyeltem, néha engedni kell más fajta ösztönöknek is.
- Nem igazán tetszik az ötleted. Nem szándékozok csapatban lenni sem, meg van rá az okom, ami nagyon is jó. Végül is, amit mondasz az ugyan az amit én mondtam csak más szemszögből és több fahéjas kekszért.
Hatát fordítva elindultam a többiek után, de két lépés után megfordultam.
- Legyen... Benne vagyok, de nem vagyok a csapatban, hanem inkább egy bandában utazunk. Segítünk egymásnak, hiszen ugyan abba a szarba sikerült belelépnünk.
Szar alatt erősen utaltam jelenlegi kialakult helyzetre. Lehet egyedül vagy inkább a banda másik felével több esélyem lenne. Kardom pengéjére pillantva már biztos voltam a dologban. A másik lány vagy mind kettő biztosan vörös játékos.
Egyelőre nyugis volt az utunk és arról, amit hallok ne akartam szólni. Talán ők is halják, ahogy én a távoli morgásokat. A vakantást és halk vonyítást, egy veszett és vad falka járja a környéket. Akik a közelünkben vannak, nem elég közel támadjanak nem is túl távol pár percen belül ne érjenek ide, ha szagot fognak. Már pedig biztosan szagot fognak fogni, hogy nyomunkba eredjenek.
Többiek már rég a barlangnál voltak, ahogy közeledtem vállamon hegyévál hátra felé mutató Hentesem elkezdet fel fényleni. Pillanatra megtorpantam nagyot nyelve. Nem az volt hezitálásom oka egy vörös van a banda másik felében. A két farkas, bármenyire is baráti kicsit felált a szőr hátamon tőlük. A kutyák ugyan is egykor szelídített farkasok voltak. Na, ezeket meg lehet akár szelídített farkasnak tekinteni vagy is kutyának, házi kedvencnek. Tudom nem azok és kutyához közük sincs még távolról, sem de akkor is hasonlítanak. Ilyen formában van bennem egy kis félsz tőlük. Már, mint a két farkastól, akik ha kitekerve és csavarva is de hasonlítanak az ősi kutyák őseire. Mikor már ott álunk kar nyújtásnyira egymástól felnézek, és feltevésem be igazolódik. Nem egy, hanem két vörös is van. Nem kedvelem őket általában, de amig nem tesznek, olyat nem fogom eleve gonosz lényként elkönyvelni őket.
- Igy van Kanami nem gyakran, vagy talán még sosem fordult elő hasonló. Eltekintve egy esetöl amikor goblinok megszálltak néhány szintet.
Nem vártam el és nem is érdekelt kapok választ, bárkitől is. Igaz nem és kérdeztem semmit. Nem volt túlsók időnk még be mutatkozni sem, már emeltem volna, kezem köszönjek aztán a környéken ólálkodó banda berobbant. Az új farkassal meg idézőjével és régi tagokkal benyomultunk a barlangba. A szag átható volt és gyomor forgató.
- Ha ennek vége biztos ráfog férni alapos mosás minden ruhámra. Bár kétlem ezt s büzt bármi kivenné...azt hiszem, bele éget az orromba.
Ki öblítsem szamból és orromból a zamatos illatokat elő kaptam egy boros tömlőt jól meg is húztam azt. Egy fokkal szinte azonnal jobban is éreztem magamat. Egyébként ebből senki nem kapp, előbb mikor sütit kínáltam oda lett a finomság. A bor nem veszhet oda, jobb sorsot érdemel.
Lépések, jobb ball vagy ball jobb mindegy csak lépdeltünk közben kezem a falhoz érintettem. Futva megvizsgáljam környezetem. Igen gyorsan elkaptam undorodva, nem írnám le szavakkal, amit gondoltam, mert hölgy vagy lány ilyeneket soha a büdös életben nem szokott mondani.
- Mi a pi?
Kérdeztem volna, ha nem folytja valami belém a szót. A petek furán kezdtek viselkedni pillanat multán jött is az oka. Ahogy többiek is én is kezem füleimre tapasztottam. Éreztem testem elgyengül. A szagok és ez a zaj a nyomás, nem bírtam ki. Egy szerencsére tompa kis barlangi sziklára hasalva fetrengtem és.
Fürge róka lábak, surranó kis árnyak, Hipp-hopp, jön Vuk!
Akartam volna mondani, de a kis vörös megelözött.
- Bvhhhvaaaáááhh vbbvaaahhh bbbbhhhheeevááááááwwh
Nesze neked dalszöveg a szivárvány pedig csillogva áradt a barlang durva kavicsos aljára.

Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal3371/3500[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Feb. 12 2018, 19:46

Az idomárlány egy barátságos mosoly keretében, és láthatóan örülő szemekkel fogadta rég nem látott barátját és annak farkasát, de ennél többre nem futotta idejéből az események központjában. Most fontosabb volt, hogy a feladatokra koncentráljatok, különben feldobhatjátok a talpatokat.
- Nem túl gyakran. És ez valaminek a hatása, az biztos. A farkasok önmaguktól nem viselkednének így. Biztosak vagyunk benne, hogy valami elindított egy folyamatot, de fogalmunk sincs, micsoda. Régóta vizsgáljuk őket. Úgy néz ki, a magasabb szinteken is fejetlenség van, de ott más irányba tódulnak az események. Több, mint valószínű, hogy igyekeznek vezért választani. Mi régebben tapasztaltuk már az előszelét, amikor Vezér visszaavanzsálódott egy időre egy kazamata mobjává. - Szophie nagyot nyelt. - Már akkor volt valami furcsa a viselkedésükben. Harcoltak egymással, ami nem jellemző rájuk.
Ezután egy szót sem szólt többet. A feladatára koncentrált láthatóan nagy erőkkel, és mintha csak folyamatosan a sötét semmit vizslatta volna maga előtt. Ráhangolódott a barlangra. Sajnos úgy tűnt, nem eléggé. A hang hatása hirtelen csapott le rátok, elért titeket, talán lehetetlen is lett volna védekezni ellene.
Amilyen gyorsan jöttek az események, éppen olyan hirtelen is maradt abba az egész. Egyik percben még érzitek, miképpen taszít a földre a különös erő, másik pillanatban már ugyanolyan jól vagytok, mint előtte.
Seishin hányása persze még emlékeztet rá titeket - bár az is nagyon hamar pixeleivé válik a szemetek előtt -, mi is történt az előző pillanatban, ahogy a lányt magát is a rémes szájíz, ezen kívül viszont semmi nem maradt az események után. Egy rossz érzés vagy fülcsöngés sem. Csak a nagy büdös csönd és semmi.
Azazhogy, mégis marad valami. Nem rögtön veszitek észre, viszont hamar feltűnik. A farkasok, felkelvén helyükről, mintha mások lennének. Zihálva lélegeznek. Ha a szemükbe néztek, az értelem minden fajta kiveszését veszitek észre benne. Az állatok állatiasan reagálnak mindenre, és megszűnik a képességük a beszédre ettől kezdve. Olyanok, mintha tanítatlan farkaskutyák lennének, ösztöneik vezérlik őket. A beléjük programozott kód továbbra is azt szorgalmazza, hogy gazdáikat védjék, ennél több viszont nem maradt bennük az egykori baráti kapcsolatból.
- Láttam már ilyet. - szólalt meg Szophie megrökönyödve. - Ha minden igaz, ez a sebzésük elvesztésével is jár. - nézett Askrre egy pillanatig sem kétségbeesve, viszont annál inkább rettegéssel telt szemekkel.
- Ha ez az, amire én gondolok.. Legyen mindenki óvatos. Figyeljetek a hely rezgéseire. A lelketekben fogjátok érezni a kazamata suttogását. Ha ez sikerül, elkerülhetjük a bajt, de csak úgy. Nagyon oda kell figyelni. - folytatta úgy, mintha csak értenétek ti is, mire akar kilyukadni.
- Siessünk. Az a valami, ami leterített minket.. Jobb, ha elkerüljük, és minél inkább eltávolodunk a helytől. - folytatta, majd öles léptekkel megindult. Farkasa megbolondulva, össze-vissza szétszórtan futkározva, mindent összeszagolgatva húzott el mellette, mégis engedelmesen követte gazdáját, ahogy az a programban is meg volt írva.

Azaz ez egy eseménytelen kör, amelyben megértekezhetitek a látottakat, hallottakat és érzetteket. Megbeszélhetitek, mi történt veletek. Reagálhattok. Very Happy

Fulma a következő körben még 500 szóval pótolhat. Smile
Határidő: 1 hét
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_bal10/10[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés]Rég elfeledett kazamata Empty Re: [Küldetés]Rég elfeledett kazamata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.