Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Houseki no Kokoro

Go down

Houseki no Kokoro Empty Houseki no Kokoro

Témanyitás by Kokoro Vas. Feb. 16 2014, 17:14

Név: (Houseki no) Kokoro
Nem: Nő
Kaszt: Állatidomár
Main Theme (Imagination Forest)

Kinézet: Belépek a tükör elé. Ez vagyok én? Hosszú, rózsaszín haj. Szép ez az árnyalat, tetszik. A szemeim üresek, ami fura és ijesztő. De én vagyok. A bőröm sápadt, de itt nem olyan foltos, mint kint. Zöld, mintás ingem van, ezt választottam valamelyik boltban. Vicces, színes gombjai vannak. És egy nagy fura színű szoknya. Meg a maszkom. Vagyis, maszkjaim. Mert sok van, de egyszerre az egyiket tartom a fejemen. Vagy elöl, vagy oldalt. Főleg a rókásat szeretem.

Jellem: Nem tudom. Milyen lehetek? Furcsa. Talán szomorú. Magányos farkas. Szeretem a farkasokat meg az efféléket.
Kedves, és segítőkész? Nem tudom, nem volt még rá alkalmam. Nem ismerek mindent, nem tudom, miként láthatnak a többiek. Miként ismerhetnek. Én mindig csendben vagyok, mert annak kell lennem. Szeretek mindent, legalábbis azt hiszem. Azokat szeretem, amiket eddig ismerek. Kivéve a büdös és borostás férfiakat. Meg... a férfiakat. Vagyis csak félek tőlük... azt hiszem... nem tudom. Még meg kell ismerjem magam.

Képességek
Youkai Róka Maszk: Az arcomra teszem a maszkom. Így aktiválhatom. Képes vagyok a kisállatom bőrébe bújni, és segíteni neki. Így még egyet támadhat, az enyémért cserébe. És ezt is csak egyszer. Meg, én nem vagyok olyan ügyes. Ezért egyel nagyobbat kell dobjak, mint egyébként. Ha tudok még támadni, akkor támadhatok, de a kisállatomat békén kell hagyjam. Olyan... három körön keresztül.

Óriáspók Maszk: Norm mintájára csináltam a maszkot. Ezt is az arcom elé kell húznom. Így aktiválhatom. A maszk szája nyílik ki. Pókhálót feszít ki, akár a levegőbe is. Aki belelép, megakad, nem támadhat. Két kiskör idejére. Aztán kiszabadul, és mehet tovább. Csak egy ellenfelet képes megállítani. És három körönként.

Felszerelés
Bőr Ostor (+12 erő)
Alkony Maszk (+2 kitartás, +5 fegyverkezelés, +10 páncél)
Sárkánypikkelyes Köpeny (+6 kitartás +10 speciális képesség)
Holdsugár Mellvért (+35 páncél)
Medvetalp (+2 gyorsaság +7 erő +10 páncél)
Napszak Gyűrű (+8 irányítás +2 speciális képesség +4 élet, éjjelente egy küzdelem alatt maximum egyszer, két körig megnöveli a fegyverkezelésed 4-el)
Kombinált Természetgyűrű (+5 élet +6 speciális képesség)
Lágy Esszencia Rúna (+5 élet +7 speciális képesség)

{T4} Zerios Gyűrűje #2 (+10 speciális képesség, a gyűrű egy Pánik Kristályként funkcionál amíg fel van szerelve)
"Az újjáélesztés gyűrűje."

Pánik Burok
Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.
Béna Frissítő Potion (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP)

Ismerkedések
Shukaku (Nagy Síkság) - lezárt
Mirika (Keleti rész) - lezárt
Mirika, Keleti Rész folytatása - lezárt
Ilsette (Kezdetek Erdeje) félbehagyott
Atoru (Atoru háza)
A céh (Mennyei Szoba)
Állatidomár fegyver aukció - lezárt

Küldetések
Vásári Komédia (statiszta) - lezárt
Hupikék Törpikék - Kalandozás Aprajafalván - lezárt
Kedves Naplóm - lezárt
Futárszolgálat - lezárt
Hide and Seek - lezárt
Élőholtak Bálja - lezárt
Vadvízi evezés Leo Maxwelddel - lezárt

Minibossok
T'urk - legyőzött
A mélység titkai - félbemaradt

Küzdőterek
Ayse és Kokoro - lezárt, vesztett
Aidor vs Kokoro - félbehagyott
Aidor és Ayani

Eventek
A kinti én - lezárt
Ahogy folytatódna...
Céh-event, Az Ajtó
Éhezők Viadala 2 - kiesett
Valentin-nap 2015 - lezárt
Kobold invázió, 7-es szint - sikertelen

Kazamaták
Kezdetek Mezeje 1 - lezárt
Kezdetek Mezeje 2 - lezárt


<---->

Pet adatlap

Név: Jackal ("Picúr")
Faj: Sakál
Nem: Hím
Kor: Bébi

Képesség:

Panyóka
A kisállatom ügyes bújó. Ha elbújik, csak nagyon nehezen lehet megtalálni. A mobok ilyenkor vagy keresik, vagy átmennek valaki másra. Ha meg ember ellen küzdünk, akkor egyszerűen eltűnik a szeme elől. Kölyökkorban egy körig. Aztán ha majd fiatal lesz, biztos ügyesebb is lesz, és akkor már két kör. Felnőttként pedig három. Ennél nem több.

Díszpet:
Név: Norm
Faj: Óriáspók
Nem: Hím
Kor: Bébi

Az erdőben találtuk. Egy másik idomár petje volt. Chancery-é, a Unity könyvtárából. Norm nagyon kedves és aranyos. Mindig csipog vagy fütyül. Sokat beszélgetnek így Jackallal. Tud hálót szőni. De harcolni már nem. A rendszer nem engedi neki. Csak szurkol, csápol a háttérből.
Szürke alapon fekete csíkjai vannak. A csáprágói helyén pengék, de nem veszélyes. Nyolc kis fekete szeme is van. Szeret a fejem tetején ücsörögni. Vagy a szütyőjében, ha utazunk. Mindenkivel barátságos. Szerintem azt akarja, hogy szeressék, sokan. Mert ő sosem bántana senkit.


A hozzászólást Kokoro összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 04 2017, 00:09-kor.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Houseki no Kokoro Empty Re: Houseki no Kokoro

Témanyitás by Kokoro Hétf. Szept. 29 2014, 22:09

Páncélkovács is vagyok. Furcsa, de szeretem. Jó érzés csinálni. De még nem tudok mindent. Még tanulnom kell meg fejlődni. Itt van, amiket tudok csinálni. Ha kell bármi közülük, mond nyugodtan. És ha tudom, akkor megcsinálom.

Sisakok
Sólyomgondozók Sisakja Recept - (+4 irányítás +10 páncél) - 4 Vastag Bőr + 1 Tömény Rubin
Vastag Bőrsisak Recept - (+20 páncél) - 2 Vastag Bőr + 1 Bőr Sisak (item)
Alkony Maszk Recept - (+5 fegyverkezelés +2 kitartás +10 páncél) - 3 Acél + 3 Vastag Bőr + 1 Bőr Köpeny (item)
Holdsugár Diadém Recept - (+2 fegyverkezelés +5 speciális képesség +10 páncél) - 2 Fémkő + 2 Drágakő + 1 Tömény Rubin + 1 Trükkmester Gyűrűje (item)
Acél Sisak Recept - (+30 páncél) - 5 Acél + 1 Vas Sisak (item)

Köpenyek
Rubin Köpeny Recept - (+4 erő +3 speciális képesség) - 6 Tömény Rubin + 1 Drágakő
Vastag Köpeny Recept - (+20 páncél) - 3 Vastag Bőr + 1 Fémkő
Vörös Bőrköpeny Recept - (+1 fegyverkezelés +1 irányítás +20 páncél) - 2 Fémkő + 2 Vastag Bőr + 1 Drágakő + 1 Hősi Köpeny (item)
Csigamintás Köpeny Recept - (+8 fegyverkezelés +10 páncél) - 3 Vastag Bőr + 3 Tömény Rubin + 1 Csigamintás Gyűrű (item)
Trükkmester Köpeny Recept - (+4 kitartás +8 speciális képesség) - 3 Vastag Bőr + 2 Acél + 1 Trükkös Köpeny (item)
Szélvész Köpeny Recept - (+8 gyorsaság +5 fegyverkezelés +5 páncél, a viselője közelében erősebben fúj a szél) - 1 Tűzkő + 6 Vastag Bőr + 1 Tömény Rubin + 1 Selyem Köpeny (item)

Páncélok
Erős Bőrpáncél Recept - (+1 erő +15 páncél) - 7 Vastag Bőr
Fémpáncél Recept - (+20 páncél) - 6 Fémkő
Fényes Mellvért Recept - (+2 fegyverkezelés, +2 kitartás +15 páncél) - 5 Fémkő + 1 Drágakő + 1 Láncruha (item)
Kombinált Mellvért Recept - (+30 páncél) - 2 Fémkő + 1 Aranygyűrű (item) + 1 akármilyen T1-es páncél (item)
Birkózó Páncél Recept - (+4 erő +20 páncél) - 6 Fémkő + 4 Acél + 1 Kidolgozott Bőrruha (item)
Az Acél Megváltó Recept - (+4 erő +2 speciális képesség +30 páncél, vörös indikátoros játékosok ellen +5 sebzés) - 1 Borostyánkő + 9 Acél + 1 Bronzvért (item)

Cipők
Könnyen Formálható Cipő Recept - - - 1 Fémkő + 2 akármilyen T1-es cipő (item)
Kemény Bőrcipő Recept - (+20 páncél) - 3 Vastag Bőr + 1 Bőr Cipő (item)
Fém Bakancs Recept - (+4 gyorsaság +1 erő +10 páncél) - 4 Fémkő + 2 Acél
Surranó Recept - (+5 fegyverkezelés, +5 gyorsaság) - 2 Drágakő + 2 Vastag Bőr + 1 Használt Cipő (item)
Nyúlcipő Recept - (+10 gyorsaság +2 kitartás) - 2 Acél + 3 Vastag Bőr + 1 Mokaszin (item)

Gyűrűk
Félresikerült Gyűrű Recept - - - 1 Koboldgyűrű (item) + 1 Birkózó Gyűrű (item)
Fémgyűrű Recept - (+5 erő +2 kitartás) - 3 Fémkő + 1 Drágakő
Rubingyűrű Recept - (+3 fegyverkezelés +5 erő) - 2 Drágakő + 6 Tömény Rubin
Moha Gyűrű Recept - (+2 élet +4 gyorsaság +2 fegyverkezelés) - 1 Drágakő + 2 Tömény Rubin + 1 Szalmakalap (item)
Egészség Gyűrű Recept - (+6 élet) - 4 Drágakő + 1 Szakadt Köpeny (item)
Harmat Gyűrű Recept - (+6 fegyverkezelés +6 speciális képesség) - 2 Fémkő + 2 Drágakő + 2 Tömény Rubin + 1 Természetgyűrű (item)
Acélgyűrű Recept - (+4 erő +4 speciális képesség +2 élet) - 1 Tömény Rubin + 3 Acél + 1 Bronzgyűrű (item)
Napszak Gyűrű Recept - (+8 irányítás +2 speciális képesség +4 élet, éjjelente egy küzdelem alatt maximum egyszer, két körig megnöveli a fegyverkezelésed 4-el) - 1 Tűzkő + 3 Drágakő + 1 Kapcsolat Gyűrű

_________________
Houseki no Kokoro 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.