Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Mezeje

+5
Utahime
Kokoro
Desdemona
Scott Thompson
Cardinal
9 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kezdetek Mezeje Empty Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 21:00

Az 1. szinten elterülő hatalmas mezőség. Ez a vég kezdete, s a kezdet vége.

Lények
1. Farkas - HP:10 | F:2 | E:1 | K:1 | GY:3 | S:1 | P:0
2. Bika - HP:15 | F:3 | E:4 | K:3 | GY:2 | S:1 | P:5
3. Kobold - HP:8 | F:2 | E:2 | K:2 | GY:1 | S:1 | P:2
4. Zöld Nyálka - HP:20 | F:1 | E:2 | K:1 | GY:2 | S:0 | P:0
5. Róka - HP:10 | F:2 | E:2 | K:1 | GY:2 | S:3 | P:0
6. Sas

Zsákmányok előfordulási aránya
50% - 3x Vörös Pitypang
30% - 2x Faeno Levél
20% - 3x Mini Potion (+5 HP)


A hozzászólást Klein összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 17:19-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 16 2014, 23:41

Utahime - HP:30 | F:4 | E:4 | I:18 | K:2 | GY:10 | S:4 | P:10
Desdemona - HP:35 | F:5 | E:1 | I:5 | K:2 | GY:4 | S:2 | P:6
Kokoro - HP:15 | F:2 | E:2 | I:3 | K:2 | GY:3 | S:2 | P:2
Scott Thompson - HP:10 | F:2 | E:5 | K:2 | GY:2 | S:2 | P:2

10x Utahime (Sebzés: 4+18, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vaddisznók
4x Desdemona (Sebzés: 1+5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vaddisznók
3x Kokoro (Sebzés: 2+3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vaddisznók
2x Scott Thompson (Sebzés: Z:5 | S:6 | P:6, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Vaddisznók

Életek:
Vaddisznó #1: 10 HP
Vaddisznó #2: 10 HP
Vaddisznó #3: 10 HP
Vaddisznó #4: 10 HP

Utahime: 30 HP, 10 páncél
Desdemona: 35 HP, 6 páncél
Kokoro: 15 HP, 2 páncél
Scott: 10 HP, 2 páncél

Lévén még nem mind játszottatok kockás harcot, így végig segíteni fogok nektek. Írhattok egy bevezető kört, ahol összetalálkoztok, és megbeszélitek az esetleges taktikát, ha van rá ötletetek. Ebben a körben nincs sorrend, ha viszont úgy döntötök, hogy egyből belecsaptok a lecsóba, akkor Utahime ír elsőként.

Könnyed bemelegítő kört kaptatok a kockáktól, a fegyverkezelésetek különbsége miatt még dobnotok sem kell. Utahime tízszer támadhatna, de ebből egy pihenőkör kellene, hogy legyen. Már ha nem darálná le Falco négy csapásból az összes röfit Very Happy

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Scott Thompson Pént. Márc. 21 2014, 19:52

~ Ahh. Már megint itt. Jöjjön a kör kettő. Most nem nézek bele egy szemébe sem, a végén megint megsajnálnám a kis vérengző mobokat... és az nem jelent XP-t. Pedig most az elkélne...
Menetelek lefele az egyik ösvényen, mindenfele csak a változatlan füves puszta látképét csodálva. Olyan sík minden, hogy egy pockot vagy jó száz méterről könnyen kilehet szúrni. Addig menetelek a semmiben, míg egy vadkan vándorlásra leszek figyelmes... vagyis ha nem jönnek túl hangosan, eltaposnak és pixelekké zsugorodok, de így van időm egy szikláig (ami a teljesen sík terepen felkellet volna tűnnie eddig... mindegy) visszarohanni és mögötte elbújni. Azon a kis mezőrészen állnak meg, amerre éppen mentem. Kipillantok a szikla mögül, éppen a földet túrják, makkok kerülnek felszínre majd a mélybe... bendőbe. Szemük vérben forog, hihetetlen, hogy ezek nem esnek egymásnak.
~ Hát, ezek között sem fogok elmenni... heh. Ez jó kifogás lenne most lelépni, de le akarom őket győzni... de egy öt ellen több mint nem fair.
Hátamat a sziklának vetem, letörve nézem a földet. Szép zöld fű növi be. Amikor felpillantok valamiért, egy alakot/alakokat látok meg a távoli horizonton, körvonaluk elmosódik szemem előtt, mivel a nap háttal van nekik, be is könnyezek. Amint ide ér/érnek, hetykén ültemben köszönök nekik:
- Ahoy! Gonosz malackák a mezőn, figyelmeztetlek Téged/benneteket. Ha csapatni akarod/akarjátok őket, én - mutatok magamra hüvelykujjammal - benne vagyok. - hozom tudtukra és jelentem ki flegmán dolgomat. Attól, hogy eljátszom, hogy boldog vagyok, nem leszek ez. De legalább ők sem miattam...

_________________
Kezdetek Mezeje 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Desdemona Pént. Márc. 21 2014, 20:15

Az előző kazamata harcunk, hát eléggé siralmasan zárult, teljes vereséget szenvedtünk azok a Koboldok jól kifogtak rajtunk. Bár a negatív élmény ellenére még is ismét egy kazamata harcba készülünk indulni és a kid gólem nem is kis lelkesedéssel indul neki, olyan mintha a múltkori vereség meg sem történ volna. Most a Kezdetek Mezejére megyünk, hátha ott több szerencsénk lesz mint az erdőben volt. Kiérve a mezőre már látható volt néhány mob, mivel sík terep volt az egész jól belátható volt, így viszont kicsit nagyobb előnyben vagyunk mint azt erdőben, hisz ott nem tudtuk megjósolni, hogy épp honnan ugrik elő egy mob itt viszont jól látható a terep, bár ettől függetlenül nem kell elbíznunk magunkat, hisz attól még lehet nehéz dolgunk lesz az is lehet nehezebb is mint az erdőbe, hisz ha mi látjuk a mobokat akkor ők is minket…Majd nézelődés közben sikerült kiszúrnunk még valakit a helyszínen, akkor már nem  is leszünk egyedül, de ketten még kevesen vagyunk még mindig. Az ismeretlen alak felé vettem az irányt, bár ami fogadott egy elég flegma stílus volt nem igazán tetszett a dolog, igazából eszembe is jutatta az előző kazamata harcomból azt az íjászt ő is valami hasonló stílusban viselkedett…Először félrepillantottam nem kis ellenszenvvel, nekem úgy tűnik szerencsésen kifogom csapattársként az ilyen alakokat, de most ez lényegtelen, hisz egy csapatban kellesz mozognunk, remélem akik jönnek még ismerni fogják a jó modort és akkor nem kell sokat foglakoznom ezzel az alakkal itt…Majd egy feljebb való tekintettel úgy nézve az illetőre mintha ott sem lenne üdvözöltem végül…
-Üdvözletem! Mi is ide jöttünk igen, de várjunk még egy kicsit, hogy jöjjenek még, ketten bele vágni nem túl okos ötlet lenne…

Mondtam  eléggé lenéző hangnemben és mivel ő sem mutatkozott be, így én se neki nem kell tolerálnom minden idegesítő alakot akivel összefutok, ha bemutatkozik akkor én is úgy teszek addig is kicsit odébb csendben állok és figyelem a terepet és, hogy jönnek e mások, ha igen akkor üdvözlöm őket és a bemutatkozást se hagyom el akkor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Mezeje 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Pént. Márc. 21 2014, 20:50

-Szerintem gyere vissza. Jackal! -hangom erőtlen, halk. A terep nagy és sima. A hang itt messzire elszállhat. Nem akarom, hogy meghalljanak. Akár emberek, akár mobok. Jackal rosszalkodik. Elég, ha én tudok róla. Jómodorra kell tanítanom. Lehetőleg egyedül. Szégyen lenne, ha segítséget kérnék. És már elég szégyent hoztam a nővérekre a játékban.
Kéz kezemmel a szoknyámat fogom. Erősen markolom, és figyelem a füvet. A mozgása elárulja, hol van Jack. A kis rosszcsont csak törtet előre vadul. Néha hallom vinnyogó hangját. Mintha hívnak, hogy menjek utána. Én nem akarok. Túl lapos és túl messzire ellátni. Nincs itt senki. Nem látok senkit.
-Gyere vissza... -szólítom halkan. Hangom remeg és erőtlen, még mindig. Jackal ügyet se vet rám. Megy előre, mintha hajtaná valami.
Elindulok, a szoknyámat fogva. Biztonságérzetet ad, hogy kapaszkodhatok bele. Jobban felemelem a lábam a földön járva. Ajkamba harapok és figyelem a fű mozgását. A távolban valami végül felbukkan. Egy csapat vaddisznó. És két ember egy gólemmel. Egy férfi és egy nő. Kissé elpirulok; tán megzavartam őket. A nő biztos dolgozik épp. De ruha van rajtuk. Mégsem zavarok talán. A férfi végül mond valamit, a disznókra mutatva. A hordára nézek. Jackal a farkát csóválva szemléli őket. Nyelvét kissé kidugja, izgatott, látom rajta. Támadni akar, ugrani, játszani, harcolni.
Nem tudom, mi az, hogy "csapatni"... de bólintok. Közelebb merészkedem. Nem küldenek el, tehát nem baj, ha itt vagyok. Pirulok, feszengek, szorosan fogom a szoknya anyagát. Fejem lehajtom, a cipőm orrát nézem. Végül megkérdem.
-Mi az, hogy csapatni...?
Jack prüszköl, mintha nem tetszene neki a tudatlanságom. Tovább figyeli a disznócsordát.

_________________
Kezdetek Mezeje 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Utahime Pént. Márc. 21 2014, 21:26


Még mindig halálfélelem kerülget, ha kijövök a városból, de ez semmiképp nem maradhat így. Ha tovább maradok ott, a vévén ott is ragadok, mint az elején és többet ki sem merek majd jönni. Most már itt van velem Falco is, és némi gyakorláson is túl vagyunk, csak nem végződhet ez is úgy, mint az erdei kalandunk. Nagyokat sóhajtozva bátorítottam magam, de elhatároztam magam, hogy fejlődni fogok. Nem zárkózhatok be a Kezdetek Városába újra. Ezúttal a mezőben sétálgattam, minek oka csupán annyi volt, hogy ott nem érhetnek olyan váratlan dolgok, amik csak előugranak a fák mögül... vagyis szerettem volna ezt hinni, és egy kicsit féltem is az erdőbe bemenni. Igyekeztem elfelejteni a koboldokat, bár tudom, hogy itt a mobok nem támadhatnak meg, ha csak nem támadok rájuk, vagy nem tévedek egy kazamatába...
Észrevéve egy kis csoportosulást és Desdemonát, féléjük integetve közelítek. Majd halló távolból kiáltok is.
- Sziasztok, ugye nem zavarok... - Mosolyogtam a társaságra, mikor is Falco lepattant a fejemről, és eltűnt a magas fűben. A többiek felé ment, és utánaszaladtam, de nem volt ott.
- Sziasztok, nézzétek, mi van ott, kapjuk el őket! - Csipogott a petek felé, és tovatűnt.
Gyorsan körbenéztem, és láttam néhány lángcsóvát felcsapni egy disznó csorda körül.
- Um, szóval... sziasztok. Ugye nem baj, ha mi is beszállunk. - Kezdtem újra a dolgot, megállapítva, hogy megint egy kazamatához tévedtünk. Még nem állt szándékomban újra ilyen helyre jönni, de Falcot biztosan bántaná, ha csak úgy továbbállnánk. Kicsit mintha könnyebbnek is tűnne, így még sikerülhet is.

Ha jól értem, most nem kell dobni, és Falco mindenkit támadhat...?

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 21 2014, 23:58

Jól értetted, dobás nélkül levadászta Falco az összes vaddisznót. Remélem a többiek nem haragszanak meg rád, amiért a mókából nekik nem jutott, de egyet se féljetek! Amíg a főnix vadsültet készít, körülöttetek megjelenik négy kobold a semmiből.

4x Desdemona (Sebzés: 1+5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Koboldok
3x Kokoro (Sebzés: 2+3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Koboldok
2x Scott Thompson (Sebzés: Z:5 | S:6 | P:6, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Koboldok
10x Utahime (Sebzés: 4+18, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Koboldok

Életek
Kobold #1: 8 HP, 2 páncél
Kobold #2: 8 HP, 2 páncél
Kobold #3: 8 HP, 2 páncél
Kobold #4: 8 HP, 2 páncél

(4) Utahime: 30 HP, 10 páncél
Desdemona: 35 HP, 6 páncél
Kokoro: 15 HP, 2 páncél
Scott: 10 HP, 2 páncél

Mivel az előző hullámot Utahime fejezte be, így most Desdemona kezd. Négyszer támadhat ő is, meg Aisu is, dobni ezúttal sem kell rá. Ha írt, akkor én következek majd meséléssel, szóval várjatok meg Very Happy


// Annyi kérésem volna, hogy a reagjaitok végére írjatok egy rövid összefoglalót arról, hogy mit cselekedtetek a posztotokban. Valahogy úgy, ahogy ezt a megjegyzést írom. Kit támadtatok és hányszor, és ha használtatok képességet vagy potit/kristályt, azt is tüntessétek fel, hogy milyen hatása van //
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Desdemona Szomb. Márc. 22 2014, 23:03

Nem sokkal utánunk jöttek még ketten, mármint egy pet és egy idomár. Egy igen virgonc kis sakál és egy félék lány, ahogy elnéztem ők is egy érdekes párost alkotnak, ahogyan csak én és Aisu. Üdvözöltem is őket mikor közelebb értek hozzánk.
-Szervusz. Én Desdemona vagyok a kis gólem pedig Aisu.
~Szia! ömm…Én Aisu vagyok. Neked mi a neved? - Kérdezte Aisu a kis sakáltól.
 A lány a szoknyáját szorongatta a és földet nézte egy kérdést is tett fel, a nem túl udvarias fiú egyik kijelentését nem értette. Nocsak akkor nem csak én tartom ezt nem egészen emberi nyelvnek…
-Nos a csapatni szó alatt azt értette, hogy kezdeni. – vetettem ismét egy lenéző pillantást a fiúra, majd vissza fordultam lányhoz, enyhe mosollyal az arcomon – Elég idegesnek tűnsz, nem kell félned, még amiatt sem kell aggódnod, hogy nem értetted ennek az alaknak a mondandóját. De mond csak mi is a neved?
Érdeklődtem kedvesen és bár nem vagyok jó benne, de igyekeztem oldani picit a lány feszültségét. Később megérkezett Utahime és Falco is.
-Sziasztok. Szerintem, még ki is segítenétek minket, ha csatlakoznátok.
~Szia Falco! Megint együtt fogunk harcolni, igazából ez sokkal mókásabb szerintem, mint mikor egymás ellen harcolunk…
Utahime és Falco nem is sokat várattak magukra, bár kissé hihetetlen volt ahogyan a kis főnix egyedül megbirkózik az össze vadkannal egyszerre. Bár akik kimaradtak az első körből sem aggódhatnak, hogy unatkozni fognak, hisz koboldok kerültek elő csak úgy hirtelen a semmiből. Ismét koboldok, úgy tűnik ők vissza térő mobok a kazamatáinkba. De a szöveget félre téve Aisu és én belekezdünk a támadásba és most igyekszünk nem kikapni a koboldoktól.

(Aisut csak a petek hallják a gazdik nem, továbbá ha Des gondolati úton szól a gólemhez azt már senki se hallja)


//Támadjuk 2xKobold #1 és 2xKobold 2#, Aisu és Des össz. sebzése:6//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Mezeje 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 22 2014, 23:44

// Benéztem, a negyedik támadásod pihenés volt, így csak három támadást tudtál végrehajtani //

Ezek egy fokkal könnyebb koboldok, mint amilyenekkel már találkozhatott Des és Aisu, így az első gyorsan el is hullik közülük, és a második is elég ramaty állapotba kerül. Ketten máris bosszút forralnak, a negyedik kobold még nem támad azonban.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kobold #1: halott
Kobold #2: 4 HP
Kobold #3: 8 HP, 2 páncél
Kobold #4: 8 HP, 2 páncél

(4) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(0) Desdemona: 35 HP, 2 páncél
Kokoro: 15 HP, 2 páncél
Scott: 10 HP, 2 páncél

Kokoro és Jackal következnek, 3-3 támadást intézhetnek a koboldok ellen. Mindegyik támadáshoz dobj egy hatos kockával.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Hétf. Márc. 24 2014, 18:46

Jackal kérdőn néz a gólemre. Fejét félrehajtja, figyel. Végül kérdőn mordul egyet. Farkát csóválja; barátságos. Tetszik neki a fura lebegő valami. Szagolgatja, ismét kérdőn morrant egyet.
A gazdája gyönyörű. Olyan, mint egy porcelánbaba. A játékban már láttam ilyet, digitálisan. Gyönyörű szépek, élethűek. Desdemona pedig valóban él. A neve is gyönyörű, halkan mondom. Ízlelgetem a nyelvemmel, a fogaimmal. Végül elpirulok, lehajtom a fejem.
-É-én Kokoro vagyok. Ő pedig Jackal. -pillantok a sakál felé. Örül atársaságának. Ennek örülök én is. Elmosolyodom, és már bátrabb vagyok.
Érkezik még valaki. Desdemona már ismeri. Elmagyarázza, mi az, hogy "csapatni", bár nem igazán értem. Aztán az érkezettek érdeklődnek, és... "csapatnak". Igen, csapatnak. A disznók rögvest el is tűnnek. A kis tűzmadár nagyon erős és nagyon energikus. Pont, mint Picúr, aki még nem olyan erős. Biztos már tizen-valahány szintűek. Vagy még nagyobbak. De így én hogy fogok tanulni?
A koboldok adják meg a választ. Mikor megjelennek. Desdemona hamarabb nekik lendül. Az egyikük szép pixelesővel eltűnik. Ámulva figyelem a kék darabkákat szétszóródni. Ugyanerre én is képes lehetek? Tényleg? Nem is tudom... nem vagyok benne biztos.
Jackal hangot ad ki. Sürgetőt, vérszomjasat, de kölyköset. Farkát csóválva néz rám, majd a koboldokra. Mintha azt mondaná, lépjek.
-De... én nem is tudom... -pirulok el. Megfogom a szoknyám szegélyét. Nem tudom...
Jackal vakkant egyet, és nekiugrik a koboldoknak. Az egyiknek, aminek még teli az élete. Merész és bátor. Én nem vagyok az. Kezemben a bot, nem is tudom, mikor vettem elő. Nem emlékszem. Fejemben felvillan, amit Desdemona mondott.
-Nem kell félned. -elmosolyodom, és célba veszem a koboldot. Mert üti Desdemonát. Nem szabad!


//Tehát, Jackal támadja a 3-as koboldot, én pedig a 2-est.
Ja, és első három kocka Jack, második három én Embarassed //


A hozzászólást Kokoro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 24 2014, 18:46-kor.

_________________
Kezdetek Mezeje 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 24 2014, 18:46

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Mezeje 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 25 2014, 23:13

Jackal érti a dolgát, háromból háromszor karmolja, harapja a tehetetlen koboldot, Kokoro viszont csupán egyszer tudja megütni az ellent, így végül egyik lény sem hullik pixelekre. A negyedik szörnyike is becsatlakozik, természetesen a fáradó lányt támadja.

Desdemona 4 sebzést szenved el.
Kokoro 2 sebzést szenved el.

Életek
Kobold #1: halott
Kobold #2: 2 HP
Kobold #3: 1 HP
Kobold #4: 8 HP, 2 páncél

(4) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(0) Desdemona: 33 HP
(3) Kokoro: 15 HP
Scott: 10 HP, 2 páncél

Scott jön, kétszer támadhat, amit két hatos kocka elhajításával tud megtenni. Ha legalább hármast dob, talál.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Scott Thompson Csüt. Márc. 27 2014, 19:48

- Naa, ki kérem magamnak! Megsértettem volna, kisasszony? - incselkedek a lánnyal. Annyira törékenynek néz ki, tőle nem kell félnem... remélem. Azért megengedtem magamnak ezt. - Különben - kelek fel lassacskán - még be sem mutatkoztam. Scott - hajolok meg, és nézek a hölgyre, de időközben még páran felgyülemlettek ki-ki saját petjével - hölgyeim. - kerülök megint függőlegesbe - Idomárra áll a nap, vagy mi?- azért itt már komolyabb a nő uralom, még ha csak idomárok is vannak ezeknek különböző állataik, vissza kéne vennem a modoromból, vagy belerakni kicsit. Ez így túlerő lenne.
- Csak hogy rendes hangszínben és modorban beszéljek - szedem össze magam -ne tessék engem előbbi stílusom alapján elítélni. Így nőttem fel. - Ami igaz, az igaz. A rockkoncetre se nyelvtan meg illemtanárok járnak zömmel... bár ismerek egyes kivételeket.
- Szerintem egyszerűen csak... - kezdeném el a diskurzust, amikor a főnixmadárka becsattog a csata szívébe és úgy magyarosan egymagában disznóvágást- és perzselést rendez - ... mindegy. Hagyjuk is. - nézek vissza a harctérről a kis társaságra. - Akkor... ennyi volt? - kérdem én naivan és szomorkásan, amikor egy kisebb osztagnyi kobold csámborog elő az erdősávból, egyenesen felénk.
Idomár társaim a másodperc töredéke alatt lépnek, aki már harcilag tapasztalt, annak könnyű lehet. Szépen szétszedik őket, nagyon gyorsak. Egy el is dől, kettő haldoklik. Pofátlanság lenne előlük elszedni az öléseket, és nekem switchelni és több, mint kockázatos lenne, így egyszerűen az utolsó teljes életűt sorozom meg támadásaimmal, enyhén remegve. Soha nem küzdöttem még élesben. Ez annyira... adrenalinnal teli érzés! Egyenesen euforikus!


// Támadom Kobold #4-et, mindkét támadásommal, más cselekvést vagy képességet nem használok. Az 12 sebzés lenne, ami meg is öli, ha mindkettő betalál. Támadási küszöb: 3. //

_________________
Kezdetek Mezeje 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 27 2014, 19:48

The member 'Scott Thompson' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Márc. 29 2014, 16:50

Príma, a kobold vs Scott csatát, ha neccesen is, de a harcos fiú nyeri, és ezzel pixelesővel díszíti a mező zöldjét.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kobold #1: halott
Kobold #2: 2 HP
Kobold #3: 1 HP
Kobold #4: halott

(4) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(0) Desdemona: 29 HP
(3) Kokoro: 15 HP
(2) Scott: 10 HP, 2 páncél

Utahime és Falco következik. Tízszer támadhatna, de mivel dobnia nem kell, két csapás is elég lesz a győzelemhez.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Utahime Vas. Márc. 30 2014, 15:45

Falco a gólemre mosolygott vidáman csipogva.
- Bizony, sokkal mókásabbnak tűnik... - Helyeselt és el is futott kilőni a közelben látott disznó sereget. Én csak a többiek közt állva szemléltem a felcsapó lángokat. Későn érkezőként elsőnek támadunk... legalább egy kicsit várhatott volna.
- Hogy kisegítünk? Örülök, hogy megint összefutottunk, remélem most jobban sül el a dolog. - Nevettem Desdemonára és elnéztem a fűben eltűnő madárka után, a többieknek szánva a mentegetőzést.
- Bocsi, Falco általában nem ilyen szeleburdi... - Majd meghajoltam a még ismeretlenek felé.
- Én Utahime vagyok, remélem jó csapat leszünk... - Bár ezalatt Falco éppen leölte a maradék vadkanokat is, így mindenki a lángokat figyelte... az utolsó elhullása után az egyetlen fiú tagja csapatunknak már azt is hitte, hogy vége van a mulatságnak. De nem lehet, hiszen ez egy kazamata... Mármint itt az első szinten minden állat barátságos, ha csak nem mi kezdeményezzük a harcot, kivéve a kazamatákban. És bizony azok a disznók vörösek voltak már azelőtt is, hogy bárki hozzájuk ért volna. De mielőtt megszólalhattam volna, már meg is jelentek a koboldok.
Egy pár pillanatra lezajlottak lelki szemeim előtt az előző kazamata képei, és elsápadtam, talán egy cseppet meg is tántorodtam. Már megint koboldok!? Miért? Már megint itt fogjuk abbahagyni?
Amíg én megdermedve álltam mint a cövek, Falco gyorsan visszamasírozott hozzám, hogy egy csepp lelket öntsön belém. Arra eszméltem, hogy csőrével megcibálta a nadrágomat, és körbenézve láttam, hogy a többiek már fel is vették a harcot a rusnya humanoid lényekkel szemben. Párat pislogva körbenéztem, és az ölemben a madarammal szemléltem a harcot.
Des azonnal megölt egyet, vagyis ennyivel erősebbek lettünk volna? Vagy a koboldok gyengébbek itt, mint az erdei koboldok? Talán mindkettő. A vadkutya és gazdája azonnal segítettek neki, de nem sikerült elbánniuk a koboldokkal, pedig alig csak néhány életük maradt. A srác pedig elvolt az utolsó kobolddal, így felpakoltam Falcot a kobakomra, és már megnyugodva a Desdemonát támadó lények felé indultam.
Igen, ez most sikerülni fog... imádkoztam magamban, hogy így legyen.
//Uta támadja a maradékot//

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Ápr. 03 2014, 12:33

A manóknak vége, még Falco nélkül is nagyon könnyen boldogul velük Utahime. Azonban sokáig nincs nyugtotok, sikereitek egy nagyobb farkascsordát sodor az utatokba, akik veszettül vicsorognak rátok.

Desdemona regenerálódik 3 HP-t.

Desdemona (Sebzés: 1+5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Farkasok
Kokoro (Sebzés: 3+2, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Farkasok
Scott Thompson (Sebzés: Z:5 | S:6 | P:6, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Farkasok
Utahime (Sebzés: 4+18, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Utahime
Utahime
Farkasok

Életek
Farkas #1: 10 HP
Farkas #2: 10 HP
Farkas #3: 10 HP
Farkas #4: 10 HP
Farkas #5: 10 HP

(0) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(0) Desdemona: 32 HP
(3) Kokoro: 15 HP
(2) Scott: 10 HP, 2 páncél

Desdemona és Aisu kezdi ezt a kört is, most csak egyszer-egyszer támadhatnak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Desdemona Hétf. Ápr. 07 2014, 14:28

A koboldokkal hamar végeztünk. Kissé meglepett, talán ezek gyengébbek voltak, mint azok amikkel múltkorában találkoztunk az erdőben. Bár ez nem azt jelneti, hogy elszabad bízni magunkat. Innentől már csak nehezedni fognak a dolgok. Hisz még is csak egy kazamatában vagyunk és ott minél előrébb haladunk annál inkább nő a kihívás szintje is. Mármint szerintem ez így logikus. Bár igaz a koboldok után nem volt sok időm ezen gondolkozni, mert jöttek is a következő mobok amik legyőzésre vártak. Egy kisebb farkas falka keresztezte az utunkat. A támadás sora pedig ismét rajtam és Aisun van. Így kezdtük is a támadást az első farkassal, mindketten egyet támadtunk, tekintve az én sebzésem többre megyünk, ha egyszerre csak egyet támadunk.

//Támadjuk a Farkas #1-et.//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Mezeje 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Ápr. 08 2014, 12:16

Farkas koma amilyen gyors, olyan egyszerűen mozog. Mint egy faék. Nem csoda hát, hogy a gólem és gazdája könnyedén hasítanak az oldalába egyet, illetve az se meglepő, hogy cserébe Desdemona magára vonja három állat figyelmét is.

Desdemona 3 sebzést szenved el.

Életek
Farkas #1: 4 HP (sárga)
Farkas #2: 10 HP
Farkas #3: 10 HP
Farkas #4: 10 HP
Farkas #5: 10 HP

(0) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(1) Desdemona: 29 HP
(3) Kokoro: 15 HP
(2) Scott: 10 HP, 2 páncél

Kokoro és Jackal jönnek, egyszer-egyszer támadhatnak, így két hatos kockával dobj!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Kedd Ápr. 08 2014, 20:01

Beszélgetnek, magyarázkodnak. Én kicsit távolabbra állok. Scottot méregetem, óvatosan. Próbálok nem ránézni. De nem ismerem fel. Nem volt a vendégünk. Mégis félek tőle. Magam elé képzelem. Hogy ugyanazt csinálná, mint a többi. Megremegek. Nem akarom. Nem akarok rá gondolni, soha többet.
Jackal bundája a szoknyám alatt. Érzem a lábszáramon a simogatást. A redők közül néz fel rám. Tudja, mire gondolok. Neki már meséltem. Tudja, miért nem szeretem a férfiakat. Pedig ő is hím, tudom. De tőle nem félek. Mert nem ember.
A koboldok elfogynak. Jönnek a farkasok. Desdemona és a gólem nekik támad. Én nem akarok támadni. Szeretem a farkasokat. Gyönyörűek, tiszteletet parancsolóak. De vadak. Rá akarok szólni Desdemonára. De nem tudok. Három farkas a lányra ugrik. Támadják, harapják. Mégsem... mégsem akarom bántani őket.
-Jackal... megengeded?
A kis sakál kaffant egyet. Ez jelenti az igent. Timidustól tanulta nemrég. Én nem akarom bántani a farkasokat. Mert szeretem őket. Jackal viszont nyugodtan támadhat. Meg is teszi. Vicsorogva ugrik neki annak, amelyik Desdemonát bántja. Utána az arcom elé rakom a maszkom, teljesen. Mindenemet eltakarja.


//A második számú farkast támadjuk, Jackal kétszer. Első kocka normál, a második képességgel neki adott támadás, amire egyel nagyobbat kell tudnom dobni, hogy találjon.//

_________________
Kezdetek Mezeje 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 08 2014, 20:01

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 09 2014, 11:44

A képesség, mivel nem kellett rá dobni, értelemszerűen sikeres, azonban a támadást magát elkerüli a farkas, és miután félreugrott, már támadja is tovább Desdemonát. A két, eddig csupán passzív megfigyelőként résztvevő állat is csatlakozik, ők Kokoro torkát szeretnék átharapni.

Desdemona 3 sebzést szenved el.
Kokoro 2 sebzést szenved el.

Életek
Farkas #1: 4 HP (sárga)
Farkas #2: 7 HP (zöld)
Farkas #3: 10 HP
Farkas #4: 10 HP
Farkas #5: 10 HP

(0) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(1) Desdemona: 26 HP
(4) Kokoro: 13 HP
(2) Scott: 10 HP, 2 páncél

Scott jön, egyszer támadhat, legalább hármast kell dobnia.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Scott Thompson Pént. Ápr. 11 2014, 10:17

- Huh. Ez... élvezetes volt! - pörög bennem az adrenalin, ez a harc nem is olyan rossz dolog, csak oda kell figyelni. De már is törtetnek ki a fák közül a következő ellenfelek, amik nem mások, mint farkasok. Szegények. A góleimidomár gondolkodás nélkül veti bele magát a harcba, a szégyenlősbb meg a kutyusát küldi csatába. A gyújtogató még hátrébb van, azt hiszem eljött az én időm. Nem vagyok az a lovag típus, de most hirtelen két társamat is támadják bundásbarátaink. Gyorsan döntök, a szégyenlősebb lány segítségére sietek, ahogy elnézem szüksége van rá. Odarohanonok támadóimhoz, és lesujtok. Az idomárok általában nem szokták magukat belevetni a harcba, így odalépek Kokorohoz, és belecsapom a baltámat a földbe (képesség második bevethetési formája, nem kell hozzá dobnom) így egy pajzsot létrehozva azon a területen. A pajzs félgömb formában levédi őt, amiből én kilépek, egyedül maradva a gömben. A gömbből nem lehet támadni, de bármikor saját akaratból kisétálhat belőle, a gömb területhez és nem célponthoz kötött. (+6 armor Kokoronak)

/ Képességhasználat, Kokoro kap +6 armot, amíg a pajzson belül marad, komentben leírva, Farkas #4 támadva. /


A hozzászólást Scott Thompson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 11 2014, 10:17-kor.

_________________
Kezdetek Mezeje 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 11 2014, 10:17

The member 'Scott Thompson' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 11 2014, 21:16

Nem sokon múlott, de bizony ez a csapás mellément. Mozgékonyabbak ezek a farkasok, mint azt gondolná az ember o.O Kokorót viszont védi a képesség által létrehozott pajzs.

Desdemona 3 sebzést szenved el.
Kokoro 2 sebzést szenved el.

Életek
Farkas #1: 4 HP (sárga)
Farkas #2: 7 HP (zöld)
Farkas #3: 10 HP
Farkas #4: 10 HP
Farkas #5: 10 HP

(0) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(1) Desdemona: 23 HP
(4) Kokoro: 13 HP, 4 páncél
(3) Scott: 10 HP, 2 páncél

Utahime és Falco következik, 3-3 támadásuk van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.