Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+6
Elysion
FigtherBunny
Desdemona
Kayaba Akihiko
Braien Kinni
Cardinal
10 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kezdetek Erdeje Empty Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 21:04

Az 1. szint jelentős részt befedő erdőség, tele csúszómászókkal. Mármint nem részeg játékosokról van szó.

Lények
1. Vaddisznó - HP:10 | F:1 | E:1 | K:1 | GY:1 | S:1 | P:0
2. Manó - HP:7 | F:2 | E:1 | K:1 | GY:2 | S:1 | P:1
3. Pók - HP:10 | F:2 | E:3 | K:2 | GY:2 | S:1 | P:0
4. Kobold Harcos - HP:10 | F:2 | E:2 | K:2 | GY:3 | S:1 | P:5
5. Kék Csiga - HP:12 | F:1 | E:2 | K:3 | GY:1 | S:2 | P:10
6. Kicsi Kancsóka - HP:30 | F:2 | E:4 | K:1 | GY:3 | S:1 | P:0


Zsákmányok előfordulási aránya
50% - 3x Vörös Pitypang
30% - 2x Faeno Levél
20% - 3x Mini Potion (+5 HP)


A hozzászólást Klein összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 17:19-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 00:54

Braien Kinni - HP:10 | F:4 | E:3 | I:4 | K:1 | GY:6 | S:1 | P:2
Desdemona - HP:30 | F:1 | E:1 | I:5 | K:2 | GY:4 | S:2 | P:6
FighterBunny - HP:10 | F:2 | E:3 | K:2 | GY:4 | S:3 | P:2
Elysion - HP:25 | F:5 | E:1 | I:5 | K:3 | GY:3 | S:3 | P:2
Utahime - HP:20 | F: 1 | E:1 | I:5 | K:2 | GY: 1 | S: 3 | P:4

Braien Kinni (Sebzés: 5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Braien Kinni
Kicsi Kancsókák
Desdemona (Sebzés: 1+5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsókák
FighterBunny (Sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsókák
Elysion (Sebzés: 1+5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsókák
Utahime (Sebzés: 1+5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kicsi Kancsókák

Életek:

Kicsi Kancsóka #1: teljes élet
Kicsi Kancsóka #2: teljes élet
Kicsi Kancsóka #3: teljes élet

Braien Kinni: 10 HP, 2 páncél
Desdemona: 30 HP, 6 páncél
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 25 HP, 2 páncél
Utahime: 20 HP, 4 páncél

Mivel nem mindenki volt még szörnyharcon közületek, végig instruálni fogom csapatot. Minden reag után írni fogok egy helyzetjelentést, mindig várjátok meg a postotok előtt az enyémet.

Ha szeretnétek, írjatok egy bevezető kört, ahogy megérkeztek és összeismerkedtek, esetleg kitaláltok valamiféle taktikát. Ebben az esetben az első körben nincs sorrend.

Sorrend: Braien, Desdemona, FighterBunny, Elysion, Utahime
Szólimit: 100 szó

Braien jön, ha belecsaptok a lecsóba, akkor 2x támadhatsz, dobnod nem kell rá. Ha képességet szeretnél használni, akkor dobj római hatos kockával.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Braien Kinni Szer. Feb. 05 2014, 16:23

~ Szóval nem lehet csak úgy kijutni, holmi gombnyomással..~ Újra meghúzta az üveget, miközben jólesően dőlt hátra székében. Érezte, ahogy az ital végigmarja a torkát, és kellemes melegséggel tölti meg a gyomrát. Ám fejben és lélekben semmilyen változást nem érzett. Nem volt megkönnyebbülten boldog, és a bódultság állapota is elkerülte. Voltaképp még egy kicsiny szédelgést sem érzett, egy csöppnyi kis jókedvet, egy alantas kis férget, mely fejébe férkőzve eltüntetik gondolatait. ~ Na de sebaj, messze még az üveg feneke! ~ Ezzel új erőt vett magán, és az üveg emelgetés sportját tovább űzve várta a hatást.
Gondolatai ezer felé cikáztak még ebben a nem épp szolid állapotban is, és újra, meg újra felütötte fejét az egyedüllét és bezártság gondolata, ez a nyomasztó valami, mely mindannyiszor lehorgassza mosolyát.
Az alkohol nem segített, nem múlt el eme sörnyű érzés, gondolat, és számtalanszor lyukadt ki ugyanarra a pontra képzeletében, mégpedig hogy az erősebbek megölik. Nevezhetjük ezt egyszerű ösztönnek, mely él a hernyóban a madarakkal szemben, a gazellákban az oroszlánnal szemben. Itt nem ért semmit izma, nem volt fenegyerek. Egy egyszerű, szerencsétlen kezdő volt, semmi több. És ezen nem változtathat másképp, csak ha valamiképp a fejlődés útjára lép.
Egy józan pillanatban így végül elindult, maga sem tudta hová, avagy merre, csak el kezdett menni, menni, menni és menni, ki a városból, el a vaddisznócsordák fenyegetése elől, a csendes természetbe, a fák közé. Sword skill.. Használni próbálta eme találmányt. Kis íját kezébe fogva gyakorolt, és lőtt, ámbár kevésszer ment oda, ahova célzott, sokkal többször esett le a nyíl maga csak úgy a földre. Még ez sem megy neki. ~ Szánalmas. ~ Ezekkel a gondolatokkal küzdve lépdelt, büszkén kihúzva magát, ám mégis leszegett fejjel. ~ Mégis mi a francot kezdjek most magammal? Egyedül nem fogok mobok közelébe menni! Társak kellenének.. De honnan? ~
Így érkezett meg "hősünk" egy kazamata bejárata elé. Zsebre dugott kézzel pislogott maga elé, és nem tudta, most mihez is kezdjen. Szerencsére nem kellett sokat használnia a fejét. Hamarosan emberek ütötték fel fejüket a távolban, és felé tartottak azok is. Társak..
~ Remélhetőleg csatlakoznak. ~
- Cső! - intett az oda érkezőknek szelíd mosollyal arcán. - Nincs kedvetek kitisztítani? - bökött maga mögé az erdős területre. - Csak úgy nyüzsögnek a mobok ott. És egységben az erő, vagy mi. Szal én azt mondom, hajrá. - "invitálta" az érkezőket. Ez egyben egy szolid segítség kérés is volt részéről, aki jobban megfigyelte, láthatta arcán a mosoly mögötti elveszettséget. Szinte üvöltött róla, hogy örülne, ha csatlakoznának hozzá. A többi már nem rajta állt.

Meglátta a furcsa kis növényt, és a fölötte levő feliratot.
~ Kancsó..ka? ~ Akaratlanul is elnevette magát. Fejében egy italt tartó edény párosult a kancsó elnevezéshez, és a "ka" jelző magával hordozta a piciség érzetét. De nem, ez a növény... vagy állat? .. Szóval, ez a mob nem italt tartó edény volt, habár az is lehetett volna, elnézve azt a virágnak nem feltétlen nevezhető valamit a szárán.
Első megdöbbenését végül lenyelte, felhúzta, kifeszítette az íj húrját. és az eddig gyakorolt skill segítségével kettőt lőtt a mobra. igen, lőtt, támadott!
Braien Kinni
Braien Kinni
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 06 2014, 00:16

Kicsi Kancsóka #1 a második nyíltól pixelekké robbant. A második növény hosszú, tüskés kaccsal támad, 4 HP-t sebezve Braienbe. A harmadik növény egyelőre tétlen.

Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: teljes élet
Kicsi Kancsóka #3: teljes élet

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 30 HP, 6 páncél
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 25 HP, 2 páncél
Utahime: 20 HP, 4 páncél


Desdemona következik. Egy támadásod van, dobj hozzá hatos kockával. Ha képességet használnál, római hatossal is dobj mellé. Továbbá lehetőséged van segíteni Braiennek és elvonni róla a kancsóka figyelmét azzal, hogy "switch"-et kiáltasz és hozzáteszed a nevét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Pént. Feb. 07 2014, 00:54

Hogyan keveredtem ide, hát igazából csak a kis Jéggólem nyomában jártam és valahogy  ide jutottunk. Már volt ott egy játékos, köszönt nekünk, bár igazaán nem valami udvarias módom, ha jól tudom ez a szleng szerint ez egy köszönés lett volna, nem tudom én ennél jobb nevelést kaptam, majd csapatba invitált minket, amit nem nagyon akartam elfogadni, de Aisu érdeklődését felkeltette a dolog és szokása szerint hajthatatlanná vált.
~Desdemona, menjünk, nem leszünk egyedül, biztos nem lesz gond…
-Üdv! Nos, miért is ne.
Fogadtam el végül a parti meghívást és mikor később jött még néhány játékos kissé nyugodtabb lettem. Majd miután mindenki rendeződött, neki is indultunk mármint az íjász aki beinvitált a harcba, neki is kezdett a dolgoknak.
~Rajtunk a sor, had támadjak…Gyerünk!
~Aisu nyugalom, menj támadj, de csak ésszel, nem túlzottan vettünk rész még harcokban.
A kis gólem megindul támadni, én közben kiváltom az előttem támadó partnerem.
-Switch – Braien Kinni.
Így remélhetőleg, már rám figyelnek a Kancsócskák, bár a kis gólem miatt jobban aggódok, hogy boldogul e majd.

//Aisu támadja a Kicsi Kancsóka #2t, ha talál akkor 5 sebzést szenved el.//


A hozzászólást Desdemona összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 07 2014, 00:56-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 00:54

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 01:02

// Elfelejtettem írni, hogy Desdemona a petje mellett saját maga is támadhat, kárpótlásul azt az egy sebzést, amit okozhatott volna, most megadom dobás nélkül //

A switch sikeres, így mindkét húsevő növény Desdemonát támadja, hiszen Aisu sikertelen támadása felébresztette a még "alvó" növényt is.

Életek
Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: -1 HP (zöld)
Kicsi Kancsóka #3: teljes élet

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 28 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 25 HP, 2 páncél
Utahime: 20 HP, 4 páncél

FigtherBunny következik, egyszer támadhatsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by FigtherBunny Pént. Feb. 07 2014, 12:17

//Köszi Klein az informálásért és a "kézfogós" tanítgatásért. Megpróbálok mindent az agyamba vésni jól.//

Egy kis ideje jártam már az erdőt elszórt mobok levadászásának céljából, de nem túl sok sikerrel jártam eddig. Ekkor megláttam egy kisebb csoport embert, akik egy helyen gyülekeztek. Miután köszöntem és megtudakoltam tőlük, hogy miért gyülekeznek, úgy döntöttem csatlakozok hozzájuk. Nem sokkal később már pár fura kis lényecske ellen küzdöttünk már. A csapatunkban lévő íjjász azonal le is nyilazott két lövéssel egyet a háromból, ám kissé meggondolatlan volt és meg is sérült ezt követően, de Desdemona akit már ismertem nem olyan rég óta támadást intézett kis állatkájával együtt és elterelte a figyelmet az íjászról. Sajnálatos módon csak ő neki sikerült sebeznie, állatkájának nem. Ők voltak azok akik legelőszőr reagáltak a harci helyzetre, ez miatt kicsit szégyelltem is magam, mert elég gyors reagálású embernek tartottam magam, de legalább nem leszek az utolsó aki támad. Neki rohantam a nemtársam által megsebzett lénynek és zárt ököllel, meg próbáltam teljes erőből telibe találni a testét, vagy legalábbis azt amije van neki.


A hozzászólást FigtherBunny összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 07 2014, 12:21-kor.
FigtherBunny
FigtherBunny
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Jan. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 07 2014, 12:17

The member 'FigtherBunny' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 07 2014, 23:54

Bunny ütése elől mintha egy fuvallat fújná el a növény fejét, a támadás sikertelennek bizonyul. Desdemona azonban 2x4 HP-t veszít, hála a kancsókák harapásának.

Életek
Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: -1 HP (zöld)
Kicsi Kancsóka #3: teljes élet

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 20 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 25 HP, 2 páncél
Utahime: 20 HP, 4 páncél

Elysion és Anika következik, egyszer támadhattok mindketten.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Szomb. Feb. 08 2014, 22:31

Az erdőt jártam Anika-val amikor egy kisebb csoport emberre leltem akik együttes erővel akartak egy kicsit farmolgatni. Az egységben az erő elvét követve én is velük tartottam. Kis csapatunk jómagamból, Anika-ból, egy pici lányból, aki harcművész volt, egy íjászból és még két idomárból állt, illetve pet-jeikből, egy jéggólemből és egy főnixből. A csata hamar megtalál minket, három növényféle teremtménybe ütközünk, melyekhez még hasonlót sem láttam soha. Az egyik ellenfelünket íjászunk hamar lenyilazza, majd a jéggólem gazdája társával együtt támadtak közvetlen ezután. Sajnálatos módon csak az idomárnő talált be támadásával. Ezt követően a kis harcművész intézet volna ugyan azon ellenfél ellen támadást, de nem járt sikerrel. Ekkor bólintok kis kedvencemnek és együtt megrohamozzuk az épphogy sérült kicsikancsókát ám az utolsó pillanatban én az épre támadok, majd megpróbálom switch-elni Desdemona nevü társamat.
-Switch Desdemona.

//Anika megtámadja a 2 én meg a harmadik kicsikancsókát és ha jól tudom nem kell dobnunk. //
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 09 2014, 00:48

A switch sikeres! Így a növények adok-kapokba keverednek Elysionékkal, és míg Anika alaposan megtépázza az egyik kancsókát, addig az idomár fogja az "ostorcsapások", amikkel a gazok támadnak.

Életek
Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: -7 HP (sárga)
Kicsi Kancsóka #3: -1 HP (zöld)

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 20 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 19 HP
Utahime: 20 HP, 4 páncél

Utahime és Falco következik, egyszer támadhattok mindketten.

Tipp: ha kevés esélyed van eltalálni egy lényt és szorul a hurok, a switchet érdemes lehet arra használni, hogy átadd a köröd egy biztosabban sebző társadnak. Ilyenkor nem veszed át a támadó lény(ek) figyelmét.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Vas. Feb. 09 2014, 14:21


Megint csak sétálgattam az erdőben, fejemen Falcoval. Igazán kellemes, hogy van ilyen biztonságosnak mondható hely a városon kívül is, ahol a mobok nem támadnak, ha csak nem mi kezdeményezzük a verekedést. Közben igyekeztem tanítgatni a morze jeleket Falconak. Már kezdte megérteni, hogy miért kéne ilyen furán fütyülnie és gyorsan tanulgatta a betűket. Ahogy egyre beljebb haladtam az erőben, mintha a növények is egyre magasabbra nőnének. Falcot is egyre nehezebbnek éreztem, ezért lekaptam a fejemről. A döbbenettől meg is álltam, hiszen egyre nagyobbra nőtt a csirke az ölemben, és letettem a földre, megvárni, mi történik vele. De ahogy körbe tekintettem, a környező növények továbbra is egyre nőttek, pedig már nem haladtam a rengeteg felé. Vagyis én mennék össze? Úgy tűnt valamiféle kicsinyített állapotba kerültem, de biztos nem tarthat sokáig. Ha kibírom amíg visszanövök, akkor nyert ügyem van, viszont még, ha nem is támadnak a mobok, úgy általában, akkor is jobb lenne csatlakozni egy partyba, legalább amíg ez az állapot megszűnik.
Falco ijedten csipogott rám, miközben már olyan kicsi lettem, hogy akár fel is ülhettem volna rá.
- Csak óvatosan. - Kiáltottam rá, ahogy elkezdett böködni a csőrével. Persze csak kedvesen csipkelődött, ahogy eddig is, viszont most valahogy kevésbé örültem neki. Amilyen hegyes a csőre, még az életpontjaim szenvedik kárát, még ha nem is fáj...
- Megengeded, hogy felüljek rád? - Most, hogy a fűből is alig lógok ki, örültem volna, ha helyet cserélhetünk, és most ő fuvarozna egy kicsit engem. Szerencsémre csipogott egy hosszút és bólintott is mellé, amit beleegyezésnek vehettem. Felmásztam a szárnya tövébe, és mivel nem láttam előre a bóbitájától, abba kapaszkodtam, hogy lehúzzam. Egy ideig így ültem meg a versenycsibémet, majd egy kisebb csoportosulást láttunk. A világító csibe hátán oda talpaltunk hozzájuk, és reménykedve néztem fel rájuk.
- Sziasztok, mi is csatlakozhatunk? - Kérdeztem a csibém hátáról.
- Sziasztok, szia Aisu. - Csiripelt Falco a nemrég megismert barátjának is.
Mint kiderült, egy kazamata bejáratához tévedtünk, és itt ellenségekkel kell küzdeni. Amikor bementünk, és érdekes mászkáló növényeket(?) láttunk, amikkel a többiek ügyesen harcoltak. Én a lángoló csirkémen hátra maradtam, és amikor rám került volna a sor, csak elkiáltottam magam:
- Switch Braien Kinni! - Reméltem, hogy hamarosan megnövök és neki adva a körömet, az íjász most sikeresen sebezhet háromszor egymás után.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Braien Kinni Vas. Feb. 09 2014, 21:29

Öröm töltött el, ahogy a többiek csatlakoztak hozzám. Igen, nem leszek egyedül! Így talán van vajmi kevés esély a túlélésre. Ők segítenek nekem! Mégsem vagyok én olyan elveszett!
Nagyon sok volt ott a pet... Ugye így hívják az ilyen lényeket, akik az emberekkel együtt harcolnak? Emlékszem még a kaszt leírásra az ismertetőből.. idomár. Olyan lányos kasztnak tűnt, bár itt most férfi mellett is volt állatka. Érdekes.
Odabent különös kis növények fogadtak minket, még különösebb névvel. Szóval ilyenek ezek a mobok? Támadtam, és meglepődve vettem tudomásul, hogy nem is vagyok annyira béna, mint azt elsőre gondoltam. Sőt.. Kivégeztem egyet. Ámuldozva néztem, ahogy az exp hozzáadódik a.. semmihez. Mert eddig a semmivel volt egyenlő.
Meglepődve vettem tudomásul, hogy a nevemet hallom. Fogalmam sem volt, mit is kell most csinálnom, vagy csinálnom kell-e egyáltalán valamit. Végül megvontam a vállam, és támadtam. Jobb híján.

/Támadás Kancsóka 3ra./
Braien Kinni
Braien Kinni
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 12 2014, 00:08

Készül a saláta, Blájen Braien lenyisszant a növényből néhány levelet egy szép, tiszta találattal.

Elysion 8 HP-t sebződik.

Életek
Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: -7 HP (sárga)
Kicsi Kancsóka #3: -6 HP (sárga)

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 20 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 11 HP
Utahime: 20 HP, 4 páncél

Ismét Braien jön. Mivel már háromszor támadott, és minden negyedik támadókörében pihennie kell, ezért az egyik támadását most pihenőkörre kell áldozza.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Braien Kinni Szer. Feb. 12 2014, 15:20

Nem hiszem el.. Itt csak én dolgozom? Jó van lusta népség! Támadok. Megint. El sem hiszem, hogy még el is találom az ellenséget. El sem hiszem, hogy még mindig itt vagyok, és élek. És ennyiszer, ilyen sokszor képes vagyok lőni. Nem is vagyok én olyan béna, mint az elsőre tűnik. Sőt.. Mondhatni, jó vagyok. Kezdem nyeregben érezni magam. Persze azért egyedül még mindig nem szívesen mennék sehova sem. Ezek a társak is jók valamire, ha másra nem, hogy a sebzések ne engem érjenek. Tényleg, még meg sem köszöntem a váltást.. Desdemona felé fordultam, és hálásan biccentettem egyet. Hisz neki köszönhetem az életem, vagy mi. Egyébként mit is kell mondani? Switch? Elnézve Elysiont, ő is igen rosszul áll. De az én életem sem áll az egekben.
- A következő váltsa le kérlek a petes csávót. Elég kevés élete van, de én sem tudom váltani, mert nekem szintén kevés. - kiáltottam, remélem, hallgatnak rám a többiek. Nem akarom, hogy az a férfi meghalljon. Nagyon nem lenne jó. Ezek után pihenek még egy kicsit. Nagyon kifáradtam.

/Támadom Kicsi Kancsóka #3-at./
Braien Kinni
Braien Kinni
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 13 2014, 20:56

Braien nyilai hosszas küzdelem után újabb növény létezésének vet véget, legalábbis a respawn időpontjáig. Még egy van!

Elysion 4 HP-t veszít.

Életek
Kicsi Kancsóka #1: halott
Kicsi Kancsóka #2: -7 HP (sárga)
Kicsi Kancsóka #3: halott

Braien Kinni: 8 HP
Desdemona: 20 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 7 HP
Utahime: 20 HP, 4 páncél

Desdemona jön, egyszer támadhat ő is, és a petje is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Csüt. Feb. 13 2014, 23:30

Két kancsócska már bevégezte egyel még mindig el kell bánnunk. Bár végignézve a többieken nem húzzuk mi itt sokáig, lehet hiba volt ide jönnöm, nem tudom, de már itt vagyok muszáj folytatnom. Braien Kinni véleményt viszont osztom, valakinek ki kell váltani Elysiont, úgy tűnik most én leszek az, még egész jól állok élet terén. De előtt térjünk vissza a fizikai síkra és elég a fejben matekozásból.
~Desdemona, hogyan kéne támadnom? Az előbb se sikerült…
~Tegyünk még egy próbát, ha ebben a körbe se sikerül a támadás akkor átadjuk a terepet annak aki jobb nálunk.
~Rendben…
A kis gólem önbizalma sérült a sikertelen támadás miatt, de ismételten megpróbálunk támadni remélve most sikerül, közben pedig váltom Elysiont is.
- Switch – Elysion.

//1. kocka Desdemona 1 sebzés, 2. kocka Aisu 5 sebzés//


A hozzászólást Desdemona összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 13 2014, 23:34-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 13 2014, 23:30

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s Kezdetek Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 14 2014, 00:25

A switchre végül nincs szükség, hiszen Aisu lefagyasztja a mosolyt az utolsó gaz arcáról is. Nem volt egyszerű dolgotok, de túljutottatok az első hullámon, és folytathatjátok utatokat az erő mélye felé. Nem kell sokat haladnotok, hogy belefussatok egy horda koboldba. Nincs szerencsétek, sokan vannak és erősek >.> Legalább a HP-tok egy része visszatöltődött.

FighterBunny (Sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold Harcosok
Elysion (Sebzés: 1+5, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold Harcosok
Utahime (Sebzés: 1+5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold Harcosok
Braien Kinni (Sebzés: 5, Minden 2. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Braien Kinni
Kobold Harcosok
Desdemona (Sebzés: 1+5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold Harcosok

Életek
Kobold Harcos #1: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #2: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #3: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #4: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #5: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #6: 10 HP, 5 páncél

Braien Kinni: 9 HP
Desdemona: 23 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 10 HP
Utahime: 20 HP, 4 páncél

FighterBunny kezdi a sort, mivel az előző hullámot Desdemona fejezte be. Ebből nem valószínű, hogy jól jöttök ki No
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by FigtherBunny Pént. Feb. 14 2014, 15:09

Az előző harcot letudtuk. Kissé megviselte társaságunk, ám tovább mentünk. Hamarosan újabb szörny csapatba botlottunk valóságos hordába. Nem volt jó előérzetem, hiszen az előző szörny csapat is nehezünkre eset jó részt és most még több ellenféllel néztünk farkasszemet. Legszívesebben nekirohantam volna a szörny csoportnak a támadj mielőtt támadhatnának elvet követve, ám az előző csata kissé szárnyam szegte, tudtam, hogy nem lenne túl szerencsés magamra vonnom őket, így kissé szégyenkezve magamban, de hagytam, hogy más tankolja magára az ellenfeleket. Ezért úgy döntöttem, hogy a legtöbb sebzésbírással bíró embernek adom a körömet. Így mondtam is amit kell.
-Switch Utahime.
FigtherBunny
FigtherBunny
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Jan. 06.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Utahime Szomb. Feb. 15 2014, 06:57


Az előző csatában semmit nem tettem, de a többiek ügyesen legyőzték az ellenséget. Mindenki kicsit megziláltan, de folytatta az utat az erdő mélyébe. Végre én is elkezdtem visszanyerni az eredeti méretem, és feltettem Facot a fejemre, így a szokásos felállásban folytattuk az utat mi is. Viszont a csapatunk még nem regenerálódott teljesen, és máris egy újabb adag ellenséggel álltunk szemben. A koboldok amikre akadtunk meglehetősen sokan voltak, és az első tankolás lehetőségét FighterBunny átadta nekem, tekintve, hogy az előbb semmit nem tettem.
Ahogy meghallottam a nevem, egy másodpercre elgondolkodtam. Sajnos még nem tudtam használni a pálcámat, és azt a fényes villanást is csak ritkán tudtam előidézni belőle, amit "sword skillnek" hívtak, ha jól emlékszem. Meglepően nehéznek találtam a pálca használatát, ahhoz képest hogy csak egy botról van szó, nem lehet csak úgy suhintgatni vele... Mivel nem hittem, hogy el tudnám találni, inkább elkezdtem énekelni, a csata indulómat. Evvel egy időben a legközelebbi kobold elé álltam. Falco pedig a fejem tetejéről próbálta mer eltalálni a tüzével.
/Akkor használnám a képességem, amivel az első dobás+a szintem értékével növelem mindenki irányítását max.3 körig.
A második dobás ezután Falco támadása./
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 15 2014, 06:57

The member 'Utahime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Erdeje 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Feb. 15 2014, 23:58

Falcót csúnyán becsapja az általa kiszemelt kobold, már-már megalázóan könnyen lép odébb a lendületes támadás elől... viszont az éneklés hat \o/ Nem kevesebb, mint 7 egységgel nő Braien, Aisu és Anika sebzése. A supportokat azonban úgy tűnik, nem szeretik a lények, hárman is nekimennek buzogányaikkal Utahimének.

Utahime 9 ponttal sérül.

Életek
Kobold Harcos #1: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #2: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #3: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #4: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #5: 10 HP, 5 páncél
Kobold Harcos #6: 10 HP, 5 páncél

Braien Kinni: 9 HP
Desdemona: 23 HP
FighterBunny: 10 HP, 2 páncél
Elysion: 10 HP
Utahime: 15 HP

Elysion következik, egyszer-egyszer támadhat ő és Anika is, utóbbi sebzése most Utahime képességnek köszönhetően 12.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Elysion Vas. Feb. 16 2014, 00:31

Az események láttán nem állok tétlenül.
-Táncold őket körül és csapj le Anika.
Mondom kis kedvencemnek aki azonnal ki is próbálja vitelezi a manővert, majd én is támadok ugyan arra az általa kiszemelt gyenge láncszemre. Reményeim szerint a kis kedvencem majd megzavarja ellenfeleinket a köztük való manőverezéssel és ezzel egyszerre felkínálnak egy tökéletes támadási lehetőséget és megkeletkeznek vagy legalábbis nem sikeresen támadnak, majd a számunkra igen csak szerencsés képességgel bíró idomár társunkra. Eme esemény után szememben felcsillant a győzelem dicső reménye ami hajtott előre.

//megtámadjuk mindketten az első szörnyszülöttet (2. én, 1. Anika) //
Elysion
Elysion
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2013. Jul. 09.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.