Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Erdeje

+6
Elysion
FigtherBunny
Desdemona
Kayaba Akihiko
Braien Kinni
Cardinal
10 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 07 2014, 00:13

The member 'Ilsette' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Május 07 2014, 16:12

Egy rángatózó inda félresöpri Ilsette kését, a maci viszont bele tud karmolni mancsával a növénybe. Azonban ez így még kevés.

Desdemona 4 sebzést szenved el.

Életek
Kicsi Kancsóka: 2 HP (vörös)

(1) Desdemona: 38 HP
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Des, szerintem eleget lógtál, csapd le!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Hétf. Május 12 2014, 10:24

A kancsóka nem akarja könnyen feladni és még éhes is, és pont én kerültem az étlapjára. Kissé kellemetlen helyzetbe kerültem ott fejjel lefelé lógva. Eddig csak figyelni tudtam a többiek támadásait és a éhes növény fogait. Aisu kissé meglépődött a dolgon és eléggé dühítette is a dolog, de nem igazán tudta eldönteni mi tévő legyen. Én se igazán tudtam mit kezdeni, valahogy le kéne szednem magam innen, viszont egy pálcával ne igazán lehet indákat vagdosni, viszont a növény élte alaposan megcsappant.
~Aisu, ezt már eltudom intézni én is, ne fáradj vele felesen.
Fura, hogy ezt mondom neki legszívesebben a segítségét kérném, de tényleg nem szükséges. Így már félig meddig az éhes gaz szájában, fogtam a pálcám és belé állítottam, majd Aisu várta következő ellenfeleket, hogy támadhasson, hisz a növény elintézéséhez már nem kellet a segítsége.

//Támadom a Kicsi Kancsókát és végzek is vele, ha lehetséges akkor Aisu támadása már a következő ellenfélre megy//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 3 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 12 2014, 13:58

Desdemona higgadt marad és kiszabadul egy jól irányzott döféssel, azonban így is nagyot esik Akrobatika jártasság híján. Hacsak... el nem kapja valaki. Az ezt követően felbukkanó manópáros Aisutól a lehető legmesszebb tűnik fel, így hacsak a gólem nem akarja letarolni a teljes csapatot, nem tud támadni.

Desdemona 2 HP-t gyógyul.

Tantalosz (Sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Tantalosz
Manók
Scott Thompson (Sebzés: Z:4 / S:5 / P:5, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Manók
Ilsette (Sebzés: 2+3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Manók
Manók
Desdemona (Sebzés: 5+13, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Desdemona
Manók

Életek
Manó #1: 7 HP, 1 páncél
Manó #2: 7 HP, 1 páncél

(2) Desdemona: 40 HP
(1) Tantalosz: 20 HP, 4 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Tantalosz kezd, kétszer próbálkozhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tantalosz Hétf. Május 12 2014, 14:38

Desdemona kisasszonyt sikeresen kiszabadítottuk a növény fogságából, jobban mondva, ő szabadította ki magát. A csapatunk eddig könnyedén vett mindent akadályt, habár eddig még csak egy kicsit gyomláltunk. Habár kapa és hasonló szerszámok nem voltak nálunk. Végignéztem a kis csapatunkon, ami két hölgyből, és velem együtt két férfiból állt. Habár a másik férfiú egy kissé zavartnak tűnik. Hm… Talán csak nem? De ezen nem tudtam gondolkodni, mert egyből egy adag manó ugrott elénk, hogy megtámadjanak minket. Ilyen kis apró szerzetekkel sem találkoztam nagyon. Én pedig egyből támadásba lendültem, egyet jobbról, egyet pedig balról sóztam oda neki, hogy csak csenghetett a füle.

//Támadom az első Manócskát//
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 12 2014, 14:38

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Kezdetek Erdeje - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 12 2014, 17:22

Az első manócska kacarászva tér ki előled, és természeti kóstolóra invitál. Kibillent az egyensúlyodból, így bevered a szád egy földből kiálló gyökérbe No

Tantalosz 2 sebzést szenved el.

Életek
Manó #1: 7 HP, 1 páncél
Manó #2: 7 HP, 1 páncél

(2) Desdemona: 40 HP
(3) Tantalosz: 20 HP, 2 páncél
(1) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Scott jön.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Scott Thompson Kedd Május 13 2014, 21:02

Gotcha'! Sikerül még vakon is eltalálnom a túl eleven kórót, de ettől még nem akar eldőlni. Utolsó leheletét már Desdemona ütésétől leheli ki, amivel egyetemben pixelekké is robban. Ugrásos-támadásom után régmúlt ellenfelem mögé érkezek, és miután megfordulok - hogy lássam - az adathalmazát eltűnni máshova, a hölgy elég kellemetlen pozícióban kezdett közeledni a föld felé. Ajaj!
Izomból sprint a zuhanás közben lévő Desdemona felé, majd a táv végét már a lábamon csúszva téve meg kapom el a zuhanó hölgyet. Az ál-gravitáció miatt sikeresen valamivel egyenesebbe kerül zuhanáskor, így nem kell olyat látnom, amit lehet, hogy nem kéne. Desdemona hátával a karjaimban érkezik, így közelről láthatom az arcát... és ő az enyémet, amire kiül a pokol legsötétebb árnyalatú vörös színe... nem, nem nem!
Kissé udvariatlanul helyezem magam elé a hölgyet a földre... konkrétan levágom magam elé a porba ijedtemben, majd hátat fordítva elindulok a másik irányba még vérvörös arccal. Már szövöm magyarázataimat eme tettsorozatomra, de Fortuna életemben először rám mosolyog, két kobold tűnik fel tőlünk nem messze a láthatáron. Expedíciónk másik férfi tagja mint egy őrült rohan ellenfeleink felé, én meg követem őt... valahogy még az is biztonságosabb tűnik, mint egy beszélgetés a hölggyel. Miután társam felsülve eltaknyol, segítségére sietek és megpróbálom kihasználni a kobold lecsappant éberségét és röhögőgörcsét a sikeres találatra. Lendületből oldalról indítok támadást, a vízszintes kettészelés ötletével fejemben.

/Támadom: Kicsi Kacsóka #1/

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 3 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 13 2014, 21:02

The member 'Scott Thompson' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 15 2014, 19:25

Szegény Des, legalább elkapták, így kisebbet esett, mint egyébként tette volna. Scott viszont annyira megzavarodott, hogy egy bokrot akart támadni a manók helyett, úgy tűnik Suspect A kancsóka már nincs többé Surprised

Tantalosz 2 sebzést szenved el.

Életek
Manó #1: 4 HP (zöld)
Manó #2: 7 HP, 1 páncél

(2) Desdemona: 40 HP
(3) Tantalosz: 20 HP
(2) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(1) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Ilsette és Bendő a soros! Egyszer-egyszer támadhatnak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ilsette Csüt. Május 15 2014, 23:21

Des szorult helyzetben van, de a legutolsó másodpercig reménykedni fog benne, hogy kiszabadul. Nem lenne jó, ha már az elején elvesztenék egy ismerőst, mert az szörnyű sebeket okozna a lelkén. Itt mindenkinek túl kell élnie, hogy közösen eljussanak a magasabb szintekre. Mindent meg kell tennie, hogy ne most tűnjenek el. Végül Des belévágja a botját, ami elegendő ahhoz, hogy kilehelje az életét. De nem pihenhetnek, mert két Manó érkezik a csatatérre.
~ Itt az esély, hogy megmutassam nekik, hogy nem vagyok kispályás. ~ Egy pillantást vet a lovagra, aztán a srácra, aki elkapja a zuhanó barátnőjét. Szép mozdulatnak könyveli el. Tekintete visszatér a harci színtérre, majd gyorsan felméri a helyzetet.
~ Le kell támadni az első manót.~ Dönti el magában, amit különleges kézjeleivel továbbit Bendőnek. Nagyon gyors mozdulattal sikerül közölni. Szimplán rámutat a kevesebb életcsíkkal rendelkezőre, aztán a nagyujját elhúzza a nyakánál. Bendő szokásához híven megindul, hogy támadjon. Ilsette meg csupán csatlakozik hozzá második hullámként. A medve szökken, az apró méretéhez képest magasra, hogy támadást indítson az első manó nyakára. Magyarán át akarja harapni. A gazdája követi, aki inkább a has tájéka felé indítja meg a kését.

// Támadják mindketten a Manó 1-est, szokásos első kocka Bendő, míg második Ilsette //

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 15 2014, 23:21

The member 'Ilsette' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 20 2014, 12:32

Ennél jobban nem lehet megmutatni, milyen fából faragtak, a manó ijedten próbál kitérni, de esélye sincs, annyira tiszta találatokat szenved el tőletek. Pixelek repülnek.

Tantalosz 2x1 sebzést szenved el.

Életek
Manó #1: halott
Manó #2: 7 HP, 1 páncél

(2) Desdemona: 40 HP
(3) Tantalosz: 18 HP
(2) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(2) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Ismét Desu és Aisu feladata lesz a kivégzés Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Csüt. Jún. 05 2014, 14:39

A növényt sikerrel kigyomláltam és amint pixeleire esett szét én is esni kezdtem. Erre nem igazán gondoltam. Aisu is meglepve figyelte a dolgot, így nem is foglakozott az akkor felbukkanó manókkal sem. Szerencsémre Scott elkapott, majd szinte abba percben a földre is dobott. Nem igazán tudtam mit reagálni hirtelen, nem is foglalkoztam vele különösebben, legalább nem estem olyan nagyot, mint eredetileg lett volna. Míg én az esést dolgoztam fel, addig a többiek végeztek egy manóval. Már csak egy kis nyavalyás ugrándozik, aminek a kiiktatása Aisura és rám maradt. Amint a gólem biztosra látta, hogy semmi bajom sincs, már támadott is, ami elég is volt ahhoz, hogy a kis manócska végleg eltűnjön és pixelekre bomoljon. Feltápászkodtam, majd visszaveszem a frontot a lovagtól.
-Switch Tantalosz

//Aisu támadja a Manó #2-őt//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 3 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 07 2014, 14:46

Pókok! Pókok mindenütt!

Tantalosz visszakap 2 HP-t.

Tantalosz (Sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Tantalosz
Pókok
Scott Thompson (Sebzés: Z:4 / S:5 / P:5, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Pókok
Ilsette (Sebzés: 2, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Pókok
Pókok
Desdemona (Sebzés: 5, Pet sebzés 13, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Desdemona
Pókok

Életek
Pók #1: 10 HP
Pók #2: 10 HP
Pók #3: 10 HP
Pók #4: 10 HP
Pók #5: 10 HP
Pók #6: 10 HP

(3) Desdemona: 40 HP
(3) Tantalosz: 20 HP
(2) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(2) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Tantalosz kezdi ezt a kört is, egyszer pihen, egyszer támad.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tantalosz Vas. Jún. 08 2014, 15:05

Sajnos már későn kaptam észbe, hogy Desdemona kisasszonyt húzza lefelé a gravitáció kegyetlen ereje, így már késő volt ahhoz is, hogy elkapjam. Azonban a másik fickó megtette ezt helyettem is, de utána már el is eresztette. Ehhez lett volna néhány hozzáfűzni valóm, de ez a kis Leprechaun kigáncsolt. :suspect:Legszívesebben neki estem volna, de előtte még a földet ki kellett szednem a számból, addigra pedig el is intézték. És egyből jöttek a pókok. Nem voltam arachnophobiás, de egy kicsit pihennem kellett. Hiába, kezdek öregedni. De csak egy kicsi pihenő kellett, és már indultam is az első pók felé.

/Támadom a Pók #1-et/
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 08 2014, 15:05

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 08 2014, 15:28

Pókroham! Négyen is ráugranak Tantaloszra, sajnos nem radioaktívak, így a csípésüktől nem lesz Pókember, legfeljebb halott Neutral

Tantalosz 12 HP-t veszít.

Életek
Pók #1: 7 HP
Pók #2: 10 HP
Pók #3: 10 HP
Pók #4: 10 HP
Pók #5: 10 HP
Pók #6: 10 HP

(3) Desdemona: 40 HP
(1) Tantalosz: 8 HP
(2) Scott Thompson: 10 HP, 2 páncél
(2) Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Scott jön, egyszer támadhat. Vagy öngyilkos leszel, vagy veszni hagyod Tantaloszt, vagy találsz egy megoldást, amivel megakadályozod, hogy kiessen valamelyikőtök Wink
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Scott Thompson Szer. Jún. 25 2014, 23:04

~Huh, ezt picit benéztem... - mászok ki a bokrok közül, fejemet fogva. ~ Oké, kissé elragadott a hév. Nagy levegő, lenyugszunk, higgadt fejjel... - veszek pár nagy levegőt, és felmérem a helyzetet. A helyzet az, hogy nagyon sok és nagy pók érkezett, és azokat mindenki utálja... meg nem értett, aranyos kis, szőrös lények... általában. Ezek inkább a sztereotípiára valló vérszomjas jószágoknak tűnnek.
Társaságunk másik férfi tagja egy szépen kivitelezett rohammal már ott is volt a közepében, csak nem vette észre, hogy tényleg egyedül ment oda. Szanaszét fogják tépni szegényt! Azt nem hagyhatom... talán kedvez nekem a szerencse. Hogy is hívják a csávót... Tantalosz?
- Switch Tantalosz! - ordítom a szívemnek oly jól eső angol szavakat. A japán még mindig nehézkes egy dolog nekem.
Az ugrás után rengeteg, ismeretlen folyadéktől csöpögő csáprágóval nézek szembe. Ezt lehet, hogy nem gondoltam át teljesen. Azért remélem megérte, és imádkozok, hogy túl is éljem...


/Switch Tantalosszal, és elfogyott a cselekvéspontom. Meg valószínűleg az életben maradási jogom. Több életet kellet volna rakni.../

_________________
Kezdetek Erdeje - Page 3 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 14:02

A switch támadástól független cselekvés, ha megengeded, úgy veszem, hogy megvolt a támadás Very Happy

A pókok ellepik Scottot, aki halált megvető bátorsággal néz szembe velük. Csakhogy nem bírja, nem bírhatja, muszáj kiteleportálnia végül.

Scott 12 sebzést szenved el, és kiesett. A pókok Ilsette felé kacsintgatnak ezután.

Életek
Pók #1: 3 HP
Pók #2: 10 HP
Pók #3: 10 HP
Pók #4: 10 HP
Pók #5: 10 HP
Pók #6: 10 HP

(3) Desdemona: 40 HP
(1) Tantalosz: 8 HP
Scott Thompson: kiesett
Ilsette: 20 HP, 2 páncél

Ilsette-re nem várunk, de nem is teszem ki, majd a mobok kipöcizik. Desdemona és Aisu következik, két-két támadásuk van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Desdemona Vas. Júl. 06 2014, 13:47

Eltűntek a manók és jöttek is a helyükbe mások. Pontosabban pókok ereszkedtek alá a fák ágairól. Ezek a nyolclábú ellenfelek pedig, egész szépen megtépázták a csapatot. Ketten kiestek, Tantalosz életcsíkját meg szépen lettebb tornázták. Aisu elmélázva figyelte az események folyását. Nem igazán tudta hova tenni azt, hogy néhány pók így elbánik a csapattal. Ahogy elnézem a helyzet állását most lenne bölcs kiszállni a játékból. De még átgondolni sem volt időm a dolgokat, nem még megszólalni. Aisu már le is csapott két pókot.
~Mi lesz már? Támadj te is. Nem foghat ki rajtunk pár pók!
Szemlátomást a gólemnek nem tetszik a dolgok alakulása. De ha még a pókokon túl is jutunk, akkor kicsit később szóródunk ki. Akárhogy is nézem ez az erdő megint kifogott rajtunk, ennek a kalandnak itt a vége. Hogy Aisu kicsit nyugodtabb legyen és is megtámadtam két pókot. Majd mentsük a menthetőt alapon aktiváltam képességem.
-Ez nem valami sok. Szerintem az lenne a bölcsebb, ha most visszavonulnánk. De Aisut zavarják a pókok. Próbáljuk meg elintézni őket, utána menjünk.  Ennek a kalandnak itt a vége.
Intéztem pár szót Tantaloszhoz. Amit Aisu durcásan hallgatott. Nem tetszett neki, hogy el kell mennünk, de ő is tisztában azzal, hogy elbuktattuk a feladatot. Ismét kifogott rajta az erdő és ismét vesztesen kell tovább állnia innen.

//Aisu támadja Pók#2-t és a Pók#3-mat, Des támadja a Pók#1-et és a Pók#4-et. Spec.képesség aktiválva Des veszít -4 Hp-t, Tantalosz kap +4 Hp-t.//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Kezdetek Erdeje - Page 3 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Júl. 08 2014, 19:46

Kellett ez a tisztogatás, mindjárt reményteljesebbé válik a helyzet.

Ilsette 9 sebzést szenved el.

Életek
Pók #1: halott
Pók #2: halott
Pók #3: halott
Pók #4: 5 HP
Pók #5: 10 HP
Pók #6: 10 HP

(5) Desdemona: 36 HP
(1) Tantalosz: 12 HP
Scott Thompson: kiesett
Ilsette: 13 HP

Tantalosz jön, kétszer.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Tantalosz Szer. Júl. 09 2014, 13:43

Ezt ugye a kölyök sem gondolta komolyan? facepalm
Pedig nagyon is úgy tűnt, hogy igen. Az előbb Desdemona kisasszonyt menti meg, most pedig engem. Úgy tűnik valaki szeret hősködni. De a legtöbb szuperhőssel ellentétben, ő nem halhatatlan, vagy ebezhetetlen, és az esetleges váratlan visszatérése is kizárt.
Egy kiesett, maradtunk hárman, de a másik hölgyemény sem nagyon aktivizálja magát, aminek nem éppen örülök.  wtf
De Aisu ellensúlyozta ezt a hátrányt azzal, hogy két pókot is leütött. Azonban Desdemona kisasszony sem panaszkodhat, az első pókot könnyedén legyűrte, a másodikat pedig elég szépen megsebesítette.
A kérelmére könnyedén mondtam volna, hogy nem, de én is láttam, hogy milyen helyzetben vagyunk, így nem tettem. Az életpontokat megköszöntem, és már támadtam is, hogy csökkentsem az ellenfél létszámát.

/Támadom Pók #4-et./
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 09 2014, 13:43

The member 'Tantalosz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Erdeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 21 2014, 16:37

Tantalosz vagy nem figyel, vagy csak lusta kétszer támadni, amikor megtehetné. Fránya vörösök No

Ilsette 9 sebzést szenved el.

Életek
Pók #1: halott
Pók #2: halott
Pók #3: halott
Pók #4: 2 HP
Pók #5: 10 HP
Pók #6: 10 HP

(5) Desdemona: 36 HP
(2) Tantalosz: 12 HP
Scott Thompson: kiesett
Ilsette: 4 HP

Desu és Aisu jönnek, egy pihenés, egy támadás.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Erdeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Erdeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.