Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Mezeje

+5
Utahime
Kokoro
Desdemona
Scott Thompson
Cardinal
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Hétf. Nov. 10 2014, 14:27

Rókák jönnek. Hasonlítanak Jackalra. Csak hosszabb az orruk. Vörös a bundájuk. Hosszabb és dúsabb a farkuk. Kecsesebbek. És nagyobbak. Már felnőttek. A fekete hajú lő egy nyilat. Majd megindul a főnixes is. Körbenézek. Többen voltunk. Kremylla is fut, meg van ijedve. Visszafordulok. Miért ijedt meg? Én nem találom.
Jackal előreugrat. Norm szorosan kapaszkodik a füleibe. Elismerően csippant, mikor kivégez egy rókát. Gyors, alig látom a mozgását. Megfogom a botom és megyek utána. Én is ütni szeretnék. Azokat ütni, amik Jackalra ugranak. Megvédem őt mindentől, ami éri. Hisz még olyan pici és fiatal. Csak erőseket üt, de védtelen. Nem szeretném, ha baja esne. Az nekem is nagyon fájna. Nem akarom, hogy fájjon. Jackal ügyes, megvédi magát, de nekem is védenem kell őt. Hisz ez a dolgom. Ezért kaptam őt. Hogy ha majd nagyobb lesz, ő is védhessen engem.


//Két támadás, egy pihi, majd még két támadás sorban a rókákra//

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 10 2014, 23:46

A rókák pedig sorban elpixeleződnek vala, három támadáskör elég is volt hozzá, hogy elérje őket a vég. Már csak egy patájával a földet kaparó << Bika >> maradt hátra a mai testgyakorlásból.

Suzume visszanyert 1 HP-t.
Leone visszanyert 2 HP-t.

Suzume (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Bika
Leone (Sebzés: 1, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Bika
Kokoro (Sebzés: 5, Pet sebzés 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kokoro
Kokoro
Kokoro
Kokoro
Bika

Életek

Bika: 15 HP, 5 páncél

(1/5) Kokoro: 30 HP, 25 páncél
(1/4) Suzume: 5/10 HP
(1/4) Leone: 20/20 HP

Suzume kezd, egyszer jön.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Suzume Hétf. Dec. 15 2014, 08:20

Na ház ez nagyon szép. Nem elég, hogy a fél életem oda de a csapat tagjai is leléceltek. Ennyire félre ismertem volna leendő csapattársaim? Nagyon úgy tűnik. Na nem baj, van még azért némi esélyünk arra, hogy élve átverekedjük magunkat. Szerencsére a Kokoro nevű lány meglehetősen ügyes, kénytelen leszek rá támaszkodni.
- Switch Kokoro! – Kiáltom. Szépen hagyom, hagy bohóckodjon, kis szerencsével az újabb hullámnyi mobot is könnyedén kivégzi. De ha esetleg ő is csalódást okoz még akkor is van egy teleport kristályom ha esetleg nagyon szorul a hurok. Elgondolkoztam azon is, hogy felhörpintsek egy potit vagy sem, de belegondolva nem hiszem, hogy még szükség lesz rá.

/bocsi a késért, ez a kazi teljesen kiment a fejemből. Kör Kokoronak adva/


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Hétf. Dec. 22 2014, 00:22

Eltűntek a rókák. Nincsenek többé. Mind-mind eltávoztak innen. Szép pixelesővel. Mint a hópelyhek. Amiket néztem mindig. Az ablakon át, ahogy estek lefelé. Szálltak és táncoltak a levegőben. Milyen íze lehet a hópehelynek? Hideg volt akkoriban. Nem nyitottam ablakot. Megérezték volna.
Megyünk tovább. Néha a fekete hajúra pillantok. Nagyon kevés az élete. Nagyon aggódom érte. Nem merek szólni. El kéne mennie. Veszélyes. Jackal megtorpan. Norm csippant egyet. Én is megállok.
A Bikára nézünk. Hatalmas. Félelmetes. Ádáz. Forognak a szemei. Kaparja a földet. Megijedek. Reszketek és hátrébb lépek. Jackal fenyegetően morog. Nem sikerül neki. Még kölyök. Még nem tud morogni. Csak nyikorgás lesz belőle. Norm kicsit félelmetesebb. Felemeli a mellső lábait. Kotródj, mondja szinte csipogva. A Bika nem törődik vele.
A fekete hajú megszólal. Én nem értem. Mit kéne tegyek? Jackal megindul előre. Egyenesen neki a bikának. Harapja, karmolja ahol éri. Én nem tudom, mit tegyek. Későn, de megindulok. A botommal ütlegelem. Hagyd békén a sakálom!


Első öt Jack, második öt én.

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 3 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 22 2014, 00:22

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Mezeje - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 23 2014, 16:12

Nem létezik ellenfél ezen a szinten, egyetlen pár csapás elpixelezi a tehetetlen Bikát. A kazamata teljesítése sikeres, jutalmatok 30 xp és 60+20 arany, valamint zsákmányoltatok 1x Vörös Pitypangot, 1x Munkálatlan Bőrt és 1x Mini Potiont. Utóbbiak sorsát itt jelentsétek be.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.