Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] T'urk

+8
Angelica Katharina
Traumnis
Miu
Cearso
Shakan
Kokoro
Morrigan
Lizbet
12 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Miniboss] T'urk Empty [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Hétf. Okt. 20 2014, 12:37

Minden egyes hirdetőtáblán ott figyel a felhívás, miszerint a hírhedt Tolbanai miniboss rejtekhelyét megtalálták.  Egy a baj, hogy a terület, melyen tartózkodik, maximum tízedik szintű playerek léphetnek be. az, aki megtalálta, bőven e szint fölött van, ezért kér segítséget alacsonyabb szintű társaitól.  
A helyszín Tolbana egy lepukkant fogadója, ide érkezzetek meg, egyelőre csak ennyi, itt kapjátok majd az eligazítást.
Annyit kérnék, hogy a postotok végére írjátok le a pontjaitokat felszereléssel együtt.


Szólimit: 250
Határidő: Október 26.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Kedd Okt. 21 2014, 13:31

Ohohó! Miniboss! Pont az, amit kerestem. Cool Fuck yeah... Már cammogok is a találkahelyre, hiszen kissé unalmas a farkasokkal és a vaddinósznókkal hercehurcázni. -.- Kell a kihívás. Very Happy
Nem is cécózok sokat, a felszerelkezés után azt az egyetlen, árva potimat is elrakom. Nem sok az, amit gyógyít, de ki tudja, bármikor szükség lehet rá. Egy ilyen küldetés miatt pedig megéri fokozottan óvatosnak lenni. Azért egy miniboss odab*sz. Remélem, nem nagyobbat, amekkorát én tudok ütni. >.> Na de lesz, ami lesz. Még szerencse, hogy velem lesz az az átokfajzat is. Ha esetleg lesérülök, még mindig le tud ápolni a mérgével, ez pedig jobb, mint a semmi. S sokkal költséghatékonyabb, mint folyamatosan a potikat venni.
A találka persze egy fogadóban van, ez tetszik. Ezúttal azonban egy kortynyi alkoholt sem csepegtetek magamba, hiszen tiltja a policym. Missziók előtt nem iszunk, legfeljebb dohányzunk. Az csökkenti az idegességet. Ellenben az italtól könnyebben megtéveszthető leszek, s még talán a kitartás pontjaimat is csökkenti ideiglenesen. Ebben persze nem vagyok biztos itt, a sao rendszerénél, de ki tudja. Néha komolyan ilyen érzés. Suspect
A fogadó kissé lepukkant, elég tróger helynek tűnik. Nagyszerű, pont az esetem. Very Happy Nem kell ám sokat várnom arra sem, hogy ne egyedül várjak a többiekre, bár úgy igazán ismerős búra egy sem kerül elő. Shakannak persze egyből a vállára csapok, mikor meglátom a picilányt. Csak hogy tudja, jó kezekben van. Wink
- Na mizu? Jöttél megkuksolni, milyen is egy miniboss, mi? - kacsintok rá a lovag lányra. Egészen aranyos, ahogyan küzd. Ez pedig jó. Ő benne biztosan bízhatok, hogy nem fogja feladni a harcot.
- Csövi, emberek! Na mi lesz a taktik? Tud valaki bármit erről a Turkról? Nem kell szerénykedni, mindent tudni akarok. Cool - nekidőlök a pultnak, botommal megtámasztva kissé magam, Daeva, az óriáspók pedig a bot tetején csücsül, hogy várja a fejleményeket. Ez a kihívás még az ő figyelmét is felkeltette. Milyen aranyos, amikor csöndben van! Többször kéne ezt gyakorolnunk. >.>

PontokPontozásFelszerelésÖssz
Élet10050 HP
Fegyverkezelés91322
Erő7310
Irányítás347
Kitartás527
Gyorsaság10212
Speciális707
Páncél02525


Megjegyzés: Speciális képességem miatt az irányítás pontokra kapott bónuszok alapjáraton erőn vannak (tehát 14-es az erőm; passzív képesség, első boss körben dobnom kell, hogy így lehessen). Képességem által ezt - ha a dobás jól sikerül - szabadon váltogathatom a petem és magam között. Minden körben válthatok.

Pet képessége: Spec képességgel megegyező mennyiségű HPt gyógyít csípéssel. Cserébe az adott körben viszont a pet nem támadhat. (Morrigan viszont igen) Körönként gyógyíthat, ha nem támad.

Hozok magammal még: +1 Mini Poti (+5 HP)


A hozzászólást Morrigan összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 01 2014, 14:30-kor.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kokoro Kedd Okt. 21 2014, 14:17

Miniboss... miniboss... miniboss...
Megnyitom a menümet. Kikeresem az útmutatót. Elkezdem lapozgatni, hamar megtalálom. Miniboss egy nagyobb, egyedi szörny. Csapatosan érdemes leütni őket. Nagy jutalom és tapasztalati pont járhat értük. Ezen kívül nem ír sokat. A felhívásra meredek ismét. Miniboss. Milyen lehet egy miniboss?
Jackal izgatottnak tűnik. Meg Norm is. Ők ketten mindig azok. Norm tudom, hogy nem segíthet majd. Mondjuk még ő is pici. Elfér a tenyeremben, csak kicsit lógnak le a lábai. Mondjuk Jackal fején szeret lovagolni. Ő a nyelvét nyújtva néz rám reménykedve. Elmosolyodom.
-Elmegyünk.
Ugrik egyet örömében. Én is mosolygok. Mirika majd büszke lesz rám. Minibossolok. Ő bossol, tudom, a nagyok ellen vív csatákat. Én is szeretnék majd. Lecsukom a menüm, elteszem az útmutatót. Jackal felé fordulok.
-De semmi hősködés. Hátul lesztek. Majd én elintézem a nagyját. Vigyáznom kell rátok.
Mikor kell, még időben, eljutok a fogadóhoz. Nagyon furcsa, még sosem jártam itt. Félek egy kissé. Vajon hányan leszünk? Elfelejtettem, hogy csoportosan szokták ezeket ölni. Csupa idegen lesz velem. Vagyis, remélem, jön valaki még. Csak hát mindenki már olyan nagy. Csak én vagyok kicsi a céhben. Be kell érnem őket, hogy velük lehessek mindenhol. Legalábbis ha nem zavarom őket. Belépek a fogadóba, kezemet tördelve. Fejem lehajtva, lassan lépdelek. Csak néha nézek fel, hogy lássam, kihez jöttem. Kihez jöttünk. Norm viszont szinte azonnal csippant egy nagyot. Hosszan és elnyújtva, ahogy üdvözölni szokott. Kis lábacskájával egy másik pók felé integet. Szinte kirobban az örömtől. Valószínűleg még nem látott másik Óriáspókot.
Én is látom már. Sokan vagyunk. Hisz talán a pók gazdája is erre jött. Az ajkamba harapok. Merjek köszönni? Úgy illene...
-J-Jó napot...
Megtettem, sikerült. Gyorsan egy asztalhoz vonulok. Leülök és várom azt, akihez jöttünk. Vajon ő ki lehet?


Felszerelés és pontok:

_________________
[Miniboss] T'urk 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Asuka Kedd Okt. 21 2014, 18:02

Hűűűű, végre egy újabb miniboss! És olyanságos pont nekemicske valócska! *-* Szóval nagyon örülök ám neki, hiszen már másfél éve, hogy nem láttam minibosst. Igaz, az akkor elég megalázó volt. Full kezdő voltam, és semmi teret nem kaptak a picik. Mindent a nagyok vittek el. Sad Még csak nem is a koronás, hanem a sima frageket is... >.> Ezúttal viszont, a küldetés kiírása alapján én leszek ott a legeslegjobb és legerősebb! *-* Ez pedig számít valamicskét. Hiszen hékás, csupán 5 exp kéne a 11. szinthez, még éppen beférek! Emellé nem is rossz felszereléseim vannak... Wink Azt hallottam, hogy én már a T2-es itemetek is hordhatom, de még nem nagyon tudom, hol kezdjem. Végtére is, a régi ismerőseim már nem az ismerőseim, az új boltok pedig annyira, de annyira idegenek. Az viszont biztos, hogy a darálómat, Hentest tutkóra biztosra nem fogicskázom csak úgy eladogatni! *-* Még jó darabig nekem nem kell más fegyver. ˇ^ˇ
- Sziasztoooooo~k! *>* - trappolok be a fogadóba. Elég csúnya és lepukkant hely. Nem az esetem. Sad Bele is törlöm a kezem egy kendőbe, amivel az imént még a kilincset markolásztam. Fúj már. Ráadásul nem csak csupa pókháló az egész, hanem nem is egy, de kettő!!! csúnya-múnya óriáspókot is látok. Fúj már. beteg, abberált állatok, akiknek ez tetszik. Miért nem lehet nekik is inkább pónilovuk? Rolling Eyes -.-
- Hűűűű, hogy ti milyen rondák vagytok! *.* Nocsak, és itt van Cearcsike is! *.* Aztaaaa... Nem félsz, hogy bajod esik, mint a múltkor? Most nem foglak ám minden áron kimenteni. *_* - Cearso már sokszor volt gonosz velem. Sad Egyszerűen érzéketlen. Én azonban nem leszek ilyen vele. Jóóóó alaposan meg is ölelgetem, mint egy rég nem látott barátot. Olyan, mintha tényleg lennének igazi barátaim! *-*
- Kitaaa! Hát te is leszel? Hű, hát maradj mindig mellettem! A fizető vendégekre vigyázni kell! Tessék, foghatod a kezem is. Csak majd engedd el, ha ott vagyunk. Egy kézzel nem tudom a fegyverem forgatni! *-* - lelkesülök fel, mikor meglátom a szőkeséget. A fizető vendégek egyre ritkábban Aincradban, sajnos túl gyorsan kihalnak. Pedig végre van valaki, akit a csajos dolgok is érdekelnek! *-*

PontokPontFelszerelésÖsszesen
Élet15285 HP
Fegyverkezelés12416
Erő223153
Kitartás6-24
Gyorsaság12012
Speciális10010
Páncél01616

Megjegyzések:
Sebzés (Harcos mivoltom miatt):
Zöld életcsíkkal: 58 + 5 vérzés (63)
Sárga életcsíkkal (43 alatt): 63 + 5 vérzés (68)
Piros életcsíkkal (9 alatt): 69 + 5 vérzés (74)

PLUSZ 5 vérzés 1 körig (felszerelt fegyver, a Hentes miatt)

Spec képességek röviden:
1.: Limit Breaker: Egy csapást a páncél alá tud bevinni (csak élet-halál helyzetben, minibosson tehát igen, bár kétlem, hogy páncélja van xD). Hűlési idő: 2 kör
2. Charged Attack - JUSTICE: Egy ütéséhez hozzáadódik a Spec pontjainak a száma. Magyarán nagyot sebez. Hűlési idő 3 kör.

Hozok magammal ezen kívül:
8 db Mini Poti
3 db Hosszú Pontosság Poti (2 körig biztos találat)
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Shakan Szer. Okt. 22 2014, 09:22

-Gyere már, bátyus.
Próbálom meg beterelni a bátyust a fogadóba, amit minden egyes hirdetőtáblán hirdetnek.
Persze amikor megláttam a kiírást, rögtön tudtam hogy ez nekem való feladat lesz. Mégis mi hasonlít legjobban egy bossra, ha nem egy miniboss? Talán egy másik boss. Rolling Eyes
De ha itt tudok bizonyítani, az egyben azt is jelenti hogy nyugodtan mehetek a frontharcosok közé. Amint elérem a megfelelő szintet.
A fogadó nem éppen egy kastély, de el lehet lenni itt egy darabig, de sütit azt biztos nem vennék egy ilyen helyen.
Meglepődve pillantok fel, amikor egy kéz csapódik a vállamhoz, és hatalmas vigyorral az arcomon fogadom a biztató szavakat.
-Nem csak megkuksizni jöttem, hanem le is fogom győzni
Válaszolok végül Morrigan parancsnoknak,- ez mégis csak szebben hangzik, mint a Morrigan néni,- de mivel a nyolclábú szőrös jószág ugyanúgy mellette van, ezért egy picit arrébb húzódom, és a következő asztalnál is szembe találkozom egy másik pókkal. Itt mindenütt pókok vannak?
Inkább visszamegyek a bátyushoz, ő majd megvéd engem az ilyen gonosz állatkáktól.
Amikor a rózsaszín hajú néni belép, az első dolog, amit észreveszek az a vörös indikátora. Azt hiszem az ilyeneket jobb lenne elkerülnöm.
-Bátyus, te ismered ezt a nénit? És nem félsz tőle?
És megpróbálok úgy helyezkedni, hogy a bátyus minél könnyebben megvédhessen, ha esetleg ez a néni bántani akarna.
Elég furácska ez a helyzet, hiszen elvileg azért lettem lovag, hogy én védhessek meg másokat.
De amikor a néni megölelgeti a bátyust, és ő hagyja magát megölelgetődni, egy könnyed levegőkiengedéssel nyugtázom a helyzetet miszerint a néni barátságos.
pontok:

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 22 2014, 11:46

-Na na, ne rángass már, anélkül is tudom merre van az arra.
Próbálom meg visszafogni Shakant miközben belépünk a fogadóba.
Nem mintha nagyon vonzana a miniboss gondolata, de miután megtudtam, hogy csak 11-es szint alatt lehet részt venni, egy kicsit felcsigázott az esemény. No, nem azért hogy a minike ellen harcoljak,  hanem érdekelt a potenciális aréna ellenfeleim kiléte és erőssége.
Hát, meg kell hagyni, ez nem az a hely ahol iszonyat sokáig elkuksolnék.
Megvárom végül Shakannak sikerül megtalálnia a helyét, és csak ezután kezdem el nyugtatni.
Nem is kell odafordulnom, hogy megtudjam kinek kopog így a magassarkúja. Azért a megjegyzését nem hagyom szó nélkül.
-Asu, asszem ezt a múltkor már lerendeztük.
Vagy már nem is emlékszik arra az arénaküzdelemre, ahol olyan csúfos vereséget szenvedtünk? Hékás, a feledés az én reszortom.
De az hogy idelép és megölelget, az első pillanatban egy kissé szokatlan, de a következő pillanatban már viszonozom az ölelést.
És akkor most jön a bemutogatás. Nem igazán vagyok ehhez szokva, de megteszek minden tőlem telhetőt.
-Shakan, ő itt Asu. Nem kell tőle félni.. annyira. És az arénában is egy csapatban vagyunk. Igaz hogy csak véletlenül alakult így, de engem nem zavar.
Most már, teszem még hozzá magamban.
-Asu, ő itt Shakan, hozzád hasonlóan ő is sok ideig bolyongott egyedül, mert eltévedt az erdőben.
Na, akiket én is ismertem azokat ezzel a mondattal már be is mutattam egymásnak.
Az utolsó pillanatban még betoppan egy ismerős arc. Hát Nis mikor máskor jönne, mint legutolsónak? Csak maradjon minél messzebb tőlem, és akkor nem lesz semmi bajunk egymással.
-Látod Shakan, nem kellett sietni, még így is elég sokan jöttek utánunk.
Azt azért nem tudom nem észrevenni, hogy egyedül jött. Pedig szerintem Katja is jóval a tízes szinthatár alatt császkálhat. Erre gyorsan teszek is egy tréfás kis megjegyzést.
-Mi van? Félted a barátnődet, hogy őt nem hoztad el? Vagy ilyen gyorsan széjjelmentettek?

PontokPontozásFelszerelés
Élet6 
Fegyverkezelés3+18
Erő/Irányítás2/5-/+1
Kitartás1 
Gyorsaság6+2
Speciális képesség2 
Páncél +4
hp:30 páncél:4 közelharci sebzés:1 távolsági sebzés: 7 /Szint 3/
+ Sietős (a felajzáskor egy illúzió nyilat lő ki, ami megegyezik a használt nyíllal, de csak tizedannyit sebez, lefelé kerekítve)


A hozzászólást Cearso összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 02 2014, 19:25-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Miu Szer. Okt. 22 2014, 14:40

Miniboss…Miniboss…Szinte minden hirdető táblán szembe jön velem az a felhívás, miszerint találtak egy újabbat. Még nem sikerült kihevernem az előzőt sem, bár igaz ott a tényleges harcig nem jutottam el, még előtte kiestem a lézershownak köszönhetően. Bár az is igaz, hogy ott a legtöbben jóval magasabb szintem voltak mint én…Viszont a mostani felhíváson az áll, hogy max tízedik szintű játékosok mehetnek oda, így attól nem kell tartani, hogy olyan orbitálisan nagy szintkülönbségek lennének az éppen összeverődő csapattagok között…A fejem vakargatva meredtem az előttem lévő lapra amin azt a bizonyos minibosst harangozták be. Mostanában nem igazán csináltam semmi nagyobb eseménynek számító dolgot, már éppen ideje lenne ismét összekaparnom magam és csinálni valami említésre méltót is…De pont egy miniboss…Miért nincs valami más feladat a láthatáron?...Bár lehet ez most nem vesz majd igénybe akkora fejtörést, mint a múltkori. Az hogy kiesek játékközben még nem is zavar, sőt nem is érdekel. Engem nem izgat az ilyesmi, annyira a gyorsan való felzárkózás sem érdekel a szintek terén…De akkor is már megint egy bajos kaland került elém, viszont választásom most nem igazán van és valamit nem ártana előre is haladnom ebben a nyavalyás játékban…Sóhajtottam egy nagyot, majd megnéztem hova is kellene mennem pontosan. Tolbana, arrafelé még nem igen jártam…Úgy néz ki a dolog, hogy a csetepaté előtt még lesz egy gyülekező és onnan megyünk majd tovább. Ez olyan nyűgösnek néz ki. Valahogy mostanában semmihez sincs kedvem ami egy kisebb erőfeszítést igényelne…Mindegy is. Összekapartam azt a kevés akaraterőm is és elindultam Tolbanába, majd azon belül megkerestem azt a fogadót is ahol a népgyűlés kell, hogy legyen. Nem volt egy hű meg há hely. De engem nem igazán kavart fel az, hogy egy lepukkant fogadóba kell tartózkodnom. Láttam már rosszabb állapotban lévő helyeket is. Plusz ez a hely legalább nem valami ködös tér, amihez valami hátborzongató hídon kellet eljutni ez már pozitívumnak számít nálam. Unottan és kedvtelenül néztem végig a már jelenlévőkön. Úgy néz ki vannak akik már ismerik egymást. A most itt lévők közül pedig én még senkit se ismerek, de annyi baj legyen. Vettem egy mély lélegzetet erő gyűjtés ként és felragasztottam egy mosolyt is a képemre, majd hangosan köszöntöttem mindenkit.
-Üdv mindenki! Én Miu vagyok és szintén a miniboss miatt vagyok itt.
Ezt követően viszonylag közelebb vonszoltam magam a csapathoz. Valamiért most a mozgás és a mosolygás olyan nehéz feladat számomra. Olyan nehéz súlynak érzem, mintha egy elefántot kéne a fejem felett tartanom és úgy előrehaladnom az akadályokkal teli úton. Szinte már fáj annyira sugárzik belőlem az, hogy mennyire nem vagyok a toppon. Hiába van a dolog ellne minden porcikám, már erőt vettem magamon és idejöttem. Most már végig csinálom ezt az egészet. Ha törik, ha szakad!


Pontok, Felszerelés:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Traumnis Szer. Okt. 22 2014, 17:35

Asszem, ez lesz az első igazán komoly kihívás pve-ben, amit teljesítettem, és az első igazán déj hev a kév troll típusú fantasy cucc. Már nagyon várom, főleg, hogy a romkocsma, ahová érkezni kell, elég lepukkant, tipikusan az a hely, ahol kezdődni szoktak a nagy kalandok. GyK-ban is ott szedték össze a hobbitok Aragornt.
- Hali!- belépek az ajtón, és gyorsan végigtekintek a jelenlévőkön. Morrigant már ismerem a nyuszis küldiből, Shakant meg a múltkori párbajról, a többiek viszont nagyjából ismeretlenek. Kivéve Ceart, akivel már többször is összefutkorásztam, és annak ellenére, hogy kicsit furcsán viselkedik néha, azért in gém a legjobb spanjaim egyike lehet, tényleg vele lehetek Kat után a legközelebbi viszonyban. Rögtön felé is veszem az irányt, és egy hátba veregetéssel köszöntöm.
- Csá, Cear! Jöttetek minibossolni?- gyorsan lecsekkolom, hol a hiúz, de nem látom. Lehet, hogy Árnyékot kint hagyta, és majd csak a fájtra csatlakozik hozzánk. Megnézném már, egész érdekesek a petek, majdnem olyanok, mint egy önálló személyiség, kíváncsi vagyok, hogy az övé milyen lehet. - Árnyék merre van?- remélem, hogy tényleg nem az történt, hogy lelépett tőle, mert mondjuk nem tetszik neki, hogy tucat nevet kapott.
Leülök egy asztalhoz, de nem iszok semmit, csak nekiállok rongálni a berendezést az egyik késemmel, a hegyét az asztalba szúrva, és forgatva, közben kicsit megnézem a társaságot. Különösen a piros csajon akad meg a szemem, akit eldöntök, hogy jobb lesz kerülni, és lehetőleg a boss másik oldalát kell majd ütni, mert ki tudja, hogy nem-e nyír ki raid közben. Aki egyszer nyírt már ki embert, miért ne tehetné meg újra, ha épp olyanja van? Viszont, ránézésre, elég tapasztalt kis csapat gyűlt össze, úgyhogy nem hiszem, hogy nehéz lesz. Ha ügyes vagyok, talán még bevihetem az utcsó találatot is.



(Van egy bossokon nem használható mérgem, nem tudom, hogy az ide hozható-e. Azért felírtam.)

Spoiler:


A hozzászólást Traumnis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 25 2014, 18:15-kor.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Okt. 23 2014, 12:41

- Wáááááá! Unatkozooooook! – dobom le a fejem az előttem elterülő asztalra.
Semmi izgalmas nem történt ma, és az unalom, még a piálástól is elvette a kedvem… csak 3 üres üveg feküdt mellettem… CSAK 3! Ejj mi lett velem, hogy még inni is elfelejtek… Már tök régen mozdultam ki a városon túlra, lehet ez a probléma. Vagy, mert ahhoz is lusta vagyok néha, hogy önszántamból feljebb lépjek valami nagyobb szintre, ahol élvezetesebb fightokat vívhatnék. Az is igaz, hogy már unom a Vaddisznók és a Farkasok képét. Végül nagy nehezen feltápászkodtam a székről, és odadobtam a pia árát a pultosnak, és kivánszorogtam a fogadóból. Kezemmel takarva a nap sugarait körülnéztem a környéken.
- Francba… merre is van az a vacak?
Rohadt régen kerestem fel a Hirdetőfalakat, jobban szeretem, ha a küldik, az ölembe pottyannak. Végül nagy nehezen sikerült megtalálnom a táblákat, és ott rögtön megakadt a szemem egy hirdetésen.  Hm… egy miniboss.. érdekes. Egye fene lehet róla szó. Lehet róla szó, legalább fejlődök egy keveset. Úgyis már csak pár szint kell a lvl 10-es… kemény 4 szint… eh. No, mindegy a lényeg, hogy jól jön az EXP. Gyors átfutom a dolgokat, majd megindulok, a Tolbana fele. Mikor beérek a városkába, meg is indulok a fogadó fele, és végül, nagy lelkesen betoppanok én is.
- Ahoy! Angelica Katharina fedélzetre lép! – üdvözlöm a már ittlevők.
Most hogy a betoppanásom elég hatásos lett, gyors átfutok az ittlevők arcán, legalábbis szemmel, hogy megnézzem, kiket ismerek. Egyedül az egyik harcos rémlett, de nem is gond. Így legalább nem kell fölösleges dumával elhúzni az időt. Csak mennyünk már gyakalni.

dolgaim:
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Akae Csüt. Okt. 23 2014, 13:24

Akae Sétálgatott az első szinten mikor egy kiírás látott miszerint T'urk a minibrosslegyőzésre vár. Ekkor el határozta hogy ha még nem késett el akkor ő is jelentkezik a harcra, és a lehető legnagyobb segítséget fogja nyújtani az ott megjelent harcosoknak. Ekkor ránézett a plakátra és látta hogy a jelentkezési határidő Október 26. , Ennek nagyon megörült mer még időben volt a jelentkezéssel így fogta a sártorfáját és elindult hogy eljusson a találkozási pontra. Az idő csak telt de Akae eltéved egy kicsit és a bolyongása elhúzódott egy darabig. A végén végül is sikerült megtalálnia a helyet ahova el kellet mennie és látta hogy nem ő az első és ettől kicsit megijedt. A sok idegen ember mind mind arra várnak hogy leüthessék a minibosst de egy ismerősnek tűnő alakot sem látott a kisebb tömegbe. Ekkor ahogy kapkodta a fejét meglátott egy vörös szempárt ami nem másé volt mint Cearsoé, ennek nagyon megörült és oda is akart menni hozzá de látta hogy őt sokkal többen ismerik mint Akaet. A végén mégis csak vette a bátorságot és odament hozzá hogy köszönjön.
- Szia Cearso te is a minibossra jöttél?
Kérdezte mosolyogva majd észrevette mellette a hasonlóan vörös szemű lánykát, aki bátyusnak hívta. Ezen kicsit elcsodálkozott és el is pirult, de gyorsan túl tette magát, majd megszólította a lányt.
- Szia én Akae vagyok te Cearso húga vagy?
Kérdezte mosolyogva, a megszokott cuki nézésével.
- Örvendek a találkozásnak.
Majd elkezdett keresgetni az inventoryába és a hátára rakta immár újdonsült fegyverét, és felvette új cuccait amiket nem túl rég vásárolt.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 29 2014, 14:46

Megérkezvén látjátok, hogy a fogadó nincs a legjobb állapotban, de ez csak egy előre megalkotott helyszín, ilyen is kell hébe-hóba Rolling Eyes  Folyamatosan érkeztek meg, egyikőtök a másik után, de többet nem tudtok meg egészen addig, míg egy furcsa alak nem sétál lefelé a nyikorgó lépcsőn...

[Miniboss] T'urk 398a09a56602d3ac67ecc97a7d5adbf9_www.kepfeltoltes.hu_


- Elég zajosak vagytok.. törpék -
semmi köszönés, üdvözlés, hanem egyből egy lekezelő megjegyzés. Lassan sétál, nem siet. leérvén a pultoshoz lép és kér egy italt magának.
- Na, szóval.... - kortyol egyet rettentő fura, ciánkék színű italából - ...Gondolom a miniboss miatt vagytok itt picikéim - egyértelművé válik számotokra, hogy mind, egytől egyig le vagytok sajnálva, nézve.
- A nevem Yami és sajnos engem szívatnak azzal, hogy titeket pesztráljalak- sóhajt egy nagyot, majd egy újabb korttyal vigasztalja magát.
- A lényeg: találtunk egy minibosst nem messze innen, de sajnálatos módon csak a gyíkoknak érhető el, azaz nektek. Szóval.... ki a parancsnokotok? megjelölöm a map-on a helyszínt és mehettek isten hírével- ennyi, ezt a rész hamar lerendezi, látszik rajta, hogy baromira nincs kedve az egészhez...


A feladatotok az, hogy döntsétek el ki lesz a parancsnokotok a küzdelem alatt. Kérdéseket tehettek fel Yaminak is, nincs megtiltva Rolling Eyes Nyugodtan írhattok több kört is ha szeretnétek, hisz nem nagyon ismeritek egymást
Aki nem írt eddig, az még pótolhat ebben a körben, utána sajnos kimarad...
Szólimit: 100
Határidő: November 2.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Szomb. Nov. 01 2014, 12:29

Elég sokan összegyűlünk itten, de a leginkább egyetlen kislány az, aki magára vonja a figyelmem. A játékban jó sok idomárt ismerek már, de még sohasem láttam olyat, akinek szintén óriáspók a petje. O.O Leszámítva, hogy Daeva nem pet. Ebben legalább maradéktalanul egyet értünk. Végtelenül megalázó ez a kifejezés olyasvalakik számára, akik annyira menőek, mint mi. Cool
Azaz egy valamit még sem értek. Mármint… ennek az idomárnak kettő!!! petje van, vagy mi fene? o.o Vakargatom meg a buksimat, majd a botomon helyet foglaló Daevára esik pillantásom, hogy ő mit szól hozzá. Picit mintha… nem is tudom. Ilyet még sohasem éreztem, de mintha érteném az „érzéseit”. Elvigyorodva kacsintok rá.
- Na mi van? Nem is tudtam, hogy vannak érzéseid. – nem bírom ki, hogy ne vigyorogjam el magam. Ezek szerint még sem olyan egysíkú világmeghódító imitátor, mint amilyennek eddig képzeltem.
- Mit képzelsz magadról, te átkozott némber?! Semmi közöd hozzá. ¬_¬ – duzzogva teszi keresztbe lábait – hatot a nyolcból - , majd két első lábikóját is keresztbe rajta. Fejét oldalra hajtja, mintha direkt és szánt szándékkal nem akarna tudomást venni a másik pókról. Persze én meg ezért jól kiröhögöm, ahogyan azt ilyenkor szokás.
- No szevasz. Very Happy Még nem láttam olyat, hogy egy állatidomárnak két petje lenne. Vagy te is beast teamer vagy, mint én? Very Happy – nem vagyok egy tsundere, Daevával ellentétben, fullos lazasággal odamegyek a kiscsajhoz, hogy megszólítsam. Szinte hallom, ahogy Daeva azt suttogja kérdve, hogy mit csinálsz? ¬_¬, de annyira nem tud izgatni. Lehet, hogy leszáll végre a hülye világmeghódító terveiről, ha végre lesz egy barátja.
- Anyád a ronda. -.- – védem meg a pókokat egy piros indikátoros csajszitól. Hát ez rohadt jó… pont egy ilyen nem kéne a csapatba. Neutral A franc sem fog megbízni egy ilyenben. >.> Amúgy is, az én beastemet egyedül én rondázhatom le. Neutral
- Ez a helyes hozzáállás, Shakan tizedes. Very Happy – örülök annak, hogy a kiscsaj ennyire lelkes, de remélem, életben is kíván maradni. Az nem lenne rossz, ami azt illeti. :/
- Csőváz, mindenki. Miu, Trau, Angel és Akae. Meg persze Rin. Very Happy Morrigan vagyok, ez a kis dulifuli pedig Daeva. – a névmemóriám kiváló, sokakat pedig, ha csak látásról is, de szerencsére már ismerek. Így azért könnyebb beazonosítani az ismeretleneket is.
Aztán megérkezik a kisminiszter… Hát remek. ._. Nem tudom, mire veri magát ennyire. Utálatos dolog, amikor valaki konkrétan azt hiszi, hogy jobb nálad, csak mert nagyobb a szintje. Kit neveztél te törpének?! Mad Nyugi, szúszááá… Arcom ugyan némileg vörössé válik az idegességtől, mikor a sértegetéseit hallgatom, de megpróbálom lenyelni. A nálam magasabb rangúaktól ezt fapofával eltűrtem, de ők a feletteseim voltak végtére is. Ez tanított meg arra, hogy ne legyek egy nyuszi, hogy nem vagyok kislány. Amúgy meg elég cinkesen veszi ki magát, hogy engem törpéz le, miközben valószínű, egy fejjel legalább alacsonyabb nálam. Neutral
- A parancsnokságot én magam vállalom. JASDF, alezredes, még mielőtt a SAO-ba kerültem. – ennek a patkánynak is csak a SAO-ban van pofája. A való életben meg se merne mukkanni valószínűleg. >.> Csak hogy tudja, hogy kivel kekeckedik. Wink Kezet is rázok vele, bármiféle arckifejezés nélkül. Daeva pedig eközben a vállamra mászik. Kézfogásom során pedig igyekszem enyhén megdönteni a kezét, hogy kissé lefelé nézzen az ő kis hamvas kacsója. Engem senki nem fog ledominálni egy játékban.
- Ha van valakinek kifogása, szóljon. Ahogyan támogatásokat is várok. Célunk nem csak egyszerűen legyőzni a minibosst, hanem lehetőleg veszteség nélkül teljesíteni azt. – a határozottság egy jó vezető ismérve. Ha én határozott vagyok, akkor ők is azok lesznek. Ez az élet rendje.

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Shakan Szomb. Nov. 01 2014, 13:53

Amikor morrigan letizedesezik, olyan pír terül el az arcomon, hogyha elöl lenne a páncélom, akkor biztos mögé rejteném az arcom.
Az érkező srác pedig azonnal elrontja a létrejött remek hangulatot.
-Nem vagyok törpe
Válaszolom vissza a srácnak
-Én csak fiatal vagyok, azét vagyok ilyen kicsi.
Egyébként se a méret teszi az embert. Vagy erről nem hallot még ez a nyami?
-Én teljes mértékben támogatom Morrigan parancsokot, mint parancsnok.
Vagy valami ilyesmit kell mondani, ha támogatni akarunk valakit, nem.
Arról például nem tudok, hogy mi az a JASDf, vagy milyen magas rangot jelenthet az alezredes, de abban biztos vagyok, hogy Morrigan parancsnok nagyon jól tud küzdeni, és a küzdelem taktikáira tanítani. Engem is ő tanított meg az alapokra.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Szomb. Nov. 01 2014, 14:18

Nos az ilyesmi is kell néha. Elvégre a Sao mégiscsak egy erősen harc-orientált játék, úgyhogy mindig is elkerülhetetlennek tartottam, hogy hébe-hóba belefussak valamibe, amihez amúgy nem igen fűlik a fogam. De sajnos itt csak így lehet fejlődni, és ezáltal felfedezni mindent, amit a játék rejt. Tehát aznap volt az első alkalom, mikor minibossra adtam a fejem. Egyszer ezt is kellett próbálni, főleg mivel akkoriban úgy éreztem, a kardom is neheztel rám, amiért nem használom, szinte sosem. Manapság persze nem gondolom, hogy ez neki bajt jelentene, de akkoriban néha rámtört az érzés. Mint mikor az ember sajnálja azokat a ruhákat, melyeket nem szokott hordani, és csak porosodnak a szekrényében. Pedig azok is azért lennének, hogy viseljék őket, de egyszerűen nem jó érzés, magunkra ölteni.
Megint elkalandoztam? Ne haragudj. Tehát ott tartottam, hogy fogtam magam, és teljes felszereléssel nekivágtam az útnak, abba a lepukkant fogadóba, ahol már vártak minket a „Nagyok”. Persze egészen másként képzeltem el a fogadtatást, mint amit kaptunk, de haladjunk szépen sorban. Szóval megérkeztem, s odabent jószerivel senkit sem ismertem. Ez azonban annyira még nem is zavart volna, hiszen az idegenek csak barátok akikkel még nem találkoztál, ahogy a régi mondás tartja. Az viszont kissé meglepett, hogy valójában senki nem várt minket. Azért ez felelőtlen jellemre vall, hiszen mégiscsak egy nálunk, talán jóval magasabb szintű játékosnak kellett volna minket vezényelnie, ehelyett azonban csak mi – a résztvevők voltunk jelen.
Azonban öröm az ürömben, hogy valakit mégiscsak ismertem én a nagy tömegből, akin keresztül kapcsolódhattam a csapatba. Kedvenc kozmetikusom, a kicsit bolond, kicsit szeleburdi Asu köszönt rám, csillogó szemeivel. Hát mit ne mondjak sok mindent kinéztem volna belőle, de azt nem igazán, hogy egy ilyesmiben úgy vesz majd részt ahogy. Na de ne rohanjunk előre.
– Szia Asu. Igen-igen leszek, bár nem túlzottan a hadi képességeimről vagyok híres. Megpróbálok vigyázni magamra, és rád is, ha már itt vagyunk. Mi csajok tartsunk össze, nem igaz? Apropó, ha végeztünk itt, mennék hozzád arcpakoltatni. Ugye ráérsz? – Kérdeztem, s úgy rémlik, még a pilláim is rebegtettem, hogy biztosra menjek. Bírtam a kis bolondot, még akkor is, ha történetesen vörös volt. Valahogy mindig is úgy éreztem, hogy a piros indikátorosokat nem utálnom, hanem segítenem kell. Mármint, ők csak eltévelyedett emberek, akik elvesztették a biztonságérzetüket. Legtöbb esetben csak félnek a világtól, ezért menekülnek az agresszióba, s nagyon szélsőséges esetekben a gyilkolásba is akár. Úgyhogy Már jóval a boss előtt eldöntöttem, hogy vigyázni fogok erre a bolondériára. Mert alapjában véve mindig is egy tündéri leányzó volt, akivel sokat lehetett mosolyogni, csak túlcsordult benne az agresszivitás.
Persze nem tartott sokáig az az elképzelésem, hogy senki nem jön értünk, ami csak még inkább erősítette, a később szilárddá váló képem a „Nagy”-ról. Felelőtlen, mindent nyűgnek megélő alak volt ez a Yagami. Ez az a fajta alak, akinek a flegmasága olykor már meghaladja a képességeit.
Ezek után lépett elő valaki, akiről akkoriban még csak nem is hallottam, és utána sem sokat találkoztam. Morrigan. Ha kicsit fiatalabb lettem volna, lehet ő lett volna a hősnőm. De szerencsémre ezt elkerültem. Az érzelmek vonata viszont elütött, mikor újra megszólalt. Katona volt. Pont mint apu. Csak ő a légierőnél, és nem a gyalogságnál. Azt hiszem az ajkamba haraptam, hogy elfojtsam a könnyeim, de csak több-kevesebb sikerrel mehetett, mert az viszont élénken él bennem, hogy elfátyolosodott a tekintetem. Olyan volt ez, mintha közvetve láttam volna viszont apu egy aspektusát. Csak a hangjából is kiéreztem ugyanazt a szigort, ami apuéban is mindig ott volt. Katona vonás, azt mondta. Kiváltottam tehát a jegyet  vonatra, és engedtem, hogy magával vigyen a mélybe. Azt reméltem, így egy pillanatra is akár, de átérezhetem, milyen volt apu élete, mikor nem láttam.
– Én támogatom. – Szóltam, kissé elcsukló hanggal. Majdnem cincogásnak ért fel, ahogy küzdöttem a könnyeimmel. Reméltem, hogy jó döntést hozok.

Spoiler:

_________________
[Miniboss] T'urk Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Nov. 01 2014, 19:48

Szépen gyűltünk azért. Bár utánam csak páran jöttek, milyen kár. Mindazonáltal, ahogy szépen mindenki betért, és bemutatkozott, egy váratlan alak bukkan fel, és nekiáll nagyképűsködni. Mire befejezi, elkezdek tapsolni.
- Nagyon szép volt uram. Látom nagyon jó bűvész maga. Nem mindenki tudja a hangulatot derűből, idegességgé változtatni, de te képes vagy rá, ez meg ér egy tapsot… ennél még én is nagyobb bűvész vagyok – szólok oda hozzá, majd alig pár pillanat múlva elővarázsolok egy pohár itókát – Hoppá a semmiből teremtettem ide, és most el is tüntetem a tartalmát – mondom, majd meghúzom a poharat, és egy pillanattal később – Tádáááá. – majd miután elraktam a poharat ezért még hozzáteszem – Azért én inkább gyík maradok, mint egy olyan csótány, mint egyesek. – nézek rá a srácra.
A többiek meg közben szépen elkezdtek összedolgozni, majd szépen jött a parancsnokválasztás. Az egyik csajszi jelentkezett is.
- Hahó, hahó. Ez minden szép és jó, hogy ilyen egyen hangúan döntitek el... de gyors kérdés drágica. Vettél már részt miniboss harcon? Tisztában vagy a kristályok előnyéről, hátrányáról? Egyáltalán próbálkoztál, már több célpontra, társra fókuszálni veszély zónában? Illetve… kész vagy arra, hogyha elbukjuk a harcot, a felelősség nagy része a te hátadon van? Én szó nélkül követek bárkit, max nem engedelmeskedek, ha szerintem van jobb módja is. Viszont ha a fentiek egyikével sem jelentkezel, akkor hiába támogatnak. Bár határozott kiállású vagy, és ez tetszik. – vigyorodok el – Ez legalább vezéri tulajdonság. Csak döntsük el gyorsan, már lenne aprítani a minit. Mellesleg… én DPS kari vagyok, mérgezős skillel, magas fegyverkezeléssel, és viszonylag kevés élettel. – a lányra pillantok, és elmosolyodok – Egy vezérnek tudnia kell az embereinek az erősségeit, és a gyengeségeit.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Asuka Szomb. Nov. 01 2014, 20:28

Egyszerűen tényleg, de tényleg tisztára rohondihiiii~! T.T Nem teheticskézek róla, undimundi az összes ilyen kis bogárka. *.* Amúgy meg ez a csaj tiszta bunkó, hogy ilyet mond az anyukámról. Köszöni szépen, jól van, jó az egészsége! *.*
- Hogy neked milyen cuki a kishugoooood! *-* - lelkesedek fel, amikor valami sokkal jobb társaságot találok magamnak. Nem tudtam, hogy Cearcsikének van tesója is. De nagyicskázva örülkicskézek neki, hogy elhozta. Tiszta cuki! *.* Nekem is van ám egy testvérem, de sajnos nem igazán jövünk ki. Sad Jó látni, hogy egyesek meg mennyire odavannak egymásért, tiszta cukik! *.*
- Jajj, ne butáskodj már. ^.^ A nevem Asuka, tőlem nem kell félni. Nézd! Mosolygok! *.* Aki mosolyog, az nem lehet rossz ember. Wink - lehajolok felé, hiszen mégis csak kisebb nálam, pedig én sem vagyok egy langalétra. o.o Így aztán elég éppen csak egy pár fokkal megdönteni a törzsemet, hogy nagyjából egy magasságban legyen a tekintetünk.
- Tudod, én is elég sokáig voltam elveszve. Én bekerültem egy kazamatába, ahonnan nem tudtam kijönni. Ráadásul ott szereztem ezt. ^^" - bökök rá a bíbor színű indikátorra.
- De legalább sokmindent tanulhattam. No, kíváncsi vagy? *.* - és hát miért is ne lenne kíváncsi rá, mit tanultam! *.* Előveszek egy doboz gyufát az inventorymból, majd szétbontom azt. Ezután elkezdek bűvészkedni vele. Külön veszem a doboz két részét, majd úgy rakom vissza őket, hogy arra sohasem jöhet rá! *.* Szóval egy darabig elszórakoztatom. ^.^
- RinRin, persze, neked bármikor! *.* Hmmm... én egy mélytisztító pakolást ajánlok. Utána pedig némi kaviáros arcmaszkot? Az biztosan felfrissítené az arcbőrödet. ^^ - az üzlet mindenek előtt. Nekem pedig ebben pénzem van. Hűűűű... hogy én nem hoztam magammal szórólapokat! T_T Pedig bizti-bizti, hogy sokkalta többicskébben tudnának a boltikámról akkor, és akkor több vevőm lenne! T.T
- Mielőtt elindulunk, néhány kérdést szeretnék feltenni neked, Yami! *.* Például, a legfontosabb. Van-e páncélja a minibossnak? Hogy hívják, mit tudsz róla? Vannak-e minionjai, nagyjából milyen erősek, s egyenként hányas szint körüliek lehetnek? Mikor sírtál utoljára? Ki volt az utolsó ember, aki látott sírni? Mi a horoszkópod? Gyakran fázol meg? Úgy gondolod, hogy van most épp valaki, aki rád gondol? Mit álmodtál tegnap este? Mindenkivel ilyen kedves vagy? Féltékeny típus vagy? Volt már olyan, hogy kedveltél valakit, akit az összes barátod utált? Ha törölhetnél egy komplett évet az életedből, melyik lenne az? **>** - a megjelenő emberkét máris letámadom. Hiszen azért van itt, hogy kérdezhessünk tőle. *.* Nekem pedig tisztára mindegy, ki a parancsnok, úgyis a magam feje után megyek. >.< Nem szállok bele a hatalmi harcokba... Inkább felszedem ezt a cuki pofát! *.* Imádom, ha valaki még nálam is arrogánsabb. Ez a gyenge pontom. *<*

Link a gyufás trükkhöz: https://www.youtube.com/watch?v=bnrRCnSaNB4#t=38
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 02 2014, 17:20

Úgy látszik összegyűlt végre a díszes társaság. Bár most én kivonom magam a csacsogásból. Nem igazán van most kedvem beszélgetni, plusz mikor nyűgös vagy akkor pocsék beszéd partner vagyok. Ilyenkor inkább jobb szeretek csöndben maradni. Leültem egy székre és hintázni kezdtem rajta. Idő közben jött valami srác akit Yaminak hívnak. Különösebben nem foglalkoztam vele. Minek szánjak neki figyelmet, mikor úgy kezel minket, mint a kellemetlenkedő rovarokat. Hallgatom a számomra egyhangú zsizsegést tovább. Parancsnokot kéne választanunk. És már akadt is jelentkező a posztra. Én most inkább nem szólok bele a dolgokba. Senkit se ismerek innen és olyan sok harci tapasztalatom sincs. Meg nekem amúgy is mindegy, hogy ki lesz a főnök csak haladjunk valamerre. Addig is csendben meghúzom magam a háttérben, míg lehet. Amint szükséges lesz valamit cselekednem vagy mondanom, majd aktivizálom magam. Addig is míg nem indulunk én el billókázok itt ezen a széken és fülelek, hogy nehogy lemaradjak valami érdekesről.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 02 2014, 17:30

-Látod mit hoztál rám, kicsi Shakan? Mindenki azt hiszi, hogy testvérek vagyunk, mert csak nem tudod megtanulni a nevem.
Persze ez nem leszidás akar lenni, csak egy vidám kis megjegyzés, és milyen édesek a többiek, ahogy egyből elkezdik babusgatni a kis védencemet.
-Nem, nem vagyunk testvérek.
Mondom mindenkinek, aki rákérdezett.
És Asu hozta a szokásos formáját. Egyszer majd meg kell kérnem, hogy tanítson meg néhány kisebb trükkre.
-Árnyék? Árnyék nem szeret harcolni. Honnan gondoltad, hogy eljönne egy ilyen helye?
Válaszolok gyorsan még az árnyharcosnak mielőtt megzavarta volna a hangulatot az egyik magas szintű. Komolyan akár a Nagyképű rokona is lehetne.
Nekem végül is teljesen mindegy ki lesz a parancsnok, de ha Shakan-nak jó lesz az az idomár, akkor nekem is.
-Ha Shakan támogat, akkor én is.
-Íjász vagyok, magas találati eséllyel, és viszonylag alacsony sebzéssel.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Akae Vas. Nov. 02 2014, 19:11

Akae szépen illedelmesen végighalhatott mindenki és megárt az úgy mond sorát. Nem nagyon tudta hogy mire is jó egy vezető, de azt tudta hogy ő minibosst ölni jött és minbibosst is fog ölni. Nem nagyon érdekelte hogy ezt ki is fogja neki levezényelni. Így hát kissé félénken ugyan de ő is kijelentette:
- Én is támogatom.
Igaz nem is nagyon tudta hogy mit meg hogy egyáltalában kit. Már nagyon izgult vajon milyen is lesz az első miniboss harca. Felvette méretes ám a hibájából tanulván ínmar könnyített acélból készült lándzsáját és várta vajon mikor is ronthat neki a bossnak és mutathatja meg hogy a cuki arca mögött egy igen értékes harcos lélek áll.


Fegyver Kinézete:

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Traumnis Vas. Nov. 02 2014, 20:29

Lassan kezdünk összegyűlni, van pár ismerősöm is, de nekem valahogy kicsit kevésnek tűnünk. Mindig húsz-harminc emberrel képzeltem el a minibossokat, de most határozottan kevesebben leszünk. Főleg, ha az újonnan jött srác nem tud csatlakozni- nem igazán érzem úgy, hogy be kéne szólni neki, megtették már mások. Biztos sokat verték suliban, és most, hogy virtuális világban vagyunk, és ő is kemény lehet, nyilván jól esik neki a szerepcsere.
- Nekem is oké Morrigan- a nyúl elkapását jól leszervezte, úgyhogy ő tűnik a legalkalmasabbnak a jelenlévő ismerőseim közül. Cear annyira szerencsétlen, hogy még a hiúzát sem tudja soha irányítani, sőt, nem is biztos, hogy tényleg van neki, a lovagcsaj sem tűnt túl jó vezetőnek, a vörös indikátoros csaj, akit még ismerek valamennyire, meg gondolom, már csak azért sem jó, mert senki nem bízna meg benne.
- Nekem közepes találati eséllyel van magas sebzésem, de elég kevés az életpontom- remélem, lesz tank, legalább kettő, a lovagcsaj nem tudom, mennyire bírja kitartani azt a valamit, anélkül meg elég veszélyes helyzetben leszek. Jól ütök, de nagyon rosszul állok életpont ügyileg.

Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Vas. Nov. 02 2014, 20:45

Mit ne mondjak, az Angyal elég ferdén néz rám. S csak löki, csak löki, csak löki az uncsi rizsát... Kit érdekel? o.o Come on... Nem most kezdtem a szakmát. Rolling Eyes Persze, értem én az aggodalmat, de kissé úgy érzem, mintha egyszerűen csak szándékosan akarna provokálni. Én azonban nem az a típus vagyok, akire könnyű rálicitálni. Hogy megnyugodjon a törékeny lelki világa, gyorsan válaszolok is a kérdéseire.
- Egy dolog, hogy kezdő játékos vagyok, de nem vagyok amatőr. Tisztában vagyok, milyen felelősséggel jár egy parancsnokság elvállalása, még egy miniboss esetén is. - rövidre zárom, nem állok le vele e-péniszt méregetni. Nincs rá szükségem.
- No, éppen erre akartam kitérni. Ki miben jó, mi az erőssége, és a képessége. Akik nem félnek a Pink Ladytől, akár a szintjüket is közölhetik. Ha gondoljátok, ezt megtehetitek bizalmasan. A taktikát út közben ismertetem. - az információgyűjtésnek persze itt nincs vége. A vörös lány kérdésein azért kicsit fészpalmolok, bár az elején még akadtak értelmes kérdések is.
- Valóban, vannak köztük fontos kérdések. A kis Piri már feltett párat, páncél, ilyesmi. Amire azonban szükségünk van, hogy tudni-e, miféle taktikája van, valamint a képessége, ha kiderült. Minden információra szükségünk van. Neked sem érdeked, hogy a halálba küldj minket. - az "ovibácsihoz" fordulva teszem fel a kérdéseket. Nem spilázom túl, amit tud, azt úgyis elmondja.
- Csapat! A saját információim. Ez itt Daeva, ha megszólal és sérteget, ne foglalkozzatok vele. Beast Teamer vagyok, tehát én egy vad mobot szelídítettem meg. Ez azt jelenti, hogy nagyrészt én harcolok a "petem" helyett. Közepes sebzés, nem kiemelkedő HP, magas találati esély. Daeva épp olyan ártalmas, mint a világuralmi tervei, tehát szinte semennyire, de összezavarásra egy intelligens ellenfél esetén alkalmas. Ami viszont lényeges, hogy gyógyít, siker esetén 7 HP-t körönként. Nem túl sok, de ez is valami. Tehát ha valaki szarban van, az ne ijedjen meg, csak mert egy undorító pók bele akarja marni a csáprágóit. - talán kicsit többet is mondtam magamról, mint kellene, de nem árt, ha jól felkészülünk. Valamint példát is akarok mutatni ezzel a többieknek.

//TEAM! Megkérnék mindenkit, hogy erre a reagra válaszoljatok. Ez azokra vonatkozik, akik nem írták bele a postjukba, hogy miben jók. Térjetek ki az erősségetekre, a gyengeségetekre, valamint a képességetekre. Elég az is, ha csak szerkesztitek az előző postot. Minél hamarabb, ha lehet, már így is elcsúsztunk, és picit elcseszerintettük ezt a kört az idő miatt. xD//

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Vas. Nov. 02 2014, 21:03

Azt hiszem akkor kellett először elgondolkodnom, hogy ebben a játékban miben is vagyok jó, ha a többiek szemszögét nézem. Sajnálatos módon azonban, akkoriban messze nem voltam jónak mondható, így aztán kifejezetten nehezemre esett végigfuttatnom az agyamon, hogy mit is hozhatnék fel előnynek. Ma már persze tudnék felsorolni jószerivel olyan képességeket, amelyek egy csatában is értékessé tehetnek, ez akkoriban még nem nagyon volt jellemző. Tehát a homlokomat ráncolva néztem a parancsnokunkra. Emlékszem, hogy mennyire nehéz volt elhessegetnem a gondolatot, hogy apát látom magam előtt, de muszáj voltam, ha nem akartam magam rózsaszín ködbe kergetni.
– Nos nem túlzottan vagyok a csataterek réme. Igazából alig vagyok csak 10. szintű, úgyhogy nem igen van úgymond erősségem. Ilyen szinten talán a találati arányomat mondhatnám jónak, illetve a gyorsaságomra építek főként. Jobban szeretem elkerülni a csapásokat, mint kivédeni. A képességem is erre irányul. A gravitációt tudom manipulálni. Legalábbis ami a saját testemre hat. Úgyhogy nehezebb eltalálni. – Léptem közelebb, hogy azért lehessen hallani, és főként Morrigan értse amit mondok, de azt már akkor sem akartam, hogy mindenki fülébe azonnal eljusson miket tudok. Azért én mindig is féltettem az életem ebben a játékban. Na persze nem Asu előtt, mert nem tartottam veszélyesnek, de bárki más is nekem akarhat esni. Tehát csak közepes hangerővel adtam le a drótot a parancsnoknak, majd azt hiszem megpróbáltam hátrébb óvakodni, mert azon kaptam magam, hogy már rózsaszín hajú barátnőm mögött kuksolok.

_________________
[Miniboss] T'urk Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 02 2014, 21:05

Hát ez nagyon buli! *-* Olyan aranyos, ahogy küszködik! *-* A kérdéseimre, amíg várom a választ, gyorsi-morsin ledarálom, hogy mi is az, amit tudok. De hűűűű... mit is tudok? o.o Háááát, a 10. szinten vagyok, azonban hogy is mondjam... Hmm, igen. Én nem kiképzőztem, s ugyan nincsenek a legeslegeslegjobbacska felszimerszijeim, de azért elég jó vagyok így is. Sőt... gyanítom, hogy mindannyiuk közül én lehetek a legerősebb. De ilyen egy jó harcos, nem? *.*
- Hááááát, nekem van egy Hentesem! *-* - villogok vele, bár még nem veszem elő az inventorymból.
- Én pici Vérszomjamnak szoktam becézgetni... *.* Valamint nagy vagyok és erős! *.* - remélem, leveszi ebből, hogy súlyemelésem van. >.> Pattogok közben a másfél méteremmel.
- Nagyokat sebzek. Naaaaagyon nagyokat. A képességem pedig... hmm... Még több sebzés. Akár páncél alá is ^.^ Meg azt hiszem, az életem sem olyan kevés... - nem közlicskézem velük, hogy van nálam egy tucat mini poti, mert irigy vagyok és nem adok. Én főztem, bleeee. Razz Ha kell valakinek, majd dupla áron megveheti tőlem.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 02 2014, 21:07

A széken hintázásból lett egy nagy csattanás. Meg közben csak meg lett a parancsnok is. Akkor most elő kéne adnom magam. De hogy is?...Mind egy felpattantam a földről a széket pedig a helyére pakoltam. Mivel nem tudom elszónokolni a dolgaim, így lenyitottam a pontjaim és megmutattam többieknek. Így már nem kell annyit szónokolnom, mint kellet volna.
-Kardforgató vagyok. A pontjaim itt vannak el lehet olvasni. A képességem területi, bár jelenleg csak két ellenfelet tudok sebezni vele mert még csak első szinten van. Néha kissé ügyetlen vagyok, de a harcok közbe még nem igazán volt problémám a két ballábammal. Gyorsan tudok alkalmazkodni a helyzetekhez, tehát úgy ahogy gyors reagálású vagyok.
Nem igazán tudtam mit kéne még elmagyaráznom. Azt mindenesetre megvártam, hogy legalább a csapat kapitány elolvassa pontjaim csak, hogy tudjon hova pakolni a csapatba, de ahhoz már nincs elég türelmem, hogy megvárjam míg mindenki elolvassa. Aki látta, látta, aki nem, nem az a lényeg, hogy a kedves főnökasszonyunk lássa ennyi.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Vas. Nov. 02 2014, 22:55

Yami kortyolgat a fura italából kérdése után, látszik rajta, hogy nem igazán érdekli a dolog, csak legyen már túl az egészen.  Jelen pillanatban ti vagytok most a nyűg Rolling Eyes Poharát letéve lenyitja menüjét, hogy egy almát  vegyen elő,  melyet öltözékén végigdörzsöl háromszor, ráfúl egyet, majd csak utána harap bele egy nagyot a fincsi, roppanós almába.
- Jól van, jól van, helyes… Csupa kebel álezredes elvállalja a lehetetlent, remek. – ismét nagyot harap az almájából, majd figyelme a kötekedőre irányul, de csak félszemmel.  
- Istenadta tehetség vagy  kicsi Houdini, de komolyan, az állam a padlót veri. -  a szájába veszi az almát, míg megropogtatja az ujjait… talán egyfajta jelzés ez..
- Aha, értem gyík tizedes, és akkor a pikkelyes éned magázott az elején, aztán váltottál csótányra és az tegezett le, vagy fordítva? – szegény lány biztos meg van zavarodva~  gondolhatná.  Nem sok van már a csemegéjéből, amikor újabb kihívás elé néz, kérdések ostroma, de szeme sem rebben…
- Passz, T’urk, passz, passz, passz, passz, hétévesen, már nem él, oroszlán, nem,  van,  semmi közöd hozzá, általában, nem, volt, az amelyikben veled találkoztam – hasonlóan hadarja el a válaszait, majd mosolyog és hátradobja az alma maradékát, kezeit összecsapja.
- Látom megvagytok, helyes-helyes - pár pötyögés a menüjében és Morrigan már a minimapodon meg van jelölve a miniboss rejtekhelye, mely nem messze, a várostól északra található
- Mehettek istene hírével – int az ajtó felé.


Szólimit továbbra is 100, November 5-ig kaptok még időt, addig irogathattok, amennyit akartok, de aki nem jelenik meg azt kihagyom, nem vesz részt a minibosson... hajrá \o/
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.