Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona tér

+7
Shukaku
Kemabat
Szophie
Benedict Arata
Chancery
Hayashi Yuichi
Cardinal
11 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Kedd Dec. 01 2020, 10:55

Halkan felnevetek, majdhogynem csak kuncogok, amikor udvariasan visszautasítja a kérésem, hogy dobja le a ruháit annak érdekében, hogy pontosabban tudjak fogalmazni jellemzése terén.
- Hidd el, a képzeletemmel semmi gond. Csak becsukom a szemem és máris falatnyi ruhában táncolsz- felelem bel-bele nevetve a mondandómba-  Most például százan vagytok és én vagyok a király - poénkodom még egy kicsit. Ki kell évezni minden adandó helyzetet, le kell csapni az összes magas labdát amit Chakna ad.
- Az a lépés sajna még messze van, és ha az az első akkor eléggé lassúak vagyunk- gondolok arra, hogy még csak a 40. boss-nál jár a front a 100-ból. Az meg kevesebb, mint a fele. Ennyi év után csak itt tartunk és csigatempóban haladunk. Részben ez az az ok, hogy megpróbáltam itt élni, élvezni az életet,nem pedig loholni a szintek, itemek, statok után. Röviden, tömören:belefáradtam az egészbe, azóta élem a nyugodt kis semmittevéssel teli éltem.
- Értem én, és jó úton haladtok a céhhel? - kérdezem, mert sokat nem tudok egyikről sem. Az információim elavultak, csak hallok ezt-azt néha, utána persze nem járok, nincs értelme.
- Mi ez, becsapós kérdés? - ha nem az, akkor csak megint bolond lett a lány. - Biztos tudsz mondani te magad is olyan személyt, aki azt szeretné. - mindenkinek kell legyen olyan, főleg aki közösségben él.
- Mondjuk itt vagyok én is. Senkitől nem sajnálok semmit. Szeretném, ha mindenki boldog lenne- tényleg ezt gondolom, de egy fűszálat se rakok keresztbe ezért, az másnapra tartozik. Nem vagyok holmi hero, csak egy átlagos személy, aki inkább törődik a saját boldogulásával.
A kibeszélés után felteszem a nagy kérdést. Hát mi tagadás, majdnem olyan reakció jött rá, amilyenre számítottam.
- Miért tenném? - kérdezem értetlenkedve. - Nem mindennek az a legegyszerűbb, leggyorsabb módja, ha egyből a lényegre térünk? - kérdem, de már rám is tőr néha a kuncogás. - Mi se lehetne ennél egyszerűbb? - elvégre nem a kezét kértem meg. Ahhoz nagyon nem ismerjük egymást még, de egy laza feszültséglevezető testmozgáshoz már igen Suspect
- Igen, ezt, igaz lightos próbálkozás. Letapizhatnálak, vagy matathatnék a bugyidban is, de visszafogom magam, mert nem csak tetszel, de megkedveltelek is - mindig is mondtam másoknak, hogy rendkívül rendes ember vagyok én. - De ha nem, hát nem - azzal megragadom, eldöntöm és fölé kerekedek. Úgy ahogy van rámászok, azonban nem csinálok semmit a mozgásának korlátozásán kívül.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Dec. 02 2020, 13:35

Üdítő volt a sokk után ez a kis komolytalan élcelődés. -Már látom is a koronát a fejeden - bólogatok nevetve.
-
Nekem mondod? Szerintem 8 év lemaradásban vagyunk - sóhajtok a kifakadására. Akkor be sem kellett volna lépnem. Nem kéne itt lennem. És nem kellett volna ennyi embernek meghalnia. Nem tudom honnan, és kinek a hangján, de erre a gondolatra szinte válaszul cseng a fülembe, hogy de nem is ismertem volna meg ennyi jó embert.
A céhről szívesen beszélek, a kérdése pedig kivételesen nem hangzik piszkálódó nak.
-
Remélem - bólintok. Nem szerénység, hanem bizonytalanság van a hangomban. Eleve a játékokhoz sem értek, honnan tudnám hogy vezessek megfelelően egy cehet... egy játékban? De teszem, ami tőlem telik. Néha talán picit többet is.
Faarccal pislogok. Miért lenne becsapós? Tényleg érdekel mit hoz fel.
-
Világbéke és boldogság - ujjongok, kicsit erősen viccet csinálva a kijelentéséből. Na nem mintha nem mondanám ugyanezt, de ehhez a témához... Olyan illúzióromboló ez a válasz
-
Tehát annyira szeretnéd, hogy boldog legyek, mint mindenki más is. ezzel sokan Vannak így, de nem lettem jobban tőle - vonok vállat játékosan. Rosszul sem érzem magam miatta. Nincs miért, hiszen nem igazán ismerjük egymást.
-
Az egyenes út nem mindig célravezető - nevetek most már Akito val együtt. Persze értem, hogy erről a témáról másképp gondolkodunk.. mint ahogy a legtöbb férfival. De a kis piszkálódás azért jár a nyers, már-már bunkó kérdését.
-
Próbálkozni azt szabad - Vonok vállat még vigyorogva. Egészen addig, amíg egy szóval letörli a vigyort az arcomról. Helyette a hitetlenség, és a riadtság furakodik a tekintetembe. "Megkedveltelek". Nem lehet. Azt nem szabad. Egy nagy levegővételt követően visszatérne a mosoly az arcomra. Elvégre biztosan poénkodik, vagy a ruhát akarja így lendvarolni rólam. Ugye? Nem beszél komolyan. De mire mosolyogva elhessenthettem volna a próbálkozást, a földhöz szegezve találom magam.
-
Ha engem kérdezel, a vízben ez sokkal romantikusabb volt. - jegyzem meg kissé hűvös mosollyal. Egész jól palástolja a kezdődő pániktól egekbe szökő pulzusomat. Közben azért amennyire tudom, próbálom határozott mozdulattal eltolni annyira, hogy fel tudjak ülni.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Pént. Dec. 04 2020, 15:42

- Kac-kac - csak ennyit mondok a piszkálódására. Az a jó, ha mindenki boldog és kész. Ha azok, akkor nem keresik a bajt és főként nem csinálják ls mindenki elégedett \o/ Arra, meg hogy ettől nem érzi magát jobban hát... - Bocsi, de nem az én hibám. Érd el te, hogy a kelleténél jobban aggódjak érted - egy kiadós nyelvöltéssel megspékeljük a kijelentésünket, csak a miheztartás végett.
A nagy kérdésemre persze nemleges válasz érkezett, amire az elején számítani lehetett. Ez is azt bizonyítja, hogy elég tökös csávó vagyok annak ellenére, hogy csak egy szimpla kérdést tettem fel, mit minden esetben érdemes megpróbálni.
- Nem is az egyenes utat választom, hanem a legkönnyebbet. - vágom rá egyből. Majdnem rávágtam, hogy de, csak majdnem.  - Az egyenesúton lehet hegyet kell mászni, tavakat, folyókat átúszni, erős mobokat kerülgetni vagy előlük szaladni. Tehát nem könnyű- fejtem ki bővebben a látásmódom. Na ugye, hogy nem vagyok egy egyszerű lélek. Minden kijelentésem mögött komoly okfejtés rejlik. Kivéve amikor nem Suspect
- Meg is tettem, próbálkoztam, de te keresztül húztad gonosz és kegyetlen számításaimat. Micsoda arcátlanság - játszom pillanatra a sértődöttet és nemes egyszerűséggel rávetem magam. Persze próbál ellenkezni, eltolni. Még sikerülne is neki, amennyiben hagynám, csak hát nem ˇ^ˇ
- Komolyan? Egy szavadba kerül és csobbanunk, de ezúttal ruha nélkül, mert a vizes ruha egész kellemetlen - viccelődök persze, még ha ebben a helyzetben ez nem tűnik annak, attól még az, egy pici vicceske.  - Amúgy meg... - elgondolkodom fél pillanatra - romantikázni akarsz velem? - teszem fel kérdésem, de alig hagyok neki válaszra időt. Közelebb hajolok, mintha meg akarnám csókolni, majd kezeim hirtelen lejjebb csúsznak az oldalára és vadul elkezdem csikizni.
- Na... elég romantikus vagyok? - nevetve kérdezem és abba nem hagyom, míg meg nem unom, vagy konkrét jelét adja annak, hogy nem vevő már a kínzásra. Ebben az esetben ledőlök mellé, és pihegek, ez belőlem is kiszed egy kicsit.
- Azt hiszem eleget kínoztalak. Már-már kezdelek megsajnálni- kuncogok, majd könyökömön támaszkodva nézek rá. - Lassan ideje lenne indulni. Este nem olyan vicces, ha nem látod a másik arckifejezéseit....
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Vas. Dec. 06 2020, 01:16

- És ha Egyáltalán nem szeretném, hogy miattam aggódj? - kérdezek vissza, az előző hangvételnél sokkal komolyabban. Ezt szeretném végre mindenkinek a fejébe verni. Ozirisznak, Seinek... Nem vagyok bolond, tudom mit csinálok. Nagyon is tudom.
- Akkor most csúnyán elnézted mi a legkönnyebb - csóválom a fejem színpadias sajnálkozással. - Ez egy tökéletes hasonlat a témára - értettem egyet, elismerő pillantással nézve Akitora.
- Mélységesen sajnálom, hogy méltóságot tanultam otthon - nevetek fel a játszott sértődésén.
Végül megint rémítő közelségbe jön hozzám, úgy, hogy nem is nagyon tudok tenni ellene. Szerencsére sikerül valahogy kezelnem a pánikot, és mondanom valamit, amitől reméltem, hogy arra késztetni, hogy változtasson. De nem... inkább viccelődik tovább, miközben az én pulzusom veszélyesen magasra szökik a pániktól.
- Mert ha igen, mi csinálsz? - kérdezek vissza, de a kérdés vége alig sikerül többnek egy lélegzetvételnél. Az eddiginél is közelebb hajol, ami tovább emeli a pulzusomat, egy pillanatra a látásomat is elhomályosítva.. Aztán a várható érzés helyett egy egészen másik érkezik. A szívdobbanásom kihagyása után könnyek között török ki a nevetésben, egészen össze is rándulva a magzatpóz felé. Nem csak a csikizés miatt nevetek ennyire. Egy pillanat alatt elszáll a tagjaimat bénító pánik a testemből, és valósággal elönt a felszabadultság. Mi is volt a gondom a fizikai közelséggel? Hiszen... hihetetlenül felszabadító tud lenni.
Miután Akito megunta a kínzást, és percekig rázkódom a nevetéstől.
- Nem, ez egy cseppet sem volt romantikus - mondom felé fordulva, amint végre sikerül valamelyest úrrá lennem a nevetésen.
- Láttad már ezt a teret este? - kérdezem, mikor javasolja, hogy induljunk.  Mondjuk így a kérdést kimondva, és a tó környéke által kiváltott arckifejezését felidézve... lehet nem a legnyerőbb ötlet megmutatni neki az éjjeli, kivilágított főteret.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szer. Dec. 09 2020, 22:24

 - Oh, akkor félreértettük egymást. Nem azt mondtam, hogy ebbe van bármi beleszólásod Razz - akaratlanul is elérheti, például pont az ilyen kijelentéseivel azt, hogy aggódjanak érte az emberek, főleg azok, akik egy kicsit ismerik is már. - Mi ez a nagyképűség kérem? Még hogy nem akarod... majd azt én eldöntöm- öltök nyelvet a sületlenségek végén, meg kap egy kis grimaszt is, csak mert jól áll az is nekem.
- Igen-igen. Borzasztó, hogy egyesek mire tanítják otthon a gyermekeket. Ennek a szónak az értelmét hatvan év felett kellene csak megérteni- tovább dől belőlem a hülyeség, még a végén egy kicsit el is nevetem magam. Nem tehetek róla, olyan vicces vagyok Cool
A következő kérdésre nem válaszolok, inkább a tettek mezejére lépek. Ha már úgyis rámásztam szegény lányra, feszítsük kicsit tovább a húrt. Hiába próbál eltolni magától, csókot színlelve közeledek arca felé, majd hirtelen támadnak azok a csikizős fürge ujjaik és ott gyötrik meg a vonagló áldozat oldalát, ahol csak érik.
Szemmel láthatóan ezt sokkal jobban élvezi, mint a csónakázást. ezzel kellett volna kezdeni. Két szia aztán támadás és csiki \o/   igazi randi program lett volna.  De minden jónak vége szakad egyszer, ahogy ennek az ostromnak is, és enyhén kapkodva a levegőt ledőlök mellé.
- Tényleg nem volt az? Pedig szerintem ez a malacvisítás, amit leműveltél egy egészen kicsit megdobogtatta a szívemet. Ez már romantikának minősül Rolling Eyes -  Közlöm vele az álláspontomat:  a romantika és a malacvisítás közti párhuzamot.   Lassacskán estére jár és mivel eleget kapott mára, úgy döntök ideje hazamenni, kipihenni a fáradalmakat.
- Nem, konkrétan ezt a rész még nem láttam este - gondolok a csónakázótóra és környékére, hisz nappal is ez volt az első alkalom, hogy láttam - Csak nem szeretnéd, hogy maradjunk még? - kérdezem mosolyogva, miután már teljesen felülök törökülésbe. - ... és esti nudizás is lesz meg mindenféle nyalánkságok- kérdem kuncogva, egyáltalán nem gondolva komolyan.... vagy mégis? Suspect
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 14 2020, 22:57

Lemondóan megvonom a vállam. Azt hiszem megszoktam, hogy  nem értik. Ha miattam aggódnak, óvatlanabbak, kevésbé körültekintőek lesznek. Takashi is emiatt halt meg... Pedig tudhatta volna, hogy tisztában vagyok vele, mit csinálok. Azért érzékelve, hogy nem teljesen komolyan beszél elmosolyodom, viszonozva a grimaszos nyelvöltést.
A méltósággal kapcsolatos megjegyzésére nem tudok mit mondani, elnevetem magam, különösen látva, hogy saját magán is nevet.
Aztán a szívbajt hozza rám az akciójával, aminek a végén fel nem foghatom, miért rémített meg, hogy ilyen közel mászott hozzám. Mikor valamelyest sikerül visszaszereznem a kontrollt, amit elvesztettem a nevetésben, felé fordulok, és ezzel a lendülettel orron is pöckölöm a megjegyzéséért, drámai sértődöttséggel felhúzva az orromat.  Nem is méltatom kommentálásra a megjegyzését. Vagyis... nem kéne.
- Szóval buksz a malacvisításra... - gondolkodom el - Legközelebb felveszem neked a kezdetek mezején a romantikus estéidhez. - ígérem meg, kibírva, hogy ne nevessem el magam.
Nem lep meg, hogy még nem látta sötétedés után ezt a környéket. Egyelőre nem követem a példáját. Kezd eluralkodni rajtam a sok felszínre került érzelem miatti kimerültség, így egyelőre csak felkönyökölök, és megtámasztom a fejem a kezemen Akito felé fordulva.
- Úgy nézel ki, mint aki fél a sötétben. Ha szépen kérsz, leszek a társaságod, hogy ne félj annyira.- piszkálódom, igazából elütve, hogy válaszoljak a kérdésre. Mert én sem tudom mi lenne az őszinte válasz.  A kérdései és a makacs válaszkövetelése miatt szivesen menekülnék haza kiengedni... ugyanakkor ritkán van olyan felszabadult időtöltésben részem, mint a mai nap, és nem bánnám, ha kicsivel tovább tartana.
- A nudista strand a 34-es szinten van - válaszolok a hülyéskedésére. Fogalmam sincs van-e Aincardon nudista strand, és hol... De hát miért ne lehetne éppen a 34-es szinten?

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Pént. Dec. 18 2020, 02:27

Jó nagy csikizésben részesítem a szemtelen partneremet. Megérdemli, nevessen csak, amíg taknya nyála össze nem folyik..hahaha. Persze azért nem örökké játszom ezt, egy idő után elengedem, amikor már kezd uncsi lenni, hogy széttaperolom, ő meg csak visít, mint egy kismalac angyal
A kérdésére úgy teszek, mint aki elgondolkodik
- Hmmm... igen, az effélét szeretem Razz - kis piszkálás sosem árt, főleg nem egy ennyire szemtelen lánykának. - Nagyon rendes vagy, de a te visításod jobban fekszik nekem- ideje, hogy adjak én is egy laza orrpöcit, ne csak kapjak. A büszkeségem sajnos nem enged meg mindenféle szemtelenséget. Amit meg igen, azt se sokáig. - Tudod, amolyan zene a füleimnek, és nem kell megerőltessem magam, hogy kicsikarjam belőled Razz - tényleg nem, csak hadba kell állítanom az ujjaimat, amivel végig szánkázok párszor az oldalán.
- Na és..... én mit vegyek fel neked a te romantikus estéidhez? -  ne hogy már csak ő szemtelenkedjen. Egyen csak egy kicsit a saját főztjéből is - Kakas kukorékolás esetleg? Vagy szarvasbőgés, esetleg medve brummogás- sorolom a példákat, de a végére már igen csak nehezemre esik nem elnevetni. - Tudom már.... macska dorombolás? Razz - és ennyi, már nevetek is egy kicsit, azonban hamar sikerül megint uralkodnom magamon.
Mikor szóba kerül az, hogy ideje lenne szedni a sátorfát, érezhetően húzza az időt, vagyis ő még maradna. Nem hibáztatom, hiszen Aki egyszer Akito-ba belekóstolt, annak egy szelet nem elég hentai többet és többet akar, de az a fránya méltóság, az a férfi büszkeség is ott van, amire akarva-akaratlanul is hallgat a férfiember.
- Igazán kedves tőled ez az ajánlat, de félek más-más terveink vannak a sötétben egymással- ügyelek arra, hogy roppant udvariasan közöljem ezt, mégis értse a célzást. - Vagy tévednék - kérdem mosolyogva. Feltápászkodom lassan, leporolom magam és felé nyújtom a kezem, hogy segítsek felkelni neki, amennyiben elfogadja eme gesztust.
- Esetleg menjünk akkor a 34. szintre? hentai
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Dec. 18 2020, 19:59

Nagyon okosan, és bölcsen bólogatok a megerősítésére.Aztán annál nagyobbat csattan a piszkálódásom, amire persze megint van válasza.
- Elárulok egy titkot - intem bizalmasan kicsit közelebb, hogy váratlanul megpöckölhessem a homlokát a mondandóm közben - Megfullasztanod sem kell érte - öltök játékosan nyelvet rá.
A kérdésére kicsit elgondolkodom. Aztán ártatlan, széles mosollyal válaszolok.
- Tehénbőgést. Amekkora marha vagy - sok más férfival együtt, de ezt gondolatban is csak valahol nagyon távol teszem hozzá - nem okozhat nehézséget - nevetem el a végét. De hát ki tud fapofával hallgatni, és mondani ennyi sületlenséget?
- Most jön az, hogy te csak egy kellemes esti sétára gondoltál, csak az én fejemben járt más? - mosolygok rá, bár komolytalanul válaszolva, de értéssel, beletörődéssel az arcomon. Igaza van, abban is, hogy nem lenne tisztességes a részemről feszíteni a húrt, ha egyszer egyáltalán nem akarom, hogy elszakadjon, sőt.
Közben engedem, hogy felsegítsen, és talpra keveredve megigazítom a ruhámat is. A fűben fetrengéstől igencsak összegyűrődött, ha a virtuális világban poros nem is lett.
- Oda búvárkodás sem ártana, de azzal még nem foglalkoztam sajnos. Legközelebb taníthatsz hozzá trükköket - mosolyogtam rá, a komolytalankodásból komolyra fordítva a témát. Egyáltalán nem bánnám, ha máskor is találkoznánk, ha hangosan csak annyit mondanék is ki, hogy ez a találkozó nem volt ellenemre. Ha meg neki sincs búvárkodása... Akkor meg vagy együtt gyakorolhatunk, vagy nem közösen fogunk próbálkozni vele.
- Sétáljunk a teleportig, vagy a rövidebb úton szeretsz közlekedni? - kérdezek rá. Általában én az utóbbi kategóriába tartozom, de most...inkább hajlottam volna az előbbi megoldásra.
Akár hogy is lett, vidáman, mosolyogva váltam el tőle.
- Ne felejtsd a meglepimet - öltöttem rá nyelvet még utoljára.
Aznap este nyugodtabban aludtam, mint hosszú ideje. Pihentető, kellemes álmot láttam, és friss erővel vetettem magam másnap a teendőimbe.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Angelica Katharina Pént. Dec. 10 2021, 03:40

Csokis élvezetek - Chakna

Az unalom egyfajta kifejezés, amivel a semmit tevés főbb dolgait írjuk le. Egyfajta életvitel, ahol, mint egy csúszómászó féreg, csak sajnálkozva panaszkodunk, hogy nincs más, mint unalom. „Jaj nincs kedvem ehhez, nincs kedvem ahhoz, nyiii-nyűűű”. A szokásos lemez. Bár mondjuk, némiképp félrebeszélek. Nem azok az emberek a szánalmasok, akik unatkoznak, hanem azok a pondrók, akik nem tesznek az unalmuk ellen. Nem úgy, ahogy én teszek.
Csendesen, vészjósló szemekkel villantom a célszeményemre fenyegető íriszeimet a tömeg sokaságából. Háttal ült nekem, ha akartam volna se tudtam volna felhívni magamra a figyelmemét. Ott ült ő. Az Artes visszahúzódó hercegnője egy szál magában az Adventi nyüszgések központjában és egymaga kortyolgatta italát. Hogy ismerem? Személyesen nem, de minden nagyobb céh fontosabb tagjait ismerem látásról. Általában a céhikonjukat felhasználva sorolom be őket a személyleírások kapcsán, mint ahogy például most is. Csábító célpont volt, ki megmozgatta volna cselszövői vénámat, a szórakozás ígéretével. Mint mondottam, nincs is szánalmasabb az unatkozó, a programjait elodázó férgeknél, pont emiatt én úgy döntöttem, ma ideje elhagyni a „féreg” szerepét, bár nem annak tartanám magam. Előbb hagyom, hogy lek*rvázzanak, mint férgezzenek, talán még igazságot is adok a vádnak.
Végül, ahogy el-elhaladva mögötte, féloldalasan az italja felé pillantva, megvárom, míg elfogyasztja a forrócsokinak tűnő italját, majd rendeltem két, erősebb rumos forrócsokit az ő padjához, olyan kikötéssel, hogy előbb töltsék ki a rumot és utána töltsék ki rá a csokit, anélkül, hogy összekevernék. Ezzel gyakorlatilag egyfajta piramisjátékot hozva létre, ahol az elején csak éppen, hogy érezni a rumot, míg minél lejjebb kerülsz, annál jobban kiérződik az alkohol. Végül miután megerősítettem a vásárlást, akaratlanul is elnyomok egy álnok vigyort, ám ahogy megközelítem a nőcit, amaz eltűnt az arcomról, mintha csak képzelet szüleménye lett volna ez a megnyilvánulás.
- Haligali! Remélem, nem gond, ha idefurakodok. – köszöntöm a csajt, majd választ nem várva odaülök mellé, majd jobb karommal átkarolva őt, egy picit megszorongatom a vállát – Na, remélem nem haragszol Csak az ökör iszik magában, így vettem a bátorságot, hogy meghívtam magunkat. Remélem, elfogadod.
Végszóra pedig meg is érkeztek a forró csokik, bár nem volt tejszínhab hozzá, se kanál, ez amolyan ivós csokiként kell elképzelni. Végül felemelem az én korsómat és vigyorogva egészségre emelem az italomat, türelmesen megvárva, hogy ő is így tegyen, várakozó tekintettel rá nézve. Hanghordozásom, tekintetem és kisugárzásom egyfajta energikus löketet adtak nekem, mélyen elrejtve mocskos gyökereimet, melyet alapjáraton ritkán használok a prédák becserkészéseimre. Mindenesetre kíváncsian várom a csajsziban vajon van annyi mersz, hogy elfogadja a dolgokat, vagy sem. A környezet, mintha a közelgő bajt érezvén, mintha jelezni akart volna padtársamnak, hogy baj van, lassan, szépen fokozatosan elkezdett szállingózni a hó.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 13 2021, 22:26

Szinte hagyománynak nevezhetem, hogy a karácsonyi készülődés idején eltöltök néhány (jó… rengeteg) órát Wiskotában, az adventi forgatagot nézve és hallgatva a Koronatér egy félreesőbb padján. Általában forraltbor vagy forrócsoki is volt nálam, de mostanra a mai adag már elfogyott, a bögre pedig mosatlanul pihent az inventoryban.
Én pedig belerévedtem a nevetés, a kínàlás, a színek és az illatok kavalkádjába. Az egész játékban, minden hely és idő közül… ez emlékeztetett leginkább a felhőtlen, boldog gyerekkoromra a nagymamám mellett.
Karácsony táján hasonló kavalkád uralta a szentély környékét, én pedig, mint minden kisgyerek, mindent szerettem volna látni és kipróbálni a petárdáktól kezdve, a csillagszórókon át a jelmezes fényképeszkedésig és a szerencsejóslásig. A nagymamám persze olykor rámszólt, hogy sokkal figyelmesebben járjak a tömegben, nehogy fellökjek valakit, várjam ki türelmesen a sorom, és semmi esetre se menjek el olyan messze tőle, hogy ne lássam.
Mosoly ült az arcomra innen-onnan hasonló programozott mondatokat hallva az npc anyukáktól.
Így beleveszve a nosztalgiába nem vettem észre, hogy valaki éppen felém közeledett, csak amikor mellém huppanva a padon (mellesleg ezzel kényszerítve is, hogy kicsit odébb húzódjak) megszólitott.
Meglepett arccal néztem rá, de végülis megráztam a fejem, óvatos mozdulattal kifejtve magam a karolásából.
-
Nem gond, úgy is menni készül… - kezdtem bele a mondatba, de befejezni nem tudtam. Elsőre ezekszerint félreértettem. Ez a lány nem csak leülni akart valahova, hanem pontosan mellém akart ülni, és még innivalót is hozott.
-
Igazán nem kellett volna - emelem meg a bögrét erőltetett mosollyal, a mozdulat közben amivel visszaengedtem az ölembe, beleszagolva, hogy lássam miféle forrócsoki ez.
Ezután a kezemet pihentettem a meleg bögrén, de még nem kortyoltam bele.
-
Ne vedd sértésnek a kérdést, de… segíthetek valamiben? - néztem a lányra, lehetőleg a szemébe. Nem feltételezem, hogy nem tudja ki vagyok, de ő viszont csak így bemutatkozás nélkül a kezembe nyom egy adag italt… Biztos, hogy nem csak azért hogy ne igyon magában.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Angelica Katharina Szer. Dec. 15 2021, 03:56

Ahogy helyet foglaltam kezemben az italokkal a csajszi egy pillanatra elbizonytalanodott és a hirtelen eltűnő manőverjét is megállította. Már ebből sikerült leszűrnöm, hogy nem lesz hiábavaló a próbálgatásom, hisz ez annyit tesz, hogy nincs felkészülve a váratlan helyzetekre. Épp ezzel válva kitűnő célpontommá, bár nagy eséllyel erről még csak nem is sejteti, hogy mi a célom. Látszik, hogy bizonytalan, hogy nem tudja, barát vagyok vagy ellenség, vagy, hogy egyáltalán mi a szándékom. Így hát, kérdésére látszólag teljesen komoly arcot vágva, mintha a kérdés hallatán letettem volna, a bizonytalan megközelítésről odafordulok hozzá és megfogva azt a kezét, amelyik nem a bögre fülét fogja (ha egyikkel se fogja, akkor a közelebbit fogom meg), majd továbbra is komoly szemekkel a következőt mondom:
- Első pillanatban beléd szerettem, kérlek, maradj velem és légy az enyém!
Elég jó színész vagyok, aki tökéletesen uralja az arcának mimikáját és a szemeinek „fényét”. Ezzel a ténnyel és azzal, hogy nagy eséllyel társnőm nagy eséllyel nem épp erre a válaszra vált, még néhány másodpercig némán meredek rá reménykedő arcokkal, mintha pozitív választ várnék, majd szorosra zárt számból kidugom nyelvem hegyét, amivel egyfajta „bugyuta” jelzést adok le. Ha még ezután se esik le neki, hogy viccelek, akaratlanul felnevetek jóízűen, olyannyira, hogy már-már az asztalt is csapkodom, bár nem annyira erélyesen, hogy felfigyeljenek ránk. Mindenesetre, akár velem nevet, akár nem, vigyorogva visszafordulok testemmel, bár tekintetemmel vizsgálóan őt nézem még tovább, hátha ettől zavarában beleiszik az italba.
- Jaj, ez jó volt. Remélem nem haragszol meg a viccelődésemért. Unatkoztam, aztán gondoltam értelmesebb társalgó fél leszel, mint a többi. – bökök a fejemmel a többi ember felé, majd ezután ujjammal a bögre felé bökök – Az meg egyfajta elő-bocsánat kérő ajándék volt, mert gondoltam megtréfállak egy picit, ahogy nézem sikerült. Nemmellesleg szólíts nyugodtan csak Kathanak, miss…. – nézek rá türelmesen várva, hogy bemutatkozzon, mindeközben bele-belekortyolok a saját rumos csokimba.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 05 2022, 23:13

Bár szivesen tenném, hogy mindenkivel aki megszólít leállok beszélgetni, és meginni egy forrócsokit... A józan ész egy ismert céh vezéreként arra int, hogy körültekintően kezeljem a mellém csapódó idegeneket. Ezért is igyekszem puhatolózni, mit is akar ez a lány.
És hát... sokmindenre számítottam, de erre a válaszra a legkevésbé sem. Na erre nem. Hirtelen nem is tudok rá reagálni, még akkor sem, ha egyébként felfedeztem a jeleit a komolytalanságnak rajta, ahogy beszélt. Zavartan húztam el a kezem.
Nos... arra ez a kis játék mindenesetre elég volt, hogy ne firtassam többet az indítékait. Legalábbis nem kérdésekkel.
Nem, nem hittem el, hogy unalmában csak úgy leszólít és megviccel egy céhvezért, hogy legyen kivel társalognia.
- Ezek szerint értelmesebbnek tűnök mint a többiek - felelem időhúzás gyanánt, meg sem próbálva leplezni, hogy nem gondolom komolyan. És elegánsan elkerülve, hogy tőlem hallja a nevemet. Szerettem volna tudni, hogy mit tud rólam, és ha bemutatkozom, akkor nem tudom meg.
- Még nem láttalak erre. Ritkán vagy ezen a szinten? - kérdeztem, úgy csinálva, mintha közben csak belekortyolnék a forrócsokiba, de csak megbillentve a bögrét az ajkamnál, annyira, hogy a folyadék még csak hozzá sem ért a számhoz (ami kívülről valószínűleg nem látszik). Nem olyan információ ez, amit bárki vonakodva osztana meg másokkal. Elég nagy ez a szint, hogy ne jelentsen sokat, ha gyakran vagy ritkán van itt. Mégis sokmindent meg lehetett tudni Katháról az alapján, ahogy válaszol. Kiváncsi voltam mennyire fontolja meg a választ, hogy őszinte-e... Nem feltűnően, de nagyonis árgus szemekkel figyeltem a mellém csapódott lányt. Első pillantásra is furcsának tűnt, és főleg felkeltette az érdeklődésemet az a játék, amit elkezdett, de nem tudtam egyelőre megfejteni, hogy mit akar vele.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Angelica Katharina Csüt. Jan. 20 2022, 01:32

Szórakoztatott a csajszi óvatos, bizonytalan lénye és igazából nem is rejtettem el vigyoromat, mikor kissé megzavarodott szokatlan válaszom alapján. Mikor jószerével nyíltan kerüli a bemutatkozást és a kérdés kérésemre egy másik kérdéssel válaszol, akaratlanul is továbbra is csak vigyorgok, bár nem is nagyon erőltettem elrejteni azt, ha nagyon akartam volna úgy se látta volna. Ahogy végig engem bámult és épp, hogy csak megemelte a poharát. Nem volt feltűnő, de az olyan csalók, mint én, akik az emberekkel való játékra specializálták, magukat, könnyen észrevesszük az ilyen apró jeleket is.
- Lehet, hogy 300.000 játékos közül, pont engem szúrnál ki és emlékeznél is rám. – mondom játékosan a nyilvánvalót, majd megvonom a vállam – A húszas szintig bárhol láthattál, de nem igazán van kedvenc helyem. Inkább, hagyom, hogy a szél fújjon olyan szépségek felé, mint itt. – mondom neki jóízűen vigyorogva, ahogy közelebb húzódok, hozzá, és ha esetleg eltávolodna, kuncogni kezdek – Mrs. Bizalmatlanka, nagyon nem kedvel engem, még a nevét se hajlandó elárulni. Mindjárt megríkat a gonoszságával. Brühüm-brühüm!
Mintha, aki épp könnyeit törölgetni, dörgölőm meg pimaszul előtte a szemem, hogy aztán egy „heh” kíséretében megemeljem a bögrém és igyak egyet a rumos csokiból.
- Amúgy én addig innám, míg meleg. – bökök a csokijára – Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de én valahogy utálom a hideg csokit brüüü! – ráz ki a megjátszott hideg – De, ha ennyire nem kell, akkor szólj előre, azért beléd tukmálni se akarom.
Se testbeszédem, se viselkedésem nem utal arra, hogy igen is akarom, hogy igyon az italból, lehetőleg minél többet, de ha túl eröltetőek vagyunk egy bizonyos témában, az csak bajt fog hozni. Így hát fenntartom, szórakozott, bár kissé szurkálódós képet, azt maximum új játszó partner után nézek, bár egyelőre még nem dobtam el a lehetőséget. Ha esetleg továbbra se árulná el a nevét, akkor kicsit tovább cukkolom, hogy rávegyem.
- És mond csak, mit kell ahhoz csinálnom, hogy Mrs. Bizalmatlanka elárulja kedves nevét? Szívesen ismerkedek másokkal, csak nehéz, ha még a nevüket se tudom. – mondom neki, ahogy bal kezemre támaszkodva, megtámasztom fejem és őt kezdem el türelmesen nézni, miközben egy-egy korty csokit is leküldök a többi mellé.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 08 2022, 21:25

Nem igazán lepődöm meg, hogy csipkelődős választ ad a kérdésemre. Tulajdonképpen jogos a felvetése, főleg ha nem tudja, hogy sok időt szoktam ezen a szinten tölteni, így volt alkalmam, hogy azoknak megjegyezzem az arcát, akik rendszeresen előfordulnak itt.
- Meglepődnél, mennyi arcra emlékszem, akik rendszeresen megfordulnak itt - vonok vállat nem téve hozzá, hogy egyébként is összesen 7-8 ezer játékos maradhatott mostanra a játékban.
- Ez is egy jó módja az itteni életnek - gondolkodom el kicsit a válaszán. Biztonságos, sokmindent megfigyelhet e mentén az elv mentén. Alaposan kiismerheti a világot. Mindenesetre az is igaz, hogy nekem fontos, hogy van egy hely, ami megnyugtat, és ahol feltöltődhetek. Aféle bázis, hogy az épp elmémet megőrizzem, az emberségemről nem is beszélve, amit nem olyan nehéz ebben a játékban elveszteni. Történetesen ez a szint ez a hely, de ezt maximum a barátaimnak kötöm az orrára, hogy tudják, hol keressenek ha nehezen találnak meg.
Egyelőre nem húzódtam odébb (már csak azért sem, mert a pad széléhez így is elég közel ültem)
A műnyafogása nem vesz rá, hogy lényeges információt áruljak el magamról.
- Nem voltam még férjnél - közlöm vele a hibáját.
- Hát ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy megigyam... - lélegzek fel látványosan, és tolom mellé a bögrét. - Épp nemrég ittam egy bögre teát, és a kettő nemigen fér össze. - mosolygok rá bocsánatkérőnek szántan. Kíváncsi vagyok mit reagál erre. Talán kiderül belőle, hogy jogos-e a sejtésem, hogy van valami hátsó szándéka.
- Mondjuk... befejezhetnéd a színészkedést, és elmondhatnál, mit szeretnél - nézek rá komoly tekintettel, de mosolyogva. Nem igazán van okom titkolózni, és kedvem sem nagyon van a játszmákhoz. Úgyhogy ha már kérdezte, mit kellene tennie...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 5 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.