Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solvik Sétálópark

+5
Seishin
Ozirisz
Cearso
RenAi
Strea
9 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Seishin Szer. Aug. 14 2019, 01:36

Ozi*


Kivételesen nem megszokott öltözékemben jelentem meg. A szint ezen helye nyugis védett helynek számít, harcra nincs lehetőség. Kivéve, ha direkt kihívást kap valaki. Nyo de, utóbbi időben nagyon sok mindenen kelet gondolkodnom. Ez a hely tökéletesnek tűnt, séta közben át szellőzőm huzatos fejem.
Öltözetem sem a szokásos, ma valahogy más. Eddig a meg szokót cicás kalapban rohangáltam minden felé, de most jobbnak láttam váltani. (Ruha)
~Rengeteg minden van, amit át kell gondolnom és értékelnem magamban. Lassan vissza emlékszek dolgokra, honnan indultam és ki is vagyok még kicsit mindig homályos. Chakna ölelése és kedvessége azóta folyton velem van. Még most is olyan érzésem van, hogy itt van velem. Igen itt is van bent a szívemben. Ahogyan az a perverz Eiki is, és még sokan mások. Apránként sikerült felrázniuk és kiragadni engem abból az állapotból, amibe kerültem. ~
Ilyen és sok más hasonló dolgokon jár a fejem miközben az árnyas fák alatt sétálok. Szem kötöm természetesen a helyén van, még mindig nem tudok elszakadni tőle. Pedig ami egyébként nagy csoda, már egyre ritkában érzem azt szükségem van a ruhadarabra. Még is talán az emlékek miatt még mindig viselem. Fél szemmel a távolba révedek elgondolkodva és figyelem a fák lombjait. Más játékosokat ahogy próbálnak gondtalan életet élni. Khm gondtalan és teljes életet élni, mintha ez lenne a valódi világ.
~Talán nekik van igazuk, ideje lenne végre elfogadnom. Neechan és sokan mások aggodnak értem, közeledni próbálnak még is eltaszítok mindenkit. Nem tehetek róla, vagy nem is talán még is csak. Nem élhetem tagadásban és félelemben le az életem. ~
Ez azért igaz, ide bent ki tudja menyi van hátra a következő küldetés akár lehet az utolsó is. Nem igazán figyelem merre koszálok, nagyon el vagyok magammal foglalva. Néha elmosolyodom, mikor kellemes emlékek jutnak az eszembe. Talán hosszú percek telnek el vagy órák mire meg érkezem a szint egy bizonyos pontjára.
~Oss endig mindig engem szólítottak le, ideje én is meg tegyem. ~
Körbe pillantottam, talán találok valakit, akivel beszélgetni lehet. Meg is pillantok egy idegent egy padon, rögtön nyelek is egy nagyot.
-Bátorság...bátorság.....
Motyogom halkan és lassan elindulok feléje. Talán észre veheti bizonytalanságom, azt, hogy valami nem stimmel velem. Pár apró lépés után már ott állok előtét. Talán még kicsit el is pirultam kisé előre hajtom a fejem, egy rakoncátlan tincs előre csúszik.
- Öhm szii szia....
~ Te jó ég mindjárt elsüllyedek úgy szégyellem magam~
Most várok, és reménykedek, nem voltam túl béna.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ozirisz Pént. Aug. 23 2019, 19:58

Ahogy ott ültem a padon, elragadott a nosztalgiavonat. Legalábbis fejben folyamatosan pörögtek az emlékek amiket ez a városka felelevenített. Hol vidámabbak, hol kevésbé vidámabbak, de kifejezetten rámfért kimozdulni. Az emlékezetem karbantartásához is kifejezetten hasznos, ha régi, "ritkábban használt" emlékeket is hagyunk felszínre törni. Ezáltal kapnak egy-egy impulzust azok a neuronok, megakadályozva az emlék elfelejtését. Persze ez nem tudatosult bennem, ahogy először a fekete hajú lány sem. Akkor figyeltem fel rá, amikor elindult felém.
- Szia – köszöntem vissza a lánynak, mosolyogva – Gyere, csüccsenj le, nem harapok – kicsit próbáltam oldani a hangulatot, ami a lány zavarát látva elkél. - Ozirisz vagyok, az Igazság Ligából – mutatkoztam be ahogy az illem megkívánja. Szerencsére nincs nagy tömeg, így nem kellett aggódnom az avatatlan fülek miatt. Na igen, a fronton harcolókat sajnos többen ismerik, felismerik, mint szeretnénk, és ez kifejezetten nem jó, ha az ember elkövet egy hibát, és híre megy. De úgy tűnik, feleslegesen aggódtam emiatt, mert ha híre ment volna a karácsony előtti "Rendszerszintű Megvezetés"-nek, akkor amióta itt ücsörgök, már röppent volna felém egy paradicsom, egy kés, egy Súlyemelés III-as nehézségű pad vagy lámpaoszlop, vagy bármi, ami dobható. De szerencsére nem történt semmi ilyesmi. Valószínűleg csak leült a felkavart por az elmúlt X hónap alatt. Vagy eleve híre se ment. Bár ez utóbbi valószínűbb, mert valaki csak szólt volna a céhből, ha egy Wantedes posztert sodor felé a tavaszi szél...
Csak egy lány bukkant, akit valószínűleg ugyanúgy a jó idő és a nyugodt környezet hozott ide. - Nem tudom, emlékszel-e az újjáépítés előtti városra... de szerintem sokkal szebb lett, mint a régi volt – dobtam fel egy témát, avagy az sosem jó, ha beáll a néma csend beszélgetés helyett. Még szerencse, hogy éppen erre a szintre hozott a lábam. A Kezdetek Városának nyüzsgését sosem csíptem, eleve az a sok ember például egy forgalmas piacon. Korall Városhoz nem volt nagy kedvem, meg ott aránylag sokszor fel-felbukkantam, Floria szintén, ha a Menedék felé vettem az útirányt. Frost Cityt meg majd legközelebb társasággal tervezem meglátogatni. Amikor ott jártam, akkor is a vélt problémák elől vonultam el, mint utólag kiderült, nagyon is hülyén cselekedve. A tudatalattim pedig azt az érzést ami akkor bennem volt, összemosta a városka hangulatával, és ha egyedül odamennék, nyakamat rá, hogy hangulatilag lehúzna. Valószínűleg ezek a dolgok, még ha nem is tudatosan, de végigfutottak az agyamban, még mielőtt elindultam volna ottholról. - Egyébként, mi járatban itt, Solvikban? - tettem fel a kérdést a lánynak, kíváncsian várva a választ.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Seishin Vas. Aug. 25 2019, 12:07

Leültem, az engedélyt meg kaptam. Nem is inkább a közeledésem nem lett elutasítva. Nem féltem attól, hogy harap külsőre nem úgy nézet ki. Eikinél pedig biztos nem lehet rosszabb, nem csorog a nyála az idegenek. Lábaim szorosan egymás mellett két kezem a térdeimen. Testtartásomon is látszik kényelmetlenül érzem magam, de nem miatta van. Csak az egész helyzet adja, ha most egy lány lenne a helyén talán ugyan igy viselkednék.
-Se....Seishin.. unity.
Bemutatkozott akkor nekem is bekell, amikor említette melyik céh tagja szemem kisé összeszűkült. Más talán wooaahh húú meg vááá tuti magas szintű vagy. Engem ez hidegen hagyott, jó persze elismerem biztos erősek meg minden. Ugyan akkor sok magas szintű ember, köztük néhány frontos is lenézi az alacsonyokat. Egyesek fennen hangoztatják meg védenek mindenkit, még sincsenek sehol sem. Ahol szükség lenne rájuk és erélyükre. Ahogy lassan emlékeim visszatérnek, és vele együtt változok én magam is sok minden más mellett ezek gondolatok érzések újra elő törnek bennem. Fél szemel rá pillantok, talán más, hogy ezen az emeleten van.
- Nem..nem emlékszem... nem sok minden maradt meg. Azt hiszem akkoriban talán nem is érdekelt.
Annyi meg maradt elégé le volt lakva a hely, romok minden felé. Az is lehet nem erre helyre emlékszem, mert van egy másik szint, ami elég romos és kihalt az hiszem.
- Nagyon sok mindenre kellene emlékeznem, de nem tudok. Még annál is több mindent kell át gondolnom. Van, amit ideje meg próbálnom végre neechan szerint.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ozirisz Szer. Szept. 04 2019, 12:11

Bár a lány neve nem volt ismerős, a céhe már annál inkább – Az Chancery és Jay céhe ha jól tudom. Ők jó fej, rendes emberek – Jayt még küldetésekből ismertem meg valamelyest, Chancery pedig az egyik legjobb support a bosson. Emlékszek rá, amikor Rosie után elmentünk iszogatni egyet ahogy a bossteremben megállapodtunk. Ahhoz képest, hogy gyakorlatilag miattam sárgult egy rövid időre a bossharc idején, avagy a Tükör Szelleme részeg volt és megkergült, mégsem haragudott. Sőt, a boss után még pont hogy ő vigasztalt amikor én a törött tükör és a hét év balszerencse témán pörögtem. Na igen, a fene se gondolta, hogy véletlenül nekiesek a tükörnek, és azzal a boss instant megsemmisül. Csak azok a fránya szilánkok nem kellettek volna. Mindenesetre az az iszogatós-beszélgetős délután az jól jött, kicsit volt alkalmam jobban megismerni Chant is. - Szóval náluk jó társaságban vagy – mosolyogtam rá Seishinre. Nyilván nem kezdtem bele abba, hogy Daneeval azért jobb vigyáznia, hisz valószínűleg úgyis tudja. Aztán lehet hogy a céhházban, otthol egy teljesen más arcát mutatja magáról a srác, mint amit nyilvánosság előtt. Sose lehet tudni, annyira nagyon meg még nem volt alkalmam megismerni. Lehet valamikor vele se ártana egyet sörözni, főleg a jómultkori könyvtárbeli megbeszélés után. - Azt hallottad, hogy Simeon és Tengerszem nem olyan túl rég csatlakozott a frontosokhoz? - dobtam fel egy témát csak úgy. - Időnként irigylem a lelkesedését – avagy amikor először felbukkant a bossterem előtt, megmosolyogtatott az, hogy milyen lelkesen mesélte miket tudnak alkotni Tengerszemmel. De a srác ugyanígy volt a hétköznapi dogokkal is. Legalábbis ami számunkra hétköznapi, mint például egy lángoló kard, ő mégis hogy csodálta, szinte ámulatba ejtette a ragyogása. Ebből a szempontból irigylem, hogy milyen lelkes, milyen életvidám alapból. Pedig ő is ugyanannyi ideje van játékban mint bárki más, és mégsem viselte meg a sokminden ami történt szerte a világban, legalábbis látszólag. Aztán ki tudja, elvégre rólam se mondta volna meg senki, hogy épp nyomasztanak dolgok amikor nekiálltam zenélni a bossteremben csak úgy.
- Értem. Elég rég volt már, és ha akkortájt nem küldetéseztem volna erre, valószínűleg nekem se maradt volna meg a régi állapot. - valószínűleg akkor is újjáépült volna a falu, hisz azt a küldetést ugyanúgy odaadta volna az NPC valaki másnak. - Ahogy az új sem, ha nem lakok egy darabig a városka fogadójában – tettem hozzá. Majd a lány következő mondatára elgondolkodtam. Mintha már valami komolyabb témáról lenne szó, mint egy városka múltja és jelene, de egyelőre nem értettem semmit. - Ha rossz dolgok, akkor nem ok nélkül nem tudsz visszaemlékezni. Azokat jobb is, ha nem bolygatja az ember... - válaszoltam a lánynak. - Ha jó dolgok, idővel talán előjönnek ha valami elindítja a felidézést, egy ismerős hely, személy, bármi... - tettem hozzá, biztatón rámosolyogva a lányra, majd feltettem a kérdést – Ha nem vagyok túl kíváncsi... mi az amit át kell gondolnod és meg kell próbálnod? Látszik rajtad hogy valamin nagyon vívódsz magaddal – mondjuk ezt egyből észre kellett volna vennem, amilyen bizonytalan volt, amikor idejött hozzám, és miután leült, utána is meglehetősen feszült volt – Ha tudok valamit segíteni, szíves örömest – tettem hozzá egy bátorító mosollyal az arcomon. Én hülye, legelsőre még a paranoiás gondolatokon pörögtem, aztán a céh említésére világossá vált: ha Chanceryék a céhükbe fogadták, akkor annak biztosan jó oka volt, szóval nem lehet egy rossz ember ez a lány. Ha pedig sikerül kicsit segíteni Seishinnek, akkor meg főleg megérte erre a szintre jönnöm pihenni. Mindannyian cipeljük a saját keresztünket, gondterheltek vagyunk. Eszembe jutott, hogy Himécske is mennyit de mennyit segített rajtam, hogy tartotta bennem a lelket a karácsonyi történések után. Vagy Hinari, amikor Judy elvesztése után meg voltam zuhanva, vagy éppen a bossharcok előtt, amikor biztatott, hogy menni fog ez, mint a karikacsapás. Sokszor pár jó szó jelenti azt a pluszt, amitől a megállni készülő motor újra felpörög és megy tovább előre...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Seishin Csüt. Szept. 12 2019, 20:29

- Ohm Igen tényleg azok, Álom is nagyon kedves. Egyszer még egy közös küldetésünk is volt azt hiszem.
Egy kastélyra emlékszem, akkoriban hűvös voltam és szinte megközelíthetetlen. Elbújtam a fal mögé, amit magam köré emeltem. Nem akartam senkit sem közel engedni, és senkihez sem közeledni. Az érzés még mindig bennem motoszkál, a múlt miatt. Az emlékek többsége nem épp kellemes, azért akad jó is köztük.
- Igen, bár nagyon keveset találkoztunk eddig. Régen, nagyon ritkán azt hiszem inkább szinte sose voltam ott.
A név szinte semmit sem mondott nekem, a listán mintha láttam volna. Az hiszem talán céh társak vagyunk, bár lehet tévedek, a fejem, mint a lukas sajt. Több a luk, mint a sajt, vagy is az agy. Lehet virtuális zombi egerek támadtak meg?
- Jó lehet neki, biztos sokat dolgozott azért elérje az a szintet. Ne értsd félre nem irigylem tőle, csak a kemény munkáját csodálom, amit bele fektetett.
Én talán sosem jutok arra a szintre, főleg úgy folyton egyedül vagyok. Kazamatában is solozok mindig, kivéve amikor néhány random ember arra téved. Talán lehet céhes vagyok, még is single playerben nyomom. Azt hiszem erre is meg van az okom, de... talán butaság az egész.
Válaszára enyhén meg rázom a fejem.
- Én csak át utazóban voltam itt. Akkoriban, úgy emlékszem sose voltam sokáig egy helyen. Valahol tovább maradtam az egy fogadó csendes sarka volt.
Fél igazság, tényleg egy csendes helyet választottam mindig, utána jött a bunyó, ha valaki túl rámenősen akart kegyeimbe férkőzni. Vagy épp ki öntötte az italom, vagy túl hangosan szuszogott.... szinte bármire berágtam azt hiszem, de direkt csináltam az egészet. Senkise akarjon a közelembe jönni.
- Tudod van, amit tényleg szeretnék elfelejteni. Van, amit, akit nem szeretnék sose. Még is annyira nehéz az emlékezés és néha még fáj is. Legijesztőbb benne, mikor nem tudod ki vagy. még a saját neved is mintha idegené lenne.
Miközben óvatosan figyeltem rám mosolyogott. Elpirulva elkaptam a tekintetem és meg szorítottam a térdeim. Azt tudnám miért ilyen nehéz az ismerkedés egy random emberel.
- Ohm azt, amit most csinálunk, kell megpróbálnom. Az érzéseimet, a dolgaimat....
Kicsit akadozva, és félénken elmondtam min is ügyködök éppen. Meg ismerni egy random embert, nem úgy ő jön, hanem úgy én megyek és szólítom le. Ez számomra egy új és ismeretlen terep, nehéz is ajaj, de még menyire.
- Most is segítesz benne, amig nem menekülsz el.
Suttogom nagyon halkan, majd meg böködőm Ozi oldalát finoman. Kérdezni szeretnék és igy jelzem, hé figyeljél mert kérdezek.
- Am furcsa, ha egy lány szolitle valakit? Főleg akkor, ha olyan, mint én?
Furcsa kérdések lenének, nem hínem. Amint megválaszolja talán eltudom mondani miért is vagyok én most ilyen. Talán erre már rá is jött, félénk hmm talán igaza is lenne részben.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ozirisz Kedd Dec. 24 2019, 23:49

- A kiírt küldetések már csak ilyenek, nem tudhatod, kivel fogsz összefutni vagy összeismerkedni – válaszoltam a lánynak. Persze nem feltétlen a jó emberekkel hozza össze a sors az embert egy-egy ilyen küldetés folyamán, de sosem lehet tudni. A közös cél általában meghozza az eredményét.
- Akkor te be sem költöztél a céhházba? - tettem fel a kérdést. Avagy mi mással lehetne magyarázni, hogy keveset találkozik a céhtársaival? - Eleinte én sem költöztem be a Palotába, fogadóról fogadóra vándoroltam. Ahol épp dolgom volt, vagy épp optimális volt a fejlődés, ott telepedtem le. Aztán megváltoztak a dolgok, kellett egy fix pont az életembe, az otthon, a barátok, a család... – fejtettem ki egy kicsit bővebben.
Majd Simeonékra terelődött a szó, hogy elérték a boss szintet – Én inkább a lelkesedést irigylem tőle. Amikor még új számára az egész... - régen, amikor beértem a frontot, akkor még bennem is hasonló lelkesedés volt. Aztán szépen lassan elkezdtünk fogyni, régi arcokból például alig-alig van már. Sokan meghaltak, sokan kiléptek, és az általuk hagyott űr azért rá tudja nyomni a bélyegét az alap közérzetre. Persze, időközben jönnek azért új emberkék, de tagadhatatlanul fogyunk, és nem kifejezetten a bossharcok nehézsége miatt. Bár amióta a burkokat lerontották...
- Értem – bólintottam Seishin mondandójára. Ő is hasonlóképp lehetett, mint egykor én, sosem ragadt le egy helyen, hanem ment városról városra, szintről szintre. Amekkora nagy ez a világ, így már érthető, hogy Solvik városkája nem hagyott benne maradandó nyomot, főleg, hogy nem valami sok időt töltött itt. Számomra is vannak olyan városok, falvak, amiket csak alig-alig ismerek, gyakorlatilag a teleport környékét meg egy-két épületet, és kész. Solvik is leginkább Yuuki és az újjáépítés miatt lett számomra felkapott, de jónéhány települést akkor kezdtem kiismerni, amikor tavaly ilyenkor az aprócska nyomokat kerestem, valamit, ami Hinari nyomára vezethet.
Majd a felejtés és az emlékezés témakörére eveztünk. Teljesen nem értettem, mire gondolt pontosan Seishin. Hiszen csak most keztem el valamelyest megismerni, de mégis, alig-alig tudok róla bármi komolyabbat. Szóval csak találgatni tudnék, hogy mi az, amit el szeretne felejteni, és mi az, amit nem. - Furcsa dolog ez az emlékezet. Van, hogy engem is megtréfál – sóhajtottam – De minél régebben történt valami, annál nehezebb felidézni. És ha sikerül is, annak ellenére is... van, hogy oly távolinak tűnik az emlék, hogy nem is igazán érzem sajátomnak... - a saját nevére nem emlékszik dolgot viszont meg tudtam érteni. Hány éve is vagyunk Aincradban? Nagyjából azóta nem használjuk a kinti világbeli nevünket. Nagyjából azóta az odakinti ismerősöket, családtagokat, hasonlókat nem láttuk. Az emlékek szép lassan megkopnak, ha pedig már eleve kopottak voltak, akkor veszett fejsze nyele az egész...
A lány hirtelen elpirulását nem tudtam egyelőe hová tenni. Sem azt, amit utána mondott. Az biztos, hogy mintha vívódna magával, vagy össze lenne zavarodva. Majd ahogy felajánlottam a lánynak, hogy segítek, ha tudok, meglepődtem. - Ugyan, miért kellene elmenekülnöm? - tettem fel a kérdést, majd rövidesen egy gyengéd oldalba bökésre lettem figyelmes. Kíváncsian néztem rá Seishinre, aztán egy furcsa kérdést tett fel – Szerintem egyáltalán nem. Én speciel fejben totál máshol jártam, szóval... logikus lépés volt a részedről. Különben is, valahol minden ismeretségnek el kell kezdődnie, vagy nem? - majd egy levegővétel után folytattam – Hogy érted, hogy olyan mint te? Kicsit félénk vagy, amivel szerintem nincs baj... de így belegondolva, nem kevés bátorságra és elhatározásra vall, hogy belevágtál – mosolyogtam rá a lányra biztatón.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Seishin Vas. Dec. 29 2019, 19:07

- Igen-igen, ahogy azt sem tudni kivel találkozol össze a következő sarkon.
Ez is igaz, de még menyire hiszen Neechanal is totál véletlen találkoztam. Ahogyan...ahogyan Niával is jó lenne látni öt újra. Erre az esély nem sok, sőt azt hiszem se menyi.
- Igen.
Bólintottom is válaszként még pluszban. Eddig tényleg nem túl sokszor jártam odabent. Több okom is volt rá persze, ezek az okok utólag elégé gyerekesnek és butaságnak tűnnek. Furcsa menyire küszködök, menyire szeretnék elbújni újra a maszkom mögé. Menyire szeretném elrejteni magam testem és lelkem, ugyan akkor szeretném kitárni a világ vagy is mások felé. Vágyom a magányt ugyan akkor utálom is.... nem akarok a sötétben várni tovább. Még is csak ott érzem biztonságban magam.
- Nekem sose volt, vagy is nem volt, ami hajtson a fix pont felé semmi. Már régóta nincs...
Szóval még ő is irigyel tőle valamit, érdekes hallani az ilyet. Mert boss harcot emlegetve ő sem lehet kezdő, sőt talán egyik legmagasabban álló játékos lehet, ha ilyen könnyedén beszél a bossokrol. A földet figyeltem, a helyzet nekem ez új volt. Zavarban éreztem magam nagyon is és ezt totál át érezte. Hálás lehete neki már csak ezért is mert próbál totáltermészetesen kezelni a válasz adásaival.
- Eddig mindenki elhagyott, vagy be csapot kivéve Neechan. Nem lenne, már lehet én sem lennék itt.
Válaszát halva bólogatok és némi öröm lopakodik kicsi szívembe. Tehát ő úgy kezel mintha totál átlagos valaki lennék. Ezt jó volt hallani, hiába mondta Chakchi már sok ezerszer. Attól függetlenül Szőkeség szavai még mindig itt csengenek füleimben nehezen tudom elhinni mai napig. Szememre mutattam, amit most is le van fedve mi közben Ozit néztem mi közben dicsérő szavai hallatán még mindig piros voltam. Az is lehet pirosabb, mint eddig.
- Kicsit nem jó, Neechan annyiszor mondta nem féljek és ne bujdossak. Meg Nia szavai... néha még mindig eszembe jut amit az onsenben mondott vagy is kiabált.
Halványan elmosolyodom, valamiért eszembe jutott a jelenet amikor szinte felkiáltott és lecseszet azért mert takargatom magam. Na igen akkor egy jobb jelenet játszódót éppen életem nagy filmjében. Aztán a jó után következet a nagy szívás sorozat, ahogy az lenni szokott nálam. Már itt tartunk ás ahogy velem beszélget, eddig lehet csak rossza emberelek találkoztam? Voltak jó emberek is Chakna és szöszi is azok, na és Chan is. Meg még az a perverz Eiki is jó az hiszem ahhoz képest menyire hentai néha. Azt hiszem most rá ébredtem pár apróságra, talán eddig tényleg szó szerint vastag sötét üvegen át néztem a világra és az emberekre.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 08 2020, 19:17

- Igen – bólintottam a lány észrevételére – Csak amíg a sarkon összefutva, hacsak nem ismerős az illető, rohan tovább mindenki a maga dolgára... küldetésnél meg azért kénytelen a társaság összedolgozni – osztottam meg egy további gondolatot. Avagy a tipikus rohanó világ, ami odakint már teljesen természetes dolog. Mindenki rohan, mindenki siet, hogy időt nyerjen... a további rohangászásra. És idebent is kezd egyre inkább elterjedni ez a fajta hozzáállás.
Majd a céhházba való beköltözésemről meséltem Seishinnek. - Ha nem vagyok túl tolakodó... mi történt? - kérdeztem rá. A lány mondatai elég... rosszul hangzottak. Ha már nincs, ami előre hajtja az embert, az már régen rossz. Akaratlanul is eszembe jutott a Judy elvesztése utáni időszak, amikor – ismételten – nem találtam helyem a világban. "Élőnek túl halott, halottnak túl élő" – ezzel lehetett volna talán leginkább jellemezni. Eltűntem a radarról, a céhházban is csak akkor fordultam meg, ha épp dolgom volt. Kerültem az embereket, kerültem mindent és mindenkit. Mígnem Hinari segített továbblépni Judy elvesztésén, amikor elmesélt jópár dolgot az életéből a fenyőerdőben sétálva. Az adott erőt, hogy - hála neki – tudtam, hogy lehetséges, és szép apránként, de újra talpraálltam. Őszintén remélem, hogy Seishinnél nem valami hasonló lappanghat a háttérben, bár... a logikus felem szerint nem valószínű. Ezesetben pedig rajtam a sor, hogy segítsek neki. Hisz ez nem kerül semmibe, és a lehetőség adott...
Majd az emlékezetről és annak hibáiról, illetve az emlékek megkopásáról esett szó. Első ránézésre nem tudtam hová tenni azt, ahogy a lány a földet nézi. De aztán jobban belegondolva, teljesen érthető: nem tudom, ugyanazt érzi-e, mint én, amikor eszembe jut Judy. Az évek távlatából egyre inkább megkoptak a közös emlékek, ahogy az összes, időközben elvesztett barátaink, szeretteink emléke is egyre halványabb. Időnként ez megrémít, hogy minél inkább kapaszkodok értük, akaratlanul is egyre inkább a feledés homályába merülnek...
Rövidesen azonban kezdtem egyre jobban megérteni a lányt, ahogy a "miért kellene elmenekülnöm" dologra rákérdeztem. - Az nagyon nem jó... - szólaltam meg végül – Akik elhagynak és becsapnak, azokért nem kár... ők igazából nem is érdemeltek meg téged... ha be tudtak csapni és félredobni amikor nem volt rád szükségük, az csak őket minősíti. - fejtettem ki egy kicsit a meglátásom. Majd egy levegővételnyi szünet után folytattam – Inkább legyen öt igaz barátod, mint ötven aki csak megjátssza magát. - Odakint elég gyakori volt az, hogy amíg akartak valamit, addig jó volt nekik az ember, aztán miután megkapták – vagy neadjisten épp segítségre szorult volna – hirtelen eltűntek. Az viszont meglepett, hogy idebenn is ennyire gyakoriak az efféle emberek. Vagy nem is emberekről van szó, hanem valami másról? Elvégre NOEGEA-akármennyi – vagy hívjam inkább Kayabának? - is pontosan ugyanezt tette. Belerángatott a dolgaiba, mert épp kellettem. Utána meg szépen benne hagyott a pácban. Vagy már annak is hálásnak kellene lennem, hogy egyáltalán kidroppolt minket az összeomló kazamatából?
- Amúgy kicsoda ez a Neechan akit emlegetsz? - kérdeztem vissza, felhúzva az egyik szemöldököm. Az biztos, hogy Seishinre nagy hatással volt, hogy már másodjára említi, és bizonyos fokig az életét is neki köszönheti – legalábbis Sei bevallása szerint. Érthető, hisz én ugyanígy vélekedek Hinariról – aki amúgy párszor tényleg megmentette a hátsómat egy-egy minibosstól vagy a kelleténél jóval több rámszabadult mobtól – de mégsem ezért vagyok számára igazán hálás. Hanem azért, hogy sikerült felráznia a begubózott állapotomból, és segített talpraállnom Judy elvesztése után. Nélküle még lehet mindig kocsmáról kocsmára járnék – csak mert az úgy könnyű és egyszerű. Homokba dugjuk a fejünket, és nyalogatjuk a sebeinket, miközben a világ többi részét kizárjuk az életünkből. De nem ez a megoldás, nagyon nem...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Seishin Szomb. Márc. 14 2020, 18:24

Jó volt a férfival beszélgetni, voltak érdekes észrevételei. Nem is inkább gondolatai, a véleménye tetszett. Ahogy vélekedett erről a sarkos dologról.
- Igen, de néha vannak, akik kilognak a sorból és mennek előre. Nem törődnek mással csak magukkal. -nagyot sóhajtottam- Tapasztalat.
Kérdését halva felemelem a fejem és figyelem a férfit. igyekezet tapintatosan kérdezni, nem volt tolakodó. Hiszen nem durván, mint egy északi barbár eset nekem a kérdésével. Mennyit mondhatok el egy idegenek? Semennyit, vagy mindent? Végül is lehet soha többe nem találkozunk.
- Sokáig nem volt senkim mi után mindenki meghalt, aki közel ált hozzám. -Keserű mosolyra húzódtak ajkaim. - A magány megtágítót túlélni. Aztán találkoztam a nővéremmel, és kicsit kezdet felmelegedni a szívem.
Elő veszek egy maszkot és meg mutatom a férfinak, meg érintve a tárgyat elég sok emlék rohan le hirtelen. A vadászat izgalma, a hajsza és a végtelen magány. Füleimben végig ott cseng egy hang, ami minden rossz érzést eltöröl szívemből.
- Eközben voltak, akik csak használtak. Azt hiszem ez az én hibám is, sokáig nem akartam magamhoz engedni senkit sem.-Rettegtem attól újra elvesztem azt, aki a barátom, vagy annál több.- Elég magas falat emeltem magam köré.
Elrakom a tárgyat amig még kinti világ sérelmei miatt hordtam régebben. Sőt a szem kötöm is épp ezért van még mindig rajtam. A múlt árnyai még mindig belém kapaszkodnak és nem hagynak nyugodni.
- Igazából félre is dobtak, együkükbe szerelmes voltam. Meg csalt egy másik barátommal, majd leléptek miközben a boldog kirándulást egy mini boss tol erősebb lény át varázsolta csatatéré. Akkor is ott volt mellettem a testvérem és támogatott. Azután azt hittem soha nem tudok újra szeretni senkit sem. Aztán berobbant az életembe Nia. Őt nem érdekelte honnan jövök és kivoltam azelőtt. Testi hibám ellenére elfogadott úgy ahogy vagyok. Rejtéjes módon eltűnt, azt hiszem meghalt.
Elő vettem két fotó kristályt, mert nem tudtam pontosan melyik is tartalmazza a képet. Amit mutatni szeretnék Ozinak. Az elsőn alaposan mellé nyúltam egy olyan képet mutattam meg neki, amit nem szeretem volna. A foton én voltam és Nia egy onsenben. Semmi más nem volt rajtunk, mint egy törölköző. A nő ölelésében pihentem felemás kék és zöld tekintetemben tombolt a szerelem perzselő tüze. halkan fel sikkantottam és kapkodva próbáltam eltenni a kristályt. El is ejtettem, szegény item pattant is kettőt a földön még mire elkaptam. Arcom, ha van a főt ráknál vörösebb szín hát enyém még attól is durvább most.
- öhm öhmm. -Csak ennyit bírtam ki nyögni mi közben vissza ültem a padra. Annyira szégyelltem magam nem bírtam a férfi felé fordulni. Csak a jó kristály fényképét mutattam felé. - Nővérem.
Mashavában készült még a kép, nagyon régen. Egyik szemem eltakartam, mint akkoriban mindig, a képen Chakna mellett ültem és lelkesen kakaóztunk. Igaz, nem vérszerinti testvérem, de lelkembe a lényembe mélyen beleéget kedvesége. Úgy gondolokrá mintha tényleg testvérem lenne, csak minket nem a vérünk köt össze.
-Ma ma cukrászdában voltunk.
Csak ennyit tudtam mesélni a képről, még mindig nem tudok rendesen a férfi felé fordulni az előbbi jelenet miatt. Igy, ha nem mond valamit, vagy tesz bármi mást amig nem nyugszom meg ebben az össze gömbölyödő szégyellős cica pózban maradok.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Május 23 2020, 16:41

Seishin megállapítására kicsit elhúztam a számat – Sajnos ebben igazad van, hasonlóval találkoztam már én is – persze, valahol érthető, hogyha valaki csak a saját céljai felé tör előre, és önmagában ezzel nincs is baj. A gondok ott kezdődnek, ha ezzel valaki másnak ártanak, vagy csak szimplán nem akarják észrevenni, hogy a másik pont miattuk kerül veszélybe. - Odakint is jellemző, az a tipikus, "felfelé nyal, lefelé tapos" mentalitású emberkék, akik keresztülgázolnak mindenkin, hogy elérjék amit akarnak... - persze a világ korántsem ennyire fekete-fehér, inkább a szürke tízezer árnyalata – illetve most már annál jóval kevesebb.
Majd tovább beszélgettünk, és bár reméltem, hogy kevésbé szomorú választ kapok, sajnos hiába. Csak hallgattam Seishint, szótlanul. Nem tudtam, mit is mondhattam volna, csupán együttérzőn néztem a lányra. Megjárta ő is a hadak útját, és meglehetősen sok hasonlóságot véltem felfedezni az ő és a saját történetem közt. Ő is megtapasztalta a veszteségeket, és falat emelt maga köré, pont, ahogy én tettem. Amolyan ösztönös, védelmi reakció a lelki fájdalomra. Ha nem engedünk közel magunkhoz senkit, akkor nem fog – legalábbis nem annyira – fájni az elvesztése. Szemügyre vettem a maszkot, amit a lány elővett és megmutatott. Bár én nem bújtam álarc mögé, de egy időben épp úgy rejtőzködtem, kerültem mindent és mindenkit. És mostanság is hasonló cipőben jártam, annyi különbséggel, hogy a céhen kívüli világot hagytam a maga útján sodródni. Majd a lányra néztem - Sajnálom... - szólaltam meg végül. - Túlságosan is ismerős, amin keresztülmentél... - tettem hozzá.
- Szinte mindenki veszített már el valakit az évek folytán. Judy halála után éppen úgy falat emeltem magam köré, ahogy te is tetted. A bánatom alkoholba folytottam, eleinte a rémálmok ellen... aztán már csak megszokásból... közben észre sem vettem, hogy egyre lejjebb sodródtam, képtelen voltam észrevenni a jó dolgokat, azokat az embereket, akik aggódtak értem, akik segíteni próbáltak – majd egyet sóhajtottam – a teljes elzárkózás nem vezet jóra. Ez egy ördögi kör... - majd hallgattam tovább Seishin történetét, és egyre jobban összeszorult a gyomrom, ahogy belegondoltam a dolgokban. Másfelől viszont egyre inkább kezdett érdekelni, kiféle-miféle lehet a nővére, akinek hála valamelyest rendbejött – vagy legalábbis nem sodródott tovább a mélysötét pokolba...
Bár az említett Niát nem tudtam hová tenni, nem volt ismerős a neve, a rejtélyes eltűnésére viszont vegyes érzések kavarogtak bennem. Lehet, hogy tényleg igaza van Seinek... de lehet hogy... - Ha... karácsony tájékán tűnt el, akkor lehet hogy odakinn van, rengetegen kijutottak akkor – szóltaltam meg, bár lehet hülyeség. Nem tudom, mikor veszett nyoma, sem azt, hogy egyáltalán csekkolta-e a listáján vagy a Black Ironban, de a hallottak alapján még nem zárnám ki a lehetőségét. Elég sok embert kiléptettek akkor, köztük Ait és Yuukit is. Majd a gondolataimból kizökkentettek az előkerülő kristályok. Egy pillanatra le is blokkoltam, ahogy a képet néztem - Ejha – szólaltam meg, kissé meglepetten, kissé elvörösödve. Hát, az igazat megvallva, sokmindenre számítottam, de erre nem. Az elejtett kristály után reflexből kaptam, azonban még így is kicsit későn, de még éppen hogy megelőzve a lányt – Ne aggódj, indenkivel előfordul. - próbáltam kicsit nyugtatni Seit, akit egy fokkal jobbna zavarba hozott az előbbi – Az a baj a legtöbb itemmel, hogy túlságosan hasonlóak... - na igen, ha nem lenne odaírva a például a potionok neve a listában, akkor simán keverném őket. És azon az sem feltétlen segít, hogy egyforma, szabvány üvegcsét használ a főzők zöme...
Majd a másik kép is előkerült, amivel kezdett összeállni a kép, és letisztult pár, korábban még homályos részlet – Chakna? - lepődtem meg kicsit – Akkor már mindent értek, amit korábban meséltél róla – elmosolyodtam – Több, hozzá hasonló kellene ebbe a világba. Bár csak nemrégóta ismerem, azt tudom, hogy jó ember. Mindenkire vigyázni akar, még a saját biztonsága és élete árán is – tettem hozzá. Ahogy a barlangban is, az íjászlány volt aki a sziklafalaknál tiltakozott az ellen, hogy először őt vigyem fel. Valahol érthető is volt a részéről, hisz az a lovag már a barlang elején is kishíján lezuhant a mélybe, és egyedül hagyni két sziklapárkány között, hát nem egy életbiztosítás. És visszafele is ő volt, aki a gondját viselte, figyelt rá, míg az egyenes szakaszokon fújtam egyet a következő mászásra rákészülvén. De ugyanez a fajta védelmezés és aggódás jellemezte akkor is, amikor a mamutokat vadásztuk a fagy birodalmában. Az egymáshoz kényesen közel spawnoló mamutokból az egyikük figyelmét gondolkodás nélkül magára vonta, hogy még véletlenül se kapjak egy jókora ormányos pofont az állattól, míg a társával küzdök. Persze, csak remélhette, hogy időben kapcsolok, és megállítom a felé száguldó fenevadat, de biztosra nem hiszem, hogy tudta. - Időnként tényleg aggódok érte, van, hogy túl felelőtlen, túl óvatlan... Ha legközelebb sütiztek, próbálj rá hatni, hogy jobban vigyázzon magára – mondtam a lánynak a szemébe nézve.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Vas. Aug. 08 2021, 11:57

//Céh?//

Utáltam ezt a helyet.. Más, amikor nem kedvel valamit, egyszerűen elkerüli, én azonban szánt szándékkal kerestem az ilyen helyeket. Látnom kellett, mások hogyan élik életüket ebben a világban, hogy lépnek túl a nehézségeken.. De nekem nem sikerült. Ez pedig megvetéssel töltött el mások iránt. Nem bírtam felfogni, hogy lehetnek ilyen gondtalanok. Persze, nyolc év után nyilván kellenek az ilyen alkalmak, hogy ne őrüljenek meg.. De túl sokan voltak itt, túl sok alkalommal. Valaki talán minden nap. Ráadásul nyilván kisszintűek, vagy olyanok, akik féltek  magasabb szintektől. Nem olyanok, mint én. Én haladni akartam előre. Haladnom kellett előre. Ki kell jutnom innen.. Könnyen lehet, hogy eltöltöttem volna hónapokat ebben a játékban, de nem kényszerítve, a valóságtól elragadva akartam ezt megtenni. Nem tudom, hogy lehetne ezt elviselhetőbbé tenni.
Legalább az angyalos bejárat tetszett ezen a helyen, ami kis vigasz volt számomra. Unott arckifejezésemet keserű mosoly váltotta fel, ahogy ezeket végiggondolva tovább figyeltem az itt szórzakozókat. Hogyan csatlakozhatnék? Hogyan vehetnék részt az örömükben? Talán ha nem "aludtam" volna nyolc évet, könnyebb lenne. Így azonban egyedül maradtam ismerősök nélkül. Nem volt, aki segítsen, vagy akinek én segíthettem, noha akartam. A képességem már megvan rá, de nem tudom mit kezdhetnék vele. Hamarosan történnie kellene valaminek, hogy kiragadjon keserűségemből. Angyalszobrokkal nem sokáig jutok. Mások figyelésével nem sokáig jutok. Ezen elmélkedve nem sokáig jutok. Ha nem történik semmi, akkor összegörnyedek egy darabig, aztán erőt véve magamon felkelek, hogy questeket keressek  Ezen a helyen állítólag vannkak küldetések és legalább a park további részét is bejárhatom. Egyedül. Hátha lesznek még szobrok.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Aug. 08 2021, 14:37

// Mia //

A kardforgató egyszerűen élvezte, ha zavarba hozhatta az árnyharcos. Azért is választotta a megbeszélésük helyszínéül ezt a parkot. Kínos pontossággal ügyelt a részletekre, hogy mindenben illeszkedjenek a környezetükben lévő párokhoz. Az élénk narancsszínű lepedőn a kék, kockás kendővel bélelt piknikkosár és az ételek is mind mind azt sugallták, hogy ezek ketten egy randin vannak.
Ita kínosan feszengett a takarón. Fekete ruhájában messze kitűnt, és nem kevés mosolygó arcú pillantás vetült felé, ami tovább fokozta zavarát. A fiú minden egyes zavart pillantásával egyre szélesedett a lány kaján vigyora. Végül az i-re a pontot az tette fel, hogy Karasu meglátott egy ismerős arcot a salakos ösvényen haladók közt. Nem is tétovázott;
– Mia chan! Mia chan! – integetett az íjász felé – Ide, ide! Gyere telepedj le mellénk.
A fiú először fal fehérré vált, majd elvörösödött, és folytot hangon szólt a lányra;
– Megvesztél! Mégis mi a frászt művelsz! Félre fogja érteni!
A kardforgató nyájas, kissé affektálós hangon válaszolt neki, de olyan hangerővel, hogy az íjász is biztosan hallja.
– Óóó! De Ita kun! Ne légy már ünneprontó, szeretném ha más is velünk örülne ezen a csodálatos napon!
Ez volt az a pont, hol az árnyharcos már nem tudott tisztán gondolkodni, így inkább hagyta, hogy vigye az ár.

Ha Mia elfogadta az invitálást és letelepedett melléjük, akkor még a fiú utolsó mentsvárként próbál némi magyarázatot adni a jelenlétükre.
– Ez… izé… nem az aminek látszik. Szóval… mi igazából csak egy üzleti megbeszélésen vagyunk. – mondja nem kis zavarral a hangjában. Amire a kardforgató búgó hangon rögtön reflektál is. Mondandója közben kissé előre dől, és úgy támaszkodik meg, hogy ujjai hegye Itachi kézfejét érjék.
– Na de Ita kun! Mégis hogy mondhatsz ilyet, mikor a lelkemet is kitettem, hogy ilyen finomságokat készítsek neked!
A fiú reakciója inkább tűnt reflexszerűnek mint tudatosnak. Szemei elkerekedtek és arcára olyan mértékű döbbenet ült ki ami már egy burleszkjelenetbe illene.
– Há-ááá! – kapja el a kezét – Bolond vagy!
Viszont Karasu úgy látszik egyelőre ennyivel beérte. Kuncogva fordul az íjász felé;
– Imádom ezeket a reakciókat! De mond csak Mia san, mi járatban erre felé?

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Vas. Aug. 08 2021, 15:42

Nem sikerült észrevétlenül megszöknöm. Bár már eleve sokan láthattak, reméltem, hogy nem bukkanok "ismerősbe". Szerencsére nem raktak hányinger-észlelőt a játékba, bár én valószínűleg akkor is bekapcsoltam volna. Nem szeretem, ha korlátoznak.
Keserűségemből egy ismerős hang ragad ki, annak a hangja, akire utolsóként számítottam egy ilyen helyen. Vajon ő is azzal a céllal jött ide, mint én? Akárhogy is, felpillantva egy másik ismerős arc is megelevenedik előttem, ez pedig végképp váratlanul ér. Miért ők? Miért itt? Az árnyharcost nem ismertem annyira, de az meglepett, hogy Karasu lehet ilyen önfeledt.
- Köszi, nem akarok zavarni - szólalok fel olyan hangosan, hogy hozzájuk eljusson, miközben visszaintegetek. Ezzel le is tudtam volna, amikor meglátom a fiú zavarát. Valószínűleg ő sem kezeli túl jól az ilyen helyzeteket. Ekkor döntök úgy, hogy mégis csatlakozok - növelni a fiú zavarát és mert Karasu hívott oda. Az meg nem különösebben zavar, hogy mások mit gondolnak, noha én is feszengtem kissé.
A fiú magyarázkodása nem hat meg különösebben, elvégre én nem akarok semmit sem tőle, az meg, hogy magát hogyan nyugtatja, nem rám tartozott.
- Igen, én nem utasítanám el amit felkínál - veszek a lerakott ételből, mintha csak nekem rakták volna ki, vagy velük lennék. - Tényleg finom - mondom, miután beleharapok. Megértem, hogy a fiú zavarban van, de a reakciói enyhén fogva is túlzóak. Karasu végül megerősít abban, amit sejtettem, hogy közel sem olyan romantikus, minf amilyennek beállítja magát.
- Te vagy a látnom, mondd meg te - mosolygok a lányra, mikor az ittlétem okáról érdeklődik. Válaszától függetlenül visszaforfulok az árnyharcoshoz. - Milyen üzleti megbeszélésen vagytok? - Kérdezem, jelezve, hogy nem feledkeztem meg arról, amit mondott.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Aug. 08 2021, 16:20


A kardforgató nem erőlteti a témát, ha Mia nem akar róla beszélni akkor nem lesz téma az ittlétének oka a beszélgetés folyamán. Lesz más helyette, ha más nem akkor Itachi ugratása.
Mivel az íjász a fiút kérdezte így ő válaszol, amit a fekete hajú lány hagy is.
A kardforgató zavarba hozó viselkedésének megszűnését követően, Itachi is visszanyeri hidegvérét és a tőle megszokott könnyedséggel válaszol.
– A frissen alapított céhünk némi-nemű nehézségekkel küzd, és Karasu san volt olyan kedves és felajánlotta segítségét, a jó barátságunk jegyében.
– Még hogy csak jó barátság… – kezdené újra a hollóhajú előre dőlve, de Ita most a sarkára áll, és belefolytja a szót.
– Állj már le! – tapasztja a kezét a lány szájára – Most Mia sannal beszélek, majd bosszanthatsz még egy kicsit később!
A kardforgató tudomásul veszi, hogy most picit a háttérbe szorult így megadólag emeli fel kezét, és vissza egyenesedve el kezd falatozni.
– Szóval alapítottam egy céhet. Talán emlékszel említést tettem róla a 10-es szinten a jégizé balhé alatt. – tett utalást a múltkori közös miniboss aprító harcukra. – Persze nincs okunk panszra, anyagilag egész jól áll a céh. Van bőven megbízásunk, viszont egyelőre kevesen vagyunk minden megbízás teljesítéséhez, így Holló alkalmanként kisegít minket. – majd az említett felé fordul – Annak ellenére, hogy roppant bosszantó tud lenni alkalmanként, igazából nagyon kedves lány.
– Jajj! Olyan cuki vagy! – olvadozik az említett hölgy mintegy megalapozva a következő ugratást, de egyelőre nem kíván többet hozzá tenni.
– Persze amint mondtam, ez üzlet, és mint olyan semmit sem kívánunk ingyen. Karasunak ingyen ellátást és szállást biztosítunk a céhházban, valamint szívességi alapon teljesítünk neki megbízásokat.
– Nagyon király ám a céhházuk! És a szobámat is olyanra alakíthatom amilyenre csak kedvem tartja. – kotnyeleskedik bele ismét a kardforgató, amit kihasználva Ita is befal egy kicsit az előkészített ennivalóból. Majd Karasu mintha csak most eszmélne hozzáteszi;
– Jut eszembe! A céh egy másik tagját is ismered ám! Nova san az, a „Kelekótya lovag” – teszi hozzá vihogva. Úgy tűnik a lány hobbija, hogy minden pasiból gúnyt űz.

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Vas. Aug. 08 2021, 17:30

Karasu nem válaszol incselkedésemre, amire számítottam, de reméltem, azért nem sértődött meg. A hallgatásba burkolózásához pedig már hozzászoktam, nem az a fajta, aki ok nélkül fecseg.
Céh? Kérdezem magamban, aztán rájövök a korábban játszott játékaim tapasztalata alapján, hogy mi is az? Kérdést viszont nem teszek fel, hagyom, hogy beszéljen. Azért nem úgy tűnik az árnyharcos, mintha teljesen ellenére lenne a lány "közeledése", még ha csak megjátszott is. Annak hiszünk, aminek akarunk. Karasu mindenesetre elfogadja a helyzetet.
- Á igen, amikor T3-as cuccokkal akartál megvesztegetni - hunyom le a szemeim mosolyogva. Igen, emlékeztem, noha nem sokkal később el lettem teleportálva, így a harc végéről nem volt tudomásom. De itt van, így feltételezhettem, hogy sikeresen zárult. Azt azonban érezheti a kissé passzív agresszív viselkedésemből, hogy rám felszerelés ígérgetésével nem lesz hatással.
- Jól hangzik - jegyzem meg az ingyen szoba megemlítésére. Igen, a hollóhajú lánynak ez bizonyára kecsegtető ajánlat volt. - Akkor már nem is a Lázálomban szoktál italozni? - teszem azért hozzá tettetett rosszallással.
- Igen, ismerem - jegyzem meg a bemutatására. Én eddig sem gondoltam semmi rosszat róla. Az ismerés ugyan túlzás, de legalább tudom, hogy ilyenekben valószínűleg megbízható. Amíg az érdekei úgy kívánják.
A lovag említésére elfintorodok; nincs vele problémám, hiszen nem is ismerem, de nem tett rám mély benyomást. Nyilván Karasura sem különösebben, de azért jól elszórakozott a fiúval. Viszont pont mivel csak felszínesen ismertem, nem örülök neki, hogy úgy emlegette fel, mintha kifejezetten jó kapcsolatot ápoltam volna vele.
- Ha jól emlékszem, akkor még Kasza-Novának szólítottad - somolygok. - Vagy ezt nem árultad el neki? - bökök fejemmel a fiú felé.
- Amúgy mégis milyen megbízásokat kap egy céh? - Kérdezem kicsivel később. Látszik, hogy kezdő vagyok, de ez nem érdekel.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Aug. 08 2021, 19:16


Amikor Mia úgy utal az ajánlatára mint egy megvesztegetés, akkor kicsit elpirul.
– Nem annak szántam. A felszerelés egy ehhez hasonló játékban jó tárgyalási alap szokott lenni. – hárít a fiú, igen mély meggyőződéssel, így az íjász láthatja, hogy tényleg nem megbántani akarta a felajánlással.
Ezt követően a két lány kezd el csacsogni, melybe Ita nem kíván beleszólni, így a kis szünetet kihasználva ismét falatozni kezd.
– Piálni néha elugrom oda, de a szállásukat már nem veszem igénybe. – Majd kaján vigyorral hozzáteszi – Mivel valaki elcsábított, és megvesztegetett egy ingyen szállással.
Az utalásra az árnyharcos nem reagál. Látszólag kifejezéstelen arccal falja a Karasu által készített finomságokat. Nehéz lenne eldönteni, hogy most hirtelen ilyen hidegvérű lett, vagy csak egyszerűen nem érti a célzást. Karasu a következő megjegyzést és kérdést követőn látszólag eltöpreng, majd mint akinek szikra gyúlt az elméjében fellelkesedik.
– Tényleg most, hogy mondod az ivóban tényleg így szólítottam! Lehet visszatérek ehhez a verzióhoz. – mosolyodik el. A kérdés viszont nyitva marad, és a következő miatt pedig már Itachi veszi magához a szót.
– Nova jó gyerek, bár kissé hajlamos a dolgokról való megfeledkezésre. Ha azt akarom, hogy elvégezzen valamit sokat kell rágni érte a fülét. – mondja a fiú mosolyogva, majd a feltett kérdésre ad választ – Elég változatosan érkeznek. A legtöbb általában valamiféle tárgy megszerzése, vagy épp egy titkos ösvényről készült térkép megtalálása. – néz a sötét hajú lányra, utalva arra a küldetésre amit ő szerzett nekik, és amit végül Kotarora osztott.
– A legtöbb feladat persze az egyszer használatos tárgyak nyersanyagainak beszerzése. Sajnos egyelőre sem Nova, sem Kotaro nem fejlesztette a nyersanyag kereső jártasságaikat, hiába mondtam, hogy vegyék ki a pénzt a céhbankból a fejlesztésre. Én csak a növénylátást vettem fel, így az ércekre való megbízásokat ha Karasu éppen nem ért rá, akkor sajnos vissza kellett utasítanom. De azért így is van mit a tejbe aprítanunk. – mosolyodik el a fiú.

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Vas. Aug. 08 2021, 22:13

- Helyes. De ha mégis ilyesmire vetemednél, tudd, hogy a T5 sokkal jobb tárgyalási alap. Engem azonban, mint mondtam, ez nem érdekel - biggyesztem le ajkaim. Nem mintha sajnálnám a dolgot, vagy őt, egyszerűen így mozdult a szám az elmondottakra.
- Ingyen piát nem is adnak? - Kérdezem meglepődve, amit természetesen ismét csak megjátszok. Nem gúnyt űzni akarok a céhből, ez inkább Karasunak szól. Ha pedig nem gondolt rá.. Nos, kellemetlen.
Az árnyharcos csendben figyeli társalgásunkat, de nem szánni való módon, egyszerűen most épp nem jutott szóhoz. Talán nem is tudja, hogy miről van szó.
- Szerintem maradj a Kelekótya lovagnál a társaságában.. És Nováéban is. - Tapsolok egyet.
A céhes megbízások, noha én tettem fel a kérdést, nem kötnek le annyira, viszont a fiú láthatóan szenvedélyes az üggyel kapcsolatban. Ugyan érdekelt, miféle megbízásokat kaphat egy céh, annyira nem kötött le a téma azon túl, hogy megtudtam a tényszerű dolgokat. Azon kívül.. Hiába segít ez bizonyos játékosokat, valószínűleg csak felfedezésről és nem fejlődésről van szó. Érzem, ahogy a harag kezd lassan felgyűlni bennem -mely nem a kis párocskára irányul-, de leküzdöm az érzést - kár lenne önzőségből elrontani a kedvüket.
- Arra esetleg nem gondoltál, hogy ők nem akarják felvenni ezeket a jártasságokat? - Kérdezem a tarkómat vakarva. Itachi belelovalta magát a részletek ismertetésébe és nem vagyok biztos benne, hogy figyelt erre az apróságra. Márpedig fontos, hogy tagok mit akarnak. Hiába a megbízások, vannak annál fontosabb dolgok is. Azt is remélem, hogy nem hagyják magukat kizsigerelni és nem aprópénzért teljesítik a feladatokat, amiből fejlődni sem tudnak. Bár azt sem tudom, miért érdekel ez engem.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Aug. 09 2021, 18:07


Ita nyugtázza, hogy talán mégsem gázolt bele Mia lelkivilágába annyira, mint azt első blikkre gondolta. Főleg miután a csajos csevej folytatódik;
– Éppenséggel adnak, de ez a három józan életű a saját fogyasztásukhoz igazítják a céhkészleteket, ami épp csak arra elég, hogy bealapozzak. – vigyorog a fekete hajú lány. Majd a következő megjegyzésre reflektálva, fülig érő vigyorral jegyzi meg;
– Nem hiszem hogy gond lenne belőle. Akinek értenie kéne – pislant a fiú felé – az teljességgel képtelen a féltékenységre. Persze azért néha nem árt nekem sem óvatosan fogalmazni.

Amint visszanyeri a beszélgetésben a kezdeményező szerepet, az árnyharcos élénken számol be a céh küldetésinek mikéntjéről, amin viszont meglepődik, az az íjász válasza.
– Mondjuk erre valóban nem gondoltam. – ismeri be, és rögtön utána komolyan töprengeni kezd, hogy vajon milyen oka lehet valakinek arra, hogy a saját fejlődését ne segítse elő, ráadásul úgy, hogy még a kisujját sem kell érte mozdítania. Végül nem talált ilyen okot így visszavonulót fújt;
– De végül is igazad van. Mindenkinek szuverén joga, hogy hülye legyen. – majd ismét visszatér a vidám énje, és nem kevés örömmel folytatja;
– Nekem viszont igen csak bejött az élet! A viadalunk óta 9, vagyis az utolsó találkozásunk óta 7 szintet ugrottam. A nagyobb lépések a céh alapítás óta jöttek. Persze csak közvetetten, mivel a céh révén rengeteg ismeretségre tettem szert, így alkalmasint sikeresen tudtam csatlakozni magasabb szintű játékosokhoz, ami nem kevés segítséget jelentett.
– Azért ne szállj el magadtól! – szól rá a kardforgató – Ebben a játékban a túlzott önbizalom egyenes út a halálba.
– Jogos! Bocsánat! – próbál tompítani Ita – De legalább így már tudok segíteni a céhtársaimnak. Leginkább Kotarora férne rá a segítség, és ha minden jól megy, akkor hamarosan már egy alacsonyabb tierű kazamatába én is gond nélkül elkísérhetem. Mia san én azt gondolom, hogy te is jól tennéd, ha átgondolnád a lehetőségét egy céhhez való csatlakozásnak. Sokat számít ha az ember maga mögött tudhat néhány szövetségest. Még az olyan magányos farkasok, mint az itt jelenlévő Holló is keresi a céhekkel való kooperáció lehetőségét.
A lelkes beszámolót követően kicsit szusszan egyet, és hagyja, hogy a lányok lehordják a kotnyeleskedéséért, már ha akarják.

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Hétf. Aug. 09 2021, 21:25

- Szerintem ideje lenne megtanítanod őket milyen inni - mondom ezt úgy, hogy én magam nem szoktam élni ezzel a lehetőséggel.
Ahogy sejtettem, a fiú annyira beleélte magát a céhezésbe, hogy nem gondolt arra, mások hogyan szeretnék fejleszteni a karakterüket. A céh is fontos, ez tény, de ha nem illik hozzád valami, azt kár erőltetni.
- Kilenc szint.. - hagyja el a számat. Nem mintha lenyűgöznének a számok, de én azóta nem léptem szintet, pedig jóval alacsonyabban vagyok. Igaz.. Mással voltam elfoglalva. Ráadásul állítása szerint a szövetségének köszönheti, hogy eljutott idáig.
- Céh? - kérdezem ezúttal hangosan. - Nem igazán illik hozzám.. - felelem sötéten. Bár tény ami tény, a gyorsabb fejlődés elgondolkodtat. Elvégre nyolc évem elveszett és minél előbb ki akarok jutni innen. Már az elejétől fogva gondoltam arra, hogy csatlakoznom kellene egy játékosi szövetséghez, de túlságosan lefoglalt, hogy mindent utáljak, ami itt történik, beleértve az ilyen csoportosulásokat is. De ha valóban a fejlődést szolgálja..
- Ha keresed a lehetőségeket, miért nem csatlakozol egyszerűen? - Kérdezem Karasut, bár sejtem a választ. Nem akarja elkötelezni magát, vagy nem találta meg a megfelelőt, attól fél, hogy nem fogadnák el, vagy egyszerre több céh érdekeltségében is kíván maradni, nem pedig csak egynek dolgozni.
- Milyen előnyökkel jár egy céhhez csatlakozás? - Kérdezem érdeklődve, miután megkaptam a lánytól a választ. Bár ez a céh.. Ha ilyen megbízásokat vállalnak -nyilván alacsonyabb szintűeknek, vagy felfedezőknek-, valószínűleg alantas munkákat is elvállal, az pedig pont a fejlődést akadályozza. - Ezek a munkák nem nehezítik a fejlődéseteket? Mármint, gyűjtögettek.. - bököm ki végül. Ez igencsak érdekel, bár nem hiszem, hogy a komolyabb céhek is ilyen munkákat végeznek.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Aug. 09 2021, 22:55


Ita figyelte amint az íjász válaszol a hossza felvetésére. Először azt gondolta jóval indulatosabb lesz, legalább annyira mint amilyen Kasumi szokott lenni, azzal a tipikus „nekem ne mondja meg senki, hogy mit csináljak” hozzáállással. De nem így volt, sokkal higgadtabban kezelte a dolgot, bár pont annyira volt elzárkózó.
– Ha tényleg így érzed akkor ne is erőltesd. De… – folytatja úgy, hogy tekintete elkalandozik, nem néz a lányra akihez beszél – ha csak arról van szó, hogy feltételezed, akkor inkább tégy egy próbát, mielőtt teljesen elzárkózol. ~Mert különben úgy jársz, mint én egy bizonyos valakivel~ – teszi hozzá gondolatban, majd egy röpke szünet után, már ismét a vidám mosolyával fordul a lányhoz – És ha nem jön be, hát akkor legfeljebb otthagyod őket!
Majd miután Mia Karasutól kérdez, a hollóhajú nyíltan kertelés nélkül válaszol.
– A céhbelépés kétélű fegyver. Nem csak a szövetségeseidet viszed magaddal hanem az ellenségeidet is. Nekem pedig abból túl sok van. Az erős céhek, akik kedvükre válogathatnak a jelentkezők közül, nem szívlelik az olyanokat mint én. – utal az elszínesedett indikátorára – A gyengéket, akik válogatás nélkül felvesznek tagokat, a rájuk szabaduló ellenfelek gyorsan eltipornák. Én pedig senkinek sem kívánok ártani, ha nem szolgált rá.
A kardforgató ezzel lezártnak tekinti a dolgot. Nem kívánja részletezni, hogy milyen és mennyi ellenségtől akarja megóvni a srácokat. A dolog árnyoldalára felhívta a figyelmet így további közlendője nincs.
A következő kérdések megválaszolása újra a fiú asztala, így ő veszi magához a szót.
– A legnagyobb előnye, hogy az elvégzett feladatokból, függetlenül attól, hogy a céhből ki végezte el, az összes tag profitál. Nagyjából úgy fogható fel, mintha bónusz Expet osztanának szét a tagok közt. Ugyan így az arany is több, bár azt nem közvetlenül a játékosok kapják, hanem a céh kincstárába kerül, de onnan a céh szabályzatától függően bárki kiveheti. Talán ezt úgy lehetne felfogni, mint valami jutalékot. – majd rá is tér a következő kérdésre – Nem! Dehogy! Pont az ellenkezője. A nyersanyagokat nem úgy gyűjtöd be, mintha kimennél a rétre pitypangot szedni. A jó cuccok körül mindig hemzsegnek a mobok, éppen ezért adnak rá megbízást. Ha sok a mob nagy a kockázat, így a nyersanyag értéke is nő, valamint ezzel együtt a kiirtásukért járó Exp is. Persze a nagy céhek saját gyűjtő csoportokat tartanak, így spórolva meg a megbízási költséget, viszont így a saját céhtagjaik életét teszik kockára. Nem egyszerű mi?! – szúrja közbe – De azért meg lehet találni az egyensúlyt.
A hosszú monológ végére egész kiszáradt a torka, így előre hajolva átvesz Karasutól egy üveget és alaposan meghúzza. Ez a kis intermezzo lehetőséget teremt Mia számára, hogy ha akar még kérdezzen.

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Mia Kedd Aug. 10 2021, 11:06

Nem zárkóztam el a dologtól. Vagyis úgy tűnhetett, de igazából felkeltette az érdeklődésemet. Persze nem annyira, hogy rögtön céh után kezdjek kajtatni.
Karasu indoka teljesen más volt, mint amit elképzeltem és bár még mindig érdekelt, mitől váltott narancssárgára az indikátora, inkább nem erőltettem, valószínűleg úgysem mondta volna el, feszültséget pedig nem akartam. Nekem mindenesetre nem voltak ellenségeim, vagyis nem olyan, akiről tudtam volna.
A következő monológ eléggé érthetetlennek tűnik elsőre. Ugyan érclátó vagyok, a többi munka, amit felsorolt is gyűjtögetésen alapul. Kissé túl sok az információ, amit fel kell dolgoznom, de sikerül. Főleg azért volt nehéz, mert valamivel nem értettem egyet.
- De nem egyszerűbb végrehajtani, ha többen vannak? Gondolom a "nagy" céhekben erős játékosok gyűltek össze, akik megbirkóznak a feladattal. - Igen, tényleg kezdő vagyok. Nem tudhatom a választ, ezért is kérdezem. Bár régebben lehet hallgattam volna, most tudnom kellett a választ, ha erősebbé akartam válni és meg akartam ismerni ezt a játékot. Talán ha többen vannak egy helyen, azzal arányosan nő a szörnyek száma és ereje.
- Nos, azt hiszem minden kérdésemre választ kaptam - jegyzem meg, ha a fiú végzett a mondandójával. Nem így van. Igazából még rengeteg kérdés lenne, de inkább nem zaklatom őket. Nem maradok ott, ahol nem látnak szívesen, még akkor sem, ha szívesen látnak. - Nem zavarom tovább a ran-di-to-kat - tagolom jól érthetően. Előveszem a teleport kristályom és azon gondolkodok, hova is kellene mennem. Kicsit letaglózott minden, amit hallottam. Át kell gondolnom a dolgokat.. Egy csendes helyen. Ha tovább beszél, azzal csak még jobban összezavar.
- Majd átgondolom az ajánlatodat - mosolygok, de elfordulva rögtön el is görbül a szám. Mégis hogy mondhattam ezt? Így csak beleéli magát egy olyan dologba, ami úgysem fog sikerülni. Nem akarom rögtön belevetni magam a dolgokba, a céhéről sem tudok eleget, ráadásul az elmondottak alapján valószínűleg egy kis csoportosulásról van szó. Habár.. Egy nagyobb céh nyilván elutasítana és itt legalább valamilyen szinten hasznosnak érezhetném magam. Azt nem szeretném, ha mások segítenének megerősíteni, akkor sem, ha ez a célomat szolgálja.

//Köszönöm ^^ A választott tárgy: Futóköpeny//

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Aug. 10 2021, 13:32


– A nagy céhek erős játékosai sokkal jövedelmezőbb bizniszekben utaznak. Mint például a boss harcok, vagy boss felderítések. De biztos akadnak olyanok is akik inkább a biztonsági játékra mennek a túlélésük jegyében, így magasabb szinten is bevállalják a gyűjtést. Viszont eddig én nem nagyon találkoztam konkurenciával.
– hogy ez, a véleménye szerint inkább annak köszönhető, hogy hatalmas a játéktér, így igen alacsony a lehetősége annak, hogy csak úgy más játékosba botoljon az ember, nos, ennek nem ad hangot.
A válasz után Mia szedelőzködni kezd, és az oda ejtett megjegyzése után Ita Karasura néz és zavart tekintete nyíltan tükrözik gondolatait, miszerint ~Ügye megmondtam, hogy félre fogja érteni!~ Viszont amit utána mond, az rögtön eltünteti a megjelenő pírt a fiú arcáról.
– Igazán megtisztelő, hogy minket is számításba veszel! Ha további részletek is érdekelnek, akkor a céhünk az Endless Society. Horunka közelében van a céhbirtokunk, bár nem mindig tartózkodunk ott, de talán sikerül összefutni.
– Az nem lehet gond. – szúrja közbe a kardforgató – Közös küldizésünk alkalmával Mia sant belekényszerítettem, hogy felvegyen a barát listájába. Amiért ezen alkalmat is megragadva, szíves elnézését kérem! – mondja az íjász felé fordulva egy őszinte mosollyal az arcán – Csak írj rám és leszervezünk egy találkozót.

Mia távozását követően a gerlepár ott folytatta, ahol a vörös hajú lány csatlakozását megelőzően félbeszakadt, vagyis Ita heccelésénél. Azonban az árnyharcos a szokottnál is sokkal szétszórtabb és Holló legnagyobb bánatára, korántsem reagál úgy a közeledéseire mint eddig. Mind ez köszönhető annak, hogy a fiú gondolatai egészen máshol járnak. Gyakorlatilag alig fogja fel, hogy mit mond neki Karasu, válaszai szinte csak reflex szerűek.

//Én is!
[T2] Blokkoló *Fegyver*-t kérném //

_________________
Solvik Sétálópark - Page 2 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Konakion Hétf. Jan. 24 2022, 13:27

// Túl hevített bogyós gyümölcs zamat//
 
Előfordult már veletek, hogy magával ragadott titeket egy emlék és nem tudtatok szabadulni tőle? Na ma én is így ébredtem fel. Igazából nem is egy emlék, hanem inkább egy álom rabjának éreztem magam. Este sikeresen lealjasodtam, megint, és mondhatni kómába estem nem pedig elaludtam. Ebben az állapotban egy régi emlék tört felszínre. Még kamasz koromban amikor Magyarországon éltünk a szüleimmel, minden decemberben, az ünnepek előtt hatalmas forralt borozást rendeztünk a faluban ahol éltünk. Nem számított, hogy férfi vagy nő, idős vagy fiatal, mindenkit szeretettel meghívtunk egy forró italra a főtéren. Persze a gyerekek szigorúan teát kaptak csak. erről az idilli életről álmodtam, és úgy ébredtem fel, hogy ez a varázs nem múlt el. Hiába néztem ki az ablakon és láttam, hogy gyönyörű szépen süt a nap, nekem akkor is téli havas forralt borozós hangulatom volt. Ezzel a késztetéssel indultam el, megtalálni a legjobb helyett arra, hogy elkészítsem azt az italt amit mindenki szeret, és ami mellett jókat lehet beszélgetni, ismerkedni. Így kerültem a 13. szintre, azon belül is Solvik város Sétálóparkjába. Nagyon szép hely, de sajnos a téli táját, a havazást nem adja vissza, viszont tény, hogy nagyszerű környezet arra, hogy az ember maga köré gyűjtsön egy társaságot.
A hely kiválasztása nagyon fontos, de a kínált nedű minősége még fontosabb. Mivel a játék craftolos mechanizmusa lényegesen egyszerűbb, mint a való életben való főzés, vagy éppen italkészítés, így bátran fogtam neki az előkészületeknek. Nem volt nehéz dolgom, csak ki kellett választanom, hogy mit szeretnék készíteni, és ki kellett várnom az elkészítési idejét. ~Ez így mennyivel egyszerűbb, mint odafigyelni arra, hogy jó hőfokon legyen, ne főzzük ki belőle az összes alkoholt… ez így könnyű. ~ Gondoltam magamban, mikor is letelt a gyártási idő és előttem egy hatalmas kondérban ott volt a gyönyörű bíborvörös nedű, annak rendje és módja szerint pici fahéjjal, naranccsal. Nagyon finom illata volt, és most mutatkozott meg igazán a helyválasztás fontossága. Ahogy elkészült az illata terjedni kezdett végig a sétálóparkban, szinte látni lehetett ahogy keresi az embereket, hogy magához csalogassa.
 
//Figyelmeztetés: A látszat néha csal, igaz a legjobb tudásom szerint készült a forralt bor, és nyilván a valóságban eltudom készíteni, de óvatosan kóstold bátor idegen, hiszen csak 1es az italkészítés jártasságom. Egészség! A gyártós semmilyen felelősséget nem vállal az esetleges rosszullétekért.//

_________________
Elmentem megkeresni magamat. Ha előkerülnék mielőtt még visszajönnék... TARTSATOK ITT!
Konakion
Konakion
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 61
Join date : 2022. Jan. 03.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Jan. 30 2022, 06:52

16+ erős káromkodás, mocskos nyelvezet


Hogy volt valami dolgom ezen a szinten? Őőőő nem. Mi a franc dolgom lenne a 13. szinten felszerelés nélkül nem? Egyszerűen csak az unalom vitt erre felé, mely számomra igen nagy erővel bírt, főleg, mivel állandóan a bajt keresem, és mindig unatkozom, ha épp nem sántikálok valami rosszban. Eleinte itt is csak a kavicsokat rugdalva mehettem előre, mert, hogy szórakozás nem volt a láthatáron az is biztos. Azonban, ahogy a sétáló utcák felé vettem az irányt, ismerős illatot vélek felfedezni, és ahogy a levegőbe szimatolva az adott irányba fordulok, talán jól is látszik rajtam a megrökönyödés, ahogy odamegyek a sráchoz.
- Te kölyök, nem vagy ezzel már egy kicsit elkésve? – kérdezem hitetlenkedve – Elmúlt már az ünnepi zóna, lassan itt a tavasz, mit akarsz még itt forralt borral? – kérdezem gunyorosan.
Látszik rajtam, hogy nem az italfogyasztás öröméért vagyok itt, csak kicsit szurkálódni, ha azonban mindezek ellenére a srác elém rakna egy pohár italt, meglepetten néznék rá, majd megvonnám a vállam. Sosem szoktam vissza utasítani felkínált italt, hisz engem rohadtul nem érdekel, mi van benne. Ha drog, legalább lesz egy önfeledt estém. Nem mintha ellenezném a kábítószerek élvezetét. Azonban nekem is van szívem. Mocskos és koromfekete, de attól még van. Így miközben meglötyögtetem, az italt a pohárkába azért megjegyzem:
- Ha forralt bort akarsz árulni, menj a 20-as és afölötti szintekre, ott örök hóesés van. Ott jobban értékelik. – mondom tárgyilagosabb hangon, egyfajta „hálaként”.
Ez a hála azonban nagyjából addig tartana, míg a forró nedű a nyelvemhez nem ér és az íz el nem éri az ízlelőbimbóim. A következő pillanatban már köpöm is ki az italt, egyáltalán nem zavartatva magam akkor se, ha épp a srácra. A számat idegesen megtörölve, persze nem hagyhattam szó nélkül a dolgokat.
- Mi a fasz ez? Belefőzted a parafát is az üveggel együtt, vagy mi a tetves szart csináltál ezzel? Még akkor is jobb íze lett volna, ha belerántottad volna, cseszd meg! – ezzel a lendülettel már lendül is a kezem, és a pohár tartalmát egyszerűen a srácra öntöm – Legközelebb kóstolj előre, idióta!
Ezzel hátat is fordítottam neki és a poharat eldobva idegesen indultam el, meg se várva a magyarázkodását. Fel voltam baszva, mint a franc, ha utánam is jön, rohadt jó okot kell mondania, hogy ne verjem agyon, azonnal!
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Konakion Szomb. Feb. 26 2022, 10:19

Sikeresen megfőztem itteni első akármicsodabármimet, és vártam, hogy valaki „áldozatául” essen emberiség ellen elkövetett merényletemnek. Nem kellett sokat várnom, a csalogató illatok hamar a közelbe csábította a kíváncsi embereket, többen megelégedtek az illatokkal nem volt egy bátor jelentkező sem aki meg kóstolta volna a remekművemet, míg nem megjelent egy „kis” lány  akitől ha lenne a játékban korhatár az alkohol fogyasztásra biztosan elkértem volna a személyiét. Önként jelentkező híján nem engedhettem meg magamnak azt, hogy válogassak, így félre tettem az elveimet és kiszolgáltam a látszólag kiskorú leányzót. Ekkor még nem tudtam, hogy mekkora hibát követek el. Miután belekortyolt a fiatal lány olyan stílusban kelet ki magából, hogy egyrészt kinyílt a bicska a sebemben, másrészt bebizonyosodott, hogy a látszat ellenére a viselkedése is gyerekes, és ezért élt ilyen eszközökkel. Szívem szerint elküldtem volna melegebb éghajlatra, de annak nem láttam értelmét, hogy lealacsonyodjak a szintjére, hiszen a hallottak alapján minimum fekete öves szitkozódó és full contactos „mindentjobbantudó”. Nehéz döntés elé kerültem, hogyan vágjak vissza úgy, hogy megmaradjon az erkölcsi előnyöm?  - Köszönöm szépen a kedves szavakat. Legközelebb tényleg olyan helyen csinálom meg ahol örök tél van. Amúgy elnézésedet kérem, hogy nem nyerte el az ízlésed, illatra jó volt, mondjuk lehet, legközelebb megkóstolom. – mondtam. Ezzel a megszólalásommal kicsit olyan fényben tüntettem fel magam, mintha egy igazi papucs lennék aki nem tud reagálni egy oltásra és csak lenyeli a békát, de sajnos vannak elveim, amiket nem egy ilyen elkényeztetett kis …. Na szóval biztosan volt már mindenki ilyen helyzetben. Nem egyszerű, de senki nem mondta, hogy a felnőttek élete az. – Amúgy, ha ekkora szakértő vagy, akkor megmutathatod, hogy te hogyan készíted el, van még egy adagra való anyagom, szóval, ha a kezed is olyan ügyes, mint a nyelved, akkor mind a ketten jól járunk. – mondtam a lánynak, majd utána léptem, és a nyakába akasztottam a kötényem.

_________________
Elmentem megkeresni magamat. Ha előkerülnék mielőtt még visszajönnék... TARTSATOK ITT!
Konakion
Konakion
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 61
Join date : 2022. Jan. 03.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Solvik Sétálópark - Page 2 Empty Re: Solvik Sétálópark

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.