Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona tér

+7
Shukaku
Kemabat
Szophie
Benedict Arata
Chancery
Hayashi Yuichi
Cardinal
11 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szomb. Nov. 21 2020, 18:09

- Meglehetősen - mosolyogtam együttérzéssel nézve Akito szemébe. A tekintetem viszont valamiért nem az együttérzésről árulkodott, hanem a kis huncutságról, hogy még kifejezetten élvezem is, hogy nyaggatom. Hiszen nem bántom gyakorlatilag, csak az idegeit húzom kicsit.  - Sínnek sínen vagy... Kérdés jó irányba-e, és nem-e rákötözve - nevettem a megjegyzésén.
Úgy tűnik megunta az agyalást, és a könyveket is szemügyre vette végre. Szóval fantasy. Amolyan könnyen élvezhető műfaj. Persze, nincs ezzel semmi baj, nekem is jópár darabja tartozik a műfajnak a kedvenceim közé.
Én magam is visszatérek a könyvek tanulmányozásához. Legalábbis... amíg meg nem kérdezi miket nézegetek. Ezúttal sikerül a nevetést mellőzni, csak mosollyal reagálom le a rémült arckifejezését.
- A nagymamám polcának fontos könyvei. Mindig azt mondta, az életről tanítanak. Ezeket olvasva mindig olyan, mintha ő is itt lenne mellettem - mondom, ahogy az igyekezete ellenére nem sikerül teljesen moderálnia magát, és eléggé lesajnáló véleményt jeleznek a szavai. Pedig a nosztalgia... fontos szempont lehet az ilyesmiben.
Mindenesetre mikor tovább húzza a dolgot, keresztbe fonom a karom, és úgy meredek rá.
Fél szemmel pislantok csak az előhúzott könyvre.
- Szerepelt annó a "ha több időm lesz" listámon, de sosem jutottam odáig, hogy elolvassam - válaszolok. Mostanság... nem is hagyok szabad időt magamnak az olvasásra. Jobban érzem magam, ha amennyire lehet, le van foglalva minden percem gondolatilag.
Mint ahogy most előre is fúrta az oldalam a kíváncsiság, mivel fog még próbálkozni, hogy meglepjen.
- Egész nap ácsoroghatunk itt, de elég egyhangú lenne, nem gondolod? - kérdezem, ellépve a kis bódétól, hogy valami más érdekesség után nézhessünk. Mármint.. Ő nézhessen,, én meg ezúttal megyek utána. A könyvek engem húztak ide, kíváncsi vagyok, mi ragadja meg az ő figyelmét.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szomb. Nov. 21 2020, 23:50

- Aha..... Suspect  - csak ennyire futja Chakna-chan magyarázatára, miszerint azért olvas ilyen könyveket, mert a nagymamájára emlékezteti. Hmmmm.... ez nagyon furcsa. Ha egyszer lesz unokám, és meglátom, hogy hozzányúl egy ilyen könyvhöz, azonnal a kezére csapok. Nehogy már megutálja az olvasást az efféle rettenetek miatt. - Jó... elismerem ezeknek a kiadványoknak is meg van a maguk haszna. - gondolkodom erősen valami pozitív szerepükön, nem egyszerű....- Például tökéletesen megfelelnek ajtótámasznak, vagy ha kitörik egy bútor lába, akkor kettő-három darab ezekből máris megoldja a problémádat. Tényleg hasznos scratch - Igen, nálunk is vannak ilyen könyvek, ahogy minden háztartásban. Tipikusan azok a dolgok, amiket magadnak soha, ellenben előszeretettel veszed meg ajándékba egy rokonodnak, gondolván, hogy jó lesz a parasztnak, legalább művelődik...... pedig nem Suspect
- Próbáld ki, tök érdekes - azzal visszarakom a Bolondok hercegét a polcra, a többit megigazítom, hogy olyan szép rendben legyen mielőtt hozzá nyúltam. Picikét még meresztem a szemem a többi köteten, de nagyjából már mindegyiket ismerem, legtöbbet olvastam is, ezért nagyokat bólogatok a hölgyemény javaslatára, menjünk csak máshova.
- Rendben, akkor nézzünk még körbe - illedelmesen előreengedem a partnerem, slattyogok én is utána, nézek jobbra, balra, fel és le. Keresek valami érdekeset, de leginkább valami meglepetésnek valót, ami üt egy jó nagyot. - Nézzük csak, van itt óriáskerék meg minden, oda is felülhetnénk a nap folyamán - ötletelek mikor hirtelen megpillantok valamit. Megragadom a lány kezét és egy közeli padhoz vezetem sietve. Jó formán leteszem oda a lánykát- Maradj itt, mindjárt jövök... nem ér leskelődni- eltűnök a szeme elől, hogy aztán pár perc múlva újra feltűnjek, mögötte.
- Itt vagyok.... Ne fordulj meg Chakna-chan - dallamosan dudorászok mögötte,elég jó kedvem van - Csukd be a szemed egy pillanatra légyszíves - várok , hogy megtegye, ha kell akkor percekig nyaggatom makacsan. Ha megteszi, akkor elé állok- Készen vagy? - kérdem, de válaszra sem várva egy három gombócos fagyit nyomok az orrocskájába - Jujj - kiáltok fel mosolyogva. - Bocsi, megszaladt - felelem virgonc kis hangulatomban és nyalok egy nagyot a saját fagyimból. A meglepi az meglepi, legyen bármilyen... hideg is Twisted Evil
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Vas. Nov. 22 2020, 17:07

- Tudod... Hallgathatnál is - csukom be az éppen kezemben tartott könyvet, ami történetesen éppen az, ami alapján az íjászat elméleti alapjait megismertem. Halvány mosollyal olvastam eddig, mert eszemben volt, hogy milyen sokat gyakoroltam Yuki nagymamámmal a helyes tartást, az íj ápolását, és sokminden egybet. Erre úgy bámul, mintha főbenjáró bűn lenne, hogy szeretem ezeket a könyveket olvasgatni, és felidézni a kedves pillanatokat.
Egykedvűen bólintok csak az ajánlásra. Előbb utóbb elérkezik a pillanat, hogy ezt a könyvet is elolvassam, de... nem győzött meg, hogy ez most legyen.
Magamban kuncogva figyelem, ahogy ötletel, de igyekszem kifejezéstelen arccal lépkedni utána. Amúgy sem akartam neki semmiféle módon segíteni, de a könyvbódés szövegelés után... kifejezetten keresztbe tenni támadt 
kedvem Akitonak. De majd az ehhez megfelelő alkalom elérkezésekor.
Nem vallottam volna be, hogy egy pillanatra lefagytam, amikor hirtelen megfogta a csuklóm, végül azért kikötve a kezemnél, és húzott magával. Nos, mire leültetett a padra (nem volt okom ellenkezni végtére is) már kíváncsian kerestem a tekintetét. Nem volt kérdés, hogy kitalált valamit, és feltételeztem, hogy meglepni akar... amit viszont nem fogok hagyni.
Jó... annyi jóérzés volt bennem, hogy nem leselkedtem, végülis voltak támpontok, hogy magamtól is elképzelésem legyen. Például a méretét tekintve, hiszen ha ide akarja hozni, valószínűleg nem túl nagy, még akkor sem ha súlyemelés jártassággal képes lehetne hatalmas dolgokat is idehozni. Nem hinném, hogy csecsebecsével akarna meglepni egy randin. Az nagyon klisés, ki lepődne meg?
Eddig jutok nagyjából a gondolatmenetben, mikor megérkezik mögém Akito. Szemforgatva keresztbe fonom a karom, és lecsukom a szemem. Látványosan irritáltságot mutatok, pedig azért kíváncsi lettem mirefel ez a nagy műsor.
Egészen addig, ameddig meg nem érzem a hideg jégkrémet az orromon.
Kinyitom a szemem, nem is kicsit felpaprikázva.
- Ez jó poén volt.... hatodikban - jegyzem meg. Egyáltalán nem a meglepettség az elsődleges érzelem bennem. 
Azért lendületes mozdulattal kiveszem a kezéből a fagyit, ezzel "véletlenül" meglökve a másik karját, amiben épp a saját fagyija volt a szája előtt. Így egy kicsit.. máshová is került belőle a nyelvén kívül. Az orrától az álláig mindenhova.
-Huppsz - jegyzem meg ártatlan mosollyal, közben az inventorymból szerzett ronggyal letörölve az orromat.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Vas. Nov. 22 2020, 22:02

Közös megegyezés alapján hagyjuk el a könyves bódét, hiszen megannyi látnivaló van még ezen a nagyszerű helyen és megannyi esély a meglepetés szerzésére. Rövid séta után meglátok egy kis fagyis bódét és egyből beugrik, szinte abban a pillanatban bevillan, hogy mivel kell meglepnem a kisasszonyt ahhoz, hogy az valóban hatásos legyen. Elrángatom gyorsan egy közeli padhoz, nehogy észrevegye, és miután megkérem, hogy ne leskelődjön, elrohanok venni kettő darab három gombócos fagylaltot az alap ízekkel, vaníliával és csokival. Az utóbbi van persze duplázva, mert a csokit azt mindenki szereti. Visszaérve jön a nagy meglepetés \o/
Rövidesen Chakna-chan orra hideg masszával van kikenve, mire én jómagam elégedetten nyalom meg a saját édességemet. A reakcióját elnézve, talán a cél lérése már meg is történt
- Oh... bocsásson meg hölgyem, nem poénnak szántam, hanem meglepetésnek \o/ vagy nem sikerült? - kérdem vigyorogva és a következő nyalásnál már a saját arcom úszik a fagyiban. Konkrét körszakállat rajzoltam magamnak egy bizonyos illetőnek hála. Elég hideg ez a cucc, félig meddig megértem azt a nézést, és viszonozom is, valamivel lágyabb vonásokkal. Mondjuk lehet a körszakáll miatt elég hülyén festek, szerencsére nem látom magam semmiben.
- Héééééé....!!!! Ez nem volt szép- még nyelvet is öltök, és amint észreveszem, hogy máris az orrocskáját törölgeti, egy ujjal letörlök egy kis masszát magamról, és az ő arcára húzok vele egy csíkot. - Kóstoló? Az enyém mindig finomabb Razz - mondom nevetve, bele sem gondolva a következményekbe. Ilyenkor már mindegy, elragadtak az indulatok és túl jól érzem magam ahhoz, hogy leálljak.
- Gyere ide Chakna-chan hagy adjak egy cuppanósat - Próbálok közelebb hajolni hozzá és még csücsöritek is azzal a szép kis összefagyizott számmal. Bár a fél arcomon ott díszeleg a partnerem bűne, de nem érdekel, nem törlöm le, akkor is összekenem vele.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 23 2020, 10:10

- Akkor lepődnék meg, ha nem viselkednél gyerekesen - közlöm fenyegetőnek ható mosollyal.
Azután sikeresen véghezviszem a válaszhadműveletet, kibírva nevetés nélkül az arckifejezését.
-
Véletlen volt, ügyetlen vagyok - pislogtam ártatlanul a vádra, vásott csillogással a szememben - De így határozottan jobban festesz - teszem hozzá viszonozva a nyelvnyújtást, megszabadítva az orromat a fagyitól.
Valamiért nem akarja ezt hagyni, és újra összekeni az arcomat... szemforgatva letörlöm az új csíkot is.
-
Nem így szokás kóstolót adni. - jegyzem meg, de nem ingerültség van a hangomban, inkább valamiféle pajkosság.
Közben közelebb hajol a ragacsos arcával. Úgy teszek, mintha bezárnám a távolságot, aztán hirtelen mozdulattal az arcába nyomon a kezemben lévő rongyot, nagyjából letörölve az arcáról a fagyit. Közben a szemem sarkából meglátok valamit, és a fagyi által követelt visszavágás rögtön eszembe jut.
-
Szeretsz csónakázni? - kérdezem a fák ágai között meggyűlt nagy mennyiségű vízen kialakított csónakázótó felé intve a fejemmel izgatottan. Pont, mintha a csónakázás gondolata miatt lenne. - Menjünk egy kört - kérem lelkesen.
Ha igent mondott, út közben gyorsan elnyalva a fagyit mentünk a csónakokhoz, kibérelni egyet. Ragaszkodtam hozzá, hogy legalább az egyik evező az enyém legyen, és míg elértünk a tó közepéig, nem is tettem semmit, csak eveztem.
-
Gyönyörű szép ez a szint - jegyeztem meg közben körbenézve. Minden évszakos beállításban le tud nyűgözni az erdei táj.
A tó közepén aztán abbahagyom az evezést, hogy gyönyörködjek kicsit a vizen játszó fényekben, és a fák lombjainak smaragd színében. Már csak azért is, mert nem akartam gyanút kelteni. Aztán ha Akito egy-egy pillanatig nem figyelt, oldalra billentettem a csónakot, így mindketten a vízbe csobbantunk.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Hétf. Nov. 23 2020, 21:37

- Azt mondjuk kinézem belőled - teszek megjegyzést arra, hogy ő ügyetlen, majd újfent nyelvet öltök, mert megérdemli. Tönkretenni ezt a finom fagyit, hát egyszerűen borzasztó, de nem adom ám csak úgy fel, még összemaszatolom kicsit az arcát, sőt még csattanna egy nagy pusszancs is, de ebben megakadályoz egy eléggé lehangoló módszerrel.
- Na de micsoda pazarlás ez: A finom fagyi- siránkozok kicsit - legalább nyaltad volna le - ha már majdnem teljesen meg van törölve a kis pofim, akkor befejezem rendesen. Elvégre nem valami menő fagylaltos képpel rohangálni a vásáron. Fagyis pólóba még okés is lenne, így azonban  nem vállalnám.
A hirtelen jött kérdésre hátrahőkölök picit, félve a dorgálástól, de hamar rájövök, feleslegesen
-Csónakázni? Nem mondhatnám, hogy szeretek..- válaszolok őszintén- .. de azt sem, hogy nem, mert még sose csináltam - Akár szégyen, akár nem, tényleg nem csónakáztam még. Miért tettem volna? Nem ébredtem egyik reggelen se arra, hogy na, most aztán én csónakázni fogok >.>
A tó irányába nézek, amerre mutat és látok egy... sima tavat. Nem mondom, hogy nem szép, meg minden, de engem annyira nem nyűgözött le a látványa. - Ha ennyire szeretnéd, akkor- meghajolok előtte vigyorogva- ahogy parancsolod Razz  - ezúttal ő vezet, ráhagyom a szervezést. A fagyim gyorsan felfalom, nehogy még több pocsékba menjen.  A csónak bérlés gyorsan megy, nem sokan várnak itt és azok is többnyire párok Suspect
Az evezőkért hiába küzdök, nem hagyja, hogy mindkettő enyém legyen, makacsan ragaszkodik az egyikhez, de most komolyan. Azt a makacs mindenit, nem hiszem el a csajt >.> Veeeh... végül engedek neki és beülök a csónakba. Elég hosszú ideig nem szólunk egymáshoz, csak evezünk, ő gyönyörködik a tájban, én meg nézem a vizet... hú de szép >.>
- Igen? Ha te mondod Suspect - jó, csúnyának nem lehet nevezni a tájat, de a gyönyörűtől messze van egy hangyalábujjnyit. - jaja, van víz, meg fa és ott még füvet is látok a parton -  "gyönyörködöm" az elképesztően unalmas tájban, még picit el is álmosodom, mire arra leszek figyelmes, hogy a csónak himbálózik, azután emelkedik az én felem. Egyre magasabban vagyok, dőlök oldalra... itt már nincs megállás. Esés közben elkapom egy pillanatra Chakna elégedett mosolyát.  Végig ez volt a terve, hogy megfürdessen. Mekkora egy sunyi nőszemély >.> De ha már lúd, legyen jó dagadt is.
- Hé... ne... ne...!!! - Hatalmasat csobbanok a vízben, kapálózok egy rövid ideig, korbácsolom a tsunamikat ezerrel, míg hirtelen el nem süllyedek. Mint egy darab kő, irány lefelé, egyre távolabb a felszín fényétől. Nem sokára ideje vizithullát játszani Twisted Evil
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 23 2020, 22:25

A mosolyom kiegészül az arcomon alig észrevehető, halvány pírral. Persze, mert olyan fergetegesen ügyes vagyok.. Akkor nem tartana itt az életem... De azért... mások tényleg így látnak?
- Csak próbálj rávenni - kuncogtam a siránkozására.
Miközben csak megtörli az arcát, észreveszem a tavat, ami engem akkor is lenyűgözne, ha nem lenne éppen tökéletes a tervemhez.
- A lovaghoz szőke haj, és fényes páncél jár, nem? - vonom fel az egyik szemöldököm a meghajlásra. Az arcom vidámságot tükröz. Ha a lábamról nem is vesznek le, de tetszenek az efféle gesztusok, főleg, ha nem hatnak mereven erőltetettnek.
Ami a tavacska körüli párokat illeti... Ezért is volt tökéletes a terv. Ki gyanakodna egy "randin" a csónakázás közben ilyesmire? Sőt... bár megjegyzést nem tettem rá, de kifejezetten furcsálltam, hogy még nem volt egy randevúján sem hasonló program... Klisésnek mondjuk klisés, úgyhogy én is mellőztem, ha lehetett.
Számítottam rá, hogy nem lesz automatikus, hogy ne nála legyen mindkét evező. De egyszerűen azt nem hagyhattam. két evezővel túlságosan sokat tudott volna segíteni a csónak egyensúlyán.
Az arckifejezését látva, és hallva a véleményét... Elhalasztom a terv megvalósítását, bár az unottsága éppen kapóra jött volna hozzá.
- Tényleg nem látod a lányeget? - kérdezem hitetlenül. - A fák és virágok színei, az ég kékje fölöttünk - mutogattam a evezett dolgokra - A fények játéka az ágak között, a napsugarak csillanása a vízen - soroltam, igazából ezzel alkalmat is teremtve a tervem kivitelezéséhez. - Na meg a víz hőmérséklete is tökéletes - jegyzem meg, felbillentve a csónakot.
Fellökve magam a felszínre egy darabig majdnem nevetve nézem a kapálózást és a merülést. Ezeréves poén. Nem is tudna sem meglepni sem meghatni normálisan... De ahogy telnek a percek, és eltűnnek a buborékok... Csak a szemem elé kúsznak a fekete nevek megint... Nem lehet. Ilyen átok nem létezik. Nem.
Pánikolva merülök utána a vízbe, és amennyire erőmből telik hamar fel is húzom a felszínre, átdobva a karját a vállamon. Aztán pedig amilyen hamar lehet, a part felé úszok vele ami kissé nehézkes, tekintve, hogy a pániktól és a feszültségtől nem is tudok teljesen uralkodni a remegésen, ami el akar uralkodni a testemen.
- Kelj fel, hallod? - sóhajtom szinte közben. Mire kikeveredünk a partra, elszáll az energiám, így egy darabig mélyeket lélegezve igyekszem összeszedni magam.
Pedig gyanúsnak kellett volna lennie, hiszen a fulladás nem egészen így működik Aincardban... De a pánikól nem tudtam ilyen részleteken gondolkodni.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szer. Nov. 25 2020, 14:49

- Milyen lényeget? - Lenne itt valami lényeg, amit konkrétan keresni kell? Easter egg ami feldobja a napomat, vagy mi? Áh, ha ilyen lenne, akkor már jó régen találkoztam volna vele.Egyszerűen csak nem azt látom amit ő, lehet drogozik Suspect - Szerintem mi teljesen másként látjuk a világot Chakna - közlöm a nyilvánvalót - Igaz én is látok itt valami szépet - ránézek nyelvet öltve, hogy kicsit összezavarjam, de ennek a gyümölcsét nem nagyon élvezhetem, mert őturpissága a vízbe kényszerít . Nincs miért zokon vennem mivel kiváló okot adott arra, hogy megvicceljem. Nemes egyszerűséggel eljátszom az úszás tudatlant. Kapálózok, csapkodom a vizet és elsüllyedek.
Először nem látok hajlandóságot arra, hogy utánam jöjjön, de kitartóan játszom tovább a szerepem, ha már védett övezeten belül vagyunk. Mikor látom végre beadja a derekát, vagy esetleg megunta, hogy rám várjon és csak szimplán felakar rángatni, szemem lehunyva elengedem magam. Hagyom had vonszolja ide-oda ernyedt testemet.
A felszínre bukkanva rájövök, itt valami nem stimmel, túl komolyan veszi ezt az egész viccet, vaaaagy csak át akar verni és jól színészkedik Suspect
Kiérve a partra azonban egyre nagyobb a gyanúm, valami nem oké, túl komolyan veszi. Már rég össze-vissza kellene pofoznia, hogy ne játsszam már tovább a hülyét, mégsem teszi. Résnyire kinyitom hozzá közelebb lévő szemem, hogy leselkedjek. Elég lehangoló a szitu. Nevetésnek nyoma sincs, de még egy mosolynak se, kizárólag valamilyen fokú rettegésnek. Ajaj... ezen sürgősen változtatni kell, viszont erős a gyanúm, hogy akkor bucira veri a szép arcomat. Veeeeh.... egye fene, így mégsem hagyhatom. Miután lenyugodott majd kifaggatom, mibaja
- Veeeeh.... hol marad a szájon át lélegeztetés? - csukott szemmel szólalok meg, egyelőre, azután pillantok csak rá nagy mosollyal az arcomon - Ez nem járja, pedig micsoda alakitás Razz
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 25 2020, 15:43

Igyekeztem megmutatni, hogy mit látok én szétnézve és miért mondom, hogy gyönyörű, ami körbevesz minket. De nem, azért nem gondolom, hogy ennyitől ő is látni fogja, ha eddig nem látta. Másként látjuk  a világot, de ez éppen így van jól.
Viszont mire kimondja, hogy szép vagyok (ami mosolyt csal az arcomra), már csobbanunk a vízben. Ami jó mókának, és szimpla poénnak indul. Ahol mondjuk én beborítom magunkat, ő meg cserébe lehúz a víz alá magával... vagy mit tudom én, bármi hasonló.
Ami történik, attól viszont még arról is megfeledkezem, hogy egy istenverte játékban vagyunk, ahol a természet törvényeit a programozás határozza meg, és a programozás azt diktálja, hogy itt, védett övezetben nem eshet bajunk. Maximum a víz nyeldesése kellemetlen. Nem, előttem hirtelen pontosan az a jelenet játszódik le, ami a valóságban lejátszódna, ha egy ilyen tréfa nagyon félresikerül. Meg a másik jelenet, ahol óvatlanságommal, és felkészületlenségemmel lehetőséget teremtettem, hogy megtörténjen a tragédia... Meg a harmadik, amikor makacsságom, és süketségem pixelfelhőben végződött...  Nem hagyhattam megismétlődni egyiket sem!
A riadalmam pedig csak fokozódik, hogy még akkor sem mozdul meg, mikor kiértünk a partra...  Egyre sötétebb gondolatok lüktetnek a fejemben, ahogy a légzésemet rendezem... Én akarok vigyázni másokra? Felelős lenni egy céhért? Hogy gondoltam, mikor csak veszélybe keverem a mellettem lévőket? Még közel sem kell állniuk hozzám...
"Hol marad a szájon át lélegeztetés?" A hangra ökölbe szorul a kezem, és hirtelen a fejem is kitisztul. Játszott. Végig játszott. Egy Nyamvadt Csókért...?
Nagy levegőt veszek, hogy ordítsak. Hogy orrba verjem ezért az ostoba tréfáért.
- Idióta - mondom végül, egyáltalán nem ordítva, és hozzá sem vágva semmit. Még egy apró pofont sem kap. Helyette megnyugodva, mostmár szabadon lélegezve mélyeket hátradőlök a tópari fűbe. a csendes korholás pedig legalább annyira szól magamnak is, mint neki. Figyelnem kellene az olyan Apró részletekre, mint hogy Aincardban vagyunk...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szer. Nov. 25 2020, 17:21

Érzem, hogy valami nincs teljesen rendben, nem normális reakciók ezek a lánytól. Nincs mit tenni, megtöröm a csendet és ezzel vállalva a következményeket. Egy-két pofon még nem a világ vége, főleg Aincradban, ahol még a fájdalmat sem érzem.... Jól van Chakna, gyere rám! Suspect
- He?! Hogy én? idiótaaa?! - ez már mindennek a netovábbja. Még hogy én idióta? Nem tudom ki az, aki azt hitte, hogy fuldoklom védett területen belül >.> Ki hitte, hogy kampec, mikor nem is pixeleződtem el? Ettől a személytől kapom én, hogy idióta?
Nagyon nagy erőfeszítések árán nyelem ezt most le, nehogy visszaszóljak a félig-meddig meglévő minimális bűntudatom miatt, hisz átvertem őt vagy mi >.> Meg a nagy büdös francot. Valamit csak tenni kell, nem lehet ennyiben hagyni....
Felülök és nemes egyszerűséggel lerángatom magamról a teljesen elázott pólót. Felállok és Chakna fölé lépkedek óvatosan, majd a ruhadarabot kicsavarva engedem rá annak levét Twisted Evil
- Oh, bocsi, de már nem látszik annyira a melltartód, kellett még egy kis víz a tartósabb hatás kedvéért angyal- az utolsó csepp vizet is a lányra csepegtetem - Gyakrabban vizes pólózhatnál , azért van ott mit nézni bőven Suspect - Remélem kellőképpen zavarba hozom ezzel, vagy feldühítem, nekem mindegy csak billentsem ki a jelenlegi állapotából, ebből a néma semmit sem csinálásból, kussolásból. Ha nem beszél az ember, akkor nem tudja elmondani mi baja van, ez szimpla puffogás és ez nem használ senkinek sem, főleg nem nekem, hát még neki.
Amennyiben sikerül valamiféle hatást elérnem, lehuppanok, vagy felkelek egy esetleges pofon után és rámeredek.
- Mi volt ez az egész? Általában nem reagálnak így az emberek egy kis viccre Suspect - jegyzem meg a buksim vakargatva. Traumától kezdve drogokig bármi szóba jöhet és ez kíváncsivá tesz, ezért kérdezgetem. Nem lenne hátrány rájönni, mi az amit a közeljövőben el kellene kerüljek a hasonló, esetleg még cikisebb helyzetek miatt. Még csak az kellene, hogy valami hülye vicc miatt bucira verjen védett területen kívül. Az nem tetszene.....
- Hmmmm?!  popcorn
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 25 2020, 18:20

- Igen, Te. - Felelem egyszerűen. Meg én is. Akito mert úgy gondolta, jó poén lesz ez... Én meg minden másért az eset kapcsán.
- Meg ne pró... - mondanám, ahogy a pólójával fölém lép... Nem kell zseninek lenni, hogy tudjam mire készül. Ellenben gyorsabbnak kellene lennem, hogy meg is akadályozzam, hogy újra eláztassa az éppen száradni kezdő ruhámat.
Egy darabig a sóhajtáson kívül nem reagálok máshogy. Nagyon vicces.
- Örülök hogy jól szórakozol. -  forgatom meg a szemem, és szerencsére amúgy is eléggé ki van pirulva az arcom még, hogy ne legyen feltűnő a pír a megjegyzése miatt. Aztán felülök, és a ruhám csavargatása helyett a menümből két kattintással száraz ruhát veszek magamra. Nem is figyelem mit, így az eddiginél lengébb ujjatlan kerül rám.
Közben Akito is letelepszik mellém, és egyébként teljesen természetesen rákérdez, hogy mi történt az előbb.
- Halálra rémítettél - fonom karba magam előtt a kezem. Nem igazán van kedvem ennél is jobban feleleveniteni az emlékeket. - De nem a te hibád - vakarom meg a halántékomat. - Kicsit... túlreagáltam a helyzetet. - nézek rá, megpróbálva mosolyogni... ami nagyjából egy pillanatig sikerül gond nélkül. Tovább pedig nem is erőltetem magamra. Helyette, ha nem akadályoz meg benne semmi, fel is álltam.
- Csináljunk valami viccesebbet - nézek egy nyújtózás után Akitora. Az én ötletem nem ért éppen jó véget, úgyhogy ő következik, hogy kitalálja mit csináljunk.
- Ha az ilyen helyeket nem szereted különösebben, akkor milyen helyen vagy szívesen? - kérdezek rá, A szokásosnál szószátyárabban folytatva a társalgást egy semlegesebb témáról remélhetőleg séta közben. Legalábbis addig, ameddig a figyelmem teljesen elterelődik a felszínre került emlékekről.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szer. Nov. 25 2020, 19:45

- Hát az szép - egyből rávágja, az idióta szó bizony nekem szólt. Az idegeimen táncol már most, pedig ez csak egy első randi.... Tipikus nő, de mégis mit vártam?  facepalm
Enyhítek kicsit az elfojtott indulataimon, mégpedig azzal, hogy rácsavarom az elázott pólómat, és még meg is dicsérem a bucikat a nyaka alatt. Hiába, ez vagyok én, ott segítek, ahol tudok. angyal
- Oh... köszönöm, nélküled nem élvezném ennyire - vigyorgok, mintha muszáj volna, leülök tőle alig fél méterre, kicsavart ruhadarabom meg a vállamra csapom. Van egy olyan érzésem, hogy leszek én még vizes a mai nap folyamán, nem is olyan sokára.
Chakna nem olyan látványosan oldja meg a problémát, mint jómagam, ő inkább unalmasabb módszert választ és ez eléggé elszomorító. Gondolom csak simán átöltözik, hisz az inventoryban kutat, de amint meglátom, hogy mit vesz magára, majdnem elfüttyentem magam, de azért azt mégsem. Nem vagyok én olyan illetlen trollface
- Sooooo sexy - majd jön az elmaradhatatlan füttyentés, ami jelzi mennyire komolyan gondolom a kijelentésem.... hát nagyon. - Kint a poci, meg a szép kis vállak, ahh, mindjárt elolvadok Korona tér - Page 4 1119325794
Miután kiélem magam, elkezdődik a beszélgetés, de csak rövid ideig tart
- Még jó, hogy nem miattam van. Védett területen belül játszottam a fuldoklót. Teljesen ártatlan vagyok angyal  - védem magam, mint valami jó ügyvéd, hehe. Az meg hogy túlreagálta nem kifejezés. Még jó hogy nem temetett el helyben itt a tó partján. Valami nincs rendjén és ezt bizonyítja az is, hogy próbálja terelni a témát, elég rendesen.
Én is felkelek, rögtön utána, de nyújtózkodás helyett, odalépek és elkapom a csuklóját, majd rámosolygok.
- Természetesen valami vicceset is fogunk csinálni- egyre szélesebb a baljóslatú vigyor az arcomon. - Miután kibeszéltük ezt az aprócska problémát - közlöm vele a tényállást, majd kezénél fogva megpörgetem, mintha táncolnánk, egyenesen a víz irányába. A vizes pólómért nyúlok, összecsavarom és egy jól irányzott csapással fenéken "csipem" vele a hölgyet. A védett területnek hála, sebzés helyett egy picike lökéshullám keletkezik és Chakna repül a tóba \o/  Megérte az a sok fiatalkori törölköző csata az öltözőkben.Odasétálok a vízpart szélére, és leguggolok.
- Beszéljük ezt meg jó? Tudom, hogy valami van emögött.... ebből nem engedek ˇ^ˇ- nem bizony, teljesenmegmakacsolom magam ˇ^ˇ
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 25 2020, 20:21

Hiába lett rosszkedvem... Nem tudok nem kuncogni a bohóckodásán, miközben a kényelmesebb úton átöltözöm.
A füttyentésre és megjegyzésre lassan elkezdem feljebb húzni a rámkerült trikót, a mozdulat végén viszont orron pöckölöm.
- Ne szemtelenkedj - dorgálom, szándékosan anyukásan. Csak a nevetős mosolygás nem illik a képbe az arcomon.
- A legteljesebb mértékben - forgatom a szemem, mert én komolyan beszéltem... Ő meg elvicceli...
A nyújtózásnak alig érek a végére, amikor megragadja a csuklómat. Azért ennyire nem sietős... De igazából még jobb is a lendület, mert hatékonyabban el lesznek terelve a gondolataim. A csacsogásik viszont nem jutok el.
Megpördít, és magasabb akkrobatika jártasság hiányában...Igazából nem is lenne szükség a plusz lökésre, hogy megint a vízben kössek ki.  Sajnos hallottam a közlést. Nem hagyja, hogy kisöpörjem a rossz emlékeket a fejemből... Feszélyez. Nagyon feszélyez. Annyira, hogy még mielőtt felrúgnám, magam a felszínre, belevisítok a vízbe tehetetlen mérgemben.
Majdnem visszatérő jókedvem így is elszállt, és ha nem is búbánatos, de komor arccal bámulok vissza rá, és mászom közelebb, hogy  kimásszak. Ami közben azért, pláne ha segítene kikecmeregni a tóból, megrántom a karját, és behúzom őt is a vízbe. Mindenképpen megérdemel ennyit, és mire felbukkan, ki is tudok ülni a partra, a lábamat a vízbe lóbálva.
- Hidd el, nem akarod hallani. - mondom neki, amint felbukkant. - Én meg beszélni nem akarok róla. Felesleges, régen történt. - fűzök hozzá magyarázatot, remélve, hogy ez elég lesz. Nem akarok ezekre gondolni. Nem akarok emlékezni. Nem akarom ezt az érzést.  És valahol... lenyomva jó mélyre... mégiscsak jó lenne beszélni róla. De ha meg is szólal ez a halk hangocska a tudaomban... Az biztos, hogy egy randi... az nem a megfelelő terep hozzá.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Szer. Nov. 25 2020, 20:51

- Távol álljon tőlem, hogy szemtelenkedjek veled Suspect - sosem csinálnék ilyet, ahhoz túlontúl rendes férfiember vagyok Twisted Evil  Örülök, hogy még csak feltételezés szintén sem merült fel ez a lehetőség, nem áshatja alá semmi az ártatlanságomat.
De Chakna csak nem adja fel és az összes próbálkozásom ellenére sem akar színt vallani. Komolyan mondom, hogy kezd egy leheletnyit irritálni a dolog. Ilyen makacs teremtéssel sem hozott még össze a sors, szinte vetekedik velem, ami nagy szó, mert ritkán döntök el valamit, és amint az megtörténik kőbe van vésve. Kiszedem belőle az információt, itt görbüljek meg, ez eldöntetett, megmásíthatatlan elhatározás.
Tehát mivel egyelőre nem szeretne beszélni, gondoltam jó ötlet újra megfürdetni a lánykát. Egy frappáns mozdulattal kerül a tó tiszta, kellemes vizébe újfent.
- Jól van, gyere! - nyújtom a kezem mikor kievickél a part közelébe, de rosszul sül el a dolog. Egy rántással most én kerülök vízszint alá egy nagy csobbanással.  Ezúttal a felszínre úszom, nehogy hiszti legyen belőle.  A felszínre érve megrázom a fejem, hajam össze-vissza áll, szemeimből kitörlöm a vizet, már amennyire tudom és csúnyán nézek bajom forrására.
- Nem! Te hidd el, hogy tudni akarom. Mi másért kérdezgetnélek és mennék keresztül mindezen? - kérdem és víz alá merülve közelítem meg a lábacskáit. Belekapaszkodom és belerántom a vízbe nem túl erősen. A felemelkedve "börtönbe" zárom. A part szélének szorítom, egyik kezemmel egyik oldalon, másikkal a másikon zárva el az útját, a part szélébe kapaszkodva velük. Arcunk elég közel van egymáshoz így, az orrunk majdnem össze is ér, pedig az enyém nem nagy trollface
- Gyerünk mondd el! Add ki magadból úgy jobb lesz- újra kérlelem fedje fel titkait, hátha ezúttal sikerrel járok, sosem lehet tudni mikor törik meg teljesen. - Segítsek ellazulni? - kérdem és válaszra nem várva hajolok közelebb, kissé oldalra fordulok és máris megharapdálom az egyik fülecskéjét. Igazi stresszoldó eljárás.... vagy nem, de nem is érdekel, mert el innen nem engedem, ha kell kézzel-lábbal kapaszkodok belé, mint kis majom az anyujába trollface
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Nov. 25 2020, 21:36

Nem viccből próbálom elterelni a témát, és nem viccből mondom is, hogy nem akarok beszélni róla.  Hiába néz így rám... Könnyen beszél, ameddig fogalma sincs róla, mi kattog a fejemben, túl gyakran, és leginkább olyankor, amikor nem akarom, és nem szabadna.
-
Tudni akarod, ameddig nem kezdek mesélni. - vonok vállat, és mivel elmerül a vízben újra, nem folytatom a mondatit, csak magamban. Utána  már ásítozna, és azt várná, hogy fejezzem végre be a szövegelést.
Szerencse, hogy nem öltöztem át újra, mert már megint a vízben találom magam. Ettől már kifejezetten morcos vagyok. Nem a legkellemesebb vizes ruhában úszkálni egész nap... de mire ennek felszínre evickélve hangot adnék, ott találom magam a partnak szorítva. Akarnék én kicsúszni a karjai közül, és a háta mögé úszni... de ahhoz sem igazán van helyem. Szóval megpróbálom eltolni magamtól, hogy legyen. Zavar. Nagyon zavar ez a közelség. Nem okoz olyan pánikot, mint miután egyedül maradtam a játékban... de zavar.
És tekintve, hogy nem hagyja, hogy biztonságos, kényelmes távolságot csináljak magunk közé... feltételezem, hogy pontosan tudja, és szándékosan csinálja. Összepréselve az ajkamat a fejemet is enyhén oldalra fordítva sütöm félre a szemem. Bolond, rámenős, makacs tökfej.
A finom követelésre nézek csak vissza a szemébe, egyenesen kihívó tekintettel, felszisszenve a harapásra.
- Mert mi lesz, ha nem mondom el? - kérdezem. Lassacskán a makacsságom is hajtani kezd, hogy azért se hagyjam magam. Egy darabig ha nem szólal meg, csak bámulok a szemébe, eltántoríthatatlanul. Azt gondolja, majd ha kényszeríteni akar, beszélni kezdek? Kinél működött ez? Mert hogy én nem ismerek olyat, aki erre egyszeriben varázsütésre megnyílik, az biztos.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Csüt. Nov. 26 2020, 05:53

Komolyan kezdek kételkedni abban, hogy ez a csaj egy nagy céhet vezet Suspect Ilyen hozzáállással még azt sem engedném meg neki, hogy áramot vezessen. Na jó, lehet túlreagálom kicsit a makacssága miatt, de ez akkor sem normális. Az én feladásomról meg szó sem lehet, ha már ennyire belekevertem magam a sűrűjébe, fel nem adom.
- Kíváncsi természet vagyok. Hidd el, hogy végighallgatlak, nem lépek le miután elkezded >.>- ha lelépnék azzal saját magamból csinálnék hülyét. Szerinte mi a francért pitizek itt, mint egy jól nevelt, cuki kiskutya? Azért, hogy rögtön a lényeg elkezdése után lelépjek? Na persze, talán majd egy másik életben, ahol szemétládának születek ˇ^ˇ
Végül annyira felhúz, hogy kénytelen vagyok az akciózásra. Megint a vízbe rántom és beszorítom a parthoz, véletlenül se meneküljön el. Az összes utat elzárom, innen nincs kiút csak egy, az ha el kezd dalolászni a madárka. Muszáj neki, annyira felpaprikázott korábban >.>
A kérdés után kicsit nyaggatom, mélyen a szemébe nézek és még trükközöm is, hogy megtörjem az ellenállást, de nem Mad ....ÁÁÁÁÁh... Mad  Jól van-jól van, őrizzük megy a nyugalmunkat, nagy mosoly Very Happy
- Mi lesz? - Kérdezek vissza elvigyorodva - Az lesz, hogy nem fogok leállni.... - közlöm vele a tényállást, közelebb kerülök az ajkaihoz, mintha megakarnám csókolni, de megint kitérek hirtelen, ráharapok a bal vállánál lévő pántokra, és lecsúsztatom őket oldalra. Visszaúton végignyalom a puha nyakacskáját a fülcimpáig Suspect Kérlek legyen elég, nem akarok ennél gonoszabbnak tűnni Suspect Azért nekem is van egy tűrőképességem a maga határaival, ami  felé vészesen közelitek.  
Amennyiben tovább makacskodna, megcsinálom ezt a másik oldalon is, utána egyik kezemmel a derekánál magamhoz szorítom
- Dalolj csak madárka, én meghallgatlak, nem megyek sehová - kérleeeek ne tovább  megadom magam
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Csüt. Nov. 26 2020, 09:34

Nagyot sóhajtottam. Nem erről van szó... Persze elmondani nem tudtam, és igazából a kifogásaim is kezdtek egészen kifogyni, hogy miért nem akarok beszélni neki a dologról.
Ha leül mellén, és még egy kicsit nyaggatt... valószínűleg beszélni is kezdtem volna. De nem ezt tette, hanem berántott a vízbe, és nekiszegez a partfalnak. 
Nem. Mostmár csak azért sem fogok beszélni neki. Látom én mennyire böki a csőrét a dolog... Szeretném is tudni miért. De nem így. Nagyon nem így.
Azt viszont ki akarom deríteni, hogy hogy gondolta ezt a dolgot? Itt töltjük a hátralévő életünket, így, ha nem beszélek?
A közlésre, hogy nem fog leállni, keresztbe fonom a karom. És úgy is maradok, pár pillanatra elfelejtve levegőt venni.
Fogalmam sincs a rendszer mennyire engedni érezni az ilyesmit, de ha engedi, akkor talán észreveszi, hogy a pumzusom az egekbe szökött. Minden idegsejtem üvölt, hogy ennyire soha, senkinek nem szabadna közel kerülnie.
Így, kissé amúgy is sokkosan azért nem nehéz hideg nyugalommal, bàr kissé fátyolos tekintettel nézni rá.
Ahogy végül magához szorít, már biztosan érzi, hogy a lefojtani próbált feszültségtől a karom enyhén remeg. 
-
Nem -  mondom halkan. Nem tudom... Talán érződik a hangsúlyból, hogy ott lenne még mögötte egy szócska: így. Nem így. Nem ilyen zsarolásra, nem ilyen helyzetben.
Ha ez elég, hogy végre elengedjen, kimászok a partra, a lábamat megint a vízbe lógatva. 
- 4 év alatt rengeteg játékos halt meg, vagy tűnt el. - szólalok meg pár pillanatnyi lélegzethez jutás után. - Céhtársak, barátok... egy-egy küldetés résztvevői... - folytatom, a víz felszínén játszó fényt bámulva, kifejezetten kerülve, hogy Akitora nézzek. - Volt aki az én hülyeségem miatt pixeleződött el. Megijedtem, hogy megint ez történik. - foglaltam össze tömören a poénjára adott reakcióm okát. Igen, a védett terület közepén. Igen, elég hülye vagyok. Ekkor viszont már keresem Akitot a tekintetemmel, hogy akar-e tovább kínozni, vagy megelégszik ennyivel válaszul.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Csüt. Nov. 26 2020, 13:07

Azt nem mondanám, hogy minden a terveim szerint halad. Nagyon nem és már kezd nekem is kényelmetlen lenni egy kicsit a gonosz szerepét játszani, de mégsem adhattam fel csak úgy az eset után. A vízben vagyunk, a parthoz szorítom a lányt, el nem engedem míg nem felel, de semmi. Egy szinttel magasabbra lépek és elég köhömm... erkölcstelen dolgot művelek, vagyis nem az szerintem, de Chakna-nak erről biztos más a véleménye. ez az utolsó próbálkozásom, mert kezd rossz érzés lenni, vagyis ne, épp ellenkezőleg. Kezdek belejönni és pont ez a baj Suspect Még a végén szexuális bűnözőt csinálok magamból, ami sem Aincradban, sem a való világban nem elfogadott dolog tudtommal.
- Cöh... Suspect - Ez volt az utolsó nem, amit kaptam tőle. Elengedem a derekát, még a pántokat is vissza igazítom a helyükre, mert miért ne? Én voltam az, aki levarázsolta őket onnan, hát ennyit igazán megtehetek. Ezután Eltávolodok tőle és kivánszorgok a vízből, és nemes egyszerűséggel elfekszek, elterülök és hagyom, hogy a nap megszárítson.  
Chakna eközben megint kiül a partra és ne is reméltem volna, hogy most elkezd dalolni. Mi a fene? Én már elengedtem az egészet, hogy megtudjak bármit is, erre most dalol?   Veeeeeh.....  akkor ez most sikernek számít, vagy nem? Suspect
- Igen, ezt magam is tudom - jegyzem meg halkan. Szomorú dolog ez, de még nem ok a furcsa viselkedésre. Figyelek tovább, és derülnek ki a turpisságok, de akkor sem áll össze teljesen a kép. Vagyis de, mindössze nem értem, hogy most miért is van ez.  Nyilván nem ő ölt meg valakit az indikátora alapján, akkor meg? Miféle hiba az, amit elkövetett és emberéletet követelt? Hehh... hülyeség az egész.
- Ezzel nem vagy egyedül, mindenki veszített el valakit. Barátot, szerelmet, céhtársat vagy csak ismerőst, ez nem ok arra, hogy butaságokat tegyél - elég finoman fogalmazok, de most nem akarom megbántani Suspect - Mi mind úgy megyünk küldire, vagy épp a frontra, hogy tudjuk meghalhatunk- én mondjuk jó pár éve nem vettem részt semmiféle exp gyűjtő tevékenységben.
Felkelek és odasétálok mellé, lehuppanok a földre, hogy a lában én is belelógassam a vízbe.
- Elmondod mi történt? Mi volt a te hibád?
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Csüt. Nov. 26 2020, 14:02

Egyáltalán nem fogtam föl gonoszkodásnak amit Akito csinált... Csak hülye próbálkozásnak, hogy megszerezze amit akar. És nem is lépi túl azt a határt, amit már nem tudnék elviselni. Emiatt is éreztem volna kicsit gonosznak, és igazságtalannak, ha lógva hagyom a kérdést.
Nem kellene, de meglepetésszerűen ér, hogy kimondja, tisztában van vele, mit jelent az a 4 év, és az ez idő alatt történt halálesetek... És hogy nem vagyok egyedül a fontos emberek elvesztésével sem... Nem is olyan elviselhetetlen erről beszélni. Annyira.
Vállat vonok a dorgálásra. Hiszen már megtettem a butaságokat, egyel több, vagy kevesebb... A lényeg, hogy sosem sodornám veszélybe azokat, akik körülöttem vannak. Inkább meghalok. - Én úgy szeretnék ott lenni, hogy megóvjam, akit lehet - mondom magam elé.
Végül leül mellém, és tisztességesen rákérdez a részletekre. Én meg már nem ragaszkodom hozzá, hogy nem akarok beszélni róla, így mosolyogva, bár egyáltalán nem vidáman hátradőlök, a sint egén úszó felhőket vizslatva.
- Például hogy beléptem a játékba, és felkészületlenül, tudatlanul nyomozni kezdtem. A végén emiatt halt meg... - akadok meg egy kicsit, elbizonytalanodva, hogy hivatkozzak Takashira. Végül úgy döntök, nem ködösítem, ki volt ő. - ... a vőlegényem. Aztán pár évvel ezelőtt belekerültem egy furcsa küldetésbe, amiben nagyon fontos szerepe volt egy lánynak, én meg vakon ragaszkodtam hozzá, hogy védett területen belül beszéljek vele, és próbáljam megtudni amit kell. Hiába volt megrémülve, és akart volna kimenni a városból. Kiderült, hogy valami miniboss megszállta, és belehalt, hogy a védett vezet így kidobta őt... Alaposan elszúrtam... - húzom el a számat, majd próbálok kicsit megnyugodni, mert beszélni róla még mindig nagyon felzaklat. És ne is bezséljünk azokra, akiket talán meg tudtam volna védeni...

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Csüt. Nov. 26 2020, 15:30

Na ez a beszéd. Úgy tűnik, hogy kifizetődik a makacsságom, annak ellenére is, hogy én voltam az, aki feladta. Még jó, hogy Chakna erről nem tud, mert ki tudja? Talán akkor nem így alakulnak a dolgok. Csendben végighallgatom mi nyomja a lelkét, ez egyenlőre semmi új, csak az amivel mindannyian megküzdünk Aincradban. Nm véletlen, e világ sokkalta veszélyesebb, mint a kinti. Persze a védett területeket leszámítva, ahol elég nyugis és veszélytelen életet élhet az ember, ha akar.
Kicsit ugyan vonakodva, de rákérdezek a konkrét szituációkra, mi az amit ennyire nem tud kezelni. Valami nagyon nagy dolognak kell lennie, hogy ekkora galibát okozzon. Szerencsére nem ellenkezik többet, hátradől, hogy nekikezdjen a nagy mesének. Veszek egy nagy levegőt magam is, és ledőlök ugyan úgy, mint a beszéd partnerem. Udvariatlan lenne, ha háttal ülnék neki, miközben kiönti a "szívét"
Suspect  Az első történettel jól bele is tenyerelek a közepébe. Vőlegény mi? Hát ez tényleg egy komoly ügy, bár arra következtetek, hogy nagyon az elején történhetett az eset a mondandó alapján. Lehet erre normálisan hozzászólni? Nyilván nem, be fogom a bagólesőmet és hallgatom tovább a többi sztorit. Egy vőlegény az elég közeli kapcsolat, nem szeretnék rondítani az érzéseibe.
A következő történet csak pár évvel ezelőtt esett meg, és ez minden bizonnyal valami quest miatti haláleset, amit magára vesz a buta liba. Veeeh... nem tudom mit csináljak. Maradjak csendben, nézzem tovább a felhőket, még a kínos csend egyszer csak megszakad? Vagy csak szimplán okézzam le és menjek haza? Áh nem, az milyen bunkó lenne már Suspect Minek is gondolkodom ilyeneken, úgy is ami a szívemen az a számon megoldás lesz, legyen bármi következménye. Hülye szokás >.>
- Nos... értem én, hogy szeretnéd megóvni a playereket. Azt is értem, hogy sok fájdalmat kellett elviselned,  megbirkóznod velük. Mélységesen együtt érzek veled, de ettől függetlenül még elég hülye vagy-  tessék, itt is van a frankó a szívemből  - Mindannyian hozunk rossz döntéseket, aminek viseljük a következményeit. Ez van, a jövőt nem látjuk előre, hogy mindig csak a jó megoldást válasszuk. - oldalra fordulva koppintok az orrára.   - tudtommal az egyik nagy céhet vezeted, te végképp nem lehetsz ilyen felelőtlen- fakadok ki, tényleg bolond a lány.
- Azzal, hogy valaki elé ugrasz, megmentheted azt az egyet, közben cserben hagysz vagy 100 másikat. micsoda logika ez? - abba nem megyek bele, hogy minden élet számít, mert így van, azonban ő nem engedhet meg magának ilyet. Vannak kötelezettségei, kötelessége. - Az önsajnálat, önpusztítás egyáltalán nem menő. Szedd össze magad és védd meg a népet azzal, hogy vigyázol a csinos kis hátsódra. Ráadásul még csak nem is vagy egyedül te buta liba Razz Razz - Remélem felfogja mi van, mert lehet tettlegességig fajul a dolog. Aztamindenit, de felhúztam magam  Mad
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Csüt. Nov. 26 2020, 16:05

Elmondta.  És meglepően hamar meg is nyugszom. A franc egye meg, még jobban is érzem magam. Na persze ezt a világért sem mondanám ki. 
Felkönyökölök az első mondata közben. Ha nem folytatná a mondatot, akkor is rákérdeznék, hogy de?  Szóval hülye vagyok... Nyilván... Oké, igazából tudom. Azt nem értem, miért csodálkozik ezen Aincardban... 
Tisztában vagyok vele, hogy nem jósolhatom meg a jövőt... A saját hülyeségem alól viszont ez nem ment fel... Márpedig nem mondhatja senki, hogy ez a két eset nem az én hülyeségem volt. Nem én öltem meg egyiküket sem... de miattam haltak meg. Figyelnem kell a jövőben, hogy ne történhessen meg megint. Na meg... mellőzni a veszélyesé válható ökörködéseket... Mint az előbb a csónakkal.  
-
Elég rosszul járt az Artes, mi? - sóhajtok, majdnem nevetve. Nem beszélek komolyan. tudom, hogy nálam sokkal alkalmasabb vezér is lehetne, de azt is, hogy megteszem ami tőlem telik, hogy a tagokat biztonságban tudjam. 
Viszont... felpiszkál a mondata a cserbenhagyásról.
-
És nézzem végig, hogy valaki meghal, miközben megakadályozhatnám? Álmodik a nyomor - fonom keresztbe a karomat, kicsit az orromat is felhúzva, nehogy túl komolyan vegyen. - Nyugodj meg, nem vagyok teljesen megzakkanva. Eszemben sincs valami őrültség miatt eldobni az életemet. - teszem hozzá komolyan. Mióta ott a barlangban Ditto utánam kiáltott... Nehezen tudnám elfelejteni, hogy még mindig vannak olyanok, akik miatt óvatosnak, és megfontoltnak kell lennem. Hiszen szinte most is érzem a fahéj illatát!
Érdeklődve húzom fel a szemöldököm az utolsó két mondatra. Szóval csinos a hátsóm. Illetve... Mikor mondtam én, hogy egyedül vagyok... Vagy miről tud, amiről én még nem?

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Pént. Nov. 27 2020, 08:56

A nehezen elért, kikényszerített történeteit természetesen csendben végighallgatom. Nem vagyok annyira bunkó, hogy bele-bele pofázzak, ezzel kizökkentve őt. A sztorik ismeretében néhány dolgot már megértek, de néhányat meg nagyon nem és ezt szóvá is teszem a lánykának, talán egy leheletnyivel több indulattal a kelleténél. Azért nem ordibálok, vagy ilyesmi, egyszerűen csak dől a szó a számból, mintha szentbeszédet mondanék valami nagy, engem imádó közönségnek.
Amikor a céhvezérségről beszélünk, a válaszára nagyokat bólogatok
- Így is lehet fogalmazni. De pontosabban te nem jártál jól vele - felelem, majd megy tovább a szövegelés. Mindent amit mondok, azt úgy is gondolom és nem csak a levegőbe beszélek. Hasonló helyzetben ezeket tenném, ehhez hasonlóan élném a mindennapjaimat.
Orron pöckölöm a komolytalanságára, ezzel viccelni se szabad. Ha már vezérkedik, akkor olyat küldjön segíteni maga helyett, aki túl és éli a támadást. Mondjuk egy tankot, az tízszer jobb erre, mint holmi íjászka.
- Ezek után hogy legyek benne biztos? Védett területen pánikba esni? - újabb orrpöci, ha hagyja, és el is nevetem magam. Azért utólag visszagondolva nagyon vicces a szitu.
- Visszatérve a céhedre Suspect - legörgetem a panelt és pötyögök rajta egy sort, majd olvasni kezdem:-  "Számunkra viszont nem a múlt a fontosabb, még ha erőt is merítünk belőle, és tisztelettel adózunk azok előtt, akik olyanná tettek minket, mint amilyenek vagyunk.
A jövőre tekintünk, és új emlékeket formálunk." ez egész jó szöveg, de...- Chakna-ra pillantok, aki még mindig a múltban él egy nagyon picit Suspect - ...nem más csak dísz? - nem kekeckedni akarok, na jó egy kicsit talán, hanem tényleg nem értem az egész.... hmm... nézőpontot? Hát azt se mondjuk...
- Például a név: Artes. Az egy múltbéli név, régen az volt a neve. Erre ti újra felveszitek hogy a MÚLTBÉLI DICSŐSÉG visszatérjen. Érted... a múltbéli. Mikor nektek vadonatúj dicsőség kellene, nem régi :suspect.... vehhh- megdörzsölöm két szemem, majd kis buksi vakarás. Rendes belefájdul az agyam az egészbe.
- Hagyjuk, vegyük azt, hogy nem szóltam. Amúgy sem értek a céhes dolgokhoz :suspect:csak kíváncsi vagyok - tényleg nem, mindazonáltal érdekel ez az ellentmondás. Azokban
mindig van valami izgalmas \o/
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Nov. 27 2020, 11:04

- Hogy érted? - kérdezek vissza. Miért jártam volna rosszul az Artesben? Hiszen a céh ad értelmet az életemnek. Okot, hogy folyamatosan küzdjek.És nem utolsó sorban lehetőséget, hogy folyamatosan lefoglaljam magam, és ne gondolkodjak a régi dolgokon.
Már másodszor pöcköl orron. Ezt már nem engedem csak úgy el, mint az elsőt. Látványosan megdörzsölöm a pöckölés helyét, mintha fájna.
- Nem tehetek róla, ha olyan szerencsétlennek látszol, hogy védett területen is bajod eshet - emelem meg tanácstalanul a vállam és a karom, egész picit nyelvet is öltve rá... Aztán hiába próbálom az újabb pöckölést védeni. Erre viszont már drámaian hátravetem magam, szenvedve a csúnya gonosz támadás miatt.
Nem is kelek fel, úgy hallgatom a céhünk bemutatkozását. Nem az én munkám, nem is az én ötletem volt. Cearso gondolta úgy, hogy visszatereli a céhez az eredeti irányába. Én pedig úgy döntöttem, ezt az irányt szeretném tovább folytatni.
- Ne engem kérdezz. Én csak egy buta liba vagyok csinos kis hátsóval - vonok vállat, de már a mondat végén kuncogok, és végül csak felülök, hogy válaszoljak rendesen is. Már ha hagyja.
- Az elődöm gondolatai. - jegyzem meg csendesen. - Azt jelenti, hogy nem felejtjük el, miből, és hogyan lett a céhünk az, ami most. - ezért is nem változtattam ezen a szövegen. - és a tapasztalatokat felhasználjuk, hogy olyan jövőnk legyen, amiben boldogan élhetünk - ecsetelem, egészen őszintén fénylő tekintettel, és mosollyal. - Ez lesz a mi vadi új dicsőségünk. Pont ezt szeretném én is elérni. Hogy a jövő boldogabb legyen - teszem hozzá, elhallgatva a mondat második felét: másoknak. Nekem valahogy... már mindegy. De ameddig tehetek érte, hogy másoknak szebb legyen a jövője, addig örömmel teszem is, amit ehhez kell.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Akito Pént. Nov. 27 2020, 14:52

Egész jól elbeszélgetek a csajszival, nagyjából fel is dolgozza azt, amiről beszélek,  nem teljesen, de már elég szép haladásnak számít. Ő is makacs, én is, neki is megvan a saját igaza meg nekem is. Persze nekem jobban, de nem erőltetem annyira, mert felesleges hisz nőből van. Teljesen egyetérteni meg amúgy sem fogunk, az, hogy meghallgat már bőven jó, viszont ez az incselkedés....
- Oh igen? - kérdezek vissza picit morcosan - ugye tudod, hogy ezt olyan embernek mondod, aki teljesen egyedül volt ezidáig? Mégis élek és virulok, holott volt pár húzós helyzetem nekem is, de megoldottam. A túlélés mestere vagyok Cool - cöh, még hogy én szerencsétlen, azt a szemtelen mindenit neki.  Ha nem feküdt volna ki az előző orrpöcimtől, akkor kapna még egyet, de így már nem olyan vicces, mintha hullát gyaláznék vagy hasonló.
- Igen, valóban az vagy, de nem csak a hátsód csinos, hanem a pofid is, meg amit eddig láttam tüdőkapacitásban is szép eredményeket produkálsz. - dicsérem és ezt komolyan is gondolom, még ha nem is hangzik úgy- bár ha ledobnád a textilt, pontosabb jellemzést tudnék adni Razz - incselkedek vele én is kicsikét, na nem mintha nem lenne igaz az állításom, simán megnézném a csupasz idomokat
Mikor felhozom a céh csalogatószövegét, meg az ezzel fennálló ellentmondást,  már jön a válasz, a mellébeszélés, a megmagyarázás.... se füle, se farka.
- Ne az elődöd gondolataival gyere. Én rád vagyok kíváncsi, Chaknára a céh vezérére Razz - félig meddig azért mond jó dolgokat, de ez olyan mintha valami happy end-es meséből rángatná elő. Vagyis egyáltalán nem igazak Aincrad kegyetlen világára.
- Nem vagytok egyformák. Te azt akarod, hogy a jövő legyen boldogabb, néhányan azt, hogy saját maguk és valaki biztosan azt, hogy te is boldogabb legyél Suspect de ahhoz a jelen kell és nem a jövő - nyomom a nagy bölcsességet Cool  Biza ez van, a jelent meg kell élni, nem abba kapaszkodni, hogy később jobb lesz. A jelenben kell változtatni, nem a jövőben.
- Amúgy hagy kérdezzek már valamit. - nézem közben tovább az eget, egy kis szüntet hagyva - nem szexelünk? - úgy teszem fel, mintha a világ legegyszerűbb kérdése lenne. De hát... miért ne? Szóból ért az ember nem? Nemleges válasz esetén sem csüggedek el annyira
- Kár, a vízben  "felcsigáztál" de legalább megpróbáltam - mondom mosolyogva, a lelkiismeretem tiszta
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Nov. 27 2020, 16:42

Nem fárasztom magam válasszal. Mindenki ezt mondaná magáról. Még én is. Mert nem akarom, hogy aggódjanak miattam. Ezután gondolja, hogy beveszem ezt a maszlagot? Majd visszatérünk rá ha épségben kijutottunk.
Remélem nem nézi az arcomat, amit lassanként égni érzek a szemtelen megjegyzéseitől.
- És abban mi lenne az izgalom? A képzeletre is kell hagyni dolgokat - osztom meg vele a női nem egyik nagy titkát, amit a nagymamámtól tanultam. Igen, az uncsi, ajtótámaszos könyves nagymamámtól.
Végül csak a céhre terelődik a szó. Már meg sem lepődök azon, hogy úgy fogadja, mintha valamiféle gyerekes, vagy épp szentimentális marhaságot mondanék. 
- Az első lépés, hogy kinyissuk ennek a nyamvadt börtönnek az ajtaját. Nem a mi céhünk van leginkább felkészülve erre, úgyhogy mi igyekszünk azokat támogatni, akik máskülönben ki lenének szolgáltatva a rendszer kénye-kedvének képtelenül megvédeni magukat.  Még sok dolgom van, hogy ezt a lehető legjobban csináljuk. - magyarázom kicsit, mert való igaz, hogy eddig általánosságban beszéltem, nem a saját konkrét véleményemet kidomborítva.
-Mutass valakit, aki szeretné, hogy én legyek boldog - kérdezem kényszeredettel felkuncogva. Nem, nem azért mert én nem tudok ilyet. A játékban is, még életben. De nem hiszem, hogy ismeri a kapcsolatrendszeremet, szóval csak nagy a szája. És kíváncsi vagyok mire fel.
Kíváncsian nézek rá, amikor kérdezni akar. Ki vagyok én, hogy megtiltsam neki? Kérdezni mindig szabad, maximum válasz nem fog érkezni. A kérdésre aztán először elkerekedik a szemem. Aztán próbálom visszafojtani a rámtörő nevetést. Vagy egy percig sikerül is, de aztán  görcsberándulva nevetek. 
- Nem bonyolítod túl a dolgokat, ugye? - kérdezem, ahogy lassan úrrá leszek a nevetésen. - Pedig ez nem működik ilyen egyszerűen - mondom azért még mindig küzdve a nevetéssel.
- Oh, szóval ezt nevezed próbálkozásnak - gondolkodom el, piszkálódva kicsit. Milyen nő lennék, ha ilyen egyszerűen adnám magam?

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 4 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.