Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] T'urk

+8
Angelica Katharina
Traumnis
Miu
Cearso
Shakan
Kokoro
Morrigan
Lizbet
12 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Szomb. Nov. 08 2014, 04:46



A boss által elszenvedett sebzés: 14
A sebzés okozói:Miu: 14


Játékos egyéb cselekvések:

Boss cselekvések:
T'urk 7 hp-t sebez Morrigan-ba


Ismeretlen számláló: 2/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 0c5ee4ef2b7eb9517e79f2f5852b3fa2_845d03a93a8f2dd6fad419f5ade5ce67153c97be

-------------------
Morrigan: 42 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Cearso: 30 HP, 4 páncél
Miu: 40 HP, 25 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 24 páncél
Akae: 40 HP, 15 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 9 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Shakan jön, nem pihen.



sorrend, pontok:


A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 08 2014, 12:07-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Shakan Szomb. Nov. 08 2014, 07:35

Miért Trau jön? 5 poszttal feljebb világosan le van írva a sorrend.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Szomb. Nov. 08 2014, 12:08

javítva, sorry az én sorrendem néztem... és Shakan moderáld magad, mert nem leszünk jóban. Smile
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Shakan Szomb. Nov. 08 2014, 12:50

/Gomenne.Embarassed/

No, elindultunk hát a bosshoz, lá-lá-lá
Asu néni adott poticskát, lá-lá-lá
Megérkeztünk a bosshoz, lá-lá... Ez meg mi a cuki? És ez lenne az ellenfelünk? A legszívesebben megölelgetném, ahelyett hogy harcolnánk ellene.
Az mondjuk már nem tetszik, ahogy leszedi rólam a páncélt. Nem ért nagy veszteség, hiszen az még a kezdő felszereléseim közé tartozott, de akkor is.
-Hess innen, hisz úgy is van itt neked sok másik kacat. Miért pont az enyém kell?
Na ezért megfizetsz, és már támadom is a tolvaj szarkát, a pici kis kardocskámmal.

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 08 2014, 12:50

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] T'urk - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Szomb. Nov. 08 2014, 23:48

Nem lesz ez így jó... A sebzése mindenképpen magasabb lett, miután lelopta Shakan páncélját. Nidda! Ez ravnoskodik! O.O Hogymegazanyád...! >.> Mindennek tetejében már egész szépen fogy a HP-m, aminek nem örülök. Nem lesz ez így jó... Egyelőre gyógyulni sem tudok, ráadásul senki nem tud leswitchelni. Ki kell bírnom, amíg nem a saját köröm következik, már ha addig nem murdálok meg. ._. Nem ártana. Hmm... Hiba volt önmagamat beküldeni elsőként.
- Valaki switcheljen le! A cuccára pedig mindenki figyeljen. - annak ellenére, hogy nagyrészt engem támadott, azért egyszer Kokorot is megrugdosta. Tehát jobban kell figyelni erre ezentúl. Nem engedhetünk meg magunknak még egy ilyen hibát. A számláló hamarosan ismét eléri a végét, tehát megint lopkodni fog valakitől a nyomorék. >.>

//OFF edit: Az új switch rendszerrel kapcsolatban ez a rész nem lett szerkesztve a szörnyharcok rendszere topicban. Ott ugyanis az van, hogy parancsnokot nem lehet leswitchelni. Szóval felejtsétek el, amit egy körrel ezelőtt mondtam, a régi rendszer megkavart.//
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Hétf. Nov. 10 2014, 12:54

T'urk ráugrik Katharinára és szinte letépi róla a sisakot, hogy aztán újult erővel térjen vissza áldozatához

A boss által elszenvedett sebzés: 9
A sebzés okozói:Shakan: 9


Játékos egyéb cselekvések:

Boss cselekvések:
T'urk 8 hp-t sebez Morrigan-ba


Ismeretlen számláló: 3/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 0d6ee91abcc11d65211d8f69a6fb324e_e62d2a7740e9d7d15ddef26a8f13c98f85d9beac

-------------------
Morrigan: 34 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Cearso: 30 HP, 4 páncél
Miu: 40 HP, 25 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 40 HP, 15 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 9 páncél
-------------------
nincs halott/kiesett játékos
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Cearso jön, nem pihen.



sorrend, pontok:


A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 10 2014, 20:12

Elértünk a miniboss-hoz.
És akkor előjön egy alig a derekamig érő kis lényke. Ez lenne az a veszélyes miniboss? Most már legalább azt értem, hogy miért nem jöhetnek ide 10-esnél nagyobb szintű játékosok. Nekik pár csapás lenne ez az egész.
Ahogy nézem a többiek ezt nélkülem is el tudják intézni. Ide nem kellek én is. De hogy boldog legyen a parancsnok is, követem az utasításait.
-Switch Morrigan.
Ahogy nézem Turk meghatározott időközönként lopkodja a felszereléseket, tehát minél kevesebb ember van egy játékos két támadása közben, annál nagyobb valószínűséggel maradnak meg a cuccai.
Majd leguggolok Shakan-hoz, és a következőt mondom neki.
-Kellet neked ide is elrángatnod. Na, Jó legyél.
És előkaparászom a menümből a Hazatérés Kristályomat.
Én már láttam azt, amiért idejöttem, tehát nincs értelme maradnom.
-Ide én nem kellek az én minimál sebzésemmel, és akinek nem tetszik a hozzáállásom az keressen fel majd az arénában. Kezdetek Városa.
Adom ki végül az utasítást a kristálynak. És ezzel valószínűleg sikerült elintéznem, hogy egy darabig ne unatkozzak az arénában. Vagy nem.

/switch Morrigan-ra, majd teleport haza, nem támadom T'urk-ot/

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Kedd Nov. 11 2014, 00:52

T'urk egy pillanatra megtorpan, belövi új célpontját, azonban azt félúton szemelől téveszti, így visszatér a kedvencéhez

A boss által elszenvedett sebzés: 0
A sebzés okozói: -


Játékos egyéb cselekvések:

Boss cselekvések:
T'urk 8 hp-t sebez Morrigan-ba


Ismeretlen számláló: 1/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 0d6ee91abcc11d65211d8f69a6fb324e_e62d2a7740e9d7d15ddef26a8f13c98f85d9beac

-------------------
Morrigan: 26 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Miu: 40 HP, 25 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 40 HP, 15 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 9 páncél
-------------------
Cearso - kiteleportált
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Akae jön, nem pihen.



sorrend, pontok:


A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 12 2014, 10:50-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Kedd Nov. 11 2014, 13:21

Nem egyszerűen felháborító, de undorító, amit ez a Cearso gyerek művel. Direkt kérdeztem az emberektől, mielőtt beléptünk, hogy ki az, aki vissza akar fordulni. Nem szégyen az élet féltése, hiszen ez a legnagyobb értéke. De a gyávaság, s mások cserben hagyása, az igenis, az. Megjegyeztem ezt tőle, s revansot fogok követelni tőle. Feltéve, ha a többiek nem hagynak cserben, vele ellentétben. Az már teljesen biztos, hogy soha többé nem akarok ezzel a Cearsoval akár csak egy küldetésben találkozni. S másokat is figyelmeztetni fogok erre.
- A rohadék... - szívom a fogamat, mialatt a félresikerült switch miatt újra engem támad a miniboss.
- Senkit ne tévesszen meg a saját adatlapja! Sok kicsi sokra megy ugyebár! Mindenki számít, aki itt van, mindenki jelentős! T'urk kinézete se tévesszen meg senkit. Ez nem egy cukiság, amit lehet babusgatni. Ez a dolog azért van itt, hogy megöljön minket, s nem számít neki, hogy még gyerek vagy, vagy nő. Aki cserben hagyja társát, az megöli őt. - valamiféle lelkesítő beszéddel próbálkozok. Igyekszem rövidre fogni, de fontos éreztetnem a többiekkel, hogy mindenki mindenkiért felel. Cearso indikátora hazudik. Ugyanolyan vörösnek kéne lennie, amilyen a két pirié. Szánalmas.
- Akae, switchelj! Aztán Trau switchelje le őt, majd Rin jön. Két támadást kéne kibírnod majd. A boss ereje minden egyes lopás után megnő. - adom ki az utasításokat. Még egy ütés, és sárgára váltok. Amíg azonban nem az én köröm jön, addig nem vagyok képes meggyógyítani magam. Pedig az a kevés is számítana.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Akae Kedd Nov. 11 2014, 16:47

Odaértek végre a Minibosshoz, és Akae már nagyon várta vajon milyen nagy bestiát is kell nyárson sütnie, de a várakozásával ellentétben egy igen igen picit ellenfél áll előttük. MAjd ahogy figyelemmel követte a harcot egészen az ő köréig látta hogy ez az apróság nem is túl gyenge, sőt viszonylag még erős is hisz eddig már kettő játékosról is ellopott egy egy felszerelést. Madj mikor meghallotta amit Cearso mondott attól nagyon mérges lett és hát ott állt előtte a boss hogy levezethesse az összes feszültséget. Majd miután a parancsnok kiadta az utasítás hogy Akae következik ő azonnal rávetette magát az ellenfelére.
- Ennél többet vártam Cear...
Jelentette kis elkeseredetten Akae.
- Vettem!
Válaszolt a parancsoknak.
- Switch Morrigan.
És már neki is ugrott az aprócska bossnak.
- Lobbanj fel! Démonláng!
Suttogta a képességeinek a hívószavát majd a boss felé vágott kéken lángoló lándzsájával, melynek fénye beragyogta a barlangot.


/Kimarad hogy mennyit is kell dobjak hogy találjon Razz/

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 11 2014, 16:47

The member 'Akae' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] T'urk - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Szer. Nov. 12 2014, 10:49

T'urk célpontot vált, Morriganról átugrik Akae-chanra és őt kezdi püfölni teljes erejéből.

A boss által elszenvedett sebzés: 21
A sebzés okozói: Akae: 21


Játékos egyéb cselekvések:
Képesség használat: siekres

Boss cselekvések:
T'urk 8 hp-t sebez Akae-be


Ismeretlen számláló: 2/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 12e90032211788465d82a438aaa426b7_60872f810a6975a87956effc43c85f73f8b0eec3

-------------------
Morrigan: 26 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Miu: 40 HP, 25 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 40 HP, 7 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 9 páncél
-------------------
Cearso - kiteleportált
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Traumnis jön, nem pihen.



sorrend, pontok:


A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 12 2014, 19:30-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Akae Szer. Nov. 12 2014, 15:00

Liz Smile elfelejtetted a képim hozzá adni Smile

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Szer. Nov. 12 2014, 19:26

Nem felejtettem el Smile és az ilyen észrevételeket ic nyilvánuljon meg, ha kérhetem Smile mert bossinfó Suspect de abban igazad van, h egy sort kihagytam...
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Traumnis Szer. Nov. 12 2014, 20:50

Ahogy megérkezünk, gyorsan szemügyre veszem a csata helyszínét. Tippre itt valami sárkány, griff, vagy valami hasonló szarka lakik, megpróbálok felkészülni rá, hogy ne lepődjek meg vagy ijedjek meg, bármi is az. Aztán, ahogy megjelenik a boss, nem tudom, mit kellene mondanom. Elég furcsa, hogy egy ilyen kis izé a boss.
- Hát… aranyos- azért, ahogy nézem, a sebzése meg az élete alapján simán van olyan szinten, hogy tényleg boss legyen, engem pár támadással meg tudna ölni. Oda is figyelek, hogy nehogy a közelébe kerüljek, főleg, mert úgy tűnik, még a tárgyakat is lopkodja. Jó, olyan nagyon nem hiányoznának az ócska tárgyaim, de nem lenne jó mégse, ha az enyémet vinné el.
- Ezt a gyökeret…- valahogy nem tudom szó nélkül hagyni, ahogy Cear lelép, főleg nem értem, hogy miért ijedt meg ilyen korán, amikor íjász, és nem kéne közel mennie ahhoz, hogy sebezzen. Azt már eldöntöttem mindenesetre, hogy őt jó messzire elkerülöm a továbbiakban, mert ha barátokra vagy segítségre van szükséged, nem olyanokat akarsz, akik lelépnek, ha gáz van. Tényleg nem értem, minek jött el egyáltalán.
Előkaparom azt a mérget, ami meggátolja a speciális képesség használatát, és felkenem a jobb kezemben tartott tőrre, mielőtt támadnék. Előbb a jobb, azután a bal kezes tőrömmel próbálom megszúrni az apróságot, azután visszahátrálni, és lehetőséget hagyni a nagyobb hápésoknak. Ha minden jól sikerült, akkor nem tud most ellopni semmit egy rövid ideig.


/Az első kockás késemre rákentem egy gyenge speciális mérget./
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 12 2014, 20:50

The member 'Traumnis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] T'urk - Page 3 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] T'urk - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Vas. Nov. 16 2014, 12:33

T'urk ráugrik Miu-ra és megszabadítja őt a köpenyétől

A boss által elszenvedett sebzés: 20
A sebzés okozói: Traumnise: 20


Játékos egyéb cselekvések:
Mérgezés: Sikertelen

Boss cselekvések:
T'urk 9 hp-t sebez Akae-be
T'urk lelopja Miu Hősi köpenyét


Ismeretlen számláló: 3/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 E787790298477a367d2b27d2b2002ba4_ed811357555c5936431d92d21d9b310d07286bb2

-------------------
Morrigan: 26 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Miu: 40 HP, 17 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 38 HP, 0 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 9 páncél
-------------------
Cearso - kiteleportált
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Kita jön, nem pihen.



sorrend, pontok:

A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes[/b]
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Rinarin Ai Kita Vas. Nov. 16 2014, 20:38

Szép lassan megérkeztünk a Minibosshoz, akire mint kiderült, a „mini” egy nagyzoló megjegyzés volt csupán. Egy törpe volt, annak is kicsi. Ha nem tudtam volna, hogy egy ilyen játékban a legkisebb ellenfelek lehetnek a legszemetebbek, megtéveszthetett volna a látványa, de így annyira nem lepett meg ami következett. Annyit azért megjegyeztem magamban, hogy bizony-bizony cuki volt, s ha tehetem befogom petnek.
Aztán elkezdődött a püfölde, én pedig csak kapkodtam a fejem, hogy most akkor mitévő is legyek, mit kéne tennem. Mindenki rohangált, én pedig csak álltam ott hátul, és pislogtam, mint tinilány a tivornyán. Akkoriban még nem volt hozzászokva a szemem ahhoz, hogy a háttérből irányítgassam az eseményeket, és főként a csapattársaimat figyeljem, mintsem az ellenfeleket. Akkor és ott a lehetőséget kerestem, s azt hiszem akkoriban jött az első szikra. Felemeltem a rapíromat, és arra ugrottam ahol a legutóbbi hp-csík villanást láttam.
– Switch Akae. – Kiáltottam, s ezzel kivehettem a további bajok alól a csapattársat. Viszont azt be kell látni, eléggé meggondolatlan dolog volt ez tőlem, tekintve, hogy úgy lehet a legpehelysúlybb játékos voltam az egész party-ban. Nem nagyon tudtam mit tenni, támadnom kellett, mielőtt megcsaphattak volna. Fogtam tehát a kardom, és offenzív véleménycseréhez folyamodtam.

_________________
[Miniboss] T'urk - Page 3 Sig_Alap_www.kepfeltoltes.hu_
Rinarin Ai Kita
Rinarin Ai Kita
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 126
Join date : 2014. Aug. 26.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 16 2014, 20:38

The member 'Rinarin Ai Kita' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] T'urk - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Morrigan Hétf. Nov. 17 2014, 10:29

A sorozatos püfölése legalább arra jó volt, hogy nagyjából megértsem, miért is jó neki, hogy elravnoskodja a páncélokat. Leszámítva azt, hogy ezzel értékes pontokat veszítünk a statjainkból. Két gondolatom is támad, hogy hogyan is kéne kivitelezni a következő kör taktikáját, ám az offenzív helyett most inkább a defenzívet választom. Sok hasznát nem találjuk a páncéljainknak egy darabig úgy sem. A miniboss élete legalább sárgában... remek. Talán a kör végéig sem kell elérnünk, hogy az első HP csíkját semmissé tegyük.
- Shakan, Traumnis, Kokoro! Ti jöttök! - röviden, gyorsan hadarom el, hogy ki mikor következik. A továbbiakat majd később közlöm, attól függően, hogy a miniboss kitől mit fog elbugázni. Így aztán minden egyes tolvajlása után fogom közölni, hogy éppen ki támadjon.
- A hasznos képességekkel pedig senki se spóroljon! - kevesen használtak képességet, de ezúttal a saját hasznunkra kéne fordítani ezeket.

//Új sorrendet tehát Turk minden egyes lopása után, vagyis hármasával közlöm majd.//
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Pént. Nov. 21 2014, 14:24


A boss által elszenvedett sebzés: 5
A sebzés okozói: Kita: 5


Játékos egyéb cselekvések:


Boss cselekvések:

T'urk 9 hp-t sebez Kita-ba


Ismeretlen számláló: 1/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 9a5cf0043761e559991ba0b94717270c_89f98b87d603a6ecdfe68a42c24adec00a8acf1e

-------------------
Morrigan: 26 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Miu: 40 HP, 17 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 38 HP, 0 páncél
Rinarin Al Kita: 40 HP, 0 páncél
-------------------
Cearso - kiteleportált
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Shakan jön, nem pihen.



sorrend, pontok:

A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Shakan Hétf. Nov. 24 2014, 12:02

Most én jövök, de-de én alig tudok csinálni valamit.
-Most mit kéne csinálnom?
kérdezem értetlenkedve Morrigan parancsnokot
De azért megcsapkodom a tolvaj szarkát
/1 támadás/

_________________
Színem:
#99abcd
Beszéd színe:
#99ccff
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 29

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 24 2014, 12:02

The member 'Shakan' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] T'urk - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Lizbet Kedd Nov. 25 2014, 16:09


A boss által elszenvedett sebzés: 9
A sebzés okozói: Shakan: 9


Játékos egyéb cselekvések:


Boss cselekvések:

T'urk 9 hp-t sebez Kita-ba


Ismeretlen számláló: 2/3


Életpontok/adatok:
[Miniboss] T'urk - Page 3 C0f2aa40d1ad70eea756b7ad46404a04_439de934599d9910736742bccf7fae28e19eadde[Miniboss] T'urk - Page 3 Cad2ee6f0f156e2399bd4fd1c264f418_cdc23fa6f9760c0c21a7ed35ab7a31b1f82a991b

-------------------
Morrigan: 26 HP, 0 páncél
Kokoro: 50 HP, 25 páncél
Asuka: 85 HP, 16 páncél
Shakan: 50 HP, 8 páncél
Miu: 40 HP, 17 páncél
Traumnis: 30 HP, 11 páncél
Katharina: 30 HP, 17 páncél
Akae: 38 HP, 0 páncél
Rinarin Al Kita: 31 HP, 0 páncél
-------------------
Cearso - kiteleportált
-------------------
Parancsnok: Morrigan
-------------------


Traumnis jön, nem pihen.



sorrend, pontok:

A többiek adatait, csak akkor írom le, mikor sorra kerülnek.  tekintve, hogy nem ismeritek a boss adatait Very Happy és ne tessék megijedni az eltérő értékektől, mert ez érdekes egy boss Rolling Eyes
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] T'urk - Page 3 Empty Re: [Miniboss] T'urk

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.