Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Mezeje

+5
Utahime
Kokoro
Desdemona
Scott Thompson
Cardinal
9 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 20:32

Egyet igen, még kettő áll az utatokban. Ezek most már nem csak röfögnek, de meg is próbálnak titeket felöklelni. Egész pontosan Kokorot, és mivel kilépett a burok mögül, így a páncélja is elveszett.

Kokoro 2 sebzést szenved el.

Életek
Vaddisznó #1: halott
Vaddisznó #2: 10 HP
Vaddisznó #3: 10 HP

(3) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(3) Desdemona: 29 HP
(1) Kokoro: 13 HP
(3) Scott: 10 HP, 2 páncél

Scott következik, kétszer támadhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Scott Thompson Hétf. Ápr. 21 2014, 11:51

~ Francba. - mellé ment a támadásom, de szerencsére ez a phoenix megint megjelent és kiirtott egy populációt. Inkább örülök neki, mintsem hogy az EXP vagy a Loot miatt aggódjak, az életem fontosabb ennél. Közben még egy osztag vaddisznó közeledik, aminek az előfutárja gyorsan távozik a vadászmezőkre. Nincs mit tenni, a többi is erre a sorsra fog jutni. Kokoro és társa gyorsan végezz is az egyikükkel, de rögtön célpont lesz belőle.
~ Ilyen nincs... - itt ez a lány, még egy társa is van, de ő azért is beleszáll a harcba. Persze rögtön neki is megy a másik kettő. Ha már egyszer a védelmére keltem, akkor most se lesz máshogy. Olyan... jó végre kikelni a bábomból két év után. Bár addig könnyű beszélni, amíg nem kaptam be még egyetlen pofont se.
Ott remek és az egyik disznót egy függőleges vágással kívánom tálcára juttatni a röfikét. Végre elememben vagyok. De hogy az idomárok miért nem hagyják, hogy az állatkáik küzdjenek helyettük számomra rejtély marad...

// A disznótort a #2 számú disznón végzem el //

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 2 2vwiemd
Scott Thompson
Scott Thompson
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 53
Join date : 2014. Mar. 07.
Age : 25
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szer. Ápr. 23 2014, 12:22

Jó hurkatöltést és pálinkázást, Scott Very Happy

Kokoro 1 sebzést szenved el.

Életek
Vaddisznó #1: halott
Vaddisznó #2: halott
Vaddisznó #3: 10 HP

(3) Utahime: 30 HP, 10 páncél
(3) Desdemona: 29 HP
(1) Kokoro: 12 HP
(5) Scott: 10 HP, 2 páncél

Utahimét várja a befejezés.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Utahime Szer. Ápr. 23 2014, 15:01


Elintéztük a farkasokat, majd egy árva vaddisznó jelent meg, talán kissé tétován közeledve. Mintha megijedt volna a létszámunktól. Aisuék viszont hamar neki is mentek, hogy véget vessenek szerencsétlen teremtésnek. Az újabb három disznó ami megjelent sem tűnt nagy fenyegetésnek. Ha ilyen kevés jelenik meg egyszerre, és gyorsan lecsapjuk őket, az majdnem azt jelenti, hogy exp-ért cserébe lassan töltögetjük vissza az életünket... Nem is tűnik rossz felállásnak, erre nem az egyik kevés életű hagyja el a pajzsot, amit kapott? Már nem mintha nekem sokkal több tapasztalatom lenne harci ügyekben és látszólag még nincs különösebb veszély sem. Sóhajtok egy nagyot, és megtapsolom, mikor felénk fordul.
- Szép volt, de ne feledkezz meg a többiről se! - Mutatok a maradék két mobra, ami bosszúszomjasan indult meg felé. Nem csata közben kell elfordulni az ellenféltől. Indultam volna, hogy a segítségére siessek, de messzebb volt tőlem. A közelebb álló fiú, aki korábban pajzsot adott neki az egyikkel már végzett is, én pedig feléjük dobtam Falcot, hogy oldja meg az ottani ügyet. Az egy elegáns zuhanórepülés után földet érve, közelebb totyogott, majd megpörkölte a maradék disznót.


_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 27 2014, 13:14

A kazamatát sikerrel teljesítettétek, gratulálok! A csapat jutalma 20 xp és 50 arany, valamint zsákmányoltatok 3x Munkálatlan Bőrt és 1x Vörös Pitypangot is. Ha megbeszéltétek, hogy osztjátok fel, itt jelentsétek be.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Júl. 05 2014, 18:04

Suzume - HP:10 | F:2 | E:0 | I:3 | K:2 | GY:3 | S:4 | P:2
Kremylla Lyeen - HP:20 | F:5 | E:10 | K:4 | GY:13 | S:2 | P:24
Kokoro - HP:30 | F:5 | E:5 | I:17 | K:4 | GY:10 | S:2 | P:25
Blade - HP:15 | F:3 | E:3 | K:2 | GY:2 | S:2 | P:2
Leone - HP:20 | F:2 | E:1 | I:3 | K:2 | GY:2 | S:1 | P:2

13x Kremylla Lyeen (Sebzés: 10, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold
10x Kokoro (Sebzés: 5, Pet sebzés 17, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold
Suzume (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Suzume
Suzume
Kobold
Leone (Sebzés: 1, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Leone
Kobold
Blade (Sebzés: Z:3 / S:4 / P:4, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Blade
Kobold

Életek
Kobold #1: 8 HP, 2 páncél
Kobold #2: 8 HP, 2 páncél
Kobold #3: 8 HP, 2 páncél
Kobold #4: 8 HP, 2 páncél
Kobold #5: 8 HP, 2 páncél

Kremylla: 20 HP, 24 páncél
Kokoro: 30 HP, 25 páncél
Suzume: 10 HP, 2 páncél
Leone: 20 HP, 2 páncél
Blade: 15 HP, 2 páncél

Döntsétek el, szeretnétek-e találkozni a harc előtt, ha igen, akkor nincs sorrend.
Ha egyből belecsaptok a lecsóba, akkor viszont Kremylla kezd. Dobnia nem kell, 11-szer támadhat az öt koboldra, és ezalatt kétszer kéne pihennie, ha minden támadására szükség lenne.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Suzume Pént. Júl. 11 2014, 17:03

Végre ez is elérkezett. Már jó ideje terveztem ezt a kis kalandot és most már a megfelelő csapat is megvan hozzá. Na jó ez utóbbit csak remélni tudom mert egyáltalán nem a képességeik miatt választottam őket társul, de hát  meglepetés izgalma adja az egész ízét :3. Egy fa ágáról néztem az előttem elterülő mezőre kivételesen emberi alakban. Felmászni ugyan nem tudtam rá csak úgy még annak ellenére, hogy alig két és fél méter magas lehet talán az ág amin csücsültem, kellet hozzá a képességem segítsége. De így legalább viszont a többiek tutira felismernek. Türelmes várok még mindenki más meg nem érkezik, az érkezőket pedig üdvözlöm. Amint megvan a kis csipet csapat lehuppanok a fáról.
- Na akkor csapjunk is bele. Vegyetek Partyba így láthatjátok egymás nevét. – Utasítom őket. – Aki előbb oda ér azé az első mob ^^. – Jelentem ki és elindulok a mező felé.

/Döntsétek el ti akartok-e még külön beszélgetni. Ha nem akkor vagy nekem vagy Kremyllának dobjatok egy pü-t hogy akkor kezdjen Very Happy/
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 21 2014, 16:40

No?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kremylla Lyeen Hétf. Júl. 21 2014, 21:29

Megbeszélt időpontra és megbeszélt helyre érkezek. Le se tagadhatom, hogy feszült vagyok ettől az egésztől, hiszen soha nem kazamatáztam, ráadásul a társaimmal is csak most találkozok. Jó, vannak küldetések, amiken szintén akkor ismerkedek meg a társaimmal, és csak reménykedni tudok, hogy nem kellemetlenkedő bajkeverők lesznek. Suzumétól kitelik, hogy néhány elmebeteg is benn legyen a csapatban, hiszen engem is csak random választott ki - a rizs döntött őhelyette!
Ahogy ezen morfondírozok, visszaemlékezek, meg is látom a gondolataimban emlegetett szamarat, már ahogy a mondás tartja. Elmosolyodok őt látva, hiszen azért mégsem egy hétköznapi beszélgetésben volt vele részem. Őt magát sem lehet hétköznapinak nevezni - szerintem meglehetősen különös figura, ugyanakkor szerethető is.
Utasítására én meg is teszem a partyba vételt, menürendszerben keresgélek, nyomogatok, és már meg is van a csoport. Suzume következő kijelentésére meghökkenek, kissé felelőtlenség előrerohanni, nem? Á, az életével játszik így! Pislogok párat, ez nem vesz el tőlem sok időt, szóval az első léptei után már én is rohanva indulok el. Ismételgetve magamban az előző szavakat, egyre csak felszítom a bennem élénken élő versenyszellemet, és gyorsaságomnak hála mindenkit lehagyok. Persze erre nem figyelek fel azonnal, annyi viszont bizonyos, hogy Suzume is a hátam mögé kerül, még ha pár lépésnyi előnnyel is rendelkezik. Rohanás közben kivonom kardom, és az utamba kerülő mobokat kezdem kaszabolni: először az egyest, utána a kettest, aztán a hármast, a négyest, végül az ötöst. Számomra eszméletlen sebességgel haladok, és ha még nem értek be a többiek, illetve valamelyik kobold túlélte a csapásomat, akkor leszek szíves még egyet belehasítani annak pixeles testébe.

_________________
Stat::


Adatlap
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 31 2014, 13:44

Kremylla seperc alatt megtisztítja a terepet a koboldoktól egyedül is. Vagy mégsem? Míg nem figyeltek, újabb négy apró, bosszantó lény terem mellettetek.

10x Kokoro (Sebzés: 5, Pet sebzés 17, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold
Suzume (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Suzume
Suzume
Kobold
Leone (Sebzés: 1, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Leone
Kobold
Blade (Sebzés: Z:3 / S:4 / P:4, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Blade
Kobold
13x Kremylla Lyeen (Sebzés: 10, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kobold

Életek
Kobold #1: 8 HP, 2 páncél
Kobold #2: 8 HP, 2 páncél
Kobold #3: 8 HP, 2 páncél
Kobold #4: 8 HP, 2 páncél

(5) Kremylla: 20 HP, 24 páncél
Kokoro: 30 HP, 25 páncél
Suzume: 10 HP, 2 páncél
Leone: 20 HP, 2 páncél
Blade: 15 HP, 2 páncél

Kokoro és Jackal jönnek tízszer, ebből egy pihenő.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Csüt. Júl. 31 2014, 15:45

Egyszer már voltunk itt. Csak akkor még ketteskén. Még nem volt velünk Norm. Meg voltak ott többen is. Még hárman, két idomár. Az egyikük nagyon erős volt. Én akkor még gyenge voltam. Most viszont én is erős vagyok. Mirika megmondta. A legjobb felszerelést kaptam. De még nagyon sokat kell fejlődnöm. Hogy legyőzzem egy nap a vörös hajút.
A nevelőkre egyre kevesebbszer gondolok.
Most is vannak még páran. Nem ismerem őket. Egyiküket sem. Nem is mutatkoznak be. Csak a csapat miatt tudom a nevüket. Nem tudom, szabad-e megjegyezni. Inkább nem is teszem. Nem is tudom, melyikük kicsoda.
A fekete hajú el is indul. Egy másik viszont megelőzi. Övé az első pár mob. Pixeleső hullik a fűre, Jackal pedig csalódott. Dühöse vakkant egyet, és előre ugrik. Füleibe erősen kapaszkodik Norm, a pók. Csipog is, talán hogy figyeljen rá a sakál.
Újabb négy kobold bukkan fel. Jackal egy harapással szedi szét őket. Mint egy igazi vadász. Kis kölyök, de vérengző. Ahogy telik az idő, úgy fejlődik. Én csak eggyel végzek, mire ő kettővel is, a harmadikat már csak nézem. Nagy levegőt veszek. Végük.
Mert erős vagyok. Olyan erős, mint Utahime. Mint a vörös hajú. Mint az angyalok.


//Biztos találatok, mindössze három kör alatt szét vannak szedve a bestiák (Kokoro két kör alatt végez egyel, Jackal egy kör alatt egy-egy koboldot szed szét)//

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 11 2014, 14:30

Kokoro és Jack is hasonló hatékonysággal dolgoznak, mint kardforgató társuk, így a szívós manók végleg eltűnnek a terepről. Ahogy továbbindultok, nemsokára azonban négy fényes folt jelenik meg előttetek, amelyből négy vicsorgó róka keletkezik. De mondanak-e valamit?

Suzume (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Kobold
Leone (Sebzés: 1, Pet sebzés 3, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat.)
Kobold
Blade (Sebzés: Z:3 / S:4 / P:4, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kobold
6x Kremylla Lyeen (Sebzés: 10, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kobold
5x Kokoro (Sebzés: 5, Pet sebzés 17, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kobold

Életek
Róka #1: teljes élet
Róka #2: teljes élet
Róka #3: teljes élet
Róka #4: teljes élet

(5) Kremylla: 20 HP, 24 páncél
(3) Kokoro: 30 HP, 25 páncél
Suzume: 10 HP, 2 páncél
Leone: 20 HP, 2 páncél
Blade: 15 HP, 2 páncél

Suzume következik, egyszer támadhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Suzume Kedd Aug. 19 2014, 18:40

Gyorsan neki iramodok a moboknak azonban nem csak Kremylla-chan de még Kokoro-cha is simán beelőz és kinyírják a mobok nagy részét. A koboldok gyorsan el is fogynak és a róka komák veszik át a helyüket. Eggyel több átalakulható lénnyel bővült így a listám. Remélem több különféle mob is ránk támad. Ahogy lőtávolságon belülre kerülök már eresztek is el egy nyilat. Nem túl nagy a sebzésem így jó eséllyel sok kárt nem is okozok. Nem baj majd A két lány elintézi a sorsukat. Asszem nem bántam meg, hogy beszerveztem őket. Pedig Kremylla-chan hogy mondta, hogy ő nem lesz hasznos tagja a csipet csapatnak.

/Támadom róka1-et/


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 19 2014, 18:40

The member 'Suzume' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Aug. 29 2014, 14:53

Ez a nyíl elszállt a semmibe... és mivel nem kutyákkal álltok szemben, így nem is hozzák vissza, ellenben ketten támadnak.

Suzume 4 sebzést szenved el.

Életek
Róka #1: teljes élet
Róka #2: teljes élet
Róka #3: teljes élet
Róka #4: teljes élet

(5) Kremylla: 20 HP, 24 páncél
(3) Kokoro: 30 HP, 25 páncél
(1) Suzume: 8 HP
Leone: 20 HP, 2 páncél
Blade: 15 HP, 2 páncél

Leone és petje jönnek, egyszer-egyszer támadhatnak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Aeon Kedd Szept. 16 2014, 20:00


Nem haboztak. Mire megérkezhettem, a fiókával az oldalamon, már kezdődött is. A főnixbébi izgatottan ücsörgött a vállamon, hangulatát zümmögéssel hangoztatva. Nem félt, egyszerűen csak arra várt, hogy megmutassa, milyen fából faragták - ami pedig engem illetett, teljesen közömbösen álltam a helyemen, a sorra várva. Még esélyünk sem volt támadni, máris végeztek valamennyi mobbal. A rókák fenyegetőknek tűntek... még én is egy pillanat erejére meglepődtem, de Rosa annál inkább: megremegve a szemembe nézett. Bólintottam, ő felborzolta tollát (már amennyi volt neki), s leugrott a helyéről. Szárnyait meglebbentve, bátor sikoltással rontott neki az egyik mobnak, hogy csőrével felszakíthassa annak bőrét... jómagam pedig a példáját követve vettem kézbe fegyveremet. Kupán akartam vágni, semmi több.

//Első kocka Rosáé, második az idomáré//
Aeon
Aeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 103
Join date : 2014. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Aeon Kedd Szept. 16 2014, 20:00


kocka facepalm
Aeon
Aeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 103
Join date : 2014. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 16 2014, 20:00

The member 'Leone' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 17:53

Rosa csőrét elkerüli a célpont, viszont a kupán vágás összejön, talán pont azért, mert a róka a petre figyelt.

Suzume 4 sebzést szenved el.
Leone 4 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Róka #1: -1 HP
Róka #2: teljes élet
Róka #3: teljes élet
Róka #4: teljes élet

(5) Kremylla: 20 HP, 24 páncél
(3) Kokoro: 30 HP, 25 páncél
(1) Suzume: 4/10 HP
(1) Leone:18/20 HP
Blade: 15 HP, 2 páncél

Blade jön, egyszer támadhat ő is.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 10 2014, 13:27

Hoppábocsánat. Blade eltévedt, Kremylla meg elfutott a rókák elől. Kokoro jön.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Hétf. Nov. 10 2014, 14:27

Rókák jönnek. Hasonlítanak Jackalra. Csak hosszabb az orruk. Vörös a bundájuk. Hosszabb és dúsabb a farkuk. Kecsesebbek. És nagyobbak. Már felnőttek. A fekete hajú lő egy nyilat. Majd megindul a főnixes is. Körbenézek. Többen voltunk. Kremylla is fut, meg van ijedve. Visszafordulok. Miért ijedt meg? Én nem találom.
Jackal előreugrat. Norm szorosan kapaszkodik a füleibe. Elismerően csippant, mikor kivégez egy rókát. Gyors, alig látom a mozgását. Megfogom a botom és megyek utána. Én is ütni szeretnék. Azokat ütni, amik Jackalra ugranak. Megvédem őt mindentől, ami éri. Hisz még olyan pici és fiatal. Csak erőseket üt, de védtelen. Nem szeretném, ha baja esne. Az nekem is nagyon fájna. Nem akarom, hogy fájjon. Jackal ügyes, megvédi magát, de nekem is védenem kell őt. Hisz ez a dolgom. Ezért kaptam őt. Hogy ha majd nagyobb lesz, ő is védhessen engem.


//Két támadás, egy pihi, majd még két támadás sorban a rókákra//

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 10 2014, 23:46

A rókák pedig sorban elpixeleződnek vala, három támadáskör elég is volt hozzá, hogy elérje őket a vég. Már csak egy patájával a földet kaparó << Bika >> maradt hátra a mai testgyakorlásból.

Suzume visszanyert 1 HP-t.
Leone visszanyert 2 HP-t.

Suzume (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Bika
Leone (Sebzés: 1, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Bika
Kokoro (Sebzés: 5, Pet sebzés 17, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Kokoro
Kokoro
Kokoro
Kokoro
Bika

Életek

Bika: 15 HP, 5 páncél

(1/5) Kokoro: 30 HP, 25 páncél
(1/4) Suzume: 5/10 HP
(1/4) Leone: 20/20 HP

Suzume kezd, egyszer jön.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Suzume Hétf. Dec. 15 2014, 08:20

Na ház ez nagyon szép. Nem elég, hogy a fél életem oda de a csapat tagjai is leléceltek. Ennyire félre ismertem volna leendő csapattársaim? Nagyon úgy tűnik. Na nem baj, van még azért némi esélyünk arra, hogy élve átverekedjük magunkat. Szerencsére a Kokoro nevű lány meglehetősen ügyes, kénytelen leszek rá támaszkodni.
- Switch Kokoro! – Kiáltom. Szépen hagyom, hagy bohóckodjon, kis szerencsével az újabb hullámnyi mobot is könnyedén kivégzi. De ha esetleg ő is csalódást okoz még akkor is van egy teleport kristályom ha esetleg nagyon szorul a hurok. Elgondolkoztam azon is, hogy felhörpintsek egy potit vagy sem, de belegondolva nem hiszem, hogy még szükség lesz rá.

/bocsi a késért, ez a kazi teljesen kiment a fejemből. Kör Kokoronak adva/


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kokoro Hétf. Dec. 22 2014, 00:22

Eltűntek a rókák. Nincsenek többé. Mind-mind eltávoztak innen. Szép pixelesővel. Mint a hópelyhek. Amiket néztem mindig. Az ablakon át, ahogy estek lefelé. Szálltak és táncoltak a levegőben. Milyen íze lehet a hópehelynek? Hideg volt akkoriban. Nem nyitottam ablakot. Megérezték volna.
Megyünk tovább. Néha a fekete hajúra pillantok. Nagyon kevés az élete. Nagyon aggódom érte. Nem merek szólni. El kéne mennie. Veszélyes. Jackal megtorpan. Norm csippant egyet. Én is megállok.
A Bikára nézünk. Hatalmas. Félelmetes. Ádáz. Forognak a szemei. Kaparja a földet. Megijedek. Reszketek és hátrébb lépek. Jackal fenyegetően morog. Nem sikerül neki. Még kölyök. Még nem tud morogni. Csak nyikorgás lesz belőle. Norm kicsit félelmetesebb. Felemeli a mellső lábait. Kotródj, mondja szinte csipogva. A Bika nem törődik vele.
A fekete hajú megszólal. Én nem értem. Mit kéne tegyek? Jackal megindul előre. Egyenesen neki a bikának. Harapja, karmolja ahol éri. Én nem tudom, mit tegyek. Későn, de megindulok. A botommal ütlegelem. Hagyd békén a sakálom!


Első öt Jack, második öt én.

_________________
Kezdetek Mezeje - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 22 2014, 00:22

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Mezeje - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 2 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.