Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keleti rész

+47
Kanami Minagawa
Leonard
Chakna
Tachibana Makoto
Nedzsem
Takara Kazutoshi
Nex
Nolan Daneworth
Rosalia
Arisu
Kazuma
Yue
Chancery
Asato
Cearso
Shukaku
Phobos
Meredith White
Jun
Saya
Kremylla Lyeen
Kyuushiro
Kokoro
Julia Redfox
Hinari
Aoi Shizuka
Hürrem
Ai Hane
Peter Worker
Aoishi Airi
Taidana
Miyazaki Momo
Zhel T. Everett
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Kyrena Juurei
Aiko
Ryuninji Ren
Anatole Saito
Viola
Kimiko
Yoshiaga
Hitodama
Yuyume Aokii
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
51 posters

7 / 24 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 12 2014, 22:09

// Kokoro //

- Yosshi, ez így jó lesz :3 - jelentettem ki, majd lepattantam a létráról és összecsaptam a tenyereimet. Jobb híján a boltot szépítgettem ma, mivel ugye van egy ilyen nyitvatartási idő nevezetű izém, amit be kell tartanom akkor is, ha nem jön senki. Ami azért elég gyakran előfordult most már, hogy csak egy szűk játékosréteget tudok kiszolgálni. De pont ezért szűkítettem le a nyitvatartási órákat is, mert ha nem kell sok mindenkinek, akkor minek töltsem itt az időt? Amíg meg itt vagyok, addig szépítgethetem a boltot, meg takaríthatok, meg ilyesmi. Hiába van meg a helyiség már mióta, mindig volt valamit csinálni, amitől jobban éreztem magam benn, és talán a vevők számára is esztétikusabb volt. Bár az igazából mindegy, ők úgyis csak a cuccokért jönnek, azok meg exkluzívan csak nálam kaphatóak, hihi :3 Na jó, azért nem vetne rám jó fényt, ha egy poros, pókhálós, betört ablakú üzletbe kéne betévelyedniük, szóval marad az energia, ami belefeccölök, és ha ugye nincs mit csinálnom itt bent, akkor el lehet ütni ezzel az időt. A bolt is szebb lesz, én se unatkozom, win-win :3
Az órára pillantva rájöttem, hogy lényegében össze is pakolhatok, és mire végzek, addigra a "munkaidőnek" is annyi. Akkor lett volna bosszantó, ha az utolsó pillanatban esik be valaki, de mivel jó eséllyel ismertem volna az illetőt, kiadós lecseszésben részesítettem volna, azt meg nem sokan kockáztatják meg talán nálam Razz Miután elraktam a cuccaimat a műhelyben, és átfordítottam a táblát is a Zárva oldalra, gyorsan kisprinteltem az ajtón és bezárhattam a helyiséget. Felsóhajtottam, és elzarándokoltam a közeli teázóba, miközben azon gondolkodtam, hogy is kéne folytatni ezt a napot. Hívjam Anatot egy randira? Nem, azt neki kéne Razz Vadásszak szörnyekre? Az uncsi és monoton, ráadásul egyedül nincs hozzá se kedvem, se merszem. Tartsak csajos napot és hívjam el Hinarit és/vagy Szophiet? Vagy Esut, Junt? Hmmm... áh, nem tudok dönteni No Igazából mindegyikhez van kedvem, de egyikhez sem. Ledobtam magam egy székre és intettem a felszolgálónak, aki törzsvendéghez méltóan üdvözölt, azaz pont ugyanúgy, ahogy bárki mást. Annyi különbséggel, hogy levágta, mit jelent nálam a szokásos, így sarkon fordult és magamra hagyott az utca képével és az erre sétálók forgatagával. Amit én jobb híján unottan bámultam.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Szomb. Ápr. 12 2014, 23:12

//Mirika//

-Már bezárt.
A nap még magasan járt. Mégis ki kellett mondanom. Halkan és határozatlanul. Zárva, mondta nekem az ajtó. Csillogott a fény az üvegen. Mintha nem is a virtuális valóságban lennék. Tegnap tanultam ezt a szót, a Young Justice könyvtárában. Nagyon sok dolgot tanulok ott. A könyvtáros mindenben segít. Aranyos lányok, mert ketten vannak. Mindkettőnek fura füle van. Jack szereti őket. Az egyiknek egyszer ellopta. Fogai közé kapta és elszaladt vele. A lány visítva rohant utána. De Jack akkor eltűnt. Nekem kellett hívnom. Mert a lány nem találta meg.
Nézem a szót, a táblát. Mikor fúj a szél, nem leng. Biztos túl nehéz hozzá. Olyan vaskos. Jackal a kezem között lóg. Hátsó lábai a levegőt tapossák néha. Szeret így utazni. Én viszont mindig félek, hogy megfojtom. Nem is tartom túl szorosan. Lassan kezdem csak megszokni. Ha megnő, már nem fogom tudni így vinni. Akkor már sétálnia kell, sokat. Viszont hosszabbak lesznek a lábai. Úgy könnyebb lesz sétálnia.
Körbenézek. Sehol senki. A bolt már zárva. Nem tudom, mit csináljak. Azt mondták, "szerelkezzek fel". Utánanéztem. Kerestem boltokat. De mindegyik már olyan nagy. Elküldenek, hogy még pici vagyok. Hogy nem vehetem fel, amiket ők csinálnak. Egyikük ide küldött. Ide, meg egy másikba, hogy itt találok majd valamit. De most zárva a bolt. Vajon mikor fog kinyitni?
Nem állhatok itt. Már délután van. Tehát ma már nem fog kinyitni. Ha mégis, akkor majd este jövök vissza. Úgy egyszerűbb, mint itt álldogálni. Vagy csak leülök valahova. Közelbe, hogy lássam, mikor nyit. De hova mehetnék?
Elindulok jobbra. Aztán balra. Végül mégis jobbra. Mert jobbra jobb dolgok várnak. Nem hiszem, hogy csak úgy neveznék az irányokat így. Bal az baj, jobb az jó. Vagy nem igaz? Majd utánanézek. Vagy kérdezek. Lassan lépkedek. A cipőm kopog a kövezeten. Még mindig szeretem a hangját. Jack a karjaimban lóg. Örül, liheg, lóg a nyelve. Kis pofija olyan, mintha fülig érő szájjal mosolyogna. Fülei nagyon nagyok, és merednek előre. Mint azok a nagy tányér formájú valamik a háztetőkön. A régi háztetőkön.
Teázó. Olyan hely, ahol lehet teát inni meg sütit enni. De nem tudom, van-e rá pénzem. Felszerelésre is kell. Nem tudom, mennyibe kerülnek azok. És nincs túl sok pénzem. Tartozásom is van. Talán nem drága a tea. Bemegyek, megérdeklődöm. Abból nem eshet bajom. Jack is velem van.
Tétovázva lépek be. Egy pincérnő rám is rivall. Hogy mit akarok. Nem túl durván, de megijedek. Kicsit megszorítom Jackalt. Elsápadok, az ajkam remeg. Inkább a cipőm orrát nézem. Jackal morog, de nem vicsorít. Tudja, hogy itt senki nem akar minket bántani. Meg nem is tudnak, mert védett zóna. A cipőm fénylő orrát nézem. Hajam az arcomba hull. A maszk előre esik kicsit. Reszketek, remegek, összehúzom magam. Az ajkamba harapok. Nem merem felemelni az arcom, nem merek ránézni.
-Én...
A pincérnő vár, türelmesen. Nem tudok megszólalni. Torkomon akadt a szó. Meg akarom kérdezni, mennyibe kerül egy csésze tea. Mert szomjas vagyok. Szeretnék inni. Amíg várok, hogy kinyisson a bolt. De nem merek. Nem kellett volna idejönnöm. Otthon meg fognak miatta vesszőzni. Fáj a hátam.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 13 2014, 00:58

Fiatal srácok, idősebb pasik, elvétve egy-egy lány. Mindenki igyekszik valahová, vagy csak sétálgat? Áh, én ebben nem vagyok olyan pro, hogy meg tudjam mondani. Azért azon jót mosolygok, hogy egy srácon női ruha van. Biztos lány avatarral regisztrált, aztán a főtéri hercehurca után végül nem cserélte le a ruhatárát. Talán nem is volt rá pénze, sok százan, talán több ezren is laknak itt úgy, hogy nem merészkednek ki a mezőkre, mert félnek. Inkább csak éldegélnek békésen, hiszen itt minden megvan. Olyan város ez, mint bármelyik másik a valóságban. És talán én is így tennék, ha nem lett volna Kota, ő viszont egy olyan útra lökött, ahonnan nem lehetett már visszafordulni. Szóval itt voltam, 24. szintes karakterként, az egyik leghíresebb játékosként, Boss-slayerként, minden másnap kockára téve az életemet, hogy ez a sok embert, akik ott sétálnak tőlem két méterre, hazamehessen. Fura érzés volt. Ha ez egy rendes MMO lenne, akkor nem lenne az, de itt saját magamat... játszottam. Én pedig nem voltam hős alkat, csak egy hangos csitri, aki mindennél jobban vágyik arra, hogy odafigyeljenek rá. És mégis. Nem értem.
Felsóhajtottam, és eddigi lusta támaszkodásomat beszüntettem, helyette nyújtóztam egy nagyot. Jól esett a forró csoki, meg mellé ez az aprósütemény, de ugye csak addig akartam így maradni, amíg ki nem találom, merre tovább. A gond az, hogy még mindig nem tudtam, mit akarjak. Még a végén estig itt fogok ülni Razz Az utcáról a vendégek felé fordítottam a tekintetem, és úgy folytattam a szemlélődést. Persze kapásból észrevettem a maszkos lányt, annyira feltűnő látvány volt. Szokatlan. És emlékeztetett. Valakire, akire nem szívesen emlékeztem, mert nem tudtam vigyázni rá. Sok mindenkire nem tudtam vigyázni, akire kellett volna, de hát nem vagyok hős, és már megtanultam, hogy nem érdemes magamat hibáztatnom. Anat rendbe tette a fejem, a puszta jelenlétével is. Olyan biztonságot, stabilitást adott, amit még senki. Amilyet még Kota sem tudott.
Felkeltem az asztaltól, meguntam a pincérlány szerencsétlenkedését. Az túlzás, hogy értek az ilyesmihez, de azt még a vak is tudja... vagy izé... mindegy. Szóval én is vágom, hogy nem így kéne kezelni egy félénk lányt. Szóval megyek, és segítek. Miért? Nem tudom, talán zavar a látvány. Talán azért, mert emlékeztet arra a másik kölyökre. Talán azért, mert ma ilyen jófej vagyok. Vagy mindhárom, esetleg egyik sem. Odaléptem a lány mellé és leguggoltam, hogy rá tudjak nézni az arcára. Alacsony voltam, de még így is muszáj volt, meg különben is, hová hajolgassak? Rolling Eyes
- Szia :3 - mosolyogtam rá kedvesen - Ühm... éhes vagy? Szomjas vagy? - kérdeztem, és gyorsan el is haraptam a számat, mielőtt újabb szavak szökkentek volna ki. Túl sok kérdés egyszerre szerintem megzavarta volna, szóval törekedtem a minimumra, és csak azután folytattam, hogy biztosan leülepedett benne az érdeklődésem - Segítek neked beszélni vele, jó? :3 - pillantottam a felszolgálóra. Nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet kislányként kezelni az ismeretlent, de valahogy ez jött a számra. Gyors pillantások elegendőek voltak, hogy néhány alapvető dolgot megtudjak róla: zöld indikátoros, céhe nincs, idomár a kasztja, a ruházata, felszerelése meg nem jobb, mint egy kezdőé. Talán ő is pont olyan, mint akik még sose jártak a városfalon kívül, egy közülük.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Kedd Ápr. 15 2014, 21:29

A pincérlány várt. Én nem mertem megszólalni. Jack mocorogni kezdett. Lehajoltam, letettem a földre. Ő leült, hátsó lábával megvakarta a fülét. Hangos volt és mókás. Nem derített jókedvre. Zavarban voltam. Mindenki engem néz. Nem akarom, hogy nézzenek. Forduljanak el. Utána fogok beszélni. Ígérem, csak forduljanak el.
Ajkaimba haraptam. Vártam a kiserkenő vért. Nem jött. Nem voltam elég erős. Nem akartam az lenni. A szoknyámat morzsolgattam. Szorosan fogtam az ujjaim között. Kicsit megnyugtatott. Lépteket hallottam. Biztos egy másik pincér jön. Megkérdezik, mit akarok. Vagy kidobnak. Majd megmondják, hogy takarodjak.
Egy arc tárult elém. Félig, a másikat a maszk takarta. Mosolygott, nyugtatott. Kérdéseket tett fel. Csodálkozón néztem rá. Segíteni akar? Igen, segíteni akar. Azt mondja, majd ő segít. Jack kíváncsian nézi a hölgyet. Nyelve kilóg, így olyan, mintha vigyorogna. Egyik füle kifordult, mókás látvány. Láthatólag nem zavarja.
Bólintok. Nem tudok beszélni. A torkom összezárult. Lassan feljebb emeltem a fejem. Többet láttam belőle. Elengedtem a szoknyám. Helyére raktam a maszkom, a fejem oldalához. Hogy tisztábban lássak mindent. A lány gyönyörű volt. És felnőtt, tehát nő. Mosolygott, arca pirospozsgás. Haja talán fekete, szépen csillog. Ő is zöld, mint én és még sokan mások. Neki is jel van a neve mellett, de másmilyen, mint Shukakunak. Elkerekedik a szemem.
-Egy angyal?
Egy könyvben olvastam róluk. Vastag volt és furcsa nyelvezetű. Nehéz, de érthető. Nagyon sok történet volt benne. Hogy hogyan alakult a világ, meg ilyesmi. Abban voltak angyalok. Szárnyas emberek, gyönyörűek. Isten szolgái, és sokfélék. Lejönnek a földre és segítenek az embereknek. Már nem emlékszem a könyv nevére. Visszamegyek és újra elolvasom. Most viszont biztos. Bajban voltam, és jött segíteni.
Nem okozhatok csalódást. Beszélnem kell. El kell végeznem, amiért bejöttem. Isten nem venné jó néven, ha rosszul tenném. Az angyal majd be fog neki számolni rólam. A pincérnőre nézek. Jackal az angyal lábai közé lépdel sután.
-M... -kezdem. Megakad torkomon a szó. Ismét. Lenyelem a gombócot. Próbálom. Mély levegő. A hangom halk, alig hallható. -Mennyi itt egy tea... kérem?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Pént. Ápr. 18 2014, 19:17

És ahogy néztem a lányt, ahogy szorong magában és a maszkja rejtekéből bámult rám, újra eszembe jutott, hogy halvány lila gőzöm sincs, mit keresek itt. Nem ismertem, és tulajdonképpen nem is volt bajban, szóval csak kotnyeleskedtem, beleütöttem valamibe az orrom, ami nagyon nem az én dolgom. Miért csinálom ezt mindig? wtf És miért nem bírok szó nélkül elfordulni, ha látok egy segítségre szoruló akárkit, ahogy sokan mások? Eh, fene az áldott jó szívembe >.> Még jó, hogy ezt nem látják a barátnőim, tuti nagyot estem volna a szemükben. Előttük nem lehettem ilyen, mert kellett a "barátságuk". Imádtam bulizni, élni, hangosan visítozni a hülye poénjaikon. Ha ez nem lett volna, akkor csak egy gamer addict, egy hikikomori élete jutna. Ez volt az egy szem kapaszkodóm Rolling Eyes És én élveztem Cool Most viszont semmi ilyesmi nem volt, ez egy másik világ volt. És ebben a világban én nem bírom megállni, hogy ne segítsek :/
- Talán :3 Miből gondolod? Hogy angyal vagyok :3 - megmosolyogtató volt a reakciója, olyan őszintén csodálkozott rám, mint egy kisgyerek. Végre láthattam az egész arcát is, aranyos volt, csak egy kicsit sápadt. Lehet még tényleg csak kislány, bár a maszkkal együtt olyan érzésem volt, mintha már nem lenne olyan kicsi. Na mindegy, lényegtelen ._. Most az volt a fontos, hogy bátorítsam, így a kezemet a hátára tettem és lágyan, biztatóan megsimiztem, mígnem ki nem bökte, amit akart. Így se volt egyszerű, de csak összejött. Nagyon halkan, nagyon félénken, de hallatta a hangját :3 A pincérlány túl messze volt, de ilyen közelről a csörömpölés közepette is elcsíptem.
- Két teát kérünk :3 - fordultam a felszolgáló felé, aztán rákacsintottam, mire ő nyugtázta és meghajolt. Én meg álló helyzetbe löktem magam, és átöleltem kis védencem vállát - Meghívlak. Ha az ára miatt aggódsz, biztos takarékoskodsz a pénzecskéddel :3 - mondtam, és finoman ösztökéltem, hogy az asztalom felé orientálódjunk. Nekem mondjuk még ott volt az italom, de egy plusz tea simán belefért, miért is ne?
- Hogy hívnak? Én Mirika vagyok :3 - mutatkoztam be, majd kérdeztem tovább - Mi szél hozott ebbe a kerületbe? Errefelé laksz? - érdeklődtem, és igyekeztem nem túl tolakodó lenne, de beszéltetni szerettem volna. Hátha hallom még a hangját, és hátha felbátorodik kicsit :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Kedd Ápr. 22 2014, 21:53

Felemeltem a kezem. Reszketett az ujjam. A jelvényre mutattam, az életcsíkja mellett. Virított, mint egy szent fény. Útmutatás, hogy igazam van. Angyalok léteznek, tehát Isten is. Ezelőtt még sosem hallottam róla. A könyv meg nagyon vastag volt. Még nem jutottam a végére. De tudom, hogy néha igazat mondanak. A könyvek lapjai és betűi. Hisz német bácsi is létezett. És sok csúnya és nem csúnya dolgot művelt. Azok is mindig vastag könyvek. Amikben megtörtént dolgokat írnak le. Akkor az angyalos-Istenes is biztos az.
Az angyal közelebb jön. Megérint. Megremegek, mikor érzem. A keze a hátamon, de semmi baj. Furcsa érzés. Megnyugtató. A szívem még kalapál. A világ már nem forog annyira. Jobb érzés itt lenni. Az imént utáltam. Most nem utálom annyira. A szám széle megmoccan kissé. Elmosolyodom. Nem tudom uralni az izmaimat. Magától megy minden. Nagyon örülök. Talán most emiatt kalapál a szívem annyira. Nem tudom. Jackal sem tudja, kérdőn néz rám.
Meghívlak. Új szó, még sosem hallottam. Mire hív meg? Teára? Vajon hogy kell azt csinálni. ha ő csinálja, biztos tudja. Majd megfigyelem, és legközelebb én mondom. Meghívlak. Meg fogom tanulni a jelentését. Közben irányít, lépésre ösztökél. A cipőm itt nem kopog annyira. Nem lépdelek olyan erősen, mint kint. Az egyik asztalhoz megyünk. Leülök, mikor az angyal is. Jackal az asztal alá kucorodik. Most nem tűnik el, ahogy szokott. Kilóg a nyelve, vigyorog, figyel, fülel. talán ő is meg akarja tanulni, mi az, hogy meghívni.
-Kö-köszönöm. -dadogom. Kicsit, néha dadogok. Mikor nagyon ideges vagyok. És most az vagyok. Isten nagy személy, fontos, befolyásos. Befolyásos azt jelenti, hogy hatalma van. Hogy képes dolgokra, amikre én nem. Jó benyomást kell tennem. Talán most próbára tesznek. Mint a hősöket a könyvekben. Vagy az első éjszakámon.
A nevemről kérdez. Melyikről? A játékbeliről? Hát persze, egyértelmű. Az igazit nem is tudom, nem ismerem. Elpirulok, az asztal lapját nézem. Feljebb emelem a szemem, a nyakáig. A nyakáig, aztán az álláig. Annál feljebb nem merek nézni. Nem merek a szemébe nézni. Azt nem szabad. Sem férfinak, sem angyalnak. Sem senkinek. Pálca járhat érte, ha rossz időben nézünk oda.
-Én... Kokoro. -hebegem halkan. Vagy talán már kicsit hangosabban. A kezeim összekulcsolva az ölemben. Üres tekintettel meredek előre. -Houseki no Kokoro. És... vásárolni. Azért jöttem. De nincs nyitva.
Mirika, az angyal. Még nem hallottam róla. Nem szerepelt a könyvben. Talán majd a végén. Vagy ő kisebb angyal. Apróbb ügyeket intéz, felmér. Nem olyan, mint a többi. És a neve sem úgy végződik, hogy -el.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szer. Ápr. 23 2014, 18:06

Hülyének éreztem magam. Miért? Mert amikor a lány felém mutatott, hátranéztem, és csak utólag esett le, hogy mire gondolt. Hát persze, hogy a céhjelvényem wtf A glóriára nőtt angyalszárnyak... hát, nehéz lett volna nem összerakni a képet, különösen úgy, hogy kétségtelenül angyali szépséggel áldottak meg az istenek Cool Csak nagy eszet nem adtak, így a kelleténél többször sültem fel, mint például most is >.> Így nagy hirtelenjében ezután a gikszer után nem is tudtam, hogy reagáljak, egy ilyen hatásszünet után már vérciki lett volna, ha nekiállok helyeselni. Szóval... inkább csak vigyorogtam bárgyún egy sort, aztán tettem a dolgomat, merthogy volt mit. Na nem kell itt arra gondolni, hogy elfoglalt lettem volna, csak ugye a rendelés, meg leültetni a kiscsajt... A pincérlány meg biztos rajongott értünk, elvégre most ugye találja ki, milyen teát kértünk Razz Részemről kábé mindegy volt, abban meg azért bíztam, hogy nem valami hiperkeserű zöldteával fog bosszút állni Rolling Eyes
- Jaj, igazán nincs mit :3 - válaszoltam a bizonytalan hálálkodásra most késlekedés nélkül. Heh, mennyivel könnyebb ilyesmire felelni, mintha váratlanul angyalnak hívnak, és nem esik le kapásból, hogy miért ._. Szerintem még akkor is lefagytam volna, ha épp a bolti uniformisom van rajtam azokkal a kis szárnyacskákkal. Fúúú, hogy mennyi pasi próbálkozott be azzal a szöveggel már, hogy égből pottyant angyal vagyok, és mutogattak a szárnyaimra Rolling Eyes Nem kellett ezt mondani, én tudtam ezt nagyon jól egyébként is :3
- Szóval Kokoro-chan. Szép név :3 Nekem sose jutna eszembe ilyesmi, annyi eszem volt csak, hogy a valódi nevemből pakolgattam össze pár szótagot - sóhajtottam fel, mintha csalódtam volna magamban. Pedig igazából tetszett a nevem, szép csengése volt, könnyen becézhető és aranyos. Ha nem ilyen lenne, akkor nem az én nevem lenne, ugye Razz Hülye lennék olyat választani, ami nem tetszik Rolling Eyes
- Ühüm, és mit szerettél volna vásárolni? Talán tudok segíteni :3 Kovács vagyok, elég sok mindenkit ismerek - érdeklődtem kedvesen. Poén, hogy én is pont zárva vagyok, de az tuti, hogy nem az én boltomat kereste, ahhoz még biztos nincs meg a szintje. Mármint... elég ránézni, nem az a típusú lány, aki mögött már 18 szintlépés tapasztalata áll.
- És neki amúgy mi a neve? :3 Aranyos... kisállat - intettem fejemmel a lábunknál kuporgó petre, de azt nem tudtam eldönteni, hogy kutya, farkas, róka vagy mi. Kicsit mintha mindegyik lett volna, én meg nem értek annyira az állatokhoz ^^" Különben is macskás voltam, elég csak ránézni a fejem tetején üldögélő cicafülekre :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Szer. Ápr. 23 2014, 21:04

Jókedvű, segítőkész, aranyos. És mosolyog. Mint a nevelők. De az ő mosolya más egy kicsit. Nem tudom, miért. Az ő mosolya... sugárzik. A nevelőké sosem sugárzott. Megszoktuk, nem volt hatása. Annak volt hatása, ha nem mosolyogtak. Mert akkor féltünk. Reszkettünk, remegtünk. Tudtuk, hogy büntetést kapunk. Előbb vagy utóbb, de kapunk.
Megdicséri a nevem. Tetszik neki. Jackal is elmosolyodik. Szája kissé nyitva, nyelve kilóg. Tetszik neki Mirika. Kedveli. Nem olyan bizalmatlan vele, mint másokkal. Még Shukakura is furcsán nézett eleinte. Aztán megszerette őt is. Mirikát rögtön. Mintha érezné. Mirika jó ember. Jó angyal. Azért jött, hogy segítsen. Pedig nem is tud róla. Én tudom. De nem fogom mondani neki. Segített már sokat. Rengeteget. Hálával tartozom neki.
Azt mondja, az igazi nevéből pakolta össze. Akkor mi lehet az igazi? Ő ismeri az igazi nevét? Elpirulok kissé. Persze. Sokan ismerik. Mindenki. Mi nem. Nekünk nincsen. Nem tudom pontosan. Talán tényleg nincsen. Talán van, csak nem tudjuk. Ha tudjuk a nevünk, elszökünk. Egyszer egy lány megtudta. Elment. Később hallottuk, hogy megtalálta a családját. Egyik fiútól megkérdeztem, mi az a család. Nem tudta ő sem. Csak azt, hogy megtalálta.
Azóta tudom, hogy a család az sok ember. Olyanok, hogy apa, meg anya, meg a gyerekeik. Az például egy család. És egy család hatalmas is lehet. Szerteágazó. De nem jutottam ennél többre. Megfájdult a fejem. Nem tudtam elképzelni.
Az asztal lapját bámulom. Hallgatom a kérdését. A kérdéseit. Nem tudom, hogy válaszoljak. A maszkom mögé akarok bújni. Nem teszem, nem kell. Mirika jó angyal. Nem fog bántani. Nem fog kinevetni. Nem fog furcsának nézni. Azt hiszem.
-Én... -kezdem. Nem jutok sokra. Mirika türelmes. Megvárja amíg folytatom. Nagy levegőt veszek. -Nem tudom. Csak akartam. Hogy erősebb legyek. Nem értek ehhez. Az ilyesmihez.
Valamit még kérdez. Az asztal alá mutat. Lehajolok, megnézem. Jack ül ott és néz minket. Most éppen rám. Mintha kérdezne: Mi az? Mit akarsz? Elmosolyodom, elhelyezkedem.
-Ő Jackal. Még Picúr. És sakál.
Kicsit büszkén mosolygok. Talán el is pirulok. Örülök, hogy tudok valamit. Mégpedig azt, hogy ő sakál. És hogy milyenek a sakálok. Mindent tudok róluk, amit lehet. Rengeteget olvastam. Ismerem őket. Tudom, milyenek. Hogy Jackalt minél jobban nevelhessem. Ahogy azt Shu mondta. A nevelés nagyon fontos. Főleg az elején. És ő még az elején tart.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Hétf. Ápr. 28 2014, 16:25

Az tuti, hogy volt köztünk pár fokozat sebességkülönbség. Én akár darálni is tudtam volna a dumát, ha kell, tényleg be nem áll a szám és folyamatosan beszélek, és beszélek, és beszélek, és beszélek, és beszélek, és beszélek, és beszé... khm... szóval ja. Most viszont egy olyan lányka ült velem szemben, vagyis félig-meddig inkább mellettem, aki sokkal, de sokkal lassabb volt nálam. Bennem volt egyfajta reflex, hogy az általam várt tempóban érkeznek a válaszok, és megvolt a késztetés, hogy anélkül folytassam, hogy a választ is hallottam volna, de gyorsan rájöttem, hogy hé, nem jött még felelet a kérdésemre, nincs hová folytatni a társalgást! :3 Szóval lassítanom kellett, valahogy. És erre tökéletes volt az italom, amíg vártam, addig belekortyoltam a lassan kihűlő folyadékba. Meg tudtam várni türelmesen, amíg összeszedi a gondolatait és veszi a bátorságot. De jajj, olyan kis édes volt ez a félénksége *.* Kedvem támadt magamhoz ölelgetni és dögönyözni.
- Hauuuu~ omochikaeriii~ *.* - súgtam magam elé. Tudjátok, van egy baromi régi anime, irtó gagyi grafikával, egyszer nézős sztorival. Na abban van ez, én meg most nem bírtam ki, hogy ne süssem el, legalább magamnak. Teljesen olyan volt a fílingje a szitunak :3 Nah, de komolyodjunk kicsit.
- Hm, és miért akarsz erősebb lenni? Jó helyen keresgélsz egyébként, felszerelésekkel sokat tudsz dobni a pontjaidon, több szintet is érhet - magyaráztam, bár ahogy mondta a magáét, úgy nem voltam benne biztos, hogy érti is, amit mondok. Találkoztam már olyannal, aki hót kezdő volt, de az már több, mint egy éve volt, és... eh, ő is hiányzik, annyira aranyos lány volt Sad
- Sakál? Hmm... - néztem le az állatkára kicsit bizonytalanabbul. Lövésem se volt, mi fán terem az ilyen, de remélem nem harap, mert megpróbáltam megsimogatni a fejét. Már ha hagyja egy ilyen cicalánynak, mint én :3 Azért nyávogni nem nyávogtam hozzá Rolling Eyes
- Amúgy miért küldtek ide egyedül? - kérdeztem, arra gondolva, hogy biztos van valaki, aki vigyáz rá, mert egy ilyen lány csak nincs full egyedül ezen a helyen. Bár ki tudja, még az is lehet, hogy csak emberek között ilyen félénk, és amúgy el tudja látni magát hibátlanul.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Hétf. Ápr. 28 2014, 20:21

A vörös hajúra gondolok. Akivel párbajoztam. Akivel először párbajoztam. Furcsa volt. Mosolygott, de nem kedvesen. Nem úgy, mint a nővérek. Vagy Mirika. Ő mondta, hogy erősebbnek kell lennem. Különben nem élhetek túl. Utánanéztem már. Annak, hogy mi az élet. Az élet az, amit élünk. Az, hogy itt ülök. És teázom egy angyallal. Ez az élet. Hogy tudok magamról. Hogy dobog a szívem és folyik a vérem. És ha meghalok, akkor nem lesz mindez. Nem fogok tudni magamról. Nem fog dobogni a szívem és folyni a vérem. Nem fog mozdulni a testem. Ki fog hűlni, és eltemetnek. Nem szeretem ezt a gondolatot. Nem tudom, milyen, ha nem tudok magamról. Én tudni akarok magamról.
Nem akarok meghalni.
-Nem akarok meghalni.
Nem fogok meghalni. Majd felébredek. És akkor majd elmegyek. Messzire, ahol nem ismernek. Meg fogom tudni, ki vagyok. És hogy hol éltem eddig. Egyszer találtam róla könyvet. De még nem mertem kinyitni. Nem mertem elolvasni. Túl sokat tanultam mostanában. Zsong a fejem és kavarog. Nem akarok rájuk gondolni. Most csak a boltot akarom. Hogy kinyisson. És legyen felszerelésem. Hogy túléljek.
Forró lesz az arcom. Elpirultam. Kihozták a teámat. Halkan köszönöm meg, az orrom alatt. Gőzölög, figyelem a szürke selymet. Felszáll, alaktalan alakokat ölt. Lebeg. Közben Jack fülel. Kinyújtja a nyelvét, mikor ránéznek. Kérdőn nyüsszent egyet. Kérdezett valamit. Mirika kinyújtja a kezét, ő előre hajtja a fejét. Kicsit megszagolja, az orra nedves. Aztán hozzá simul. Szereti, ha babusgatják. Még kölyök, szereti az ilyesmit. Aztán Miri széke alá ücsörög. Mert kedveli, szereti. Bízik benne. Ha ő bízik benne, akkor én is.
-Mert... -nem értettem. Hisz mondtam. -Mert... nem volt. Ahol voltam, ott túl... magasan voltak. Azt mondták, nem hordhatom őket. Hanem majd itt. Hogy kérdezzem meg.
A teába kortyolok. Nagyon finom és forró még. Hűlnie kell picit. De finom. Megtölt és felmelegít. És lenyugtat.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 03 2014, 22:36

Volt valami szívszorító abban, ahogy meghallottam azokat a szavakat. Itt van egy ilyen pöttöm, félénk lány, ebbe a kegyetlen világba beragadva. Ki tudja, hányan tűntek el körülötte? Nem akar meghalni. Amilyen halk volt a hangja, olyan ereje volt ezeknek a szavaknak. Még én is féltem, pedig rengeteg mindenen túlestem már, sok csatát túléltem, megerősödtem. Másfél éve végigsírtam az első éjszakámat, és rettegtem kimenni az utcára is. Be akartam zárkózni és megvárni, amíg vége ennek a rémálomnak. Aztán jött Kota, és én lassacskán kimerészkedtem az ágy alól. Folyamatosan kapaszkodtam valakibe, és úgy váltam napról-napra erősebbé. Sok barátot szereztem, és sokat el is veszítettem, rengeteg nehéz pillanatom volt, de mindig segített valaki továbblépni. Most már sokszor úgy érzem, hogy elengedhetem a kezeket, mert már vagyok olyan erős, hogy a saját lábamra álljak. És ekkor találkozok egy lánnyal, aki valószínűleg gyengébb, mint én az első éjszakámon voltam, és mégis tenni akar azért, hogy túlélje. Lehajtottam a fejem és magam elé meredve bámultam az asztallapot. Visszhangzott a fejemben ez az egy félmondat, és belém fojtotta a szót. Képtelen voltam rá mit mondani, erre egyszerűen nem lehetett. Ez volt a lehető legjobb indok, ami létezett. A túlélés. Ebben a világban a túlélés volt a dolgunk, minden nap.
Egyszer csak egy csésze kerül elém, én pedig felkaptam a fejem. Megjött a rendelésünk, és én még kicsit zavart tekintettel, de azért biccentek a pincérlánynak. Túl kellett lendülnöm ezen a gondolaton, így kihasználtam, hogy itt ez az apró állatka. Elfogadott, így mosoly került az arcomra újra, miközben megsimogattam, megvakartam a füle tövét. Nem volt azonban túl kényelmes hajolgatni, így relatíve hamar felegyenesedtem és a kanalamat megragadva beleszórtam egy kis cukrot a teába. Kavargatni kezdtem szórakozottan. Nem tudtam kiverni a fejemből az előbbi szavakat.
- Öhm... nem úgy értem. Miért nem kísért el valaki? Aki vigyázni szokott rád - helyesbítettem, bár így is azt éreztem, hogy szerencsétlenül fogalmaztam meg, így zavartan vakartam meg a halántékom egy kényszeredett mosoly kíséretében. Közben azon járattam az agyam, hogy hol vehetne felszerelést. Még csak Anat és én árulunk T3-as cuccokat, így majdnem biztos voltam benne, hogy a tier kettes felszerelésekre célzott, amikor azt mondta, hogy nem viselheti őket. Szophie boltjában talán érdemes lehet szétnézni. Vagy... oldjam meg saját kútfőből? De akkor már... hm... Hosszú pillanatokon keresztül néztem félre töprengés közben, mire rájöttem, hogy a lányra se ártana rápillantani.
- Tudod, hogy hívják azt a boltot, ahová menni akartál? Vagy hogy merre van - kérdeztem hirtelen, majd végre abbahagytam a tea kavargatását, és az ajkaimhoz emeltem a csészét, hogy megkóstoljam az italt. Vlehh, nem kellett volna bele az extra cukor. Na mindegy, így sem volt rossz Razz
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Szomb. Május 03 2014, 23:17

-Vigyázni szokott... rám?
Furcsa kérdés. De értem. Vagyis, azt hiszem. Hogy értem. A nevelők. Rájuk gondolhat. Igen, biztosan. Szóval ő tudja, és talán igaz. Talán tényleg mindenki úgy él, mint mi. Mint mi az otthonban. Hogy valójában az az Egyetlen módja az életnek. Az egyik lány mondta ezt nekünk bent. Az a lány furcsa volt. Össze-vissza nézett mindenfelé. Dadogott, a haját tépte. Aztán a fürdőben találtam meg. Ugyanolyan piros folyt belőle, mint belőlem. Mikor virágzom. Csak neki nem a lába közül folyt. Hanem az alkarjából. Bele a kádba, a vízbe. Szét volt nyúlva teljesen. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baja, de nem válaszolt. Csak nézett előre, tátott szájjal, mosolyogva. A lányt azóta se láttam.
Végül összehúztam magam. Az angyal előtt. A teára néztem, szép színe volt. Szépia.
-Csak egy sisak. Az egyik fiú. Meg a Vendég pénze. A nevelők nem jöttek. Csak megengedték.
És mosolyogtak. Furcsán, de mosolyogtak. Nem volt olyan széles. Nem volt megnyugtató. Zavarta őket. Zavarta őket a sisak. Hogy a fiú megvette. Hogy nem nekik adtam a pénzt. Ki fogok kapni. Elsápadok miatta. A tea elhomályosul a szemem előtt. Elszédülök.
Ki fogok kapni a pálcával. Nagyon fog fájni. Talán vérezni is. Már fáj is. Érzem a hátamban, a hátsómon. Nagyon fáj. Nagyon-nagyon fáj...
Jackal. A Picúr visszajött. Mancsa a lábamra nehezedik. Nyüszítve néz fel rám. Én vissza, a gombszemeibe. Kérdez. Mosolygok. Jól vagyok, semmi baj. Bocsáss meg. Nem akartalak megijeszteni. Lenyújtom a kezem. Nyalogatja az ujjaim hegyét.
A bolt. A boltról kérdez. Kicsit megfordulok, hogy kilássak egy ablakon. De innen nem látni rá a boltra. Ahol én ülök. Még reszket a kezem. Kimutatok az ajtó felé.
-Arra. Egy páncélbolt. Egy angyali. Igen, angyali!
Elmosolyodom, szélesen. Angyali Páncélbolt, azt hiszem. Ez volt. Megjegyeztem, hogy angyal. És egy angyal hívott meg teázni. A bolt zárva volt, egyik elküldött. Találkoztam egy másikkal.
Ma szép napom van.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 05 2014, 00:10

Hogy... mi? Azt hiszem az arcomra is kiült az értetlenségem, merthogy egy kukkot sem értettem a válaszából így első blikkre. Eddig is voltak olyan kifejezései, amik nem voltak teljesen világosak, de azokat megértettem valahogy. Most viszont... öhm... hát ráncoltam a homlokom. Úgy fog maradni és ráncos nyanya leszek, yeah Cool Anat hogy örülne neki, tuti próbára tenné a kapcsolatunk Razz Mondhat akármit, egy nénike garantáltan nem jönne be neki, hiába maradnék belül ugyanaz Rolling Eyes Na mindegy, most fiatal vagyok és jól nézek ki, szóval nem kellett ilyesmivel törődnöm, ellenben jó lett volna megérteni azt, amit a lány mondott. Szóval próbáltam visszafejteni, elrendezni a sisakot, a fiút, a vendég pénzét, meg a nevelőket. A nevelőket ki lehetett zárni, mert ők nem jöttek. Most azt próbáltam kizárni a fejemből, hogy árva-e, vagy valami másra érti a nevelőket, de az a rész segített nekem, mert tudtam, hogy a "kinti" világról van szó, és ha arról beszélt, akkor a sisak csakis a Nerve Gear lehetett. Szóval akkor... a sisak vigyáz rá, egy fiú meg valaki pénze? Eto... hát ez nonszensz az én szemszögemből, de mertem feltételezni, hogy a fiú nem nagyobb nála, és akkor végül is a kérdésem meg is lett válaszolva.
- Ez a fiú most hol van? - kérdeztem meg a biztonság kedvéért, de ahogy a sakál, úgy én is levágtam, hogy valami nincs rendjén, mert Kokoro az eddigieknél is sápadtabbá vált, és a szeme is furcsán mozgott - Oi, jól vagy? - kérdeztem aggódva, és megérintettem a kezét. Ugrásra készen felemelkedtem a székemből is, már csak az hiányzott, hogy rosszul legyen itt nekem >.> Nem lett, legalábbis úgy festett, hogy rendbe jött hamar. Már ha volt valami baja. Mizukira emlékeztetett, bár ő nem csinált ilyesmiket, de róla tudtam, hogy beteg volt. És cseppet sem volt muris, ahogy annál a szerverleállásnál összetalálkoztunk odakint, és szerencsétlenkedtünk. Mindketten betegen. Csakhogy az ő betegsége kicsit más volt, mint az enyém, és... hagyjuk Sad Nagyot sóhajtottam.
- Angyali, huh? - mosolyodtam el. Megvakartam a homlokom és elmosolyodtam. Nem tudom, ki küldte hozzám, de nagyon el volt akkor tévedve, lemaradt vagy egy évvel :3 - Azt ismerem. Ott dolgozom. Sőt, ki is tudom nyitni :3 - kuncogtam. Szegényke, nincs szerencséje, legalábbis abból a szempontból, hogy a boltban nincs semmi, amit viselni tudna. Viszont pikkpakk össze fogok tudni rakni neki valami szettet, tier 1-es felszereléseket már röhejesen egyszerű szerezni.
- Kokoro-chan, szoktál a városon kívül járni Jackkel? - kérdeztem egy újabb korty tea után. Gyorsan fogyott, pedig még annyira meleg volt, hogy szürcsölnöm kellett. A fejemben is egyre melegedett egy gondolat, de ahhoz, hogy biztos legyek a dolgomban, szükségem volt erre a válaszra.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Hétf. Május 05 2014, 20:45

Hirtelen ér. Meglepődöm. Viszont jól esik. Mint Aidornál. A fiúnál az a-ré-nában. Az ő érintése jó volt. Mirika angyalé is az. Nem annyira, de jól esik. Meleg és puha. Örülök neki. De nem merem megmozdítani a kezem. Nem szabad.
-Jól. -bólintok. A maszk kicsit félrecsúszik. A másik kezem a másik oldalon van. Átnyúlok és megigazítom. -Ő otthon van. Várják a sisakot.
Igen, már nagyon régóta. De még mindig nincs a kilépő gomb. Nem lehet elérni. A nevelők biztos nem mosolyognak már. Ki fogok kapni, ha majd kiléphetek. Nem tudom, ki akarok-e. Muszáj lesz majd. Ha előbb megteszem, kisebb a büntetés. Igen, ez az. Ennyi. Addig pedig túl kell éljek. Ahogy a vörös hajú mondta. Ahhoz pedig felszerelés kell. És Mirikáé a bolt. Ott dolgozik. Elkerekedik a szemem, rá nézek.
-Angyal. -suttogom. A szó hamar elhal. De bennem megmarad. A szívemben és a lelkemben. Egy igazi angyal, mint a könyvben. Látom a szárnyait és a glóriát. Azt a fénykört a feje felett. Gyönyörű, fenséges. Elpirulok az orcáimon. Egy angyallal teázom együtt. Egy angyallal, aki segít nekem. Biztos ő az őrangyalom. Csak picit olvastam róluk még. Majd el kell menjek a könyvtárba megint. Hogy többet olvassak az őrangyalokról. Kicsit lehajtom a fejem. Mint mikor megköszönünk valamit. De azért ki is nyitom a szám. Halk vagyok. Hangoskodni tilos.
-Köszönöm.
Repes a szívem. Ki akar ugrani a helyéről. Jackal is örül. Lóg a nyelve a szájából. Boldog vigyor van az arcán. Ismét a nőre nézek. Az angyalra, aki eljött értem. Ismét kérdez, én pedig megrázom a fejem. Tagadón. Még sosem jártunk kint. Csak az elején, a farkasokhoz. Hogy tudjak picit harcolni. De akkor Jack még nem volt velem. A tojásban lapult nagyon-nagyon sokáig. Biztos jól érezte magát benne, és azért. Majd megpróbálom megkérdezni tőle.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 10 2014, 18:52

Egyedül van...? Egyedül van. Ha jól értettem, amiket mondott, és a sisak a Nerve Gear, akkor egyedül van itt a játékban, és nem vigyáz rá senki az égegyadta világon? Hát ez így cinkes... különösen egy ilyen lánynak. Mindenféle rémisztő eshetőség eszembe jutott, amilyen kis gyámoltalan, könnyen ki is használhatnák a srácok és olyan helyzetekbe sodorhatják, amik veszélyesek a számára. És ezt azért, mert lány és mert jól mutat a party-ban >.> Gondterhelt arcot vágtam, és egyben dilemmába is kerültem. Gőzöm sincs, megengedhetem-e magamnak, hogy befogadjam, vagy hogy egyáltalán szükségem van-e arra, hogy istápoljak valakit :/ Meg hogy egyáltalán neki szüksége van-e rá, elvégre eddig is elboldogult. Egyvalamit viszont biztosan tudtam: egyedül nem hagyhatom. Túl sok mindenkit veszítettem el azért, mert elment az eszük és szólóvá váltak... Kokoro-chanhoz persze nem kötődöm úgy, de nem nagyon tudnék a tükörbe nézni, ha most elengedném, aztán később megtudnék róla valami szörnyűséget... Felsóhajtottam, majd a lányra mosolyogtam.
- Jaj, nincs mit megköszönnöd :3 - kuncogtam - Van most valamilyen felszerelésed, vagy csak egy idomár késed van, meg a kezdő ruhád, Kokoro-chan? - érdeklődtem, egyelőre halogatva a dolgot, de csak egy pár percre volt szükségem, hogy magamban eldöntsem, mit kezdjek a helyzettel. Ajánljam fel, vagy ne? Mondjuk akármennyit is vacilláltam, már rég eldöntöttem, hogy mit fogok csinálni, csak nem volt hozzá bátorságom Mizuki után. Behunytam a szemem pár pillanatra.
- Tudod azért kérdeztem, mert egyedül kimenni a városon kívülre veszélyes. Még úgy is, ha Jackal megvéd. Ezért ha egyedül vagy, előfordulhat, hogy idegen fiúk megkérnek, hogy kísérd el őket a városon kívülre, de ők nem nagyon vigyáznának rád. Viszont ha vannak melletted olyanok, akik óvnak téged, akkor erősebbé válhatsz a mezőkön :3 - kezdtem el magyarázni, miután újra kinyitottam a szemem - A céhekről hallottál már? - tettem hozzá, egyelőre összefüggéstelenül, de nagyjából megvolt a fejemben, hogy hogy akarom összekötni a kettőt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Vas. Május 11 2014, 23:13

Tágra nyílt szemek. Nagyon jókedvű. Jackal is, meg Mirika is. Jackal biztos érzi. Hogy kicsoda a hölgy. Én is örülök. De nem mosolygok. Én nem tudok. Nem merek. Ha mosolygok, az furcsa. Akkor mindenki meglepődik. Kérdezgetnek, sejtelmesen. A nevelők főleg. Egyszer mosolyogtam. Még a virágzásom előtt. Bevezettek akkor egy terembe. Átkutatták mindenem. Kérdezték, miket ettem, miket ittam. Azokon kívül, amiket adtak. Azt mondták, hogy tőlem szokatlan. És hogy ezért kérdezik. Mert a szokatlan dolgok furcsák. Vannak nálunk, akik mindig mosolyognak. Nevetnek. De azok a mosolyok nem ilyenek. Azok... fájdalmasak. Mintha önkéntelen lenne. Mirikáé nem ilyen. Jackal-é sem. Ők őszinték. Jókedvűek és sugárzanak.
Én is szeretnék így mosolyogni. Mint ők.
-Öö... -kissé szétnyílt ajkak, hang. Gondolkodás. Suta mozdulat a levegőben, a menü csilingel. Megmutatom neki is. Bár fordítva látja. Kezdő kés és ruha, igen. Aztán egy boltban volt egyszer ilyen cipő. Azt mondták, ingyen vihető. Meg a gyűrű is. Én meg vittem, de nem ingyen. Kevéske pénzem volt, de ott hagytam. Mert volt kassza. Tudtam, hogy fizetni illik. Én pedig fizettem, amit tudtam.
-Ezem van. -mondom végül. Beszélek, hisz van hangom. Csak kevésszer használom. Többször kéne. Mert itt nem bűn beszélni. Tudom, láttam. Körbe, körülöttünk is beszélnek. Sokat, sokat, hangosan. Hangosan és sosem fogok. De szeretnék sokat. Többet, mint most. Mert tudom, hogy itt szabad. De félek is. Ha hozzászokom, kint rossz lesz. Mert büntetnek érte. A tea picit már kihűlt. Már nem kell fújni. Jackalt megnyomom kissé. Halk bocsánatkérés, majd korty. Így talán még finomabb, mint forrón.
Leteszem a csészét, még van benne. Jackalra nézek. Hogy ő engem védeni? Nem értem. Nem fordítva? Hisz Jack még Picúr. Még nem tud megvédeni. Még nekem kell védenem őt. A kis sakál is rám néz. Kérdő gombszemekkel, félredöntött fejjel. Talán ő sem érti. Rosszul csináljuk vajon? Ismét Mirikára nézek. Hallgatom, amit mond. Nem nagyon értem. Összepréselem a szám. Nem akarok fiúkat.
-A fiúk rosszak. Tudom. -lehajtom a fejem. Elpirulok. Mert egyikük nem rossz. Az Aidor. Ő kedves, és erős is. Ő meg tudna védeni. De nem akarom. Mert nekem kell erősebbnek lennem. És Aidor most sincs itt. A mezőkön sem lesz. Csak Jackal. Ő is fiú, és ő is jó fiú. A vaddisznókkal elbánik. És egy darab farkassal is. Egyszerre eggyel.
-Céh? -nézek fel ismét. Kérdőn tágra nyílik a szemem. Jackal is becsukja a száját, fülel. Egyszer hallottam. De már nem emlékszem rá pontosan. Shukaku mesélt róla. Félredöntöm a fejem.
-Azt hiszem. Ott van szállás. Meg sok ember. Meg könyvtár. -bólintok egy nagyot. A maszk kicsit félre is csúszik. -Miért?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Kedd Május 13 2014, 21:04

Csak amikor megnyitotta a menüjét, akkor gondolkoztam el róla, hogy voltaképpen mit tudhat a játékból, és mit nem. Mármint találkoztam már olyan lánnyal, akinek lövése se volt semmiről, és még a menüt se tudta rendesen kezelni, de azt hiszem Kokoro-chan ezen a szinten már túlnőtt. Sőt, biztosan. Felismerte, hogy felszerelésekkel erősebbé válhat, az meg igazán nem olyan meglepő, hogy nincs vele tisztában, hol kaphat olyan cuccokat, amik illenek a szintjéhez. Különösen, ha olyan félénk, mint ő, biztos nem szívesen érdeklődik idegenektől :3
- Használt Cipő és Természet Gyűrű, hm... - vakartam meg az államat a grafikát nézve. Vicces belegondolni, hogy ezeknek milyen értéke volt kezdőként, és milyen most. Immár tier 1-es szinten is rettentő gyenge cuccok, habár az tagadhatatlan, hogy még ezek is sokat segíthetnek egy teljesen kezdő szinten lévő karakternek. Az öt HP, az egy gyorsaság életet menthet. Hm, vajon a lány milyen szinten áll? Mondjuk nem fontos tudnom, meg amúgy is illetlenség rákérdezni. Nem vágom miért, de most miért legyek bunkó valakivel, aki nem érdemli meg? Rolling Eyes
- Jaj, nem úgy értem :3 - kuncogtam a reakcióján. Pont fiúgyűlölő korban van? Idősebbnek tűnt annál Suspect - Csak vannak olyan fiúk itt, akik kérkednek azzal, hogy ha egy cuki lányt is a csapatukban tudhatnak, de úgy igazából nem is törődnek veled, csak a felszínen - magyaráztam - De még ők se rosszak, csak kicsit felelőtlenek :3 - mosolyodtam el. Nekem még hasznosak is voltak, főleg akkor, ha nem a szerver indításakor csatlakozok egy játékba, hanem később, és akkor egy csomó jó cuccot ki lehet tőlük kunyizni. Itt nem volt rá szükségem, szóval lepattinthattam az összeset, most meg én csinálom a legjobb felszereléseket a játékban, a srác meg, aki egy szinten áll velem kovácsolást tekintve, a pasim. Furi ilyen szemszögből megközelíteni a kapcsolatom An-channal :3
- Igen, és akik egy céhben vannak, azok összetartoznak, segítik és óvják egymást. Pont azt adja, amire szerintem neked szükséged van. Nem lennél magányos, és biztonságban válhatnál erősebbé. Nézd :3 - mondtam, és azzal a lendülettel megnyitottam a menümet, majd egy kevés bűvészkedés után varázsoltam elé egy ablakot, amin rajta volt a Voice taglistája. Ayani, Aidor, az az Atoru srác, és jómagam - Ez az enyém. És szeretném, ha te is közénk tartoznál. Úgy könnyebben tudnék rád vigyázni is :3 - szélessé és ragyogóvá vált a mosolyom. Picit furán éreztem magam, de azt hiszem sikerült úgy eléje tárnom az ötletem, hogy nem tűnik bicebócának a meghívásom. Sose voltam jó az ilyesmiben >.> Fogtam a csészém, és felhajtottam a teám maradékát. Azért a torkom kicsit kiszáradt az izgalomtól.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kokoro Szer. Május 14 2014, 22:57

Gondolkodik, hümmög. Megnézte, amim van. Mikor végzett, lecsuktam. Egy mozdulat, s már nem volt. Csak ujjamon a gyűrű. Mert utcai ruha volt rajtam. Sokára jöttem rá a működésre. Jobban is tetszett, mint a páncél. Otromba, mintha nehéz lenne.
Jackal csóválja a farkát. Felnéz, szinte kifordul a nyaka. Nyüszít egyet, érzi. Érzi az idegességem. Biztos jobban megszorítottam. Mint kellene, és nem tetszik neki. Jobban odafigyelek. Nem akarom bántani. Hiszen a társam. A barátom, a testvérem. Vigyáznom kell rá, amíg fel nem nő. De a férfiak gondolata zavar. Nem akarom ismét. Nem akarok találkozni velük. Kicsit ráncolom a homlokom. Mi lehet az, hogy felszínen törődnek velem? Talán pont azt, amit művelnek. Minden este, nálunk, otthon. Összeszorítom a szám. Szóval itt is. És Mirika szereti. Mosolyog rajta, és nem nevezi rossznak. Talán tényleg nem az? Csak én csinálok valamit rosszul?
A teámat nézem. A különleges színét. Jackal mosolyog a tenyerem alatt. Le-föl, le-föl. Simogatom feje bundáját. Tetszik neki, érzem. Még sosem csináltam ezelőtt. Magától jön, magától mozdulok.
Mirika szavai megérintenek. Felpillantok, a dekoltázsára. Mintha Shukaku is mondta volna. Nem tudom. Rá is figyeltem. Meg Jackékre is. Aki akkor még nem Jackal volt. Még nem volt neve. Az angyal mozdul, valami megjelenik. Magához vonzza a tekintetem. Nevek, s két ismerős. Mirika itt ül előttem. És Aidor. A szemeim elkerekednek. Abbahagyom a simogatást, az ablak felé nyúlok. Hangot akarok kiadni, de nem megy. Levegő szorult a torkomba. Megérintem Aidor nevét. A bátor fiú, az erős. Egy ütés volt neki Jack. Én is annyi lettem volna. De aztán megvédett. Kedves volt, és nem azt akarta, amit a férfiak. Ő nem a felszínt nézte. Ő különleges. Ő...
Megnevettetett.
Szeretném, ha közénk tartoznál. Mirikára nézek. A szemébe. Látni akarom az igazat. Az enyéim tágra nyíltak. Üresen merednek előre, hitetlenül. Elképedve, meglepődve. Reménytől csillogva. Reszket a kezem, Jackal kérdőn nyüsszent egyet. Szinte érzem az izgalmat. Sosem éreztem ezelőtt ennyire. Nem olyan, mint az első éjszaka volt. Az gonosz izgalom volt. Ez jó izgalom. Érzem, hogy jó lesz. De vajon szabad? Beleremeg a testem. Nem tudok megszólalni. Dobog a szívem a fülemben.
Mirika teát iszik. Egy álomban érzem magam. Ez nem a valóság. Biztos, hogy nem az. Hátradőlök, elengedem a sakált. Nagy toppanással ugrik a földre. Visszanéz rám, a farkát csóválja. A szám sarkai felfelé mozdulnak. Elmosolyodom. És nem bírom levenni a szemem Mirika szemeiről.
-Tényleg?
Nem merem elhinni. El szabad hinnem? Igazat mond? Egy angyal, ő biztos igazat mond. Forró lesz az arcom a gondolattól. Biztos lázas vagyok. Beteg vagyok. Le kell feküdnöm. Borogatás a homlokra.
-És... tényleg... szabad?
Akarom. Akarom. Akarom. Akarom.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal10/1500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Mirika Pént. Május 16 2014, 19:57

Nah, fura reakciót kaptam No Mármint, nem tudom, így hirtelen nem tudtam volna megmondani, hogy amit látok a lány arcán, az pozitív, vagy negatív... egy tuti, semleges nem volt. Kicsit tartottam tőle, mit fog mondani, igazából talán rémeket is láttam. Olyanok is jártak a fejemben, hogy több emberre számított a taglistán, és kevesellni fogja, vagy hogy... vagy hogy... nem tudom, talál valami indokot rá, hogy nemet mondjon, vagy nekiáll kérdezősködni, meg ilyesmik >.> Érzékeny voltam a témára, irigykedve figyeltem Anat virágzó, vagy Hinari minden megpróbáltatását túlélő céhét. Sőt, utóbbinál úgy éreztem, hogy minden válságból csak erősebben jöttek ki. Az enyém viszont... egykoron még a legnagyobb volt, de manapság már maximum kilépni tudnak :/ Valamilyen szinten elégtétel volt, amikor megtudtam, hogy Judy-chan céhéből érkezett az a másik árnyharcos srác, de azért ettől még mindig siralmasnak láttam a helyzetet, és hiába kenem rá Kotára, hogy azok lépnek le, akiket ő szervezett be, hát, az nem segít. Én amúgy marha ritkán találtam rá alkalmat, hogy ilyesmit csináljak, ha belegondolok, az alapítást leszámítva csak Ayani és Jin voltak azok, akiknél az én fejemben vetődött fel a lehetőség először. És persze Mizuki-chan. Főleg ő járt az eszemben, őt ugyanúgy meg akartam védeni, mint Kokoro-chant, és... hát nem lett jó vége. De majd most! Jah, persze, mert én nyilván bizonyítani akarok magamnak Rolling Eyes Nem, hülyeség lenne így fogadkozni, egyszerűen csak mindent meg fogok tenni, ami tőlem telik.
Egészen elszánt tekintetem lehetett szerintem, mert azt vettem észre, hogy egyszerre csak ellágyulnak a vonásaim. Vagyis... lazítanom kellett hozzá, hogy azt az arckifejezést mutathassam, amit szerettem volna. Mert... elmosolyodott! *.* Nem gúnyosan, őszintén, örömtelien. Az én arcomra is hasonló érzés ül ki, csak talán... nem, biztosan intenzívebb. Boldogság, ragyogó boldogság *.*
- Tényleg, tényleg :3 Csak izé... - kapkodtam, hirtelen nem vágtam, merre vannak a gombok, de midőn kifogytam az apró, képzeletbeli izzadtságcseppektől, sikerült megtalálnom a megfelelő panelt, így felugrott a lány előtt a kérés: "Mirika szeretné, hogy csatlakozz a céhéhez" - ..na, szóval csak meg kell nyomnod a kék gombot - ejtettem ki a szavakat. Megint száraz volt a torkom, szorongattam az asztal alatt a szoknyám szélét és szinte szuggeráltam az ujját, hogy a kék kör felé mozduljon, és ne a piros felé. Izgultam, na!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal11225/10500Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Szomb. Május 17 2014, 13:13

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Atyaúristen...
Már vagy jó félóra eltelt az ébredésem óta, de még mindig csak ez az egy gondolat visszhangzik a fejemben. Kezdek éberebb lenni, már nem telepszik rám felhőként a kábaság, de ez a döbbenet akkor is magával ragad, szinte elsodor a mozdíthatatlanságával, mint valami ősöreg filozófiai kérdés. Pedig ez nem bonyolult, és valószínűleg egy GM tíz másodpercen belül választ tudna adni... csak az a baj, hogy jelenleg egy ilyen van: Kayaba, ő pedig valószínűleg épp röhög rajtunk valahol.
Ösztönösen lenyitom újra a menüm, már vagy huszadszor. A céhlogó eltűnt, a Szabdaló sehol, de egyébként minden a legnagyobb rendben. Azaz... semmi sincs rendben. Semmi.
Most jövök rá, mit is hiányolok: a fegyverem ismerős súlyát kardövemről. Tényleg, fegyvertelen vagyok! Hát, korrekt, a Kezdők kardját már rég beolvasztottam, úgyhogy itt állok egy szál késecske nélkül. Remek, mondhatom. Jó, hogy már a... már a bug előtt is egy nagyszabású újraszerelkezésre gyűjtöttem (azért van ilyen sok aranyam), de a Szabdalót talán jó ideig nem cseréltem volna le.
De... ha közel egy évig feküdtem, akkor mi történt a világgal? Rendben, a 16. szintet már megnyitották, de azonkívül? Nagyon lemaradhattam, biztos már elhúzott a játékosok zöme. Talán semmit nem érek a saját harmincas gyorsaságommal, ami anno olyan jónak számított...
És biztos a tárgyak ára is esett. Talán egész szép felszerelést tudok venni... ha szerencsém van, találok egy tier 2-es kardot, ami a jobbak közé sorolható, aztán már egy szomorú gondolatom se lesz szeretett Szabdalóm felé... ami nem is az enyém volt, de mindegy. Most biztos más forgatja, biztos egy White Rose tag... tényleg, mi lehet a céhhel? Talán kutattak, hol vagyok, de nem találtak. Valószínűleg úgy tudják, meghaltam. De jobb is ez így.
Nehéz lesz... de össze kell szednem magam. Nrm ismeretlen a helyzet; mikor elkezdtem fejlődni, a többiek rég lehagytak, és mégsem mutattam fel rossz eredményt. Csupán meg kell ismételnem azt, amit akkor tettem, félre kell raknom a lustaságom, és be kell bizonyítanom... be kell bizonyítanom, hogy érek valamit.
Hogy egy játék szemét hibája nem akadályozhatja a segítségnyújtásom a frontharcosoknak.
S csak haladok tovább az utcákon. Hova? Nem tudom. Merre? Nem tudom. Csak egy biztos: meg akarok nyugodni, hogy szokott higgadtságommal tekintsem át a helyzetet...
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Szomb. Május 17 2014, 13:37

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Jó ideje bolyongok már megint a városban. Mint akkor. Mondjuk az már más, hogy akkor még nem volt bennem félelem. Akkor még nem érzékeltem semmi olyat, amitől tartani kéne, most pedig szinte kétségbeesetten keresgélek, de vajon mit? Inkább a szinte kimeríthetetlen energiatáramat próbálom felhasználni. A feszültség, ami elintézte, hogy képtelen legyek aludni, járkálásra késztetett. És egyelőre még nagyon nem vagyok tisztában, miféle szabályok uralkodnak errefelé, és ugyan elolvasgattam a dolgokat, de... Az akkori szavak teljesen megváltoztatták a véleményemet.
Ki akarok jutni innen! De mit kell tennem? Harcolni? Mi lesz, ha túl bénán használom a kardot, és az lesz a vesztem? Hogyan kéne egyáltalán használnom? Mi a fenéért kellett hallgatnom rájuk? Miért kellett megvennem? Á, tudhattam volna már az elején, hogy ezzel egy fatális hibát követek el. Fene essen ebbe az egészbe. És egyáltalán merre kéne mennem? Még nem vagyok valami erős... És ha így haladok, akkor nem is leszek! Viszont nem merek kiállni a szörnyek ellen egymagam, arról szó sem lehet! Egy kisebb támadás is könnyedén leteríthetne, efelől semmi kétségem.
Határozottan és egyben idegesen beletúrok a hajamba, legszívesebben kitépném a fürtjeimet a helyéről, halkan nyöszörgök, annyira kínlódok. Lelkileg biztosan, testi fájdalmat azonban nem érzek. Ó, hát akkor könnyedén kezdhetem a hajamat szálanként kihúzgálni!
Inkább nem teszem. Ki fog hullani az magától, ha eleget fogok aggondalmaskodni. Márpedig most eléggé bizonytalan vagyok, mégsem hajlandó a hajam kihullani a helyéről! Jó, akkor hadd őszüljek már meg, aztán tettetem a vénasszonyt, aki a játékban alapból benne van, és nem jó semmire...
Jól tudom, hogy ez nem jó hozzáállás, de fogalmam sincs, hogy a többiek jelenleg hol tarthatnak. Nem vagyok elég jó ahhoz, hogy könnyen felhúzzam magam arra a szintre, amin ők lehetnek most. Mégis hogy csinálhatnám? Hiába erőlködnék, nem lennék rá képes - egymagam biztosan nem. De akkor mi a fenéhez kezdjek? Iiiistenem!
Alsó ajkamba harapok. Érezni érzem, hogy fogaim hozzáérnek, de a fájdalom nem jut el a tudatomig. Ilyenkor nem szeretem ezt... Legalább tudnám, hogy mennyire erőset harapok. És másokat is megharaphatnék... És a szörnyeket is... És akkor nem kéne használnom a kardot. Úgyis csak remegne ezek után a kezemben...
Megrázom a fejem, aztán belefáradva ezekbe az eszméletlen marhaságokba, sóhajtok egyet. Még pár méter erejéig elsétálok, aztán sarkon fordulok, és körbenézek máshol. Talán. Magam sem tudom, mihez fogok így kezdeni. Nem merek semmit se tenni, mert félek, hogy meghalok.
Mylla, ez nem jellemző rád! Gondolom. Azt hiszem. És ha mégis?
Újra erőteljesen beletúrok a hajamba, a hajamat huzigálom.
- Te egy istentelenül hülye lány vagy! - kiáltok fel indulatosan, amikor megállok. Nézem a felettem elterülő kék eget azokkal az aranyos bárányfelhőivel. Elegem volt! Már most! Ki akarok lépni, az isten verje meg!
Lenyitom a menüt, keresgélem egy darabig a "Kilépés" feliratot, de azt persze nem találom. Miért is találnám? Ilyen idétlen játékot se fogok többször a kezembe venni... Minek egy olyan játék, ahonnan nem lehet kilépni? Van a valóságban is életem, kérem vissza!
Léptek. Ijedten összerezzenek. Ha nem lennék ennyire betojva, valószínűleg meg is tudnám mondani, merről is jött a hang, így gyorsan megpróbálok valami mögé bújni, ám ez a valami... A semmi. A levegő.
Savanyúan elmosolyodok, jobbra-balra tekintgetek. Megpróbálom a hang forrását felfedezni, és előhúzva azt a kezdetleges, gyenge kardot, amit még az elején kaptam, abba az irányba emelem fenyegetően. Legalábbis próbálom fenyegetőn, mert hát a kezem úgy remeg, mint a kocsonya. A térdeimről nem is beszélve... Hát ez jó indítás, nem mondom! Ráadásul teljesen mindegy, mit csinálok, úgyse tudom megtámadni a másikat. Azt hiszem.
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Május 18 2014, 15:13

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Haladási sebességem és céltudatosságom nem változik, ahogy összevissza bolyongok az utcákon. Már csak azért sem, mert az bár előbbi egy bespeedezett kísérleti egérnek felel meg, a második masszívan stagnál a nullánál. Látásom is csak arra használom, hogy neki ne menjek egy-egy járókelőnek, meg esetleg ne tévedjek el annyira a város ezen részén. Bár az utóbbi nem különösebben érdekelne. Amúgy sem tudom, merre tartok, nem igaz? Miért lenne egyik hely jobb, mint a másik?
Azért pár apró részlet felkelti a figyelmem. Errefelé sok bolt van... feléről még soha nem hallottam, de hát na, kihagytam egy csomó időt. Halványan feldereng előttem a város keleti része, majd felfigyelek másvalamire is... alig van valaki ezeken az utcákon. Régen, egy forgalmasabb napon tömve voltak a boltok, most viszont... vagy csak én kerülök el mindenkit? Ez sem valószínűtlen, és cseppet sem bánkódom miatta, sőt: még rá is játszom. Találomra befordulok az egyik mellékutcába, majd egy másikba; igyekszem távolabb kerülni a díszes üzletektől, az emberektől. Egyedül akarok lenni, fel akarom dolgozni a történteket, és talán még aludni is egyet valamelyik névtelen fogadóban.
Próbálkozásom nem marad hiábavaló: alig telik el pár perc, hamarosan egy lelket nem látok magam körül. Halvány mosoly ki arcomra (az ébredés óta talán először), és tovább sétálok. Újból elvesztem pillanatnyi orientációmat, beleveszek az utcák tengerébe, és ez jól is van így. Nem akarok...
És ebben a pillanatban hallom meg a kiáltást. Mintha veszekednének a közelben. Nem feljesztettem Hallgatózás képességem, mégis tisztán értem a szavakat.
Hülye lány?
Első reakcióm természetesnek mondható: arrébb menni innen, hagyni őket a francba. Csakhogy valamennyire felébred kíváncsiságom is... igen, nekem van olyanom, csak ritkán tapasztalható. Hogy miért érdekes egy kiáltás a Kezdetek Városában, nem tudom, mindenesetre nem árt, ha vetek arrafelé egy pillantást.
És jól sejtettem: alig fordulok be a második sarkon, meglátom a hang forrását: egy lányt.
Egyet.
Jó, akkor hol a... ja, hogy nincs is másik! Rögtön felfogom, hogy vagy magát osztotta le a barna... izé, szőke... na, szóval valamilyen hajú lány, vagy... vagy gyakorolja az őszinte véleménykinyilvánítást, mit tudom én! De nem is különösebben foglalkoztat. Valami oka csak volt rá, és ez nekem elég. Vagy ha ok nélkül csinálta, az is jó.
Egy pislogásnyi idő alatt eljut az agyamig, hogy rám néz, és felém szegez egy kardot. Á, a kezdők fegyvere! Félelmet természetesen nem érzek, mivel védett területen vagyok, s a tény, hogy észrevett, fontosabb számomra a gyenge felszerelésénél. Teljes nyugalommal arcomon lépkedek hát felé, sebességemet normálra lassítva, s farkasszemet nézek a Kezdő Kard hegyével.
-Miért akarsz megtámadni? Hisz fegyvertelen vagyok. - tárom szét karjaim, s valóban: bár Bronz Vértem, Hősi Köpenyem és a két aranygyűrűm elárulja, hogy nem most kezdtem el fejlődni (bár már ideje lenne nem ilyen szemeteket felvennem 13. szinten), sem kard, sem más harci eszköz nem látható nálam. Mivel nincs is az inventorymban ilyesmi.
Még.
-Egyébként miért is lennél hülye? - teszem fel a kérdést. Mégiscsak az a legnyilvánvalóbb lehetőség, hogy magában beszélt, és ha nem így van... akkor nem így van. Beégni nem fogok, mivel az csak szégyenérzettel lenne lehetséges (arra meg a franc fogja pazarolni az értékes energiát), a másik véleménye pedig valahogy nem foglalkoztat.
Nagyjából négy-öt méterre állok meg a lánytól, s akár elrakta a fegyverét, akár nem, a szemébe nézek. Mintha egy csapásra elmúlt volna minden idegességem, ami a bug miatt volt, s csa arra koncentrálnék, hogy... hát... semmire. Igazából nem is koncentrálok semmire. Minek?
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Vas. Május 18 2014, 15:50

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

Nyelek egy nagyot, mikor a másik közeledni kezd, és azon tűnődök, mihez is akar kezdeni. Kétkedve bámulom, és mindezek mellett még félek is, nem kicsit. Persze az még világos számomra is, hogy itt támadni nem lehet. Azt hiszem.
Hülye bizonytalanság! Mi a fenéért vagyok ennyire...?! Á, inkább hagyjuk!
Mikor a másik felteszi első kérdését, összerezzenek. Kínos mosolyra húzom a számat, legszívesebben ugyanígy kuncognék is, de hang természetesen nem jön ki a számon.
- Mert... Mert biztos elrejted a fegyvered! - vádlom meg azonnal felé bökve a kardommal. - Még ha nincs is rajtad semmiféle veszélyes tárgy, biztosan van valami a táradban - teszem hozzá valamivel halkabban, szinte szégyellősen lejjebb hajtva a fejemet. Ennek ellenére tekintetemet rajta tartom, nem engedem, hogy meglepjen. Legalábbis igyekszem nem megengedni ezt, viszont azon már nem is csodálkoznék, ha esetleg mégis valami megdöbbentene. Körülbelül egy órája kerülhettem vissza a játékba, szóval... Lenne min még csodálkoznom.
Végignézve a fiún, látszik, hogy nem kezdő: van két gyűrűje, köpenye és vértje. Pislogok párat, miután megemelem a fejem. Nekem meg még csak olyan kis - azokhoz képest - gagyi cuccaim vannak. Hát persze, mit is várjon az ember egy kezdőtől? Mondjuk ő legalább mert eddig cselekedni, én meg csak ülök a formás kis fenekemen, és rágom a körmeimet, hogy mi a fenét csináljak következő napon, hogy merjek-e bármit is csinálni, vagy húzzam meg magam.
Úgy gondolkodok, mintha már évek óta itt tengetném a napjaimat... Biztosan megőrültem.
- Meg akár leveheted a páncélodat, és rám is dobhatod, de az is megeshet, hogy megfojtasz a köpenyeddel - húzom újra vissza a fejem a vállaim közé, kezem még mindig remeg, ahogy a kardot tartom.
- Azért, mert... mert... - kezdem picit indulatosan, aztán egyre inkább elbizonytalanodok. Visszacsúsztatom a kardot a helyére, aztán karba tett kézzel, láthatóan hisztis arccal oldalra pillantok.
- Mert hiába támad valaki egy védett helyen, nem lesz semmi - morgom, és remélhetőleg ez még mindig így van. - Én meg kardot szegeztem rád tök fölöslegesen - teszem hozzá. Részemről teljesen érthető ez a parás állapot, illetve az ingadozó hangulat, a fegyvertelennek magát beállító szinte biztos, hogy hülyének fog nézni. Sőt, már biztosan elkönyvelt annak. Na nem mintha a valóságban nem lennék szeszélyes és lobbanékony és hülye... De talán most még érzékenyebb vagyok.
Arcom kipirul, ahogy érzem, mekkora butaságot csináltam az előbb, és hogy milyen bénának tűnhettem a másik előtt. Ha a fiú nem szól egy darabig, akkor hisztisen, tiszta vörös fejjel újabb vádaskodó kérdést teszek fel:
- Na mi lesz? Elrabolsz már?
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kyuushiro Vas. Május 18 2014, 16:36

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

// facepalm //

Az ismeretlen lány elmosolyodik, habár ez eléggé... hogy milyen is? Erőltetett? Hamis? Kínos? Valamilyen, de az igazi vidámságtól messze van.
-Igen, tele van az inventorym tier 2-es kardokkal - mondom megértően bólogatva, majd elvigyorodom. - Nem, nincs nálam semmilyen fegyver, amint mondtam. Fegyver nélkül meg nehéz lenne bármit is tennem ellened, még akkor is, ha nem egy városban lennénk. - bölcsen hallgatok arról, hogy valószínűleg a kezemmel lecsapnám. Szöget üt a fejembe, hogy miért is első szintű, mikor már a tizenhatodik emeletet bolygatják... mondjuk jó pár játékos már az elején feladta, aztán első szinten tengeti a mindennapjait, várva, hogy a frontharcosok tegyék a dolgukat. Ő is közéjük tartozna? Nem, természetesen nem teszem fel ezt a kérdést hangosan, hisz meglehetősen udvariatlan lenne. De azért foglalkoztat a gondolat.
Látom, ahogy végigfut rajtam a tekintete, felmérve a felszerelésem, majd mintha gondolkodna. Vajon mi járhat a fejében? Sajnos nem vagyok gondolatolvasó, sem jós, sem ilyesmi... de erre nincs is szükség, hamar megkapom a választ.
Sajnos.
-A páncélom? - kérdezem értetlenül. - Azt sem tudom, az okoz-e egyáltalán sebzést. - ...de majd kipróbálom. Vértdobálás! Milyen különös speciális képesség lenne. Valamiért azonban mégsem vágyom rá.
-Mert? - kérdezek vissza az ingerült szavakra érdeklődve. Eltaláltam (hú, de nehéz dolgom volt), valóban magát szidta, de a miértre kicsit késik a válasz. Az ismeretlen visszateszi a Kezdő Kardot a helyére, majd... majd érdekes duzzogó arcot vág. Mint egy kislány. Egy nagyra nőtt kislány.
-Ööö... de te a kiáltás után szegezted rám a kardod. Akkor hogy szidhattad magad ezért azelőtt, hogy megtetted? - a nyugalom nem tűnik el arcvonásaimról, mivel tényleg teljesen higgadt vagyok. Az, hogy a lány hülye, nem az én hibám, és ártani nem árt vele. Még.
Várok, türelmesen, de eltelik egy kis idő addig, amíg újra megszólal. Elvörösödött arccal, még mindig hisztisen teszi fel kérdését, s ez már nekem is sok - egy apró nevetés szakad ki belőlem. De nem kell hozzá egy pillanat sem, s abbamarad.
-Elrabolni? - kérdezek vissza. - Nem áll ilyesmi a szándékomban. Így szeretsz megvádolni másokat? - válik a hangom kíváncsivá, és közelebb sétálok hozzá, persze nem sokkal.
-Egyébként Kyuushiro vagyok - és most valamiért eszembe se jut, hogy nem ez az igazi nevem. Hogy van valahol egy másik valóság, ahol Genki a nevem, így szólítanak, és hogy az az igazi élet.
Furcsa. Kezdem megszokni ezt a virtuális világot.
Persze ezek a gondolatok csak egy tizedmásodperccel később villannak át rajtam, ahogy felrémlik a valóság, s az, hogy itt csak jelek vagyunk. Egy, nulla, egy, egy, nulla - ebből áll minden, amit itt látok, hallok vagy ízlelek, s ez nem jó.
Lehet, hogy ez egy élvezhető hamisítvány, érdekes, figyelemfelkeltő... de akkor is csak az. Egy hamisítvány. És ezen semmi nem változtathat.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal871/900Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Kremylla Lyeen Vas. Május 18 2014, 17:07

[ A kezdet folytatása - a folytatás kezdete ]

- Me...! - kezdenék bele egy újabb indulatos mondatba, amiben saját magamnak adnék igazat abban, hogy bizony a fiú tele van fegyverekkel, aztán persze elhúzom a számat. Hát... Vagy tovább kételkedek a másik szavában, vagy elhiszem neki. Valahogy egyik se túl vonzó, hiszen míg az első lehetőségnél feszült leszek végig, a másiknál meg ott a lehetősége annak, hogy hazudott nekem, és amint kikerültünk egy olyan területre, ahol szabadon lehet garázdálkodni, bármit megtehet.
- De ott van még az öklöd... - motyogom, arra nem is gondolva, hogy valakinek talán még itt is szent az, hogy lányokat fiúk nem ütnek. Valahogy el tudnám képzelni, hogy bárki ebben a világban a fenyeget és miatt nemhogy összetartana a többiekkel, hanem a mindenki ellen szegülne, mert beleőrült az állandó veszélyérzetbe.
- Gyenge kislány vagyok, egy ütéssel lerepíthetnél a képernyőről - teszem hozzá, és ezzel lehet, alá is írtam a végrendeletemet. Már ha lenne olyanom.
- Meg első szintű vagyok - puffogok vörös és levegőtől felpuffadt arccal, majd a fiú következő kérdésére egy pillanatig hezitálok. Valamit ki kell találnom, az persze kérdés, hogy ennek mi lesz az eredménye, de semmi jó nem sülhet ki belőle. Miért nem egy kockával találtam szembe magam, aki nem ért ezekhez a logikus összefüggésekhez? Akkor nem kéne a magyarázkodással szenvednem, ami ráadásul még idiótaság is. Jó, ha hihető sztorit találok ki, akkor se kell elmondanom az ügyes-bajos és idióta gondolataimat, amivel csak még nagyobb lököttnek fogok feltűnni.
Esélyten. Már így is egy hülye liba lehetek a szemében. Akkor mit számít, ha tovább süllyedek? Talán nem is találkozunk többet. Ő megy fel a magasabb szintekre, én meg maradok itt lenn, és várakotok.
- Mert jós vagyok - nyújtom előre kezeimet, és mintha éppen varázsolnék, úgy mozgatom ujjaimat. Nagyra nyitom a szememet is, hogy még hitelesebb legyek. Persze semmi esélye, hogy ezt bevegye. Az igazságot még mindig nem vagyok hajlandó kibökni, de valahogy mégis az lenne a leglogikusabb.
Az apró nevetésre fejemet újra visszahúzom a vállaim közé, még az utóbbiakat is feljebb húzzom, hátha így elrejtőzhetek egy nagyon kicsit, a pirulás meg csak erősödik. Csodálnám, ha nem füstölögnék, arról pedig ne is beszéljünk, hogy az arcom megint puffancsként nézhet ki.
- Nem - húzom el a számat már amennyire tudom, és oldalra nézek.  - Csak ezek után nehéz megbízni így bárkiben is - motyogom, aztán a másik közeledik, mire hátrálok. Bizalmatlanul vizsgálgatom, a bemutatkozás cseppet váratlanul ér. Pislogok párat, és mintha már némi bizalmat éreznék, ám azonnal teszek róla, hogy ez ne tegyen védtelenné: elfojtom.
- Kremylla... Lyeen - mutatkozok be én is most már kevésbé piros arccal. Testtartásomon látszik, hogyha bármi gyanúsat is érzékelek, akkor futásnak eredek.
Kremylla Lyeen
Kremylla Lyeen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2014. May. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Testben a gép előtt, lélekben valahol teljesen máshol... :D

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Keleti rész - Page 7 Exp_bal137/150Keleti rész - Page 7 Exp_ures  (137/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Keleti rész - Page 7 Empty Re: Keleti rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 24 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.