Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unity Base

+4
Chara
Joey Chrome
Simeon
Strea
8 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Dec. 10 2020, 16:23

Ez az, meglepődtek, mint rántott sajt az áfonyalekváron, s Seishin a harcost le tudta ütni! \o/ Aztán minden ment magától, s végül ismét nyertünk! Egyre jobbak vagyunk, az hétszentség, bárcsak Chan is látná ezt! Very Happy Azonban mire ebéd lett volna, jött még egy csapat, akik lehet a Könyvtárosok, mert eléggé úgy néznek ki. Nem a céhház kellett neki, hanem Chan minden egyes könyve, ráadásul egyikük szerint értékesek.
- Hé, elolvasni akarjátok, vagy eladni?! Különben is, a vezetőnktől kérjétek el, ne tőlünk, mert az övé! – Na de hol van Chancery? Remélem nem elrabolta éppen egy másik céh, s éppen csikizik halálra!

_________________
Unity Base - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Csüt. Dec. 10 2020, 20:13

- Phh-h!
- Igen, én is látom! - nevetett az idomár - Megvagy! - fordult szembe az árnyharcossal, aki meg akarta lepni őket és ezzel talán ők okoztak meglepetést - meg a csapatmunkával is, mert az ellenfelünknek bizony esélyük sem volt! Simeon és Tengerszem összepacsiztak, amint mindenki eltűnt a közelükből és izgatottan rohantak vissza a többiekhez, megnézni, mi történt.
- Odakint sincs már senki! - jelentette Simeon Eikinek azonnal és ha már volt egy kis idejük, a srác leült a lépcsőre és elővett a polipnak egy zacskó pillecukrot: ettől a sok harctól bizony mindketten megéheztek! Őmaga egy perecet varázsolt elő a menüjéből és tört belőle mindenkinek, akin esetleg úgy látta, hogy kérne belőle.
A pillanatnyi idillnek viszont egyszer csak vége szakadt: újabb behatolók érkeztek.
- Phhh-bbrhhhp-phhh! Bbbbhhpph-ph! - lépett előre Tengerszem azonnal és kérte ki magának hevesen a csapat mondandóját: méghogy adják oda a könyveket!? Még mit nem! Simeon volt az egyetlen, aki értette, pontosan mit mond a polip és el is nevette magát a dolgon:
- Szerintem van itt más is, akinek kellenek - mosolygott Joeyra és a polip felé bökött - Szóval nem adjuk oda. Vegyétek el, ha tudjátok - nyújtott nyelvet a kertkapun túli bandának és kezébe vette fegyverét a harchoz.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Dec. 14 2020, 18:49

A harc végeztével végül mindenki egy kicsit megpihenhetett. Én ezt a biztonságos körzetre kimenve tettem meg, egyrészt így szemmel tudtam tartani a környéket, hogy tényleg elmentek-e a rohadékok, vagy csak itt gubbasztanak. Mindenesetre végül abbamarad a feszültség és mindenki kicsit helyre kapja magát, miközben az utolsó kristályaimat is elhasználom. Végül hamarosan megérkezik a harmadik csapat is és a többiek rögtön nem leges válaszokat adtak nekik, de felemeltem a kezemet és ha hagyják, akkor én tárgyalok velük.
- Chan semmiképpen nem adná oda a teljes készletét. De azt tudom, hogy a lágy szíve se hagyná, hogy ajánlat nélkül legyetek. Így két opciót ajánlok nektek. Az egyik, hogy szabad hozzáférést kaphattok a könyvtárhoz, ám nem vihettek ki az épületből egy könyvet se, de ha olvasni szeretnétek megtehetitek. A másik, hogy amelyikek nem a személyes gyűjteményé, és amihez nekünk is szabad hozzáférésünk van, azokból kaptok másolatokat. Tudom, hogy Chan nagyon lágyszívű és nem szívesen bántana gyerekeket, de én nem vagyok olyan kedves, mint ő. Más opció nincs, ha ezek nem tetszenek, akkor vagy távozzatok, vagy dá-dá lesz.
Ezzel letudtam a tárgyalást és, hogy lássák, hogy nem a levegőbe beszélek, ha nem hajlandóak elfogadni a feltételeket, rögtön támadó állásba emelem a flamberget.


// Hp reset kinn, szokásos csapatsebzés kristály (utolsó) //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Hétf. Dec. 14 2020, 18:54

Tök izgi harc volt, bár csak egy nyilat lőtt ki rám a goni. Pedig olyan epiiiiiiic voltam, sok i-vel. Hisz sokkal határozottabb a dolog, ha megnyomjuk pár magánhangzóval őket! De az akció végül alább hagy és a goni íjász is elszelel, így nincs esélyem tündökölni. Végül eljött a következő hullám. Mármint nem a hullám jött el, mert még nem haltam meg, és ha eljött volna, az azt jelentené, hogy aki meghalt az én voltam, de mégse, hisz én itt vagyok és élek, de az meg halott, aki én vagyok, de nem, ám mégis! Mondjuk ha ez megtörténne, akkor elvileg össze kéne esnie a rendszernek, mert fizikailag lehetetlen az, hogy kettő helyen legyek egyszerre, vagyis technikailag megoldható, de nem szeretném, ha ketté vágnának, én egészként vagyok a legcukibb! Mondjuk Riko-neechan azt szokta mondani, hogy vagy száz hülyét is kitennék, de ha annak a fele, akkor már csak 50 lehetnék. Hm… mondjuk megnyogtató, hogy még fél lábbal és karral is 50 ember erejével rendelkezek háh! Amúgy mellesleg kicsit elvesztettem a fonalat a beszélgetésbe, hisz nem tudom, minek akarnak ennyire könyveket. Persze én is szeretem a mangákat, de együtt olvasni az összeset jobb, mint egyedül nem?

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Hétf. Dec. 14 2020, 20:13

Ezen is túl voltunk és még mindig meg vagyunk. Egységben az erő mondhatnánk így is most inkább egymásba vetett bizalom és a hűség. Barátuk vagyunk, ha ezt mondhatom igy, inkább egy család még ha nem is legszebb. Igy meg védjük egymást bármivel szemben. Át néztem a pontjaim és a maradék eszközöm, az időnk még nem járt le talán újabb támadás érkezhet. Eiki mögött sétáltam ki a céh bejárata elé szabad területre, ahol minden pontom vissza töltődhet. Talán ő nem vette észre ott vagyok, vagy csak egyszerűen most nem foglalkozik vele. Érthető ilyen helyzetek után talán nekem se lenne sok kedvem társalogni. Persze vész se múlt még el mert megint újabb jövevények akarnak próbára tenni minket. Végig hallgattam Eiki és szavait nyomatékositsam amikor ki mondta, hogy dádá kezembe fogtam a fegyverem. A céh kapuja elé léptem majd a fejszém talajhoz érintettem, hogy jelezem bizony itt a pofon láda és kinyitom szívesen.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 17 2020, 22:26


3. hullám, első kör

A hat fős csapat Joey, Tengerszem és Simeon kirohanására egyre feszültebben néz össze, ám Eiki szavaira felcsillan a szemük. Gyorsan, még a kertkapu előtt összedugják a fejüket és akinek van Hallgatózása, hallhatja, hogy... dehát senkinek nincs Hallgatózása közületek. Nem ártana jártasságokat vásárolni, ugye?
Mindenesetre pár perc után megszületik a döntés:
- Rendben van, elfogadjuk az ajánlatot. De előtte szeretnénk megnézni, pontosan milyen könyveitek vannak - lép be a vezető a céhkert területére, nyomában a többiekkel. A kislány az egyetlen, aki kicsit bizonytalanul követi a csapatot és idegesen nézi hol a céhvezérét, hol pedig Seishin vagy Eiki fegyverét. Nos, beengeditek őket a céhházba és ha igen, el is kíséritek őket a könyvtárig? Vajon mit terveznek vagy mit nem? Az azért feltűnhet, hogy szoros csapatban mozognak, a szélső játékosoknak pedig a kezük ügyében van a fegyverük és néha azért oda-odapillantanak rátok, hogy követitek-e őket vagy sem.


Határidő: 2020.12.24. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Szomb. Dec. 19 2020, 20:22

- Hhhhh...brrpp-phhbhrp! - méltatlankodott Tengerszem irigyen, mert ő aztán nem akarta, hogy bárki idegen bemenjen a könyvtárba és hozzáférjen Chancery könyveihez! Mióta a lány nem volt a céhházban, szinte az egész a fiatalkorú polip fennségterületének számított, így ő aztán nem akart oda senkit sem beengedni!
- Tengerszem szerint nem jó ötlet... - pislogott Simeon Eikire bizonytalanul, de addigra már a másik céh elvonult tanácskozni és a narancsszínű pet legnagyobb elégedetlenségére rá is bólintottak az ötletre.
- Phh-p-ph! - állt eléjük rögtön a polip karba font kézzel, de azt be kellett látnia, hogyha a többiek megszavazzák, sajnos nincs mit tenni. Azért egy tapodtat sem mozdult el az ellenfél csapattól, miután amazok beléptek a céh területére és ha nem szólt rá senki Unity tag, a csoport élére állt, hogy felvezethesse őket... egészen a tetőig, úgy ám! Még véletlenül sem a könyvek felé.
Simeon persze végig petje mellett haladt és aggódó pillantásokkal illette a történéseket, de nem szólt közbe - csak akkor nevetett fel, amikor Tengerszem a könyvtár és a tető elágazásánál tüntetőleg a másik irányba vezette a könyvmolyokat. Ő aztán nem fogja engedni senkinek, hogy beleláthassanak a gyűjteménybe! Azok a könyvek az övéi és senki másé!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Dec. 25 2020, 19:14

Eiki gyorsan közölte velük mi a helyzet, amit látszólag elfogadtak. Azért mondom, hogy látszólag, mert gyanúsan összetömörülve mennek, ráadásuk azok, akik szélsőn vannak, a fegyverüket markolászták, s néztek minket, nem-e követjük-e őket. Tengerszem valószínűleg megérezte, hogy valami turpisság lehet a dologba, mert ha jól látom, mindenáron vezetni akarja a csoportot.
- Biztos, hogy ez jó ötlet? – kérdeztem suttogva Eiki-t – Nekem gyanúsan néznek ki.
Remélem nincs hallgatózójuk, mert nem kell mindent meghallani. Auzért messzebbről követem a kis csoportot, ha Eiki nem tiltakozik, hátha Simeon s a polipja veszélybe kerül, s akkor legyen segítsége. Vajon még mennyien akarnak ránk támadni ma?


//Joey messzebről követi a csoportot, egyébként nem csinál semmit

_________________
Unity Base - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Dec. 25 2020, 19:48

A többiek láthatólag eléggé nem tartják jó ötletnek a dolgot, így vállat vonok, míg azok sutykorogni kezdenek.
- Chan nem igazán szokta megtagadni a tudást attól, aki keresi. Ha kereskedelmi célból is akarják a könyveket, az se a mi dolgunk. De, ha úgy érzitek, hogy ne csináljuk, akkor mondjátok azt. Ha harcolni akarnak, én nem ellenzem, a kérdés az, hogy ti fegyvert tudtok-e rántani gyerekekre.
Természetesen előfordulhat, hogy igazából csak kinézetet befolyásoló kristály alatt vannak, de most nem igazán tudhatunk meggyőződni róla, maximum tisztító kristállyal talán. Végül, mikor a kölykök jönnek, a tenyeremet felemelve megállásra kényszerítem őket, majd a többiekre nézek.
- Most döntsetek. Az irányítást rám hagytátok ezúttal, de a céhet érintő dolgokban nektek is ugyanannyi beleszólásotok van, mint nektek.
Ha a többiek végül ellenzik az ötletet, hogy beengedjük, akkor széttárt karokkal a csajok felé megvonom a vállam, tekintve hogy látják a dolgot, és így nem engedem őket át, viszont ha nincs gondjuk végül velük és belemennek a másolásba, akkor is egy kicsit kiegészítem a dolgot.
- A helyzetre való tekintettel csak egyikőtök jöhet megnézni a Könyvtárat, mivel nem szándékozok idegen céget beengedni csak úgy a védvonalon belülre. Az, hogy elfogadjátok rajtatok áll. Ja és igen. Ha azon a személyen bármilyen státuszjelző, vagy életváltozás jelentkezik, aki kíséri a jelölteteket, úgy veszem, hogy a megállapodásotok semmis. – mondom nyugodt, kimért hangon, hogy lássák, nem számít nekem a végkifejlet.
Ha harcolnom kell, hát harcolok, ha békésen megoldjuk, akkor az is jó. De nem fogom hagyni, hogy bajt okozzanak a céhben. Végül, ha mindenki (beleértve céhtársaimat is) egyetértenek a dologgal, úgy Jayt kértem meg, hogy jöjjön le hozzánk és vezesse körbe a könyvtárba az adott személyt. Egyrészt tudtam róla, hogy nem keverne bajt, másrét ő pontosan tudta, hogy melyik könyveket nem szeretné más kezében látni Chan, így minden jól fog menni.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 31 2021, 18:18


3. hullám, második kör

Eiki ugyan meghagyta a döntést a Unity tagoknak, de akármit is feleltetek végül, a kiegészítő feltételek már a veletek szemben álló céhnek se tetszenek annyira: a vezető gondterhelten ráncolja össze a szemöldökét és szemüvegének megtörlésével foglalatoskodva nyer némi időt, de Tengerszem ellenségeskedése egyáltalán nem tetszik neki. Sem Joey sutyorgása, akármiről szóljék is.
- Én megyek egyedül - közli aztán, mire a többiek ijedten bólintanak és húzódnak vissza a védett övezet nyugalmába, nos, egyetlen fiú kivételével, aki hevesen lép társa után, de aztán mégis meggondolja magát és megáll a kertkapunál. Ha tekintettel ölni lehetne, bizton megtenné, mostanra viszont nyugodtan marad... legalábbis egy ideig. Persze nem kéne egyedül hagyni őket, ugye?

Közben a nyurga, kamaszképű szemüveges teljes nyugalommal és mohó kíváncsisággal követ titeket, ám ha az okos polip a tető felé akarná is vezetni, a srác azért megtorpan az elágazásnál.
- Ugye ez nem egy csapda? Mert látcsővel figyeltünk titeket és arrafele van a könyvtár ablaka - mutat az egyébként helyes irányba, majd megvonja a vállát - Persze ha valami titkos úton megyünk, úgy is jó - teszi hozzá. Fegyvere az övén pihen, de persze nem kéne egyedül hagyni őt sem, ugye?

Döntsétek el, ki marad és ki megy.


Határidő: 2021.02.05. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Pént. Feb. 05 2021, 18:41

Amíg Simeon bizonytalanul állt hol egyik lábára, hol a másikra Eiki szavait követően, Tengerszemnek aztán cseppnyi kétsége sem támadt afelől, hogy ez nem jó ötlet.
- Ph-h! - bólintott hatalmasat Joeyra és karba fonta két csápját, amíg szemeivel az ellenséges könyvlesőket vizslatta: hogy ő megossza a könyveket velük!? Nem, az teljesen kizárt volt.
- Bhhhpr-phhh-bhhhprph! Hhhhph-hhbrrrbppph-ph-ph! - fejtette ki véleményét, amit ugyan Simeon nem fordított le, de a polip hangsúlyából azért lehetett sejteni, hogy mire gondol. Ide nem jöhet be senki más, csak céhtagok! ... Meg persze Fuwa, de az más kérdés volt. Közben a szőke harcos tovább fűzte a szót és végül csak egyetlen játékos maradt, aki belépett a kertbe, Tengerszem pedig már a csapat élére is állt, hogy vezesse őket. Simeon még egy kétségbeesett pillantást vetett a többiekre, hogy vajon menjen-e vagy maradjon, de úgy döntött, hogy nem hagyja egyedül a polipját.
- Mi majd megyünk vele - bólintott Eikire és szorosan megmarkolta a fegyverét, mialatt utánuk szaladt, már fel a lépcsőn.
- Hhph - fordult vissza a pet a kérdésre és azt el kellett ismernie, hogy tájékozott a fickó. Narancsszín bőre egy árnyalattal sötétebb lett a méregtől, amikor kiderült a turpisság, de persze Simeon épp akkor ért oda és felcsendülő kacaja rögtön feledtette polipjával a pillanatnyi vereséget.
- Tudod, Tengerszem nagyon szeret olvasni és fél, hogy ellopjátok a könyveit - magyarázta Simeon naivan és rámosolygott a céhvezérre - De belenézni belenézhetsz, csak... ne akkor, amikor ő is ott van - kuncogott a srác és őszinte ártatlansággal nyitott be a könyvtárba és állt meg az ajtóban - Ugye, milyen nagy? - vigyorgott a könyvmolyra, egyetlen petje viszont cseppet sem volt elragadtatva a helyzettől.
- Hhhh... - duzzogott és olyan szorosan maradt a fickó mellett, hogy amaz szinte elbotlott a fiatalkorú állat csápjaiban. Tengerszem minden mozdulatra figyelt és ha csak egy szemernyi kétsége támadt afelől, hogy a másik valami rosszban sántikál, nem volt rest odacsapni neki.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Feb. 06 2021, 11:08

Úgy döntött a könyvszerető társaság fejese, hogy egyedül megy. A társainak, főleg egynek nem tetszett, de ez volt, nem volt mit tenniük. Viszont láttam, hogy Tengerszem ellenségeskedése nem tetszett nekik, sem a sutyorgásom.
- Én itt maradok, ha nem gond – szóltam Eikinek, mert a többieket nem kéne azért itt hagyni. Igen ám, de aztán beütött az unalom, legalábbis nálam. Síri csendbe vártuk a könyvmolyok vezetőjét, hogy visszaérjen, s csak a tücskök ciripelését lehetett volna hallani, ha este lett volna.
- És amúgy… Minden könyvet szerettek, vagy van mindannyitoknak egy-egy külön kedvenc? – próbáltam beszélgetést kezdeményezni velük, remélem békésen sikerül. Az Alkonyatot is kiolvasták már vajon?

/Amit Joey csinál:
Kint marad, és próbál beszélgetni a kint maradt tagokkal

_________________
Unity Base - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 07 2021, 18:41


3. hullám, harmadik kör

Tehát Simeon és Tengerszem mennek, Joey (és Eiki ) marad.
Felfele menet a könyvmoly céhvezér végig feszült, de Simeon csacsogása képes mosolyt csalni az arcára és amikor végül kiderül, hogy tényleg a rossz irányba akartak menni, a fiú még kuncog is egy sort az idomár magyarázatán, de... látványosan nem felel semmit az ellopást említő részre. Nos, ez vagy feltűnik nektek, vagy nem, mindenesetre ahogy beléptek a könyvtárba, a szemüveges azonnal odaszalad a polcokhoz és ámulattal kezdi el végiginézni a könyvek sorát. A kevésbé érdekeseket hamar átugorja, a szeme viszont kisvártatva megakad egy vörös borítású példányon, amiről a jelenlévők közül talán csak a könyvmoly tudja, hogy Aincradban csak egyetlen példány létezik belőle.
- Sza-szabad? - kérdezi, méghozzá szándékosan Simeontól és áhítattal a kezébe veszi a könyvet - "Aincrad Könyvtára - tudnivalók és könyvprogramozás" - olvassa - Tudjátok, eddig csak pletykát hallottunk róla, hogy létezik ez a könyv. Leírják benne, hogy a világban hol és milyen könyvek érhetők el és rengeteg utalás is van benne elrejtett könyvekről, amiket szörnyek őriznek, mert olyan értékesek - magyarázza és ha a mesén kívül őrá is odafigyeltek, észrevehetitek, hogy mintha kézbe venne egy tárgyat a zsebében. Aztán, két mondat között, amilyen gyorsan csak képes, felemeli a kristályt és már mondja is:
- Teleport, Kezdetek Városa!
Csakhogy hála a szintkülönbségnek és a gyorsaságra tett pontoknak, a polip még a mondat vége előtt megakadályozhatja a céhvezért a lopásban. Vagy sikerült annyira elterelnie a figyelmeteket, hogy túl későn reagáltok? Tengerszemnek két lehetősége is van odacsapni, na de vajon sikerrel jár?

Odakint látszólag minden nyugodt és igaz Joey unja magát, de ez a másik csapatról már egyáltalán nem mondható el: legtöbbjük feszülten figyeli az emeleti ablakokat és egyedül a kislány az, aki lelkesen bólint a szőke lovag szavaira és kezd bele a válaszba.
- Én a tündérmeséket szeretem a leginkább! A Könyvtárban megtaláltam már a Csipkerózsikát és a Jégvarázst is, de a Hófehérkét mindig más kölcsönzi ki előttem. Nektek van belőle? - kérdezi, jóllehet Joey, te annyit nem jártál a könyvtárban még, hogy tudd a választ. Vagy igen?
A céh többi tagja rosszallóan figyeli a diskurzust, de egyelőre nem szólnak közbe.


Határidő: 2021.02.011. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Szer. Feb. 10 2021, 18:26

Tengerszemnek egyre kevésbé volt szimpatikus a fickó, mert az még hagyján, hogy tudja, merre van a könyvtár, de a könyvekre is úgy néz, mintha mind az övéi lennének! A polip mérgesen csúszott a szemüveges után, egyre növekvő irigységgel és ellenszenvvel és ezt még Simeon elnéző mosolya és segítőkészsége sem enyhítette. Nem, gazdája egyértelműen nem érti a helyzetet!
- Persze, megnézhetsz bármit - bólogatott az idomár, amikor viszont a játékos elkezdett titkos kincseskönyvekről beszélni, amiket mobok őriznek, az idomárfiú csillogó szemekkel pillantott a könyvre és szaladt oda, hogy ő is belenézhessen - Szóval titkos kincsek? És milyen szörnyek őrzik őket? Sötétben van vagy világosban? - tudakolta azonnal és odadugta az orrát a lapok fölé - Képzeld, mi már egy csomó helyen jártunk, de könyveket még nem kaptunk jutalomnak! Volt például egyszer, amikor...
És már kezdett is volna bele, ha a céhvezér nem szakítja félbe a kristályhasználattal. Hogy Simeon résen volt-e? Nem, ő meglepetten pislogva nézte végig az egészet, Tengerszem viszont figyelt és ahogy meglátta a srác kezében megcsillanni a teleportkristályt, máris ugrott - még azelőtt, hogy azt a másik akár a levegőbe emelhette volna.
- Hhhh-phhh-brrph! - kelt ki magából és csapott rá az ellenfél kezére, miközben többi csápjával annak mozgását akarta gátolni - Hpp-ph! - szólt aztán idomárjának is, aki erre már kizökkent az ámulatból és gyorsan megpróbálta kivenni a könyvet a szemüveges kezéből, jóllehet egy ütemnyit lemaradt egyetlen petjéhez képest.
- A lopás az tilos! A kincseskönyv a miénk is - igyekezett megbirkózni a másikkal az értékes darabért és ehhez még a Súlyemelését is használta: ő igazán nem akarta bántani a fiút, sőt még el is hívta volna kincsvadászatra, de nem szép dolog ellopni mások dolgait, ezt a szülei is megmondták! Miért akar ma mindenki rosszat nekik?


Első és harmadik kocka Tengerszem, második Simeon. A perma képesség az utolsó kettőre érvényes.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 10 2021, 18:26

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 4 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Csüt. Feb. 18 2021, 15:56


Simeon hadarása láthatóan kizökkentette és talán ezért sem tudta olyan váratlanul végrehajtani a manővert: Tengerszem eltalálja őt és mire idomár és petje kettőt pisloghatna, a céhvezér élete lenullázódik és a speciális burok a főtérre teleportálja őt – nos, szerencsétekre könyv nélkül. Nem volt valami erős ellenfél és ezt talán a többiek is érzik lent: egyikük folyamatosan a térképét nézi és amikor a vezért jelző pötty eltűnik, nagyot sóhajtva fordul a többiekhez:
- Gyertek, itt már nincs dolgunk több. Remélem azért sikerült neki… - mondja, majd mindannyian elteleportálnak. A céhházat sikerült megvédenetek, hála a demokráciának, a környék pedig békés és nyugalmas.





Gratulálok! Teljesítettétek a második hullámot!
Az óra hátralévő részében már senki sem téved a céhházatok környékére.

A menekülésre kényszerített játékosok minden esetben hagynak maguk után aranyat, ami érintésre a céhbankba kerül, ám akiket lenulláztok, azoknál egészen más a metódus. Elsőre talán fel sem tűnhetett és ennek több oka is van: először is azért, mert az utolsó csapást bevivő játékosnál jelent meg csak a pár szavas felirat, másodszor pedig, az is csupán 1 másodpercig volt jelen a látótér jobb alsó sarkában.
A szöveg a következő: "Loot hozzáadva a céhbankhoz. Előnyjog fenntartva."
És hogy ez mit is jelent pontosan? Minden elpixelezett ellenfél után aranyat és emellett a játékos egy vagy több véletlenszerű itemjét is megkaptátok, amit elsősorban az utolsó csapást bevivő játékos vehet ki a céhbankból. Persze az előnyjogról le lehet mondani, így ha az azt élvezőnek nincsen szüksége az itemre, úgy minden más céhtagja is kiveheti azt.




A harmadik hullám jutalmai:

500 arany

Simeon: [T4] Platinum Láncing +2[2G] (+10 speciális képesség +2 gyorsaság +60 páncél)
Simeon: [T4] Vitalitás Gyűrű +2[2S] (+22 élet +2 speciális képesség)
Simeon: [T4] Zafírgyűrű +2[2F] (+2 fegyverkezelés +18 gyorsaság +6 kitartás +6 élet, egy körre megsüketít minden környéken lévő játékost, ha az áldozatnak Hallgatózása van, minden szint további plusz egy kör süketséget jelent.)


Folytatása következik...

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Csüt. Feb. 18 2021, 15:58


Strea írta:Folytatása következik…

… vagy mégsem? Az idő lassan vánszorog előre és végül elüti a megnyugvást jelentő delet. Talán vártatok volna még ellenfélre, talán már ígyis épp elegen jöttek, de úgy tűnik a hírnevetek és erősségetek ellen pont ennyien mertek kiállni.
Hogy érzitek magatokat most, hogy vége? Milyen gondolatok járnak a fejetekben és mit fogtok csinálni? Lepihentek, vagy inkább eltöltötök együtt egy jókedvű, céhközösséget építő délutánt? Írjátok le!


Zárókör következik, továbbra is 100 szavas szókövetelménnyel. Vasárnapig adok időt rá és nem kötelező írni sem, de a jutalmazásba ez is beletartozik majd. Joeynak és Simeonnak külön köszönöm az elhúzódás ellenére is kitartó lelkesedését ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Pént. Feb. 19 2021, 18:19

Simeon megilletődötten pislogott a szemüveges alak hűlt helyére, mert ő igazán nem akarta bántani a fickót - egyetlen petjével ellentétben, aki viszont elégedetten fújt egyet és csúszott oda, hogy megkaparinthassa a könyvet.
- Hhhh-pppbph-ph?
- Majd este olvasunk belőle, jó? - nevetett fel Simeon és csípőre tette a kezét - Most menjünk vissza a többiekhez, hátha segíteni kell! - magyarázta és már rohant is le a lépcsőn, ki az udvarra céhtársaihoz. Tengerszem viszont maradt még. Gondosan ölbe vette az értékes kincset, aztán óvatosan elvitte azt a szobájukba és elrejtette a takaró alá: ott aztán senki ellenség nem kaparinthatja meg! Már alig várta, hogy idomárjával együtt olvassák, de azt még a polip is tudta, hogy most meg kell védeniük a céhházat.
Csak éppen nem volt már kitől! Simeon szájtátva nézett az elteleportáló csapat után, aztán megvakarta a fejét és Eikihez fordult:
- És most? Akkor várunk? - kérdezte és attól függően, mi volt a vezetőjük utasítása töltötte el az időt délig. A haragszóra aztán hangosan ujjongott és nevetett és pacsira nyújtotta a kezét majd minden céhtársának.
- Megcsináltuk! Senki sem jutott el a céhbankig sem, és úúú, emlékeztek arra a nagydarabra a sólyommal? Vajon mit akarhatott Dusttól? Meg képzeljétek, a másik fickó mutatott a könyvárban egy könyvet, amiben kincsestérképek is lehetnek! Majd elmegyünk megkeresni a titkos könyveket amiket szörnyek őriznek, ugye? - hadarta és boldogan csillogó szemekkel pattogott a csapat körül, egészen addig, amíg csak lehetett. Tengerszemnek persze első dolga volt befoglalni a konyhát és a fáradtságos harc után annyi édességet tömni magába, amennyi csak belefér.
- Ki akar nálam medencézni? - tette fel közben a kérdést Simeon, hatalmas vigyorral az arcán és aki rábólintott, azzal már robogott is fel az emeletre, hogy a kellemes vízből nézhessék együtt a tájat, telis tele fénylő, gyönyörű napcsíkkal.


Köszi a játékot! Very Happy

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Feb. 21 2021, 19:48

- A Hófehérke? Hmmm, asszem egyszer láttam, Ha a főnökök visszatérnek, kihozom neked, mit szólsz? – próbáltam barátságos lenni vele, ha már a kislány volt az egyetlen, aki válaszolt a kérdésemre. Talán aztért, mert nem tudta, mi a vezér terve, ugyanis egyszer csak valamelyik megszólalt, hogy menjenek, már nincs dolguk. S hogy értette, hogy reméli sikerült a vezérüknek? Mi? Mindegy, de legalább a céhház meg lett védve. Délig, mivel nem sérültem, a kapunál álltam, hogy szóljak, ha jön támadó. Csak hát volt egy picike gondocska ezzel… Nem volt támadó már. Csak nem az történt, hogy hallották, mit csináltunk az első két hullámba, hogy valószínűleg a könyvszeretők se támadtak ezért! Ki gondolta volna, hogy sikerül elijeszteni a többit?? Bár sajnálom, hogy a kislánynak nem tudom odaadni a Hófehérkét. Sad

_________________
Unity Base - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szer. Feb. 24 2021, 09:23


Az event rátok vonatkozó részét lezárom; gratulálok, sikeresen megvédtétek a céhházatokat!

A hullámok után kapott arany-és tárgyjutalmakon felül a részvételért tapasztalatpontokban is részesültök:

Simeon: 120 exp
Joey: 110 exp
Seishin: 35 exp
Miko: 35 exp
Chara: 5 exp

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 4 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.