Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

+6
Seishin
Danee
Simeon
Barairo Pinku
Chancery
Strea
10 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 15 2019, 17:37


A kezdetek kulcsa

Résztvevők: Chancery, Pinku, Jay, Seishin, Eiki, Joey, Simeon, Danee

játékszabályok:


Prológus

Néha felpillant a céhházra. Elmélyülten nézi a falait, a fákat a kertjében és a virágokat, amelyek ott nőnek. Mintha keresne valamit köztük... de sosem időz sokat, már lép is tovább, nem kérdez és nem is elegyedik szóba senkivel. Ha az évek során véletlenül belebotlottatok, sietősen és lehajtott fejjel kért bocsánatot és talán fel sem tűnt nektek a bőrkabátján lévő hatszögletű virágminta, sem pedig az, hogy a soksok játékos közül, aki elhalad a céhházatok előtt, ő mindig lassabban tette meg ezt az utat, meg-megállva. Persze lehet, hogy nem is találkoztatok vele egyáltalán. Közepesen hosszú, fekete hajával és leengedett vállaival csak ugyanolyan harmincas körüli férfinek nézett ki, mint mindenki más, aki ennyi idősen ennyi évet töltött itt feleslegesen...


I.

Chancery, Simeon, Pinku, Joey

Közületek ketten egészen biztosan szentélykeresésre indultatok a céhház pincéjének folyosóin, ha már a legutóbbi kazamata során megbeszéltétek a programot - azonban azt, hogy Pinku és Joey hogyan keveredtek oda, csak ti tudjátok megmondani. Netán összefutottatok velük az előcsarnokban, vagy direkt elhívtátok valamelyiküket erre az érdekesnek kinéző programra? Mindenesetre mind a négyen a pince dohos falai között sétáltok, amikor a szemfülesebbek kiszúrhatnak egy pókhálók által övezett beugrót, ami talán itt volt eddig, talán nem. Még akár szentélynek is elmehet, ugyanis egy roppant tömegű, egyenes felületűre faragott szikla áll a közepén, a falon félkörívben pedig kacskaringós növénymotívumok sorjáznak. A szikla tetején semmi más nincs, csupán egy szabályos hatszirmúra faragott, tenyérnyi kődarab, félig megfeketedve, minthacsak megégett volna. Meg lehet fogni, el lehet tenni, amit csak akartok. Amikor pedig megfordultok, hogy kimennétek, a beugró belső oldalán a falon írás olvasható, ezt azonban fegyverrel vésték oda, szabálytalan, nehezen olvasható betűkkel:

"Egy kert volt itt, és benne mindenem;
Kiléptem, de vissza már nem mehettem.

Az egyetlen esélyetek, ha megtaláljátok helyettem."


És amíg azon tanakodtok, ez mit is jelenthet, észrevehetitek egymáson vagy akár a látóteretekben a saját életcsíkotok mellett is, hogy az olyan fényesen ragyogó céhlogóba némi fekete szín is került. Alig pár pötty, de azért aki ismeri a céhlogót, feltűnhet neki... Mit tesztek, hogyan tovább?


Jay, Danee, Eiki, Seishin

Ti éppen a céhkertben időztök, ilyen olyan okokból. Lehet Eiki éppen Seishint fűzi, esetleg Danee hűsöl az árnyékban, vagy Jay olvas a tornácon - ez mind mind csak rajtatok múlik. Az idő kellemes, bár nyár van de mégsem olyan vadmeleg. Az égen fátyolfelhők haladnak át lustán és a madarak is valahogy álmosan, távolian csiripelnek.
Aztán meglátjátok őt. Egy angyali mosollyal az arcán néz titeket a céhház falának tetején ücsörögve, beljebb ugye nem jöhet, de nem is akar. Halványlila, már-már rózsaszín tincsekkel, sötétlila ruhákkal és vörös szemekkel rendelkezik, keblei pedig talán rabul ejtik a fiúk pillantásait egy másodpercre, de ennél többetek úgysincs: ahogy észreveszi, hogy megláttátok, leugrik a falról a város felőli oldalon és ha akarnátok se tudnátok utána sietni. A borostyánnal benőtt falrész viszont érdekesebb lehet, ahol a lány ült: a növények eddig elrejtették szemetek elől a fal mintáit, de ha közelebbről megnézitek, a falon vésett növényminták futnak végig egy kört alkotva - és a kör közepén egy tenyérnyi, hat félkörívből álló bemélyedés, éppen olyan alakú, mint a vésetek között az a kicsiny, hatszirű virágminta, amely kifejezetten sokszor ismétlődik a többi motívumhoz képest.

És amíg azon tanakodtok, mit kezdjetek ezzel, észrevehetitek egymáson vagy akár a látóteretekben a saját életcsíkotok mellett is, hogy az olyan fényesen ragyogó céhlogóba némi fekete szín is került. Alig pár pötty, de azért aki ismeri a céhlogót, feltűnhet neki... Mit tesztek, hogyan tovább?



Határidő: július 24. 23:00

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 17 2019, 10:50

Amióta szóba került a szentély lehetséges léte, Channak egyre többször jutott eszébe Peter. Sosem felejtette el, ez tény, de ahogy múlt az idő, egyre inkább a háttérbe szorult az emléke annak, hogy nem ő volt mindig a vezér, hogy ez az egész hely teljesen másképp nézett ki annak idején, mikor még a Young Justice név alatt futó céhhez csatlakozott.  Visszaemlékezett arra, mennyire lelkiismeretfurdalása volt, mikor úgy döntött, megváltoztatja a céh nevét, logóját, de még az épület egy részét is átalakítja, teljesen új célokat adva neki. Végül megrázta a fejét és úgy döntött, nem rágódik sokat ezen a dolgon. A Unity él, virul, ráadásul az utóbbi hetekben különösen nagy élet zajlik a falai között. Simeon és Pinku, a két legújabb tag szinte beragyogja a társaságot energiájukkal és ötleteikkel.
Távozása óta hivatalosan még nem kérte vissza feladatkörét Danee-tól, és eredetileg végül azért is indult el, hogy ezt megtegye, de valahol útközben amint meglátta Simeon-t és Tengerszemet, eszébe jutott a szentély és Peter ismét. Vajon tényleg van valahol elrejtve valami ebben a céhházban? Eredeti célját elfeledve mosolyra fakadt és szinte táncos, sasszézó léptekkel ugrott a fiú mellé.
-Nos, készen állsz a vadászatra?
A választ követően pedig elgondolkodott.
-Figyelj csak. Ha igaz a pletyka, és alattunk is csontvázak fognak fogadni, ha rátalálunk a titkos föld alatti búvóhelyre, akkor jobb, ha még jönnek velünk páran. Oh, kit látnak szemeim? Hát a Sors is ezt akarja, Pinku drága, hogy gyere velünk. Megyünk szentélyre vadászni, vagy bármi titkos helyre a házon belül, de a fő célunk egy szentély. -kacsint rá a rózsaszín hajú lányra, miután átkarolta.
Joey talán valahol útközben, már a falak vizsgálgatása nyomán eshet az útjukba, de láttára Chan ismét elmosolyodik és ugyanúgy fogadja, mint két legfrissebb tagjukat: széles mosollyal és egy öleléssel.
-Joey, ezer éve nem láttalak. Van kedved velünk tartani? Megkeressük, van-e titka ennek a céhháznak.
Ezek után fokozott figyelemmel leste környezetét, hogy esetleg a többiekkel is összefut-e, de nem így történt. Előbb találták meg a beugrót, talán valamelyik kisebb tag lehetett, mindenesetre amint valaki figyelmezteti a többieket, Chan kicsit hátul maradva szemléli az eseményeket. Most döbben rá a lelke mélyén, hogy igazából nem hitte volna, hogy tényleg rábukkannak valamire, hogy tényleg akad titka ennek a céhháznak. Azt hitte, ismeri minden zegét-zugát, de tévedett, ennek pedig részben örül, részben megijedt. Amint valaki viszont felkelti a figyelmét a falon található írásra, Chan föléjük hajol és elolvassa.
-Egy kert, s benne mindenem, de kiléptem, vissza nem mehettem. Tudjátok, mi jut erről eszembe? A Titkos ablak, titkos kert című könyv. Vagy egy másik, A titkos kert, ami meg egy gyerekkönyv.
A második sort viszont, valahányszor elolvassa, megint csak Peter jut róla az eszébe. Elmosódva látja maga előtt a vonásait; régen volt már, az emléke megkopott, de a hangja, a stílusa, a benyomás megmaradt. A szíve összefacsarodik egy pillanatra, és kicsit reméli, hogy a rejtély, amire most bukkantak, valamiféle módon kapcsolódik hozzá.
-Egy kert, egy kert... Tapogassátok végig a falat, hát ha találtok még valamit. Ha nem, akkor szerintem menjünk ki ténylegesen a kertbe, hát ha ott van elrejtve valami. -veti fel az ötletet. A céhlogóra persze, ő felfigyel, lévén, még ő is készítette el, de egyenlőre nem tulajdonít neki jelentőséget; talán egy kis kódhiba, vagy bug, megesik az ilyesmi.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Barairo Pinku Szer. Júl. 17 2019, 11:50

Pinku éppen a szobájában lébecol, pihenget, írogatja a kis maga dolgait, majd nyújtózik egyet és úgy dönt kilép a szobájából a folyosóra. Kicsit járkál fel s alá, mikor éppen meglátja Chanceryt. Fogja magát és egyből oda rohan hozzá, majd ugrásból, neki támad egy öleléssel.
-Szia Főnök, persze szívesen megyek veletek bárhová. Hiszen a mesterem parancsa az parancs. És akkor merre megyünk? Én szíves örömmel követlek. - Amint befejezte a mondandóját, leszáll Chanról majd mellé áll és ugrándozva követi a főnökét. Amint elértek arra a helyre, egyből beugrál, és táncikálva elkezdi körbejárni a területet. Próbál megnézni mindent, kezdetben csak felszínesen vizsgálja át a területet.
-HÉ Chan. Nézd meg mit találtam. Igen érdekes kis versike. Vagy mi a fene ez. Hátha te érted mi ez. Én nem nagyon értem.
Akkor amint oda ment Chancery, ő elkezdi magát hintáztatni, és hallgatja amit a Főnök mond. Majd amint végzett és elmondta hogy mit is kér, ő vigyázzba áll, és tiszteleg, majd ismét elkezdi körbetáncolni a helyet, ezúttal jobban megnézve, minden egyek kis részletet, és mindig, ha talál valami kis érdekességet. De tényleg bármit, már egyből jelenti is azt, hogy biztos, mindenről tudjon a Mestere. Majd mikor körbe sasolt fogja magát és le is huppan és elkezd a menüjében matatni.
-Izé Chan. Ez a logó eddig is így nézett ki? Egy kicsit furi. Tudom hogy nem olyan rég lettem tag de nekem nem tetszik hogy ilyen kis. Nem is tudom. Gyere nézd meg te is. Olyan kis fura nem? Olyan mintha fekete rész is lenne benne nem? Kicsit szokatlan.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Simeon Szer. Júl. 17 2019, 17:56

Tengerszem elégedetten cammogott idomárja mellett. Szája szegletében még ott volt egy kis vattacukor, de a polipot ez nem igazán zavarta: márcsak arra vágyott, hogy valahogy felküzdje magát a szobájukig és elterüljön a hűs medencében. De ahogy meglátta Chanceryt és felpillantott Simeonra... már tudta, hogy ez a terve kudarcra van ítélve.
- Készen ám! - felelte közben a srác azonnal és el is felejtette, hogy mit is akartak aznap csinálni egyetlen petjével. Persze a polip felmehetett egyedül is, hiszen idebent már semmiféle veszély nem leselkedhetett rájuk, egyikükre sem. Miért ne válnának akkor szét? Amint azonban az idomárlány a csontvázakról kezdett el beszélni és arról, hogy kellenének még emberek, a páros összenézett és szinte szavak nélkül döntötték el, hogy együtt maradnak.
- Phh...
Tengerszem lemondó sóhajjal szegődött az idomárok nyomába... nemsokára pedig már öten lépkedtek lefelé a pince lépcsőjén. Simeon és Tengerszem, ahogy azt illik, mindenkinek köszöntek és bemutatkoztak, akiket még nem ismertek. Persze Pinku energiái a fiatalkorú polipnak - gazdája mellett - már túl sok volt. Ezzel szemben Simeon csillogó szemekkel bólogatott újdonsült céhtársukra, főleg azután, hogy ő is benne volt a mókában!
- Miért hívod mesternek? - ezt az egyet nem értette egyedül - Lefelé a pincébe! - felelt is azonnal - Van nálad véletlenül egy kürt? Vagy nálad? - "támadta" le Joeyt is, akivel már összefutottak korábban a piacon - Azzal múltkor idehívtunk egy nagyon erős szamurájt és elkergette a csontvázakat! - mesélte kettejüknek, mivel Chan már hallotta a történetet legalább egyszer - És hátha idelent is lesznek - tette hozzá és így, hogy már odalent voltak, a korábbinál is izgatottabban figyelte a falakat, bármilyen különlegesség után kutatva. Vele ellentétben Tengerszem a csapat legvégén haladt és arról ábrándozott, hogy vajon mennyire lesz meleg a medence vize odafönt. Mert sokáig úgyse tarthat ez a keresés, nem? Úgysincs itt semmi...
Meg is lepődött, hogy a csapat máris talált valamit.
- Egy szentély! - kiáltott fel Simeon és már nyomult is be - Ez micsoda? - vette a kezébe a furcsa kődarabot és forgatta meg, hátha van valami a túlfelén - Mint valami virág... mint ezek körbe - mutatott a falakra és ahogy Pinku megtalálta a feliratot, Chan felvetése nyomán elkezdte a lányokkal együtt tapogatni a falat és valamiféle titkos nyomógombot keresett, mint ami a kandallónál is volt abban a tavas házban. De kizárólag fél kézzel! A másikban ugyanis a követ tartotta és óvta, de úgy, mint valami ritka kincset. Ez az ő kincse volt! Bár majd meg kell tisztítania ettől a sok koromtól...
- Te aztán jó sokat olvasol - fordult aztán Chan felé - És azokban a könyvekben mi volt a megoldás? - kérdezte és erre már a polip is felkapta a fejét: Tengerszemet minden érdekelte, ami írással és könyvekkel kapcsolatos. Lehet egyszer majd megkéri a lányt, hogy olvasson fel neki! Simeon viszont eközben már összeráncolt homlokkal nézett valamit és talán a választ sem hallotta. A céhlogó! A céhlogóban fekete pöttyök jelentek meg!
- Lehet azért, mert túl sokáig voltunk idelent - vetette fel a fiú és hangja ekkorra már halk és megrettenéssel teli volt - A napcsíkok ide már nem érnek le... és... lehet azt hitték, hogy már nem is szeretjük őket? - nézett Chanceryre és a srác maga volt a néma kérlelés, hogy mondja neki valaki, csak mondja meg, hogy nincs igaza! - Pedig máskor is voltunk már félhomályos helyeken többet is... - rázta a fejét könnyes szemekkel és tekintete Tengerszem, Chancery és a céhlogó között cikázott. A polip erre csak elmosolyodott és csápját lágyan rátette Simeonra, hogy megnyugtassa vele a srácot. Ez biztos csak egy apró hiba, hamarosan kijavítják. Attól még, hogy most lementek szentélyt keresni, még nem dőlt össze felettük a világ. Ugye?
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Danee Csüt. Júl. 18 2019, 19:45

Danee hűsöl az árnyékban.
Akkor ezt most fejtsük ki. Nem tudom, ki hogy van vele, de ebben a melegben már az is nagy jutalom, ha jön egy kis szellő,
de persze miért is hagyatkoznék csupán az "időjárás" kegyeire:
Ma már fából bármi egyszerűt meg lehet csinálni:
Fa és vászon napernyő alatt, fa napozóágyon elnyúlva, Pina Colada koktélt szürcsölve nézem mit alakítanak a többiek.
De persze van benne némi távolságtartó, lenéző gőgösség, ahogy a kormozott lencsékből készült napszemüvegen keresztül szemlélem a drága céhtársakat. Olyan jól mulatok, tiszta istencsászárnak érzem most magam.

Oh, nézzenek oda, egy Seishin!
Lejjebb tolom az orromon a szemüveget, hogy jobban lássam.
Az még külön jó lenne ha láthatnám, ahogy Eiki beveti magát nála. Annyira szórakoztató ez a szocioszimulátor.
De mit is tudok erről a lányról? Egyre hajlamosabb vagyok keverni az emlékeket, hogy kivel mit és merre és mennyire ...
- Szevasz Seishin - üdvözlöm hangosan felé emelve a poharam, elnyújtva a nevét, mint aki a simogatóan lágy hangokat ízlelgeti benne
És itt van Jay is, akivel nem igen szoktam összefutni, kíváncsi lennék pedig, hogy mégis ...
Na mindegy

Aztán észreveszem ...
Olyan pofátlanul laza módon himbálja a lábát, teli mosollyal a képén, hogy már mindjárt elszégyellem itt magam
- Héj, punk, lefele a kerítésről! -
Legalább ennek nem kell kétszer mondani...
- Bár nem nézett ki rosszul ... - jegyzem meg Eikinek kaján mosollyal meg szemöldök tornázva, majd a napszemcsit visszatolva az orrom tövének beleszívok a vízipipám csövébe és a legnagyobb elégedettséggel fújom ki a füstjét egy pillanat múlva
- Ha legközelebb látjuk, beengedhetnénk - nézek a két srácra - Mármint az ajtón át, úgy értem
- Te Jay, az a minta mindig ott volt a kerítés falán? -
mutatok a pohárral teli kezemmel a lány hűlt helye felé
- Keverek még koktélt, kértek? - teszem le a szemüveget
- Eh, kormos lett a céhlogómnál a kép ...

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Pént. Júl. 19 2019, 00:41

Kertben ejtőzőm, semmi különös nincs ebben. Hm talán annyi elég sokan vagyunk most itt. Nekem tömegnek tűnik. Azért van pár ismerős arc, és egy ismeretlen is.
Jól meg szokót nasis zacskóm előkerül és el rágcsálok egy kekszet, mi közben egy virágot veszek alaposan szemügyre. Tetszik a szirmok formája, és a színe a kék szín szinte meg babonáz még fahéjas kekszemről is meg feledkezem. Tökéletes célpontja vagyok most igy akárkinek, aki el akarna kapni, huncut céllal.
Ábrándozásomból Danee hangja ráz fel, az ábrándom annyi volt valljon, hogy nézne ki a szobám vagy a hajam benn egy kék rozsával.

Vissza integetek a férfinak és köszönök közben Eikinek és a még számomra ismeretlen másik céh társamnak. Vidáman kekszet eszegetve ülök le a szomszédos napozóágy szélére.
-Yoo Danee, hogy vagy mostanában? Mi a helyzet a cicáddal?
Kérdések közben csillogó fél szemel nézem a férfit, egy gondolat gigamega fény füzér ként vándorolva fejemben villog. Vaaoooo de király!!!!! Ja, de aki fejembe látna tuti félre értené a csodálatot.

Felpillantok oda, ahova mindenki, a fiúk talán még meg is csodálják a csajt, aki bázis ugrik a város felöli oldalon.
- Chhhh fel vágós.
Mondom mi után lepillantottam magamra és felmértem a különbséget, ami elégé hangsúlyos volt az idegenél. Meg jegyzést halva szemem forgatom és nagyot sóhajtok. Eiki mondana hasonlót, nem lepődnek meg kicsit sem. Úgy hiszem neki a szoknya vadászat a véd jegye, de Daneen kicsit meglepődtem. Igaz nem ismerem annyira, és gondolhattam volna ezt mondja majd hiszen férfi.
- Lemerném fogadni, nektek már megint azon jár az eszetek.
Persze mosolygok és hunyorogva figyelem a foltos céh logóm. Meg nyálazom az ujjam, ohh igen a mutató ujjam nyelvemmel végig nyalom és meg próbálom meg dörgölni a céh logóm.
- Hm egy próbát meg ért.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Júl. 20 2019, 14:12

//Chan, Simeon, Pinku//

Uncsizok a céhházban. Nem azt mondom, hogy unalmas hely, pláne olyan tagokkal, mint a polipos gyerek meg az újonc, a nem tudom ki, Hanem azt, hogy nincs itt küldetés, kaland, parti, buli, semmi. A barátaim meg nem is jönnek nagyon ide, egyrészt mert nem céh tagok, másrészt mert Grifi felrobbantotta véletlen egyszer a konyhát, amit nagy nehezen sikerült eltussolni, így nem tudnak róla a céhtársaim. De erről csitt, kedves olvasó! Na szóval, unatkoztam, hát elmentem kalandot keresni. Ehelyett azt láttam, hogy Chan-ék éppenséggel mennek, csak azt nem tudom, hova, mielőtt a főnök meglátott volna, majd üdvözlően megölelt volna egy mosollyal.
- Üdv Chan, mi újság? - El mondta, hogy mit keresnek: A céhház titkait, ha vannak! Hogy a rákba nem mennék ilyenre?! Very Happy
- Persze! Very Happy - S a keresés végén valahogy a pincébe jutottunk, ahol volt egy beugró, s éppen műsort adtak elő Rudolf Péterék, tele  pókhálókkal. Pin vagy ki vette észre először, S nem hiába. Ott volt egy nagy szikla, anak tetején egy kődarab, ami félig fekete volt. Én laza mozdulattal fogtam s eltettem... volna, de a polip srác megelőzött.
- Jól van, a tiéd - feleltem neki. S a fordulónál láttam én is meg az írást.
- Ez ugye eddig is ott volt, csak nem láttuk, ugye? D8 - Remélem nem most faragták oda, mert akkor én sikítok!
- Igenis Chan! - és én már el is kezdem taperolni a falat, remélve nem az írót találom meg élve vagy holtan vagy kígyót egy résben. Viszont az a pár fekete pötty, amit az új lány is említett, tényleg ott van a céh logón. Csak nem rohad a logó?? 8O Várjunk, a program mióta rohad? O.o

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Jay Vas. Júl. 21 2019, 21:23

Akkor tehát Jay olvas a tornácon. Vagyis egy padon. Vagyis a földön ülve, fekve, fejjel lefelé, vagyis mégis csak a tornácon valahol. Sosem találja a kényelmes és pontos ülőhelyet, de kitartóan olvassa a Rendszer Hiteles Krónikáját. Érdekes egy könyv, Dr. Julius Andan írta, de nem gondolta volna, hogy megtalálja idebent, a SAO rendszerében is.

Mindenesetre nyugodtan olvasok egymagamban, belemélyülve a könyvben, de persze vannak a környékemen emberek is, akik mind céhtársak, habár sokukkal alig-alig, van akivel pedig még csak nem is találkoztam. Itt van Danee, őt nagyjából ismerem. Nagyzolóan, vagy nem is tudom, hogyan iszogatja a koktélját, és pihen a mesterségesen kialakított árnyékában, nem mintha itt bármi is természetes lenne Very Happy
Belehallgattam a is beszélgetésbe, melyet egy lány és Danee vezettek le, hatalmas volt a köszönésekkel, jó sokáig tartott. Én továbbra is olvasok.

Aztán meglátom az igen tehetségesen megáldott hölgyikét, akit Danee rögtön le is zavart a kerítésről, merthogy az ott nem éppen jó dolog a láblógatáshoz. De igaza is van.

-Először tudjuk meg, hogy ki is volt valójában, mielőtt még csak úgy beengednénk a céhházba. - válaszolom Danee-nak.
-Hmm....nem. szerintem nem volt ott semmi ilyesmi. Furcsa. - jegyzem meg, majd mosolyogva odafordulok az ismeretlen lányhoz.
-Szerbusz, az én nevem Jay, és azt hiszem, hogy mi még nem ismerjük egymást, habár céhtársak vagyunk. Talán már összefutottunk, de még nem igazán beszélgettünk.- mosolyodok el ismét, majd Danee említésére ránézek a céhlogóra az életcsíkom mellett.
-Nekem is került bele egy tintapaca, vagy mi... mi a szösz folyik itt? - kérdeztem, és megnéztem, nem Danee koktélja-e az, de nem, az nem folyt itt....akkor valami más lesz! AZÁM! REJTÉLY!
-Azt hiszem, itt az ideje, hogy megnézzük magunknak ezt a hölgyikét...mit akart itt, miért ólálkodott körülöttünk, és mi ez a paca a céhlogóban?- elmélkedtem.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Júl. 22 2019, 14:36

A hivatlan vendég is megjelenik Razz
[Danee, Jay, Seishin, Eiki csoportja]

Az elmúlt napjaim eléggé izgalmasan teltek. Nem is tudom, talán az utsó hétvégén volt az, hogy Eikivel szafarizni voltunk a Tolbanai dombokon és bár kissé kellemetlen helyzet volt, de rákérdeztem, hogy nem keresnek-e céhtagokat. Persze ő azonnal próbálta terelni magáról a súlyt és kaptam egy igazán kedves nevet. Chancery. A lány igazán kedves volt velem és bár azt hittem, hogy nemleges választ fogok kapni végül csak felvettek az Unity céhbe. Szóval ja, nem kicsit meglepett engem a lány, bár a jó értelemben. Az utóbbi időben pedig a menő céhlogómmal vágtam fel az otthoni csajok előtt, hiszen ők kételkedve figyeltek engem, hogy vajon képes leszek-e újra kezdeni magammal valamit. Nos IGEN képes vagyok, annak ellenére is, hogy mindent újra kellett kezdenem.
Így hát eljött a nagy nap ma és a céhház felé vettem az irányt, hogy bemutatkozzak a többieknek is. Nem is sok időbe tellett nekem eljutni a komplexum elé, és bár kicsit meglepődtem a falon üldögélő lányon, főleg azon, hogy milyen jól néz ki, mégsem vontam le semmi rossz következtetést. Mocskos huligán.- persze csak reméltem, hogy nem éppen egy céhtagot sikerült így meglátnom és előítéletekkel telien bámulnom. Volt pár rá utaló jel, hogy nem céhtag, mondjuk az, hogy alig kezdtem el nézni hirtelen a város felé elszaladt. Nem igazán értettem a dolgot... Elég csinos Onee-san volt, és ezek szerint lehet nem is céhtag. Mindegy, most nem megyek utána, még perverznek hinne, és nem is emiatt jöttem. Huhh szóval...-Léptem be a céhház területére. A kapun belül pedig azonnal egy kisebb tömeg rajzolódott ki előttem és bár a szívem zakatolt, mint egy gyorsvonat mégis rászántam magamat arra, hogy odalépjek hozzájuk bátran és bemutatkozzam:
-Heyhó, sziasztok! Sakuzo vagyok, az új tag!-léptem oda és férfiasan a férfitársaimnak a kezét megragadtam, ha nem ellenezték üdvözlésképpen, bár csak azután, hogy a jelenlévő hölgy kezét, ha nem volt ellenére megcsókoltam.
-Öhm... Aki a falon ült csak nem egy másik céhtag? Remélem nem maradtam le róla.-nézek a többiekre és bár Eikin kívül nem ismerek még szinte senkit, remélem nem fognak csúnya szemmel fogadni. Bár nem értettem, hogy a szép kert helyett miért a falat bámulják, így én is próbáltam értelmesen nézni, hogy tudom miről van szó. Ekkor láttam meg, hogy az új logóm egy kicsit mintha koszos lenne. Így hamar megnéztem a többiekét is. Hmm az övéken is ott van ez a fura folt... Vajon mi okozhatja?-fogtam meg államat és kezdtem el gondolkodni, és amikor rászántam magamat rákérdeztem:-A logónk... mintha valami baj lenne vele. Nézzétek!-hívtam fel a figyelmet, és bár úgy tűnhet, hogy komoly felfedezést tettem, a többiek tekintetéről azonnal leolvastam, hogy már tudnak róla. Így inkább egy kicsit csendben maradtam, hátha valamilyen magyarázatot vagy tervet felvázolnak.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Júl. 22 2019, 22:20

Kényelmesen eldőltem a füvön és lehunyt szemmel süttettem magam. Igazából elvoltam mint… mit… fú… ilyenkor mit is mondanak? Kés a vajban? Nem… Igazából jó kérdés. Most jelenleg olyan szinten le vagyok tompulva, hogy nem igazán tudom. Emiatt is lazítok kicsit, mivel a mostani időszakban elég sok volt a feszkó így jól esik kicsit lazítani. Bár én jobban szerettem csendesebb területen lazítani, igazából nem bántam a céh társaim társaságát. Intek egyet új céhtársunknak, ki remélem nem fog megbántódni, hogy nem kelek fel most. Danee hozzám hasonlóan pihenget, Sei pedig csak a vadászra vár. De ez a vadász most lazít kissé, bár tény, hogy hivalkodó a „sebezhetősége”. Jay tőlünk távolabb olvasott, kire egy ideig fél szemmel figyelek, de végül lehunyom a szemem. Igazából nem volt különösebb beszédtémám senkivel, így egészen Danee felszólalásáig. Mikor a lovag barátom hirtelen leszólít valaki a kerítésről (mármint szó szerint), csak épp, hogy megpillantom termetes áldással felszerelt betolakodónkat, de már amaz tovább is állt. Sóhajtok, majd felállok az így keletkezett lármát követően és Danee megjegyzésére csak felnevetek, bár elismerem, hogy nincs messze attól, amit én is gondoltam. Seishin válasza, viszont pimasz mosolyt csalt az arcomra. Odalépek mellé és félig átkarolom a vállát és közelebb húzom magamhoz, majd, hogy csak ő hallja odasúgom neki.
- Mi az Drága, csak nem irigykedsz? Ne aggódj, én a te keblecskéidet is vonzónak találom. – mondom kacsintva, majd szökkenek is hátrébb, ha látom, hogy mozdul a keze és nevetve próbálok kitérni az esetleges csapások elől. Egyelőre én nem vettem észre, amit Danee mond, hisz Seit piszkálása kis időre elvonta a figyelmem, de azért Jay mondandójára, azért akaratlanul is kijött belőlem a troll vér.
- Vigyázz Jay, mert megmondom Channak, hogy lányok után hajkurászol. – mondom neki viccelődve, de azért követem őt, ha esetleg elindulna valamerre, mégis csak a céhvezér párja.
Vagy most Danee a céhvezér? Fú… mindegy… a lényeg, hogy követem a csoportot, ha esetleg megindulnának valamerre.

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 27 2019, 14:42


Chancery, Joey, Simeon, Pinku

A falat tapogatva semmit sem találtok - se egy nyomógombot, se semmi mást, igaz ha alaposabban megnézitek a falba vésett mintákat, több közülük ugyanolyan, mint a kőtömb, amit Simeon a kezében szorongat. Közben a céhlogó is egyre feketébb, és már nemcsak pixelszinten: jó a negyede sötétedik. Pinku viszont, amikor a menüjében matat, mégvalamit észrevehet, persze csak akkor, ha véletlen odatévedne a céhlistára... és talán a többieknek is feltűnhet ez idővel, amint a céhkert felé veszik útjukat. Ugyanis nem vagytok elegen. Szinte biztos, hogy Jay a céhkertben volt eddig, ugye Chan? Meg Daneet, a volt mentorotokat is láthattátok Tengerszemmel, Simeon, sőt, Joey akár találkozhatott is velük. De most nincsenek sehol. Rajtatok kívül üres a céhház... és a nevük a céhlistában - csakúgy, mint a céhlogótok - elkezdett feketedni. Pont ugyanolyan mértékben, ugyanarról az oldalról. A helyzetüket pedig nem jelzi a térkép.
Mintha egyszerűen csak köddé váltak volna, vagy ilyesmi.
A kertben egyébként semmi különöset nem találtok; csupán egy megfelelő keblekkel ellátott, halványlila hajú, lila ruhában lévő lányt, aki a céhház tetején ül és a lábait lógatja lefelé gondtalanul. De ha megszólítjátok vagy akárcsak észreveszitek, ő egyszerűen csak leugrik a fal másik oldalán és eltűnik a szemetek elől. Hogyan tovább, mihez kezdtek ezzel a helyzettel?


Jay, Danee, Eiki, Seishin, Sakuzo

Nos, a törölgetés tényleg nem használ a céhlogónak, sőt, az csak egyre feketébbé válik. Igaz, nem Seishin hibájából, hisz mindannyiótoknál ez a helyzet: nemsokára a kép jó negyede elfeketedik. Eközben páran odamentek a falhoz a vésetekkel s talán ezért, talán más miatt, hirtelen elhomályosodik számotokra az egész terület... nagyjából úgy, mintha a falakat és a céhházat csupán délibábként látnátok. Danee, még a napozóágyad is ilyen lesz, bár ami a furcsa, hogy mégsem esel le róla. A kert azonban tűéles marad, de változik: megjelennek narancsvörös szirmú, karmazsinvörös bibéjű vagy porzójú, eleddig még sosem látott virágok, mindenhol a lábatok alatt és talán csak akkor jöttök rá, hogy valamiféle látomásnak vagytok részesei, amikor egy férfi jelenik meg - sétál keresztül a házfalon - és lép oda a kert közepén lévő nőhöz, aki eddig egészen biztosan nem volt itt. A nő rámosolyog, kezében egy tenyérnyi dobozka...
És ekkor a kép megszűnik létezni. Ott álltok, ahol eddig voltatok és talán elmerenghettek az előbb látott, alig pár másodperces jeleneten, de folytathatjátok is az ismerkedést és a pihenést. Valami azonban megváltozott. Erre lehet előbb, lehet később jöttök rá, de nem vagytok elegen. Szinte biztos, hogy Chan a céhházban volt, ugye Jay? Simeon hangját pedig az előbb még hallani lehetett bent a folyosóról, sőt, talán Pinku lelkesedését is. De most nincsenek sehol. Rajtatok kívül üres a céhház területe... és ha megnézitek, a nevük a céhlistában - csakúgy, mint a céhlogótok - elkezdett feketedni. Pont ugyanolyan mértékben, ugyanarról az oldalról. A helyzetüket pedig nem jelzi a térkép.
Mintha egyszerűen csak köddé váltak volna, vagy ilyesmi.
Mihez kezdtek most, hogyan tovább?



Határidő: aug 12.
Ha még 2-áig ír mindenki, megpróbálok utazás előtt mesélni, de utána - ahogy írtam is - nem leszek gépközelben. Ha bármi kérdés van, most viszont inkább discordon írjatok privátban, mert Balcsin vagyok és csak meséléshez szedem elő a laptopot. Hajrá!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 29 2019, 11:56

-Nos, az egyikre már nem emlékszem, a másik pedig egyszerű mese volt; a gyerek talált egy kulcsot egy titkos kerthez, és ott összebarátkozott egy másikkal, már nem emlékszem, fiúk vagy lányok voltak-e. -meséli mosolyogva Simeonnak, kicsit elpirulva a dicséretre, miszerint sokat olvas. Nos, igen; jó pár könyv megfordult a kezében, fel se tudná sorolni őket, volt, amelyik a múlt ködébe is veszett már.
Viszont a logóra egyre több figyelmet fordít, amióta mindenki felhívta rá a figyelmét, és ahogy észleli az egyre gyorsabb változást benne, a szíve hevesebben kezd verni az izgalomtól. Érzi, hogy valami nagyon nem stimmel, de nem hiszi, hogy mindezt össze kéne kötnie a szentélykeresés ötletével. Akár a beugró megtalálása triggerelte be az eseményt, akár a véletlen egybeesés, ő megnyitja a menüt pont annak érdekében, hogy írhasson Jay-nek.
És az ujja döbbenten áll meg a levegőben a neve felett, a szemei elkerekednek, a szája kissé kinyílik és egy pillanatra úgy érzi, soha többet nem is fog tudni megszólalni. Az első gondolata az, hogy ez annak a jele: Jay haldoklik. Az érzés, hogy elveszíti, örökre, úgy zuhan rá, mintha egy lavina aljába találná magát hirtelen, és rémült szemekkel pillant Pinku nyitott menüje felé.
-A taglista! Nézd meg gyorsan a taglistát! Neked is így néz ki...? -a hangja is reszket kissé, már-már aggresszív, félelemmel teli. Nem képes már racionálisan gondolkodni, máskülönben összekötötte volna a logó és a nevek azonos módú elváltozását, helyette amint Pinku vagy akárki más megerősíti a jelenséget, Chancery sarkon fordul és rohanni kezd a kert felé.
-Ne veszítsétek egymást szem elől, maradjunk együtt! Gyertek! -kiáltja hátra, de az már nem jut eszébe se, hogy esetleg bevárja őket, így a többieken múlik, hogy tudják-e tartani vele a lépést. Chan fejében most csak az kattog, hogy Jay, Eiki, Danee, adja Isten, hogy ne legyen semmi bajuk.
Ám nincsenek a kertben. Pedig Jay mintha azt említette volna, kijön olvasni. De a kert üres. Levegő után kapkodva néz ide-oda olyan gyorsan, mint egy rémült őzgida, és szemei elkapják az apró kis mozdulatot a sarkon, a tető felől. A lány ismeretlen, hacsak nem Seishin festette be reggel a haját...
-Hé! Hol vannak a többiek? -kiált felé, ezzel elérve, hogy a lány el is tűnjön egy pillanat alatt. -HÉ! HOZZÁD BESZÉLEK!
Chancery elveszítette józan ítélőképességét. Gondolkodás nélkül megfordul és szalad a bejárat felé, hogy megkerülve a céhházat oda menjen, ahol a lány földet érhetett odakint. El akarja kapni, mert ő talán látta, hogy mi történt, hova tűntek a többiek.
Jay, Eiki, Danee, Seishin, Sakuzo, aki ráadásul alig pár napja lépett be...
Chan sírni tudna a félelemtől, hogy mi történik.
Álomkelő már nem ilyen szívbajos. A macska követi mindvégig gazdáját, de mindig annyira lemarad, hogy összekötő kapocsként látható maradjon a csapat többi tagja számára, így nem veszítik el a lány nyomát akkor se, ha lemaradnának.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Barairo Pinku Hétf. Júl. 29 2019, 15:04

-Várj várj akkor a taglista? Taglista taglista merre is vagy? MEG IS VAN. Mi az isten? Miért feketedik úgy mint a Logó? Nem értem.
Mondta úgy félhangosan Pinku, amikor chan rá parancsolt. Majd amint látta hogy a lány rohan, ő futott egyből utána, néha már szökdécselve. Jó kedve nem hagyott alább azért se. Ő örül a közös kalandnak, még ha kicsit morbid is most örülni ennek, majd amikor Chan megállt neki is rohant ezzel fellökve őket. Persze Pinku jót kacag az egészen, majd egyből felpattant és felsegítette főnökét.
- Jajj Chan nagyon sajnálom csak nem tudtam magamat időben lefékezni, ugye semmi bajod nem esett, jajj nekem nagyon sajnálom. Ki után kiabáltál? Láttál valaki gyanúsat? Merre láttad? El tudjuk még csípni vajon? Én nem tudok szerintem oda felugrani, de ha gondolod megpróbálhatom. - Amint lehadarta amit szeretett volna, vesz egy mély levegőt, majd pinku szépen neki is állt egy helyben ugrálni, mint aki el akarná érni a fal tetejét, de persze nem jön össze neki, majd lecsüccsen Chan mellé, kicsit komolyabb fejet eröltetve magára.
- De miért feketednek a nevek ugyan úgy mint a céh logo? Én ezt nem értem? Valami ötlet főnök?
Néz rá chanra a lehető legaranyosabb tekintetével, majd az esetleg őket beérő többségre is ugyan így.
- Nektek valami ötlet esetleg? Szerintetek mi a fene folyik it? Vagyis hát a fene pont nem. Meg szerintem a víz se nagyon folyik. Megszomjaztam. De tényleg amúgy valami ötletetek esetleg? Bármi? Tényleg bármi? tényleg tényleg? - Igyekszik magára erőltetni a lehető legokosabb tekintetét ahogyan éppen kérdezősködik de hát persze hogy nem nagyon jön össze neki, főleg amikor hadar meg ilyesmi.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 11 2019, 20:20

//késésért bocsánat, a virtuális pofonok nekem jöhetnek azok miatt, akik esetleg rám vártak!//

Nincs semmi a falon… Úgy értem se egy nyomógomb egy titkos szobában, amiben egyikünk sötét titka lapul, se kar, se semmi. Az már érdekesebb volt, hogy a logó már negyedrészben fekete, illetve Chan fura hangon kérdezi az új lányt, hogy neki is olyan-e a taglistája.
- Miért, mi van vele? - kérdeztem rá, s megnéztem a saját menümben. Néhány ember neve elkezdett feketedni. Én ezt a lehető legnyugodtabb módon kezeltem le:
- ÚRISTEN, MEGESZ MINKET EGY MUTÁLÓDOTT KOSZFOLT! - okééé, hazudtam, bepánikoltam, mint végzős vizsganapon. S hirtelen Chan rohanni kezd
- Várj meg minket! - rohantam utána, s a kertben végül beértem. Valamit keresett, de az arcát elnézve nem találja. Úristen! Lehet a többiek neve azért feketedik, mert őket már megette a koszfolt, vagy bármi is az?! S ekkor látja Chan a lányt a tetőn, aztán én is.
- Ő is a céh egyik újo-- Aztaaa, micsoda dinnyék! - kiáltok fel az idegen lány domborulatait látva, majd el is jut az agyamba, mit is mondtam:
- Öhm… úgy értem… hogy… micsoda dinnyék vannak a héten a piacon! Ja, csak lemaradt a másik fele! - tudom, rossz kifogás, de még mindig jobb, mint ha úgy csinálnék, mint ha semmit se mondtam volna, s csak nézek, mint borjú az új kapura! Remélem a fiatalok beveszik, különben magyarázkodhatok, vagy Chan amilyen állapotban van, itt helyben agyonver! Az új lány közben kérdezgeti, van-e valami ötlet mi van itt.
- Nem kizárt, hogy köze van az idegenhez! Legalábbis azt hiszem… - bizonytalanodok el egy pillanatra. S eszembe jut valami, amitől fény gyúl az agyamban:
- De hülye vagyok, van nyomkövetés jártasságom! Be is kapcsolom, hátha látok valamit!


//Nyomkövetés bekapcsolva, 1-es szintű//

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 13 2019, 00:52


Holnap estefelé mesélek tovább; aki tervezi tehát, de az előző 17 napban nem adódott rá alkalma, még holnap estig írhat.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Danee Kedd Aug. 13 2019, 11:07

- Még megvan a zsebtigris, él és virul, ha lehet ilyet mondani egy petre, köszönöm kérdésed - nevetek fel kedélyesen Seishin kérdésére reagálva
Aztán persze történik, ami történik és Jay-el végre pár szót válthatunk
- Természetesen én is így gondoltam, akárki ne jöjjön már be ... -
bólogattam nagy egyetértésben
- Biztos valami frissítés, szerintem nem fontos -
ütöttem el végül magam részéről a kerítést ért változást
Majd megjelenik egy új arc, egy srác, bár valami oknál fogva a mi céhlogónkkal bír
- Szia! -
válaszolok kissé távolságtartó, némi zavarodottságot sejtető hűvös hangvételben Sakuzonak
- Szóval, új tag vagy, háh?
- Nem is tudtam róla, hogy bővültünk?! Mindenesetre üdv köztünk -
fogadtam végül a kéznyújtást - Mondanám, hogy érezd jól magad, meg hogy mindjárt körbevezetünk ha még nem láttad a házat, de ...
De elhomályosult közben minden és fura látomás jelent meg nekem
- Ööö, elég durva flashem volt -
csíptem meg az arcom - Hacsak nem valami eventet tettek be és egy átvezető animációt láttam
- Vörös virágos pázsit és párocska, valami dobozkával? Nektek is megvolt?
- Amúgy, a logónk ... ez valami más, talán tényleg egy update -
kattintok rá felfedve a céh adminisztrációs ablakot
- A többiek ... a többiek eltűntek a térképről és a nevek is feketék -
utóbbiak szinte már orr alatt mormogás és hümmögés
- Ez valami durva BUG -
ülök fel a napozóágyról, s felkavarva a láttottaktól álltamban idegesen forgolódok
- Tudom, hogy Chan a céhvezér és Jay, te rangidős vagy, de mint helyettes vezér javasolnám, hogy fésüljük át a céh területét, hogy biztosan mindenki jól van-e
- És mondjuk gyűljünk össze utána a hallban
- Egyéb javaslat? Meg ez a flash ... nos nektek?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Kedd Aug. 13 2019, 22:39

Nyugodtan ücsörögtem és a fekete logon morfondíroztam amikor egy idegen meg lepet. Nekem itt még sok mindenki idegen, kivéve Danee, Eiki, és Chan. Régen se voltam itt sokat, most se tudom miért vagyok itt nem pedig egy tavernában vagy valahol egy kazamatában. Szóval az idegen, aki Sakuzo volt meglepett elkapta a kezem és üdvözlés kép kaptam egy kézcsókot. Nem volt erőszakos, a mozdulata és amit tett talán picit imponált is nekem. Elpirultam a nyakam behúzva igyekeztem elbújni zavaromban.
-Szí...Szia....
Bemutatkozni el is felejtek, de most jön a második meglepetés. Eikinél ez természetes szerintem, csak azon csodálkozom nem próbálkozót valami igazán perverzzel. Sakuzora pillantva elmosolyodtam, eszembe jutott valami apróság.
- Mi az Hentaiki, csak nem meg ijedtél új vadász van a közelben?
Súgom neki, mikor közel hajol hozzám. Amit mond attól kipattannak a szemeim felugorva az ágyra próbálok egy hatalmas pofont lekeverni neki. Persze nem sikerül ezért hangosan rá kiabálok.
- Te nők ellensége perverz Hentaiki.
Elő kapom felszerelt fejszém, és utána indulok el lássam a baját. Természetesen gyorsabb nálam és tapasztaltabb. Igy, ha menekülne és én kergetném, nem találnám el. Persze ha nem tenné akkor sem, hiszen magasabb szinten áll. Azért azt még hozzá tenném, ijesztegetni akarom és nem akarom ténylegesen bántani.
Nagy lendületem, meg töri a látomás. Furcsállom is ekkora Flash-em régen volt, talán több volt a pia? Áh nem, esetleg egy elfuserált program? Rossz kód került az izébe és szét izélte a micsodát?
- Talán sok volt a mentás bórocska.
Danee mögé lépek egy kicsit aggódva, még ha annyira nem is mutatom azért aggaszt ez az egész feketedés dolog. A lovag mögé térdelek és meg támaszkodom a napozó ágyán figyelve az admin ablakát.
- Nem tetszik nekem ez az egész. Talán valami program hiba lehet? Egy hibás kód?
Felálok és fegyverem helyére kerül, végig mérem a többieket. Sakuzorol gyorsan elkapom tekintetem, eszembe jutott ahogy üdvözölt.
- Javasolnám, hogy ne menyen senki sem egyedül, csak öten vagyunk igy szerintem vagy maradjunk együtt. Vagy pedig két csoportban nézünk végig mindent. Mit gondoltok?

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Szer. Aug. 14 2019, 10:26

Kellemesen megmosolyogtat, hogy a lány kicsit zavarba jött a kézcsóktól. Szerintem nem is nagyon szokás ilyet művelni pláne nem mások előtt, de kit zavar? Én már megtettem és a kézcsók után a zavarba jött köszönésére csábos arcot vágok neki egy pillanatra, majd miután Danee kérdését megtalálom újra normális arcot vágok.
-Igen, sok-sok szerencse kellett hozzá, meg hogy ő vele itt mellettem találkozzak.-bököm meg a könyökömmel egy picit Eiki oldalát, de mire annak vége lenne egy elég fura villanást tapasztalok meg. Nem ittam semmit és nincs is rajtam státusz módosító, így ez valami más lesz... egészen más. Aztán mire az egészet szépen megfigyelem szinte már vége is lesz.
Rengeteg virág, egy mezőn és egy fura férfi akit sosem láttam még odalép egy nőhöz, akinél egy kicsi láda van. DE MIÉRT VAN MÁRIS VÉGE?!
-borulok ki magamban, hiszen próbáltam volna közelebb menni megnézni a ládácskát. Egészen kiábrándító a dolog nem?
-Én is láttam, de nagyon fura, hogy virágos réten volt nem? Mármint ez csak a város része, szóval nem tudom.... Lehet itt volt ez a hely még a céhépület előtt?-teszem fel az első kérdést, ami az eszembe jut, bár lehet, hogy költői kérdés lesz a vége. Amint a srác feláll a napozóágyról egy elég szép tervet tud összerakni, és én is megnézem a panelemet a többi taggal kapcsolatban:-Egyetértek a fiatal hölggyel, akkor váljunk ketté és nézzük át a helyet, nem emlékszik valaki merre lehettek a többiek? Mármint akkor arrafelé kéne indulni.-Pinku és Chan neve is fekete, csak nem történt velük valami baj, nagyon sajnálnám őket!-csóválom meg a fejem a rossz gondolatok után-Igen, valószínüleg csak egy event lesz és hamar találkozunk velük és aztán minden a régi lesz. Elég csúnya hiba lenne, ha a céh... Majdnem a belépésem után, nos baleset érné!-próbáltam nem felfesteni az ördögöt a falra, de sajnos a gondolataimat nehéz irányítani. Akaratlanul is aggódni kezdtem.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Simeon Szer. Aug. 14 2019, 14:54

Chancery beszámolója a titkos kertről szóló könyvről teljesen elterelte Simeon figyelmét: bőszen és csilogó szemmel bólogatott, igaz megoldást sajnos ez sem adott. Azért megnézte mégegyszer a követ, hátha felfedez rajta valamit, amit eddig nem, közben viszont változik a hangulat. A céhlogó feketedik!
- Egyre sötétebb! - kiáltott aztán ő is fel; hangja síróssá vált. Tengerszem ellenben nem értette; rá is nézett Álomkelőre valamiféle megerősítést várva, hogy vajon most mi történik. A fiatalkorú polip ugyanis ilyesmiről még sosem hallott. Lehet tényleg létezik ez a Fényesség és Sötétség ellentét, amire egyetlen idomárja úgy ki van hegyezve? Simeon ekkor Chan mögött-mellett elkezdett maga is rohanni felfele, egyre kétségbeesettebben. Mi lesz, ha odafönt már nem lesz egyetlen nap sem? Ha teljesen sötét lesz! És Daneeval mi a helyzet? Ugye jól van? Ővele olyan jókat gyakoroltak... már egészen a barátjának érezte a lovagot és most nagyon megijedt, hogy a gonosz sötétség esetleg magával ragadta a mindig vicces srácot. Tengerszem persze végig Simeon nyomában igyekezett fel a lépcsőkön és még éppen vissza tudta tartani a fiút, hogy az nehogy nekirohanjon Pinkunak és Channak a földön. A polip kiszúrta a lányt a falon, az idomársrác azonban csak Joey felkiáltására kapta oda a fejét.
- Még én is láttam - vigyorodott el és egyetlen, csupán egyetlen pillanatra meg is feledkezett a problémáról. Idekint süt, süt a nap! Miközben a csapat megkerülte a falat, ő azért kicsit lemaradt és a menüjében kotorászott, hiszen úgyis beéri majd őket, nem? - Tessék - nyújtott végül Pinku felé egy üveg vizet félszegen - Azt mondtad, szomjas vagy. És szomjasan nem lehet kutatni - bólogatott izgatottan és azért a biztonság kedvéért felpillantott mégegyszer az égre. Beszívta a napcsíkok energiáját és újdonsült erővel érte be az idomárlányt, mialatt Tengerszem végig elöl haladt, Álomkelő mellett szorosan. Merthogy ha harc lesz, ő legalább annyira jól akarja csinálni azt, mint a hatalmas macska, bizony! Utolérik a lányt és majd jól kikérdezik, együtt, közösen!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Jay Szer. Aug. 14 2019, 23:17

Miután minden tettünk, hogy lekutassuk szemünkkel a lány útját, és a céhlogó tisztítása is sikertelen volt, elkezdtem erősen gondolkodni azon, hogy mégis mi a vihar folyik itten. Mer'hogy valami folyik itten, az biztos. És az is biztos, hogy az nem bor, se sör, se ásványvíz. Még csak sütötöklé sem!
Viszont ami feltűnik, az az, hogy a feketeség biza jó irányba változik.
-Gyerekek, itt valami nagyon nem okés, hogy lassan már a fele fekete lesz...biztos hogy nem update és szinte abban is biztos vagyok, hogy nem event, mert azt bejelentették volna...vagy valami infónk csak lenne róla.- gondolkodtam hangosan.
Már-már arra gondoltam, hogy bemegyek a céhházba, hogy megkérdezzem Chant, hogy nála mi a helyzet, esetleg ő színezgeti-e át a logót, mert meghalt valaki és az ő emlékére feketedünk be egy kicsit, vagy ilyesmi, mikor olyan lett körülöttem minden, mintha leesett volna a szemüvegem. De frankón! Évek óta nem éreztem ilyet és a SAO-ban nem is nagyon volt szükség látásjavítóra, hiszen a NerveGear csodájának köszönhetően a látásom megjavult, de tisztára ilyen elmosódott izé volt minden. Minden, kivéve a virágoskertet, ahol meg mindenfélefajta színű-illatú-ízű virágok virágzottak. Ja!
Egy pasas meg frankón átsétált a falon, mintha lyuk lett volna rajta....lyuk a falon....tehát ajtó, de nem volt ott se ajtó, se Morfológus, és mégis! Vazze, durva ez a természet! Meg az is durva, hogy valami dobozfélét adott át egy nőnek, aki nincs is, vagyis nem volt, de már van, vagy mi...?
Oztán, mint a mesében, egyszer volt, hol nem volt eltűnnek. Miféle füvet szívhattam vajon a tudtomon kívül, hogy itt haluzok össze-vissza?
-Én is beflasheltem, mint Alice "Csoda"Országban....tudjátok, addig jár a korsó a kútra, amíg be nem lövik...- próbáltam poénkodni kínomban.
Gondoltam hát, írok egy gyors üzit Channak, hogy mi a szösz, jöjjön fel de nagyon gyorsan, mert itt valami nagyon durván megjelent meg eltűnt, mire megláttam, hogy a neve elkezdett feketedni.
-Mi a f........?- csúszott majdnem ki a számon, mikor megláttam a dolgot.
Térképen sehol, mintha boss kazamatába tűnt volna el. Az biztos nem, mert szólt volna...de akkor mi az isten lehet? Haldokolni nem haldokolhat, akkor látnám, hogy mozog lefele az életcsíkja.
-Nem érdekel, hogy ki a rangidős és ki nem, szétválunk gyorsan és körbenézünk. Viszont tény, hogy nem kellene teljesen szétválnunk, úgy védtelenek vagyunk. Menjünk ketté, egyetértek Seishinnel. Chant utoljára a szobánkban láttam, oda bekukkantok én. A könyvtárban is elég sokat szokott tartózkodni. Ki tart velem a szobánkba?- kérdeztem. Persze egyből bekapcsolt az aggódó énem, és furcsálom, hogy a passzív képességem nem érzékelte a veszélyt...Talán mert ez még nem is veszély.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 15 2019, 02:08


Chancery, Joey, Simeon, Pinku

Hát, van egy rossz és egy kevésbé rossz hírem: nem tudtok kimenni a céhépület területéről. Azaz ki tudnátok, de ahhoz előbb a lila fal nyomán felugró ablakot le kellene okéznotok, ami megkérdezi, hogy biztosan feladjátok-e a küldetést és alá piros nagybetűkkel, hogy még véletlenül se kerülje el a szemetek, oda van biggyesztve, hogy bukás esetén a rendszer nem garantálja, hogy újra láthatjátok elveszett céhtársaitokat. Pontosan így, ilyen szövegezéssel. Persze ebből egyenesen következik a kevésbé rossz hír, miszerint nos, ezek szerint egy küldetésbe csöppentetek - vagy talán mégsem, ugyanis semmilyen questablak nem mutatja ennek jelenlétét sehol; sem pedig azt, hogy mit is kéne csinálnotok tulajdonképpen. Egy azonban biztos: bármi is kelljen a megoldáshoz, azt a céhház területén belül kell keresnetek.
Egyébként amíg ti a panellal bíbelődtök, a kapu túlfelén egyszerrecsak előbukkan a halványlila haj tulajdonosa és meglepetten nézi, ahogy a saját céhházatokból nem tudtok kilépni. Még talán kuncog is rajta egy sort, de aztán eszébe jut Chancery kérdése és el is gondolkodik rajta, majd megvonja a vállát:
- Az előbb még itt voltak. Egy helyes szőke fiú, aki egy cicakalapos lányt fűzött, meg egy szemüveges aranyos fiú aki olvasott és még ezen kívül is két helyes fiú. Az egyikük a kedvenc koktélomat itta - meséli ártatlanul és vidáman, közben pedig neki is dől a kapu oldalának, de úgy, hogy idomai jól láthatóak legyenek. Kacéran rákacsint Joeyra jelezvén, hogy hallotta ám ő azt a kiáltást, majd ujját töprengőn ajkaihoz emeli - Hmm aztán rám szóltak, hogy ne üljek ott fönt, leugrottam és... egyszerrecsak megint ott voltam fönt a fal tetején, de ők már nem voltak ott. Utána pár perccel pedig jöttetek ti - meséli és szinte élvezi, fürdik a felé küldött férfipillantásokban és ez látszólag jobban is érdekli, mint a problémátok. Mondandója ettől függetlenül igaznak tűnhet, ugyanis Joey még egyes szintű nyomkövetéssel is látja a többiek nyomait a kertben összevissza, amik aztán ahogy hűlnek ki, úgy válnak számára láthatatlanná. Nem kétséges, pár perce még itt voltak.
A lányból azonban ha akartok se tudtok többet kihúzni: nemsokára újra felül a fal tetejére és lábait lógatva kezd el dúdolni egy szerelmesdalt, miközben Joey és Simeon pillantását keresi. Nos, hogyan, merre tovább? És Dust vajon hol van ezekben a pillanatokban?

Jay, Danee, Eiki, Seishin, Sakuzo

Tehát végül úgy döntötök, hogy két csapatra oszolva inkább a többieket keresitek meg és nem mentek a falon ücsörgő lány után. Talán jó, talán rossz döntés, mindenesetre legyetek észnél a lépcsőkön, ugyanis a látomás óta a céhház épülete számotokra ugyanúgy homályosan rezegve, délibábszerűen létezik. Minden, ami építtetett vagy elkészített tárgy, legyen az a fal, a szökőkút vagy éppen Danee napágya. Tapintható, de egyre kevésbé látható - egy megszűnni készülő, mégis szilárd emlék. Így aztán pártíz centire át is láthattok mindenen, persze ettől még be kell nyitni azokba a szobákba, hátha találtok odabent valakit. De senki nincs a területen rajtatok kívül. Végigkutathatjátok az egész céhházat, annak minden zegét zugát, de egyszerűen csak eltűntek. Vajon tényleg eltűntek? Hogy mennyi időt töltötök a kereséssel és végül mikor gyűltök össze a hallban, azt rátok bízom, de végül csak ottan vagytok mind. Hogyan, merre tovább?


Eiki 500 szóval pótolhat.
Határidő: augusztus 24. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Pént. Aug. 16 2019, 14:06

Mondta vajon Pinku-nak, hogy "semmi baj", mikor a lány kicsit fellökte? Nem emlékszik rá, fel sem tudná már idézni a szituációt, talán meg se érezte, ahogy a pánik hatására mérgezett egérként rohangált előbb a kertbe, aztán ki a kapuhoz. A lila fal és az üzenet kis híján leokézásra is került, az ujja csupán milliméterekre állt meg a beleegyező gomb felett, mikor megdermedt. Kétszer, háromszor olvasta el a figyelmeztetést, és érezte, ahogy a szemeibe felgyűlnek a könnyek. Ha lenne fájdalom a játékban, egész biztosan érezné, ahogy a fejét szétszakítja, ez viszont most csupán belső nyomásként jött végül létre benne. A kezét elhúzta az ablak elől, nehogy véletlenül, a reszketés hatására megnyomhassa, hátrált egy lépést, majd jobb vállát a kapuboltozat kövének döntve lehajtotta a fejét.
A lány felbukkanására nem tudta, miként reagáljon. Egyszerre örült neki, hogy visszatért, és volt dühös rá amiatt, hogy nem segít nekik többet. Valamiért úgy érezte, ennek az akárkinek van köze ahhoz, ami történik. Szenvtelenül hallgatta végig a mondandóját, lelki szemei előtt lejátszódott a jelenet, amiről a lány mesélt. Jay valóban kivett egy könyvet a könyvtárból alig pár napja, vagy talán még ma reggel... A koktél nagy valószínűséggel Danee-é volt. Eiki bizonyára Seishin-t fűzte. Sakuzo talán ismerkedett a helyszínnel, a kis kastéllyal.
Chancery talán egy, két percig állt így, magába roskadva, anélkül, hogy bárkire vagy bármire reagált volna. Lehunyta a szemét, már-már úgy tűnt, fel is adott mindent... majd kihúzta magát. Egy mély levegőt vett, kinyitotta a szemeit, és ismét közelebb lépett a kapuhoz. Elolvasta a felbukkanó üzenetet, kétszer, háromszor, majd a többiek felé fordult. A lila hajú lány ekkor már ismét a falon ült és dúdolgatott.
-Szóval egy küldetés. Ráadásul egy komoly, és feltehetőleg nehéz darab. -a lány elkezdett fel-alá járkálni, egyik kezével egy hajtincsét csavargatva. -Az eltűntek mind egy helyszínen voltak, mikor elkezdődött, és mi is egy helyszínen voltunk. Ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy ők is egy hasonló szituációba kerültek, és számukra pedig mi tűntünk el a térképről. Mintha két különböző idősíkba vagy dimenzióba kerültünk volna. -egy pillanatra elmosolyodik. -Jól van. Amondó vagyok, drágáim, hogy mostantól mi se szakadjunk szét. Maradjunk együtt, egy csoportban, ha megyünk valahova, lehetőleg mindenki lásson rá mindenkire. Álomkelő és Tengerszem legyenek a sereghajtók.
~Csak én.~ -hangzott fel a macska szigorú, női hangja mindenki fejében. ~Szemecske, te maradj a gazdáddal. Én leszek sereghajtó. Nem tudjuk, hogy a kisállatot és az idomárt el tud-e szakítani ez a rendszer.~
-Nem szívesen hagynám, hogy pont te legyél fekete esetleg a listáról...
~Vállalom a kockázatot.~
Kicsit egymásra néztek, majd a lány bólintott.
-Hát jó... majd sűrűn hátranézek. És akkor most jön az agytorna. Gyertek. -azzal a lány ismét elindul vissza a kertbe, menet közben végig félhangosan gondolkodva. -Egy kert volt itt, és benne mindenem, de kiléptem, és vissza már nem mehettem. Valahogy ez a rész most emlékeztet arra, ami történt. Kilépett a céhházból, és nem térhetett vissza, szerintem ha most mi is kimentünk volna, akkor ennyi lenne, vége az egésznek. Valamit meg kell találnunk, de vajon micsodát és hogyan... Ha van ötletetek, hallgatom szívesen. -fordult hátra menet közben. A kertbe érve megállt.
-Keressetek hatszirmú virágokat vagy faragványokat. Ne menjetek ki a kertből, szépen szisztematikusan fogjuk átkutatni a kastélyt, ha kell. De szerintem a növényeknek lesz köze a dologhoz, mivel azokkal volt telifaragva a beugró. -majd felnézett karba tett kézzel a lila hajú lányra. -Te ki vagy? Mennyit segíthetsz nekünk?

Dust?
Dust rejtély.
Talán titkolózik, talán megfigyel, talán pont ő állította most próba elé a céh tagjait.
Ki tudja.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 24 2019, 17:14

Lábnyomok, lábnyomok, láb-- Óh… eltűntek… De legalább az biztos, hogy valaki járt itt! S ráadásul nem is olyan régen!
- Lehet betörtek s elrabolták a többieket, szólok az Armynak! - kiáltok, s szaladnék ki… és DURR! Ki tette ide ezt a lila falat?! S miért lila?! Még jó, hogy a játékban nem lehet orrot törni! Chan megnézte a falon megjelent üzenetet, s el is mondta, hogy ez egy küldetés, mégpedig nehéz, s nem kizárt, hogy az eltűntek számára meg mi tűntünk el. S megjelent ismét az idegen lány! Sajnos a dinnyés megjegyzést hallotta, s nem vette be a kifogást, mint Simeon, aki még engem is igazolt anélkül, hogy tudná, hogy ezzel segített is nekem nem leégni. A domborulatok jól látszottak, majdnem nem is láttam, hogy a lány kacsint felém, majd elmeséli, mi volt itt, bár úgy látom inkább a férfi pillantásokat keresi, amitől kicsit elpirulok.
- Am tényleg itt voltak pár perce, mert itt voltak a lábnyomaik. Csak aztán azok is eltűntek.  - Chan közbn elindult a kertbe, ahova én is követtem, s mondta, ha van ötletünk, mondjuk.
- Csikizzük addig, amíg nem beszél! - javasoltam az eléggé hülyének hangzó ötletet, de hát ez van, van akinek ezt is ki kellett találni. Szóval hatszirmú virágokat  vagy faragványokat keressünk főleg? És ha hét szirma lesz, esetleg 66, akkor mi legyen? Tépkedjünk belőlük annyit, hogy 6 legyen? De jó is lenne ilyen egyszerűen megoldani! De biztos nem fogadná el a rendszer, hiszen hát nem mindegy, hogy igazi-e vagy tépett gondolom. Amíg Chan a szépséget faggatjja ismét, én mélyen lehajolva keresek valami nyomot, amit visszanyomhatok, illetve amivel haladunk is valamerre az eltűntek megkeresése érdekében. Persze néha rápillantok az idegenre, főleg pironkodva, hátha készül valamire... támadásra gondoltam ti perverzek!

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Szomb. Aug. 24 2019, 21:12

- Köszönöm öhmmm Saku. Bár együtt maradni se volna rossz, de ha valaki bajban van igy előbb rá találhatunk.
A feketedés miatt, egyre jobban aggódom. Ez nem jó jel valami probléma van, az biztos nem velünk, hanem talán cardinalal. Emlékszem egy régi játékban volt hasonló elem egy pályán. Ott a karaktereket mutatta hasonlóan. Azokat, mint egy hologram át járható volt az egész, játék technikai elemet úgy magyarázták, hogy hátra hagyót feromon nyomokat érzékelte a szkener. A számítógép pedig belső érzékelők alapján alította össze a képet. Na igen gamer agyából néha elő kúsznak ilyen rétor sci-fi játékok. Ott az csak játék volt ez itt most a valóság, vagy is majd nem teljesen.
Jay mellé állok közben elő kapok két nyalókát egyik fahéjas, az az enyém. A gyümölcsöst át nyújtom neki, ha kéri.
- Én veled tartok szívesen, és akár indulhatunk is. Egyik csapat minden kép két emberes lesz úgy is.
Magamban mosolygok, milyen okos húzás volt ez a részemről. Lesz esélyem meg ismerni, egy kicsit jobban, és erényem sem kell félteni. Kivéve, ha Eiki nem csapódik hozzánk, de ez most komoly dolog nem hínem tenne bármit is.
- Indulhatunk?
Fordulok céh társam felé, de válaszát se várom meg és pár lepéssel egyik ajtó elött termek. Ami homályos volt, visszanéztem társamra. Bizony, ha nyalóka számban lett volna lehet tarkómon púposodná kifelé, mint a mesékben. Mert majdnem sikerült neki sétálnom az ajtónak. Amit durcásan szélesre is tárok és belépek a folyosóra.
Magamban mérgelődők, jó nagyot bénáztam. Remény pislákolt ugyan akkor, hogy ügyes mentésemnek hála talán nem vette észre senki azt majdnem ütköztem.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Barairo Pinku Csüt. Aug. 29 2019, 21:15

-Hmmm. Akkor most kerressek? Vagy csikkizzem meg a lányt? Kerressek vagy csikizzek? Miért nem tudom mind a kettőt? A fene enné meg. Főnök akkor én megnézem azt a sarkot rendben? - Ezzel a lányka teljesen vidáman, dúdolgatva ugrál az egyik sarokba, mintha nem is tudatosult volna benne annak a ténye, hogy ad egy: Kb csapdába estek, ha fogalmazhatok így, és ad kettő, egy nehéz küldetést fogtak ki. Ő teljesen életvidáman, valami kellemes nótát dúdolgatva ugrándozik a sarokban, hátha talál bármilyen nyomot, amit esetleg jelenthet, bár nem tudom hogy erre mekkora esély lehet. Mituán átnézte a sarkot, vissza megy Chanceryhez, megbizonyosodik egy öleléssel, hogy a lány még biztos hogy ott van.
- Akkor most azt a sarkot vizsgálom meg - És ezzel nagy vidáman, tovább dúdolgatva megy keresni bármilyen domborművet, vagy esetleg virágot. Ahogyan éppen az orra elé, illettve cipőorra elé néz, nem veszi észre hogy "Vigyázz fal" és persze hogy fejjel neki megy. - Aucs aucs aucs. Jah várj nincs fájdalom érzet igaz? Nah mind egy. Dombot izébizé, Dombor dolog. hmmmmmm
A lányka kezdetben felyét simogatva nézi mereven a falat, majd az állát dörzsölve, hunyorogva tekint végig a vizsgálandó felületen, remélve hogy észrevesz bármi nemű hasznos dolgot, de még a legkisebb repedést is úgy vizsgálja, mintha egy gyilkosság nyomait kutatná fel. Persze ha nem talál semmit, vagy talál bármit is, vissza megy jelenteni Channak, természetesen vigyázállásba csapva magát, és megy a következő sarokba.
- Te amúgy mond csak. Miért ültél oda fent? Értem én hogy fontos a friss levegő, meg magasságban sokkal frisseb meg minden, de miért pont itt? Mármint nem potn itt, hanem itt ezen a területen?
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.