Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Iszapfalva

+2
Mia
The Gleam Eyes
6 posters

Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. 30 Júl. - 17:40

Játékosok:
- Kasumi
- Itachi
- Urenei
- Mia

Szokatlan szélcsend van a 18. szint mocsaras vidékén. Jóformán még csak a szél se fúj, ami felettébb bosszantóvá teszi az itt tartózkodást. Legnagyobb szerencsétlenségetekre ugyanis pont emiatt, semmi se mozgatta meg a levegőt, hogy elmozgassa azt az áporodott, kénes mocsárszagot, ami így bejárta a vidéket. Rajtatok múlik, hogy miért épp ez az a szint az, ami épp célhelyetekül szolgál, mint tartózkodási hely, de a lényeg az, hogy épp élvezitek a sűrű mocsárvidékek lényeinek vendégszeretetét, mely nyomán szinte vég nélkül csapkodhatjátok a körülöttetek hemzsegő szúnyogáradatokat. Viszont, ahogy kóboroltok a területeken, mindannyian rá-rábukkanhattok ugyanarra a táblára: „Iszapvég -> 2000 méter” mely alatt vörössel felfestve a következőt látjátok: „Veszély! Kerüld el!”. Tisztán látjátok, hogy mintha a festék friss lenne, bár mondjuk ebben a világban ez nem feltétlen jelent fix tényt, ugyebár. Mindenesetre egy jó pont, hogy összefussatok, de… aztán hova tovább?


Határidő: 08.14.

// Kérlek mindannyian írjátok le, miként és hogyan juttok el a tábláig, szabadon kreatívkodhattok a határaitokon belül Very Happy Nagyjából legfeljebb 4-5 perc különbséggel érkeztek meg ugyanazon környékre, de nem kötelező megközelítenetek egymást, illetve bár egy vonalat fennhagytam nektek, amin elindulhattok, semmi sem kötelező a küldetés ideje alatt. Bátran játszátok ki a jellemeiteket, és jó szórakozást ^-^ //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 3 Aug. - 16:54-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Mia Szomb. 31 Júl. - 14:28

Mit keresek már megint a mocsárban? Ó, igaz.. A legutóbbi küldetésem nem éppen úgy sikerült, ahogy reméltem volna. Elégtételt venni jöttem volna? Felrúgni a mocskos lápvidék torz békéjét? Az emlékek hoztak ide. Látnom kellett, éreznem, hogy minden olyan-e, mint akkor volt. Bennem. Ez fontos volt a számomra.
De a gyomorforgató bűz csak nem szállott tova, a levegő állt, én pedig szívhattam a kénes mocsár szagát. De akkor sem adtam fel. Kutattam valami után, ami megőrzött valamit belőlem. Ha láthatatlanul tengődök tovább ezen a helyem, nem sok értelme van az ittlétemnek. De én akartam, hogy legyen értelme. Ezt pedig csak én láthattam.
Én nem hordtam kardot, amivel látványosan elriaszthattam volna a szúnyogokat, ahogy harcművész sem voltam, hogy egy légycsapóval kergessem el őket. Nem mintha árthatnának, de nem lehet tudni. Mélyet sóhajtottam és elhatároztam, hogy még néhány lépés után nem találok semmit, elteleportálok. Azonban a sors nem hagyott magamra, egy tábla keltette fel az érdeklődésem. Soha nem hallottam Iszapfalváról, de ez a játék túl nagy ahhoz, hogy egyvalaki mindent felfedezhessen. Talán több játékosnak is, elvégre vannak, akik szakszerűen csak előre haladnak és vannak, akik az alsóbb szinteken tengődnek. Pedig az MMORPG-k egy fontos része a felfedezés. Azonban.. Ez nem volt egy szokványos MMORPG.
A táblára festett "Veszély" felirat csak tovább fokozta izgatottságom - nem szeretem, ha megmondják, vagy legalábbis figyelmeztetnek rá, mit kellene tennem. Tudtam, hogy a felszerelésem gyenge.. De a kíváncsiságom győzedelmeskedett. Semmi kedvem nem volt 2000 métert sétálni, egyből látni akartam, mire kell felhívni az emberek figyelmét.. Vagy mitől akarják távol tartani őket. Eltökélten megindultam a megadott irányba, fejemben tele lehetséges alternatívákkal.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Saibāitachi Szomb. 7 Aug. - 13:01


Menyét a cuppogó talajon óvatosan haladt. Már bánta, hogy elhagyta a járt ösvényt, de nem tartott attól hogy különösebben baja esne, mivel kezében ott szorongatta a teleport kristályát. ~...annyira gyorsan csak nem süllyedek, hogy ne legyen időm kimondani egy rövid szót...~ járt az agya a lehetséges veszélyek körül. Egyelőre azonban nem kellett tartania semmitől. A körülötte hemzsegő rovarok inkább csak idegesítőek voltak semmint ártalmasak. Persze azért reflexből néha oda-oda csapott.
Jelenleg itt létének egyetlen célját ez eleddig nem sikerült teljesíteni, pedig az elképzelése elég jónak tűnt. Megfogadva az ABA Oroszlánja tanácsát elkezdett egyszer használatos itemeket gyűjteni, melynek legegyszerűbb módja az volt, hogy maga készítsen a rendelkezésére álló receptek alapján. Persze ezek még elég kezdetlegesek, de könnyen elérhetőek. Mostanra azonban kifogyott a felhalmozott nyersanyagokból és jó ötletnek tűnt, hogy kevésbé forgalmas területeket bejárva újakat gyűjtsön. Egyelőre nem tudta eldönteni, hogy a remek terve hol siklott ki. Vagy az van, hogy ahol most téblábol annyira nem is ritkán bejárt, és valaki már begyűjtötte előle a növényeket, vagy az, hogy igazából itt nincsenek is gyűjthető növények. Egyik lehetőség sem tette boldoggá, mivel nagyon úgy fest, hogy az itt eltöltött idő csak pocsékba ment.

Lába egyre szilárdabb talajt érzékelt. Majd hamarosan ki is kecmergett a cuppogós, dagonyából, hogy tőle megszokott hanyag eleganciával feledkezzen meg a korábbi nehézségekről, és vesse bele magát az új terület felfedezésébe. Mindez egészen addig tartott, mígnem szemben találta magát a táblával. Az első döbbent reakciója;
– Van település a 18. szinten!? Mi a frász! – gyorsan vette elő és lapozta fel a guildot, de semmit nem talált az állítólagos településről.
– Valaki nagyon vicces kedvében volt. – jelentette ki hangosan mintegy magának csak megerősítés képpen, hogy alighanem az egész egy átverés. De azért közben ott motoszkált a gondolat, hogy mi van ha mégsem. ~Akkor nem kizárt, hogy akár valami füvesasszony vagy hasonló mocsári vajákos is ott dekkol, akitől akár jóféle recepteket is lehetne szerezni.~ Majd eszébe jutott, hogy országos cimborája talán tudhat a dologról valamit, így megnyitotta a menüt, de az ujja megállt Simeon neve felett anélkül, hogy megnyomná azt.
Végül úgy döntött nem csinál hülyét magából, és leintette a panelt. Viszont továbbra sem volt semmi ötlete mit kezdjen a helyzettel, így lehuppant egy arra alkalmas mohás kőre és töprengve merengett tovább.

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Kasumi Szomb. 14 Aug. - 15:12

Kasumi szép lassacskán felderítette a számára elérhető szinteket és ezúttal az iszapos területre látogatott el. Szerencséjére a legelső küldetése a friss bejelentkezésekor már felkészült az ilyen bűzös, trutyis területre mivel már bejárta a Kezdetek városa csatorna rendszerét. Ki tudja, hogy ennek a lánynak mégis milyen vágyai vannak, ha már hozzá van szokva a büdös helyekhez. Minden esetre elég csendesnek tűnt a hely számára, de nem volt kétségbe esve. Haladt az ösvényen keresztül, mikor egy hirtelen gondolattól vezérelve úgy döntött, hogy letér róla, mivel valahogy azt gondolta, hogy nem egészen ilyen levegőnek kéne lennie a szinten. "Lehet ez egy küldetés, csak nincs hozzá NPC." Gondolta magában majd próbált valahogy a sűrű iszapban közlekedni. Az azért eszébe jutott, hogy egy olyan játékosnak akinek van akrobatikája talán könnyebben tud mozogni a mocsárban.

Majd ahogy próbált valami nyomot találni az iszapos hely környékén egy táblának kinéző valamit látott a messzeségbe. Így, hogy egy kicsit hamarabb odaérjen, meg hogy ne kelljen tovább piszkolnia a ruháját, próbált valami szilárdabb felületet találni, ahol könnyebb a közlekedés. Amikor sikerült odaérnie a táblához megpillantotta a figyelmeztetést és egyben egy ismerős arcot is, de előbb a táblára fordította figyelmét. Természetesen Kasumi tudta, hogy ha azt mondják neki egy ilyen helyen, hogy ne menjen sehova akkor neki csak azért is mennie kell, mert az logikus és biztonságos. Az is igaz, hogy ezért is jött, hogy a végére járjon a dolgoknak, bár az is megfordult a fejében, hogy ennek semmi köze a levegőhöz, de ha megtiltják akkor miért ne menjen oda? Így kell viselkednie egy érett felelősség teljes lánynak. Közeb oda ment Itachihoz.
-Na hali, indulunk? - Paskolta meg a hátát a fiúnak aki láthatóan elmeredt a gondolataiban és minden féle köntörfalazás nélkül a lényegre tért.


/Bekapcsolom a jártasságaimat/

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Kasumi16

[Küldetés] Iszapfalva 1810 [Küldetés] Iszapfalva 1312 [Küldetés] Iszapfalva 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. 16 Aug. - 22:18

Bár a tábla másra figyelmeztetett titeket, végül nagy eséllyel mindhárman arra döntésre jutottatok, hogy megéri a kockázatot egy jó kaland, így ha végül Saibaitachi is úgy dönt, a duo némiképp megkésve, de Mia után indulhatnak, aki elsőként indult útnak. Azonban a lány valami szokatlanra bukkanhatott. Hiába közeledett az állítólagos célirány felé, sehol se látta nyomát az említett településnek, azonban, ha pontosan mérte a távolságot és nem tért le az útról, pontosan 2000 méter megtétele után egy újabb tábla fogadta. „Iszapfalva 2000 m-> FELETSD EL!” A nyíl pedig nyíltan egyenesen előre mutatott. Azonban a probléma az volt, hogy az útirány konkrétan egy fákkal alig teletűzdelt mocsaras vízzel teli terület felé mutatott és bármerre is nézett, csak a vízzel elárasztott területet pillanthatott meg. Nem lehetnek kétségei arról, hogy a víz nagy eséllyel vagy 2x-3x olyan mély, mint ő maga, és ha az elején csak bokáig is ér, kitudja, hogy mikor lép bele egy hirtelen mélyülő területre, így hát el kell gondolkodnia azon, hogy miképpen tesz. Amennyiben megtorpan és várakozik csöppet, úgy a többiek is szépen beérhetik, és láthatják, ahogy a számukra ismeretlen/ismerős lány a vörös festékes tábla mellett álldogál. Azonban mielőtt odaszólhatnának neki, Kasumi és Saibaitachi Észlelése jelez (utóbbié, csak akkor, ha bekapcsolta menetközbe). Egy gyorsan mozgó lényt érzékelnek Mia előtti területről, ami gyors sebességgel közelített pontosan arra a pontra, ahol a lány áll. Bármi is az, ti nem láttok semmit, de talán még van annyi időtök, hogy figyelmeztessétek esetleg a lányt.

Határidő: Augusztus 30.

// Urenei jelenleg költözik, így nem tudott írni, 500 szóval pótolhat, de egyéb büntetése nincs //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Aug. - 15:32-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Mia Kedd 17 Aug. - 14:01

A környék kihalt, a közelemben sehol semmi. Ez nem is csoda, hiszen egy olyan helyszínre kerültem, ami egy település jelenlétével kecsegtetett a 18. szinten, ahol elvileg erre nincs esély. Előttem talán csak azok jártak itt, akik felfestették a táblára a figyelmeztetést, ami csak a továbbhaladásra ösztökélt.
Megérkezve a kijelölt helyre nem csodálkozom, hogy nem találok semmit - neve alapján nyilván a falu határáról, a védvonaláról van szó, mármint ha beszélhetünk ilyenről ebben a játékban. Így tehát követném tovább a következő tábla iránymutatását, azonban ezt az előttem elterülő iszapos víz igencsak megnehezíti.
Óvatosan közelítem meg a helyet, lassan tapogatom ki lábammal hova is léphetek. Veszélyes lenne belemerülni ebbe a mélységbe, talán még búvárkodás jártassággal is. De akkor mit tehetnék? Szeretnék utánajárni ennek a rejtélynek, most mégis elakadtam.
Ahogy arról töprengtem hogyan tovább, a távolban megjelent egy, sőt, azt hiszen két ismerős arc. Igen, a másikat is láttam már valahol..

//Ha valamelyikük figyelmeztet.//

Rögtön visszafordulok, hogy lássam, mivel is van dolgom és még ha nem is látok semmit, a szilárd talajon elugrálva megváltoztatom helyemet, hátha valami olyan képességgel rendelkeznek, amivel én nem.
- Látom nektek sem lehet megmondani, hogy maradjatok az ösvényen - mondom nekik köszöntés helyett. Ha előkerül az engem veszélyeztető lény, kurtán megköszönöm a figyelmeztetést, azonban mielőtt rátámadnék, megpróbálom kielemezni a viselkedését. Egyenesen az előttem lévő útról érkezett, ami azt is jelentheti, hogy nem olyan mély a víz, mint először gondoltam. Ami azonban érdekesebb, hogy talán Iszapfalváról érkezett. Vagy ez jelenti a veszélyt, vagy ő maga is az elől menekült.. Lassan odalépve megpróbálom megnyugtatni, már amennyiben ez lehetséges, ezután várom a reakcióit.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Saibāitachi Pént. 20 Aug. - 11:27


Ita olyannyira elmerült a gondolataiba, hogy meg sem hallotta a lány közeledését. Egy hangyányit még össze is rezzent, mikor az megérintette.
– Aham, üdv! – állt fel hogy üdvözölje az érkezőt, majd érdeklődve néz a lány mögé, és mind két irányból kihajolva fürkésző tekintettel pásztázza a lány háta mögötti területet. – Otoko-sant hol hagytad? Az gondoltam, a jégizével vívott csetepaté előtti kirohanása után, egy lépésnyire sem enged majd eltávolodni maga mellől.
Akár ad magyarázatot Kasumi a kardforgató távolmaradására akár nem, az árnyharcos csak megvonja a vállát;
– Végül is mindegy! A ti dolgotok! – majd a táblára bökve válaszol a lány kérdésére – Szóval te is az a típus vagy, akit a tiltás csak jobban felcsigáz. – mosolyodik el, majd hozzáteszi – Akkor menjünk!

Mivel Itachi annyira elkalandozott gondolatban, hogy a lovaglánnyal való kijózanító találkozás ellenére sem jut eszébe, hogy bekapcsolja az észlelés jártasságát, így a figyelmeztetés nemes feladata Kasumira hárul, amint beérik az íjászt. Várhatólag a lány ezt meg is teszi, és Ita a fokozódó veszélyhez alkalmazkodva, azonnal dob egy party meghívót a lányoknak. Amint visszaigazolják (már ha visszaigazolják) rögtön vázolja is a stratégiát.
– Bocsi Kasumi, de most én leszek a tank! Esélyes, hogy képes lesz a vízberántásra, és nekem gyakorló szinten van a búvárkodás jártasság. Vagyis én tudok a víz alatt is harcolni. Ha netán te is, akkor természetesen át engedem a posztot.
Majd a biztonság kedvérét felszereli a fegyvereit, de nem áll támadó pozícióba. Egyelőre csak kivár, bár nem tartja valószínűnek, hogy itt a mocsár közepén békés szándékú lakóval találkoznának. Erre a játékra valljuk be, nem ez a jellemző, és a tábla sem piknikre invitált. De persze attól még jöhetnek meglepetések.

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Kasumi Vas. 29 Aug. - 19:37

Kasumi előre indult majd vissza tekintett Itára hátra kulcsolt kézzel.
-Már mint Maku? Hidd el ő könnyebben elenged mint én őt. - Mosolyodott el a lány. -Csak nem féltékeny vagy? - Kérdezte Kasumi egy ravaszkás tekintettel. Nem mintha azt hinné, hogy zavarba jönne a fiú, de azért mégis csak vicces a szituáció.
-A pontozásom miatt amúgy is egy erős tanknak gondolom magam a szintemhez képest így ezért is lehet, hogy nem félt engem nagyon. - Folytatta lány majd ismét neki lendült a hosszú útnak.

Az út ugyan hosszú volt a nehézkes közlekedés és a nagy táv miatt abban biztos volt Kasumi, hogy érdekes dolgokat fog majd látni, ha odaértek. Ahogy egyre jobban mentek együtt a megadott irányba a lány észlelése jelzett.
-Futás. Jön valami nagyon gyorsan. - Tájékoztatta Kasumi a fiút majd futni kezdett. Futás közben, mivel gyorsasága nem túl magas ezért nem tudta, hogy mennyi ideje lesz a helyszínen elővenni a kardot és pajzsot így ezt futás közben hajtotta végre a lány.

Pár pillanaton belül meg is érkeztek, még éppen időben de a biztonság kedvéért oda szólt.
-Menj onnan! - Figyelmeztette az íjászt, majd válaszolt Itachinak. -Rendben van, de próbáld meg kicsalni majd a vízből, ha esetleg beránt. Nem szerencsés szerintem egyedül harcolni ezen a szinten víz alatt. - Tanácsolta a fiúnak. -Az első támadását minden esetben kivédeném, hiszen amilyen gyorsan jön lehet, hogy az a legerősebb. Az is lehet, hogy ezzel a támadással fog berántani a víz alá, de majd beugrassz értem. - Mosolyodott el a végén Kasumi. -Ha meg mondják, hogy miért NE mennyünk egy adott helyre akkor elkerülöm, de most semmit nem írtak, így a kíváncsiság nagy úr... - Fordult Mia felé, majd készült fel a közeledő mobra vagy ami éppen jön.

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Kasumi16

[Küldetés] Iszapfalva 1810 [Küldetés] Iszapfalva 1312 [Küldetés] Iszapfalva 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. 9 Szept. - 21:20

Mia nagy szerencséjére Kasumi időben figyelmeztetni tudta, bár sajnálatosan a lovag lánynak nem sikerül még odaérnie, így tervét is csak utólag tudja elmondani. Mindenesetre Mianak van esélye kikerülni a támadást, és nagy szerencséjére meg is teszi azt, így a vízből előtörő szörnyű morgást produkáló mob, elvéti áldozatát. A lány igen közeli kapcsolatba kerülhetett volna a lény brutális állkapcsával, mi szörnyű erővel csapódott össze ott, ahol pár perce állt. Ám szerencsére a zöld lény a földre puffanva már csak morogni tudott. Nagyjából e körül érhetett a felmentő sereg a helyszínre, és Kasuminak is van ideje pótolnia a tervezetét, mert látszólag a Krokodil, mi a mocsárban rejtőzve próbálta elkapni a lányt, most elvesztette lendületét. A lény morogva indul végül meg felétek. Rajtatok múlik, hogy harcoltok-e vele vagy sem, de ha nyíltól szeretnétek folytatni az utat, akkor muszáj lesz csinálnotok vele valamit.

”Ha harcolnátok”:

Határidő: 09.23.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Saibāitachi Pént. 10 Szept. - 18:28


~Ahogy arra számítani is lehetett, a legkevésbé sem barátságos~
Nyugtázza az árnyharcos, majd a lény kiemelkedő étvágyát figyelembe véve, melynek nyomán az íjászlányt egybe kívánta lenyelni, nem fékezve lendületét neki ront a mobnak és igyekszik távol tartani azt a lányoktól.
Mivel azt gondolja, a való világra alapozva, hogy a lény bőre bizonyos pontokon az egészségesnél sokkal vastagabb, így még a lény felé tartva elkiáltja magát;
– Jakuten mite iru! – majd amint oda ér hozzá rögtön el kezdi kaszabolni.
Ha sikerül aktiválni a képességét, akkor a gyenge pontokra fókuszálva először baljában lévő fegyverével megszúrja, majd ahogy tovább siklik, úgy a jobbjában lévő pengével végig hasítja a krokodil oldalát. Majd mindkét kezével megtámaszkodva a lény hátán, egy cigánykerékkel átlendül annak túloldalára, és ott folytatja amit elkezdett. A következő két vágást úgy intézi, hogy a mozdulat sor végén a két lány és a kroki közt legyen, hogy ha nem bosszantotta fel eléggé a lényt, akkor is csak őt tudja támadni.
Persze tisztában van vele, hogy ezzel a dologgal nem tesz Kasumi kedvére, mivel a lovag épp az imént próbálta rávenni, hogy hagyja rá a közeledő szörny első támadását. Azonban Ita nem kockáztatja, hogy Otoko-san jövendőbelije megsérüljön ~Még a végén berág rám és felbomlik a menő Ohka pilots tai-om!~
Menyét mindig is sajátos gondolati sémán mozgott, és igazából bele sem gondolt abba, hogy ha a lény kinyírja akkor a végeredmény ugyan az. Az Ohka pilots ugyan úgy felbomlik, bár az is igaz, hogy az őt már nem érinti.
Mivel a képessége komoly koncentrációt igényel, a küzdelem ezen szakaszában a lányokra szinte nem is figyel, ha mondanak is valamit esélyes, hogy fel sem fogja.


//Először aktiválom a Jakuten mite iru képességet, majd mind a két késsel 2x támadom a piros pontjait. Ha sikeres az aktiválás, akkor mind a 4 sebzés 1/4-del több azaz 43//

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. 10 Szept. - 18:28

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Iszapfalva 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Iszapfalva 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Iszapfalva 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Iszapfalva 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Iszapfalva 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. 29 Szept. - 21:02

Saibaitachi nagy sebességgel tör előre, most hogy Mia már biztonságba kerül Kasumi pajzsa mögött. Az árnyharcos ifjú villámgyors mozdulatokkal sújt le a szárazföldön védtelen hüllőre, és máris felsóhajthat nyugalmában, ahogy a pikkelyes teremtmény már a második csapásától vörösbe esett HP csíkkal hőkölt hátra, és még a harmadik csapást megelőzően pixelekre robbant szét. A kezdeti feszültség nagy eséllyel hamarosan el is múlik, főképp, mivel Észlelése nem jelzett semmit se. Végre egy kis nyugalom, bár tény, hogy ezt megelőzően sem volt eddig túlságosan esemény dús a dolog. Mindenesetre látszólag Mia és Kasumi mintha egy kicsit beragadt volna, vagy újabb támadástól tartanának, mert nem igazán látod rajtuk, hogy elengedtek volna, mondjuk nem is meglepő, csak neked van aktív Észlelésed, ami jelezhetné a víz alatti dolgokat. Mindenesetre, ahogy eddig Mia, úgy most te is felfedezheted a mocsár vizes, iszaptengere felé mutató táblácskát, ami Iszapfalva felé irányított benneteket. Biztos lehetsz benne, ha mindenféle előkészület nélkül próbálnál bemenni a mocsaras vidékbe, elég hamar fogtok mindannyian eltűnni. Terv kell, és hát ki állhatna elő valami jó kis tervvel, mint a csapat egyetlen férfi tagja. Itt az esélye megmutatnia hősünknek a rátermettséget a hősnőknek… vagy a könnyebb utat választva megkérdezni: „Na és most mi a terv?”.

Határidő: 10.12.

// Mia és Kasumi 500 szóval pótolhat //

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Saibāitachi Vas. 3 Okt. - 16:36


Miután az árnyharcos eliminálta a nem túl barátságos krokit, szusszan egyet és bár eléggé megkésve, de a további biztonságos haladás érdekében bekapcsolja az észlelés jártasságát.

Figyelmét ezt követően a lányoknak és a mellettük felállított táblának szenteli.
– Részemről egyre kíváncsibb vagyok erre a titokzatos településre. – mondja, noha továbbra is azt gondolja ez átverés. Viszont más lehetőséget nem lát a dolognak a végére járására, mint hogy követve a táblák utasítását felkeresik a „végállomást”.  Már ha lesz olyan. A víztükröt figyelve ahonnan a kroki előtört, könnyen megállapítható, hogy ha a 2000 métert figyelembe veszik, jócskán bele kell gázolniuk a vízbe, ami aligha csak derékig fog érni.
– Javaslom, hogy rögzítsük egymáshoz magunkat. Ha valaki esetleg iszapba, vagy egyéb nem kívánatos dologba süllyedne, akkor a másik kettő még kihúzhatja. Van nálam kötél, épp az ilyen vagy hasonló esetekre.
Rögtön le is hívja a menüjéből az említett tárgyat, majd ismét fel ajánlja, hogy megy elöl. Okként ugyan azt jelöli meg, mint korábban, miszerint a búvárkodásának hála jó eséllyel tovább bírja levegő nélkül mint a hölgyek. Feltéve, hogy ők nem vették meg ezt a jártasságot. Ha felvették ők is, akkor azt javasolja, hogy az menjen elöl akinek magasabb a jártassága. Majd újabb javaslattal áll elő;
– Nem csak az első, de szerintem az utolsó személyt is át kellene gondolnunk. Méghozzá azért, mert ha ki kell húzni valakit, jó lenne, ha a legerősebb maradna meg utolsónak, így nagyobb esély lesz súlyemelés nélkül is kihúzni valakit. – Persze ha valamelyik lány rendelkezik súlyemeléssel, akkor őt fogja javasolni a sereghajtó szerepére.
Ha netán kiderülne, hogy ő a legerősebb, de a lányok közül egyiknek sincs búvárkodása, akkor sem hajlandó lemondani az élről. Ha nagyon akadékoskodnak a lányok //de csakis akkor// akkor ennek okát el is magyarázza.


//Bekapcsolom az észlelést

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Kasumi Kedd 12 Okt. - 20:25

Nagy mázlija volt a lánynak, hogy elég gyors volt ahhoz, hogy elérje az íjászt. Bár, mint utóbb kiderült lehet, hogy nem történt volna különösebb probléma, hiszen csak egy krokodilvolt. Bár a lány állat ismeretei alapján simán hihette volna azt, hogy az egy aligátor, elvégre nehéz megkülönböztetni a kettőt. A sikeres védelmet követően Ita átvette a vezetést és legyűrte a hüllőt. Közben Kasumi magamögött tartotta a lányt, hogy ha esetleg netán-tán Ita kritikus állapotba kerül, vagy éppen a krokodil nem vesz tudomást a létezéséről és továbbra is Miát akarja támadni, akkor sikeresen le tudja védeni a támadásokat. Közben a lány úgy figyelte a fiút mint egy szurkoló lány. A párharc ugyan nem tartott sokáig, a problémák azonban még sem múltak el. Valahogy tovább kell menni anélkül, hogy bármi probléma történjen. Egy pillanatra el is tűnődött Kasumi, hogy milyen megoldás lenne a nyerő, de nem volt jobb ötlete, mint amit a menyét közölt. Abban egyetértettek, hogy a kíváncsiság nagyúr és még, ha nem indokolják meg, akkor még nagyobb az esély arra, hogy csak azért is megtesszük az adott dolgot.

-Ezzel a tervel csak egy a probléma, hogy senkinek sincs súlyemelése és mivel lányok vagyunk nem hiszem, hogy erősebbek lennénk nálad. Bár az is igaz, hogy én egy böszme nagy pajzsot cipelek, de az nincs össze függésbe a fizikai erőmmel. - Mondta Itachinak a lány célozva arra, hogy ide valami jobb terv kéne. -De hátul se mehetsz, mert akkor meg a búvárkodás jártasság hiánya miatt kerülünk hátrányba. Szóval valami mást kéne ide, de sajnos én magam se tudom, hogy mi. - Fejezte be a mondani valóját Kasumi. Majd keresett egy aránylag száraz helyet ahol le tudott dőlni és átgondolni a dolgokat. Elvégre most nem sietnek sehova, csak a puszta kíváncsiság az ami irányítja a bandát. Egy nagyon elborult pillanatnyi ötlete támadt Kasuminak, mégpedig, hogy a pajzsán ücsörögve megy át a vizen, de ezt az ötletet egyből el is dobta. Ki lenne az az idióta aki ezt megmerné csinálni, vagy egyáltalán, hogy eszébe jusson. Akárhogy törte a fejét a lány csak annyi jutott eszébe, hogy egy kivágott fán szépen átsodródni.
-Ez se sokkal jobb ötlet, de annyival biztonságosabb, hogy... - Itt megakadt a lány egy pillanatra. -Hát, semennyivel, de a lényeg,hogy egy kivágott farönkkel át sodródni. Vagy kereshetünk egy sekélyebb részt is, ha esetleg nem sietünk annyira. Jobbat nem tudok. - Fejezte be Kasumi a mondandóját, majd ismét le heveredett. Puszta kíváncsiságból Kasumi megnyitotta a térképet hátha talál valamit, de mivel még nem járt ezen a helyen ezért nem sok mindenben tud segíteni ez a funkció, így hamar le is csukta az ablakot.

Hosszas töprengés után felállt, és beadta a derekát Ita ötletének.
-"Aki nem mer az nem nyer"... Legyen a te megoldásod. Akkor te menjél elöl én meg leszek a sereghajtó és Mia meg majd lesz köztünk. És akkor a súlyemelést így talán ki tudjuk cselezni. "Még, ha nem is látok rá sok esélyt." - Mondta magába az utolsó pár szót.

_________________
[Küldetés] Iszapfalva Kasumi16

[Küldetés] Iszapfalva 1810 [Küldetés] Iszapfalva 1312 [Küldetés] Iszapfalva 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Kirigaya Suguha Vas. 7 Nov. - 10:17



Bár Gleam korábban jelezte a lassulását, megkérném őt, hogy folytassa a küldetés mesélését! (5 nap híján egy hónapja áll!)

_________________
Börtönszörny specialista Cool
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. 17 Nov. - 17:02

A küldetést érdeklődés miatt lezárom (megbeszélve). IC minden játékos visszatért a mocsárvidék széléről a biztonságos övezetekbe.

Alap jutalmak

Saibaitachi: 100 exp, 110 arany
Kasumi: 30 exp, 40 arany


Ércek és növények

Saibaitachi:
Növénylátás: Tier 2, 100 -> 110
4 Vastag Tövisgyökér 4 Vörös Gomba 1 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang

Receptek

Saibaitachi:
[T2] Tartós Specialitás Potion Recept

Keresés

Kasumi (Keresés 1. szint):
Nem talál

Céhbónuszok

Saibaitachi céhe 55 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 50 expet kapnak.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Iszapfalva Empty Re: [Küldetés] Iszapfalva

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.