Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ 42. Boss ]

+12
Silence
Chakna
Rinne
Hinari
Rikomono
Miko
Afton
Mirika
Simeon
Szophie
Leonard
The Gleam Eyes
16 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[ 42. Boss ] Empty [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jún. 24 2021, 11:16

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Simeon
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (2-es)

Résztvevők:
-Leonard
- Szophie
- Silence
- Chakna
- Hinari
- Akito
- Afton
- Simeon
+akik még írnak a kezdésig

A szint a szokásos barlangrendszert a már jól ismert boss kazamaták kőtéglás verziójára váltja fel, és ahogy haladtok, az elsőként érkezők egy csata zaját is felfedezni vélhetik.

Ha utána jártok:

A boss teremhez érve végül egy szokatlan fekete kaput véltek felfedezni, ami úgy néz ki mint egy majdnem elporladó kőajtó. Látszólag már nem sok kell neki.

Határidő: Július 1.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Dec. 11 2021, 15:56

Ez a topic mostantól újra él. A jelentkezett személyeken felül persze más is szabadon csatlakozhat, amennyiben IC értesítve van. A szervező továbbra is Simeon. Időrendben a Baglyos boss legyőzése után vagyunk. IC a Baglyos Július közepén indult, ez a Bosspróba Decemberben.

Határidő: 12.28.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Szer. Dec. 29 2021, 21:51



- Simeon megkért, hogy legyek a parancsnok, de ez még titok - suttogta Hinari füléhez hajolva, rákacsintott, majd egy magabiztos mosollyal távozott a csokiszobából, ahová véletlen tévedt egy alkalmatlan időpontban. Nem akart nagy felhajtást csapni a felkérés körül, de a lánynak mindenképpen el akart dicsekedni vele, főleg így, hogy ezen a délelőttön Simeon szokás szerint kiküldte a helyszín koordinátáit és az előre egyeztetett időpontot is a céhvezéreknek és állandó résztvevőknek. A többiek számára azonban meghagyta a meglepetést, habár mostanra már egyáltalán nem érdekelte, ki mit gondol róla és az alkalmasságáról.

- Ha a besúgó nem hazudik, a fázisok között nem fognak változni a statjai, csak az élete, de a gyorsasága probléma lehet - magyarázta Simeonnak, akit megkért, hogy kettesben - vagyis Tengerszemmel és Kimivel négyesben - jóval a meghirdetett időpont előtt menjenek a bejárat elé és beszéljék át még egyszer a taktikát. - Pedig fontos lenne minél előbb minél több sebzést bevinnünk, így is egy örökkévalóság lesz leütni mind a - legalább - hat fázisát. A füst is nehezítheti a találatot, a fegyverkezelése se túl alacsony és a körök végén, ha tényleg kiteleportál, a buffjaink is elvesznek - csóválta meg a fejét. - Tuti, hogy kettes számú bossal állunk szemben és nem valami kilencessel? - morgott megállás nélkül egészen addig, amíg össze nem futottak a bajba jutott lánnyal és - jó fénylovagokhoz hűen - a segítségére nem siettek. A csapatmunkájuknak hála könnyedén elpixelezték a nagyra nőtt bogarakat, ez pedig bemelegítésnek sem volt utolsó.
- Van pánik burkod és látás jártasságod? - érdeklődött a lány felől, ha pedig ő mindkét kérdésre igennel felelt, úgy egy széles mosollyal invitálta meg a csapatba. Nem csak azért, mert csinos teremtés volt, de a sebzése is kielégítőnek bizonyult, amire szükségük lesz ebben a harcban.

Az óra hátralévő részében leheveredett a bosskapu előtt egy sziklára és komótosan cigarettázott. Néha a bosstakitkát szidta Simeonnak, máskor azzal szórakozott, hogy édességgel etette Tengerszemet, esetleg a srác meséit hallgatta a színház legújabb produkciójáról, amikor pedig szállingózni kezdtek a többiek is, szokásához híven köszöntötte őket. Nem sok jelét adta annak, hogy neki márpedig itt kitüntetett szerepe van, egészen addig, amíg végre mind meg nem érkeztek. Akkor aztán hajlandó volt végre elnyomni a cigarettáját, felkelni a kőszikláról, leporolni a nadrágját, aztán egy magabiztos vigyorral kiállni a tömeg közepére.
- Tegye fel a kezét, akinek van látás jártassága! - fordult körbe, habár ez főleg a látszatot szolgálta, hiszen már előre tájékozódott a bosscsapat korábban nyilvánosságra hozott jártasságai, képességei és pontjai felől. - A besúgó információi alapján előbb fogjuk halálra unni magunkat, mint hogy ezt a bosst leüssük, legalább hat fázisa van, a testét füst veszi körül és a gyorsasága is magas. Aki nem vállalja a több óráig elhúzódó harcot, még most menjen haza - tette hozzá, főleg a Riko habitusú emberek kedvéért -, a többieknek pedig nyomás! - kacsintott rá Szophiera, az egyetlenre a csapatból, akivel már volt közös múltjuk komolyabb ellenfelekkel szemben, aztán kérdés nélkül előre ment és belökte az ajtót. Hosszú lesz ez anélkül is, hogy itt szöszmötölnének.

Leo (50) - HP:205 | F:76 | E:92 | K:85 | GY:199 (219) | S:50 | P:180

Felszerelés:

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal18220/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 29 2021, 22:54



Amióta csak megérkezett a JL csapatának oldalán, karba font kézzel, ajkait csücsörítve figyelte Leot némán, hiszen tisztában volt a ma itt betöltött pozíciójával, hála a csokiszobás jelenetnek. Szophie rendelkezett hallgatózással, még ha ezzel Leo nem is számolt, ami pedig ennél is fontosabb, volt két szeme, amivel tökéletesen nyomon tudott követni mindent. Nem tetszett neki ez az egész. Habár nem mondhatta el magáról, hogy jól ismeri a fiút, mégis elég sok dolgon mentek keresztül együtt ahhoz, hogy következtetéseket tudjon levonni a viselkedéséből. Hinarit pedig még ennél is jobban ismerte.
A köztük lejátszódó néma párbeszéd - már másodszor! - egyértelmű jele volt egy kimondatlan szövetségnek, és habár Szophie tudott egy-két dolgot a keddi és szombati találkozások fényében kettejük kapcsolatáról, valami még így is zavarta.
Leo miért fest úgy, mint aki ezzel a jókedvű lazasággal próbálja elültetni mások aggodalmát? Hinari pedig miért néz ki úgy, mint aki ezt be is veszi?
Szemeit forgatva reagált a fiú kacsintására, aztán sóhajtva követte őt a bossterembe. Végső soron ez a taktika a börtönben is működött. Kevésbé ideges és befeszült csapatot könnyebb koordinálni, főleg ha Ozirisz-féle, stresszelésre hajlamos emberekről van szó.
És így talán ha itt végeznek, Hinari is vevő lesz egy közös sütizésre, ahelyett, hogy stressztől összeszűkült gyomorral agyalna a történteken még egy darabig. Szophie legalább is nagyon remélte ezt a forgatókönyvet.

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal12046/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 30 2021, 11:02

a kérésnek eleget téve megvártam a TCS végét, így mostantól számítva számolódik az 1 hét.

Határidő: 01.06.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Simeon Csüt. Dec. 30 2021, 14:06

Simeonnak rögtön Leo jutott eszébe, amikor egy felfedezőkörútja közben megtalálta a bosstermet. Leo is Fény Lovagja, akárcsak ő és nála sokkal okosabb is, így biztosan nagyon szuper parancsnok lesz! Sőt, ő is tele van fénycsíkos képességgel, így tutira nem fog senki sem félni odabent és seperc alatt legyőzik ezt az újabb bosst is, igen! A srác még aznap írt egy üzenetet Leonak, hogy mire bukkantak és kért tőle egy találkozót Tengerszem kedvenc cukrászdájában, mire pedig odaért, már infói is voltak erről a bossról, és nem is akármilyenek!
Ezeket beszélték át most a terem előtt mégegyszer, habár Simeon nem igazán tudott figyelni a részletekre és barátja morgása sem lombozta le egy pillanatra sem: végig vidáman és vigyorral az arcán bólogatott és közben a kazamatát kémlelte, mikor jelenik meg a távolban Fuwa alakja. Aztán amikor ez végre megtörtént, a lány elé szaladt és csókkal köszöntötte őt, amíg Kimi körberepülte őket és izgatottan csivitelt. Tengerszem volt az, aki végig Leo mellett maradt és ha idomárja nem is, hát a fiatalkorú polip azért igyekezett minden információt megjegyezni, ami odabent történni fog.
- ... és akkor egy utolsó forduló után itt volt, a szemünk előtt! El se hittem, hogy mi találtuk meg, mert nem is ezt kerestük és már régóta nem találta meg senki - magyarázott Simeon a kedvesének fojtott hangon, egészen addig, amíg meg nem érkezett mindenki és Leo bele nem fogott a taktika ismertetésébe.
- Nekünk van, ráadásul hármas szintű! - jelentkezett a kérdésre azonnal, igaz ezt már sokszor átbeszélték korábban is, de azért ha Leo kérdezte, hát ő nem volt rest válaszolni rá! Aztán Fuwára mosolygott, megfogta a kezét és vele együtt indult be a bossterembe petjeivel és a többiekkel, kíváncsian, hogy milyen harc is lesz ez és mennyiszer kell elölről kezdeniük a sikerhez.


itemek, statok:
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal16717/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Mirika Szomb. Jan. 01 2022, 22:21

- Szóval azt mondod, Leo-kun előrement? - kérdeztem vissza Hina-chan válaszát hallva, majd keresztbe fontam a karjaimat, fejem felett pedig jól láthatóan gyülekezni kezdtek a szürke fellegek. Pedig azt hiszem, mindenki itt volt rajta kívül a céhes frontharcos csapatból, sőt még Szophie-chan is csatlakozott hozzánk. De persze Leo-kunnak most is külön utat kell járnia! Nem szerettem volna arra odaérni, hogy a srác vigyorogva jön elénk és közli, hogy lenyomott már három próbát >.> Még akkor se, ha nem lenne tőle baja, ha valami balul sülne el. Én tudom, hogy mi vár azokra, akik kilépnek, és cseppet sem kellemes, meg eléggé időigényes is, és addig tuti nem láthatnám, szóval na... >///>
Nem meglepő módon egész úton dohogtam, de legalább nem egy vörös életcsíkos hullafáradt szőkeség fogadott minket a kapu előtt. Mikor megláttam a csipet-csapatot, akkor esett le, hogy tényleg, Simeon-kun a szervező. Talán ő kérte meg Leo-kunt, hogy valamiért legyen ott idő előtt. De ettől még a kardforgató nem úszta meg, hogy ne pöcköljem homlokon.
- Így hogy vigyázzak rád, he? - kértem számon, majd elvegyültem a "tömegben" és figyeltem, hány csaj fog rámászni. Bár semmi értelme nem volt, úgyse lesz bűntudata miatta, meg eszébe se fogok jutni amíg Rinne-chan csókolgatja, meg Miko-chan lóg róla, meg tudom is én.
- Nyugi, nem veszítelek szem elől, és ha uncsi lesz majd ÉN szórakoztatlak :3 - jegyeztem meg, lájtosan utalva rá, hogy természetesen látok a füstben, amit nyilván Leo-kun is tud, de szorgalmas kis hangyaként nem leszek különc és jelentek, mint az oskolában.


Ozi oldalán a Mirika 50 karakterlap az aktuális.

Mirika (50. szint) - HP:200 | F:60 | E:44 | I:86 | K:60 | GY:133 | S:80 | P:230

itemek:
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal11225/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Jan. 02 2022, 07:56

[ 42. Boss ] Avatar11

Látszólag a nő örült a megjelenéseteknek, hisz mindhárman képesek lehettetek tovább haladni. Miután összecsukta a fegyverét, hogy kevesebb helyet foglaljon és bemutatkozott, jól láthatóan végig mért benneteket. Simeont viszonylag csak átfutotta, de Leo érezheti, hogy őt a kelleténél jobban átméri. Nem csak a felszerelésedre volt kíváncsi, ezt elsőre is sejtheted, a pajkos mosolyból a szája szélén. Kérdésedre bólintott.
- Ha ilyen csinifiú kéri, akkor bármi. – mondja incselkedve, majd felnevet – Bocs, rossz szokás. Te vagy az első, aki nincs megrökönyödve attól, hogy egy ekkora bigét lát. – céloz önmagára.
Ezután az oldaladon haladva megindul arra amerre te is, ha hagyod, még beléd is karol. Nem tudhatod, hogy játszadozik-e veled, vagy sem, de látszólag jó kedvében van. Természetesen a teremhez érve, ha esetleg elhúzódnál tőle, azt se bánja. Amikor pedig körbe kérdeztél látás kapcsán, bár válaszolt, de ő is felemelte kezét. Mielőtt azonban, bemennél, azért egy pillanatra megállt.
- Egy pillanatra drága. – kicsit megnyújtja a mondat végét, jelezve, hogy nem mutatkoztál még be neki (ha megtetted, akkor Leo-t mond (vagy ahogy bemutatkozol)) – Ha nem gond, gyors bemutatkoznék. Innen senki sem ismerős. A nevem Remelia, harcművész vagyok. A sebzésem 65, de minden megölt ellenfél után a nap végéig kapok egy 5%-os sebzésbuffot. Legfeljebb 50%-éig. Illetve van egy képességem, amivel tudok sebzés helyett healelni sebzés helyett. A többi képességem… annyira talán nem hasznos. Esetleg még a Cutter. Lényegében a sebzésem felét rááldozva, de meg tudom azt is sebezni, amit alapjáraton nem tudnánk, mert mondjuk, pajzs kristály védi, vagy testetlen. Bár immortalt még én se tudok átütni. Azt hiszem ennyi volt. – gondolkodik el, de szemét végig futtatja a fiúkon – Amúgy épp… barátot… keresek. Ha esetleg valamelyik férfiú vevő rá, szívesen vevő vagyok délutáni randira. – kacsint a fiúk felé.
Jól láthatóan Leot és Aftont szemelte ki magának első sorban, de Ozi és Akito is bekerül a „zónájába”, viszont látszólag Simeonnal nem sokat foglalkozott /értelemszerűen attól függ, kik jelentek meg/

// Remelia csatlakozott a fronthoz, mostantól megnézhető az adatlapja a RE karakterek között //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 02 2022, 12:56-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Afton Vas. Jan. 02 2022, 11:31

Afton gyomra enyhe táncot járt még a legutóbbi után. A bagoly igen erős hatással tartozott neki, főleg a momentum, mikor már vörösen villogott látóterének széle, mikor érezte a nem létező vér lüktetését a halántékán, mikor megcsókolta őt egy láthatatlan dementor. Valahol a kazamata közepén, egyedül, állt meg és fújta ki a levegőt. Nem, nem akar visszafordulni. A csapat számít rá.
Tekintete a kezében tartott pajzsra vetült, fejét kissé félredöntötte. Rengeteg páncélpontja van, rengeteg életerőpont, gyógyít, kitart. Nem lesz probléma. Az a bagoly különleges volt, egy afféle titkos, rendkívüli mellékág, ám most visszatérnek a fő sztorihoz, ami minden játékban - vagyis, általában - egy viselhető szintet üt meg. A férfi végül előre nézett, bele a messzi feketeségbe és sandán elmosolyodott.
-Beszari madár vagyok...
Nevette el magát, majd elindult tovább, előre. Mire odaért, a csapat nagyja már jelen volt, és örömmel vette észre, hogy nem is lesznek olyan kevesen, ami jelentősen növelte az önbizalmát. Már legalábbis azt a keveset, amivel rendelkezik.
Leo kérdése hallatán ő lent tartotta a kezét - egyelőre semmivel nem rendelkezik, és még nem sikerült elkapnia a vezért, hogy segítsen neki esetleg válogatni. Eh, ideje lesz holnap leülnie a kézikönyv elé és magától átnyálazni, mire lehet szüksége. Taaalán a macska a segítségére lesz, ha elég halat tankol be neki... Talán.
Rem kapcsán nem nagyon szentel neki különösebb figyelmet, egy jókedvű, barátságos mosoly és biccentésen kívül. Mikor viszont a hölgy leplezetlenül felkínálja magát, és még a tekintetük is találkozik, nem tehet róla, de a füle tövéig elpirul és inkább zavartan elfordul, mintha jobban érdekelné őt a bosst rejtő kapu, mint az iménti mondat.
Még ha legalább vörös vagy fekete haja lenne...
...
Fura, a fekete haj mióta került a repertoárba? Talán mindegy is. Tagadja, de valójában nagyon is jól tudja a választ, ám most nincs itt az ideje, hogy ezen gondolkodjon vagy a nem létező szerelmi életével törődjön. Megköszörüli a torkát, a földnek támasztja a pajzsát és szélesen elmosolyodik, ahogy ismét a csapat felé fordul.
Menni fog ez. Meg fogja őket védeni.


Afton (50) - HP:540 | F:56 | E:31 | K:54 | GY:64 | S:90 | P:510

Infók:
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 274
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal14782/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (14782/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Miko Hétf. Jan. 03 2022, 20:23

Simeon-kun nagy reményeket fűzött hozzám! Igen. Nem is piciket! Szeretné, ha segítenék neki bossolni! Meghívott, hogy csatlakozzak ismét a fronthoz. Eleinte huzakodtak, az eddigi bossok, amiken voltak, az emlékeim szerint, nem voltak túl izgalmasak, és túl sok fegyelmet igényeltek, ami valljuk be, nem éppen az erősségem. Mindenesetre, mint céh társam kérését, nem igazán hagyhattam figyelmen kívül, annak ellenére se, hogy minden bizonnyal, ez csak egy szokványos „kötelező” meghívás volt nagy eséllyel részéről. Így hát, fülig érő vigyorral indultam útnak a megbeszélt időpontra, bár nagy eséllyel az utolsók között érkeztem egy öleléssel fogadva minden megérkezőt, aki nem szerette volna, azzal egy kézfogással is beértem. Leonál viszont akaratlanul is megtorpanok, és céklavörös fejjel. Alig telt el másfél hét a múltkori óta, és még mindig elevenen élnek bennem azon nap emlékei. Így bizonytalanul, a földet nézve tárom ki a kezem, és félve reménykedve pillantok fel félénken, reménykedve, hogy ezúttal ő kezdeményez, és megölel, ami nyomán bár a pír nem tűnik, el, látszik, hogy nagyon feldobja a hangulatomat és mint valami elvarázsolt hercegnő visszamentem a helyemre. Persze ha nem ölel meg, kissé elbizonytalanodva, de azért megölelem őt, ha elfogadja, és még így is relatív jó hangulatba maradok. Ha viszont nem fogadja el, jól láthatóan lelombozódok picit. Miután azonban megtudtam, hogy Leo fog vezetni, meglepő komolyság csillant fel a szemembe, mi nem igazán volt jellemző rám, és elhatároztam, hogy ma nincs butulás, nincs komolytanság, szóról szóra fogom követni a fiú utastásait! Hisz nem szeretném, ha bajba kerüljön miattam. Persze azért, ha meglátom Riko-neesant, rögtön odaszaladok hozzá, hogy üdvözöljem, bár kissé kényelmetlenül érzem magam, hisz nem beszéltem neki a történtekről, mióta legutóbb elmentem kikérni a véleményét bizonyos dolgokban, így kissé féltem, hogy fel fog neki tűnni neki néhány apró jel (Gleam: apró? o.O), ami arra utal, hogy valami fura bennem, de csak reménykedni tudok, hogy nem fogja rosszul érinteni, ha esetleg még is. Bár nem féltem, tudom, hogy tudja mi fog következni, Nee-san csak nem csinálna olyat, ami rossz száj ízt hagyna a fronton.

OC: Hogy Leora ne kelljen pluszba várni és ne kelljen még egyet írnia, megkértem, hogy mondja miként reagál: elfogadja az ölelést, de nem kezdeményez.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal9662/9700[ 42. Boss ] Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Rikomono Kedd Jan. 04 2022, 19:19

Az előző két alkalom után és látva azt, hogy ki csődítette össze a jónépet, hát én komolyan elgondolkodtam rajta, hogy van-e értelme megjelennem. De mivel úgy voltam vele, hogy ebből akár valami egészen vicces is kisülhet, eljöttem. Jó esetben harcolni, még jobb esetben kibaszni a tökmaggal, rossz esetben meg szétröhögni a belemet. Kivételesen viszont nem keltettem nagy feltűnést, csak karba tett kézzel vizslattam az arcokat. Volt friss husi is a szokásos banda mellett, mostanában valahogy egyre több a zöldfülű, de legalább garantáltan nem kell dédelgetni őket, elvégre aki itt van, az már azért elég tápos.
- Reménytelen vagy, basszameg - vágtam tarkón Mikót, amikor megjelent mellettem. Nyilván felfigyeltem a kis jelenetére a szőke lovagjával, és bár nem számítottam rá, hogy a kis diskurzusunk majd felnyitja a szemecskéjét, azért jó lett volna, ha tévedek. Kíváncsi volnék, hogy hány ilyen jelenet játszódhatott már le kettejük között.
- Feltenném a kezem, de már nem vagyok alsós Rolling Eyes - morogtam egyet a srác óvodás kérésére, majd ahogy az új csaj is szót kért, lassan felszaladt a szemöldököm. Egyrészt engem kurvára nem érdekelt, hogy mit tud, az a parancsnokra tartozik maximum, másrészt...
- Ez nem egy társkereső parti, kiscsillag. Ha ennyire viszket, a legközelebbi kocsmában örömmel segítenek >.> - morogtam még egyet, majd követtem Leót a kapun keresztül. Ebből az egész társaságól kábé ő az egyetlen, akinek meg tudom bocsátani, hogy nem én rúgtam be a kaput Rolling Eyes

Rikomono (50. szint) - HP:200 | F:80 | E:2*89 | K:72 | GY:135 | S:66 | P:220

Razonek Tüskéje
Vikinggyűrű
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal12783/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Hinari Kedd Jan. 04 2022, 22:11


Akárhányszor összefutottam vele a csokiszobában odasúgott mondata után, mindig a nyelvem hegyén volt. Hacsak elmentünk egymás melett a folyosón és egymásra mosolyogtunk, vagy amikor reggelente - egyre gyakrbban - kiültem teázni, csakhogy beszélgethessek a többiekkel egy kicsit még a napi rutin kezdete előtt. Ott volt, és mégsem mondtam ki sosem. Segítsek valamit a taktikában? Egyszerűen csak... nem tartottam helyénvalónak a kérdést, lényem egy része pedig örült, hogy nem is kell megtennie, hogy maradhat egy a sok közül, végre valahára, hacsak egy kicsikét is. Pedig szerettem volna segíteni neki, ott lenni neki - olyannyira, hogy közben észre sem vettem, hogy mindezzel voltaképpen ő segít nekem.
- Igen, Simeonnal még átbeszélnek ezt azt, azt hiszem - feleltem Miri kérdésére elgondolkodva, miközben már a terem felé haladtunk a céh többi tagjával. Szophie mellett sétáltam végig, erről-arról beszélgetve, egyáltalán nem úgy, mint ahogy eddig szoktam, sőt még egy ideig azt se vettem észre, hogy Afton egy ponton lemaradt tőlünk. De aztán hamarosan odaértünk a kapu elé és ahogy Simeon rögtön odaszaladt Fuwához, vágyakozón sóhajtottam fel, bár ezt maximum Szophie és Miri hallhatták a csapatból. Fél füllel az idomársrác meséjét hallgattam, miközben várakoztunk, figyelmemet viszont inkább a történtek kötötték le: Leo cigarettázása, az ismeretlen nő jelenléte, Miko látványos próbálkozása és persze a többiek köszöntése és szavai is. Még Szo karba font kezét is megnéztem magamnak, halovány mosollyal illetve a dolgot, ám szólni nem szóltam semmit; beleolvadtam a tömegbe és vártam, hogy Leo elmondja a besúgó információit és persze a taktikát.
Ezek azonban nem következtek be.
Ahogyan a szőke srác pár lendületes mondat után végül se szó se beszéd belökte a kaput, egy kissé összezavarodva maradtam helyben és talán épp kapóra jött az új frontos bemutatkozása, amivel nyertem annyi időt, hogy legalább ne legyen látványos a pillanatnyi megakadás - sőt, ha már így történt, kihasználtam az időt és (szinte meg sem hallva Remelia randira hívását) megkerestem Leo tekintetét, kérdőn-aggódón, szavak nélkül közvetítve feléje, hogy ez biztos rendben lesz-e így. A srác felém címzett, mosollyal kevert bólintása viszont olyasvalami volt, amitől inkább zavarba jöttem, mintsem hogy kétségeim támadjanak, így végül kezembe vettem a Katanát és megnyugodva léptem be a srác után a terembe, szívemben azzal a reménnyel, hogy ezúttal nem lesz szükség sem a kardba zárt szellem, sem pedig az én közbeavatkozásomra a harc alatt. És reméltem, hogy ez végig így is marad.


Hinari (50) - HP:330 | F:102 | E:125 | K:60 | GY:240 (264) | S:90 | P:170

tárgybónuszok:

Aktív dixi a Kalandwarf, illetve betettem az ABA itemeit is a közösbe (lásd: SB bossról maradt itemek).
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal29686/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Rinne Szer. Jan. 05 2022, 17:44

- Én látok! - emelte magasba lelkesen a pracliját a kérdést hallva. Mint mindig, Rinne most is lelkes volt és mindenkit megölelgetett, aki hagyta magát. Kit kicsit jobban, kit kicsit kevésbé, nyáladzani azonban most nem nyáladzott kivételesen, mert Leonardsan körül elég nagy felhajtás volt valamiért, Simeonsan és Silence meg leginkább egymást nyálazták össze.
- Nekem mit kell csinálnom? Surprised - kérdezte kíváncsian, elsősorban Simeonsantól várva a megoldást, meg talán kicsit Leonardsantól is, aki egészen úgy viselkedett, mint aki vezetni fogja ezt a csapatot. Rinne mindenesetre készen állt, és büszkén feszített a rengeteg páncéljában, még úgy is, hogy a rengeteg páncél nem is látszott rajta, hiszen az a rúnájába volt rejtve. Így nem is fogják tudni, hogy immár nem sok páncélja van, hanem rengeteg. Ennél már csak akkor lehetett volna több, ha töméntelen páncélja van, de ott még nem tartott. Az talán egy másik tier meséje lesz.

Rinne (50. szint) - HP:505 | F:73 | E:71 | K:50 | GY:107 | S:69 | P:700

Waddy (20% több sebzés, ha az ellenfélnek van páncélja)
Hátsó Szándék Köpeny (egyszer a célpont mögé teleportálhat)
Kaszás Rettegett Gyűrűje (Lopakodás 3-at ad)
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal10790/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 05 2022, 18:12

Szokásomhoz híven csendben, inkább a háttérbe húzódva érkeztem az újonnan felfedezett bossterem elé. Kissé lassú is voltam, így mire oda értem már ott voltak a többiek is nagyrészt. A magam visszafogott módján üdvözöltem a többieket, mielőtt kissé félrehúzódva felvettem volna a megfigyelő szerepét.
Leo kérdésére amolyan haladjunk módon magam előtt felemelem a kezem, és kiváncsian várnám a folytatást… ami az eddig ismeretlen lány bemutatkozásával nem azt a fordulatot hozza, amit vártam.
A mondandója végén, és a tekintetét látva Aftonon… és persze Leon is… valahogy ellenszenvessé válik ez a nő. De hát érthető is, nem? Ki az, aki egy bossharcon azzal indít, hogy párt keres? Nem is akarom elképzelni, hogy mi juthat egy ilyennel eszébe a harc közepén. Egyáltalán nem normális ez ebben a helyzetben. 
Aztán nem belefolyva a párbeszédekbe, amik inkább személyes elrendezni valónak hangzottak, mint a harc szempontjából releváns eszmecserének, a bankunban kezdtem kutatni, bár sejtettem, hogy nincs olyan tárgy a birtokunkban, ami füst ellen használható lenne. Furcsa, nem? Füstöt idézni lehet kristályokkal, de abban, hogy átlássunk rajta, nem tud tárgy segíteni.
Ennyi információból pedig csak azt tudtam leszűrni, hogy elhúzódhat a harc, és éppen ezért veszélyes lehet, így a közösbe áttettem néhány gyógyító kristályt, és magamhoz vettem néhány gyógyító potit, szükség esetére.
Azt hittem, hogy Leonak, akiről eddigre tudtam, hogy a parancsnokunk lesz ezen a harcon, lesz még tanácsa vagy kérése… de tévedtem. Ennek híján pedig összeráncolt homlokkal, gondterhelten léptem be a kapun. Azzal tisztában voltam, hogy Leo nem hülye, és a harcokban meglepő ötletei vannak… De parancsnokként tud felelősséget vállalni?
Hinari arcán is látszott némi… döbbenet? Amit nem akartam erősíteni a mindig frusztrált lányban. Ezért Aftonhoz léptem oda, hátha megnyugtató választ ad.
- Ugye tudja mit csinál? -


//laptopról bedobom majd a felszerelésem/statjaim és a közös tarisznyát
Chakna (47) - HP:190 | F:66 | E:26 | I:89 | K:43 | GY:55 | S:54 | P:330

Felszerelés
Jobb kéz: Artemis 11. szint ( +13 Irányítás +7 Fegyverkezelés +2 Spec. Képesség )
Rúna: Tündérszalag Rúna ( +5 Erő +4 Irányítás +5 Kitartás +5 Fegyverkezelés +5 Gyorsaság +5 Spec. Képesség )
Testpáncél: Egyedi Az Élet Vértje ( +7 Fegyverkezelés -2 Gyorsaság +3 Spec. Képesség +6 Élet +70 Páncél )
Sisak: Gyöngykoszorú ( +13 Gyorsaság +80 Páncél )
Csizma: Sólyomtoll Cipő ( +15 Irányítás +7 Gyorsaság )
Köpeny: Nehéz Gyöngyköpeny ( -6 Gyorsaság +180 Páncél )
Gyűrű: Masszív Karika ( +20 Kitartás +8 Spec. Képesség )
Gyűrű: Ezüst Vízgyűrű ( +2 Kitartás +5 Gyorsaság +20 Spec. Képesség )

Közös tarisznyába::


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 05 2022, 23:20-kor.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal9545/9700[ 42. Boss ] Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Silence Szer. Jan. 05 2022, 18:28

Fuwa aznap út közben azt sem vette volna észre, ha az észlelése végig jelez. Teljesen odáig volt a büszkeségtől, hogy az ő kedvese volt az, akitől levelet kaptak a következő bossal kapcsolatosan. Természetesen nem tehette meg, hogy ezen a bosson ne legyen ott, és alig várta, hogy megölelhesse és kikérdezhesse Simeont. Biztos igazi kaland volt, míg a bosst megtalálta! Az ő napfénylovagja igazán megérdemli ezt az elnevezést.
Boldogan bújt Simeon ölelésébe és viszonozta a csókját. Arra, hogy kiváncsi tekintete mellett szavakkal is feltegye a kérdést már nem volt szükség. Simeon magától is mesélt, ő pedig a történet végén büszkén ölelte át a fiút, és simogatta meg a két petet, akik nagyon ügyesek voltak a felfedezés során.
Aztán Leo előlépett, és kiderült, hogy a parancsnok pedig a szőke srác lesz. Cinkos, büszke pillantással kereste Mirika tekintetét. Ugye, hogy milyen szuperek az ő lovagjaik?
A fiú kérdésére azért lelkesen megemelte a kezét, bár Leo biztosan tudta, milyen jártasságai vannak. De hát most ezek szerint fontos lesz, hogy lássanak.
Kicsit szorosabban bújt Simeonhoz, amikor kiderült az is, miért. Füst. Nem tetszett neki ez a kilátás… pontosabban a kilátásba helyezett kilátástalanság a boss közelében. Félt, hogy nem fog látni, mint odakint… és akkor különben eltalálni sem fogja tudni olyan ügyesen a bosst…
Kedvese kezét megszorítva azért megnyugodott kicsit. Amikor Simeon vele volt, vagy a céhtársai, eddig sosem történt baj belőle, hogy nehéz volt látni. Most is meg fogják oldani közösen!
Mindenesetre csak akkor engedte el Simeon kezét, miután a kinyílt kapun beléptek, és fel kellett készülni a harca. Ami Leo szerint hosszú lesz, úgyhogy nagyon kell figyelni!

Silence (50) - HP:195 | F:65 | E:80 | K:70 | GY:134 (147) | S:65 | P:220

Felszerelés
Jobb kéz: Akatsuki ( +14 Erő +10 Fegyverkezelés +10 Gyorsaság )
Rúna: Egyedi Tündérszalag Rúna ( +5 Erő +9 Kitartás +5 Fegyverkezelés +5 Gyorsaság +5 Spec. Képesség )
Testpáncél: Viking Ezüstpáncél ( +7 Erő +140 Páncél )
Sisak: Egyedi A Kaszás Rettegett Kámzsája ( +3 Erő +2 Gyorsaság +9 Spec. Képesség +30 Páncél )
Csizma: Pegazus Bakancs ( +6 Kitartás +25 Gyorsaság )
Köpeny: Kaméleon Köpeny ( +25 Spec. Képesség +50 Páncél )
Gyűrű: Vikinggyűrű ( +16 Kitartás +8 Fegyverkezelés +8 Gyorsaság )
Gyűrű: Iránygyűrű ( +9 Kitartás +9 Fegyverkezelés +9 Gyorsaság )


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 05 2022, 23:22-kor.
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal14616/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Akito Szer. Jan. 05 2022, 23:01

A 42. boss termét megtalálták végre, ráadásul pont egy olyan illető, akiről nem gondoltam volna, hogy szeret veszélyes vizeken csónakázni. Főleg mert mindig vele van az a  bizonyos lelki társa, akivel folyton egymáson csüngnek. De hát ne a borítója alapján ítéljük meg a könyvet igaz? Ki tudja milyen vadállat rejtőzködik a szelíd, kedves meleg srác álarca mögött. Lehet, hogy csak kedvese tartja őt pórázon, és mikor elengedi.... Suspect  kő kövön nem marad No  Most belegondolva már bánom, hogy fel kellett adnunk a kastély felfedezését, és már nem csak a kártyám miatt...
Hogy magam valamivel hatékonyabbá tegyem, beújítottam két darab fullos gyűrűt. Jó drága volt az biztos, de szerencsére a bögyössel meg tudtam egyezni. Igaz most még kevesebbet érek a harcban, mint eddig, nekem sosem az volt az erősségem, szóval bánja fene....
A megmérettetés napjáig várok arra, hogy valaki megosszon valamilyen megszerzett információt a bossal és annak veszélyeivel kapcsolatban, ám semmi nem érkezett. Elég furcsának tartom ezt... nem sok indokot tudok felsorolni, ami a titkolózás mellett szól. Lehet olyan durva dolog, amit nem lenne célravezető megoldani? Ha igen, akkor én nem tudok ilyesfélét elképzelni a szegényes fantáziámmal.

Megérkezvén már jó sokan vannak a terem ajtaja előtt, nem kapkodtam el a dolgot....
- Hálás lennék, ha előre megosztaná az infókat az, akihez kerülnek! - emelem fel kissé a hangom érkezésem után - A szívem szakadna meg, ha most derülne ki, hogy semmi hasznom nem lenne..... miután az életem kockáztatásával átszeltem eme veszélyes tárnákat. Köszönöm! - azzal kissé fáradtan lerogyok egy szikla tövébe, hogy várakozzam a nagy eligazításra. Annyi eszem nekem is van, hogy ne rendezzek jelenetet egy kemény csata előtt. Biztos van a jelenlévők közül olyan, aki megérti mondandómat.
Ehh régóta nem volt ilyen kínszenvedés az út. Mintha az össze mob pont előttem respawn-olt volna >.>  Pont ezért gondosan kerülöm Rinne-chan tekintetét, csak úgy, mint az imént bemutatkozó hölgyét, aki nyilvánosan ki is jelentette szándékát. Mivel nincs öngyilkos hajlamom se anyakomplexusom, ezért nézek mindenfelé, csak rájuk nem...
Igen csak meglep, amikor a szőke Jl-es fiatalember ragadja magához a szót. Egy kérdés és pár röpke információ megosztása után pedig már indulna is a csatába. Ha van is terve, nem köti az orrunkra, ami számomra érdekes mikor egy csapatról van szó, az összedolgozásról...
Bár jó pár kérdés megfogalmazódott bennem, nem teszem fel egyiket sem. Elnézve olyan embernek tűnik aki inkább sértésnek venne bármiféle jó tanácsot, ezért nem hergelem, hogy aztán meggondolatlan cselekvésekbe kergessem..... csendben az utolsók között lépek át a kapun, mert az én érdekem is a boss halála. Azonban nem követek rossz, vagy helytelen parancsot, aminek szerintem semmi értelme. Nem egy sakkbábu vagyok Suspect
Akito(50. szint) - HP:210 | F:38 | E:1 | I:102 | K:33 | GY:100 | S:110 | P:180
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal11032/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (11032/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 06 2022, 00:31

Kicsit furán néztem elsőre, ahogy meghallottam a hírt. Megtalálták az új bosst, és ezúttal - szerencsére - nem engem ért az a megtiszteltetés, hogy belebotoljak. Lehet, hogy Kayaba is rájött odafent, hogy ideje lapozni? Őszintén szólva, egyáltalán nem bántam, hogy így alakult. Bár eleinte voltak előítéleteim a sráccal - főleg amikor csakazértis belement a fénybe a megfigyelőknél. Azonban ez már azóta vagy ezerszer elillant. Hisz Fuwával is jól bánik, és úgy egyébként is, jó srác. Kissé szeleburdi, de még mindig jobb, attól, aki leblokkol a bossharc kellős közepén...

Útközben a bossterem felé meglehetősen szótlan voltam. Még a legutóbbi küldetés kavargott a fejemben. Itt eltoltam, ott eltoltam, amott meg pláne. A bejárat előtt azonban kissé felkaptam a fejem. Leo? Wtf? Nagyon úgy tűnt, mintha ő lenne végül a szerencsés, akit Simeon megbízott. Úgy egy-másfél évvel ezelőtt valószínűleg ez lett volna az a pont, amikor a jól bejáratott teleportkristályom után nyúltam volna. Azonban azóta rohadt sok minden történt. Nem csak Simeonnal kapcsolatban változott a megítélésem, hanem Leóval is. Azon az ominózus reggelen-délelőttön, hogy először igazán beszélgettünk, 180 fokos fordulatot vett az egész. Azóta kb az életem is rábíznám a srácra.
Ami viszont jobban aggasztott, az eddig napvilágra került infók: Füst. Az még nem okoz problémát önmagában, jártasságom van rá. És Leó is gondosan ügyelt rá, hogy a szemünk hozzászokjon a füsthöz. Elvégre mi más oka lett volna a rákrudacskáknak, nem? Ami viszont már gázosabb, az a hat fázis. Az valami brutál sok egy kettes bosshoz képest, nem? Legalábbis, ha emlékeim nem csalnak, a harmincegy-kettő körüliek könnyűek és egyszerűek voltak. Igaz, ott még nagyobb volt a szintkülönbség is. És sehol sem voltak még grátisz meglepi secret bossok, amik borítják az eddig kitapasztalt rendszert.
Végül ahogy megindult a csapat, beléptem én is a bossterembe. Feszülten, másfelől mégis érdeklődve figyeltem, mi fog előjönni az említett füstből. Bár ezúttal a felelősség nem az én vállamat nyomja, de amennyire csak tudok, toppon kell lennem. Ha már abban a fránya kazamatában lebőgtem, ideje összevakarnom magam. És az az elvárható minimum, hogy legalább felesleges problémát ne okozzak a céhtársamnak. Így is elege lesz a hat fázist levezényelni...


Ozirisz (50) - HP:250 | F:85 | E:150 | K:40 | GY:126 (139) | S:84 | P:260

Felszerelés
Jobb kéz: Lángoló Katana +4 [4E] ( +26 Erő )
Rúna: Agni +2 [2G] ( +8 Erő +2 Gyorsaság +9 Élet )
Testpáncél: Viking Tükörvért +4 [4G] ( +7 Erő +4 Gyorsaság +140 Páncél )
Sisak: Obszidián Kalap +3 [3S] ( +13 Fegyverkezelés +11 Spec. Képesség +70 Páncél )
Csizma: Egyedi Pegazus Bakancs ( +31 Gyorsaság )
Köpeny: Kaméleon Köpeny ( +25 Spec. Képesség +50 Páncél )
Gyűrű: Egyedi A Viking Zerios Gyűrűje +4 [4F] ( +27 Erő +4 Fegyverkezelés +5 Gyorsaság )
Gyűrű: Egyedi Vikinggyűrű ( +8 Fegyverkezelés +8 Gyorsaság +16 Spec. Képesség )
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal19096/10100[ 42. Boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 06 2022, 11:55

Az ajtót szinte belökni se kell, ahogy Leo erélyesebben rárúg/lök, gyakorlatilag kiszakadnak azok a részek az ajtóból, ahol hozzá ért, és a darabkák porrá hulltak, ahogy földet értek, ahogy az ajtó is homokként zuhant alá és csak a földön kezdett el lassan pixelekké bomlani. A teremben néma csönd volt és látszólag a teljes termet lehelet vékony füst alkotta, mi mintha ketté vált volna a kintről jövő légáramlatoktól és nem létező falként húzódtak fel oldalt. Bár nem volt sötét, falat nem láttatok, mintha a szürke messzeségbe néznétek. A föld is mintha egyfajta füstként létezett volna csupán, mely alatt, mintha mélységet se látnátok. Nem volt ott üresség, nem volt messzeség. Maga volt a SEMMI. Eleinte talán csak sűrűbb füstnek ítéltétek azt a pontot, mi a "terem" központjából emelkedett ki. Azonban, ahogy megnézitek jobban azt a füstoszlopot észrevehetitek az  ülő, saját térdére támaszkodó emberszerű formát, mi a testtartása nyomán, látszólag háttal ül nektek. Mikor az első ember belép, az árny felemeli a fejét, mintha csak most észlelte volna jelenléteteket. Ekkor egy halk baljóslatú zene is megszólalt. A lény vörös szemei el-elfolytak, ahogy a füst is mozgott, és csak fél szemét emelte rátok. Majd visszafordult, hogy a semmibe vesző mélységet bámulja. Az aki elsőként lép a semmibe, tapasztalhatja, hogy valóban nem érez ellenállást a lábánál, de a füst megtartja, mintha nem állna semmin se, de az a semmi megtartja őt. Az árny lény addig meg se mozdult, míg meg nem közelítitek, akkor egyfajta sóhajt vehettek ki, mi visszhangot vert a fejetekbe.
- Megint. Ugyanaz a körök. Ugyanaz a játszma. Ugyanaz... mindig. Én már... belefáradtam. - nyögte fájdalmas hangján, majd nehézkesen felállt, ám nem fordult szembe veletek - Emberek jönnek és a haladást várják. De ugyanazt a kört futják le újra és újra. A végtelenbe járnak, mert nem bírják a változást. - ekkor végül megfordult, szeme vörös fénye gyengén és unottan csillogott - A saját ellenségetek vagytok... a változást várjátok, de sose érhetitek azt el. Jöjjetek balga emberek. Játszunk egy játékot az örökkévalóságig. Senki sem érthet meg engem. Senki sem keresi a megértést. Képtelenek vagytok kiszakadni a körforgásból, míg át nem veszik sorsomat. - ekkor a lény szeme a legelöl álló személyre emelődik - Te mit mondasz? Hajlandó vagy eltűrni helyettem a végtelent? - a hangja a tudatokban táncol visszhangot, de még így is érezhetitek a benne lévő fájdalmat, mit szinte sajátotokként éreztek... de a kérdés az... mit tesztek hát?



Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme
[ 42. Boss ] Abf0826023a0f49070112b59640109e7

Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:

Játékos cselekvések:

Boss cselekvések:

Életpontok/adatok:
Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme: full HP, ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
Leonard (50. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP
Silence (50. szint): 195/195 HP, 220 páncél, 350/350 CSP
Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 220 páncél, 360/360 CSP
Miko (46. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 225/225 CSP
Mirika (50. szint): 200/200 HP, 230 páncél, 300/300 CSP
Szophie (50. szint): 230/230 HP, 200 páncél, 355/355 CSP
Rinne (50. szint): 505/505 HP, 700 páncél, 250/250 CSP
Akito (50. szint): 210/210 HP, 180 páncél, 165/165 CSP
Remelia (42. szint): 285/285 HP, 180 páncél, 275/275 CSP
Simeon (50. szint): 300/300 HP, 220 páncél, 230/230 CSP
Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
Chakna (47. szint): 190/190 HP, 330 páncél, 215/215 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Leonard
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Csüt. Jan. 06 2022, 15:28



Szemeiben játékosság csillogott, ahogy végignézett a többiek arcán, de nem szólt semmit. Igazából minden lényeges információt megosztott velük, amiről úgy érezte, tudniuk kell. Monológja rövid volt, de ennél többet valójában nem sikerült megtudniuk a besúgótól. Minek sorolta volna fel egyesével a statokat, ha a kapu előtt állva már senki sem tud újrapontozni? Minek terhelte volna őket olyan dolgokkal, amiknek talán jelentősége sem lesz, amik csak fölösleges stresszt okoznak, amin senki sem tudott változtatni? Akitonak azonban igaza volt és a meglátást egy komoly bólintással jutalmazta. Annyira alapvetőnek vette, hogy aki jönni akar, az bármilyen veszéllyel dacolva jönni fog, hogy arra egyáltalán nem gondolt, lenne valaki, aki végiggondolná ezt az áldozat függvényében. Pedig egy halálos játékban igencsak logikus gondolat volt...
- Legközelebb szólj és jöhetünk együtt - ajánlotta fel egy barátságos mosollyal, ezután azonban Remhez fordult, hogy meghallgassa a bemutatkozását, közben megpróbálta Mikot egy gyors öleléssel lerázni magáról, Hinarit egy magabiztos mosollyal megnyugtatni, hogy minden rendben van és még Mirika szavaira is válaszolni. A randifelkérésre emellett már kevés ideje volt reagálni, de elmondhatta magáról, hogy élvezte a rá irányuló kitűntetett figyelmet. Mármint nem Remét, hanem úgy ámblokk mindenkiét.
- Nem örülnék neki, ha elvonnád a figyelmem - jegyezte meg Mirikának komoly ábrázattal, aztán a falhoz lépett, hogy a további cirkusz elkerülése végett minél hamarabb belevághassanak a csatába. Meglepődve tapasztalta, hogy az ajtó azonban, ahelyett, hogy zsanérjai engedtek volna, egész egyszerűen csak homokként oldódott fel érintése nyomán. Kíváncsi izgalommal végigsimított rajta, aztán természetesen elsőként lépett a terembe. Első léptei a füstön bizonytalanok voltak, de aztán csakhamar megszokta a különös talajt, megtalálta stabilitását és pillantását a füstoszlopban ücsörgő alakra emelte. Egészen emlékeztette...
- Üdvözlégy, depresszió - morogta magában, ahogy végighallgatta a szavait. Nagyon nem tetszett neki ez a szöveg és nem csak azért, mert tele volt kilátástalansággal és beletörődéssel. - Azt sugallja, hogy valakinek a helyére kellene állnia - emelte meg a hangját, hogy mindenkihez eljusson, amit mond. - De ezen az eshetőségen nem fogunk elgondolkodni, amíg le nem ütöttük legalább az első hat, besúgó által ismertetett fázisát. Az előző bossból kiindulva létezhet egyszerűbbnek tűnő út, de mint ahogy tapasztaltuk, az is tartogathat meglepetéseket - utalt vissza a baglyos esetre, amit közülük többen is alaposan megszenvedtek. Aincradban a harc a legtisztább megoldás, ezt meg kellett tanulniuk, ő pedig csak ezen az úton kívánt elindulni, még akkor is, ha cserébe napestig itt kell tölteniük az idejüket ebben a rettenetes környezetben. Saját negatív gondolatainak ostroma azonban sokkal rosszabb volt, mint az előttük tornyosuló búskomorság, és mivel az előbbin is felül tudott kerekedni és eljátszani, hogy minden rendben, így az utóbbinak sem volt nehéz az arcába mosolyognia. A fény lovagja volt. Parancsnok, akinek nem csak útmutatásával, de kiállásával is a csapat élén kell állnia. Egy pillanatra sem látszott rajta a megingás.
- Szophie kérlek, nézzük meg, mennyit érnek a farkaskarmaid ellene - pillantott a lányra először, mivel neki nem voltak később hasznos képességei, de a sebzése viszonylag nagy volt hozzá, hogy egy képet kapjanak róla, mennyi az első körös élete a szörnyetegnek. Vajon van akkora szerencséjük, hogy csak kétszázötven legyen? Azt mindenesetre ki kellett deríteni minél hamarabb, a fázisváltások mivel fognak járni.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal18220/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Szophie Csüt. Jan. 06 2022, 15:39



Amikor meglátta a bosstermet betöltő füstoszlopot, szívében életre kelt az ujjongás. Egészen izgalmasnak, különlegesnek tűnt ez az alkalom, olyasminek, amire régóta várt. Az árnyférfi szavait megbűvölve hallgatta, hirtelen úgy érezte magát, mintha visszakerült volna a börtönbe. Vagy még mélyebbre, a saját elméjének egy sötét, rejtett zugába. Végtelen körforgás, fájdalom, magány... Jól értette, miről szónokol a boss. Fejét oldalra fordította és ajkaira mosoly költözött. Ez a kilátástalanság számára ismerős volt, ugyanakkor épp emiatt... unalmas is.
- Ne kelljen csalódnom benned, árnyember - suttogta, miután bólintott Leo szavaira. Nem akart egy újabb, unalmas bosst. Változatosságra vágyott, a levegő pedig most úgy vibrált, mint ami képes lehet megadni neki azt, amire szüksége van. Aktiválta a speciális képességét, aminek nyomán vaskarmok nőttek ki a kézfejéből, aztán kecsesen megközelítette a bosst. Szeme vörös helyett zölden fénylett a látás jártasság következtében.

/Az alaperőm megnő spec. képességnyi ponttal 5 körig, de a teljes sebzés negyedénél nem lehet nagyobb a mértéke./

Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal12046/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 06 2022, 15:39

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 42. Boss ] 4766610511_dda12706fc_s [ 42. Boss ] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 06 2022, 16:00

Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme
[ 42. Boss ] Abf0826023a0f49070112b59640109e7


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 204
A sebzés okozói:
- Szophie 164
- Képesség 40

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
- Szophie sebzése nő 20 ponttal további 4 köréig.

Boss cselekvések:
A boss a csapásokat követően hátratántorodik, és fél térdre rogy. Végül feláll és rátok néz.
- Hát ezt választjátok. Ám legyen. Akkor itt lesztek velem az örökké valóságig!

A boss 59 pontot sebez Szophie-ba.

Életpontok/adatok:
Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme: -204 HP
[ 42. Boss ] Hpcsikd

--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 300/300 CSP
- Leonard (50. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP
- Silence (50. szint): 195/195 HP, 220 páncél, 350/350 CSP
- Ozirisz (50. szint): 250/250 HP, 260 páncél, 200/200 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 220 páncél, 360/360 CSP
- Miko (46. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 225/225 CSP
- Mirika (50. szint): 200/200 HP, 230 páncél, 300/300 CSP
- Szophie (50. szint): 230/230 HP, 141 páncél, 355/355 CSP
- Rinne (50. szint): 505/505 HP, 700 páncél, 250/250 CSP
- Akito (50. szint): 210/210 HP, 180 páncél, 165/165 CSP
- Remelia (42. szint): 285/285 HP, 180 páncél, 275/275 CSP
- Simeon (50. szint): 300/300 HP, 220 páncél, 230/230 CSP
- Afton (50. szint): 540/540 HP, 510 páncél, 270/270 CSP
- Chakna (47. szint): 190/190 HP, 330 páncél, 215/215 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Leonard
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 06 2022, 16:31-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Csüt. Jan. 06 2022, 16:26



Széles vigyorral fogadta a boss életcsíkjának mélyrepülését. Éppen egybevágott az elképzeléseivel, innentől pedig már csak egy dolgot kellett kideríteniük; mi történik akkor, ha a fázis végére érnek.
- Remelia, switcheld kérlek Szophiet, aztán támadd meg a szörnyet - küldött egy bíztató mosolyt a lány felé, aztán a többiekhez fordult. - Ha a támadás sikeres lesz, az első fázis után vissza fog minket dobni a rendszer a kapu elé, ne lepődjetek meg - világosította fel őket,  bár arról még neki sem volt fogalma, ez milyen módon fog végbemenni. Akárhogy is, erősen remélte, hogy minden továbbra is a terv szerint alakul, mert az még egy ilyen búskomor, depresszív, füsttel borított bossharcot is fel tudott dobni, ha nem kellett fölösleges komplikációkkal számolni.

(Remelia következik.)
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 42. Boss ] Exp_bal18220/10500[ 42. Boss ] Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Jan. 06 2022, 16:39

[ 42. Boss ] Avatar11
Remelia

Látszólag senki nem jelentkezett a randikelkérésére, viszont Riko nem kicsit nekitámadott, ám nem esett kétségbe. Egy furcsa mosoly terült szét a száján, mikor megszólalt.
- Látom igen tapasztalt vagy a témába aranyom, tapasztalat? – kérdezi meglepően normális hangon, annak ellenére, hogy biztosan gúnynak tervezte.
Mindenesetre nem tervezi nagyon húzni senki agyát se, és miután megindult a boss, látszik rajta, hogy azért komolyan veszi őt is a dolgát, viszont meglepődött, hogy Leo máris őt hívta, viszont elmosolyodik és bólint.
- Ahogy gondolod. Reméljük, nem égek le a csinifiúk előtt. Switch Szophie – nevet fel csilingelő hangján, majd lekapja hátáról a kaszát, mi szétnyílódva máris ellenfele felé suhan.


// Remelia leváltja Szophiet, Rem 1x támad bossra //


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 06 2022, 16:47-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 06 2022, 16:39

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 42. Boss ] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.