Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ 42. Boss ]

+12
Silence
Chakna
Rinne
Hinari
Rikomono
Miko
Afton
Mirika
Simeon
Szophie
Leonard
The Gleam Eyes
16 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Szomb. Ápr. 23 2022, 20:37



A probléma a pillanat tört része alatt megtörtént. Talán azért alakulhatott így, mert elkalandozott a figyelmük, talán azért, mert szétesett a csapatmunka, talán azért, mert mindenki unta már az egészet.
Az az egy biztos, hogy nagyon rosszul teszik, ha alábecsülnek egy bosst, csak azért, mert eddig nem történt baj a harc során.
Ahhoz túl messze volt, hogy még időben elérje Rinnét és megakadályozza a támadásban, de a következőt elindítani már nem tudta. Leo elkapta és hátracsavarta a lány karját, szemében könyörtelen düh égett.
- Rinne - mennydörögte olyan hangon, ami az egész teremben visszhangot vert. - Talán nem voltam elég világos: amíg én vagyok a parancsnok, nem tűröm a rendbontás semmilyen formáját. Lehet, hogy nem úgy tűnik, de ez egy bossharc, te pedig veszélybe sodrod más emberek életét. Kérlek, távozz - adta ki az utasítást és kérdés nélkül kitette a lányt a partiból.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Rinne Szomb. Ápr. 23 2022, 20:54

Csupán egy ártatlan mozdulat volt, a következő pillanatban mégis azt érezte, hogy a karja természetellenes szögben csavarodik a háta mögé. A való világban talán el is tört volna, itt azonban csak némi erős bizsergéssel járt a mozdulat, ami különösebben nem zavarta abban Rinnét, hogy nagy szemekkel rápislogjon Leonardra. A fiúnak különösen a tekintete volt szokatlan, és ha a lány képes lett volna félelmet vagy ijedtséget érezni, akkor minden bizonnyal hatása lett volna rá a férfi dühe.
- Amíg itt vagyok, senki sincs veszélyben - jelentette ki egyszerűen, majd tett egy kísérletet rá, hogy kiszabadítsa a karját, még úgy is, hogy potenciálisan fokozta a bizsergést a mozdulatával - Te vagy az, aki veszélybe sodor mindenkit. Ha nem lenne itt a bohóc, akkor nem ringatnád magad hamis bizonyít... bizodal... biztonságba. Én csak segítek felgyorsítani a harcot. Haladjunk - mosolygott Leonardra a szokásos, töretlen nyugalommal és magabiztossággal.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Szomb. Ápr. 23 2022, 21:52



Érezte, hogy Rinne ficereg, szabadulni próbál, de nem engedett a szorításból. Egy rántással közelebb húzta őt magához, hogy testének közelségével még inkább sakkban tudja tartani.
- Ne aggódj, nem ringatom magamat, maximum csak a többieket. - Hangját lehalkította, szabad kezével végigsimított a lány arcélén. - Viszont te se hidd, hogy a páncélod leüthetetlen. Nem tűröm a magánakciókat! Távozz - szólította fel őt újra, erélyesebben.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Rinne Vas. Ápr. 24 2022, 11:43

A fiú durvasága látszólag semmilyen hatással nem volt Rinnére, továbbra is rezzenéstelenül, egy elmeháborodott mosolyával bámulta Leonard arcát.
- Én csak segíteni akarok. Azt hittem, barátok vagyunk - mondta tárgyilagosan hangnemben, majd ismét megpróbált kiszabadulni a fogságból - Úgy nem tudok elmenni, ha lefogsz - hívta fel a figyelmet az ellentmondásra, majd forgatni kezdte a fejét. Na nem úgy, mint egy démon, csak megkereste a tekintetével Simeont.
- Simeonsan, bántanak - hívta fel az idomár figyelmét magára, persze továbbra sem volt a hangjában semmiféle kétségbeesés, szomorúság vagy fájdalom. Csak várakozás. És kíváncsiság.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Akito Vas. Ápr. 24 2022, 18:55

Úgy tűnik, hogy néhányunkat sokkal jobban megviseli ez a boss, mint az vártuk volna.... főleg, ha az illető alapjáraton defektes egy kicsit.
- Az isten szerelmére! Engedd el Leo-san... kérlek!- fihh... de fura volt ezt kimondani - Akár milyen is, mégis csak egy lányról van szó, ráadásul most erősebb is vagy, mint előtte, nehogy valami baj történjen. - Nem mintha nagyon szívlelném Rinne-chant, ám ahogy mondtam, mégis csak egy lány... na meg lehet, hogy még kelleni fog.
- Azt hinné, az ember, hogy fel vagytok készülve az ilyen esetekre. Elvégre régóta frontharcos annak ellenére amilyen és a feje felett ott fityeg az a vörös indikátor - tényleg azt hinné, az ember... bár lehet eddig nem csinált ilyeneket a lányka.
- Ki tudja, milyen hosszú lesz ez a boss, lehet még kelleni fog  a....  a páncélja? :O- igen, mert a feje és ami benne van az tuti nem.
- Majd én kordában tarom! - felelem de persze nem gondoltam még át teljesen, de még sikerülhet is, hisz én vagyok az ellensége és nem mellesleg idomár is vagyok Suspect  
- Gyere ide Rinne-chan! Ha nyugton tudsz maradni 3 percig, én magam oldom fel a bohócot - teszek neki egy ígéretet és remélem, hogy nem igazán tudja nyomon követni az idő múlását.
Ha Leo-san elengedi, és Rinne esetleg mellém jönne, odasúgom neki: ~ Mellesleg engem könnyebb lenne leütni, mint a bohócot, nem gondolod? :O

_________________
[ 42. Boss ] - Page 6 0810[ 42. Boss ] - Page 6 0510[ 42. Boss ] - Page 6 1310[ 42. Boss ] - Page 6 Zelomk11[ 42. Boss ] - Page 6 Rzzsa10[ 42. Boss ] - Page 6 Hati10
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Vas. Ápr. 24 2022, 19:27



Kissé összezavarodott a Rinne arcán játszó oda nem illő mosolytól, de egy pillanatig sem esett ki a szerepéből.
- A barátok nem tesznek keresztbe egymásnak, Rinne. Elrontottad az első harcomat. A másik kezed szabad, használd a teleport kristályodat.
Nem vette le róla a szemét, még akkor sem, amikor Akito úgy döntött, közbepofátlankodik.
- Pontosan. Engedtük a bossharcokra annak ellenére, ami a feje felett fityeg, és annak ellenére, milyen defektes. Megkapta az esélyt, de eljátszotta. Nem fogom megosztani a figyelmem minden pillanatban attól rettegve, legközelebb kit szúr hátba, még ha alacsony is a sebzése. És nem fogom eltűrni a rendbontást sem, legyen az adott személy bármilyen hasznos is a harc szempontjából. Mellesleg éppenséggel semmi szükségünk nincs tankokra.
És már egyébként is kirakta őt a partiból. Mivel még soha nem fordult elő ilyen vele, Leo nem tudta, a rendszer ezt hogyan fogja kezelni, ha Rinne magától nem lép le. Azt mégsem akarta, hogy ő válljon a boss egyedüli célpontjává, mert hiába mutatott kifelé kegyetlenséget, azért nem akarta senki halálát. Bűnüldöző volt, az isten szerelmére. Zsigereiből elítélte a gyilkosság bármilyen formáját. Persze, hogy nem fordulnak elő vele véletlen balesetek! Remélte, hogy ezt azért nem kell mindenki szájába rágnia.


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Szophie Vas. Ápr. 24 2022, 19:32



Szophie roppant mód unatkozott, már-már elaludt a semmilyen történések közepette, mire a veszekedés hangjai megütötték a fülét és kiszakították őt a kábulatából. Ez persze nem olyasmi volt, amire vágyott és kicsit sem tűnt izgalmasnak, de legalább valami más volt. Valami új. Tekintetét ráemelte az eseményekre és bambán figyelte a történéseket, olykor-olykor Hinari arcára pillantva aggódóan, máskor a bossra pislogva, aki látszólag halál nyugodtan tűrte a történéseket. Végül is logikus, hiszen ő ráért akár a végtelenségig is.
És hirtelen támadt egy ötlete.
- Öhm... Mi lenne, ha Rinnét küldenénk büntetésből a boss helyébe? - vetette fel az ötletet, kicsit felhangosítva a hangját, egyúttal pedig azt is egyértelművé téve pontosan miért ő a másik vörös indikátoros játékos a csapatban.


_________________
[ 42. Boss ] - Page 6 0510[ 42. Boss ] - Page 6 1110[ 42. Boss ] - Page 6 0310
[ 42. Boss ] - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 28 2022, 21:04

Az addigi lusta figyelemből egy pillanat alatt estem ki. Talán szó szerint is? Lehet Afton érdeme, hogy nem vesztettem el az egyensúlyomat.
Az biztos, hogy döbbenten néztem, ahogy az egyik életet jelentő bohóc pixelekre bomlik Rinne csapása nyomán.
Leonak teljesen igaza volt, hogy ezért kiutasította a teremből. Itt életekről van szó! Nem lehet csak azért, mert idegtépő ez a hosszú vacakolás egy plusz védelmi vonalat elpusztítani!
Forgattam is a szemem Akito fellépésére, de Leo tudta kezelni a helyzetet.
Szophie javaslata viszont nem hagyta hogy csendben üljek. Mondjuk nem túl hangosan szóltam közbe. Nem gondoltam hogy épp az én véleményemre kíváncsi lenne. De csak kiszaladt a számon a reakció.
- Ezt azért nem tehetjük meg a legelvetemültebb játékossal sem. Semmivel nem lennénk jobbak...- jegyeztem meg halkan.
Tisztában voltam vele, hogy vörös indikátora van mindkét lánynak, de nem tartottam elvetemült gyilkosnak egyiket sem.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1321
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Ápr. 28 2022, 21:40

Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme
[ 42. Boss ] - Page 6 Abf0826023a0f49070112b59640109e7


Remelia jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 0
A sebzés okozói: 0

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
- Szophie sebzése nő 20 ponttal további 3 köréig.
- Mindenki sebessége nő +49-el 2/3
- Aki adhat még Ghünterhez: Remilia
- Aki adhat még Ghünter2höz: Remilia
- Hinari sebzése nő 135-tel
- Rikomono cselekedetei feleannyi CSP-t fogyasztanak
- Mindenki sebessége nő (Ozirisz) +24-el 1 nagykörre (Remelia)
- +20 +30 sebzés a következő 2 támadás erejére: Akito, Remelia
- +20 +30 sebzés a következő 1 támadás erejére: Afton, Rinne
- Walter sebzése 0-ra csökken, Leonard sebzése 102-vel nő.
- Ghünter2 eltűnik, Ghünter sérül 71 pontot
- Rinne kikerült a csapatból, a következő KISkör végégig visszavehető, máskülönben kiteleportálásra kerül

Boss cselekvések:
A boss egyáltalán nem jött zavarba a jelenetektől, sőt Chakna után, még ő maga is hozzáfűzött valamit.
- De legalább a szenvedésemnek véget vethetnétek. - mondja egyhangúan majd Rinne felé fordul és felé nyújtja a kezét - Hogy döntesz? Átveszed a helyem?

A boss 59-et üt Chaknaba Günter-be

Életpontok/adatok:
Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme: -162 HP
[ 42. Boss ] - Page 6 Hpcsikd
--------------------------
Ghünter: 523 HP
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 100/300 CSP
- Leonard (50. szint): 110/205 HP, 121 páncél, 175/425 CSP
- Silence (50. szint): 110/195 HP, 220 páncél, 150/350 CSP
- Ozirisz (50. szint): 275/250 HP, 260 páncél, 50/200 CSP
- Rikomono (50. szint): 175/200 HP, 220 páncél, 235/360 CSP
- Miko (46. szint): 140/150 HP, 240 páncél, 18/225 CSP
- Mirika (50. szint): 105/200 HP, 230 páncél, 100/300 CSP
- Szophie (50. szint): 110/230 HP, 141 páncél, 180/355 CSP
- Rinne (50. szint): 230/505 HP, 700 páncél, 75/250 CSP
- Akito (50. szint): 135/210 HP, 180 páncél, 82/165 CSP
- Remelia (42. szint): 285/285 HP, 180 páncél, 233/275 CSP
- Simeon (50. szint): 175/300 HP, 161 páncél, 20/230 CSP
- Afton (50. szint): 365/540 HP, 510 páncél, 120/270 CSP
- Chakna (47. szint): 165/190 HP, 330 páncél, 168/215 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Leonard
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:


_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Silence Csüt. Ápr. 28 2022, 22:05

Egyre inkább magába fordult, mert úgy tűnt, semmi de semmi nem történik a bossal, csak a környezete változik újra, meg újra.
Már kifejezetten elkeseredett, amikor Rinne megtámadta az egyik bohócot. A szája elé kapta a kezét, és kereste bárkinek a tekintetét, aki megmagyarázza, mi és miért történik.
Közben Leo elég dühösen közölte Rinnevel, hogy ilyet nem szabad, és megkérte, hogy menjen el a teremből.
Ha a fellépéssel nem is teljesen értett egyet, de azt tudta, hogy Leonak igaza van. Ezeket a fura bohócokat nem szabad bántani, mert amíg itt vannak, senki másnak nem mozdul az életcsíkja, és a páncéljuk sem enged pixeleket.
Nyugodt is maradt volna, ha Rinne nem próbálja belekeverni a dologba Simeont is. Ez viszont dühítette. Hogy ezt jelezze oda is lépett kedvese elé, és durcás arccal nézte az értetlen lovaglányt.
Szophie felvetését aztán megint nem értett. Mi az hogy a boss helyébe? Olyat lehet? És hogyan? Zavarodottan nézett körbe, abban a meggyőződésben, hogy mindenki más biztosan érti miről van szó.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Simeon Pént. Ápr. 29 2022, 15:35

Simeon mindig, amikor újra beléptek a bossterem ajtaján azt várta, hogy most majd biztos több napcsík lesz, mint az előző alkalommal - eddig viszont csalódnia kellett. Mondjuk amíg itt volt Fuwa, meg Leo és Miko és mindenki más is, nem aggódott és kedvese kezét fogva nyújtogatta a nyakát, hogy mindent lásson a harcból, de a lány mellől a világért sem lépett volna el, mert látta rajta, hogy egyre jobban elszontyolodik.
- A következő már biztos tele lesz napcsíkkal! Vagy ha nem, Leo vagy én majd segítünk rajta! - biztatta Fuwát töretlen vidámsággal. Nem sokkal később viszont - Simeon számára legalábbis - igencsak hirtelen gyorsultak fel az események, de annyira, hogy a srác csak a fejét kapkodta ide-oda és félig eltátott szájából talán arra is következtetni lehetett, hogy nem igazán tudja, mi is történik most.
A kegyelemdöfést pedig Rinne megjegyzése adta meg.
- Ööö... - Simeon megvakarta a fejét és kikerülte Fuwát, hogy lássa a lovaglány arcát - Szerintem Leo azért haragszik rád, mert a bohócot támadtad. Ha elnézést kérsz tőle és többször nem támadod meg, biztosan elenged! - jutott hirtelen eszébe a megoldás és rámosolygott Rinnére, aztán végül Fuwára is, aki valamiért dühösnek tűnt. Lányokat bántani mondjuk tényleg nem szép dolog, de Simeon bízott a barátjában és szentül meg volt róla győződve, hogy Leo nem akarja bántani Rinnét, hiszen nem támadta meg és itt még fájdalom sincs! Csak tartja, amíg a lány rájön, hogy nem a bohócot kell támadni. Mert a bosst kell támadni, bizony! Rinne biztos csak véletlenül eltévesztette a célt.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Rinne Hétf. Május 02 2022, 00:07

- Nem is rontottam el semmit - pislogott nagy szemekkel Leóra. Nem halt meg senki, veszélyben sem voltak - még -, az egyetlen dolog ami elromlott az a második bohóc volt, de az az övé volt, azt csinált vele, amit akart.
- Nincs kristályom, nekem nincs rá szükségem, Leonardsan Surprised - világosította fel a fiút arról, hogy éppen lehetetlent kér tőle, és ha valaki megnézi, láthatja hogy Rinne övén valóban nincs ott a jellegzetes kék színű kristály. Kissé meglepődve nézett rá Akitóra, nem számított rá, hogy majd pont ő fog a védelmére kelni. Pedig annyi barátja volt itt, de egyikük sem tett semmit. Talán rosszul választotta meg a barátait?
- Ha bocsánatot kérek és megbüntetsz, ahogy Szophiesan mondja, az nem jó? - kérdi végül Leóra nézve, de tekintete el-elkalandozott a boss irányába. A büntetés gondolata és az, hogy a boss helyett őt ütnék, egészen izgatottá tette. Kinyújtotta a szabad kezét, mint a kisgyerek, aki meglátja a bolt kirakatában a neki tetsző babát.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 02 2022, 00:25

Hát... mit mondjak, erre valószínűleg senki sem számított, de ha a jó oldalát nézzük, legalább a monoton szörnycsapkodást feldobta ez a kis közjáték. Látszott a tekinteteken, hogy kezdünk belefásulni a dologba, nem hinném, hogy itt bárki hozzá lenne szokva ahhoz, hogy egy-egy harc akár órákig is elhúzódhat. Pedig voltak ilyen játékok is. A kialakult vita azonban ha nem is a legsötétebb időket idézte, de mindenképp beavatkozást igényelt, mert ugyan még mindig van egy bohócunk, aki állja a sebzést, az semmiképp sem fogja előrevinni a harcot, ami most történik. Szóval A-chant követve odaléptem Leo-kun mögé, és finoman rátettem a kezem a hátára.
- Leo-kun... ha lecsaptuk ezt a fázist, odakint lesz időnk megbeszélni, mi legyen. Most csak koncentrálj a feladatodra, addig lehiggadsz és talán Rinne-chan is átgondolja, hogy mit kell tennie azért, hogy a csapat tagja maradhasson. Oké? :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 02 2022, 12:11


Nem harci hsz

Nem aggódtam, egy pillanatig sem. Ott álltam Szophie és Ozirisz között valahol és enyhe szemöldökráncolással, de mindvégig tétlenül figyeltem az események alakulását: Rinne eddig sem tűnt teljesen épelméjűnek, de most elég sokminden nyilvánvalóvá vált és csupán annak örültem, hogy mindez nem egy olyan helyzetben derült ki, amikor emberéletek is múlhattak volna rajta. Leo pedig... igen, Leo éppen úgy viselkedett, ahogyan ilyenkor egy parancsnokhoz illik: higgadt és határozott volt, nem tűrt ellentmondást. Még el is mosolyodtam a gondolatra, hogy lám, tényleg nem választhattam volna jobb embert magam után és ha a srác felém nézett, talán láthatta is rajtam ezt a fajta lágy megkönnyebbülést - amit mondjuk Szophie kérdése hamar elfújt az arcomról. Csupáncsak egy pillantást vetettem barátnőmre és megcsóváltam a fejem, haragnak azonban nyoma nem volt bennem: Szophie is pont úgy viselkedett, ahogyan azt tőle megszokhattam már, így nem lepődtem meg, de azért a lemondó mosolyomból kiérezhető volt, hogy ennél azért több komolyságot várnék el tőle: így csak Leo helyzetét nehezíti meg, pedig az már éppen elég nehéz volt így is, ennyi önjelölt közbeszólóval.
A gondterheltség akkor kezdett el mélyebb barázdákat vésni homlokomra, amikor Miri is úgy döntött, hogy ebbe bizony bele kell avatkoznia. Nem tudom, hogy a lány miért szolidarított ezek után éppen Rinnével, ráadásul olyan módon, hogy eközben pont Leot értette félre, de egyáltalán nem tetszett ez az egész. Beharaptam ajkaimat és most először, aggódni kezdtem, de nem a jelenlegi harc miatt. Leo miatt, meg persze a front és a céhem jövője miatt is. Hisz végre van valaki, aki megfelelően kézben tudja tartani az eseményeket, ismeri az itemeket és érti is a dolgát és mégis... sokan miért nem képesek még ígysem, egy kicsikét sem bízni benne?

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Hétf. Május 02 2022, 15:31



Ha nem lett volna kitűntetett pozícióban a figyelem középpontjában, most biztosan megmasszírozta volna a halántékát egy hatalmas sóhajjal kísérve. Egyáltalán nem akarta elvállalni ezt a bosst, meg egyiket sem, még mindig nem volt rendben az önbizalmával, és most tessék, ez történik. Fogadni mert volna rá, hogyha Ozi, Mirika, Hinari, vagy bárki más vezeti ezt a szerencsétlen harcot, mindenki befogná a száját és jókedvűen csapkodná a füstöt.
Ehelyett Rinne, Akito és Szophie is úgy viselkednek, mintha pizsipartisat játszanának, Mirika pedig... Miri a sokadik tőrt döfte a szívébe a viselkedésével. A fájdalom átfutott a vonásain, ahogy tekintete találkozott a lányéval, de megfogadta legutóbb magának, hogy soha többé nem engedi meg, hogy bárki ennyire tönkretegye. Megkeményítette a vonásait, úgy döntött, véget vet ennek a faszságnak.
- Remelia, te jössz, kérlek kapkodd magad. Hinari, készülj, a következő kört te nyitod, aztán vedd át kérlek tőlem Rinne őrzését, amíg majd én támadok. Tengerszem, Kimi, ti is álljatok őrt a lány mellett. Ozirisz, te figyelj Szophiera, hogy ne csináljon hülyeséget, Chakna, te Akitot fogd, Mirika, ne érdd el, hogy téged is őrzés alá kelljen vonjalak. Leütjük ezt a fázist, aztán amikor mindenki biztonságban - nyomta meg erélyesen a két szót - kijutott, együtt elteleportálunk. Az öngyilkos jelöltek onnantól kezdve felőlem csinálnak, amit akarnak, én csinos lányokba fogom fojtani a rettenetes ingerültségemet - pillantott újfent Mirikára, ezúttal célzottan gúnyos mosollyal.


/Remelia jön./

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 02 2022, 16:04

[ 42. Boss ] - Page 6 Avatar11

Remelia

Remeliat látszólag nem zavartatta magát, bár a Rinne körüli feszültségkeltés és az ezt következő indulathullám, meglepte, de alapjáraton nem zavartatta magát. Miután megbeszélésre került sor, pedig kaszájának pengéjét a földre helyezte, majd hátát a falnak vetve türelmesen várt.
- Én is maradok. Ha már eddig eljutottunk, minek hátráljunk ki, nem? – mondja mosolyogva.
Nem szórakoztatta a dolog, hogy ennyire feszültség teli a levegő, de van annyi gógyija, hogy ne szóljon bele a jelenlévők magánéletébe. Látszólag itt mindenki ismerte egymást rövidebb, vagy hosszútávon, ő viszont csak most találkozott a csapattal, így jobbnak látta nem beleszólni a dolgokba, hiába lett volna a saját véleménye. Ő igazából nem bánta az alapjáraton nyugis bosst, hisz nem igényelt túlságosan bonyolult stratégiát, így viszont az ébersége is kissé lenyugodhatott az embernek, bár azért nem vette félvállról a bosst, hisz kitudja, mikor keményít be.


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 09 2022, 07:09-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 02 2022, 16:04

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 42. Boss ] - Page 6 4767250438_224285ea8b_s [ 42. Boss ] - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 02 2022, 16:12

Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme
[ 42. Boss ] - Page 6 Abf0826023a0f49070112b59640109e7


Hinari jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 190
A sebzés okozói:
- Remelia 130
- Kristály 60

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
- Szophie sebzése nő 20 ponttal további 3 köréig.
- Mindenki sebessége nő +49-el 3/3
- Hinari sebzése nő 135-tel
- Rikomono cselekedetei feleannyi CSP-t fogyasztanak
- +20 +30 sebzés a következő 2 támadás erejére: Akito
- +20 +30 sebzés a következő 1 támadás erejére: Afton, Rinne
- Walter sebzése 0-ra csökken, Leonard sebzése 102-vel nő.
- Rinne kiteleportált a boss terem elé

Boss cselekvések:
A boss 59-et üt Chaknaba Günter-be

Életpontok/adatok:
Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme: -352 HP
[ 42. Boss ] - Page 6 Hpcsikd
--------------------------
Ghünter: 464 HP
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 100/300 CSP
- Leonard (50. szint): 110/205 HP, 121 páncél, 175/425 CSP
- Silence (50. szint): 110/195 HP, 220 páncél, 150/350 CSP
- Ozirisz (50. szint): 275/250 HP, 260 páncél, 50/200 CSP
- Rikomono (50. szint): 175/200 HP, 220 páncél, 235/360 CSP
- Miko (46. szint): 140/150 HP, 240 páncél, 18/225 CSP
- Mirika (50. szint): 105/200 HP, 230 páncél, 100/300 CSP
- Szophie (50. szint): 110/230 HP, 141 páncél, 180/355 CSP
- Akito (50. szint): 135/210 HP, 180 páncél, 82/165 CSP
- Remelia (42. szint): 285/285 HP, 180 páncél, 149/275 CSP
- Simeon (50. szint): 175/300 HP, 161 páncél, 20/230 CSP
- Afton (50. szint): 365/540 HP, 510 páncél, 120/270 CSP
- Chakna (47. szint): 165/190 HP, 330 páncél, 168/215 CSP
--------------------------
- Rinne (50. szint): 230/505 HP, 700 páncél, 75/250 CSP **kényszerteleportált**
--------------------------
Parancsnok: Leonard
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:


_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 02 2022, 16:44


Igen, ezt valahogy pontosan így kellett - még akkor is, ha a Leo arcán átfutó fájdalom olyan volt, mintha átköltözött volna belém egy pillanatra. De ebből állt vezetőnek lenni; sajnos ilyenkor a saját érzelmeidet háttérbe kell szorítani és emelt fővel menni tovább akkor is, ha belül legszívesebben ordítanál. Elégszer tapasztaltam már és csak reménykedni tudtam benne, hogy Leonak jobban és tovább megy majd, mint nekem ment.
Éshogy nem megy tönkre benne teljesen, ahogy én.
- Meglesz - bólintottam Leo szavaira és előreléptem, hogy Remelia után támadhassak, azt csupán fél szemmel konstatálva, hogy eközben Rinne kiteleportált a teremből és így véglegesen is kiesett ebből a próbából. Legalább egy gonddal kevesebb - mosolyogtam rá Leora, majd felizzítottam a Katanát és komoly tekintettel fókuszáltam rá a támadásra, hogy tényleg minél hamarabb végezhessünk ezzel a fázissal és kiteleportálhassunk innen.
Talán ha veszünk még bossinfót a harc után, kiderül, hogyan lehet ezt teljesíteni emberáldozat nélkül.


2 támadás, pihi, támadás a bossba, találatonként 260 alapsebzéssel. A bakancs specét aktiválom, így fix találatosak, de ha valamiért nem működne (meg a legi számontartása miatt), dobok is. A három támadásból összesen max 1-et hibázhatok, a második támadásom pedig a legi miatt dobástól függetlenül fix találatos.


A hozzászólást Hinari összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 02 2022, 16:53-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 02 2022, 16:44

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 42. Boss ] - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s [ 42. Boss ] - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s [ 42. Boss ] - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [ 42. Boss ] - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 02 2022, 17:01

Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme
[ 42. Boss ] - Page 6 Abf0826023a0f49070112b59640109e7


Leonard jön
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 780
A sebzés okozói:
- Hinari 780

Játékos cselekvések:
HÁROM TÁMADÁS SIKERES
- Szophie sebzése nő 20 ponttal további 3 köréig.
- Mindenki sebessége nő +49-el 3/3
- Hinari sebzése nő 135-tel
- Rikomono cselekedetei feleannyi CSP-t fogyasztanak
- +20 +30 sebzés a következő 2 támadás erejére: Akito
- +20 +30 sebzés a következő 1 támadás erejére: Afton, Rinne
- Walter sebzése 0-ra csökken, Leonard sebzése 102-vel nő.

Boss cselekvések:
A boss 59-et üt Chaknaba Günter-be

Életpontok/adatok:
Tenebris, a Végtelen Körforgás Szelleme: -1352 HP
[ 42. Boss ] - Page 6 Hpcsikd
--------------------------
Ghünter: 405 HP
--------------------------
- Hinari (50. szint): 330/330 HP, 170 páncél, 100/300 CSP
- Leonard (50. szint): 110/205 HP, 121 páncél, 175/425 CSP
- Silence (50. szint): 110/195 HP, 220 páncél, 150/350 CSP
- Ozirisz (50. szint): 275/250 HP, 260 páncél, 50/200 CSP
- Rikomono (50. szint): 175/200 HP, 220 páncél, 235/360 CSP
- Miko (46. szint): 140/150 HP, 240 páncél, 18/225 CSP
- Mirika (50. szint): 105/200 HP, 230 páncél, 100/300 CSP
- Szophie (50. szint): 110/230 HP, 141 páncél, 180/355 CSP
- Akito (50. szint): 135/210 HP, 180 páncél, 82/165 CSP
- Remelia (42. szint): 285/285 HP, 180 páncél, 149/275 CSP
- Simeon (50. szint): 175/300 HP, 161 páncél, 20/230 CSP
- Afton (50. szint): 365/540 HP, 510 páncél, 120/270 CSP
- Chakna (47. szint): 165/190 HP, 330 páncél, 168/215 CSP
--------------------------
- Rinne (50. szint): 230/505 HP, 700 páncél, 75/250 CSP **kényszerteleportált**
--------------------------
Parancsnok: Leonard
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------
Statok:
--------------------------
Tárgybónuszok:


_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Hétf. Május 02 2022, 18:36



Formák, ábrák, betűk. Latin és cirill. A tetoválások, amelykehez úgy hozzászokott, most ordító színkavalkádként kúsztak a látóterébe, elszédítve, fogságba ejtve őt.
Gyáva ember volt, ahogy az apja megmondta.
Gyáva volt, amikor ezeket varratta, csak hogy kihúzza magát a rendőrtiszti akadémia súlya alól. Gyáva volt, amikor ellógta az óráit abban a hiszemben, hogy majd így talán elkerülheti a rá váró sorsot. És gyáva volt most is, amikor megfutamodott ennyi küzdelem után, amikor visszafordult volna és eltaposta volna összes társa munkáját, csak azért, mert... Mert valami nem úgy alakult, ahogy ő eltervezte?

Évek óta nem látta az apját, most mégis kristálytisztán rajzolódtak ki előtte a vonások. Olyannak látta őt, mint egykoron, tíz, húsz, száz évvel ezelőtt is, hatalmas, faragott karfájú székében az íróasztalánál, ahogy iratok és dossziék fölé emelkedik. Ahogy fölé görnyed, a hisztis, a semmirekellő, a gyenge, gyenge, gyenge kisfiú fölé, aki nem fogja így vinni semmire, semmire, semmire. Aki még mindig túl érzelmes, még mindig túl kedves, még mindig nem elég erős, még mindig, még mindig, még mindig. Soha nem elég jó arra az útra, amit kijelöltek számára.

Tenyere izzadt volt a kard markolatán. Talán az idegességtől, talán a félelemtől, ami Rinne teleportálása után járta át. Nem akarta a lovaglány rossz végét, a félelem az ismeretlentől pedig elöntötte a lelkét egészen addig, amíg nem ellenőrizte a barátlistáján a nevet.
Képtelen volt embert veszíteni. Képtelen volt egyben tartani a csapatot. És képtelen volt a tekintélynek akár csak egy picike morzsáját is kicsikarni másokból.
Hát persze, mert azt nem így kell.
Igazából fogalma sem volt róla, hogy kell, csak azt, hogy akarja. Villámként hasított belé a felismerés, hogy nem adhatja fel, nem léphet ki, nem teheti semmissé az egész eddigi munkájukat csak azért, mert, mert, mert.
Egy pillanatra lehunyta a szemét és kifújta a levegőt. A kapitánynak kell utolsóként távoznia a süllyedő hajóról.
- Kössz, Akito, talán ez így elég lesz - kocogtatta meg a mellkasát, benne Walterrel és még egy halvány mosolyt is megeresztett felé, dacára a korábbiaknak. Ő itt egy parancsnok volt, nem lehetett sértett kisfiú. Még akkor sem, ha Mirika tette ezt. Még akkor sem, ha néha a szíve szakad meg, amiért nem tudnak bízni még most sem egymásban.

Elszánt arckifejezést öltött, pedig fáradt volt. Menekülni akart, mégis támadásra emelte a kardját. Belenézett a boss halványan csillogó szemébe a füstön át és elmosolyodott. Örökre emlékezni fog rá, melyik harcban nőtt fel először a feladathoz.

/Aktiválom a pegazus bakancsomat, majd támadom a bosst háromszor.
Tengerszem perma képessége (minden buffot másfélszeresére erősít) miatt a következő értékekkel: (alap sebzés + Akito buffja + permaképességem)
1. kocka: 92 + 153 = 245
2. kocka: 92 + 153 + 30 = 275
3. kocka: 92 + 153 + 45 = 290
Ha minden talál és jól számoltam, akkor összesen 810 sebzés./

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 02 2022, 18:36

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 42. Boss ] - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [ 42. Boss ] - Page 6 4766610511_dda12706fc_s [ 42. Boss ] - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 09 2022, 13:19

A bosst legyőzve ismét a terem előtt találjátok magatokat, és tőletek függ akkor mostantól, hogy hogyan tovább. Ki marad? Ki megy el? Folytatjátok? Vagy feloszlik a csoport egyelőre? Tőletek függ, senki mástól.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Leonard Hétf. Május 23 2022, 19:08



A cigarettafüst homályán keresztül szemlélte társai arcát. A zaklatottság kézzel fogható volt. Elég volt egyetlen balul sikerült lépés, hogy mindannyian kizökkenjenek a harc ritmusából. Ez baj. Sokkal nagyobb, mint amekkorának tűnik.
És egyedül csak a parancsnok felelőssége.
Leo nem érezte magában azt a szociális energiát, amire szüksége lett volna az újabb és újabb fellépéshez, de most nem bújhatott el. A csapat miatt, önmaga miatt, de legfőképpen Simeon miatt nem, aki még mindig számított rá. Rámosolygott barátjára, megsimogatta először Kimi, aztán Tengerszem fejét, végül elnyomta a futtában elszívott cigarettavéget.
- Bizonyára rájöttetek már mindannyian, hogy mit kér tőlünk ez a szörnyeteg. - Feltételezte róluk, a frontosok szintjéig eljutott harcosokról egytől egyig, hogy már az első jelből kitalálták. Kész tényként ugyan nem kezelte egészen mostanáig, de Szophie kijelentése és az azt követő mindenféle reakciók meggyőzték róla, hogy már mindenki észrevette azt, amit a boss az első körtől kezdve sulykol beléjük.
El akarta ültetni a reménytelenséget és sikerült is neki.
- Arról azonban fogalmunk sincs, hogy ha valakit a helyére küldünk, annak mi lesz a sorsa. Meg kell utána ölnünk? Vagy elsétálhatunk mellette, az áldozatáért cserébe azonban örök időkre a boss helyébe lép?
- Nem vagyok hajlandó elgondolkodni sem a lehetőségen - pillantott most jelzés értékűen Szophiera. - Nem addig, amíg minden más, áldozatmentes lehetőséget ki nem aknáztunk. És nem szeretném a mai egész napos munkánkat sem veszni hagyni, egyetlen balul sikerült lépés miatt. Én folytatni fogom a harcot. Ha kell még tíz, húsz, vagy akár száz ilyen kört is leütök, felhasználom minden nyersanyagom és itemem, de nem adom fel, amíg meg nem próbálok a végére járni. Aki akar, most is, mind eddig, szabadon távozhat, itt a lehetőség. A többiektől viszont elvárom a koncentrációt és a fegyelmet.


(Elnézést kérek, hogy ennyi ideig tartott. >< Aki szeretne rá reagálni, határidő: 05. 31.)


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 42. Boss ] - Page 6 Empty Re: [ 42. Boss ]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.