Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

+6
Seishin
Danee
Simeon
Barairo Pinku
Chancery
Strea
10 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Vas. Dec. 08 2019, 20:18


Az agyam lázas volt, a nagy gondolkodástól. Talán nagyon okos gondolataim voltak, de az is lehet nem. Nem tartom magam okos lánynak, csak átlagosnak. Ami azt illeti van, ami nem átlagos bennem inkább átlagon aluli. Nagyot sóhajtok, és reménykedem benne oda kint a való világban legalább nővök itt-ott egy picit.
- Tőlem kérdezés Sakuchi? Fogalmam sincs, talán a fa lehet a kulcs, mert mikor ástunk ennek nem ott kellett volna lennie?
Kérdezem tőle miközben egy hús darabot hívtam le inventorimbol és Dustot kínáltam meg vele. Aki most engem nézet szállító eszköznek. Jó érzés volt, hogy hivatalos magán taxija lehetem. Anno, ha tudom ilyen jó dolog egy pat. Ide bent ugyan olyanok, mint egy házi, nem is mint egy barát biztos idomár lettem volna.
-Hé!
Bokszoltam vállon a társam, majd fejem oldalra döntve egyszem fedetlen szememmel pillantottomra.
-Mi ez az ábrázat? Amig élünk és nem adjuk fel mindig van remény.
Az utolsó mondatom inkább magamnak szolt, talán sokszor csendes vagyok. Vagy máskor kicsit izgága, mikor milyen hangulatom van. Legbelül, amit nem mutatok kifelé a világnak, az igazság az félek. Egyszerű mitől, elvesztem a céh társaim. Még ha nem is ismerem őket igazán ők befogadtak, eddig a sok*cenzura* ellenére csak neechan tette meg.
Letérdelek a fa tövébe némi földet kotrok a kavicsunkra. Még az is eszembe jut, akár ki is költhetném, mint egy tojást hátha az segít. Végül is minden lehetőséget megkell ragadni vagy nem? Nem ülök végül a kőre vagy is oda ahová elföldeltük. Inkább csak a fa tövébe felhúzott lábakkal azokat körbe ölelve várok.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Barairo Pinku Vas. Dec. 08 2019, 21:10

Pinku maga a szokásosnál is csendesebb most, inkább csak figyel és próbál nem útban lenni. Gondolkozik ő maga is az egész történéseken, a kis fersikén is. Múltban a jövő a helyére kerül. Nem tudja egyáltalán értelmezni, közben persze egy miliméterre sem tágít Chan mellől. Látni rajta hogy nagyon próbál rájönni hogy itt mi a fene is van, és meg is ugrik, amikor megtörténik az esemény, minek hatása, a fényár és az eltűnő kő.
- Oké. Ez most mi a fene volt? És hogyan? És miért? Chan én már végképp nem értem, hogy most mi folyik itt. A könyv miért nyelte el a követ? És mit takar a múltban a jövő? Ami a múltban a jövő az nem a jelenünk? - Pinku le is huppan a földre és fejét kezdi el fogni. Kicsit mintha kiborult volna az egészen. Vagy csak túl bonyolult neki és belefájdult a feje a gondolkozásba.
- Fáj a fejem. Túl erőltettem az agytekervényeimet. Sajnálom Főnök de nekem semmi nem jut eszembe. Mi lenne ha oda bedobnánk a könyvet? Másra nem nagyon tudok gondolni. Esetleg másnak valami ötlet? valami? Bármi?- Pinku lassan fel is kel, leporolja magát és elkezd körbe nézni a fánál, hogy valyon van e valami amit nem találtak e meg. Közben gondolkozik tovább, a "Múltban a jövő" mondaton, egy kicsit fél hangosan, hogy aki közel van hozzá ő maga is csak alig hallja.
- Múltban a jövő... Talán a Napló lenne a múlt? A kő meg a jövő? És mos a Múltban van jövő? Vagy mi lehet vajon? Nem tudom ezt hova tenni... És miért tünt el a kő a naplóban?
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Dec. 09 2019, 11:37

Megjöttek a többiek a fához, s kiderült mit kell tenni! Én fogom a könyvet, amíg Chan ásott. De miért? O.o S hamarosan előkerült egy faládikó! \o/ Simeon szerint kincsesláda, de akkor egy skóté lehet, mert elég kicsi…
- Nem. De megpróbálom kinyítni! - feleltem Chan kulcsos kérdésére, s félretettem a könyvet, majd… elkezdtem püfölni a ládát.
- NYÍLJ KI TE AZONNAL!  Mad  - fenyegettem, miközben ütöttem, ahol bírtam. Végül a kitartásom elfogyott, s láttam ekkor meg, hogy Immortal Object.
- A p***ba! - morogtam, s csak később vettem észre, hogy a lapok világítottak, mikor kézbe vettem.
- Ez mióta világít? O.o - néztem bambán, mint fácántyúk a felezővonalra, s belelapoztam, ahol egy versike volt. Chan már szólt is Simeonnak, hogy rakja oda a követ, miután leguggoltam, hogy a polip is lássa, mert láttam nagyon érdekelte a dolog. Simeon, ki annyira örült a ládának s a benne lévő lehetséges kincseknek, mint majom a farkának, engedelmesen oda is helyezte a követ, ahova Chan kérte.
- Ha végeztünk, hozok neked forró csokit! - mondtam neki, utalva, hogy milyen ügyes, majd a kő odatapadt a rajzhoz, mintha muszáj volna, s eljött a világosság!
- Jáááj, a szemem! - Azt hittem hirtelen Kayaba jött meglepni minket kijutással, de ehelyett, mikor eltánt a fény, a kő se volt a helyén.
- Hö? O.O - Kérdeztem, s pislogtam, – hova lett? Elrontottunk valamit?
Remélem nem! Nem mondtunk el talán valamit a másik csapatnak? Ezt se tudom. Ahogy gondolkodtam, hátradőltem a fának, hogy legalább kényelmesebb pózban gondolkodjak. Ha elrontottunk valamit, akkor mit? Csak nem itt ragadtunk örökre?!

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 09 2019, 18:35


Chan, Pinku, Joey, Simeon

Joey az első ütéstől egyhén elveszíti az egyensúlyát, de mivel guggol, nem esik el. Még. Aztán a következő lila falnál seggre ül, harmadikra pedig már lökődik is hátra egy keveset - mintha a rendszer egyre inkább meg akarná vele értetni, hogy nem, a láda kulccsal nyílik. Csak kulccsal.
Egyébként mégha el is ásnátok a könyvet sem történne semmi, illetve Pinku bárhogy nézegeti, azon a kis véseten kívül semmi másra nem bukkan a fánál és környékén. Talán a ti részetek itt véget is ért? De mi a helyzet a ládával?

Egy jó tizenöt perc múlva - amikorra a céhlogótok már majdnem teljesen befeketedett - halk dudorászás üti meg a fületeket és ha körbenéztek, Strea megint ott ül a falon. A lábát lógatja és mosolyog.
- Túl lassúak vagytok... unatkoztam - biggyeszti le ajkait, ha valamelyiktek odamenne hozzá, majd elmosolyodik és azért hozzáteszi - De ne aggódjatok! Megígértem valakinek, hogy segítek, úgyhogy...
Ekkor látja meg kezetekben a ládikót és rögtön elhallgat. Kíváncsian hajolna közelebb, be a céhterület fölé, de egy lila erőtér hátralöki és kis híján le is esik a falról emiatt.
- Uhh, Daneenak is volt esze mondhatom. Ebből még lesz gondotok... - csóválja a fejét, majd ásít egyet és folytatja a dalt ott, ahol abbahagyta.


Seishin, Sakuzo

Nos, a dolog nem működik. Eláshatjátok a követ, kis is áshatjátok, ugyanezt megtehetitek a könyvvel is akár, de semmi sem történik. Azazhogy mégiscsak: a céhlogótok már egészen fekete és a környezet építményei is egyre haloványabban látszanak - nem többnél puszta délibábnál, amihez ugyan még fizikailag hozzáérhettek, de ha így folytatódik, már nem sokáig. Dust aggódón néz körbe és csipog nektek, de segíteni sajnos ő se tud már mivel. A húst azért elfogadja, de látszik rajta, hogy nem igazán éhes. Gondolatai teljesen máshol járnak éppen...
Danee és Jay, ha a térképen megnézitek éppen az alagsorban vannak, de nem úgy tűnik, hogy hamarosan visszaérnének. Lehet nem is tudnak, hiszen felfelé lépcső vezet, de mi van akkor, ha már nem képesek járni rajta, annyira áttetszővé vált? Eltelik így két perc. Majd még öt. És még annyi. Közben a fa környékén felkutathattok mindent, kétségbe eshettek, visszamehettek a könyvtárba, ha még tudtok, de nincs meg a megoldás. Egyelőre.
- Hahóóó! - üti meg fületeket egy hang és nemsokára a lilahajú lány, akit korábban láttatok bukkan fel a fal másik oldalán, majd ül le annak tetejére nagy gonddal és óvatossággal - Ez mindjárt eltűnik - sóhajt és tapogatja, hova is kéne tennie a lábait úgy, hogy ne essen le. Majd végignéz rajtatok, de látszik, hogy valakiket hiányol:
- A jóképű pasik hova lettek? Surprised - kérdezi őszinte érdeklődéssel, de aztán valószínű feltűnhet neki az ábrázatotok, mert lemondóan sóhajt majd elmosolyodik - Nem akartok itt ragadni ugye? Szerintem minél hamarabb vissza kéne tenni a követ oda, ahová való - mondja és jelzésképpen megütögeti maga alatt a falat. Még emlékeztek, hogy mit találtatok a kaland legelején, vagy nem? Utóbbi esetben, ha már a lány is utalt rá, talán érdemes végignézni a lassan eltünedező, borostyánnal erősen benőtt falat, aminek egy pontján újra megtalálhatjátok a virágmintás véseteket, középen egy mélyedéssel, amibe pont beleillik a kő, amit a könyv megjelentetett nektek. Nos, kihasználjátok a lehetőséget, vagy inkább hagyjátok elveszni, magatokkal együtt?


Határidő: 2019.12.16. - d eörülnék, ha ennél hamarabb írnátok Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 09 2019, 18:55

A kő eltűnik. Elásni tehát nem kell, marad a fa, a ládika és a könyv rejtélye. Legalábbis, látszólag. Mikor Joeyt az erőtér már harmadszorra is hátralöki, sóhajt egyet és megragadja a férfi karját, hogy maga mellé rántsa, nem fájdalmasan, csak annyira, hogy jelezze, elég lesz. Kicsit eszébe is jut Filoktétész a Herkulesből. "Hagyd már abba a nyaknyiszálást!!"
-Elég lesz, drága, elég. Majd kiokumáljuk, mi folyik itt. -próbálja nyugtatni, majd ismét a könyvre néz. Kezd egy picit pánikba esni. Valamit elfelejtett, fix, hogy valamit elfelejtett, teljesen biztos benne. Elengedi Joeyt és a száját piszkálva kezd fel-alá járkálni egy rövidke sávban.
-Igen, Pinku, neked is igazad lehet. -bólogat. -A kő most nagy valószínűséggel Sakuzoéknál van, viszont... viszont... nem hagy nyugodni valami. Valami hiányzik. Kulcs... kellene az a *cenzúra* kulcs...
Tekintete a céhlogóra téved. Örül neki, hogy nincs időhatár, de akkor is zavarja az a feketeség. Érzi, ahogy a régi ismerős fekete takaróként próbál a fejére hullani, és gondolatban megpróbálja lerázni magáról, ezúttal viszont kevesebb sikerrel. A feketeség és a súly újra és újra megtámadja. Chancery agya már épp kezdene elmerülni a depresszió süllyesztőjében, mikor felhangzik Strea hangja és úgy kapja fel rá a fejét, mint egy macska, aki meghallja a kajás zacskó csörgését.
-Strea! -mosolyodik el. Tudja jól, hogy a lány úgyse fog lejönni ide, és az, hogy megjelent, azt jelentheti, hogy a rendszer végül segítséget küld nekik. Mint mikor a szabadulószobákban az operátor egy ideig való tétlenség után valami támpontot ad a játékosoknak.
Mikor Strea meglátja a dobozkát és még Danee neve is elhangzik a szájából, nem is azon lepődik meg, hogy ezek szerint akkor a lány valóban kapcsolatban van mind a két világgal, hanem azon, hogy elkomorodik. Chan is a dobozkára néz, majd elveszi attól, akinél van éppen és kicsit forgatja. Végül visszanéz a falon ülő lányra és félredönti a fejét.
-Vagyis... ezek szerint ezt nem kellett volna kiásni? Temessük vissza gyorsan? -biccent a fejével a gödör felé, majd lehajtja kicsit a fejét. -Csak egy lépés... úgy érzem, csak egy lépést kéne tudnom, és onnantól már simán haladnánk. Valamit elfelejtettem. De mit? Mégis mit?
Egy kicsit szinte remeg az elfojtott izgalomtól és stressztől. A feketeség a fejében, a démonok kicsit visszavonultak, de hallja suttogásaikat az agya legmélyén. Viszont ez most nem lenne a megfelelő időpont összezuhanni. Még tartja magát, a saját és a többiek érdekében is.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Dec. 09 2019, 19:48

Nem működött... Percekig ástam ki ezt a szar gödröt de nem működött... Akkor mégis mi a fenéért nem működött, ha a vers is azt mondja, hogy oda ahova való? De a látomásban ide mondták, hogy elássák! Akkor most mi a fenéért nem működik?! Sehogy sem áll össze a kép. Valami hiányzik! Valami ami eldönti ezt az egészet!- WÁÁÁÁÁÁÁÁ!-ordítok fel a frusztráltságtól hirtelen, majd leülök a fa tövébe két szememet dörzsölve, hogy hol cseszhettük el. Szóval először Daneeék voltak akik észrevették a furcsaságot, hogy olyan virágok voltak itt amik még nem ugye? Aztán amikor a fa is megjelent idejöttünk, azután a könyvtárba ahol megtaláltuk a könyvet. Chanék ideadták nekünk a követ valami miatt, de mivel nem tudtak írni, ahogyan már mi sem tudunk, így ki kéne találni, hogy mégis mire való a kő.- Seishin!-szólok a lánynak hirtelen felnézve rá, aki éppen a frissen eltemetett kövön ül.- Vigyázz kérlek! Meg kell találnunk, hogy hova való az a kő! Ha azt kiderítjük még láthatjuk a többieket! Persze nem az van, hogy nem érdekelt amit nekem mondott, de szimplán nem tudtam mit mondani rá. Igen a remény az amit meg kell őriznünk és örülni annak, hogy élünk. De most erre mit mondhatnék? Semmit ami értelmes lenne, arról nem is beszélve, hogy én az ilyen dolgokban nem vagyok jó. Én szeretek gondolkodni, a racionális dolgokban hiszek, nem az emóciókban...- így ezekkel a gondolatokkal, amint Seishin félreállt én ismét ásni kezdtem. A kő nagyon lassan rajzolódott ki előttem és amíg a földet bújtam egy hang hangozódott el a fal felől. Előbújtam a földes gödörből, mint egy jópofa szurikáta megnézve, hogy ki volt az és ekkor esett le valami:- Vele kezdődött minden!- persze a gondolatom azonnal más dologra volt fixálva, ami főleg a mondandóját érintette. Főleg.
-Hé Ojou-chan. Mond csak el, hogy mégis mit értettél az alatt, hogy a jóképű pasik hova lettek? Tudod én is itt vagyok. És nekem is vannak érzelmeim. És rosszul esett amit mondtál. Szóval, ha nem hiszed, hogy jóképű vagyok, vagy rendes vagyok, akkor mit szólnál, ha kicsit jobban megismerkednénk és utána ítélkeznél?-mondtam végig neki monoton hangon, hiszen azért úgy elítélt, ahogyan nem szabadna. Komolyan. Kinek képzeli magát ez a nő? Azért mert éppen jól néz ki és olyan szépen domborodik ahol kell, még nem jelenti azt, hogy kedvére sértegethet másokat. Nagyon irritáló.- persze nem ez volt az egyetlen dolog ami történt akkor. Hiszen elindultam tiszta koszosan a kezemben egy földgolyóval a fal felé. Dühös voltam nem kicsit rá, és irritált a képe. Szóval ha abban a pillanatban nem villan be a kép arról, hogy a többiek a falat vizsgálták nemsokkal az eltűnése után... Akkor szerintem csúnya dolognak lehettünk volna tanúi. Így rádöbbenve valamire megfordulva Seishin felé szóltam hátra:
-Hé Seishin segíts nekem! Kutassuk át a falat! Ezzel a pofátlan nővel kezdődött minden, szerintem azért nem tudjuk mit kell csinálni, mert túlságosan ráfókuszáltunk a fára! Gyere keressünk nyomokat!-szóltam neki, majd visszafordulva és rámutatva a falon üldögélő csajra így szóltam:- Veled még számolunk később!- majd én is nekiestem a falnak kutatva valami után. A kezemben a kővel nekiérintettem mindennek ami kicsit virágalakú volt és ha én vagyok a szerencsés aki megtalálja a mélyedést akkor beleteszem a követ reménykedve, hogy valami történni fog tőle...
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Barairo Pinku Vas. Dec. 15 2019, 09:55

- Joey szépen elszált a láda végett. Remélem azért nem ütötted meg magad. - Fejezi be mondandóját miután ránézett Joeyra, kicsit aggódóan, majd Channal tart a fel alá sétálásbam és próbál vele együtt gondolkodni. Kulcs. Kellene egy kulcs. De volt most egyáltalán valami kúlcsra hasonlító tárgyunk? Vagy bármi? Amint megjelenki Strea és befejezte a beszélgetést Chanceryvel, ő is oda kapja a fejét és int neki.
- Szia Strea rég láttalak. Mi a helyzet? Miért volt sok esze Daneenak? Nem értem. De lehet ám azért mert rövid az eszem. Nah mind egy. - A kis monológja után vissza is megy a Főnökéhez, erősen gondolkodva, hogy mit is lehetne tenni a láda rejtéjének mivoltjával.
- Esetleg nem lehetne más féle alternatívával kinyitni? Mármint. Oké az erőszak nem vezet semmir lásd Joey, de mivan ha esetleg valaki felpiszkálja a zárat? Az leheteséges volna? Valamelyikünk tud ilyet csinálni? Szerintem egy próbált megérne, max ő is repül egyet. Más sajnos nem jut eszembe nekem se. Valakinek valami ötlet? Vagy tényleg ássuk vissza? Áh tényleg már lassan elkezd fájni az agyam. - Pinkunak itt ki is fogytak az ötletei. Próbálkozik még gondolkozni, meg nézegeti a ládát a gödörben, a gödröt is még, hátha a láda mellé temettek még valamit,  de azt kétlem. Esetleg megpróbálhat körülnézni még egyszer, de inkább Chan mellett marad, mert igen aggódik érte, hiszen remeg a lány. Ezért jobb szeretne mellette maradni, ha más nem egy kis támaszt nyútnai a társaságával, illetve a csacsogásával, persze amíg az nem idegesíti fel a kedves társakat. Egy kis idő után megfogja Chan vállát megpróbálva ezzel is egy kicsit megnyugtatni őt.
- Ne aggódj főnök, ha én nem is, TE biztos kitalálod hogy mi az hiányzó lépés. - Az mondatát egy nagy mosollyal zárja le, ezzel is próbálva megnyugtatni főnökét.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Dec. 15 2019, 13:50

Első ütés: súlyvesztés majdnem. Második ütés: seggreülés. Harmadik ütés: hátralökődés. Ha Chan nem szól, hogy elég lesz, folytattam volna. Vagyis nem egészen, mert hát kiírta, hogy immortal object…  S mindenki gondolkodott (már ha Pinku tud olyant két szájalás között), hogy mit felejthettünk el.
- Nem lehet, hogy a falon lévő rést felejtettük el mondani? - tippeltem. Vagy a kulcsot kellett volna megkeresni? De hol van az meg? Belenyúltam random a gatyám zsebébe, hátha kiderül, hogy egész végig ott volt, mint Harry-nél a Bölcsek Köve. Ha nem, nem, de legalább megpróbáltam.
- Ti is nyúljatok bele a gatya zsebetekbe, lehet nálunk volt végig a kulcs! Very Happy - viccelődtem, hogy oldjam a hangulatot. S ekkor jött Strea! Vagyis először csak a dudorászását lehetett hallani, aztán látni meg őt. Valamiért elég csendbe lett egy pillanatra, de a lilafal viszont nem engedte át hozzánk. Jaaa, és a logó majdnem fekete!
- Ha el kell ásni, akkor gyorsan, mert megesz minket a penész! - mutogattam ijedten a logóra. Nem akarok penészkaja lenni! Ha kellett, segítettem Channak elásni a ládát.
- A könyvvel meg mit csináljunk? Nyírjuk ki végre? - jöttem megint a nyírjuk ki ezt a naplót ötletemmel. Tudom, le kéne akadnom erről, de komolyan nincs jobb ötletem, főleg, hogy már írni se lehet bele toll hiányába. Hacsak nem Dust tollát használjuk fel erre! Very Happy Nem, nem fogom bántani, nehogy azt higyjétek, különben Chan lehet átmenne őrjöngő anyuka módba, s megtépne, amiért bántottam a petjét. Tényleg, az ő petje, vagy csak vigyáz rá? Ha az utóbbi, akkor ő egy pet-szitter?


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2019, 22:36-kor.

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Vas. Dec. 15 2019, 21:43


Vigyázzak..Vigyázzak mintha eddig nem azt csináltam volna. Vigyázatmra jobban, mint magamra, többnyire ugyan is nem érdekel az mi van velem. Ez nem azt jelenti az se érdekel másokkal mi van, sőt nagyin is érdekel mi van velük.
Ha kellene még áldozatot is bemutatnék, mondjuk egy őő egy almát felszeletelnék.
- Nekem mondod, vigyázzak? Na mindegy is, de alig van olyan, amit ne tennék meg értük Sakuchi.
Odébb megyek egy kicsit, hogy a társam ki túrja a követ, nyilván nem ez volt a megoldás. Az sem, meg próbáltam kikelteni azzal rajta ültem. Pedig de szép lett volna, pici kastély lett volna belőle egy virág formájú. Uhh az biztos tele pakolnám macska mobokal és többet ki se mozdulnék onnan. Oi egy idegen hang üti meg a fülem, oda nézek és megint az a nőszemély az.
- Ez van, mi leszünk SAO első kísértetei. Boooo
Fordulok ezekkel a szavakkal az ismeretlen nő felé, és intek neki jöjjön kisértsünk együtt míg létezik ez a világ.
Bár lehet ő amúgy is az, ki tudja lehet csak egy ügyes program. Gondolataimból Sakuzo monológja ránt vissza. Kisé úgy érzem mintha sértve érezné magát, akkor én hogyan érezem magam? Sakuchi varázs el is tűnt, kicsit azt hittem eltér a többitől, mármint férfiaktól. Mikor rám szol, segítsek neki segítek én ohh de menyire! Egy gyengéd tockos osztok ki neki. A tockos inkább csak egy kis paskolás amolyan baráti, de attól még jelzés értékű.
- Hát ti férfiak, teljesen másra fókuszáltatok nyál csorgatva. Előbb is, hogy megsértődtél, persze neki le eset, ami neked nem.
Elindulok a fal felé, mint aki jól végezte a dolgát. Vállam felet azért visszatekintek a társamra.
- Jah egyébként kérlek, és ha figyeltél volna ép segített nekünk. Gyakorlatilag meg mondta mit kell csinálnunk ezért illene köszönetet mondani.
A falhoz sétálva végig simítom azt, ha vannak növények azt félre húzom egyesével. Az egész kezdetén nem tulajdonított neki senkisem jelentőséget. Meg sem vizsgáltuk igazán, a mintát a falon. Most az idegen nő segítségé után kezd össze állni a kép. A kő és a falon lévő minta közt össze fügés van, valami kapcsolat. Talán egy nyom mit is kell tennünk.
- Hm Jól sejtem a falon vagy falban van a helye azt mondta. Talán a falon lévő minta és a kő közt van kapcsolat. "vissza a helyére". Tényleg igy van, egy próbát megér kell lennie egy résznek a falon, amibe tökéletesen illik a kövünk. Talán az a jel lesz az, amit ének az őrületnek az elején láttunk.


_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Simeon Vas. Dec. 15 2019, 21:56

Simeon teli vigyorral és bólogatással, Tengerszem pedig fejcsóválással nézte végig Joey ügyetlenkedését.
- A lila fal azt jelenti, hogy nincs ott tovább - mondta azért a srác, mivel céhtársa láthatólag ezt nem tudta még. Vagy csak nem érdekelte? - Úgy pattogtál vissza, mint egy gumilabda - vigyorgott Simeon tovább, amíg polipja (így, hogy azzal jelenleg senki nem foglalkozott) gyorsan négy csápba vette a könyvet és elkezdte lapozgatni. Ki tudja, hátha megjelenik mégvalami. Ezt gazdája is hamar észrevette és leguggolt a pet mellé:
- Hátha fog még világítani! - kiáltotta reménykedve, de sokáig nem történt semmi. Joey tippjére viszont felkapta a fejét - Az a rés, ami engem is visszalökött? - kérdezte álmélkodva, merthogy igen, volt még ilyesmi is a könyvtár előtt, bizony! - És ha az én nadrágomon nincs zseb? - tette hozzá és mutatta is, hogy ott nincsen semmi. Se zseb, se kulcs. Szája íve pedig rögtön lefelé görbült: lehet lennie kellett volna? - Ha gondoljátok, átvehetek egy másikat, amin van! - jutott eszébe és már nyitotta is a menüjét, a felhangzó dal viszont (valószínű mindenki legnagyobb megkönnyebbülésére) kizökkentette. Chanceryvel együtt szaladt oda a falon ülő lányhoz, de nem igazán értette annak mondandóját. Ide oda forgatta a fejét attól függően, ki mit javasolt éppen és még Pinku ötlete tetszett neki a legjobban:
- Nekem van Zárnyitásom, azzal hátha! - örült meg és ha engedték gyorsan kézbe vette a ládát és aktiválta rajta a jártasságát. Eközben Tengerszem mint egy kincset őrizte a különleges füzetet, amikor tehát Joeyban felmerült, hogy kárt tegyenek benne, mind a nyolc csápjával körülfonta azt és még spriccentett is egy minimális tintát arra, aki megpróbálta a naplót elvenni tőle.
- Ph-hhhhhhhhhh... - nézett a szőke lovagra villámló szemekkel.
- Szerintem ne próbáld meg - nevetett Simeon - Nem fogja odaadni, csak ha nagyon kell - tűnődött el, majd folytatta a ládával való szórakozást. Vajon ez lehet a megoldás? Remélte, hasznos tud lenni végre és viszontláthatja Daneet meg a többieket!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2019, 19:27


Chan, Pinku, Joey, Simeon

- Ó, ne, ne temessétek - szabadkozik rögtön a lány és látszik rajta, hogy rettentő kíváncsi, de beljebb ugyebár nem jöhet - Maradjon csak nálatok - teszi hozzá őszinte mosollyal és már folytatná a dudorászást, amikor újabb kérdést kap:
- Hát... - kezdi el csavargatni az egyik tincsét és esik gondolkodóba, hogy elmondhatja-e, de végül megvonja a vállát és rámosolyog Pinkura is - Mert Danee odaát kitiltott mindenkit, aki nem céhtag, és... mivel odaát volt... az hatással van a "most"-ra. Minden "most"-ra - hangsúlyozza ki, de aztán figyelmét hamar leköti a láda kinyitása körül zajló eszmecsere. Simeon azonban, zárnyitás ide vagy oda, sajnos nem boldogul a ládával: a rendszer az ő próbálkozásait is lila fallal jutalmazza; ahogyan Tengerszem sem ér el többet a lapozgatással - úgy tűnik, sem a láda, sem pedig a könyv nem ad nektek újabb támpontot.
Ellenben hallotok egy kattanást a fal felől.

(folytatás a "Mindenki" bekezdésben)


Seishin, Sakuzo

Strea először meglepődik Sakuzo heves monológjától, de hamar jókedvű nevetésben tör ki:
- Rendben, benne vagyok! Mondjuk meghívhatnál egy italra holnap este 8 körül a Nyolcadik Főbűn nevű fogadóban, mit szólsz? - kacsint rá a srácra és látszik rajta, hogy imponál neki Sakuzo hirtelensége, mégha amaz nem is kifejezetten tüzesen mondta el neki, amit akart. Szemeivel ezután kíváncsian követ titeket, ahogyan a fal felé indultok, de amikor Sakuzo a fára való fókuszálást említi, huncut nevetéssel szakít félbe titeket:
- A fára? Azt mondod a fára? - kérdezi csillogó szemekkel - Szerintem rám céloztál - hajol beljebb és igen, onnan lentről egészen tisztán látszik a dekoltázsa, amit nem is akar titkolni - Ne is tagadd, annyira velem voltatok elfoglalva, hogy nem is emlékeztetek a falra - incselkedik, aztán ahogyan továbbmentek, úgy kezd bele egy újabb dal dúdolásába. A számolós ígéretre csak biccent, Seishin kirohanására pedig egyetértőn bólint, sőt, a tockosra még elismerően tapsol is egyet-kettőt és onnantól barátságosabban is néz a macskakalapos lányra. De hogy mit csináltok, abba már nem szól bele... és tulajdonképpen nem is kell neki: kis keresés után megtaláljátok az egyre halványodó véseteket és közepén a mélyedést is, amibe a nálatok lévő kő lila fal nélkül beilleszthető.
Ezután pedig csupán egy kattanást hallotok.

(folytatás a "Mindenki" bekezdésben)


Mindenki

A kattanás hangja még sokáig visszhangzik a céhház és környékén. Seishin és Sakuzo számára a halvány épület- és falrészek pár másodperc alatt visszanyerik eredeti, fizikai valójukat és képüket, ahogyan a kő a fal részévé válik és onnantól már nem lehet kipiszkálni onnan.
Látjátok egymást. Ott álltok pár méterre egymástól és ha felpillantotok, a céhlogótok is újra fényes, feketeségnek nyoma sincs. Nemsokára pedig Danee és Jay bukkan elő a céhházból, nyomukban Eikivel:
- Megkerestük a szentélyt, de már nem tudtunk feljönni - mondják - Hogy sikerült megoldani végül? - kérdezik, pillantásuk pedig egyúttal a fal tetején üldögélő lányra téved, aki boldogan tapsol nektek.
- Nem is volt olyan nehéz, ugye? - kérdezi, majd Sakuzora bök - Holnap este nyolc. El ne késs! - mondja, majd még vet egy hosszabb pillantást a Simeon kezében lévő ládára, utána pedig egyszerűen leugrik a falról és eltűnik. Eközben megérkezik a rendszerüzenet is, ami hivatalosan tájékoztat titeket a küldetés teljesítéséről. Mindenki épségben van, mindenki újra együtt, Dust pedig büszkén köröz felettetek.
Mi kellhet ennél több? Gratulálok, a küldetést teljesítettétek!


Zárókör következik.
Határidő: 2019.12.23.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 16 2019, 20:09

"Úgysem fog sikerülni. El fogsz bukni, mint mindig. Jobb lenne, ha már fel is adnád és elkullognál, mint a farkát vesztett hiéna. Úgyis pont olyan vagy, mint egy hiéna, egy alávaló pióca, aki csak élősködik a többieken. Megjátszod a nagy önbizalomteljes nőt, élvezed, hogy hatalmad van, miközben teljesen tisztában vagy azzal, mennyit érsz valójában. Add fel. Ideje lenne."
Még a környezete is kezd egyre feketébbé válni. Észre se veszi, hogy Simeon elvette tőle a kis dobozkát, hogy próbálkozzon vele, Joey szavai pedig tompa zúgásként érnek csak a fülébe, mintha a víz alatt szólna hozzá. A valóságban az egész viszont csak annyinak tűnik, mintha a lány szoborként meredne maga elé és töprengene.
Mikor valaki megérinti, megrezzen és döbbenten néz fel rá. Pinku vagy bárki más látszólag nem vett észre semmit a belső vívódásból, a suttogó, sziszegő hangok pedig egy szélfúvással szűnnek meg. A nappali fény ismét megérinti a szemét és bár még reszket kicsit, valamiért az egész iménti, kis híján összeroppanása már abszurdnak és távolinak tűnik.
-... Legyen igazad. -mosolyodik el végül kissé szomorkásan. Kétli, hogy lenne bármi ötlete. Ahhoz előbb még össze kell szednie magát. Megdörgöli a szemeit, mintha csak próbálna töprengeni egy megoldáson, ezzel is időt hagyva az elméjének, hogy talpra álljon. Viszont ha Pinku elengedi, fix, hogy közelebb lép hozzá, és ha csak a vállával is, de megérinti a lánykát. Az egész teljesen akaratlanul történik, észre se veszi, miközben végignéz a többieken; a zárnyitással próbálkozó Simeonon, a kulcsot keresgélő Joey-n, a könyvet lapozgató Tengerszemen, a fal tetején érdekeseket mondó Streán és a Dustot hajkurászó Álomkelőn.
Nyitná a száját, hogy válaszoljon nekik, mikor felhangzik a kattanás.

-... Megvan! -suttogja maga elé, és csak sejti bár a hang forrását, de arra néz. Ahogy Sakuzo és Seishin alakja teljesen elnyeri fizikai valóját, Chan már nem próbálja meg elrejteni, hogy kis híján sírva fakad. Szemei sarkába könnyek gyűlnek, de ezek főleg akkor robbannak elő belőle legjobban, mikor a három fiú is megjelenik. Pinkuékat hátrahagyva szalad élete párjához és omlik a nyakába, vállába fúrja az arcát és úgy sírja a felszabadultság könnyeit. Fél perc múlva Danee és Eiki sem menekül tőle, a lány pedig szipogva, de mosolyogva próbál szóhoz jutni, mindhiába.
-Istenem, én... annyira... annyira örü... orülök... istenem... nelegyentöbbilyen... -törli le a könnyeit, majd úgy helyezkedik, hogy mindenkit lásson és széttárja a kezeit. -Gyertek ide, mind, kérlek, istenem, annyira örülök nektek. Szép munka volt.
Bár még mielőtt Strea elmenne, felmosolyog rá is:
-Majd beszélgetnék én is veled. A multiverzum és a különböző idősíkok témája nagyon érdekes dolog. -mintha egy kicsit kacsintana is, majd figyelme visszatér a céh tagjaira. Lehetetlenre vállalkozik azzal, hogy egyszerre mindannyiukat magához ölelje, de megpróbálja, az Isten verje meg, ő megpróbálja.
Értük minden megéri. Tudta eddig is, de csak most fogta fel, mennyire szereti mindannyiukat. Chan biztos benne, hogy ezek után még jobban igyekezni fog, hogy soha senkinek ne eshessen baja, még akkor se, ha esetleg már nem kötik egymáshoz őket egy közös céhlogó.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Dec. 21 2019, 20:40

Nem mondom azt, hogy nem lepett meg a lány azzal amit mondott. Mégis mikor kezdődött el a népszerű időszakom? Hogyan lehet ekkora szerencsém, hogy egy olyan lánnyal, mint ő lesz egy randim? Várjunk csak, akkor végső soron most hétvégére van programom?-esik le amikor Seishin jön nekem segíteni. Persze az sem kerülte el a figyelmem amikor előre dőlt a lány, és hát hogyan is fogalmazzak, megmutatta azt amit általában a csajok féltve szoktak takargatni. Próbáltam nem feltűnően bámulni, ami vagy sikerült vagy nem...
-Hát... izéé... szóval igen, elterelted a figyelmemet egy pillanatra...-mondtam neki, majd ezután a következő amire felfigyelek az a tockos.
-HÉÉÉÉÉÉ-Most mibaja van ennek a lánynak is? Várjunk lehet tényleg eljött a népszerű időszakom? És irigy lenne?-gondolkodok el az egészen miközben betesszük a követ a helyére.
Egy hatalmas koppanás kíséretében megjelenik a céhház és minden ami akkor is ott volt amikor megérkeztem, nem sokra rá megérkeznek az elveszett céhtársak is és én teljesen megdöbbenve állok ott.
-Oké-oké!-mondom Streának amiután arra fordulok amerre a többiek vannak. Szinte fel sem vagyok képes fogni, hogy mi folyik itt... Hogyan sikerült megoldani mindent, és hogy hogyan kerülnek ide a többiek.
Hát megoldottuk ezt is. Elég gáz lett volna, ha csak úgy a céh szétszakad, amint megjelenek itt nem?-gondolkodok, miközben a céhvezérünk körbeölelgeti a többieket. Nehéz elhinni, hogy mimindenen mehettek eddig át, ha ennyire összenőttek már nem igaz? Bár azt hiszem, az otthoniakkal én is hasonlóan cselekednék, ha ilyen helyzetbe kerülnék.-Így aztán keresztbe kulcsolom a kezemet és egy szép nagy mosoly ül ki az arcomra, látva a megható pillanatot. Amikor pedig nagy ölelésre invitál mindenkit Chan egy kicsit habozok...Most vajon én is mehetek már? Vajon engem is tekint már a társának?-járnak a fejemben a gondolatok, és ha végül mindenki belemegy, akkor én is csatlakozom a banda öleléséhez.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Simeon Vas. Dec. 22 2019, 22:56

Simeon sokat ugyan nem értett Strea mondandójából, de annyit leszűrt, hogy Danee jól van és még csinált is valamit! - ami nem biztos, hogy jó, de az mégrosszabb lenne, ha nem is lenne meg egyáltalán. Közben forgatta kezei között a ládát, amit nem kellett végül visszatemetni, de nem boldogult vele: zárnyitással is próbálta, de csak a lila fal dobta őt is hátra, ahogyan Joeyt nem is olyan sokkal korábban.
- Hát... ez nem működik - biggyesztette le ajkait és odafordult Tengerszemhez, aki azóta is a könyvvel volt elfoglalva - Nincs abban sem semmi új, ugye? - kockáztatta meg, polipja viszont csak a fejét rázta. Hát, elakadtak. Már megint... de Chancery biztos ezt is megoldja majd! Oda is lépett a lány mellé és már éppen a kezébe akarta nyomni a ládát valami biztató szöveggel, amikor meghallotta a kattanást.
- Ti is hallottátok? - tekergette körbe a fejét, amikor viszont (szinte a semmiből!) megjelent Seishin és Sakuzo, azonnal odaszaladt hozzájuk - Danee merre van? - kérdezte rögtön, mert neki az volt a fontos. Eszébe sem jutott, hogy esetleg megbánthatja a többieket... meghát, még úgy sem ismerték egymást annyira, nem igaz? Amikor pedig végül előkerült a lovag is, Simeon Chanceryvel együtt rohant hozzájuk, ő viszont régi mentora előtt fékezett le és nézett fel rá teli vigyorral:
- Képzeld volt a könyvtárban egy könyv, Dust mutatta meg nekünk és lehetett bele írni és amit mi írtunk, ők is látták és fordítva! Igazi misztikus volt! Megmeg aztán le kellett jönni egy fához és ástak de hiába, utána pedig a könyvben megjelent egy körvonal és egyszerűen elnyelte a követ, amit találtam abban a szentélyben! És nagyon fényes volt akkor! Utána pedig hallottunk valami kattanást és hirtelen itt voltatok! - darálta le egy szuszra boldogan, habár azért oda kellett figyelnie annak, aki érteni akarta, mert Simeon eközben ugrált és mutogatott és egyáltalán nem tudott betelni az egésszel. Főleg miután a rendszer kiírta, hogy teljesítették a küldetést! Akkor aztán felkiáltott, visszanyargalt Tengerszemhez, felkapta, megölelte és nevetett, nevetett hosszan. Milyen ügyes kis csapat is ez a céh! Petje persze már nem volt ilyen hiperaktív, bár ő is örült neki, hogy sikerrel ért véget a rejtvénysorozat: továbbra is hat csáppal óvta a könyvet és el nem engedte, oda nem adta volna senkinek, bizony! Sőt, el is döntötte, hogy az innentől az övé lesz. Csak az övé! Azért még oldalvást megnézte magának Álomkelőt úgy ezredszerre, de mivel a macska láthatólag nem volt érdekelt a napló témájában, bólintott egyet:
- Ph-h!
A ládáról Simeon egészen meg is feledkezett. Ledobta maga mellé még mielőtt Daneehoz szaladt volna, most pedig, hogy Chan ölelésre hívott mindenkit, örömmel csatlakozott a csapathoz. Tengerszem nem ment vele: a fiatalkorú polip kívülről, fáradt és büszke mosollyal szemlélte az embereket és tetszett neki, amit látott. Amikor pedig végül észrevette a ládát a földön, odacsúszott és egy csápját arra is ráhelyezte, biztos ami biztos: hátha egy könyv vagy valami édesség lapul benne!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Dec. 24 2019, 11:46

Szóval a ládát nem kell megint elásni. De akkor hogy nyissuk ki, ha nincs kulcs hozzá?
- Hó-hó, nyugika Krakken-gyerek! - emeltem a kezem, mikor a polip leköpött egy kis tintával, mikor megpróbáltam elvenni tőle a könyvet. Akkor tartsa meg! Simeon meg mondta is, hogy nincs a nadrágján zseb.
- Akkor ne nézd, nem tudok mit mondani. XD – Chan viszont csak állt és maga elé merengett, ami kicsit aggasztott. Szerencsére a szószátyár végre hasznosat is csinált, mert kizökkentette a céhvezért sikerrel. Simeon megpróbálta a zárnyitást, nem sikerült neki. A polip se járt sikerrel a könyvvel. Ránéztem a logóra, majdnem fekete. A céhház teljesen eltűnt majdnem. Jöhet a végső tervem:
- MEGHALUNK, VÉGÜNK VAN, MEG FOG ENNI MINKET EGY ADAG PENÉSZ, MÉG KARÁCSONY ELŐTT!! T.T - a végső terv nem más, mint a pánikolás, bizony ám. Majd hallani lehetett egy kattanást, amit Simeon meg is kérdezett.
- Igen. S remélem nem én kattantam be – ekkor a céhház visszakapta önmagát, s az eltűnt tagok konkrétan a semmiből tűntek elő a szemünk előtt! Chan és Simeon örült is nagyon nekik.
- Oké, most kattantam be lehet, mi történt?? - elvesztettem a fonalat, mint a nagyi kötéskor, mert a macska eljátszotta a másik szobába. Strea meg eygszerűen lelépett, az egyik srácnak valami este nyolcat mondva. Szóval ismét együtt a csapat, s a nyakunkon maradt a könyv, amit a polip nem akar elengedni, s a ládika, amit nem tudunk sehogy sem kinyitni, hacsak a télapó nem hoz nekünk egyet hozzá karácsonykor. Jut eszembe, vennem kéne a többieknek már ajándékot!

_________________
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 25 2019, 15:16

A küldetés sikerének és az abban lévő cselekedeteiteknek több következménye is van a céhházatokra és a céhterületre nézve:

1. Mivel Danee a küldetés közben, a múltban ragadva tiltott ki minden nem céhtagot a területről, a jelen egyesülévésel ez a parancs egy bug formájában ottmaradt: olykor-olykor a rendszer még akkor sem enged be idegent a céhetek területére, ha az engedélyezve van; azaz lesz olyan helyzet, amikor párszor próbálkoznia kell a külsősöknek, mire a rendszer végül beengedi őket. De előbb-utóbb mindig sikerül. Csak az a fránya bug ne lenne ott!

2. Eddig soha nem tették, de mostantól elkezdenek nőni a kertetekben azok az általatok vésetekről már jól ismert, narancsvörös színű, hatszögletű sziromlevelű virágok. Leszakítva ugyan szinte pár másodperc alatt elpixeleződnek, de Mester szintű Kertészkedéssel el tudjátok érni, hogy cserépben megmaradjanak. Ilyen virágok pedig nincsenek Aincradban sehol máshol. Csak ott, a Unity céhkertjében, azon belül is legnagyobb számban a fa körül, ami mellett ástatok...

Gratulálok a küldetés teljesítéséhez! Sajnálom, hogy nem mindenki vitte végig és voltak, akik a zárókört sem írták meg, de remélem, hogy élveztétek és tetszett nektek a történet ^^
A jutalmaitok pedig nem maradnak el:


Alap jutalmak

Chancery: 140 exp, 150 arany + 15 arany az akaito miatt
Simeon: 140 exp, 150 arany
Sakuzo: 140 exp, 150 arany
Joey Chrome: 140 exp, 150 arany
Seishin: 125 exp, 140 arany
Barairo Pinku: 125 exp, 140 arany + 13 exp az akaito miatt
Danee: 85 exp, 100 arany
Jay: 85 exp, 100 arany

Chan és Pinku akaitoja fejlődik 1-1 játékkal.
A Nevelés Kesztyűje 70 expet kap.

Ércek és növények

Chancery:
Növénylátás: Tier 5, 400 -> 420
4 Magnum Levél 4 Kék Tulipán 7 Szarvasgomba 3 Jégvirág 2 Havasi Pitypang
Simeon:
Növénylátás: Tier 1, 71 -> 91
3 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 5 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang 1 Kristálylevél
Nyersanyagismeret 1:
1 Barna Gomba 1 Tövisgyökér
Sakuzo:
Érclátás: Tier 1, 1 -> 21
7 Bronzérc 5 Munkálatlan Bőr 4 Sida Kő 3 Halvány Rubin 1 Vasérc
Növénylátás: Tier 1, 1 -> 21
9 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 2 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang
Joey Chrome:
Érclátás: Tier 2, 169 -> 189
Növénylátás: Tier 2, 169 -> 189
Jay:
Érclátás: Tier 1, 100 -> 100
4 Bronzérc 1 Munkálatlan Bőr 1 Vasérc 1 Holdkő
Növénylátás: Tier 1, 100 -> 100
2 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 2 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Receptek

Chancery: [T4] Kristályírás: Ragacs Kristály Recept, Nyomkövető Kristály Recept
Simeon: nincs felfedezhető recept
Danee: nincs felfedezhető Kristályírás recept; [T5] Fegyverkészítés: Ősi Ezüst Számszeríj Recept

Keresés

Simeon (Keresés 2. szint): Nem talál
Joey Chrome (Keresés 2. szint): Nem talál
Seishin (Keresés 1. szint): Nem talál

Céhbónuszok

A Unity összesen 615 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 492 expet kapnak.(Chancery Dupla Arany Céhbazár Bónusz)--> Chancery, Simeon, Seishin, Joey Chrome, Jay 70 exp; Barairo Pinku, Sakuzo 71 exp


Epilógus


Néha felpillant a céhházra. Elmélyülten nézi a falait, a fákat a kertjében és a virágokat, amelyek ott nőnek. Mintha keresne valamit köztük... de sosem időz sokat, már lép is tovább, nem kérdez és nem is elegyedik szóba senkivel. Ha az évek során véletlenül belebotlotok, sietősen és lehajtott fejjel kér bocsánatot, de talán már feltűnik nektek a bőrkabátján lévő hatszögletű virágminta és az, hogy a soksok játékos közül, aki elhalad a céhházatok előtt, ő mindig lassabban teszi meg ezt az utat. Meg-megállva. Persze lehet, hogy nem is találkoztok vele egyáltalán: közepesen hosszú, fekete hajával és leengedett vállaival csak ugyanolyan harmincas körüli férfinek néz ki, mint mindenki más, aki ennyi idősen ennyi évet töltött itt feleslegesen...


Vége.
.
..
...

Vége?



A topicot még egy ideig nem zárom le ^^ Wink


JUTALMAK BEÍRVA.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Seishin Csüt. Jan. 23 2020, 19:44

Chan hangja csalogat, talán mindenkit megelőzve rohanok nagy lendülettel, hogy szorosan át öleljem. Arcom ruhájába fúrom és szorosan ölelem. El akarom rejteni sírok, a feszültség, amit nem törődőm segél, lazasággal vagy ép vagány vadsággal leplezni próbáltam most felszínre tört. Eddig csak Neechan látta a könnyeim és Neko. Most se látja igazából senkisem, de akit ölelek az érezheti nedveség az nem azért van mert nyáladzom. Testem is úgy remeg és reagál, mint aki ép bőg halkan.
- Történt volna veletek valami, nem is tudom mit csináltam volna.
Azt hiszem tudom, valójában talán őrületbe hajszolt volna az érzés. talán tehetem volna valamit mégsem voltam képes mert nem voltam elég jó.
A szavaim motyogás szerű hangok csak, míg nem reagál az ölelt vezérem addig szoros Sei ölelést kap nagy dózisban. Kedveltem itt mindenkit, még az új tagot is Sakuzo nevűt és Pinkut is. Igaz nem ismerem még őket, igazából sok céh tagot nem ismerek még Chanon és Eikin kívül igazán. Amikor feléjük pillantok röpke pillanatra úgy érzem, végre újra rátaláltam. Egy olyan érzésre leltem, ami évekkel ezelőtt meghalt bennem barátaimmal együtt.

Úgy érzem, új barátokra leltem talán többre is mint puszta barátokra. Jobban és rosszban is együtt vagyunk segítjük egymást és ott vagyunk a másiknak, ha kell. Kicsit olyan, mint egy család egy nagyon nagy és vegyes család, akiket a barátság és közös célok összekovácsoltak. Mellettük nincs mitől félnem, mellettem nincs mitől félniük. Azt hiszem már nem csak két személy miatt kel vigyáznom magamra és nem csak két személyre kell vigyáznom.
Elengedem Chant és fél lépésre eltávolodom, ha csak mások ölelése nem présel hozzá oda újra. Ami furcsa még fahéjnál is jobb lenne nekem. Letépem a szemkötőm én eldobom, majd felemás szemeimmel kékkel és zöldell mik könnyben úsznak pillantok fel a nőre.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Csüt. Jan. 23 2020, 22:15

Az érzelmek viharát szinte érezni lehetett a levegőben. Nem csak Chan sírta el magát; ahogy Sei úgy ölelte, mintha soha nem akarná elengedni, igen, megérezte a félreérthetetlen nedvességet, és nem bánta. Sőt, csak még jobban szította az ő könnyeinek áradatát.
(szeretem őket és ők is szeretnek engem ezt úgyse fogom soha elhinni de most kérlek istenem kérlek had higgyem el kérlek)
Chan igyekszik mindenkit legalább olyan hosszú ideig ölelni, ameddig másokat; ez csak akkor kivétel, ha a másik fél hamarabb elengedi. Elvégre, bárkivel megeshet, hogy egyébként nem szereti az ilyesmit. Álomkelő is inkább félreáll nyalakodni, és mikor Dust odaröppen hozzá, hogy szárnyaival imitálja a macskán az ölelés mozdulatát, a szürke-fekete pet arcára szinte kiül a "waddafakk" kifejezés.
Mikor Sei még a szemkötőjét is leszedi, a lány döbbenten néz rá, majd elmosolyodik. -Azta! Gyönyörű! Drága, miért hordasz szemkötőt? Ez valami meseszép! -teszi össze a kezeit, majd elneveti magát, szipogva-sírva még mindig.
Mikor valamennyire lenyugodnak és talán ki-ki beszédbe elegyedik a másikkal, Chan megkeresi a dobozkát. Tengerszem társaságában meg is találja a földön, odalép és leguggol mellé.
-Kincsem, megengeded? Elteszem későbbre, hát ha megtaláljuk majd a kulcsát. -majd ha Tengerszem semmilyen módon nem akarja átadni, Chan rámosolyog. -Akkor nyugodtan maradhat nálatok is. Ügyes vagy, tudom, hogy rendesen fogsz rá vigyázni.
Zárásképp a főnixmadár gyors szárnycsapásokkal a magasba emelkedik, körözni kezd a kert felett, és egy dalba kezd. Szomorkás, de mégis lelket melengető, csipogó dalba, szinte arra késztetve mindenkit, hogy megálljon és csak hallgassa. Chan tudja, hogy ez az igazi lezárása az egész kalandnak, és hogy Dust valamilyen módon végig benne volt a buliban ezek szerint. Karba tett kézzel, fejét ingatva mosolyog fel rá.

----------------------

(Személy szerint kicsit előre IS ugrok, de folytatódhat a kertben való cseverészés nyugodtan. Multitasking \o )

Napok múlva ismét felfigyel a férfira. Ezúttal a kertből. Tekintetük csak egy pillanatra akadt össze, majd a férfi meg is fordult és elindult. Chancery viszont nem teketóriázott. Eltette a kis lapátot, amit  a Kertészkedés jártasság miatt szerzett be, és magukra hagyta az új virágokat, amik a kertben megnőttek; bár a rendszer nem adott nekik nevet, a lány hirtelen felindulásból elkezdte Csillagvirágnak hívni őket. Nagy valószínűséggel már létezhet ilyen Aincradban más növényen, de nem törődik vele. Ha megtalálják, akkor majd átnevezi őket valami másra.
Fürgén, amilyen gyorsan csak tudott, kilépett a kapun. Sem a főnix, sem a macska nem volt vele ezúttal, a madár csak a fal tetején üldögélt pont ott, ahol annak előtte Strea is tette. Oko gombszemeivel figyelte végig a jelenetet, ahogy Chan gyorsan megkereste a férfi hátát; a minta úgy az elméjébe égett, hogy ezer körül is megismerné már.
-Hé! Hé, ön ott, várjon! Várjon egy kicsikét, kérem! -kiáltott utána és ha kell, futva indult meg felé.
Mindenképp beszélni akart vele.
És valamiért megint Peter Worker járt a fejében.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 24 2020, 10:28


A férfi még pár lépést tett, majd végül megállt. Látszott rajta, még hátulról is, hogy nagy levegőt vesz, mielőtt visszafordulna a cicafüles lány felé - amikor pedig megtette, arcán mély szomorúság és beletörődés tükröződött. Mint aki maga se tudja, miért van itt tulajdonképpen.
- Jó napot - emelte meg kalapját - Miben segíthetek?


(szólimit nincs ^^ - ez már amúgyis csak egy bónusz minijáték :3)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 30 2020, 12:51

A többiek teljesen meg voltak hatódva. Persze nem azt mondom én nem, csak én éppen még ott tartok, hogy feldolgozzam mi történt. Eljöttem ma meglátogatni a céhházat és megismerni a többieket... De fura okból a céhküldiben kötöttem ki. Nem is értem, hogy mi volt ez az egész, de hirtelen úgy tűnt, hogy mindennek vége lesz. De valahogy csak megoldottuk... Kár lett volna, ha belépek és megszűnik. Nagyon olyan fillingem lett volna, hogy az én hibám és végülis az lett volna...-hallottam meg a többiek szavait egy kicsit megborzongva a dologtól. DE az érzés hamar el is szállt amikor megláttam, hogy Seishin leveszi a szemkötőjét és mi van alatta. Azt hittem valami csúnya seb... vagy hiányzó szem... vagy nem tom...-Hű... ez... ez csodaszép. Miért takargatod?-kérdeztem én is Chan után. Bár nem tduom, hogy tőlem akarja-e ezt hallani... de azt hiszem már késő.-gondolkodtam egy kicsit kényelmetlenül érezve magamat. Ezután a madár felszállt és egy kellemes dalt kezdett énekelni, amitől akaratlanul is felnéztem egy lépést hátrálva, hogy jobb rálátásom legyen.


***

Több nap is eltelt már azóta, hogy a céh veszélyben volt én pedig igyekeztem a többieket megismerni. Chanon, Pinkun és Eikin kívül végülis nem is beszéltem még senkivel szinte, így az utóbbi napokban igyekeztem ismerkedni. Simeonnal például még harcolni is elmentünk, ami elég nagy élmény volt nekem is és remélem neki is, meg aztán megismertem pár emberkét, akikre a kissrác csak úgy hivatkozott, hogy a fura alakok... Annyira nem furák, csak hát szaladgálnak össze vissza. Aztán egyik nap, amikor éppen egyikükkel beszélgettem Chan hirtelen felállt a kertből és kiszaladt.
-Héé.. ööö bocsáss meg egy pillanatra!-szóltam a srácnak és megindultam kifelé Chan után. Amikor hirtelen megállt egy férfi mögött én is lassan betudtam érni őket.
-Főnök minden rendben?-kérdeztem tőle.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Pént. Jan. 31 2020, 11:53

Nem Peter az. Valamiért egész végig, az elméje legmélyén remélte, hogy őt fogja meglátni a kalap alatt, de végül nem. Mikor a férfi felé fordult és köszöntötte, jött rá, hogy tulajdonképpen nem tud semmit, hogy miért is szólíthatná meg. Hisz azzal mégsem állhat elé, hogy "mégis mit lófrálsz a céhház körül" vagy ilyesmi. Tágra nyílt szemekkel, láthatólag kicsit megihletődve nézett vissza rá, és megrezzent egy pillanatra, mikor Saku hangja csendült fel mögötte. Kicsit hátranézett a válla felett és elmosolyodott.
-P-Persze, minden oké. -bólintott és visszafordult a férfi felé. Megköszörülte a torkát, majd kicsit megemelte a fejét és bátorító, mind a maga, mint a férfi számára, mosolyt varázsolt az arcára.
-Csak... najó, őszinte leszek, az a legegyenesebb. Feltűnt, hogy érdeklődik a céhház felől. Vagy felőlünk... -mutat hátra az épület felé. -És gondoltam, megkérdezem, hogy miben segíthetünk, kíváncsi-e valamire vagy akármi. Bármi. Nyugodtan be is jöhet, a vendégem. -dönti félre kicsit a fejét, némi aranyosságot is víve a dologba.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 31 2020, 13:50


A férfi bizonytalanul lépett egyet hátrafelé, amikor már ketten álltatok elé, de Chancery kedvessége kellően megnyugtatta ahhoz, hogy ne feltételezzen rólatok rossz szándékot.
- Köszönöm, hölgyem, de... - bizonytalanodott el és látszott rajta, hogy viaskodik magával. Végül megrázta a fejét és szomorúan nézett fel rátok - Nem tudtok segíteni. Azzal valószínű rég elkéstem már... - révedt el, pillantása a kert felé terelődött és anélkül, hogy észrevette volna simította meg bőrkabátján a hatszögletű virágmintát. Figyelmét a falon ülő Dust kötötte le, pillantásuk pedig csakhamar találkozott... és a férfi, mintha hirtelen kapott volna észbe, kapta vissza pillantását rátok:
- Sajnálom, hogy húztam az idejüket. Ígérem, igyekszem nem zavarni többet - hajolt meg újra és vette kezébe a teleportkristályát, ám ekkor a főnix felreppent, tett egy kört a kertben és a férfi elé ejtett egyet a Csillagvirágok közül. A férfi szemébe azonnal könnyek szöktek, elejtette a kristályt és leroskadt a virág mellé, de kezébe már nem tudta venni azt, hiszen a törékeny virág hamar elpixeleződött - Elly... - suttogta maga elé, de mást egyelőre nem mondott.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Chancery Csüt. Feb. 13 2020, 11:31

-...
Valami pattan. Nem hang volt, inkább érzés. Chan kissé előrébb hajolt, kérdő tekintetet vetett a férfira, de mielőtt bármit mondott volna, a férfi mintha ránézett volna valamire. Megordult ő is, és Dust nyugodtan üldögélt tovább a falon.
-Hmm? -fordult vissza a férfi felé, majd felemelte a kezét. -Dehogyis, nyugodjon meg. Nem zavar, inkább szeretném meghívni... mondjuk egy teára vagy ilyesmi. Én...
Az események pillanatok alatt zajlódtak le. Chan szótlanul figyelte a virágot, majd a férfi reakcióját rá. Végül megint pattant valami. Leguggolt a férfi mellé és a vállára tette a kezét.
-Látom, hogy valami baj van. Segíteni szeretnék. -mosolygott rá, másik kezét hívógatóan felé nyújtva. -Chancery vagyok. Ő a társam, Sakuzo. Jöjjön be velünk, beszélgessünk egy kicsit. Bármiről is legyen szó, bizonyos tekintetben sosem késő.
Elly. Nem ismerős neki a név. Illetve talán, de képtelen megfogni az értelmét. Mindenesetre van egy sejtése, hogy miről lehet szó.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Sakuzo Szer. Feb. 19 2020, 13:05

Amikor a férfit meglátom, azaz inkább a reakcióját, akkor valamin elkezdek gondolkodni: Ez az Elly talán az a nő lenne, akivel anno megtették az ígéretet? Mármint ami a látomásban volt. Érdekes lenne, de nem akarok rákérdezni, mert ha igazam van, akkor mégjobban megroppanna, ha meg nincs igazam, akkor bolondnak tűnök.-Így amikor Chan bemutat minket, akkor odahajolok a füle mellé és belesúgom, úgy hogy ne hallja a férfi:-Emlékszel amit mondtam látomásra? Lehet ők ketten voltak benne...-mondom neki, majd intek a csávónak, köszönésképpen hozzátéve:
-Yo! Jöjjön be egy teára Chan nagyon finomat tud csinálni, kár lenne kihagynia!-mondtam neki barátságosan és invitálón. Ha igazam lesz... akkor ez egy durva dolog lesz....
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Strea Csüt. Feb. 20 2020, 18:36


Egy ideig a virág helyét nézte a földön - pillantását csak lassan emelte rátok és úgy tűnt, hogy ha nem is teljesen biztos benne, de egy esélyt végülis miért ne adhatna a dolognak?
- Én Ethan vagyok - mutatkozott be végül - Köszönöm, ezesetben elfogadom a meghívást - ejtette ki és tápászkodott fel - Egy tea jólesne - kockáztatta meg, tekintetével pedig Dustot kereste. Menet közben szótlanul és maga elé meredve haladt mellettetek, egészen addig, amíg be nem értetek a kerti kiskapun. Ott azonban megtorpant és egyenesen ledöbbent a látványtól.
- Ez...? - kereste egy ideig a szavakat - Mióta... mióta nőnek itt Hatszirmú Főnixvirágok újra? - kérdezte és szemeiben most először láthattátok felcsillanni a reményt, ettől pedig szinte az egész arca megváltozott. Leguggolt egyhez és óvatosan érintette meg a virág levelét. Szeretettel és törődéssel.
Valahogy úgy tűnt, mintha hazaért volna... és ez a kifejezés talán nem is állt olyan messze a valóságtól.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa - Page 4 Empty Re: [Unity céhküldetés] A kezdetek kulcsa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.