Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unity Base

+4
Chara
Joey Chrome
Simeon
Strea
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Unity Base Empty Unity Base

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 26 2020, 13:45


Unity Base
A Unity céhháza

Kérem a résztvevőket, hogy minden körben (illetve a bevezetőkör esetén legalább egy helyen) írják oda az általuk irányított karakterek helyzetét és cselekedeteit (támadások, képességhasználat, itemhasználat stb) fehérrel, jól látható módon. Amennyiben ez nem történik meg, a mesélő randomizálja a cselekményt.
Köszönöm.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Hétf. Jún. 29 2020, 17:58


0. hullám, bevezetőkör

A rendszerüzenetet követően ti is készültök az ostromra, ugye? Ki menekül, ki marad, mindenesetre ezalatt az egy hét alatt veletek is történtek dolgok, amik a közelgő eseményhez köthetők:

Eiki már rögtön a bejelentés másnapján talál egy cetlit az ajtóra kiragasztva, rajta ez áll:
Nem személyeskedés, de nekünk is jár egy nyugodt sziget ebben a világban. Győzzön a jobbik!
Alatta pedig egy egész ügyesen rajzolt sas látható.

Simeon és Tengerszem már nem járt ilyen jól: éppen kiléptek a céhházból, amikor a polip mellett elzúg egy nyílvessző, még súrolva is a pet fejét, mielőtt beleáll mögötte a falba. Egy papírt ragasztottak rá:
Időben meneküljetek el; nyilaink messze elérnek!
De hogy ki lőtte és honnan, azt a páros nem tudja megállapítani.

Úgy tűnhet, hogy egyelőre ennyi a hangosabb ellenfelek közül; napok telnek el újabb atrocitás nélkül. Pénteken azonban Seishinhez és Joeyhoz lép oda egy kedves mosolyú, narancssárga hajú lány, körülötte pedig egy fiatalkorú vizisikló pet tekereg. Igaz, nem kígyó, de hasonlít, ugye? Mindenesetre a lány csak segíteni akar:
- Sziasztok, Shana vagyok - hajol meg - A ti céhetek segített nekünk még régebben és szeretnénk meghálálni egy apró információval: úgy hallottuk, hogy a volt céhvezérünk (akitől megmentettetek minket) egyik embere csapatot szervez ellenetek. "Árnyék"-nak hívják magukat és igen erősek, sokan rendelkeznek lopakodással és piszkos trükkökkel. Vigyázzatok magatokra! - fejezi ki magát aggódón, majd elköszön és elsiet.

Ki is vállalta el Chancery után a céhvezérséget? Úgy tűnik a levél feladója nem nagyon volt tisztában vele, ugyanis üzenetét elküldte Daneenak, Sakuzonak és Jaynek is:
Vándormester írta:Ha kiadjátok könyveitek, ígérjük, hogy békén hagyunk. Ha viszont nem, tudjátok meg: a könyvtáratok olyan kincs, amit mi mindenáron megszerzünk!

Mit tesztek ebben a helyzetben? Az ideiglenes céhvezért követve mind elmenekültök, vagy ha nem is teljes tagszámmal, de megvéditek, ami a tiétek? Írjátok le összesen 250 szóban!


Sakuzo pm-ben a távollétét kérte, így ő in game elmenekült a csata elől.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Hétf. Júl. 06 2020, 18:37

- Szóval a Fény Lovagjai újra harcolni fognak! - kiáltott fel Simeon és bezárta az üzenetjelző panelt - Tengerszem, meg kell védenünk a céhházat! - bólogatott és ebben fiatalkorú polipja is egyetértett vele. Persze első dolga volt felkeresni a céhházban mindenkit, akit épp otthon talált és elújságolni neki a hírt, hogy hétfőn mi lesz. Nem, nem igazán gondolt bele, hogy ezt a levelet mindenki megkapta, dehát Simeon nem szokott nagyon belegondolni a dolgokba. Mosolyogva nézte a napsütést és megírta Fuwának is, hogy mi lesz. Ők aztán megvédik, amit Chancery hátrahagyott! Meg bizony!
Mondjuk a kesztyűt még mindig nem igazán akarta használni, mert a leírás alapján második pet is kell és... őneki ott volt Tengerszem. Más állatka azonban - Duston kívül - nem járt errefelé, a főnixmadárra pedig egyetlen polipja amúgyis féltékeny volt. Simeon tehát megmakacsolta magát és inkább meg se mutatta a polipnak az opciót. Hogy Tengerszem mennyire, de mennyire féltékeny volna!

Valamikor pár nappal később történt, hogy Tengerszemet majdnem eltalálta egy nyílvessző. Simeon tágra nyílt szemekkel nézte a falban még mozgó nyilat, majd gyorsan odarohant petjéhez és átöltelte őt.
- Jól vagy, Tengerszem? - kérdezte ijedten, de a polip inkább azzal volt elfoglalva, ahonnan a támadás érkezett - De még nincs is hétfő... nem értem... - biggyesztette le ajkait a srác, aztán csak-csak feltűnt neki a cédula is. Pislogott néhányat, majd a város felé fordult, ahonnan a nyilat kapták. Kezeit ökölbe szorította, nagy levegőt vett és elkiáltotta magát, de teli torokból:
- Úgyse tudjátok elfoglalni! Mi, a Fény Lovagjai megvédjük!
Határozottan bólintott, nyelvet nyújtott az ismeretlenbe és elnevette magát.
- Ugye, Tengerszem?
- Ph-hh!
- De azért... ezt mutassuk meg valakinek.
Daneeval régóta nem találkoztak, Chancery pedig nem volt itt... az idomárfiú egy ideig tétován állt a hatalmas céhház előtt és azt latolgatta, kihez forduljon segítségért, majd végül úgy döntött, felkeresi Eikit. Ő is nagyobb szintű volt és erős, biztos tudni fogja, mi a teendő! Oda is nyargalt hozzá és elkezdte hadarni, hogy ez majdnem eltalálta Tengerszemet éshogy mi van ráírva éshogy amúgyis, ugye ő is segít majd a védelemben? Majd igenlő válasz után Seishin következett, neki is elmesélte a történteket. És így tovább, egészen addig, amíg eszébe nem jutott, hogy ha itt játékosok fognak jönni, kelleni fognak kristályok is! Soksok kristály!
- Joey, majd te használsz itemeket ugye? - nyitotta le a céhbankot, ám döbbenten tapasztalta, hogy üres - Minden eltűnt! Valaki kivett mindent és... - a fiú nem értette. Hát ez hogyan lehetséges? A sírás határán kérdezgetett körbe az ittlévőktől, amígnem ki nem derült, hogy Sakuzo kivett mindent és elmenekült és mindenkit cserben hagyott! Simeon teljesen kétségbeesett és dühös is lett, de azért írt egy levelet az áruló céhtársának is, hátha alapon:

Simeon írta:Szia!
Gonosz vagy hogy mindent kivettél és elmenekültél, mi viszont harcolunk azért, amit Chancery hátrahagyott nekünk és nem hagyjuk cserben a barátainkat!
Ha te nem harcolsz, legalább add vissza, ami nemcsak a tiéd, hanem mindannyiunké! Főleg azokat a kristályokat és mást, amik játékosok ellen kellenek a harcban!

És nem sokkal később jött is rá a válasz, jópár itemmel együtt:

Sakuzo írta:Szia! Chan kérte, hogy vegyem ki... úgy beszéltük meg, hogy elviszem a birtokomra, ha valami rosszul sülne is el, akkor se vesszen el sokak munkája, szóval nem elloptam... és nem elmenekülök, hanem biztosítom magunkat!

Ám Simeon hiába volt néha értetlen, azért nem ejtették a fejére: tudta ám ő, hogy Chancery régen nincs itt és Sakuzo ezt csak kitalálta! Sértetten felhúzta az orrát és írt egy választ, már a medencében ülve:

Simeon írta:Nem is ő kérte, mert régen nincs itt! És ő biztos szólt volna nekünk is, te viszont nem szóltál, megkérdeztem! Nem az itemeket kellene biztosítani, hanem az otthonunkat és a barátainkat! Azok sokkal sokkal fontosabbak!

Ezek után pedig ha Sakuzo írt is valamit, hát a srácnak eszébe sem jutott megnyitni. Sakuzo nem szereti sem őket, se Chanceryt, de majd ők megmutatják, hogy nem kell ő ide, nélküle is sikerül megvédeni, ami az övék!
Ha valami, hát az ilyen gyávaság nagyon feldühítette az idomárgyerkőcöt; Tengerszemnek kellett nyugtatnia, hogy ne ezzel foglalkozzon.
- Pedig a céhnek össze kell tartania... - nyafogott Simeon, de hamar elnyomta az álom.

...
Hétfő reggel viszont már újra lelkesen és csillogó szemekkel várta a harcot, oldalán hű céhtársaival. Eiki vállalta a csapatvezetést így őneki Simeon el is mondta, miket tud, meghogy maradjanak együtt mert akkor tud sokakat buffolni.
- Meg Sei is tud buffolni, és egyszerre támadni mindenkit, bizony! Láttam a kazamatában, nagyon ügyes volt! - nevetett rá a lányra és helyezkedett el a torlasz mögött, amit Eiki talált ki ügyesen. Nagyon, de nagyon szuper nap lesz ez! Csak azt remélte, hogy Fuwa is biztonságban átvészeli a támadásokat és egyáltalán, semmi gond nem lesz.
Ha ezzel végeztek, el is hívja majd a lányt fagyizni, egészen biztosan!


A Sakuzosat meg a helyezkedést is a chaten beszéltek alapján írtam!
Simeon és Tengerszem pedig mindketten a céhházban maradnak és minden jártasságuk aktív! Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 13 2020, 08:27


No, akkor csak az in game történéseket felvezetve ide, hogy mindenkinek tiszta legyen és ne legyen belőle se a jelenleginél több félreértés, sem későbbi vita:

Chancery az event kezdetét jelző rendszerüzenet előtt, sőt még az azt megelőző boss előtt kilogolt, neve szürke a listán (nem fekete).
Az event előkészületeinek hetében Sakuzo mindent kivett a céhbankból; a miérteket senkivel se osztotta meg (Eikit kivéve).
Az event előkészületeinek hetében Sakuzo elhagyta a céhházat és így elmenekült a harc elől; a miérteket senkivel se osztotta meg (Eikit kivéve).

Azt, hogy ezen történéseket ki hogyan reagálja le, a karakterekre van bízva.
Kérlek ehhez tartsátok magatokat, ooc pedig vonjátok le a következtetéseket és haladjunk tovább, további viták nélkül. Köszönöm.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Júl. 13 2020, 16:07

//OFF: OOC semmi bajom Sakuzoval!

- Óóóóh Kayaba, hogy nyalnál sót, s hajolnál le a szappanért! - kiáltottam fel, mikor elolvastam a rendszerüzenetet, s fel is fogtam, mit is jelent. Honnan találta ki, hogy lekapcsolja a céhházak védelmét, megálmodta, vagy mi?! Most mi a jó isten lesz itt, mikor még ágyúk sincsenek, amivel ellőhetnénk az ellenséget a szint másik végébe! S még jó, hogy a haverjaim nem céhtagok, különben Eijitől óvja az Isten őket, mert bizony úgy megveri őket, hogy elpixeledni se fognak! Később Simeon jött azzal a kérdéssel, hogy használok majd-e itemeket.
- Persze! - mondtam neki, majd két pillanattal később kikerekedett a szemem attól, amit Simeon mondott:
- MI VAN?! - néztem én is: Tényleg üres volt! Még egy pixelnyi por se maradt! Én is megkérdeztem mindenkit, mi történt és… az Isten b****a meg, hát nem Sakuzo vitte el az összeset?! Nem hiszem el, hogy elmenekült, minket meg itt hagyott! Az itemek még oké, azokat pótolhatjuk talán, na de minket itt hagyni a barnába?! Írtam a barátaimnak, akik más céhekben voltak, hogy vigyázzanak majd, mert megtámadhatják ugye a céhházat. Haru el is mondta, hogy már kaptak egy fenyegető üzenetet, miszerint vagy elhagyják hétfőig az épültetet, vagy valahogy, de felakasztják őket, hogy elrettentő példát statuáljanak mindenkinek. Na de ezt hogy fogják megcsinálni?

Pénteken meg valamiért Seishin-t kerestem, s panaszkodtam el Sakuzot, mikor is jött egy számomra ismeretlen játékos lány. Mosolya kedves volt, a haja narancssárga. Shana néven mutatkozott be, s elmondta, hogy régebben a céhünk megmentette az ő céhét a vezetőjüktől, ezért úgy érzi, muszáj figyelmeztetnie minket, hogy a volt vezér egyik embere, ki „Árnyéknak” hívja magát, csapatot szervez ellenünk, s erősek, lopakodással, s piszkos trükkökkel, s vigyázzunk magunkra, majd elköszönt, s elment, miközben egy kígyó tekergett körülötte… Állj, kígyó?!
- EEEEK, KÍGYÓÓÓÓ! - ugrottam fel Seishin karjaiba,
- VIDDINNEN, VIDDINNEN, VIDDINNEN!

//Joey ott van, ahol Seishin

_________________
Unity Base Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Chara Hétf. Júl. 13 2020, 18:28

Sem Chara, sem Sans nem tagja  semmilyen céhnek. Frisk csatlakozott egyhez, valami angyaloshoz, és bár Moira fejében megfordult, hogy követniük kéne a példát, végül csak  vállat vont. Ha  csatlakozik is céhhez, az nem az Angyalkás lesz, hanem valamelyik másik, bár egyelőre semmi kedve nincs  a dologhoz. Köszöni szépen, tökéletesen megvan egyedül is.
Sans ilyenkor rendre rámutat, hogy viszont a felszerelése másról árulkodik. Chara  felmordul és szimplán közli vele, hogy fogja be...
Az utcán sétáltak, mikor végignézték a jelenetet,  ahogy a kis  barna hajú srác a polippal kvázi egy támadásnak lett kitéve a nyíllal. Az üzenet tartalmát nem ismerték, de megjegyezték a céhlogót a neve mellett. A  lány számára a logó maga már ismerős volt, és tőrét a kezében dobálva nézte végig, ahogy a polipos srác eltűnik a tömegben. Sanssal egymásra néztek... majd elmosolyodott. A férfi maga pedig egyébként is állandóan mosolygott.
-Jól  van,  legyen. Nézzünk utána.
-Ééén meg se szólaltam.  -emelte a magasba  a férfi a karjait, majd megadóan követte a lányt, tekintetét le sem véve róla, kezeit a zsebébe süllyesztve.

Pár napba  beletelt, de Chara egyre rendszeresebben figyelte meg a Unity céhházát. Valami nem stimmelt, és Sans elmondása  szerint a többi céh kapcsán sem. A férfi végül megmozgatta kicsit a szálait, és bár nem jött rá mindenre annyit el tudott árulni; banditák egy jelentős hányada döntött úgy, hogy szervezetten megkísérlik betámadni a nagyobb céheket. Bizony az angyalkás sem kivétel, de megveregette Chara vállát és megnyugtatta, hogy az a céh elég erős. Azt már nem mondta ki, hogy egyszerűen jobbnak látja, ha a színészkedő lány nem találkozik össze az ottani vezéregyéniséggel.
-Najó, menjünk.
Lökte el magát végül a faltól az árnyharcos. Öles léptekkel közeledett a Unity kapujához, nyomában a leggyengébb játékossal, aki szüntelenül vigyorgott. Végül felemelte a kezét, és kopogtatott.

A zöld pulcsis, barna  hajú, vörös szemű árnyharcos és mellette a kékbe öltözött, fehér, rövid hajú, kissé borostás férfi felnéztek az ablakokra, hogy látnak-e valami mozgást, majd a lány elrikkantotta magát.
-Hé! Itthon vagytok? Engedjetek be, segíteni akarunk!
-A  cicafül  küldött minket.
Chara  kérdőn fordult hátra a férfi felé, aki csak mosolygott és vállat vont.
-Volt egy cicafüles tagjuk, de már napok óta nem láttam.
-Letéptem a fejed, ha pont ezért a megszólalásodért nem jutunk be...


/persze nem kell ez többkörös, ha beengedik őket, akkor szólókként besegítenek a céhtagoknak; esetleges jutalmazást érte később megbeszélhetjük, de Sansot ismerve simán elhúzza Charát, hogy "ingyenésbérmentve".
Persze ha nincsenek beengedve, akkor elmennek és nem vesznek részt semmiben.
Sansnak van lapja Ozi oldalán, csak a képességeit nem írtam még bele. Napokban már megteszem, csak meg kell keresnem őket Smile

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Szer. Júl. 15 2020, 23:33

Hallottam az eseményről a nagy eventröl. Nem volt túlsók kedvem hozzá, ez a világ már igy is elég rossz. Nem értem mi szükség volt még erre is. A szét húzás egyre nagyobb a játékosok közt. Talán ez az egész ezt csak növelni fogja. Sikeres céheket most ezrével fogják támadni. Azt hiszem a miénket is, lemerném fogadni van olyan céh, illetve játékos, akinek fáj a foga javainkra. Bár már ezért sem kell aggódni, ha nem tennénk semmit se tudnának elvenni tőlünk semmit. Sakuzo már meg tette, talán sokan lopásnak hiszik azt, amit tett. Én nem gondolom, nem úgy ismertem meg ő képes lenne ilyenre. Hinni szeretnék benne, volt valami célja az itemek elvitelével. Az nem a kifosztás, bár talán lehet túlságosan is naiv vagyok. Elfogult hiszen ő a céhünk egyik tagja és ezen nem változtat semmi. Az előtérben lógattam a lábam egy fahéjas nyalókát rágcsálva amikor Joey kereset meg. Közeledése meg lepet. Hiszen soha nem jött még hozzám ilyen közvetlenül beszélgetni. Bár a beszélgetés csak jobbára panaszkodás volt. Meg hallgattam, ez az ő véleménye tudomásul vettem. Nem igazán tudtam mitevő legyek, nem akartam valakit csak úgy elítélni. Ugyan ezt tette volna bárki más céhből ugyan ezen véleményen lennék. Egy lánnyal beszélgetett, akit egy lábatlan alatka szeretgetett. Én nem találtam benne semmi vissza taszított annak ellenére macskákat és nyulakat szeretem. Céh társam reakciója lehengerlő volt.
-Egy kicsit nehéz vaaaa. -Mondtam volna végig. Elejtettem és az arcom rák vörös lett. Nem túl közel volt igazából az csak nehéz egy ócska kifogás. Kényelmetlenül éreztem magam, annyira közel került pixel testem hozzá. Bárcsak Leo.... na jó elég az ábrándokból. Most hiába szeretnék mellette harcolni és vele lenni. Nincs itt az ideje most meg kell védenünk az otthonunk.
-Jé valaki kopogott! Vagy is kiabált, ami majdnem ugyan az. - Joeynak intve kövesen a bejárat felé indultam. Kíváncsi voltam ki az, aki segíteni szeretne. Az ajtót szélesre tártam, az idegen elött, aki cica füleket emlegetett. Kék és zöld szemeimmel meglepetten pislogtam. Hiszen én ismerem őt, csak nevére nem emlékszem.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Júl. 17 2020, 15:32

Látszott rajtam, mikor beléptem az előtérbe, hogy nincs jó kedvem. Arcom kissé zord volt és nem volt kifejezetten jó kedvem. Furcsáltam ezt a Chan körüli változásokat és kaptam egy harmadik féltől infókat, ez nem igazán nyugtatott meg így teljesen. Épp emiatt, jelenleg nem voltam túlságosan jó hangulatomban. Miután bementem, megvártam, míg mindenki el tud komolyodni. Mikor mindenki elcsendesedett, már kezdtem volna a feladatok kiosztását, amikor is egy hangra leszek figyelmes. Egy látogató jött, ki, elvileg védeni akar minket. Rá emelem tekintetem és végigmérem a lányt.
- Ha segíteni akarsz, nem állítunk meg. De ha ellenünk fordulsz, magam repítelek vissza a Kezdetek Városába. – mondom nyugodt hangon, majd beveszem a partyba őt is – A mai feladatunk a céh megvédése. Az ablakokat és az összes többi ajtót, már eltorlaszoltam, a bejáratot viszont nyitva hagyjuk, hogy ez legyen az egyetlen könnyű bevezető út, így talán tudjuk befolyásolni a támadók hullámait. A céhház tartalma jelenleg Sakuzonál van biztonságban, és mivel a személyes telkén van, így illetéktelen nem tudja kifosztani azt. Ez számunkra is egy megfelelő szituáció, mert így nem kell szétosztanunk az erőnket, hanem mindenki összpontosulhat egy pontba. A pont pedig a lépcsőház lesz. Danee és Joey ti lesztek az első védvonal, Mikoval közvetlenül mögöttetek leszünk. Shakan, Jay és Pinku az alacsony szintük miatt a fölső lakó részeket őrzik, és riadóztatnak, ha betolakodó jön, de a fő feladatuk, csak a riasztás, a harcot kerüljétek el. Simeon és Sei. Ti fogtok támogatni minket, illetve a ti feladatotok lesz az esetleges fönti betolakodók kiiktatása, míg mi az alsóbb szinteken lévő főerőket tartjuk fenn. Egyikőtök mindig figyelje a státuszokat, és ha a három fönti társunk valamelyik HP-ja változik azonnal írjatok rá, hogy mi történt, ha a HP-juk eltűnt, azonnal cselekedjetek és irány felfelé. Te pedig – fordulok az érkező lányhoz – A te képességeiddel és képességeiddel nem vagyok tisztába, így te mindkét csapatot támogatni fogod. Az ítélőképességedre bízom, hogy melyik csapatot támogatod és mivel, de lehetőleg ne keverj bajt. – mondom majd miután mindenki rábólintott a taktikákra, máris felkészülök.
Elsőként aktiválom a Vérszomj képességem, majd rögtön utána eltolok egy Erős Csapaterősítő Kristályt, illetve előkészítek egy Békanyál és Fagytér kristályt is. Eközben a Flambergre kenek egy Lassító mérget és a többiekre nézek, hogy készüljenek a csatára ők is.


// Minden ajtót és ablakot bedeszkáztam ami kintről befelé vezet, csak a bejárati ajtó van nyitva, a főfolyosó végén lévő felfelé vezető lépcső pihenőjén foglaltunk hadirendet (a lépcső meleltti ajtó is be van deszkázva). Elnyomtam a Vérszomjat, ami passzívan a sebzésem 5%-át adja vissza HP-nak, mindenki két első támadása +20 sebzéssel jár, Összes jártasság aktív //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Pént. Júl. 17 2020, 15:54

Izgatottan vártam a mai napot, hogy mi lesz a vége! Nem igazán tudtam, hogy miként kéne reagálnom az egészre, mert bár az elmondottak alapján igencsak fájni fog nekünk ez az egész, ha elbaltázzuk a dolgokat, de mindezek ellenére, nagyon, de nagyon izginek tűnik az egész. Nem igazán tudtam, hogy mihez kezdjek magammal és az a tény, hogy hamarosan hatalmas csetepaté fog következni, egyszerűen teljesen felpörgetett. Természetesen tudtam, hogy itt azért elég komoly dolgokról van szó, így azért nem akarok fölösleges bajt a céhtársak közelébe vagy mifene… jóóóóó mondjuk hivatalos keretek közt mondjuk csak pár órája vagyok csak céhtag, de hát ilyen a hirtelen jött barátság nem? Annyira izgatott vagyok és olyan lelkessé tesz, hogy megbíznak bennem és harcolni hívnak! És hát ki mint vet úgy arat nem? Ha már ekkora a bizalmuk felém, nem szabad másképp cselekednem, hanem megfogni az ellenfelet és kirepíteni az ablakon! Kíváncsi vagyok milyen ellenfelek lesznek. Remélem erősek lesznek, de nem lesznek túl erősek, mert ha túl erősek, akkor a végén nem sikerül megvédenünk a dolgokat, és igencsak rövid életű lenne csak a céhtagságom, vagy mifene. Igazából hamar aktiváltam is mindenem, amit kell és a Metamorphot is hamar beállítottam, hogy rákerüljön a lábamra. Úgy gondoltam hasznos lesz a képessége most, hogy ilyen izgi lesz a játék. Már kezdek ráérezni hogyan is kéne használni, meg hogy miért. Természetesen a férfi szavait, aki elvileg a csapatvezetőnk, türelmesen végig hallgatom a magam módján (alias fékezhetetlenül szökdécselek a lábaimon), majd miután mindenki felveszi a formációt, szinte tűkön ülve várom, mikor jön az első csapat és kíváncsi leszek, vajon mennyi fog jönni összesen.

// Minden jártasság aktív //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 18 2020, 22:22


1. hullám, első kör

Nyolc óra után nem sokkal zaj hallatszik odakintről. Kinek is van Hallgatózása? Oh, senkinek, akkor nem írom le, mit beszélnek, mert nem halljátok No Mindenesetre annyit biztosan meg tudtok állapítani, hogy a céhkertből jön, meg a céhház előttről, meg... hát, igen, fentről is.
Odafent az emeleten valakik vagy valamik éppen a bedeszkázott ablakokat törik szét és hamarosan be is jutnak majd: a fent tartózkodók csőrök csattogását és karmok sikolyát hallják, szárnysuhogás mellett, de széttört tárgyak pixelhangjait még nem. Egyelőre.

Eközben jópár perc eltelik, mire a céhházba is érkeznek ellenfelek: egy fémes pajzs céhikonú, jópár főből álló csapat érkezik; vezetőjük - egy kardforgató - higgadtan méri fel a terepet és szegezi pillantását és kardját egyenesen a barikád felé.
- Teleportáljatok el és a Steel Cold nem fog pixelt ontani - közli az egyébként jóvágású fiatal férfi, hét céhtársa pedig bólogat hozzá. Közben befut pár íjas céhjelvényű játékos is, erősen megcsappant életcsíkkal, két újabb pajzs ikonú mellett.
- Hékás, mi voltunk itt előbb! - szegezi lándzsáját az ellenlábas céh egyik tagjának, aki csak arrogánsan félrelöki azt. Vajon mi történhetett a céhkertben? Egy a biztos: a két, veletek szemben álló céh nem épp barátságos egymással, habár a Steel Cold elsősorban rátok fókuszál.
Megfutamodtok, vagy harcba bocsátkoztok? És mi lesz az emeleti támadókkal? A kezdeményezés a tiétek.

ellenfelek:


További tudnivalók ITT.
Határidő: 2020.07.23. 23:59
/Daneet nem írtam bele az eventbe/

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Júl. 20 2020, 17:36

Eiki megoldotta gyorsan a taktikát: eltorlaszolt minden ablakot és ajtót, a főbejáratot kivéve, hogy irányítani tudjuk a támadók hullámát, s mindenki a lépcsőnél lesz, hogy összpontosuljon egy pontba, mivel Sakuzonál van minden a céhbankból. Így utólag visszagondolva nem is baj, legalább nem kell a bankot védeni.  Szép és jó, de… ÉN KERÜLTEM A LEGELEJÉRE EGYEDÜL!!! Hát ez hol fair?! S nyolc óra után hallani lehetett valamit.
- Gyerekek, megjöttek! - nem is kellett volna mondanom, mert megjött az egyik céh tagjai. Nem értem, hogy tud a vezetőjük nyugodtan közölni, hogy teleportáljunk el innen. De úgy tűnik összekaphattak a másik támadó céhhel, mert azok is megjöttek, s nem voltak éppen jóban a pajzsosokkal. S három kardforgató jött a lépcsőn!
- Öhm… segítség…! - nyikkantam meg alig halhatóan, hogy az ellenség ne hallja, s a pajzsomat magam elé tartom, hogy megvédjem magam.


//Egyelőre nem támadok. Felszerelés adatlapon található, Zerios gyűrűje 4# nálam van, de nincs felvéve, Észlelés és Nyomkövetés (mindegyk 1-es) aktív

_________________
Unity Base Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Hétf. Júl. 20 2020, 20:29

Eiki mondjuk tök hiába várta, hogy Simeonék nyugton maradjanak, de ez az izgága lány, akit a bossokon láttak, szintén ugrabugrált és ez halk nevetést csalt elő a srácból: mindenki olyan feszült volt, jó volt ilyen arcokat látni! Simeon rávigyorgott Mikora és kezét pacsira nyújtotta felé:
- Üdv közöttünk! - nézte meg magának a céhjelvényt és tényleg, tényleg már alig várta, hogy történjen valami! És mostmár új tagjuk is van! Ekkor kopogtattak, Simeon pedig kíváncsian kukkantott ki Eiki háta mögül (Tengerszem pedig lábai között), hogy ki érkezett. Ugye Chan lesz az? Simeon rögtön elszontyolodott, amikor a cicafüles lány helyett egy kapucnis játékossal találta szemben magát és hamar vissza is ment a helyére. Persze tudta ő, hogy Chancery nem jön vissza, de... azért reménykedett. Még mindig reménykedett. Az idegeneket aztán beengedték - Simeon rájuk is mosolygott, habár a megszokottnál visszafogottabban - és a sípját kezdte el forgatni a kezében, úgy hallgatták vezetőjük beszédét. Simeon csak fél füllel, Tengerszem pedig élénken és motiváltan. Az idomárfiú azért látványosan felhúzta az orrát a Sakuzos megjegyzésre, de inkább nem szólt semmit: ha a harcművész is itt lenne, még ennél is erősebbek lennének! Az itemeket meg ki lehetett volna rakodni valahova arra a telekre vagy mire, ő meg jöhetett volna vissza a barátainak... vagyis a látszólagos barátainak segíteni. Durcásan fonta karba a kezeit és bámulta inkább az ajtót, míg meg nem hallotta a nevét.
- Mi segítünk, igen! A Fény Lovagjaira számíthatsz! - vigyorgott aztán rá a harcosra és egy csapásra el is felejtette az előzőeket: inkább azon tanakodott, mire is gondolt Eiki pontosan státuszjelző alatt, de... azt majd Seishin figyeli. Bizony! Még bólintott is és izgatottan foglalta el a helyét, maga mellett egyetlen polipjával és várták az első érkezőket.

Joey figyelmeztetésére aztán csillogó szemekkel nyújtogatta a nyakát és hamarosan meg is jelentek többen is! Tengerszem odakúszott Joey mellé és onnan figyelt, miközben Simeon csak arra várt, hogy elinduljon a harc.
- Ne aggódj - vigyorgott rá Seishinre, Joey nyikkanására viszont vidáman nevetett fel és trappolt a lovagsrác mögé.
- Amíg fönt minden okés, itt segítünk! - jelentette ki - Tengerszem, jöhet amit megbeszéltünk - guggolt le polipja mellé, hogy a felfelé igyekvő kardforgatók még véletlenül se hallhassák meg a naaaagy taktikázást. Aztán Tengerszem felemelte egyik csápját és ha sikerült, egy narancsszín fénynyaláb jelent meg és ölelt körbe mindenkit, aki a partyjukban volt - Itt úgyse juttok át bleee Razz - jelent meg Simeon feje Joey pajzsa felett és nyújtotta nyelvét a három ellenfélre izgatottan - Tengerszem, csapatmunka! - mondta aztán és amint a kardforgatók elég közel értek (meg Eiki is ilyesmit mondott nekik, hogy várják meg), Simeon felugrott a kuporodó lovagsrác ölébe és onnan vetette át magát a "palánkon". De persze ez csak az elterelés volt! - Tengerszem ugyanis eközben a pajzs alól dugta ki fejét és négy csápját és próbálta elgáncsolni vagy megragadni az ellent, akik így remélhetőleg jól elestek a lépcsőn és még fel is döntötték egymást! Ezt kihasználva pedig Simeon vágott oda a sípjával a középsőnek (amelyik lábára petje először rátapadt) és ha még volt alkalmuk rá, úgy másodszor is (vagy egy másik kardforgatóra is).
- Jó gurulást! - nevetett aztán és uzsgyi, már iszkolt is vissza a pajzs biztonságos védelme mögé.



Tengerszem gyorsaságbuffot aktivál: ha sikerül, mindenkinek +43 gyorsaság!
Aztán Tengerszem Joey pajzsa alól próbál támadni és lelökni-kigáncsolni a közelebb érő kardforgatókat, mielőtt támadhatnak és eközben Simeon is a síppal sebzi őket, először a középsőt és ha még tudják, akkor vagy azt elpixelezésig, vagy a többit támadják - mindig azt, aki közelebb van! Bármelyikük talál, mindketten betalálnak! A felső sor lesz Simeon, az alsó Tengerszem, hogy a támadáspár követhetőbb legyen Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 20 2020, 20:29

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4767250438_224285ea8b_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4767250438_224285ea8b_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base 4767250438_224285ea8b_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Hétf. Júl. 20 2020, 21:44

-Nyugi Eiki, nem fog bajt okozni. Ismerem egy kicsit.- Igen egy picit valoban ismertem az idegent. Egy fura küldetésen találkoztunk ahol beteg volt mindenki. Annak már jó ideje, azota alig változott valamit. Akkor se volt egy ceh tagja, és most sem.
Na jó ez nem jelenti azt idő közben nem lett az. Csak egy csel miatt kilépet. Nem úgy ismertem meg akkor ilyen cselhez folyamodna.
-Jó ötlett volt a deszkázás, igy nem tudnak talán bekeriteni minket. Egyenként könnyebb lesz megküzdeni velük mint csapatal.- Elfoglaltam a kijelölt helyem, közben sajnaltam picit úgy elejtettem szegény Joeyt. Még szerencse itt nincs fájdalom érzet. Remélem ez igy is marad, nem jön valami eszement esemény megint. Egy mondatbol tudtam itt vannak a támadók.
-Egy mindenkiért mindenki Unityért!-Kiáltottam hangosan és mérgesen. Mérges voltam mert ezek azt hiszik betolakodhatnak az othonunkba.

/Meg porbálok buffot használni Ceh tarsaimat segitve, támadok.
Képeség:  Hoemasu / Üvöltés (aktiv)
Buff képeség, ami három körön át aktiv. Két kör után újra aktiválható a képeség.
Elüvölti magát Seshin, térdeitől lefelé indulva vöröses köd szerű aura jelenik meg. Amig a képeség aktív úgy tűnik mintha a köd lassan gomolyogna mozogna minden mozdulatnál. Mindenki, akin a képeség aktív szint/3 erő növelést kap./


A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 21 2020, 14:07-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 20 2020, 21:44

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Unity Base 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Hétf. Júl. 20 2020, 21:46

.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 20 2020, 21:46

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Júl. 23 2020, 09:55

A helyzet igen hamar rossz irányba kezdet haladni és látszólag nem igazán voltunk abba a szituációba, hogy nagyon tudjunk ezen másítani. Rengetegen rohanták le a csarnokot és nem segített az, hogy egyelőre csak hárman indultak el előre. Végig mértem gyorsba a helyzetet és kiadtam az utasítást azoknak, akik nem igazán tudnának időben reagálni.
- Joey, ne csak állj, támadj vissza vagy képességet használj, esetleg kristályt, potit, vagy mérget. Ha hagyod! – szólok a fiúra, majd a többiek felé fordulok – Simeon, Sei, maradjatok hátul amennyire tudtok, ha támadtok is, mindig húzódjatok vissza, illetve valakinek gondoskodnia kéne a fenti vendégeinkről, hogy megbizonyosodjunk róla, hogy ott nem törtek-e be. Nem lenne jó, ha lerohannának. Chara kérlek menj fel és  ellenőrizd le. Miko ha tudsz támadd meg a támadók fegyverét és őket is püföld meg ha tudod.
Mondom, majd én magam is akcióba lépek.


// képességaktiválás, siker esetén az engem célzó buff/debuff hatások duplázódnak.
Amennyiben a gyorsi buf nem él: 1x támadok (nincs CSP fogyasztás) 4x támadok 1x pihi /1.sor/
Amennyiben Simeo gyorsi buffa érvényesült (sikeres képességgel a gyorsim +86): 5x támadok 1x pihi 2x támadok 1x pihi 2x támadok 1x pihi 2x támadok 1x pihi /2.sorral kiegészítve/
Annyit támadok, amennyiszer csak lehetséges addig míg a célpontom el nem pixeleződik az első két csapás esetén úgy intézve, hogyha a sebzésem sárgába vagy vörösbe repítené az illetőt, úgy a másik csapásom már mást céloz, majd visszatérek az eredeti célpontomra.

Sebzésem:
Sikeres képi aktiválás esetén:
225 + 40 (harcos buff duplázva + kristálybuff duplázva) az első két csapás erejéig, onnantól pedig csak 225.
Sikeres képi + Sei akvitálás esetén:

225 + 40 + 24 (harcos buff + kristálybuff duplázva + Sei buff Simeon által 1,5x-ezve, általam meg duplázva) az első két csapás erejéig, onnantól csak 225+24

Sikertelen képi aktiválás esetén:
206 + 20 (harcos buff duplázva + kristálybuff duplázva) az első két csapás erejéig, onnantól pedig csak 206.

Sikertelen képi + de sikeres Sei akvitálás esetén:
206 + 20 + 12 (harcos buff + kristálybuff duplázva + Sei buff Simeon által 1,5x-ezve, általam meg duplázva) az első két csapás erejéig, onnantól csak 206+12

Célpontjaim: A jelenleg legtöbb életponttal rendelkező kardforgató, sikeres találat esetén pedig az ismételten legtöbb HP-val rendelkező a 3 közül, majd őket támadom addig míg el nem pixeleződnek, és utána váltok. Amennyiben mindhárom személyt kiütöttem, a Vezért támadom meg, ha nem húzódnak hátra. Ha megpróbálnak körülvenni, azonnal hátra vonulok. Amennyiben támadások nyomán az életcsíkom megszakítás nélkül csökkenne, a permensem nem enged OHKO-zni. Felállás ügyileg Joey előtt állok meg a harc végén. //


A hozzászólást Tsujimoto Eiki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 23 2020, 10:00-kor.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 23 2020, 09:55

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767250438_224285ea8b_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Unity Base 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base 4766612103_86ee832108_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Csüt. Júl. 23 2020, 10:56

Wii egyszerűen alig bírok magammal kivárni, hogy mi a fene történik. Szinte alig bírok magammal. Így mikor mint valami puskagolyó, úgy lendülök előre. Úgy voltam vele, hogy megbízok a többiek harci tudásában és inkább belelendülve a csatába egészen a sűrűjéig megyek. Mielőtt azonban elérném a három fővel hadakozó csapattársaimat lekapom Eikichi övéről az egyik Kristályt.
- Ezt kölcsönveszem! – kiáltom utána, majd a lépcső faláról elrugaszkodva az Ugrás jártasságomat kihasználva az egyik csillárhoz szökkenek,  majd megkapaszkodva rajta, rárakom a Nyálkusz kristályt. Végül felhúzva magam lábammal lefelé erőt kifejtve az egészet lendületből az ellenfél csomópontja felé próbálom rúgni, hogy a becsapódó csillár kissé szétszedje őket, a becsapódás pillanatában széttörő kristály pedig nagy eséllyel szét fog trutyizni mindent. Ezt kihasználva zuhanó repülésbe indulok meg az ellenfél vezére felé, majd megsimizve lábkötésemet inkább új fegyvert hozok létre a kezembe.
- Ingyen ölelés!!!!! – kiáltom jóízűen, kezembe egy nyitott vasszűzzel, mellyel a vezér felé száguldok, ha minden jól sikerül.
Ha sikerül a becsapódás és a pali a szögek közé szorul, Súlyemelésemet bevetve fürgén megpróbálom rázárni az ajtót és lelakatolni. Amennyiben sikerül, úgymegtörölve kicsit a homlokom fújok egyet a nagy eséllyel teljes sokkban lévő szünet alatt.
- Pfuuuuuh… Mindig is szoktál mondani, ha szúr az oldalad, egy kis akupunktúra az segít a lazításba.
Végül, felkapom a Vasszűzet, majd Súlyemelésemmel meg-megtartva kezdem el csépelni az ellenfeleimet.
- Egy bájos, a doki által túlzásba vitt vastablettákat fogyasztott hölgy keresi élettársát, jelentkezni arclenyomat alapján. – mondom, két csapás közt nevetve – A jelentkezőnek tudnia kell, hogy a hölgy jelenleg állapotos. A baba egészséges 30-as éveiben lévő férfi, ám ha nem sietnek a dokik kiszedni, akkor abból abortusz lesz!
Nem igazán válogattam, hisz jelenleg kicsit problémás volt csapkodni, mindenesetre nagyon mókás volt ez a furcsa helyzet és előfordulhat, hogy saját főnökükkel verem éppen agyon őket.


// 5x támadok 1x pihi 2x támadok 1x pihi 2x támadok 1 pihi

Alapjáraton 10 SP-m van, de találatokkal +0.1 SP-t nyerek, illetve jár +10 gyorsaság a Békanyál Kristály miatt., ezért dobtam többször Very Happy kitudja mennyit kapok xd

Minden mást a postomba írtak szerint cselekszek Razz Akik megpróbálják blokkolni a vasszűz csapását, vagy a fegyver csak érinti az övéjéket, akkor a fegyverük vasszűzzé változik, a vasszűz olyan nehézzé lett létrehozva, hogy csak 2-es Súlyemeléssel tudják csak megemelni (ha lehetséges ez, ha nem akkor csak sima vasszűz xd) //


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 23 2020, 11:12-kor.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 23 2020, 10:57

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base 4766609959_af0c0eb7c7_s  Unity Base 4766610511_dda12706fc_s  Unity Base 4766612103_86ee832108_s  Unity Base 4767250438_224285ea8b_s  Unity Base 4767250438_224285ea8b_s  Unity Base 4766612103_86ee832108_s  Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s  Unity Base 4766610511_dda12706fc_s  Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 25 2020, 18:51


1. hullám, második kör

Kicsit talán túl sokan is tömörültetek be egy helyre. A három kardforgató elindul felfele és igaz így már sok hely nem marad a társaiknak, de ti sem tudtok egyszerre odaférni... de nem is kell, igaz?
- Mi a...? - hökken meg a középső kardforgató a pajzs alól előbukkanó csápokra és hála az idomár és pet csapatmunkájának, Simeon támadása teljesen váratlanul éri. Nem mintha zavartatná magát, ő... még mindig a pajzzsal van elfoglalva - Főnök, főnök! Ennek a lovagnak egy csáp nőtt ki a pajzsából! - fordul hátra és elég csak egyetlen legyintés Tengerszemtől, hogy ijedten és menthetetlenül zúgjon le a lépcsőn, elsodorva közben egyik társát is. Látva két céhtagja ügyetlenkedését az utolsó, lépcsőn maradt ellenfeletek még gyorsan elhajol a harcos duó támadásai elől, majd még épp van ideje bekukkantani a felette átugró Miko szoknyája alá (és egy jólesőt füttyenteni), mielőtt a csillár lezúdul a lent kialakult csoportosulásra. Teljes a káosz. Többen beszorulnak a nyálkába, az ügyes harcművész lánynak pedig az átváltozó fegyverével sikerül olyannyira meglepnie az eleddig higgadt vezetőt, hogy amaz hamar bekerül a vasszűz fogságába - igaz becsukni több okból nem tudod: az első és talán a legszembetűnőbb, hogy, hát... a vezetőjük kardja is vasszűzzé alakult időközben, és bizony most egy csukott bádogdoboz kandikál ki a te félig nyitott bádogdobozodból, nem mellesleg pedig a lovag is megpróbálja szétfeszíteni a dolgot puszta kézzel, ellene dolgozva a törekvéseidnek. Eközben ér pár támadás, de még mindig az értetlen összevisszaság uralkodik a lépcső alján; egy-egy nyílvessző el is suhan a fejetek mellett, hogy célt tévesztve a falba fúródjon. A háttérben a vadkutya pet folyamatos ugatása hallatszik; többen káromkodnak és fentről egyre hangosabban halljátok az ablakzárak törését.
De vajon kihasználjátok-e a Miko és Tengerszem által okozott zűrzavart? Vagy maradtok a lépcső tetején, nem bontva a formációt?
Egy biztos: gyorsan kell cselekednetek, amíg nem rendezik soraikat.

történések:

Miko: 135/82 HP, 120/0 páncél

Unity Base Hpcsikd.php?mod=hp&m=0&n=Kardf
Unity Base Hpcsikd.php?mod=hp&m=0&n=Vezér kardf

ellenfelek:


Határidő: 2020.07.28. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Júl. 25 2020, 19:44

Ezt a mákot! Mikor kikukkantottam, hogy mi a helyzet, Simeon azonnal szaladt segíteni, s az semmi, Tengerszemmel együtt sikerült elérni, hogy olyant nézzen az egyik Kardforgató a pajzsom „extrájára”, mint borjú az új kapura, s le is gurult egy társával együtt!
- Szép volt, nagyok vagytok! Very Happy - dícsértem meg Simeont és Tengerszemet. Utána pedig a harmadik sunyi módon jól benézett a számomra ismeretlen, valószínűleg nem régibe felvett lány alá, mielőtt lezúdult  a csillár, Két vasszűz egymásban (hát ezt hogy???), páran nyálkás trutyiban… Ééés kész a káosz! Már csak a resszkessetek betőrök módjára kellett volna még csapdákat csinálnunk, hogy még nagyobb legyen. Eiki közben szól, hogy csináljak valamit, ne álljak.
- Én javaslom amúgy, hogy nézzük már meg, ki akar az ablakokon bejönni! - elővettem egy Gyógyító kristályt:
- Vasszűzes lány, kapd el! - tudom, szégyen nem tudni a nevét, nem kell izélni! Szóval odadobtam neki (Miko) egy Gyógyító Kristályt, hogy legyen HP-ja. S támadok is, ha már kérték.


//Helyzet a következő:
Dobok Mikonak egy (1x) [T2] Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt) tárgyat, hogy tudja magát gyógyítani.
5x támadás kísérlek mérni arra a Kardforgatóra, amelyik Mikor mellett van talpon (az eredetileg bal oldalit)


A hozzászólást Joey Chrome összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 25 2020, 19:53-kor.

_________________
Unity Base Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 25 2020, 19:44

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Hétf. Júl. 27 2020, 14:16

Simeon hevesen bólogatott Seishin felkiáltására és követte a példáját, hamarosan pedig már Joey pajzsa mögül ugrott elő, hogy Tengerszemmel együtt lelökje a feléjük igyekvő kardforgatót a lépcsőről. És sikerült!
- Köszi! Very Happy - felelt Joey dícséretére és pacsira nyújtotta a kezét, a csápos pajzson viszont nem tudta nem elnevetni magát. Közben Miko is előrelendült, a srác pedig csak tátott szájjal bámulta a mutatványt, a megjelenő vasszüzet és a lépcső alján eluralkodó káoszt - felfelé görbülő ajkakkal.
- Igenis! - nevetett rá Eikire és szorosan Joey mögött haladt, maga mellett Tengerszemmel, aki igencsak büszke volt az eddigi teljesítményükkel. Igaz a képesség nem sikerült, de majd... majd legközelebb! - Tengerszem, petsokszorozás! - kiáltotta aztán az idomár, mert Miko ott volt a kupac közepén és az életcsíkja már majdnem sárga volt! Ezen pedig segíteniük kellett. A fiatalkorú polip csápját nyújtotta Simeon felé, aki igyekezett aktiválni a képességet és ha összejött, úgy pontosan huszonnégy!!! polip jelent meg a csapat körül.
- Mindenkire négy a lentiek közül - nyilatkozott is Simeon komolyan és a polipok szétszóródtak: Mikora, Joeyra, Simeonra, Seishinre és Eikire négy-négy polip tapadt rá azonnal, amíg a maradék négy felcsúszott a fentiekhez és Charára, Pinkura és Jayre tapadtak; Charára kettő is. Simeon rettentő elégedett volt.
- Így - bólintott és végignézett a káoszon, ami ha lehet, a soksok polip megjelenésével csak mégtovább nőtt - Ők megvédenek titeket - magyarázta csapattársainak, majd már nyújtogatta is a nyakát, hogy kit támadjon először.
- Phh-brrph - ajánlotta Tengerszem, Simeon pedig rábólintott és a földön heverő kardforgatókra próbáltak ráugrani és sebezni is őket: ők mentek előre, tehát biztos nagyon erősek lehetnek!
- Seishin, lefogtam őket, támadj! - kérte aztán az idomár a társát és teljes súlyával landolt a teljes életes kardforgatón, miközben a másikat próbálták elpixelezni.


Képességpróba: Petsokszorozás
Ha sikerül: Miko, Simeon, Joey, Eiki, Seishin a következő 3 sebződésének csak 60%-át, Chara a 80%-át, Pinku és Jay pedig a 90%-át szenvedik el.
Utána Simeonék támadják a sárga életcsíkú kardforgatót és megpróbálják Seiéknek lefogni a másikat a lépcső alján. Felső sor Simeon, alsó sor Tengerszem!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.