Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unity Base

+4
Chara
Joey Chrome
Simeon
Strea
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Hétf. Okt. 12 2020, 19:55

Nem tudtam sokat hozzá tenni az eddigi eredményekhez, szégyelltem is magam miatta. Csak annyi időre léptem ki, hogy pajzs és élet pontjaim rendben legyenek. utána pedig vissza a már ki jelölt helyemre. A lépcsőnél helyezkedtem el, Joey elment kicsit körbe néz azt hiszem. Leültem az egyik lépcsőfokra fegyverem le támasztottam és két kézzel markoltam nyelét. Fejem karjaimra hajtottam, megint annyira ügyetlen voltam. Többiek nem lenének egyedül nem tudnám meg védeni a céhet. Itt lenne az ideje végre tényleg összekapnám magam. Annak ellenére nem sikerülnek a dolgok még keményebben kell próbálkoznom. Látni akarom újra, talán csak barátok leszünk és nem több. Én akkor is látni akarom, belesem merek gondolni ő is hasonló bajban lehet. Chakna vállait még én és oroszlán gondjainál is több nyomhatja.
Simeon és Tenger itt vannak a közelemben, de nem érzem úgy méltó lennék arra szóljak hozzájuk. Hihetetlen páros egyébként, lelkesedésük soha semmi sem töri meg. Egy küldetésről sem hallottam volna, ahol ők letörtek volna. Végig akkora energiájuk volt mindig is. Beválom, irigylem őket azért amiért ilyenek.
Visszatérő Joey szavaira csak bólintok, hát akkor várjuk őket tárt karokkal és ki fent fegyverekkel!
-Fiúk, meg próbálok ügyesebb leni ígérem. Mindent bele fogok adni, amim csak van. -Igy van ők eddig mellettem álltak meg védtek mindenkit itt. Most én fogom meg védeni őket bármivel, amivel csak lehet.
Meg szorítottam fegyverem mi közben kiegyenesedtem. Eltörlök mindent, ami fenyegeti őket most és jövőben.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Hétf. Okt. 12 2020, 20:10

Izgi harc volt és bár a HP-m kisé megsínylette a dolgokat, alapjáraton vicceske volt az egész és örömmel álltam a kihívás előtt.
- Ez jó volt! – mondom izgatottan – De amíg nyerünk, csak jó lehet, nem?
Szinte kész adrenalin bomba voltam most, és kíváncsian vártam mi vár még ránk. Nagyjából 5-6 perc várakozási idő után a harcos fiú rám szólt, hogy menjek ki kicsit a biztonságos területre és jöjjek vissza. Nem igazán értettem miért, de hát ő a főnök, vagy legalábbis eddig ő utasítgatott, így nem panaszkodtam. Kifutottam és meglepve veszem észre, hogy az életem szépen lassan kezd helyre állni. Mármint nem a sajátom, engem már semmi sem képes rendbe hozni, hanem a HP bar-om. Végül megpróbálom aktiválni az egyik képességemet, hogy ne kelljen ezzel később foglalkoznom. Közben volt egy nagyon jó ötletem! Mikor visszaértem a többiekhez megsimogattam a fegyveremet, mire amaz egy nagy szekrénnyé változott, akkorára hogy azt még pont elbírjam. HUHU!!! Így el tudom rejteni! Egy zseni vagyok! Ahogy végül eltelt az idő, szépen lassan megérkeznek az ellenfelek.
- Főnök, főnök! 4 embert érzékelek sok helyről!
Végül parancsot adott ki és én egy „Aya-Aya” kíséretében a szekrénnyé változtatott fegyveremet oda rakom az elé az ablak elé, ahonnan érzékelek támadást


// kimentem pihenni, míg regenerálódik a HP-m, majd visszamegyek amint ez kész, végül aktiválom a Counter passzívomat, ha tudom, ha ilyet nem lehet, akkor azután aktiválom, miután érzékelem a többieket. Az átváltoztatott fegyveremet az egyik ablakba rakom, ahol érzékelek támadót, így ha megtámadja az ő fegyvere is átváltozik szekrénnyé //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Okt. 12 2020, 21:03

Végül meglett valahogy. Nem mondom, hogy túlságosan happy vagyok, ahhoz túlságosan komor most a hangulatom, viszont ahogy látom a többieket egyelőre nem viselte meg annyira a harc. Miután Joey elindult kifelé, ráhagytam, hogy tudja mit csinál, viszont Mikot gyors utasítottam, hogy menjen ki addig, míg regenerálódik a HP-ja, majd elnyomok egy pár kristályt. Míg a többiek szusszantam, addig én felmentem a felső csapathoz és segítettem a szekrényeket a lépcsőhöz tenni úgy, hogy csak le kelljen lökniük, ha úgy adódik. Mindeközben ezen felül kiadtam nekik, hogy egy akkora lábosba amit elbírnak forraljanak vizes cukrot és borítsák bele a lábosba és ha támadás ér minket, ha csatározást hallanak lentről, akkor hozzák oda a lépcsőhöz. Ebbe a világba is létezik olyan dolog, mint a cukorszirup, és a főzés is jóval egyszerűbb és gyorsabb. A ragadós, nyálkás cukorszirup pedig tökéletes arra, hogy valakit hosszú időre kicsit kiüssünk a forgalomból, hisz amíg nem puszta földet ér az étel, addig aktív marad. Végül mikor az egész elkezdődik, csatlakozok lenn Mikohoz.
- A többiek maradjanak a lépcsőn! – utasítom őket – Az első pár támadási kört én tankolom most Joey, amíg nem csúszik a HP-m sárgába ne gyertek elém. Ha a vörös lesz, kérlek védj be.


// Erős Csapat Sebzés Kristály, Rövid Telitalálat Potion, Erős Pajzskristály elnyomva, Lassító méreg felkenve fegyverre, első két támadásra +20 sebzés //

Raktáram:

_________________
Meséléseim leírása röviden:

Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- A Trükkök háza
- A Hóasszony bánata
- A hited útját járva
- Iszapfalva
- Az éppen aktuális boss (ezt könnyen megtalálom, a friss vér szagát kell csak követni)
- 41. Secret Boss
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szomb. Okt. 24 2020, 22:18


2. hullám, első kör

Tehát mindenki felállt és készen álltok a harcra \o/ A szekrények (a rendesek és Metamorph is) bekészítve, a cukorszirup készül és mindenki teljes élet- és páncélpontokkal várja az ellent - akik, nos, nem is késnek sokat: a főbejáraton egy középkorú, pocakos, vörös indikátoros férfi sétál be, mellette két társával; egy fekete köpönyeges alak a céhlogójuk.
- Szóval itt volnánk - néz végig rajtatok a férfi, látszólag csalódottan - Azt hittem, revansot vehetek a múltkoriért, de úgy tűnik mindenki meghalt már, nemdebár? - villantja rátok fogát csúf, kárörvendő mosollyal - A csöndes fiú is a jégsárkánnyal, a szemüveges balek meg az az idegesítő kiscsaj vmi tollas csipogóval. Meg a cicafüles is. ... Senki nincs? - pillant rátok mégegyszer, majd megvakarja a hátsóját - No nem baj. Ti is utánuk haltok - jelenti ki és elindulnak felfele a lépcsőn.
Közben az egyik oldalsó ablakból, ahova Miko a fegyverét készítette, egy vágás, majd egy nagy puffanás hallatszódik, szitkozódással kísérve és ha lenéztek, hát... egy szekrényt láthattok, meg egy árnyharcos srácot, aki éppen próbál kikecmeregni alóla.

történések:

Miko: 135/135 HP, 120/120 páncél
Joey: 115/115 HP, 90/90 páncél

ellenfelek:


Határidő: 10.28. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Kedd Okt. 27 2020, 19:58

Simeon lelkesen állt vissza oda és úgy, ahogyan azt Eiki tanácsolta nekik és onnan, a lépcső közepéről forgatta a fejét hol ide, hol oda.
- De hiszen segítettél! - lepődött meg Seishinen és vigyorgott rá - És most is jók leszünk! - nyújtotta pacsira a kezét a lány felé is, mert azt még ő is érezte, hogy céhtársa valamiért feszült vagy maga alatt van. Pedig semmi gond nincsen! Amíg süt a nap és együtt vannak, az új barátai, addig senki sem foglalhatja el az otthonukat! Közben Joey is visszajött, Simeon pedig izgatottan bólogatott Miko szavaira:
- Igen, én is észlelem őket, egészen pontosan öt embert! - húzta ki magát és nemsokára meg is jelentek az elsők közülük. Az idomárfiúnak egyáltalán nem tetszett, amiket az a pocakos férfi mondott: kissé felfújta az arcát, kezeit összefonta maga előtt és tagadóan rázta meg a fejét.
- Chancery nem is halt meg! Visszajön! - jelentette ki határozottan, ami mögött azért ott volt a szorongás is. Ugye, ugye visszajön? Simeon az ajándékra gondolt, amit Chancery neki küldött, arra a kesztyűre, de még... még bármikor visszajöhet! Akár épp most is! Durcásan pislogott tehát az érkezőkre és egészen addig maradt a helyén, amíg azok meg nem támadták Eikit vagy bárki mást a csapatból: ha bárki is megmozdult volna, úgy Simeon egyik, Tengerszem pedig másik oldalról kerülte Joey pajzsát, hogy megüssék ketten egyszerre azt, aki olyan csúnyákat mondott az előbb. Simeon mondjuk nem ismerte azokat, akiket említett a férfi, de megjegyezte magának, hogy kettejüknek is volt sárkánya, ami biztosan szuper lehetett! Ha majd végetér a harc, lehet megkérdez valakit, hogy ők kik is voltak.


Ha az ellen mozdul, akkor támadunk! Bármelyik kocka talál, mindketten találunk. Nem tudom mennyit kell dobnunk, de dobok hármat, az tuti elég lesz! Surprised (Szóljatok, ha nem! Very Happy )
Felső sor Simeon, alsó sor Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 27 2020, 19:58

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Okt. 29 2020, 17:39

Elkomorodok, ahogy a helyzet haladt tovább. Leginkább a kövér pasas szavaira. Nagy valószínűség szerint csak provokálni akart minket, de legyen. Ha ennyire provokálni akar, akkor hagyom, hogy megtegye. Amúgy is az volt a gondolatom, hogy közelharcba rendezem le őket, főleg úgy, hogy egyelőre nincsenek még olyan sokan.
- A kövér első ütése az enyém. Miko te velem jössz, Simeon fedezd a hátunk. Joey és Sei, ti figyeljetek az ablakokra. Ha valaki be akar jönni, akadályozzátok meg. Az első kört én tankolom.
Jelen pillanatban, míg tart a sebzésbuffunk jó dolog leburstölni az ellent, így támadok is. Remélhetőleg képes leszek párat OHKO-zni. Az elegendő morál rombolás lenne a csapattársaiknak, ha a látszólagos vezért képes lennék szétpixelezni, főleg mivel látszólag nincsek tisztában, hogy aki feléjük tart egy glasscannon. És mindenki tudja, hogy nem jó dolog belenézni az ágyúcsőbe.


// Képesség próba, ha sikeres minden buff ami engem ér duplázódik, a harcos buffot is beleértve | 1x támadom a kövért, ha 1 csapástól sárgába vagy vörösbe megy az élete, akkor a tőle jobb oldalit ütöm meg, ha van támadásom, akkor a kövért, majd a jobb oldalra lévőt, majd szétosztom a maradékot, ha még van, ha megpróbálnak megkerülne, elállom az útjukat //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 29 2020, 17:39

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 3 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Csüt. Okt. 29 2020, 17:48

Ahogy hallom, hogy a kint lévő személy fegyvere átváltozik, izgatott YIPIII-vel felugrok a levegőbe. Majd végül ahogy sodródok az eseménnyel, úgy pislogok a három érkezőre.
- Hm? Ti ismeritek egymást? Nekem nem úgy tűnik… akkor nem támadnál ránk! – mondom vádlóan – Te csúnya ember vagy! Hazudni nem ér!
Végül Eiki átvette a vezetést.
- Aya-aye Sir! Követem bárhová! Kihajózni! – kiáltom szórakozottan, ahogy elindultunk – Megmutatom milyen a mágikus ütésem!!!! – mondom, miután Eiki támadása után megcélzom a leggyengébben álló HP-s ellenfelet – MAAAAAGIIIIIIIIIC FIST!
Majd azzal a lendülettel a szekrényt ismét lábaimra létrehozott fáslivá változtatva egy erős rúgás sorozatot intézek a célpont lábai közé. Ha esetleg megjegyezné, hogy ez nem is ütés, akkor kimondom az ikonikus anime szavakat:
- Azért ilyen varázslatos!


// átváltoztatom a Metát simi útján megint lábakon lévő fáslira, majd addig rúgdosom az emberkéket, míg van köröm, vagy HP-juk o.o a Counterem miatt, minden engem célzó támadás esetén dobniuk kell egy koponya/koronát o.o //


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 29 2020, 17:48-kor.

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 29 2020, 17:48

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Csüt. Okt. 29 2020, 22:55

Simeonra pillantok és elmosolyodom. -Többet szeretnék, ennyi nem elég, bántottak itt mindenkit és még most is. -Nem volt észlelésem így többiekre hagyatkoztam. Tenger vagy Simeon biztos kiszagolják kik is vannak kint és hányan, meg Eiki is. Szavaik feldühítettek engem is, igen még vissza tér biztosan. Ő vagy is mi vagyunk a családja és ő a miénk. A barátunk a bajtársunk, olyan személy, amit szavakkal nem lehet körül írni.
Eiki szavaira csak bólintottam, az ablakok. Igyekeztem úgy helyezkedni valaki szeretne bejönni ott előnyösebb pozícióm legyen a támadáshoz. Valamit, már ha sikerül talán tudok tenni a többiekért még így is. Az egyik képességemre gondoltam, ami, ha sikerülne talán némi előnyhöz juttatná a harcoló társaim. Miko talán így csillagok közé repítheti egyetlen mogyoró töréssel azt az izom verebet, aki betört az otthonunkba.


/Nem támadok, figyelem az ablakokat.

Viszont Képesség aktiválás:

1.Képeség:  Hoemasu / Üvöltés (aktiv)
Buff képeség, ami három körön át aktiv. Két kör után újra aktiválható a képeség.
Elüvölti magát Seshin, térdeitől lefelé indulva vöröses köd szerű aura jelenik meg. Amig a képeség aktív úgy tűnik mintha a köd lassan gomolyogna mozogna minden mozdulatnál. Mindenki, akin a képeség aktív szint/3 erő növelést kap.


A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 29 2020, 22:56-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 29 2020, 22:55

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 11 2020, 19:51


2. hullám, második kör

Fuhh. Tény ami tény, nem kell a szomszédba mennetek a csapatmunkáért: amíg Sei és Tengerszem buffja erősít, Eiki parancsnokoskodik és a többiekkel együtt támad. A harcos ifjúnak igaz csupán egyetlen támadása van a meglepően gyorsnak bizonyuló céhvezér ellen, de az az egy is leszedi a páncélját és erős sárgába löki az életcsíkját.
- Ezért még megf... - csikorogtatja a fogát, de nincs ideje befejezni a mondatot: Miko érkezik oldalról és egy pontos rúgással el is pixelezi a döbbent vezetőt. Ugyan egy hátulról előkerülő, hatalmas sasmadár megpróbál beleszállni a rúgásba, de a hihetetlen gyors harcművészt megelőzni esélye sincs: a burok aktiválódik és idomár és petje együtt portolnak vissza a főtérre, biztonságos távolba a Unity céhháztól. Az ott maradt árnyharcos és harcos összenéznek és elindulnak Eiki felé, ám ha Miko kellően szemfüles, bizony észreveheti, hogy a harcos ellen egy második és harmadik rúgásra is futja a lendületből, amivel alaposan meglepi ellenfelét. Simeonéknak pedig, hely híján, marad az árnyharcos: ketten, buffal erősítve egyetlen ütéspárból leviszik erős sárgába annak életét, ám menekülés helyett furcsa, őrült fény gyullad a srác szemében.
- Akkor te is velem jössz, nyálkás polip - vigyorodik el és felizzítja a késeit, ám mivel megbeszéltétek, hogy Eiki tankol, a parancsnok beáll Tengerszem elé és így az árnyharcos őt sebzi meg kétszer is a pet helyett... ezzel pedig pont annyit sebez, hogy leüsse Eiki páncélját, de az életébe még ne sebezzen bele.
- Heeeee? - dönti félre fejét az árnyharcos az akcióra - Akkor te! - csillan fel a szeme és igyekszik lefogni a szőke srácot, mögötte pedig már lendül is a harcos fejszéje és belefúródik Eiki mellkasába, a szép zöld életcsík pedig rohamosan fogy, zöldből sárgába, sárgából pirosba... egészen addig, amíg egy picike piros szösz még marad a csücskében.
És ha az ijedtségből nem lett volna elég, Joey és Seishin szemtanúi lehetnek annak, hogy a fejük mellett alig pár centire suhan el egy-egy nyílvessző. De hogy honnan jöttek és fog-e több is jönni? Hát, lehet el kéne menni a közelből, annál is inkább, mivel odalent a lépcső alján a páros a fejükbe vette, hogy Eikit lenullázzák a következő körben. Ha viszont inkább kinéznétek az ablakon? Semmit sem fedezhettek fel a szemközti épületeken kívül, csak azt, hogy az előbb még egy szekrény alatt kalimpáló árnyharcos eltűnt onnan, ki tudja hová...

történések:

Miko: 135/135 HP, 120/120 páncél
Joey: 115/115 HP, 90/90 páncél
Eiki: 100/1 HP, 0 páncél

Unity Base - Page 3 Hpcsikd
Unity Base - Page 3 Hpcsikd

ellenfelek:


Határidő: 11.18. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Nov. 15 2020, 12:22

Meg is jöttek az ellenfelek, akiknek a vezetője, már ameddig harcolhatott, úgy tűnik, ismeri minimum Chancery-t, de minket is ki akar nyírni! Komolyan, én speciel mit tettem a dagadék ellen, mi?? Na de az események gyorsan lezajlottak: valaki az álszekrény alá esett, a kövér kiesett, hatalmas csapatmunka, éljen! Na de!! Eikit majdnem kiütötték, s kis híján 1 Hp-ja maradt, ha jól látok! S ráadásul majdnem fejbelőttek engem is meg Seishin mellett is! S Eiki meg fog halni, ha nem lesz valami! Hirtelenségembe ennyit tudtam tenni:
- GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! – s bevetettem a Leeroy manővert, vagyis hülye fejjel a két ellenfélre vetettem magam, hátha legurulunk együtt a lépcsőn, s lesz idő Eikinek gyógyítani magát.

- Valaki segítsen Eikinek!

//amit Joey csinál:
Ráugrik Eiki támadóira, hogy Eikinek legyen ideje gyógyulni

_________________
Unity Base - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Kedd Nov. 17 2020, 19:56

Reméltem sikerül a képeség aktiválásom, sikerült is Simeonéval együtt. Ez igy tökéletes, most hátvádként ennél többet nem tudok tenni egyelőre. Eikinek és Mikonak ez a kis plusz stat nagy segítség talán. Eikit ismerve tudom, következő mozdulatával elfogja söpörni ellenfelei javát. Egyszer láttam harcolni azt hiszem és tudom elég durva a sebzése. Miko és Simeon se piskóta ők is osztják a pofont rendesen. Az ellenfél pedig kis majom módjára rázza is azt a bizonyos fát. Nincs hallgatódzás jártasságom, de még igy is hallottam a fejem mellet elsüvítő íjvessző hangját. Itt aztán tényleg nem viccelnek! Ami azt illeti eddigi hozzá állásom nem volt az igazi. Vagy csak most kezdem igazán elveszteni az eszem? Bankból kivett tárgyat Gyógyító Kristály veszek elő és Eikit célzom vele. Közben pedig meg lengetem a fejszém az ellenfele irányába. Izgatottságomban pedig hangosan kiáltom-Swich- Ha eltalálom az csak jó, a figyelme rám fog terelődni talán. Akár, hogy is történjék legalább lesz egy kis ideje gyógyulni. Az is lehet Joey manővere elsodorja és nem lenne szükség az én közben járásomra. Jobb a dupla biztositás, az én páncélom még fullos 1 talán két beszerzet támadás nem lesz gond.


//Cselekvési sorrend:
1 Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt) Elhasználok Eikire. Majd támadok Eiki elé helyezkedve az őt támadót célozva így megvédve Eikit.//


A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 17 2020, 19:57-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 17 2020, 19:56

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Nov. 18 2020, 16:50

Minden a terveim szerint ment, és mivel nem igazán tartottam attól, hogy netán meghalhatnék, tekintve, hogy egyrészt védve voltam kristály által, másrészt a rendszer jelezte, hogy aktív a permanensem, így nyugodtan vonultam be a frontba. De úgy tűnt a többiek nem igazán voltak tisztában a képességemmel, pedig aki ismer engem, az tudhatja, hogy a permansem mire jó. Hagyom, hogy mindenki tegye azt, amit jónak lát, a formációt amúgy is kidobhatjuk már.
- Miko a tiéd az egyik íjász, intézd el. Simeon tiéd a másik, keresd meg! – adom ki az utasítást a nyugodtan viselkedő személyeknek – Simeon ha tudsz kérünk gyorsi buffot.
Mondom, majd végül a visszafordulok a kettős felé, és ha valamelyiket nem sikerült ki KO-zni, úgy befejezem egy-két ütéssel, majd egy potizással.


// megpróbálom megölni azt, aki még életben marad a duo után, majd Erős akarat potion. +40 HP +20 CSP A sebzésem 5%-ával megegyező HP-t gyógyulok. (elvileg csak az Életet befolyásoló buffokat nem kapom meg duplán, amennyiben a HP-t igen, úgy Sei, a potion és az önhealem 2x mértékben gyógyít) //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 18 2020, 16:50

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Szer. Nov. 18 2020, 16:59

A vezető úgy látszik nagyon kevés HP-n maradt életben, hála hősiességemnek, azonban életben maradt. A gonosz emberkét is sikerült elpixelezni és bár nagy eséllyel biztonságban van, legalább nem fog visszajönni! Talán. Ahogy végül elindulnék folytatni a harcot, meglepődve figyelem, hogy Eiki az íjász után küld.
- Aye, Aye Sir!
E nyomán pedig a legközelebbi ablakon kisurranva máris aktiválom a távolsági támadás képességemet, melyet ha képes vagyok aktiválni, akkor übermenő módon leszek képes távolsági párharcot vívni ellenfelemmel, akit ha megpillantok, vagy érzékelem támadását, úgy a támadását támadva próbálom kivédeni légrúgásommal a lövedékeit, hogy visszatámadjak, amennyiben többször vagyok képes támadni mint ő.
- Túl nagy ez a város kettőnknek! Döntsük el ezt lövész párbajjal, arg! - mondom közben cowboyosra véve a hangsúlyt, némi kalózkodással.


// képességpróba, ha sikeres, a támadásaim távolsági támadásnak fognak működni és szélpengéket rúgdosva próbálom szétrúgni a lövedékeket célozva, ha tudok még rúgni, miközben az ellenfelem már nem képes, úgy őt támadom. A támadások teljes sebzésemből sebeznek, de a találati hatásokat nem proccolják, így ha fegyverét is találom el, úgy akkor se változik át a fegyvere. Ezenfelül minden köröm kezdetét automatikisan elvesztek szintem felével megegyező MCS-t //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 18 2020, 16:59

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 3 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Csüt. Nov. 19 2020, 18:12

Simeon tátott szájjal nézte, ahogyan a megmaradt ellenfelek egykettőre leviszik Eiki életét, egészen a piros zónáig. Még pislogni is elfelejtett, céhtársai viszont gyorsan reagáltak és hamarosan a harcos vezető meg is mondta, mit kell csinálniuk.
- Tengerszem, akkor gyorsaságot! - zökkent vissza a fiú a harc menetébe, de kicsit azért még mindig ijedten szemlélte a kialakuló összecsapásokat előttük; Joey és Sei közbeavatkozását és Eiki ütéseit. Őnekik viszont az íjászt kellett megkeresniük, így ha Simeon úgy látta, hogy idebent ezt már elintézik a többiek, újult lelkesedéssel robogott ki az épületből, hogy észlelésükkel megkeressék az íjászt, aki kintről támadta céhtársaikat.
- Gyere elő és harcolj! Odabent már mindenkit legyőztünk! - ordította bele a semmibe és forgatta meg fegyverét, harcra készen. Persze ha még maradt bent bárki, aki árthatott a harcosnak, úgy Simeont nem igazán érdekelte az utasítás; akkor őket támadták elsősorban - ha viszont nem, izgatottan várta, mikor bukkan elő az íjász és készült egy-két újabb képességgel ellene.


Tengerszem gyorsaságot buffol, aztán ha nem maradt bent életben senki, úgy kimennek a kertbe megkeresni az íjászt, ha viszont maradtak bent ellenfelek, úgy azokat támadják csapatmunkával. Felső sor Simeon, alsó sor Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 19 2020, 18:12

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 3 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 3 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 09 2020, 12:07


2. hullám, harmadik kör

És Joey berobban! Az ellenfél olyannyira nem számít erre a fordulatra, hogy a lovag sikeresen ledönti őket a lábukról és bizony gurulnak is hátra pár lépcsőfokot. Ekkor jön Seishin, aki egy pontos találattal lenullázza a harcost, akinek megmukkanni sincs már ideje. Miközben Simeonék kiszaladnak, Miko pedig fel, Eiki a megmaradt árnyharcossal is végez az előtérben, idebent tehát szabaddá válik a tér, mindenki biztonságban.
Hogy mi történik odakint? Miko az ablakból, sikeres képességgel hárítja az esetlegesen felé érkező nyilakat, de az első visszatámadása után azt veszi észre, hogy ellenfele eltűnt a közelből. Csak a hűvös szél fúj befelé az ablakon, mozgást a harcművész lány nem érzékel... És, nos, az ablakok felől Simeonék sem. A páros ellenben valami közelebbit igen és hála az Észlelésüknek, még idejében reagálnak a rájuk támadó árnyharcosra: mire amaz beléjük márthatná a pengéit, csapatmunkával hamar lenullázzák őt is.

Csönd. Úgy tűnik mindenki elmenekült vagy kiburkolódott a céhház területéről.
Itt az ideje pihenni... vagy még túl korai?

történések:

Miko: 135/135 HP, 120/120 páncél
Joey: 115/115 HP, 90/90 páncél
Eiki: 100/60 HP, 0 páncél

ellenfelek:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 09 2020, 12:24


Gratulálok! Teljesítettétek a második hullámot!
Az óra hátralévő részében már senki sem téved a céhházatok környékére.

A menekülésre kényszerített játékosok minden esetben hagynak maguk után aranyat, ami érintésre a céhbankba kerül, ám akiket lenulláztok, azoknál egészen más a metódus. Elsőre talán fel sem tűnhetett és ennek több oka is van: először is azért, mert az utolsó csapást bevivő játékosnál jelent meg csak a pár szavas felirat, másodszor pedig, az is csupán 1 másodpercig volt jelen a látótér jobb alsó sarkában.
A szöveg a következő: "Loot hozzáadva a céhbankhoz. Előnyjog fenntartva."
És hogy ez mit is jelent pontosan? Minden elpixelezett ellenfél után aranyat és emellett a játékos egy vagy több véletlenszerű itemjét is megkaptátok, amit elsősorban az utolsó csapást bevivő játékos vehet ki a céhbankból. Persze az előnyjogról le lehet mondani, így ha az azt élvezőnek nincsen szüksége az itemre, úgy minden más céhtagja is kiveheti azt.




A második hullám jutalmai:

2100 arany

Miko: [T5] Kaméleon Köpeny +2[2K] (+2 kitartás +25 speciális képesség +25 páncél)
Miko: [T5] Szamuráj Saru +3[3K] (+14 erő +3 kitartás +14 gyorsaság)
Miko: [T5] Ezüst Tiara +3[3K] (+4 fegyverkezelés +3 kitartás +55 páncél)
Eiki: [T4] Zafírgyűrű +3[3G] (+21 gyorsaság +6 kitartás +3 élet)
Eiki: [T4] Platinum Láncing +3[3F] (+3 fegyverkezelés +10 speciális képesség +30 páncél)
Eiki: [T4] Kényelmetlen Vasköpeny +3[3S] (-2 gyorsaság -1 kitartás +3 speciális képesség +55 páncél)
Seishin: [T3] Pókmintás Köpeny +4[4K] (+14 irányítás +4 kitartás)
Seishin: [T3] Sólyomvezér Sisak +4[4G] (+10 irányítás +4 gyorsaság +20 páncél)
Simeon: [T3] Hajlékony Cipő +5[5S] (+5 kitartás +10 gyorsaság +5 speciális képesség)
Simeon: [T3] Macskaszem Gyűrű +5[5K] (+5 fegyverkezelés +5 gyorsaság +10 kitartás)


Folytatása következik...

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 09 2020, 12:40


3. hullám, nulladik kör

Csönd. Még mindig. Az óra lassan elüti a tizet, sőt, negyed 11 is elmúlt már, mire észlelésetek újra bejelez. Egy csapat játékos igyekszik a kapu felé, kezükben fegyver és könyv, többen szemüvegesek.
- Üdvözlet - int a látszólagos vezető, aki egyébként leginkább egy nyurga könyvmolyra emlékeztet mintsem igazi harcosra - Kérlek adjátok át a könyveiteket, az összeset és akkor nem kell harcolnunk. Máskülönben kénytelenek leszünk erővel elvenni azo...
- ... Igen, úgy hallottuk, nagyon értékes könyveitek vannak! - kotyog közbe egy kislány csillogó szemekkel. Nos, mit tesztek? Átadjátok nekik Chancery gyűjteményét, vagy megvéditek, ami a tietek még akkor is, ha kislányok ellen kell ezt megtennetek?
Meghát... időközben feltöltöttétek az élet-és páncélpontjaitokat is, ugye? Vagy nem?


Határidő: 2020.12.13.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 3 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.