Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Hited útját járva

+2
Chara
The Gleam Eyes
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Május 06 2021, 07:06

-=A hited útját járva=-


Reggel hat óra köré járhat az idő, a legtöbbötök normális körülmények között talán még ki se kelt volna az ágyából, nemhogy önként és dalolva elnézne a mocsaras szint, bűzölgő láptengereire. De mégis itt voltatok, ki ilyen, ki olyan indokból, vagy az is előfordulat, hogy szánt szándék legapróbb morzsájától is megkímélve, csak a vak véletlen sodort titeket ide. Viszont egy biztos. Mindegyikőtökhöz eljuthatott a hír, miszerint egy külön küldetés vette kezdetét a napokban ezen a szinten. Nem sok információt tudtatok szerezni, csupán egy kezdő koordinátát kaptatok, mi épp, hogy csak egy hangyahosszal volt több a semminél. De hát... erről szól a kaland nem? A felfedezés és a kincsvadászat öröme. Mindegyikőtök csak néhány információval tudta csak beérni, melyet néhány segítőkész játékos osztott meg velük. Mia úgy hallotta, hogy a reggelt hatkor a koordinátákon található négyszögletű kavics északi sarkát követve kell eljutni egy szépséges leányhoz. Míg Chara informátora azt állította, hogy a megadott ponttól kiindulva az arctalan fa mutatja az utat követni a banya fészkéig. Egy biztos. Ahogy megérkeztek, mindketten felfedezni vélitek a magatok iránymutatóját: A koordinátán található tisztás közepén egy négy égtáj felé „sarkozott” négyzet alakú kő található. Ezenfelül egy ijesztő fát is felfedezni véltek a kőtől nem messze, mi messzire nyúló kézszerű ágaival Nyugat felé mutatott, az élesszeműek pedig a távoli mocsaras erdő területein belül pedig egy hasonló fát vélhet felfedezni, mi ismételten egy másik irányba mutatott. Rajtatok a sor, hogy eldöntsétek melyik utat választjátok, és hogy egyáltalán kinek hisztek. Egy biztos. Előfordulhat, hogy amennyiben úgy döntötök, rövid találkozásotok nem feltétlen lesz hosszú életű.

Határidő: 2021.05.20.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Csüt. Május 06 2021, 10:13

Arctalan fa... ekkora egy hatalmas baromságot. Egy fának már alapjáraton sincs arca, leszámítva egyes rajzfilmeket. Chara úgy döntött, nem fog törődni a dologgal, egyébként sem kenyere pletykák után kajtatni, őt csak a fejlődés és a pénzszerzés érdekli, miután a fejébe vette még sok-sok hónapja, hogy ideje lenne megindulni a fejlődés útján és talán még a frontot is utolérni. A front viszont tőrt felfele, mint a talajvíz, elvégre ez a dolguk.
Akkor meg mégis...
-Mi a lónak a büdös tökeiért vagyok itt...?
Sziszegte magában halkan, mint valami kígyó, ahogy karba tett kézzel állt a négyszögletű kavics felett és úgy méregette, mint vadász a zsákmányát. Felnézett, de lévén az ő információi az arctalan fához kapcsolódtak, nem is gondolt más megoldásra. Nem volt benne biztos, hogy jól sejti-e a fák helyzetét, ám végülis ez egy játék, simán megprogramozhatták ilyen baromi egyértelműre a dolgot...
Meg egyértelmű az Istennyila, kapásból két fa kétfelé mutat. Kedve támad ledobni mindenét a latyakos földre és inkább hazamenni, de bár Sans sosem volt a haragod fajta, attól viszont fél, hogy csalódást okozzon neki.
Összeszorítja a száját és azóta már elhunyt barátaikra gondol, akik beléptek még velük. Egy egész csapatot szántak a játéknak... és már csak ketten maradtak, plusz egy fővel. Frisk viszont csak nevében az, a viselkedése, a személyisége nem olyan, mint az Elesetté, bár ők ketten ezt bánják a legkevésbé. Legalább van valaki, akire ha kell, vigyázhatnak, még ha Frisk egy ideje nem is jelentkezett már. A neve nincs kihúzva, addig jó.
Chara végül a fák által mutatott irányba indult, legalábbis egy darabig. Ha van bármi, ami megállítsa, akkor megáll és megfordul, hogy megnézze, mi vagy ki volt az. Soha nem vallaná be magának, de nem szeret mindig egyedül menni bármi küldetésre vagy kalandra, de Sans meg sosem tart vele, mivel a hülye barma a karakterhűség okán semmit nem pakolt életerőre, és hiába kerül ki számtalan támadást a képességeivel, elég lenne egyszer, ha az besülne, és pixeleződne el a francba. Ezt meg sem Chara, sem ő nem hagyja.

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Mia Csüt. Május 06 2021, 11:53

Egy hiteltelen forrás által elhintett információtól vezérelve érkeztem meg a 18. szintre. Ittlétem rövid időtartama alatt még nem volt szerencsém ehhez a szinthez és inkább maga tény érződött szerencsének, mint az, hogy most itt voltam. De hát nem volt mit tenni, a különleges küldetések mindig nagy jutalommal kecsegtettek, elvégre a lehetőség gyakran jár veszéllyel. Így nem is bántam, hogy megérkeztem ide.. T1-es felszerelésekben, egy veszélyes környékre. Nincs semmi értelme. Ha nem tudok legyőzni egy ellenfelet, akkor nincs hova fejlődnöm. De mindig ott van a teleport kristály.. Az információt azonban nem tudom hova tenni. Sosem volt jó a tájékozódó képességem, így akár egy térképpel is képes lettem volna eltévedni, az ehhez kapcsolódó fejtörők pedig a rémálmaim voltak, így csak remélhettem, hogy a helyszínre érve találok valamit, ami segít a továbbiakban. Odaérve egy ismerős hátat pillantok meg, jellegzetes viseletéből könnyű őt beazonosítani, még ha az arcát és ég jellegzetesebb szemszínét nem is látom.
- Chara!* Hé, Chara! - Kiáltok utána. Csak ekkor jut eszembe, hogy akár közelebb érve is megszólíthattam volna, nem felverve a mocsár csendes zugait, de a lány is mozgásban volt. Így legalább megállhatott és én utolérhettem.
- Te is ehhez a kőhöz tartasz? - Mutatok az irányjelzőre. - Információkat kaptam, miszerint az északi sarkát kell követni és eljutunk egy szépséges leányhoz.. Gondolom te is ezért vagy itt - mondom el szinte egy szuszra, nagy levegőt véve a végén. - Esetleg mehetnénk együtt. - Nem csak azért mondom ezt, mert nem vagyok elég jól felszerelve, hanem a rejtvényekhez sem értek annyira. - Én.. Nem igazán vagyok jóban a fejtörőkkel. De az egyértelműnek tűnik, hogy merre kell mennünk. - Ezzel pedig meg is indulok északnak.

//*Úgy veszem, hogy a küldetés Az Árnybábos után játszódik, így már ismerhetem a nevét. Ha nem, akkor csak utánakiabálok, hogy "Várj!", majd ha utolérem, bemutatkozok.

Északnak indulok.//


A hozzászólást Mia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 17 2021, 11:29-kor.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Május 16 2021, 20:05

Ryukyu:
Alapjáraton a történések neked is hasonlóan zajlottak, mint a többieknek (lásd fentebb). A te információid azonban szintén mások. A te infóid azt állítják, hogy reggel hatkor követned kell a közeli szitakötő raj táncát, a boszorkány kunyhójáig. És valóban, ahogy megérkezel a megadott koordinátákra, a helyszín közelében fel is fedezel egy-pár csoportba rajzó szitakötőt, kik minduntalan arrébb mentek, mikor megközelítetted őket, és visszamentek, ha újra eltávolodsz. Ha jobban megfigyeled a szitakötők mindig ugyanazt az utat járták le, és látszólag előre megírt pályán mozognak.

Plusz kieg: Kérek mindenkit, hogy a postja végén döntse el merre indul tovább, melyik nyomot követi.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Vas. Május 16 2021, 23:14


A kardforgató újabb „tegyük amit kell” napra ébredt. Mivel a korábbi életében hozzászokott, hogy már korán reggel kezdi a munkát, így most is már a terepen érte a hajnalhasadás. Noha természeténél fogva a biztonsági játékra ment idáig, és a céljai is ezzel vágnak össze, kicsit rossz érzést váltott ki belőle, hogy a felszerelésén egy jócskán túlmutató szintre tart. Azonban a rendelések közben a fülébe jutott egy pletyka, ami elég ígéretesnek tűnt ahhoz, hogy érdemesnek tartsa az utánjárásra. És persze ha gond lenne a szint szörnyeivel, majd egyszerűen elmenekül.

A teleport padról minden teketória nélkül a megadott koordinátára indul. A célhoz közeledve egyértelmű, hogy már megelőzték, de amint felismeri a másik két alakot ösztönösen körbe fordul.
~Szélvész-kisasszony nincs itt.~ veszi tudomásul a harcművész hiányát. Néhány pillanatig figyeli az eseményeket, majd megállapítja, hogy az íjász és az árnyharcos nem ugyanabból a célból érkezett. Egyértelműen másik irányba tartanak, mint amerre neki kell haladni.

Ha a másik két játékos észreveszi őt, akkor köszön, és ha kérdezik beszámol az általa hallott információról.
De ha nem veszik észre, akkor ő nem megy oda hozzájuk mivel senkire sem akar ráakaszkodni. Vagyis csak megy a saját dolgára, és követi a rovar rajt.

A szitakötők fényes kitinpáncéljain élesen csillantak a kora reggeli fények, és mint valami jelzőlámpák vezették Ryukyut, aki csak remélte, hogy nem körbe-körbe fogják járatni a mocsárban. Attól ugyan nem fél, hogy eltéved, mert a minimap segítségével eddig mindig jól elboldogult. Nem is szólva arról, hogy a kristályával bármikor visszatérhet a kiinduló pontra a szinten.
Szóval a félelme nem arról szólt, hogy nem talál haza, inkább arról, hogy csak az idejét vesztegeti, és a pletyka nem több annál, mint aminek nevezik.


//Ryukyu a szitakötő rajt követi.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Május 20 2021, 19:33

Végül bár összefuttok, mindenki a saját útját választotta, hisz az jóval megbízhatóbb volt, mint egy ismeretlen véletlen. Hisz, mind saját magatok jártatok utána a saját magatok által megszerzett útmutatásért, akkor már csak nem lehet, hogy tévedtek, nem igaz? Ahogy azonban mindannyian követitek az általatok kijelölt útvonalat, meglepődve vehetitek észre, hogy ahogy haladtok előre, úgy válik egyértelművé: mindegyik út jó út. És nem csak az, hanem jószerével mindannyiótok pontosan ugyanabban a pillanatban érkeztek meg egy kissé rozoga kunyhó ajtaja elé, annak ellenére, hogy Charanak és Ryukyunak jóval hosszabbnak kellett volna lennie az útjuknak, hisz nem nyílegyenesen jöttek, mint Mia, de valamilyen rejtélyes módon mégis itt találkoztuk ismét. Akár köszöntitek ismételten egymást, akár nem, rövidesen az ajtó nyikorogva kitárul, felfedve az ajtó mögött honoló sötétséget. Látszólag nem hallotok, éreztek bentről semmit se, de végül, ha bemerészkedtek, az ajtó egyszerűen becsukódik, ha mindhárman beléptetek (nem kötelező bejönni). Ha egyvalaki végül megközelíti a belsőbb helyiséget, egy tapsot véltek felfedezni a sötétből, mire a közelben található fáklyák zöld lángokkal meggyulladnak, ám ahogy az égésük stabilizálódik, úgy változnak vissza rendes vörös színbe, mintha semmi különleges nem lenne benne. A szoba viszonylag egyszerű volt, mi elétek tárult. Egy nagyobb dísztelen körszőnyeg borította a parkettát, a szoba falánál egy hatalmas kemence, benne egy üsttel, és rengeteg könyvvel, és növényekkel teli szekrény és láda pihent mindenfelé. De a szoba legkülönlegesebb pontja, talán a körszőnyeg közepén pihenő fotel volt, melyben egy különös nő pihent, ki így köszöntött titeket:
- Üdvözöllek Gyermekeim. Mondjátok csak milyennek tűnők a szemetekben?
Mia számára egy fehérbe öltözött, gyönyörű ült ott, ki gyengéd mosollyal, kedves szemekkel nézett rátok, hangja dallamos volt és vidám, csak úgy sugárzott róla a tisztaság. Keze ölében pihent, míg feje körül csillogó kristályok táncoltak glória vonalban. Chara ezzel ellentétben egy leginkább valamiféle sámánnak tűnő, csapzott hajú, foghíjas rondaságot látott, ki fogatlan vigyorával nem éppen a legkedvesebb látványt nyújtotta, hangja pedig recsegő volt és bántotta fülét. Egyik, karmos keze a fotelbe kapaszkodott, míg másikkal nagy botját tartotta, görnyedt háttal, előre dőlve. Ryukyu egy majdnem hogy alulöltözött boszorkányt vélt felfedezni, ki kaján vigyorral, és majdnem hogy előbukkanó dekoltázzsal, keresztbe vetett lábakkal ült ott, szemében furcsa tűz égett, hangja pedig lágyan, kissé talán „erotikusan” csengett, mintha csak játékra invitálná. Valami borfélét ihatott abból a színarany kehelyből, mit a kezébe tartott. Különös helyzetbe kerültetek az egyszer biztos, de egy adott… mindannyian teljesen mást láttok, hiába néztek ugyanarra a személyre.


// amennyiben Ryukyu csatlakozásával tovább maradtok a helyszínen, nyugodtan megtehetitek, a mesélői attól a ponttól indul, ha elindulnátok. Ha valaki úgy dönt, hogy másik úton folytatja útját a friss érkező nyomán, nyugodtan megtehet //

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Csüt. Május 20 2021, 22:23

//Részemről jó így!//

Amikor mindhárman három irányból hajszálra egyszerre toppannak a kunyhó bejáratához, a kardforgató teljesen elképed. ~Ez meg! Mégis hogy…?!~ de hangot nem ad döbbenetének, inkább csak szerényen biccent a két másik játékos felé;
– Tiszteletem! – Ha találkozásuk okán, valamelyikük felkínálja a csapatba verődést, azt készséggel elfogadja, de ő nem fogja felhozni.
Aztán az ajtó kéjes csikorgással, amitől Ryu hátán a szőr is felállna ha lenne, kitárul. Az ismeretlen és nyomasztó sötét elött állva, a kardforgató gyorsan reagál. ~Azt mégsem hagyhatom, hogy ők kapják az első pofont!~ gondolja ~Elvégre az egyik egy lány, a másik meg egy vézna kölyök~ és belép az ajtón. //off: mivel úgy vélem Chara nem fogja magától elmondani, hogy ő egy lány, és Ryukyunak meg eszébe sem jut, hogy ezt a kérdést tisztázni kéne, így arra számítok a másik küldiben sem fogja megtudni az igazságot a lányról, vagyis azt hiszi hogy Chara fiú.//
– Majd én megyek elöl! – megjegyzéssel kísérve. Odabent viszont már érzi, óvatossága alaptalan volt, és előrébb lép, hogy a másik kettő is bejöhessen. Némi tanácstalan toporgást követően, végül a lángok felcsapnak, és lehetőség tárul elé, hogy felmérje a kunyhót.
Amit lát az nagyjából egybevág a saját elképzelésével, hogyan is kellene kinéznie egy boszorkány házának, azzal az apró eltéréssel, hogy a szőnyeg helyére, ő egy pentagrammát képzelt el, és a közepére nem egy fotelt, hanem inkább egy fekete gótikus trónt.
Mire végez a „felderítéssel” és a nőre téved a tekintete, amaz meg is szólal.
– Dögösnek! – biccent elismerően a kardforgató, elvégre ami a szívén az a száján – De sajnálattal kell közöljem már nős vagyok. – tartja fel jobb kezét, és hüvelyk ujjával megmozgatja a gyűrűsujján pihenő fénylő jegygyűrűt. Igazából nem gondol bele, hogy mit szól a két társa a megjegyzéséhez. Az sem biztos, hogy valójában felfogja, hogy ott vannak vele.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Kedd Május 25 2021, 21:17

Megtorpan, kezeit a zsebében tartva fordul félig hátra Mia felé, arca egykedvű, semmit nem lehet leolvasni róla. Annak ellenére, hogy az imént még vágyott valamilyen társaságra, a lány felbukkanásával rájött, hogy tévedett, köszöni szépen, baromi jól megvan egyedül is. Kicsit kifújja a levegőt, mikor Mia befejezi a mondandóját, és egyik kezével a fák felé int.
-Ahogy érzed, kiscsillag, de én erre megyek. Sok szerencsét.
Int a távozó után, bár ő maga nem indul meg rögtön. Valahol a mocsár másik oldalánál újabb alakot vél felfedezni, de mivel ő is más felé ment, Chara megfordul és követi a fák által mutatott vonalat. Alig egy perc séta után megbánja, hogy nem fogadta el Mia társaságát.
Majd mikor a ház elé érnek, immár hárman, ismét elnyom egy káromkodást, hogy bár inkább egyedül lenne ebben az egészben. Nem lepődik meg azon, hogy egy helyszínre termettek, valahogy nem tartja különösnek, főleg nem egy ilyen különös küldetés kapcsán, de tőlük kicsit távolabb végül egy pálcikát dob a szájába, hogy azt rágcsálva igyekezzen lenyugtatni háborgó idegeit. Hagyja, hogy ők menjenek be először, főleg a lovagfajta, és sereghajtóként behúzza maga után az ajtót.
A hideg is végig fut a hátán, mikor felvillannak a lángok. Továbbra is a többieket követi, majd vállát az ajtófélfának vetve kérdőn megemeli a szemöldökét, mikor meglátja... a boszorkányt.
A kérdés hallatán a többiek felé pillant, majd a pálcika kis híján ki is esik a szájából a döbbenettől, mikor meghallja Ryukyu válaszát. Ismét a boszorkány felé fordul és elmosolyodik; már érti. Mindenki ezek szerint másnap látja, és fejét kissé lehajtva, lehunyt szemmel ő is megadja a választ.
-Számomra úgy néz ki, mint aki végig tolt egy hosszú hétvégi kemény munkát a kereskedelemben. Csapzott, mohás haj, zöld, foszló bőr, romlás és bomlás, ilyesmi. Olyan boszi, akivel a gyerekeket rémisztgetik. Gondolom, nem én látom a valódit.
Nyitja ki szemeit, ahogy szembenéz a különös boszorkánnyal. Nem fél tőle, sőt, még sajnálja is, hogy neki pont ez jutott, de talán okkal. Nem lepődne meg, ha kiderülne, azt látja, amilyen Chara maga valójában. Amivé a lelkét változtatta a szekta, ahol él a valóságban. Fogait összeszorítva, ujjait összefont karjaiba vájva várja Mia, majd a boszorkány válaszát, hogy hogyan tovább.

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Mia Pént. Május 28 2021, 14:00

Kissé csalódottan folytatom az utam egyedül; nem szívesen bóklászok erre egymagam, de nincs más választásom, én a megadott információk szerint haladok. Utam végére érve azonban meglepetésként fogad a lány és a korábban megismert karforgató képe. Nem tartottam kizártnak, hogy a mocsár űzött velünk gonosz tréfát, vagy a küldetés facsarta ki a valóságról alkotott elképzeléseinket, de a végeredmény ugyanaz: három eltévedt, a vörös szemű lány által elmondottak alapján különböző céllal érkező játékos egy kunyhó előtt, amit valami kísérteties erő jár át.
- Nem hittem volna, hogy mégis követni fogsz - mondom a másiknak pajkosan, noha tudom, biztos vagyok benne, hogy a másik irányba indult el. Túl büszke volt ahhoz, hogy másképp tegyen.
Ryukyut követve lépek be a kunyhóba és szólok ismét a mögöttem lépkedőhöz: - És még mindig követsz.
Beérve egy bölcs és kecses lány képe fogad, aki rögtön, mindenféle bemutatkozás nélkül egy kérdést intéz felénk. A kardforgató válaszára alig tudom visszafogni magam, hogy kezeimet az arcomba temessem. Férfiak.. A lány válaszára azonban összeszűkült szemekkel mérem gyanakvóan újra végig a személyt, hátha valami elkerülte a figyelmemet. De nem, a nő továbbra is ugyanúgy nézett ki, ami pedig csak azt jelenthette, hogy mást látott, mint amit én. Vagy a szokásosnál is mogorvább.. Az első tűnt valószínűbbnek, elvégre különböző utakon is értünk ide. Talán nem vagyunk egymás mellett. Ez a "varázslat" azonban megmagyarázta, miért nem köszöntött minket; nyilván már tudta a nevünket és számított az érkezésünkre. Nekem azonban nem volt kedvem a játékaihoz, ahogy ahhoz sem, hogy az én szavaimmal töltse meg hiúságát.
- Nem válaszolok - vetem meg lábam határozottan és készen állok a következményekre, merthogy azok lesznek, ebben biztos vagyok.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jún. 05 2021, 20:17

Szépen lassan, mindannyian betévedtek a poros kis kunyhócskába, remélve a legjobbakat. Eleinte érezhető félelmeitek végül kinél megnyugvást talált, kinél még jobban fokozódott. Azonban ahogy mindannyian a hölgyemény elé járultok és sorra mindannyian megosztjátok vele látott „tapasztalataitokat”, ő hümmögve, duruzsolva mormog közben.
- Hm… Érdekes, érdekes. – ám szavaival ellentétben hangja unott volt, legalábbis míg Mia meg nem tagadta a kijelentést, mely után mindhárman láthatjátok, hogy ki-ki saját maga által látott verziója szépen elmosolyodik – Szóval nem válaszolsz? Ez roppant… sajnálatos.
A nő szavainak vége nyomán végül egy erőteljes széllökés rázza meg a szobát, mely elég erőteljes volt, hogy ledöntse valamelyikőtöket a lábáról, ha netalán nem reagál időben. A baj azonban nem itt kezdődik. A szél hatalmas csattanással csapja be az eddig nyitott ajtót mögöttetek, és ezzel egyidőben a falakon lévő fáklyák fénye is kihunyt, mely nyomán ismételten vaksötétté vált a kis kunyhó beltere. Még egy apró kuncogást még hallotok, majd minden egyéb zaj megszűnt létezni. Csupán a ti általatok kibocsájtott hangok verődtek vissza a koromsötét teremből. Azonban ha valaki lép párat, vagy megpróbálna felkelni a földről meglepődve, hallhatjátok/érezhetitek, hogy az eddig parketta padlózatot egy kemény kőpadló váltotta fel, még látszólag a szőnyeg is eltűnt, ha esetleg valamelyikőtök azon állt, akkor is, de nem tudjátok megítélni, mikor húzhatták ki alólatok. Sajnálatosan azonban ennél többet nem láthattok, mivel egyikőtöknek sincs Látás jártassága.  Akárhogy is, egy biztos. Gyorsan kezdenetek kell valamit, mert jelenleg elég előnytelen helyzetben vagytok.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Hétf. Jún. 14 2021, 10:14

~Mi olyan baromi érdekes ebben?~, gondolja magában. Mikor Mia megtagadja a választ, akaratlanul is felszisszen. Az ilyesmi, hasonló helyzetben, sosem jó megoldás. Mikor a boszorkány befejezi és fellöki őket a szél, kezeivel próbálja tompítani az esést, a levegő viszont így is kiszorul egy pillanatra a mellkasából, mikor földet ér. Koromsötét veszi körbe, pont, mint egy előző küldetésén, de tudja jól, hogy a megnyugtató szöcske most nem fog megjelenni. Mikor minden elcsendesül, és ujjai alatt kitapogatja a követ, halkan, morogva megszólal.
-Kössssz....
Minden rosszallását beleadja ebbe az egy szóba, ahogy feljebb tolja magát, de térdelve marad egy kis ideig. Összeszűkíti a szemét, hát ha egy kicsit hozzá szokik a sötétséghez, legalább annyira, hogy a többiek sziluettjét megláthassa. Körbenéz, megtapogatja a saját arcát, majd felsóhajt.
-Gyerekek, nálam semmi nincs, ami fényt adna. Nálatok?
Ramaty helyzet, és túl sokat nem is tud rá reagálni ezek után. Ha senkinél nincs fényforrás, akkor pláne megette a fene, de ha van, annak valahol magában ő maga is örül. Chara - mert ezúttal tényleg játszik, érzi - végül feltápászkodik, de nem nagyon lép semerre, kinyújtja a kezeit oldalvást és lassú mozdulatokkal köröz esetleg.
-Legalább fogjuk meg egymás kezét, hogy ne vesszünk el, aztán te fiú, vezess minket. Lassan menjünk előre, tapogass, hogy mi van előtted, valamikor csak kijutunk valahol. Max követjük végig az egyik falat.
Valamiért nem lepődne meg, ha kiderülne, hogy labirintusba kerültek. Már csak azt reméli, hogy csapdák nincsenek. Nem mintha szörnyeknek örülne; a felszerélse max arra jó, hogy kitörölje velük a valagát. Összeszorítja a száját; a végén tényleg muszáj lesz... csatlakozniuk valami céhhez, ha nem akar meghalni.
Sans már többször felvetette az egyik lehetőségét, de Chara mindig csípőből elutasította. Hát, úgy érzi, lehet, ideje lesz ismét átgondolni a dolgot.

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Hétf. Jún. 14 2021, 11:34


Ryuk a szélroham hatására féltérdre rogy, sőt még a bal kezével le is kell tenyerelnie, hogy ne boruljon fel teljesen. Majd beáll a teljes „napfogyatkozás”. Azonnal megérzi a tenyere alatt történt változást, amint már a puha szőnyeg helyett a hideg kövön támaszkodik.
– Kényszerített teleport! – mondja ki szinte önkéntelen.
A játékban eltöltött hosszú évek alatt, és a gyerekekkel folytatott gyakorló felderítések során berögzültek alapján az első, hogy lenyitja a menüjét és ellenőrzi a csapatot.
– Mia san megint külön utakon jár. – közli, utalva a korábbi közös kalandjukra – Ketten maradtunk.
A kardforgató, mivel nem költött az észlelés és látás jártasságra, viszont a legjobb nyersanyagok általában mindig egy lény odújában vannak, így már soha nem indul el, fáklya nélkül.
//off: Mivel Ryukyu már nagyon hosszú idő óta a játékban van, és bőven van tapasztalata, valamint mivel sehol nem találtam, még csak utalást sem, hogy kiegészítő felszerelésekhez (fáklya, kötél, stb.) hogyan lehet hozzájutni így arra a feltételezésre alapozok, hogy ezek bizonyos helyeken természetszerűleg beszerezhetőek.//
Elő is szedi és rögtön meg is gyújtja, hogy felderítse környezetét.
– A fáklyát majd tartom én. Neked a harchoz úgy is kell mind a két kezed.

//ha a mesélő a fenti okfejtésem nem fogadja el és nem járul hozzá a fáklyagyújtáshoz, akkor az alábbi a mérvadó//
Miután közölte a csapattársuk hiányát, Chara halja ahogy a férfi előhúzza a kardját. Majd halk surlódó hangot hall, olyat mint amikor a bakanccsal nem lépnek a kövön, hanem csak tolja (csoszog) valaki a lábát előre anélkül, hogy elemelné azt a talajtól. Mielőtt azonban bármi téves következtetést vonna le a kardforgató megszólal;
– Figyelj a hangomra és távolodj el minimum három lépés távolságra. – kis szünet – Legyen inkább négy.
Mondja Ujin, majd miután az árnyharcos jelezte, hogy megtette a mire kéri, a kardja hegyét leteszi a földre és kihasználva a játék effektus rendszerét körbe fordul maga körül, miközben az acélpenge szikrákat vett a kövön.
– Figyeld a környezetedet! nem túl sok fény, de talán elég, hogy nagyjából lássuk mi a helyzet.
Remélhetőleg így egy minimális információhoz jutnak a környezetükről.

// ha egyik fénycsiholó módszer sem működik akkor nincs más hátra, marad az alábbi//
Ryuk a kivont kardját, mint egy fehér botot, a padlóhoz koccantva tapogatja ki az előttük lévő területet, majd Charát csuklón ragadva elindul előre.

Mivel a társát fiúnak gondolja, aki nála fiatalabb, így ezen feltételezésből kiindulva, a fenti bármely eljárás folytatásaként, bátorításnak szánva szól a másikhoz;
– Jól van kölyök! Ideje szétcsapni a patkányok közt! – Ez eddig a srácoknál mindig bevált. A patkányok elég gyenge ellenfelek ahhoz, hogy említésük ne ijesszen meg, még egy gyereket sem. Persze ez csak a fiúkra vonatkozik, elvégre a lányok zöme viszolyog a rágcsálóktól, de ezt most Ryuk a korábbi feltételezése alapján, nem vett számításba.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Jún. 25 2021, 23:02

[Chara és Ryukyu]
Ahogy szépen lassan magatokoz tértek Chara felkérésére érzi, hogy kinyújtott kezét valaki megfogja. Valóban jó ötlet volt, hisz így nagy eséllyel nem vesztek el. Nagyjából a közeléből hallja a fiú hangját is, így biztos lehet abban, hogy nagy eséllyel az ő kezét fogja. Azonban ahogy a fiú elkezd matatni, talán felvetül benne a gyanú, hogy valami nincs rendbe, ahogy pedig fény gyúl, nagy eséllyel a vér is meghűl benne. Egy különös leginkább múmiának tűnő lány néz rá, meredt üveges szemmel, bepólyázott keze hűvös, ami eddig talán be volt tudható a hely alapjáraton se meleg környezetének, de most már sejthető, hogy nem, itt nem erről van szó. A lény feje fölött fekete kurzor forgott szépen lassan körbe és körbe. Üveges szemeiből viszont nem tudtál kiolvasni semmit se. Nagyjából akörül állhat fel Ryukyu is a fáklyával, hogy feléd fordulva észre vehesse a lányt, aki minta érzékelné, hogy valaki ránézett, felé fordul lassan, mindenféle pislogás nélkül és felé lépkedne, lassan a férfi keze felé emelve saját kezét, minta meg akarná fogni. Chara, ha eközben nem rántja el a kezét, vagy nem mozdul, gyakorlatilag a lény maga után vonszolja. Bár ki tudod tépni a fogásából kezedet, ha nincs ilyen szándékod, mindig pont annyira fog erősen, hogy alapjáraton ne szakadj el tőle, még akkor se, ha menet közben netán elesnél, akkor is meg tartson. A termet egyéb iránt belepi a fáklya fénye, és amit láttok nem túlzottan bíztató. Egy obszidián trón a szoba közepén, mely körül vérrel festett pentagram vöröslött, a szobából pedig 4 másik ajtó vezet tovább, de egyik sem utal, arra mi van mögötte. A vér bár valóságosnak tűnt, és pár patkány tetemet is felfedeztek, nagy eséllyel furcsa lehet számotokra, hisz jó ideje nem láttatok már vért.

[DenDenTsuku]
Te szintén egy sötét szobában térsz magadhoz. Te is hasonlóan a többiekhez egy küldetés ügyében jöttél erre a területre, egy Amazonhoz, aki állítólag egy kunyhóban él, a végtelen üregek mezején túl. El is indultál, és valóban fel is fedezetted a rengeteg üregből lévő mezőséget, és már a kunyhót is megpillanthattad, ahonnan hangokat fújt feléd a szél. Nagy eséllyel örülhettél, hogy jó úton jársz, ám ekkor a ház ajtaja hirtelen becsapódik és minta orkán zaját hallanád bentről olyan erejű szél őrjöngött benn. A fények kihunytak, a hangok elcsitultak. Talán meglepett téged a dolog, azonban amint lépsz egyet, akár előre, akár hátra, sajnos téged is utolér a balsors. Sajnos túl közel léptél az egyik üreg széléhez, melynek leomlott a fala, és egyenesen a mélység felé kezdtél el lassan dőlni. Bármivel is próbálkozol, a mélység mintha magába szívna, képtelen vagy visszaszerezni az egyensúlyod. Furcsa lehet számodra a helyzet, hisz tisztán emlékszel, hogy előtted/mögötted, nem volt a közelben üreg… most mégis az egyik üregbe zuhansz, és mire feleszmélsz... már el is tűnt a szemed elől a világ. Mikor legközelebb magadhoz térsz, te is csupán a sötétséget látod magad előtt. Semmi mást.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Szomb. Jún. 26 2021, 01:04


Amint talpra áll és az árnyharcos felé fordul, első döbbenetében Ryu elhallgat. Igyekszik minél rövidebb idő alatt, minél több információt feldolgozni. A fekete indikátor egyértelműen halálos ellenfél, de a lény nem támad. Még. ~Bár, ha az elpusztításunk lenne a cél, már a sötétben végzett volna velünk.~ Gondolja, majd merő kíváncsiságból, a „lány” és maga közt meglobogtatja a fáklyát, miközben hátrál pár lépést, hogy ne érje el olyan gyorsan. A fáklyát nem támadólag lengeti meg, csak épp annyira, hogy lássa tart-e tőle a „szépség”.

Ha a hátrálással nyer annyi időt, akkor közben a környezetének is szentel néhány pillantást, menekülő utat keresve. ~Túl sok a lehetőség!~ kattog a fiú agya miközben a múmia lány keze közelít. A trón és a pentagramma nem kicsit nyugtalanító, de elvégre pont ő volt az, aki a korábbi hölgy láttán ezeket hiányolta, szóval egy szava sem lehet. Kicsit el is szégyellte magát, mert ezen okból, rögtön az jutott eszébe, hogy talán pont az ő „kívánsága” okán kerültek ide, nem is annyira Mia makacskodása és a válasz megtagadása következtében, elvégre az íjász nincs is itt.
Nagyjából ezen a ponton veszi észre, hogy a lény miként tartja markában a Kölyköt, ezért egy kérdést követően;
– Jól vagy Kölyök? – megfogja a felé nyújtott kezet. Nem annyira a bátorság, vagy a menőzés ösztönzi erre a cselekedettre, mint inkább a felelősségtudat, mondván; ~Ha feláldozni való kell neki, akkor inkább én mint a kis srác!~
Persze ha tényleg erről lenne szó, azért nem kíván bárányként a vágóhídra menni, és ugyan a fáklya nem olyan jó fegyver mint a kardja, de azért talán tud vele annyi időt szerezni, hogy az árnyharcos el tudjon menekülni. Amíg azonban a „pólyáscica” nem lép fel támadólag, ő sem tesz ilyet.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by DenDenTsuku Csüt. Júl. 01 2021, 21:39

Egy amazon megsegítése, mindennél előrébb való ügynek bizonyult. A küldetés megadta nekem a szükséges információkat. Így elindulhattam a megfelelő irányba és végig azon járt az eszem miféle feladattal segíthetek egy magányos szépségnek. Valószínű egy nem játékos karakterről lesz szó, de a látvány és az élmény ami rám várhat, kárpótolhat mindezért. A térképet nézegetve kerültem egyre közelebb a célhoz. Az üregben rejlő mezők látványa meggyőzött mindazért, hogy megérte erre a tájra tévednem. Nem túl romantikus, de az biztos hogy kifejezetten különleges terület, ahol szívesen eltöltenék a némi időt mindazokkal a leányzókkal, akiket a sors felém terelget. Kisvártatva meg is pillantottam a házikót, így békámmal sietősebbre fogtuk és térkép nélkül, céltudatosan indultunk meg az épült felé. Ahogy loptam a távolságot, füleimet megcsapta némi különleges hang. Próbáltam értelmezi őket, kihallani szavakat a morajból, sikertelenül. A borzongás lett úrrá rajtam. Petemre pillantottam és elbizonytalanodtam, jó ötlet-e közelebb kerülni a kunyhóhoz. Még pár lépést megtéve az ajtók becsapódtak előttünk, ami nyilvánvalóvá tette, semmi keresnivalónk itt. A menümből előkaptam a teleport kristályt, de még nem használtam. Automatikusan hátrálni kezdtem, miközben meg akartam fordulni. Hirtelen beszakadt a föld a talpam alatt és nem túl férfias sikoltással zuhantam az üregbe. Elég mélynek tűnt, hiába próbáltam megkapaszkodni bármiben, ami a kezem ügyébe kerülhetett. A fény lassan kifogyott az üregből. Kapálózva jutottam el az aljáig, mikor egy tompa puffanással értem földet. Hátamon feküdtem, és mellkasomra tapasztottam a kezem, miközben igyekeztem rendbe szedni légzésemet. Sóhajtoztam párat, majd szemeim kinyitva tapasztaltam, hogy csupán a vaksötét vesz körbe. Még feküdtem pár pillanatot és pislogtam párat, hátha változik bármi is. A szívem lüktetése ami csitulni kezdett, most őrült módjára kezdett el dobogni mellkasomban. Fejemet forgatni kezdtem, majd lassan felültem, amennyiben ez lehetséges volt. Pár másodperc múlva viszont eluralkodott rajtam a pánik. Légzésem egyre szaporább lett.
- Diamond… - Hallottam hangomat bizonytalanul, miközben fejemet egyre hevesebben forgattam, hátha meglátom nyálas képét, vagy meghallom brekkenését.
- Diamond. – Ismételtem meg magam, immáron hangosabban.
- Diamond! – Emelkedett néhány tónust a hangszínem és párhuzamosan a hangom is. Féltem, hogy hiperventillálni fogok, már éreztem is, hogy szédelgek.
- Hahó! Valaki!... – Kiáltottam ismét bizonytalanul.
- Bárki… - Szinte suttogtam magam elé. Nem lehetek itt egyedül… a sötétben. Tapogatni kezdtem a kezemmel, hogy megtaláljam a teleportkristályt amit útközben elejtettem. Légzésem nem csillapodott a pánik pedig egyre hevesebben lett úrrá rajtam, ahogy az utolsó mentsváram is szertefoszlott. Megfordultam, feltérdeltem majd összekuporodtam, mint egy nigiri sushi. A fejeimre tapasztottam a kezeim és remegve, összekuporodva, nyöszörögve ismételgettem bátyám, Kazuhiro nevét. Azt kívántam, bárcsak máshol lehetnék. Sírni kezdtem, talán percekig is tartott mire sikerült lenyugodnom. Kibújtam a kis csigagázomból. Óvatosan tapogatózva próbáltam megismerni az engem körülvevő teret. Megpróbáltam felállni, majd egy falat kerestem, ami bármiféle irányt nyújthat. Felfelé pislantottam, de hiába. Ott már nem jutok ki. Lenyeltem az ismét rám törő pánikrohamokat. Ha sikerült biztonságot nyújtó fogást találni az üreg falán, lehívtam a menüm. A térképen próbáltam beazonosítani tartózkodási helyemet, valamint annak fényével próbáltam navigálni magam bármerre.

_________________
Színem:#4CEAF4

☆Adatlap (Ozi)            
☆Adatlap (SAO)
DenDenTsuku
DenDenTsuku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2021. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Szer. Júl. 07 2021, 11:06

Bőven van különbség férfi és női csukló között. Chara, ahogy megragadta a másik kezét a sötétben, érdeklődve vonja össze a szemöldökét. A pasas vagy meglepően vékony, vagy valami suskus lehet a dologban, mert valamiért nem Sans jelent meg a lelki szemei előtt, hanem inkább Frisk. S ahogy felgyúl a fény, Chara egy macska hirtelenségével kapja el a kezét attól, amit lát.
A boszorkány, majd a múmia. Elsőre úgy gondolja, Ryukyu ismét mást fog látni, mint ő, és hátrál két lépést az idegentől, aki elindul a kardforgató felé. A jelek szerint viszont átmeneti társa ugyanazt látja, amit ő; jól van, annyival könnyebb lesz a dolguk. Chara bár előveszi a késeit, de elfintorodik.
-El kell keserítselek. Kezdő felszereléssel nem fogok sokra menni.
Köp ki oldalra, gyorsan felméri a helyzetet, a trónt, a pentagrammát, az ajtókat. Több lehetőség is végig fut az agyán, mint például sorra megpróbálni az ajtókat, melyik nyílik, de valószínűleg egyik se fog. A pentagrammát megpróbálhatja megsérteni, de az valószínűleg elő is hívná a múmia valódi alakját és meghalnának. Ha minden kötél szakad, megpróbálhatnak kristállyal kiteleportálni, de nem lepődne meg, ha ez a hely is kristálysemlegesítő lenne. Az ilyen helyek mindig azok, nehogy már véletlenül könnyebb legyen ez a játék.
-Úgy látom, tetszel neki. Menj vele körbe-körbe, addig én kitalálok valamit.
Morogja, majd ahogy Ryukyu esetleg erre rábólint (vagy ha nem, az sem feltétlenül érdekli), egyesével az ajtókhoz szalad és kipróbálja őket, melyek nyílnak. Végül alaposabban megvizsgálja a trónt is, vigyázva, hogy ne érjen hozzá a pentagrammához.
Ezt követően tűnik fel neki az első patkánytetem és a vér. Persze meglehet, hogy csak a játék textúrája, de akkor is különösnek találja alapvetően egy játékban ezt, ami pixelekkel operál inkább, talán pont azért, mert "családbarát". Utolsó lépésként megnézi az egyik tetemet és a vértócsát is, hogy mi pontosan.

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Júl. 15 2021, 21:04

[Ryukyu, Chara]
Ryukyu és Chara is meglepő nyugodtsággal konstatálták a helyzetet. Nem estek pánikba, nem menekültek ordítva, próbálták nem fölöslegesen hergelni a lényt. A múmialány látszólag nem érzékeli, vagy egyszerűen csak figyelmen kívül hagyja a fáklyát, ahogy megközelíti a fiút, aki miután megfogta a kezét, érezheti, hogy nem igazán szorongatják azt, így ha minden kötél szakad, még el tud tőle futni, ha úgy van. Látszólag a lény nem akar bajt és csak némán mered a fiúra. Azonban nem pillant mellé, nem nézelődik, hanem mereven a szemeibe néz, anélkül, hogy akár egy pillanatra is pislantana. Mindeközben Chara, bár előhúzza a tőrét, nem olyan balga, hogy óvatlanul rá támadjon a lényre, mellyel saját életüket veszélyeztetné, ehelyett végig próbálgatja az ajtókat, melyek a legnagyobb meglepetésre, mind zárva volt. „Ennyi. Kész. Nincs tovább.” Talán ezek is megfordulhattak a fejetekben, de a lány végül felismerte, hogy itt egy dolog nem éppen szokványos. A tetemek. Nem kellett sok idő, hogy megtalálja a tovább jutáshoz szükséges első elemet, ami nem volt más, mint egy fekete piramis jellel ellátott kulcs. Erre akkor akadhatott rá, amikor akarva/akaratlanul megérinti a patkány tetemet, ugyanis egyszerűen átsiklik rajta a keze, mely nyomán rájöhetett, hogy sima, anyagtalan textúrához van dolga, aminak az egyedüli célja az volt, hogy elfedje a kulcsot. Oké… de a kérdés innen hová tovább?

[DenDenTsuku]
Az idomárunk nem fogadta jól a hirtelen beállt sötétet és a társának hiányát. Azonban hiába szólongatta a kis békát, nem igazán hallotta ismerős brekkenését, mi aggodalmakkal tölthette el a fiút. Szerencséjére, ha le ellenőrzi a menüjében, a kis társa még életben volt, de a pozícióját sajnos nem tudta megtalálni. Ahogy a sajátját se. Annak ellenére, hogy miután végre elérte a barlang egyik meglepően sima és érzésre mesterségesen megformált falát, a térképét nézegetve kissé talán elbizonytalanodhatott, ugyanis a térkép bár jelezte aktuális helyzetét, jelenlegi pozícióján semmilyen út nem volt jelezve, gyakorlatilag olyan mintha a talaj textúrájába rakott volna bele. Bármi is legyen végül a terved, egy biztos, nem lesz könnyű dolgod. Térkép alapján legalábbis tuti nem. Mindenesetre, ahogy végig tapogatja, a helyet tisztában van vele, hogy egy négyzet alakú teremben van, de a falakon nem igazán talált ajtóféleséget.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Pént. Júl. 16 2021, 17:44


Chara a fegyvereire illetve a felszerelésére tett megjegyzésére nem felel semmit. Nem célja, hogy egy lesajnáló versenyt indítson, így ezt a témát azonnal lezártnak tekinti. Viszont a következő megjegyzése elgondolkodtatja a kardforgatót, és csak úgy a teszt kedvéért megtesz néhány lépést és ha tudja magával vonja újdonsült pajtiját. Ha követi is a lány akkor sem tesz meg néhány lépésnél többet.
Közben az árnyharcos körbelohol a helyiségben az ajtókat tesztelve, valószínű, hogy emiatt Ryura és arra, hogy mit csinál nem igen figyel. Ujin eközben töprengve vizslatja a múmialányt. ~Nyilván okkal van itt, és ha nem az elpusztításunk a cél, akkor talán a segítésünk...~ elmélkedik, miközben lassan tudatosul benne, hogy a pólyáslány lesem veszi róla a tekintetét. A fiút egyáltalán nem riasztja az a tény, hogy az aki a kezét fogja elvileg egy halott. Apja, miután ő iskolás korú lett, már úgy tekintett rá, mint akinek kötelességei vannak, így nem egyszer vitte magával (persze csak kényszerűségből) a meghalt rokonok, falubeliek eltemetésére, ahol aztán volt ideje hozzászokni a halottak megérintéséhez amíg végül ott nem hagyták otthonukat. Viszont nem igazán értette, hogy mire fel ez a nagy bámulás. A farkasszem nézős játéknak egy virtuális világban nincs értelme, hiszen nem fog kiszáradni a szemük, így pislogni sem fognak soha, ~de akkor miért?~
Aztán eszébe jutott, hogy az információk jelentős részét a látás útján nyerjük, ~Mi van akkor, ha most nem az információ fogadásáról, hanem inkább a küldéséről, adásáról van szó~ töpreng, majd egy teljesen elvadult ötlete támadt, ~Lehet, hogy van valami a retinájára írva, vagy rajzolva?~ és hogy ellenőrizze feltevését egészen közel hajol a lány arcához. Már-már az orruk hegye szinte összeér olyan közel, és alaposan megnézi a múmia szemét.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Pént. Aug. 06 2021, 11:28

Furcsa érzés, mikor az ember keze egyszerűen átsiklik olyasmin, aminek ott kéne lennie. Mikor a bőr mást tapint, mint amit lát a szem. Chara megtorpan egy pillanatra, elkapj a kezét, majd óvatosan előrébb nyúl, lassan, mintha parazsat készülne megfogni. Végül kiemeli a kulcsot és közelebb húzza az arcához, hogy jobban megnézze.
Fekete piramis.
Hátrapillant, miközben felegyenesedik a tetem mellől és megnézi magának a kialakult helyzetet. A kardforgató mereven bámul vissza a múmialányra, már-már kínosan közel, Chara pedig kérdőn emeli meg a szemöldökét erre, de végül nem szól semmit. Gondolja, hogy nem lesmárolni készül a különös hullát, inkább csak talán így akarja lefoglalni a figyelmét, esetleg észrevett valamit, mindenesetre nem akarja félbeszakítani a különös rituálét. Ő inkább a kulccsal a trón közelébe megy, majd ismét megnézi az ajtókat.
Ezúttal a kulccsal próbálja sorba végig őket, hogy sikerül-e valamelyiket kinyitni. Mivel az ajtókra nem látott semmit felvésve, nem tudja, hogy a kulcsra gravírozott jelkép jelent-e bármit is. Amennyiben egyik ajtón sem működik a tárgy, úgy visszatér a trónhoz és ismét megvizsgálja azt alaposabban, hát ha akad valahol egy elrejtett kis nyílás vagy akármi, amibe beleillik a talált nyom. Legvégül, ha ez sem sikerül, akkor a kardforgató és a múmia párosához fordul, és először csak megköszörüli a torkát, hogy felhívja magára a figyelmet. Ha felé néznek, vagy legalább a kardforgató ezt megteszi, vagy bármi jelét adja, hogy figyel rá, megszólal.
-Ezt találtam. Egy kulcs.
Majd odalép hozzájuk és még a múmiára is vet egy pillantást, mintha fel akarná mérni őt. Értelmesnek látszik a maga módján, talán tudnának is vele kezdeni valamit. Nem minden mob agyatlan szörnyeteg, ezt már megtanulta ebben a játékban elég hamar. Elé emeli a kulcsot, de nem hagyja, hogy esetleg a múmia elvegye tőle.
-Van ötlet, mire való ez?

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Aug. 16 2021, 21:34

[Ryukyu, Chara]
Ryukyu talán jobban örült volna a pillanatnak, ha az, aki a kezét fogja és mereven bámulja őt ilyen fanatikusan egy bombanő lenne, de sajnos ezzel a halott tapintású leánnyal kellett beérnie egyelőre. Viszont nagy eséllyel a nyugodt hozzáállásának köszönhetően, a lény se viselkedett agresszívan, mikor pedig amazhoz közel hajolt, a lány se húzódott hátrébb. Azonban amit a lány szemébe nézett, talán egy pöppet megzavarhatta elsőre. Ahol a lány pupillájának lennie kellett volna ott, ha jobban megnézte egy gyorsan forgó háromszöget látott, ami anná lassabban pörgött, minél jobban megközelítette a lényt. Mikor az orruk már majdnem összeért, a jel már-már csak vánszorgott. Azonban ha ismét eltávolodik normál sebességre, a háromszög ismét teljes sebességgel forog, és hiába próbálja kivenni a jelet, jószerével csak a pupilla feketeségét látja. Nagyjából ekkor érhet oda Chara is, aki hiába próbálta át a zárakat. Fontos azonban megjegyezni, hogy bár az ajtók nem nyíltak, a trónon igen is talált valami furcsát, ugyanis, ha jobban megnézte az egész fekete obszidián téglákból épült fel, ám míg a téglák összese valami sötétszürke anyaggal volt összefogatva, a háttámlában volt egy tégla, amit semmilyen anyag nem tartott a helyén, így ha úgy volt ki tudta bányászni valami éles dologgal. Azonban bárhogy is veszi ki a téglát, benn nem talált semmit, csupán egy üres, tág részt, semmi többet.

[Mia]
Mindeközben végül Mia is magához tért. Nem tudta mi volt vele, nem tudta mi történhetett, csupán annyit érez, hogy mintha fejjel lefelé lenne. Ha valóságba lennétek, nagy eséllyel, már a fejébe ment volna a vér, de szerencsére, itt nem kell ezen aggódnia. Mindenestre a keze meg van kötözve, a lábai pedig a plafonhoz van egy kötéllel „fogatva”, de ha körbe is néz nem lát egyelőre semmit, csupán egyetlen ajtót, az amúgy elég szűkös, de üres teremben. De legalább fáklya van, így ha mást nem, legalább lát valamennyit.


Határidő: Augusztus 30

// DenDenTsuku 500 szóval pótolhat, de mivel jelezte távollétét, egyéb levonás nem jár neki //

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Mia Kedd Aug. 17 2021, 14:40

Ebben a játékban nem kifizetődő sértett büszkeségemen elégtételt venni bármilyen formában is. Talán csak egyszerűen meg kellett volna mondanom, mit látok, ha már erre volt kíváncsi a "szépség". Talán a belső énünket volt hivatott megjeleníteni, habár ez elég hiúnak hangozna, ezért inkább el is vetem a gondolatot. A probléma az, hogy bár én képes lennék elviselni az efféle próbatételeket és magamat nem meghazudtolva veszélybe sodorni magam, most azonban másokkal is ezt tettem, ami bűntudattal öntött el.
A széllökés messzire repített, ráadásul úgy tűnik, el is ájultam, noha nem tudtam, hogy ilyesmi megtörténhet ebben a játékban. A hirtelen szemembe áramló gyenge fény egy pillanatra elvakított és ismét a sötétség vett körbe. Amint ez elmúlt, megpróbáltam alaposan szemügyre venni a környezetemet. Egy kötélről lógtam fejjel lefelé, így először erről kellett gondoskodnom.
Először megpróbálom Akrobatikámat bevetve felkapaszkodni és egy nyíllal elvágni az engem fogva tartó kötelet. Ha ez nem sikerül, rádobok egy vesszőt a végére. Ha ez sem jár sikerrel, előveszem íjamat és a kötél közepét veszem célba a fegyverrel. Siker esetén akrobatikámat kihasználva megpróbálok valahogy a talpamra érkezni, vagy legalább tompítani az esésemen. Ezután kiegyenesedve ismét szemügyre veszem a környezetemet. Megpróbálom felmérni miféle helyres is kerültem és merre van a kiút. Ha találok valami használhatót, azt magamhoz veszem, ha valami érdekeset, azt megvizsgálom. Küldetéstárgy esetén már előre megróbálom kitalálni, mire lehet használható.
Egy fáklyát magamhoz véve először ellenőrzöm a minitérképet, hogy megtudjam, hova kerültrk a többiek, majd megpróbálom megtalálni őket. Akárhogy is, ha ennek vége, valószínűleg soha többé nem követek a szintemnél nagyobb követelményű küldetéseket.

_________________
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ryukyu Pént. Aug. 20 2021, 10:59


Ryu tényleg meglepődött a jel láttán, attól függetlenül, hogy számított rá lesz ott valami. Nos igen, a valami alatt a kardforgató leginkább egy szövegre számított, nem távolságmérő háromszögre. Épp akkor egyenesedett fel, mikor Chara oda ért hozzájuk és megmutatta a kulcsot. Mivel Ujin nem figyelte az árnyharcos ténykedését, fogalma sem volt, hogy mit csinált eddig, így komolyan meglepődött a kérdésen. És ez a válaszából is kitűnt;
– Szerintem egy zárat lehet vele kinyitni. Mi másra lenne jó egy kulcs?
Viszont ahogy jobban megnézte;
– Nocsak?! Valami hasonló jel van a lány szemében is. Nézd! – azzal a múmia lánykát finoman oda húzza Chara elé, és a lény fejét lassan, finoman a másik játékos arca felé tolja. Ha a lény ellenáll, akkor azonnal abba hagyja, és szól a másiknak, hogy hajoljon közelebb a múmia arcához, és nézzen egészen közelről a szemébe.
– Lehet, hogy ez a kulcson lévő piramid a kijutásunk alapja. Szerintem nézd meg, hogy leválasztható-e a kulcsról, és keress hozzá valamiféle foglalatot. Én addig megnézem, hogy a kulcs nyitja-e valamelyik ajtót. De ha gondolod akár cserélhetünk is.
Valószínű az árnyharcos felhomályosítja, hogy a kulcsot már végig próbálta és nem hozott eredményt. Ennek fényében a férfi új ötlettel áll elő;
– Akkor mi lenne, ha bájos hajadonunkat megpróbálnánk rávenni, hogy üljön a trónra. Talán az is segíthet. Elvégre a múmiák általában valami nemesi származású előkelőségek voltak. Szolgákat tudomásom szerint nem szoktak mumifikálni, vagyis valószínűleg az ővé a trón.
Megvárja míg Chara elmondja a véleményét a dologról, majd ha áldását adja rá, akkor a lánykával kézen fogva elballag a trónhoz, és ha a lény nem ellenkezik, finoman leülteti rá.

_________________
[Küldetés] A Hited útját járva Ryukyu11


Adatlap
Előtörténet és az Élmények

Szinkódok: leírás 33BB55 beszéd, gondolat E38E38 Off, magyarázat EEEEEE
Ryukyu
Ryukyu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 46
Join date : 2021. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Chara Hétf. Aug. 30 2021, 09:19

-Az már megvolt.
További megjegyzéseit inkább magában tartja arról, hogy vajon a kardforgató mégis milyen buta libának vagy kölyöknek nézi. Hangjában talán csendül némi rosszallás emiatt, de ez hamar tovaszáll, kósza fuvalattként, hisz tisztában van azzal, hogy jelenleg sokkal komolyabb dolguk van annál, mint hogy személyes sértéseket vegyen magára.
A kulcs végül gazdát cserél, a kardforgató átveszi, Chara pedig a múmia felé fordul. Ő is tudja jól, hogy a múmia a közhiedelemben milyen szerepet tölt be, de ez a lány egyáltalán nem tűnik hajdanvolt uralkodónak, ezen kívül nem csak fáraókat, de például macskákat is mumifikáltak annak idején, lévén istenségekként tisztelték őket. Viszont emlékezteti magát arról is, hogy ez egy japán játék. A japánok meg szeretnek mindent kislányosítani, hogy cuki legyen.
A gondolatra elfintorodik kicsit, majd ő is közelebb hajol, de nem eléggé ahhoz, hogy akármilyen is hozzá érjen a múmiához. Fekete háromszög, pont, mint a kulcson, de elsőre nem reagált rá.
-Van a trón hátulján egy laza tégla is, de nem találtam mögötte semmit. Talán...
Nem fejezi be a mondatot, csak érzékelteti, hogy talán ott lesz a megoldás kulcsa, vagy legalábbis a kulcs helye. Kissé elfordul, de szemeit nem veszi le a lánykáról, ahogy a kardforgató visszavezeti a trónhoz és ha engedi, leülteti rá. Chara ezen kívül nem sokat tud reagálni ebben a helyzetben azon kívül, hogy ha felkeltette a lány figyelmét, akkor azt magán is tartja, kezeit a zsebébe süllyesztve. Ha kell, fel is lép a trón elé, közel, hogy a múmia visszaüljön rá - emlékei szerint onnan kelt fel akkor is, mikor ide jutottak.
Amúgy is kezdi unni ezt a szobát, menne tovább, de ő mindig is ilyen volt. Ha egy puzzle körülményesebbnek bizonyult a tudásánál, már ment is volna tovább. Fene esne abba, hogy ez már a sokadik eset, hogy egymás után ilyen helyzetekbe keveredik.

_________________
Színem: #FE642E
Chara
Chara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 120
Join date : 2018. Feb. 03.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by DenDenTsuku Csüt. Szept. 02 2021, 21:55

+16 /Erőszak, Nyelvezet/

Forró könnyeim még mindig égették szemeimet, miközben valamiféle kiutat kerestem. Talán körbejártam ezt a sötét szobát faltól falig. Végigsimogattam, tapogattam mindent, amit csak lehetett. Legalábbis így véltem, végül reménytelenül dőltem a hideg kőfalnak és erőtlenül rogytam össze mint egy rongydarab. A lábaim ismét magamhoz szorítottam és könnyeim újra eleredtek. Halk szipogásba kezdtem, majd az ülő helyzetből ismét magzatpózba dőltem.

~ Tehát itt a vég… itt fogok meghalni. Éhen halok, vagy a hideg fog velem végezni, esetleg beázik ez a csatorna és itt fulladok meg, miután az éhség csillapíthatatlan érzete már elviselhetetlenné válik. Akkor talán megváltás lesz a végső halál… Talán szenvednem kell, hogy bejuthassak az angyalok paradicsomába. Így kellene végül elszámolnom magammal és megbánni bűneimet?...
Hát rendben Kami-sama, végiggondolom az életem és őszintén megbánok mindent amit elrontottam és őszintén örülök minden megadatott másodpercnek, amit neked köszönhetek, ebben a gyönyörök paradicsomában. ~


Éreztem, ahogy testemben csontig hatol a hideg, ahogy a földön feküdtem, de nem érdekelt. Okkal vagyok itt, célja van ennek a börtönnek. Valamit vagy nagyon elrontottam, vagy mindez a tényleges előszobája az angyalok kertjének. Nem tudtam visszatartani könnyeimet, ahogy egyéb váladékuk is szabad utat kaptak az arcomon. Reszketni kezdtem a hidegtől, így még inkább ruhámba burkoltam magam. Szipogva próbáltam végiggondolni az egész életemet, de olyan nehéz volt koncentrálni, így csak hagytam, hogy az emlékek a felszínre törjenek...

Újra éreztem azokat a rúgásokat, amiket a kegyelem teljes hiányával érték hol a gyomromat, hol a fejemet. Az ütések keltette lendületet hússzú centiket lökött rajtam végig a késő őszi jéghideg kövön. Talán volt ilyen hideg az is, mint ez. - Össze-összerezzentem az emlékeim hatására. – A vér kellemesen melengette megfagyott arcomat. Ha akartam volna sem tudtam volna rájuk nézni, hisz ha fejemet felemeltem, vagy engedtem kezeim takarásából egy újabb ütés érte volna. Nem sírtam, sőt akkor még csak nem is fájt. Szinte meg sem éreztem, talán a sokk, vagy az adrenalin lehetett az oka. Szólni akartam nekik, hogy ez még kevés, nem fáj úgy mint szeretnék. Fogant meg eme gúnyos gondolat a fejemben,  nem tudtam szóra nyitni a számat. Emlékszem kuncogás tört rám a gondolattól, ami perce még erősebb csapásokat jelentett. A szitokszavak. „Mocskos buzi! Valld be, hogy a faszra gerjedsz kis buzzancs! Mond csak, hogy lesz valaki buzi, ha elég sokat ütöm a fejed, helyre pattan benned valami és újra a puncikat szereted majd? Ha fasz kell, bazdmeg megkapod!” A fiúk ujjakat és ujjakat rúgtak belém, miközben hasonlókkal ostromoltak. Időközben az egyik kiengedte az övét, lehúzta a sliccét, elővette majd rám vizelt. „ Ha a faszt szereted… megkapod…” Fogalmuk sem volt róla, mennyire nincs igazuk… De hiába magyarázkodtam, ők már elkönyveltek… Szerették a teóriájukat. Moccani sem bírtam, éreztem ahogy a forró nedv eláztatja a ruhámat.

Megdöbbentem, amikor az egyik tag majd keresztül esett rajtam, olyan lendülettel húzott be neki valaki. Majd egy másik is egyet. Csupán nyögéseket és ordítozást hallottam. A testem bénult volt, épp csak levegőt kaptam. A támadó kabátjának egy részét láttam, ismerős volt. Szólni akartam, hogy álljon le, felesleges. De felhasadt ajkaim úgy feldagadtak, hogy már a gondolattól is sajogni kezdett. Hát igen, ezt a részét utáltam. Nem akkor fáj, amikor ütnek, hanem amint elmúlni látszik a veszély. Ahogy csökken az adrenalin, azzal egyetemben nő a fájdalom is. Még egy tag elesett, de a „vendég” is kapott szépen, homályosan láttam őt csak. A sikátorban senki sem hallott minket, aki pedig igen, az is elfordította a fejét. Jelezni akartam, hogy álljanak le, de nem jött ki hang a torkomon, csak valami fura nyöszörgés. Végül annyira voltam csak képes, hogy a hátamra fordultam, és már nem is követtem az eseményeket, a fejemet amúgy is nehezemre esett forgatni. Míg ők pofozták egymást én elvesztem a felhők formáinak bámulásában. Valami hülyeséget akartam beléjük látni, ami picit felvidít, eltereli a gondolataim, de csak beleerőltetni tudtam a képeket. Végül csend lett, a támadóim elrohantak, vagy ájultan feküdtek a kövön. Ha a „megmentőm” tudná, hogy ezért legközelebb duplán kapok…
Egy árnyék vetült felém, kétszeri is meg kellett nézzem, hogy elhiggyem amit látok. Kazuo volt az, a bátyám. Bár… az arca most neki sem volt épp „ön-azonos”. Nevetni tudtam volna, amint a döbbenet elmúlt, de értelmes szó nehezen hagyta volna el a számat, pedig már elzsibbadt annyira, hogy akár szavakat is formálhassak vele. Szemeimmel megkérdeztem, hogy miért de láttam rajta, ő épp úgy megvolt ezen lepődve mint én. Jobbját nyújtotta, hogy összekaparjon, én pedig belé csimpaszkodtam. Felemelt, de mindketten éreztük, hogy nem jutnánk messzire… így még beljebb húzódtunk egy fakerítés és az épület fala közé. Letelepedtünk és hosszú ideig nem szóltunk semmit sem. Végül kínok közötti fájdalommal nevettem fel. Én engedtem ki hamarabb a feszültséget, a bátyám csak meredt rám majd belőle is kidőlt a feszültség eme formája.
- Jól elintézted őket. – Dünnyögtem, de azért érthetően.
- De ezzel lesüllyedtél a szintemre, ezt anyáéknak hogy magyarázod meg? Vagy bemeséled, hogy sporbaleset? Sajnálom, de jelzem, nem vennék be! Legalább akkora szégyen leszel a szemükben, mint én. Valami frappáns csajmegmentős, vagy életmentős sztori kell neked, ha ember akarsz maradni a szemükben. – Nevettem.
- Hallgass már, nem hazudok, de igazat sem mondhatok… mert azért is te kapnál… - Kazuo gondterhelten dőltötte oldalra a fejét, miközben hangosan felsóhajtott. Kezével pedig meghúzódott nyakát nyomkodta. Ismét csend állt be.
- Miért? – Hangom engem is meglepett, mély volt gyenge, de érezhetően hűvös. A kérdés pedig egyértelműen a tettére irányult, felfoghatatlan volt számomra. Nem kaptam rögtön választ.
- A tanév kezdete óta tele vagy sebekkel… eleinte hazugsággal próbáltad elfedni, végül már semmit sem mondtál, némán felsétáltál az emeletre, mintha nem történt volna semmi. Mindannyian tudtuk mi a helyzet veled, anya is, apa is… De már meg sem kérdeztünk, elfogadtuk, ez van. – Hallgatott el, de mire szóra nyithattam volna a számat folytatta.
- Csak ráébredtem milyen kibaszottul elcseszett a családunk. Mindenki… senki… - Kereste a szavakat. – Elegem van, mindenki olyan távol van egymástól mint innen a Niagara. Anya és apa kapcsolata már rég kiürült, ridegek egymással. Mi pedig… mindenki a családban… el van magányosodva. Ez már régóta zavar, de sose éreztem, hogy ez ellen lehet tenni, vagyis inkább nem tudtam hogyan… - Nem találtam a szavakat, annyira nem ismertem őt, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy ez őt is zavarja, úgy tűnt teljesen belesimult a családba és a rászabott szerepbe. Most először éreztem valamit iránta, de nem nem tudtam volna szavakba önteni. Úgy megkönnyebbültem, hogy zokogni kezdtem, megállíthatatlanul. Kazuo persze zavarba jött, fogalma sem volt mit kezdjen velem, valamint ezzel a helyzettel. Úgy sírtam, hogy nem tudtam elmagyarázni, nem kell ezzel semmit sem kezdeni, ez így jó ahogy van. A barátságunk ekkor vette kezdetét.

Az elidegenedett családban a két fivér egymásra lel és bár nem ismerik a testvéri szeretettet, de egymás kedves barátai lettek, a kapcsolatukból pedig egyelőre legyen elég ennyi, pedig még annyi mesélni valóm lenne.

Ez az emlék mozdított ki az önsajnálat végtelen mocsarából, nem történt csoda. Nem haltam meg és rájöttem, megbánnom sem nagyon van mit. Mindig őszintén éltem, ha fájt akkor is. Bátrabb ugyan nem lettem, de némi erőt sikerült visszanyernem, valamint a jéghideg padlón való teljes átfagyás nincs a bakancslistámon. Újból tapogatni kezdtem, lassan végighaladtam a falakon, valamiféle nyomi gombot keresve mint az Indiana filmekben. Amennyiben ez nem sikerült, maradt a még lentebb, csapóajtót keresve. Kizárt, hogy nincs valamiféle kijárat. Ha mégsem jártam sikerrel, a zsebemben lévő teleportkristályt újrapróbáltam… amint végeztem, eltettem az inventorimban, amit ekkor picit tüzetesebben át is vizsgáltam.


_________________
Színem:#4CEAF4

☆Adatlap (Ozi)            
☆Adatlap (SAO)
DenDenTsuku
DenDenTsuku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2021. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Szept. 13 2021, 20:43

[Mia]
Kissé nehézkes volt navigálnod a hirtelen jött irányváltozások nyomán, bár a rendszer kissé rásegített, így könnyedén képes voltál felhúzni magadat, hogy a nyílvessződ élével lassan elkoptasd a kötelet. Mivel továbbra is a játékban voltatok, így nem meglepő, hogy nem vágódott el elsőre a kötél, csak „pixelsebek” keletkeztek a tárgyon, majd miután eléggé kireszelted, az egész kötél pixeljeire robbant, ahogy a tartóssága elérte a nullát. Mivel relatív közel voltál a földhöz, nem tudtál talpra esni, de képes voltál csökkenteni az esésed mértékét, így nem verted be szerencsére a kobakod. Miután ismét kinyújtóztattál az volt az első dolgod, hogy ellenőrizd a helyt, ahol vagy, ami nem is lett volna rossz ötlet, de ahogy megnyitod a mapod, meglepődve veheted észre, hogy a térkép gyakorlatilag a azt mutatja, hogy valahol a szinten, konkrétan a talajban vagy benn, és hogy itt nincs semmi, csak a textúra. Pont emiatt nem igazán nyugodhattál meg, főleg, mivel mást nem érzékeltél a térképeden, se a nagyon, se a kicsin. Mindenesetre a fáklyát leszedve már indulsz is az ajtó felé, mely gond nélkül kinyílt.

[Ryukyu, Chara]
Látszólag Charara se reagál másképp a nő, mint a férfira, nyugodtan hagyja, hogy közelebbről megnézze, majd miután Ryukyu javaslata alapján a trónhoz vezetitek, mindenféle probléma nélkül képesek vagytok rávenni őt, hogy leüljön. Látszólag nem történik semmi, legalább is Ryukyu szemszögéből biztosan nem, de ahogy a nő leült, ugyanazzal a lendülettel süllyedt lejjebb a Chara által felfedezett üregbe egy kisebb kocka, melyen egy kulcslyuk található, ami egy fekete háromszög közepén „virított”. Még szerencse, hogy nem támadtatok neki a lénynek, mindenféle ok nélkül, bár az indikátora elég nyilvánvalóvá tette eddig is számotokra, hogy nem lenne jó dolog szembenézni vele. Mindenesetre a kulcs, ami nálatok van, tökéletesen beleillik a zárba, sőt még el is fordítható jelezve, hogy igen is ez az a zár, ahova ez a kis tárgyacska kell. Azonban, ahogy elfordítjátok a kulcsot, hirtelen elsötétült előttetek a világ.

[DenDenTsuku]
Mivel a falon nem jártál sikerrel előbb, úgy most sem találtál túlságosan sok mindent. De természetesen nem süllyedsz vissza a kétségbeesés magányába, hanem tovább próbálkozol. Ki kell jutnod innen. Ki kell jutnod innen bármi áron! És a kétségbeesés eme határozott formája végül megadta azt a reményt, ami úgy tűnik szükséges volt ahhoz, hogy kijuthass az elkerülhetetlen végből. Vagy a földön kúszva a kezeiddel, vagy a lábaddal tapogatózva végül rálelsz arra a laza nyomólapra, melyet egy határozott nyomással képes nem vagy újra aktiválni, ami ezután megnyitotta alattad a földet, ám legnagyobb nyugodalmadra ezúttal nem a sötétbe hullasz le, hanem fény vakítja el sötéthez szokott szemed.

[Mindenki]
Nagyjából közel hasonló időben kerültök be abba a csarnokba, mi mindhárom termet egybe kötötte. Gyakorlatilag egymás után érkeztek meg. Chara és Ryukyu abba a pozícióban „eszmélnek fel”, amelybe az előző teremben voltak, ami olyan hatást keltett nekik, mintha egy pislogás után változott volna meg a táj. DenDenTsuku pedig épp ekkor zuhant le a közelükben, elég keményen a földnek csapódva, és ha a duo fel is pillanat a mennyezetre, láthatják, ahogy a csapóajtó épp bezárul, és ezzel egyidőben nyílódik az ajtó, amely mögül Mia bukkan fel. Végül mindhárman megérkeztetek az adott helyre… és hogy mi volt az adott hely? Egy végtelenbe futó folyosó, amelynek két oldalán megszámlálhatatlan ajtó pihent. Vagyis hát technikailag megszámlálható, tekintve, hogy mindegyiken voltak számok, csak hát… számolgassa, aki akarja, tekintve, hogy az az ajtó, ahonnan Mia kijött a 127.675-ös szám volt található.

Határidő: 2021.09.22.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Hited útját járva Empty Re: [Küldetés] A Hited útját járva

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.