Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unity Base

+4
Chara
Joey Chrome
Simeon
Strea
8 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 27 2020, 14:16

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Júl. 27 2020, 21:20

A helyzet jobb is, meg nem is, mint amire számítottam. A helyzet az, hogy nem igazán volt szerencsénk a támadásainkkal, de ha mást nem, sikerült legalább Mikonak némiképp felzargatnia az állóvizet. Ez nem feltétlen jó vagy rossz, de mindenesetre legalább tartunk valamerre. Mindenesetre nem szabadna kinn hagyni, nem mutatna túl jól, ha becsatlakozása nyomán ő esne ki elsőre. No mindegy.
- Örülnék, ha vissza tudnál jutni valahogy közénk. – szólok a középen lévő kissé bajban lévő hölgyeménynek, majd halkabban a többiekhez fordulok – Joey ha nem sikerült Simeonnak pixelezni a karforgatót, kérlek, végezd ki. Sei, te támadd a jobb oldalit. Ha srácoknak nem sikerül a középsőt kiiktatni, akkor támadd te is azt. Csökkentsük egyelőre a sebzést, amennyire csak lehet. Ha kimúlt támadd te is azt, amit Simeon.
Amennyiben Miko már elindult felénk, úgy elő is veszem az Erős Hullám Kristályt, majd Miko háta mögé a sűrűjébe dobom úgy, hogy minket ne érjen el. Sajnos a Békanyál Kristály, melyet a lány használt mostanra már kimúló félben van, de ez is legalább fog némi változást okozni. A lánynak van megfelelő akrobatikája, így őt nem fogja zavarni, a kérdés a többieken van, bár sajnos elvileg a többségnek szintén van, szal meh. Mindenesetre fegyveremmel támadva azért megpróbálom a még nem piszkált Kardforgatót támadni, miközben megpróbálok utat vágni Mikonak, hogy hátha sikerül át csusszanni az ellenség sorain és hátra futni.


// Támadom azt amenyik még full HP-n van Simeonékkal egy időben rohamozva. A buffduplázóm még aktív, a buffom még tart így elvileg +40 sebzés 1.2x-es harcosszorzóval +24 Sei buffal //

Ha Chara, Joey vagy Sei nem írna:

Chara:

Joey:

Seishin:

Dobások:
1. sor én
2. sor Joey (ha nem ír)
3. sor Sei (ha nem ír)
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 27 2020, 21:20

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Miko Hétf. Júl. 27 2020, 21:52

Furcsa volt az egész szituáció, hisz bár sikerült amit akartam, túl sok HP-m fogyott.
- Hé ez csalás! Ti nektek most nem szabadott volna támadni!!! – mordulok fel.
Igazából arra számítottam, hogy nem lesz vele gondom és sikerül túlteljesítenem az elvárásokat és mindenkit szabadon megbökizhetek. De sajnos nem minden sikerülhet elsőre. No mindegy. Legalább Eiki-san gondolkodik kicsit. Mondjuk jah, ez nekem i eszembe juthatott volna. Viszotn nem hiszem, hogy a fiúk átengednének, ha szépen kérném… szóval valami figyelem elterelés kell. Ahogy gondolkozok pedig, egyszer csak beugrik valami és füttyentve magamra hívom a figyelmem, majd a következő pillanatba melltartóstul mindenestől felhúzom a pólómat és kivillantom kebleimet. Még egy ideig így hagyom magamat, majd elengedve a pólom visszahull és egy jól irányzott rúgással megpróbálom lábaközt rúgni a legközelebbi férfit, miután a vasszűzet megsimogatva ismét bandaget csináltam a lábamra, majd ha minden jól megy a meglepett ellenfelek között átszökve megpróbálok a hátsó sorokba vonulni el Eiki-chiék felé. Közben persze elkapom a felém dobott kristályt, melyet mosolyogva intve köszönök meg Joeynak. Ha sikerül visszajutnom a többiekhez, a pólom alá benyúlva próbálom megigazítani melltartómat, míg nevetve mondom.
- Leonard-kunnak tényleg igaza volt, ez tényleg jó figyelem elterelés!

// villantás, majd fegyverkinézeváltás és addig rúgdosom ameddig csak tudom az árnyharcost owo Joey által dobott kristályt bár elkaptam, nem használom //

_________________

"Azt mondják igazi energiabomba vagyok. Olyan, mintha nukleáris energia működtetne, és nagy pusztítást hagyok magam mögött!"

Gyorslinkek:
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 27 2020, 21:52

The member 'Miko' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Seishin Kedd Júl. 28 2020, 20:03

Támadásom, és képeségem se sikerült. Nem keserített el a tény nem jött össze. Gyorsan visszahúzódtam ahogy Eiki kérte. Elkezdtem hátra felé is figyelni, ne, hogy valaki meg bökje a popsink. Szavaim talán kiváltanak némi hatást. Simeonál biztosan, hiszen bólogat és ha jól látom Tenger is. Nála nehezen tudom meg mondani, ez bólintás vagy alap mozgása. Fentről egyre több zaj szűrődőkbe. Újabb látogatóink érkeztek azt hiszem, kész mázli Nekot még időben biztonságba vittem. Nem sok mindent tudna tenni jelenlegi helyzetben. Szegény most biztosan szörnyen aggódik értünk.
- Újabb látogatók hátulról. Adjunk nekik igazi Unitys üdvözlést! - Fegyverem magasra emelem és igyekszem ádáz harcosnak mutatni magam, aki nem retten semmitől és senkitől. Persze ezt mondtam, de Eiki utasításai zengtek a fülembe. Mi közben egy halom aranyos tengerszem csüngött rajtam. Furcsa érzés volt rám tapadnak és mindenhol meg érintenek.
-Kösz Sim neked is Tenger. - Még egy kacsintást is dobok feléjük mikor általuk sarokba szorított ellenfelet támadtam. Amit egyébként is megjelölt Eiki támadásra. -Kérlek sikerülj- Lendítem fegyverem és remélem, hogy betalál a támadásom. Összeszorítottam ajkaim, és fohászkodtam a pixeleimhez. Valamiért úgy éreztem, most ezzel a támadással simán eltudnám söpörni az ellenfelem. Mintha sikerült volna a buffom, vagy csak túlzott önbizalmat merítettem a többiek harcát látva? Nem talán végre meg értettem, a hozzá állásommal baj van. Sikerülni fog és nem lesz semmi gond. Akarom és teszek érte akkor a remény, a vágy valósága válik. -Vigyázat érkezem! -Kiáltom még utoljára mielőtt fegyveremen nagyot lendítek és a mocskot célzóm, aki bemerészkedett a felség területünkre.


Képesség aktiválás:

Burō/ütés
Ezt a képzettséget használva jelentősen szint/2 növeli Seishin erő pontjait, ráadásul, ha eltalálja az ellenfelét - ezt egy vörös felvillanás is jelzi – további hatás az ellenfél hátra tántorodik. Tesz hátra egy lépést, de negatív hatás nem éri. 2 körig aktív 3 kör után újra használható.



A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 28 2020, 21:19-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 28 2020, 20:03

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Pént. Júl. 31 2020, 15:16


Egészen jól felismertétek a helyzeti előnyt és bár Joey éppen egy talpon lévő ellenfelet támadott, de azért őt is sikerült kellően meglepnie hozzá, hogy eltalálja - és ha már meglepetés, bizony Miko is annyira a többiekkel volt elfoglalva, hogy nem vette észre a felé dobott gyógyító kristályt; az tehát aktiválódás nélkül landolt a földön és tört - sajnos - darabokra. Talán jobban kéne figyelni egymásra, ugye? A lépcső alján vergődő kardforgatóknak mondjuk mindeközben esélye se volt a menekülésre: Simeonék a középső kardforgatót, Eiki pedig a jobb oldalit nullázta le egy-egy erőteljes csapással, így Seishinnek márcsak a bal oldali maradt... a sikeres képességhasználatot pedig sikeres támadás koronázta, amivel Sei a bal oldalit bizony rögtön pirosba lökte.
- Te, főnök, ezek erősebbek, mint gondoltuk! - ijed meg a fiatal férfi és még vet egy pillantást az életcsíkjára, majd inkább úgy dönt, hogy kereket old, útját pedig az eddig a háttérben pislogó, íjász céhtársa is követi - főleg azután, hogy szemtanúja lesz az árnyharcos barátja nullázódásának is, akit Miko három rúgással küld vissza a teleportkapuhoz.
- Egyenként üssük le őket - javasolja a vezér higgadtan, majd lerázza magáról a nyálka maradékát is.
- Én is beszállok! Kell nekem a fegyvere, az a legendás Metaorph! - lelkendezik egy fiatal fiúcska a másik céhből és már veti is magát Miko után, elgázolva a mellette lévő harcost, aki Miko villantása miatt amúgyis elbambult. A vezér csak rosszallóan ingatja a fejét, ám mielőtt még bármit is tehetne, Eiki kristálya berepül közéjük és darabokra törik, erős hullámot generálva a harctéren. Bizony, elér titeket is - ötven méter elég sok hozzá és a legtöbben még a lépcső alján voltatok, alig fél méterre a csoportosulástól. Kár, hogy közületek is csak Mikonak volt kettes vagy nagyobb akrobatikája, ugye? A harcművész lány kivételével tehát mindenki a földre kerül; az ellenfelek közül pedig egyedül egy harcművész és a bamba harcos nem. Előbbi meg is karcolja Mikot, igaz a lányon csüngő polipok miatt igen kevés hatékonysággal.
Lehet nem kellett volna az a kristály... arról már nem is beszélve, hogy időközben Chara is visszaér és közli Eikivel, hogy nincs súlyemelése sem neki, sem a többieknek odafent. A nehéz tárgyak cipelése tehát ilyenformán lehetetlen és ami a legrosszabb, hogy időközben két ablakon be is jutottak: egy tollas sárkány és egy sas, mindketten petek. Pinkuék hallhatják, hogy idomárjaik lentről utasítják őket támadásra, de hogy erről szólnak-e bárkinek is... mindenesetre a két állat mégcsak megfelelő célpont után nézeget az ablak párkányán.

történések:

Miko: 135/58 HP, 120/0 páncél

ellenfelek:


Határidő: 08.05. 23:59
A Gleam módosítást a fehér részben Mikonál nem fogadtam el, mivel a reag sem tartalmazta. Kérlek a jövőben olvassátok el egymás reagját is, mielőtt írtok és ha lehet, reagáljátok is le - enélkül igencsak megnehezítitek társaitoknak a csapatmunkát, a társaitok in game ignorálásának következményeiről nem is beszélve. Köszönöm.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Kedd Aug. 04 2020, 21:14

- Sikerült!
- Ph-h! - ujongott együtt a páros, amint meglátták a soksok polipot maguk körül. Simeon vigyora levakarhatatlan volt - egyedül akkor döbbent meg egy kicsit, amikor a második, közös ütésük sárgából egykettőre eltüntette az előtte kapálódzó kardforgató életcsíkját. A srác kikerekedett szemmel nyelt egyet és ijedten nézte meg magának az indikátorát, ami nem változott pirossá.
Hatalmas sóhaj hagyta el a fiú ajkait.
- Ezek szerint tényleg működik... - motyogta, majd elmosolyodott és összecsapta a tenyerét - Itt nem juttok át, de nem ám! - kiáltotta és nevetett a menekülő ellenfelek után; tenyerét Seishin és Eiki felé nyújtotta - Szép volt! - lelkendezett, miközben (az eredeti) Tengerszem azt számolta, mennyien vannak még. Másolatai pedig hűen védtek mindenkit és még akkor sem estek le senkiről, amikor egy hirtelen hullám ledöntötte lábáról a csapatot.
- Hű, ez mi volt - pislogott a fiú és megrázta a fejét.
- Hhhhh...
Tengerszem nem volt elragadtatva. Igaz a földön volt, de ha valaki az ellenfelek közül megkísérelt felszaladni a lépcsőn, bizony a fiatalkorú polip lőtt a fokokra egy kevés tintát - félig ijedtségből, mert innen lentről az alakok fölé magasodtak, félig pedig tervezetten. Hátha ez majd visszatartja őket legalább addig, amíg egyetlen idomárja és a többiek össze nem szedik magukat.


A hullám kristály miatt a földre kerültünk, de Tengerszem lő egy tintapacát a támadók felé, ha fel akarnának jönni a lépcsőn hozzánk Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Aug. 05 2020, 18:41

Adtam egy pacsit gyorsan Simeonnak. És a lány hát nem látta, hogy jön a kristály, s mellé…. Na de se baj, még mindig jobb, mint az ellenfél kezében! Hogy adjak a káoszhoz én is már valamit, megkíséreltem a rovarküldős képességemet beindítani, miközben mentem vissza a lépcsőn felfelé, hogy a lány lássa is, merről jön a kristály, amit dobni akarok neki.
- Óvatosan, mindjárt dobok még egyet! - Éppen készültem rá, mikor is valaki elhajított egy Lökéshullám kristályt, ami szerény véredényem (véleményem) szerint nem lett volna rossz, sőt, pompás taktika lett volna… ha nem kerülünk bele a lökéshullámba. S én valahogy megszegve a fizika törvényeit gurulni kezdtem a lépcsőn, az aljén lévő tömeg felé
- A jó édes piiiiiii-! - ennyit hallottak csupán tőlem, miközben begurultam a tömegbe.



//amit teszek:
Megkísérlem a rovarraj képességemet elsütni, ami ha sikeres, három random ellenfélre jön egy-egy rovarraj, aminek leírását itt látja az admin.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 05 2020, 19:28-kor.

_________________
Unity Base - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 05 2020, 18:41

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Unity Base - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 06 2020, 21:02


1. hullám, negyedik kör

Ellenfeleitek hamarabb felkelnek a földről, hiszen hamarabb érte őket a hullám: többen zavartan pislognak, hogy mi történt, de a vezér továbbra is higgadtan szegezi tekintetét a kis csapatotokra. A rárepülő rovarok sem hatják meg és Joey gurulása elől is elegánsan és kimérten tér ki.
- Ő lesz az első. Őt nullázzuk le - utasítja társait metsző hangon, kardját pedig kétszer végigszántja a szőke lovag és a rajta csüngő polipok testén. És a társai? Nos...
- Főnök, ezek mik? - hadonászik az egyik lovag a rárepülő raj ellen, de egyelőre nem jut eszébe, hogy sebzést okozzon neki. Kaszttársa ugyanígy jár, a rovarokkal foglalkozó két lovagot így Joey - sebességet nyerve Tengerszem tintapacájával - egyszerűen magával tudja sodorni: a három férfi menthetetlenül összegubancolódva állapodik meg a lépcső alján, tetőtől talpig tintásan. A lovagok mögé besoroló harcosok ekkor lépnek színre és ahogy vezérük parancsolta, támadják is a sárgában lévő Joeyt, ám csak egyikük találja el - a másikuk kicsit habozik a csapással és célt is téveszt, hiszen a saját céhtársai is ott vannak; egyikük lába Joey nyakán, a másikuk keze pedig annak lábai között hever. De vajon hogy gubancoljátok ki egymást? Ráadásul a lovagok körül továbbra is ott cikázik a megannyi rovar, tovább fokozva ezzel a káoszt.

És ha eddig nem volt elég történés, az íjász kutyája elkezd ugatni; hangja betölti a teret és még sokáig visszhangzik az épületben: egy sólymot ugat, aki idomárjával együtt éppen most lépett be az épületbe, kíváncsian, hogy felmérje a terepet. Gyorsan el is kell hajolnia egy felé küldött nyílvessző elől, amit az njk pet gazdája lőtt ki.
- Kint már lejátszottuk a meccset és ti vesztettetek! Távozzatok, ahogy a veszteseknek szokás - ráncolja össze a homlokát, miközben harcművész társa (Mikot otthagyva) csatlakozik hozzá egy szép találattal. A kutya továbbra is ugat.
- Ha jól emlékszem, ti is vesztettetek embert - mosolyodik el a sas céhjelvényű játékos, intésére pedig a sólyom egy kört ír le a levegőben és láthatóan keres valamit, vagy... valakit. Egyébként írtam már, hogy az íjászcéh tagjai megcsappant életcsíkkal érkeztek és így már sejthetitek is, miért. A velük szemben álló idomárnak sem teljes az élete, de most nem ezzel foglalkozik.
- Vajja, keresd fent, hátha ott rejtőzik - int a sólyomnak, aki egy második kör után az emeletet veszi célba - Ne orroljatok meg ránk. A petem a fejébe vette, hogy főnixet akar enni - sóhajtja a fickó és megvonja a vállát. Nos, a sólyom útja felettetek halad el... de vajon megengeditek, hogy eljusson az emeletig? Vagy inkább megakadályozzátok, noha Joey nagyon nagy bajba került odalent?

Az emeleten eközben Charáék szembekerülnek a két pettel, akik a létszámfölényt látva megtorpannak és visszaszállnak az ablakon túlra. Ha kinéztek, láthatjátok is a két idomárt, mindkettőt sárga életcsíkkal. Nos, leszóltok valamit nekik, hátha elmenekülnek, vagy inkább gyorsan fedezékbe vonultok, mielőtt a petek visszatérnének?

történések:

Miko: 135/58 HP, 120/0 páncél
Joey: 115/51 HP, 90/0 páncél

Unity Base - Page 2 Hpcsikd.php?mod=hp&m=0&n=Vezér kardf
Unity Base - Page 2 Hpcsikd
Unity Base - Page 2 Hpcsikd

Unity Base - Page 2 Hpcsikd
Unity Base - Page 2 Hpcsikd

Unity Base - Page 2 Hpcsikd

ellenfelek:


Határidő: 08.18. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Kedd Aug. 18 2020, 21:09

Simeon széles vigyorral pacsizott. Egészen megkedvelte Joeyt a harc alatt, ám amikor a szőke lovagból rovarok repültek elő... a srác még ott, a lépcső felső részén fetrengve is eltátotta a száját.
- Hát ez elképesztő... - suttogta áhítattal vegyes izgatottsággal és még azt is későn vette észre, hogy Joey bizony a lökéstől elkezdett lefelé gurulni. Igaz utánakapott, de márcsak az üres levegőt markolta.
Ekkor viszont nem várt fordulatot hozott a harc, mert Joey mint a bowlinggolyó tarolta le a megmaradt játékosokat (mert a többit elpixelezték vagy elüldöték, ők a Unity, úgy bizony!). Simeon feltápászkodott és hatalmasat nevetett rajta.
- Ezt így tervezted, vagy véletlen volt? - pislogott céhtársára, de nem pazarolta az időt hosszan, már vágtatott is le hozzá - Na azt már nem! - felelt azért a pökhendi kardforgató szavaira: Joeyt aztán senki sem bánthatja többet! Mert a társak mindig megvédik egymást, ugye? - Gyere, Tengerszem, segíts ki!
Tengerszem pedig segített. Előszöris lőtt egy újabb tintapacát a csoportosulás közepére elsősorban a kardforgató felé és ezzel remélhetőleg elterelte a vezér figyelmét annyira, amíg Simeon... Joeyt próbálta kihúzni a kupac alól?
- Ph-h?
- Nyugi, a terv része! Majd megforgatom, mint Miko a vasdarabot! - vigyorgott a srác, petje pedig mit volt mit tenni, ráugrott az ellenfelére és megpróbálta őt leverni a lábáról. Simeon csak erre várt: ha az a bizonyos "főnök" akárcsak egy pillantást vetett a reá vetődő polipra, Simeon már ott is volt (Joey nélkül, mert nem mondott igazat, az csak egy trükk volt!) és sípja élesebbik végével igyekezett hátulról megvágni a férfit. Ha pedig a kardforgató - ahogy megmondta - Joeyval foglalkozott? Úgy Simeon állt be kettejük közé és ő támadott elölről, amíg a polip hátulról.
- Azért... mostmár igazán kijöhetnél. Jól vagy? - szólt hátra társához az idomárfiú aggódva és ha kellett, súlyemelésével kicsit segített is a dolgon: elkezdte szétdobálni az embereket, egészen addig, amíg... meg nem hallotta a "főnix" szót. Megállt és összeráncolta a homlokát. Ezek Dustot akarják? De miért? Persze Simeon semmit sem fogott fel az ezt megelőző párbeszédekből, hisz egyáltalán nem érdekelte, de Dustot, Chancery barátját, a céh legfényesebb madarát senki sem eheti meg! - Valaki kapja el, aki magasra tud ugrani! - szólt hátra a többieknek ijedten és meg is feledkezett róla, hogy közben a kezében maradt az egyik lovag lába... vagy éppen az íjászé volt? Végtére is mindegy, nem?


Tengerszem és Simeon csapatmunkával támadják a kardforgatót, majd Simeon elkezdi szétdobálni jártassággal a Joeyn fekvő kupacot Very Happy Ha kell, akkor pedig be is áll Joey elé védeni őt!
Asszem csak 1 támadásunk van, de ha kell dobok még Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 18 2020, 21:09

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Aug. 20 2020, 12:13

Szent barna dolog! A vezér engem akar leölni elsőnek! S leütötte a pajzsomat is! Ráadásul amelyeket nem a rovarok csesztetnek, hanem azokkal van, amelyeket lesodortam, engem taperolnak! Simeon szerencsére jött, s megpróbált kihúzni.
- Majd később elmondom, csak hdd sikerüljön kimásznunk ebből… te meg ne taperoljál már! - ütlegeltem annak a kezét, amelyiké közelebb volt, s biztos voltam benne, hogy nem Simeon-é, szigorúan a kardom markolatával. Közben elhasználok magamon egy Kristályt, hogy mentsem magam, ha sikerül természetesen. S jól hallom, valaki petje meg akarja enni a főnixfiókát? Valaki bemesélte neki, hogy csirke ízű? Tényleg, milyen íze van? Mondjuk én a szénre tippelek, de a nagyon szén ízre.


elhasználok egy (1x) [T2] Gyógyító Kristály (aktiválása után a használón körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt) magamon
5x támadást kísérlek meg az egyik ellenség kezén.

_________________
Unity Base - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 20 2020, 12:13

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Pént. Aug. 21 2020, 14:22


1. hullám, ötödik kör

Magát a Steel Cold vezérét lepi meg a legjobban, hogy Simeonék találatot vittek be neki, de nincs volt ideje kifejteni véleményét: pár pillanat múlva pixeleire robban, maga mögött hagyva elképedt céhtársait. Páran Simeonék keze nyomán nyekkennek a padlón, a másik fele összezavarodottan lép kettőt hátrébb, de mégis Joey támadása a kegyelemdöfés: az ütés a harcost (felállított lovagvédelem híján) rögtön sárgába löki és ez elég rá, hogy se szó se beszéd kereket oldjon; céhtársai pedig nagyot nyelve követtik őt. Egyedül egy idősebb lovag marad ott a céhből, aki előbb átdob Simeon és Joey elé egy arannyal teli zsákot, majd meghajol és a szemetekbe néz:
- A Steel Cold tudja, mikor kell feladni. Tekintsétek jutalomnak - biccent felétek és távozik, kikerülve a kutya njk petet, aki mostmár nem ugat, csak vészjóslóan morog az idomárra.
Közben a lépcső tetején is zajlanak az események: Miko felugrik a sólyomhoz és egy szép rúgással leküldi a földre Eiki és Seishin elé, utóbbi pedig el is pixelezi a mobot. Ezt látván a gazdája hangosan elkáromkodja magát, figyelmetlenségének hála pedig két találat is éri: mindkettő az íjász céh tagjaitól.
- Ezaz, meneküljetek csak! - kiált a távozó lovagok és idomár után a harcművész, majd vigyorogva fordul a Unity felé - Mégiscsak mi maradtunk utoljára. Ha odaadod a fegyvered, békével elmegyek. Nekem csak az kell! - mutat Miko Metamorphjára izgatottan, miközben céhtársa újabb nyilat illeszt a húrra.
Az ellenfeleitek nagyrészét megfutamodásra késztettétek, ők azonban még itt maradtak. Erővel űzitek el őket is, vagy inkább beáldozzátok a legendás fegyvert a béke jegyében?

Odafönt csönd honol. Igaz az ablakreteszek széttörve meredeznek, de a röpképes petek úgy tűnik gazdájukkal együtt eltűntek a kertből.

történések:

Miko: 135/58 HP, 120/0 páncél
Joey: 115/66 HP, 90/0 páncél

Unity Base - Page 2 Hpcsikd
Unity Base - Page 2 Hpcsikd

ellenfelek:


Határidő: 08.23. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Szomb. Aug. 22 2020, 10:07

- Igenigen, majd elmeséled, ha ezek innen elmentek - helyeselt Simeon és a lelkesedése egy cseppet sem hagyott alább, sőt! Miután ők voltak azok, akik bevitték a nagyképű kardforgatónak az utolsó ütést, az idomár arca felragyogott - és még sokáig úgy is maradt.
- Nézd, Tengerszem, Joey, még aranyat is kaptunk! - nevetett és emelte magasba a jutalmat.
- Phhhh-brph! - ugrott volna oda Tengerszem, de elkésett: Simeon kíváncsian hajolt a zsákocska fölé és nem, nem merült fel benne, hogy csapda lenne. Vagy valami más, esetleg veszélyes dolog. Figyelmét mondjuk hamar a sólyom kötötte le, de szerencsére a többiek elintézték ezt is, mielőtt felérhetett volna Dusthoz! Aztán valami Metamorphról esett szó, de Simeon sokat nem értett belőle: párat pislogott a két harcművészre, Miko vajon mit szól ehhez, majd megvonta a vállát.
- Akkor én intézem a másikat! - jelentette ki - Gyere, Tengerszem! - kezdett el az íjász felé rohanni. Közben felkapta a fiatalkorú polipot és teljes erejéből hozzávágta az íjászhoz: ezt már eleget gyakorolták a polip bébikorában, de a súlyemeléssel Simeon már elbírta őt és mivel nagyobb volt, sokkal több részt takart ki, mint annak előtte! Tengerszem tehát repült és landolt az íjász mellkasán és igyekezett ledönteni őt a lábáról. - Ezt hallgassátok! - kiáltotta Simeon és belefújt sípjába: a hang élesen és bátorítón hasított a levegőbe, a pet pedig koncentrált és úgy fogta le ellenfelét és ütött bele egy nagyot. Majd jött Simeon és befejezte a munkát, ha tudta. És ha ennyi nem volt elég, hát támadtak még! Addig, amíg erejükből és gyorsaságukból futotta... és amíg volt kit!



Első támadáspár az íjászra megy és Simeon használja a síp itemképességét, így biztos találata lesz Tengerszemnek és így Simeonnak is! Arra nem dobok Very Happy Aztán ha még tudnak támadni, addig támadják az íjászt, amíg el nem pixeleződik, aztán a harcművésszel folytatják. Felső sor Simeon, alsó sor Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 22 2020, 10:07

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Unity Base - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s Unity Base - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Unity Base - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Aug. 23 2020, 21:24

Ez az, sikerült az egyik céhet visszavernünk, ez aaaaz! De a másiknak a tagjai még hátravannak, s a vasszűzes lány fegyverét követelik! Na jó, az íjász nem, bár nem értem, minek kell a társának.
- Tudod, mit kapsz te? Két monoklit a szemed alá, azt, meg ezt! - s megmutattam neki a középső ujjamat, s ha netalán ezen meglepődne annyira, hogy védekezni se tudjon, odacsapok párat a kardommal. Ha úgy vesszük, s a káoszt leszámítjuk, egész sima ügy szerintem, de el ne kiabáljam magam, ki tudja, nem-e jön-e még egy céh, vagy éppen azt várja, hogy annyira le legyünk verődve, hogy le tudjon minket csapni!


Beintek a Harcművésznek, hogy meglepődjön annyira, hogy ne tudjon reagálni a támadásomra
1x támadom a Harcművészt

_________________
Unity Base - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 23 2020, 21:24

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Unity Base - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 11 2020, 23:34


Két ellenfeletek maradt és két olyan céhtag, akik még a többiek előtt tudtak reagálni: Simeon az íjászt, Joey pedig a harcművészt nullázza le, a pixelek tovaszállásával pedig beáll a várva várt csönd és a nyugalom. Vagy Simeon és Miko mellett mégsem?




Gratulálok! Teljesítettétek az első hullámot!
Az óra hátralévő részében már senki sem téved a céhházatok környékére.


A menekülésre kényszerített játékosok minden esetben hagynak maguk után aranyat, ami érintésre a céhbankba kerül, ám akiket lenulláztok, azoknál egészen más a metódus. Elsőre talán fel sem tűnhetett és ennek több oka is van: először is azért, mert az utolsó csapást bevivő játékosnál jelent meg csak a pár szavas felirat, másodszor pedig, az is csupán 1 másodpercig volt jelen a látótér jobb alsó sarkában.
A szöveg a következő: "Loot hozzáadva a céhbankhoz. Előnyjog fenntartva."
És hogy ez mit is jelent pontosan? Minden elpixelezett ellenfél után aranyat és emellett a játékos egy vagy több véletlenszerű itemjét is megkaptátok, amit elsősorban az utolsó csapást bevivő játékos vehet ki a céhbankból. Persze az előnyjogról le lehet mondani, így ha az azt élvezőnek nincsen szüksége az itemre, úgy minden más céhtagja is kiveheti azt.




Az első hullám jutalmai:

5400 arany

Simeon: [T5] Ezüstszőrme Palást +4[4K] (+20 fegyverkezelés +4 kitartás +5 speciális képesség +10 páncél)
Simeon: [T5] Szamuráj Ezüstgyűrű +4[4F] (+26 erő +4 fegyverkezelés)
Simeon: [T5] Napkalap +3[3GY] (+13 fegyverkezelés +3 gyorsaság +8 speciális képesség +35 páncél)
Simeon: [T5] Társas Gyűrű +6[3F3S] (+3 fegyverkezelés +13 irányítás +6 kitartás +9 speciális képesség)
Simeon: [T5] Könnyű Ezüstvért +6[6F] (+10 fegyverkezelés +65 páncél)
Simeon: [T5] Szamuráj Ezüstgyűrű +6[3K3S] (+3 kitartás +28 gyorsaság +3 speciális képesség)
Simeon: [T5] Napkalap +3[3S] (+13 fegyverkezelés +11 speciális képesség +35 páncél)
Simeon: [T5] Kaméleon Köpeny +3[3K] (+3 kitartás +25 speciális képesség +25 páncél)
Eiki: [T4] Káosz Gyűrű +4[4GY] (+1 élet +4 fegyverkezelés +2 erő +2 irányítás +4 kitartás +7 gyorsaság +3 speciális képesség)
Eiki: [T4] Erős Vaspáncél +4[4K] (+4 kitartás +55 páncél)
Eiki: [T4] Zafírszálas Fedora +4[4S] (+5 fegyverkezelés +5 erő +9 speciális képesség +35 páncél)
Miko: [T3] Foltozott Köpeny +6[3GY3S] (+7 fegyverkezelés +8 kitartás +3 gyorsaság +3 speciális képesség +5 páncél)
Miko: [T3] Nagyravágyó Gyűrű +6[3F3GY] (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság +17 speciális képesség)
Simeon: [T4] Platinum Láncing +2[2GY] (+2 gyorsaság +10 speciális képesség +30 páncél)
Simeon: [T4] Tűlevél Köpeny +2[2GY] (+20 erő +2 gyorsaság +10 páncél)
Simeon: [T4] A Vándor Lábbelije +2[2S] (+4 élet +19 gyorsaság +2 speciális képesség)
Joey: [T3] Opál Diadém +3[3S] (+12 speciális képesség +15 páncél)
Joey: [T3] Sárkányölő Páncél +3[3K] (+5 fegyverkezelés +3 kitartás +25 páncél)



Folytatása következik...

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Strea Kedd Okt. 06 2020, 20:19


2. hullám, nulladik kör

Rettentő mozgalmas és izgalmas harc után vagytok és a bejövő arany és itemek mennyisége sem semmi! De még nincs itt a vége, mégcsak háromnegyed kilenc van... aztán kilenc... végül negyed tíz... de sehol senki. Unatkoztok, vagy fenn tudjátok tartani az érdeklődést és a fókuszt? Beszélgettek egymással, vagy gondolataitokba mélyedve meredtek magatok elé? Esetleg lepihentek, vagy netán eszetekbe jut odakint is körülnézni, a védett övezeten belül? Ha megteszitek, érthető módon feltöltődik az életetek és a páncélpontjaitok is, de ha maradtok védett övezeten kívül a céhházban, úgy sajnos a meglévő értékekkel kell folytatnotok a nagy csatát.
Kilenc óra huszonhárom perc táján Joey, Miko és Simeon játékosokat észlelhet a céhház körül, jártasságszintnek megfelelően (lásd lentebb). Persze az is lehet, hogy csak járókelők... de nemigen akarnak továbbállni és hármótok közül Simeon talán rá is jöhet, hogy minden, megközelíthető oldalról jelen vannak az épület körül. Felettébb furcsa... vagy nem is?

Miko: 135/58 HP, 120/0 páncél
Joey: 115/66 HP, 90/0 páncél

ellenfelek:


Ebben a körben még átszerelkezhettek, ha akartok, de csak az előző hullámban kapott lootokból, az akkori szinteteknek megfelelően.
Határidő: 10.11. 23:59

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Unity Base - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Simeon Vas. Okt. 11 2020, 20:27

Simeon kikerekedett szemmel nézte az alakok lenullázódását és eltűnését. Pislogott egy párat, ajkai felfelé görbültek, majd...
- Hurrááááá! - kiáltotta és nevetett - Megcsináltuk! - nyújtotta pacsira a kezét először Tengerszemmel, majd sorban minden céhtársával - Megvédjük a céhet, mi, a Fény Lovagjai és... a többiek! - húzta ki magát és pillantott fél szemmel az említett "többiekre". Mert ők azért fény lovagjai nem voltak... de a céhtársai és örült, hogy itt harcolnak együtt. Ekkor vette észre a villogó kis panelt és csodálkozott el annak tartalmán. Szóval kaptak itemeket és aranyat is?
- Nézzétek, de tele lett a bank, de szuper! - álmélkodott és gyorsan át is futotta a sokmindent - Egy fejlesztett Napkalap! Nézd, Tengerszem! - mutatta petje felé is az itemet és gyorsan át is cserélte - Így többet tudunk buffolni - bólintott, mert nanáhogy a specet emelőt választotta, nem a gyorsaságot adót!
- A többit majd megnézem később - vigyorgott aztán és gyorsan be is zárta a panelt, mert bármikor jöhettek még támadók! Bizony figyelniük kellett.
De sokáig, naaagyon sokáig nem jött senki. A sok polip is eltűmt a céhtársakról és szerencsére senkinek sem esett komolyabb baja.
- Phhh-brrrph - nézett körbe Tengerszem, egyik csápjával pedig az ajtó felé mutatott.
- Igaz, ott szerintetek biztonságos övezet van? - fordult az idomár társai felé, majd ki is kukkantott - Igen, az - bólintott, de az nem esett le neki, hogy ez segíthet mondjuk Joeynak vagy Mikonak - Ez pont olyan, mint a fény csatája a sötétséggel - kezdett bele a történetbe és közben segített visszarendezni a céhet úgy, ahogy az volt - Úgy kezdődött, mint most. Hogy várni kellett... - kezdett bele és bizony elregélte az egészet, ha valaki nem állította le. Csönd, na az nem volt mellette.
- ... akkor pedig hirtelen beborult az ég és... - kapta a fejét az utca felé - Várjatok, jön valaki! - mondta gyorsan és odaszaladt az ablakhoz - Többen is! - lett izgatott és már nyargalt is befelé a torlasz mögé - Gyere, Tengerszem! Mindjárt itt lesznek! - kiáltott fel a polipnak, aki kihasználta a beállt szünetet és első dolga volt (Simeon történetének hallgatása helyett) becsusszanni a konyhába egy kis édességért.
- Ph-hhh! - került is elő azonnal és mire bárki is bejöhetett volna, már ő is ott volt a fedezékben, Simeon mellett: ha valaki feljönne a lépcsőn, majd megint lesz ő Joey pajzsának a csápja!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Okt. 12 2020, 19:35

Azta, nem is tudtam, hogy lehet lootot is szerezni! Jó, az aranyat tudtam, mert átadták nekünk, de a felszerelést nem tudtam! Szegények, most mekkora agyvérzést kaphattak, vagy fognak kapni, ha ráeszmélnek, hogy hiányzik nem egy tárgyuk… De ki tudja, nem-e jön még valaki! Szóval vártam negyed tízig… de semmi.
- Oké gyerekek, én átmegyek a szembelévő házba inni egyet - át is mentem, s ittam egy jó hideg sört, mivel sajnos kóla az nem volt. De láttam ám, hogy amint biztonságos övezetbe kerültem, lett életem s páncélom teljes. Hurrá! Na de siettem is vissza, hogy tudjak segíteni.
- Itt vagyok - hirtelen jelzett az észlelésem - S azt hiszem követett valaki… pale - fehéredtem el. Úristen, ezek meg mikor jöttek?! Gyorsan visszaszaladtam a helyemre, vagyis a lépcsőn legelőre.


//kimentem egy ivásra a védett területre, majd visszamentem céhház lépcsőjéhez elfoglalni a helyem.

_________________
Unity Base - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Unity Base - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Unity Base - Page 2 Empty Re: Unity Base

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.