Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Kedd Nov. 13 2018, 11:59

Bár a dögök engem támadnak először, valójában nem igazán bántam. Bár a páncélom lejjebb csökkent, de ha az életembe is marnak egy idő után, úgyis csak erősíteni fognak. Mindenesetre Rinne kicsit nekiáll duzzogni, mert figyelmen kívül hagyják, de végül bocsánatot kér és elém áll.
- Semmi gond Rinne-chan. – paskolom meg vállát – Nem kell túl komolyan venned a dolgokat, ez csak… szórakozás. – mondom nyugodtan, majd két kézre fogom fegyverem és: – Switch Rinne!
Szólok a lánynak, majd ha félreperdül, már támadom is a kis dögöt, ami még életben maradt. Ha esetleg félretalálnék mindkét alkalommal, már pattanok is vissza a csajszi mögé, ha már ennyire tankolni akar, had tegye.

// 2 támadás az életben maradt mobra//
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 13 2018, 11:59

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Pént. Nov. 16 2018, 16:59

- De-de-de nekem az a feladóm, hogy tankoljak, ha nem engem támadnak, az nem jó - pislogtam értetlenül. Nem lehetett kellemes neki, ahogy az állatkák ráugrottak, nem mindenki élvezi ezt a fajta bánásmódot. És Eikisan mégis kedves maradt velem. Elmosolyodtam, és jó alaposan meg is ölelgettem érte. A szörnyekből amúgy is csak egy maradt, és a sebzése még csak szúnyogcsípésnek se illett be.
- Nahát, nem maradt egy sem - állapítottam meg, miután Eikisan kilapította az utolsót - Nagyon erős vagy - szóltam elismerően - Kár, hogy ilyen alacsony és vézna vagy - tettem hozzá. Ha legalább egy fejjel magasabb lenne és a vállai kétszer ilyen szélesek lennének, akkor még talán tetszene is. Bár nem hiszem, még sosem éreztem igazán vonzódást senkihez.

Next please.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Csüt. Nov. 22 2018, 17:20

A Falánk gyorsan végzett az utolsóval is, semmivel sem csillapítva éhségét, s mint mindig rendületlenül vércseppezve a talajt, mit sem hagyva maga után. Azonban egy bronz láda kibukik a pixeleződő tetemből.
A "csatazaj" ugyan elül, de helyette újabb apró lábak alatt recseg és hajlik a száraz kóró.
Vérszagra gyűl az éji vad, megannyi apró vöröslő szem szegeződik Rinnére, körbevéve az elől álló lovag hölgyet. Alig, hogy feltűnnek, már támadnak is: némelyik a csizmába harap, a másik a nyakra szalad, fürgén mászva föl a vérten, mindenre mi mozog: kézre, hosszú fogacskáikat mélyesztve az eresztékbe.


Arany Legelők - Page 4 Patk-nyok

Új harc: CSP, SP visszaáll eredetire
Rinne 88 sebzést szenved el

Vörösszemű Patkány #1
Vörösszemű Patkány #2
Vörösszemű Patkány #3
Vörösszemű Patkány #4
Vörösszemű Patkány #5
Vörösszemű Patkány #6
Vörösszemű Patkány #7
Vörösszemű Patkány #8

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:148 / S:173 / P:198, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 248/345 páncél, 215/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 295/295 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Pént. Nov. 23 2018, 13:33

Elmosolyodok a csajszi ölelésén, és bár nagyon butácskának tűnik így első pillanatra, de annyira nem bosszantó, szal… nem bánom a társaságát.
- Ennyit még én is elviselek, de én nem állítalak meg, ha tankolni szeretnél. Csak utánad. – engedem előre a fehérhajú csajszit – Mellesleg az alacsonyat kikérem magamnak. Én inkább szálkás vagyok, mint vállas, de azt meg a páncélon keresztül nem igen látni, nemde bár? – mondom, azonban ahogy haladunk tovább szembekerültünk néhány patkány döggel, akik el is lepik a csajszit. – Hm… ahogy nézem bejössz nekik. Magatokra hagyjalak, vagy segítsek? – kérdezem szarkasztikusan majd leseprek a falánkkal róla egy Patkányt, bár azért figyelek, hogy ne találjam el a csajszit.

// Patkány #8-at támadom //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Hétf. Nov. 26 2018, 15:55

Fülig szaladt a mosolyom a fiú szavaira. Semmi sem tesz boldogabbá annál itt, ha szörnyek ugranak rám, és én kibírom az ütéseik, rúgásaik, harapásaik, csípéseik, vágásaik, és szorongatásaik, Eikisan pedig úgy határozott, hogy nem áll az utamba.
- De nem vagy magasabb, mint én, tehát alacsony vagy - hívtam fel rá a figyelmét mintegy mellékesen, de már lázasan kutattam a következő ellenfelünk. Nemsokára meg is torpantam, a magas fűszálak között vörösen világító pontocskák jelentek meg, és pillanatokon belül a gazdájuk is megjelent. Méretes patkányok ugrottak rám, és ott haraptak, ahol értek. Felnyögtem a bizsergető érzésre, a páncélértékemből jó nagy darabot haraptak ki, mert sokan voltak.
- Wonderful! - nevetgéltem, majd lesöpörtem magamról az egyik állatkák, és fejbe csaptam a fegyveremmel - Nem is biztos, hogy le tudjuk őket győzni, olyan sokan vannak! - szólaltam meg lelkesen. Végre egy kis izgalom!

Egyeskének kampeca
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Szomb. Dec. 01 2018, 14:01

8 ici-pici méretes Vörösszemű Patkány menetel a sivatagban tarlósban.
Rinne és Eiki leütnek 2-t, így már csak 6 marad.
6 ici-pici méretes Vörösszemű Patkány rágcsálja Rinnét, ... 66-t sebezve


Vörösszemű Patkány #2
Vörösszemű Patkány #3
Vörösszemű Patkány #4
Vörösszemű Patkány #5
Vörösszemű Patkány #6
Vörösszemű Patkány #7

Körben érvényes SP:
Rinne: 2.6
Eiki: 2.2


Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:136 / S:148 / P:161, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 182/345 páncél, 172/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 253/295 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Dec. 03 2018, 11:41

Nem igazán álltam le vitatkozni a csajszival ezen, úgysem az volt a célom, hogy bejöjjek neki. Amíg végzi a tankolást és sikerül kivinnünk ezt a vackot, nekem addig is jó. Igazából úgy sem fontos, nagy eséllyel úgy se futunk össze egymással olyan sűrűn. Azonban amikor a patkányok lerohanják és nekiáll nyöszörgni, azért felvonom a szemöldököm, miközben ügyes mozdulatokkal lesöprök róla két dögöt.
-
Jól sejtem, hogy vannak mazochista jellemvonásaid? – kérdezem kíváncsian, majd huncut vigyorral hozzáteszem – Ha gondolod, miután végeztünk megostorozhatlak jó alaposan.
Természetesen csak poénkodtam, bár nem vagyok benne egészen biztos, hogy a csajszi érzékelni tudja ezeket, bár tény, hogyha akarja én elfenekelem ezer örömmel. :3

// 2 patkány elpixelezve //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Hétf. Dec. 03 2018, 15:13

Még csak kettő rágcsálót tudtunk elintézni, úgyhogy még mindig hatan haraptak belém, újabb kellemes bizsergést végigküldve minden porcikámon. Egészen kipirultam a boldogságtól, már egész sok elfogyott a páncélomból is, de persze nem éreztem magam veszélyben, mert nem volt rá semmi okom. Meg... nem is tudom, mit kéne olyankor éreznem.
- Eikisan, Eikisan, 150 sebzés már megölt volna? - kérdeztem izgatottan, kíváncsi voltam, hogy ennyit vajon túlélt volna-e, vagy a jelenlétem tényleg fontos-e, vagy életmentő-e. Büszkeség töltene el, ha tudnám, hogy amíg ő életveszélyben van, addig nekem mindez csak szúnyogcsípés Surprised
- Öhm... mazomicsoda? - kérdeztem vissza meglepetten, azt hiszem megint találkoztam egy olyan szóval, amivel még nem nagyon, szóval talán tanulhatok valami újat ma is \o/ - Ostorozni? Büntetést érdemlek, Eikisan? - pislogtam kíváncsian, miközben én is agyonnyomtam két patkányt. Oh, így könnyű lesz a vége és már nem is nagyon fognak harapdálni...

Két másik patkánynak kampeca
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Szer. Dec. 05 2018, 00:48

A szürreális jelent, ahol a kétkezest fegyvert lóbáló harcos férfiú könnyűszerrel borotválja le lovag társáról az élősködőket, valószínűleg csak itt Aincradban eshet meg mindenféle komoly következmény és valós veszélyeztetés nélkül.
De megtörténik a maga hihetetlen egyszerűségében, ahogy az is, hogy minden elhessegetés után a megmaradt patkányok visszatérnek a megszokott ízek világához, avagy Rinne idegvégződéseinek finom, metszőfogak általi masszírozásához.



Vörösszemű Patkány #2-5 elpusztul
Rinne 22 pontnyi sebződésbe borzonghat bele

Körben érvényes SP:
Rinne: 2.4
Eiki: 1.8

Vörösszemű Patkány #6
Vörösszemű Patkány #7

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:136 / S:148 / P:161, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 160/345 páncél, 86/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 169/295 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Dec. 06 2018, 22:15

Kicsit már tényleg fárasztó volt, vajon tényleg olyan sötét néha, mint amilyennek mutatja magát? No mindegy.
- Nem hiszem. Nem sok HP-m maradt volna, de mivel glasscannonra építek, így akkor sebzek a legtöbbet, szal nem lett volna vészes. De a következő hullámra nagy eséllyel valszeg már nem lett volna elég HP-m. – mondom miközben levágok még egy patkányt – A Mazoista pedig egy olyan személy, aki szereti, ha fáj, vagy ha valamilyen szinten büntetik, vagy olyan helyzetbe kerül, ami nem teljesen kényelmes. Ahogy elnéztem te kifejezetten jól szórakoztál, amikor harapdáltak, ezért asszociáltam arra, hogy talán ilyen a fétised. Az ostorozás pedig pont ezért volt említve. – vonok vállat – Tudod vannak direkt olyan ostorok is, amiket szexuális együttlétek közben használnak, mert vannak olyanok, akik élvezik, ha csapkodják. – játszom a kislexikont, de azért nem lennék Eiki, ha nem tenném hozzá – De akkor gondolom nem akarod kipróbálni, pedig azt hitem tetszene neked az ötlet.


-1 patkány by Glitch
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Vas. Dec. 09 2018, 14:21

Kivirult az arcom a válaszát hallva, ezek szerint egyedül nem tudott volna végigmenni, tehát tényleg a segítségére voltam. Nekem ennyi volt az igazán fontos, nyomban derűsebb kedvem is lett, miközben az utolsó patkányt is a földhöz szögeztem a fegyveremmel. Most már csak meg se csiklandoztak, hogy ilyen kevesen maradtak.
- Nekem még csak a páncélom fele esett le! - büszkélkedtem felszegett fejjel. Egy ilyen helyen még nagyon sokáig bírnám. Milyen jó lenne, ha olyat is lehetne játszani, hogy ki bírja a legtovább a szörnyek hullámait. Szívesen kipróbálnám magam, mennyire kerülnék a lista elejére ^^
- Hát, én nem azt szeretem, ha fáj. Én azt szeretem, ha ez a sok nagy sebzés engem ér, és nem lesz tőle semmi bajom! - bólogattam, miközben a testemen látszódó harapásnyomokat vizsgáltam. Már jó sok volt belőlük, egészen izgalmas volt, hogy a piros virtuális szövet kikandikál alóluk.
- Hm... akkor te most büntetésből hancúrozni akarsz velem, Eikisan? - próbáltam összekapcsolni az ostort a mondandójával, hátha összeáll a kép.

Utolsó patesznek is kampeca.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Kedd Dec. 11 2018, 14:27

Visít a két két utolsó, hogy:
Patkány vagyok, de nem féreg,
Az élet a legjobb méreg...


...de végül ők is kikészültek.
Az egyiknek valami programhiba folytán Rinne páncéljába ékelődve maradt a méretes metszőfoga.





Amíg ti a következő családi programot tervezitek, nagy porcsóvát húzva megérkezik két szuperszonikus Tarajos Göethe Vaddisznó. Ezek amolyan upgradelt változatai a Nagy Síkság arcoskodó első szintű fajtársainak.
Azzal a lendülettel át is mennek Rinnén egymás után, s csak jó pár méterrel mögötte lassítanak le.

Nagy röfögés, prüszkölés és sivítás közepette rázzák a bundájukat, rettenetesen mérges szemekkel, az egyikük még egy rozsdás pajzsot is ropogtat az agyarai között
- Nem úgy volt, hogy előbb a puhábbat tiporjuk meg, Artúr?
- De Rozsdás, úgy volt, de te váltottál irányt, nem én!
- Az kizárt, én a konzerveket mindig a végére hagyom
- Akkor lehet, hogy a bádogember akarta előbb, furák ezek a csupaszbőrűek


Rinne 33 sebzést "szenved" el
CSP/SP reset

Rozsdás, a Tarajos Vaddisznó
Artúr, a Tarajos Vaddisznó

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:136 / S:148 / P:161, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 127/345 páncél, 215/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 295/295 CSP


A hozzászólást Glitch összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 19 2018, 10:52-kor.
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Dec. 16 2018, 12:49

Úgy látszik a csajszinak a páncél a mindene. Nagyon büszke magára, hogy lovagként alig sebződött. Jó mondjuk ebben a dologban, nekem meg kuss a nevem, mert én harcos létemre meg a sebzésemre vagyok büszke… vagyis… voltam büszke. Jó dolog ez a Falánk, viszont levitte a sebzésemet. Így most már 200 alatt sebzek brühüm-brühüm…. Viszont a lány mondandóján megvonom a vállam.
- Mint mondtam úgy voltam vele. Meg hát ebben a világban nincs is fájdalom, de van akinek így is megfelel. Amúgy meg. Ha gondolod ezek után egyet harcolhatunk. Nem vagyok túlságosan PvP párti, mert solóban igen gyengusz vagyok, mivel csapatos PvE-re specializáltam magam, de így legalább megcsapkodhatom a páncélodat, ha úgy van. – kacsintok a lányra – De az általad említett opció is kedvemre való :3 Akár büntiből, akár a kazipucolás megünneplésére. Hehe.
Ezután két könnyed ütéssel elpixelezem. Doh… a Flamberggel ez egy ütés is lehetett volna. :’( Amúgy meg a mobok diskurálását figyelmen kívül hagyom. Nem kifejezetten érdekelnek az AI által irányított karakterek, meg a felesleges mondandójuk.


// pixelezem Rózsdást 2 szíp ütéssel :3 //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Kedd Dec. 18 2018, 12:31

Látványosan elgondolkodtam a felajánlásán. A többiek elleni céltalan harc sosem mozgatott meg igazán. A múltkor is valami nagyon furcsa lovaggal hozott össze a sors, akivel ráadásul nagyon hosszú és fárasztó volt a küzdelmünk, mert ő is lovag volt, és nagyon sok kristályt használt. Mondjuk nélkülük nem lett volna esélye ellenem ^^ És itt is volt egy kulcsszó, ami eltántorított.
- Ha gyengulusz vagy, akkor nem érdekel Surprised - mondtam végül. Abban semmi izgalmas nincs, sőt egyenesen unalmas. Ezek a szörnyek itt legalább sok páncélt le tudtak rólam kaparni, és egész nagyokat ütöttek.
- De ha nincs rá okod, akkor nem büntethetsz meg, ha meg ünnepperkedni akarsz, akkor pezsgőzni szokás Surprised - nem tudtam egyszerűen összekapcsolni a gondolatait egymással, teljesen logikátlanok voltak. Ja, a szörnyekre én se igazán figyeltem oda, csak megütöttem kétszer a másikat. Jé, és nem esett szét, egész sok élete lehet Surprised

Két támadás Artúrba, 60-60 sebzés.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 18 2018, 12:31

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 4 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Szer. Dec. 19 2018, 10:49

Eiki csapásai nyomán Rozsdás pixelek szállnak az ég felé, míg Artúr igyekszik az agyaras pofájával kárt tenni a leányzóban, aki nem átallott bántani őt

Rinne 16 sebzést "szenved" el

Rozsdás, a Tarajos Vaddisznó kimúlt
Artúr, a Tarajos Vaddisznó
Arany Legelők - Page 4 M0_nArt%C3%BAr_l1_z0_m00_d100A0DBB5_d20015C2B6_k1CDE569_k222D066
Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:136 / S:148 / P:161, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.4 SP kiskörönként.)

Aktuális SP ebben körben:
Rinne: 3.4
Eiki: 2.8

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 111/345 páncél, 129/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 211/295 CSP
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Dec. 19 2018, 11:17

- Nem egészen azt mondom, hogy gyengusz… a sebzésem 136-tól 161-ig terjed, csak papír vagyok. Amolyan glasscannon, ahogy mondani szokták. – vonom meg a vállam – Mellesleg így tank mellett jóval könnyebb kipucolni ezeket a vackokat. Ha gondolod legközelebb is eljöhetünk majd közösen.
Ezután kicsit megmozgatom karom és könnyed mozdulatokkal aprítom fel a vaddisznó utolsó HP-jait, amit Rinne-chan már lecsökkentett nekem. Nem egészen tudom mekkora a sebzése, szóval azért ráütök kettőt a dögre
- Amúgy meghívhatlak egy pezsgőre, ha akarod, de ahm nekem nem igazán szoktak kelleni okok egy kis hancúrra Rolling Eyes No de mindegy is, legalább végeztünk ezzel a kazival. – mondom és elindulok a láda felé, hogy kinyithassam.
 
// Artúr pixelezve 1 ütéssel ha minden igaz :3 majd ládanyitás \o-o/ //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10/8100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Szer. Dec. 19 2018, 17:49

- De... de most mondtad, hogy gyengusz vagy Surprised - csodálkoztam el, mert most meg azt mondta, hogy nem az, és még meg is mondta, mennyit tud sebezni. Meg az előbb azt is mondta, hogy 150 sebzés elviselése az már közel van a határaihoz. És azt hiszem, gyorsabb is vagyok nála.
- 161 sebzés nem is olyan sok... gyengusz vagy, Eikisan - mondtam végül, levonva a saját magam következtetését is. Mondjuk annyi legalább megcsiklandozna, de minden, ami 200 alatt van, az gyenge.
- Nem szeretnék pezsgőzni, Eikisan - mondtam a felajánlására, majd rögtön észbe is kaptam - Köszönöm a meghivatást, azért ^^ - mosolyodtam el, majd még jobban felderült az arcom, amikor kijelentette, hogy végeztünk. Nem azért, mert vége van, hanem mert felismertem, hogy tényleg nincs több szörny, és így megvédtem a fiút! Ennek örömére nyomban át is öleltem.
- Good job, Eikisan! - szorítottam magamhoz boldogan - Ugye ügyes voltam én is? bounce - kérdeztem lelkesen, csillogó szemekkel.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal10790/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Szer. Dec. 19 2018, 22:15

A leggyenguszabbaknak mégis a vaddisznók bizonyultabbak, minthogy Artúr is kileheli a pixel-lelkét: talán legközelebb majd legendás királyként születhet újjá.

Felhangzik a győzelmi fanfár
És persze van LÁDA! Ládák! Ládákok! Csupa-csupa bronz, mint a Charles Brons-on. Elétek ugrik frissen, fiatalosan, ruganyosan, akkor is ha a hónaljatok alatt szorongattátok, vagy a végtelen tárolóba suvasztottátok, most előugrottak és rátok villantják fűrészfogas pofáikat, aztán ahelyett, hogy támadnának, mint minden rendes Mimik, kiokádják elétek ezt mind:
Fogadjátok örömmel, de ne sokáig tétovázzatok, mert a mező túlsó végén olyan lavina indul meg, hogy pillanatok alatt az egész végtelen búzamező csupa csoki lesz!


1. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Vasbőr Potion
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Harag Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Veszélyérzet Potion, 3 db Kristálykő
Összesen: 93 Exp és 450 Arany
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Május 21 2019, 11:50

Jelentkezők:
- Hinari [A-L] (50) - HP:300 | F:86 | E:106 | K:60 | GY:201 | S:80 | P:85 (van epikus)
- Leonard [A-H] (29) - HP:125 | F: 46 | E:83 | K:45 | GY:113 | S:12 | P:75 (van epikus)
- Mirika (10) - HP:80 | F:23 | E:12 | I:28 | K:10 | GY:35 | S:18 | P:40 (van epikus)

Érkezzetek meg és szelidítsétek meg a lolimacskát
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Mirika Kedd Május 21 2019, 13:44

Azt hittem, sokkal több ismerős lesz a céhben, de végül kiderült, hogy csak hárman, és abból a háromból is eggyel már olyan régen találkoztam, hogy először fel sem ismert. Jó, én meg a nevét felejtettem el, szóval én se vagyok jobb egy fikarcnyit se Rolling Eyes És akkor még Ozi-kunt nem is számolom, mert hiába harcolgattunk együtt néhányszor, sose beszéltem vele karácsony előtt. Viszont meg akartam ismerni az újakat is, és erre remek alkalom kínálkozott betolakodni csatlakozni Hina-chanhoz meg ehhez a sráchoz. Khm... elég jóképű sráchoz. Csodálkozom, hogy Alex nem féltékenykedik, hogy Hina-channal lóg. Engem kicsit emlékeztetett Renre, de lehet csak a szőke haj miatt. Mondjuk Alexnek is szőke, oszt' egy picit sem emlékeztet rá Rolling Eyes Szóval inkább... a rosszfiús külső? Nem tudom.
- Szia, én Mirika vagyok :3 - nyújtottam a kezem. Nyugati csávó, szóval a meghajlást inkább kihagytam. Rugalmas vagyok, nem ragaszkodtam a szokásainkhoz - Mielőtt megkérdezed, igen, igazi, de ha a farkincámhoz nyúlsz, azért harapok. De bárhol máshol oké ;P - kacsintottam rá a fiúra pajkosan, miután bemutattam a kissé szokatlan testrészeimet, vagyis a cicafülemet és a farkamat.
- Ez a kis repkedő dugasz pedig Momo - biccentettem a sárkányszerű lény felé, aki a nevét meghallva nyomban felkapta a fejét és csippantott egyet, majd mivel gondolom azt hitte, hívom, ezért hozzám reppent és a vállamra telepedett.
- Köszi, hogy veletek mehetek :3 - fordultam Hina-chan felé. Valóban értékeltem, hogy elvisznek, ráadásul egy olyan helyre, ami nekem még egy "picikét" túl nagy falat lenne egyedül. Valószínűleg minimális lesz a hasznom, így tízes szinten még sehol sem vagyok, de már legalább volt annyi pontom, hogy elkezdhettem kialakítani a stílusom. Gyorsaság, mozgékonyság. Fejjel lefelé akartam nyilakat lődözni :3 Még nem most, de idővel. Ha már úgy nézek ki, mint az Alfheim karakterem, hát akkor valami olyasmit akartam összehozni, amire ott is képes vagyok.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal11225/10500Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Kedd Május 21 2019, 16:31


Szinte már a hétköznapjai részévé vált, hogy Hinarival kettesben mennek kazamatát pucolni, bár valamilyen oknál fogva a csápos termeket azóta is mindketten messziről kerülték, és véletlenül sem került szóba közöttük a dolog. Az eset óta nem futottak össze hasonlóan rendhagyó mobokkal, de volt egy-két harc, ahol megmérethették magukat még a biztonságos keretek között.
Ezeken az alkalmakon mindig csupán kettesben voltak, talán az akaito miatt, talán mert Hinari így akarta, így aztán Leo egy percig sem készült rá, hogy egy új idegen is részt fog venni a csatában. Bizonyára Hinari megírta a tegnapi üzenetben ezt a jelentéktelen információt, de Leo agya nem fogta fel.
Annál is nagyobb volt a megdöbbenése, amikor egy csaj szegődött hozzájuk, méghozzá emlékei szerint látta is már valahol. Vagy csak egy hasonmása lehetett? Leo nem emlékezett, ez pedig kifejezetten zavarta. Kezet rázott hát Mirikával, egy széles mosoly kíséretében bemutatkozott, és miközben a lány csicseregve felhívta a különlegessségeire a figyelmet, agya folyamatosan dolgozott. Olyannyira, hogy még a nyilvánvaló magas labdát is képes volt elszalasztani.
Persze a fül, az még egyáltalán nem lepte meg. Látott már furcsább dolgot is lányoktól, bár ilyen élő, mozgó fülek még ebben a környezetben is extrémnek számítanak, de még egy szempilla rebegtetést sem ért meg a dolog. A farok annál inkább okozott pár rövidke tanácstalan percet a fiúnak, ahogy meglátta kikandikálni a szoknya alól, és élő módjára ide-oda csapkodni. Érzelmei kiülhettek az arcára, miközben megbámulta az említett testrészt, de végül inkább nem hozta szóba, milyen szituációkban próbálta meg elképzelni ennek a faroknak az előnyeit vagy épp hátrányait. Hinari előtt semmiképp nem ajánlatos ilyesmikről beszélni, mert bdsm ide vagy oda, a lány pipacsvörös lesz.
Viszont a testrész végre ráirányította a figyelmét valami másra, és az agya rögtön kapcsolt.
- Íjász! - kiáltott fel diadalittas örömmel. - Íjász voltál, és a sebzésed vetett véget pár boss pályafutásának. Emlékszem rád, láttalak Lewissel! - Leo emlékeiben minden különös hangsúlyt kapott, ami Lewishez volt köthető, így nem meglepő, hogy az emléktársításának nagy része is a férfival kapcsolatos. - Nem azzal a lánglovas csajjal voltál nagy barátságban? Vagy legalábbis.. - Nos igen. Mindenki életében eljön az a pont, hogy összezavarodik. A kis sárkányt elnézve, meg az előtte álló lányt, valójában fogalma sem volt róla, hogy jól emlékszik-e. Ráfoghatná, hogy ezek a japán csajok olyan egyformák, de közben Mirika pont egészen kirívó eset volt kinézet tekintetében.
- Nagyon emlékeztetsz arra a régi íjászra - köszörülte meg aztán a torkát visszafogottan, és az előtte ácsorgó törpére nézett. A csaj szinte a térdét verte magasságban, a sárkány meg a cipője talpát. Olyan kis.. Pinduri. Talán ez a legjobb elnevezés rá.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal18220/10500Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Vas. Május 26 2019, 18:48


Egy kisebb sziklán élveztem a naplementét. A táj ugyanolyan volt, akármerre néztem, mégsem egyhangú: lágyan hajlongó, sokat látott, arany fűszálak narancsszínbe burkolva. Az emlékek egyszerre mosolyogtattak meg és tettek komorrá. Felpillantottam az égre, Észlelésem bejelzett, szívverésem fokozódott.
Már ki akartam jönni ide egyedül is.
- Sziasztok - mosolyogtam rá a szinte egyszerre érkezőkre, Leo és Mirika viszont már azelőtt megszólalt, hogy én bemutathattam volna őket egymásnak - Nos, igen - csúsztam le a szikláról - Akkor valóban nem találkoztatok még a céhházban. Miri nemrég csatlakozott - hívtam fel a figyelmüket rá, hogy céhtársak is... bár bevallom őszintén, Mirire még mindig furcsa volt így ránézni. Ezzel a céhjelvénnyel. Kicsit zavart is, hogy máshogy szoktam meg, angyalszárnyakkal a feje felett, de megértettem őt és végülis örültem neki, hogy így alakult. Meg annak is, hogy az eltelt évek ellenére a stílusa nem sokat változott. A Leo felé intézett szavain tehát nem lepődtem meg és a köszönetmondására is csak vidáman biccentettem - az azonban, hogy Leo egyáltalán nem vette a lapot, egy a szokásosnál sokatmondóbb mosolyt hagyott az arcomon. Bár ne folytatta volna.
- Szerintem menjünk... - léptem oda és próbáltam hárítani azonnal, de a fiú valószínűleg annyira belemerült a gondolataiba, hogy meg se hallott engem. Fogalmam sem volt, Mirire milyen hatással lesznek az elhangzottak, hisz valószínű megnézte már a Black Iront ezelőtt és tisztában van vele, hogy Ayanit, nos... nem fogja viszontlátni már. Vettem egy nagyobb levegőt és úgy döntöttem, hogy nem szólok közbe: Mirikán múlt, hogyan és mit reagál, nekem nem volt jogom beleszólni... inkább elindultam a kazamata irányába és ha nem jöttek utánam automatikusan, pár lépés után jeleztem nekik, hogy ideje lenne. Az éj sötét és tele van pixelre éhes mobokkal.



Észlelés 4-et (is) használok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 4 Exp_bal29686/10100Arany Legelők - Page 4 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Május 26 2019, 20:36

Bár Lewis említése kissé lelombozta a kardforgató nőt, azonban nem hagyta, hogy kiüljön az arcára a gondolat. Szerencséjére nem Égi Sárkány, így a D nevű alakok nem hoznak rá balszerencsét, de ennek ellenére ő nem katonát kap egy arra járó bácsi szallonnájából, hanem egy katanat a mellkasába a szamuráj csontváztól. Mondjuk ő még mindig jobban járt, mert Leo hármat is kapott. Biztos a csontik be akarják pótolni a lyukak számát, hogy annyi legyen neki is, mint a vezérének. Hinari 12 P-t sérül, és kap 0.1 SP-t, Leonard 7 P-t.


Arany Legelők - Page 4 91a24a55c8b4e68354614e8831f24640


Hinari (Sebzés: 106, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.5+0.1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.8 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 28, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.3 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz

Szamuráj Csontváz #1-#4: 50 HP 20 P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 73 páncél, 300/300 CSP
Leonard (29. szint): 125/125 HP, 68 páncél, 225/225 CSP
Mirika (10. szint): 70/70 HP, 40 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Arany Legelők - Page 4 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 4 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.