Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Mirika Vas. Május 26 2019, 21:27

Öhm... nem pont erre a reakcióra számítottam? De legalább rájöttem, miért tűnt olyan elvarázsoltnak a csávó. Vagyis Leo-kun. Kicsit tanácstalanul néztem Hina-chanra, mert hátha ismernem kéne a szőke kobakot, ugyanakkor majdnem kizártnak tartottam, hogy egy ilyen fizimiskát ne jegyezzek meg magamnak. Tuti nem találkoztunk még. Ő viszont ismert, és nagyon régről ismert. Ezen nem lepődnék meg mondjuk három évvel ezelőtt, mert na, nem vagyok se vak, se süket, tudom hogy ismert játékos voltam... vagyok... vagy mi. De hogy ilyen távlatból is tudják ki vagyok, az most így minimum lesokkolt. Jó pár pillanatig csak bambultam, mire észbe kaptam, és megköszörültem a torkom.
- Bossölő Mirika szolgálatodra! :3 - vettem elő a régi becenevem, majd magamra varázsoltam a felszerelésem, ideje volt már. Persze azért most, mert így megmutathattam a köpenyem és az íjam - Ki mondta, hogy csak íjász voltam? Razz - öltöttem nyelvet - Ezt még az első boss dobta... - folytattam volna nagy lendülettel, csak hát eszembe jutott, hogy abból a csapatból már csak én élek, szóval inkább befogtam a szám.
- Igen, menjünk :3 - kaptam az alkalmon, kézmozdulatomra pedig Momo is felreppent a vállamról, és kicsiny méretéhez képest meglehetősen nagy szárnyaival csapkodva körözni kezdett körülöttünk, mígnem megjelentek a csontvázak, én pedig újabb kézmozdulattal jeleztem neki, hogy támadhat.
- Na lássuk, mennyire jöttem ki a gyakorlatból... - fújtam egyet, és hátramaradva felhúztam az íjam. Igyekeztem úgy időzíteni, hogy Momo támadása után kiszolgáltatott helyzetben maradjon a csonti, de simán benne volt, hogy mellélövök.

Első kocka Momo (12 sebzés), második kocka én (28 sebzés). Ja, és az egyest lőttem agyon ;P


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 26 2019, 21:27-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2019, 21:27

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Vas. Május 26 2019, 22:58


Leo elnevette magát a lány reakcióján. Nem azért, mert Mirika annyira nevetséges lett volna, de eszébe juttatott egy emléket, amivel összekapcsolva már mókás volt a szituáció.
- Szophie is éppen így viselkedett, amikor találkoztunk. Nem értette, honnan ismerem Vezér első két képességét - mosolygott rá Mirikára most szélesen. Nem sok ember volt, akit felismerhetett a régi élményei alapján, de azok maradandóan beleégették magukat a fejébe. Nem hiába, az első bossölő csapatokat a közvélemény nagy becsben tartotta, még ha nem is álltak eléjük hajlongani és kezet rázni, azért az egyszerű kalandorok, mint Leo maga is volt, a kocsmában esténként meséltek egymásnak történeteket. Hősiességről, bátorságról, szintekről, fegyverekről és képességekről. Sokszor legendás kitalációkat szuper titkos, beszélő kardokról meg ezüstösen csillogó íjakról. És ki ne ismerte volna legalább a híresebb céhek vezetőit meg látásból és névről? Ki ne tudná, kihez tartoznak azok a bizonyos logók és nevek. Ezeknek a céheknek megvolt a maguk presztízse, még ha ezt az olyan emberek, mint Szophie is volt, nem képesek megérteni.
Szóval jah, mondjuk úgy, Leot is felvillanyozta, hogy a bátrak egyikével, mit egyikével, kettőjével szállhat harcba. Hisz Hinari is ott van régóta, és kitartóan ott volt mindvégig a kalandorok élharcosai közt, fáradhatatlanul. Megérdemli a tiszteletet, még ha az elmúlt időkben annyit találkoztak is, hogy Leo már a haverjai listájába sorolta rég a lányt. A hétköznapok kazamatájában az ember hajlamos elfelejteni, hogy egy legendával harcol együtt, hacsak nem hívja fel rá valaki a figyelmét.
- Hinari is szerényen bemutatkozott, amikor először találkoztunk - fordult most az említett lány felé, továbbra is mosolyogva. - Pedig semmi szüksége nem volt rá. Ő egyszerűen csak illedelmes - ha nem éppen Alexszel van. - Az utolsó szavakat csak suttogta, de persze Hinari számára is jól érthetően, kezével az arcát takarva, Mirika felé fordulva, a végén pedig kacsintott egyet, hogy jól érthető legyen, mire utal.
- Miért, nem csak íjász voltál? Régóta idomárkodsz? Egy pár éve nem tudok semmit a felszín történéseiből, és nehéz visszarázódni. - kérdezett aztán tovább szinte gyermeki lelkesedéssel. Szinte túl nagy érdeklődéssel is. - Wow, tényleg? Ez egy ereklye - nézett csillogó szemmel aztán az előhúzott tárgyakra, és ha Mirika nem is, Leo továbbra is nagy lendülettel folytatta. Még sosem látott bossitemet, ami azt illeti. Ezekről is csak legendák keringtek az átlagemberek között. A kocsmai történeteknek pedig jobb, ha a felét sem hiszi el az ember. Persze közben követte a csajokat a kazamatába, hiszen azért jöttek, nem csevegni, szétszórtsága pedig odabent életpontvesztés formájában mutatkozott meg. Sebaj. Szinte még nem is végeztek a karcolással ellenfelei, ő már sebesen le is csapott az egyik szamurájra, aztán ment tovább a következőre és a következőre, ameddig bírta. A csapásai nem voltak pontosak, de legalább gyors volt. Ez az egy számított a pontozásában. Erre az egyre, büszke volt.

(4 támadás, első nem talál, 3 szamuráj kivégezve. :3)


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 26 2019, 23:07-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 26 2019, 22:58

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 27 2019, 11:41


Kicsit talán a kelleténél hangosabban és hosszabban engedtem ki a levegőt, amikor Miri végül megszólalt. A maga pajkos, mosolygós módján. Örültem, hogy a beszélgetés nem kellemetlen témákba torkollott, sőt, Mirika egészen felvillanyozódott a régi idők említésére és büszkén mutogatta a köpenyt, amelyre én már nem is emlékeztem rég. Persze a tanácstalan pillantására csak elnézőn ráztam meg a fejem: Leo ő... nos, ilyen. Sokmindent tud és ezeket lelkesen ki is mondja, néha talán túl sokat is... már ami a tőle már egészen megszokott suttogás-imitálással kimondott szavakat illeti. Ha viszont arra várt, hogy megint elpirulok, csalódnia kellett, hisz teljesen igaza volt. Al... Alex az más.
- Fura is lenne, ha nem - mosolyogtam a fiúra vidáman és bólintottam rá a megállapítására, nem gondolva túl sokat a szavak mögé, ami Leo célja lehetett. Közben előre is indultunk én pedig vigyáztam, hogy a lehető legtávolabb legyek új céhtársam sárkányától, akivel azóta sem sikerült az első benyomásnál szorosabb kapcsolatot kialakítani. Nem mintha akartam volna: igaz, idebent nincsen fájdalom, de azért mégiscsak kellemetlen, ha egy bébisárkány odakap feléd és morog, ahogy bekerülsz az egy méteres körzetébe. Inkább nem akartam próbálkozni vele.
Kivártam, amíg a többiek támadnak. Elsősorban azért jöttünk, hogy ők fejlődjenek; én jobbára a biztosítás és a kristálykő- és aranyszerzés miatt voltam itt. Meg persze a karkötőért. Nem is húztam elő a Katanát a tokjából addig, amíg céhtársaim aprítottak, csupán egy elégedettséget palástolni sem óhajtó mosollyal szemléltem, amint a kardforgató fiú az új pontjaival és felszereléseivel egykettőre végez a csontvázak nagyrészével. Miri pedig kifejezetten jól célzott, bár ezt eddig is tudtam. Még annak ellenére is, hogy a jelenlegi szintjével ezek a mobok alapvetően még túl erősek lennének számára.
- Azt hiszem nincs is rám itt szükség - nevettem jóízűen, de azért séta közben beleszúrtam a megmaradt csontvázba egyet-kettőt, hogy haladhassunk tovább. Talán legközelebb már többen jönnek majd...



Támadom a maradék csontvázat. Ha az első nem talál, a másodiknak már biztos találata van.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 27 2019, 11:41

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Május 27 2019, 14:03

Kard ki kard! Csak úgy szétvagdaljátok a magatehetetlen csontikat és pár pillanat után, már nyugodtan haladhattok is tovább. Ahogy azonban mentek tovább különös lényekre lesztek figyelmesek. A fűben több fénylő pontocskára lesztek figyelmesek, ám ahogy megközelítitek őket Fénylő Menyétek ugranak rátok. A kis fénylő gömböcskék biztosan a szőrükön lévő kinövések okozzák. Meglepő, de mindegyik kis dög Leonardot támadja meg összesen 60 sebzést kiosztva rá. Úgy látszik Leot utálja a sors... (vagy a kocka).

Arany Legelők - Page 5 074c3eaa368ea2682b974b5c9f22aedb


Hinari (Sebzés: 106, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.2 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 4.6 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 28, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Fénylő Menyét

Fénylő Menyét #1-#6: 50 HP 20 P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 73 páncél, 300/300 CSP
Leonard (29. szint): 125/125 HP, 8 páncél, 225/225 CSP
Mirika (10. szint): 70/70 HP, 40 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Arany Legelők - Page 5 Treasure-Chest-iconArany Legelők - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 28 2019, 13:33

The member 'Cardinal' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Mirika Kedd Május 28 2019, 13:35

Egy pillanatra a szám is tátva maradt. Nem szoktam hozzá, hogy itt ilyen pontosak vagyunk, de ez most egy hibátlan kombináció lett. Ki is szakadt egy diadalittas kiáltás belőlem, bár azt már csak ezután fogtam fel, hogy a csonti nem döglött bele a sebzésünkbe. Eh, jellemző, de nincs mit csodálkozni ezen, ezek a szörnyek még egy kicsit erősek nekem :3
- Szép volt, Momo! - dicsértem meg ettől függetlenül a sárkánygyíkot, aki boldogan csippantott egyet, miközben megtett egy félkört a fejünk felett. Ezalatt pedig a többiek le is darálták az összes ellenséget, kíméletlenül. Hosszú út áll még előttünk...
- Inkább rám nincs szükség Razz - öltöttem nyelvet. Úgy festett, hogy ezt a hullámot Leo-kun egyedül is lenyomná.
- Amúgy ez egy nagyon... komplikált sztori, de nagyjából december eleje óta van velem Momo - válaszoltam a fiúnak addig is, amíg tovább mentünk, és beleakadtunk a következő néhány szörnybe - Egy pár év nekem is kimaradt, szóval értem, mit mondasz :3 - tettem hozzá, azon viszont nem gondolkodtam túl sokat, hogy neki miért maradhatott ki bármi is. Ezer meg egy oka lehet, találtam már olyan küldetést, amit ha elvállalok, hónapokra eltűnök szem elől. De hát nem vállaltam el.
- Leo, amúgy gyakran szoktál lányoknak tankolni? :3 - vigyorodtam el, hogy ráakaszkodott a fiúra egy halom fénylő bundának való szerzet - Olyan, mint egy karácsonyfa, ugye? :3 - néztem rá Hina-chanra, majd ismét hátra maradtam egy kissé, és jött ugyanaz a koreográfia, mint ami az előbb működött. Momo az intésemre lecsapott az egyik menyétre, én pedig igyekeztem úgy időzíteni, hogy közvetlenül ezután lőjek rá az íjammal.

Első kocka Momo (12 sebzés), második kocka én (28 sebzés), támadás az egyesre. Dobások odafent -_-
És a menyéteknek 110 HP-ja van páncél nélkül ;P
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Csüt. Május 30 2019, 23:41


Leo élvezte a rivaldafényt, még ha az elég közvetlen formában is érkezett meg éppen a gyorsaságát kihasználó támadássorozatát követően, a szó legszorosabb értelmében. Még egészen aranyos állatoknak is találta volna a kis nyomi menyéteket, ha nem éppen az ő páncéljába akaszkodtak volna úgy bele, hogy félő volt, összekaristolják a szép fényezést.
- Vedd el azt a mocskos karmodat, te nyavalya - sziszegte a fogai közül, miközben az egyikkel kezdett küzdeni, közvetlen az orra előtt, amelyik megpróbálta kihasználni a nyaki rés adta lehetőséget, és bemászni a páncél alá. Nem, nem játszunk menyét a gatyábant csajok, ne is álmodjatok róla. Legalábbis akkor nem, ha Leo támadásai találnak, ami, elnézve a hadonászását, nem is olyan egyszerű feladat.
Szinte meg sem hallotta Mirika szavait, miközben az állatok ellen hadakozott, és próbálta lerázni őket magáról. Szinte, mert azért a szituáció komolysága azért eljutott hozzá is egy idő után, amint kihámozta a nyakába kapaszkodott lényt a páncélja alól.
- Ünnepi égősor szolgálatodra - szalutált aztán, és valóban karácsonyi figurára emlékeztetett, ahogy a vörös páncél visszaverte a menyétek fényét.
- A karácsonyfa leköteleződne, ha megszabadítanál a maradéktól - fordult aztán esdeklőn céhvezére felé, és ha kellett, még mutatta is a hátát, ahol kitartóan csimpaszkodtak az utolsó példányok. Ha pedig mindegyik állat lekerült róla, és útjukat folytatják, végigméri Momót.
- Hát igen, egy ilyen pikkelypofinak én sem tudnék ellenállni - villantott hófehér fogsoros mosolyt az állat felé, de persze a szavait Mirikának szánta, akire hamarosan rá is emelte tekintetét. Vajon érezte a hangjában bujkáló cinizmust?

Első támadásommal megölöm a Miri által támadott menyétet, a második és harmadikkal egy másikat megölök, a negyedikkel egy negyediket megsebzek. A maradék Hinari jóindulatán múlik. owo


A hozzászólást Leonard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 31 2019, 00:01-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 30 2019, 23:41

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Pént. Május 31 2019, 11:20


Nyugodtan, mosollyal az arcomon sétáltam mellettük és hallgattam a kialakult beszélgetést. Egy pillanatra felmerült bennem, hogy igazság szerint... megoszthatnám velük, hogy egyazon csoportba tartozunk mindhárman. Már ami a rajtunk lévő sisakot és a választási lehetőségeket illeti és így már Mirinek sem kéne olyan kacifántosan fogalmaznia. De aztán meggondoltam magam: mindenkinek magának kell eldöntenie, mit és hogyan mond el magáról, Leo és Mirika pedig egyáltalán nem ismerték még egymást. Meghát én se mondtam el a szőke srácnak egyelőre.
Nem is tudom. Valahogy nezehen osztok meg magamról dolgokat.
A belőlem felszakadó sóhajt azonban megelőzték a menyétek, amik bár sokan voltak, mégsem jelenthettek nagy veszélyt céhtársamra. Ezért nem is igyekeztem túlságosan leszedni róla a mobokat, amikor pedig Miri felém fordult, előtört belőlem a nevetés:
- Pontosan - vigyorodtam el és figyeltem, ahogyan Leo a ráragadt menyétekkel szerencsétlenkedik. Persze a srác is lazán vette, ahogy azt szokta, de azért az innen is látszott, hogy nem tudja egy vágásból pixelezni őket - Napersze. Úgy gondoltad, ahogy te tetted azt a... khm - pillantottam félre. Hát igen. Ha ketten lettünk volna, simán visszavágok azzal a helyzettel, de Miri ismeri az itteni mobokat és nem akartam fölösleges kérdezősködést, vagy... feltételezgetéseket. Csípőre tettem a kezem és a fejem ingatva néztem még kicsit a műsort: az egyik nem feljutott a nadrágszáron? Persze végül egy lemondó sóhajjal megigazítottam a karkötőt a karomon és kilőttem. Teljes sebességgel értem oda hozzá és pár pillanattal később márcsak a pixelek szálltak körülöttünk.
- Lásd, kivel van dolgod - nyújtottam nyelvet és engedtem le a Katanát - Így kell kiszabadítani valakit a ruhája alá furakvó moboktól - tettem hozzá korholó hanglejtéssel, de persze... lehet, hogy az egyik vágás elérte a nadrágját is. Ki tudja Rolling Eyes Az biztos, hogy én nem erre figyeltem, de mondjuk Miri könnyen észrevehette talán. Vagy a "pikkelypofi" - amivel kapcsolatban bennem fel se merült, hogy Leo ne a sárkányra értse a mondatot. Az igencsak morgós sárkányra, akivel azóta se kerültünk egy centivel se közelebb egymáshoz.



Leütöm a maradékot (is) angyal

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jún. 04 2019, 19:33

Alig hogy a karácsonyfa izzók kialudtak újabb ellenfél érkezésére lesztek figyelmesek. Éktelen röfögés és patadobogás fogad benneteket és mire észbe kaphatnátok Mirit az egyik Hinarit a másik vaddisznó elrepítette. Mirika 18-at Hinari 16-ot sérül.

Arany Legelők - Page 5 Latest?cb=20090523061352


Hinari (Sebzés: 106, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.1 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 83, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.5 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 28, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Tarajos Vaddisznó

Tarajos #1-#2: 100 HP 100 P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 57 páncél, 300/300 CSP
Leonard (29. szint): 125/125 HP, 8 páncél, 225/225 CSP
Mirika (10. szint): 70/70 HP, 22 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Arany Legelők - Page 5 Treasure-Chest-iconArany Legelők - Page 5 Treasure-Chest-iconArany Legelők - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Mirika Kedd Jún. 04 2019, 20:27

Az lehet, hogy Leo-kun az ünnepi égősor, de akkor én meg a dísz vagyok a fa tetején, mert azon kívül, hogy szépen nézek ki, hát nem sokat értem. Hiába voltam pontos, legfeljebb megkarcolni tudtam ezeket a mobokat, ami ugyan bosszantó volt, de lehetne rosszabb is. Például ha el se találnám őket. Momo bosszúsan prüszkölt egyet, mert velem ellentétben ő nem tudott harapni, és mire megfordult, addigra minden menyét miszlikbe lett aprítva. Hiába, gyorsak a srácok, mi meg nem annyira.
- Hé, nem ér, csak rajtam nincsenek pikkelyek >.> - löktem játékosan vállba a fiút a szemtelenkedését hallva - Bebizonyítsam, hogy a cicák is ellenállhatatlanok, he? :3 - kaptam el a srác karját, és öleltem át azt, kihasználva a... khm... az adottságaimat egy kicsit Rolling Eyes Közben Momo bizonytalanná vált, mert egyrészt érzékelte azt, hogy Leo neki intézte a szavait, és a mosolyt nyilván pozitív valamiként kezelte, másrészt viszont tőlem ellentmondásos jeleket kapott, hiszen egyszer meglöktem a fiút, és az ő szemében nincs különbség agresszív és játékos lökés között, aztán meg magamhoz láncoltam. Úgyhogy közelebb reppent, megkerülte Leót, és kérdőn csippantott neki egyet.
- Szóval hogy próbált Leo megszabadítani a ruháid alá furakvó moboktól? :3 - kérdeztem immár Hina-chantól, miközben tovább kapaszkodtam a fiúba. Nem vagyok süket, hallottam a hangsúlyt, és magamban hümmögtem egy kicsit, hogy lehet, rossz ajtón kopogtatok. Viszont Hina-chant meg nem úgy ismertem meg, mint aki szeret több vasat tartani a tűzben, pláne egy gyűrűvel az ujján, úgyhogy biztos voltam benne, hogy csak valami baleset történt. Amiről Alex-kun nem tud. Gondolom én :3
Azonban míg ezt végiggondoltam, egyszer csak arra figyeltem fel, hogy elszakadok Leo karjától, és nem önszántamból. Bevallom, egy kicsit elbambultam, szóval erős meglepetésként ért, hogy felöklelt valami, egész pontosan, miután hanyatt estem és kicsit felocsúdtam, rájöttem, hogy megjöttek a vaddisznók. Momo nem viselte jól, hogy földhöz vágtak, úgyhogy mindenféle utasítás nélkül magánakcióba kezdett, és megpróbálta megsütni az egyik vadkant, aztán lassan én is felkapartam magam annyira, hogy el tudtam lőni egy nyilat.


Én sima hatossal támadok 28 sebzéssel.
Momo római hatossal képizik, ha siker és koronát dobok, akkor 28 sebzés, ha koponyát, akkor kicsit köhögni fog a disznó, de más baja nem lesz.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 04 2019, 20:27

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Arany Legelők - Page 5 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Arany Legelők - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Szer. Jún. 05 2019, 16:54


Hinari utalása a csápos lényekre betalált, és Leo arcára félreérthetetlen vigyor költözött a bosszantó menyétek ellenére is. Vagy inkább pont, hogy félreérthető. Nézőpont kérdése. Akárhogy is, nem volt kétség afelől, hogy érti az utalást, amint pedig letudták a ráakaszkodott mobokat, fújtatva megtörölte a homlokát, és a szőke lányra nézett.
- Emlékeztetnélek rá, hogy hősiesen mindent beleadtam. - Végső soron nem az ő hibája volt, hogy nem sikerült túl gyorsan leütnie a csápokat. Elég kényes szituáció volt, és a tetejébe még Hinarit se akarta megsérteni. A szép zöld indikátorát biztosan nem kockáztatná ilyen könnyen, hogy sárga legyen.
Leo a pikkelyes utalást olyannyira nem értette, hogy gyorsan végignézett magán, erre utaló nyomokat keresve. Merthogy a mindenkibe ő is beletartozott. Ám még el sem jutott a tudatáig, mit lát, már egy másabb jellegű érzés hívta fel magára a figyelmét, méghozzá az a végtelen puhaság, ami a karjának dörgölődzött. Rögvest odakapta a tekintetét, és kérdőn nézett Mirikára, aki szorosan kapaszkodott a karjába.
- Szóval komolyan gondoltad, hogy.. bárhol máshol? - kérdezte visszafojtott hangon a lányt, na persze nem mintha Hinari ettől még ne hallotta volna. A Leo szemében csillanó játékosság pedig félreérthetetlen volt.
Aztán a másik oldalán egy sárkány csipogott egyet, így megint elfordította a fejét. Miközben kérdőn nézett a sárkányra, és próbálta értelmezni, ez mit akart jelenteni, addig Mirika a csápos incidens felgöngyölítéséhez került vészesen közel, és remélhetőleg Leo még a választ is hallhatta, mielőtt a szitkozódása betöltötte a barlangot. Most az egyszer örült volna neki, ha legalább valamiféle súlyemelés jártassággal bír, és el tudja érni, hogy a mobok ne ragadják el tőle Mirikát, aki előtte egyértelműen rábízta magát, de sajnos így már csak utólagosan tudott elégtételt venni. Momoval egyszerre lendült, és támadta meg három kardcsapással az idomárt felöklelő vaddisznót. Hinariért kevésbé aggódott, mi több, számított a lány segítségére, ha a mob még túl nagy falatot jelentene neki. Mindeközben próbált úgy helyezkedni, hogy Mirika védve legyen, és rendesen össze tudja kapni magát mielőbb.

(3 támadás Miri vaddisznójába, kettő sikeres, nem öltem meg :c)


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 05 2019, 16:55-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 05 2019, 16:54

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Szer. Jún. 05 2019, 17:37


- Rettentő hősies volt... - pillantottam rá szarkasztikus hangéllel, de ebbe jóadag feszültség is belekerült, már attól is, hogy visszaemlékeztem a dologra. Aztán inkább csak megforgattam a pengét magam körül és egykettőre levagdostam róla a mobokat. Mindet, egytől egyig, rá se pillantva a fiúra.
Miri viszont szerencsére itt volt, hogy ellensúlyozza a hirtelen kialakult és igencsak kellemetlen helyzetet, így egy apróbb, felszabadult sóhajjal vettem tudomásul, hogy Leo ezután inkább felé fordítja a figyelmét és a lány magához mérten reagál is rá. Elnéztem őket, de közben azon gondolkoztam, nem-e én reagáltam túl a dolgot... végtére is fogalmam sem volt, mennyire próbálkozott a srác tényleg leütni azokat a... csápokat rólam. Lehet megpróbálta, csak nem volt elég pontja a találathoz? Én csak annyit érzékeltem, hogy nekem kell megoldani, miközben ő próbál felém se nézni. És ez a tapasztalat azóta is dühít, valahol ott mélyen.
- Lényegében sehogy - erőltettem magamra egy mosolyt a kérdés hallatán, homlokomon azonban még ott voltak az előző gondolatok ráncai - Bár tudnám, hogy tényleg csak ő volt-e a béna, vagy egyáltalán nem is igyekezett... - tettem hozzá, de szavaim ekkorra már elnyomta a dübörgés és bár reflexből ugrottam hátra egyet, a vaddisznó engem is eltalált. De ezek most nem voltak fontosak: pár vágásból el is pixeleztem a rám akaszkodó mobot, majd Leo és Miri felé pillantottam, hogy ők hogyan boldogulnak a másikkal. Úgy tűnt, egészen jól, az újabb támadást viszont már nem akartam megvárni, így azelőtt szúrtam bele egyet, hogy a vaddisznó akárcsak felhorkanthatott volna Leo ütései nyomán. Ezek után pedig szó nélkül, gondolataimba mélyedve léptem el tőlük és guggoltam le a ládához, hogy megnézzem, mennyi arany és kristálykő lapul benne. Végtére is, ezért jöttem el... azt hiszem.



Leütöm a maradékot.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Jún. 05 2019, 18:42

Gratulálok túljutottatok a Kazamatán, jutalmatok:

1. hullám, Ezüstláda: 300 arany, [T3] Parancsmester Potion
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Kikerülés Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Energia Potion, 3 db Kristálykő

Mirinek: 75 Exp és 600 Arany
Hinarinak 75 Exp és 660 Arany +1 játék Akaitora
Leonak: 82 Exp és 600 Arany +1 játék Akaitora

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 21 2020, 18:31


Chakna-Seishin-Simeon saját kazamata

Chakna (32) - HP:170 | F:78 | E:34 | I:72 | K:41 | GY:40 | S:36 | P:80 /epikus, legi van/
Seishin (23) - HP:120 | F:34 | E:101 | K:22 | GY:22 | S:21 | P:75
Simeon (44) - HP:255 | F:44 | E:60 | I:110 | K:30 | GY:60 | S:80 | P:95

1. hullám: 7x Vad Póksárkány - HP:140 | F:35 | E:13 | GY:22 | S:11 | P:0 (láda van)
2. hullám: 4x Pincérjerdeg - HP:30 | F:60 | E:7 | GY:41 | S:14 | P:0 (láda nincs)
3. hullám: 2x Tarajos Vaddisznó - HP:100 | F: 40 | E:18 | GY:36 | S:12 | P:100 (láda van)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Szomb. Márc. 21 2020, 19:33

Annak ellenére is igyekeztem kapcsolatot tartani Simeonnal, hogy nem volt gyakori, hogy lávatulipán jutott a birtokomba. Könnyebb felkeresni, ha egyébként is olykor érdeklődöm, hogy vannak.
Ezúttal pedig elhívtam egy közös kazamatázásra is, emlékezve mennyire odavolt az arénában a fénycsíkokért, az arany-legelőkre, ami napos, ragyogó terület hírében áll. Sei még mindig nem egészen szedte össze magát... Sokszor láttam kissé maga alatt, és szerettem volna segíteni neki: Reméltem, hogy a fiú vidámsága jó hatással lesz rá, és sikerül kicsit felvidítani.
- Sziasztok - köszöntem az idomárpárosnak, és Seishinnek is mosolyogva. - Azt hiszem alkalmasabb időnk nem is lehetne egy kazamatához - jegyeztem meg a ragyogó napsütést megnézve. Tényleg jólesően simogatták az arcomat a napsugarak, akkor is, ha nem töltött el olyan lelkesedéssel a dolog, mint az idomárpárost. - Tengerszem, te aztán jól megnőttél - ámultam a már nagyocska polip fejlődésén, regisztrálva, hogy ez komoly szintlépést jelent Simeon részéről. Tehát komoly erőre számíthatok tőlük. 
- Indulhatunk? - kérdeztem, mikor mindenki megérkezett.
Ha nem volt akadálya Simeon illetve Sei mellett sétálva el is indultunk, várva, milyen mobok kerülnek elénk. Persze, nem voltam óvatlan, az észlelésem már induláskor bekapcsoltam, és folyamatosan figyeltem a jelzéseit beszélgetés közben is.
Ennek köszönhető, hogy a megjelenő sárkány szerű pókok... vagy pók szerű sárkányok? nem vettek körbe minket. Megállítottam a többieket, és felhúztam az íjamat. Ezzel egy időben heten ereszkedtek le előttünk az útra, megindulva, és hatan engem csípve meg majdnem eltűntetve a páncélomat, egy pedig Simeont.
Nem aggódtam a fiúért, úgyhogy az engem támadó pókot... sárkányt... Akármit veszem célba, és lövöm meg.


//Támadom Vad póksárkány #1-et biztos találattal Artemis + 0/8 sebzés

Chakna 6x13, Simeon 13 sebzést szenved el.

Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Vad Póksárkány

Simeon (44. szint): 255/255 HP, 82/95 páncél, 150/150 CSP
Chakna (32. szint): 170/170 HP, 2/80 páncél, 173/205 CSP
Seishin (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 110/110 CSP 
Vad Póksárkány #2-7 140/140 HP
Vad Póksárkány #1 51/140 hp

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Szomb. Márc. 21 2020, 21:55

Nem volt túlzótan sok kedvem kimozdulni, őszintén semennyi nem volt. Csak egy dologra vágytam, ami egy sötét szoba volt egyetlen gyertyával. Benne lágy kellemes fahéj illattal és rengeteg párnával. Hangszerem kezemben lenne és játszanék. Kinek? Hát magamnak senki másnak. Szégyen egy harcos kasztot választó valaki ilyen. Régen azt hiszem azért választottam belépéskor ezt változtak. Azt hiszem legalább is, nem tudom már nem is emlékszek igazán. Már saját nevem is az igazi annyira idegenek tűnik. Barátok, rokonok? Semmit se mondanak csak üres szavak. Nem bírnak számomra jelentéssel, nincs bennük semmi. A barátok lenének valóban keresnének, de nem keres senki sem.
Fekete köpenyem szorosabbra húzom magam, kicsit meg nyugtat a feketeség, ami körül ölel. Segít emlékezni és eltörli a kételyeim. Össze gömböjödve felhúzót térdekkel ülök egy szikla tövében és várakozok. Árnyék az árnyékban, vicces nem? Jah nem az inkább furcsa. Zajokat hallok, nem állok fel csak félhúzót térdeim át ölelve ülök tovább míg nem köszön rám Chakna.
- Hoy! -Felemelem jobb kezem mi közben ücsörgők és bámulok magam elé. -igen azt hiszem.
A fény ereje kissé zavarta szemeim, apró kellemetlenség volt, amit hamar meg is oldottam. Chakna egyedül lenne, most nem volna erre szükség. Elő vettem egy szem kötött, amit fel is helyeztem. Furcsa módon, de talán megkönnyebbülés áradt szét bennem egy kicsit. A másikat lehet ismernem kellene, talán hibás vagyok. Vagy buta nem ismerem pedig céh logónk ugyan az.
Nem folyok bele beszélgetésükbe, nővérem és a fiú látszólag ismerik egymást és jól ki is jönnek. Lehet csak pótkerék lennék egy randin?
Gondolataimba mélyedtem, annyira nem is igazán reagáltam Chaknára mikor megállította kis csapatunk. Méretes fejszém húztam magam után hatalmas súlyként. Egyre közelebb lépdelve vészjóslón ellenfeleink felé. Nem titkolt szándékom rögtön ketté vágjam első támadót.

/Támadom #1 Vad Póksárkányt/


A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 21 2020, 21:55-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 21 2020, 21:55

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Vas. Márc. 22 2020, 15:36

Lekésték Seishint. Pedig csak pár percen múlt! Az ablakból éppen látták, ahogyan a lány elindul, de Simeon nem szaladhatott utána egy szál alsónadrágban, nem? Merthát éppen a szobájukban lévő medencében napoztak Tengerszemmel és el is felejtették az órát nézni.
- Gyere, Tengerszem, el fogunk késni el fogunk késni! - kapkodott a srác és szedte össze a nadrágját és egy felsőt sietősen, amíg a polip csak ráérősen odacsúszott az ajtóhoz és visszanézett a fiúra:
- Ph-h.
- Ez nem ér, neked nem is kell öltözni! - nyújtotta rá a nyelvét idomár a petre, mire Tengerszem elkezdett nevetni. Nem sokkal későb pedig már mindketten az arany legelő felé rohantak, oda, ahova Chakna hívta őket nem is olyan rég.
- Sziasztok! - robbant be a srác izgatottan a szikla mellé és fújta ki magát - Már azt hittük, el fogunk késni! - magyarázta vigyorral, az íjászlány kérdésére pedig lelkesen bólogatott - Bizony, ma nagyon szép idő van! Jó választás - dícsérte a lányt, Tengerszem pedig a következő mondatra büszkén kihúzta magát: úgy ám, ő már fiatalkorú lett! Méghozzá nem is mostanában!
- Ph-h! - köszönte meg.
- Fuuh, képzeld majdnem beértünk - guggolt le Simeon Seishinhez és nyújtotta felé a kezét lovagiasan, hogy felsegítse - Láttuk, ahogyan elindulsz, aztán utánadszaladtunk, de még beugrottunk egy cukrászdába is, mert a kirakat olyan finom sütikkel volt tele, hogy Tengerszemet nem lehetett elrángatni onnan anélkül, hogy be ne mennénk - mesélte az idomár - De hoztunk mindenkinek! Majd ha minden szörnyet legyőztünk, piknikezünk egyet, jó? Hoztam plédet is! - nézett a két lányra, amikor pedig Chakna feltette a kérdést, hogy indulhatnak-e, hevesen elkezdett bólogatni:
- Naná!
Menet közben aztán elmesélte neki, hogyan lett Tengerszem nagyobb, a szigetet a barlanggal és a sellőlányt is, aki nem is volt sellő, de a bátyjainak segíteniük kellett. Talán pont ezért is maradt le kicsit, amikor a póksárkányok megérkeztek - gondolatban még bőven a negyedik szinten járt.
- Tengerszem, beszállunk mi is! Használj segítő csápokat, gyorsuljunk fel! - mondta, mire a polip csak bólintott és meglengette egyik csápját. Egy narancssárga, halovány fény indult ki belőle sugárirányban és körbeölelte Chaknát, Seishint és Simeont is, miközben a polip teste felizzott, annak jeleként, hogy a kapott buffot még fel is erősítette, mielőtt az a társaihoz elért volna. Ezek tuán pedig mindketten támadtak! - Most gyorsabbak vagytok, használjátok ki! - nevetett a fiú - Gyere, Tengerszem, együtt leütjük ezeket! - hívta állatkáját, akivel ketten oda is csaptak a moboknak és amennyit csak lehetett el is pixeleztek belőlük!


Képességhasználat: mindenkinek lesz (80/3)*1,5=40 plusz gyorsasága! Azaz:
Chakna: 40 --> 80 és 3.6 SP kiskörönként
Seishin: 22 --> 62 és 2.8 SP kiskörönként
Simeon: 60 --> 100 és 4.5 SP kiskörönként
Ha jól számoltam Very Happy Nektek csak a következő körötöktől, mert lemaradtam Surprised

Simeonék viszont támadják csapatmunkával a Chaknán lévő mobokat! Két támadás utána pihenés és utána megintcsak egy támadás Very Happy Ha bármelyikük talál, mindketten betalálnak. Fölső kockák Simeon, alsó Tengerszem.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 22 2020, 15:36

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 5 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 5 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 5 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.