Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Ápr. 13 2016, 10:46

*dobni elfelejtett*
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 13 2016, 10:46

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Szer. Ápr. 13 2016, 14:42

- These are no ordinary monsters... - motyogtam az orrom alatt, amikor megpillantottam a vadkanokat. Masszívabbak voltak első szintű kistestvéreiknél, de ez a legkevésbé sem rettentett el, sőt! Kifejezetten izgatott lettem! Challenge accepted! Egy ütemmel Mr. Alex és Little Miss Yuuki után én magam is előrelendültem, rárohanva arra a disznóra, amit szabadon hagytak, és azonnal a hátára is pattantam. Megkapaszkodtam a szőrében az egyik kezemmel, miközben a másikkal el szándékoztam vágni a tarkóját, ha egyből nem sikerül, akkor hátha kettőből már legyőzöm a rodeóban!
- Yeehaaah! - kurjantottam egy nagyot, én látványosabb akartam lenni, mint Mr. Alex!

Két támadás a négyesbe
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 13 2016, 14:42

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Ápr. 14 2016, 17:58

Szerencsére elfogytak az orrszarvúk, azonban máris jött a következő hullám. Négy egész disznó, de abból a furábbik, tarajos fajtából. Alig, hogy megjelentek a mobok, a többiek már betámadták, mire kettőt pisloghattam volna. Alex egyet, Yuuki kapásból kettőt, és ami meglepő volt, hogy Silver egy az egyben felugrott a disznóra. Ilyet se mindennap lát az ember. Mondjuk azért vicces lenne, ha pl. a városban így malacháton közlekedne. Bár, amíg nincs kiépítve mindenhol a „röfigarázs” vagy „röfiparkoló” addig nem túl valószínű az elterjedése...
Amíg elgondolkodtam, addig a többiek szépen megkezdték a disznóvágást. Ha maradt még élő röffentyű valahol, akkor kicsit megszeretgettem a kardommal a jószágot. Ha nem maradt, akkor csak kifújtam magam.

// ha maradt még disznó, akkor két támadás a megmaradt jószágba, ha nem akkor pihi

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 14 2016, 17:58

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 14 2016, 20:53


Ezek már sokkal szívósabbak, mint a normális típusú, Kezdetek Mezején szaladgáló társaik, s ezt most ti is megtapasztalhattátok: bár igaz, hogy egyeske tőletek jó hét méterre próbál éppen feltápászkodni Alex suhintása nyomán, de sem neki, sem társainak nem görbült szinte szőre szála sem a támadásaitok után - kivéve talán annak, amelyiket háromszor is megsebeztétek. Ami azt illeti, pont ő vezeti a kettős rohamot Yuuki ellen, pár méterrel arrébb pedig négyeske egy már már röhögésnek is felfogható visítással dobja le magáról a lovaglás jártassággal nem rendelkező Silvert, majd tapos rá elégedetten. Következzék tehát a második kör \o

Alex: 88 sebzés és #1 kiütve egy körre
Yuuki: 95-95 sebzés #2-be és #3-ba
Silver: 2x60 sebzés #4-be
Ozi: 2x48 sebzés #2-be

Yuuki -36 páncél, Silver -18 páncél

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 40 páncél, 125/63 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 40 páncél, 150/90 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 115/59 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 70/57 CSP

Tarajos Vaddisznó #1 full hp, -88 páncél
Tarajos Vaddisznó #2 -91 hp (piros)
Tarajos Vaddisznó #3 full hp, -95 páncél
Tarajos Vaddisznó #4 -20 hp (zöld)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Pént. Ápr. 15 2016, 15:18

Like I said, ezek nem közönséges vadkanok. Sőt, rettentő szívósak, hiába csépeltem ezt az egyet, még a páncélját is alig sikerült áttörnöm. Mindent megtettem, hogy a hátán maradhassak, de végül ledobott magáról, és olyan szerencsétlenül estem, hogy alá is kerültem a méretes állatnak. De én nem adom fel! Nagy hiba volt rám taposni, átöleltem a disznó lábát, mondhatni csülkön ragadtam, és azzal a lendülettel ledöntöttem a lábáról. Birkózásban fogom legyőzni! Kardos birkózásban! Beleállítottam az oldalába a kardomat, majd olyan erősen torkon vágtam, amennyire csak tellett a puszta erőmből! Epic fight, here I come! Napokig erről fog beszélni mindenki Cool

Első ütés 60-as sebzéssel, a második 45-tel, és eddig miért nem használtam a kardom képijét? scratch
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 15 2016, 15:18

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '12-es dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4671493466_17a394d125_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Ápr. 22 2016, 17:53

Huh, elég szívós kis malackák. Hiába Al pusztító animés támadása és az én elsöprő kardtechnikám, gyakorlatilag csak alig-alig karcoltuk meg őket. Mondjuk Silver-senpai elég jól elvan a malaccal és jót birkózik vele. Ezt a megmozdulást alig ha fogom lekörözni szóval inkább csak a fegyver forgatási tudásomra támaszkodom. Ideje bevetni a második kardot főleg az után, hogy még belém is harap az egyik röfi, vagy kettő? Nem figyeltem. A figyelem most úgyis rám terelődik majd ahogy előveszem a második kardot és egyszerre sújtok le egyeskére és hármaskára. Kis szerencsével megint kettőt győzök le szóval hajrá.

/Passzív képesség aktív, második kard bónusz hozzáadva az erőmhöz (+18erő) és támadom röfi 1 és röfi 3-at/
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2016, 17:53

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Pént. Ápr. 22 2016, 23:36

Ami azt illeti, elég rendesen megáldotta ezeket a disznókat Kayaba, legalábbis ami az életpontokat illeti, mindenképp. Már előttem Yuuki megkezdte a malackát, én is elég rendesen odasóztam neki, de még mindig maradt élete, bár nem olyan sok. Közben a szemem sarkából láttam, ahogy Silver birkózik a malaccal. Na igen, a lovaglás jártasság az tudtommal lóra van kitalálva, nem sertésre. Ezek pedig egyértelműen nem lovak. A lovak nyihognak, ezek meg röfögnek, tehát nem lovak... Bár én még ha lovak lennének sem mernék felugrani egyikre se, maximum ha nagyon muszáj. Meg különben is, a ló az egy igen-igen veszélyes állatfajta. Az eleje harap, a hátulja rúg, a középső része meg kegyetlenül ráz. Szerencsére nem sokat ültem lovon, de a lovak egy speciális képességüknek hála képesek megtalálni az amúgy kátyúmentes úton is az összes kátyút... No
Node vissza a malacokhoz. Silver birkózik az egyikkel, Yuuki két másikat tanít jómodorra, énelőttem meg itt van ez a megsebzett példány, ami ugyan még nem engem vett célba, de inkább nem várom meg, és elküldöm a szokásos napi regenerációs... izé respawnolós pihenésére. Ismét lendítettem a nodachit, avagy ha már amúgy is disznóvágást tartunk, akkor tartsuk meg rendesen. Talán a lángoló kardnak hála némi „gyárilag” sült húst nyerünk belőle, bár erre relative kicsi az esély, de próba cseresznye.

// két támadás röfi #2-be, ha valami csoda folytán az elsőre elpixeleződik akkor második támadás helyett pihi

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 22 2016, 23:36

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Ápr. 25 2016, 13:33

Teszem azt Al előreszaladt. Lecsapott egy disznajra és odavágta, ahogy az a nagykönyvben meg vagyon írva. És látá, hogy jó! Krhm.
Egyszóval Alex lassú. Tudjuk ezt és az előbb előre szaladt. A többiek meg lekétszerezték, legalább. De ő rendíthetetlenül haladt előre a kiszemeltje felé. Ugyan Yuuki chan megkóstoltatta vele a saját katanáját, ~ ami nem esett jól se a röfinek, se Alnak ~ de nem halt meg a mob mindenét neki! Akkro itt az idő! Alex leveszi az eddig nyeglén a vállára ejtett hosszú flambreget, és igyekezett akkorát csapni a pixelsonkára, hogy remegjen a föld is!


//A megmaradt disznócskát ütöm //

_________________
Arany Legelők - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 25 2016, 13:33

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 25 2016, 14:44


Gratulálok, sikeresen kitisztítottátok a kazamatát \o

A szörnyek összesen 123 expet jelentettek minden résztvevőnek, illetve az új mob felfedezéséből és a ládákból (amelyek közül 2 bronz és 1 ezüst lett) emellé még kaptok fejenként 620 aranyat, egy Kikerülés Potion-t, egy Veszélyérzet Potion-t, egy Parancsmester Potion-t és 3db Kristálykövet.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Rinne und Eiki

Témanyitás by Glitch Pént. Okt. 12 2018, 12:26

Arany Legelők - Page 3 Arany-legel-k

Kedves Rinne és Eiki, üdvözöllek titeket a Százholdas Pagonyban
az Arany Legelőkön, ahol mindig aranyszínben tündökölnek a mezők, és szikrázik a fény, csak a szívem ...
sunny  Szóval, móka és kacagás, de azért figyeljetek, nehogy leharapja a fejeteket menet közben egy kardfogú leopárd!

Kezdődjék hát a vadászat, érkezzetek meg, észleljetek ha akartok, (meg jelezzétek is),
de ne feledjétek:

Sose hagyjon el benneteket a remény!
Twisted Evil

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Okt. 31 2018, 16:50

Már jó ideje nem mozdultam ki a kis kuckómból, legalábbis csapatosan nem. Így hát elhatároztam, hogy ma másként lesz. Bár az ösztönzés megvolt, azonban mégis elég nehézkesen ment az, hogy rávegyem magam, hogy csapatokat keressek egy kis kazira. Így hát úgy döntöttem kicsit feldobom a dolgokat. Az Arany Legelők „bejáratához” mentem és türelmesen vártam, míg egy arra járó grindelős emberkét oda nem sodor az ár és ha esetleg megpillantanék valakit, aki látszólag errefelé jön, hát le is támadom őt azonnal.
- Yoh! Mond csak, nincs kedved kipucolni velem ezt a kazit? Egyedül nem hiszem, hogy menne, de ketten már nem lenne gond. No? Benne vagy? – kérdezem mosolyogva.

felszerelés:
http://ozirisz.xyz/sao/karakterinfo.php?ID=209
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Szer. Okt. 31 2018, 17:53

- Nincs - mosolyogtam rá a fiúra, és már libbentem is tovább. Nem tehettem meg, hogy kipucoljam, ezúttal nem. Majd' megszakadt a szívem, de nem segíthettem mindenkinek. Egyszerre csak egy küldetést tudok teljesíteni, hiszen csak egy van belőlem, és már megbíztak valami nagyon fontos dologgal. Meg kellett figyelnem valakit. Csináltam már ilyet, igazából elég unalmas, de mivel tudtam, hogy valakinek szüksége van rám, így lelkesen tettem a dolgom most is. Ráadásul a megfigyelésem tárgya nem is akárhová ment, hanem a lenyűgözően szép 9. szintre! Ugyan nem vehette fel a versenyt a tengerrel, vagy a krokodilokkal teli mocsárral, de talán az öt legszebb helyszín közé befér az aranyszínű, végtelen rengeteg. Viszont mivel a férfi megállt a kazamata bejárata előtt, én pedig nem folytathattam így a gyanútlan megfigyelést a nyílt terepen, muszáj volt odamennem hozzá.
- Hey! Ha segítségre van szükséged, a legjobbhoz fordultál! Én Rinne vagyok, téged hogy hívnak, Eikisan? - kérdeztem tőle, majd már trappoltam is be. Bíztam a képességeimben, nekem semmi sem árthatott itt - Én tankolok, te pirítasz, oké? - kérdeztem visszanézve, és rámosolyogtam a partneremre. Mondjuk... lehet, hogy mögötte kéne maradnom, ha meg akarom figyelni, nem?


Rinne (43. szint) - HP:350 | F:67 | E:60 | K:43 | GY:100 | S:60 | P:345
Szükség Pajzsa
Kaszás Rettegett Gyűrűje
Pajzshordozók Oldalkardja

Észlelés 3-at használok.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Szer. Okt. 31 2018, 21:14

Az arany legelők megsárgult kalászai egykedvűen hajlongtak a lágy őszies szélben, hol erre hol arra, mindig éppen arra bólintva, aki éppen megszólalt, hallgatagon rázták buzogányaikat és virágaikat, egyetértve Eikivel és Rinnével is, mindenféle pártolás és részlehajlás nélkül. A sárguló, vén fűszálak életük alkonyán már csak ilyenek, tudni illik.

És voltak akik mindeközben kihasználva a legelő dús és magas gaztengerét, ügyesen és szinte észrevétlenül lopóztak a lány és a fiú közelébe, hangtalanul és kecsesen hullámzott hátuk, puhán puffant apró kis mancsuk.
Ám volt amivel még ők sem számoltak:
Ravasz kis zsákmányra éhes szemeik gonoszul sóvárogva csillantak fel megannyiszor, leendő zsákmányaik láttán.
De tényleg. Úgy fénylett a szemük, mint egy sereg világítótoronynak. Csak a vakoknak nem tűnt volna fel, hogy valami itt nincs rendjén.
És ha ez nem lett volna elég, valamiért a rendszer úgy értelmezte, hogy túl nagyok vagytok ti ide, és nem árt az ő apróságainak egy sansz:
Öt Fénylő Menyét ugrik elő a hajladozó fűszálak rejtekéből, egyenesen Eiki nyakára, ahogy azt a vérnyúl pajtástól ellesték.
Eiki, ennyi ingyen világítással a nyakadban, most te vagy a fény a sötétben! Leszámítva a sötétséget. Nappal van.


Eiki 50 pont sebzést szenved el.

Fénylő Menyét #1
Fénylő Menyét #2
Fénylő Menyét #3
Fénylő Menyét #4
Fénylő Menyét #5

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.7 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:136 / S:148 / P:161, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 345 páncél, 215/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 320/320 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Nov. 08 2018, 17:00

- Hey Rinne-chan, örülök, hogy ilyen bájos nő fog elkísérni utamon. – vigyorgok rá, majd elindulok utána, kérdésére meg csak szimplán biccentek.
Ahogy haladunk előre egyszer csak random lényekre leszünk figyelmesek, legalábbis én biztos, hisz teljesen beborítottak. Miután leráztam magamról őket odafordulok a csajszi felé.
- Hát… eddig jól megy a tankolás, remélem a pirítás is hasonlóan sikeres lesz. – mondom neki pimasz mosollyal az arcomon, hisz nem vagyok rá mérges, nem biztos, hogy az ő hibája a dolog – Csapj agyon mindent, ami mozog és szőrös, és nem én vagyok az! – mondom, majd a Falánkkal elő lépve megindítottam pár vágást a képességem után.
 
// minden engem érő buff/debuff hatása duplázódik (a harcosbónusz is) 2 körig, 148-at ütök csapásonként, menyét 1-2-3 a cél (akkor váltok célpontot, ha pixeleződik az egyik) (vikinggyűrű miatt nem fogy az első csapásomtól a CSP-m) //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 08 2018, 17:00

The member 'Tsujimoto Eiki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Rinne Csüt. Nov. 08 2018, 19:01

Furcsa dilemma volt ez, mert mögötte kellett volna maradnom, hogy figyelhessem, de előtte is, hogy az érkező szörnyeket megfogjam. Nem is tudtam mit csináljak, de elég sűrűn pislogtam hátra a vállam felett. Aztán elég volt egy pillanatig nem odafigyelnem, és a fiút ellepték a menyétek. Pislogtam néhányat, majd körbenéztem, megvizsgáltam magamat is, de rajtam nem volt semmi.
- Eh? Engem támadjatok! Én vagyok a tank! - háborodtam fel a menyétek felháborító viselkedésén, egyből az állatkák és Eikisan közé álltam - Sorry, még egy ilyen nem lesz - néztem rá magabiztosan, és aktiváltam a pajzsom, amivel nem csak magamat, de Eikisant is védtem, majd hadonásztam egy sort ezzel a dárdavalamivel, hátha sikerül kárt okoznom.


Két támadás a negyedik menyétbe 60-60 sebbel, a pajzsom védi Eikit és engem is, emiatt 10%-kal kevesebb sebzést szenvedek el.
Also, azt hiszem a kazamata történelmében először használom a helyezkedést, úgyhogy a menyétek mindenképp engem támadnak, és emiatt Eiki veszít egy támadást.
#nekeresslogikát
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 08 2018, 19:01

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Glitch Vas. Nov. 11 2018, 12:33

A menyétek éppen csak az új lendület kedvéért, és nem annyira Eiki közbenjárására fognak elsőre padlót, de amikor visszarugaszkodnának megkóstolni a másik ízletesnek tűnő prédát is, hirtelen szembetalálják magukat Falánkkal, és a rájuk kényszerített osztódás nem jár életképes végeredménnyel, ahogy kettészelve robban pixelekre rögtön három menyét is.

Egy negyediket Rinne kopjája szögezi vissza a földre két rámért szúrást követően, s csak az ötödik olyan szerencsés, hogy még épp bőrrel mélyesztheti fogacskáit és karmocskáit a lányba. Mármint a pajzsába.

Helyezkedés miatt a szörnyek az adott körben Rinnére támadnak, Eiki eggyel kevesebbszer támadhat.
A Penge Szava aktív még ebbe a körben.
Falánk célpontjai számára a harc véget ér, így vérzésből származó sebzésbónusz sincs.


Rinne 9 pont sebzést szenved el.

Aktuális körre vonatkozó SP:
Rinne: 4.4
Tsujimoto Eiki: 3.2 (max. 2 támadás)

Fénylő Menyét #5

Rinne (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.7 SP kiskörönként.)
Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:148 / S:173 / P:198, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.1 SP kiskörönként.)

Rinne (43. szint): 350/350 HP, 336/345 páncél, 107/215 CSP
Tsujimoto Eiki (42. szint): 90/90 HP, 70/120 páncél, 173/320 CSP

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 3 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.