Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szer. Aug. 11 2021, 19:26

Mivel már egyszer jártam itt Hinari és az öreg Takada társaságában egész jó területnek tűnt, így ismételten meglátogattam szerencsét próbálva, de nem egyedül mint az utólag kiderült. Volt is bennem ilyen érzés, hogy bizony nem egyedül leszek. Hogy kik azok azt egyenlőre nem tudtam, csak akkor amikor már láttam egy ismerős búrát.
-Halihó! - Üdvözöltem Leot. -Sejtettem, hogy lesz itt valaki, bár nem rád számítottam. - Mosolyogtam egyet a kissé letörtnek tűnő fiúnak.
Nem tudtam pontosan, hogy most alkalmass lenne-e megkérdezni, hogy pontosan mi a probléma, de nem akartam azt, hogy esetleg rossz szemmel nézzen rám.
-Mi a probléma, ha szabad kérdeznem? - Kérdeztem tőle, majd hátra fordultam mikor az észlelésemmel egy közeledő játékos közeledését érzékeltem.


/Összes jártasságom bekapcsolva/

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Vas. Aug. 15 2021, 23:10

Fájt. Nagyon fájt, még akkor is, ha egyébként értettem. Gyenge voltam a frontra, és újra meg újra azzal szembesültem, hogy teljesen hiába hajtom magam... valahogy nem akarnak úgy összeállni a dolgok, hogy haladjak afelé, hogy eléggé felnőjek a fronthoz. Talán a lehetőség hiányzott, hogy próbálgassam magam a bossonkon... Amit nem igazán kaptam meg... És valószínűleg én tiltakoztam volna leghangosabban ha vállalják a kockázatot, hogy sok lehetőséget adjanak...
Valószínűleg sütött az arcomról, hogy nincs jó kedvem... Ahogy az is, hogy nem nagyon akarok beszélni róla. Ez a kazamata, ahol jártam már, alkalmasnak tűnt, hogy levezessem a feszültséget, és bebizonyítsam, hogy tudok egyedül is boldogulni éles helyzetekben.
Hogy a kockázat nyilvánvalóan túl nagy volt a sikerre való esélyhez (hogy finoman fogalmazzunk)? Ilyen apróságokkal nem foglalkoztam. Elvégre... Kinek is lenne bármilyen hátránya, ha végül nem jövök ki a kazamatából? Nem... Nem akartam meghalni. Ahányszor felmerült bennem a gondolat, megjelent előttem egy kedves öregúr alakja, és a fülembe csengett a kiáltása, még évekkel korábbról. És egy álom képei, amiket nem tudtam elfelejteni.
Az örvénylő gondolataimat az észlelésem jelzése oszlatta el. Éppen a bejáratnál már ketten is várakoztak.
- Sziasztok - köszöntem nekik, rájuk sem nézve. Nem igazán vágytam társaságra. Csak közvetlenül a kazamata bejárata előtt torpantam meg... Eddig tartott, hogy belém hasítson a felismerés. Nem tudom mi volt Leoval, de alig ismertem rá a szemem sarkából.
Azért visszafordultam. Nem lenne véletlen, hogy éppen most keveredtem ide?
- Vártok még valakit a céhből? - kérdeztem, tájékozódásképpen, megállapítva, hogy a fiatal fiú Leo céhtársa. 
Ahogy így jobban megnéztem a srácot... Vele is találkoztam már. Nem tudtam megállni mosolygás nélkül. Ezek szerint ő is megtalálta a helyét.
Végül így hármasban indultunk neki a kazamatának, ami a szőke kardforgató jelenlétében már egyáltalán nem jelentett nagy veszélyt.


//Jártasságok aktívak

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Hétf. Aug. 16 2021, 18:44



Köszönt, és automatikus, de bágyadt mozdulattal kezet fogott Makudával. Egyáltalán nem számított rá, hogy rögtön a céhtársába fog belefutni, főleg mert mostanában kerülte a céhházat, de Makuda éppen az egyetlen volt, akivel így sem okozott nehézséget találkozni. Nem voltak egymásnak idegenek, de nem is ismerték egymást annyira, hogy a másik életébe vájkáljanak, pontos következtetéseket vonjanak le, vagy megpróbálják meggyőzni egymást valamiről. És épp ez tette Makuda - és a közben bemasírozó Chakna - társaságát azzá, akik előtt szívesen válaszolt egy olyan kérdésre legalább részben, hogy mi a baj. Persze csak azután, hogy Chakna egyáltalán észrevette, hogy áll valaki az ajtó előtt, és megtorpant. A lány is egészen veszélyes módon el volt varázsolva.
- Nem, nem is együtt érkeztünk. A te céhtársaid pedig... bent vannak? - tette fel az óvatos kérdést szelíd mosollyal, mert természetesen sejtette a választ, amit persze nem várt meg a partyba hívással. Mire Chakna kinyithatta volna a száját, már ott csücsült a felkérés az orra előtt. Leo pedig karikás szemekkel, nyúzottan és önbizalmának teljes hiányával, de továbbra is kedvesen mosolygott rá.
- Probléma az sok van - válaszolt végül kis késéssel Makuda kérdésére is, egy sóhajjal most a fiúhoz fordulva. - A legsürgetőbb talán az, hogy bármit teszek, a képességeim sosem lesznek elegek.
És hogy ezt bizonyítsa, besétált a kazamatába, felfogta két póksárkány támadását, aztán sebességét felhasználva szanaszét kaszabolta a négy feléjük rohanó példányt.

/Első támadásom nem fogyaszt CSP-t.
Kilenc támadás Vad Póksárkány #1-4-be. (Első 92, aztán 112, 122,132, 142, stb. sebzéssel.)
Sry, kari most nincs olyan hangulatban, hogy felfogja, valamit másoknak is kellene hagyni... Ha szerencsétek van, rosszakat dobok./

dobások:

Vad Póksárkány #1-4: 140 Hp

Mobok köre:
Vad Póksárkány #1-2 támadja Leot, 70 sebzést szenved el.
Vad Póksárkány #3-4 támadja Chaknát, 70 sebzést szenved el.

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 110 páncél, 25/425 CSP
Makuda (20. szint): 100/100 HP, 100 páncél, 180/180 CSP
Chakna (50. szint): 190/190 HP, 260 páncél, 215/215 CSP


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Aug. 16 2021, 18:44

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 9 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 9 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szer. Aug. 25 2021, 12:14

Leo szépen vitte a beszélgetést alapvetően, nem is tudtam, hogy mondanom kéne-e valamit, de nem is zavart különösebben.
-Velem is volt ilyen, aztán arra gondoltam, hogy kár ilyenen vesződni. Tény, hogy te fronton harcolsz így neked ez nem sokat segít, de mégis a fronton sem egyedül harcolsz, így szerintem nem érdemes azon törni magad, hogy mennyire vagy erős, nélküled nem lenne olyan a front amilyen. És ez mindenki másra is vonatkozik aki részt vesz a szint vezérek harcában. - Próbáltam bátorítani Leot, remélve, hogy ez majd segít felülkerekedni a kétségein. Majd megpillantottam a közeledő mobokat és igyekeztem lekövetni Leot.
-Kezdődjék a party. - Mondtam, majd előhúztam a kardomat és a megmaradt mobokat vettem célba. -Ja, mellesleg szia. - Fordúltam Chakna felé, hogy azért csak ne legyek már egy bunkó aki még köszönni sem képes. Mire oda értem volna, hogy tudjak valami sebzést okozni Leo addigra már elintézte.
-Szép volt. - Mosolyodtam el. -Ha ilyen lesz a többi hullám is akkor hamar kitakarítjuk a kazamatát.

_________________
Adatlap
Színkódok: Narráció: #FF9933  Beszéd: #663300
Statok (Frissített):
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Kedd Szept. 07 2021, 10:57

Fáradt mosollyal ráztam meg a fejem. Nem. Nincsenek. Ha itt lennének, akkor már bent lennék segíteni nekik.
Elfogadtam a partymeghívót, és figyelmesen hallgattam az okfejtést, amit Leo valószínűleg céhtársa korábbi kérdésére válaszként mondott. "Bármit teszek, a képeségeim sosem lesznek elegek" Ismerős gondolat. Fájdalmasan ismerős.
Viszont mire felnéztem Leora, hogy esetleg az együttérzésemet fejezzem ki, vagy hasonló... Megjelentek, és a szőke kardforgató pengéje alatt el is pixeleződtek az első mobok.
Makuda dicséretével szemben, én lemondó tekintettel egyszerűen elsétáltam Leo mellett. Valahogy... Nagyon dühített, hogy míg én küszködök, hogy a fronton hatékonyan részt tudjak venni a harcokban, kazamaták tisztításában... addig ő "nyavajog", miközben laza csuklómozdulattal tűntet el négy mobot, mire kettőt pislogunk...
Séta közben azért, rá sem nézve a fiúkra, mégis csak megszólítom Leot.
- Mihez is kevesek a képességeid pontosan? -

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Kedd Szept. 07 2021, 18:26



A társaság fényét Chakna meghívásával nem igazán sikerült emelni, de Leo ezen egy pillanatig sem lepődött meg. A lány minden egyes találkozásuk alkalmával úgy festett, mint aki savanyú citromba harapott, szóval ez biztosan a személyisége része volt. Végül is... vannak ilyen lányok, még ha kevesen is, és általában unalmas kávéházakban meg poros könyvtárakban fellelhetőek, nem pedig olyan szórakozóhelyeken, ahol Leo megfordult korábbi életében. És ahogy Chakna pillantásától végigfutott hátán a kellemetlen hideg, rá is jött, miért kerülte mindig is messziről az ilyen típusú nőket.
Úgyhogy... jobban járt, ha inkább Makudával, és mindenek előtt a mobokkal foglalkozott. Még maga is meglepődött rajta, mennyire simán ment az első hullám, de azért eszébe jutott, hogy a következőnél talán kicsit hátrébb kellene húzódnia.
Ami pedig a beszélgetést illeti... Makudának igaza is volt meg nem is.
- A bossharcokon bárki részt tud venni, akinek a megfelelő szint mellett van két lába, két keze és tudja követni a parancsokat - húzta el a száját, habár valójában nem ezt gondolta. Igenis szerette a frontot, az ott összegyűlt embereket és komoly feladatnak tartotta a bossok leütését... de be kellett látnia, hogy az igazi munkát akkor is a parancsnok végzi, a többiek csak tátognak. Egy-két ember már rég nem élne, ha a saját eszére kellene hagyatkoznia egy ilyen helyzetben.
Elkedvtelenedve felsóhajtott, és ezen még Makuda dicsérete sem segített. Chakna forgatókönyvbe illő kérdése meg főleg nem, mert ez is csak arra emlékeztette, hogy hiába bármennyi pont, hiába tudja letolni akár egymaga is a kazamatát könnyűszerrel, valami akkor is hiányozik ahhoz, hogy számítsanak rá. Tekintetét elfordította és úgy ballagott tovább. Bejelzett már az észlelése, de még akkor is várt a válasszal. Chakna már talán azt hihette, hogy soha nem fogja megtudni, mire Leo végre kinyögte, ami a szivét nyomta.
- Ahhoz, hogy megvédhessem, akiket szeretek - pillantott végül a lány szemébe, miközben hagyta, hogy a mobok leharapjanak egy adagot az életéből. Nem mozdult rögtön, ezúttal hagyta, hogy a többiek is sebezzenek, és csak utánuk támadott.

Támadok hatszor a többiek köre után megmaradt mobokba.

Dobások:

Mobok köre:
4 x Zombikutya támadja Leonardot 36 sebzéssel.
2 x Zombikutya támadja Chaknát 27 sebzéssel.

Zombikutya #1-6: 80 Hp

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 74 páncél, 125/425 CSP
Makuda (20. szint): 100/100 HP, 100 páncél, 180/180 CSP
Chakna (50. szint): 190/190 HP, 233 páncél, 215/215 CSP



_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 07 2021, 18:26

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Csüt. Szept. 23 2021, 20:05



(Mivel letelt a két hét várakozási idő, admini engedéllyel folytatom a játékot. Következő körben tudtok pótolni dupla szómennyiséggel.)

Leo már a támadás megkezdésének pillanatában érezte, hogy elszámította a lépést; kiesett szokásos ritmusából, a mobok sorra félreugrottak előle, és már képtelen volt jóvá tenni az első hibáját, a teljes támadássorozata értelmetlen volt. Vagyis... majdnem a teljes, leszámítva azt a két szerencsétlenül járt állatot, akik szinte belesétáltak a kardjába. Olyan volt, mintha az előző badass nyitás után egész egyszerűen bemutatót akart volna tartani belőle, hogy a többiek is lássák, mennyire ügyetlen, alkalmatlan és béna. Pedig ez egyáltalán nem állt szándékában, egész egyszerűen csak így alakult. Ha ez egyáltalán lehetséges, még inkább elkedvtelenedett, mint azelőtt, de mivel a társai sem bizonyultak ügybuzgónak, végül csak magára kellett vállalnia a sorozat befejezését. Általában ez volt az előnye a mobharcokhoz igazított pontozásának, most viszont inkább átoknak könyvelte el. Kicsit szidta is magát, amiért nem jött inkább egyedül ahelyett, hogy partyba hívta a többieket, de ezen már késő volt gondolkodni.


Dobások:

Mobok köre:
2 x Zombikutya támadja Leonardot 27 sebzéssel.
2 x Zombikutya támadja Chaknát 27 sebzéssel.

Zombikutya #1-2: 80 Hp (Leo)
Zombikutya #3-4: 80 Hp (Chakna)

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 74 páncél, 125/425 CSP
Makuda (20. szint): 100/100 HP, 100 páncél, 180/180 CSP
Chakna (50. szint): 190/190 HP, 233 páncél, 215/215 CSP

/Képességhasználat, ha sikeres, feltöltöm a kitartásomat maximumra és hétszer támadok, ha nem sikeres, akkor először kétszer támadok, majd pihenek, és újabb négyszer támadok./


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 23 2021, 20:05

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Arany Legelők - Page 9 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 9 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Pént. Okt. 08 2021, 19:22



A zombikutyák nem voltak túl kellemes társaság, és erről a többiek is így gondolkodhattak, mert végül úgy döntöttek, hogy számukra erre a napra elég volt a kazamatákból. Leo örült is a hirtelen érkező magánynak meg nem is, hiszen így megint utat törhettek negatív gondolatai és feltámadhatott halálkedve, ellenben egymaga a kazamata is nagyobb kihívást nyújtott. Na nem mintha az előző két alkalmat nem teljesen egyedül oldotta volna meg. El is gondolkodott rajta, milyen gyatra mobok ezek, akiket ilyen egyszerű levágni, és megfogadta magában, hogy legközelebb egy magasabb szinten fog próbálkozni. Bár persze... előbb túl kell élni ezt, mert bár a korábbi szörnyek valóban nem jelentettek kihívást, ez még korántsem a vége. Mondjuk amikor meghallotta a disznóröfögést, egyértelművé vált, hogy az út további szakasza sem tartogathat akkora életveszélyeket... Ráadásul ezek a disznók csak ketten voltak. Még csak a páncélját sem ütötték le. Leo megforgatta kezében a kardot, aztán úgy döntött, ideje befejezni ezt a harcot és maga mögött hagyni ezt a kellemesnek kicsit sem nevezhető aranyszín fűvel borított legelőt.

/6 támadás, remélhetőleg végzek is velük./

Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6 SP kiskörönként.)

Mobok köre:
Leonard 54-et sebződik.

2x Tarajos Vaddisznó - HP:100 P:10

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 20 páncél, 125/425 CSP


_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 08 2021, 19:22

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Szomb. Okt. 09 2021, 17:58


A kazamatát lezárom, a jutalmaitok a következők:

Leonard

1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Tisztító Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Vasbőr Potion, 3 db Kristálykő
Összesen: 75 Exp és 300 Arany

Chakna, Makuda

Az első hullámért 24 Exp és (láda híján) 0 Arany jár, a többi két hullámban pedig nem kívántatok részt venni, így azokért egyiktek se kap jutalmat.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők - Page 9 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 16 2022, 19:01

Enheriel (29) HP:180 | FK:27 | E:31 | I:41 | K:36 | GY:52 | S:29 | P:130
Quentin (27) HP:150 | FK:1 | E:80 | K:22 | GY:60 | S:42 | P:65
Chakna (47) HP:190 | F:66 | E:26 | I:89 | K:43 | GY:55 | S:54 | P:330 - Van epikus és Legendás

Legmagasabb észlelés: 3

Ellenfeleitek:
9x Fénylő Menyét - HP:110 | F:42 | E:15 | GY:27 | S.21 | P:0 **van láda**
4x Rothadó Zöldség - HP:50 | F:33 | E:14 | GY:28 | S.15 | P:0 **van láda**
2x Tarajos Vaddisznó - HP:100 | F: 40 | E:27 | GY:36 | S:12 | P:100 **van láda**

Feladat: érkezzetek meg a kazamatába, majd vezessétek le magatoknak a harcot. Fontos: a legelsőként postoló személy mindig tüntesse fel a találati esélyeket, illetve, hogy ki hogy sérült. Figyeljetek arra, hogy mivel kisebb tier-re jöttetek, mint ami nektek való, a mobok fognak elsőként támadni!

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Szomb. Feb. 19 2022, 22:36

Egy ideje láttam már a céhen, de nem igazán akaródzott úgy fellépnem, mint a céhtagok “anyukája” viszont akkor, amikor elkezdtek a céhhel kapcsolatban álló különféle kereskedők is elmaradozni… Akkor már muszáj voltam komolyabban is foglalkozni vele, hogy az Artes az utóbbi időben… nem igazán forgott a nyilvánosság előtt jó színben.
Persze, értettem én ezt, és ami azt illeti teljes mértékben meg is tudtam érteni. Azóta, hogy kishíján elveszítettük az otthonunkat… nekem sem igazán volt ínyemre, hogy ismerik a céhünket, és célponttá válhassunk. Féltettem a társaimat.
A céhünk viszont mégiscsak örökséget hordoz… Ceartól, Juntól… Anattól, és a többiektől. Nem akarnám cserben hagyni őket sem.
Úgyhogy, elhatároztam, hogy valamit megpróbálok tenni érte, hogy megerősödjünk, és ne kelljen félnünk tőle, hogy ismernek.
Felkerestem hát Enhit, mert szerettem volna valóban látni harcban a képességeit.
És elmentem a könyvtárba is, hogy Quentint előbányásszam. Meglepetésemre, nem túl sokat kellett győzködni, bár megígértem neki, hogy nem tervezek gyakran ilyen kéréssel előállni. Rengeteg potenciál van a harcos fiúban, de motiváció hiányában nem igazán halad a kiaknázásukkal.

Kicsit előbb érkeztem az ismerős helyre társaimnál. Megpróbáltam valami tervet kiagyalni, amihez ezen a helyen sok információ állt rendelkezésemre a korábbi tisztogatások miatt.
Vidám, bátorító mosollyal fogadtam érkező társaimat.
- Sziasztok! - köszöntem - Örülök, hogy eljöttetek! Jó móka lesz csapatként megszabadulni az itt ólálkodó moboktól! Nem a legveszélyesebb kazamata, de azért ne legyetek óvatlanok. - kértem őket, mielőtt elindultunk, hogy csapatként, Artesként kitakarítsuk a kazamatát.

//Csináljunk egy bevezetőkört ^^

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Enheriel Hétf. Feb. 21 2022, 17:11

Nem kicsit lepett meg, mikor Chakna azzal jött, hogy szeretne velem kazamatába menni, hogy lásson harcolni. Valóban, elég régen harcoltam, szóval miért is ne? Snowcat igaz, hogy már zokogva mondogatta, mennyire aggódik, e megnyugtattam, hogy azért elég erős vagyok, hogy vigyázzak magamra, plusz nem egyedül megyek. Az Aranymező kazamata tényleg nem a legveszélyesebb volt, szerintem gyorsan végzünk vele. Valahogy egy időbe érkeztem meg Quentin-nel, akit szintén meghívott a céhvezér a kazamatába.
- Sziasztok!  Rendben, vigyázni fogunk -  mosolyogtam Chaknára, hogy ne aggódjon legalábbis értem és Villámlásért. Örülök, hogy együtt csinál valamit a céh, még ha nem is a teljes csapat, most jól fog esni az ostrom után.

_________________
Arany Legelők - Page 9 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Arany Legelők - Page 9 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Quentin Szer. Feb. 23 2022, 14:20

Őszintén szólva fogalmam sincs, milyen elmebeteg gondolat járhat annak a fejében, aki úgy gondolja rólam, hogy alkalmas vagyok felemelni és forgatni egy fegyvert. Magas vagyok ugyan, de vézna, a karjaim meg nagyjából annyira vastagok, mint egy szál spagettitészta. Pont ezért is választottam a lehető legotrombább fegyvert, amit csak választani lehetett. Ha valaki rám nézett meg a fejszémre, annyira komikus látványt nyújtottam, hogy nem lehetett engem komolyan venni. Szóval el lehet képzelni, hogy néztem fel Chaknára, amikor megjelent a könyvtárban és elhívott harcolni. Valamiféle csapatépítő tréning részeként.
- Tudod sokkal jobban motiválna, ha eljátszanád a bajba jutott hercegnőt, vagy valami ilyesmi Neutral - jegyeztem meg kelletlenül, de mivel láttam a tekintetén, hogy ragaszkodik az elképzeléséhez, így nem láttam értelmét szembeszállni vele, és inkább elfogadtam a sorsomat. Valószínűleg kevesebb energiába fog kerülni egy hosszú séta a szörnyek között, mint vitatkozni a harci képességeim mibenlétéről.
- Üdv - intettem a két lánynak immár a helyszínen. Elég idegenül éreztem magam, a fegyver a vállamon még csak-csak elviselhető volt, de a felszerelés többi része cseppet sem volt kényelmes, pedig igyekeztem minél könnyebb darabokat választani. De a társaság sem volt éppen segítségemre, hogy teszem azt ellazuljak. Két lány mellett... Ciki lesz, az biztos.
- Ne számítsatok sokra, béna vagyok Neutral - próbáltam tompítani az esetleges (és felettébb valószínű) ügyetlenkedésemet. Remélem semmi ijesztő szörny nem jön szembe, épp elég volt a területen honos vadkanok ígérete. Azok elég veszélyes állatok voltak Neutral
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Pént. Feb. 25 2022, 10:56

Quentin megjegyzésén csak nevettem, főleg mivel hajlott rá, hogy inkább belemegy a kalandba, csak hagyjam békén. De azért megjegyeztem magamnak, hogy egy bajbajutott hercegnő motiválná. Később hasznos lehet, ha esetleg arra van szükség, hogy motivált legyen.

Az indulásunkkor hálával pillantottam Enhire, és rosszallóan csóváltam a fejem Quentin szavaira, de mosollyal. A vidámkodós hangulatom viszont nem tartott sokáig.
Fel voltam készülve, hogy ebben a kazamatában a mobok előbb fognak ránktámadni, mint hogy észrevehetnénk őket, de a menyétek sokasága, akik ránk vetették magukat... Azért meglepett. Különösen, hogy éppen Enhit nézték ki maguknak a legtöbben.

- Először Enhiről tüntessük el a dögöket. Quentin, külön mobokat támadj, Enhi, ti pedig próbáljátok a megsebzet mobokat elpixelezni! - kértem a társaimat, igyekezve kordánban tartani a feszültséget, ami az Enhit támadó menyétek látványától egy pillanat alatt az egekbe szökött. Enhi a legalacosnyabb szintű közülünk, neki van a legkisebb sebzése. Tehát így lesz a leghatékonyabb.
Én magam pedig már lőttem is a két nyilat két  menyét felé.



Fénylő Menyét #1 Chaknát támadja, 15 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #2-7 Enherielt támadja 90 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #8-9 Quentint támadja 30 sebzést szenved el
Chakna támadja Fénylő menyét #2-t és #3-mat
Adatok:


A hozzászólást Chakna összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 02 2022, 19:51-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 25 2022, 10:56

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 9 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Quentin Szomb. Feb. 26 2022, 11:34

A menyétnek nem 15 sebzése van?


Nehéz volt a fejszét cipelni, úgyhogy jobb híján inkább magam után húztam. Így legalább mindig tudni fogjuk, hogy merről jöttünk, elvégre a nehéz fegyver jól látható nyomot hagyott maga után a növényzetben. Ez például nagyon hasznos lesz, ha el akarunk futni a vadkanok elől, de először is egy nagy halom hosszúkás világító mókus jelent meg körülöttünk. Talán kicsit túl sok is, Chakna mama nem is volt boldog tőlük.
- Az megvan, hogy a legkevésbé sok gyenge szörny ellen vagyok hatékony? Neutral - kérdeztem, majd Enherielre pillantottam, aki iránt a leginkább rajongtak ezek a lények, és miközben felemeltem a fegyverem, felsóhajtottam.
- Húzd össze magad Neutral - figyelmeztettem, majd meglendítettem a fejszét, hátha valami az útjába kerül, aztán hagytam, hogy vigyen magával a fegyver lendülete, és a tengelyem körül megpördülve megpróbáltam még egy támadást kivitelezni.

Aktiválom a Momentum Shift képességemet.
Támadom a négyes és az ötös menyétet.
Ha az első támadásom miss, a második viszont talál, akkor az 114-et fog sebezni.
Minden miss után kapok plusz 0,3 SP-t.


A hozzászólást Quentin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 26 2022, 11:36-kor.
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 26 2022, 11:34

The member 'Quentin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s Arany Legelők - Page 9 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Enheriel Kedd Márc. 01 2022, 18:35

Te jó ég, a legtöbb menyét valamiért engem támadt meg, s levertek együttes erővel nem kevés páncélt! Szerencsére Chakna azonnal tette a dolgt, ahogy a vezérnek kell, s elmondta ki mit csináljon. Quentin is szólt rám, hogy húzzam össze magam, amíg támad, egész ügyesen ahhoz képest, hogy az elején mondta, hogy béna. Lehet, hogy kevés önbizalma van amiről Chakna tudott, s ezért is hívta el?
- Rendben! Villámlás, hallottad! – a pete bólintott is, s amíg én az egyik sebzett menyétre próbáltam támadni, ő a másikra, miközben reménykedtem, hogy a szerencse a mi oldalunkon áll, s nem a kazamatának kedvez. Jó, hogy Snowcat nincs itt kivételesen, ő kiakadt volna, ha ezt látná.

//Én támadom a 2-es Menyétet, Villámlás pedig a 4-es Menyétet


A hozzászólást Enheriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 01 2022, 18:37-kor.

_________________
Arany Legelők - Page 9 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Arany Legelők - Page 9 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 01 2022, 18:35

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Szer. Márc. 02 2022, 20:01

Quentin megjegyzését elengedtem a fülem mellett. Értettem mit mond, de hát nem én kértem, hogy ennyi menyét jöjjön ide...
Idegességemben nem tudtam megfelelően célozni, így az egyik nyilam elsuhant a kinézett menyét mellett, miután a másik telibe talált.
Quentin hasonlóan járt... Egy csapása talált, a másik viszont elkerülte a menyétet. Viszont legalább Enhi befejezte ahogy kértem, és a két sebzett menyét pixelekre esve tűnt el. Még mindig volt összesen 7 belőlük... Akik támadtak is, újabb adagot eltűntetve a páncélunkból.
- Nem volt rossz, próbáljuk újra! - igyekeztem bíztatni a többieket, újabb két nyilat eresztve el az Enhit támadó menyétek felé. Közben számolgattam. Ennél több menyétet kellene egy támadásból elpixeleznünk, hogy nyugodt legyek, de egyelőre nem akartam az itemekhez nyúlni.


Fénylő Menyét #1 Chaknát támadja, 15 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #3,5-7 Enherielt támadja 60 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #8-9 Quentint támadja 30 sebzést szenved el
Chakna támadja Fénylő menyét #3-t és #5-t
Adatok:


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 08 2022, 20:40-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1319
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 02 2022, 20:01

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 9 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 9 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 9 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.