Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Quentin Pént. Márc. 04 2022, 16:05

Meglepően sikeres voltam, de azért azt nem mondanám, hogy nem volt rossz, mert az volt. Nem voltunk túl hatékonyak, de én ezt nem annak tudom be, hogy rossz lenne a csapatmunkánk, hanem inkább annak, hogy irtó gyengék vagyunk Neutral Mi sem támasztja ezt alá jobban, minthogy Enheriel már az életéből veszített, és én is közel voltam ehhez, pedig még csak be se melegedtünk. És ahhoz képest, hogy még be se melegedtem, én máris fáradtnak éreztem magam.
- Nem lehetne legközelebb valami kevésbé kimerítő csapatépítő programot kitalálni? Neutral - morogtam a nemlétező bajszom alatt, majd újra meglendítettem a fegyverem, de ez volt az utolsó erőfeszítésem, ezután kénytelen voltam a nehéz fegyverre támaszkodva megállni és fújni egyet.


Egy támadás a hatosba, egy pihenés.
Ha találok, az 114 sebzés, ha misselek, az +0,3 SP.
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 04 2022, 16:05

The member 'Quentin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Enheriel Szomb. Márc. 05 2022, 12:06

Chaknanak tetszett, amit sikerült elérni, s bíztatott minket, hogy próbáljuk meg újra, bár szegény Quentin elfáradt.
- Légy óvatos, meg ne támadjanak téged – aggódtam azért Quentinért, mert nem hiszem, hogy a mobok, legalábbis ezek ismerik a sportszerűséget.
- Villámlás, támadjuk azt, amit Chakna támadott, hátha sikerül elpixelezni őket!
Így egyre kevesebb lesz majd, s remélhetőleg nem vesztünk még több HP-t, mert nem hiszem, hogy akkor a következő hullámot ki fogjuk bírni. Ahogy elnéztem, sajnos csak egy Potionom van, ami HP-t gyógyít. Kéne vennem páncélzatra erősebb felszerelést valahogy. Kár, hogy nem létezik páncél regeneráló tárgy a játékban, bár lehet azért, mert az már túl erős lenne.


//Enhi a 3#-as menyétet, Villámlás pedig az 5#-ös menyétet támadja, első sor kocka Enhi, második Villámlás

_________________
Arany Legelők - Page 10 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Arany Legelők - Page 10 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 05 2022, 12:06

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 10 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 10 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 08 2022, 21:42

Quentin kérdésére a helyzet feszültsége, és a fáradtságom ellenére is elmosolyodtam.
- Ha sikerül a tisztítás, legközelebb te választasz programot. - ígértem meg neki, figyelve hogy alakul a helyzet. Ezzel a támadásunkkal 3 újabb menyétnek mondtunk búcsút. De ez még mindig kevés a sikerhez. Egyszerre el kellene intéznünk az összes többit, hogy teljes biztonságban legyünk.
- Eddig szuperül megy, de mostmár csapjuk le az összeset. - igyekeztem lelkesíteni a többieket, és közben lenyitva a menümet.
Meg is találtam a potiont, ami segíthetne több mobot megsebezni... Csakhogy arra sem volt az előző két nyíl után energiám, hogy egy újabbat kilőjek, így ez a megoldás nem lett volna segítség. Sokáig sakkozni ezeken viszont nem volt idő, így egy kis fújás után a Quentint támadó egyik menyét felé eresztettem el a nyilamat. Nem lesz könnyű...


Fénylő Menyét #1 Chaknát támadja, 15 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #7 Enherielt támadja 15 sebzést szenved el
Fénylő Menyét #8-9 Quentint támadja 30 sebzést szenved el
Chak pihen egyet, aztán támadja a #9-es menyétet
Adatok:


A hozzászólást Chakna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 09 2022, 10:56-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 08 2022, 21:42

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Quentin Szer. Márc. 09 2022, 15:50

- Milyen jó, hogy nem fog sikerülni Neutral - jegyeztem meg egykedvűen, mintegy kibúvót találva a programkeresés fárasztó feladata alól, és egyben közölve a valóságot is. Legyen Chakna bármennyire is optimista, túl lassúak és túl pontatlanok voltunk egy ilyen horda eltüntetésére. Frontharcos létére az íjászlány semmivel sem tűnt erősebbnek vagy gyorsabbnak, mint amilyen én voltam, ami nem egy túl hízelgő összehasonlítás, tekintve hogy én soha nem törődtem a fejlődéssel.
- Enheriel, meghalhatok a karjaidban, ha odáig fajul a helyzet? Neutral - kérdeztem meg a lánytól fapofával, reagálva az aggodalmaskodására, majd megfeszítettem az izmaimat, és nekimentem a maradék néhány menyétnek, ameddig bírtam szuflával. Már eddig is valamiféle csodát hajtottam végre, gyanítom nem tart ki a szerencsém a továbbiakban.


Két támadás, egy pihenés.
Ha az első támadásom miss, a második támadás 114-et sebez.
Quentin
Quentin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 164
Join date : 2017. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 09 2022, 15:50

The member 'Quentin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 10 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Enheriel Vas. Márc. 13 2022, 13:46

- Ezt beszéld meg a vőlegényével üzeneten keresztül!
- Ejnye, Villámlás – szóltam rá, amiért csúnyahangon mondta, még ha védeni próbált is. Mondjuk tény, Snowcat nem ad oda másnak, és ha ezt hallotta volna, most biztos féltékenykedne. Szomorúan láttam viszont azt, hogy társaimnak pihenni kellett, s Quentin ha jól látom nem talált. Így tényleg nehéz dolgunk lesz, de ha ügyesek vagyunk, egy hullámot legalább túlélhetünk vagy kettőt.
- Villámlás, te azokat, amelyiket Chaknát és engem támadta, én azokból kettőt, amelyik Quentint! – A griffem azonnal is tete, amit kértem, míg én megkíséreltem támai az egyik menyétet Quentinről, remélve, hogy eltalálom. A következőben lehet már pihennem kell.

//Villámlás támadja az #1-es és #7-es menyétet
Enhi támadja a #8-as és #9-es menyétet

Felső Villámlás, alsó Enhi

_________________
Arany Legelők - Page 10 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Arany Legelők - Page 10 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 13 2022, 13:46

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 10 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 10 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 10 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Hétf. Ápr. 11 2022, 20:50

A megmaradt 3 menyét még utoljára belénk mart, aztán elszaladtak az aranyló tájban. Elgondolkodva (és kicsit talán csalódottan) néztem utánuk.
- Úgy tűnik egyelőre ezek túl sokan voltak - jegyeztem meg félhangosan, még nem teljesen a társaimhoz beszélve.
De aztán feléjük fordultam, és bíztatóan elmosolyodtam.
- Úgy látszik sokat kell még fejlődnünk csapatként - mondtam - Ne haragudjatok, hogy nem sikerült. De nagyon örülnék neki, ha legközelebb sikerülne! Addig pedig mindenkit kérek, hogy fordítson időt a képességei kiaknázására. Én is rajta leszek! Nemsokára pedig próbáljuk újra, és akkor már ügyesebbek leszünk! Mit szóltok? - kérdeztem, nem akarva úgy tűnni, hogy kötelező érvényű utasítást adtam ezzel. Nem kényszeríteném őket semmire, csak megnyugtatna, ha az erejükből adódóan is biztonságban tudhatnám őket. Ahhoz pedig kellenek a szintek és a pontok. Okos elosztásban...
Nekem így is, úgy is volt mint gondolkodnom, kezdve azzal, hogy bár majd 2x olyan magas a szintem mint céhtársaimnak, mégsem igazán lógtam ki semmiben közülük... Ez pedig egész biztosan nincs rendben.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 17 2022, 22:09


A játékot lezárom.

Elég sok menyétet sikerül elpixeleznetek, a maradék azonban időközben megunja a harcot és elszalad - ám ígyis kaptok 36 expet a 6 leütött mobért.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők - Page 10 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 10 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.