Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Csüt. Márc. 26 2020, 21:10

Nem örültem, hogy Sei mások előtt még mindig hordja a szemkötőt, de nem szóltam érte, ahogy eddig sem tettem. Ez az ő döntése, amit tiszteletben tartok. 
Vidáman mosolyogtam helyette Simeonra, aki személyével máris szinte ragyogóvá varázsolta a napsugarakat. Nem tudom hogy csinálja, de nem csak Sei lelkének tehet jót, az enyémnek is jólesik ez a ragyogás.
Kedvesen mosolyogtam a magát kihúzó Tengerszemre is, aki láthatóan büszke volt rá, hogy fejlődött. Aztán halkan kuncogva figyeltem, ahogy a fiú leguggolt a hugocskámhoz, és máris beszédbe akart vele elegyedni, a maga majdnem követhetetlen lendületével. 
Hagytam őket. Éppen ezt szerettem volna. Már csak az kellett, hogy Sei is nyitott legyen a beszélgetésre, és felengedjen kicsit a komorságából. 
Persze, a fiú engem sem kímélt: Szinte egy teljes regényt vázolt fel séta közben. Mosolyogva, néha bólogatva hallgattam, és igazából kedvem támadt, hogy meg is nézzem magamnak azt a fantasztikus helyet. Majd egyszer, ha időm engedi.
A kis csapatunk teljesen gördülékenyen vette a póksárkányok támadását: Az általam megsebzett pókot Seishin elpixelezte, amiután pedig Simeonék minket is beborítva a napsugaraikkal, további 2 pókot.. sárkányt... szóval mobot pixeleztek el. 
A megmaradt 4 pók újra támadott, újabb sebzést okozva.
Érezhetően gyorsabb mozdulattal tudtam ezután felemelni az íjamat, és három lövést adtam le az engem nyaggató mobokra.
- Nagyon jól csináljátok, jó kis csapat vagyunk - jegyeztem meg vidáman, élvezve a kihívást.

//támadom a #4 es #5-s és #6-s és 7#-s póksárkányt is. Ilyen sorban 90, 91, 92 és 93 sebzéssel. Artemis 4/8

Chakna 3x13, Simeon 1x 13 sebzést szenved el.

Új arányok Simeon buffjával::
Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.5+0,5=5 SP)
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.6+0,8=4,4 SP)
Seishin (Sebzés: Z:113 / S:123 / P:133, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.7 SP kiskörönként.)
Vad Póksárkány

Simeon (44. szint): 255/255 HP, 69/95 páncél, 5/150 CSP
Chakna (32. szint): 133/170 HPpáncél, 45/205 CSP
Seishin (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 87/110 CSP 
Vad Póksárkány #4 50/140 HP
Vad Póksárkány #5 49/140 HP
Vad Póksárkány #6 48/140 HP
Vad Póksárkány #7 47/140 HP

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Hétf. Márc. 30 2020, 17:09

Ezek a póksárkányok aztán jó sokan voltak! Simeon persze egy kicsit sem illetődött meg tőlük, épp ellenkezőleg, belevetették magukat a harcba, amikor pedig Chakna megdícsérte őket, az idomár nem tudott nem elvigyorodni ezen.
- Köszönjük szépen! - felelte ragyogó mosollyal - Jaja, jó csapat vagyunk! - bólogatott és már éppen kezdték volna a következő rohamot, amikor az íjászlány mögülük mindegyikbe belesebzett egyet. Tengerszem megtorpant, de Simeon már tudta ám, hogy mit kell tenni: rámosolygott egyetlen petjére és a póksárkányok felé mutatott - Nem gond - rázta meg a fejét - Akkor most külön támadunk!
Merthát mindegyik sárgában volt már, tehát Tengerszem egészen biztosan le tudja őket ütni egyből, Simeon pedig... hát, a harc közbeni számolgatás sosem volt az erőssége, de maximum Chakna majd még besegít nekik. Mert ők egy jó csapat! Ezúttal tehát idomár és petje más-más mobokat támadott meg és remélték, hogy le is tudják ütni mindet. Csak... sokat kellett pihenniük. Nagyon sokat! Ne felejtsenek el majd kitartásra is pakolni, a hirtelen nőtt szintjükhöz...


Először pihi, majd támadáspár, pihi, támadáspár és utána megint pihenés Surprised Külön mobokat támadunk, Simeon elölről, Tengerszem hátulról és akkor lépünk tovább, ha elpixeleztünk egyet.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 30 2020, 17:09

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Hétf. Márc. 30 2020, 21:14

Ugyan miről maradtál-e, szerintem semmiről sem. Persze ezeket a szavakat nem mondtam ki, csak gondoltam. Nem ismertem Simeont. Ami meglepő lehet mert egy céh tagjai vagyunk. Gubbasztva a földön térdeimet ölelve, kicsit teljesen máshol jártak a gondolataim. Igen szép időpont, mint akkor az erdőben, akkor azt hittem egyedül vagyok. Most azt hittem ketten leszünk, de nem mindig kapjuk azt, amit szeretnénk. Nem volt bajom Simmel, nem is ismertem véleményem legyen róla. Egyszerűen nem tudtam róla, hogy itt lesz ahogy azt sem tudtam ismeri Chaknát.
-Hoohh?-Fejem felemeltem amikor megszolitott. Fél szememmel pislogtam, nekem felsem tűnt rohan utánam. Nem izgat a környezetem túlzottan, talán ezért. Mert miért érdekeljen a külvilág, ha az nem fogadbe? Kicsit elegem van belőle egyébként, csak part jelző vagyok mások életútján. - Áhh azt cukrászdát ismerem.
Csak ennyit mondtam, de közben szemem hirtelen kipattant és Simeont méregettem. Majd Chaknára pillantottam és vissza Simonra. Közben szemem azt sugározta sikoltva jézus jézus túl közvetlen nem bírom! Arcom pedig szinte lángolt, el is bújtam gyorsan köpenyem rejtekébe onnan válaszoltam.
- Neechan is marad, akkor rendben. - Na jó talán nővérkém nélkül is maradnék, de ha itt van akkor talán bátrabbnak érzem magam. Főleg most kicsit össze vagyok zavarodva pár dolgot illetően. A nyújtott kezet visszautasítom, lehet szükségem van egy lovagra. Ám nem ilyen formában, igénylem a lovagiasságot csak erre még rákell jönnöm. Felállok hát magamtól és Chakna mellé vonulok kicsit össze húzva magam, látszik testtartásomon kissé félénk vagyok.
A csata aztán amilyen hirtelen kezdődött úgy is ért véget. én szinte semmit nem tettem, totális csődtömeg vagyok. Lehet csak szánalomból hoztak el magukkal? Igen talán szép volt és jó csapat munka, de kettejüké én nem csináltam semmit. Nagyot sóhajtottam és lelkeikben készültem a következő hullámra.



/nem maradt semmi amit megcsapkodhatnék így pihenek/

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Kedd Ápr. 07 2020, 19:06

Nem, erőt vettem magamon, és nem nevettem el magam Sei reakcióján a fiú nyíltságára.
- Miért is ne? Ha sikerül kipucolni ezt a kazamatát, meghívok mindenkit a kedvenc sütijére. - ajánlottam fel.
A harc teljesen olajozottan végetért: Simeon és Tengerszem ezt a helyzetet is tudták kezelni. Ügyes csapatmunkájuk nyomán a maradék néhány póksárkány is eltűnt a pixelmezőkön.
- Szép munka - állapítottam meg vidáman. Mosolyogva lepacsiztam az idomárfiúval, és megpaskoltam a polip fejét, aztán a hugocskámhoz léptem, és megpöcköltem az orrát.
- Neked is szólt. Ügyesen csináltad - mosolyogtam rá, aztán átöleltem, mielőtt tovább indultunk volna, összeszedve a ládát is, amit a mobok után találtunk.
- Ha így haladunk, seperc alatt üres lesz ez a kazamata. - bíztattam vidáman a csapatot, ahogy sétáltam előre, remélve, hogy mögöttem ezek ketten beszédbe elegyednek, és menet közben Sei nevetését hallhatom.
Ha ez váratott is magára, a mobok előttünk nem: 4 újabb vendég érkezett. Nem tűntek túl veszélyesnek, így egyelőre úgy döntöttem, én nem fogok támadni: Meghagyom a lehetőséget Seishinnek, hogy kicsit javítsuk az önbizalmát. Kicsit előre is toltam, és rámosolyogtam, hogy gyerünk, csapjon oda a moboknak.


Simeon 3x7 Chakna 7 sebzést szenved el

Nem támadok :3 Hajrá Seishin

Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 110, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1,5 2.4 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 2 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 1.5 SP kiskörönként.)
4x Pincérjerdeg

Simeon (44. szint): 255/255 HP, 48/95 páncél, 150/150 CSP
Chakna (32. szint): 126/170 HP, 80 páncél, 205/205 CSP
Seishin (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 110/110 CSP[/color]
Pincérjerdeg #1-4 30/30 HP

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Kedd Ápr. 07 2020, 20:32

Kedvenc süti hallatán fél szemem felcsillant. Közelebb húzódtam Chaknához és meg böködtem.
-Fahéjas? - igen még mindig a fahéj legnagyobb gyengéim egyike Ez a fűszer mondhatni az én kriptonitok. Az én macska mentám, a mindenem. Rá gondolok is a nyál összeszalad a számban. A pöckölés hirtelen jött, még csak nem is számítottam rá. homlokom dörzsölve hunyorgok Chaknára és ki nyújtom a nyelvem. Utána rögtön be is harapom az ajkaim szinte elfeledkeztem róla Simeon is itt van.
- De én én nem..- Be húztam a nyakam, még ha tiltakoztam is, amit mondót az nagyon jól eset. -Köszönöm Nee chan.- Kijelentésére csak bólintok, igen tényleg hamar üres lesz. Azt hiszem még ha csak kicsit is, de én munkám is benn benne van a dologban.
-Nahh..-Méltatlankodtam mikor előre tolt Chakna majd visszanéztem rá. - biztos, hogy szabad?
Persze miért ne szabadna, azt hiszem ezért tolt előre. Meg köszörültem a torkom és képeség bevetésére készültem. Talán nem sikerül, de ha igen talán megint meg leszek dicsére.


/Képesség használat: 1. Képeség: Hoemasu / Üvöltés (aktív)
Támadom Pincérjerdeg#1

2 dobás hatossal első képesség használat második támadás.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 07 2020, 20:32

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Csüt. Ápr. 09 2020, 15:29

Simeon a felismerésre vigyorogva bólintott: igen, a Sweet Dreams igen híres, dehát nem véletlenül. És a kirakata! Sőt, most még sor sem volt! Tengerszem persze rögtön megnyalta a szája szélét és a kazamata felé sandított: minél előbb végeznek, annál előbb piknikezhetnek majd!
- Hát... - vakarta meg az idomár a fejét, majd könnyedén bólintott - Végülis, ha nem jó nektek, amit hoztam, lehet úgy is... - pillantott Chaknára bizonytalanul, merthát nem igazán értette, miért akarna a lány meghívni mindenkit, amikor éppen az előbb mondta, hogy hozott sütit meg plédet is! Jó, mondjuk... nem fahéjasat, az tény. De akkor is! Még egy grimaszt is vágott, amikor ezek ketten úgy beszélték meg a részleteket, mintha... ő nem is mondott volna semmit. Az meg aztán főleg nem fért a fejébe, hogy céhtársa miért utasítja el a segítő kezét - dehát nem lehet mindenki kiszámítható, nem igaz? Simeon csak vállat vont, pár lépéssel később pedig már vigyorral az arcán trappolt be a kazamatába.
Ahol a póksárkányokkal de milyen jól elbántak! Aztán jöttek ezen a pincérnek öltözött bogárfélék, vagy mik, Chakna viszont nem támadott, sőt, inkább Seishint tologatta előrébb. Simeon felnevetett a jelenetre és intett Tengerszemnek, hogy kicsit várjanak: ő is kíváncsi volt, a lány mit tud! A fegyver viszont elkerülte ezt a hatalmas rovart.
- Hmmm - gondolkodott el Simeon, mert ez így sehogyan sem volt jó. Végignézett az előttük lévő mobokon és úgy döntött, négy talán túl sok, de... a fele már megteszi! Ugyanis ötlete támadt. Bizony! - Gyere, Tengerszem, felezzük le őket! - kacsintott a polipra és ketten nekiálltak, ezúttal külön-külön... de Simeon, ahogy kettő elpixeleződött (vagy nem maradt elég támadásuk), hátralépett és megfogta a halk, bizonytalan harcoslány karját.
- Figyelj csak, legközelebb már tutira menni fog! - mosolygott rá derűsen - Nézd, még a fénycsíkok is segítenek! - mondta és felmutatott az égre, ahonnan tényleg elég szépen sütött le a nap, vagyhát... a szavai hallatán az előzőeknél mintha kicsit erősebben is. És a fénysugár egyenesen Seishinre vetült! - Ugye, milyen szép és gyönyörű? - ámuldozott a srác és bólintott - Most! Most próbáld, amíg ilyen szép idő van - bólogatott vidáman és úgy lépett ki a képből, hagyva Seishint támadni, hogy közben Chakna elé állt.
- Még várj kicsit - kérte az íjászlányt és büszke mosollyal várta, mi fog történni. Fogalma sem volt, hogy ezek a mobok mennyire mozgékonyak, de Seishin egészen biztosan könnyebben fogja őket eltalálni így, hogy süt rá a nap. Mert már sokszor tapasztalták, bizony! Elég volt hozzá egy sikeres képességhasználat, de persze... erről a többieknek nem kellett tudniuk. A fénycsíkok ugyanis a legjobbak!


Külön-külön támadjuk a mobokat, de megállunk, ahogyan kettőt elpixeleztünk! Szóval kettő tutira marad! Ezután képességhasználat: Fényjáték, a célpont pedig Seishin, így őneki a következő körében biztos találata lesz az első, a második pedig szintén!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Csüt. Ápr. 09 2020, 15:31

Hupszi, dobni elfelejtettem! Very Happy Első két támadás Simeon, második kettő Tengerszem és most külön támadunk!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2020, 15:31

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 09 2020, 18:24

Feltűnt valami értetlenség... sértettség? Simeon tekintetében. Ezt orvosolni kellett, úgyhogy odaléptem mellé, és a fülébe súgtam.
- Egy rendes piknikhez nagyon sok süti kell. Na meg nagy adag fahéj Seinek. Ne félj, minden el fog fogyni - tisztáztam, hogy nem ágy csak egy-egy szelet sütire gondoltam, hanem egy teljes kis piknikre - valami védett övezeten belül lévő helyen.
Lehet túl erőszakosan igyekeztem Seit rábírni, hogy most ő támadjon, de valószínűleg inkább csak a rendszer kegyetlen: A kardja éppen-hogy, de elvéti a támadott mobot.
- Közel volt! Legközelebb meglesz - tartottam pacsira a kezem a hugomnak, miközben Simeon és Tengerszem is megpróbált 2 mobot elpixelezni: Nekik is csak egyet sikerült. Igen, a rendszer kegyetlen... Viszont, mielőtt megszólalhattam volna, Simeonnak úgy tűnik támadt egy ötlete, úgyhogy kíváncsian figyeltem, mi lesz belőle. Illett a fiúhoz az égből alászálló fénysugár, bár nem tudtam milyen hatása van.
A mondandója végén azért megfeszítettem Artemist, hogy biztossabbá tegyem, ha lehet, hogy mehetünk tovább, de ahogy a fiú elém állt, megmeggondoltam magam, pedig közben a mobok újra belénk martak.
Hadd intézze ezt Sei, hiszen képes rá.
- Csapj oda nekik - mosolyogtam Seire bíztatóan
-Nem tudom, mit csináltál, de köszönöm. - mondtam a fiúnak, miközben Sei támadott.


Simeon 2x7 Chakna 7 sebzést szenved el

Megint nem támadok :3 Hajrá Seishin

Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 110, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1,5 2,4+0,4= 2.8 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 2 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés (a plusz 8 erővel:): Z:120  / S:131 / P:142, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 1.5+0,5=2 SP kiskörönként.) Ebben a körben a támadáshoz nem kell dobnia
3x Pincérjerdeg

Simeon (44. szint): 255/255 HP, 34/95 páncél, 50/150 CSP
Chakna (32. szint): 119/170 HP, 0 páncél, 205/205 CSP
Seishin (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 87/110 CSP[/color]
Pincérjerdeg #1-3 30/30

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Csüt. Ápr. 09 2020, 19:09

Elszomoritott, hogy nem sikerült a támadásom, de legalább a képseég aktiválás meg volt. Nem tudom mit is reméltem attol, hogy használom. Talán majd sikerül ezt az egy mobot lerendezni. Vállaim meg rogytak, gonoszság vagy balszerencse? Tényleg ügyetlen vagyok? A piros aura közben lágyan hullámzot térdtöl lefelé mindenkinél. Chakna még sose látta ezt, elvégre nagyon régen volt már, hogy küldetsen voltunk. Nem is jobban mondva még sose harcoltunk egymás oldalán. A tudat látja milyen semmire kellö vagyok csak jobban lerontotta a kedvem.
Még Simeon vidámsága se tudot felrázni ebböl a letörtségböl.
- Én.. Én ilyet.- Chaknára pillantottam könyörögve segitsen. Rendes volt tölle ilyenre gondolt, miért akar ohhh...
Eszembe jutott valami, persze nem tudtam Simeonak más valakin jár az esze. Jelenlegi helyzetben azt gondolom tetszik neki Neechan.
A sikertelenségem után persze legszivesebben Chakna nyakában csüngenék bögve, de most ez nem lehet. Csak meg szepenve nézek Simeonra mikor meg szolit. Neechanra pillantok ezután és lassan félénken felemelem a kezem egy pacsira.
- Ha ti mondjátok.- Nem biztam magamban, Chakna tudja miért. Valahogy újra magamra kell lelnem, régebben már rég lecsapkodtam volna a mobokat. Vagy nagy szájal másra kentem volna miért nem sikerült azt hiszem. Megint, tudom csak képletesen és nem szó szerint én voltam elöre lökve fájt. Nem eset jól a dolog, hogy Simeon is és Chakna is úgyan azt csinálja. Össze huzot szemmel rájuk pillantottam, ezek tuti forralnak valamit. Az idomárt nem ismerem, na de Chaknárol nem gondolnám igy gonoszkodjon velem. Félek, én nem akarom ezt az egészet. Nem is tudom miért jöttem ide egyáltalán csak harmadik kerék vagyok megint. A fény viszont kicsit meg zavart, bal kezemel csak mélyebre huzom a csukjám. Haza szeretnék menni és elbujni, a párnáim közé. Most csapjak oda, vagy várjak? Már megint nekem kell elöl lennem mikor ilyen béna vagyok legalább mondjátok már meg mit tegyek?
- Haza akarok menni....-Sutogtam halkan, bár kétlem hallanák a mobok csörtetése miatt.- Félek...
Fegyverem élét egyenesen a földhöz vágom nagy erővel. Képeség aktiválás sikeres fejszék, kardok szinte minden felelhetö fegyverböl egy vagy több darab szinte nyársra huzza a mobokat.


/Csapat buff: Hoemasu / Üvöltés (aktiv)
Mindenki, akin a képeség aktív szint/3 erő növelést kap. 2 körig aktív ha jól számolom

támadást kiváltó képesség Használat:
3 Képeség: Umi/Tenger
Területi sebzés/támadás.
Alap támadás helyet aktiválandó.
Seishin fegyverét földhöz érint, vagy bele szúrja. Elen felek alatt kardok, fejszék és sok más fegyver pengéi emelkednek ki a földből igy sebzést/sérülést kiosztva. Maximum 4 ellenfél támadható egy szere. Négy ellenfél esetén a sebzés negyede, három ellenfél esetén harmada, kettőnél fele érvényesül. 1 Kör egy támadás utána 2 kör után használható csak.

Pincérjerdeg #1-3 30/30 A képesség sikeres 40 sebzést szenvednek el és pixelezem őket.


A hozzászólást Seishin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 09 2020, 19:10-kor.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2020, 19:09

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Arany Legelők - Page 6 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Csüt. Ápr. 09 2020, 20:18

Simeon megenyhülve bólintott Chakna mondandójára, és jól megjegyezte magának, hogy fahéj. Seishin a fahéjat szereti. Még mindig nem értette a lányt, neki ez egyszerűen nem ért fel az optimista, ám egyszerű tudatához - egyedül annyit érzékelt, hogy bármit csinál, bárhogy próbálkozik, céhtársa csak szomorú marad. Még a fénycsíkokat sem kedvelte! A srác erre azért felhúzta az orrát kicsit, mert a fénycsíkok ám semmivel sem szolgáltak rá, hogy így elmeneküljön előlük! Sőt, ponthogy azok segítenek! Kimondani viszont nem mondta ki: érezte, hogy ezzel is csak az ellenkező hatást érné el... ehelyett kétségbeesett és kérdő tekintettel fordult Chaknához, mert ő tényleg megpróbált mindent, de semmi sem használ! Miért? Ő mit csinál rosszul?
Azért a köszönetmondásra mégiscsak elvigyorodott, amikor pedig Seishin egyszerre pixelezte el mind a három maradék mobot, felugrott örömében:
- Hurrá! Csúcsszuper, egyszerre az összeset - vigyorgott és még Tengerszem is elismerően bólintott a fordulatra - Mondtam én, hogy men... - lépett volna oda a lányhoz, de aztán megtorpant és tanácstalanul állt egyik lábáról a másikra. Még a mondatot is elfelejtette befejezni - egyedül akkor eszmélt fel, amikor valaki megszólította vagy továbbmentek. De mint semmi más, ez az érzelmi állapota sem tartott ki sokáig: ahogy meglátta akazamata végét, izgatottan nevetett fel és már rohant is előre, hogy meglássa, mi várja őket a végén. Egészen biztosan valami nehéz és veszélyes lesz! De a Fény Lovagjainak semmi sem állhat az útjába, nem bizony!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Csüt. Ápr. 09 2020, 22:00

Simeon kicsit megenyhült, hogy kifejtettem a tervet, amit örömmel láttam. Ha szerettem volna, hogy a természete kicsit kirágassa Seit a búskomorságból, ahhoz nem lett volna jó, ha a fiú is elkeseredik.
És szerencsétlen próbálkozott, hogy kicsit felvidítsa a hugocskámat. Sei pedig egyre inkább zavarban volt a közvetlenségtől. Nekem nem volt szokatlan a viselkedése, de a fiú kezdett kétségbeesni a sikertelenségtől.
Elnéző mosollyal csóváltam a fejem, mikor felém fordult. Aztán mikor közelebb jött, meg is szólítottam.
- Ne vedd magadra, nagyon maga alatt van mostanában - próbáltam bíztatni, de az én arcomon is megjelent a szomorúság, és az aggodalom. Nagyon szerettem volna segíteni a hugomnak, de nem tudtam kitalálni, hogyan tudnám elérni, hogy kibújjon a kagylóhéjából.
Ehhez füztem aztán a köszönetmondást, együtt mosolyogva Simeonnal, és őszintén ámulva figyelve Sei képességét.
- Ez nagyon hasznos trükk volt, nem is tudtam, hogy ilyesmit is tudsz - dicsértem meg, a fejlődésére próbálva utalni. 
Ezután pedig már haladhattunk a kazamata végéhez, ahol két vaddisznó várt, és ugrott nekünk. Egy nekem, egy pedig Simeonnak. 
Ezúttal nem vártam a többiekre: azonnal belelőttem a Simeont támadó vadkanba.


Chakna és Simeon 18 sebzést szenved el.

Vaddisznó 1-et támadom, ha találok 99 sebzéssel

Sei képessége: Üvöltés 3/3 kör.

Simeon (Sebzés: 60 buffal 75, Pet sebzés 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 17 buffal 22 , Távolsági sebzés: 89 buffal 94 , támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131 buffal: Z:119 / S:130 / P:141 támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
2x Tarajos Vaddisznó

Simeon (44. szint): 255/255 HP, 16/95 páncél, 50/150 CSP
Chakna (32. szint): 101/170 HP, 0 páncél, 205/205 CSP
Seishin (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 87/110 CSP
Vaddisznó #1-2  100/100 HP 100 páncél

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2020, 22:00

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Csüt. Ápr. 09 2020, 22:23

Simeon bólogatott ugyan Chakna szavaira, de közben végig Seishint nézte. Szóval maga alatt. Akkor fel kell vidítani!
- Mit szólsz, Tengerszem, a piknik előtt úgyis be kell szaladni még sütiért, veszünk majd neki valami fahéjasat! - guggolt le Tengerszemhez és súgta oda neki félhangosan: ha bárki odafigyelt, tisztán hallhatta, ezzel pedig meg is volt a terv! Talán elkísérhetnék Chaknát, vagy mehetnének mind a négyen! Bizony! Tengerszem persze hevesen bólogatott, bár kevéssé a lány, mint a saját érdekei miatt: egy újabb kör cukrászda újabb kör édességet jelentett. Úgy-úgy. Aztán, mire Simeon, felállt, hogy ha maradt mob, azt leüthessék, már nem is maradt semmi. Chakna dícséretével is egyetértett, bólogatott rá és úgy folytatták az útjukat a kazamata végéig.
- Nézzétek, olyanok, mint a vaddisznók, csak kakastaréjjal! - nevetett, még azután is, hogy az egyik fellökte. Nem sebzett sokat, Simeon vigyorogva készült fel - Gyere, Tengerszem, üssük le! - kiáltotta lelkesen és ketten kétoldalról támadták az íjászlányt támadó mobot.


Támadjuk azt, amelyik Chaknát támadja! Bármelyikünk talál, mindketten találunk!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2020, 22:23

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Csüt. Ápr. 09 2020, 22:42

Végre találtam, végre nekem is sikerült. Belül nagyon mélyen örültem, végre hasznos lehettem én is. Chaknához sétáltam rögtön és kicsit lehajoltam fejem buját mutatva felé, vártam valamire. Mikor Simeon megszólalt elvörösödtem, annyira megörültem totál megfeledkeztem róluk. Fahéj szó hallatán érdeklődve fordultam feléjük. Akár volt borzolás akár nem, haladunk tovább.
- Én csak..-halkan tettem hozzá mindenki hallotta biztosan. - Meg akartam védeni mindenkit.
Azt már nem tettem hozzá, hasznos akartam lenni. Nővérem büszke legyen rám. A malacok színre léptek Simeon kijelentése miatt kezeim szám elé kaptam. Halkan elfojtottam egy nevetést. Elképzeltem ahogy a malacok kaparnak, mint a kis kakasok egy udvar közepén. Első malac roham után nem volt kedvem már kuncogni.
-Neechan! - Dobbantottam és pufogtam mi közben meg pöcköltem Chakna homlokát. Jelzés értékű volt, miért nem vigyáz magára. - Az én páncélom még teljes.
Fegyverem fogva a sértetlen malacot támadom és próbálom meg nyirbálni a taraját.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 09 2020, 22:42

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Chakna Hétf. Ápr. 13 2020, 12:52

Magamban kuncogtam rajta, hogy Simeon fellelkesedett. Könnyű volt a figyelmét pozitív irányba terelni. Aztán sóhajtottam. Bár Seishinnel is ilyen egyszerű lenne...
A mobok második hullámát Sei gyakorlatilag egyedül pixelezte el. Remélem ez benne is tudatosodott. Képes megvédeni másokat. Az más kérdés, hogy engem nem kell védenie, nem is hagynám komolyabb helyzetben.
- És remekül csináltad. - mosolyogtam rá, hallva a megjegyzését. - Büszke vagyok rád. - mondtam neki, aztán tovább indultunk.
A kazamata végére érve a nyilam talán pont azért suhant el a tarajos vaddisznó mellett, mert Simeon megjegyezte, hogy kakastaréjuk van, és én is nevetni kezdtem. Ahogy Seishin is, ami még inkább arra késztetett, hogy nevessek.
- Tényleg pont úgy néz ki - értettem egyet.
Sei pedig elég dühösen lépett oda hozzám. Ahogy megpöckölte a homlokomat, elmosolyodtam, és összekócoltam a haját.
- És ez nagyon jól is van így. Tudom, hogy tudsz vigyázni magadra, de attól a húgom vagy, és szeretnék vigyázni rád. Na meg rájuk is - pillantottam a vaddisznót rohamozó párosra - Ne aggódj, ennyitől még nem lesz bajom - néztem vissza mosolyogva Seire, a tekintetem pedig kérlelő volt. Engedje meg nekem ezt az apróságot, hogy érezhessem, képes vagyok megvédeni azokat, akik velem együtt harcolnak, és akik fontosak nekem.
Az engem támadó vaddisznó vörösbe csúszott életcsíkkal maradt Simeon és Tengerszem ügyes támadása után, míg Seishin fegyvere éppenhogy, de elkerülte a másikat... Az újabb roham sárgába lökte az életcsíkomat, ami egyáltalán nem volt aggasztó. Nem sebeztek sokat. 

Újra megfeszítettem az ideget, és ezúttal a sebesült állatot vettem célba. Ketten együtt remélhetőleg a másikat el tudják majd pixelezni, az eddigi sebzések alapján mindenképpen. Az én sebzésem kevés lenne hozzá.

Simeon és Chakna 18 sebzést szenved el
Sei buffja lejárt

A második vaddisznót támadom, ha találok 94 sebzéssel (Artemisz 5/8 )

Simeon (Sebzés: 60 , Pet sebzés 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7+0,7=2,4 SP kiskörönként.)
Chakna (Közelharci sebzés: 17, Távolsági sebzés: 89, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.1+0,1=1,2 SP kiskörönként.)
Seishin (Sebzés: Z:111 / S:121 / P:131  támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
2x Tarajos Vaddisznó

[b]Simeon[/b] (44. szint): 253/255 HP, 0/95 páncél, 50/150 CSP
[b]Chakna[/b] (32. szint): 83/170 HP, 0 páncél, 205/205 CSP
[b]Seishin[/b] (23. szint): 120/120 HP, 75 páncél, 87/110 CSP
Vaddisznó #1 100/100 HP 100 páncél

Vaddisznó #2 15/100 HP 100 páncél


A hozzászólást Chakna összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 13 2020, 14:46-kor.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 13 2020, 12:52

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Simeon Kedd Ápr. 14 2020, 20:53

Hát, Simeon nem nagyon tudott mit kezdeni a lányok között zajló jelenettel - meghát amúgyis, az előttük álló feladat sokkal, de sokkal jobban lekötötte! Chakna és Seishin is nevetett a megjegyzésén, amit ő csak egy vigyorral fogadott és bólintott is mellé:
- Ha beleütünk a hasába, hátha még kukorékol is! - jegyezte meg és nem bírta ki, felnevetett újra. Az igazán furcsa lenne, nem? Idejönnek egy kazamatába és a végén kakasos vaddisznók kukorékolása közepette végeznének! Persze az már egy cseppet sem tetszett Simeonnak, hogy az ütéseik után az ellenfelük pirosban megúszta... de Chakna egy jól irányzott nyíllal hamar elpixelezte, így csak egy maradt előttük.
- Szuperjó vagy! Ezt az egyet pedig hárman elintézzük, jó? - kereste Seishin tekintetét és kacsintott a lánynak, ha amaz őrá nézett - Gyerünk, Tengerszem, jók leszünk! - kiáltotta aztán és ahogy az előbb, úgy most is csapatban, kétoldalról vették célba a megmaradt kakast. Vagy vaddisznót. Vajon ha Simeon pont az oldalába bokszol bele, tényleg kukorékolni fog?
Persze először csak egy ütést mértek rá, hiszen ha már a srác mondta, illő volt megvárni, hogy Seishin is támadjon, nem? Ha sikerült minden, pedig el is pixeleződött a másik is! ... ha viszont nem, úgy a páros egy nagyobb levegővétellel megpróbált mégegyet támadni.



Megy egy támadáspár a megmaradt mobba és ha sikerül, meg utána Seishin is betalál, akkor nem támadunk többet. Ha Seishin nem talál be pedig másodikat is támadunk! Ha meg mi nem találunk be, akkor Seishin támadásától függetlenül támadunk mégegyet, de akkor aktiválódik a kesztyű itemképessége is!
Első két kocka az első támadáspár, a második kettő meg a második! Ha egyikünk talál, mindketten betalálunk!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 14 2020, 20:53

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Arany Legelők - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Arany Legelők - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Seishin Kedd Ápr. 14 2020, 21:26

Jól eset és örültem neki, Neechan megdicsért. Ettől picit a kedvem is jobb lett azt hiszem. Mikor hallom nevetni fejem felé fordítom. Kedvesen, lágyan figyelem Chaknát olyan rég hallotta már nevetni. Tudom előbb még haza akartam menni, de most inkább maradnék. Még halhatom vidám nevetését, nekem megér bármit. Simeonra pillantok, kicsit zavart elején még a viselkedése. A túlzott pozitív kisugárzás ahogy megközelített. Igazából még mindig zavar, és feszéjez...zavarba hoz. Azt hiszem ő egyszerűen ilyen, jól esik látni a lelkesedését. Fél szememmel még mindig figyelem szinte szuggerálom.
- Nem arra vannak a testvérek vigyázzanak egymásra?!- Kérdeztem felháborodva, amit csak színleltem persze. - Akkor vigyázhatsz rám, ha én is rád, nem nyitok vitát bleeeeee.- Lássa világ tényleg komolyan gondolom még nyelvem is kidugtam. Simeonról lehet valami rám raggat? Talán ragályos, ha ennyire kirántót a csigaházamból.
-kukorékolni? - inkább röfögni, tény meglepő lenne neki állna kakaskodni egy halom pixel tetején.
Csak egy malac volt szemben velünk és mi malac sültre vágytunk. Csak bólintottam a kérdésre miszerint egyszere támadjunk. Bevárva a többieket, igyekeztem ügyes lenni.


Támadom Malackát.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 6 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.