Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 02 2020, 18:33

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 02 2020, 20:34


Kicsit hátrébb léptem az engem támadó mobok elől, hogy elég helyet biztosítsak társaimnak a támadáshoz. Kardom készenlétben tartva figyeltem a két manővert, az első pixelhullást pedig hamar egy második követte.
- Nem is rossz - bólintottam feléjük egy félmosollyal és elnéztem a felfelé szálló, apró pixelek eltűnését: az első hullámon túlvagyunk és mégcsak a páncélom sem esett le, ahogy az övéjük sem. Minden aggodalom nélkül indulhattunk tehát tovább.
- Köszönöm szépen - feleltem aztán Takada úr felajánlására, a láda mellett guggolva, hangomon pedig érezhető volt némi megkönnyebbülés is: az itt töltött évek során igencsak kevés játékost magáztam; általában... korombeliek tartózkodtak itt, ahogy ez egy virtuális játékban talán logikus is volt. Kíváncsi voltam, Takada Hiroshi hogyan és miért került be, de ezt talán később, egy másik kaland során... most még nem ismertük egymást eléggé az ilyesfajta kérdésekhez.
Morgás és ugatás ütötte meg a fülem.
- Előttünk úgy húsz méterrel lehetnek, és kilencen - álltam fel és zártam be a láda által (nem csak nekem) feldobott ablakot - Én eléjük megyek, ti meg próbáljátok meg oldalról elkapni őket - tanácsoltam, majd újra két kezembe vettem a fegyverem. Rejtőzés és Lopakodás nélkül, szándékosan hangosan haladtam, hogy elvonjam a figyelmüket, de még ígyis volt, amelyik nem engem szemelt ki magának. Rámugrottak, öten is, ledöntve a lábamról. Vörös pixelharapások és karmolások közepette gurultam arrébb és ugrottam talpra, majd elhajoltam az utánam vetődő zombikutyák elől és az öregurat támadó négylábúakat vettem célba. Kitámasztottam és szúrtam, a mozdulatot pedig úgy vittem át vágásba, hogy közben már Makada felé léptem: mire odaértem a fiúhoz, Takada körül mobok helyett márcsak pixelek szálltak. Ekkora gyorsaságkülönbséggel pedig a fiatal fiút támadó mobok sem léteztek sokáig, sőt, még arra is volt időm, hogy párat a sajátjaim közül is lenullázzak. Csakhogy kicsit kevesebben legyünk ezen a tisztáson.


harci adatok:

Mobok köre:

Takada és Makuda 2x6=12, Hinari pedig 5x5(6)=25 sebzést szenved el.

Játékosi kör:
A rúna miatt -10% sebződés (amíg van páncélom, tehát eddig); a vértem miatt kapok +0.2 SP-t (= 7.7).
6 támadás a mobokra (először Takadáról, majd Makudáról szedem le), aztán pihi. Dobnom nem kell a találatokhoz. (Azaz Zombikutya #1-6 elpixelezve.)
A köröm végén gyógyulok 20 HP-t (legfeljebb maxig, azaz jelen esetben +4 HP-t) a fejpántom miatt.

Zombikutya #7-9: HP:80, P:0

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 300/150 CSP
Makuda (11. szint): 60/60 HP, 9 páncél, 95/95 CSP
Takada Hiroshi (8. szint): 45/44 HP, 55/55 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal29686/10100Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Szept. 02 2020, 21:47


– Igazán köszönjük az elismerést! – hajol meg a lány felé, és magában még hozzá teszi ~Még egész olcsón megúsztuk~ közben leporolja a nadrágszárát az előbbi harci manőver miatt rátapadó kalászoktól. Egy hang jelzi a felugró ablakot, ami akkor jelenik meg előtte, mikor Hinari felnyitja a ládát. Az öreg nem igazán néz oda, csak gyorsan lenyomja az elfogad gombot, mert a kardforgató lány már jelzi is az érkező mobokat.

Takada az utasítást követve oldalirányból lendül a lények felé, majd szó szerint elámult, a vezetőjük sebességén. Amíg neki csak arra volt érkezése, hogy konstatálja a kutyák harapásait, a lány gyakorlatilag már fényes pixelporrá zúzta őket. A vezérről eszébe jut  másik társa is, így ösztönösen Makuda felé néz, hogy lássa jól van-e a kölyök, de közben észbe kap ~Ha én még talpon vagyok, akkor Ő is biztosan~, mert most nem az aggódásnak van itt az ideje. Gyorsan összeszedi magát, és gamája súlyát felpörgeti. A fegyver pengés részét erősen megmarkolva rá készül, hogy ha szükséges, akkor annak mozgatásával kicsit irányítsa majd a súly röptét. Alap állása a szokásos alacsonyra helyezett súlypontot adja, aminek következtében nehezebb kimozdítani. Gyakorlatilag így egy horgonyként funkcionál a lánc végén.  A felpörgetett súlyt meglendíti az egyik acsargó dög felé. Terve szerint a lánc rá fog tekeredni az állat nyakára, miközben a súly alaposan fejbe veri. A láncot pedig meghúzva a kutya lélegzetvételhez való jutását kívánná megnehezíteni, és mint egy pórázon fogja tartani a lényt.
Tisztában van vele, hogy aligha fogja súlyosan megsebezni az állatot, de ha csak azt eléri, hogy a kutya a lánctól való szabadulásra összpontosítva nem veti rá magát a lányra, már volt haszna a dolognak.


Támadom Zombikutya #9-et


A hozzászólást Takada Hiroshi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02 2020, 21:58-kor.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal500/3500Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 02 2020, 21:47

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szomb. Szept. 05 2020, 16:23

-Köszönjük. - Válaszoltam röviden Hinari dicséretére. "Lehettünk volna ügyesebbek is." Gondoltam magamban. Amint Hinari kinyitotta a ládát egyből elfogadtam, nem is néztem meg mit írt ki, csak reflex szerűen rányomtam az elfogadásra. "Majd biztonságos helyen megnézem."

Amint Hinari ellenségeket érzett a környéken és kiadta az utasítást, egyből úgy intézkedtem. A magas fűtől viszont nem láttam merre vannak és csak a fű susogását és a kutyák morgását hallottam. Mire támadtam volna az egyik kutyát addigra Hinari elintézte őket amíg már csak három darab maradt. Amint újra csapatba verődtünk és láttam, ahogy Takada rövid pórázon tartja az egyik korcsot úgy döntöttem, hogy itt a megfelelő alkalom. Kihúztam a katanát és felvettem a kezdőállást. Enyhén berogyasztottam a lábam középre helyezve a súlypontomat. A kard a fejem mellett a célpontra mutatott és amint készen álltam neki rontottam annak a fögnek amit Takada lefogott.


/Támadom a Zombikutya #9-et/
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szomb. Szept. 05 2020, 16:23

a dobás lemaradt, bocsánat


A hozzászólást Makuda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 05 2020, 16:24-kor.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 05 2020, 16:23

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Kedd Szept. 08 2020, 23:42


A felkerekedő, gyenge szellő pixeleket szórt szét a tisztáson. Nagy levegőket véve néztem körül, mennyien maradtak: hiába hagytam le őket, kitartóan követtek és ugrottak rám; az egyik a térdembe harapott, a másik a hátamra ugrott fel és szántott végig rajtam éles karmaival. A harmadik viszont nem jött - nem tudott a nyaka köré font lánctól, az első, tűpontos találatot pedig egy második követte. Hálás mosollyal bólintottam Takada úrnak és Makudának is, hangom helyett azonban inkább a Katanát emeltem fel. Két vörös pixelcsík, két pixelrobbanás - ennyi maradt a rajtam lévő kutyákból.
- Azt az utolsót rátok hagyom - álltam végül meg és igaz láttam, hogy a sebzett vad Makuda felé kap és karmolja meg őt, de a fiúnak még a páncélja sem esett le, így nem volt mitől tartanom. Ezzel elboldogulnak ők is, lévén egyetlen kör alatt sárgába taszították az életét.


harci adatok:

Mobok köre:

Hinari 2x6=12 sebzést, Makuda pedig 1x6 sebzést szenved el.

Játékosi kör:
Elpixelezem a 7-est és a 8-ast, majd pihi.
A köröm végén gyógyulok 20 HP-t (legfeljebb maxig) a fejpántom miatt.

Zombikutya #9: HP:33, P:0

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 300/150 CSP
Makuda (11. szint): 60/60 HP, 3 páncél, 95/84 CSP
Takada Hiroshi (8. szint): 45/44 HP, 55/47 CSP
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal29686/10100Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Szept. 09 2020, 19:31


Az öregen eluralkodott a harctéri izgalom, minek következtében a védelemmel mit sem törődve jottányi esélyt sem engedett az acsargó állatnak a szabadulásra. Szilárdan tartotta a láncot, és azt figyelte mikor tud lecsapni úgy, hogy a zombikutyának ne legyen lehetősége kitérni. A szerencséje továbbra is kitartott mert egyik eb sem kívánta vérét ontani. Persze csak jelképes értelemben.

Végül a támadására Hinari adta a végszót, mondván rájuk hagyja az utolsót. Takada a hátráló eb megállítása céljából, a gamát feltartotta, majd bal kezével megtörte a lánc vonalát, és rálépve, teljes súlyával a talajon tartotta. A művelet lehetővé tette, hogy jobbjában tartott gama és a lába közti lánc szakasza ellazuljon, így a fegyver pengés részével lecsapott.
És nagyon remélte, hogy a vergődő állat nem kerüli el a sebzést. A csapást követően a láncot nem engedi fel, hanem fejével int Makuda felé, mint egy jelezve;
~Vidd be a kegyelemdöfést~.

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal500/3500Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 09 2020, 19:31

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szomb. Szept. 12 2020, 13:36

-Miénk a megtiszteltetés. - Mosolyogtam Hinarira. A kutya még próbálkozott sebzéssel de szerencsére a páncélom még képes volt kibírni a sérülést ezért nem tántorodtam vissza. Takada ügyesen tartotta pórázon a megvadult ebet, bár támadása nem volt sikeres. Amint rám nézett tudtam, hogy itt az alkalom. "Értettem." Bólintottam az öregnek.

Mivel az előző támadásom miatt a kutya mögé kerültem és a sebzést felfogtam ezért nem kellett nagyon pozíciót változtatnom. A kölcsön kapott katanát oldalról lendítettem meg, hogy a vad egy oldalsó hosszú vágást kapjon. A maximális erő érdekében térdemet leeresztettem a kutya magasságával egyenlően és egy pörgéssel szereztem lendületet a magas sebzés érdekében.
-Rossz kutya! - Kiáltottam fel a zombikutyára, egy esetleges felbőszítés miatt, hogy egy lehetséges hibát kövessen el a támadásom előtt.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Szomb. Szept. 12 2020, 13:37

Megint elfelejtettem dobni Sad
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 12 2020, 13:37

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 16 2020, 18:59


Elmélyülten figyeltem két társam mozgását; ahogy próbálják kézben - vagyis láncon - tartani az utolsó zombikutyát. Az acsargott és morgott és Takada úr legnagyobb igyekezete ellenére is elhajolt a férfi támadása elől, ám egyszerre kettőt nem volt képes elkerülni. Makuda szúrása pedig elég volt, vagyis... majdnem.
- Hát ez nem sokon múlt - mosolyodtam el, de egyelőre úgy voltam vele, hogy még nem lépek feléjük. Testtartásom jelezte, hogy készen vagyok bevinni a mobnak az utolsó csapást, pontosan és könyörtelenül, de, ahogy az előzőekben, most is átadtam nekik a harmadik kör lehetőségét. Szavak nélkül; nem kellettek fölösleges szavak mindehhez. Ha pedig vagy ők, vagy én végül elpixeleztük az ellenfelünket, kicsit körbenéztem a magas fűben, elsősorban láda után kutatva.
- Meg is van - bólintottam alig egy perccel később - Most nyissátok ki ti. Hátha szerencsénk lesz - ajánlottam jókedvűen.


harci adatok:

Mobok köre:

Makuda 1x6 sebzést szenved el.

Játékosi kör:
Ha Makuda és Takada ebben a körben nem talál be, elpixelezem az utolsó mobot.

Zombikutya #9: HP:1, P:0

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 300/150 CSP
Makuda (11. szint): 60/57 HP, 95/73 CSP
Takada Hiroshi (8. szint): 45/44 HP, 55/39 CSP[/color]
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal29686/10100Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Szept. 16 2020, 20:26

Úgy tűnik a kivégzés mégis Takadára marad (hacsak el nem szúrja), mert bár Makuda akkorát odasózott a katanával, hogy a zombikutya hp csíkján a számláló meglódult mintha busz után futna, de a keret sarkában csak ott maradt egy légypiszoknyi piros pixel.

Az öreg összeszedte minden maradék koncentrációját, képletesen szólva még a csízmája sarkát is megveregette, hátha kihullik belőle egy apró szilánk, ami pont elég, hogy sikerre vigye a támadást. A láncot felengedve, az csendülve feszült újra, ahogy a két végén lévő „lény” ereje egymásnak feszült. A harcművész újra ráfogott baljával, lábfejét befordítva, súlypontját leengedve, a testsúlyát is belevitte abba a mozdulatba, amivel magához akarta rántani a láncra vert ebet. ~Lesz, ami lesz! Vagy megharap, vagy kimúlik!~ latolgatta az esélyeket az öreg, miközben gamája pengéjével lesúlytott.


Támadás a Zombikutya #9-re

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal500/3500Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 16 2020, 20:26

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Kedd Szept. 22 2020, 15:25

A támadásom után gyorsan helyet adtam az öregnek, hogy azt a csöppnyi életet ami megmaradt a kutyának, levigye. A biztonság kedvéért még harc készültségben voltam, egy esetleges újra támadás miatt, ha esetleg Takada elrontja a támadását, de szerencsére sikeres volt. A pixel robbanás hallatára elraktam a kölcsönzött katanát vissza a hüvelyébe. "Nem rossz kis fegyver. Kicsit még szoknom kell a könnyűségét de nem nehéz a használata."

-Most jön az utolsó hullám, igaz? - Fűzöm a kérdést Hinarihoz. Közben elmentem kinyitni a ládát amit Hinari mondott. "Ezt is majd megnézem biztonságos helyen. Valahogy úgy érzem mindjárt jön a hadd el hadd." Gondolkodtam magamban.
-Bocsánat Hinari, hogy majdnem megsebeztelek. - Sajnálkoztam - Legközelebb jobban figyelek. - Mellesleg, hogy lehet céhbe jelentkezni? - Kérdeztem kíváncsian a lányt.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 23 2020, 09:03


- Igen - bólintottam Makuda kérdésére és én magam is leengedtem a fegyverem, habár a fiúval ellentétben nem raktam el - Két tarajos vaddisznó fog jönni - tettem hozzá, miközben lenyomtam a láda tartalmát jelző panelt és már néztem is körbe, merre lehetnek. Általában hamarabb kiszagolnak minket, minthogy keresni kelljen, de régen jártam erre, így programjuk akár változhatott is időközben - A lényeg, hogy nem. A sárga indikátor nem néz ki jól - mosolyogtam rá a srácra - De teljesen jól elbántatok velük - fordultam Takada felé is és vidáman bólintottam.
Az ezt követően érkező kérdésre viszont el kellett gondolkodnom kicsit.
- Mármint a Justice League-be, vagy más céhbe? - kérdeztem vissza - Azt nem tudom, máshol hogy működik, de nálunk egy beszélgetés formájában, miért akarsz csatlakozni, mik a céljaid meg hasonlók. Ha érdekel, megbeszélhetünk egy időpontot - ajánlottam, mert alapvetően szimpatikus volt a fiú és a kis szintje ellenére is lelkes és fejlődni vágyó. Folytatni viszont nem tudtam, mert Észlelésem jelezte az érkező mobokat: megálltam és jeleztem nekik, hogy merről várják az ellent, akik hangos csörtetés kíséretében hamarosan meg is jelentek. Amelyik Makudát öklelte fel, azt két gyors vágással el is pixeleztem, a rajtam lévőt pedig igyekeztem úgy lesebezni, hogy két társam be tudja vinni a végső csapást: először elgáncsoltam a vaddisznót, majd egy kézbe vettem a Katanát és szabad öklömet izzítottam fel, hogy bevihessek egy második, fegyver nélküli sebzést is.
- Csak ügyesen - léptem ezután hátra és figyeltem a harc alakulását.


harci adatok:

Mobok köre:
Hinari és Makuda 18 sebzést szenved el.

Játékosi kör:
Vért miatt +0.1 SP.
2 támadásból leütöm a Makudán lévő mobot, majd megy két pusztakezes ütés a másikra, aztán pihi. A köröm végén gyógyulok 20 HP-t a fejpántom miatt, maxig.

Tarajos Vaddisznó #1 - 100/20 HP

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 300/150 CSP
Makuda (11. szint): 60/39 HP, 95/95 CSP
Takada Hiroshi (8. szint): 45/44 HP, 55/55 CSP[/color]
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal29686/10100Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Szept. 23 2020, 11:37


Takada is gyorsan le „okézza” a felugró ablakot, és a nőhöz hasonlóan sasolja a környezetüket, hogy honnan érkezik az ellen. A céhes beszélgetés nem érinti, így nem is szól bele. Persze Hinari volt az, aki előbb észlelte az érkezőket. Az öreg a jelzett irányba tekintett, két különös vaddisznó vágtázott feléjük.

Az egyik állat Hinarival mit sem törődve Makudára vetette magát ~Alap hiba!~ gondolta a harcművész, de mire a gondolat megfogant a mob már pixeleződött is. Utána egy pillanatra csak elkerekedett szemmel nézte, ahogy vezetőjük felpofozza a megmaradt vadkant, aki ennek hatására alaposan megtántorodik. Az öreg rögtön magához tér és hezitálás nélkül ráront az állatra ~Ha hibáznék is Aranyhaj-sama, vagy akár Makuda, majd egyenesbe hozza a dolgot…~ Különös magabiztossággal töltötte el a két másik személy jelenléte. Az újonnan megtapasztalt, eddig ismeretlen magabiztosságával felvértezve, gamája súlyát felpörgetve a vaddisznó szemei közé célzott. Ha eltalálja, akkor magára vonja a mob haragját, mert azt hogy ezzel elintézi nem is remélte, de mivel eddig Makuda kapta a sebzések zömét, úgy gondolta ennyivel tartozik a fiúnak.


Támadás a Tarajos Vaddisznó #1-re

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal500/3500Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (500/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 23 2020, 11:37

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Makuda Pént. Szept. 25 2020, 18:04

-Jól hangzik. - Válaszoltam Hinarinak -Benne lennék egy ilyen beszélgetésbe. - Tettem hozzá. Ahogy haladtunk tovább Hinari figyelmeztetett minket az ellenség közeledéséről. Ennek hatására előhúztam a katanát és harckészültségbe álltam. Nemsokára fel is bukkantak, és az egyik az elég csúnyán felöklelt, de annyira,hogy még a kard is kiesett a kezemből. Szerencsére Takada és Hinari jobban észnél voltak mint én. Mi közben félig kábultan tántorogtam fel a földről hallottam, ahogy Hinari elintézte az egyik tarajos disznót a másikat meg puszta kezével csapta meg. "Ezért ne kekeckedj egy lánnyal." Ekkor Kasumi jutott az eszembe, pedig nem is volt vele konfliktusom. Ennek a gondolat hatására kissé elmosolyodtam.

Mikor már egy kicsit magamhoz tértem felvettem a kardot és látva Takada sikeres támadását én is csatlakoztam a partihoz. A disznó kellő távolságban volt egy remek, gyors neki rohanáshoz. Támadásom előtt még azért meggyőződtem, hogy senki nincs veszélytávolságban a mobot leszámítva. Szememmel még egy kicsit homályosan láttam, de nem akartam tovább húzni az időt. Az alap állást felvéve a kardot a célpont felé mutattam és súlypontomat előre helyezve, hogy miután egy kicsit előre dőlök, az elöl lévő lábamat rugónak használva neki rohantam az ellenséges mobnak.


/Támadom Taralyos Vaddiszno #1-et/


A hozzászólást Makuda összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25 2020, 18:06-kor.
Makuda
Makuda
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 295
Join date : 2020. Jul. 03.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 37
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal5412/5600Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (5412/5600)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Szept. 25 2020, 18:04

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők - Page 8 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Cardinal Vas. Szept. 27 2020, 10:37

Rendszerfrissítés, kazamata zárása...

1. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Harag Potion
2. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Perfekt Frissítő Potion
3. hullám, Bronzláda: 150 arany, [T3] Olcsó Katyvasz Potion, 3 db Kristálykő Hinari számára
Összesen: 105 Exp és 450 Arany

Kazamata lezárva.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 07 2021, 13:39


Leo-Chak-Makuda saját kazamata ^^

Leo (50) - HP:205 | F:64 | E:92 | K:85 | GY:195 (214) | S:48 | P:180 - epikus van
Chakna (45) - HP:190 | F:65 | E:26 | I:87 | K:43 | GY:55 | S:52 | P:330 - epikus és legi van
Makuda (24) - HP:70 | F:35 | E:30 | K:34 | GY:72 (79) | S:10 | P:140

Ellenfeleitek:

1. hullám: 4x Vad Póksárkány - HP:140 | F:35 | E:20 | GY:22 | S:11 | P:0 (láda nincs)
2. hullám: 6x Zombikutya - HP:80 | F:40 | E:9 | GY:31 | S:40 | P:0 (láda van)
3. hullám: 2x Tarajos Vaddisznó - HP:100 | F: 40 | E:27 | GY:36 | S:12 | P:100 (láda van)


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 11 2021, 12:56-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal0/0Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Leonard Szomb. Aug. 07 2021, 20:22



Pillantása végigsiklott az aranyló fűszálakon, aztán elfintorodott. Alapesetben talán tetszett volna neki ez az aranyló, napfénybe öltöztetett környék, most valahogy mégis szívétől távolinak érezte a ragyogást.
Akárhogy is, ezen a napon a környéken kellett küldetést teljesítenie a Rend megbízásából, és ha már errefelé vezette az út, dolga végeztével felkereste a mezőségeken megbújó egyik ismert és népszerű kazamatát.
Az volt a terve, hogy egyedül megy be, de öngyilkos vállalkozását - mint ahogy az általában mostanában lenni szokott - megakadályozta az élet. Észlelése két alakot jelzett a közelben, és mivel közösen volt is esélyük végigvinni egy kazamatát - míg szánalmas képességei birtokában neki egymaga csak nehezen -, így aztán bevárta őket.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Arany Legelők - Page 8 Exp_bal18220/10500Arany Legelők - Page 8 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők - Page 8 Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.