Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arany Legelők

+17
Seishin
Simeon
Chakna
Hinari
Leonard
Mirika
The Gleam Eyes
Rinne
Tsujimoto Eiki
Glitch
Kayaba Akihiko
Silver
Kurokawa Yuuki
Halász Alex
Ozirisz
Strea
Cardinal
21 posters

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Arany Legelők Empty Arany Legelők

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 17:55

A 9. szint mezősége, melyet aranyló fűszálak borítanak.


A terület főszörnye
2x Tarajos Vaddisznó - HP:100 | F: 40 | E:27 | GY:36 | S:12 | P:100


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:17-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 10 2016, 13:45


Kurokawa Yuuki (31) - HP:155 | F:56 | E:95 | K:25 | GY:81 | S:15 | P:85
Ozirisz (28) - HP:190 | F:73 | E:48 | K:23 | GY:67 | S:16 | P:70
Silver (30) - HP:250 | F:60 | E:60 | K:30 | GY:70 | S:31 | P:85
Alex (27) - HP:100 | F:30 | E:160/192/208 | K:14 | GY:25 | S:40 | P:55

Aranyszínű mezők, néhol egy-egy magányos fa, előttetek pedig egy kanyargós ösvény. Érkezzetek meg, és jelezzétek, használtok-e észlelést.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 10 2016, 23:56

Tanácstalanul ücsörögtem a kávém mellett. Fejlődnöm kellene, de valahogy nem volt túl sok hangulatom kimenni mobolni. Nem azért, mert nem bírok el velük, hisz egész jól aprítottam a mobokat a 21. szint havas pusztaságában is. Hanem csak egyedül unalmas volt. A mobok mindig ugyanazok, ugyanazzal a stratégiával támadnak, és már a megszokott ritmus is megvolt, hogy mikor kell megállni pihenni, mikor kell életet tölteni, és hova kell csapni, hogy hatékonyabb legyek. Valahogy a monoton dolgok elég unalmasak tudnak lenni, főleg egyedül, ha nincs kihez szólni...
Éppen ezért különösképp jól jött az üzenet Hinaritól, amiben a közös kazamatázást említi.
Rögtön írtam is a választ, majd az időpontegyeztetés, miegymás, ami ilyenkor szokott lenni.

Meglepődtem, de ugyanakkor örültem is neki, hogy egész sokan összegyültünk. Talán többen is jöttünk, mint amire Hinari számított, hisz egy partyba be se fértünk, ezért két csapatot alkottunk.
Kettéválunk, pont, mint akkor régen, annál a furcsa toronynál.... Aztán elindultam Yuuki, Alex és Silver társaságában az Arany Legelők felé. Kicsit izgatott is voltam, hisz ez lesz az első igazi kazamata, amiben részt veszek. Az előző nekifutás még tavaly volt, más helyen, más csapattal, és legesleginkább más mentalitással. Elég szép számban voltunk akkor is, azonban mire a harc elkezdődött, szinte azonnal elteleportált mindenki, kivéve Daneet és jómagamat. Aztán a végén nekünk is menekülni kellett, mert a csapattársak leléptek, mi meg addig harcoltunk, amíg bírtuk HP-val, de azért nem akartuk otthagyni a fogunkat....
A mostani kazamata ettől jobb lesz. Azóta fejlődtem is egész jól, de a lényeg nem ez. Hanem az, hogy a céhtársaimmal együtt vágunk neki ennek a kihívásnak, kicsit fejlődünk, esetleg lesünk el egy-két trükköt egymástól...
Majd miután beléptünk a kazamatába, aktiváltam az észlelésem, hátha jól jön.


// észlelés 1 aktiválva

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Jan. 14 2016, 12:19

Nem lepődött meg! Ővele már volt szó erről kettesben Hinával. Akkor ugyan Annenek szólította és meghitt cirógatás közben "ejtették" csak el a témát, ami bele is fulladt a finom meleg, karácsonyi szoba hőjébe. Aztán beszéltek még róla és mindannyiszor Alnak tetszett az ötlet. És habár tetszett neki, kiváltképp tetszett neki, hogy Hinarival kazamatázhasson, meg a JL tagokkal is legyen még egy élménye, ami közelebb hozza a kis csapat tagjait egymáshoz, félt is. Nem neki való. Mindig ezt mondogatta magában. Bossokon is. Régebben volt minizni, ott is. A rendszer őt nem szereti. Ez látszik. Ez, ez kétség kívül a lehető legszerencsétlenebb dolog a világon, de ebben "hitt". A legutóbbi bosson is mikor félretalált Mirika leszólta érte. Pedig csak minimétereken múlott. Annyin se!
Ettől fügetlenül egyszer sem mutatta félelmeit kifelé. Ő maga is banálisnak tartotta és nem is tudta volna mire fogni. Mondja azt, hogy nem elég a fegyverkezelésén a pontja ehhez? Akkor minek rakott erőre ( bár arra pont nem rakott de akkor is) és miért nem arra? Hogy jó legyen? A tőr a szívébe az a momentum volt, amikor kiderült, hogy nem Hinarival lesz egy csapatban. Elváltak útjaik, és két külön csapatként igyekeztek két külön helyet felkeresni egy kis csapatépítésre. Alexből feltört egy fájdalmas sóhaj.
Máris hiányzik Hinari....
Lehet, hogy jobban beleélte magát a Hinarival együtt dologba, mint kellett volna?
- Osu! Van észlelés kettőm, szóval nem fog semmi se váratlanul érni minket. :3 - Jelentette be, csak hogy jobb kedvet derítsen magának. Végig nézve a kis csapaton, alig találkoztak még úgy istenigazából. Silver kun, a részeges Ozirisz, Yuichi kun a potifőző és Yuuki chan, aki nemrég lépett be a kastélyos céh berkeibe.

//észlelés kettő aktiválva, illetve súlyemelés három úgy szintén, ahogy a látás és akrobatika 2 is Razz //

_________________
Arany Legelők 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Jan. 17 2016, 15:53

Közös kazamata… az ötlet nagyszerű, legutóbb is tök jól szórakoztam onee-channal de… miért is nem mehettem az ő csapatába? Persze Silver senpaial is szívesen részt veszek ilyesmiken Ozirisz senpairól pedig nem sokat tudok… mellet ott van Alex…. kun.
Igyekeztem leplezni azt a hatalmas sóhajt amit a fiú látványa váltott ki belőlem de aligha sikerült. De legalább nem kettesben van az én egyetlen nővérkémmel és ez már fél siker, azt hiszem. Az elmúlt napokban és hetekben igyekeztem annyi időt eltölteni vele amennyit csak lehet, vagy minimum azt elérni, hogy ne maradjanak kettesben huzamosabb ideig. Ki tudja mit művelne vele az a perverz ficsúr
- Nekem is van! – Szúrom oda rögtön amint kijelenti, hogy ő figyel a csapatra. –Szóval nem kell megerőltetned magad. – Mosolygok rá. Ch… nem elég, hogy elakar szakítani a nővéremtől még jobb is akar lenni nálam. Na csak figyelj…

/Én is aktiválom a kettes észlelést, csak azért is Razz/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Kedd Jan. 19 2016, 12:23

Az én kettes szintű észlelésem jobb, mint a tietek, csak figyeljetek! Azt hiszem valami ilyesmit mondtam volna, ha igazán önmagam lennék. Akkor kifejezetten fellelkesített volna a gondolat, hogy Little Miss Yuuki, Mr. Ozzy és Mr. Alex társaságában közösen vadászhatunk a legkülönlegesebb legelőn. Nem volt szokatlan a közös farmolás, hiszen kisebb-nagyobb rendszerességgel hívtam el egyik-másik céhtársamat, de így, hogy szinte mindenki jön, azért ez mégis más volt, és okot adott volna a lelkesedésre. Csak hát mióta Miss Szophie eltűnt, én azóta azon gondolkoztam, hogy valóban beleillek-e ebbe a guildbe. Elvégre én a hősi szerepet csak játszottam, és egy igazi hős a lány után ment volna habozás nélkül, hogy megmentse. Én nem hős voltam, hanem... hanem nem is tudom, hogy jellemezhetném magam.
- Akkor amíg ti figyeltek, addig én ledarálom a szörnyeket Wink - szálltam be végül mégis, érzékelve a rivalizálást, bár nem voltam olyan vehemens, mint általában lennék. Oh well, legalább a hangulatot ne rontsam el.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Kedd Jan. 19 2016, 16:39


Több szem többet lát, úgy tűnik ti így vagytok vele. Vagy jelen esetben több Észlelés több ellenfelet... vagy éppen bűzt? Egyre erősebben érzitek, s lassan beteríti az egész helyet, ahogyan haladtok. Először kettő, majd még négy Rothadó Zöldség érkezik, s még három a hátatok mögöttről is. Összesen kilenc, letaposva a szép zöld rétet maguk mögött. No


3x Yuuki (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
2x Silver (Sebzés: 60, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
2x Ozirisz (Sebzés: 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
1x Alex (Sebzés: Z:176 / S:192 / P:208, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 85 páncél, 125/125 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 85 páncél, 150/150 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 70 páncél, 115/115 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 70/70 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Jan. 25 2016, 11:03

Mosolya Yuukinak szólt, még mielőtt minden elkezdődött volna. Érezni vélt egy csipetnyi bosszankodást, esetleg sértettséget a lány felől, de mivel nem tudta kitalálni, hogy mitől lehetett, úgy gondolta, hogy biztos csak képzelődött. - Persze. Öhmn, köszi xP Silver kun, csak tessék. : D - Fordult az ezüst hajú felé is, ő amúgy sem az a buldózer fajta.... vagyis szerette így látni saját magát.
- Nem azért, de ez ki volt? - Legyezte meg maga előtt a levegőt Alex, orrát befogva, fojtott hangon beszélve, hogy még csak egy kicsit se kelljen többet lélegeznie az émelyítő bűzből, mint addig. Abban biztos volt, hogy ő ha akarná se tudna ilyet produkálni, és hát egy lányról nem feltételezünk ilyet, egyszóval maradt az alkesz és a jófiú. Szúrós tekintete mögött látni lehetett a megalapozatlan de annál is erősebb gyanú árnyékát. Majd zöld íriszei körül pupillái kétszeresére tágultak. Az észlelés bejelzett, s talán nem csak akkor, amikor ő ténylegesen is figyelemre méltatta. Aha! - Én föntről támadok. - Kardjáért nyúlt, mely a hátára volt erősítve, bár csak fél kézzel. Ugyanis nem akarta elengedni az orrát semmiképp. Feljebb lépkedett a levegőn az Air Dance-t használva, hogy a szutyok szörnyik még csak véletlenül se érjenek hozzá, ellenben majd jól megböködje a kardjával. Ki is pécézte a mögötte lévőt. Csak egy fordulat és huss, suhintása lepördíti a fejét ~ vagy az annak látszó akármi mást ~ róla. Nagyon remélte, hogy kimúlásuk egyben a szag megszűnését is jelenti majd.

_________________
Arany Legelők 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 25 2016, 11:03

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Jan. 31 2016, 19:33

- Uugh… Élő ember nem lenne képes ilyesmire. – Max egy rothadó hulla lenne képes rá de ők meg nem eresztenek már ki semmit se. De annyira nem is lőttem mellé, a rothadó stimmelt csak nem zombik hanem zöldségek vagy mik vesznek minket körbe és Alex már támad is, fél kézzel befogva az orrát. Chhööö, majd hagylak itt menőzni azt hiszed, nem hagyom neki, hogy learassa babérokat.
Meg majd megmutatom én milyen menő tudok lenni és még azelőtt letámadom a szörnyét mielőtt ő megtehetné. Egész pontosan keresztül szúrom szutyit és gyorsan leguggolok, hogy a fiú kardja azért ne vágja le az én buksim.
- Lassú vagy. – Nyújtom ki játékosan (és picit gúnyosan a nyelvem rá) és már ugrok is a következő zöldség felé és fordulatból igyekszem ketté vágni onnan pedig még egyre és ha elég ügyes vagyok az egyharmadát ki is irtom a lényeknek.

3 támadás 3 zöldségre


A hozzászólást Kurokawa Yuuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 31 2016, 19:33-kor.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 31 2016, 19:33

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 31 2016, 22:06

Alig hogy megkérkeztünk, szinte rögtön valami megcsapta az orrom. Nézek körbe, hogy honnan, miből jön ez a rothadó mittudomén mi szag, Alex már kapásból elkezdte, hogy ez melyikünk volt...
- Nem én voltam, azt tudom – de mire kimondhattam volna, már Yuuki is kifejtette a véleményét, hogy élő ember ilyesmire nem képes.
Következő képkocka, hogy jöttek a mobok, méghozzá rothadó zöldségek, több hullámban, szép sorban. Mire kettőt pislanthattam volna, már elkezdték aprítani ezeket a... mobokat. Előhúztam a nodachit, és két, egymáshoz közeli akármit néztem ki. Egy gyors roham, megálltam előtte egy pillanatra, majd suhant a kardom, egy kis hátrálás, iránymódosítás, és a másik is kapott egy hasonló vágást. Majd egy pár méternyi távolságra eltávolodtam tőlük, már csak az hiányzik, hogy ezek az akármik lerohanjanak...
- Most miért vagytok ilyen finnyásak? Vagy nem tanították, hogy a zöldségekben van a vitamin? - mondtam a céhtársaimnak, kicsit megalapozva a hangulatot. Bár, ha jobban belegondolok, lehet, hogy irtó nagy szerencsénk van. Még szerencse, hogy a fogadókban nem ilyen zöldségeket használnak fel a fogásokhoz. Lehet, hogy akkor kicsit sűrűen járkálnának a járványügyesek Kayaba nyakára, hogy lejárt szavatosságú zöldségeket etet a jónéppel...

// két támadás két zöldségre, a kockák a nodachi tűzsebzésére mennek

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 31 2016, 22:06

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4767251444_0f76bf2817_s Arany Legelők 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Hétf. Feb. 01 2016, 14:42

- Nekem eszembe se jutna, hogy ez tőlünk származik... - jegyeztem meg halkan, miközben máris a szörnyeket kerestem. Szörnyek kellett, hogy legyenek! És tényleg... ezek a zöldségek elcsúfították a gyönyörű, arany mezőt, ezért lakolniuk kellett!
- Mindig két kézzel fogd azt a fegyvert, Mr. Alex! Wink - tanácsoltam határozottan a fiúnak, majd támadásba lendültem jómagam is, még ha nem is olyan sebesen, mint Little Miss Yuuki, de a találatai számát matchelni fogom! Félfordulatból suhintottam az egyik sértetlen zöldség felé, majd ökölbe szorítottam a kezemet, és tiszta erőből képzeletbeli állon vágtam egy másikat, hogy majd az jól megcsapkodja a társait!
- Amelyiket megütöttem, az mostantól velünk van! - közöltem jó hangosan, hogy mindenki hallja.



Teljes értékű támadás az egyik sértetlen gazba, egy másikba pedig dobás nélkül sebzek 45-öt, és az onnantól kezdve egy random zöldséget támad két körig.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 01 2016, 14:42

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Hétf. Feb. 01 2016, 19:13


Yuuki úgy tűnik tulságosan is Allal volt elfoglalva, a zöldség ugyanis elegánsan kitért a szúrás elől, sőt, még az utána következő, fentről érkező támadást is hárította egy Mátrixba illő limbó-mozdulattal. Még az volt a szerencsétek, hogy - akárhogyan is, de - nem egymást sebeztétek. Közben Ozirisz kettőt pirosba vitt, Yuuki többi támadása is betalált, illetve Silver is sikeresen leszedett egyet, amíg közeli társa imbolyogva csapkodott a leveleivel, megsebezve egy másik zöldséget, mely sértődötten vinnyogott rá az elkövetőre, el is lépve a közeléből. Majd, szépen lassan, mindegyik a közeletekbe kúszott, szinte belemászva a látóteretekbe. Ugye milyen kellemes illatuk van közelről? :3 Orrot befogni azonban nincs idő, a vártnál gyorsabb csapások jellemzik a következő másodperceket, ahogyan egyszerre támadnak vissza rátok: a két legsebesültebb Oziriszt, a sértődött és egyik társa pedig Silvert vágja arcon. A limbó-mob azonban nem éri be ilyen egyszerű mozdulatokkal, kihúzza gyökerét a földből, és felülről csap rá Yuuki homlokára, utána még el is gáncsolva a lányt, ha sikerül neki. Okos gazok ezek, a repülni képes fiút meghagyják a - bűztől - körülöttük zümmögő legyeknek. Hátha pár az arcába repül és leesik Rolling Eyes


Rothadó Zöldség #2, 3 és 6 elpixeleződött.
Rothadó Zöldség #7 9-et sebez nyolcaskába.
Ozirisz és Silver 18-at, Yuuki 9-et sebződik.

Rothadó Zöldség #1: full élet
Rothadó Zöldség #4-5: 50/2 hp
Rothadó Zöldség #7: 50/5 hp
Rothadó Zöldség #8: 50/41 hp
Rothadó Zöldség #9: full élet

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 76 páncél, 32/125 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 67 páncél, 90/150 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 59/115 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 30/70 CSP

(Silver, ha a képid mellékcselekvésnyi csp-t von támadásnyi helyett, szólj és javítom a kövi körben.)

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Halász Alex Szer. Feb. 17 2016, 20:52

Shhh semmi nem úgy történik, ahogy akarta! Persze jó ötlet lett volna, hogy fogja és elliminálja a bűz okait, miközben nem szívja tele a tüdejét harc közben azzal amit el akar tüntetni, de ki jön a képbe, nah ki? Hirtelen elfelejti, hogy azért fogta be az orrát, hogy ne érezze a bűzt, két kézre fogja a kardot, és vagy négy lépést bukdácsol távolabb a kis csapattól. Egy nagy ívet ír le a kard, a feket lovag méretes flamberge, ő meg majdnem beleszúrta a kardot az alatta lévő Yuukiba. - Yuuki chan! Azt én támadtam! >< - Nah de hogy ne maradjon csak úgy ott a levegőben, meg amúgy macerálgatték a legyek ~ amiket első késztetése ellenére SEM próbált meg lekardozni a fegyverével ~ úgy döntött, hogy kikapcsolja a képességet. Ezzel pedig, minthogy a szörny fölött volt, szándékában állt bele is döfni azt a fegyvert... ha már a legyek ellen nem használta. - Azt a paszta-

*meglepetés, dobnom se kellett volna*


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 17 2016, 21:04-kor.

_________________
Arany Legelők 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 17 2016, 20:52

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 21 2016, 20:34


20 nap alatt 1 hsz.
100 szó kell, nem több.
Nyilvánvalóan ne várjatok egymásra, ha tudjátok, hogy úgysem fog írni.

Határidő február 28, vasárnap.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Szer. Feb. 24 2016, 18:37

A támadásaim találtak, azonban a sebzésem korán sem bizonyult elegendőnek. Nem kellett volna túl sok hozzá, hogy elpixelezzem őket, hisz alig maradt életpontjuk. Lehet, egy-két szint múlva simán egy csapásból kivégzem őket...
Aztán mire kettőt pisloghattam volna, arra már a két, alig-alig élő zöldség már képen is csapott a leveleivel. Pff, csak tudnám, miért nem lehet valahogy kikapcsolni a frissnek nem mondható növények aromájának az érzékelését. Szerencsémre nem sebeztek túl sokat, csak a páncélzatom egy részétől szabadítottak meg, de nem akarom elkiabálni... Hosszú még a kazamata, és bár nem valószínű, hogy egyedül maradnék mint legutóbb, de van egy sejtésem, hogy lesz ez még nehezebb is. Kicsit összeszedtem magam, majd egy-két lépésnyit hátráltam, ha tudtam. Jobban megy a móka, ha van egy kis mozgásterem, és amúgy sem szeretem, ha a képembe másznak holmi zöldségek. Különben is, a zöldségeket beszélni kell, nem pedig enni... bár ezeket inkább szeletelni és expére váltani...
Majd lendítettem a nodachit, először az első zöldség felé, egy bal fentről indított vágással, majd egy laza csuklómozdulattal irányt váltottam. A másik zöldség pedig ennek köszönhetően egy bal lentről indított, felfelé tartó vágással lett gazdagabb, én pedig megálltam és kicsit szusszanva felmértem a helyzetet.
Vannak jócskán még ezekből a zöldségekből, de ahogy elnéztem, a céhtársaim szépen megritkították az állományt. Az előbb, mintha jóval többen lettek volna. Yuuki olyan gyors, hogy még a mozgását követni is nehézkes volt. Silver viszont az intelligenciára és a taktikázásra épít így első ránézésre. Alex viszont nincs formában. Vagy csak egyszerűen rossz napja van? Mintha valami nyugtalanítaná, és nem tud eléggé összpontosítani a harcra. Legalábbis ez is benne van a pakliban.
Ismerős szituáció, én is voltam ugyanígy. Amikor nem tudtam még a legalapabb támadást sem végrehajtani, mert a skillek besültek... vagy amikor reflexből ledobtam a kristályt a szakadék aljára, még mielőtt megnéztem volna, hogy aktiválódott-e vagy sem... vagy amikor abban a fura toronyban képtelen voltam eltalálni Konohát... Talán ez utóbbi volt a leginkább látványosabb. Igaz, ekkor voltam leginkább összezavarodva odabenn...
Minden esetre, majd a harc után lehet jó lenne kicsit beszélgetnem Alexxel. Ha valami nyugtalanítja, valami bántja, a legkevesebb, hogy megpróbálok segíteni. Hisz erre valók a céhtársak, erre valók a családtagok. Elvégre a Liga egy nagy család :3


// két támadás, egyik a #4-re, másik a #5-re (elvileg azt a két gazt piszkáltam előző körben), marad 3/115 CSP-m ha jól számolom.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Vas. Feb. 28 2016, 13:59

Woah, ezek a zöldségek aztán vehemensen csapkodnak minket, de a szaguk zavaróbb volt a damage-üknél. I think ezzel kergetik őrületbe az ártatlan áldozatokat, akik legszívesebben beleugranának valami illatos virágágyásba, ahol már várják őket a gazok haverjai, és hamm, bekapják a húsevő növények szerencsétleneket. Szóval ha látunk is virágágyásokat, nem szabad beleugrálnunk!
- Mr. Alex, minél egyszerűbben. As simple as possible! - tanácsoltam a flashy támadásokkal próbálkozó és ezzel együtt hibázgató harcosnak. Azzal a pallossal nem lehet könnyű, én nem is viselném el, sokkal jobban szeretek gyors lenni könnyű fegyverrel a kezemben. És ami engem illet, gyorsan mozdultam, meg szerettem volna előzni Little Miss Yuukit. Eddig csak egyet sikerült leütnöm, míg ő kettőt pixelezett el. Most muszáj kettő pontot szereznem! It's a must!

Támadás a #1 és a #9 ellen.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 28 2016, 13:59

The member 'Silver' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Arany Legelők 4766609959_af0c0eb7c7_s Arany Legelők 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 28 2016, 19:55


Yuukit úgy tűnik olyan jól - vagy rosszul? - találta el a limbó-zöldség, hogy egy kicsit meg is szédült, de szerencsére a fiúk leütötték körülötte a mobok nagy részét, így további sebződést nem szenvedett el. Maradt tehát egy imbolygó, egyedüli társát támadó zöldségetek és egy felettébb dühös példány, amelyik még Silveren akar bosszút állni az őt ért ütésekért.

Rothadó Zöldség #3,4,1,9 elpixeleződött.
Rothadó Zöldség #7 9-et sebez nyolcaskába.
Silver 9-et sebződik.

Rothadó Zöldség #7: 50/5 hp
Rothadó Zöldség #8: 50/32 hp

Yuuki (31. szint): 155/155 HP, 76 páncél, 32/125 CSP
Silver (30. szint): 250/250 HP, 58 páncél, 30/150 CSP
Ozirisz (28. szint): 190/190 HP, 52 páncél, 3/115 CSP
Alex (27. szint): 100/100 HP, 55 páncél, 3/70 CSP

Egy körötök van, hogy leüssétek a maradékot. Hajrá Wink


Határidő: március 9.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Arany Legelők Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ozirisz Vas. Feb. 28 2016, 20:27

Szerencsésen elintéztem azt a két zöldséget, majd egy kicsit muszáj volt megállnom. Ez a nagy lendület, meg ez a sok zöldség elvitte a cselekvéspontjaim nagy részét. Még nem tudatosult bennem teljesen, hogy időnként egynél több támadásom van, vagy azért, mert a mob lassú, vagy azért, mert aránylag sok gyorsaságom van, vagy csupán szerencsém van... De a lényeg, hogy most nem tudok támadni, amíg nem pihenek, de szerencsére nem is kell.
Elégedetten néztem körbe, ahogy Silver is elintézett két zöldséget. És én is kicsit megkönnyebbültem, hogy az előbbi két zöldség végül megadta magát. Ami viszont aggasztott most per pillanat, az Yuuki, aki valamiért kizökkent a ritmusból. Lehet, elkábították a zöldségek? Hát, szerintem nem, legalábbis nem közvetve. Kár, hogy nem tudjuk lekapcsolni a szagérzékelést.
- Yuuki, minden rendben? - szóltam a lánynak. Szerencsére elfogytak körülötte a zöldségek, csupán kettő maradt, és látom, hogy egyik a másikat csépeli. Nem mintha zavarna engem, csak egy kicsit furcsa ilyesmit látni. Bunyózó zöldségek. Olyan friss, hogy még mozog... Rolling Eyes
Kicsit kifújtam magam, majd ahogy a rendszer engedte, ismét támadásba lendültem. Ahogy elnéztem, mindkét megmaradt zöldség egy csapásból kiiktatható, szóval mindegy melyiket. Logikus lett volna azzal a zöldséggel kezdeni, amelyik Silvert üti, de inkább a másik mellett döntöttem. Nem akarnék láb alatt lenni, és amíg én a bunyózóst kiiktatom, céhtársam pedig az utolsó zöldséget pixelekre szeletelheti...

// egy pihi, majd egy támadás a balhézós #7-esre (CSP elvileg: 3 → 57 pihivel, majd 57-28 =29 marad a támadás után)

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Silver Hétf. Márc. 07 2016, 14:52

- ALL RIGHT!! - csaptam a levegőbe örömömben, ahogy mindkét gaz pixelekké vált a kardom csapásai nyomán. Lelkes voltam, és lelkesítő szerettem volna lenni, hátha Mr. Alex is feltüzeli magát. Little Miss Yuuki pedig addig összeszedheti magát. Azonban amíg ő szédelgett, addig nem akartam esélyt adni neki arra, hogy kiegyenlítsen. Amúgy is zavart a zöldség, ami rám mászott, úgyhogy egy hatalmas csatakiáltással folytattam, és megpördültem a tengelyem körül, hogy minél nagyobb lendülettel vigyem be a végső csapást az utolsó növénynek is. A pengét a vállam fölé emeltem, és rézsútosan csaptam lefelé vele, hogy megfelezzem az ellenséget. Kár, hogy feje nem igazán van, hacsak nem hívjuk fej salátának!
- Well done, Mr. Ozirisz! - gratuláltam neki közben, mert azt hiszem ő verte le a legtöbbet közlünk most. Impressive!

Támadás fail és pihenés. Just Luft \o/


A hozzászólást Silver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 07 2016, 14:53-kor.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Arany Legelők Empty Re: Arany Legelők

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 10 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.