Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala"

+19
Bacchus
Rita Hanami
Kazuma
Aoi Shizuka
Noxy
Aiko
Szophie
Hinari
Peter Worker
Kusumi Ayani
Aidor
Mirika
Halász Alex
Askr
Koshitsu Esutel
Jun
Aida Atsumori
Saya
Rosalia
23 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Mirika Pént. Okt. 25 2013, 15:48

Mindenki rosszul festett. Naná, most szembesültünk valamivel, ami beillett volna a legrosszabb rémálmunknak is. 10. boss? Pfff, ugyan, mi volt az ehhez az érzéshez képest? És ez még nem is a tiszta és őszinte félelem, csupán szimpla ijedtség és kétségbeesés. Amíg nem szembesülünk valóban az életüket fenyegető veszéllyel, amíg nem ér minket igazi sokk, addig beszélhetünk bármiről... semmit sem tudunk. Körbenéztem, a mi csoportunk volt az egyetlen, ami kialakult. Mindenki más magányosan lézengett a téren, vagy éppen egyetlen társsal, mint a két vörös indikátoros.
- Ayani... - pillantottam rá a fiatal lányra, nem tudtam mit válaszolni neki. Tisztában voltam vele, hogy érzett velem kapcsolatban, én is hálás voltam azért, amit korábban tett értünk. Mégis, most a torkomra fagyott a szó, mégse mondhattam azt, hogy persze, gyere és áldozd fel magad értem. Nyilván túl akartam élni, ahogy mindenki más is, de nem azon az áron, hogy bárki is... Pláne azóta, hogy azt a különös, félelmetesen valósnak tűnő álmot láttam Nii-chanról.
- Csak ne dobd el az életed - válaszoltam végül, miután kicsikartam magamból egy bólintást legalább. Hinari felé fordultam, keserű arckifejezése, és ahogy kerülte a tekintetünket, mindent elmondott. Józan kellett maradjak, nem engedhettem azoknak az érzéseknek, amik őt és talán a többieket is nyakig ellepték. Most megmutathattam, hogy valóban érek valamit. A lány vállára tettem a kezemet.
- Nem lesz semmilyen utána. Együtt maradunk és segítjük egymást, ameddig csak lehet. Bármi is vár ránk, ha közösen nézünk szembe vele, több esélyünk van, mint egyedül. Ha túl akarod élni, a legnagyobb esélyt kell megragadnod... nem? - válaszoltam hasonló stílusban, csendesen, de határozottan. Én így gondolkodtam, habár én sem tudtam, mi történne, ha egyszer csak választanom kéne életek között. A sajátom és másé között... az egyszerű volt, de mondjuk Hinari és Ayani élete között...? Azért kell küzdenünk, hogy ne ezt a forgatókönyvet írjuk meg, hanem egy jobbat. Már amennyiben létezik jobb...
Újabb hang és újabb arc, amire felkaphattam a fejem, Judy-chan látványára azonban átfutott rajtam a hideglelés. Nem azért, mert nem kedveltem volna, viszont ebben a helyzetben talán ő volt az, akit a legkevésbé akartam látni. Főleg magam mellett. Még úgy is, hogy alapvetően bízni akartam a megtépázott céhem tagjaiban.
- Attól függ... bízhatunk-e benned - vettem egy nagy levegőt és felemeltem a fejem, határozottan a gesztenyebarna hajú lány szemébe nézve. Talán nyersen hangzottak a szavaim, de megvolt rá az okom, hogy így viselkedjek. Szerepet választottam magamnak, és ezzel felelősség is járt: ha úgy érzem, veszélyezteti valami a biztonságunk, tennem kell ellene. Judy bizalmatlansága pedig bennem is hasonló érzéseket keltett az ő irányába.
Újabb lány érkezett azonban, ezúttal a köszönésből ítélve Hinari-"dono" Suspect ismerőse volt. Nem volt semmi, ahogy bemutatkozott, nem gyakran látok egy játékban ilyen rettentően formális nyelvezetet. Hinarira pillantottam, hogy lássam, hogy reagál rá.
- Nem tudjuk mi vár ránk, de nem szabad ilyen feltételezésekre építenünk. Ez nem egy manga, ahol a lakatlan szigetre megérkezik egyszer csak egy helikopter, hogy mind elmenekülhessünk... - sóhajtottam fel. Kayabának úgyis mindegy, több száz ember élete szárad már a lelkén - Mirika vagyok, üdv :3 - viszonoztam a meghajlást picit könnyedebb tónusban. Halvány lila gőzöm se volt, hogy képes mosolyogni a csaj, de azt hiszem picit enyhítette a megjelenése a feszültséget bennem. A visszaszámláló pedig lejárt, és mindannyiunkat körbevett a kényszerített teleportáció szokásos fénye.
Egy nagyobb csarnokba kerültünk, ahogy szétnéztem, még embereket is megpillantottam a magasban, ahogy minket figyelnek. Ajkamba haraptam, mintegy megakadályozva, hogy megszólaljak, majd a kivetítőre néztem. 21 ember... Tüzetesen áttanulmányoztam a képeket, kik azok, akiket nem láttam még. Szophie, Ren, Esu-chan, Peter, Rita... Túl sok volt az ismerős. Fene essen bele ebbe a nyavalyás "játékba" >.> Csakhogy ez nem játék volt, és mikor nekiálltak minket szólongatni, nekem se volt semmi kedvem produkálni magam. Csupán némán odasétáltam a fegyveres állványhoz és levettem onnan az egyik kést. Egy indítómozdulat, és máris felragyogott a kezemben a penge, a rendszer készen állt arra, hogy asszisztáljon egy kétrészes támadáskombóban.
- Győzzem meg a nézőket, mi? - szaladt ki az ajkaimon - Mit bizonyítsak? Hogy ügyes vagyok meg erős? Várjátok az akrobatikus mozdulatokat, a nagy harci bemutatót meg az ilyesmit? Tőlem? Pfff, nevetséges... Nekem olyanra nincs szükségem! - kiáltottam fel, és böktem mellkason magam azzal a lendülettel hüvelykujjam segítségével, majd határozottan kicsaptam a karom és Hinariék felé mutattam az ujjammal - Nekem rájuk van szükségem! Barátokra, társakra, támaszokra! Ezerszer többet érnek, mint bármilyen csomag... - sziszegtem dühösen, majd a földre hajítottam a kezemben lévő tőrt, mely nagyot csattant a padlón. Röhejes volt ez az egész...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Pént. Okt. 25 2013, 17:03

A semmiből előbukkant egy ismerős arc, Anatole-senpai fogadott húga Mirika volt az. Kezet nyújtott felém, és alig pár szót szólt de az épp elég is volt. Felkeltem a földről gyorsan leporoltam a ruháim, és szaladtam utána. Szinte lépésenként csatlakozott a kis társasághoz egy-egy újabb fő. Értetlenül pislogtam a dolgok előtt, de úgy látszik ő is a híresebbek közé tartozik mint Anat. Talán mást ez megnyugtatna, de engem továbbra is a kezdeti szorongás érzete jár át. Eleinte csak csendben figyeltem, mit mond a többieknek. Szinte már csodáltam amiatt, hogy ilyen nyugodt tud maradni, és hideg vérrel gondolkodni.
- Szerinted tényleg ki tudunk jutni, ha együtt dolgozunk? - tettem fel a kérdést ami már egy ideje kikívánkozott belőlem. - Korábban láttam pár vöröst is a kiválasztottak között...- fél szemmel az kialakuló csoportokat lestem. De közben a számláló elérte a nullát és ez egyfajta teleportálást indított el. Rövidesen egy eddig teljesen ismeretlen helyen találtuk magunkat. A felépítése egy Colosseum vagy egy arénáéra hasonlított, volt néhány ülőhely, de a kialakított küzdőtérhez képest, csekélyke helyet foglalt csak el. A korábbi öltözékünket elvesztettük helyére pedig egy kifejezetten ronda, barna bőrszerkót kaptunk. Egy hatalmas kivetítőn több mint egy tucat kép sorakozik egymást követve, gyorsan megtaláltam saját magamat is. De többek között elég sok ismerőst is idehurcoltak. Alex, Szophie, a szőke vezérnő a miniboss-ról, és még egy régi ellenfelem Aidor képe is fent izzott. Csupa olyan emberek akikre még csak fegyvert sem tudnék emelni, nem hogy megöljem őket. Sőt róluk sem tudnék olyasmit elképzelni, hogy bárkibe belemártsák a pengéjüket csupán azért, hogy kijussanak egyedüli győztesként ebből a pokoli játékból...a játékban... De ez még nem jelenti azt, hogy a piroskák erre nem lennének képesek. Ha eddig tudtak élni a csatornákban bujkálva, távol a kíváncsi szemek elől akkor most sem jelenthet nekik túl nagy akadályt, hogy embereket öljenek. Az egyik széken vártam, hogy mi fog következni. Sorban hívtak ki mindenkit, hogy produkáljunk valamit. Elsők között szólítottak akárcsak Mirikát, lassan sétáltam ki az emelvényre. Fogalmam sem volt mit kellene tennem, sok kíváncsi szem előtt előadni valamit, esetleg felfedni mit is tudok...Esetleg egy beszédet mondani, hogy mennyire örülök, hogy meghalunk? Az emelvényre érve végignéztem az embereken. Nagy levegőt vettem, és a mellettem lévő próbababára pillantottam amin korábban gyakorolt az egyik srác. Összeráncoltam a szemöldököm, hatalmas levegőt vettem és elkezdtem a kilátó irányába ordítani.
- Hé! Egyszer már bezártak egy játékba, és most tényleg azt hiszik, hogy bárkit is megrettent a gondolat, hogy itt kell leélnie az életét? Senkit sem érdekel a dolog! - tártam szét a kezeim. - Meghalunk? És? Eddig is az életünk volt a tét, csupán egymás ellen akarnak minket fordítani, hogy szórakozhassanak! Elegem van ebből az egészből! - a hirtelen dühkitörés közben egy hatalmasat belerúgtam a mellettem álló kitömött játékszerbe. - Nem vagyunk mi is próbababák, hogy kedvükre mozgassanak! - majd ugrottam le a színpadról és a helyemre sétáltam. Ha másra nem is volt jó, de legalább azok a szavak amik már egy ideje kikívánkoztak végre a felszínre törhettek, vagy csupán Mii-chan beszéde adott hozzá elég erőt? Kitudja...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Halász Alex Pént. Okt. 25 2013, 18:29

Egy képsor gurult végig a szemei előtt. Ahogy lemészárolják egymást, annak a reményében, hogy a rendes játék sokkal átláthatóbb. Onnan ki lehet jutni akár mindenkinek, ha összefogunk, ott csak a századik szintig kell eljutni és kivinni a játékot... és vége is. És ők, ennek az idilli hazugságnak a reményében gyilkosokká válnak, majd meghalnak. De mit tehetnének? Ne csináljanak semmit? Üljenek le valahova és ennyi? Azt nem hagyná Kayaba. Megmutatná, hogy mekkora az ereje és rákényszeríti a játékosokra az ő akaratát. Végül megtörnék és az első képkockák elevenednek fel az elméjében. Bárhogy is ellene van minden épeszű ember ennek az őrületnek, ha Kayaba valamit akar, akkor el is éri. Ezt egyszer már bebizonyította. Most pedig még egyszer meg akarja mutatni, és közben mulatságnak meri nevezni. Egy túlélő játék a túlélőjátékban. Még a gondolat is nevetséges. Csöbörből vödörbe, ahogy mondani szokás.
Magába roskadva nézte végig Peter szerencsétlenségét, és annyira sajnálta, hogy csak nagy nehezen tudta megállni, hogy nem menjen ki és ne rendezzen (vélhetőleg fölösleges) jelenetet rögtön az elején. Előre hajolva könyökölt a térdein. Mirka jött. Valahogy kíváncsi volt, hogy ő mit fog tenni. A válasz pedig megmosolyogtatta, de közben össze szorult a szíve. Mi lesz ha ez a lány majd eljut odáig, hogy választania kell majd aközött, hogy ő vagy a társai élete a fontosabb? Vagy két társa közül kelljen választania?
Itt, a kiválasztottak mindannyian ezzel a problémával küzdenek. Ő is. Mit tegyen, ha Esu chan, vagy Hinari ...
...nem gondolta tovább. Annyi minden alternatíva eszébe jutott, és valahogy sosem tudta kimondani azt amit akart.
"Akkor én halok meg"
De nem akart meghalni. Élni akart. Mindennél erősebben akarta ezt. Jun szavaival megint csak egyet kellett értenie. Ő is pont ugyanígy gondolja. Ez nem fair. Nem fair azok után, hogy bekerültek a saoba. Hát nem elég kínzás már az is?
Majd a kislány leülte után ő következett.
Alex. Szólt fentről valaki. Nagy vontatottan felállt. Nem tudta, hogy már most is veszik e, de nem is igazán érdekelte. Hatalmas unalom ült ki az arcára. Az a fajta amelyikről ordít, hogy "Nem érdekel semmi, te sem!"
"Az éhezők viadala" - Page 2 A1_2013_10_25_teobd1ggcr
Harag volt benne, és ő is, akárcsak a kislány, törni akart valamit. Mégis egyszerűen csak kiállt a küzdőtár közepére és karba tette a kezét.
Csak valamennyi hatás szünet után szólalt meg.
- Ore wa... ore, ...
Megint csak ott tartott, hogy két részre oszlott az akarata. Nem tudta, hogy minek engedjen. Élni akart, de nem gyilkolás által. Viszont ha ez nem lehetséges, melyik része lesz az, amelyik győzedelmeskedik a másikon? A hős, vagy a démon? Élni, vagy halni. Ölni, vagy sem.
- Ééén, én nem leszek gyilkos! ><
Erre ki is húzta magát, de már a magával lefolytatott belső harc kivett annyit belőle, hogy mást ne tudjon tenni, csak megfordulni. Azonban előtte még úgy érezte ki kell toldania a gondolatát.
- ... de meghalni sem fogok...
Habár ez utóbbi mondat sokkal halkabbnak hatott. Erőtlenebbnek. Eltűnődött is rajta, miközben visszamászott a helyére. Vajon meddig fog kitartani az elhatározása? Ténylegesen meddig tud majd játszani így élet és halál között? Ráadásul ő a leggyengébb láncszem, hiszen érzi a fájdalmat. Meg fog halni, és talán nem is valami hősiesen.
Talán hős sem lesz majd, és démon sem, csak egy szerencsétlen aki bekerült ide, és elmúlik a többi játékos között. Nem így akar meghalni....
Nem ezért jött vissza....
Élni akar...
... és kivinni mind a száz szintet...

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Okt. 25 2013, 20:29

* Meglepődtem, hogy nem egy dzsungelben találtam magam. Azt hittem, teljesen magányosan leszek valami susnyás közepén, de nem. Akadálypálya? És együtt voltunk mind, akik bekerültünk ebbe a véres játékba. Most jobban körbe tudtam nézni, láttam, kik voltak itt. S egyesével szólítottak bennünket. Kíváncsi voltam, ki mit reagál az egészre. Itt volt Alex... Ren... Pete... Nem akartam, hogy meghaljanak. Nem akartam meghalni. Szomorú voltam, és magányos. Itt voltak a bossharcosok, és még páran, akiket nem ismertem. Sokat gondolkodtam, mit is fogok mondani, vagy tenni azért, hogy elnyerjem a nézők tetszését. De nagyon figyeltem, a többiek mit reagálnak. Pete... A fejemet fogtam. Ez így nem lesz jó. A sírás környékezett, de emlékeztem, az utolsó másodpercben a visszaszámlálásnál megfogadtam valamit. Nem fogok sírni ez ügy miatt! Volt már régebben is egyszer, hogy nehéz helyzetbe jutottam. Megfogadtam, hogy nem fogok sírni, s nem is tettem. Oh, hogy mennyiszer kellett elzárnom könnyeimet! Mirika következett. Egyszerűen fantasztikus volt! Egyre szélesebben kezdtem vigyorogni! *
~ Igazad van! ~
* Szavai, mozdulatai, indulata felpezsdítette bennem a tüzet. Összeszorítottam az öklömet, s éreztem, hogy az állkapcsom is feszül. Ilyenkor a való világban rég fájna már az állkapcsom. Kezdett érlelődni bennem, hogy mit is teszek. Csak sajna ott volt bennem az az állandó érzés, ami egész életemen át kísértett. Más akarok lenni, mint a többiek. Valami extra dolgot akarok tenni, amitől kitűnök. De itt túl sok volt az egyéni és fantasztikus ember. Őket akarnám különlegességben legyőzni?! Ch... megráztam a fejem mosolyogva gondolataimra. Csak egy szürke egér vagyok. Na de ezt nektek rendezők! A kislány, Jun következett. Az ő beszéde is jobban feltüzelt. Egyébként fogalmam sincs, mi alapján mondták a nevünket, mert logikát nem láttam benne. Na mindegy. Alex következett. Lemerevedtem, s  egyenesen rá néztem, bele a szemeibe. Minden egyes apró rezdülésére kíváncsi voltam. Nem érdekelt, ha észrevette, hogy nézem. Mindenki őt nézi! Furcsa volt. Nem volt nagy beszéd. Mérhetetlenül sajnáltam. Azt, hogy idekerült. Hogy közöttünk van. Elfordítottam a fejem, s nehezen tartottam vissza, hogy elhomályosodjanak a szemeim. De hirtelen az én nevemet hallottam.*
- Koshitsu Esutel!
* Nem mozdultam azonnal. De döntöttem, kicsit elmosolyodtam, majd kiálltam mindenki elé. Tudtam, hogy most először és utoljára van esélyem olyat mondani, amit mindenki hall. MINDENKI! Akkor olyat is kell mondanom.*
- Üdv! ^^
* Emeltem fel a kezem, köszöntve a többieket. Enyhe mosoly is volt az arcomon, mert zavarban voltam, s nem tudtam, hogy is kezdjem. *
- Én most énekelni fogok. Khmm... Khmm...
* Rekesztgettem a torkom. Majd kinyitottam a számat, mintha el akarnám kezdeni. Majd elvigyorodtam és rántottam a vállamon. *
- Vagyis inkább nem.
* Csípőre tettem az egyik kezem. Körbenéztem. Fogalmam sincs, miért, de egyre több erőt éreztem magamban. Szórakoztam a rendezőkkel, a nézőkkel... a többiekkel is talán. Megráztam egy kicsit a fejem, hogy hátradobjak egy tincset, ami a szemembe lógott. *
- Öhm... a lényeg. Kedves nézők! Kérném szépen, hogy álljanak fel, s hagyják figyelmen kívül a műsort, mert az egésznek semmi értelme! Csak az idejüket pocsékolják! Menjenek, erősödjenek meg, s nyírják ki az összes bosst! ^^
* Még mindig egy ál és ironikus mosolyt erőltettem magamra. De aztán hirtelen elkomolyodtam, s a hangom is megváltozott a helyzet komolyságához illően. *
- Mert mi már nem leszünk veletek. Mind meghalunk. Talán... Ha Kayabának igaza van, s neki általában igaza van, akkor mi már nem jutunk ki innen élve. Mirika!
* Mutattam rá a kezemmel határozottan, s belenéztem a szemébe! Majd ugyanígy tettem a többiekkel.*
- Ren! Alex! Hinari! Ayani! Sophie! Peter! Ti mind hősök vagytok, mert mindent megtettetek értünk, hogy kijussunk! Rendszeresen ott voltatok a bossharcokon! Soha nem lehetünk elég hálások értetek! Isten áldjon meg benneteket a szívetekért, erőtökért, kitartásotokért, a szenvedélyért, ami bennetek él!
* Éreztem, hogy érzelmeim kezdenek felülkerekedni rajtam. Egyre indulatosabban beszéltem, kiemelve bizonyos szavakat. Határozottan, artikulálva, s lassan beszéltem, hogy mindenki jól értse, amit mondok. *
- És a többiek! Párotokat ismerlek már! Köszönöm, hogy harcoltatok értünk! És akiket nem ismerek! Köszönöm, hogy ami rajtatok múlott, mindent megtettetek! -
* Határozottan a fent ülőkre néztem! *
- Ti! Ti, akik figyeltek, és a nézők... Az időtöket fecsérlitek! Mert nem fogtok látni felesleges bemutatókat! Unalmasak vagyunk? "Jaj ezek mind csak szövegelnek!" Ch... emberek vagyunk, nem barmok! Ne felejtsétek el, szabad akaratunk van. Ti nézők, kik nem jutottatok be ide. Örökké adjatok hálát Istennek, hogy mi vagyunk itt, s helyettetek meghalunk. Ez a mi utolsó felvonásunk.
* Elmosolyodtam. *
- És tudjátok meg mindannyian! Halálunkban fogunk a legtöbbet élni! Kayaba el akarja venni az életünket, hogy szórakozzon?! Na majd nagyot néz, amikor itt lát majd bennünket igazán élni!
* Oh, micsoda zárás! Éppen terveztem lelépni, amikor megtorpantam, s kicsit halkabban, de még mindig határozottan beszéltem. *
- Oh, igen. Kayaba! Nézz, láss, tanulj, okulj! Isten bocsásson meg neked! És Ő irgalmazzon!
* Tüzelt a tekintetem. Ismét elvigyorodtam. Majd visszaültem a helyemre. De még utoljára belenéztem Alex és Ren szemébe. Látni akartam, mit gondolnak rólam. Ch... eldöntöttem. Élni fogok! Igazán élni fogok halálom pillanatáig! S büszke leszek arra, aki vagyok!*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Pént. Okt. 25 2013, 20:38

Vezér..
Még őt is elvették tőlem.
Tachi..
Még csak egy búcsúzást sem engednek meg?
Zu..
Ugyanott van, mint én.
Hinari..
Képes lennék az érdekeimet az élete elé helyezni?
Rita..
A legváratlanabb személytől egy segítő kéz?
Bár legutóbb is ő volt az, aki éreztette velem, hogy én is a céh tagja vagyok. Az egyetlen, akinek jelenléte akkor melegséggel töltött el. Az egyetlen..

Nyúltam, hogy elfogadjam a felkínált kezet, ám ekkor lejárt az idő. Ennyi, és nem több adatott meg nekünk arra, hogy összeszedjük magunkat. Sikerült? Talán. Valamivel boldogabb voltam a felkínált segítségtől. Eltűnt a démonom, bár tanácsai még hosszú visszhangot vertek a fejemben.
Peter.. Felnevettem, ahogy arra gondoltam, én milyen szerencsétlen leszek.
Mirika.. Érzelmes, filmbe illő gondolatok.. De vajon egyáltalán ő elhiszi, amit mond?
Jun.. Engem érdekel. De valahogy tényleg eljutottak a szívemhez a szavai. Elgondolkodtatott.
Alex.. Te magad sem érted, mit akarsz. Ő is rágódik, és nem akar a barátai ellen fordulni. Érthető..
Én akarjak? Az életem ennyire fontos lenne? Ha megölöm őket, a bűntudat fog széttépni. Ha megölöm őket, piros leszek. Ha piros leszek, a többiek, a barátaik - akik mindezt végig nézik - fognak engem megölni. Mit tehetnék? Akármit teszek, a sorsom nem más, mint a halál. Most már szinte érdektelen, mi történik, beletörődhetnék, nem kéne szenvednem az érzelmeim miatt. Ám mégis, mégis itt van bennem, dübörög, szinte széttép az élni akarás.
Esu... Nem nagyon ismertem, nem is beszélgettünk még, de jó embernek tűnt. Nem akartam még őt sem bántani.. Kilépett, és megszólalt. A szavak kígyózva kúsztak felém, hogy belemarhassanak a lelkembe. Felrázott. Igen, ez a legjobb kifejezés. Ráébresztett, kik vagyunk mi, ki vagyok én.
A nevem mondják. Szophie Iryana. Régen nem hallottam egyben. Kicammogok, miközben azon rágódom, mit tehetnék. Az biztos, hogy semmiben nem vagyok tehetséges, pláne nem Vezér nélkül. Vagy mégis? Igen, a javaim növelésében, abban jó. De nem hiszem, hogy annak sok hasznát venném itt, mint ahogy a kinti pénzem, és befolyásom egyáltalán nem hatott meg eddig senkit. Vagy mégis alapozhatnák erre?
- Nemesi születési előjogomnál fogva.. - kezdem halkan, alig hallhatóan. Nem, ez így nem jó. Olyan, mintha a kiváltságaimért könyörögnék. Persze nem ártana, ha itt is hasznosíthatnám.. De nem, most ez nem fontos. Hova is képzelek.. - Tudjátok mit! - dühös voltam, amiért olyasmire kényszerítenek, amit nem akarok. Akaratom ellenére nem fogok semmit sem tenni. Soha nem szabott korlátot nekem senki abban, amit én csinálni akartam. Ha én ölni akartam volna odakint, akkor azt is megtehettem volna. És ha most itt nem akarom, akkor nem fogom megtenni. És ha élni akarok, nem ölhetnek meg! - Ha valamelyik fejes most figyel minket, üzenem az egész brigádnak; Istenke nem bottal ver. - ezzel pajkosan kinyújtottam a nyelvem, és kacsintottam egyet, remélve, hogy megértik: Amit adnak, azt vissza is fogják kapni, és nem ugyanolyan formában. Sokkal másabban, erősebben, Isteni jogból fakadóan. És ha Kami-sama nem segít, akkor ott van Nii-san. Az én bátyóm igen erős hatalommal bír, és ha én meghalok, akkor ő megtorlást fog rendezni. A nyavalyások eddig a pontig játszhattak velem, a továbbiakban nem fogják megúszni a családom erejét.

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 2 0510"Az éhezők viadala" - Page 2 1110"Az éhezők viadala" - Page 2 0310
"Az éhezők viadala" - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Saya Pént. Okt. 25 2013, 20:54

-Sziasztok. -döntöm félre a fejem, mikor ketten odajönnek hozzám. Hugi csak prüszköl egyet rosszallóan, és odébb vonul a fejemben. Kiyonak bólintok, de amúgy nem emlékszem ilyen küldetésre, de egyébként mosolygok rájuk.
~Ne közösködj... Ha jól értem, ez egyéni játék lesz.~
Válaszolni nem akarok, csak vállat vonok gondolatban. Majd én eldöntöm, Hugi, mit akarok.
Aztán megint teleportálunk, és kicsit elkerülünk egymástól. Leülök a legközelebbi székbe, lóbálom a lábaim, és nézek.
Először a kékhajú sárkányos férfi lép előre. Elesik. Mégse tudok rajta mosolyogni. Miért?
~Mert érzed a helyzet súlyát, Saya.~
Aztán egy lány lép előre. Kiakad. Tör. Félredöntött fejjel figyelem.
Egy újabb lány követi őt, aki monológot tart, de nem nagyon értem, miről beszél.
Majd Alex-sama követi, a volt íjász. Kicsit elmosolyodom és szurkolok neki magamban.
Aztán egy szőke hajú lány, aki nagyon sokat beszél, unatkozom, közben dúdolgatni kezdek.
Aztán odamegy egy fekete hajú, és beszól a Kayabál bácsinak, vagy valakinek, elég pimaszul. Belé meg mi ütött? És mindenki hívő, hogy folytn az Istent emlegetik?
Aztán nem mozdul senki. Leugrok a székről. Kilépek oda, ahova mindenki más állt énelőttem. Kezeim a hátam mögött, nagy levegőt veszek. Vékony hangomon énekelni kezdek. Hugi velem együtt dalol.
-Csak nézem az eltőrt darabokat, mozdulni képtelen,
S végül mind szétszóródik,
Összegyűjtöm álmom darabjait, mozdulni képtelen,
Hogy a végén szétszóródjanak és eltűnjenek.

A dél végén csak visszahátrálok a székembe és leülök. Furán érzem magam. Szomorúnak, mintha valamit elvesztettem volna. Nem is tudom, miért ezt a dalt énekeltem. Olyan, mint a másik, amit még sosem énekeltem, de tudom, hogy egy nap majd fogok, mikor összeállnak a szavak a fejemben, és akkor nagy dolog fog történni.
Mi folyik ott? Hova kerültünk? Mi fog történni velünk? Hugi, ugye te még itt vagy?
~Itt vagyok, és leszek is, mindvégig. De ha mégis történne valami nagy baj... akkor majd énekeld el azt a dalt.~
De ha akkor sem áll még össze a fejemben?
~Össze fog állni. Bizos vagyok benne.~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Okt. 25 2013, 22:18

Szophie felém nyúlt, azonban mire a kezeink összeérhettek volna mindketten el teleportáltunk és egy terembe kerültünk. A cuccaim már nem voltak meg, ez csak most tűnt fel, ráadásul valami idegen ruházatot is kaptam. Mikor cserélték ezt ki? Ahogy a képernyőn megjelentek a résztvevők képei egy kicsit megkönnyebbültem. Csupán Hinari és Szophie volt jelen a céhből bár ez is bőven elég volt. A feladat egyszerű. Nyűgözzük le a bírákat. Ahogy sorra hívják az embereket egyesével kicsit meglepődöm a reakciókon. A legtöbben nem képesek elfogadni a sorsukat és nem hajlandók a barátjuk vagy céhtársuk ellen fordulni. Mindenki hősies és szívbemarkoló szónoklatot hajt végre. De felfogták egyáltalán a helyzetet?
- Rita Hanami! – Halottam a nevem. Körbenéztem, mint ha azt vártam volna, hogy valaki más fog helyettem menni. Fölálltam majd lassú léptekkel elindultam előre szegezett tekintettel a  „színpadra”. Igyekeztem minden porcikámmal a nyugalmat és higgadtságot sugározni. Hiszen mi félni valóm is van most? Odalépek az állványhoz de csupán egy kard van. Sebaj ez is elég lesz. Nem tudtam mást felmutatni csupán azt hogyan is forgatom a kardot. Minden tudásomat felhasználni a tőlem telhető legnagyobb sebességgel. Úgy akarom forgatni a kardot ahogyan senki más nem képes. Olyan mozdulatokat bemutatni amiket csak én ismerek, végül pedig az egyik bábú fejét lecsapva bebizonyítani, hogy ha kell ölni is tudok. Hideg tekintettel néztem fel a páholyra majd raktam vissza a kardot és végül visszamentem a helyemre. Nincs szükségem szavakra, csupán a támogatókra és ezzel a segélycsomagokra. Csupán a célom lebeg előttem amit el akarok érni. Itt nincs helye bizonytalanságnak, nincs helye dacnak. Mi az én célom? Egyáltalán mit gondolok erről az egész szituációról. A többiek tényleg azt hiszik, hogy bölcs szónoklattal tudnak bármin is változtatni. Hogy Kayaba nem számított arra, hogy nem fogunk egymás ellen harcolni? Már az elején megmondták. Csak egy maradhat! Ezen sírással és sopánkodással, bátorsággal sőt, még csak tettekkel sem változtathatunk. Elfogadjuk és elindulunk a képzeletbeli ösvényen amit Kayaba kijelölt nekünk. Azonban ez az út tele van kitérőkkel, elágazásokkal és zsákutcákkal. Csakis a mi döntésünk az, hogy merre is megyünk, hisz erről szól ez az egész. Döntések sorozatáról. Minden egyes elágazásnál döntenünk kell. Megölünk-e valakit? Megmentünk-e valakit, aki később az életünkre törhet? Eldobjuk-e az emberségünket, a saját érdekeinket szem előtt tartva. Inkább a hősi halál mint, hogy a bűntudatunk keserű hangja töltse meg az elménk? Idővel mindenkinek döntenie kell. Vajon akkor is eszükbe jutnak majd ezek a szavak mikor a jéghideg acél a torkuknak szegezve halad előre? Na és mi a helyzet velem? Én mit akarok?Én már rég eldöntöttem mi a célom. Megvédem a céhem minden áron! A döntéseim ezen alapszanak. Ha kell ölni fogok ennek érdekében, ha kell, eldobom az emberségem csak, hogy megvédjem a szeretteim. Nekem talán könnyű a helyzetem hisz csupán két ember van aki közel áll hozzám, vagy legalábbis akikről hinni akarom hogy közel állnak hozzám. Viszont egy döntést még nem tudtam meghozni. Ki lesz az, akit a legrosszabb esetben meg fogok menteni kettejük közül. Hiszen már az elején tudtuk ezt. Csak egy maradhat…

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt"Az éhezők viadala" - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt"Az éhezők viadala" - Page 2 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aiko Szomb. Okt. 26 2013, 12:51

Persze hogy rögön szidást kapok, sőt majdnem eltöri a vállamat, de valahogy még is jó volt látni, és kicsit viccelődni vele. De persze azt a gondolatot sem hanyagolhatom el, hogy ha a végéhez érünk, akkor valamelyikünknek meg kell halni. Végül eljutottunk addig, hogy bemutatót kell tartanunk, mintha cirkuszban lennénk, hallottam sorban a neveket, egy-két előadás még mókásnak is tűnt, vicces hogy néhányan, mennyire nem képesek felfogni, azt a tényt, hogy egymást kell megölnünk, és csak egy, egyetlen egy ember maradhat. Végül, jómagam is hallottam a nevem. Kimentem, majd egy tőrt vettem el az asztalról elkezdtem a pengét fogva lazán dobálgatni, majd neki kezdtem mondandómba, de előbb Mirikára mutattam.
- Héj te! Ne nevettess, nemsokára a társaiddal egymást fogjátok öldökölni, mert nincs annál erősebb dolog a világom, mint a túlélési ösztön, és nem tudhatod hogy ki az, aki eddig megjátszotta magát, egyikőtök sem tudhatja /mutatok körbe/ Így hát azt ajánlom hogy, ne bízzatok senkiben, mert aki ma a barátotok az holnap az ellenségetek, és ki tudja hogy ki mit csinált a való életben.
Ezzel kicsit próbáltam szét robbantani  a nagyobb csapatokat, egymás ellen fordítani a játékosokat, megnövelni a saját esélyünket.
- Ja és még valami!
Fordultam a „zsűri felé”
- EZ A RUHA GUSZTUSTALAN!
Majd a tőrrel, ami nálam volt, kissé átszabtam, levágtam a térdemig és az újaiból sem maradt semmi, majd végül egy kis dekoltázst, a munka befejeztével, a kést egy bábúba dobtam, és felkiáltottam magasba emelve a kezem.
- Győzzön a jobbik!
Bár valójában legbelül reszkettem, de úgy vétem a nézők, ezt akarják látni. A helyemre sétáltam és leültem, az immáron átszabott ruhámban.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kazuma Szomb. Okt. 26 2013, 15:11

Lejárt az idő. Arra számítottam, hogy rögtön bedobnak minket a mély vízbe de, úgy tűnik, nem megy ez olyan gyorsan. Egy kisebb arénába kerültünk, ahol mint kiderült támogatókat kell gyűjtenünk. Egy dologra tényleg hasznos a helyzet. Talán megtudhatok pár hasznos dolgot az ellenfelekről. Lázasan pörgött az agyam. Mit tegyek, ha én jövök?
Elhangzott az első név. A gazdája felállt és kibotorkált a pályára. Elég gyenge produkciót adott elő. Nem sokat tudok a fiúról. Talán csak bossharcok alatt találkoztam vele. Azonban a munka nehezét a sárkánya végezte így nem csoda, ha ő maga gyenge maradt. Ilyenkor örülök, hogy nem vagyok egy pet képességeire utalva.
A második egy újabb frontharcos volt. Régebben íjjal a kezében harcolt de mostanra inkább késekre váltott. Fel is kapta az egyik kést és felkészült a saját bemutatójára de aztán látszólag meggondolta magát. Inkább egy rövid szónoklatot adott elő. A barátságról beszélt. Úgy tűnik, nem tudja még, hogy a bajban nincs barátság. Majd rájön…
Amit a következő mondott az sokkal inkább megfogott. Kár hogy téved. Csak bábok vagyunk Kayaba akaratával szemben. Jó lenne kiszúrni vele de, a végén úgyis mi járunk rosszabbul.
A szánalmas szőke szinte szót sem érdemel. Az utána következő ismét csak beszélt. Szép volt de nem sok értelme volt.
Aztán Szophie következett. Utáltam hogy őt is itt kell látnom. Rajta is látszott a tehetetlenség. Ha ez így megy tovább a végén senki sem fog harcolni. Nekem sincs hozzá túl sok kedvem. Elegem van, abból hogy csak egy bábu vagyok, akit kedvükre mozgathatnak. Tehetek ellene valamit?
Megint két lány. Az első szerintem még nincs meg tizennégy éves sem. Nem voltam benne biztos, hogy egyáltalán tudja-e mi zajlik körülötte. A másik egy kis harci bemutatót adott, aminek megpróbáltam minden elemét memorizálni. Talán hasznos lesz, ha majd vele kerülök szembe.
Az utánuk következő srác gyorsan elintézte a dolgot. Látszólag nem szívesen árulja el magát. Viszont az utána felcsendülő név gazdájára voltam még kíváncsi igazán. Tudtam róla ezt-azt és úgy döntöttem, hogy hasznos lehet a segítsége. Viszont koránt sem tudok róla annyit, mint szeretnék. Ő is beszélt, mint előtte a legtöbben. Viszont ő máshonnan közelítette meg a dolgokat. Nem volt hülyeség, amit mondott. Sőt… A folytatásra viszont csak facepalmot tudtam adni. Átszabta a ruháját majd egy felkiáltás után a helyére vonult.
Fujiwara Kazuma.
Éreztem, ahogy felgyorsul a szívverésem. Mit tegyek? Végig a többieket figyeltem de azt nem találtam ki, hogy én mit fogok csinálni, ha egyszer rám kerül a sor. Határozottan álltam fel. Tudtam, hogy a legrosszabb, amit most tehetek, ha bizonytalannak és gyengének mutatkozom. Semmiképpen sem engedhetem meg magamnak, hogy vesztesként könyveljenek el. Nyugodtan nem sietve de nem is csigatempóban indultam el a nézők elé.
Az iskolai felelések jártak a fejemben. Ez is olyan. Egy felelés, amire nem készültem. Improvizálnom kell. Úgy kell tennem, mintha készen állnék. Már majdnem félúton jártam. Mihez értek? A beszédhez nem. Kár áltatnom magamat. Ez a tulajdonságom nem fog segíteni. Harci bemutatót még két kézzel sem tartanék hát még eggyel! Sosem harcoltam egy kézzel amennyire vissza tudok emlékezni. Mi maradt? Talán három lépés… Kell lennie valaminek. Ilyenkor bezzeg semmi nem jut eszembe.
Megérkeztem. Egyenes háttal, büszkén a páholy felé fordultam és farkasszemet néztem a ceremóniamesterrel. Ellopta tőlem a Parazitát. Azt akarja, hogy úgy táncoljak, ahogy ő fütyül. Hát csak tessék.
Egy minimalista meghajlást produkáltam neki majd felegyenesedve a kezemet is felemeltem ökölbe szorítva. Csak egy ujjam emelkedett ki a többi közül egyértelmű üzenetként az előttem lévőnek. Pár másodpercig hagytam a levegőben lógni. Kell még bármit is hozzáfűznöm ehhez? Nem. Azt hiszem minden fontosat, elmondtam. Leengedtem a karom és egy az előzőhöz hasonló meghajlás után a helyemre vonultam. Lefeleltem. A végeredmény már nem érdekel.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Okt. 26 2013, 17:34

// EZ a zene ment a képim közben //

Lábam remegett, miután teleportáltunk, és sok ember után én következtem. Hálásan néztem mindenkire. Örültem, hogy ilyen társaság részese vagyok, még ha kényszerítve is.  Mikor szólítottak álltam lehajtott fejjel, és alig hallhatóan suttogtam.
- Mennyek Királynője, te ki az ártatlanokat védelmezed, jöjj le hozzánk az Angyalok Városából, és segítsed meg a bajban lévő embereket.
Ekkor bekapcsolódott a képességem, és amint a fényár körbevett szárnyaimat összecsapva magasba repültem. Lecsaptam az emelvényre, és egyetlen egy fegyvert ragadtam föl. A Kezdő Állatidomár Kés, amely az első fegyverem volt Aincradban, és amely minden idomár kezdő felszerelése. Miközben haladtam az idő mintha lelassult, és mindegyik jelenlévő ismert személyen megállt egy kis pillanatra a gondolatom. És ekkor megérkezek a páholy elé. Tollszárnyaim ütemes suhogása jól hallhatóan járta át az arénát, ám nem nyomta el a képességem közben lévő halk dallamot. Kezemet előre nyújtom, és ha nem akad ellenállásba, akkor beszállok a páholyba, és a földre lépek (ha meg ellenállásba áll ott kint maradok, és repülök). Összecsukom szárnyaimat, majd körbejárom az itt levőket. Ismeretlenek. Lassú tempóba felemelem a kést, mintha támadni készülnék, ám e helyett határozott hanggal szólok fel.
- Maguk, meg esetleg azok, akik nincsenek jelen úgy döntöttek, hogy ez jelenti majd az Életet és a Halált ezen az eseményen. A Fegyver döntsön azok életéről, akik semmi rosszat nem tettek maguk ellen. Mióta itt vagyok Aincradban sok dolog történt… Bár sosem voltam a leggyorsabb. Sosem voltam a legerősebb. Sosem tartoztam a jó fegyverforgatókhoz. Nem én voltam a legjobb idomár. Sosem voltam a legkitartóbb, és a képességek terén sem voltam én az első. Nem én büszkélkedhettem a legtöbb élettel, de amióta itt vagyok, azon fáradozok, hogy életeket mentsek! Bár alig vagyok mondható élharcosnak, ennek ellenére a legtöbb bosson ott voltam, és életpontjaimat feláldozva gyógyítottam a többieket, akik a halál küszöbén álltak. Sosem kértem semmit a HP pontjaimért, és, ha tehetném, jelen pillanatban is meghalnék ezer örömmel, hogyha a többiek épségben kikerülhetnének innen anélkül, hogy megöljék barátaikat. Frontharcosként én is azért küzdöttem, hogy kijussunk innét minél többen. Bár sajnos voltak veszteségeink… Houshin, Reaw, Taidana, Ranmaru… Zhel, és sok más, akikkel nem találkoztam. Azért adták az életüket, hogy megpróbáljanak kijutni. Bár nem biztos, hogy boss harcnál haltak meg ők is küzdöttek, hogy kijussanak, és ezzel mindenki más is szabad legyen. Sosem tudtam hol a határ, ha elkezdek beszélni… Bátyám szerint ostoba voltam, és biztosan azt hinné még mindig, hogy még most is az vagyok. Inkább legyek ostoba, mint hogy a szórakozástokra öljek. Sajnos azonban még nem hallhatok meg… van egy személy, akit biztosan életben akarok tudni a jelenlévők közül. Megtehetném, hogy nektek rontok ezzel a késsel, még ha a rendszer nem is engedné. Megtehetném… de nem teszem. Bár dühös vagyok, nem változtatna semmin, ha megölnélek titeket, ha megtudnálak. Biztosan van olyan az eseménykészítők között, aki nincs jelen, és attól még folytatna ez a mészárlás. A lényeg attól még ennyi: Ha úgy vélitek szórakoztató az öldöklés tessék itt a kés, öljétek egymást, de minket hagyjatok békén.
Ezzel elébük dobom az idomár kést, majd megfordulok, és a többiekre nézek. Amint ismerős arcot látok elmosolyodok, és hozzá szólok, bár ezt a többiek is hallhatják.
- Peter…  a múltkori versenyen lévő harcot nagyon élveztem. Bár jobban örülnék az esetleges újbóli erőösszemérésnek, ha most nem életre menne. Mindig is kedves voltál az emberekkel, tudtommal. Legyen bátor a szíved, és ne állj meg. Hisame biztosan figyel téged még valahonnan, és bíztat, hogy te legyél a legjobb. Szophie… Bocsáss meg nekem, amit még a Kovács küldetésén mondtam neked. Megbántam, hogy azt mondtam, és olyan tiszteletlenül viselkedtem veled, meg Kazuval. Azóta megbántam azt a dolgot, és nagyon sajnálom. Maradj talpon minél tovább. Mit gondolna Vezér, ha azt látná, hogy nélküle nem érnél semmit? Tudom, hogy erős vagy, és nagyon kevés dolog állít meg téged. Ren… hát te sosem voltál a szívem csücske az biztos. Azonban tudom, hogy te vagy a legerősebb idomár Aincard világán, és a frontharcosok frontharcosaként harcolsz a bossok ellen. Nagyon erős vagy, viszont eléggé szoknyapecér is… Reginald biztosan most is ossza az észt, szóval térj minél előbb vissza hozzá, hogy visszavedd picit, a bátorságát. Ti vagytok az idomárok gyöngyszemei Ren, Szophie és Peter, és kérlek, bocsássatok meg, hogy itt fönt maradt a kés, de ez akadt először a kezembe. Esutal… Bátor íjász vagy azt meg kell hagyni. Köszönöm a kedves szavaidat, de te sokkal bátrabb vagy nálam, és biztosra veszem, hogy sokkal jobban is megállod a helyed nálam a bossharcok között. Feszítsed ki a húrt, és lőjed le ellenségeidet Íjászként! Kazu… Hát te aztán kitartó vagy ezt mindenki elmondhatja szerintem, aki ellened harcolt már. Bár több ízben is összemértünk harci tudásunkat még nem derült ki melyikünk a jobb, bár biztos, hogy semmi sem marad meg, ami a célod elérése és közéd áll. Bár most egy kar híján vagy, ahogy látom, de tudom, hogy ez a kis baki nem fog meggátolni, hogy legyőz bárkit, aki az utadba kerül. Neked nem kell mondanom, hogy legyél bátor, vagy határozott, mert sosem inogsz meg. Győzz erővel, vagy halj meg büszkén. Én csak ezt mondom neked. Judy...  Hát veled nem sokat találkoztam, de a Voice tagja vagy, így barátomnak tartalak jóban, rosszban egyaránt. Itt az ideje, hogy megmutasd milyen fából faragtak, és hogy igen! Képes vagy egymagad is csodát létrehozni. Lapuljatok be Árnyharcosként és harcoljatok a végsőkig. Kiyohsi… Múltkori gyakorlásunk remélem jól sikerült, és segített a fejlődésben. Bár nem ismerlek annyira-biztosra vélem, hogy kitartasz a végsőkig céhed büszkesége érdekében. Aidor… múltkori összemérkőzésünknek köszönhetően megismertelek, bár ahogy látom kasztot váltottál az óta. Bár aznap gyűlöltem meg az Első csapásig menő harcot elismerem, hogy jól harcoltál, még ha Tűzrózsa nem is segített, akkor. Biztosra vélem, hogy rengeteget fejlődtél az óta te is, és köszönöm a nyersanyagszállításokat, amiket küldtél, amellyel már tudtam segíteni néhány kis szintű játékosnak felfegyverkezni. Büszkén emeljétek fel fegyvereiteket, és legyetek büszke Harcművész létetekre. Rita… Remekül harcolsz. Határozott vagy, és szíved kemény, hogy bírja a megpróbáltatásokat. Harcolj úgy, mint ellenem akkor, és megnyered ezt a viadalt. Hinari… Büszke vagyok arra, hogy megismerhetlek. Sosem láttam még nálad jókedvűbb embert, aki mindig próbál mosolyt csalni a másik arcára. Mindig vonzod a jókedvet, és bárki számíthat rád, ha segítség kell. Sújtsatok le kardjaitokkal Kardforgató, hogy mindenki lássa: Ti vagytok, a legbátrabbak közölünk. Alex… ki íjász volt, harcos lett. Nem féltél, mikor a 10. boss ellen vonultál, és úgy hiszem, most sem fogsz összeesni a félelemtől. Légy szikla, amelyet nem tör meg semmitlen hullám, én ezt várom el tőled Harcosként. Sajnos nem mindenkit ismerek, de hiszem, hogy ti sem akartok meghalni, mint egy gyámoltalan bárány. Legyetek kasztotok ékességei és harcoljanak, míg bírjátok! – és ekkor szállok a lány elé, akit nem véletlenül hagytam utoljára -  Mirika… Teneked, mint említettem sokkal tartozom. Számomra te vagy a legerősebb, a legkitartóbb és minden másból is te vagy a legjobb. Légy határozott, merész, és ne ejtsen benned kételyt a félelem és a bánat. Bízok benned, hogy megnyered a viadalt, még ha tudom jól, hogy te vagy a legnemesebb lélek mindannyiunk közül, és ha rajtad múlna senkit sem ölnél meg. Maradj életben a legvégsőkig, és harcolj azokért, akik nem juthatnak már ki Aincrad világából, és vezesd vissza az Igazi Napfénybe Kayaba Akihiko dogjait. Ezt kéri tőled e szánalmas idomár. Légy kemény, mint egy szikla, és bátor, mint egy oroszlán.
Utolsó szavammal a képességemet is megszüntettem, majd térde roskadva vártam mi lesz ezután. Lihegtem a sok beszédtől, és az előző határozottságom kimerülés vette át, de még mindig volt erőm. Mindig volt erőm, hogy befejezzem célomat.


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 26 2013, 18:33-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aida Atsumori Szomb. Okt. 26 2013, 18:25

Off: Még amielőtt elolvasnátok, a postot! FONTOS!
User nem vallásos ^^

Saya bólintással jelezte beleegyezését, talán még egy kisebb mosolyt meg is engedtem. De közbe agyam már rég pörgött, az eddigi depresszióm a túlélésre váltott, úgy voltam vele, ha nagyon muszáj, ölök is. ”Hisz miért ne? Már úgy is megtettem egyszer! Sőt! Kétszer! Igen! Gyilkos vagyok, és ez nem változhat. Ha valami ilyet elkezdtünk, nincs befejezés, csak folytatás.” – tértem vissza ismét depresszióba, mintha két fél küzdene, az úgymond „jó” és „rossz”. ”Nem..nem én voltam…” – vettem nagy levegőket. ”És a jó Isten is biztos tudja, ezenkívül a halál is az életrendje…és…Miért is mentegetőzöm? Ami történt, megtörtént…ez van, ezt kell szeretni…”
Teljes mértékben harcoltam magamban, saját magam ellen, lassan már tényleg az őrület határán voltam.
- Egy pillanat… - vonultam odébb ahol kevesebben látták műveletemet és jó párszor belevertem a falba a fejem, reménykedve megjön az eszem, de mintha a fejembe lévő idióta, vagy idióták meg se hallották volna!!!
Visszavonulni társamhoz már időm se volt, azonnal egy arénában találtuk magunkat, ahol elmondták, győzzük meg a nézőket. ”Cöhh…Kayaba…te szemét kígyó. Ha egyszer a valóságba elfognak téged, esküszöm annyiszor rúglak meg, ahány elhunyt lett miattad.” – mosolyodtam el.
”Hülye vagyok…hogy rugdosnám halálra, ha itt fogok megdögleni!?” – ültem le Saya mellé, akit nem sokkal később szólítottak is. Egy dalt adott, elő, ami igazán szomorúan hangzott. Amikor visszaült mellém, nyugtatni próbáltam.
- Nyugi… - kezdtem bele a mondatba. – Biztos kitalálunk valamit, amivel megoldjuk, hogy mindenki élve kijusson.
De igazából tudtam, ez nem történhet meg, Kayaba addig vár, amíg meg nem döglik mindenki, és csak egy marad, ha pedig megváratjuk őt, akkor mindenkit kinyír. Próbáltam saját magamat is becsapni, hogy tényleg hiszek benne, a megoldásban és abban, hogy ez valóban csak egy álom. Igen. Egy borzalmasan részlet gazdag, rémálom. Csak éppen…ez nem így van. Már rég beletörődtem legbelül a vereségembe, a halálomba.
- Nagoyaka Kiyoshi! – szólítottak engem.
Én lehajtott fejjel, némán ballagtam ki.
- Nem fogok beszédet mondani... – szólaltam meg, magamhoz képest kifejezetten üres hangon. – Nem fogok mutatványokat csinálni, bizonyítani, hogy én vagyok a legjobb, vagy, hogy megérdemlem az életet. Csupán annyit kérek… Ne szavazzatok rám. – lépkedtem vissza székemhez, amibe ismételten leültem.



Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Okt. 26 2013, 21:09

A céhvezér köré gyülekező emberek közül egy vörös ruhás, fekete hajú lány fogadta Shizuka köszöntését: ő is bemutatkozott Mirika néven. Shizuka egy apró biccentéssel és egy halvány mosollyal nyugtázta a bemutatkozást.
Azonban mire kettőt pillantott újabb teleport függöny vette körbe és eltünt körülöttük a Főtér, kastélyostúl, szökőkutastúl.
Ahogy a fényesség alábbhagyott, egy nagy kupola alatt találta magát, a többiekkel egyetemben: nem voltak házak, ez nem a Kezdetek Városa volt, és nem hasonlított az arénára sem. Egy mobil lelátó volt mögöttük, és valamiféle ügyességi, vagy akadály pálya, amolyan kiképzőtér terült el elöttük. Mindenféle fegyverrel egy álványon.

Ahogy körbekémlelt, észrevette a karján, hogy nem az imént viselt ruhája, hanem valami bőrruha fedte,  s ahogy tüzetesebben megnézte, már látta, hogy nem csak a karját, de a felsőjét is, a lábán pedig bőrnadrág volt, talpa is térdigérő bőrcsizmába volt bújtatva. Olyasmi volt rajta, amit önszántából talán sosem venne fel. Korábbi eltökéltségét teljesen megzavarta az új helyzet, újra félelem kezdte befészkelni magát a szívébe, ahogy megbizonyosodott róla, hogy a vidal kiagyalója nagyon is komolyan gondolja.

Szólították őket egyenként, a neveiken. Még sosem hallotta korában ezeket a neveket, csak Peter Worker neve csengett ismerősen, talán egy céh vezére lehetett, Shizuka már nem emlékezett tisztán, de az árvák sokat meséltek a nagyobb céhekről. És Mirika, aki egy pár pillanattal ez elött mutatkozott be neki. Sokan sokfélével álltak elő az emelvényre érve, ahol a fegyvereket látta. Felkavarták a hallottak, volt amire örömmel bólogatott, volt amit tágranyílt pupillákkal bámult, és volt olyan is amin rosszallóan futott össze a szemöldöke.
- Hogy mondhat ilyet?  – motyogta magában Aiko nevű lány szavai hallatán. Pedig bármennyire is tagadta magában, valahol megértette amit mondott, mégis kirázta a hideg a gondolattol, hogy a legjobb barátok egymásnak essenek valaki kénye-kedve szerint, aki ennek az egésznek a hátterében állhat.
- „Aoi Shizuka!” – hallatszott a neve hangosan, kristálytisztán, ellenkezést nem tűrően.
Hideg veríték, majd bágyasztó forróság öntötte el egy szempillantás alatt, a tagjaiból kiszállt minden erő, a térde megremegett
- Én... én... – dadogta, de a lába gépiesen vitte előre, ahogy kilépett a tömegből, fel az emelvényre, a keze ugyanezzel a határozottsággal nyúlt az íj és a tegez felé. Nem mert felnézni, vagy a többiekre tekinteni, remegő kézzel feszítette meg az ideget és lőtte ki az nyilat. A nyílvessző messze a céltábla mellett, jó pár méterre fúrodott a földbe. Gépiesen, reszkető kézzel nyúlt a kövekető vesszőért, de amikor célra kezdte emelni  íját, megrogytak a vállai
- Én... én ezt nem tudom csinálni... – rázta a fejét összezavarodva
- Mit keresek én itt? Miért akartok megölni? – nézett a többiek felé, majd a páholyra
Méreg futotta el, a tehetelenség érzésének szomorúsággal kevert dühe ecetként marta az ajkait, finom keze ökölbe szorult, hírtelen mozdulattal a páholyra emelve íját lőtte ki a nyilat, majd újabbat és újabbat.
A harmadikra már könnyek öntötték el a szemét, mellkasa csuklástól emelkedett és sülyedt, ahogy sírásban tört ki, a fegyverét is elejtve, bukdácsolva rohant le az emelvényről, el a halálrajelöltek kis csoportja mellett, egészen a számukra felállított emelvény mögé, hogy senki se láthassa ebben a szánalmas állapotban.
Az egyik tartó oszlopban megkapszkodva zuhant térdre, ahogy a térdei felmondták a szolgálatot.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

"Az éhezők viadala" - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Phobos Szomb. Okt. 26 2013, 23:04


Semmi és senki sem érdekelt azon kívül, miért is kerültem a többi húsz mellé. Engem és az idegeneket állatokként kezeltek - egymásra uszítható vadállatokként. Még az Istenek is lehetnek ostobák, és erre akkor jöttem rá, amikor arra a helyre teleportálódtunk, ahol a haláltánc kezdetét fogja venni. Semmit se bíztam a véletlenre, ellenőriztem az új ruhámat. Különös stílusú, mondhatni nem az én színvilágom, de - már ahogy - kényelmes volt. Szememből kipiszkáltam rakoncátlan tincseimet, megráztam fejemet, és figyeltem. Úgy ahogy szoktam, a megfigyelő szerepét töltöttem be. Ha már úgy is az életért kell játszanom, érdekel, az ostoba idegenek miképpen állnak hozzá az efféle helyzethez. Bal lábamat a jobb térdemre emeltem, s keresztbe öltött karokkal vártam, hallgattam, ők mit mondanak. Vegyes válaszok - többnyire a kiakadás jellemezte a húsz tagból álló csoportot. Nagy feszültség uralkodott, ami magában nem is lenne meglepő, elvégre még a játékban is be lettek zárva - valahová, ahol még brutálisabb körülmények között kell a létért küzdeni. Azonban még most sem értettem azokat, kik barátaik mellett álltak: miért feszegetik a határokat? Ha már úgy is végezniük kell egymással, minek lázadnak az Építész óhaja ellen? A dühödt frusztráció tört rám, és bár üvölthettem volna, egyszerűen lesütöttem szememet, s kihúztam magamat. Ebben a pózban hallgattam végig azt a hosszú, fáradtságos előadást, mely a barátságról, a szeretetről, az életről, és a kötődésről szólt - egyiket sem tudtam hova tenni, vagy hogy egyáltalán mit jelentettek. És amiért nem értettem ezeket, így nem is tartottam nagyra azokat a szavakat, melyek kétségbeesett düh közepette hangzottak el. Minden egyes szóban, miket ajkukon kiejtettek, mélyebb érzelmekről meséltek - vagy inkább daloltak? Volt, aki elkezdett énekelni. Nem tudom, hogy jó alkalom-e a dalolásra, de ha lett volna zongorám, már valószínűleg a kislány énekére lettem volna hangolódva. Egy melódia volt, ami kitisztította a fejemben dúló, dühödt gondolatokat. Pillanat erejére lehunytam szememet, s mire felnyitottam azokat, határozottan, céltudatosan néztem előre, a jövőbe tekintve. Nem kell szövetséges, egyedül kell túlélnem ezt a vihart. Eljött az a kritikus pillanat, mikor bizonyítanom kellett, hogy igen, engem nem érdekelnek az ostoba Istenek játékai, én ebből nem kérek. Amikor nevemet meghallottam, gyorsan keltem fel a helyemről, aztán szép, komótos léptekkel tettem meg azt az utat, mely a gyakorlópályához vezetett. Egy szót se szóltam, magamhoz vettem a kopját. Önkénytelenül elmosolyodtam, amikor már a kezem ügyében volt - a fegyver, amivel magamért kell küzdenem. A fegyver, ami akaratom szerint több életet is kiolthatna. Vajon ha erre használnám az erőmet, sikerülne azt megtennem? Kitörnöm a béklyóból, és kiszabadulni - úgy, ahogyan akkor? Ezúttal viszont egymagamnak kell megcsinálnom ezt. A hirtelen elhatározás fenemód fellelkesített, és bármivel is próbálkozhattak, szellememet nem tudták megtörni. Megforgattam a kezemben lévő kopját, azután megfordulván a páholyokra szegeztem tekintetemet. Hűvösen, szinte lenézően figyeltem fel, és elgondolkodtam azon, vajon mi járhat az Istenek fejében. Ha azt gondolták, hogy emlékek nélkül tehetnek el láb alól, hát súlyosan tévedtek. Amíg nem tudok, nem áll szándékomban kárhozatra jutni. Akkor minden megvilágosodott: feléledt bennem a szikra - a szikra, mely az élni akarás fundamentuma volt. Tisztában voltam, miféle ostobaságra készültem: emberi ostobaságra. Ember voltam, és ezt le se tagadhattam. Így, ezzel a tudattal kapcsoltam be képességemet, és bár nem a megszokott módján használtam, de hasznomra volt. Mikor egy zuhanó mozgást végezhettem volna, az ugrás előnyeit kihasználva a fegyvert a páholyok felé hajítottam, hogy áttörjem azt az üveget, ami őket védte*. Ha sikerült, ha nem, szégyenkezés nélkül álltam ott egy darabig, aztán leléptem a színről, hogy helyemet valaki más vegye át. Elégedettség fogott el - megtettem azt, ami a szabaduláshoz kellett: kiálltam magamért. A saját igazságomért.

*Úgy értelmeztem, hogy van ott egy üveg, ami eltakarja az említett személyeket, de ha nem így van, akkor javítok.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Noxy Vas. Okt. 27 2013, 10:08

A kislány, akivel legutóbb futottam össze a labirintusban, tett néhány megjegyzést az összetartással kapcsolatban. Ez kicsit nyugtalanított, de azért egyet kellett, hogy értsek részben. Hetekkel ezelőtt én is hangoztattam ilyesmit Mirikának, amiből látszólag ennek csúnya következménye is volt: sose hittem volna, hogy a céhvezérem ENNYIRE komolyan vette a gyakorlásunkat, és azt amit mondtam. Néha volt is egy olyan érzésem, hogy előbb vagy utóbb repülök a céhből, mert egyszerűen kerülve voltam. Ilyenkor mondanám, hogy szánalmas, hogy egyesek ennyire lovagolni tudnak a múlton, és tudja is nagyon jól, hogy azért nem akartam ennyire megbántani, de mentségére szólva jogos is volt. Azért a kis megjegyzésre, hogy egyáltalán meg lehet-e bennem bízni, csak oldalra forgattam a szemem.
- Hát jó, ha te mondod. Attól még a céhtársak összefoghatnak.
Ebben a pillanatban egy arénaszerű helyre teleportálódtunk. Az arénában akadálypályák és gyakorlóterek. Körbe maga a SAO staffjainak mind a huszonegy embere ücsörgött. Nem értem, minek kellett idejönniük, hiszen a nap huszonnégy órájában úgyis figyelnek minket, tehát felesleges azt látniuk, mit tudunk. Öltözeteink egyszerű volt, és nem adtak semmi pluszt. Tényleg a magunk erejéből kell majd dolgoznunk.
Sorra hívtak ki mindenkit, hogy bizonyítson, hogy miért méltó erre a játékra. Nos, voltak akik kiakadtak; voltak, akik beszóltak; voltak, akik csak vágták a fejeket; volt, aki bőgni kezdett; de volt még, aki énekelni kezdett hamis vékony hangon. Egyedül Ayani volt az, akinek sikerült meghatódott mosolyt csalnia az arcomra, mert olyan kedves voltak a megindító szavai. Mindenkihez szólt, akiket ismert.
Mikor én következtem, mentem előre, de azért ennyit megjegyeztem a társaimnak:
- Hát azért játsszuk csak a kis szerepjátékunkat. Ha ezeknek kell a komédia, akkor meg is kapják ezek a gyilkoslelkű jómadarak.
Odaléptem a "nagyságos" urak elé.
- Üdv. Bár egyet kell értsek az előttem szólókkal, de tőlem mégsem fognak ellenkezést kapni. Akarják, hogy mutassak valami érdekeset? Hát megkapják!
Azzal hátat fordítottam neki, és odamentem az egyik céltáblához. Menet közben csak felkaptam az árnyharcos fegyvereket az állványról. Yuichival töltött vadászat alatt elég sokat gyakoroltam a célba dobást (íjászi időszakomból is ugye jött a pontos célzás gyakorlata...), így nem volt probléma, hogy az egyik kést hosszas célzás után a céltábla közepébe dobtam öt méterről, pörögve. A másik késsel azonban nem találtam bele. Legalábbis ezt szándékosan csináltam. A fegyver félúton puhán lepottyant a földre.
- Hoppá! Mit tettem?!
"Az éhezők viadala" - Page 2 Munch_sikoly1301049548
Mindkét kezemet az arcomhoz szorítottam, szemeim kidülledtek, szám egy függőleges ovális O-t alkotott. Színpadias sikkantást hallattam, mintha megrémültem volna attól, hogy elszúrtam a második célzást. Odasiettem, és gyorsan magamhoz vettem mindkét fegyvert.
- Te jó ég! Csak most tudatosult bennem, hogy a céltábla egy MEGGYILKOLT FÁBÓL készült! Ráadásul a késemmel szemeteltem is! Leesett a földre! Jó uraim, hát nem tudják, hogy a szemetélés és a fák kivágása céltáblák gyártása miatt mennyire károsítja a Földet? A tudósok szerint a Földet bármikor ellepheti a szemét, mint Wall-E-ban! És fák is lassan eltűnnek mindenhonnan, és akkor nem lesz árnyékunk a meleg időben és nem lesz semmi, ami széndioxidból oxigént csináljunk nekünk! Pedig az oxigén a mi éltetőnk a víz után! Ha nincs levegő, meghalunk! Ha nincs víz, mert kiszárad, vagy beleszemetelünk, akkor is meghalunk! Persze, a sok önző ember ezt le se sz*rja! A kihalás fenyeget minket, és ezt se veszik észre a nagy fennkölt orrfennhordás és megannyi energiapocsékolás mellett! Kötelességem elvárni maguktól, hogy ezúttal természetbarátibb ruházatba bújtassanak minket, a céltáblákat ne fákból készítsék, ne szemeteljenek az íjászok az íjaikkal, az idomárok meg nekik való természetes, egészségesebb táplálékokkal etessék petjeiket, és engedjenek ki innen minket, hogy a főrendszernek ne kelljen energiát lopnia a létfontosságú energiatartalékainkból csak azért, hogy lássák, mi mit szólunk hozzá, ha be vagyunk ide zárva egy virtuális valóságba! Még az a sok elpixeleződés, vér és hulla is már szemetelésnek számít, tudták?? Ezért aztán tényleg nem érte meg ez a környezetszennyező, egészségkárosító játék! Esküszöm, aki itt gyilkolni próbálja a másikat, az megnézheti magát! Nem engedem, hogy vérfürdőjével szemeteljen itt! Meg kell előzni a katasztrófát! Vessünk véget a globális felmelegedésnek! Tegyünk pontot a szemetelésre! Hagyjuk abba a felesleges öldöklést és energiapocskolást! Mindenki megértette??
Aztán "csakazértis" arccal visszavonultam a társaságba, és kitartóan bámultam azt a huszonegy barmot, akik tényleg képesek egy ilyesmit végighallgatni. Nos tulajdonképpen abban igazam van, hogy ez egy szerepjáték. És én játszottam is a szerepemet.
- Na milyen voltam, srácok? - néztem rá Hinariékra.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kincaid Hétf. Okt. 28 2013, 08:43

Nem érintett érzékenyen a ruházatom megváltozása. Ha úgy vesszük, ez nem jelentett komolyabb veszteséget. Hiszen két fegyver, meg egy kezdő páncél elég alap. Egyenruhában pedig legalább a tömegbe olvadok – lestem körbe a többieken az újabb teleportálás után. Mind így festettünk. Nagyon jó – mosolyodhattam volna el elégedetten. Nem tettem így. Kicsit nehezemre esett a mosolygás. Egy ilyen helyzetben ezen csodálkozol?
Igazság szerint le voltam kicsit fagyva. Hatalmas tömeg vett körbe minket, szinte pislogni is elfelejtettem, ahogy a fejünk felett magasodó páholyt figyeltem. Túl sokan vannak ahhoz, hogy… Mihez? – kaptam a fejemhez. Komolyan azt számolgattam, mennyit ölhetek meg közülük? Tényleg féltem, és egy sarokba szorított állatnak éreztem magam. Még így sem gondoltam volna azonban, hogy első körben ezt mérem fel a terepen. A fegyvereket persze egyből kiszúrtam. Viszont hogyan jutnék fel hozzájuk?
Ha egyedül lettem volna, nem jelent problémát nekifutni a falnak, hátha eljutok kis szerencsével a felső részig. Persze valószínűleg lecsúsztam volna, de azért egy próbát megérne a dolog. Most viszont, hogy ilyen sokan vesznek körbe minket, nem akartam bolondot csinálni magamból. Egyáltalán: azt sem nagyon akartam, hogy észrevegyenek. Látnom kellett persze, hogy ez nem így működik, hiszen mindenkit nevén szólítanak. Francba! Nem betűrendben haladtak, és biztos voltam benne, hogy akkor a Kincaid is el fog hangozni. Nem holmi álnév, itt nem trükközhetek ilyesmivel. Ráadásul már megint láttam olyan arcokat, akiket ismerek. Ennek sem örültem, mert újabb mínuszpontokat jelentett az inkognitóm megtartásához. Kezdtem feladni a reményét annak, hogy névtelen tudok maradni.
Belém csapott a felismerés: a nevek felcserélhetőek. Én is kisétálhatok más nevénél, ahogy más is megteheti ezt amikor az én nevem elhangzik. A gondolattól mámorosan akartam felkeresni a korábbi ismerős arcokat: talán végre hasznát veszem annak, hogy nem idegen számomra mindenki. Már épp indulni akartam, hogy gyorsan lebeszéljem az üzletet valakivel, amikor a hangosbemondón engem szólítottak. Hogy is mondjam? A fenébe!

Szerintem még meg is botlottam a saját lábamban, miközben az emelvény felé haladtam. Nem tudom, mert a szívem annyira a torkomban vert, hogy az agyamba semmi vér nem jutott. Egyáltalán azt sem tudtam, miért indultam el kifelé. Mármint se ötletem, se tippem, hogy mit csináljak. Újra a való világban éreztem magam, ahol egy senki voltam, jelentéktelen, feltűnésmentes alak. Mentes bármilyen kisugárzástól vagy megjelenéstől. Annyira kis buta és tudatlan, hogy a nevére ugrik, kigyalogol, engedelmeskedik. Bár azt sem tudja, miért.
A harci eszközök közül elvettem a pajzs-kard kombót. Ötletem továbbra sem volt, de így legalább úgy éreztem, hogy már csináltam valamit. Emelvényre álltam. Néhány pillanat múlva mind a kettőt a földbe szúrtam. A fegyver még hagyján, de a pajzs természetesen nem állt meg. Továbbra se tudtam, hogy mit csinálok.
Helyesen Cainkid – javítottam ki a hangosbemondót fennhangon. – Idomár vagyok – állítottam, bár az ok, hogy miért is, még előttem is rejtély maradt. – A petem programhiba, a rendszer nem érzékeli, csak én láthatom. Éticsiga. A nyakkendődet eszi – mutattam felfelé. A sírás határán álltam. Nyelnem kellett. Iszonyatosan nyomasztott a tömeg! Újra gyerek voltam, francokat huszonhárom! Legfeljebb tizenhat éves. És gyakran nevettek ki, mert egy senki voltam. Most is az vagyok…
Ha végzett, a lelkedet kezdi rágcsálni – kezdtem kifogyni a hirtelen jött humbugokból. Kinyitottam újra a szám, de már az ég világon egyetlen szó sem hagyta el. Becsuktam. Újrapróbáltam: kinyitottam, de megint semmi. Becsuktam. Megvakartam a fejem. Nem sírhatok!
Igazából csak annyit akartam mondani… – A kezem magától emelkedett meg. Két ujjam emeltem a szemeimhez. Majd felfelé mutattam. Megint a szemeim, megint a páholy. – Bármit is csináltok. Mindent látok! – utaltam emelt szintű érzékelési képességeimre. Majd remegő tagokkal levonultam a színpadról.

Magzatpózban akartam feküdni most valahol napokig.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Bacchus Kedd Okt. 29 2013, 20:45

Utolsó másodpercek a kamera előtt, pózoltam és feszítettem izmaim. Kisfiús örömöm átjárt, a sokévi munka gyümölcse, a rendkívüli edzés és ez a viadal, ahol megölhetek bárkit, talán lemosolygott rám az a bizonyos szerencsecsillag. Örömömben üvölthetnék voltam, de most éppen jó volt az is, hogy a támogatók és a nézők látják, hogy elememben vagyok nagyon is.


---képszakadás---


Terem, falak és színpad. Páholy, mi és emberek. Sokáig nem fogott meg ez a világ, csak az alvilági ranglétrán feljebb jutva tapasztaltam meg, hogy bizony ez egy nagyon fontos kellék. Ilyesmi helyeken lehet plusz pénzt szerezni vagy tisztára mosni azt. Első dolgom lesz itt befolyást szerezni. Karom keresztbe tettem mellkasom előtt és szokatlan érzés fogadott. A csupasz karom nem ért hozzá a csupasz mellkasomhoz. Lenéztem és elborzadtam. Mi ez! Nem elég az újabb teleportálás, de még fel is öltöztettek! Rosszallóan tekintettem a világra, itt valaki nagyon az ellen van, hogy én úgy érezzem jól magam, ahogy szeretném. Rosszallóan tekintettem végig a páholyban ülőkön, majd a többieken. Mind egytől egyig ilyet viseltek, néhány lányon egész szépen feszült elöl, amit nem bántam. Leengedtem karjaim és rosszallóan tekintettem magam elé. Aztán elkezdtek neveket sorolni és sorba mentek fel a játékosok. Vélhetően azok, hisz Szophie is közöttük volt. Lázadás, ez tetszik. Nem fognak harcolni? Sebaj, álmukban is meghalhatnak. A módszer mindegy, volt időm az ásót fogva gondolkodni egy-egy éjszakai tag elásás közben. Kidobó fiúként a piszkos munkát rám bízták, de cserébe odaengedtek a pókerasztalhoz. Az elkövetkezendő órák azt hiszem ugyan ilyen izgalmasak lesznek. Haladtak sorra tovább, egy félkezű maszkos kinyilvánította akaratom a külvilág felé, a mellettem álló valaki vállát csapkodtam jókedvemben, olyan jó teltet röhögtem a jelenetén. Volt itt, dráma, kegyetlen bemutató, minden. Majd váratlanul ért, de szólítottak.
- Tamura Kenjiro.
Felálltam és határozott öblös léptekkel indultam az akadály pálya felé. Voltak itt fegyverek, amik szemszájnak ingere, bármelyikkel lehetne gyilkolni. A padlón még látszódtak az előző srác ruganyos léptei, ahogy visszatér eredeti alakjába a könnyű padló szerkezet. Ezek után már nem néztem le, nem is lett volna miért. Odaértem.
Reflektorfényként úsztam szemek áradatában és egy bazsalygó vigyort intéztem feléjük.
- A nevem Bacchus - mondtam határozottan - de bánom is én, hogy szólítanak - legyintettem. - A mai előadásom témája.. a halál - majd sétára indultam nem nagy körívekben csak úgy épp két lépés fordulás és vissza. Visszafogtam egy pillanatra szavaim, mert nem is tudtam, hogy szerencsémnek, vagy örömömnek adjak hangot. - Nos.. rengeteg módja van, hogyan öljön az ember - felvettem találomra egy eszközt, egy kés volt az, nem illett kezembe, de nem is erről van most szó - egy késsel okozhatunk, szúrt, vágott, tág sebeket, amivel kivéreztethetjük ellenfelünk azaz eltehetjük láb alól.. hűvösre. Nem az a börtön féle, hanem a végleges helyére. Az itt felsorakoztatott eszközök mindegyike használható erre. Tettem egy újabb kört séta közben. - Ha jól értettem azon szerencsések egyike lehetek, aki esélyes a továbbjutásra - magyaráztam tovább a versenybíráknak. - Ez esetben kötnék egy fogadást önökkel - felnéztem rájuk és határozott vigyorban törtem ki - támogassatok a végéig és cserébe azt ölök meg közülük, akit kértek - hangzottak hidegen és kimérve szavaim, remélem csend kísérte szavaim, ha nem, akkor már felháborodást szíthattam. A közönség gyilkosságot akar látni, közöttük van a bandám is, nem okozhatom csalódást nekik. - A nevem Bacchus, jól jegyezzétek meg és várom segítségetek és leveleitek, ki essen ki. Azzal lesétáltam a pódiumról és az Aiko nevű lány felé kacsintottam. - Jó a szerkód - vetettem neki oda. Majd csatlakoztam lázadásához és levettem a felsőm. Szokatlan volt a váll páncélok hiánya, úgy megszoktam már, hogy minden mozdulatomra súrlódnak az acél lemezek. Elsétáltam mellettük és visszaültem székemre.

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 31 2013, 12:23


Felnéztem rá, egyenesen a szemeibe, próbáltam mosolyogni, bizakodóan hozzáállni a szituációhoz, de nem ment. Végül egy rövidke bólintásra futotta, nem feleltem, mit is felelhettem volna? Valahol igaza volt. Együtt menni tényleg ésszerűbb, de a kérdésem nem változott: végig kell-e majd néznünk egymás halálát? Mert nem álmodoztam, a szervezők nem fogják nekünk megengedni, hogy együtt éldegéljünk a vadonban, miután mindenki más…
- Szia – fordultam Shizu felé, aki olyan könnyedén sétált oda hozzánk és mondta ki azokat a szavakat, mintha teljesen természetes lenne, hogy… Pedig talán a jelenlévők közül én tudtam a legjobban, mennyire erősen vágyik haza, mennyire túl akarja élni ő is – Hát, remélem – feleltem, ám hangom nem sok meggyőződésről árulkodott. Nyeltem egy nagyot, és körbenéztem, igyekeztem ignorálni a Voiceosok között kialakult helyzetet, helyette tekintetem a farkasos lányt kereste. Intettem nekik, hisz időközben Rita is csatlakozott Szophiehoz, ám ekkor lejárt az idő.

Sokáig ültem a lelátón, szemeimmel a társaimat keresve, fel-feltekintve a kivetítőre, ahol a névsor volt. Senki nem szólt hozzám, lehet nem is vettem volna észre, a gondolataim most jobban foglalkoztattak: Askr sehol nem volt. Nem tudtam, örüljek-e neki, vagy inkább ne… Ezer meg egy megoldás cikázott a fejemben, homlokomat ráncolva kutattam utána, és egy kicsiny megkönnyebbüléssel vettem tudomásul, hogy mégse válogatták be. De hogyan? Az egyetlen racionális magyarázat talán az volt, hogy valami történhetett a teleportációja során, valahogy kikerült a csoportból, lehet, hogy már a céhházban van, igen, biztosan ott. Vagy a dzsungelben. Mélyen beszívtam a levegőt, magamban számoltam, és huszonegyig jutottam. Lehet direkt rakták ki, mert páratlan számú versenyzőt akartak? Ujjaimat a bal tenyerembe fektettem, majd összezártam azt, és felnéztem a fölénk magasodó páholyra. Lassacskán észrevételek, benyomások törték át a gátat. Volt, aki bemutatót tartott, mások beszéltek, nem figyeltem rájuk, idegesen néztem a fiúra, akinek csak a fél karja volt meg. Én tudtam, hogy miért, mégis, a felismerés mellbevágott. Lehívtam az inventorymat, szívem lázasan dobogott, és már görgettem is volna lejjebb, de nem volt mit. Kezem lehanyatlott, és még sokáig néztem az üres panelt. Elvették a Katanát is. Összeszorítottam a fogaimat, most először éreztem dühöt, amióta idehívtak minket. Pedig megmondtam nekik. Mindenkinek, ott, a tornadöntőben, mindenki hallhatta, mindenki. Szólítottak, felálltam, de nem léptem előre, kezeim ökölbe szorultak: túl sok volt ez nekem, s nem hagytak időt a sokk befogadására. Csodáltam azokat, akik beszélni tudtak, hosszabb-rövidebb monológokat, összeszedetten, mintha világéletükben erre készültek volna. De utánuk, én mégis mit tehetnék még? Mit mondhatnék, amit ők nem? Mit tehetnék, amit ők nem? Tapasztaltam már hasonló kettősséget, volt egy részem, aki szépen csöndben visszaült volna a helyére, és volt az a Hinari, akit az idegenek láttak. A Justice vezére. Chh. Nem akartam azt a felemet, de nem tehettem ellene semmit. Szimpátiacsomagok, ezért a nagy felvonultatás? Mert itt fontos volt a kintiek véleménye, fontosnak kellett lennie, nem igaz? Attól függetlenül, hogy érdekelt-e minket, vagy sem.

Elmosolyodtam, úgy, ahogy eddig csak elég kevésszer: határozottan, de minden gúny és negatív él nélkül. Itt volt az a pont, hogy, ha csak egy kis részben is, de képes voltam felülemelkedni a történteken. Irányítottak minket, figurák voltunk, akiket felállítottak a játék kezdete előtt. Értelmetlen lett volna ellenkezni, akik megtették, azok csak saját maguknak okoztak fájdalmat vele, megnehezítették a dolgukat, hiszen nekik is tudniuk kellett, hogy előbb-utóbb bele kell törődniük. Nem, nem adtam fel. Egy pillanatig sem. De most, hogy minderre rájöttem, azt hiszem át tudtam látni a helyzetem, és a többiekét is.
- Csak önmagamat – néztem körbe, majd föl az emelvényre, Miriékre bátorítón, őszintén. Nem mentem be a tér közepére, ígyis hallott mindenki – Ahogy eddig is.
Többet nem kellett mondanom. Mindenki tudta, mire gondolok, aki pedig nem, abban is kialakult valami elképzelés, az emberek egyik felében ilyen, a másikban olyan. És éppen ez volt a lényeg.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aidor Csüt. Okt. 31 2013, 16:52

2...1...ZERO... teleportálás. Nagyából így írhatnám le a helyzetet.
Több ismerős is van ebbe a váratlanul összejött csapatban. Már amennyire lehet ezt "csapatnak" nevezni elvileg egymás ellen leszünk. Ami elégé zavar. Itt tényleg farkas törvények uralkodnak majd. Te eszel vagy téged esznek. Fölösleges abban reménykedni, hogy ez az egész csak egy rossz vicc. A játék indulása óta ezt fel se tételezem. Vagy ha ez tényleg egy vicc akkor ezeknek baromi bizarr humoruk van. Egy három soros kicsiny lelátón ülünk. Míg magasabban a közönségünk láthatólag ők lennének a nagy kutyák itt. És most? Mi lesz? Mikor kell kinyuvasztanunk egymást? Kérdeztem volna... de igazából még mindig reménykedtem benne, hogy ez elkerülhető. A felszerelésem.... eltűnt. Érdekes jól kinéző praktikus ruha van rajtam, amit korábban még nem láttam. Mindenesetre nekem tetszik, pont az én stílusom. Bár azt hiszem akár mini szoknyában is lehetnék akkor is a kisebb bajom is nagyobb lenne annál, hogy ép mi van rajtam. Mindenesetre nem kellet sokat várnunk arra, hogy megkapjuk az instrukciókat. Lényegében bizonyítanunk kell, hogy képesek vagyunk-e ki állni a próbákat és megnyerni ezt a gyilkos játékot amire nem ép önkéntes alapon készülünk.
Szép sorjában haladtak az emberkék én meg még mindig nem tudtam mit csináljak. De ez nem gátolt meg senkit abban, hogy én is sorra kerüljek és itt van... itt állok "üres" kézzel. Ami tényleg üres, de jobb ötletem jelenleg nincs mint magammal vitatkozzak és hülye szójátékokkal játsszak. Mindenesetre azért improvizálnom kéne valamit. Miért vagyok alkalmas a győzelemre? Meg akarom én ezt egyáltalán nyerni?
Nem... de elveszíteni sem. Valahogy kéne találnom egy kiutat innen. Nem ragaszkodom az életem elvesztéséhez... de másoké elvételéhez sem. Ez gáz...
-Hogy miért vagyok alkalmas a győzelemre?
Nem tudom, de ÉN fogok nyerni.
Kiáltottam.
Nem pedig ti... Mondtam annak a seregnyi tökfejnek akik azt hiszik ez vicces és ilyen ostoba játékokba kényszerítenek bele. Persze könnyű ezt mondani. Hogy tudom a játék mestert legyőzni? Csak egyféle kép, ha véghez viszem a lehetetlent és élve maradok úgy, hogy ő sem kapja meg amit el akart érni. Persze nem véletlen "lehetetlen"...

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 31 2013, 19:30

A visszaszámlálás után el teleportálódunk, már megint, de ezúttal egy számomra ismeretlen helyre. Valami arénaféleségben vagyunk mindanyian. Alaposabban körülnézve egyáltalán nem tetszik az, amit látok… Aréna + fegyverek + mi + csak egy maradhat = kegyetlenül rossz előérzet.  Gyorsan elülök az egyik székre, ahogy még páran rajtam kívül. Két könyököm a térdemre támasztom, kezeimre pedig az állam, hogy így figyeljem, mi következik. Ez idáig még pislákolt bennem némi remény, hogy ez mégis csak valamiféle vicc, egy blöff, amivel csak meg akarnak leckéztetni minket, azonban ez is elillant, igen hamar.
A kivetítőre felnézve nincs reakcióm. Nem mutatok semmit, csupán a színlelt mosolyt, amely hozzám tartozik, mondhatni a védjegyem. 20 player van itt rajtam kívül, nagyjából a felét ismerem, elég jól, ami rettentően megnehezíti a dolgom. Egyre kevésbé tudom fenntartani a látszatot, hogy minden rendben nálam. A „no problem” mosolyom is szépen lassan halványul, nehezen fékezem már magam. Őrjöngeni lenne kedvem, törni, zúzni miközben azt kiabálom: Miért én? Miért ők? Miért-miért-miért…. ???
Lassan emelem fel tekintetem, hogy a páholyban lévőkre is vessek egy pillantást.  Ezeket kellene meggyőznöm? Nekik produkáljam magam, hogy a túlélési esélyem némileg növekedjen? Csináljak magamból bazári majmot, mert nem akarok meghalni? Tényleg csak ez az egy lehetőségem van? Ennyire mélyre kellene, süllyedjek?
Nagyot sóhajtok, kieresztek némi gőzt, ami pillanatok alatt gyülemlett fel bennem. Ha ez kell, ahhoz, hogy túléljem, hát megteszem, nekem élnem kell.
A többi „versenyző” egymás után megy a gyakorlópályára, az emelvényre, hogy produkálja magát, vagy elmondja a véleményét.  Egyik-másik alaposan felzaklatja az amúgy sem nyugodt lelkivilágomat. Újra és újra kétségek közé taszítanak, hogy akkor mi is a helyes. Már végképp nem tudom, mit kellene tennem. A magasztos szövegeket is fapofával hallgatom, csupán azokra emelem fel kissé fejem a támaszomról, amik személyesen nekem szólnak, de választ, vagy más reakciót már nem kapnak rá. Egyszerűen nem tudok mit mondani erre, két épkézláb gondolatot sem sikerül összerakni, mintha kívülről figyelném az eseményeket… egy részem nem még mindig hitetlenkedik, egy másik élni akar mindenáron, egy harmadik nem akarja, hogy bárki is meghaljon….  Egyesek itt már készek a halálra, mások arra, hogy öljenek, ha kell, de én? Én….én… én ezt nem bírom TOVÁÁÁÁÁBB!!!
Újfent tenyerembe temetem arcomat, hosszú percekig meg sem mozdulok. Valami történt… nem érzek semmit, nem látok semmit, nem hallok semmit, nem akarok már semmit… Egyszerűen összeroppantam, nem bírtam elviselni….

~Ren? Legerősebb idomár?? Nagyon erős??? ~ Visszhangoznak fejemben eme szavak. Hogy én?  Ugyan már… mindig elmenekülök, mikor olyan helyzettel találkozom, ami túlnő rajtam. Hogy mi vagyok én?
Egy gyáva ember. Félek a haláltól, a bohócoktól, a mumustól az ágy alatt, a fogorvostól, az arccsipkedős mamiktól, ez őrült rajongóktól, a magánytól és még apámtól is. Mindegyik elől csak futottam, egyiket sem akartam a közelemben tudni…. erre most? A legfélelmetesebb mindközül, melynek a gondolatába is beleremegek, itt van a sarkamban és én tehetetlen vagyok.  Ennyi volt… Game Over. De…de… én… én… igen, gyáva vagyok, de emellett kapzsi is. Élni akarok, azt akarom, hogy mások is éljenek. Magamnak akarom az összes nőt, pénzt, hírnevet és.. és még sok minden mást. Ha meghalok, nem lesz az enyém semmi sem, még az sem, ami születésem óta hozzám tartozik: az életem. Mi??!! o.O Meg a nagy büdös FRANCOKAT!!!
Egy csapásra visszatér a fény a szemembe, nem tudom mi ütött belém… sosem fogadtam el azt, hogy mások döntsenek az életem felől. Ez az enyém, csak annak van hozzá köze, akinek akarom, hogy köze legyen hozzá…. oda nem adom másnak, nem… az ki van ZÁRVA!!! Óóó, anyám, ez a nyomi szitu teljesen tönkretesz… Egy pillanatra elgyengülök, és máris elfogadom a halált? Nevetséges.. Egyszerűen szánalmas vagyok. Mégis mikor váltam én ilyenné? Én? Ren a lázadó, aki csak magára hallgat, aki azt tesz, amit akar, mondjon bárki bármit is? Huhuhuhúúúú, de felnyomták az agyam... Majdnem átmentem depis köcsögbe ezek miatt… Azzal akartok játszani, ami az enyém? Na, várjatok csak rohadékok, meglátjuk ki nevet a végén. Mindig van kiskapu, amit rendre megtalálok. Én nem halok meg ti szemetek... teszek róla.
Mikor a nevem-hallom, szinte felpattanok, annyira felspannoltam magam. Öcsém, hogy mennyire felnyomtam az agyam… magamnak?  o.O Veeeeh kizökkent egy ilyen kis semmiség? Inkább nem hüledezek tovább saját reakciómon. Mérges vagyok, legalább annyira magamra is, mint Kayaba-ra…
Kezeim zsebre vágom és nyugodtan, lazán sétálok oda a fegyvertartó állványhoz. Fél pillanatig megállok mellette, ki kell eresztenem egy kis feszkót, mert menten felrobbanok.. hát most nézzenek oda… életemben először estem kétségbe ezek miatt a ***** ***** ***** miatt…  Végül egy egyszerű toló rúgással felborítom az egész cókmókot. Én ugyan nem menőzök itt fegyverrel, elvégre idomár vagyok, vagy mi. A csörömpölés abbamarad, és én elindulok az emelvény felé. Hát kapják be… az összes egyszerre… már majdnem meg is ríkattak a mocskok... fuuuuuh >_<
Lazán, kényelmesen sétálok fel oda, ahol egyesek ódákat zengtek. Kezeim továbbra is zsebeimben pihennek, jó helyen vannak ott, arcomon szolid mosoly díszeleg, végül felnézek a páholyban lévőkre.
- Köhömm – megköszörülöm a torkomat, hogy ezzel is magamra vonjam a figyelmüket, mintha valami nagy bejelentésre készülnék. Hehe, de nem.  Egyszerűen a földre köpök. Csupán ennyi. Ezzel azt hiszem elmondtam mindent, amit akartam. Remélem értik, mert ha kinyitnám a szám, akkor csupa olyan szó hangzana el, amit a TV-ben rendre kisípolnak.  Csak egy maradhat? Ahha, hát figyeljétek csak… mert én nem ölök meg senkit.. nem bizony.. izéé.. remélem. Amúgy meg, ha valamilyen csoda folytán elveszítem az életem, így legalább nem bűntudattal telve kerülök a másvilágra, mert elvettem azt, ami minden élőlénynek a legfontosabb…
Nem tudom mi vár rám, de nem is érdekel, mert én vagyok a gyáva és kapzsi Ryuninji Ren. Ha kell, elfutok, de villámgyorsan, és  így is úgy is elérem azt, amit akarok.
Végül fogom magam és visszaülök a helyemre. Huhh... mennyivel jobban érzem most magam ~.~

// Sorry  Sad //

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 31 2013, 22:10

Nos, a páholyban ülők arcáról vegyes érzelmek olvashatóak le, de egyértelműen nem elégedettek. Van akinél felcsigázottan hümmögnek, végül elvesztik az érdeklődésüket, másoknál oda se figyelnek arra, hogy milyen nagystílű dumával akartok hatni az érzelmeikre, az őket és az egész viadalt ért megjegyzések, támadások és negatív gesztusok pedig egyszerűen leperegnek róluk. Már csak egy viadal résztvevő maradt ki a sorból, a köztetek ülő, ám mélységes csendbe burkolózó férfi, kit Matheus néven szólítanak. Tekintetéből semmi sem olvasható ki az eddig látottakkal kapcsolatban, hiszen szemeit gondosan eltakarja a szemüveg. Karba font kézzel ücsörög, mintha unná az egészet, s amikor a nevén nevezik, először meg sem mozdul. Pár másodperc elteltével feláll és kimért léptekkel áll ki arra a kisebbfajta csatatérre, ami kialakult a tribünön. Először körbenéz, felméri a lehetőségeit, majd mereven a páholyban ülőkre pillant. Szemüvegétől végül megválik, zsebébe rejti azt, majd gondolkodás nélkül megragad és szemrebbenés nélkül a mellkasába döf egy lándzsahegyet. Fájdalomérzet híján még csak fel se szisszen, az a kevéske hp vesztés nem jelent problémát, kezeit ökölbe szorítva maga mellé teszi fegyelmezetten. Teste azonban deformálódni kezd, s felsőteste egy fekete medve alakját kezdi felvenni. A teljes átalakulás nem megy végbe, csak addig tartja fenn a képességét, amíg a ládzsahegy ki nem esik egyre sűrűbb bundájú mellkasából. Miután a lándzsahegy a földön koppan, Matheus pedig visszanyeri teljesen emberi alakját, mintha a hideg végigfutna a hátán, enyhén megrázkódik. Ezután ismét szemrebbenés nélkül visszaveszi a szemüvegét. Hátborzongató az a kimértség és hidegség, ami árad belőle, mint valami kiképzett katona, s mivel úgy érzi, eleget mutatott a páholyban ülők meggyőzésére, így végül ismét elfoglalja a helyét köztetek.

Immáron mindannyian bemutatkoztatok a nézők és a rendezők előtt, ideje hát, hogy az Éhezők viadala kezdetét vegye. Felsorakoztatnak benneteket egy teleportkapuhoz, itt még elbúcsúzhattok egymástól, vethettek a másikra egy utolsó pillantást, listát készíthettek fejben arról, hogy kit érdemes elkerülni, számot vethettek magatokban még utoljára a lehetőségeitekről, majd kénytelenek vagytok belépni a kapukba.
Egyszerre teleportálódtok a viadal helyszínére és egyszerre érkeztek meg ugyanoda, vagyis egy hatalmas körgyűrűbe, ahol is mindannyian egy-egy 1m sugarú, kör alakú tribünön álltok megérkezéskor. Északra és délnyugatra erdősség látható, nyugatra-északnyugatra egy sűrű bozótos, ráadásul nyugatra egy kitaposott út is vezet valahova (út=térképen a vonal), délre egyre magasodó hegység húzódik, keletre pedig a sík terep dimben-dombos völgyvidékbe vált. Mindegyik rész kiváló búvóhelyet nyújthat a szóló játékosok számára és a csapatok is kellő területet nyerhetnének maguknak berendezkedni és terveket szövögetni. A menütök jobb alsó sarkában lévő minimapot megnyitva részletesebb térképet is megszemléltek, de vajon érdemes ezt böngészni az idő lejártáig, vagy inkább a társaitok reakcióit vizslatjátok? Ó igen, merthogy van ám még itt valami fontos... Az általatok alkotott körgyűrű közepén egy minden oldalán nyitott körpavilon alatt helyezték el a fegyverarzenált. Nagyjából 5 méterre áltok mindannyian ettől a fegyverraktártól, szóval a helyetekről is láthatjátok, hogy minden kaszt számára vannak fegyverek, felszerelések, potionok, kristályok, de nem biztos, hogy mindenki számára elegendő. A pavilon felett jól látható kijelzőn pedig már megy is a visszaszámlálás: 15, 14, 13...
________________________________________________________________________________________________________________________________

térkép:

Postotok addig tartson, hogy leírjátok végül miként döntötök! Egyenesen megrohamozzátok a fegyverraktárat és marakodtok a felszereléseken, avagy inkább elkezdtek menekülni valamelyik irányba (ez esetben kérem meghatározni pontosan az irány, pl. DNY-ra, az erdőbe, Ny-ra a bekötőútra stb.), avagy inkább meg sem moccantok a tribünről? Bármit is tesztek, feltételes módban írjatok és a cselekedetek olyan sorrendben következnek, amilyen sorrendben írtok. Tehát aki utoljára postol majd, annak lesz a leglasabb a reakcióideje, aki pedig elsőként írja le, hogy elmozdul, annak lesz a leggyorsabb a reakcióideje. Mások hiába gyorsabbak nála statpontokban, akkor is az ér hamarabb pl a fegyvertárhoz, aki hamarabb postol. Ha többen is egy helyre mennek, esetleg követni akarsz egy előtted írót (cselekvőt), akkor is használj feltételes módot, de persze követheted! Ha rögtön az elején megtámadtok valakit, akkor az is legyen feltételes módban, nyitni fogom neki a küzdőteret! Ha küzdelembe, összetűzésbe, birkózásba, vagy bármilyen fizikai interakcióa kerültök egymással, csak a szándékig írjátok le, nem kell részletezni a cselekedeteket, maximum annyit, hogy pl kigáncsolnátok, megragadnátok a másikat, esetleg képességet aktiválnátok vagy használnátok mások ellen. A képességek egyébként automatikusan aktiválódnak, de mint mondottam korábban, naponta csak egyszer aktiválhatjátok őket. Jelenleg délután 4 óra körül járhat az idő.

Edit: Ha valaki megrohamozza a fegyverraktárat, akkor fontossági sorrendbe írja le, hogy miket keres, miket próbál magához venni! Pl. "díszes melvértet keresek, hogy megvédjem magam, de fegyver is jól jönnek, hát ide egy kardot, na de ha marad még szabad kezem, akkor biza pár potit is magamhoz vennék"


Ha a vidalallal kapcsolatban továbbra is vannak kérdéseitek, ITT feltehetitek.

Határidő: nov. 7. szerda
Minimum szavak száma 250

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Okt. 31 2013, 23:11

Shizuka rendhagyó bemutatkozója után a mobil pódium mögött keresett menedéket elkeseredésében. Nem akarata elhinni, hogy páran ennyire szívtelenek, és képesek lennének a másikat tudatosan a halálba küldeni. De ahogy őt követően sorra kerültek a többiek is, lassan elfogytak a könnyei. Ez a fajta könyörtelenség, amit páran mutattak megrémisztette. De a félelem ezúttal más utat talált benne, már egyébként sem volt innen lejjebb épp elmével.
Újabb teleport.
Mindannyian új helyszínre kerültek. Azonnal feltűnt neki a térkép is, ahogy ott villogott a menüben, egész nagyban, de nem foglalkozott vele egy pillantásnál tovább. Könnyeit törölgetve két lábra kecmergett, így nézett szét az új helyszínen. Látta a többieket is maga körül, de itt már nem volt néző tér, és látta a szemközti épületen a számokat.
A visszaszámlálást.
- Elkezdődött? - suttogta megszeppenve
Újra szét nézett, Hinari és Mirika arcát kereste, de ők még a teleport utóhatása alatt álltak, sőt szinte mindenki.
Szorongva a visszaszámlálás hatalmas számjegyeire pillantott, majd alattuk feltűnt valami egészen más: felszerelések. Ott volt az orra előtt. Felszerelés a túléléshez, és a gyilkoláshoz. Megremegett. A gyilkolás elutasításának dühe és a túlélés ösztöne, mely szinte sikította, hogy rohanjon oda, hadakoztak benne egymással. Végül megmozdult a lába: a túlélés ösztöne, a félelem a haláltól erősebb volt. A saját egyszemélyes pódiumáról, melyen most állt, nehezen mozgó lábai vitték le, majdhogynem elgáncsolta saját magát, annyira nem volt kontrollja a teste felett, mely még mindig a friss élmények sokkja alatt volt. A pódiumról lelépve, és majdnem elhasalva vágódott be a pavilonba.
Meg kell védenie magát. Ez lüktetett a fejében. Idegesen csapongott a tekintete. Talán egy pillanat volt az egész. Gyógyitalok! Szüksége lesz gyógyitalokra. Odarohant az állványhoz és anélkül hogy olvasásra fecsérelte volna az idejét vagy fél tucat potiont süllyesztett el az inventorijába.
- Mi kell még? Mi kellhet még? - zakatolt az agya.
Vért! Kell páncél és sisak! Egy pillantásnyi idő volt, hogy észre vegye merre találja amazokat, a sisakot nyomban a fejére húzta, a vérttel nem vacakolt, az inventoriba került az is. Aztán megpillantotta a fegyvereket. És köztük íjat is. Gondolkodás nélkül rohant oda, csak mikor már nyúlt az íjért és a teli tegezért, akkor remegett meg a keze.
Ezek gyilkolásra vannak. Én nem akarok megölni senkit se! - már húzta is vissza a kezét, amikor egy másik gondolat tört utat magának
- Vidd magaddal, sose lehet tudni, talán távol tarthatod vele a többieket! - megragadta a fegyvert és azt is a tárolóba helyezte
A számláló egyre csak fogyott még körbevillant a tekintett a felszereléseken, de kezdett félni, hogy az egyik vörös a háta mögött terem és könyörtelenül leszúrja, leüti, vagy valami módon megöli.
El kell tűnnie, mihamarabb, nem maradhat itt, itt ahol hamarosan egymásnak esnek a többiek.
Bocsánat Hinari! Nem maradhatok itt, remélem találkozunk! - gondolta, s a  térképre pillantott. Az erdő jó ötletnek tűnt, de amikor megpillantotta az élelemraktárat, rájött, hogy ennie is kell majd. Körbesasólt, hogy mi a helyzet a többiekkel, majd megpróbált kitörni a pavilonból, meglógni a többiek elől, és az élelmiszer raktár felé útba eső erdő felé venni az irányt, amilyen gyorsan csak a lába bírta.

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

"Az éhezők viadala" - Page 2 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Csüt. Okt. 31 2013, 23:19

A kis előadásom befejeztével visszasétáltam és helyet foglaltam, hogy kényelmesen nézhessem végig a többieket, miként is fogják magukat megmutatni. Éreztem egy halvány reménysugarat, hogy jó néhányan ellövik majd a rejtett képességeiket, vagy harci gyakorlatot tartanak amiből leszűrhetek némi információt. De csalódnom kellett, elég kevesen voltak akik nem éppen a beszédkészségükkel próbáltak kitűnni. Néhányuknál értetlenül fogtam a fejem, egyesekkel pedig még a szemkontaktust is próbáltam elkerülni. Többek között a piroskák érdekeltek, de mint ahogy másban sem most is engem került Fortuna asszonyság... Amiben mindenkinek van tehetsége az a szónoklat.. már éppen kezdtem reményt veszteni amikor végül az utolsó résztvevő valami elképesztő dolgot csinált. Leesett állal néztem végig ahogyan leszúrja magát, beszőrösödik és újra vissza változik, mindezt úgy téve mintha neki ez teljesen természetes lenne. Megráztam a fejem, majd még egyszer jó alaposan megnéztem magamnak a rejtélyes férfit. Miközben egy teleportkapuhoz kellett sorakoznunk, próbáltam minél közelebb kerülni Mirikáékhoz, és egyben jó távol esni mindenkitől aki cseppet is gyanús volt. Amíg én fegyverrel sem lennék képes, ők csukott szemmel is ölnének embert.
- A túloldalon találkozunk, - intettem a kis csapat felé. - legalábbis remélem... - jegyeztem meg halkan. Jobban belegondolva, fogalmunk sincs, hová vezet ez a dolog, mi vár ránk a túloldalon. Az is lehet, hogy véletlenszerűen osztanak szét a szigeten és minden eddigi fáradozásunk hiába való lesz, mint ahogy a filmekben is szokás... A túloldalon azonban meglepetés ért, mindenki egy helyre került, aprócska platformokon álltunk. Egy mezőséghez hasonló hely, de mégis különböző. A távolban mintha hegyek húzódnának, és egy erdő is befigyel... Mielőtt bármi meggondolatlant cselekedtem volna, sikerült kiszúrnom egy raktár féleséget. Méghozzá közvetlen előttünk... Sietve rohantam a kincseim közelébe, megkockáztatva, hogy akár csapdába sétálok bele, és ha sikerült mindenki előtt odajutnom, akkor elsősorban egy fegyver után kezdtem kutatni, díszes félhosszú éles pengéjű fegyver után, amivel akár megvédhetem magamat, vagy társaimat. Ha még sikerül akkor valamilyen páncélra is próbáltam rávetni magam.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 31 2013, 23:29

Shizuka halott, aktivált egy aknát, ami körgyűrűként robban a pavilon körüli 1 méteres sugárban. Egyszeri robbanás, de akkora hatóerejű, hogy végzetes. Ágyúlövés szerű hang hallatszódik, s az égbolton megjelenik Shizuka képe. Az első az elhunytak listáján.


"Az éhezők viadala" - Page 2 Yk6p

User pm-ben kapja meg a további részleteket.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Csüt. Okt. 31 2013, 23:47

Jun túléli az előtte robbanó aknát, de elveszíti életpontjainak felét. Ezek csak akkor töltődnek ismét vissza, ha a karakter étkezik. Ugyanakkor magához tudja venni a két keresett tárgyat, egy fegyvert és egy vértet.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Nov. 01 2013, 00:01

A beszédemre nem sokan reagáltak, de ez nem is zavart. Nem az én bajom. Vagyis lehet, hogy az, de most ezzel nem fogok foglalkozni. Szépen lassan mindenki volt, és szépen áttereltek minket egypár teleport kapuhoz. Gyors odalépek a többiekhez, és szólok hozzájuk.
- Ha tudok, szerzek nektek is valami fegyvert, de annak is örülnék, ha legalább egy itemet is meg tudunk szerezni már jó… Bár tudnám, hogy hogy lesznek ezek az itemek…
Végül megölelgettem Mirit, és beléptem a kapuba. Hamarosan egy emelkedőn állok, aminek a nevét teljesen elfelejtettem. De ezt is hidegen hagytam. A lényeg az a dolog volt, ami elénk tárult. Egy raktár szerűség, amely tele volt itemekkel. Minden kasztnak fedeztem fel dolgokat, és egyéb itemek, mint potik, páncélok és kristályok is voltak ott. Mármost kutakodni kezdtem a fejemben, míg a visszaszámlálón lévő szám egyre csak csökkent. Lassan, magamban mormogtam a képességemhez szükséges szavakat, közben azonban más dolgok is megakadt a figyelmem. Alig kezdődött el a ment, 2 ember lelépett, és egy hatalmas robbanást kísérte ezt. Egy ágyúlövés, majd kijelölték a halottakat. Shizuka volt az egyik, és…. nem hiszem el. A Jun nevű lány is megúszta. Fújtam egyet, mert végül is a lány megúszta, bár fél HP-ja lett. Bár növeszthettem az életét, ha megsebzek valakit, előbb azonban fegyvert kell szerezni, hisz a nélkül ugyanúgy megjárja, ha full HP-ja is lesz. Így hát ránézek a visszaszámlálóra, és ha majd 0-ázódik a szám, és elkezdődik ez az egész, de addig is tervezem. Aktiválni próbálom majd a 2. képességem, és repülve próbálok eljutni a raktár felé. Első sorban árnyharcos fegyvert fogok keresni Mirikának (Éles Kést, vagy ha a világ kegyes hozzám, egy Árnyszúró Bicskát), majd Potit Junnak (olyat, amelyik életet tölt, bármelyik jó lenne most), és csak ezután keresek fegyvert magamnak.Nem szeretnék sokáig ott maradni, így csak a késekre koncentrálok, majd ha nem találok, akkor egy gyors pillantást követően inkább elindulok Miri felé. Ha esetleg találok Páncélzatot, azt is elrakom. Amennyiben találok árnyharcos dolgot, már repülök is Mirihez, hogy odaadjam neki a fegyvert. Jun, Miri, Judy közelében próbálok maradni, de mindenképen Mirikát követem, azonban ha az ég olyan kegyetlen velünk az Bozótos nevű erdő felé próbálok majd repülni. És ezt a szándékomat Judynak és Junnak is elárulom. Na ez a terv... kíváncsi leszek hogy végződik. Mindazonáltal ez a fejemben szépen néz ki, de vajon gyakorlatban is működni fog?

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 2 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.