Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala"

+19
Bacchus
Rita Hanami
Kazuma
Aoi Shizuka
Noxy
Aiko
Szophie
Hinari
Peter Worker
Kusumi Ayani
Aidor
Mirika
Halász Alex
Askr
Koshitsu Esutel
Jun
Aida Atsumori
Saya
Rosalia
23 posters

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 30 2013, 12:14

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 30 2013, 12:28



Ne feledjétek, a határidő holnap éjfél!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 30 2013, 12:30

Peter: A csiga "megharapja" Gáspár kezét, veszített kemény 1 hp-t a peted!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 30 2013, 12:39

Nem, a csiga nem volt idomítható, vagy csupán csak nem Gáspárnak kellett volna ezzel próbálkoznia. Hogy ő a karját nyújtotta, úgy a csiga támadta is azt. Meglepődött a kobold ezt illetően, hitt benne, hogy velünk tart majd a csiga, de nem, csalódnia kellett most. A kobold a földhöz vágta, majd rúgott bele még egyszer, hogy semmivé váljon az állat. Dühében még talán nekem is nekem támadt volna, de szokatlan mód erélyesebb voltam most tőle. Kellett, hogy erélyesebb legyek, nem akartam veszni hagyni őt, nem akartam hogy az indikátorának a színe ismét vörössé váljon. Mondjuk nem tudtam, hogy ez egyáltalán lehetséges volt e, de inkább nem kockáztattam.  
- Elég! – messze visszhangzott a szavam a sziklák közt és intettem is nyugalomra a vadul kalimpáló bundás társam.
Nem csodálkoztam, csodára én sem voltam képes, hogy percek, talán egy óra alatt máris egy kezes jószágot varázsoljak belőle, de próbálkoztam. Fenyítésnek túlzás lett volna nevezni, mit csináltam, csupán csak megmutattam, hogy melyikünk még az erősebb, hogy tudja, hol a helye.
- Sajnálom. – nem akartam beszédet tartani a számára, így az ismert bőbeszédűségemet latba vetve csupán csak szűk két mondatot intéztem felé – Majd legközelebb, de most menjünk tovább. – pofáján némi fintor a szavaimat hallva, mely jól sejtette, hogy nem lesz legközelebb. Nem fog egy újabb mobot még egy ilyen döntés elé állítani. Mint egy kisgyermek, ki ahhoz a bizonyos forró kályhához nyúlt. Egyszer megtörtént, sérült és így most megtanulta, hogy többször nem tesz majd így. Nem mondom, hogy nem örültem ennek, de kellett ez, hogy jobban megismerjem a kobold jellemét.  


// Végül mind a hat csiga elpusztult.//

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

"Az éhezők viadala" - Page 6 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Mirika Szomb. Nov. 30 2013, 14:38

Megöleltem a lányt. Habár nagyon zavart, hogy ennyire megszállottá vált ebben a kutyaszorítóban, és kicsit idegenül hatott így, de azért örültem neki, hogy ilyen sokat jelentek neki és ennyire meg akar védeni. Ugyanakkor úgy éreztem, szükségem volt valakinek az ölelésére, és ha már mutatok valamiféle gyengeséget, azt inkább őelőtte, mint mondjuk Jun vagy Judy előtt. Muszáj volt kiadnom magamból ezt a szentimentális bigyót, nem akartam összetörni pont akkor, amikor szükség lett volna arra, hogy erős legyek. Így is elég labilis idegállapotban voltam, folyton az járt a fejemben, hogy mi történt Hinarival és a többiekkel, és hogy mi lesz, ha belesétálunk valami csapdába.
Remegő sóhajjal váltam el végül Ayanitól. Szólni nem szóltam semmit, inkább igyekeztem elterelni a figyelmemet és az előttünk settenkedő problémára megoldást találni. A kés már a kezembe is reppent még azelőtt, hogy a mob feje fölötti feliratot elolvastam volna. Nem észleltem más állatot, csak ezt az egy példányt. Kicsit pechnek éreztem, mert így nem lesz petünk és kajánk is egyszerre, ráadásul a róka viszonylag erős is volt. Na nem mintha nekem gondot okozna Rolling Eyes
- Tiszta sor :3 - bólintottam, és a tőrömet függőlegesen felemelve aktiváltam egy sword skillt, én magam pedig kitámasztottam a lábammal, hogy minél könnyebben el tudjak rugaszkodni, ha baj van. Feszülten vártam, mi lesz az idomítási kísérlet eredménye, ám a róka indikátora csak nem akart kifakulni, így mielőtt nekitámadhatott volna Ayaninak, elrugaszkodtam. Első vágásom az állat fejét érte, és az így hátravetett ragadozó ellen már csak annyi kellett, hogy egy gyors pördüléssel felhasítsam az oldalát, és végül a hátába döfjem a késem. A róka megzizzent, és pár pillanaton belül pixelekké esett. Bíztam benne, hogy hagy némi alapanyagot az inventorymban, halvány lila gőzöm se volt, hogy ehető-e.
Felegyenesedtem és Ayani kérdésére fenéztem az égre. Úgy tűnt lassan le fog menni a Nap, így talán nem lett volna jó ötlet beljebb merészkedni a hegyekbe. Sötétedés előtt vissza kellett volna érnünk, nem szívesen hagytam volna egyedül a lányokat éjszakára, csak mert nem sikerült mindent megoldanunk, amit terveztem. Holnap is lesz nap, és ha az első napot túléljük, úgy jóval több időnk lesz kifundálni, hogyan tovább.
- Menjünk vissza, későre jár - sóhajtottam fel, és a hegységet hátrahagyva nekiindultam ugyanazon az úton, ahol érkeztünk - Ha odaérünk, Junt gyógyítsd fel, aztán állítsd le a képességed, ha lehet. Zavaró kezd lenni ez a zene wtf - tettem hozzá még, majd megnyitottam a menümet, hogy lássam, mit szereztem, ha egyáltalán szereztem valamit.

// Harc közben vadászatommal szeretnék hozzávalót kinyerni a rókából. Észlelés jártassággal csapdákra figyelek út közben, kertészettel pedig ehető növényekre próbálok rátalálni //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Szomb. Nov. 30 2013, 16:36

A levél elküldése után hamar kaptam választ Mirikától, még ha csak egy levélről is van szó, mégis úgy éreztem nem fog nekem hazudni. Nem olyannak ismertem meg aki mást mond mint cselekszik. Mosolyogva zártam be a panelt. Biztonságban vannak, ha nem lennének nem válaszolt volna ilyen hamar. Judy-nak is hamar feltűnt, hogy mivel foglalatoskodok, kíváncsi kérdésére mosolyogva feleltem.
- Ühüm, és válaszoltak is. Minden rendben van, velük. Szerintem hamarosan visszatérnek, nem lenne biztonságos este bóklászniuk. - válaszoltam, közben a nap felé fordultam ami már-már eltűnt a horizonton, de mégis kellő világosságot nyújtott, ahhoz, hogy elvégezzünk alap dolgokat, és tisztán lássunk. Minden lépésnél fél szemmel oldalra néztem, csupán elővigyázatosságból. Kevésbé feltűnően vizsgálódok, ha esetleg valaki a távolban felbukkanna, könnyen észrevehetem. Vagyis olyannyira könnyen nem, de ha mégis megtörténne, előnyt kovácsolhatunk abból, hogy tudjuk, hogy jön felénk, viszont ő azt nem tudja, hogy látom őt. Szerencsére eddig nem történt ilyesmi.
- Szerintem is jó táborhely lesz. - válaszoltam Judy-nak miután elmondta a tervét. A stratégia egyszerűnek tűnt, bólintottam rá. - Ha mobokkal kerülsz összetűzésbe, kiálts vagy adj valami hangot, és megyek segítek. - ajánlottam fel neki a segítségem, nem vagyok túl erős, de jelen esetben elég sokat számít a létszám. Amint elment elkezdtem méregetni a viszonyokat, mit, hogyan, hány lépés. Nem lenne túl jó sátrat verni egyenletlen földön, vagy ahol kövek vannak. Majd egy viszonylag füvesebb részt választottam ki, ami megfelelő lehet. Elkezdem köveket gyűjteni, körbe rendezni, tábortűzrakó helynek tökéletes. Majd amikor elkezdtem keresgélni a felszereléseim között a sátrat és túlélő készletet jöttem rá, hogy, a tárgyraktárban ugyan voltak ilyesmik is, de annyira a fegyver és páncél iránt kezdtem kutakodni, hogy ezek a tárgyak végül ott maradtak. Külön hála és köszönet a törpicseknek... Elkezdtem megkeresni a lányt aki, időközben biztosan már járőrözik, és amint megtaláltam elmesélem neki a problémákat.
- Judy, azt hiszem egy hibát követtem el... Nem hoztam magammal se sátrat, se semmit amivel sikerülne valamilyen védettséget szereznünk, a természet viszonytagságaival szemben... - közben lehajtom a fejem, láthatóan szégyenlem a dolgot. - Bocsánat, csak egy kezdetleges tűzrakóhelyre tellett tőlem. - már előre látom, hogy Mii-chanék is megszidnak érte amint visszatérnek. - Azt hiszem megpróbálkozok, a vadászattal én is. Ketten biztosan pillanatok alatt találunk valami ehetőt! - majd bekapcsoltam a vadászat jártasságom, és valami ehető után kezdtem kutatni.

/ szintén mobok után kutatok, vadászat jártasság: on /

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Phobos Szomb. Nov. 30 2013, 20:34


Mert félt - a válasz egyszerű volt, s világos, mint a nap. Azonban egy optimistább énjét hozta. Félt, hogy meglátom sírni? Egyáltalán mire való a sírás? Jobb közérzetet biztosít az embernek azzal, hogy záporoznak a könnyei? Biztonságban érzi magát? Vajon hogy állna nekem, ha itt helyben elkezdenék könnyeket ejteni? Egy hümmögéssel adtam beleegyezésemet, habár belül most sem értettem ezt a váratlan optimizmust. Mi oka lehet ennek a gyermeknek a felhőtlen örömre? Most, hogy láthattam sírni, egyáltalán nem tűnt hitelesnek. Már maga a gondolat is, hogy egy szélsőségesebb lelkiállapotból átcsöppen egy másikba, az is sok volt a jóból. Ennek ellenére elindult, tovahaladt, mert nem akart itt maradni. Nem is volt túlságosan biztonságos, de hova máshova bújhatna egy ilyen kislány, mint ő? Bár nem igazán érdekelt, hogyan éli túl, ám annyira izgatott a kérdés, mintha a Winnetout olvasnám. Akár a könyv, a kérdés is érdekes volt, talán meglepő válasszal. És erre egyetlen módszert találhatok: ha követem. Ő nem tűnt annyira veszedelmesnek - nem volt olyan, mint a többi idegen. Már az éneklése is rávilágított erre az aprócska tényre. Nem veszélyes - legalábbis egyelőre nem árthat nekem, míg nem váltom ki. Míg az életére nem török... Azt nem akartam. Távol állt tőlem az idegenekkel kialakulóban lévő kötődés, semmi okom sem volt rá. Nem ismertem, ő sem ismert. Egy dolog mégis közös volt bennünk: az életünkért küzdöttünk. Kissé gondterhelt lettem a gondolattól - csak egy maradhat. Bár nem igazán érdekelt, hogy túlélem-e vagy meghalok, nem számít, mikor és milyen időben történik mindez, az eredmény ugyanaz. Viszont az Építészünk megszívhatja... de nagyon. Az idegenek mohósága nem ismer határokat, és Kayaba az élő példája annak, hogy a bezártság után még többet akar. Még több pixeldarabot, még több halált. Ajkaimat összepréselve három szót suttogtam, magam elé, hogy csakis én hallhassam azt:
- Rohadj meg, Kayaba.
Ahogy a krízishelyzetekben a belül megtiltott dolgok is semmisnek tűnnek, úgy tört elő belőlem ez a szitkozódás. A lány tovahaladt, én maradtam - de aztán magához hívott. Meglepett. Menjek vele, hogyha akarok - tehát nem kívánta a halálomat, nem vezette ártószándék, nem akart bántani. Furcsállóan enyhén döntöttem oldalra fejemet, miközben államat megvakargattam. Enyhén mosolyogva fújtam ki a levegőt, majd lassabb léptekkel elindultam, amiből aztán kocogás lett. Hagytam, hogy ő diktálja a szabályokat. Volt fegyvere, nekem meg nem. Megölhetett, hogyha nagyon akart. Nem ellenkeztem, engedelmeskedtem.
- Csak utánad.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Saya Vas. Dec. 01 2013, 13:00

A srácot mintha meglepte volna, hogy mondtam neki valamit, de aztán jött utánam, utánunk, aminek örültem is meg nem is. Hisz azt felfogtam ebből az egészből, hogy ölnöm kell, mert csak én maradhatok, vagy én is meghalok, de én nem akarok megölni senkit, gondoltam, csak elbújok és megvárom, amíg mindenki végez a másikkal.
~De az utolsót akkor is meg kéne öljük.~
Igen, de én csak azt akartam, illetve azt sem, csak amiért muszáj, annyira... érted?
~Értem.~
Egy ponton hátranézek, de már nem látom azokat a távoli alakokat, akik jöttek utánunk. Talán elfordultak másfelé, vagy ilyesmi. Ennek picit örülök, legalább kettesben - hármasban vagyunk, és az jobb egy picit.
De az íjat azért nem raktam el, hanem fogtam szorosan a kezemben.
~Nagyon helyes. Ne bízz meg a srácban, Saya. Tudom, hogy nehéz, de most kivételesen embereld meg magad. Mindenkiben ellenség lapul, ne feledd.~
Nem feledem, de tényleg nehéz, Hugi.
~Segítek.~
Egyenletes tempóban haladunk tovább, már látom közel a tornyot. A fák szélénél megállok picit, gondolkodom, lelépjünk-e az útról vagy sem, de aztán picit még megyek odébb. Várhat csapda akkor is, ha túl hamar lépek le az útról, de akkor is, ha túl későn. Mindenhol. Még picit menjünk ezen az ösvényen, és majd valahol középtájon leszállunk róla és megyünk a toronyba. Én legalábbis ezt tervezem, a srác meg nem tudom... Felé fordulok.
-Te sem tudod, hol lehetnek bombák? -kérdezem halkan. Hát ha neki mégis van róla fogalma, vagy ilyesmi. Nekem mondjuk vannak olyan jártasságaim, ami talán segíthet, de hátha neki magasabb szintűek és/vagy jobban ért hozzájuk. Akár így, akár úgy, odalépkeden az út széléhez és megpróbálom használni őket, hogy hát ha találok bármit, ami arra utal, hogy hova ne menjünk vagy hova menjünk inkább.


/Saya megkísérli a Keresés és Hallgatózás használatával a bombák kutatását az út szélén a jelzésnél. /
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 02 2013, 18:08

Semmi. Semmi érdekes nem történt vele aznap, kivéve a furcsa égi ajándékot. Ha tudná hogy hol van, vagy minek is kéne történnie, igencsak aggódna már. Viszont jelenlegi állapotban nem volt más, csak az a furcsa érzés, mely valahol agya hátulján zakatolt. Nem is igazán foglalkoztatta a dolog, sokkal jobban érdekelte a magány, és társtalanság. Unalmas az élet egyedül.
Csendes lézengésének is ez volt oka. Okafogyottá vált ott ülni egyedül, csendesen, amikor már megbarátkozott az árnyakkal. Hiszen azok még ajándékot is küldtek neki. Igen, bizony, finom ajándékot. Szóval ezért baktatott most előre, maga előtt kavicsokat rugdosva, miközben a madarak hangját figyelte, és próbálta őket utánozni. Énekelgetett. Élvezte az arcára vetülő nap sugarait, az árnyék hűvösségét, az őt körülvevő természet szépségét. Még szökdécselt is. És nyugodt volt. A gyermekekre jellemző naiv lelki béke uralta. Boldog a tudatlan lélek.. Csak ne járna mindig az a név a kobakjában. Annabell.. Ki a fene ez, ki így megkeseríti a lelkét? Miért teszi ezt? Biztos nagyon gonosz valaki.
- Jéé.. Mintha ott valami csillogna! - csodálkozott el, ahogy egy rövidke séta után a messzeségben megpillantotta a kristály vizű tavat. Bár még nem tudta kivenni, mi is lehet az, immár teljes céljává vált annak felkeresése. Mert a csillogó dogok mindig szépek. Nem? És mindig jók.. Legalábbis a gyermek ezt gondolta.
Szóval elindult a csillogás felé, tekintetét, és egész lényét vonzotta magához a dolog. Pedig ha józan eszénél lett volna, valószínűleg csak azért is elkerülte volna a helyet. Mégpedig azért, mert az túl nyílt színtér, és tele lehet csapdákkal. De hisz mégis mi a fenéért gondolna csapdákra ez a lány, aki éppen nagy vidáman pillangókat kerget? Sokkal előbb a játékra, mint holmi veszélyre. Persze épp ezért jó gyereknek lenni. Számukra semmi sem tűnik veszélyesnek, vagy lehetetlennek. Minden mesébe bele tudják képzelni magukat, hisz szentül hisznek a varázslatban. Persze miért is ne létezne?
Talán az üveghegy csillog ott oly szépen.. Vagy az óperenciás tenger hullámainak hangját sodorja a szél?

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 6 0510"Az éhezők viadala" - Page 6 1110"Az éhezők viadala" - Page 6 0310
"Az éhezők viadala" - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Szomb. Dec. 07 2013, 22:47

Judy: A dombot mögé érve belesétálsz egy csapda zónába. A csapdát nem sikerül lefülelned, viszont az aktiválásával elveszíted az összes eddig megszerzett itemedet! (Fegyver, páncél, poti, kristály, minden!) Mindemellett mobok nyomára is akadsz: 6 széldarázs támad meg!
Értékeik: É:15|F:2|E:4|K:2|GY:3|S:1|P:0|

Jun: Te már megúszod a csapdát, nálad már nem aktiválódik az, ami Judynál. Mindemellett mobok nyomára is akadsz: 5 kobold őrszem támad meg!
Értékeik: É:8|F:2|E:3|K:1|GY:2|S:1|P:6|

Saya és Raven: Gond nélkül folytajátok utatokat, már elérhető távolságon belülre kerül a Kilátótorony. Az erső sávtól azonban nem láthatjátok, hogy Kazu és Aiko is oda tart.

Kazu és Aiko: A megszerzett zsákmánnyal folytatjátok az utatokat és már elérhető közelségbe került a Kilátótorony.

Szophie: Gond nélkül folytatod tovább az utadat és már elérhető távolságba került a Reménység tava.

Mirika és Ayani:
Megszerzett zsákmányotokkal indultok vissza a "táborotokhoz", amikor is 3 óriáspók támad meg benneteket. Értékeik: É:15|F:3|E:3|K:3|GY:5|S:3|P:0| (Idomtáshoz 6-ost kell megdobnia Ayaninak)

Peter: Utadat folytatva tovább, a hegyekben kalandozva ismét mobok támadnak meg ezúttal 3 tigris kezd el vicsorogni rá. Értékeik: É: 50|F:10|E:5|K:3|GY:10|S:1|P:0| (Idomításhoz 2 vagy afölé kell dobnod, minden tigrisnél külön dobás kell)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Újabb ágyúlövés zajára lehettek figyelmesek, s akik viszonlag közel tartózkodnak a tárgyraktárhoz, azok szemmel is láthatják, amint az épület és vele együtt az összes maradék felszerelés megsemmisül. Az itemekkel együtt azonban egy játékos is szétpixeleződik. Kincaid túl sokat tétovázott, áldozatául esett a robbanásnak.
Nem sokkal később a hegyek felől is ágyúlövés hangja hallatszódik, Kincaid képe mellé Bacchusé is felkerül.

"Az éhezők viadala" - Page 6 Bjxj"Az éhezők viadala" - Page 6 Aqp4

ESTELEDIK! Igen, ilyen hirtelen jött az éjszaka. Nem természetes, hogy ennyire hamar sötétedik, mindenesetre érdemes lesz menedéket keresnie annak, aki nem rendelkezik látás jártassággal!
_____________________________________________________________________________________________________________________

Akiket megtámadtak a mobok, legyenek szívesek kiszámolni, hogy hányszor támadhatnak és kell-e dobniuk hozzá. Ozirisz oldalán a szörnyharcok menüpont segít!

Határidő: december 15. (igyekszem én is tartani)

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Dec. 09 2013, 06:10

Szegény róka inkább a pusztulást választotta, minthogy csatlakozott volna hozzánk. Ha itt lenne Ren biztos olyat hallanék:
- Mégis ki lenne olyan ostoba, hogy veled társuljon Bayani? Mirikán kívül.
Hát igen az idomár srác eszembe-eszembe jut. Legördítem menümet, és én is keresgélni kezdek, miközben indulunk visszafelé. Ekkor vált láthatóvá, hogy a Fegyverraktárnak lőttek, és hamarosan a srác képe látszott ott fent, aki ránk támadt.
- Hm… Ez így… érdekes. A szerencsémet ismerve nem csodáltam volna, ha én robbantam volna fel elsőnek. – szólalok meg őszintén, míg a srác képe felé nézek, amit egy másik követett – 10 ember a 21-ből… már csak 11 versenyző maradt… ebből 7 ellenséges.
A halottak képét nézve viszont kénytelen leszek elhúzni a számat. Értem, hogy Mirinek ajánlottam életemet, és most mindenki az ellenségem. Míg nem néztem rá a teljes listára addig sokkal könnyebben volt figyelmen kívül hagyni. Most azonban én ingottam meg kicsit. Talán a halottak közül Hinarit sajnáltam a legjobban. Szegény lány mindig kedves volt, és amilyen jószívű olyan bátor is. Jó pár frontharcos volt jelen… hogy fogják a kintiek felfogni épp ésszel, hogy ami itt bent zajlik sokkal megerőltetőbb, mint kint a kivetítők előtt. Veszek egy mély levegőt, bezárom az ablakot, és Mirika előtt haladva indulok tovább. Kérésére bólintok, ám ekkor 3 Pókocska jelent meg a semmiből. Elmosolyodok, mert ez már 3 az 1-hez arány, hogy sikerül idomítanom. Itt bent minden élet számít, így már a neveken is gondolkodom. Sokkal érdekesebb úgy harcolni egy mobbal, ha van külön neve is.
- Remény, Kárhozat és Békesség. Legyen ez a ti nevetek. Nézzük, melyik valósul meg… - mondom halkan.
Remélem, érti Miri, hogy mindhárommal megpróbálkozok, és rajta múlik, hogy levágja őket. Így hát idomítani próbálok. Bármi legyen is, követem a vezéremet, ha végeztünk itt. Persze azért még kutakodok hátha találok valami érdekeset.

// 3 idomítás próba = 3 bukás >.> //

// Hallgatózás környékre, Keresés élelem, fegyver után //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 13 2013, 16:29-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 09 2013, 06:10

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s "Az éhezők viadala" - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s "Az éhezők viadala" - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Hétf. Dec. 09 2013, 16:34

Miközben mentem Judy keresésére, hogy segítsek neki, felmérni a terepet, ismét elhangzott két egymást követő ágyúdörrenés. Egy napja vagyunk itt, és legalább egy tucatnyi alkalommal megtörtént. Félve néztem csak meg, ki lett a következő áldozat. Szinte teljesen lefagytam amikor láttam, hogy az a srác aki próbált kirabolni. Szinte hihetetlen, hogy pár perce, órája még együtt voltunk, ő elmenekült, és most hozott egy rossz döntést amiért az életével kellett fizetnie. Kegyetlenség, ez az egész játék amit Kayaba űz velünk, embertelen. Már annyiszor feltettem magamnak a kérdést, de még most sem találom rá a választ, miért kellett ezt tennie velünk? Mirikáék még nem tértek vissza, és egyre sötétebb van, jobb lesz ha szólok Judy-nak is, hogy jöjjön vissza, talán együtt kellene a lányok elé mennünk. Lassan másztam fel a dombon, amikor is felbukkant néhány Kobold őrszem. Elég sokszor találkoztam velük, az első szinten, hogy tudjam, nem fognak túl nagy akadályt jelenteni nekem. Aprócska kis manó szerű lények, kezükben egy ijesztőnek tűnő akármivel. Se perc alatt végzek velük... egyedül azt bánom, hogy ezekből biztos nem fogok tudni kinyerni húst a csekélyke vadászat jártasságommal. Pech... Sóhajtottam egyet, és kezemet az oldalamra tapasztottam, ahol a fegyverem tartom. Fél szemmel Judyt kerestem, nem volt túl messze tőlem, de ő is belebotlott néhány ellenfélbe, darazsakba.
- Hjaaj... Mért pont koboldok? Ha legalább malacok lennének... - lassan húztam ki a pengét a tokjából. Majd mielőtt még mozgósíthatnák magukat, előre suhantam magam elé tartva a pengém ami szép narancssárga fénycsíkot húzott magával, kettészeltem az első őrszemet. - Talán fél éve nem mentem volna nektek, még ha csak ketten lennétek is... - majd az éppen aktuális koboldot aki mögött megálltam megfosztottam a fejétől. - De azóta már sokkal bátrabb és gyorsabb vagyok. - átpasszoltam a másik kezembe a fegyvert, és egy jókorát lendítettem a következő felé, onnantól pedig nem volt túl messze a másik kettő sem. Szerencsére sikerült mind az öttel végeznem mielőtt még a rendszer pihenőre küldött volna. A levegőben sok ezer vérvörös pixel virág csillogott, majd tűnt el mintha ott sem lett volna. Mindegyikkel végeztem, egyedül, most pedig segítek Judynak is, ha még maradt néhány darazsa, talán azokból szerezhetünk valami ételt.

// Pont öt támadásom volt a gyorsaság miatt, és 6. körben kellett pihennem. Dobás nélkül kivégeztem mind az öt koboldot.//

Felszerelések:

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Csüt. Dec. 12 2013, 19:21

Séta, napfény, természet. Ha nem érezné magát oly elveszettnek,, talán még élvezné is. Hűvös.szellő lengette meg hajfürtjeit, és ez a légáramlat víz jellegtelen illatát sodorta magával. És ahogy közeledett a csillogás forrása felé, egyre nagyobbakat szippantott a levegőbe, csak hogy érezhesse euzt a frissességet. Hamarosan már hallotta is a jellegzetes hangot, melyet a partra verődő hullámok adnak. Belekeveredett ez az erdő madarainak éneke és a falevelekkel játszadozó szél hangja közé. Ekkor az erdő ritkulni kezdett, és két apró kis lépés megtétele után, ahogy kidugta fejecskéjét két összehajló bokor sűrűjéből, már láthatta is a csillogás, illat és hang forrását. Egy szikrázó tó feküdt előtte, hosszan, csendesen. A csillogás pedig nem volt más, mint a nap sugarainak visszaverődése a tó tükréről.
A kislány elmosolyodott, ahogy meglátta a gyönyörűséges tájat. Újra hatalmasat szippantott a levegőből, megtöltötte vele tüdejét, majd négykézlábra ereszkedett, végül elfeküdt teljesen a lágy füvön. Engedte, hogy arcát simogassák a nap sugarai, hátát cirógassa a puha gyep. Nézte, ahogy a madarak repkednek az égen, mintha csak most láthatná először. Figyelte, ahogy a pillangók a közelben virágról virágra repkednek, és agyacskáját máris azon törte, milyen csalafinta játékot is űzhetne eme szárnyas szépségekkel. És akkor elszökkent mellette egy szöcske. Magában nem rejtene ez semmi különöset, ám a lány most játékosan utánns kapott. Ekkor viszont egy emlék - vagy talán csak egy álom - szökkent a fejébe, úgy, mint a szöcske a kis virág tövébe. Egy farkas volt benne, semmi más. Fehér, mint a frissen esett hó, és pici, mint egy kölyök kutya. Az állat is épp oly leleményesen és lelkesen játszott a szöcskével, mint annak előtte a lány.
- Vezér.. - motyogta maga elé, ámbár még nem tudta, mit is jelenthet. Ekkor azonban a kölyök farkas megfordult, a lány szemébe nézett.
- Keress menedéket, te tökkelütött! - szólalt meg a képzeletbeli lény, és hangja oly lekezelő volt, melyet a lány még sosem tapasztalt. Így aztán morcosan fel is húzta az orrát.
- Egy ilyen nem beszélhet velem így! - de akármennyire nem akarta beismerni, az állatnak igaza volt. Hisz már esteledett... így aztán figyelni kezdett, erősen koncenttálni, hátha lát valamilyen alkalmas helyet esti szállásnak. Tudta nélkül sikerült bekapcsolnia az észlelését.

/észlelés bekapcsolva, éjjeli szállásra alkalmas hely keresése./

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 6 0510"Az éhezők viadala" - Page 6 1110"Az éhezők viadala" - Page 6 0310
"Az éhezők viadala" - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Dec. 12 2013, 21:09

Annyi veszélyes gondolat, mely terelte a figyelmem a jelenről. Annyi történés, melyek egyike sem hagyott nyugodni. Mi lesz a jövővel? Ó, nem. Nem volt annyi önbizalmam, hogy magam hiányoljam onnan. Őszintén nem hittem, hogy oly sok embernek tűnt volna fel a hiányom, azonban akiknek igen, azoknak nagyon. Reméltem legalábbis. Ennyit úgy véltem, hogy megérdemeltem. Hiányozzak egy kicsit.
Rá gondoltam. Rá. Ő már nem hiányolhatott, azonban egy könnycseppet sem volt időm ejteni, mert rögtön terelték is a figyelmem. Átkozva néztem fel az égre és kérdően vontam fel a szemöldököm, hogy miért nem hagytak már egy kis nyugtot nekem.  Vajon csak engem zargattak ilyen sokszor? Vajon csak én voltam olyan szerencsétlen, hogy folyamatosan támadó mobokba botlottam? Vajon hányan nevethettek most így rajtam? A közönség… ennyi támadó állattal, talán a legaktívabb játékos lehettem a számukra. Akció, ez kellett a népnek. Piszkos gondolatok. Kayaba okozta mindezt, de nem ment ki a fejemből a kép, hogy a többi játékos, mint egy páholyban ülve, szurkolva és őrjöngve figyelt minket.
Gáspár mellettem állt. A bundáján tartottam a kezem, mert ha nem tettem volna így, úgy már elkezdődött volna a küzdelem. Nem akartam, hogy elkezdődjön. Három tigris állt velünk szemben. Tigrisek. Sajnos nem csigák és nem koboldok. Méregetően figyeltek, majd nagy levegőt vettem és kezdődött a vér nélküli véres küzdelem. Bár Gáspárnak voltak a legnagyobb ütései a jelenlevők között, sajnos a tigrisek életéhez képest most ő sem sebzett sokat. Masszív dögök voltak. Mindnek éreztem a mancsát magamon, próbáltam félreugrani, de gyorsak voltak. Hárommal nem tudtam mit kezdeni. Súlyuk volt és termetük. Üvöltött mindhárom és üvöltött a kobold is, csak én maradtam néma. Bár nyögtem, akaratlanul is adtam ki küzdő, szenvedő hangokat, de nem kiabáltam. Fölöslegesnek éreztem, hogy mutassam, nekem is van hangom, nem hatotta volna meg őket. Tigrisek voltak, vadak és erősek. Egyet lelöktem magamról, egy fölé kerekedtem, de borított is tovább egy harmadik. Káoszba torkolló küzdelem, nem volt rendszer e párharcba. Üsd, hol ütni tudod, harapd, ha van fogad. És valóban. Nem álltak meg, nem volt pihenő. A zsákmányuknak akartak minket.
Jól tudtam, hogy nem volt itt olyasfajta érezhető fájdalom, sérülés, mint a kinti világban, de ez nem jelentette azt, hogy nem történtek meg a dolgok. Ha látod, hogy egy állkapocs, a bestia fogai, hogy a vérben úszó szemei hogyan tapadnak a nyakadra, úgy megilletődsz. Egy éve nem tapasztaltad, de várod, hogy fröccsenjen a vér, fuldokolva ess össze és kapkodj levegő után.  Gáspár szedte le rólam a tigrist, én nem voltam rá képes. A földön maradtam. Mintha egy óriás taposott volna rám és nem szállt volna le rólam. Mintha az elszívott és eldobott cigi csikk lettem volna, melyet még jobban a földbe kellett volna nyomni.
Az előbbi macska egy társa ragadta meg a lábam és húzott be magával egy szoros közé. Egy kisebb szikla kiálló csücskébe kapaszkodtam, majd rúgtam a szabad lábammal a pofáját. Egyszer, kétszer, majd vált semmivé az állat. Úgy figyeltem a széthulló pixeleket, mintha még nem láttam volna hasonló csodát. Egy távolabbi üvöltés, mely jelezte, hogy Gáspár is győzedelmeskedett. Olyan örömujjongást hallatott, mint korábban a csigáknál. Egy vad volt ő is, de szerencsére hallgatott még rám.
Visszabotorkáltam lassan hozzá, megdicsértem, hisz nélküle most nem lettem volna itt, majd megpihentünk egy nagyobb szikla tövében. Egy – két perc talán, nem volt több, míg megettük az adagjainkat. Ő is és én is gyógyultam. Kellett mindkettőnknek.
Az idő sötétedésre állt.
- Gáspár. – szóltam hozzá – Keressünk egy barlangot. – ha már a hegyekben voltunk.



A küzdelem:
Spoiler:


// A három tigris meghalt.
Elfogyasztok két húsi adagot és Gáspár is elfogyaszt egyet, így mindketten max HP-n leszünk.
Egy szállást keresünk. //

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

"Az éhezők viadala" - Page 6 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Saya Pént. Dec. 13 2013, 16:03

A srác nem nagyon beszélt, így végül hagytam, had csináljon, amit szeretne. Én már pihenni akarok, ki vagyok merülve, meg kezdek éhes is lenni, és tudom, hogy itt, a játékban mindegy, hogy eszek-e vagy sem, az érzés majd megmarad és zavarni fog és az rossz.
Plusz a fránya nap is egyre lejjebb meg lejjebb megy, vagyis mindjárt beesteledik, vagyis jó lenne, még előtte odaérni a toronyhoz. A Hugi is egyre jobban sürget, hogy haladjak.
Az újabb ágyúlövésekre már felnézek az égre, de egyikük se ismerős már nekem, hogy kik lehettek. Már nem rezzenek össze, csak megnézem az arcukat, azt a kacsintós lükét meg a búskomor másikat, aztán ismét a torony felé nézek és elindulok felé. Próbálok nagyokat lépni, hogy lehetőleg így is kikerülhessek egy-két bombát, ha kell, mert amúgy nem tudom, ezek mikre aktiválódnak, de nem akarok az áldozatukká válni. Túl akarok élni. Haza akarok menni a Bajszosékhoz, meg a Yuichihoz meg az Anathoz T_T
De még így se érzem úgy, hogy elérjük a tornyot még időben, mert egyre sötétedik, és még mindig csak félúton vagyunk. Megállok és a fehér hajú srácra nézek.
-Mi legyen? Letáborozunk? -vetem fel az ötletet, mert hogy őszinte legyek, már semmi energiám nincs tovább menni, pihenni akarok, meg enni valamit Sad
~Durva egy nap volt, meg kell hagyni. Hányan maradtunk...?~
Nem tudom, de nem is érdekel...
~Engem viszont igen. Nézzük csak... ~
HUGI! Nem érdekel! Majd holnap reggel, oké?
Érzem, hogy teljesen ledöbben a kicsattanásomtól, végül visszavonul, apró ködgóccá válik az elmém mélyén, de figyel minden rezdülésre, mert nem feledkezett el a srácról. Én sem, az íjamat még nem raktam el, de nem is rakom le a kezeim közül, már csak azért se, mert ha mégis erre járna valami nyúl vagy ilyesmi, akkor levadászhassam. Vadászhattam volna az erdőben, tudom, de nem jutott eszembe, vagy eszembe jutott, csak előbb a toronyhoz akartam elérkezni Sad


//Még várakozás Ravenre, Hallgatózás még nincs kikapcsolva//
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Noxy Pént. Dec. 13 2013, 16:08

A már jól ismert ágyúdörrenésekre leszek figyelmes, és felpillantok az égre. Újabb haláleset. Az egyik egy tetkós srác, akit a viadal óta csak alig láttam. A másik pedig az a gyáva férfiú volt, aki ki mert kezdeni Junnal csak azért, mert vélhetőleg ő a legkisebb és a leggyengébb közöttünk. De ne ítélkezzünk... de azért ez a tag pillanatok alatt elintézte volna, ha nem mentünk volna segítségére. Érdekes, hogy az erősebbek miért mernek inkább a gyengébbekkel kikezdeni, miközben gyáván menekülnek azoktól, akik egyből a bántalmazott védelmére keltek. Nem sajnáltam őt igazán: a karma megtette a magáét, és a manuska megkapta érte jussát.
Lassan esteledik. Ideje visszatérni a táborba. Azt hiszem, Mirikának és Ayaninak is ideje volna visszatérnie, mert az erdőben töltött éjszakák igen veszélyesek. Ezt én tudom, aki gyakran töltötte éjszakáit az erdőkben és vadászgatott elég gyakran. Ha őket valami baj éri, se én, se Jun nem tudunk a segítségükre sietni, a legrosszabb esetben mire odaérnénk, addigra már meghalnának.
Hiába az észlelő képességem, egyszer csak azon kapom magam, hogy besétáltam egy csapdába és... oda lett az összes holmim, amit a raktárból szereztem! Nesze neked, Ayani! Így osztogasd a holmikat! Várjunk, mintha valakinél lenne még egy pót vért... már nem is emlékszem, hogy jól értettem-e... annyi minden összejön ebben az átkozott játékban!
Magamban szidalmaztam Kayaba Akihikot és bűntársait ezért az aljas csapdáért. Biztos azt hiszik, hogy ha nem lesz nálam semmi, ami megóvna, akkor egy vérnyúl egy pislantás alatt kivégezne. Csak higgyék azt. Én nem fogok így sem meghátrálni. Nem fogok pánikba esni csak azért, mert már nincsenek nálam a megfelelő tárgyak!
Most már kénytelen vagyok minden védőfelszerelés és fegyver nélkül őrjáratozni tovább a domb körül egy pillanatra se belegondolva, hogy felszerelés és fegyver nélküli tudásomat rögtön kipróbálhatom hat Széldarázs ellen, melyek vad zümmögéssel törtek felém.
- Hát. Ez. Nagyszerű.
Egy valamim még meg van, amit a csapda nem vett el tőlem: a képességem. De mégsem használom el, még ha már este van, akkor sem. Végül is nem túl erős mobok ezek. Puszta ököllel, mint a birkózók, nekimentem a fullánkos látogatóknak.

combat:

/x6 támadok egyenként minden darázsra 15-ös sebzéssel, és ezzel mindegyiket el is pusztítottam. Csak azt nem tudom, hogy a darazsak közben mennyit sebeztek rám, így ezt majd Rosaliára bízom. Ozi oldala sokat segített - ezer hála neki! Új felszerelés után nyomoznék visszafele haladva a dombon - észlelés bekapcs.Very Happy/


A hozzászólást Judy Noxia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2013, 14:32-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Mirika Szomb. Dec. 14 2013, 15:23

Hümmögve bólintottam, ahogy az inventoryban megpillantottam a húst. Nem örültem neki különösebben, egyszerűen tudomásul vettem, hogy lesz mit ennünk, bár abban már korántsem voltam biztos, hogy ez a rókahús egyáltalán használható lesz valamire. Szabadidőmben sokat vadásztam, nem véletlenül olyan szép magas már a jártasságszintem, de rókát még valahogy sose fogtam :roll:Kicsit úgy éreztem magam, mint ezekben az amerikai tévés túlélőműsorokban, ahol minden nyavalyát megesznek, amit csak találnak a vadonban, csak itt nem volt tévéstáb mellettünk és azért picit komfortosabb is volt a környezet. Leszámítva azt, hogy tényleg az életünk volt a tét >.>
Mire visszaértünk a fegyverraktárhoz, még pont tanúi lehettünk annak, ahogy az egész az enyészeté lesz. Nagyot nyeltem, ha pár perccel korábban érünk ide... Még be akartam menni szétnézni egyszer. Az ágyúlövés nyomán újabb kép került fel az égre, felismertem benne azt a gizdát, aki belénk kötött. Hát, ő sem jutott túl sokáig akkor, és őt nem sokra rá követte még egy fazon. Az, amelyik "közönségszórakoztató" módon zsoldosnak vállalkozott... Elfogott a gyomorgörcs, ha arra gondoltam, mennyi mindenki nincs már és hogy még mennyi mindenkinek meg kell halnia ahhoz, hogy túléljem. Muszáj megoldást találnunk arra, hogy lefújják ezt a hülye "játékot".
- A vörös indikátorosokat leszámítva én senkit sem fogok ellenségemként tekinteni... - suttogtam halkan, majd előkotortam az üzenetküldő panelemet, és küldtem egy levelet Junnak, hogy hamarosan megérkezünk. Ám a játék nem gondolta így, a bokrok közül néhány pók mászott elő. Remek, legalább megpróbálhatott Ayani újra idomítani, csakhogy a fellengzős szövege megint nem jött be, és kénytelen voltam közbelépni. Három gyors vágás, és mindhárom nyolclábú pixelekre robbant. Elég nagy tapasztalatom volt már pókszeletelésből :/
- Most komolyan, mekkora irányításod van, hogy négyből semmi az arányod? - kérdeztem kicsit csalódottan, és felsóhajtottam - Igyekezzünk, már nem vagyunk messze - mutattam a domb felé, amit eredetileg kiszemeltem, bár a raktár nélkül azért elég rendesen megváltozott a tájkép, és ez rögtön össze is zavart kicsit. Remélem az lesz az.

// 3 támadással leütöttem a pókokat
Aktív jártasságok: vadászat, kertészet, észlelés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kazuma Vas. Dec. 15 2013, 10:46

Haladjunk. Csak ez járt a fejemben. Minél hamarabb el kell érnünk a kilátót. A nap nemsokára átbukik a horizonton és a képességemnek annyi. Lehetőleg még előtte el kell érnünk a kilátót, különben rendesen belassulunk, ha biztosan el akarjuk kerülni az aknákat. A másik, ami aggasztó volt, hogy ha a képességem kikapcsol és összefutunk a másik kettővel, akkor csak a késem áll majd köztünk. Se képességek, se Parazita. Viszont valahogy muszáj lesz győznöm. Legalább a látásom nyújthat majd némi előnyt, ha nekik nincs. Túl hamar jött az éjszaka…
Nem jutottunk még túl messzire mikor újabb ágyúlövések törték meg a csendet. Felnéztem a képekre és rögtön felismertem őket. A csigás bolond és a halál művésze. Az előbbinek már az elején elkönyveltem a végét, a második pedig egy pillanatra kárörvendő mosolyt csalt az arcomra. Kíváncsi lennék, vajon ki szembesítette a saját tudományával? Esetleg aknára lépett? Mellesleg részben igaza volt. Megkapta az előadást, amit annyira akart és ő lett a főszereplő. Csak azt sajnálom, hogy nem láthattam.
Újra az előttünk magasodó kilátó felé fordítottam a tekintetem. A képességem lassan kikapcsolt és a látásom aktiválódott, ahogy kezdett egyre sötétebb lenni. A környéket hiába pásztáztam, nem láttam semmi mozgást. Ideje lesz kicsit aktivizálni Aikot. Mikor elértük a kilátót felé fordultam és a szemébe nézve pontosan elmagyaráztam neki, hogy mit csináljon. Remélhetőleg így nem szúrja majd el.
– Menj fel, és jó alaposan nézz körül. A keresés jártasságod legyen bekapcsolva, hátha van itt elrejtve pár felszerelés. Ha valami van, akkor üzenj. Csendben kell maradnunk, ugyanis nem szeretnénk világgá kürtölni, hogy itt vagyunk. Na menj. Én egyelőre lent maradok arra az esetre, ha feltűnne a másik kettő. - Ezek után, ha elindult a dolgára, akkor ahogy mondtam neki, lent maradtam és figyeltem a környéket. Főleg az út irányába összpontosítottam a figyelmem de egyelőre nem láttam a másik kettőt. Gondoltam rá hogy talán kicsit messzebb is körülnézhetnék de inkább elvetettem az ötletet. Ha harcra kerül a sor, majd szembenézek vele, de egyelőre nem kockáztatnám meg, hogy felelőtlenül belerohanjak egy csapdába.

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
"Az éhezők viadala" - Page 6 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aiko Vas. Dec. 15 2013, 13:26

A disznókat legyőzve igyekeztünk lootolás után tovább haladni, nem jött rosszul ez a kis zsákmány, lett volna lehetőségünk a többinek is neki esni de, talán élet vesztéssel és főleg idő vesztéssel járt volna, és ez volt az, amiből nem sok volt, ugyanis sötétedni kezdett. Igen csak problémás volt a dolog, hiszen az egyetlen lehetőségünk, amivel a csapdákat felderíthetjük az Kazuma-sama képessége volt.
Ágyú dörrenés zavarta meg a csendet, két halott, az egyikük benyomása meg is maradt bennem, igen a félmeztelen srácé, nem tudom, hogy örüljek-e neki hogy meghalt, de végül is minden egyes ellenség halálával közelebb kerülök a célhoz. Végül besötétedett, nem volt mit tenni Kazuma-sama képességének a sötétség vetett véget, de látás képességgel mind a ketten haladhattunk tovább. A kilátóhoz érve Kazuma-sama egy feladattal bízott meg, sok kétely gyötört ezzel kapcsolatban, hiszen a kilátó tele lehetett csapdákkal, és naná hogy egyedül kell neki leselkednem eme veszélyeknek.
Nem tehettem mást, nem szegülhetek ellen így a kilátó tövében, kezdtem meg a keresést óvatos léptekkel, nehogy aknára lépjek, nem lenne jó darabokra hullani, sok dolgot meg kell még tennem. Majd ha ott végeztem szépen haladtam egyre feljebb míg a csúcsához nem értem, és ha minden rendben volt, akkor halkan jeleztem Kazuma-samának hogy tiszta a terep és jöhet ő is. Véleményem szerint okos döntés lenne a kilátóban tölteni az éjszakát, a látással egy területen látunk és így bevédhetnénk magunkat, ezt a véleményt Kazuma-samával is megosztottam, ha sikeresen túljutottam a torony felderítésén. Örültem hogy végre nekem is hasznom volt, és segíthettem valamiben, végre nem húzom őt vissza annyira.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Hétf. Dec. 16 2013, 01:47

Szophie:
Észlelésed révén azt veheted észre, hogy a tóparthoz közelítve csípőssé válik a levegő. Nem tulajdonítasz neki egészen addig jelentőséget, míg azt nem veszed észre, hogy mintha egy eddig átlátszó, hártyaszerű falnak sétálsz neki, amelyen végigfutó áramkörök sokkolként, avagy villámként csapnak beléd. Életsávodra pillantva azt veheted észre, hogy drasztikus csökkenés ment végbe: 70 hp-t veszítettél. Gondolom ezek után van annyi gógyid, hogy a tópart ezen részt elkerülöd. Látóhatáron belül vannak a menedékházak, itt már veszély nélkül közlekedhetsz, sőt éjszakai szállásra is akadsz. Míg mások kint alusznak majd a szabad ég alatt, addig te egészen emberi körülmények között pihenhetsz meg az egyik menedékházban. Bár kitartásod maximálisan visszatöltődik, hiszen kényelemben, melegben és biztonságban alhatsz, élelmet és vizet nem találsz. Petek nem támadnak rád.

Kazu és Aiko:
A kilátótoronyhoz érve azt vehetitek észre, hogy apró piros folt jelenik meg az egyik kézfejeteken (Kazunak kizárásos alapon a nem zitás kezén Razz ), azonban ami aggasztó, hogy ezek a piros foltok elkezdenek terjedni, majd az egész testeteken elburjánzik. A legkellemetlenebb ebben, hogy bár hp veszteséggel nem jár a bőrkiütés, de iszonyatosan viszket és az érzés csak fokozódik. Az állapotok pedig csak romlani fog, ha nem találtok rá ellenszert, ráadásul így nem hogy harcolni nem tudtok mások ellen - például a közeledő Saya és Raven ellen - de könnyebben mobok áldozataivá is válhattok. (Egy lájkjaidból származó voks csomag beáldozásával megtudhatjátok az ellenszert!) A kilátótoronyról pm-ben kaptok érteítőt, felszerelést, élelmet nem találtok fent.

Peter:
A harc leírása rendben van, legyőztétek a 3 tigrist és vissza is gyógyultatok az evéstől. Menedéket kerestek és bizony találtok is. Barlangnak azért nem nevezném, de egy nagyobbacska hasadék, amelybe ha bebújtok, oltalmat ad erre az éjszakára. Számotokra igencsak hűvösre ígérkezik az éjszaka, hiszen se tűzgyújtó eszközötök, sem más melegítőeszközötök nincs. Talán érdemes lenne egy voksban reménykednetek? (Ha szükséged van éjszakára bármire, akkor a lájkjaidból származó voks csomagot kell elhasználnod.)

Saya és Raven:
Valóban, a kitartásotok közel a nullán van. Nagy kerülőutat tettetek meg, de végül jó útvonal mellett döntöttetek, hiszen még éltek. Letáborozhattok, de nem árt ébrnek lennetek: Saya hallgatózása révén az erdős részek felől folyamatos neszezéseket hallhat. (Ha szükségetek van éjszakára bármire, akkor a lájkjaitokból származó voks csomagot kell elhasználnotok.) /Raven, utolsó engedmény, most azért nem írtalak ki az eventből, mert hiányzásokban jeleztél, de máskor nem leszek engedékeny, következetesnek kell lennem! Határidő mindenkire vonatkozik./

Mirika, Ayani, Jun, Judy:
Miután végeztek minden ellenféllel, a domb lábánál újra egyesíthetitek csapatotokat. Ideje menedéket csinálni magatoknak éjszakára, mert egyre hűvösebb van. (Ha szükségetek van éjszakára bármire, akkor a lájkjaitokból származó voks csomagot kell elhasználnotok.)

BEESTELEDIK ÉS IGENCSAK HŰVÖS ÉJSZAKÁNAK NÉZTEK ELÉBE. VAJON MIKÉNT VÉSZELITEK ÁT TESTILEG ÉS LELKILEG?

_________________________________________________________________________________________________________________________

Mobok most nem támadnak meg senkit. Ha valaki voks csomagot igényel, pm-ben jelezze felém!

Határidő: december 22. 23:59. Aki nem tartja a határidőt, kiesik az eventből.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Noxy Kedd Dec. 17 2013, 19:53

Nem volt nagy megerőltetés megküzdeni a darazsakkal, mind a hatot egy-egy ütéssel elintéztem. Ahogy hullottak a földrem úgy robbantak pixel-darabokra. Az inventorym megtelt némi élelemmel. Ez jó hír, viszont a rossz, hogy ettől függetlenül mindenképpen kell majd szereznem új felszereléseket. Átkozott csapda... csak tudjam meg, melyik istenverte játékkészítő találta ki ezt a típust. Ha tudnám, ki ő, rávonzanám valahogy a karma csapásait a vonzás törvényével.
Ideje visszafordulni, mert már igen csak besötétedett. Gyorsan összeszedtem némi tüzifához való ágat, aztán elindultam felfelé a dombon, mikor megláttam Junt, amint legyőzött még egy-két mobot. Talán utánam akart jönni valamiért, de ezek elállták az utat. Egyáltalán nem tudom felfogni, miért hagyta ott a táborhelyünket. Ahogy legyőzte ezeket a jószágokat, odamentem hozzá, és játékosan megdorgáltam.
- Na de Jun! Miért hagytad el a táborhelyet? Mondtam, hogy csak körülnézek a domb körül, és visszajövök. Talán segíteni akartál volna, mikor megláttál harcolni? - Ha igennel válaszol, elmosolyodok. - Ne aggódj, engem nem kell féltened. Tudok vigyázni magamra, bár egy csapda miatt odalett az összes felszerelésem, amit a raktárból szerváltam. Legalább némi kaját szereztünk, nemde?
Visszamegyek/visszamegyünk a domb tetejére a táborhelyünkhöz, és ezután már csak annyi dolgom volt, hogy felállítsam a tűzifát, és két kő pattintásával tüzet csiholjak. Ha sikerült, a tűz már vidám táncot ropott a tűzifákon. Nem szóltam semmit a hiányzó sátor és ilyesmi miatt, mert elfelejtettem azt az egy apróságot, hogy Junnak nem sikerült ilyesmit szereznie. Sajnos nekem sem. Úgy tűnik, egy halom levélből rakott "ágyon" vagy csak úgy simán a fűben fogunk aludni. Remélem, Mirikáék visszatérnek szintén sikeres vadászatból. Ideje lenne, mert már besötétedett, és igencsak hideg van, egyedüli melegítő és világítást adó tárgyunk a tábortűz.
Mikor a két lány végre visszatér, jókedvűen üdvözlöm őket újra a csapatban. Ha kérdezik mi volt, elmondom.
- Semmi különös, biztos, ami biztos alapján körülnéztem a domb körül, és jött egy-két mob, de őket már elintéztünk. Azonban ha nem akarjátok elveszíteni a felszereléseiteket, ne menjetek arrafelé. Ott van egy csapda. Sajnos én beleléptem, így semmim nem maradt.
Gondolkoztam egy kicsit, aztán kaptam egy ötleten: - Azt javaslom, hogy egy ember mindenképpen őrködjön éjszaka, és két óránként váltsuk egymást sorrendben. Én kezdem lefekvés után, és majd felkeltem Ayanit két órával később.
Ellenvetést ezúttal nem tűrnék el. Szeretném rendesebben is kivenni a részemet a csapatmunkában még akkor is, ha nekem nincs Látásom. Észlelésem viszont van, az is jó az éjszakai őrködéshez. Nem voltam éhes, így megspórolok egy kis élelmet holnapra és a többi napra is, ha netán továbbra is eltart a játék.

/Mirika, Ayani és Jun! Ha benne vagytok ebbe az éjszakai őrködésdibe, akkor majd bővítem a posztom azzal, hogy a lefekvés után elkezdem azt :] Az észlelésem meg bekapcsolom /


A hozzászólást Judy Noxia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 10:12-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Szer. Dec. 18 2013, 18:47

Gondolt egyet. Felpattant a földről, és a tó felé kezdett futni nagy vidáman. Meg akarta nézni a tó hőmérsékletét, talán még a picike lábát is belemártotta volna. Megtette volna, ha ez megoldható lenne.. De ahogy haladni kezdett a szikrázó tó felé, a levegő csípni kezdett. Talán a hidegtől? Ki tudja..
A lányt magával ragadta a hullámok csöndes zenéje, a tüzes tótükör, mely a lemenő nap által befestett égboltot tükrözte. Elvarázsolta a vörös. Ritka szín, furcsa szín, meleget kifejező szín. Ám mégis volt benne valami furcsán sötét. Valami szörnyűséges. Mint a tűz. Jó és rossz egyben. Bezzeg a kék... De a kéket elnyomta a vörös. Az eget befestette a nap. És a szikrázó tó is felgyulladt. Ennek elégnek kellett volna lennie, hogy eltántorítsa a lányt. Ám ő nem hallgatott lelke sugallataira, egyre csak közelített, és közelített, és a levegő csípőssége csak fokozódott. És ahogy elérte volna végre a partot, ahogy kezecskéjével előre nyúlt felé, mintha csak pillangót akarna elkapni.. Akkor áramütés érte, és szó szerint. Egy hirtelen csapás, villám futott végig testén. Ijedten hátra ugrott, miközben várta a fájdalmat, gyenge testét érő kínokat, azt a jellegzetes, kibírhatatlan érzést. Ám nem jött. Nem maradt más, csak üres csend, csak a szíve dobbanásai, lélegzete riadt üteme. És semmi, semmi sem sajgott. Egyedül a kis zöld csíkból ment le a feje felett? Ki tudja, ez mit jelent? Ezen kívül semmi, semmi sem mutatta az előbb történtek valósságát, semmi sem bizonyította, hogy nem álmodik. Álmodik? Meglehet. Akkor nem is veszett el? Talán.. De nem, az idő telik, pedig álmokban ez nem szokás. Lassan, csendesen megy le a nap, hogy beköszöntsön egy rideg éjszaka. És a lány egy házra bukkan. Kicsiny viskó, kunyhócska. Be szabad menni egyáltalán oda? Kop-kop. Félszegen kopogtat. Lassú nyikorgással nyílt ki az ajtó résnyire. Bedugta fejecskéjét, körbenézett. Kényelmes ágy, meleg szoba, fekvőhely rendesen. Senki sem volt ott, kit megzavarhatott, és ki zavarta volna. Talán.. talán egy éjszakát senki sem bán. Talán nem lesz belőle baj, ha itt marad. Ki tudja? Lehet, észre sem veszik.
Lekuporodott az ágyra, kezében még mindig a zacskót szorongatta. És most? Eszébe jutott a repülő szőlő, és zacskós zsemle. Esetleg nem lehet belőle baj, ha.. Elővette szerény vacsoráját, és jóízűen nyámmogni kezdte a zsemlét. A szőlőt hagyta, mert az repülő. Igen, az különleges. Azt még meg kell tartani..
Ha befejezte vacsoráját, álomra hajtotta fejét. Az ágyikóban, kényelemben, biztonságban, melegben.

/Elfogyasztom a zsemlémet./

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 6 0510"Az éhezők viadala" - Page 6 1110"Az éhezők viadala" - Page 6 0310
"Az éhezők viadala" - Page 6 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Csüt. Dec. 19 2013, 15:40

Az öt fene vadot sikerült legyilkolnom anélkül, hogy sérülést szenvedtem volna el. Talán csak a pontok miatt, de az is lehet, hogy az élni akarásom volt erősebb, ki tudja... de legalább némi húst is sikerült beszereznem ami elég lesz, hogy átvészeljek pár napot. Elégedetten nézegettem a húsokat, majd lezártam az aktuális menüt. Később majd megsütöm őket tábortűznél. Még jól jöhetnek, ha ezúttal majd egy erősebb ellenféllel kerülök össze. De most fontosabb, hogy segítsek Judy-nak. Siettem a lány felé, azonban mire odaértem a őt megtámadó darazsak már sehol sem voltak. Csak pislogtam a dologra, majd a fegyverem visszacsúsztattam a helyére.
- Amikor elmentél elkezdtem összerakni egy tűzrakó helyet, de amikor a sátor után kezdtem kutatni jöttem rá, hogy azt viszont nem sikerült találnom már a raktárban. - a mondat végére a lány szeme helyett már a lábait vizsgáltam. Kicsit szégyelltem a dolgot, csak ennyit kért tőlem viszont még ennyire sem voltam képes. - De mielőtt még elmentem egy helyre gyűjtöttem néhány botot, szóval némi tűzifa jelzi a helyet amit "tábornak jelöltem ki". - emeltem fel a fejem, majd bólintottam a harcos kérdésére. Igaza van, legalább arra jó volt ez a kis késő esti hadjáratunk, hogy felmérjük mennyit is tudunk kicsikarni mostani felszereléseinkkel. Az ő esetében pedig fegyvertelenül. Kayaba egy igazi szörnyeteg, először aknákkal pakolja tele a helyet, egybe még én is sikeresen beleléptem és csak valami csoda folytán élhettem túl a robbanást. A természet viszonytagságainak kitéve kell harcolnunk egykori társainkkal szemben, mindenhol ellenség lapul, és most meg olyan csapda ami megfoszt a felszereléseinktől? Ez már tényleg túlzás a részéről. Már azon sem lepődnék meg, ha új típusú ellenfeleket, vagy éppenséggel magasabb szintű bossokat is elrejtett volna a mezőn. Jobb lesz óvatosabbnak lenni, elővigyázatosságból még az észlelés jártasságom is aktiváltam. Ha másra nem is, de talán az alacsony szintű csapdákat észlelhetem vele, meg egy két ellenséget is. Nem lepne meg, hogyha a vöröskék máris emberekre vadásznának, a magas szintű lopakodásukkal... nekünk még annyiban szerencsés a helyzetünk, hogy a mező közepén vagyunk ezért könnyen belátjuk az egész helyet, kevés a rejtekhely. Az idő egyre jobban kezd lehűlni az éjszaka eljövetelével, és egyre jobban bánom, hogy túl smucig voltam megvenni az éjjellátás jártasságot... mennyivel könnyebb lenne. Szerencsére Judy időben kapcsolt és hamar tüzet rakott a begyűjtött fákból, ahol melegedhettünk picit. A lányok is visszatértek, úgy tűnik a pet idomítás nem járt sikerrel, hacsak nem valami csiga félét hoztak magukkal.
- Üdv "itthon" - üdvözöltem őket. - sajnos csak ennyire futotta tőlem a táborépítés. De viszont a környéken csak alacsony szintű ellenfelekkel találkoztam, de viszont azok csapatban támadnak.  - figyelmeztettem őket, hogy jobb óvatosnak lenni. Majd Judy ötletére rábólintottam, már én is fel akartam vetni az ötletet, nem lenne biztonságos, ha mind aludnánk, miközben fedél sincs a fejünk felett. - Akkor én leszek a harmadik az őrködésben. Van észlelésem, szóval reményeim szerint el tudom majd kerülni a csapdákat, meg kiszúrom ha valaki álmunkban próbál közénk osonni.... - osztottam meg a többiekkel.

/észlelés on őrködés felőlem oké :3/

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Dec. 19 2013, 23:11

Nem haladtunk oly sokat előre, nem kockáztattam inkább. Nem kerestem nagyobb, jobban fekvő, kényelmesebb és biztonságosabb menedéket. Jónak véltem majd az első hasadékban megpihenni, hisz látni se láttam már igazából tovább. Lehetett volna mondani, hogy holdfény, de a sötét az sötét volt bárhogy is néztük és nem volt látás jártasságom, hogy ahhoz forduljak esetleg segítségül. Igazából semmilyen hasznosabb jártasságom sem volt, mi előrébb segített volna, így kicsit ódzkodva ültem le a földre, tudva, hogy gyakorlatilag bárminek az áldozata lehettem ez éjszaka.
Gáspár elég élénk volt még. Fel, s alá járkált és szólnom is kellett neki, hogy ne menjen el olyan távol tőlem. Ő volt az egyetlen támaszom, függetlenül attól, hogy az ismeretségünket egy naposnak is túlzás lett volna nevezni.
A sziklás föld kemény és kényelmetlen volt. Hideg is. Csakhamar a levegő is csípni kezdte a bőröm. A térdeimet felhúztam, öleltem át azokat, de mit sem segített ez most. A sziklafal tövében fáradtan tekintettem előre. Nem tudtam többet tenni most. Gondolkodtam a folytatásról, vártam…

"Az éhezők viadala" - Page 6 Rjvn
Segítettek. Csomagokat kaptam a kint levőktől. Megszántak. Ahogy itt ültem a földön, begubózva, mint egy nincstelen életművész, úgy valóban lehetett megszánásnak nevezni ezt. Meglepődtem, hogy volt olyan, kinek szimpatikus lehettem. A bemutató jutott az eszembe, ahol a többiek előtt a földre zakóztam elsőnek. Biztos, hogy nem az a jelenet volt oly megnyerő. Úgy véltem, hogy a vadak elleni küzdelmek lehettek olyan meghatározóak, hogy megajándékozzanak most engem. Hogy ilyen szerencsétlenül vonzottam az állatokat, úgy nyújtottam némi szórakozást a számukra és folytatást akartak. Persze lehet nem, de ezt volt a legegyszerűbb gondolnom.
Egy pokróc. Hideg volt, így rögtön takartam is be magam vele, hogy szolgáljon némi melegséggel a számomra. Reméltem így, hogy legalább a megfagyástól nem kell tartanom a következő pár órában.
Egy kristály, mely hasznos volt a számomra, hogy nem rendelkeztem a látás jártasságával, azonban nem használtam még azt. Féltem, hogy a fény csak vonzotta volna a veszélyt. A kezem alatt volt, ha kell, úgy időben nálam legyen, de nem vettem még igénybe.
A harmadik csomag egy igazi meglepetést tartogatott. Hasznos ajándék volt.
Úgy ültem vissza, ahogy az imént voltam, csupán csak betakartam magam, magunk. Gáspár is megnyugodni látszódott. Leült mellém és adtam a pokrócból neki is, függetlenül attól, hogy egy igencsak vastag bundával rendelkezett.
Elfáradtam.


// A pokróccal betakaróztam. A térképen nem haladtam előrébb.//

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

"Az éhezők viadala" - Page 6 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 6 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.