Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Az éhezők viadala"

+19
Bacchus
Rita Hanami
Kazuma
Aoi Shizuka
Noxy
Aiko
Szophie
Hinari
Peter Worker
Kusumi Ayani
Aidor
Mirika
Halász Alex
Askr
Koshitsu Esutel
Jun
Aida Atsumori
Saya
Rosalia
23 posters

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Phobos Kedd Nov. 12 2013, 18:43


Tizenhárom. Tizenhárom ostoba idegen, egy ostoba helyen. Az egész untatott, pedig nem volt hozzá jogom. Az életemért küzdöttem, még ha az elején nem is látszott. Épp időben mozdultam el a helyemről, és csupán hátrapillantva láthattam, hogy maguk az indulópontok is csapdát rejtettek, mikor a számláló a nullához ért. A szerencsétlenek. Szánalmat éreztem irántuk? Vagy csak egyszerűen túl ostobák voltak ahhoz, hogy megmozduljanak? Egyáltalán miért foglalkozok más idegenekkel, és a halálkörülményeikkel? Talán azért, mert én is közéjük tartozok. Talán ezért foglalkoztam a sorsukkal - lehetett jó vagy rossz értelemben. Csak néhány pillanat erejéig néztem hátra, és láttam, hogy ezt az egészet csak én nem veszem komolyan. Nem volt mit veszítenem, így hát miért is pánikoljak? Bár a túlélési ösztön bennem is mozgott, de ha eljön az idő, képes leszek megválni az életemtől - de ha nem jön valaki, akinek érdemes lenne kegyelmet adni, akkor addig le kell kerekítenem a résztvevők számát. Várni fogok a legmegfelelőbb alkalomra. Már tudtam, kiket kéne kiiktatnom, és jónéhány elképzelésem is akadt, hogyan tegyem el őket láb alól. De egyelőre fegyver híján aligha tehetem ezt meg. Egy újabb ok, amiért követtem azt a daloló kislányt: volt fegyvere, amit ha tudok, ki is fogok használni. Csak egy valamit nem értettem: miért sírt? Azt nem láttam, hogy potyogtak a könnyei, de a szipogásából erre következtettem. Lehet, csak hallucináltam. Lehet, hogy rossz a hallásom, ugyanakkor azt gondoltam, hogyha már korábban is beszélgetni akartam vele, akkor miért ne most tenném? Habár így is ki fogom használni, de ez már mellékes volt. Jó kis támpont lehetek neki, már ha egyáltalán elfogadja-e a társaságomat - egy művésztől bűzlő, tudatlan idegen fiú társaságát. Megállt. Esélyem volt, hogy beérjem és megkérdezzem tőle azt, amivel a pillére lehetek. Hol jobbra, hol balra néztem, és mikor úgy éreztem, biztos lehetek magamban, háta mögül a füléhez hajoltam, és egy egyszerű kérdést tettem fel, szinte lehelve azt a két szót:
- Miért sírsz?

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Bacchus Kedd Nov. 12 2013, 21:46

Megvan, szorítottam meg a kezemben a lándzsát. a Legjobb medveölő fegyver, már annak ellenére is, hogy, amit bemutatott a szerint hatástalan ellene. Meg akarom ölni az alakváltót és nem tántorít vissza semmi. Pont olyan, mint Xen, még lehet olyan kis beszari is, vajon dadoghat? Az lenne aztán a csúcs.
Vigyorogtam és megtapogattam tetoválásaim. Ágyúdörgések közepette, felszúrtam egyet a levegőbe.
-Jé-há - kiáltottam örömömbe, meg kezdődött a banda háború. Körbe néztem gyorsan, egy valakit kerestem csak Szophiet. Láttam, ahogy ő is tárgyakat próbál szerezni. Elmosolyodtam, köszönöm, neki köszönhetően már nem csak etetni tudom a lovakat, hanem rövid ideig megülni is. Ezután tovább fordítottam a fejem és láttam távozókat széltében minden irányban, meg egy sérültet, ahogy kisebb csapat verődik körülötte. Négy lány és egy fiú. Szerencsés a krapek. Azzal tovább fordultam a szemüvegest keresve. Irritált valahogy a figura, olyan tipikus kocka gyerek, aki csak itt tölti idejét és nem foglalkozik olyasmikkel, hogy a testét építse, vagy legalább tetsszen a lányoknak, vagy bármit, ami értelmesebb lehet. Például a bunyózás. Megindultam felé, azonban ő körbe sem nézett, nem kellett neki semmi, és átalakult egy szárnyas teremtménnyé.
Elrepült.
Fogadok, hogy nem hagyod le Bacchust, te tollas. Azzal rohanni kezdtem vonalában, a hegység felé. Hamar bele is fáradtam, igazán elég gyengék voltak az értékeim, fránya játék. Gyalog követtem tovább, és alig pár perc alatt elérhettem az első sziklákat. Megpillantottam egy kék hajú srácot, ahogy lényekkel küzd. Érdeklődve néztem, hogy a sas-medve-ember ellen harcol-e de sem. Valami számomra sosem látott lények voltak körülötte. Nem nagyon izgatott tovább a dolog. Amerre utoljára láttam eltűnni a szárnyast elindultam arra.
Ha szerencsém van, talán pár órán belül beérhetem, persze, ha ki nem repült a térképről... Vettem elő azt a bonyolult rajzot. Forgattam a kezemben. Nem találtam rajta semmi támpontot. Mögöttem zöld gyep és a fegyverraktár, míg előttem hegyek. Akkor ez lenne észak? Úgy biza, más nem lehet..

_________________
Infók:



Malcolm Brown: #00FFFF, Xen: #FFFF00, Fraggy Gom: #999999
Színem: #FF7733 | Beszédem színe: #FF0000
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 16 2013, 17:18

Petert megkérném, hogy idomításhoz dobjon hatos kockával. 2 vagy afölé kell dobnia a sikerhez.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 17:19

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Szomb. Nov. 16 2013, 17:47

Helyzetjelentés:

Saya és az őt követő Raven az északi fás részt balról kerülik meg a torony felé haladva, míg Kazu és Aiko kissé eltávolodva tőlük, inkább balra húznak, de még látótávolságon belül vannak (mintegy 400 méter lehet köztetek). Mobok nem állják útjukat, csapdába nem kerültek, a bombákat elkerülték.

Ayani, Judy és Mirika Jun védelmére kel, a fegyverraktárnál ragadva keverednek párbajba Kincaiddel. Amíg ők szópárbajoznak, illetve tényleg tettlegességig fajul a dolog, addig a többiek biztonságos távolságba tudnak kerülni tőlük.

Szophie magányos harcosként délnyugaton beveti magát az erdőbe. Mobok nem állják útját, csapdába nem került, a bombákat elkerülte.

Peter könnyedén végez a koboldokkal, ráadásul az utolsót sikerül jobb belátásra téríteni. Látva az erőfölényedet, fejet hajt előtted. Indikátora immáron sárgává változik és a csatlósod lesz. Sebzése ezentúl egyenlő Peter irányításával, és minden más is úgy működik esetében a statokkal, mint az igazi petnél. Továbbhaladva a hegyekben további mobok nem állják útját, csapdába nem került, a bombákat elkerülte, viszont haladási tempója egészen addig fele akkora, mint a többieké, ameddig a hegységben tartózkodik. (Lényegében fele akkora utat jelölhetsz a térképen, mint amennyit eddig.)

Bacchus szem elől veszti Matheust, de annyi biztos, hogy egyenesen délre (északra Razz) szállt madár alakban, nem kanyarodott semerre. Ha Bacchus a ő is beveti magát a hegyek közé, akkor rá is érvényes az, mint Peterre, vagyis haladási sebessége feleakkora lesz, mint eddig.

Továbbra is kérném szépen jelölni a térképeken élénk színnel(!) a kiinduló pontot, a megtett utat és a végpontot. Használhattok képességeket, jártasságokat továbbra is, de postotok végén // jelek között emeljétek ki az ilyesmit, képességeknél azok hatását! Ameddig nem jelzek stoppot, addig kötetlenül beszélgethettek (postolhattok), nem kell várni másokra.

Határidő, amire mindenkitől várok legalább egy postot: amíg le nem zárul Kincaidék párbaja.

Még annyi, hogy ha valaki segítségre szorul és igénybe venne extra támogatást (3 lájk ér egy voks csomagot), azt is jelezze a postja végén // jelben!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Nov. 18 2013, 20:35

Meghajolt.
- Köszönöm. – egy egyszerű szó, egy egyszerű gesztus, mi sokaknak sokat jelentett volna, így reméltem, hogy javított valamelyest az előző megjelenésemen és reméltem, hogy a tisztelet mellett adott egy kevés bizalmat is. Persze túlzás lett volna azt gondolni, hogy egy szóval csodát lehetett tenni, de el kellett kezdenem valahol - Menjünk.
Fordultam el tőle és vártam, hogy kövessen. Erősebb lett, az indikátora sárgult és hallgatott rám, azonban a mivoltának bűze semmit sem változott. Nem mintha zavarhatott volna, örülnöm kellett, hogy volt egyáltalán, de felírtam a teendőim közé a kobold fürdetését is. Mindez ellenére egyébként nem volt egy olyan szörnyű állat, mint amilyenek egyesek gondolták volna, például az öt perccel ezelőtti énem. Az enyém lett, így hamar kezdtem is látni benne a szépet. Persze nem egy sárkány – el voltam kényeztetve korábbról -, de a fejnyi nagyságú mancsai, ijesztő karmai és fogai, a hegyes fülei mind meggyőzőek voltak, hogy az én oldalamon állt. Nyilván nem simogatásra tervezték, de nem is sokat értem volna most egy plüss kobolddal.
Kobold. Nem akartam így nevezni. Rosszat sejtető megnevezés volt és minthogy a társam lett, úgy illendő volt egy névvel is illetnem őt.
- Gáspár, a kobold. Ez lesz a neved. Gáspár. – néztem le rá, ő pedig hallva a hangom fel rám. Bólintott, ám érződött rajta az értetlenség. Minek is illette volna őt bárki is névvel? Nem ez volt a szerepe, azonban nem panaszkodott.

Előttem járt. Jobban ismerte a terepet, tapasztaltabb volt az ilyen járásban, én pedig nyilván nem gondoltam bele, hogy ha a hegyekbe megyek, úgy lassabb lesz a járásom. Lehet nem véletlenül nem láttam, hogy követnek. Felelőtlenség volt a részemről, de már nem akartam visszafordulni. Nyilván a közönség ostobának nézett volna és nem kis lemaradással kellett volna a többiek után mennem. A kitartásomban bíztam, hogy az tovább léptet, mint a többieket, azonban kellett kapaszkodnom, hogy húzzam magam előrébb.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

"Az éhezők viadala" - Page 5 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Saya Hétf. Nov. 18 2013, 23:29

~A társaság egy része beért minket.~
Hugi csak ennyivel kommentálja az elmémben a két új szót, amit nem én mondtam ki. Hátranézek, és csak egy fiút látok, akit láttam a kiválasztáson vagy hogy is nevezzem, min, de már nem is emlékszem, ő mit csinálhatott a bemutatón O.o Ez ciki vajon? Remélem, nem kérdez ki róla.
-... Hát, mert... Mert félek. -hüppögöm végül, letörölve a könnyeket a szemeimből, majd nagy levegőt veszek. Oké, most már társaság van, és akkor illik is viselkedni, igaz? Elmosolyodom, mintha semmi baj nem lenne. -De nem fogok, ha már tudni fogom, hogy mi is történik itt. Igaz? ^^
Hugi, meg se kell szólalnod, érzem, hogy most túl sokat mondtam. Ismét megfordulok és elindulok tovább, de kicsit jobban az út közepéhez nyomulva, hogy lássam a szemem sarkából a srácot. Hugi úgy kavarog bennem, mint egy ideges kutya, acsarog és néha megüti az elmém határait, hogy engedjem át rajtuk, mert ölni akar. De én nem akarom, hogy megölje ezt a fiút. Tudom, hogy készül valamire, mert azt felfogtam az egészből, hogy meg kell ölnünk egymást, de én nem akarok ölni, csak ha nagyon rá vagyok kényszerítve, szóval... majd ez a srác eldönti, hogy mit akar. Csak ne támadjon rám, mert akkor én is támadásra leszek kényszerítve T_T
-Ha szeretnél, akkor gyere... -mosolygok megint rá, miközben lassú léptekkel járom az utat tovább. Nem nézek jobban hátra, mert a Hugi tudja, hogy vannak még ott emberek, akik jönnek, és nincsenek messze, és tőlük félni kell.
De majd ők is fognak félni tőlem, ha használom a Schizophreniát. Mert attól eddig csak a Haru nem ijedt meg.
És van íjam is ^^
Apropó, majd el kéne menni vadászni, miután elértük a Tornyot.
~Na, ez egy jó ötlet.~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Kedd Nov. 19 2013, 17:17

Magány, elkeseredettség, kilátástalanság.. Majd sötét.

Szellő söpört végig a lusta tájon, meglengetve, arcába fújva sötét tincseit. Fogalma sem volt, mi történik körülötte, vagy hogy került oda. Egyedül azt érezte, hogy kezei remegnek, arca friss könnycseppektől nedves.  De vajon miért?  Mi okból térdel egy nemes a bokorban, a porban különös kérdésekkel körülölelve?
Hol a házam? Az ágyikóm? Egyáltalán mióta ilyen hosszú a hajam? Mi ez a valami a fejem felett? Ezek a furcsa jelek? Anyu, apu! Mi történik? Segítsetek! Hát ezért sírtam? Mert elvesztem? Vagy talán elhagytak?
Újra kövér könnycseppek gördültek végig arcán, kezei reszketni kezdtek.  
Engem nem hagyhatnak csak úgy el!
Felállt, kikandikált a bokor mögül, hátha talál valami ismerőset. Ám ugyanolyan lendülettel, sikítva bukott ismét le. A menedéknek számító leveleken túl ugyanis sötét rémek meresztették fogukat, vörös szemeik szikrát szórtak, s nem volt többé nyugodása a gyermeknek. Remegő lábainak nem tudott többé parancsolni.  Ijedten szaladt a karmaikat meresztő rémképek elől, melyek a buja növényzet között bújtak meg. Talán a félelem tehette, de szélsebesen haladt, úgy mint még soha eddig. Talán varázslst, igen, csak az lehet. Egy kósza aranyfürtű tündér segíthetet a magányos gyermeknek. És még csak el sem fáradt. Micsoda csoda!
Szegény gyermek angyali áldásnak tekintette, persze, hogy annak! Hisz honnan is tudhatta volna ő, hogy eme varázst holmi pontok idézték elő? Hisz még a korával sem volt tisztában!  Szülei szerető karjai közé akart menekülni, oda rohant, oda sietett.  Azt sem tudta, hogy ez sem lehetséges már többé..És csak rohant, majd csak szaladt, míg legvégül eltűntek az árnyak, egybe olvadtak a távol sötétjével, és immár biztonságban érezte magát. Kis teste remegett, elveszett lelke sötét értelmét kergette. Kezében egy csöpp csomag, egész eddig azt szorongatta, s most kíváncsisága kinyittatta vele azt.
Talán az adta, aki elhagyott itt, egyedül, a rémek közt..
Értetlenül nézte a furcsa köveket, eszközöket. A vicces fém felsőt magára vette - életében először úgy nézett ki tőle, mint egy igazi hercegnőmentő lovag! Nagyon büszke volt magára, meg arra, hogy milyen jól néz ki.
Meg kéne mutatni bátyusnak is. Biztos irigykedne.  De ahhoz haza kell jutni. És az vajon hol van, s merre?
Kicsiny fejében furcsa gondolatok ütötték fel magukat. Száz szint.. De hogy vajon ez mit jelent, és miért most jutott az eszébe? Mindenesetre azt érezte, hogy ez egy nagyon szomorú gondolat.
Nagy sóhajtva ült le a fa tövébe, és egy utolsó fényszálba kapaszkodott. Elméje egyre inkább homályosodot, a rémek közelíteni kezdtek. Ám egy szó, egyetlenegy világot nyújtot neki, bár haloványt. Nem tudta, miért olyan fontos, de azt igen, hogy nem  szabad elengedni. Annabell..
És hogy ő ki? Nem tudni. Talán az aranyfürtös tündérke, aki segített. Valamiért úgy érezte, hogy ez volt az a tündér is, aki itt hagyta. Az viszont biztos, hogy fontos ez a valaki. Nem szabad elfelejtenie ezt!

És hogy közben mi történt Szophieval? Mélyen aludt, hisz álmában elfelejtheti minden gondját. Nem várt másra, csak hogy a lovag, a gyermek, ki egykor ő volt, segítségére siessen.

Spoiler:

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 5 0510"Az éhezők viadala" - Page 5 1110"Az éhezők viadala" - Page 5 0310
"Az éhezők viadala" - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Mirika Csüt. Nov. 21 2013, 19:21

A kis girnyó felhúzta a nyúlcipőt, én pedig megnyugodva eresztettem le a késemet. Csak elijesztette a túlerő, visszavágni meg nem volt kedve, hogy te vagy a szánalmas, mert amúgy nem is volt az. Csak egy hülye venné fel a harcot velünk egyedül. Jun szavaira is csak bólintottam, tök felesleges lett volna utánamenni. Én még örültem is neki, hogy az erőnket nem kellett felesleges harcra pazarolnunk, és megmaradhattunk egészben. Minél inkább kerüljük a bajt, annál nagyobb esélyünk lesz a túlélésre. A kést végül elsüllyesztettem ennek a nehéz és randa ruhának az övében, míg a vért az inventoryban kötött ki. Nehéz volt és kényelmetlen, ahogy ezt egy ilyen páncélzattól várni lehet. Hosszútávon cipelni hülyeség lett volna.
- Ayani, Judy-chan, gyertek ide! - hívtam őket közelebb, miközben a szokásos mozdulattal menüt nyitottam. Most, hogy végre nyugi van, végre tervezhettünk. Például a mapot még meg se néztem, itt volt már az ideje. Azért jó lett volna tudni, milyen terepre is kerültünk, és hála az égnek nem kellett felfedezni, meg volt adva az egész előre.
- Olyan helyen kéne tábort ütnünk, ahol nehéz meglepni minket és nincs semmi komoly a közelben. Az élelemraktár és a tó környéke biztos tele van csapdákkal, a kilátóra pedig gondolom már szemet vetettek páran és harcolni kéne érte. A bozótosban könnyű elrejtőzni, csapatban hátrányban lennénk ott. A Sasfészek veszélyes helynek hangzik, és épp emiatt lehet biztonságosabb, int máshol, de a legoptimálisabb mégis ez a nagy, sík terep. Könnyen belátjuk, így nem kell tartani hirtelen rajtaütésektől és nincs semmi olyasmi a közelben, ami miatt megérné csapdákat letenni. - gondolkodtam hangosan is, végigvezetve a tekintetem a térkép minden fontosabb pontján. Nem messze innen volt egy kisebb domb, az még szélárnyékot is nyújthatna, ha esetleg szelesebbre fordul az idő.
- Azt javaslom, most váljunk ketté. Ha van is valakinek terve arra, hogy játékosokra vadásszon, először biztos előkészíti, szóval most a legbiztonságosabb. Ayani és én elmegyünk vadászni és petet szerezni, ti ketten pedig felhúzhatnátok a tábort valahol itt - fordultam Judy és Jun felé, miközben a térképen rámutattam a völgyvidék legnagyobb dombjának túloldalára (szerk: a Völgyvidék felirat helye). Onnan még látható a fegyverraktár, de belátni a kilátó és a tó felé vezető utat is, így szemmel tarthatnánk pár fontos csomópontot.
- Ha bármi baj van, küldjetek üzenetet azonnal, és jövünk vissza - tettem hozzá, majd Ayani felé néztem - Szerintem a hegyekben találhatunk neked petet, biztos nem véletlenül sasfészek a neve :3 - közöltem a lánnyal a meglátásomat, majd becsuktam a térképet és az üzenetküldő panelre kattintottam, hogy Hinarinak küldhessek végre egy levelet és megtaláljuk. A gond csak az volt, hogy ahogy rákerestem a nevére, szürkével írta ki, mintha nem lenne elérhető.
- Kikapcsolta volna? Eh... - dünnyögtem magamban, és igyekeztem valami olyan almenüt keresni a "játékhoz" tartozó fülön, ami jelzi az egyes játékosok helyzetét. Úgy gondoltam, hogy jó ötlet. Hát nem volt az. Amint elém tárult a játékosok listája és megpillantottam az áthúzott neveket, elszorult a torkom. Máris... túl sok volt, és arra gondoltam, inkább gyorsan be is zárom, de... nem tettem meg. Hinarit meg kellett keresnem rajta, és ahogy alaposabban is belementem a képek felismerésébe, úgy hatalmasodott el rajtam a kétségbeesés. Egyik ismerősről kapkodtam a tekintetem a másikra és mind... mind erősek voltak, és most mind...
- Menjünk... - nyögtem ki, és minden erőmmel azon voltam, hogy visszatartsam a könnyeimet. Nekem erősnek kellett mutatkoznom! Nem lehettem gyenge... Remegő kézzel csuktam be a menüt és a fölénk magasodó ormok felé fordultam. Ha lett volna fájdalom, az állkapcsom biztosan belesajdult volna, olyan erősen szorítottam azt össze. Ez csak egy rossz álom, ugye? Úgyis hamarosan felébredek, ez biztosan nem lehet valódi. Felébredek, és megkeresem Hinarit is, Esut is, Rent is, Alexet is, de még talán Ritát is, és megölelem őket. Persze belül mélyen tudtam, hogy ez a valóság, és talán emiatt is szökött ki az ajkaimon az a két szó, amit a semmibe suttogtam:
- Nii-chan, segíts...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Csüt. Nov. 21 2013, 20:25

"Mind szánalmasak vagytok" Ezek a szavak csengtek a füleimben miközben figyeltem a távolban elsuhanó alakot. Nem értem, ezt az egészet, de azt hiszem sikerült ráijesztenünk a túlerőnkkel. Egy ideig vártam, amíg jobban eltávolodik, kellő távolságba ér, hogy tényleg ne halljon minket. Végül kifújtam a levegőt, és a korábbi vigyázzállásomat megtörve összegörnyedtem.
- Hatalmas kő esett le a szívemről. - csúsztattam vissza a fegyvert az erszényembe. - Egy pillanatig tényleg azt hittem, hogy itt vér fog folyni. - persze a vért képletesen értem. Jobban belegondolva, ez is azok a szavak közé kezd tartozni, ami számunkra már jelentéktelen. A többiek felé fordultam.
- Nem tudom, hogy hálálhatnám meg nektek. Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy... - zártam össze a szám. Nem fejeztem be a mondatot. Körbefordultam, ha jól látom, a legtöbben a távozás mellett döntöttek, és a legkülönfélébb irányokba váltak szét. Ez cseppet sem jó... Nem láttam merre mentek a pirosok. Lenyitottam a térképet, és miközben Mirika a javaslatait sorolta, alaposan próbáltam szemügyre venni, a térképet. Minden szava logikusan hangzott.
- Szerintem az erdőt mindenképpen kerülnünk kellene. - Habár ezt mondani könnyebb mint csinálni... A térkép háromnegyedét erdőségek borítják, alig pár keskeny út vezet különféle helyekre. - Túlságosan könnyen rajtunk üthetnek, és ha a fákra és bokrokra figyelünk, akkor akár beleléphetünk egy hasonló aknába, mint amibe korábban belefutottam... - csak egy pillanatra gondoltam vissza, de rögtön eszembe jutott, az a szegény lány aki lehet fel sem tudta fogni mi történt és máris a túlvilágon találta magát. Nem akarom újra átélni, nem akarom, hogy ilyen keserves fájdalmas érzések kavarogjanak bennem. Azt akarom, hogy mindenki túlélje. De érzem, hogy ez lehetetlen. A sok robbanás...az a sok halott. Kayaba miért teszed ezt velünk? Először bezársz ide, most pedig egymás ellen uszítasz minket? Nem csak játszol velünk, de még az emberségünket is el akarod venni... Undorító. Mirika javaslatára bólintottam ugyan, de cseppet sem voltam oda az ötletért. Kettéválás, ráadásul, a Sasfészek felé mennek. A hegyek nem tűnnek túlságosan biztonságosnak.
- Mii-chan... - nyúltam utána mielőtt még elmegy. - Egyben térjetek vissza...rendben? - Nem tudnám elviselni, ha még ő is...Mit érezne ezek után a Senpai, a céhe, és a szülei... Mit érezhetnek azoknak a családja, vagy társai akik korábban elhaláloztak... mennyi fájdalom... Mind ezt csak azért, hogy lehet valaki túléli... A túlélés érdekében mindenki állattá fog változni rövidesen...Az élni akarás, és az ösztönök vezérelnek mindenkit.
- Menjünk, tisztítsuk meg a terepet. - szóltam oda Judy-nak, közben az ujjam a térképre tapasztottam, pontosan a dombra amit Mii-chan mutatott korábban. - Legyél nagyon óvatos, nem csak csapdák lehetnek hanem akár szörnyek is. - hívtam fel a lány figyelmét, habár biztos vagyok benne, hogy a történtek után ő is legalább kétszer olyan óvatos mint korábban volt.

felszerelések:

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kazuma Csüt. Nov. 21 2013, 23:48

Ha azt mondanám, hogy minden rendben van, akkor bizony hazudnék. Cseppet sincs ínyemre a helyzet, és a gondolataim is úgy csapongnak, mint a viharos tenger hullámai. Nehéz mindent kizárni és a feladatra összpontosítani de mindent megtettem, hogy a viharos gondolataimból a lehető legkevesebbet mutassam. Még ha csak Aiko lett volna a közelemben talán egyszerűbb lett volna. Azonban azt sehogy sem tudtam kizárni, hogy jelenleg is valószínűleg százak vagy talán ezrek figyelik minden rezdülésemet. Talán ez volt a legrosszabb az egészben. Valószínűleg sehol sem tűnhetek el a figyelő szemek kereszttüzéből.
Hallgattam a válaszait, ahogy egymás mellett haladtunk az előttünk magasodó fák felé. Kivételesen a beszéd segített kicsit… Segített a lényegre koncentrálni, hogy ne vesszek el a kavargó gondolataim között. Miután ismét csend telepedett közénk egy kis ideig nem válaszoltam. Magamban mérlegeltem a dolgokat és próbáltam valami rendszert kialakítani. Majd mikor úgy döntöttem, hogy eléggé átrágtam a hallottakat válaszoltam is neki.
– Még nem tudom mi lesz éjszaka… előbb jussunk el odáig. Nagy hiba volt hogy nem fejlesztetted magad. - hallgattam el kicsit. - Mindegy. A keresésedet tartsd bekapcsolva, hátha találunk valamit. Remélhetőleg nem csak a fegyverraktárban voltak felszerelések. - elhallgattam és megnyitottam a menümet. Csendben babráltam vele talán egy percig de közben is végig pontosan oda lépve, ahol már az árnyékom bejárta az előttünk elterülő vidéket. Legalább az aknáktól nem kell tartanunk egyelőre.
Azonban nemsokára úgy kaptam fel a fejem, mint akit mély álmából riasztottak fel. A menümet bezárva és a szétszórtságomat szidva pásztáztam a környékünket. Nem hagyhatom lankadni a figyelmemet.
– Állj! - torpantam meg hirtelen jobb karomat Aiko orra elé nyújtva. - Ott… - mutattam abba az irányba, ahova a tekintetem szegeződött. Nem volt kétséges. A távolban ketten haladtak észak felé. Ebből a távolságból lehetetlen volt megállapítani, hogy kik lehetnek azok. Messze voltak ugyan azonban aggasztó volt a haladásuk iránya. Gyorsan előszedtem a térképemet és megpróbáltam behatárolni a helyzetüket. Ránézésre a legjobb tippem szerint az úton haladhatnak. Ami azt jelenti, hogy valószínűleg ők is a tornyot vették célba. Más nincs arrafelé, amiért érdemes lenne azt az utat követni. Legalábbis az én térképem szerint.
– Gyerünk! Gyorsabbnak kell lennünk! - ragadtam meg Aiko kezét, a válaszát meg sem várva és szinte futva indultam meg miközben egy gondolattal az őrzőnket is gyorsabb haladásra ösztökéltem. Ha a kilátó környékén esetleg van használható felszerelés, akkor azt semmiképp sem szeretném átengedni nekik. Ha sikerül előbb odaérnünk és átnéznünk a helyet, akkor akár még csapdát is állíthatunk. Már ha lesz időnk ilyesmire…

//Képesség aktív: Kazu és Aiko előtt 8-10 méterre egy árnyék halad a csapdák idő előtti aktiválásáért. Smile //


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 26 2013, 21:46-kor.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Nov. 24 2013, 14:50

Olybá tűnik ennek a srácnak nagyobb volt a szeme, mint a szája. Alig érkeznénk meg Judyval, már veszi is a nyúlcipőt. A beszólására nem mondtam semmit. Junra és Mirire nézek, és megkérdezem tőlük.
- Jól vagytok? – kérdezem tőlük nyugodta hangon.
Szememből sugárzott a gyűlölet, de láthatták rajtam, hogy nem rájuk érzem ezt, hanem az előző fickóra. Jun hálálkodására, csak legyintek, hogy felesleges ezen rágódnia, majd szó nélkül odamentem Mirikához, mikor hivatott. Elkezdte vázolni a helyzetet, hogy mi lenne a legalkalmasabb. Nem szóltam egy szót sem, mert nekem mindegy, ha vigyázhatok rá… vagy legalábbis a HP pontjaira. Némán bólintok azért, ha várna tőlem választ, ám egy kósza figyelmetlenségnek hála nem vettem időben észre, hogy Miri a menüjében matat. Sajnos elkéstem, és eljutott a halottakat jelző részre.
- Megkértelek, hogy nézz rá. – mondtam a kelleténél kicsit nagyobb élellel, miután elindultunk, és hallótávon kívülre kerültünk Junéktól – Nem hagyhatjuk, hogy a legerősebb, és a legértékesebb tőlünk azon tőrje magát, hogy kik és miért haltak meg. Számomra te vagy a legfontosabb. Ne kérd azt, hogy gondoljak rájuk irgalommal, kedvességgel. Akik most itt vannak ezen a versenyen, azok az ellenségeim, mind csak te nem. Mindenkinek a halálát akarom! Alex, Peter, Kazuma nem számít! Csak a te életed érdekel! Nem érdekel, ha nem tetszik, amit mondok. De se a sajátom, se a mások élete nem számít már, csak a tiéd. Mint mondtam azért vagyok most itt, mert hálával tartozok neked egy új életért. Ha szembetalálkozunk egy ismerőssel, ugyanolyan irgalmatlanul bánok vele, mint egy ellenséggel. Hiába nincs sebzésem, ha találok petet, csak arra fogok koncentrálni, hogy te élj! – körbenézek, és ha már Junék már eltűntek teljesen a szem elől folytatom – Jun és Judy is meg fog halni. Te is tudod. Vagy ők… vagy te. Rajtad áll a döntés. Vagy kiállsz mellettem, és könyörtelen leszel, vagy jószívű és meg fogsz halni, amit én nem akarok. Az életem a te kezedbe van. Rajtad áll, hogy használod. Ha megkímélsz, valakit nem teszek én se másként. Ha valakire halált szabsz, ki melletted állok. Ha menekülni akarsz, hagyj hátra. Feltartom az ellent, amíg tudom, te meg menekülj addig, míg tudsz. És ne lépj bombára, mert az elől nem tudlak megmenteni!
Míg mi a Sasfészek felé indulok, egyáltalán nem gondolok, a Mezőség felé haladok Junékra. Csakis Mirire koncentrálok, és Hallgatózásommal a környéket pásztázom.


_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Vas. Nov. 24 2013, 15:29

Megkérném Aikot, Ravent és Bacchust, továbbá Kint és Judyt, hogy lehetőleg minél előbb írjanak, hogy tudjak nagy össznépit mesélni Wink

Junéktól és Kazuéktól várok majd még térképet is!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Noxy Vas. Nov. 24 2013, 17:38

Mikor én és Ayani visszatértünk, addigra a srác már nem volt olyan kemény Junnal, mint előtte. Vagy csak szeretett volna egy kicsit menősködni, vagy pedig nem mert már négy ember ellen kiállni. Nekem ez egyből fel is tűnt, mégis beszólt, hogy milyen szánalmasak vagyunk. Vártam, amíg hátat fordít, aztán élceskedően utánaszóltam. Bár visszafogottan szóltam, de úgy, hogy jól hallja.
- Érdekes, hogy mi vagyunk szánalmasak, mikor egy pici lánnyal ki mersz kezdeni, de négy nőnemű fő ellen már fenyegetőzni vagy támadni nem mersz. Nincs benned férfiasság, tehát nem vagy férfi, drágám.
Ez nem gúnyolódás volt, hanem tény. Csak a gyenge, gyáva alakok mernek kikezdeni a náluk kisebbekkel. El is ismertem magamban, hogy ez a beszólás erős és büszkeségromboló volt, mégis hatásos. Nincs más választása ennek a töketlennek, mint hogy másik áldozat után kell kutatnia vagy szerez magának maradék holmit a fegyverraktárból - már ha marad valamennyi odabent.
Mirika utasítása szerint a két céhtársam vadászni ment, én és Jun meg tábort verünk ott, ahol Mirika mutatta. Nem szóltam semmit, amit akartam volna, azt már Jun mondta utoljára Mirikának, mielőtt elmentek volna. Barátságosan biccentettem a két lánynak, aztán Junnal elindultunk a dombhoz, amihez mennünk kellett. Jun figyelmeztetése nem ért váratlanul, de azért nem tetszett nekem, hogy úgy beszélnek velem, mint akinek nincs tapasztalata az ilyesmihez.
- Ne félj, Jun, tudok magamra és rád is vigyázni. - kacsintottam barátságosan a kislánynak, aztán észlelésemre hagyatkozva lassú léptekkel megindultam a domb felé. Újonnan szerzett fegyvereim készenlétben. Nem árt az odafigyelés, mert még lehetnek itt csapdák és vadállatok. Ha már felvállalkoztam csapattársaim védelmére, akkor ez így is lesz. Hűséges vagyok, és ha már megígértem Junnak, hogy vigyázok rá, akkor úgy is lesz.
- Maradj mellettem, Jun. Együtt könnyebben átjutunk a táborhelyünkhöz. Nyugodtan megfoghatod a kezem, ha akarod.
Csak egy küldetésen találkoztunk Junnal, azóta nem igazán találkoztunk, és nem sokat beszélgettünk, ám mindig örülök egy új barátságnak. Legalább Jun nem egy típikus magamutogató mindenkire rámászó, hisztis, buta csitri, mint az eddigiek, akiket eddig megismertem.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Szophie Hétf. Nov. 25 2013, 21:15

A tölgyfa ölében látszólagos magányban ücsörgött. Karjaival átkulcsolta lábát, és előre-hátra ringatózott, miközben tekintete a smmibe meredt. Halkan, csendesen dúdolt, dúdolta az altatót, nem csak hogy megnyugtassa, hanem mert ezzel önnön ép elméjét is bizonyítja. Hisz egy bolond nem tud dúdolni! Nem szokott. De akkor miért nem ért semmit? Miért lett ilyen magas hirtelen? Vagy a tárgyak lettek kisebbek? És a haja? Mióta let ennyire nagyon hosszú? És kik ezek az árnyak? ...
Sötét gomolyagként vették körül elméje szülöttei. És a Nap elhomályosodni látszott, és a kék ég láva izzó forgatagává vált, a tűz összes árnyalataiban, és immár fekete bárányfelhők kúsztak rajta. A fák sem voltak többé fák, mind inkább szellemek magasba nyúló árnyainak tűntek, és az enyhe szellő dallama is mekínzott lelkek sikítása volt.
És megkondult a lélekharang.
Az elme porba hullt, a sötét parázsló örvényként kerítette be a tájat. És a lány mosolygott. Ez volt lelkének otthona, kinyílt ketrecének ajtaja.
És dúdolta véres dallamát, ringatva halállal körülölelt törékeny testét.
Hisz boldogság a szent keserűségben meglelt gyönyörű szabadság. Többé nimcs kiszolgáltatva a józan ész korlátainak. Ez minden bizonnyal jó. De miben lesz így más lét és élet? Talán csak a dallam változik.
Határozotan szól a nemrég még csendes ének, a szabadság himnusza.

És ajándékot küld a pokol ura, a véres napkorongból száll alá a kis dobozka. Ölébe hull az ajándék - talán köszöntik, mert végre újra itthon van, talán csak az ének szépségéért jutalmazták meg - kis fürt gyümölcs, római urak étke.  A sötét pillangók, melyek köszöntőjét szállították, tova reppentek, mielőtt megláthatta volna őket, így nem maradt más, csak sötétséggel körülfont isteni étek a pokolban. Az Ő poklában.

_________________
"Az éhezők viadala" - Page 5 0510"Az éhezők viadala" - Page 5 1110"Az éhezők viadala" - Page 5 0310
"Az éhezők viadala" - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aiko Kedd Nov. 26 2013, 15:50

Végeztem a képességeim felsorolásával, majd vártam Kazuma-sama reakcióját. Igaza volt, csak reménykedhetünk benne, hogy eljutunk, addig hogy megéljük az éjszakát, bár mellette elég nagy biztonságban érzem magam, a keresés jártasságom bekapcsoltam. De bizonyára ő is fél, legalábbis nagyon óvatos, végtére is senki sem akar meghalni, ahogy én sem, bár ölni annál inkább. Persze annyi ember lát minket, és valahogy nem vagyok biztos abban, hogy jól járunk, ha látják, ahogy mosollyal  az arcomon öldöklök, bár biztos van olyan ember is aki ezt élvezi, mint ahogy én is élvezném. Most kicsit meg is ingott a hitem, hiszen a játékirányítók sem azért küldtek minket, ide hogy dédelgessük egymást, talán nem kell visszafognom vérszomjamat… Gondolatmenetemet Kazuma-sama törte meg, majd keze mutatását követve láttam a közeledő játékosokat. Kissé idegesnek tűnt Kazuma-sama. Majd tanácsára begyorsítottunk, A cél az volt hogy még előttük a kilátóhoz érjünk, bizonyára értékes dolgok várhatnak ránk, bár a csapdáktól tartok kissé. Végül felvetődött bennem a kijutás gondolata.
- Mégis mihez kezdünk, ha kijutunk innen. Hiszen gyilkosok vagyunk, szerinted, azok után, ami ebben a játékban történt vissza lehet illeszkedni a társadalomba? Mármint…. Jobban meggondolva kettőnk közül te leszel az egyetlen, aki kijuthat innen, hiszen ha ketten maradunk, semmi kétség hogy végzel velem. P-persze nem bánom, vagyis ki az aki megakar halni? De ha valaki kijut, akkor legalább te juss ki, senki mást nem láttam úgy játszani ezt a játékot, mint téged, ha valakinek, akkor neked találták ki ezt a játékot.
Végül elég hosszúra sikeredett a mondandóm, bár magam sem tudom, hogy mit akartam mondani ezzel, bizonyára fáj neki gyilkolni, nem véletlen takarja azt a szép arcát. Tipikus férfi, egy pillanatra sem mutatná ki az érzéseit, de mégis annyira különbözik a többitől, valahogy más a felfogása.
- Kiakarsz egyáltalán jutni?
Kérdeztem nem sokkal később az előző megnyilvánulásomtól. Igen felvetődött bennem, hogy neki itt ez a hely tökéletes, de hogy szeretheti valaki ezt a világot, nem mindenkinek az a célja hogy kitörjön innen? Tettem fel magamnak a kérdést. Miközben az ő válaszát vártam.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Jun Kedd Nov. 26 2013, 17:52

Judy szavai kedvesek voltak, válaszul mosolyogtam felé, de nem sokáig tudtam fenntartani a látszatát, hogy minden a legnagyobb rendben van. Nehéz nem aggódni, úgy, hogy láttam majd féltucat embert meghalni egy szempillantás alatt, olyan embereket akikről tudom, hogy erősek. Ha ők ilyen könnyen meghaltak, nekem hogy lehetne esélyem a vadonban? Semmi tapasztalatom nincs az ilyen élettel kapcsolatban. Túlságosan kényelmes életet éltem, ahhoz, hogy tudhassam, ilyenkor mi a teendő, hova kellene menni, vagy éppenséggel mitől kell tartani. Nem ismerem a vadnövényeket sem, csak néhány virágfajtát. De kétlem, hogy egy szál rózsával jól lehetne lakni... Vadászni sem tudok, legalábbis olyan szinten ami még elfogadhatónak számítana. Egyedüli jártasságom ami ér valamit a főzésen kívül talán a horgászat, pechemre egy hely van ahol érnék is vele valamit, az is a térkép túlsó felén, és a méretéből ítélve, nem pontyok laknak benne... Nagy sóhajtás közepette, zártam be a térképem, majd megfogtam a lány kezét.
- Nem is tudom, hogy köszönhetném meg ezt a sok segítséget nektek. Vagyis, alig ismerjük egymást... de ti mégis rögtön befogadtatok. Ha valaha is a terhetekre leszek, nyugodtan hagyjatok hátra, rendben? - hadováltam össze vissza, már a végére magam sem tudtam mit beszélek. Miközben közeledtünk a jövőbeli táborhelyünkhöz, nem tudtam nem a többiekre gondolni. Lassan kikerestem, a két lányt a listából, és elkezdtem egy üzenetet írni. Ritkán foglalatoskodok ilyesmivel, nem igazán tudtam mit írjak. Először Mii-channak küldtem egyet.
Jun írta:Mii-chan ha bármi baj történik, vagy akár a legkissebb gyanúját is érzitek a veszélynek azonnal küldj egy üzenetet rendben?
Az üzenet elküldése után, egy kicsit vártam, összeszedtem a gondolataimat, hogy mit írjak az angyal lánynak.
Jun írta:Ha Mii-chan valami meggondolatlanságot csinálna, kérlek azonnal értesíts.
Kétszer is elolvastam az üzenetet mielőtt elküldtem Ayani-nak. Remélem, hogy tényleg nem tesz semmi olyat amit később megbánhat, vagy árthat magának. Nem ismerem eléggé, ahhoz, hogy tudjam mire képes, ha úrrá lesz rajta a félelem, vagy más fajta érzelem. De biztos neki is bőven voltak ismerősei, vagy vannak ide bezárva. Tényleg... vajon kintre is lehet üzenetet küldeni? Talán meg kellene próbálkoznom vele később.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Mirika Kedd Nov. 26 2013, 20:17

Amikor ott voltunk abban a csarnokban, mindannyian együtt, legyőzhetetlennek éreztem magam. Kész voltam felvenni a harcot bárkivel és bármivel, oroszlánként küzdeni a túlélésért, a kis csapatért, a barátságunkért. Most azonban... hirtelen eltűnt a lábaimból az erő, lépteim bizonytalanok voltak. Erősek voltak. Hinari, Esu, Ren... még Rita is, hogy a fene enné meg! Rádöbbentem, hogy egyáltalán nem számít, ki hová jutott eddig. Egy rossz lépés, és vége. Legyőzhetetlen a nagy francokat! Azt csinálnak velünk, amit akarnak... Ebben a pillanatban értettem meg azt, miért tűnt el kapásból Peter, vagy miért egyezett bele a dologba Hinari annyira kelletlenül. Most így, Ayanival az oldalamon... ha az a rossz lépés bekövetkezik, nem csak én halok meg, de ő is. El akartam szaladni, egyedül maradni, mégse tudtam megtenni. Persze, hogy nem. Hiszen féltem, rettegtem attól, hogy egyedül maradok. Ezért is voltam nagyon hálás a lányoknak, amiért nem széledtek szét. Cserébe... meg kell védenem őket. Muszáj! Ez volt az egyetlen mód arra, hogy köszönetet mondjak nekik.
- Ayani, én nem fogom megmondani, mit tegyél. Az rajtad áll. Ha meg akarsz védeni, tedd azt. Ha meg akarsz ölni, tedd azt. Azt sem fogom megmondani, kire miképpen gondolj. Egyvalamit azonban véss az eszedbe. Ha egy barátomra támadsz, azzal engem is elárulsz. Nem azért gyűjtöttelek magam köré titeket, hogy hátba szurkáljuk egymást, hanem azért, mert szükségem van rátok! Ezért fogok mindent megtenni azért, hogy mindannyian túléljük, Ayani. Nem csak én, hanem te is, Judy is, Jun is, de még Peter vagy Szophie is. Akik ezt a dolgot megszervezték, szórakozni akarnak. Pixeleket akarnak látni, drámát, kétségbeesést, széteső barátságokat. Nem adhatjuk ezt meg nekik! Senki sem kíváncsi az unalmas kis életünkre, pont ezért kell unalmasnak lennünk :3 - pillantottam rá a lányra. Egészen félelmetes volt, ahogy a szándékairól beszélt, de ha tényleg az én érdekeimet nézi, akkor muszáj, hogy hallgasson rám. Vagy ennyire elvakult lenne, hogy bármilyen eszközt bevetne azért, hogy én túléljem még akkor is, ha ezzel teljesen elveszti a bizalmam? Nem ismertem ezt az Ayanit és ettől kirázott a hideg.
Köszi az aggódást :3 Azért vagyunk csapat, hogy egymásra támaszkodjunk, nem fogunk hősködni. Ha bármi baj van, szólunk
- küldtem vissza az üzenetet Junnak, majd mélyet sóhajtottam. Annyira odaadó és kedves volt az a lány, miért kellett neki is idekerülnie? Anat miatt is vigyáznom kellett rá, vissza akartam neki vinni épségben. Őt is, és magamat is.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Rosalia Kedd Nov. 26 2013, 22:02

Aki bújt, aki nem, jövök! Aki írt, aki nem, én bizony mesélek Very Happy


Peter:
6 kék csiga mob támad rád és Gáspárra. Kék csiga statjai: É:12|F:1|E:2|K:3|GY:1|S:2|P:10|
Idomításhoz 4 vagy afölé kell dobnod.

Mirika és Ayani:
1 róka mob támad rátok. Értékei: É: 50|F:10|E:5|K:3|GY:10|S:1|P:0|
Idoításhoz Ayaninak 6-os dobás kell. (>.< x"D)

Bacchus:
Ahogy haladsz előre a hegyekben, nem kell sokáig fölöslegesen bóklásznod. A prédád önként kínálkozik fel neked. Vagy lehet, hogy üldözőből most te válsz prédává? Matheus egy sziklaperemen ücsörög, sőt még cigarettafüstjével is elárulja jelenlétét. Nem szándékozik bújkálni, egyenesen beléd fúrja a tekintetét. - Már vártalak... - És ilyenkor szokott érkezni a filmekben az ördögi vigyor, de ez Matheus esetében lehetetlen megnyilvánulás. Ő nem az a mosolygós mészáros típus, továbbra is hideg pillantásokat vet feléd, egyik lábát felházva tartja, míg másikat továbbra is kényelmesen lelógatja, miközben a sziklafalnak veti hátát. ELég lezser testtartás, nem éppen olyan, ami ugrásra kész. - Most még elengedlek. Ezúttal még van esélyed a túlélésre. Én a helyedben nem kockáztatnék egy 22. szintű harcos ellen. - Újabb mély slukk a cigarettából, feszült pillanatok a válaszod érkeztéig.

Szophie:
Gond nélkül haladhatsz tovább.

Jun és Judy:
Gond nélkül haladhattok tovább.

Kin:
Haladhatsz tovább és ne feledkezz meg a térkép küldéséről!

Saya és Raven:
Gond nélkül haladhattok tovább.

Kazu és Aiko:
Ahogy megkerülitek az erdős részt, a mezőn felfigyel rátok a távolból pár vaddisznó mob. Mivel nem zavarjátok meg őket, ezért nem rontanak rátok, azonban 2 vadkan neheztel rátok, amiért veszélyeztetitek a többieket, ezért üldözőbe vesznek benneteket.
Vaddisznók statjai: É:10|F:1|E:1|K:1|GY:1|S:1|P:0|
_____________________________________________________________________________________________________________________

Ha bármi után kutattok, legyen az csapda, felszerelés, élelem, vagy bármi, ami eszetekbe jut, akkor jártasságokkal együtt emeljétek ki // jelek között! Ugyanez vonatkozik a voks csomagra: ha igánylitek, felhasználnátok, akkor szintén jelezzétek kiemeléssel!

Továbbra se feledkezzetek meg a térképek küldéséről! A nagy térképen jelöljetek ezután, a kiindulóponttól élénk színű vonal vezessen az újabb X-el jelölt végpontig!

HATÁRIDŐ: December 1. Aki addig nem postol, azt eléri a vég Rolling Eyes


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 30 2013, 12:25-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Noxy Csüt. Nov. 28 2013, 08:46

Jun igencsak hálás volt, amiért segítünk rajta és törődünk vele. Ezt meghatónak, mégis zavart szavakkal sikerült kifejeznie. Elmosolyodtam rajta, és legyintettem egyet.
- Semmiség, Jun, mi már csak ilyenek vagyunk. Segítünk egymásnak és soha nem engedjük másnak, hogy bántsa barátainkat és szövetségeseinket.
Domb felé haladva semmi se állta utunkat, de ettől függetlenül akkor sem tettem el fegyveremet. Továbbra is együtt maradtunk, de azért tapintatból is megálltam, amíg Jun megírt egy-két üzenetet, majd elküldte.
- Mirikáéknak írtál? - kérdeztem érdeklődve.
Kaptam választ, nem kaptam választ, együtt indulunk tovább a kijelölt hely felé. Ha elértük a táborhelyünket, körülnézek a kis dombos területen, csapdák, mobok, ellenséges játékosok után kutatva, akik arra várnak, hogy megtámadjanak minket. Most sem láttam egyelőre semmit, még így sem éreztem úgy, hogy minden rendben lenne itt. A staff számára ez az egész egy játék, amit ők oly boldogan néznek szadista képükkel, nekünk viszont egy életveszélyes kihívás. Tőlem a többiekkel bármi történhet, de azt nem engedhetem, hogy a céhtársaim és barátaim a készítők perverziói miatt meghaljanak. Ha kudarc köszönne rám, akkor önkéntesen mondanék le az AV-ről, mert jogosan nem érdemelném ki azok után a tagságot. Igazi lelki és fizikai próba, mi?
- Figyelj, Jun - kezdtem mondani a tervemet. - Szedd elő a sátort és a többit, addig én körülnézek a domb körül. Látni fogsz innen, itt leszek szem előtt, de ha valami baj van, vagy látsz valami furcsát, vagy Mirikáékat látod visszatérni, akkor szólj. Rögtön visszajövök, és akkor együtt felállítjuk a sátrat és a tábortüzet, jó?
Ha Junnak van valami más ötlete, szívesen meghallgatom azt, és maradok. Ha nincs ellenvetése ezzel kapcsolatban, akkor lemegyek a domboldalon két kör felderítő útra. Öt méteres távolságra mentem, de még így is láthattam innen Junt és táborhelyünket. Ha valami baj történik, rögtön egymás segítségére tudunk sietni. Ám most csapdák, leselkedő veszély vagy elhagyatott tárgyak után kutattam. Mint a fegyverraktárnál, köveket dobáltam a talajhoz, hátha nincs ott csapda. Persze ezt észlelésemmel is észrevehetem, de jobban szeretek biztosra menni, hogy biztonságos-e számunkra ez a környék. Még Mirika is sokszor tévedhet.

/Csapdák, felszerelések, élelem és mobok után kutatok, bár az utóbbinak nem örülnék Very Happy/

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kazuma Csüt. Nov. 28 2013, 14:46

Gyorsan elértük a fákat de nem akartam keresztülvágni az erdőn. A nyílt mezőn haladva ugyan kell tennünk egy kisebb kerülőt, de nem jelent nagy hátrányt. Ráadásul az erdőben valószínűleg lassabban tudnánk tovább haladni így nem is volt kérdéses a választás.
A másik kettő időközben eltűnt a szemem elől és csak remélni tudtam hogy ők nem vettek észre minket, míg a fák takarásába nem értünk. Némán haladtam tovább a cél felé mikor Aiko megszólalt mögöttem. Nem lassítottam le de eléggé piszkálta a gondolataimat a mondandója. Vegyes érzéseket keltett bennem…
Szánalom? Hiszen igaza van. Csak azért rángatom magammal, hogy legyen egy feláldozható báb a közelemben, ha balul sülnek el a dolgok. Ha pedig ellenkezik, akkor egy pillanat alatt elintézhetem. Gyenge. Teljesen rám van utalva. Csak addig él, míg én azt akarom, vagy amíg a szerencséje kitart. Rosszul éreztem magam emiatt.
Düh. Igen. Dühös is voltam rá, amiért kimondta ezeket. Dühös voltam magamra, amiért képes vagyok törődni vele. Ha az ő életéért aggódom, akkor akár itt helyben végezhetek is magammal. Hiszen ha eljön a pillanat mikor döntenem kell, akkor egy ezredmásodpercig sem szabad haboznom. Kettőnk közül csak nekem van esélyem túlélni, és nem szeretném eljátszani ezt az esélyt. Ha nem én ölöm, meg akkor egy akna végez vele vagy valaki más. Nem úgy vettem észre, hogy túl sok barátja lenne.
Percekig rágódtam magamban és csak haladtam tovább talán kicsit keményebben hajtva mire végül döntésre jutottam. Meghal. Nem fogok neki magyarázkodni. Főleg nem úgy hogy százak figyelik minden lépésemet.
– Ne beszélj fölöslegesen. - mondtam előre szegezett tekintettel. - Se a hely sem az idő nem alkalmas rá…
Ezzel lezártnak tekintettem a témát. Hamarosan megláttam a fák között a távolban magasodó kilátót és egy kisebb facsoportot megkerülve egy csapat vaddisznót is észrevettem a mezőn legelészni. Ha nem láttam volna korábban a két másik játékost a mi célunk felé közeledni, akkor még valószínűleg meg is álltam volna, hogy levadásszak párat a húsukért, de nem mertem megkockáztatni, hogy közben megelőzzenek minket. Remélhetőleg az után is itt lesznek még, hogy ellenőriztük a kilátót. Némi távolságot tartva haladtam el mellettük de kettő így is utánunk fordult. Ugyan le tudnánk hagyni őket de, talán ennyi még belefér. Most hogy leszakadtak a csoporttól azt a kettőt már gyorsan el tudom intézni és talán még valami ehetőt is szerzünk belőlük. Elengedtem Aikot és a késemet előhúzva rontottam rá a két disznóra. Egyes szinten viszonylag könnyen elintézhetők, az én szintemen pedig már csukott szemekkel és hátrakötött, fél kézzel is olyan egyszerű, mint kiszámolni azt, hogy mennyi egy disznó meg még egy. Ellenőriztem, hogy sikerült-e húst szereznem a szétpixeleződő állatokból, majd ismét az eredeti irányt vettem fel. A kést nem tettem el és csak intettem Aikonak hogy ne maradjon le. Az utolsó szakaszt már gyorsan letudhatjuk.

//Vadászat jártasságomat használva próbálok húst szerezni a vaddisznókból. Az árnyék továbbra is Kazu és Aiko előtt halad a csapdák/bombák miatt.//
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Aiko Csüt. Nov. 28 2013, 19:50

A válasza lassan érkezett, bizonyára elgondolkodtattam. Utólag én is belegondoltam hogy mért is mondhattam ezt, talán így akartam meglágyítani a szívét, hogy ha arra kerül a sor ne tudjon megölni. Kicsit butaságnak hangzik, biztos sok emberrel végzett már, nem tudhatom hány barátját ölte meg. Természetes hogy velem is végezni fog bár igen csak furcsa a természetes szó ebben az esetben, hiszen gyilkolni nem egy természetes dolog, legalábbis a kinti világban nem volt az. Bűncselekmény, épp, mint kint, itt is annak tudnám behatárolni, nem véletlenül van piros indikátor a fejünk fölött, egy fajta jelzés a többieknek, hogy bűnösök vagyunk, akár szándékosan akár önvédelemből. A pirosak gyilkosok, akár egy akár húsz embert öltél meg, a piros az piros marad, amíg te nem mondod meg másnak ezt a bűvös számot, addig senki sem tudja, hogy melyik vagy, gyilkos, vagy áldozat. Persze mind áldozatok vagyunk, persze olvastam hasonló történetekről könyveket, de az ember nem gondolná, hogy a valóságban is megtörténhet ilyen, ez egy vicc, kész vicc az egész.
Persze Kazuma-sama nem volt hajlandó megosztani a véleményét velem. De az a maszk, az a maszk egyre félelmetesebb volt, mintha feloldana az összes bűnöd alól, amit a játék során elkövettél, amíg rajtad van, nem kell semmire sem válaszolnod, több vagy másoknál, az érzelmeid szikrája sem látszódik, igen talán mondhatni tökéletes fegyver és akár tökéletes pajzs lehet egy, az enyémhez hasonló kérdésre.
Időközben két disznó kezdett el minket üldözni, mire Kazuma-sama elengedte a kezem, hogy végezzen velük, majd intett hogy folytassuk az utunkat a torony felé, nem volt már sok hátra.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Nov. 29 2013, 19:44

Ahogy haladunk komoran szólok Mirikahoz. Becsületére váljon végighallgatott, ha zavart is, és nem vágott közbe, bár úgyis folytattam volna. Tisztázni akartam neki hogyan is állnak itt a dolgok. Természetesen ez neki nem tetszett, és el is mondta miért. Megcsóváltam fejemet, majd a megállok, és a szemébe nézek.
- Mirika. Idefigyelj. Megmondtam neked, hogy akiket te életben akarsz hagyni nem, bántom. Ám ha kezet emelnek, rád nem fogom szó nélkül hagyni ezt, és akár puszta kézzel is 1-esével fogom levenni az életét ha, kell az életem árán. Most nevezz örültnek, de határozásomat betonból öntöttem, és vassal tettem még szilárdabbá. Mint a tűzben edzett kard. Nem fogok megtörni. Ha neked támadnak, akkor nem kegyelmezek. Viszont figyelj előre. Társaságunk akadt.
Egy róka lépkedett felénk. Nyugodtan nézek farkasszemet vele, és pálcámat felé emelve támadó állást veszek fel, ám előbb leguggolok, és kezemet előrenyújtom. Próbálok kedvesen közelíteni, majd Mirinek szólok, hogy a mob ne hallja. Tudom, hogy csak program, de értelmesek.
- Ha nem szelídül meg öld meg! Nem kockáztathatunk életvesztést. majd később talán még jön másik.
Szépen lassan közeledek, és amennyiben nincsen támadó szándéka a fejére helyezem a kezemet, és megsimogatom.

Amennyiben indikátora narancsul:
Bólintok, majd elnevezem új petemet.
- Üdv barátom. Legyen a neved Hírnök. Megkérlek, haladj előttünk.
Majd útnak indítom a petet.

Amennyiben nem sikerül szelídíteni:
Sajnos kevés Irányításom nem volt elég a szelídítéshez. kinézem Miriből, hogy akadékoskodik, és ugyanúgy nem támadja meg, csak hogy legyen petünk. Ebben az esetben magamra vonom a figyelmét, hogy engem sebezzen ne Mirit. Azonban ha sikerült Mirinek leterítenie, Vadászat segítségével kinyerni belőle a húst, vagy ha ez Mirinek jobban sikerül, akkor őrá hagyom.

Mindenképpen:
Hallgatózással a környéket pásztázom. Nem örülök, hogy idekerültünk, de alkalmazkodok. Keresésemmel további élelmet próbálok kutatni, mely ehetőnek mondható. ha találok, élelmet elrakom későbbre, még ha előreláthatóan főzésre szorulna, hisz van Főzés jártasságom. Mirire pillantok, és ha azt látom, hogy a Mezőség felé pillant, megkérdezem.
- Szeretnél visszamenni Junékhoz? – kérdezem most már kicsit melegebb hangon.

cuccaim:

Szerkesztés:
// Hallgatózással a környéket pásztázom, Kereséssel, Vadászattal élelmet kutatok //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 30 2013, 14:46-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 29 2013, 19:44

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
"Az éhezők viadala" - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 30 2013, 12:14

Nem akartam komikussá tenni a jelenetet, egy ilyen viadalhoz nem illett az, de nem lepődtem meg a következő történésen, miszerint egy újabb útonálló csoport került elém, vagy inkább elénk, hisz már nem voltam egyedül. Azok megjelenése nem ért váratlanul minket. Mondanám, hogy a semmiből jelentek meg, de egyszerű csigák voltak, még azt is lassan csinálták volna. Nem akartam lenézni őket, ért már elég dolog ahhoz, hogy ne tegyek így, de a sebességük igencsak veszélytelen volt ránk nézve.
Legszívesebben sétálva mellettük hagytam volna magukra őket, azonban most lehetőséget is kaptunk arra, hogy a kétszemélyes hadseregünk összébb csiszolódjon. Nem kellett feltétlen barátságra gondolni, mondhatni mindkettőnket a túlélés vezérelt, hogy együtt legyünk, de nem ártott talán valamelyest megismernünk a másikat. Leginkább nekem őt. Mire képes, hogy mozog, mekkorák a határai stb. Persze a sétánk közben figyeltem őt, meg a társait, miként ellenük harcoltam, de ezt nem véltem elégnek, tudnom kellett róla többet.
A harc kezdetét vette. Csapatmunkát szerettem volna, így követtem a koboldot. Túlzás lett volna azt mondani, hogy úgy mozogtam, mint ő. Nem voltam egy nagy tudású harcos, hogy erre így képes legyek, de próbáltam felvenni az ő ritmusát. Szerencsére az ellenfeleink majd mozdulatlansága nem okozott különösebb problémát. Így először ő csapott, majd én, hogy semmivé váljanak mellettünk.
Egy… kettő… három… négy… öt… Számoltam némán magamban, hogy ne felejtsem, egynek még maradnia kellett, azonban Gáspár megállt előttem, nem támadta őt. Déja Vu. Egyszer már mintha megtörtént volna e jelenet, akkor csupán csak más volt a felállás. Talán Gáspár felismerte magát a csigában, hogy utolsóként maradt a társai közül. A csiga, mint a kocsonya, úgy remegett. A társam kérdően nézett fel rám és látva ezt egyszerűen csak a vállam vontam.
- A te felelősséged. – arcára halvány boldogság ült ki, majd nyújtatta a kezét a égkék színű csigának. Valamelyest fakóbb volt a társaitól, még tetszett is a színe.


// Amennyiben nem sikerül az idomítás, úgy új posztban máris tovább írom.//

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

"Az éhezők viadala" - Page 5 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

"Az éhezők viadala" - Page 5 Empty Re: "Az éhezők viadala"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.