Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Hanami

2 posters

Go down

Rita Hanami Empty Rita Hanami

Témanyitás by Rita Hanami Hétf. Aug. 20 2012, 21:28

Név: Rita Hanami
Kor: 18
Nem: Nő
Kaszt: Kardforgató
Kinézet: Hosszú fekete haja van és sötét kék szemi. Leginkább a vékony blúzokat és a szoknyákat szereti viselni mert abban szabadabban tud mozogni. Körülbelül 165cm magas és 57kg. Aránylag karcsú testalkata van viszont ehhez képest elég erős is (mármint lány létére).
Jellem: Meglehetősen kimért, magabiztos és szigorú jellemmel rendelkezik. Szereti a rendet és a fegyelmet gyakran azon kapja magát, hogy anyáskodik mások felett persze ez nem azt jelenti, hogy nem jön ki jól másokkal csupán mindig oda figyel a társaira és ha hülyeséget csinálnak közbelép. Igyekszik erősnek mutatni magát, nem szereti, ha valaki gyengének vagy sírni lássa (még akkor sem ha ez elég ritka). Feltett szándéka, hogy mindenben a legjobb legyen ezért igyekszik mindig a maximumot nyújtani és sokszor ez miatt úgy tűnhet, hogy mindig a figyelem középpontjában akar lenni. Nagyon szereti az édességeket, különösen a tortákat de mivel könnyen elhízik nagy dilemmát tud okozni neki az evés főleg, úgy hogy nagyon érzékeny a súlyára (annak ellenére, hogy karcsú, szép teste van) és gyakran hiszi azt, hogy a testét kritizálják olyankor pedig robban.

képesség:
-Blade Crush:Egy lentről indított erős csapás ami jó eséllyel hátralöki az ellenfelet ezzel pár pillanatra védtelenné teszi azt vagy, gyengébb ellenfelek esetében fellökheti őket esetleg kiüti a fegyvert a kezéből.

Előtörténet:
Okinaván születtem pontosan tizennyolc évvel ezelőtt egy viszonylag átlagosnak mondható családban. Édesanyám a helyi korházban nővérként dolgozott még édesapám kardkészítő mester volt és talán innen is ered a kardok iránti vonzalmam igaz sohasem próbálta rám erőltetni én mégis betegesen vonzódtam ezekhez a nemes fegyverekhez. Hét évesen kezdtem el komolyabban érdeklődni a kardok iránt és ezen a születésnapon is kaptam meg az első ilyen fegyverem, amit apu készített nekem. Igaz ez még csak fából volt és igencsak gyerekeknek volt méretezve mégis ez a legkedvesebb számomra minden eddig megszerzett darab közül. Igen, gyűjtöm őket és sokak szerint ez már beteges dolog de sosem hagytam, hogy mások véleménye befolyásoljon. A gyűjteményem mostanra 48 darabkülönböző féle és fajta kardot számlám a tradicionális japán kardokon át egészen a lovagok által használt kétkezes pallosokig bezárólag. Ez a hobbi mára olyan méreteket öltött, hogy egy külön szoba van ezeknek fenntartva. A hóbortom nem csak a gyűjtésből állt, hanem ezeknek a csodás tárgyak forgatását is magába foglalta, amit tíz évesen kezdtem el gyakorolni és az óta is aktívan űzőm. Általános iskolás voltam mikor beléptem a suli kendo klubjába ahol egy év alatt sikerült a klub kapitányává elő lépnem. Lány létemre messze a legjobb kendos voltam és ez a legtöbb fiúnak csípte is a szemét. Aztán ez az állapot hamar megszűnt, amikor felkerültem a középiskolába és sajnos rá kellet döbbenem, hogy vannak olyan korlátok amiket egy nő nem képes átlépni így a fiúk akiket egykor könnyedén legyőztem egyre nagyobb kihívást jelentettek. Még ők erősödtek én egyre inkább kezdtem nővé válni, mint külsőleg, és mint belsőleg és ez alaposan lerontotta a teljesítményemet. Egyre keményebben próbáltam gyakorolni de az iskolai tevékenységek és az otthoni problémák ezt egyre csak nehezítették és egyre jobban tartottam attól, hogy fel kell adnom ezt a sportot és így érkeztem el arra a napra amikor először beléptem ebbe a virtuális világba… vagyis nem hiszen ez már koránt sem játék. Bár én sosem voltam nagy játék rajongó sőt, egyenesen elítéltem másokat akik ilyenekkel szórakoztak mégis elkerülhetetlen volt, hogy ne haljak a sword art onlineról amit elsősorban az öcsémnek köszönhettem aki megszállottja volt az online játékoknak. Némi könyörgéssel és sírással sikerült kierőszakolni egy Nerve Gear nevű konzolt ami pár héten belül meg is jött viszont pechjére ő épp a nagyinál nyaralt akkor így nem vethette magát bele a játékba. Aznap szakadt az eső és egyedül voltam mikor átvettem a csomagot. Amikor letettem az asztalra roppant kíváncsi lettem mit is rejthet a doboz és őszintén szólva kissé az is furdalta az oldalam, hogy mit is esznek ebben annyira az emberek, hiszen még a kendo edzés is elmaradt ez miatt mert sokan ki akarták próbálni a játékot a klubból így gondoltam meg lesem magamnak és másnap jól leszidok mindenkit, hogy ilyen ostobaságokra pazarolják az idejüket edzés helyett. Még mos se tudom eldönteni, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el ezzel vagy épp ellenkezőleg. Amikor az a csuklyás férfi elmondta, hogy nem tudunk kilépni a játékból és akár meg is halhatunk először megijedtem… vagyis inkább bosszantott, hogy egy ostoba játék tart fogva de hamar rájöttem, hogy ez már nem egy buta játék amivel az emberek elpazarolják az életüket hanem pont az ellentétje. Egy új életet kaptunk ezzel és új lehetőséget. Eldöntöttem, hogy ezúttal nem hagyom, hogy a nemiség az utamba álljon és a legjobb kardforgatóvá fogok válni és az elsők között fogok kikerülni ebből a világból.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Rita Hanami Empty Re: Rita Hanami

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 21 2012, 03:25

Szia!

Zombiként tápászkodtam ki az ágyból. Először Asunának szerettem volna adni az előtöri leellenőrzésének a feladatát, de már nagyon csípte az éjjel a szememet (nem, nem a szúnyogok), így nem bírtam ki, hogy ne ellenőrizzem le. Az éjjeli akcióm azonban jobbnak bizonyult, mint amire számítottam, hiszen egy szép előtörténetet olvashattam, így Elfogadom.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.