Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Cardinal Hétf. Május 06 2013, 17:58

Rita Hanami
Élet: 45 HP
Fegyverkezelés: 16
Erő: 26
Kitartás: 5
Gyorsaság: 32
Speciális képesség: 13
Páncél: 12
Egyéb: 2x Mini Potion, 1x Univerzális Méreg Potion

Hinari
Élet: 75 HP
Fegyverkezelés: 15
Erő: 10
Kitartás: 7
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 15
Páncél: 13
Egyéb: 2x Kis Potion, 2x Mini Potion, 1x Halvány Erősítő Kristály

Rita Hanami sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 4-et vagy nagyobbat kell dobnia.
Hinari sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához 2-t vagy nagyobbat kell dobnia.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Rita Hanami
Hinari
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 13:05

Egy újabb nagyszabású torna vette kezdetét, talán az eddigi legnagyobb. Hatalmas nézőközönség, nagy számú kihívó, előbb is megrendezhették volna. Rengeteg ismerős név jelent meg a kijelzőkön és sok olyan akiről még nem halottam. Ranmaru, Anatole, Mirika, Kotarou, Ren. Velük mindenképp meg akartam küzdeni. Először a Stella kategória sorsolása jelent meg amit… Ilyen az én formám… rögtön egy céhtárssal kell megküzdenem méghozzá Hinarival. Vegyes szájízzel fogadtam a sorsolást, hisz Hinarival is szerettem volna harcolni, főként azután, hogy megverte Kotát a kard forgatok viadalán. Másrészről pedig örültem volna ha a céhtagok legalább az első mérkőzésen túl jutnak. Hamarosan megjelent a Nova sorsolása. Hmmm…. Elég sok a csoportomban a állatidomár.. és… nocsak… Ren! Néhány perc múlva el is kezdődtek az első mérkőzések mind Novában, mind pedig Stellában. Egy darabig néztem a mérkőzéseket de most már nekem is mennem kellet. Elsétáltam a számunkra elkészített arénába majd szembe álltam az ellenfelemmel. Hirtelen nem tudtam mit is mondhatnák neki. Kívánjak sok sikert? Inzultáljam, hogy megzavarjam a koncentrációját? Néhány másodperc csend után végül halkan nevetni kezdtem.
-Legalább egy céhtag már biztosan ott lesz a következő fordulóba! – Mosolygok rá a lányra. – Győzzön a jobbik! – Igen, ez a legkorrektebb, amit kívánhatok neki. Kivonom a kardom és felkészülök a támadásra. Gyorsan véget akarok vetni, nem szeretném elhúzni a harcot ezért rögtön minden erőmet bevetem ellene amint a párbaj elkezdődik.
- Nirgal! – Kiáltok fel amint kong megszólal és a hatalmas tigris már meg is jelent a hátam mögött átugorva felettem pedig ráront Hinarira én pedig követem őt.

Élet: 45
Páncél : 12

/Egyet támadok és használom a speciális képességem támadó részét (26 a normál támadás sebzése és 26 a képességé)/


_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 13:05

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 14:24


Végre eljött az idő, hogy élesben, nagyközönség előtt is kipróbáljam, mire vagyok képes Aincrad frontharcosai ellen. Persze a realitásérzékem azért működött, pontosan tudtam, hogy sok esélyem nincsen, mégis, meg kellett próbálni. Ha másért nem is, hát az éles szituációkért, amik során tesztelni tudtam magam és a katanám erejét illetve összetartását.
A sorsolásnak viszont nem örültem.
Szerencsétlenül jött ki, hogy pont egy céhtárs ellen kellett mérkőznöm már az első körben, nem mintha reménykedhettem volna másodikban, de amíg nem hirdetik ki a győztest, bármi előfordulhat. Rámosolyogtam Ritára és megvontam a vállam, hangtalanul formálva a szavakat: hát ez van.
- Jah, igaz – nevettem fel én is, kicsit tompítva a kialakulni készülő feszültséget – Sok sikert! – kacsintottam rá, mielőtt megszólalt volna a meccs kezdetét jelző hang.

Mást nem is vártam egy JL-es frontharcostól, rögtön belevágott a párbajba, de még hogy! Azt hiszem körülnézni se volt időm, máris megindult, ráadásul egy hatalmas méretű tigrist is megidézve, ami nem tűnt túl békésnek.
- Támadni fognak mindketten! – figyelmeztetett a kezemben lévő Katana, ám hiába tette, nem voltak elég jók a reflexeim, hogy a sebességemről már ne is beszéljünk. Amíg az egyikükre koncentráltam, a másikuk vitt be sebzést, így akaratlanul is feléje néztem, elszenvedve a második támadási hullámot is. Az egészben az volt a legjobb, hogy a nagymacska egykettőre eltűnt, és egy ideig nem is számítottam rá, hogy elő fog bukkanni.
- Most, amíg közel van! – kaptam meg az újabb tanácsot, ám erre – kivételesen – magam is rájöttem, így, kihasználva a lendületet, megpróbáltam megvágni céhtársamat, majd rápillantva az életpontjaim állására, hiába szerettem volna az erőmet növelni, kénytelen voltam az életet előnyben részesíteni.
Árnyék! – mondtam ki gondolatban, kissé el is húzva a szám, reménykedve benne, hogy mind a képesség, mind pedig a támadás sikeres lesz.


Élet: 75/36, aktív képességnél 150/111

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 14:24

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 15:08

Nirgal kíméletlenül lesújt Hinarira amit még én is tetézek, az élete pedig a sárga zónába esik. Hinari ellencsapásba lendülne ekkor viszont hátralépek és kardomat felemelve kivédem a felém irányuló csapást. Hinari életbonjaira nézek, pár csapás és ez a párbaj az enyém ekkor azonban hirtelen elkelzd visszatöltődni, sőt nem csak töltődni, nőni?
-Ez meg? – Kérdően nézek a lányra. Azt hittem ez majd egy gyors menet lesz de ha még párszor beveti ezt a trükköt akkor bajban leszek. Bamba arckifejezésem végül egy elégedett mosolyra húzódik. Nem is tudom miből gondoltam, hogy ez könnyű lesz hisz mind a ketten Aincrad elsőszámú céhébe tartozunk. De persze ettől még nem fogom vissza magam és már lendítettem is a kardom a következő csapásra.


_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 15:08

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 15:40


Naná hogy pont akkor nem sikerül semmi sem, amikor nagyon kéne. Bár, azt meg kell hagyni, hogy legalább a képességem működött, ami kicsit elhúzza a meccset, ám megemelt sebzés híján még így sem tudom, mennyire fogok menni ellene. Főleg, hogy ő megint eltalált, újfent levágva egy jó nagyot a megmaradt pontjaimból.
A lány kérdésére csak elmosolyodok, koncentrációm viszont egy cseppet sem csökken. Ha előbb nem voltam képes megsebezni, hát majd most! Tudvalevő, hogy attól még, hogy valami nem sikerül, másodjára még bejöhet, és elhatározásomat a harci kedv és az önbizalom megléte csak fokozta. Ahogy megindultam, érezni véltem a kard támogatását, és bár szólni most nem szólt semmit, egy megmagyarázhatatlan erő mégis azt súgta, hogy örül a gondolataimnak.

Támadtam, ezúttal egy szúrást intézve felé, majd, akár bejött, akár nem, hátraugrottam egy picit, mélyen beszívtam a levegőt, majd elkiáltottam magam:
- Summoning Earth Dragon!
Amennyiben mindent jól csináltam, erősen markoltam a meg-megremegő fegyvert, amiből egy élénkbarna színű, tekeredő sárkányforma „bújt elő” (valahogy így), egyenesen Ritát célozva meg a harapásával. Én eközben összeszorított foggal álltam ellen a kard hátrataszító erejének, emlékezve a gyakorlatokra, amit ennek kivédése érdekében alakítottunk ki.


Élet: 150/85; sikeres támadás esetén -10Hp, sikeres képességhasználatkor pedig -1hp és az erődre tett pontok negyedét elveszted (ami itt a 0,5-re végződésnél lévő felfele kerekítés miatt 7).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 15:40

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 18:14

Újból eltaláltam a szőke lányt viszont most ő is sokkal ügyesebb volt és sikerült átszúrnia a mellkasom.... a való életben már halott lettem volna. A lány hátra ugrik én pedig már támadtam is volna ha nem szól közbe egy fura sárkány ami beleharapott a vállamba, sok életet nem vett el viszont egy kis ikon jelezte, hogy nincs minden rendben. Nem nagyon foglalkozom ezzel és egy vízszintes vágással kínálom meg a lányt majd aktiválom a másik képességem.

Ha sikerül és a képesség hatása alá kerül újból rátámadok és csak ekkor tűnik fel, hogy a sebzésem nem annyi mint amennyinek lennie kellene.
- Tele vagy meglepetésekkel! - Bókolok neki miközben hátra fele araszolgatok. - Persze mit is várhatok attól aki egyszer már megmutatta, hogy egy viadalon, hogy a szint nem számít semmit!

HP: 45
páncél: 1
/Ha a képességem sikerül akkor így egy kör kimarad és újból támadhatok ha nem akkor a második bekezdés semmisé válik. /
/Véletlen kihagytam a második dobást de mindegy mert úgyse jött össze a képesség XD/


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 08 2013, 18:15-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 18:14

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 22:04


A sárkány szinte tündökölt a napfényben, ám a harapással szinte egyszerre vált semmivé, pixelesőt hagyva maga után. Fáradt voltam, ám még bírtam pár kört, s motivációm a sikeres képességhasználat után vagy kétszeresére nőtt. Tudtam, innentől kevesebbet fog tudni sebezni, ám még így sem elhanyagolható az ereje.
Lépett és vágott, én hátráltam és ahogy a kardom – a gyorsabb mozgás és ezáltal az elkerülés esélye növelésének érdekében – engedtem volna lejjebb, az ellenállt, sőt, még rám is kiáltott:
- Emelj keresztben a tested elé! – és én tettem, amit mondott. Az elmúlt küzdelmeim során már rég kitapasztaltam, hogy nincs idő a visszakérdezésre, így a józan ész határain belül s bizonyos mértékben rábíztam magam a Katanára. Nem teljesen, de nagyrészt. És, ahogy most is, általában be szokott jönni, amit tanácsol, persze csak akkor, ha megvan hozzá az én ügyességem is.
Huh, köszi! – mondtam ki gondolatban, miközben Rita vízszintes vágása lecsúszott a fémről. Sok időt azonban nem vesztegethettem, most kellett ellentámadást indítani, amíg a kardja lefelé siklik.

Léptem egyet előre, így egészen közel kerülve hozzá, majd egy harántirányú vágással próbálkoztam a testét célozva: ha esetleg hátralép, még mindig eltalálhatom a karját, így tovább növelve túlélési esélyeimet. Reméltem, hogy a következő támadásom már az életéből is visz le, nemcsak a páncéljából…


Élet: 150/85; sikeres támadás esetén -10Hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 22:04

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 22:42

A lány ügyesen hárítja a támadásom sőt, még egy ellencsapást is kezdeményez amire nem volt elég időm reagálni és belemar az életerő pontjaimba. Hátraugrok két lépést és védekező állást veszek fel. Nincs mese pihennem kell.
- Ez kezd izgalmassá válni! - Vigyorodom el megint és előhúzom a másik kardom is. - Megérdemelten jutsz tovább ha nyersz, na persze az nem lesz olyan egyszerű. - Támadó pozíciót veszek fel és várom ő mit fog most lépni, Még mindig arra hajtok, hogy minél hamarabb eldőljön ez a párbaj az életem elég kevéske ezért nem húzhatom sokáig a harcokat.
Hp: 34
páncél: 0

_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Szer. Május 08 2013, 23:11


El sem tudtam hinni, hogy sikerült újra megsebeznem. Már másodszor a harcunk során, de reméljük, hogy nem utoljára! Mindenesetre neki most úgy tűnik pihennie kell, én is a kitartásom vége felé jártam, de még bírtam tartani magam. Legalább egy támadás erejéig, és hiába gondolja, hogy a hátrálással előnyhöz juthat, ha minden csepp energiámat felemésztem, akkor is utána megyek!
Persze gondolni könnyebb volt, mint meg is tenni, ám a Katana szótlan biztatása, és a belőle áradó erő felgyorsította lépteim. Ekkor elővett egy második kardot is, s én egy pillanatra meg is torpantam, s tanácstalanul néztem a fegyvert.
- Mire vársz, mindegy mennyi kard van nála, nem tud támadni, használd ki!
Ez igaz. Nem is értettem, mi késztethetett megállásra, talán az eleddig ismeretlen tárgy látványa, vagy a tudat, hogy egy újabb meglepetéssel volt dolgom? Annyi viszont bizonyos, hogy amit a kard mondott, az jogos és logikus is. Így nem teketóriáztam tovább, feléje szúrtam, jól kinyújtva a karom, hogy minél kevesebb lépést kelljen megtennem pluszban, ezt követően pedig hátraléptem én is. A válasz csak ezután következett:
- Köszi szépen – próbáltam vigyorogni, ám a kimerültségtől inkább valami bizarr próbálkozásnak lehetett felfogni a dolgot, így nem erőltettem – Jó kis párbaj ez, méltó a JL-hez – kacsintottam rá, s már készültem is fel a következő támadásának fogadására.


Élet: 150/85; sikeres támadás esetén -10Hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 23:11

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Szer. Május 08 2013, 23:27

Nem volt erőm ahhoz, hogy félre ugorjak így Hinari megint csak belém sebzett majd most ő volt az aki hátra ugrott. Láthatóan kimerült a harctól és ez nekem kedvezett. Kifújtam magam így rajtam volt a sor a támadáson. Egy kis ikon jelezte, hogy a képességem ismét betöltött de most még fölösleges volt őt használnom hisz úgy sem tud támadni. Pillantásom egy pár másodpercre az életerő csíkomra ugrottak majd vissza Hinarira. Három csapás. Ennyi kell, hogy a lány elintézzen engem és körülbelül nekem is ennyit kell bevinnem hacsak nem villantok valamit már pedig tervem az volt. De azt későbbre hagytam. Most viszont megtámadtam Hinarit, a bal kezemben lévő kardal jobbról indítok egy elterelő csapást míg a jobb kezemben lévővel lentről mérek rá támadás remélve, hogy ez kellően megzavarja.
Élet:24
páncél: 0

_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 23:27

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 09 2013, 10:36


Ez a harc kezdett vészesen elhúzódni, s ahogy a kimerültségtől való zihálás közben az életcsíkomra pillantottam, megint elhúztam a szám. Igyekeztem megszámolni az eddig lejátszott körök, támadások számát, s kicsit meg is ijedtem: túl kevés volt az idő, a sebzésem meg még annál is kevesebb.

Eközben a lány is megindult, kipihenten rohamozott a kezében lévő két karddal, s én azt se tudtam, hogyan védekezzek ellene. Fáradt is voltam, lábaim is remegtek, de igyekeztem maximálisan odafigyelni az elkövetkezendő percekre, hiszen tisztában voltam vele, hogy sok múlhat a támadásokon, több, mint eddig. Tanácstalanságomat és a mögötte húzódó elhatározást a Katana is megérezte, s nem is késlekedett megoldást nyújtani a felmerülő problémáimra.
- A jobb oldalit figyeld, az az erősebb – hangzott, ahogy Rita felé mozdultam. Hát persze. Hiszen a bal oldalit csak az előbb vette elő, és mivel eddig is teljes erőbedobással küzdött, nyilvánvalónak tűnt, hogy a több sebzést okozó karddal fog kezdeni. Már csak azt nem értettem, eddig miért nem használta a másikat is, ám ez számomra mindenképpen pozitív, lévén sikerült elérnem, hogy tényleg bevessen mindent, amije van. Abban természetesen egy pillanatig sem kételkedtem, hogy bőven van még taktikai lépése ellenem, jópár meglepetést tartogathat még. Nekem csak annyi a dolgom, hogy ezekből lehetőleg minél többet kivédjek.
A fémek csilingelve csattantak egymásnak, és én megkönnyebbülve vettem tudomásul, hogy nem szenvedtem el sebzést. Szinte hihetetlen volt, hogy ezt is kivédtem, ám támadni továbbra sem volt erőm, így csak bízhattam abban, hogy valamilyen csoda folytán nem akkor fog eltalálni, amikor a legkevésbé sem kéne.


Élet: 150/85

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 10:25

Hinarinak pihennie kellet, nyilván túlhajszolta magát én pedig ezt kihasználva igyekeztem őt támadni de sikeresen kivédte a csapásaim ami kezdett egyre idegesítőbbé válni. Ezek szerint annyira mégsem volt fáradt, hogy beengedjen pár találatot. Az életem lassan már a piros zóna szélét kezdte el karcolni de még szerencsére bírtam pár csapást. Véget kell vetnem a párbajnak. Nirgal ezúttal a lány háta mögött jelent meg még én közben elölről támadtam neki. Reméltem, hogy ezt így már nem lesz képes kivédeni és igen komoly sérülést okozhatok neki.

Élet:24
páncél: 0

/ha minden sikerül akkor összesen 38 sebzést viszek be!/


A hozzászólást Rita Hanami összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 10 2013, 11:30-kor.

_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 10:25

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Május 10 2013, 12:17


A harc az idő múlásával kezdett igen komollyá válni. Éreztem a feszültséget, ahogy a tomboló közönség egyre csak biztatott, mindkettőnket, kiáltozásuk ütemes morajjá sűrűsödött fejemben, miközben hátraléptem. Kezdtem kipihenni magam, lélekben már készültem is volna a következő lépésemre, ám előtte még Rita támadott. Mélyen beszívtam a levegőt, és csupán a szemem sarkából láttam, amint az óriási tigris újra megjelenik, ezúttal a hátam mögöttről. Lopva rápillantottam az életcsíkomra, s összeszorítottam a fogaim: nem tudtam eldönteni hirtelen, mi lenne a jobb, ha eltalálna, vagy ha nem. Vészesen fogyott az idő.
Egyszerre mozdultak, s én, talán reflexből is, de a tigrisre összepontosítottam inkább, elugorva a harapása elől, ám így pont belefutva a lány kardjába. Nem volt jó látni, ahogyan halad lefelé az életcsíkom, ráadásul pont most, ám sajnos keveset tehettem ellene. El is fordítottam tekintetem a bal fölső sarokról, a lány szemébe néztem, s elmosolyodtam. A következő körben el is dőlhet a párbaj, amennyiben elég ügyes hozzá, ám ezt az információt egyelőre nem adtam tudtára. Fogást váltottam a Katanán, és őt támadtam, maximális koncentrációval, majd éberen figyeltem, hogy sikerült-e megsebeznem.

Amint befejeztem a támadást, megtörtént, amire számítottam. Az Element Absorb hatása elmúlt. Még soha nem történt ilyen, még egyszer sem volt szükségem rá hat körön keresztül, így csak reménykedni tudtam benne, hogy igaz a feltevésem, miszerint maga a képesség nem ölhet meg. Még sose próbáltam élesben. Még sosem fogyott el az eredeti életem, még sosem támaszkodtam egyedül a bónuszpontokra. Becsuktam szemeim, és vártam valamire, a már egyszer megtapasztalt „You are dead” feliratra, vagy a gongra, ami megakadályozza halálom, ám semmi sem történt. Óvatosan kémleltem körbe, és tátott szájjal vettem tudomásul, hogy életben vagyok, és a meccs sem ért véget. Maradt 1 életem. Összesen 1, de ennyi éppen elég volt a túléléshez.
Nem pazarolhattam az időt, Rita előző támadásából jól tudtam, hogy mennyit sebez rajtam, így amíg még nem ért el hozzám sem ő, sem az érdekes módon a harctéren maradt állatkája, addig kellett cselekednem. Előhalásztam egy Kis Potiont, és megittam, ezzel feltöltve némiképp az életem. Persze ez még korántsem volt elég, hiszen ha a következő körben mind a ketten betalálnak, végem. Ám éppen emiatt izgalmasak ezek a párbajok, nem?


Élet: 75/21
*izgul.nagyon.*

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 12:17

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Május 10 2013, 13:07

Nirgal számomra már megszokott csata üvöltése ismét felcsendült mikor a hatalmas tigris ismét előugrott. Már megfigyeltem, hogy mindig igyekszik a frászt hozni az ellenfélre ami nem is rossz ötlet, talán nekem is be kellene vetnem bár kötve hiszem ha én elkezdek „tigris hangokat” adni az majd félelem keltő hatást fog kelteni és nem pedig röhejesen néznék ki de ez már részlet kérdése. Nirgal Hinari felé ugrik és próbálja belemélyeszteni hatalmas fogait de a szőke leányzó, felismeri a veszélyt és félreugrik a tigris harapása elől de így az én támadásomat már nem képes kivédeni. Hízelgő, mert Nirgal tényleg félelmetes ha őt nagyobb veszélyforrásnak tekinti de egyben lenéző is, hogy engem nem. Láttam a felém száguldó acél pengét de reagálni már nem tudtam rá, túlságosan is arra koncentráltam, hogy megsebezzem az ellenfelem és ez a saját káromra ment. Egyre gyakrabban teszek ilyen és ehhez hasonló megmozdulásokat. Túlságosan is a támadásra koncentrálok és hanyagolom a védekezést, talán máshogy állnának az életpontjaim, ha sokkal jobban odafigyelnék a védelemre. Nirgal nem tűnt el mikor a támadása mellé ment és ez picit meg is lepett, ezek szerint ő is olyan makacs mint én, addig nem tűnik el még el nem tiporja az ellenfelét. Egy apró mosolyra húzódik a szám és kissé hátrább araszolok majd oldalazva kezdtem el körbejárni Hinarit amit Nirgal utánozni kezdett majd hirtelen megtorpant, fejét lelapította még a hátsó testét az égbe emelte ugrásra készen. Támadni készült. Ezt látva én is felkészültem egy újabb közös támadásra bár most kissé nehézkesen tartottam a kardot főleg, hogy most egy kézzel kellet tartanom mindkettőt. A légzésem is egyre felgyorsult. Nirgal fenntartása jobban kimerít, mint gondoltam. Legszívesebben leültem volna a földre és hagyom, hogy a nagymacska egyedül intézze el a dolgokat de ezt nem tehettem meg, sem magam miatt sem pedig Nirgal miatt. Behunytam pár másodperce a szemem kifújtam a levegőt és összeszedve minden megmaradt erőmet, készültem neki a támadásnak. A pár másodpercnyi vihar előtti csend csak felhergelte a közönséget, egy része Hinarit másik pedig engem biztatott. Ideje megadni azt, amit kérnek.
- Ideje véget vetni ennek! – Elrugaszkodtam a talajtól mire Nirgal is neki támadt Hinarinak. Az erőtartalékaim utolsó cseppjeit készültem beleadni ebbe a támadásba, ha ez most nem sikerül jó eséllyel vége lesz számomra a viadalnak.

Élet: 14
Páncél: 0

/2x 19 sebzés ha jót dobok + a kövi pihenő kör/

_________________
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 10 2013, 13:07

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari Empty Re: [Stella 1. kör] Rita Hanami vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.