Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[6. boss]

+16
Viola
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Tatsuki Ranmaru
Ryuninji Ren
Rita Hanami
RenAi
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Mirika
Thunder
Kazuma
Anatole Saito
Szophie
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
20 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 01 2013, 20:56

A képességhasználat sikeres.

A támadás sikeres.

A 9 óriáspók elosztása: 1 Kazu, 1 Ren, 1 Ayani (Ren), 1 Zhel, 1 Lewis, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Zhel pók élet: -12

Fuun Kotarou: 33 élet
Szophie: 15 élet
Anatole Saito: 35 élet
Kazuma: 26 élet
Thunder: 47 élet
Mirika: 13 élet
Shiel D. Lewis: 42 élet
Allen Dante: 42 élet
RenAi: 14 élet
Rita Hanami: 35 élet
Ryuninji Ren: 21 élet
Kusumi Ayani: 14 élet
Zhel T. Everett: 11 élet
Violeta del Sanchez: 16 élet
Saru Taidana: 17 élet
Tachibana Makoto: 52 élet
Peter Worker: 21 élet
Hinari: 16 élet


----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 01 2013, 22:27-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Május 01 2013, 21:11

Csalódottá váltam, a sok zavarból, a káoszból, a pánikból, az élet-halál harcból egy könnyed délutáni teázás vált köszönhetően az egyik bájos teremtésnek. Igazán szomorúvá tett, hogy egyetlen "bajtársam" sziluettje sem robbant szét apró szilánkokra a statikus zavarra emlékeztető egzisztenciális megingás után. Senki piros csíkja nem fogyott el teljesen. Yare-yare, hát micsoda hozzáállás ez, kérem szépen? :] Felsóhajtottam, és jobb választásom nem lévén, jómagam is becsatlakoztam a küzdelembe. Rövid kardomat előhúztam, és egy hanyag mozdulattal félrecsúsztam az eddig engem abajgató pók csáprágója elől, majd kettészeltem azt egy gyors, precíz vízszintes vágással.

// Saját pókomat támadtam, a sebzésem a körben 15+7. Páncélom visszaáll 15-re, ha sikereset dobok képességhasználatra //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 01 2013, 21:11

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 6 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 01 2013, 21:22

A képességhasználat sikeres.

A támadás sikeres. 1 óriáspók halott.

A 8 óriáspók elosztása: 1 Kazu, 1 Ren, 1 Ayani (Ren), 1 Zhel, 1 Lewis, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari (3-3-at sebeznek)

Zhel pók élet: -12

Fuun Kotarou: 33 élet
Szophie: 15 élet
Anatole Saito: 35 élet
Kazuma: 23 élet
Thunder: 47 élet
Mirika: 13 élet
Shiel D. Lewis: 39 élet
Allen Dante: 42 élet
RenAi: 14 élet
Rita Hanami: 35 élet
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 14 élet
Zhel T. Everett: 8 élet
Violeta del Sanchez: 13 élet
Saru Taidana: 17 élet
Tachibana Makoto: 52 élet 15 páncél
Peter Worker: 18 élet
Hinari: 13 élet


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 01 2013, 22:28-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Szer. Május 01 2013, 22:25

Hát nagyon nem úgy történt, ahogy mondtam, és meg is szívtuk az vérengző sebzése miatt ami életben lett hagyva, de legalább már szinte vége van, pár pók maradt. Amint elég erőt érzek támadok, először Ayani pókját, majd Hinarin ragadt ellenfelet ütöm ki.

pihenő-támadás-támadás-pihenő

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 01 2013, 22:29

A támadás sikeres. 2 óriáspók halott.

A 6 óriáspók elosztása: 1 Kazu, 1 Ren, 1 Zhel, 1 Lewis, 1 Peter, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

Zhel pók élet: -12

Fuun Kotarou: 33 élet
Szophie: 15 élet
Anatole Saito: 35 élet
Kazuma: 20 élet
Thunder: 47 élet
Mirika: 13 élet
Shiel D. Lewis: 36 élet
Allen Dante: 42 élet
RenAi: 14 élet
Rita Hanami: 35 élet
Ryuninji Ren: 12 élet
Kusumi Ayani: 14 élet
Zhel T. Everett: 5 élet
Violeta del Sanchez: 10 élet
Saru Taidana: 17 élet
Tachibana Makoto: 52 élet 15 páncél
Peter Worker: 15 élet
Hinari: 13 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Május 02 2013, 01:12

A boss kifulladt úgyhogy már csak az ízeltlábúak maradtak, ezt a harcot már megnyertük. Persze az t a pár pókot még letámadom.

/Zhel,Ren és vio pókját támadom/

_________________
[6. boss] - Page 6 Ritahanamiwwwkepfeltolt[6. boss] - Page 6 Ritahanamiwwwkepfeltolt[6. boss] - Page 6 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 01:12

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 6 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 01:15

A támadásból két találat sikeres. 2 óriáspók halott. // Zhel és Vio, mert a középső volt Ren és a középső dobás lett sikertelen //

A 4 óriáspók elosztása: 1 Kazu, 1 Ren, 1 Lewis, 1 Peter (3-3-mat sebeznek)

Fuun Kotarou: 33 élet
Szophie: 15 élet
Anatole Saito: 35 élet
Kazuma: 17 élet
Thunder: 47 élet
Mirika: 13 élet
Shiel D. Lewis: 33 élet
Allen Dante: 42 élet
RenAi: 14 élet
Rita Hanami: 35 élet
Ryuninji Ren: 9 élet
Kusumi Ayani: 14 élet
Zhel T. Everett: 5 élet
Violeta del Sanchez: 10 élet
Saru Taidana: 17 élet
Tachibana Makoto: 52 élet 15 páncél
Peter Worker: 12 élet
Hinari: 13 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 02 2013, 06:24

Megkönnyebbültem, amikor Regit megláttam belezuhanórepülni abba a nagy dögbe. Bőven pirosba került megint az életem, és még meg voltam tántorodva az előző ütés miatt, nem tudtam volna menekülni, ha újra lecsap.
- Heh, bocs, de nem igazán tudnék a tükörbe nézni, ha hagynék valakit kipurcanni... - feleltem Rennek keserűen. Tudtam, hogy piszkálódásnak szánja, de nem igazán volt kedvem csipkelődni ebben a helyzetben. Már remegtek a lábaim is, meg minden, túl akartam lenni ezen az egész rémálmon. Nagyon sokat köszönhettem Anatnak és Rennek, de főleg az utóbbinak, és ez nem volt jó érzés. Halvány lila gőzöm se volt, mit gondoljak így róla, és hogy viszonyuljak hozzá.
Mindenesetre mire összekapartam magam, a bossnak már annyi volt és a pókok is erősen megfogyatkoztak. Maradt bennem annyi erő, hogy a mai pókirtásomra feltegyem a koronát és megpróbáljam a maradékot levadászni, szóval megrohamoztam, ami maradt és igyekeztem felszeletelni őket.


// Ütősorrend: Ren, Peter, Kazu és Lewis pókja, mindegyiket addig gyepálom, amíg nem nyúvadnak ki ._: //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 06:24

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 6 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 6 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 6 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 16:31

Mindegyik pók halott.

Gratulálok a szint legyőzéséhez, a hetes szint mostantól nyitva áll.

Ren PÜ formájában kapja az itemet. Érdekes ötletnek gondoltam, hogy más karakterek IC ne lássák és valószínűleg így lesz.

Jutalom: 10 exp, 1 szabadon elosztható pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 6 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.