Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[6. boss]

+16
Viola
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Tatsuki Ranmaru
Ryuninji Ren
Rita Hanami
RenAi
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Mirika
Thunder
Kazuma
Anatole Saito
Szophie
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
20 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kazuma Hétf. Ápr. 29 2013, 16:33

Ismét felgyorsultak az események azután hogy beléptünk a kapun akárcsak a negyediknél. Nehezen tudtam követni a dolgok menetét, főleg hogy egy pók is rám akaszkodott és az istennek se akart szétpixeleződni. Egyszerűen nem akartak elfogyni hiába irtottuk őket. Csak újabbak jöttek a helyükre. Nagyon rosszul állt a harc és volt, amikor azt gondoltam, hogy vesztettünk. Én viszont nem fogok csak úgy elfutni, mint a gyáva íjász. Már csak Szophie miatt sem tehetem meg. A forgatagban folyton szem elől tévesztettem de amennyire láttam, még bírja a strapát. Viszont ha a pókok folyamatosan özönlenek az csak egyet jelenthet. A bosst ki kell végeznünk a lehető leggyorsabban. Egy röhögőgörcs mérget kaptam elő a köpenyem alól. Ki tudja, már mióta porosodik ott de, ahogy hallottam az első boss ellen is használt és úgyse tudom mi másra, használhatnám még. Ügyetlenül felkentem az egyetlen késemre miközben a pók csapásait próbáltam kerülgetni aztán a nyolclábút félrelökve rohantam az eddigi legrusnyább szörny felé. Szemből megkínálom a méreggel aztán még két ütés meg egy szúrás, mielőtt félretáncolok az útjából.

// A bossra megy 4 egyenként kilences sebzésű ütés + egy gyenge röhögőgörcs mérget is felhasználok //
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 16:33

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 5 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 5 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 16:58

A támadás sikeres.

A 12 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Tachi nem kapott sebzést, de 3 levonódott a pajzsértékéből, maradt 12.

A boss éhezik. (3/3) Anat óriáspókja mászik le és a vérengző óriáspók Hinarira néz.

A boss 10 sebzés helyett nevet.

A Mirikán lévő vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: -78 zöld

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 37 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 54 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 17 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 24 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 24 élet
Zhel T. Everett: 39 élet
Violeta del Sanchez: 39 élet
Saru Taidana: 24 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 31 páncél
Peter Worker: 49 élet
Hinari: 70 élet, 4 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Viola Hétf. Ápr. 29 2013, 17:34

Franc akar háborúzni a bossal, ha Rent is megeheti egy pók! Egy háromszögnek három oldala van! Előcsapok egy potit, hátha vodka van benne, aztán egy kocsmás mozdulattal meghúzom az ebadtát.
- Switch Ryuninji Ren! - kiáltom egy plüssmedve vehemenciájával metálos hörgés nélkül!

[Támadás átadva Rennek és egy Kis Potion (+20 hp) elfogyasztva]
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Ápr. 29 2013, 17:59

Az események csak úgy pörögnek, alig hiszek a szememnek, hogy mi folyik itt, mindenki élete megcsappan, majd Ai-chan menőzik és életeket ment, meg minden. Ez m.ég okés, de az a buta Miri-chan, az az önfejű nőszemély méltatlan módon pazarolja az értékes Hp-t. És még ő akar engem tanítgatni, mikor lépten, nyomon a pókok elé ugrik? Megérdemli egyáltalán a segítségem? Érdemes rá pazarolnom az amúgy sem sok energiám? Veeeeh… tök gáz a helyzet. Mindjárt meghal a töpszli, ráadásul Anat is felhívja rá a figyelmünket, hogy nem kellene nagyon hősködni Sad
- He?!- ismét a nevemet hallom, switchelnek, méghozzá Vio-chan o.O , mindegy, nincs idő ezen gondolkodni.
- Pajti!!- intek Regi-nek aki veszi is a célzást. rárepül a vérengző pókicára aki megakarja enni a pici lánykát és széttépi azt apró pixel darabokra éles karmaival.
- Picim az eszed ilyenkor hol hagyod? Ahelyett, hogy téged mentegetlek, üthetném azt a csúnya izét is Razz mutatok a bossra. Valóban, ez a harmadik alkalom, hogy őt mentem meg.. kezd túlzásba esni. Nyomom itt a laza dumát, de azért kicsit megijedtem az életsávját látva... de csak egy picikét Razz


// Mirika vérengző óriáspókját támadja Regi 2x35=70 sebzéspont //

_________________
[6. boss] - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 18:05

A potihasználat sikeres.

A switch sikeres.

A támadás sikeres. A Mirikán lévő vérengző óriáspók halott.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Tachi nem kapott sebzést, de 3 levonódott a pajzsértékéből, maradt 9.

A boss éhezik. (1/3)

A boss 10 sebzés helyett nevet.

A vérengző óriáspók 15-öt sebez Hinariba.

Boss élet: -78 zöld

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 34 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 51 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 14 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 21 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 21 élet
Zhel T. Everett: 36 élet
Violeta del Sanchez: 56 élet
Saru Taidana: 21 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 28 páncél
Peter Worker: 46 élet
Hinari: 56 élet

----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29 2013, 20:14-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Taidana Hétf. Ápr. 29 2013, 18:25

Susaya iszonyatos nagy lengőket nyomott le a pók előtt, de ha éppen nem a boss törölt volna képen, akkor én facepalmozok a bénaságán. – Ha valakitől, hát tőled többet vártam! – kiabáltam oda neki. Rohamosan fogyott az életem, nagyon kellett valami megoldás. Ez a bizonyos megoldás végül Ai képében érkezett, aki switchelt engem, sőt gyógyított! Bakker, én is akartam legalább ennyire Justice-os lenni! – Mesterke, Fúzió! – kiáltottam.

Ha sikerül:
- Switch RenAi – mormogom, kiáltom királyságos új hangomon. Akkor a pontjaim így változnak:

Élet: 21+45= 66
Erő: 7+22= 29
Irányítás: 29
Kitartás: 7 (marad)
Gyorsaság: 23 (marad)
Speciális képesség: 8 (marad)

Majd kétszer a bossra zúzok!

Ha nem sikerül:
Susayával kétszer a bossra zúzatok, csak simán.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 18:25

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 5 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4766610511_dda12706fc_s [6. boss] - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 18:37

A képesség használata sikeres.

A támadás sikeres.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Tachi nem kapott sebzést, de 3 levonódott a pajzsértékéből, maradt 6.

A boss éhezik. (2/3)

A boss 10 sebzést okoz Saru Taidanának.

A vérengző óriáspók támadni készül. (1/2)

Boss élet: -136 sárgászöld

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 31 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 48 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 11 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 18 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 18 élet
Zhel T. Everett: 33 élet
Violeta del Sanchez: 53 élet
Saru Taidana: 53 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 25 páncél
Peter Worker: 43 élet
Hinari: 53 élet


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29 2013, 20:14-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Ápr. 29 2013, 19:25

Hát mit nem mondjak.... rohadtul elegem van abból, hogy megint rajtam van a sor. Kana megint bajban van, és én is elég pechesen állok. Ha jól számoltam, akkor még 5 körig húzom a pókicámmal, ha csak nem támad rám egy vérengző.
- Tűzrózsa Lángoló Unikornis! Most pedig támadd a bosst!

összegzés:
Tűzrózsa aktívállja képességét
(irányítás+gyorsaság)/2
(18+23)/2=41/2=20,5-->21+7(Mirika erősítője miatt)=28
vagyis 2x28=56 sebzés a bosson ha sikerülnek a kockák
ui: petem akkor is sebez így, ha csak hozzáérnek a lángjaihoz)


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29 2013, 19:30-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 19:25

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s [6. boss] - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 5 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 20:17

A képesség használata sikeres.

A támadás sikeres.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Tachi nem kapott sebzést, de 3 levonódott a pajzsértékéből, maradt 3.

A boss éhezik. (3/3) Mirika (FUUU) pókja lemászik (LÉGY ÁTKOZOTT, DOBÓKOCKA) és óriáspókká válik, majd Viora néz.

A boss 10 sebzést okoz Saru Taidanának.

A vérengző óriáspók 15-öt sebzett Hinarira.

Boss élet: -192 sárga

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 28 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 45 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 8 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 15 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 15 élet
Zhel T. Everett: 30 élet
Violeta del Sanchez: 50 élet
Saru Taidana: 50 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 22 páncél
Peter Worker: 40 élet
Hinari: 50 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 30 2013, 15:22

Rémülten rohangálok ide-oda, erre nem megtámad egy dög? Jobban mondva kettő.. Teljesen igaz, hogy amitől félünk, az biztosan ránk talál, az én esetemben ez a ronda pókokat jelenti. Értékes életpontoktól szabadítottak meg, és nem is ez volt a legnagyobb bajom, de a sokktól, amit az ízeltlábúak látványa okozott, teljesen használhatatlan lettem. Még szerencse, hogy kicsit sem ijedős társam is jelen volt.
Vezér megindult a boss felé, miközben aktiválta a speciális képességét, majd két hatalmas karmolással megtámadta azt.


Ha a képesség működik:
1. támadás 27 + (13/2) = 27 + 7 = 34
2. támadás: 27
Összesen: 61
(pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 30 2013, 15:23-kor.

_________________
[6. boss] - Page 5 0510[6. boss] - Page 5 1110[6. boss] - Page 5 0310
[6. boss] - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 15:22

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 5 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '12-es dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 15:31

A képesség használata sikeres.

A támadás sikeres.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Tachi nem kapott sebzést, de 3 levonódott a pajzsértékéből, maradt 0.

A boss éhezik. (1/3)

A boss 10 sebzést okoz Saru Taidanának.

Az egyes számú vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Violetára 15-öt sebez a kettes számú vérengző óriáspók.

Boss élet: -253 piros

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 25 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 42 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 8 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 12 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 12 élet
Zhel T. Everett: 27 élet
Violeta del Sanchez: 32 élet
Saru Taidana: 37 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 18 páncél
Peter Worker: 37 élet
Hinari: 47 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Ápr. 30 2013, 18:46

Pirosba fordult a boss élete! Végre! Van esélyünk kivégezni! Elképesztő megkönnyebbülés tör rám, viszont aggasztó, hogy Violetára rárabolt egy óriáspók. Ami viszont elképesztően dühít, hogy nincs erőm megostromolni a pókot, a rendszer szerint kimerültem és pihenésre kell fordítanom az időt támadás helyett. Reginal már bizonyította az eddigiek során, hogy egyszer sem véti el a támadást, s most ideje, hogy az Artes ne mások hátsóját védje, hanem a sajátjaiét.
- Switch Ryuninji Ren! - kiáltom oda céhtársamnak, majd megtoldom egy céhfőnöki utasítással - Szedd le Violetáról az óriáspókot és végezd ki a bosst! Vessünk véget ennek a rémálomnak! - Bízom a fiúban, éppen ezért átadom neki a teljes köröm, ahelyett, hogy magamat is gyógyítanám. Nem akarok elpazarolni heal cuccokat, mert minden reményem abban van, hogy Reginald brutál sebzése elegendő lesz.


[Teljes kör átadva Rennek]
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Ápr. 30 2013, 18:55

- Nani?- kérdezek vissza, mekkora sztár lettem hírtelen o.O már megint egy switch, rám, ráadásul Anat-tól. Nos ez lehet magas fokú munkakerülés is a részéről, vagy megbízik bennem és a képességeimben. Hmm.. Mindkettőre látok esélyt, de jelen helyzetben a másodikra tippelek. Használok egy Vörös Bika potiont , hogy Regi barátom bírja a strapát, még egy ideig. Igen ez segít rajta.
- Gyerünk Regi, szedd le anyuciról azt a ronda pókot- Pár pillanat és már szaggatja is szét azt a csúnya izét. Huhh… kemény ez a boss harc, azt meg kell hagyni


// Vörös bika poti használva, így nem kell pihennem, Vio vérengzőjére mért sebzés 2x35=70 //

_________________
[6. boss] - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 18:58

A switch sikeres.

A támadás sikeres.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik. (2/3)

A boss 10 sebzést okoz Saru Taidanának.

Az egyes számú vérengző óriáspók 15-öt sebez Hinarira.

Boss élet: -253 piros

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 22 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 39 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 8 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 9 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 9 élet
Zhel T. Everett: 24 élet
Violeta del Sanchez: 29 élet
Saru Taidana: 24 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 15 páncél
Peter Worker: 34 élet
Hinari: 44 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Ápr. 30 2013, 19:08

Anyuci élete megmentve, hajajjj ezért remélem kapok majd valami finom vacsit, ha már arról híres, hogy milyen jól tud főzni. Amiből persze folyton csak Sai kap Sad tök igazságtalanság a dolog. Na de hagyjuk. Gyorsan körbepillantok, ki hogy áll. Dupla D-s Ai-chan elég gáz helyzetben van, jöhet a megmentő lovag mód megint, csak előbb Regit ráuszítom erre az undormányra. Majd használom a képességem a Voice észlényén Bayani-n és jöhet a megmentés.
- Jössz egyel Bayani Razz kuncogok
- Switch RenAi


// képesség Ayanira, így a sebzéseit én kapiom míg 20% alá nem csokken az életem, két támadás bossra 2x35=70 és egy Switch Aira//

_________________
[6. boss] - Page 5 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 19:08

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 5 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 19:12

A switch sikeres.

A képesség sikeres.

A támadás sikeres.

A boss meghal. A ritka tárgy René lesz. Már csak a többit kell kivégezni.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 Ren, 1 Ayani (Ren), 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Az egyes számú vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: -253 piros

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 19 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 36 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 8 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 9 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 40 élet
Kusumi Ayani: 9 élet
Zhel T. Everett: 21 élet
Violeta del Sanchez: 26 élet
Saru Taidana: 21 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 12 páncél
Peter Worker: 31 élet
Hinari: 41 élet

----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 30 2013, 20:01


Szerencsére a kezdeti ijedtség ellenére jól alakultak a dolgok, még egy újabb pókroham sem akadályozott meg minket, hogy fokozatosan közelebb kerüljünk a győzelemhez. Én a switch után csak kívülről tudtam nézni az eseményeket, de egyetlen percet sem hagytam kárba veszni: éles szemmel figyeltem a bossharc minden mozdulatát, a kiváló csapatmunkát és a hirtelenjében alkalmazott taktikai elemeket. Ezt persze némiképp megnehezítette az óriáspók, ami rám akaszkodott, s mikor már egy vérengző is társult hozzá, kezdett elegem lenni.
Ekkor azonban a szőkehajú idomár leütötte a bosst, s én naivan úgy gondoltam, hogy ezek után az „alattvalói” is visszakúsznak a helyükre, ám természetesen azoknak eszük ágában se volt tágítani. A vérengző még a csápjait is elkezdte csattogtatni, jelezve, hogy a következő körben bizony meg kívánja kóstolni a pixeleimet, így jobb ötlet híján felé fordítottam a szabdalóm. A kicsi most nem foglalkoztatott, az általa okozott kár olyannyira minimálisként hatott rám, hogy még a sebzés okán felmerülő, bizsergető érzés is sokszor elmaradt.

Föld! – mondtam ki gondolatban, ezzel aktiválva a képességem, spec. pontjaimat az erőre pakolva. A megnövekedett sebzésemmel kétszer vágtam bele a vérengző szőrös testébe, remélve, hogy jó nagy adagot le tudok szedni az életpontjaiból. S mint ahogy azt az előző körömben is tettem, megint szükségét éreztem egy gyors felvilágosításnak:
- Thunder, ha minden igaz egyből le tudod ezt szedni rólam – mutattam a dög felé.


/ Spec. képesség aktiválva (erőm növekedik +10-el), kettőt támadtam a rajtam lévő vérengző óriáspókra: 20+7(Miri boost) és 20, ha mind betalál össz 47. /

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 20:01

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 5 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 30 2013, 20:05

A képességhasználat sikeres.

A támadás sikeres.

A 11 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 Ren, 1 Ayani (Ren), 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Vio, 1 Hinari, 1 Tachi (3-3-at sebeznek)

Az egyes számú vérengző óriáspók 15-öt sebez Hinarira.
Vérengző élet: -47

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 16 élet
Anatole Saito: 30 élet
Kazuma: 33 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 8 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 9 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 34 élet
Kusumi Ayani: 9 élet
Zhel T. Everett: 18 élet
Violeta del Sanchez: 23 élet
Saru Taidana: 18 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 9 páncél
Peter Worker: 28 élet
Hinari: 23 élet
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Thunder Kedd Ápr. 30 2013, 22:23

A csapat kezdett már összeszokni és ez azt eredményezte, hogy a boss-t sikeresen legyőztük ám a pókok még visszamaradtak. Ahogy körbepillantottam kinek kellene leginkább segíteni egy ismerős hangot hallok s amint oda is pillantottam láttam, hogy Hinari kéri segítségemet.
- Már futok is! - kiáltottam a leányzónak. Nos hát mivel ismerem is meg segítségemet is kéri nem volt más választásom mint odarohanni hozzá s katanámat megpróbáltam a pókba mélyeszteni.

// Sikeres támadással 16-ot sebzek ( gurulj kocka *.* ) //

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[6. boss] - Page 5 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 5 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.