Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[10. boss]

+13
Mirika
Szophie
Anatole Saito
Hinari
Yurihime
Thunder
Enheriel
Sakamoto Rin
Kusumi Ayani
Tachibana Makoto
Halász Alex
Peter Worker
Kayaba Akihiko
17 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[10. boss] Empty [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 13 2013, 00:25

Érkezzetek meg, beszéljétek meg a taktikát, a szokásos.

Ez az egyes csapat, aki a küldetéseknél elfelejtett jelentkezni az utólag is jöhet, ha még az első körben ír.

Határidő: mindenkinek 3 nap


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 31 2014, 02:09-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Peter Worker Kedd Aug. 13 2013, 14:10

♫ Apa a hős lovag, messze földre elrohan. ♫
♫ Nyomában a sárkánya, ki mindjárt lehányja. ♫

- Hisame, ez egyáltalán nem lelkesítő.
– szakítottam félbe, majd sóhajtottam nagyot.
- Nem baj. – és nem törődve a szavaimmal folytatta.

♫ A Szörny elbukik, hisz itt vagyunk Mi! ♫
♫ Felnyársaljuk és kinyomjuk szemeit. ♫


- Hisame!
- Jó, oké!


♫ Tehát, ja, igen. A szörny elbukik. ♫
♫ Ha más nem bennem megbotlik. ♫



- Hisame, azt hiszem ideje befejezni.
- De még nincs vége.
- Nem baj, megérkezünk lassan.
- De még nincs itt senki.
- Majd lesznek.
- Mikor?
- Nem tudom, nincs sok hátra az időpontig.
- Biztos fognak jönni?
- Hát talán, nem tudom, de csak kíváncsi mindenki.
- De úgy hamar öregednek.
- Ja, ez igaz.
- No mindegy. Azért remélem, ha vége, úgy majd énekelhetek.
- Hát ha vége azt csinálsz majd amit akarsz ma este.
- Tényleg?
- Ühüm. Ha győzünk, akkor örömünkben iszunk, ha nem, úgy bánatunkban. A végeredmény végül is ugyanaz lesz.
- Érdekes hozzáállás.
- Hát valahogy most nem vagyok a leglelkesebb.
- Azért majd adj bele mindent, ne nekem kelljen védenem téged.
- Hogyne, mindent beleadok. Egyébként is, nekem kell rád vigyáznom.
- Csak hiszed. Olyan leszek, mint a villám, észre se fogtok venni, csak a harapásaim nyomát fogjátok látni.
- Rendesen elképzelted a dolgokat.
- Ez nem képzelgés! Ez a valóság!
- Haha. Na de itt a kapu.
- Az áldóját! Jó nagy. Még én is bőven beférek rajta.
- Ja, már csak a kulcs kéne hozzá, mi kinyitja.
- Mr. Kapuőr! Megérkeztünk!
- Várjál még te! A többieket meg kell várni!
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
[10. boss] Exp_bal2601/2700[10. boss] Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Halász Alex Kedd Aug. 13 2013, 19:37

Itt is vagyunk. Oké, hogy nem sokat konyított a nagykutyák találkozóján az egészhez. Nem is gamer, nem is frontharcos, azaz még kezdő. Már az, de ez nem igazán az amire eddig vágyott. Be kell érnie azzal, hogy hallgat. Leült ott a többiek mellé, és megvilágosodott. Ebben a harcban íjászokra, de legalább is egy jó íjászra van szükség. A többieket hallgatva majdnem beleszólt többször is, hogy Rannal miért nem számolnak, de vissza fogta magát. Biztos meg van az oka. Rannak is. Már a nyolcadik bossnál se látta. Talán jobb dolga akadt, habár mi lehetne jobb, mint a kijutást elősegíteni? Talán pihen.
Ez az más nem is lehet. Sokat melózott és most azon töpreng valahol, hogy miért is csinálja. Nem irigyli a srácot ezért, de hát ő is átesett ezen, csak az elején. Rannak köszönheti, hogy nem süllyedt el benne. Meg kell neki egyszer ezt köszönnie. Valahogy. Már régóta az jár a fejében, hogy a tudomására kell hoznia. Persze számít a kocka bajnok közönyösségére, de hát ha egyszer muszáj. Ezzel tartozik neki, nah meg megfogadta, hogy le fogja győzni. Erősnek kell lennie. Hát most ő lesz az az íjász aki a kis csapatnak kell.
Görcsösen szorongatta az íját, a hátán is ott voltak a nyilak a tegezben, meg még a macskás sisakot is magára nyomta. Többször is átvette magában a boss taktikát, és azokat az infókat, amikről tudni lehet. Nem lesz semmi, és volt olyan vakmerő, hogy jelentkezett az első, egyben "halálraítélt" felderítő csapatba. Megrázta magát, épp csak egy kicsit, de láthatóan.
~Mit veszíthetek? Van burkom....Neutral ~
Petert, a múltkori céhvezért meg nem hogy nem vette észre, de még csak fel sem rezzent, a beszélgetésükre, és talán arra sem ha megszólították.
Valójában tiszta ideg volt. ...
... végül is csak lehet, hogy rajta áll vagy bukik egy küldetés. Semmi vész Alex, semmi vész.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[10. boss] Exp_bal5187/5300[10. boss] Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Aug. 14 2013, 16:44

A szokásos nyüzsgés helyett kihaltság fogadott, alig lézengett még egy-két ember. Nahát... Megfutamodtak volna a kihívás elől a nagy frontharcosok, amit a hírhedt tizedik boss jelent? Kételkedtem benne, ugyanakkor nem láttam az okát a késésüknek. Számítottam rá, hogy lesznek olyanok, akiket nem látok. Szophie sem szólt, hogy szeretne találkozni velem a harc előtt, őszintén szólva féltettem is a lányt, ahogy ő is engem. Talán nem is baj, ha nem jön el ezúttal, hiába szerettem volna őt látni, megölelni, megcsókolni. Vajon még mindig ugyanolyan édesek az ajkai? Egyetlen felkavaró este képes volt bennem kétségeket ébreszteni, noha az érzelmeim változatlanok voltak irányában. Azonban megkísértett valami ott és akkor, ami miatt most elbizonytalanodtam.
Vettem egy mély levegőt és szokásomhoz híven a falnak támaszkodva vártam köpenyembe burkolózva, hogy valaki felszólaljon és ismertesse, mi vár ránk. Nekem is volt egy apró információm, de nem volt olyan jelentősége, hogy meg is osszam azt. Éppen elég, ha én tudtam, hogy nem kell aggódnom. Kékben pompázó teleportkristályomat azonban a szokásosnál is jobban a kezem ügyében tartottam, hogy ha minden kötél szakad, használni tudjam. Nem voltam benne biztos, hogy a drága burkot érdemes volt-e kockára tennem egy ilyen komoly kihívást ígérő harcban, sőt talán jobb lett volna, ha én is kihagyom, és megvárom a híreket. Azonban a pajzsom nagy úr volt, lassan mindenem felett rendelkezett már valami vagy valaki. Felszerelések és nők. Talán nem kéne hagynom, hogy megfosszanak szabad akaratomtól, de a kísértés túl nagy volt, és úgy véltem, egyelőre megéri béklyókba kötnöm magam. Úgyis le tudom őket rázni magamról, ha kell. Vagy nem?
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/7700[10. boss] Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Aug. 14 2013, 18:09

Sorsdöntő dolog következett be Aincrad világában. Az első tizedforduló legvégén járunk, vagyis a 10. bossnál. Valahogy rosszat éreztem a levegőben. Star Warsosan szólva: „Zavart érzek az Erőben..” . A mai napon sajnos nekem is jól jött volna a jedierő, mert talán a drágalátos Erő talán fel tudott volna rugdosni, ugyanis sikeresen elaludtam. Most hanyatt-homlok szaladtam a teleportáló felé, amely nem is kevés zűrzavart okozott, mert talán a 10. embert lököm fel. Vajon a sors szólt nekem, hogy vigyázzak? Meglehet, mert két utcával arrébb egy téglafal állta utamat. Na, ja… ez sem volt itt tegnap, ám mikro megnyitottam a térképemet már rájöttem mi a gond. Úgy hittem a Kezdetek Városában tevékenykedek most igencsak aktívan, de neeem Kayaba bának kedve szottyant szórakozni egyet. Tényleg tök mókás, hogy azt sem tudom, hogy a frászba kerültem ide fel…. na és most jöttem rá egy lehetséges okra. Tegnap olyan kótyagos voltam a hajnalig tartó vadászat után, hogy lehetséges, hogy rossz szintet mondtam, és végül is itt is van erdő… viszont tényleg gyanúsnak kellett volna lennie az a sűrű ködnek… meg a portyázó farkasoknak… meg hogy azok az ágak miért voltak olyan szárazak… na de sebaj… A lényeg, hogy sikerült felmennem a 10-es szintre, és sikerült eltalálnom a kazamatáig. Azon végigmenni már baljósabb volt, mert 3x is visszatértem a Startra, de miután Tűzrózsa átvette a vezetést már sikerült megérkezni a boss terme elé, ahol csak egy 10 perces szusszanás után tűnt csak fel, hogy milyen kevesen vagyunk. Egyedül Petert és Hisamet sikerült felismernem. A másik srácot mintha láttam volna valahol… de a köpönyeges alakot már több ízben is láttam már bossokon.
- Nem vagyunk egy kicsit kevesen? - kérdezem meglepődve.
Azért aktiválom petem sebzésére a Haragot.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[10. boss] Exp_bal3819/4100[10. boss] Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Aug. 14 2013, 19:08

- Nyuhahahahaaaa! Kuraman~nyan most aztán jól kis rókica legyél! Ma újra Boss bácsi ellen vonulunk csak mi ketten meg persze a többiek. És ma győzedelmeskedünk is, de még hogy. Nyahaha… – hát igen, nagyon elbizakodott vagyok, ugyan is ma szerencse reggelem van. Már kora hajnalban felkeltem! Igen, olyan korán hogy azon a bizonyos 6. szinten – igen ahol legutóbb úgy eltűntem – megint aprítsak jó pár rossz mobot, ezzel is felkészülve a boss bácsi elleni harcra. Mivel hagytam magam Kurama~nyanra támaszkodni navigálás terén jól eltévedtem a legutóbb így ma nem mentem túl messze a teleport kaputól már csak azért sem, hogy időben oda érhessek a 10. szint boss terméhez. Mivel előttem már jártak így nem volt nehéz dolgom. A sok leült kazamata szörny még nem éledt újra… na, jó egy kettő kivételével, de előlük sikeresen meglógtunk, na meg bevetettük Kurama~nyan szupi képességét így az üldözőink nem bírták olyan sokáig, hogy elkaphattak volna. Hehe…
- Oooh!*o* Nézd csak… de rég láttam már ilyen naaaagy kaput! – követem tekintetemmel az aljától a teteéig a faragványokkal díszített hatalmas szikla ajtót.
- Yossha! Irány Boss bácsit gyilkolni! – szedem a lábam kicsit gyorsabban a szokásosnál, ám, mikor megérkezünk, hamar megtorpanok, majd körbe nézek.
- He? Heeee? Hol vannak a többiek? – naaaagyon, nagyon kevesen vagyunk. Az egy kezemen is meg tudom számolni – de igazából az sem kell hozzá, mert tudok fejben is számolni -, hogy hányan is vagyunk. Mirika~nyant se látom sehol pedig ő ott szokott lenni az ilyen küldetéseken. Aztán végre kiszúrok egy a céhből ismerős játékost, akihez hamar oda is szökkenek.
- Ayani~nyan! Oh-hayo! Pacíííí neked is! – igen a pacis néni az. A fene vigye el nem hoztam répát… na, mindegy, majd legközelebb. - Készen állsz a Boss bácsi legyőzésére? Mert én szuper igen! És Kurama~nyan is! Tényleg nem látom a többieket, hol vannak már? Remélem hamar ide érnek. – nézek a hátam mögé az ide vezető útra és várom az érkezők alakjának kirajzolódását.
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[10. boss] Exp_bal1000/1000[10. boss] Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Enheriel Szer. Aug. 14 2013, 22:18

Igen könnyűnek bizonyult a 9. Boss, pillanatok alatt leöltük az összeset, ami szétesett belőle. Egy Mirika nevű lány vágezte ki, ezáltal az övé lett a boss tárgy is. Enheriel gratulált neki, mondta, hogy vegye jó hasznát, de szerintem a céhházba elmehetett volna trófeának is, az biztos. Ha jól tudom, a lány úgyis tervez a céh épületbe egy Dicsőségek Csarnoka nevű helyet, ahol az olyan dolgokat raknák bele, ahol ritka mobok vagy bossok által dobott egyedi tárgyakat raknának el, mint trófeák. Nem azért, hogy dicsőítsék magukat, hanem hogy így jelezzék a céh erejének növekedését. Legalábbis ha Enheriel nem tudja használni az egyedi tárgyakat, akkor ide rakja őket. És most itt van egy újabb alkalom, hogy szerezzünk egyet: meghívtak minket a 10. Boss legyőzési kísérletére. Azt mondták, hogy ez nagyon kemény lesz, de szerintem csak túlzásba vitték az egészet.
- Gyere Villámlás, ideje menni. – Szólt nekem a társam, és el is indultunk. Néztem, ahogyan az emberek jönnek-mennek, teszik a dolgunkat, miközben mi szépen lassan a boss kapujához megyünk. Ezek talán nem is tudnak róla, vagy miért nem próbálkoznak vele. Biztosan gyávák. Ahogyan megérkeztünk, észrevettem egy nagyon furcsa dolgot: Bosshoz képest igen kevesen vagyunk. Mi a fene? Tényleg ennyire kemény lenne ez a Boss? Mégis mi lehet ennyire veszedelmes, és mi tartogathat számunkra, amivel megnehezítené a dolgunkat a cél felé? Kettéválik, segítőket hív, mutálódik? Vagy csupán valaki szándékosan túlzásba vitte a bossról szóló pletykákat, hogy elvegye a játékosok kedvét a boss elleni harctól? Annyi kérdés van, de egyikre sincsen válasz. De ahogy kinyílik a kapu, miután megbeszéltük a taktikát, már ha volt, én és Enhi is bementünk, kideríteni az igazságot.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[10. boss] Exp_bal3453/3500[10. boss] Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Thunder Csüt. Aug. 15 2013, 07:12

Meghívást kaptam a 10. bossra nemsokkal a 9. boss megölését követve. Gyorsan végeztünk vele ám ha a pletykák igazat mondanak akkor a mostanival nem lesz ilyen könnyű dolgunk. Enheriel-nek a céh vezéremnek nem volt túl sok tennivalója a 9. bossnál, de legalább nem halálozott el senki csak a boss és annak a darabkái. Nos a reggelem a megszokott kerékvágásban indult. Felkeltem majd nyújtottam egyet s kettőt majd amikor elérkezett az indulásom ideje elhagytam a szállásomat és a 10. szint felé vettem az utamat, hogy szembeszállhassak az újabb szint főnökkel. Igaz, hogy az eddigieken nem volt nagy szerepem, de megvárom az alkalmat, hogy én is tudjak tenni valamit a front harcos csapatért a harcban. Ilyen tudattal indultam el. Nem kellett messze mennem mert még a céh házba nem költöztem be így szintről szintre bérelek egy szállást ami nem esik messze az aktuális szinten lévő teleport kaputól. Már kezdtem hozzászokni ahogy a testem apró pixelekre bomlik és valahol másutt ezekből a kis valamikből újra összeáll. Még emlékszem amikor az első alkalommal majdnem elhánytam magam, de ez már egy másik történet. Most a boss terem elé kell érjek ahol felkészülhetek testileg és lelkileg a megmérettetésre. Nem tudom ki lesz a szervező, de nem is nagyon érdekel. Engem jobban izgat az, hogy megtudom e szerezni az újabb plusz pontomat vagy sem amit amúgy is életre tennék, hogy ha kell leválthassak valakit. Nem is tétováztam s amint a 10. szintre keveredtem már el is indultam a kapuhoz mely a szabadulásom és megannyi ember kijutását akadályozza. Felszerelésemet csak a terem előtt öntöm magamra majd miután mindenkinek köszöntem ahogy illik. A férfi avagy fiu társasággal kezet fogtam míg a lányoknak pusztán egy csókot nyomtam a kacsójukra s mindenkinek a legjobbakat kívántam. Maradjanak életben és ezekhez hasonlókat nah meg persze sok szerencsét is kívántam mindenkinek.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
[10. boss] Exp_bal1119/1200[10. boss] Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Yurihime Csüt. Aug. 15 2013, 13:27

Mindenkinek csak útjában voltam múltkor, ügyetlenségemmel kis híján veszélybe sodortam Anatole-samát és a többieket is. Noha azóta tudomásomra jutott, hogy az a különös mozzanat valójában csupán egy újabb különleges támadás volt, olyan amilyen a gyógyító szúrásom is, így talán kárt nem okoztam volna vele, ám így sem volt bátorságom megjelenni még egyszer az erős és hősies harcosok sorában. Addig nem, ameddig nem edzettem eleget ahhoz, hogy felnőjek hozzájuk tudásban. Azonban elhatározásom egyszeriben elporladt és szertefoszlott, mikor Hinari-sama üzenete elért ezen a szép, nyári napon. Bajtársam levele egy meghívó volt, egy kérés, miszerint szívesen venné, ha megjelennék a 10. szint végső harcában. Mi több, szüksége van rám. Megilletődötten pislogtam az írásjelekre, azt hiszem kicsit el is érzékenyültem, hogy szerény személyemnek ilyen szívhez szóló levelet küldtek. Habár nem éreztem magam elég felkészültnek, illetlenség lett volna elutasítani egy ilyen kedves invitálást. Hinari-sama számított rám, ne okozhattam csalódást. Se neki, se Lewis-samának, se a céhemnek.
Az üzenet visszaadta önbizalmamat és lelkesen fogtam hozzá a készülődéshez, hogy aztán teljes felszerelésembe burkolózva induljak el. Félelmetesnek hangzott a 10. szint, én magam is éppen csak megütöttem ezt a számot ebben a különös fejlődési rendszerben, ahol semmilen formagyakorlatot nem kellett bemutatni, csak küzdelmeket volt szükséges nyerni és bizonyos megadott feladatokat teljesíteni. Az utazókapun átjutva óvatosan, körültekintően lépkedtem végig a 10. szint földjén. Mire odaértem, már számos fiatalember és kisasszony összegyűlt, ám sem Hinari-samát, sem más céhtársat nem láttam. Elbizonytalanodtam kissé, tán rossz időpontban jöttem?
- Anou... szép napot kívánok mindenkinek, Yurihime vagyok ^.^ Kérem nézzék el nekem, ha ügyetlen leszek Embarassed - hajoltam meg az ismerősöknek és ismeretleneknek köszönés- és bemutatkozásképpen. Különösen Peter-sama és Hisame-sama láttán csillant fel a szemem, de örültem annak is, hogy Alex-samát felfedezhettem a jelen lévők között. Azonban így is tanácstalanul keringtem, és kerestem Hinari-samát.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/1500[10. boss] Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Hinari Csüt. Aug. 15 2013, 15:09


Boss. A tizedik. Talán túl sokáig is vártam, várakoztattam a többieket, de elkésni azért mégsem szerettem volna, főleg, hogy sokan számítottak rám. A készülődés persze még ígyis eltartott egy darabig, az eddig elérhető, legmagasabb szintnek még a kazamatái és az útjai is teljes felszerelést és maximális körültekintést kívántak meg, és mivel ezúttal egyedül mentem, így sokkal lassabban haladtam, mint azt az elején gondoltam volna. Időközben a Katanához is intéztem pár szót, elmondtam neki a lényeges információkat, és hogy mire figyeljen oda, ha egyszer belépünk azon a kapun. Az inventorymban lévő 2 burok és a pánik kristály ugyan csökkentette az aggodalmam, de ez is inkább a saját épségemhez kapcsolódott, a többieket már jobban féltettem. Talán jobb lett volna Yurihimével a céhházban találkozni, és együtt jönni. Ez a szint nem veszélytelen.

Szerencsére azonban a lány is ott volt már, mire odaértem, így egy megkönnyebbült sóhajtás után siettem oda hozzá:
- Szia, örülök, hogy el tudtál jönni – mosolyogtam rá – nyugi, nem lesz baj – tettem még hozzá, majd köszöntem a jelenlévőknek, Peter felé egy mosolyt is küldve a Twisterben történtekért. Annyi előnye volt azért, hogy annyit biztosan tudtam, Ren nem fog ma eljönni, ez pedig máris jobb kedvvel töltött el: lesz itt bőven feszültség, nem kell még ő is, hogy fokozza. Körbenéztem, ám a csapatból még sokan hiányoztak, nem láttam se Anatot, se Mirikát, de még Alexet sem. Reméltem, hogy ők is csak késnek majd, nélkülük tényleg esélytelen lett volna ez a harc. Akik viszont itt voltak… hát, az tény, hogy a csapatösszeállítás nem volt a legjobb, ugyanakkor sajnos ez benne volt a pakliban, mivel nyilvános volt az időpont. Van egyáltalán bármilyen fogalmuk róla, mire is jöttek most el? Hiszen nem voltak ott a bossmegbeszélésen, nem tudják, mivel állnak szemben, nem tudnak szinte semmit. Bátraknak bátrak, az tény… vagy inkább tudatlanok? Hát, mindegy, remélem, mindannyiuknak van fölösleges Pánik burokja, ugyanis aligha fogjuk elsőre legyakni ezt a bosst.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[10. boss] Exp_bal29686/10100[10. boss] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Aug. 15 2013, 16:46

- Ideges vagyok... - szólalok meg váratlan őszinteséggel a két lány között lépdelve. Mirikát külön megkértem, hogy ezúttal tartson velem és Violával a boss teremhez menet. Jólesik a két számomra legkedvesebb nő közelsége, magabiztosságot kölcsönöz, ha két ilyen erős és magabiztos lánykát tudhatok magam mellett. A szintfőnök kapujához megérkezve rettentően örülök, hogy Peterék itt vannak, elsőként őket köszöntöm. - Örülök, hogy újra látlak, barátom. Nem kérdezem merre jártál, mert magánügy, de megihatnánk majd valamit a közeljövőben. Esetleg fel tudom ajánlani a macskámat is Hisamenak játszótársnak - nevetgélek a gyenge poénomon, de legalább próbálom oldani a bennem tomboló feszültséget.
Mindenkit illően üdvözlök még, kézcsók Hinarinak és Yurihimének, s persze lepacsizok a többiekkel is. Mielőtt azonban belekezdenék mondandómba mindenki elé kiállva, Alexhez lépkedek és erős kézfogásban részesítem. - Köszönöm, hogy itt vagy, s nem szállt inadba a bátorság! Sokat jelent nekünk, hogy egyetlen íjászként, de eljöttél. Szeretnék majd veled beszélni nyugodt környezetben, négyszemközt, ha vége ennek az egész tébolydának. - Megvárom, hogy bólint-e, majd az emberek alkotta kör szélére állok. Nem akarok kimagasodni közülük, mindenkivel szeretném a szemkontaktust tartani.
- Üdv mindenkinek! - sóhajtok egy alig hallhatót, majd kertelés nélkül folytatom, komoly hangnemben - Szeretném leszögezni, hogy aki nem rendelkezik pánik burokkal, az a saját érdekében fáradjon haza. Törekednie kell mindenkinek arra, hogy ha baj lesz, akkor switchekkel hozzásegítsük a másik ahhoz, hogy kiteleportálhasson. Így a drága burok és ami ennél fontosabb, az élete is megmarad! Nagy fokú odafigyelést és hibátlan csapatmunkát igényel ez a boss. Megszokhattátok már, hogy én vagy Mirika szövegelünk itt, de kérlek tegyétek azt, amit mondunk majd, hisz mindannyiunk javát kívánjuk szolgálni. Nem tiltottuk meg senkinek sem a részvételt, egységben az erő, mutassátok meg, képesek vagyunk bevenni ezt az akadályt is elsőre! - Azt nem mertem elmondani, hogy valószínűleg semmi esélyünk, s még mi veteránok is be vagyunk tojva. Másrészről pedig mi magunknak is hinnünk kell abban, hogy ezzel a bossal is végezhetünk, úgy, mint a többi eddigi rizikóssal is.
- Ismertetném a bossról szerzett infókat és vázolnám a taktikát is. Mirika majd kiegészíti, ha valamit kihagynék netalántán. Nos, két stat adatot sikerült összemazsolázni a bossról: kitartása 5 fölött van, de ami ennél fontosabb, hogy az ereje 10 és 20 közötti, ergo nagy szükség lesz tankokra és healerekre. Figyeljetek a sárga zónába kerültekre és ne legyetek restek időben váltani a társatokat!
- A bossnak 3 fázisa van, viszont maga a főellenség csak a 3. fázisban fog megjelenni. Az előtte lévő két fázisban a segítői lesznek, akiknek viszont boss funkcióik vannak, tehát nem hatnak rájuk azok a kristályok és mérgek, amik alapból hatnának. Ergo csak olyan kristályokat használjatok, amikkel magatokat erősítitek, vagy amelyek kifejezetten bossokra vannak kitalálva, mint például a tükör kristály.
- Én magam nem tervezem, hogy a felderítő menetben potikat és kristályokat használjak, de ki tudja, készenlétbe helyezem a spéci övemet.
- Az egyik infó szerint, idézem: "Ekheros megsebzéséhez vagy egy íjásznak kell használnia a lélek nyilat vagy egy harcművésznek kell átlépnie az elkárhozott lelkek világába." A boss meetingen arra a következtetésre jutottunk, hogy az elkárhozott lelkek a boss körüli zóna lehet, amibe csak harcművészek léphetnek be, könnyen meglehet, hogy nekik is magukhoz kell venniük a lélek nyilakat. - Hinari ötletét, miszerint sárga indikátorossá kell válnia a harcművésznek, nos ezt inkább nem vetem fel. Erre az eshetőségre már felkészítettem Violetát, ha szükséges lesz ehhez folyamodnunk, tudja mi a dolga, engem kell megvágnia. - Az említett Ekheros pedig szerintem vagy az első vagy a második fázisban előjövő segítő lesz, nem maga a végső boss. Egy a lényeg, harcművészekre és íjászokra fokozott figyelmet kell szentelni, az ő életpontjukat kell menteni elsőként, s valószínűleg az is kell a sikerhez, hogy mi is átadjuk majd a köreinket nekik.
- A bossnak és az első két fázisban lévő segítőinek vélhetőleg nem lesznek további segítői, így nem kell megosztanunk az erőinket. Ha azonban mégis így történne, akkor először csak az egyik segítőre koncentráljatok, ha azt kivégeztük, csak akkor jöjjön a következő. Úgy vélem, ez a taktika lett volna még hatékonyabb a 9. bossnál is. - Kis szünetet hagytam, majd zártam mondandómat. - Ha bárkinek bármi nem világos, még most szóljon, ne akkor legyen fejetlenség, mikor bemegyünk! Én nyitom az ajtót, szokás szerint elsőként én tartom majd fel a bosst. Switchhullámot kérnék utánam, folyamatosan váltsuk egymást, ne csak akkor, ha már vészesen fogy az élet! Köszönöm, győzelemre fel! - Nem érzem maximálisan magabiztosnak a beszédem, de amit megkívánt a szituáció, azt mind a társaim rendelkezésére bocsájtottam.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/5000[10. boss] Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 15 2013, 16:51

A tizedik jön...
A reggel nyomasztó hangulatban telt el. Nem nagyon tudtam eldönteni, elmenjek-e. Féltem, ugyanakkor bennem volt a kíváncsiság is. Végül elindultam, gondosan ügyelve arra, hogy a teleport kristályom, és pánik burkom velem legyen. Talán nem sikerül elsőre megölni azt az izét, és akkor szükségem lesz ezekre.
Hasztalan vagyok. Jól tudtam, hogy eddig a játék során soha semmilyen eredményt nem sikerült elérnem, amire büszke lehetnék. Ez nyomasztott. Nemesi büszkeségem jelentősen csorbult, mióta nem kaptam elegendő dicséretet, és tiszteletet. Odahaza ez nem így volt. Talán túlságosan is hozzászoktam ahhoz, hogy mindenki engem ajnároz. Ott elég nagy hatalommal bírtam, és befolyásos voltam. Ott sokak engedelmeskedtek nekem. De ez a világ úgy van kialakítva, hogy vértől függetlenül mindenki egyenlően, tiszta lappal kezdi. Ez nem jó, legalábbis az én szempontomból nem. Itt kiütközik gyengeségem, és szerencsétlenségem. Ez is a vér hibája. Felmenőim régóta szolgák hada veszi körül, megoldva helyettük a legapróbb problémát is , mely a hétköznapi életben előjöhet. Meg kell hagyni, én nem erre születtem. Nem vagyok többre jó, mint egyszerűen irányítani, és apróbb-nagyobb döntésekkel hozzásegíteni vállalkozásaimat a jó profithoz. Illetve a pénzt elkölteni mindenfélére, na az megy. De ez itt mit sem ér. Nem tudom latba vetni a családom hírnevét, főleg hogy csak az angolok között ismertebb a név. Pont azért költöztünk Japánba, hogy elkerüljük a nyilvánosságot, a tragédia után.
Megérkeztem. A kis, tömegnek sem nevezhető csoporton végignézve rájöhettem, hogy igencsak gyér esélyekkel nézünk szembe ezzel a fenevaddal. Megnyugtatott viszont Yurihime, Hinari, és Peter jelenléte. És nocsak ki van még itt!! Alex pajtás! Rá sem számítottam volna. Ezzel szemben a legtöbb frontharcos otthon maradt, megóvni a popsiját. Majdnem én is ez tettem. Még egyszer végignéztem a gyér tömegen, majd kihagyva a szokásos bemutatkozási szertartásokat, inkább a nem messze tőlem falhoz dőlő köpenybe burkolózott alak felé indultam.
- Mizu? - szorítottam meg a kezét. - Annyia ideges vagyok. - bújtam hozzá. - Mégis örülök,  hogy itt vagy. - motyogtam az orrom alatt. - Nem vagyok benne biztos, hogy sikerülni fog időben kiteleportálom. Amilyen szerencsétlen vagyok ezt is elrontom. Bár legalább hősi halálom lesz. Egy ok, hogy emlékezzenek rám. - beszéltem a pulcsijának, miközben beszívtam az illatát. Ki törődött ilyen idegi állapotban a többiekkel? Abban sem voltam biztos, hogy nem hagytam-e el út közben Vezért..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[10. boss] Exp_bal12046/10500[10. boss] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Mirika Csüt. Aug. 15 2013, 17:49

Egy ölelés ide, egy oda. Az egyiket Nii-chan, a másikat Viola kapta, utóbbi talán kicsit hosszabb is volt a szokásosnál. Régen volt alkalmam úgy igazán találkozni a lánnyal, a bossharcok futó üdvözlése jóformán semmit sem ér, így most örültem neki, hogy Anat megkért rá, én is tartsak velük. A hozzáállásom egészen más volt, mint egy vagy akár két szinttel lejjebb, akkor az egyedüllétet preferáltam, de ez most más helyzet volt. Nem szabadott gyengeséget mutatnom és ezzel elbizonytalanítanom a csapatot. Erősnek kellett lennem, most különösen. Négy boss vére szárad a kezemen immár, szerettem volna azt hinni, hogy bíznak bennem a többiek és számít a jelenlétem. Legutóbb jól esett, hogy a szervező csajszi odajött hozzám gratulálni, nem sok ilyen alkalom volt eddig.
- Nyugi, minden okés lesz :3 - szorítottam meg a kezét fogadott bátyómnak és rámosolyogtam. Én nem voltam ideges, de talán csak ostoba vagyok hozzá, hogy az legyek, vagy elaltatott az előző bossok viszonylag könnyű menete. Mindenesetre erősnek tudtam mutatkozni, csak az kellett, hogy az általános rosszkedvemet ne mutassam ki. Kezemre pillantottam, majd övemre. Két gyűrű és egy tőr bizonyította, hogy tapasztalt bossölő vagyok. Nem lehet semmi bajom, és ha nekem nem lesz, akkor Nii-channak se lesz, ez tuti. Erősebb nálam és van olyan tapasztalt, mint én.
Odaérvén persze szétváltunk, hiszen volt kit üdvözölni. Én például rögtön Rin-nyan nyakába vetettem magam, nagyon megörültem neki, hogy eljött. Kicsit mondjuk aggódtam miatta, nem kifejezetten az a játékostípus volt, akit nyugodtan beengednék erre a harcra, de a meghívás nyílt volt és az időpont nyilvános.
- De jó, hogy itt vagy! *3* Hogy van az én kedvenc hercegnőm? Remélem felszerelkeztél és van burkod is :3 - öleltem meg még egyszer a lányt, külön odafigyelve arra, hogy ne tapossam le a lábánál tébláboló rókakölyköt. Bezzeg Ayaninál erre nem kellett figyelni, egy póni jóval nagyobb állat.
- Ayani, különösen figyelj oda az íjászokra és a harcművészekre ma, oké? - szóltam a másik lányhoz komolyan, majd feléje is megejtettem egy mosolyt, mielőtt továbbálltam volna. Rent kerestem, de ő persze ígéretéhez hűen nem volt itt. Hát a metró üsse el, komolyan mondom >.> Jint se láttam, ami külön cinkes volt, mert rá még nagyobb szükségünk lett volna talán. Eh, mindketten tök fontosak lettek volna :/ Örvendtem aztán Peternek, Alexnak, Hinarinak, volt azért jó néhány ismerős innen-onnan. Végül visszaálltam céhtagjaim mellé, és onnan hallgattam meg Anat kiselőadását a bossról. Így elmondva nem hangzott túl fenyegetően, jól összefoglalta a dolgokat, szinte csak bólogatni tudtam. Viszont volt valami, amit nem ártott kihangsúlyozni, így végül én is előreléptem.
- Ne becsüljétek alá a bosst! Legyen kezetek ügyében a teleportkristály, ha bajba kerültök, használjátok is! Lehetséges, hogy ezúttal több kísérletre lesz szükségünk a győzelemhez, és a burok ugyan megvéd, de nem olcsó. Ne azért maradjatok otthon, mert nincs pénzetek burokra Rolling Eyes Mindenkitől fokozott körültekintést kérek, ne legyetek restek feláldozni a körötöket, ha valakinek switchre van szüksége, hogy menekülhessen. Bárkiről is legyen szó! Segítsünk egymásnak menekülni, ha valami balul sül el! - hívtam fel nyomatékosan a figyelmet arra, mit várunk el ezúttal. Nem mondtam ki nyíltan én sem, hogy nem feltétlenül törekedünk a győzelemre, és bár ez lehet hiba, én úgy éreztem, hogy bizonytalanságot szülne, ha kijelentenénk, ezt a bosst elsőre nem fogjuk tudni legyőzni. Főleg, mivel nem is tudjuk, pontosan mi vár ránk. Végül megálltam szemben a kapuval, és magasba emeltem a kék kristályt, mely az egérutat jelentette, csak hogy emlékeztessem a társaságot arra, miről is van szó.

// A szokásos 7 Mini potit berakom a közös inventoryba, hátha valakinek segít az a +5 élet valamiben //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[10. boss] Exp_bal11225/10500[10. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Noxy Csüt. Aug. 15 2013, 19:22

Elég hamar összejött nekünk a kilencedik boss, és már itt állunk a tizediknél. Kissé haragudtam Enherielre, mert szerintem alig vette ki a részét a csatában, és csak szólogatott, hogy ügyesek vagyunk meg minden. Még lenne mit tanulnia a vezetésről. Nos, én se lennék valami jó vezető, de legalább több példát is tudok mutatni és jobb taktikákat is összekovácsolni a többiekkel, mit csináljunk a bosszal. Az Angelic Voice legalább mindig így csinálja. Kicsit kevesen voltunk, és ez fura. Pedig a neves tizedik bossznál muszáj, hogy elegen legyünk, ráadásul Anat szavai szerint szükség lesznek a harcművészekre és az íjászokra. Volt egy kis bűntudatom amiatt, hogy kasztot váltottam, de azért úgy éreztem (talán Mirika is), hogy ezúttal sem a mi vállunkon lesz egy ilyen komoly felelősség. Nekem elég bajom volt anélkül is, hogy bevállaljak komolyabb feladatokat...
- Ne becsüljétek alá a bosst! - szólalt meg Mirika. - Legyen kezetek ügyében a teleportkristály, ha bajba kerültök, használjátok is! Lehetséges, hogy ezúttal több kísérletre lesz szükségünk a győzelemhez, és a burok ugyan megvéd, de nem olcsó. Ne azért maradjatok otthon, mert nincs pénzetek burokra. Mindenkitől fokozott körültekintést kérek, ne legyetek restek feláldozni a körötöket, ha valakinek switchre van szüksége, hogy menekülhessen. Bárkiről is legyen szó! Segítsünk egymásnak menekülni, ha valami balul sül el!
- Értettem, Mirika! - bólintottam. - Ügyeljek én is az íjászokra vagy a harcművészekre?
Bármit bármiért, üssük le, amíg el nem hullik. Még ha a bosszt elsőre nem fog sikerülni lecsapni, mert olyan komoly ellenfél... hát akkor induljunk befelé! Csak még bevárom a céhtársaimat.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[10. boss] Exp_bal2457/2500[10. boss] Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Askr Csüt. Aug. 15 2013, 20:33

Meglepően könnyűnek tűnt ez a kilencedik boss. Biztos valami trükk volt ebben. Ugyan nem voltam tájékoztatva, milyen lesz az a híres-nevezetes tizedik, de azt állították, hogy nem lesz sétagalopp. Mivel az utóbbi harcon nem volt szükségem arra a Pánik burokra, magamnál tartottam. Persze Hati hozta a formáját, mondván, hogy "az ő jelenlétében senkinek sem eshet baja, és már a zsebünkben tudhatjuk azt a híres tizediket". Mit tudhat erről ez a kis szőrgombóc? Mivel nem nagyon tudtam, mivel állhatunk szemben, még időben elindultam, hogy majd az infóhíresztelésen ott lehessek. Vagy kevés frontharcos van, vagy tényleg ennyien féltek vállalni a kockázatot? Tény, nekem is voltak kételyeim afelől, hogy szükség lehet rám. Visszagondolva a darázsnémber legyilkolására, nemigen tettem annak legyilkolásához. Reméltem, hogy egy switcheléssel legalább segíthetek. Ismét nyugtalannak éreztem magamat, amikor megérkeztem a kapu elé, de legalább ugyanazokkal az ismerősökkel futhattam össze, akikkel a múltkor is bossolhattam. Céhtársak és barátok egyaránt. Idegesen, fel-alá járkáltam, miközben vártam, mikor érkezik egy ismertető a bossról. Amiket Anat elmondott, az nem volt túlságosan biztató. Bonyolult, nagyon bonyolult így elsőre ez a fránya boss. Switcheljük egymást? Rám számíthatnak.
- Te félsz? - Már megint kezdi, ezt egyszerűen nem hiszem el. Legalább az életben egyszer legyen komoly jószág, de nem. Lassan, bizonytalanul fordítottam felé fejemet. Féltem, hogy megint beéget...
- Nem nagyon. - feleltem gyorsan. - És te?
- Háh, nem! - Megnyugtató ezt hallanom a szájkarate szőrös világbajnokától. Karomba vettem, nehogy most kezdjen el hosszú, és fáradtságos monológokat tartani arról, hogy ő "a legnagyobb, a legszebb, a legcharmeosabb, a legerősebb, legokosabb és legravaszabb démonfarkas szerte Aincradban, és aki csak látja, félje rettentő hatalmát". Ha most nem sikerül, nem kell túlságosan tartanom, hiszen Pánik kristállyal nem eshet bajom. Azt hiszem.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/2900[10. boss] Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by RenAi Csüt. Aug. 15 2013, 23:34

Pár nap telt el csupán a kilences boss óta, amit megjegyzek játszi könnyedén legyőztek a többiek. Pillanatok alatt meg voltunk vele. Ráadásul felesleges is voltam, semmi hasznomat nem vették mivel még sorra sem kerültem igazából. Rég volt ilyen könnyű dolgunk, vagy netán nem is volt?... Nem tudom már nem emlékszem. Kicsit még lustultam az ágyamban, párszor megfordultam, magamra húztam a takarót és valahogy nem volt kedvem kibújni alóla. Majd erőt véve magamon kikukkantottam a kobakom. Először csak pár kócos kék hajtincset majd szépen lassan az egész fejem. Unott pillantást küldtem a nagyvilágnak, majd szimplán csak lerúgtam magamról a takarót és már fel is öltöztem mire az vissza szált az ágyra. Nagy sóhaj majd reggeli nélkül céltudatosan elindultam a következő boss fight színtere felé.  Nem voltam éjhes, de valamiért nyűgös voltam, azt hiszem rossz előérzetem támadt, vagyis inkább van már kora reggel óta. Kíváncsi vagyok ki is fog isméttelten eljönni, és kifejezetten bosszant hogy Ritát már jó ideje nem látom egy boss harcon sem, sőt szinte teljesen eltűnt az egész játékból… Mármint nem úgy értem hogy meghalt vagy ilyesmi… hanem csupán olyan ez az egész mintha csupán egy szobában gubbasztana és nem csinálna semmit ami nem épp jellemző rá. Vagy a másik elképzelésem hogy titokban edz és gyakorol, harcol hogy bizonyítson… lehet mire legközelebb látom erősebb lesz mindannyiinknál. Küldtem neki üzeneteket de nem válaszolt rá… még olyan dolgok is megfordultak a fejemben hogy… hogy… talán baja esett mármint hogy meg… meghalt… ~ Nem ebbe bele sem merek gondolni! Nem tudnám elhinni! Hiszek benne. Hiszek az én kis Riii-chanomba! Tudom hogy jól van, és hogy hamarosan viszont láthatjuk majd! ~ Önmagamat fellelkesítve érkeztem meg, amint megpillantom, a többieket hangosan rájuk köszönök.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/7300[10. boss] Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Viola Pént. Aug. 16 2013, 00:23

Hát, izé... Nem tudom mit mondhatnék. A reggel a szokásos módon telik. Kelés, aztán a jóízűen befalós reggeli, ami energiával tölt fel, még akkor is, ha valójában csak szellemei táplálék, mint például a cigaretta. (Amit egyébként még csak ki sem próbáltam.) Ezután jött a nagy bejelentés, hogy jön a mai napi program, vagyis a 10. Boss leütése. Komolyan mondom elegem van már ebből. Boss Bossok hátán, egyfolytában csak megyünk és ölünk, egy percre is alig ülünk le. Kitisztítjuk a szintet napok, esetleg hetek alatt és már rohanunk a következőhöz. Mi van ezekkel az emberekkel komolyan? Ha a szerverleállás után itt maradtak, akkor minek ilyen epésen küzdeni? Ülnének le inkább egy kicsit és élveznék a mindennapokat egy problémák, vagy viszonylag problémák nélküli világban.
Zsörtölődve, mint egy öreglány - kapom össze magamat. Kicsit csinosítok kinézetemen, mert ugyebár a megjelenés fontos, még akkor is, ha Bossot megyünk ölni. A lényeg az, hogy emberek közé megyek és ha a cél a szint kitisztításának véglegesítése, akkor is jól kell kinéznem, mert ez az emlék marad meg rólam a legjobban. Mármint ahogy kinéztem a pillanatban, mikor a a szintfőnök fűbe harapott. Jó, a hajam lehet nem áll a legjobban egy kiadós küzdelem után, de a sminkemre nem lehet senkinek egy rossz megjegyzése sem, mert arra nagy gondot fordítok. Nem kenődik, nem folyik, egyszerűen tökéletes. Anatnak pózolok egy kicsit, s ha látom: mozog a nadrágjában valami, akkor nyugtázom a küllemet és már fel is kerekedhetünk.
Nem mindennapi vendég csatlakozik hozzánk. Szokásunktól eltérően, ami az, hogy kettesben vonulunk fel, ezúttal Mirika is csatlakozik, korábbi céhvezérünk. Nagy öleléssel fogad, amit én persze viszonozok az aranyos leányzónak. Olyan kis édes tud lenni ilyenkor, mikor szeretgeti az embert, de valamiért mégis az a gondolatom támad, ha rá nézek: Ő egy tsundere. Tuti! Tipikusan olyan alkat. Egyáltalán találkoztam én valaha olyan lánnyal, aki nem álszentként viselkedik saját magamon kívül? Nem hiszem. Éppen ezért pasijuk sincs, pff... Inkább mondanák meg a srácnak, hogy mit akarnak kerek perec és végre boldogan élhetnék a napjaikat, mint például én is. Nem akarok kérkedni, de napi szinten kapom meg nekem, ami "jár", ígyhát eléggé kiegyensúlyozott vagyok a mindennapokban. Nem kell ezen úgy felkapni a vizet, egy nőnek is lehetnek szükségletei...
Szóval hármasban battyogunk, én meg meg se szólalok. A földet, vagy az eget lesem, hagyom, hogy Mirika karolgassa Anatot, beszéljen hozzá úgy, ahogy régebben nem tette. Az irigység messze áll tőlem, mert tudom, hogy történjen most akármi is (meg úgy általában) Anat este úgy is hozzám fog visszatérni. Namármost, elég is erről ennyi duma.
Végre megérkezünk a Boss ajtajához, hát nem megint elkezdik a taktikai mizériát? Inkább befogom a fülem és lesem az eget, vagy dúdolgatok, mert elegem van a sok sületlenségből. Be kellene menni és leütni egy szeneslapáttal, ennyi! Ehelyett tervet szőnek. Na mindegy, ha kellek valamire, úgy is szólnak, no meg az egész kifőzött micsoda borul egy perc alatt, ha a Boss nem úgy reagál valamire, ahogy elvárják.
Előveszem a fegyveremet, vagyis a gyűrűt a kezemről, s megsimizem gyengéden, ahogyan Anat ér hozzám, aztán büszkén változtatom recés karddá. Felőlem ezek után már indulhatunk is. Na azért még egy integetés a többi játékosnak belefér, so örüljenek...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[10. boss] Exp_bal1535/1700[10. boss] Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 01:03

A kapu kinyílt. A kaputól nem messze három embernagyságú kristály lebeg a levegőben. A bal oldali zöld, a középső fehér, a jobb oldali pedig fekete. A kristályok egymástól körülbelül húsz méterre vannak. Minden kristály körül a saját színével egy körvonal látható, körülbelül öt méteres körben a kristálytól. A kristályok közelében egy ember nagyságú kutyaszerű szörny pihen. Feje fölött a következő látható: Marcang

[10. boss] D3baa0a33a75f4a3be8d6a02360a74ad

A kutya mögött a távolban egy óriási zöld gömb látható, a két oldalán egy-egy emberszerű zöld alakkal. Pontosan nem látjátok, hogy mi van ott, de előreláthatólag ők sem fognak nektek gondot okozni, míg át nem juttok Marcangon.

Anatole Saito (Sebzés: 44, minden 6. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito
Anatole Saito
Boss
Mirika (Sebzés: késenként 25, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Mirika
Mirika
Boss
Szophie (Sebzés: 1, pet sebzés: 41, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességet nem használhat)
Szophie
Szophie
Boss
Viola (Sebzés: 30, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Viola
Viola
Boss
Hinari (Sebzés: 26, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Hinari
Boss
Peter Worker (Sebzés: 8, pet sebzés: 18, minden 6. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)
Peter Worker
Boss
Kusumi Ayani (Sebzés: 0, pet sebzés: 20, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Kusumi Ayani
Boss
Thunder (Sebzés: 32, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Thunder
Boss
Sakamoto Rin (Sebzés: 0, pet sebzés: 26, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Sakamoto Rin
Boss
RenAi (Sebzés: 19, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
RenAi
Boss
Halász Alex (Sebzés: 12, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességet nem használhat)
Boss
Askr (Sebzés: 1, pet sebzés: 24, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss
Judy Noxia (Sebzés: késenként 13, minden 4. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Yurihime (Sebzés: 22, minden 5. körben pihen, találathoz 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez nem kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (Sebzés: 23, minden 5. körben pihen, találathoz nem kell dobnia, speciális képességhez 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Enheriel (Sebzés: 10, pet sebzés: 18, minden 5. körben pihen, találathoz 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képességhez 3 vagy afölött kell dobnia)

Közös tarisznya:
7 Mini Potion (+5 HP) [Mirika]

Marcang: teljes HP, teljes páncél
Anatole Saito: 145 HP, 27 páncél
Mirika: 115 HP, 30 páncél
Szophie: 110 HP, 25 páncél
Viola: 100 HP, 27 páncél
Hinari: 100 HP, 28 páncél
Peter Worker: 145 HP, 43 páncél
Kusumi Ayani: 115 HP, 15 páncél
Thunder: 140 HP, 17 páncél
Sakamoto Rin: 50 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél
Halász Alex: 110 HP, 16 páncél
Askr: 75 HP, 14 páncél
Judy Noxia: 60 HP, 16 páncél
Yurihime: 75 HP, 16 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 41 páncél
Enheriel: 70 HP, 15 páncél


// Jó halált mindenkinek! //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 16 2013, 01:28

Még mielőtt nekiveselkedhetnék a boss kapujának, csókot adok kedvesemnek, s csak hogy érezze a törődést, s magamat is feltüzeljem, finoman belemarkolok a fenekébe. - Aztán vigyázni ám magadra! - kacsintok rá, majd Miri felé biccentek, s már nyitom is a méretes ajtót.
- Hú de rusnya vagy! Gyakrabban kéne testápolót használnod, öregem! Akkor nem lenne ilyen kérges a pofázmányod! - incselkedek a bossal, ahogy belépek az ajtón. Az előtérben lévő három kristály aggasztó, a háttérben lévő kettő meg majd gondolom Ekhenos és I. Bunmei lesz, szóval amiatt még csöppet sem aggódom. Helyzetfelismerés után nincs más dolgom, mint előrántani újdonsült szerzeményem, a harcos legit. A jelenlévők közül egyedül Hinarit érhette az a megtiszteltetés, hogy láthatta. - Kutyuli, köszönj szépen Falánkfiúnak! - Ezután rohamra indulok, s csak bízni tudok abban, hogy az engem követő leswitchel majd, főleg, ha gond lesz azokkal a kristályokkal. S ha már itt tartunk, úgy manőverezek, hogy még csak véletlenül se érjek a kristályok hatósugarába. Egyébiránt haladási irányom leginkább a zöld kristály felé kanyarodik, de semmiképpen nem akarok az 5 méteres sugárba belekerülni. Ideje azonban megsorozni a bosst! Lássuk!

3x44 sebzés menne a bossra és legi bónuszként vágásonként 1-1, összesen 3 további sebzés
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/5000[10. boss] Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 01:28

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Aug. 16 2013, 01:29

facepalm Meg még kettő
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[10. boss] Exp_bal10/5000[10. boss] Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 01:29

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 4766612103_86ee832108_s [10. boss] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 01:37

Talált!

Marcang 8-at sebzett Anatoleba.

Marcang: teljes HP, -132 páncél (3 seb)
Anatole Saito: 145 HP, 19 páncél
Mirika: 115 HP, 30 páncél
Szophie: 110 HP, 25 páncél
Viola: 100 HP, 27 páncél
Hinari: 100 HP, 28 páncél
Peter Worker: 145 HP, 43 páncél
Kusumi Ayani: 115 HP, 15 páncél
Thunder: 140 HP, 17 páncél
Sakamoto Rin: 50 HP, 13 páncél
RenAi: 190 HP, 33 páncél
Halász Alex: 110 HP, 16 páncél
Askr: 75 HP, 14 páncél
Judy Noxia: 60 HP, 16 páncél
Yurihime: 75 HP, 16 páncél
Tachibana Makoto: 100 HP, 41 páncél
Enheriel: 70 HP, 15 páncél

Közös tarisznya:
7 Mini Potion (+5 HP) [Mirika]


// Mirika jön, nem pihen. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 16 2013, 01:53

- Hehe, a képessége miatt kértem meg Ayanit, de ügyelhetsz rájuk te is :3 - feleltem Judy-channak, aki nem sokkal utánunk szintén betoppant. Visszaakasztottam az övemre a kristályom, megropogtattam az ujjaimat és előhúztam a késeimet. Két karom, egy macska- meg egy acél. Pengéjükön megcsillant a fény. Hűséges társaknak bizonyultak eleddig :3 A kapu kinyílt, Nii-chan pedig máris megindult, miután fűzött néhány szép szót a kutyaszerű izéhez. Komplikáltnak tűnt a terem felépítése, színes kristályok itt, gömb ott, és lövésem se volt, melyik mire jó. Bakker, lehet tényleg nem volt rossz ötlet infógyűjtésre alapozni. Egy ütésváltás, de látszólag nem történt semmi, csak a szokásosnál több vörös pixel hullott a bossból. Vagyis a segítőjéből. Mindegy.
- Switch Anatole Saito! - kiáltottam, majd jómagam is rohamra indultam a fiú által kitaposott "ösvényen". Mintha valami átkozott aknamezőn lépkednénk facepalm
- A switch-láncot tartjuk! - erősítettem meg a hátam mögé kiáltva, hogy a következő is váltson majd engem, majd felugrottam, és búgócsigaként pörögve megsoroztam a dögöt karmaimmal. Még egy nyávogást is eleresztettem :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[10. boss] Exp_bal11225/10500[10. boss] Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 16 2013, 01:53

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[10. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [10. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s [10. boss] 4767249862_5877ffd2ef_s [10. boss] 4766609959_af0c0eb7c7_s [10. boss] 4766612103_86ee832108_s [10. boss] 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[10. boss] Empty Re: [10. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.