Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[6. boss]

+16
Viola
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Tatsuki Ranmaru
Ryuninji Ren
Rita Hanami
RenAi
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Mirika
Thunder
Kazuma
Anatole Saito
Szophie
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
20 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 22 2013, 11:57

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 22 2013, 12:08

Ez kész, azt hiszem mind itt fogunk veszni, teljes káosz uralkodik és esélytelennek látszik hogy most győzhetnénk. Voltunk már kutyaszorítóba, de ez azért tényleg túl halad lassan mindenen. Legalábbis azokon amilyen boss harcokon én jártam ez idáig. Személy szerint egyre inkább csalódok a volt vezérünkben, bár lehet ő is az a fajta aki csakis az eszére hallgat mint Zhel… Pfujj de rühellem azt a srácot. Az események úgy pörögtek hogy szinte követni sem tudtam. Egyedül amit láttam hogy sok társam élete fogyatkozik, és nem gondolom hogy ennek így jó vége lesz. Gyorsan előhalásztam egy potiont és bevetettem a képességem, amivel életet tudok tölteni a többieknek is :3 Pásztáztam a szememmel a playerek életét és hogy ki lehet nagyobb veszélyben. Shieldet és Anatot láttam a legkevesebb életűnek, így pár pilanatig köztük hezitáltam. Helyes szöszi, cuki vösös? Helyes szöszi, cuki vörös? Járt a szemem kettőjük közt, majd megszólaltam.
- Switch Shield. - Mégis csak ő a céhvezér. Majd támadtam is egy pókicát ami a másik szöszi Rent támadta.

/A céhbankból kivéve elhasználtam egy Kis Potiont (+20 HP)/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 24 2013, 20:32

// Nincs Shield nevű játékos, a következő alkalommal nem fogadom el, kérlek Shiel vagy Shiel D-t használj, ha nem akarod a teljes nevét mondani. Very Happy //


A képességed sikeresen elhasználtad. (Kérlek máskor úgy fogalmazd, hogy a képességed automatikusan aktiválódik, hiszen utána kellett néznem, hogy miért is használtál két mellékcselekvést a megengedett egy helyett.)
Mindenki 20-at gyógyult, vagy kevesebbet, ha életpontjai így a max. fölé nőnének.

A switch sikeres volt.

A 15 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ren, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A támadás sikeres, Ren pókját megeszi a boss.

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -174

Fuun Kotarou: 40 élet, 8 páncél
Szophie: 68 élet
Anatole Saito: 20 élet
Kazuma: 72 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 48 élet
Shiel D. Lewis: 23 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 125 élet, 8 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 3 páncél
Ryuninji Ren: 26 élet
Kusumi Ayani: 79 élet
Zhel T. Everett: 57 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 4 páncél
Saru Taidana: 33 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 59 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Thunder Csüt. Ápr. 25 2013, 11:45

Mindenki tetet a dolgát ahogy azt kellett, bár ez a mostani boss jóval erősebb mint gondolni lehetett. A múltkori is erős volt, bár valami csoda folytán sikerült leverni és remélem ez a csoda most is utolér minket, a frontharcosokat. Ledermedtem a boss látványán mikor kinyílt a kapu. Nem volt magasabb úgy 2 méternél így nem lehetett olyan sokan támadni a mérete miatt. Ez még csak a kezdet hiszen a képessége az hogy a pókokat kik a teremben vannak átváltoztatja bizonyos időnként, de szerencsére egyszerre mindet nem tudja, legalábbis úgy néz ki. Annyira összeszedetlen voltam, hogy régi társamnak Hinarinak kellett figyelmeztetnie, hogy le kellene váltsak valakit.
- Szedd össze megad! * Kár * - szidott le a kardom mint mindig.Nem tehettem mást mint be kellett csatlakozzak a harcba. Lassan de biztosan átléptem hát a halálba vezető ajtónak a küszöbét s elkiáltottam magam.
- Switch Saru Taidana! - és ezzel egy időben megpróbáltam aktiválni a képességemet és a a vérengző óriáspókra támadni, hogy befagyasszam ideiglenesen.


Edit:
Sikeres találat 16+7 seb Mirikától azaz összesen 23 sebre vagyok képes Very Happy


A hozzászólást Thunder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 25 2013, 11:48-kor.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[6. boss] - Page 4 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 25 2013, 11:45

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 25 2013, 13:53

A támadás sikeres volt, Thunder 23 sebzést vitt be a vérengző óriáspóknak.

A képesség sikertelen.

A switch sikeres.

A 14 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss jóllakott.

A boss 15-öt sebzett Thunderre.

A vérengző óriáspók 15-öt sebez Ayanira.

Boss élet: teljes, páncél -174
1. vérengző: -23 hp

Fuun Kotarou: 40 élet, 5 páncél
Szophie: 62 élet
Anatole Saito: 17 élet
Kazuma: 68 élet
Thunder: 50 élet, 2 páncél
Mirika: 45 élet
Shiel D. Lewis: 23 élet
Allen Dante: 34 élet
RenAi: 125 élet, 5 páncél
Rita Hanami: 45 élet
Ryuninji Ren: 26 élet
Kusumi Ayani: 61 élet
Zhel T. Everett: 54 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 1 páncél
Saru Taidana: 30 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 56 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 25 2013, 14:00-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 25 2013, 13:56

A 14 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss éhezni kezdett. (1/3)

A boss 15-öt sebzett Thunderre.

A vérengző óriáspók támadni készül. (1/2)

Boss élet: teljes, páncél -174
1. vérengző: -23 hp

Fuun Kotarou: 40 élet, 2 páncél
Szophie: 56 élet
Anatole Saito: 14 élet
Kazuma: 65 élet
Thunder: 37 élet
Mirika: 42 élet
Shiel D. Lewis: 23 élet
Allen Dante: 31 élet
RenAi: 125 élet, 2 páncél
Rita Hanami: 42 élet
Ryuninji Ren: 26 élet
Kusumi Ayani: 58 élet
Zhel T. Everett: 51 élet
Violeta del Sanchez: 58 élet
Saru Taidana: 27 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 53 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 25 2013, 14:01-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 25 2013, 13:59

A 14 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik. (2/3)

A boss 15-öt sebzett Thunderre.

A vérengző óriáspók 15-öt sebzett Ayanira.

Boss élet: teljes, páncél -174
1. vérengző: -23 hp

Fuun Kotarou: 39 élet
Szophie: 50 élet
Anatole Saito: 11 élet
Kazuma: 62 élet
Thunder: 22 élet
Mirika: 39 élet
Shiel D. Lewis: 23 élet
Allen Dante: 28 élet
RenAi: 124 élet
Rita Hanami: 39 élet
Ryuninji Ren: 26 élet
Kusumi Ayani: 40 élet
Zhel T. Everett: 48 élet
Violeta del Sanchez: 55 élet
Saru Taidana: 24 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 50 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by RenAi Pént. Ápr. 26 2013, 19:07

Megnyugodtam mikor észre vettem hogy mindenki élte fentebb szökellt, de tudtam hogy itt még nincs vége és hogy elég nehéz lesz ezeken a szörnyeken túllépnünk és legyőznünk a bosst. Mit nehéz... egyenesen lehetetlennek tűnik és a képességemmel is csak pár perccel húzom el a csúfos vereséget mint végső befejezést. Sajnos nem tudok hinni benne hogy győzhetünk, de meghátrálni sem fogok... Semmiképp!

Megpillantom hogy Thunder élete vészesen fogy, így gyorsan cselekednem kell, azt hisze az lesz a legjobb ha még egyszer használom a potion share, képességem mellyel mindenkivel megosztom a potionom, így mindenki megkapja azokat a pontokat amit én használok fel. És még egy mozzanatot teszek a csapat és a fiú érdekében, akivel már régebben is megismerkedtem egy küzdőtér keretébe, így fel is kiáltottam.
- Switch, Thunder!

/ Felhasználva egy kis potion (+20) HP/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 26 2013, 21:35

A képesség mindenkin 20-at gyógyított. (Az élet nem ment a maximum fölé.)

A switch sikeres.

A 14 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik. (3/3) Dantéról lemászik a pók, majd miután átváltozik RenAira néz.

A boss 15-öt sebzett RenAira.

A vérengző óriáspók támadni készül. (1/2)

Boss élet: teljes, páncél -174
1. vérengző: -23 hp

Fuun Kotarou: 37 élet
Szophie: 64 élet
Anatole Saito: 28 élet
Kazuma: 72 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 56 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 107 élet
Rita Hanami: 42 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 57 élet
Zhel T. Everett: 57 élet
Violeta del Sanchez: 57 élet
Saru Taidana: 42 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 67 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Ápr. 26 2013, 21:57

Sok mindenre számítottam, de még az én megfigyelőképességemnek is kihívást okozott az a káosz, ami elém tárult a bossteremben. Csuklyám alatt aljas vigyorra húzódtak vékony ajkaim, tetszett amit láttam. Igazán felemelő volt nézni, ahogy az élet és halál határán táncolnak az oly' nagyra tartott frontharcosok. Annyira törékenynek tűntek a lény és a rengeteg pók mellett, szenvedtek, csúsztak-másztak a túlélésért Aincrad legnagyobb harcosai. Csodálatos, lenyűgöző látvány volt! Jómagam kényelmesen lépkedtem be, teleport kristályomat készenlétben tartva, azonban úgy tűnt, szükség egyelőre nincs rá. Számos lehetőség futott át a fejemen, azonban a rizikófaktor túl nagy volt ahhoz, hogy beszálljak a küzdelembe, legalábbis egyelőre. Kardom és pajzsom is a köpeny rejteke alatt maradt, csendes megfigyelőként tanulmányoztam, hogyan kovácsolódnak egy csapattá az életveszélybe jutott emberek. Vajon akkor is ilyen önzetlenek maradnának, ha a saját életüket kellene feláldozniuk egy másikért?
- SWITCH Anatole! - kiáltottam el magam, átadva a lehetőséget az emlékezeteset alakító bohócnak, hadd tegye azt, amit jónak lát :]


// Teljes kör megy Anatnak //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Ápr. 26 2013, 22:44

Undorító ez a boss! Egyszerűen felfordul a gyomrom és mindjárt melléhányok én is. Kayaba, hogy tudtál ilyen förtelmet teremteni? Pókok tömege lepett el, ott csíptek, sebeztek, ahol tudtak, és most is rajtam van egy mocsok. Viszont ami ennél fontosabb, hogy van egy újabb vérengző pók, ami komoly sebzéseket ejt.
Valaki switchelt... átadta a teljes körét. Akkora káosz van, hogy nem tudom honnan érkezett a váltás, s hiába kapkodom a fejem, egy pók ismét rajtam lóg. Övemen függő táskámhoz nyúlok, hogy felhajthassak egy kis potit. Ki kell tartanom, védenem kell a céhemet és a társaimat, akár a burkom árán is. Arra most nem pazarolok időt, hogy a sorrenden, vagy egyesek helytelen döntésein mérgelődjek, egy utasítást viszont kiosztok:
- Artes! Nem kockáztatunk feleslegesen, ha úgy látjátok helyesnek, sebzés után teleport haza!
Az lenne a feladatom, hogy a bosst gyengítsem, de a vérengző is elég kártékony. Hezitálok, amit nem lenne szabad ebben a helyzetben. A szívem azt mondja, hogy a Vion lévő pókot üssem le, de az eszem azt diktálja, hogy nem pazarolhatom el a sebzésem. Már ha nem ütök megint luftot. Ehh, nem az nem lehet. Koncentrálj Anatole! A döntésben végül az segít, hogy egy másik vérengző óriáspók is feltűnik a színen. Nem engedhetem, hogy kettő is grasszáljon itt köztünk. Ai tudja még tartani a bosst, így már tudom mi az újratervezés eredménye.
- Kota, szedd le a két vérengzőt! - s hogy megkönnyítsem a dolgát, az Ait megtámadni készülő új vérengző figyelmét magamra vonva lesújtok rá, hogy ezzel is megkönnyítsem Kota dolgát.


//Megittam egy kis potit (+20 HP) és lecsapok a támadni készülő full hp-s vérengző óriáspókra 33-as sebzéssel. //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 26 2013, 22:44

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 26 2013, 23:37

A potit sikeresen megittad.

A 2. vérengző óriáspókot sikeresen eltaláltad.

A 13 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik. (1/3)

A boss 15-öt sebzett RenAira.

Az első vérengző óriáspók támadni készül. (1/2)

A második vérengző óriáspók 15-öt sebez Ayanira.

Boss élet: teljes, páncél -174
1. vérengző: -23 hp
2. vérengző: -33 hp

Fuun Kotarou: 34 élet
Szophie: 58 élet
Anatole Saito: 45 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 53 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 89 élet
Rita Hanami: 39 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 39 élet
Zhel T. Everett: 54 élet
Violeta del Sanchez: 54 élet
Saru Taidana: 39 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 64 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Fuun Kotarou Szomb. Ápr. 27 2013, 00:12

Sok volt a történés, valamiért Ran lelépett, ez nem jó, de jelenleg sok más dolog fontosabb volt. Pengeélen táncoltunk, de még valahogy sikerülhet, a boss taktikáját már teljes egészében ismerjük, innentől kezdve csak counterelni kell.
-Elsődleges célpont a vérengző óriáspók, ha az nincs, akkor a bosst támadjátok! Aki úgy érzi kicsi a sebzése, vagy látja, hogy valaki kritikus életre csökkent adja át egy nagyobb sebzésűnek Anatnak, Rennek, vagy a rossz helyzetben lévő egyénnek a körét! Akinek kell és tud Potizzon!
Adtam ki az úgynevezett parancsokat, melyek logikus és ésszerű gondolkodáson és következtetésen alapultak. Érzem, hogy lassan fogy az erőm, de nem adhatom fel. Használom az első képességemet, hogy ne kelljen pihennem, majd neki is állok likvidálni a két vérpókot. Négy egymást szinte a másodperc töredék része alatt követő vágással osztom a halált. Az életsávjukból és az én sebzésemből pedig megpróbálok leszűrni egy információt, vajon mennyi életük van.
-Egy vérengző óriáspóknak 50 és 70 között van az élete!

összesítés: képesség használat (pihenő köröm a következőbe csúszik és 25% bónusz sebzést kapok), és 2 vérengző óriáspók kiiktatása összesen 4 támadással.
következtetés magyarázata: az egyik pók a ~fél életen volt (33 sebzett) én sebzésem: 25 rá, így majdnem nulláztam=>~50%(kicsit kevesebb) élet 25 sebzésből.

_________________
Bolt:
Lélek Kristály Iroda
Küldetések:
Álmatlan
[url=] [/url]
Ragnarök
Eventek:
Cupido
Húsvéti
Küzdőterek:
Peter vs Kota
[url=][/url]
Adatlap:
Spoiler:
Fuun Kotarou
Fuun Kotarou
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 412
Join date : 2012. Aug. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 27 2013, 12:46

Kota sikeresen megölte a két vérengző óriáspókot.

A 13 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Rita, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik. (2/3)

A boss 15-öt sebzett RenAira.

Boss élet: teljes, páncél -174

Fuun Kotarou: 31 élet
Szophie: 52 élet
Anatole Saito: 42 élet
Kazuma: 66 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 50 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 71 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 36 élet
Zhel T. Everett: 51 élet
Violeta del Sanchez: 51 élet
Saru Taidana: 36 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 61 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél

----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29 2013, 00:26-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Ápr. 28 2013, 01:36

A terv, hogy a pókokat támadjuk először csúnyán megbukott ugyanis a régiek helyére újak jöttek. Mi van ha következőnek is újratermelődnek? Részemről én ezt nem várom meg így elsődleges célpontnak a bosst jelöltem meg magamnak, vagyis ha az mocsok ízeltlábú nem szemelt volna ki magának. Érdekes, hogy a legtöbb fantasy témájú filmben, könyveben vagy játékban felbukkannak ezek a dögök és rendre kellemetlen szituációkat okoznak. Oké, hogy a legtöbb ember fél tőlük de akkor is unalmasak már. Bár nekem ez csak jó! Én személy szerint a macskáktól jobban borzongok mint a pókoktól de ez most nem ide illik. Neki vetemedtem a bossnak de közben még az egyik pók belém mart párat amit én egy kardcsapással viszonoztam. Nem is néztem, hogy talált-e vagy sem vagy, hogy él e még a szörny hanem már támadtam is a macska eledelt ezután végig néztem a csapaton és akinek a legkisebb volt az élete annak a pókján használtam a képességem legalább nyerek neki egy kis időt.

/egy támadás a bossnak egy a rajtam lévő póknak és a spec képességem használom a kotán lévő pókon/

_________________
[6. boss] - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt[6. boss] - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt[6. boss] - Page 4 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 01:36

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 22:25

A két támadás sikeres volt. A boss 27 sebzést szenvedett el, a rajtad lévő óriáspók pedig meghalt.

A képesség használata sikertelennek bizonyult.

A 12 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 1 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

Szophie egyik pókja Hinarira néz.

A boss éhezik. (3/3) Ayani pókja fut a csemegére, majd Kotára néz.

A boss 15-öt sebzett RenAira.

Boss élet: teljes, páncél -201

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 46 élet
Anatole Saito: 39 élet
Kazuma: 63 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 47 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 53 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 33 élet
Zhel T. Everett: 48 élet
Violeta del Sanchez: 48 élet
Saru Taidana: 33 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 58 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 28 2013, 23:08

// Még megvan a +7-es sebzésbónusza: Zhel, Ayani (2x), Hinari, Tachi //

Francba. Ez a boss sokkal rosszabb, mint bármelyik eddigi, még Zerios is piskóta volt. Elfogyasztottuk a pókokat, erre újabbak jöttek?! Ez nem igaz, lehetetlenség kivinni hibátlan taktika nélkül, az pedig már azzal elszállt, hogy én jöttem be elsőnek. Az a JL-es kiscsaj mentette a helyzetet a képességével, de így is a hideg futkározott rajtam, ha rágondoltam, mennyire sokat vesz le a csapat életéből egy olyan vérengző pók vagy éppen a feltápolódott boss. Nem fogjuk sokáig bírni, hiába volt egy 50-es az életemet jelző számlálónál, ha rám szállt volna valamelyik nagy sebző, pillanatok alatt elfogyok. Újfent rátévedt a tekintetem a kék kristályomra, de végül mást ragadtam meg az övemen lévő táskámból. A Gyengítő méreggel és a Cseppkővel kombózva szépen visszabontom a boss sebzését, azzal nyerhetünk egy kevés időt.
- Ha boss eszik, nő a sebzése! Lecsökkentem az erejét! - Tájékoztattam a többieket, majd harci kiáltást hallatva szaladtam neki ismét, a mai napon másodszor a szintfőnöknek, miután elkentem az árnyszúrómon a mérget. Igyekeztem elsuhanni mellette és felhasítani az oldalát, majd villámgyorsan megpördültem és felugorva bele szándékoztam mártani a Cseppkövet a tarkójába, és mintegy kapaszkodóként használva a kést, lendületet akartam venni rajta, hogy a lény felett átlendülve kiszúrjam a két bökővel a cuccos szemét Neutral Talpra érkezve vettem észre, hogy újabb vérengző keletkezett, ráadásul Kota felé mászott az undormány. Amikor anyira kevés élete van. Fene >.> Megremegtek az ajkaim, de végül elkiáltottam magam. Nem hagyhattam cserben azok után, amit értem tett.
- SWITCH Fuun Kotarou! - üvöltöttem torkom szakadtából és magamra vontam a pókica figyelmét.


// Felkentem egy Gyengítő Mérget (-2 erő 3 találatig). Első és harmadik kocka a mérges kés, második és negyedik a Cseppkő. Ha a két mérges támadás és legalább az egyik cseppköves talál, az -5 erő a bossnak. Végül switcheltem Kotáról a vérengzőt. //


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 28 2013, 23:17-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 23:08

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [6. boss] - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 23:14

Mirika támadásai sikeresnek bizonyultak. A boss 5erőt veszít és 64 sebzést szenved el.

A switch sikeres. Mirika egy vérengző és egy sima óriáspókot vesz át.

A 12 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 2 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio, 1 Hinari (3-3-at sebeznek)

A boss éhezik.

A Mirikán lévő vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

A boss 10-et sebzett RenAira.

Boss élet: teljes, páncél -265

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 43 élet
Anatole Saito: 36 élet
Kazuma: 60 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 41 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 40 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 30 élet
Zhel T. Everett: 45 élet
Violeta del Sanchez: 45 élet
Saru Taidana: 30 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 55 élet
Hinari: 70 élet, 10 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Zhel T. Everett Vas. Ápr. 28 2013, 23:41

A banda még úgy ahogy egyben van, egy rakás életcsík került a vörös zónába, de hála RenAi képességének mindenki megmenekült a haláltól, legalábbis egyenlőre. Az első adag pókot a kis csapat sikeresen kiirtotta, erre nem jön még egy rajnyi? Szétszóródnak a pókok és így támadnak, majdnem mindenkit. A helyzet javulni látszik, ha csak egy kicsit is. Nem nagyon érdekli őket a többiek szavai, meghallgatta, ennyi. Ideje a bossra koncentrálni. Beveti képességét és támadja a boss-t

6 támadásból egy pihenő így: (5x14)+7= 77 pontot veszít a boss


A hozzászólást Zhel T. Everett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 28 2013, 23:43-kor.

_________________
[6. boss] - Page 4 1233946684Zhel_sig_www.kepfeltoltes.hu_
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 23:41

The member 'Zhel T. Everett' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 4 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 23:49

A támadás sikeres.

A 12 óriáspók elosztása: 1 Szophie, 1 Kazu, 1 RenAi, 2 Mirika, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio, 1 Hinari (3-3-at sebeznek)

Mirika egyik pókja Tachira néz.

A boss éhezik. (2/3)

A boss 10-et sebzett RenAira.

A Mirikára 15-öt sebez a vérengző óriáspók.

Boss élet: -42 teljesen zöld

Fuun Kotarou: 28 élet
Szophie: 40 élet
Anatole Saito: 33 élet
Kazuma: 57 élet
Thunder: 42 élet
Mirika: 20 élet
Shiel D. Lewis: 43 élet
Allen Dante: 37 élet
RenAi: 27 élet
Rita Hanami: 36 élet
Ryuninji Ren: 46 élet
Kusumi Ayani: 27 élet
Zhel T. Everett: 42 élet
Violeta del Sanchez: 42 élet
Saru Taidana: 27 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 52 élet
Hinari: 70 élet, 7 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 4 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.