Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[6. boss]

+16
Viola
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Tatsuki Ranmaru
Ryuninji Ren
Rita Hanami
RenAi
Allen Dante
Shiel D. Lewis
Mirika
Thunder
Kazuma
Anatole Saito
Szophie
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
20 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 15:29

Zhel T. Everett mivel előre került kimarad innen, tehát ismét a boss jön.

Egy óriáspók még mindig neutralizálva van Rita képessége által.

4 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Zhel, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez, Mirikáé Renre).

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A boss éhes (2/3)

A vérengző óriáspók Renre támadt és 15-öt sebzett belé.

Ren képessége lejárt.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 19 élet
Shiel D. Lewis: 27 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Tatsuki Ranmaru: 60 élet, 6 páncél
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 83 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Ápr. 15 2013, 17:44

Zavarodott voltam. Ezúttal elmaradt a biccentés, fókuszaim szerint felém sem nézett, ha mások nem üdvözöltek volna, ha nem regisztrálom mások tekintetét, ahogy átfut rajtam, egyetlen pillanatra legalább megállapodva azért rajtam, felmerült volna bennem, hogy láthatatlan vagyok. Természetesen logikus magyarázatok egész tömkelegét próbáltam kidolgozni, mint egy tételt, aminek látom az eredményét, de a bizonyítása nincs előttem. Sebaj, én megcsinálom… nem, nem tudtam megcsinálni. Az illogikus listám sorra bővült: laggol a NerveGearje, mert túl sok JK gyűlt össze egy helyen. Nem lehet. Hiba történt a tárolt memóriában, Artemisem túl nagy adatforgalom neki, így egyelőre nem jelenek meg a kijelzőjén. Lehetetlen. Nem, egyszerűen semmilyen logikus magyarázatot nem találtam arra vonatkozóan, hogy mi ez a hirtelen változás. Nem csak logikus, de még az illogikus variánsok sem nyújtottak kielégítő válaszokkal arra a kérdésre, hogy mi történt Kotarou és közöttem. Legutóbb még ő hívott. Ő biztatott. Aztán hirtelen felém sem néz, nem hív, nem értesít, nem keres.
Egyik fókuszommal sután pislogtam Mirika felé, hátha ihletet ad egy félmosolya, egy pillantása, és rájövök az okokra és a miértekre. Nem, nem így volt. Zavarodottan álltam, és nem értettem a fiú logikáját. Hogy mi történt.
Soha nem volt igazán könnyen dekódolható a viselkedése, de ebben a pillanatban konkrét adattengerbe veszett ezzel számomra. Fókuszaim nagy részét elfordítottam tőlük, el az egész Voice-ról, annak árnyékáról, ami lett a céhükből. A késeket szorongató Íjászok Szégyenéről… Nem is tudtam, hogy mit gondoljak róla.
El voltam veszve én már ebben a világban, és nem találtam a biztos pontokat. Nem is ismertem például az idomárt, aki előre lett küldve. Azt sem tudtam, Kotarou honnan ismeri, miért kéri fel ilyesmire. Rejtély volt előttem szinte minden szó, ami elhangzott. Pedig sok volt belőle.
Mire észbe kaptam, a harc elindult. És én lassú voltam. Hiába igyekeztem, sokan támadtak előttem, úgy éreztem, a csata elfut mellettem. A yaganomra se támaszkodhattam. Nem akartam strapálni magam. Nem akartam én már semmit. Nem volt kedvem semmihez. Nem… Nem.

Gyakran hagytam ott a társaságokat, ha mégis együtt lógtam valakikkel. Két szó: log off. És ennyi volt, el is tűntem. Soha nem kellett többet tennem, és levehettem a fejemről a fülhallgatós szettet, kikapcsolhattam a gépem, és otthon is voltam. Ennyi.
Lassítottam, mert konstatálnom kellett, hogy sehol nem vagyok a többiekhez képest. Már rég folyik a harc. Át sem láttam, hogy mi történik… A fókuszaim nélkül ez lehetetlen volt. Mindegy is, mert biztos voltam benne, hogy nincs is akkor szükségük rám. Hogy nem is kellek én ide. Hiszen a harccal vannak elfoglalva, rám nem is figyelnek. Felesleges vagyok.
Felesleges!

Lassítottam, majd megálltam. Ott álltam, a kezemben szorongatva a Futó Íjat. Ez sem volt jó döntés, Artemisszel kellett volna jönnöm már ide is. És hirtelen ki akartam lépni. Itt akartam hagyni mindent. A játékot, az embereket. Mindent! Olyat szerettem volna, hogy bármikor be és kiléphessek. Új csapathoz csatlakozhassak. Újrakezdhessem. Egy másik karakterrel. Egy másik játékot. Ez vacak. Ez egy nagyon vacak játék!
Szörnyen dühös voltam. Magamra. Rájuk! Az egész világra! Dühösen rúgtam egy pók felé, közel álltam hozzá, hogy a földhöz csapjam az íjam. Majd fogtam magam, log off híján az invertorym lehívtam, és előszedve a Hazatérő Kristályomat, elkiáltottam magam: Kezdetek Városa…!


//Egy rúgás egy pókba, és hazateleportálás.//

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 18:04

Ran lesebezte az egyik pókot.

Ran sikeresen kiteleportált a harcból. Nem kap jutalmat, nem harcol tovább.

A boss megeszi a lesebzett óriáspókot.

3 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 5-öt sebzett Peterre.

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 75 élet, 9 páncél
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 16 élet
Shiel D. Lewis: 24 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 78 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kazuma Hétf. Ápr. 15 2013, 18:55

Borús gondolataimból egy ismerős hang vert fel. Morogva vettem tudomásul Ayani mondandóját és egy dühös mozdulattal félresöpörtem a kezét.
– Ha itt végeztünk egyszer s mindenkorra, elintézlek. - Sziszegtem vissza ingerülten. Nem gondoltam teljesen komolyan de kezdett nagyon bosszantóvá válni az idomár. Még a végén véletlenül tényleg kinyírom.
Időközben a vita is véget ért és az emberek szépen felsorakoztak. Én is odaálltam közéjük és előhúztam a késemet. Jobb ötlet híján, másik kés helyett, pedig azt hiszem az öklömet, kell majd használnom. Nem tetszett a gondolat de nincs már időm ezen gondolkozni. A kapu kinyílt és egy ronda de nem túl vészesnek látszó lény várt ránk. Viszont a sötétben felbukkanó vörös pontok serege már nem tűnt megnyugtatónak. Az első csapat elindult, és ahogy közelebb értek a pontokból egy halom pók lett. Ökölbe szorult a kezem, ahogy lerohanták az első csapatot. Pillanatok alatt szinte teljesen szétszedték az elsőket. Gyűlölöm a pókokat. Egy pillanatra megfordult a fejemben hogy veszíteni fogunk. Fognom kéne Szophiet és eltűnni, amíg lehet.
Dühösen mordultam egyet. Nem futhatok el! Én vagyok a legjobb és be is, bizonyítom! Bizseregni kezdett a bal kezem és ijedten rejtettem a köpenyem alá. Tudtam már mit jelent ez. Ha nem vigyázok, valamiért megváltozik. Még sosem mertem kivárni, hogy mi történik. Gyorsan vettem pár mély levegőt és az érzés enyhülni kezdett. Odabent eddigre már gyors ütemben kezdtek hullani a pókok. A fenébe nem ácsoroghatok itt! Egy fénysugár talált el és én teljes sebességre kapcsolva a legveszélyesebbnek látszó nyolclábú felé vettem az irányt. Az íjász, aki nem sokkal előttem rohant egyszerűen elteleportált. Bosszantó, pedig már nem tűnik olyan vészesnek a helyzet. Nem volt időm tovább agyalni, mert már mártottam is bele a késem a mobba és az öklömet is elindítottam felé. Pusztulj te nyolclábú rohadék! Ha pedig sikerült elintézni már indultam is tovább segíteni Mirikának.
Ha pedig nem sikerül elintézni a pókot, akkor switchelem Rent. Nekem aztán senki ne mondja, hogy miattam halt meg!
– Switch Ryuninji Ren! - kiáltottam el magam.

(A vérengző pókot támadtam, meg és ha maradt még kocka, akkor az a Mirikát támadó pókra megy. Első kocka 16-os sebzés a többi 9-es. )


A hozzászólást Kazuma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 15 2013, 19:14-kor.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 18:55

The member 'Kazuma' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 3 4766612103_86ee832108_s [6. boss] - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 15 2013, 19:31

A vérengző óriáspók 18 sebzést szenvedett el.

3 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 10-et sebzett Peterre. (Ez előző megevett póktól jól lakott)

A boss éhezni kezdett. (1/3)

A switch sikeres volt.

A vérengző óriáspók 15-öt sebez Kazumára.

Boss élet: full, páncél -86

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 13 élet
Shiel D. Lewis: 21 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 68 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Viola Szer. Ápr. 17 2013, 19:22

Bossra ütök kettőt.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 17 2013, 19:22

The member 'Violeta del Sanchez' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 17 2013, 20:06

A támadások sikeresek, összesen 40 sebzést okoztak.

3 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 10-et sebzett Peterre. (Az előző megevett póktól jól lakott)

A boss éhezik. (2/3)

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -126
Vérengző óriáspók: -18 élet

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 10 élet
Shiel D. Lewis: 18 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 58 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 19 2013, 18:49-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Allen Dante Pént. Ápr. 19 2013, 17:50

A vérengző óriáspókot támadom kétszer.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 19 2013, 18:51

//Kérem, ha valakin van sebzésmódosító, a hszében szóljon, ne utólag kelljen már mindent átírni...//

45 sebzést okoztál a vérengző óriáspóknak, kivégezve azt.

3 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 1 Mirika, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 10-et sebzett Peterre.

A boss éhezik. (3/3) Gyomorsavat köp a földre és Mirikáról leszáll egy pók, majd vérengző óriáspókká válva méregeti Mirikát.

Boss élet: full, páncél -126

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 7 élet
Shiel D. Lewis: 15 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 70 élet, 2 páncél
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 48 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
----------------------
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Fuun Kotarou (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Rita Hanami (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
(1. körből kimarad) Mirika (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Zhel T. Everett (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Tatsuki Ranmaru (minden 6. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Kazuma (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Violeta del Sanchez (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Allen Dante (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Saru Taidana (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Kusumi Ayani (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Szophie (minden 6. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Anatole Saito (minden 6. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
(1. körből kimarad) Ryuninji Ren (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Hinari (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor nem kell dobnia)
Boss
Thunder (minden 5. körnél pihen, támadáskor 3 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Peter Worker (minden 6. körnél pihen, támadáskor 5 vagy afölött kell dobnia, pet támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 3 vagy afölött kell dobnia)
Boss
(1. körből kimarad) Shiel D. Lewis (minden 5. körnél pihen, támadáskor 4 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 4 vagy afölött kell dobnia)
Boss
RenAi (minden 5. körnél pihen, támadáskor 2 vagy afölött kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Tachibana Makoto (minden 5. körnél pihen, támadáskor nem kell dobnia, speciális képesség használatkor 2 vagy afölött kell dobnia)
Boss
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Taidana Pént. Ápr. 19 2013, 20:17

Rohadtul akartam bosst verni, ha múltkor már annyira gyengus volt az egész, hogy mire hozzáérhettem volna, már sehol nem volt. Ilyen bekamuztatott csapatot se láttam még, alig bírtam magammal, és csak pislogtam, hogy milyen szépen csőbe húzták őket. Elég gáz volt. Mindegy.

Ezúttal viszont én voltam a gáz, legalábbis egész szép kis csatát rittyentettek össze, mire felocsúdtam volna. Uh, nagyon durva volt, rakat ember életcsíkja már pirosban, tök leszedálva ácsorogtak, miközben gyakta őket a pók, tutira nem voltak egy hullámhosszon az én sebességemmel. Bakker, még Pánci is. Hallod, nagyon remélem, hogy a sajét céhéből valaki beváltja, mert különben bajok lesznek! Szent meggyőződésem, hogy én valami másik univerzum törvényei szerint mozgok, és képes vagyok leszedni róluk. – Mesterke, te katapultáld a nagyszájú csajról azt a randa pókot, addig én váltom Petert! – osztogattam profi módra a parancsokat. Érted, nemár, hogy a Főnököt gyakják, vágod.
Switch Peter – kiáltottam el magam, és legkirályságosabb vigyoromat elővéve bevágódtam közé és az őt gyakó boss közé. – Még ma megnyuvadsz, dögi! – hecceltem. Nehogy már másra figyeljen, ha itt vagyok én is!



Első kocka: ha 2, vagy annál magasabb, akkor talált, 22+7=29 sebzés a vérengző pókra.
Második kocka: ha 2, vagy annál nagyobb, talált. 22 sebzés a vérengző pókra.
Tai switchelte Petert.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 19 2013, 20:17

The member 'Saru Taidana' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [6. boss] - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 00:08

// Az aztán szerencse! //

A switch sikeres volt.

2 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 (bénult) Anat, 1 Lewis, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A boss éhezik. (1/3)

A vérengző óriáspók támadni készül. (1/2)

Boss élet: full, páncél -126

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 15 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 7 élet
Shiel D. Lewis: 12 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 100 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 62 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 48 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Ápr. 20 2013, 18:44

El sem hittem, amit láttam. Egy iszonyú ronda bossal néztünk farkasszemet. Nem elég, hogy még nem sikerült a páncélját sem leütni, máris rengeteg ember van, már vészes zónában. Ha tehettem volna mindenkinek töltöttem volna, ám sajnos ez nem jöhet össze. Ránéztem arra a személyre, aki szerintem a legrosszabbul állt. Összpontosítottam, és máris megpróbálok 30 HP pontot átküldeni Mirikának. Remélem ezzel el lesz egy darabig, ám az a nyamvadt újfajta pókkal nem tudok mit kezdeni, így hát átadtam a köröm másnak.
- Switch Ryuninji Ren! Szedd le Mirikáról kérlek azt a nyamvadékot!- szólok a perverz állatidomárnak.
Már néztem is, hogy ki legyen a következő, akinek majd segítenem kell élet ügyben.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 18:44

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Ápr. 20 2013, 19:00

A kis akcióm, hogy megmentsek egy pici lányt, hát hogy is mondjam, nem sűlt el valami jól, rendesen leamorzitáltak és egy kiskéses csávónak kellett megmentenie. Cöh... na mindegy, még mind élünk és virulunk ez a lényleg. Ha nem lenne bóvli burkom tuti sírva kirohannék, de így, hehe, megmaradhatok a hú, de bátor szerepemben. Miri-chan élete a végét járja, bosszantó, hogy nem tudok mit tenni, azonban Bayani már igen. Életet ad át a lánynak és Switchel rám, rám???
- O.o o-oké, mondanod sem kellett volna. Regi, zúzdle azt a csúnya izét- Adom a parancsot a harcra éhes petemnek, aki repül, száguld és éles karmaival hasítja fel az undi pókot, melyik éppen Mirikát nézte ki magának..

- Ő az enyém!! Razz

//Elős támadás: 42, Második: 35 Összesen: 77 //

_________________
[6. boss] - Page 3 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 19:05

A switch sikeres volt.

A képesség sikeres volt, Mirika 30 hp-t kapott, Ayani meg annyit vesztett.

Rita bénulása lejárt. // Eddig is le kellett volna, csak a régi leírás szerint írtam, de már utólag nem öletem meg Anatot //

2 óriáspók maradt. A következő a pókok felállása: 1 Anat, 1 Lewis, 3-3 sebzést okoztak (Anaté természetesen nem sebez).

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A boss éhezik. (2/3)

Ren sikeresen megölte a vérengző óriáspókot.

Boss élet: full, páncél -126

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 12 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 37 élet
Shiel D. Lewis: 9 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 70 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 52 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 48 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Szophie Szomb. Ápr. 20 2013, 19:32

Nos, lezárult a vita, amit én szépen csendben hallgattam végig, és végre elindultunk be azon a nyamvadt kapun, hogy szembenézzünk eddigi legundibb ellenfelünkkel. Vagyis számomra a legrondább ellenféllel, ugyanis fogalmam sincs, hogy a többiek harcoltak-e már ennél is rémségesebbel. Az egész valahogy szörnyű volt, rémisztő, főleg azok a piros kis izék mögötte. Mindezzel persze semmi gond nem volt. Megindultunk, és támadtunk. Csakhogy hamarosan még szörnyűbbé vált a helyzet, ugyanis egy rakás pók támadott ránk. Nagyon megijedtem, hiszen teljességgel pók iszonyom van kisgyerek korom óta, és ezen az sem változtatott, hogy most egy játékban vagyunk. Sikítozva kezdtem el körbe-körbe rohangálni, és a sírógörcs kerülgetett. Szörnyű... Szerencsére nem rám hárult a feladat, hogy harcoljak. Nekem csak hátul kellett lennem, és osztogatni a parancsokat a petemnek. Nagyon nagy szerencsére. hisz így nem számít annyira a pánikrohamom. Vezér egyedül is tudta a dolgát, és neki is iramodott, hogy megtámadja a bosst. Ugyanis nem tud betelni ennél kevesebbel. Gyorsan elhasználtam egy Halvány Erősítő Kristályt, hogy többet érjen a támadása, aztán megfordult, és akkor meg megtámadott egy pókot, aki éppen céhvezérünket szemelte ki magának.

/Első támadása a petnek a bossra, második pedig Lewist támadó óriás pókra.
Eső támadásra elhasználok egy [*Halvány Erősítő Kristály*: aktiválásakor a következő sebzés 1.5-szerest fog sebezni]
Összesen:
Bossra: 27+14+7 (Mirika)= 48
Lewis óriás pókjára: 27/


A hozzászólást Szophie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20 2013, 19:46-kor.

_________________
[6. boss] - Page 3 0510[6. boss] - Page 3 1110[6. boss] - Page 3 0310
[6. boss] - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 19:32

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[6. boss] - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s [6. boss] - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 19:56

A támadások sikeresek voltak. A boss 48 sebzést kapott, Lewis pókjának is annyi.

1 óriáspók maradt. 3-at sebzett Anatra.

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A boss éhezik. (3/3) Gyomorsavat köpött a földre. Az utolsó óriáspók vérengző óriáspókká vált, aki Ayanira néz.

Az óriáspókok elfogytak, a sötétségben ismét sok szem villant fel.

Boss élet: full, páncél -174

Fuun Kotarou: 40 élet, 17 páncél
Szophie: 70 élet, 16 páncél
Anatole Saito: 9 élet
Kazuma: 69 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 37 élet
Shiel D. Lewis: 9 élet
Allen Dante: 40 élet, 4 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 12 páncél
Ryuninji Ren: 15 élet
Kusumi Ayani: 70 élet, 13 páncél
Zhel T. Everett: 53 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 13 páncél
Saru Taidana: 42 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 48 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 20:03

15 óriáspók rohant ki a sötétségből.

A 15 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ren, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A boss éhezik (1/3)

A vérengző óriáspók támadni készül (1/2)

Boss élet: full, páncél -174

Fuun Kotarou: 40 élet, 14 páncél
Szophie: 70 élet, 10 páncél
Anatole Saito: 6 élet
Kazuma: 66 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 34 élet
Shiel D. Lewis: 6 élet
Allen Dante: 40 élet, 1 páncél
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 9 páncél
Ryuninji Ren: 12 élet
Kusumi Ayani: 70 élet, 10 páncél
Zhel T. Everett: 50 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 10 páncél
Saru Taidana: 29 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 45 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 20 2013, 20:13

A 15 óriáspók elosztása: 1 Kota, 2 Szophie, 1 Kazu, 1 Lewis, 1 Mirika, 1 Dante, 1 Rita, 1 Ren, 1 Ayani, 1 Zhel, 1 Taidana, 1 Peter, 1 Anat, 1 Vio (3-3-at sebeznek)

A boss 10-et sebzett Taidanára.

A boss éhezik (2/3)

A vérengző óriáspók 15-öt sebzett Ayanira.

Boss élet: full, páncél -174

Fuun Kotarou: 40 élet, 11 páncél
Szophie: 70 élet, 4 páncél
Anatole Saito: 3 élet
Kazuma: 63 élet
Thunder: 50 élet, 17 páncél
Mirika: 31 élet
Shiel D. Lewis: 3 élet
Allen Dante: 38 élet
RenAi: 125 élet, 11 páncél
Rita Hanami: 45 élet, 6 páncél
Ryuninji Ren: 9 élet
Kusumi Ayani: 62 élet
Zhel T. Everett: 47 élet
Violeta del Sanchez: 60 élet, 7 páncél
Saru Taidana: 16 élet
Tachibana Makoto: 55 élet, 34 páncél
Peter Worker: 42 élet
Hinari: 70 élet, 13 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Hinari Szomb. Ápr. 20 2013, 23:53


Lassú voltam. Emellett túl sok minden történt és túl hirtelen, így szinte pillanatok alatt összezavarodtam, a sok kiabálás és switchelés legalább olyan gyorsan cikáztak a feszültségtől fojtogató teremben, mint fejemben a kusza gondolatkezdemények. Persze nem voltam ura a helyzetnek, a legkevésbé se, de nem bántam meg, hogy eljöttem. Nem is tudom miért, valahogy nem rettentem meg, se a pókoktól, se a bossnak nevezett szörnyetegtől, de még annak visszataszító tulajdonságától sem. Ha egyáltalán képes voltam felfogni valamit a bejövő információkból.

Egyvalami azonban szemet szúrt: rohamosan fogytak csapattársaim életpontjai. A forgatagban képtelenség lett volna mindenkit szemmel tartani, de akit ismertem és előttem voltak, azokra több mint néhányszor rápillantottam, vajon egyben vannak-e még. Innen hátulról egyelőre nagyon úgy tűnt, hogy nem a boss ellen harcolunk, hanem a halálok ellen. A boss csupán másodlagos tényező volt, ám azt még én is tudtam, hogy ilyen ütemben ennek a körforgásnak soha nem lesz vége. Az elpixeleződés (vagy kiteleportálódás) szélén álló játékosokból egyre több lett, ahogy a pókokból is, s eddigis csak pár speciális képességen múlt, hogy ne történjen meg, aminek nem szabadna.
Ekkor eszméltem rá, hogy én jövök.
Agyamon sokminden átfutott, de majd mindet elnyomta a tenni akarás, hogy ha csak egy icipicivel is, de hozzájáruljak a sikerhez. Mondjuk leütni egy pókot Anatról vagy Lewisről, vagy használni a szabdalót, ha már megkaptam. Ám ahogy már oly sokszor végigvettem magamban, a cselekvéseim száma kevesebb volt, mint a megmentésre váró élet. Kezeim a fegyver markolatát szorongatták, azonban megindulásom után pár lépéssel mégiscsak lelassítottam, s tétován megálltam. Akartam. Nagyon. Valami szerepet, akciót, ami visszajelzést ad, hogy ott voltam ezen a harcon. Igen, teljes lényemmel akartam ezt… de valamit mégjobban…
- Switch RenAi! – kiáltottam, leengedve a szabdalót, a lány tekintetét keresve. Emlékeztem a bossterem előtt történtekre, beleértve céhtársam monológját is, amiben az új képességéről mesélt. Ami megmentheti sok, számomra fontos ember életét. Ez pedig bőven megérte az árat, még úgy is, hogy pontosan tisztában voltam vele, hogy ezúttal nem használhatom az Element Absorbot, ezzel saját túlélési esélyeimet csökkentve. És hogy Ai-channak van potionja, abban biztos voltam, hiszen ő is ugyanolyan szabadon válogathatott a JL „inventoryjából”, mint én.

Feszülten vártam a fejleményeket, közben újra végignézve az álláson. Ha RenAi-nak sikerül, elméletileg egy időre megnyugodhatunk, ám az sem mellékes, hogy – amíg a pókok kicsit sebeznek – maga a boss bizony jó nagy adagokat szed le a majmos srác életpontjaiból. A cupido kastély előtt történtekkel ellentétben azonban a legkevésbé sem akartam a halálát, nem mintha bármiről is meggyőzött volna, csupán… hát, nem is tudom. Ő is itt van, és az életét kockáztatja a csapatért, és azt hiszem, ez felborít bizonyos dolgokat, amit eddig képzeltem róla.
Visszanéztem a vállam fölött, és szerencsémre pont egy ismerős következett utánam. Igaz, hogy átadtam a full körömet, de nem voltam hajlandó tétlenül állni és bámulni, így összeszedtem minden bátorságom, és odakiáltottam a kardforgató fiúnak:
- Thunder, váltsd le Sarut, oké? – intettem a boss felé határozottan. Nem voltam az az okoskodó és utasítgató típus, de a tét és az éles szituáció sokkal többet hozott ki belőlem, mint azt eredetileg vártam. Sőt, talán még annál is többet.


Összegzés: full kör átadva RenAi-nak.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 22 2013, 11:49

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[6. boss] - Page 3 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[6. boss] - Page 3 Empty Re: [6. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.