Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Fegyvermester

+6
Joey Chrome
Askr
Halász Alex
Chitose
Noxy
Tatsuki Ranmaru
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

A Fegyvermester Empty A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Márc. 30 2013, 00:02

A Fegyvermester

    Kovácsműhely nyílt a Kezdetek Városában - hogy mindenki számára elérhető legyen. A bolt tulajának szeme fénye. A fegyverek szinte az utcán készülnek, a nyikhaj íjász a megrendelő szeme előtt dolgozik.

  • Kezdők támogatása: nyugodtan vásárold meg azt a fegyvert, amire pénzed van! Ha lecserélnéd idővel jobbra, az utolsó aranyig beszámítom a régi árát!
  • Érccel rendelkezőknek: ha az összes érced megvan a kért fegyverhez, ingyen elkészítem. Egyéb esetben pedig minimum beleszámítom az árba!
  • Árubeszállítóknak: 50%-os kedvezmény!
  • Foglalás: természetesen lehetséges, csak jelezd itt egy posztban, és felírom!


Készleten


    Kardforgató

    0x Könnyű Kard (+1 erő +1 gyorsaság)
    /3 Bronzérc/ - 54 arany

    0x Vaskard Recept (+2 erő)
    /1 Vasérc + 1 Bronzérc/ - 66 arany

    0x Hálóvágó (+3 erő)
    /2 Vasérc + 1 Bronzérc/ - 78 arany

    0x Szabdaló (+5 erő +4 gyorsaság +2 fegyverkezelés)
    /2 Holdkő + 6 Vasérc/ - 410 arany

    Idomár

    0x Fa Irányítópálca (+1 irányítás)
    /2 Sida Kő/ - 60 arany

    0x Hosszú Irányítópálca (+2 irányítás +2 élet)
    /2 Halvány Rubin + 3 Sida Kő/ - 120 arany

    0x Görbe Bot (+4 irányítás)
    /4 Sida Kő + 1 Bronzérc/ - 112 arany

    Lovag

    0x Körpajzs (+3 páncél)
    /3 Bronzérc/ - 54 arany

    0x Pókháló Pajzs (+3 páncél +1 erő)
    /3 Bronzérc + 1 Halvány Rubin/ - 93 arany

    0x Nagy Körpajzs (+4 páncél)
    /3 Bronzérc + 1 Sida Kő / - 103 arany

    0x Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság)
    /3 Bronzérc + 1 Sida Kő + 2 Munkálatlan Bőr/ - 146 arany

    0x Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+2 erő)
    /3 Bronzérc/ - 76 arany

    0x Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+3 erő +2 páncél) Recept,
    /3 Bronzérc + 1 Vasérc/ - 118 arany

    Harcművész

    0x Életlen *Fegyver* (+2 erő -1 fegyverkezelés)
    /2 Bronzérc/ - 36 arany

    0x Éles *Fegyver* (+2 erő)
    /1 Vasérc + 1 Bronzérc/ - 51 arany

    0x Futó *Fegyver* (+3 erő +3 gyorsaság)
    /2 Vasérc + 2 Munkálatlan Bőr + 1 Bronzérc/ - 156 arany

    Íjász

    0x Stabil Íj (+2 fegyverkezelés)
    /2 Munkálatlan Bőr + 1 Bronzérc/ - 64 arany

    0x Ősi Pók Emblémás Íj (+4 fegyverkezelés)
    /4 Munkálatlan Bőr + 1 Sida Kő/ - 137 arany

    0x Futóíj (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
    /2 Vasérc + 2 Munkálatlan Bőr/ - 156 arany

    0x A Sietős (+5 fegyverkezelés, a felajzáskor egy illúzió nyilat lő ki, ami megegyezik a használt nyíllal, de csak tizedannyit sebez, lefelé kerekítve)
    /1 Holdkő + 3 Munkálatlan Bőr + 3 Sida Kő/ - 410 arany

    Árnyharcos

    0x Cseppkő (+4 erő, két találatonként ellenfélnek -1 erő és irányítás/íjásznál -2 irányítás, a harc végén az áldozat visszakapja az így elvesztett pontjait)
    /1 Holdkő + 4 Sida Kő + 4 Munkálatlan Bőr/ - 410 arany

    0x Árnyszúró Bicska (+2 erő +2 speciális képesség +1 kitartás)
    /1 Rubin + 2 Sida Kő + 2 Munkálatlan Bőr/ - 410 arany

    Harcos

    0x Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+4 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
    /2 Bronzérc + 1 Sida Kő + 1 Munkálatlan Bőr/ - 112 arany

    0x Kemény *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+6 erő *-3 kitartás/-3 fegyverkezelés/-3 gyorsaság*)
    /3 Bronzérc + 1 Sida Kő + 2 Munkálatlan Bőr/ - 131 arany

    0x A Hentes (+16 erő -3 gyorsaság -4 kitartás, a támadás után 1/10 erőnyi vérzés egy körig)
    /2 Rubin, 16 Bronzérc/ - 250 arany



Beszállítók

    Luv
    Esutel



Lefoglalva

    Joey Chrome - 1x Futópajzs és 1x Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány*, eladva
    Hermit - 2x Cseppkő
    Enheriel - 1x Hosszú Irányítópálca, eladva


A hozzászólást Tatsuki Ranmaru összesen 44 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 27 2013, 16:59-kor.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Noxy Szer. Ápr. 03 2013, 12:46

A küldetésből visszaérve ellenőriztem a páncélzatomat és a fegyveremet. Mindet le kellene cserélnem. A páncélomat szerintem a kovácsi szakmámból simán megoldom, de fegyvert nem tudok gyártani, így muszáj lesz egy fegyverkovácshoz mennem.
Pénzt nem nagyon sokat akarnék rá áldozni, de remélem meg tudom beszélni a kováccsal, hogy az alapanyagot én állom, persze, ha van olyan, amiért megéri feláldozni. Én gyűjtő stádiumban vagyok, de a fegyveremet muszáj lesz lecserélnem, amilyen gyorsan csak lehet.
Bejártam a műhelyeket, de csalódottságomra elég nagy árat kell fizetni értük, vagy pedig olyan nyersanyagokat kérnek, amik nincsenek is meg nekem. Aztán megtaláltam ezt a kis szerény fegyverkovácsi helyet. Jelenleg bővítés és újítás alatt áll, de még így is működik.
Beléptem az üzletbe, és udvariasan megszólítottam a játékos eladót.
- Üdvözletem, játékostárs! - köszöntem. - Szeretnék érdeklődni, hogy ingyen tudnál-e nekem íjat készíteni, ha adnék neked nyersanyagot.
Ha jön a helyeslő válasz, és a srác megmutatja nekem a szerény kínálatot, megnézem az elkészíthető íjakat. Az Ősi Pók Emblémás Íjhoz pont egy alapanyagom nincs meg, de igazán nem izgat, mert semmi extrát nem ad. Viszont a Futóíj az tetszetős nekem, mert nemcsak fegyverkezelést ad, hanem gyorsaságot is, és csak két vasérc és két munkálatlan bőr kell neki. Megéri.
- Kérem, akkor megcsinálod nekem a futóíjat? - kérdeztem udvariasan a sráctól, majd kivettem az inventorymból a két vasércet és a két munkálatlan bőrt.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Ápr. 03 2013, 18:37

Sokkal jobban elmerültem a bolt körüli munkálatokban, mint az elsőre gondoltam volna. Meglepő módon igen nagy örömömet leltem az állandó tervezésben és folyamatos ötleteim miatt lassan haladtam a felépítésével. Ez még nem is jelentett volna különösebb problémát, hiszen olyan élményben volt részem, ami nem gyakran adatott meg nekem, és ezért igen sokra becsültem, másrészről nem tudta elkerülni éles figyelmemet a tény, hogy minél később nyitok az annál későbbi profittermelést fog jelenteni a számomra. Ez pedig már nem kecsegtetett túl nagy ígéretekkel. Ezért igyekeztem még több időmet szentelni a Fegyvermester minél gyorsabb létrehozására és elindítására, aminek eredményeként egyre többször és több félek éppen hagytam abba a korábbi üzlethelyiség átdolgozását annak érdekében, hogy minél pontosabb képet kaphassak a pontos paramétereiről, és így a benne rejlő lehetőségekről. Természetesen a maximumot akartam kihozni belőle.
Talán nyilvánvaló ezek után, hogy nem számítottam látogatókra. Éppen ki voltam izzadva, és újabb megvilágosodástól űzve ezredszer álltam neki korábbi munkálataim módszeres lerombolásának, hogy az alapoktól kezdve megint újrakezdhessem egy jobb konstrukció érdekében.
- Szervusz – szólítottam meg én is némi késlekedés utána a belépőt. Alig akartam hinni a fókuszomnak, amikor láttam, hogy valaki betévedt. Láthatóan célja volt, így hát kérdőn álltam elé. Ugyan olyan playernek tűnt, mint amilyen én is voltam.
Íjat keresett magának, ez felkeltette az érdeklődésemet. Jobbnak láttam azonban visszatartani információéhségemet, és egyelőre nem követelni rajta újabb válaszokat. Helyette lassan bólintottam feltett kérdésére, majd egy belső üllőhöz vezettem. A nyersanyagok birtokában gyorsan ment a munka, kezem alatt hamarosan fegyver született, amely akár testvére is lehetett volna a saját íjamnak. Nem véletlenül, jelenleg ez volt a legjobb a piacon, én is ezt birtokoltam. Kicsit faramucinak éreztem a szituációt, ahogy átnyújtottam, majd közöltem, hogy nem, természetesen nem tartozik semmivel. – Szolgáld legjobb tudásod szerint a fegyvered – búcsúztam tőle. Alig figyeltem már rá. Fejemben újabb és újabb tervrajzokat építettem a Fegyvermesternek.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Noxy Csüt. Ápr. 04 2013, 13:14

A fiú udvariasan üdvözölt, de elég tagbaszakadt volt. De jó eladó volt, nem mászott rám, nem akart rám tukmálni más egyebet, hanem szerényen átvette az általam megkapott alapanyagokat, és megcsinálta a Futóíjat a kedvemért. Addig, amíg a srác kovácsolta az új fegyveremet, addig leültem egy székbe (ha van), és az inventorymból elővéve egy könyvet kezdtem el olvasgatni. Érdekes, hogy miket nem tud meg az ember egy kisebb-nagyobb felfedezésekből... hát igen, a mai technológiákkal nagyon könnyű felfedezni. Ami meg a dinoszauruszokat illeti, a mostani felfedezések és kutatások árán kiderült, hogy a kihalásuk többről szól, mint meteorbecsapódás és éhhalál. De erről nem szeretnék beszámolót tartani senkinek sem, mert túl összetett és túl hosszú lenne elmesélni. Inkább megtartom magamnak, vagy odaadom a könyvet majd valakinek, aki kíváncsi rá. Very Happy
Mire a felét kiolvastam, a srác készen lett az új íjammal. Elég gyorsan ment, de végül is volt nyersanyag, úgyhogy nem kellett nagyon megerőltetnie magát. Eltettem a könyvemet, és átvettem lassan a Futóíjat, aminek ki is próbáltam funkcióját, és próbaként meghúzogattam a húrt. A lövést, majd az erdőben gyakorlom vele. Elégedett voltam vele.
- Nagyon jó fegyvernek tűnik, nagyon szép. - ismertem el őszintén. - Köszönöm szépen, hogy elkészítetted nekem.
Szolgáld legjobb tudásod szerint a fegyvered. - mondta búcsúzóul és rám alig figyelve a srác.
- Köszönöm, és további szép napot! - búcsúztam el tőle én is, azzal az új fegyveremmel a birtokomban, nagy elégedettséggel hagytam el az épülő, bővülő fegyverkovácsi üzletet. Szerintem érdemes lesz majd néhány játékosnak elmondanom, hogy ide érdemes lenne beugrani, mert ennél a fiúnál nincs jobb ember, aki tudja a dolgát.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Ápr. 18 2013, 00:00

Készleten

    Kardforgató


    Hálóvágó (+3 erő)
    /2 Vasérc/ - 78 arany

    Harcművész


    Éles *Fegyver* (+2 erő)
    /1 Vasérc/ - 59 arany

    Íjász


    Futóíj (+3 fegyverkezelés +3 gyorsaság)
    /2 Vasérc + 2 Munkálatlan Bőr/ - 156 arany

    Harcos


    Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+4 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
    /1 Bronzérc + 1 Sida Kő + 1 Munkálatlan Bőr/ - 52 arany

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Chitose Csüt. Ápr. 18 2013, 18:27

Szeretnék venni egy Hálóvágót 78 aranyért !

_________________
A Fegyvermester 3nve
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Ápr. 18 2013, 18:36

- Kö-köszönöm, hogy a Fegyvermestert választotta - ma-makogom izgatottságtól elfúló hangon a bolt fejben rögzített reklámszövegét, miközben kiszolgálom a lányt. - Remélem, hogy elégedett leszel az eredménnyel - hajtok fejet zavartan, szemüvegem lecsúszik, ügyetlenül feljebb tolom.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Ápr. 18 2013, 22:18

Nagy vigyorral a képén lép be. Hallotta, hogy új bolt nyílt meg itt, hát gondolta benéz, de még jó, hogy előtte megtudakolta, hogy ki is a tulaj. Ott helyben lehidalt volna, ha csak akkor tudja meg, mikor szembe találkoznak, így viszont fülig érő mosolyával nyitotta meg az ajtót, majd magabiztosan lépett a pult mögé.
- Üdv íjász kun. Hmm, ez így nem jó. Hívhatlak Rannak nem? :"3
Körbe néz, de csak az udvariasság végett. Már jól tudja, hogy mi kell neki, egy szép futóíj. Ez kisebb lesz mint a mostania, de többett ad a gyorsaságra, és a mostani helyzetében a fegyverkezeléséből sem von le annyit, hogy a sebzéssén látszódjon.
Tiszta haszon.
- A Futó íjat szeretném. :3
S már utalja is a megszabott pénzöszeget, amint a fiútól bármilyen, akár non verbális jelet kap, affelöl, hogy van is készleten.

_________________
A Fegyvermester 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Ápr. 18 2013, 22:31

Technikailag minden további nélkül szólíthatsz így – válaszoltam kis gondolkodás után. A bolt, bár még mindig nem volt a legjobb állapotban, kezdte elnyerni végleges formáját. – 156 arany lesz – mondtam. Ki voltam melegedve, ma már kovácsoltam egy fegyvert. Örömmel konstatáltam, hogy ez már készen van, csak le kell emelnem a polcomról. Néhány pillanatig még a kezemben tartottam, majd a felkínáltam a fiúnak.
Bár rövid ideig, de engem szolgált ez az íj. Nagyon szerettem, az egyik legjobb a piacon. Becsüld meg, kérlek – mondtam neki, egyetlen pillanatra még valódi tekintetemmel is felemelve rá. A szokásos biccentés, majd visszatértem a bolt helyrerakásához.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Ápr. 18 2013, 22:40

Ahogy a másik levette az íjat, ő utalta a pénzt, majd kézbe kapta a fegyvert egy kis magán monológ kíséretében. Nahát, ez az ember is tud érzelmes lenni. :3
Őszintén, kedvesen húzta el félmosolyra a száját, aztán viszonozta a biccentést egy másikkal.
- Úgy lesz.
és...ki tudja, talán ezzel foglak legyőzni ^^
Very Happy Még egy ktval tartozol. Wink



_________________
A Fegyvermester 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Ápr. 19 2013, 10:38

Készleten

    Kardforgató

    1x Könnyű Kard (+1 erő +1 gyorsaság)
    /2 Bronzérc/ - 36 arany

    Idomár


    1x Görbe Bot (+4 irányítás)
    /4 Sida Kő/ - 100 arany

    Lovag


    1x Körpajzs (+3 páncél)
    /2 Bronzérc/ - 28 arany

    1x Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+2 erő)
    /2 Bronzérc/ - 50 arany

    Harcos


    Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+4 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
    /1 Bronzérc + 1 Sida Kő + 1 Munkálatlan Bőr/ - 52 arany

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Askr Pént. Ápr. 19 2013, 15:52

100 arany fejében vennék egy Görbe botot. A tranzakciót itt megejtettem. ^^

_________________
A Fegyvermester Zbluh5zsgm5p8j7j37z
A Fegyvermester Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Ápr. 19 2013, 17:59

A Görbe Bot a tiéd, járj vele szerencsével!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Ápr. 20 2013, 12:08

Készleten

    Kardforgató

    1x Könnyű Kard (+1 erő +1 gyorsaság)
    /2 Bronzérc/ - 36 arany

    Lovag


    1x Körpajzs (+3 páncél)
    /2 Bronzérc/ - 28 arany

    1x Tompa *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+2 erő)
    /2 Bronzérc/ - 50 arany

    Harcos


    Normális *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+4 erő *-2 kitartás/-2 fegyverkezelés/-2 gyorsaság*)
    /1 Bronzérc + 1 Sida Kő + 1 Munkálatlan Bőr/ - 52 arany

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Ápr. 23 2013, 16:24

Hali!

Amint lesz, vennék 40 aranyért egy Pókháló pajzsot! Köszönöm!^^

_________________
A Fegyvermester Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Fegyvermester Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Ápr. 23 2013, 16:30

- Már van is, ha készítek - tolja feljebb a szemüvegét az íjász, majd nekilát, és keze alatt hamarosan formát is ölt a Pajzs. - Védelmezze életerődet - adja át a páncélt.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szer. Ápr. 24 2013, 12:26

Készleten

    Sajnos átmeneti készlethiány miatt saját termékekkel nem tudok szolgálni, azonban a látogatók figyelmébe ajánlom addig is állandó akcióimat:


A Fegyvermester

  • Érccel rendelkezőknek: ha az összes érced megvan a kért fegyverhez, ingyen elkészítem. Egyéb esetben pedig minimum beleszámítom az árba!
  • Árubeszállítóknak: 50%-os kedvezmény!
  • Foglalás: természetesen lehetséges, csak jelezd itt egy posztban, és felírom!

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Enheriel Pént. Ápr. 26 2013, 10:45

Hosszú Irányítópálcát foglalnák le^^

_________________
A Fegyvermester Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
A Fegyvermester 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Szomb. Ápr. 27 2013, 16:29

Bejegyezve. Amint Hosszú Irányítópálcával tudok szolgálni, jelzem, kereslek, értesítelek, már-már zaklatlak. Smile

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Kazuma Kedd Május 14 2013, 17:10

9 Bronzérc és 3 Vasérc megy a fegyverekért. Smile

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
A Fegyvermester Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 14 2013, 17:17

Gyorskovácsolással már el is készültek a kért termékek.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Hermit Kedd Május 21 2013, 17:10

Szeretnék rendelni két cseppkövet.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 21 2013, 17:17

Szervusz!

A rendelésed megtisztel, felírtam! Jelen pillanatban 1 Holdkövem van hozzá, tehát a következők hiányoznak: 4 Sida Kő + 4 Munkálatlan Bőr. A másik fegyverhez ugyan ezek kellenek, ugye. Ha sikerül szerezned, gyorsabban is megleszünk, és az árba is arányosan beszámítom természetesen.

Minimum PM-ben jelezni fogom, ha ki tudlak szolgálni.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Hermit Kedd Május 21 2013, 19:44

Igen, szeretnék segíteni nyersikkel, csak van olyan érzésem, hogy sokára lesz még vége a küldetésemnek, amiben benne vagyok. :S De próbálok másoktól is szerezni nyersanyagot.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Május 24 2013, 22:03

Na Ran!

Lefoglalnák:

1x Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság)
1x Stramm *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (+3 erő +2 páncél)

és félre is teszem a 246 aranyat!

_________________
A Fegyvermester Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Fegyvermester Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Fegyvermester Empty Re: A Fegyvermester

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.