Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diabel [Mesélő]

Go down

Diabel [Mesélő] Empty Diabel [Mesélő]

Témanyitás by Diabel Hétf. Nov. 05 2012, 02:10

Az oldal nyitása óta itt vagyok, és ha épp nem játékosként veszek részt kalandokban, vagy bombázom különböző oldalfejlesztési tippekkel-ötletekkel a fórumot, akkor én is mesélek.

Mire vagyok kapható?
Szinte bármire. És tényleg! Szívesen szervezek fórumtalálkozót, írhatsz, ha valamilyen privát küldetést szeretnél lemeséltetni magadnak vagy a céhetekkel/párban/trióban kalandoznátok. Nem vagyok híve a szóló küldetéseknek, de idővel minden változhat.

Mit szeretek csinálni?
Rugdosni embereket. Persze semmi brutalitás, de imádom, ha a kezem alatt pörög egy küldetés... és nem zavar, ha az egyébként nem az enyém. Ez nem feltétlenül jó tulajdonság - ki/hogy veszi -, de néha jól tud jönni. Alapvető célom, hogy mindenki jól érezze magát, és senki játéka ne szenvedjen csorbát. Más kérdés, hogy néha kevés a szándék, és bizony becsúsznak gikszerek.

Mesélésem módszere?
Imádok mellékküldetésekkel dobálózni, amit néha elrejtek a szövegközben, máskor tök nyilvánosan, névvel is felcímkézem, hogy tudja az illető, kinek szánom. Nem szabad tőlem mindent készpénznek venni. Gondolkodj logikusan: valszeg nem azért ajánlom fel, hogy te látsz egy fura árnyat, mert az hamarosan odamegy hozzád, és a kezedbe nyom egy csokimikulást. Riadóztasd a csapatot!

Mit szeretek legkevésbé a fórumon?
Ha valaki úgy csúszik, hogy nem szól előre, hogy csúszni fog, és nem ír, hogy meddig tart fenn nála ez az állapot. Ennél is jobban utálom viszont, amikor mindezt merő figyelmetlenségből én magam teszem meg.

Meséléseim:

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



Diabel [Mesélő] Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.