Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lizzy és Dr. Hannibal Dan

Go down

Lizzy és Dr. Hannibal Dan Empty Lizzy és Dr. Hannibal Dan

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szomb. Jan. 26 2013, 16:49

Név: Elizabeth Ethel Cordelia Midford
Becenév: Lizzy
Nem: lány
Kor: 13
Kaszt: Árnyharcos

Szint: 6
Exp: 270/300
Arany: 1398


Kinézet: Hosszú, aranyszőke hajam van, amit általában göndörítve hordok, két oldalt feltűzve, illetve elöl, a homlokomat frufru takarja. Sokszor kalap, vagy mani, virág is díszíti frizurámat. Szeretek csinos ruhákba öltözködni akármilyen színben, bár leginkább kawaii pirosat, és rózsaszínt hordok, sok fodorral, masnival, csipkével, és mindenféle szépséges, aranyos dísszel. Persze ne legyen túl csicsás! Csak egyszerűen cuki...Mit mondjak még magamról? A szemem színe zöld, alacsony vagyok, és vékony. Véleményem szerint igazán cuki vagyok, pláne ezekben a szép ruhákban.

Jellem: Nos.. Én aranyos vagyok, és bájos, és tündéri, és és és… CUKI! Jah, és kaawaii, Kawaii, KAWAII.. Bár könnyen elpityeredek. Igazából sírós is vagyok egy picit. Akiket szeretek, azokat sokszor keresem fel, feldobom a napjaikat, választok nekik szép ruhákat. Társasági személy vagyok. Sokat beszélek, és mindig kifejezem az érzéseimet. Ha valami tetszik, azt megmondom, ha valami nem, azt is. Nem szeretek haragban enni senkivel, törekszem arra, hogy mindenképp hamar kibéküljünk, ha valakit megbántok, de persze ha engem bántanak meg, azt egyszerűen csak megbeszéljük. Könnyen barátkozom, nyitott vagyok az újdonságokra. Néha lehet, hogy hisztisnek, vagy akaratosnak tűnhetek, esetleg még idegesítő is lehetek, de ez is a tulajdonságaim közé tartozik, így kell elfogadni, és kész.

Képességek:
Át tudja változtatni ellenfele ruházatát. Semmilyen pontot nem érint ez, egyszerűen csak átalakul a ruha olyanra, mint amilyet Lizzy akar. Ezt peteken is végre tudja hajtani. (értsd rájuk is tud kisállat ruhát adni.)

Küldetések:
Orosz rulett
A darázs királynő (miniboss)
hegyes fülek
A leányt elrabolták.
Kaszás katakombája

Eventek:
Húsvéti tojások és robbanó nyulak
Nova
nova
nova


Küzdőterek:
Lizzy vs. Yuichi
Askr vs. Lizzy
Hinari-démon-boszorkány-sama
Cuki cica gazdija (Ren és Aikon, no meg Regi.)

Előtörténet:
Elizabeth Ethel Cordelia Midford


A hozzászólást Dr. Hannibal Dan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 28 2013, 21:36-kor.

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lizzy és Dr. Hannibal Dan Empty Re: Lizzy és Dr. Hannibal Dan

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Vas. Júl. 28 2013, 21:28

Név: Dr. Hannibal Dan
Nem:férfi
Kor: 45
Kaszt: Árnyharcos

Szint: 7
Exp: 300/350
Arany: változó

Kinézet:  Nagyjából olyan, mint egy átlagos 45 éves ember.. Kissé ritkul a haja, borostás, és a szeme körül már enyhén gyűlnek a ráncok, ám az különbözteti meg az egyszerű átlagos férfiaktól, hogy még ennyi idősen is eszméletlenül jóképű, és sármos. Egyszerű barna szeme, és haja van. Vékony szája, mellyel lehengerlően tud mosolyogni, és nem utolsó sorban jól kidolgozott felsőteste. Általában drága öltönyt hord, mint a rendes úriemberek, merthogy az is.

Jellem:
Nem viselkedik feltűnően, szeret beleolvadni a környezetébe, és megfigyelni az emberek reakcióit az egyes helyzetekben. Nem szereti a szélsőségeket. Akárkivel el tud csevegni, és megértően beszélgetni vele, tökéletesen bánik akármilyen jellemű emberrel, mivel mindig partneréhez igazítja stílusát. Szereti a férfiakat, ám inkább barátként közeledik hozzájuk elsőre.

Képességek:
Dánalakulás!xD
Átalakul szarvasemberré, de azt csak ellenfele látja így, a többiek számára továbbra is sima ember kinézete lesz látható, ugyanakkor képes lesz az agancsával is ugyanakkorát sebezni, mint a fegyverével.

Felszerelés:

2xKezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)
Bőr Cipő (+2 gyorsaság) - felszerelve
Vas sisak (+7 páncél) - felszerelve

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

bronz sisak - boltban

2 zseton

Ismerkedés:
Thunderrel

Bolt:
Kotyvasztó köz
Receptek, növények itt!

Előtörténet:
Dr. Hannibal Dan

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Lizzy és Dr. Hannibal Dan Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.