Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hinari vs. Lizzy

3 posters

Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szer. Május 08 2013, 18:32

Bágyadtan sétálgattam kora hajnalban. Nemrégen még pihe-puha ágyikómban láttam csodálatos képeket. Álmaimban otthon voltam, eltöltöttem egy teljesen normális napot a családommal. De vajon az volt az álom, és ez a valóság, vagy fordítva? Hisz könnyen meglehet, hogy a valóság volt az, melyet álomnak gondolok, és ez a hely pedig az agyam szüleménye. Felnéztem az égen kúszó hatalmas fehér gomolyagra.
Felhő! Mit tennél, ha egy teljesen új világban ébrednél fel az egyik nap? Mi lenne, ha ez a világ nem is olyan idegen? Megszoknád vagy megszöknél? Elhinnéd vagy csak egy buta álomnak titulálnád? Hisz miket is beszélek.. Megszökni innen lehetetlen!
Út közben a városnak egy számomra teljesen ismeretlen zugába kerültem. Nem is figyeltem eddig, merre megyek, így most kisebb pánik kerülgetett a "hogyan találok én haza" gondolatok miatt. Persze rájöhettem volna, hogy van térképem is, de valahogy a buksim nem gondol vészes helyzetekben ilyesmire. Hirtelen valami hangra lettem figyelmes a kis, sikátorszerű utca végéről. Körülnéztem, de nem láttam ott senkit.
Újra, és újra meghallottam a hangot, és követni kezdtem, végül egy falhoz vezetett, amelyen egy kis rés tátongott. Pont átfértem rajta, így át is másztam különösebb nehézségek nélkül. Követtem tovább a hangot, mely egyenesen egy erdőbe vezetett, egyre beljebb, és beljebb.
Végül egy kisebb tisztáson egy házikót pillantottam meg. Érdekesen nézett ki, teljesen elhagyatottnak tűnt számomra. Egy macskát pillantottam meg, amint a félig résre nyílt ajtón bemegy, és ekkor újra hallottam a hangot, melyet eddig követtem. Furcsa volt, mert egyáltalán nem hasonlított macska nyávogáshoz, inkább suttogáshoz.
Kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, így én is benyitottam. Romos szoba képe tárult szemeim elé.
- Hahó.. - mondtam reszketve, remélve, hogy nem kapok választ. A falak bomladoztak, a sarkokban pókhálók lógtak, és mindenen vastag porréteg húzódott. A szétszaggatott párnákban lévő toll az egész szobát betakarta, a leszaggatott függönyök árván hevertek a zöld szőnyegen.
Az asztalok, székek lábait kitörték, a fürdőszoba ajtó félig le volt szakítva a helyéről. Hosszú évek kosza tapadt mindenre, a helyiséget büdös, dohos szag lengte be, ablak pedig nem volt, hogy ki lehessen szellőztetni.


/Ez a hely védett területen kívülre esik. Szerettem volna érdekes helyszínen harcolni, ezért esett egy ilyenre a választásom, ha nem gond./

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Vas. Május 12 2013, 14:02


Bágyadt szellő, nyomasztó, fehér napsütés, ablakon s függönyön átfúvó, éles szél. Ezek jellemezték az egész napomat, amit a céhházban töltöttem, az ágyon fekve, forgatva a kardot, amit pár napja találtam. Még mindig nem bírtam megszokni, hogy beszél, sem pedig a gondolatolvasó képességét, ezen tényekkel pedig – pont az utóbbinak „hála” – ő is tisztában volt. Mintha egyszerre akartunk volna közel kerülni egymáshoz és minél távolabb lenni egymástól, nem tudtam, hogyan viszonyuljak hozzá, és ezzel ő se lehetett másképpen. Nem szólt semmit. Már egy ideje nem, pedig néha tényleg éreztem a késztetést, hogy kérdezzek, hogy szóra bírjam. Még az is megfordult a fejemben, hogy utánakérdezek Thundertől, ám biztos volt oka annak, hogy rám hagyta a fegyvert, s egyelőre nem akartam túlbonyolítani a dolgokat.
Felálltam, már nagyon kellemetlen volt a monotonság, ki akartam szakadni belőle. A Katanát belecsúsztattam a tokjába és az övemre kötöttem, pont, ahogy régen a szabdalót, majd elindultam. Célom nem volt, a kazamatába visszamenni nem akartam, és, hacsak tudat alatt is, de igyekeztem kerülni a társaságot. Sok minden történt az utóbbi időben, amit nem rendeztem le magamban, a kard pedig csak tetézte a dolgokat. Szerettem, igen, nem idegenkedtem tőle, és elfogadtam a helyzetet, ám még nem voltam képes gondolatilag visszaállni, visszatenni a helyére a dolgokat. A kint töltött percekkel egy időre minden borult. Idő kellett. Az pedig, Aincradban korlátlanul a rendelkezésemre állt.

Már elvesztettem a fonalat, s a térképet se volt kedvem megnyitni, csupán halkan ballagtam a sűrűben, meg-megállva, ha egy mob közeledését hallottam. Aztán viszont valami egészen más szerzet vette felém az útját, majd tűnt el az ellenkező irányba, lépteiről megállapítottam, hogy egy játékos lehet az, de volt benne valami szokatlan, ami felkeltette kíváncsiságom. Talán csak az erdő vagy a később felfedezett házikó kelthette bennem az érzést, mindenesetre aktiváltam az újonnan szerzett lopakodásomat, és követtem a lányt, aki csakhamar eltűnt a viskóban. Előhúztam a fegyverem, és beléptem utána, elnézegettem egy darabig, ahogy körbejárja a helyet, majd kikapcsoltam a jártasságot, és a háta mögül ráköszöntem. Különös szituáció volt, ám engem nemcsak a kíváncsiságom hajtott előre, hanem a lehetőség is, hogy élesben kipróbálhassam új fegyverem.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Csüt. Május 16 2013, 15:36

A hideg futkosott a hátamon, ahogy a porlepte bútorok között járkáltam, de egyszerűen túl nagy volt a felfedezési vágyam ahhoz, hogy egyszerűen csak elmenjek. Minden úgy nézett ki, mintha valakik összevissza törtek-zúztak volna mindent, de már nagyon-nagyon régen, mert azóta mindent belepett a por. Csakhogy ebben a játékban nincsen olyan, hogy összetört dolog, mert egy idő után minden visszaáll eredeti állapotába. Kivéve persze, ha valamit eleve így programoztak be. Egyszóval ez a hely már a játék elején is így nézhetett ki. Talán valami küldetés céljául szolgálhatott, vagy ehhez hasonlók. Körbenéztem, de nem találtam ott senkit. Szerencsére..
- Hihihh.. Most, hogy egyedül vagyok, megtehetem azt, hogy.. - magamban morfondíroztam, és egy csúnya galádság járt a fejemben.
- This is Sparta!!!!!! - kiáltottam hangosan, és belerúgtam egy mellettem helyet foglaló összetört szék darabjaiba. Felnevettem, majd folytattam a nézelődést. Egyszer csak egy hang köszönt rám hátulról. Ijedtemben hatalmasat ugrottam, és sikítva elkezdtem körbe-körbe futkosni, mindaddig, míg el nem estem egy asztalban, egyenesen pofára a porba. Viszont nem volt időm tétlenkedni, mert egy idegen volt a házban, aki nekem köszönget, és megijeszt, és talán még a Spartas dolgot is látta, és minden bizonnyal gonosz, és bántani akar. Hisz ha nem akarna megtámadni, akkor nem lenne elővéve a nagy kardja. Gyorsan felpattantam, és előhúztam a késeimet.
- Te-te egy szellem vagy? - kérdeztem félve. hiszen mi más lehetne egy ilyen elhagyatott házban. -T-Te-te egy ha-halott játé-té-tékos vagy, aki vissza té-tért a halála he-helyére. - állapítottam meg, miközben reszkettem a félelemtől, így nem is tudtam rendesen beszélni, csak dadogva. - Ne-ne bánts! Ké- Kérlek! Nem akarta-tam zavarni.. Én.. én.. csak.. - kezdtem el mentegetőzni. Hisz nem túl szerencsés egy túlvilági alakkal ujjat húzni.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 16 2013, 16:38


Túl sokáig maradtam csöndben. A mögöttem lévő, tárva nyitott ajtón át huzat jött be, meglengetve ruhámat és egyben felkavarva kettőnk között a port. Ahogy rettegő szemeibe néztem, egy gondolat kezdett megfogalmazódni bennem, ám kiteljesedni csak akkor látszott, amikor a szél egyszer s mindenkorra bevágta a fából készült szerkezetet. Az ablakok megremegtek, a homlokzat gerendái recsegve álltak ellen az elemi erők játékának.
- Készülj – feleltem alig hallhatóan, és elmosolyodtam. A Katanának címeztem szavaim, a lány előrántott késeit nézegetve, majd egy rövidke másodpercre behunytam szemeim. Amikor végül kinyitottam őket, elmosolyodtam újra, és immáron hangosabban folytattam – Játszol velem? – kérdeztem a copfos lánykát, pislogás nélkül, hosszan időzve rajta. Hogy tudassam vele, mire gondolok, meglengettem párszor a kardot, ám egyelőre nem közelítettem, csupán egyhelyben álldogáltam, a válaszára várva. Valahogy átvettem a hely hangulatát, önkéntelenül keresve a megfelelő reakciókat, s ezek akár jöttek, akár nem, egyre többször kalandoztam el. Hűvös volt, és a nem várt izgalom különös hatással volt rám. Eszembe se jutott, hogy magatartásom kívülről milyennek festhet, egészen egyszerűen a végletekig nyugodt voltam, mozgásom lassú és sejtelmes volt, hangom lágy és messzi.

Aztán elnevettem magam. Éles váltás a csöndhöz képest, de nem bírtam tovább nézni az arcát, valószínű a köszönésem se lehetett rá túl jó hatással. Nem indokoltam meg, miért és min nevetek, csupán újra végignéztem rajta, barátságosan mosolyogva, mint eddig, és magam elé emeltem a kardom.
- Csak játék. Nem tétmeccs, oké? – mondtam még neki, hátha ez jobb kedvre deríti – Tudod, a szellem és én még nem vagyunk egy hullámhosszon, és te talán megadod nekünk azt, amire vágyunk.
Magabiztos mosoly, egy lépés előre. Pont, ahogy azt kell.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Pént. Május 17 2013, 18:25

A szellem csendben állt, és nem szólt semmit. Az ajtón szél fújt be, amit nagy valószínűséggel ő okozott, mert valami varázsport fújt a szemembe, amitől egy pár percig megvakultam. Persze lehetett volna egyszerű por is, mert tényleg csak olyannak tűnt, de én tudom, hogy az varázspor volt, a túlvilágról. Nagyokat pislogtam, és megdörgöltem a szememet, hogy kimenjen belőle a maró por. Közben a másik kezecskémben fogtam mindkét késemet, mert ugye késsel a kezemben nem tudtam volna megtörölni a szememet. Aztán becsukódott az ajtó. A varázserejével becsapta!
- Készülj! - mondta halk, túlvilági hangon. A hideg is kirázott, amikor hallottam egy igazi szellem hangját. Aztán elaludt. Nem értettem, miért, de elaludt..Bár közben állt, de egy túlvilági lénynek biztos megy így is. Az tuti, hogy csukva volt a szeme, talán összegyűjtötte a természet energiáit. Aztán megint megszólalt, most már sokkal hangosabban, nekem szegezve a kérdést.
- Já- Játszani? - lepődtem meg. - Azt szeretek..- de mégis hogyan lehet egy szellemmel játszani? Aztán leesett.. Megforgatta a démoni Héphaisztos által kovácsolt törhetetlen kardját. Harcolni akart.. Meg akart ölni!
- Ne bánts! Ne rajtam töltsd ki az emberi életedben téged ért sérelmeket, kérlek! - tartottam magam elé a kezemet, és próbáltam védekezni. Teljes csönd jött ezután. Semmi nem történt, csak nagyon lassan mozgott.. Félelmetes volt. Aztán hirtelen, egyszer csak felnevetett. Nem értettem az egészet.. Aztán fura dolgokat kezdett el beszélni. A szellem és ő nem ugyanazok?
- Akkor téged megszállt egy démon! - jöttem rá a megfejtésre. Ez az egész ettől csak még borzalmasabb lett. Olvastam, hogy ha valaki nyílt sebet kap egy démon közeben, akkor őt is megszállja egy démon.
- Nem, nem harcolok! És meg ne próbálj vágni, mert akkor én is megszállott leszek! - sipákoltam, aztán rájöttem, egy démont úgysem tudok eltéríteni a szándékaitól. Mosolygott, és támadni készült. Így én sem lehettem rest! Védenem kell magam, és legyőznöm, úgy talán ki űzhetem belőle az ártó szellemet. Nagy kiáltással megtámadtam, hátha bejön.. Egy kés szúrás a mellkasba talán hatásos. Ha nem, akkor addig folytatom, míg meg nem szabadítom a gonoszságától! Aztán bemutatom Rennek..

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 20 2013, 17:45


Ez a lányka egyre furcsább és furcsább volt. Mindenféléket beszélt össze-vissza, talán ijedtségből, talán csak sok filmet nézhetett a valóságban, mindenesetre teljesen biztosra vette, hogy valami démon van a dolgok mögött.
- Hát, démonnak nem nevezném – hümmögtem elgondolkodva – És nem is mondanám, hogy megszállt. Együtt dolgozunk, asszem – feleltem, nem túl nagy meggyőződéssel. Tény ami tény, még nem igazán volt alkalmunk ténylegesen összedolgozni, a csapatmunka kifejezéstől meg aztán olyan távol álltunk, mint ez a kislány az igazságtól. De valahol el kell kezdeni, és ahogy elnéztem, ebben a copfos maximálisan a partnerünk volt. Nem késlekedett, már támadott is, én pedig csupán a gyors észjárásomnak köszönhettem, hogy még idejében sikerült felismernem a bajt.
- Várj, be akarsz sárgulni? – fogtam meg a csuklóját, amint felém suhintott, majd szinte azon nyomban el is küldtem neki a párbajfelkérést – Válaszd ki te a típust – mosolyogtam rá – Bár egy egész életesnek örülnék a legjobban. Tudod, a játék akkor élvezetes, ha sokáig tart – folytattam sejtelmes hangon. És mintha a Katana olvasni tudott volna a gondolataimban (és mint ahogy később le is esett, hogy tud), hirtelen megszólalt:
- Halálig? Én benne lennék – kommentálta a történéseket, mire én csak a fejemet ingattam. Ha ezzel még ennél is jobban megijesztetted, fújhatjuk a mai gyakorlást – torkolltam le, majd a késeit szorongató lányhoz fordultam:
- Nyugi, nem szó szerint értette. Bízhatsz bennem – mosolyogtam újfent, és vártam, hogy végre válasszon.

Akárhogy is döntött, nem mozdultam, amíg le nem telt a várakozási idő, és azután is megvártam, amíg ő kezdeményez. Az ajtóhoz továbbra is én álltam közelebb, így nem adtam meg neki a lehetőséget, hogy a szabadban tréningezzünk. A szűk hely remek lehetőségeket rejtett magában, nem beszélve arról, hogy a minimális mozgástér miatt mindketten kénytelenek leszünk a távolságtartás helyett inkább a közelharcra fókuszálni. A kényszernél hatásosabb motiváció pedig nincs is.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Hétf. Május 20 2013, 20:08

Együtt dogozni? Akkor ez egy olyan ember lesz, aki eladta a lelkét egy démonnak. Még rosszabb! Gonosz, pokolra való! És most ide jöttek kísérteni!
Támadok, támadok, éééééés.. Mikor már majdnem azt hittem, sikerül, mégsem sikerült. Soha nem sikerül valamiért senkit sem megvágnom.
- Nyahh!! Olyan idegesítő ez az egész! Sosem megy, sosem megy! - dühöngtem. Elkapta a csuklómat, és én nem tudtam megvágni.
- Sárgulni? Természetesen nem akarok kínai lenni. Nem tenne jót a szépségemnek. - nyafogtam. Mi az, hogy be akarok sárgulni? Pár pillanatig értetlenkedtem, aztán elküldött egy párbaj felkérést.
- Ja hogy ilyen sárga.. Egyébként az úgy is szebb szín, mint a zöld. Nekem nincs vele bajom. - dugtam ki a démon lányra a nyelvem. - Egyébként valaki, aki ilyen gonosz alvilági lényekkel barátkozik, miért is aggódik az én indikátoromért? - kérdeztem vissza. - Egész életes? Úgy érted..? - nem tudtam befejezni, de nem is kellett. A halálig harc az egyértelmű. Bár mi mást is várhatnák attól, aki eladta lelkét az ördögnek? Elfogadtam, és nem nagyon érdekelt, hogy milyen is. Egy hozzá hasonló úgy is megöl. ha egy ütéseset választok.
- Bízni? Benned? Az ördög ügyvédje.. - legyintettem, és nem vettem tudomást biztató mosolyáról. Aztán letelt az a fura idő, ami vissza számlált, így nyugodtan neki is kezdhettem a támadásnak. Nem kellette messze mennem, mert még mindig mellette ácsorogtam, így csak kinyújtottam a kezem, és megpróbáltam megvágni most minkét késemmel. Ilyet még sosem csináltam. Olyan furcsa volt megtámadni egy démont. Vajon egy ilyet le lehet egyáltalán győzni? Gonosz démon ellen nem valami varázs szertartás kellene?

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Hétf. Május 20 2013, 21:40


Félrebillentett fejjel méregettem. Volt benne valami szokatlan, a reakcióiban, az egész hozzállásában, igen, valami, ami arra sarkallt, hogy tovább húzzam. Hogy elkezdjek játszani egy olyan szerepet, amit még soha nem próbáltam. Körülnéztem, talán segítséget vagy megbizonyosodást remélve, ám minden adta magát. A helyszín, az árnyharcos, még az idebent uralkodó félhomály is. És nem utolsó sorban maga a „démon”.

Akárhogy is mondogattam magamban az ellenkezőjét, a lány szavai elbizonytalanítottak. „Valaki, aki ilyen gonosz alvilági lényekkel barátkozik… Az ördög ügyvédje… démon…” Megráztam a fejem. Hiába álltam ellen a gondolatoknak, a szavak visszhangjai tovább erősítették azokat, megformálva a kérdést, ami eddig eszembe sem jutott. A kérdést, aminek feltevése olyannyira logikus, hogy eddig mégcsak nem is gondoltam rá. Tulajdonképpen mit is tartok a kezemben?
Amióta csak rátaláltam a fegyverre, végig azon ügyködtünk, hogy jobbak legyünk, együtt, és ő végig engem segített. De egyszer sem gondoltam bele, hogy a Katana csupán egy tárgy, amit Kayaba alkotott. Ez a tény pedig önmagában megkérdőjelez minden következtetést, amit eleddig levontam. Nem tudtam, bízhatok-e benne, bízhatok-e a szavaiban, a tanácsaiban. Vajon tényleg a használójának akar jót, vagy csak elhitetni akarja mindezt? Hiszen egy boss ellen elég csupán egyszer hibáznom, és vége. Vajon Thunderben megfogalmazódtak ezek, rájött-e erre?

A megszokott bizsergés és az életpontjaim csökkenése ébresztettek. Koncentrációm sehol sem volt a normálishoz képest, fejemben még mindig száguldoztak a kérdések, és ilyen bizonytalan állapotban nem voltam képes a harcra összpontosítani. Nem tudtam, hányszor vágott belém, így a sebzése is rejtély volt egyelőre, nem figyeltem rá, helyette a kardot bámultam mereven. Nem szólt, pedig mindent hallott. Kétségbeestem.
- Vannak érzéseid? – tört ki belőlem hirtelen, és ledöbbentett a tudat, hogy félek a választól. Fölöttünk megremegtek a gerendák, a szél süvítve szórta szét a rájuk rakódott fűrészport. Az ablakok tovább folytatták a koncertet, s mintha még a légtér is megfagyott volna, ahogy lélegzet-visszafojtva figyeltem a fém tompa csillogását.
- Volt egy fiú, sok sok évvel ezelőtt… - hangja mély volt és távoli, mintha nem is hozzám beszélt volna, ám éreztem, hogy nekem szánja a szavakat. Vártam, a másodpercek kínos lassúsággal teltek, ám nem folytatta. De nem is volt rá szükség, itt és most még nem.

Több volt benne, és még annál is több.

- Elnézést a rövid szünetért, de így talán izgalmasabb lesz – fordultam a lány felé, a Katanát immáron két kézben, magam előtt tartva. Emlékeztem még, min járt az agyam a lány jelzői előtt, így újfent elmosolyodtam: ideje szerepjátékozni egy kicsit. Hiszen, mint JL tag, nem szabad mindig a tiszta önmagamat adni, néha bizony ki kell alakítani a látszatot, erre pedig remek alkalom ez a kislány, aki amúgyis elhisz mindent, amit lát és tapasztal – Nos hát, akkor most mi jövünk! – kiáltottam, megfűszerezve azt egy kuncogással is, majd megindultam. A köztünk lévő távolságot gyorsan megtettem, majd már lendítettem is a kardom, hogy megvághassam, az utolsó pillanatban azonban visszahúztam azt, és megpróbáltam inkább kigáncsolni. Ha sikerült, felnevettem, igyekezve a korábbi titulusomat hűen reprezentálni: mégiscsak valami gonosszal van dolga, vagy mi...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Pént. Május 24 2013, 14:35

Egyre szörnyűbb, és kilátástalanabb lett a helyzetem. Most akkor komolyan egy megszállott szellem démon valami valaki ellen kell harcolnom? És egyáltalán lehetséges ez? Kívülről pont olyan, mint egy angyal. Jól öltözött, szép. szőke hajú.. De a viselkedéséve már tanúsította ennek ellenkezőjét. Ő egy rossz, egy gonosz, egy ártó valami, vagyis valaki.
Mindenesetre alkalmam nyílt megtámadni, és sikerült is. Még csak nem is védekezett, amikor mindkét késemet belé vágtam, majd örömtől ittasan újra megtettem. Nem mozdult, nem csinált semmit. Mosolyra húztam a számat, és most a másik késemmel is támadtam. Összesen négyszer állítottam belé valamelyik késem, de még csak meg sem rezzent. Felnéztem ellenfelemre, miközben a szívem vadul kalapált a siker érzésétől, meg akartam tudni, miért engedi, miért hagyja mindezt? Úgy tűnt, valamin elgondolkozott. Félelmetesen nyugodt volt, és nem figyelt rám, csak a távolba révedt.. Mintha belülről viaskodna a megszállójával, és most a külvilág felé nem mutathatna ez miatt semmit. Pontosan olyan volt, mint egy halott, annyi különbséggel, hogy állt.
- Ez így nem mehet tovább- sóhajtottam. Most, hogy kiélveztem az örömöt, melyet a siker okozott, minden visszaállt bennem a szokásosra, így újra befészkelte a fejembe magát a gondolat, őt megszállta valami. Valami gonosz, amit ki kell űzni. Körbenéztem felhasználható tárgyak után, majd a porba rajzoltam a lány köré egy kört, meg jeleket, mint ahogy a filmekben látni, kerestem gyertyát, amit meggyújtottam, meg az invertorymba kutatva még pár dolgot találtam, ami használható volt, és végül sikerült kialakítanom egy majdnem tökéletes démonűző kört. Leültem törökülésbe, és elkezdtem kántálni. Valami ismeretlen hablatyot mormoltam monoton hangon. Érthetetlen volt, de úgy hittem, a varázslónők is így csinálják. Ettől neki pedig jobb lesz, mindenképpen. Ha kiűzni nem is sikerül nekem, azért ezzel segítek neki, hogy legyőzze a benne rekedt ártó szellemeket. Végül megszólalt, amitől hirtelen felpattantam. Sikerült volna? Nem, minden bizonnyal nem, ugyanis ekkor hirtelen felém futott, miközben elkiáltotta magát, felfigyeltem a többes számra is, melyet használ. Végül meg nem sebezett, de kigáncsolt. Még jó, hogy ezen a helyen nincsen fájdalom, mert ez bizony otthon igazán rondán bekékült volna. Nagyon megijedtem, így elkezdtem sírni. Nagyon, nagyon sírtam, aztán teljesen kiakadtam, és felpattantam, oda csaptam a lábam a földhöz, aminek hangja még hosszan visszhangot vert a romos épületben. Végül felkaptam a hozzám legközelebb eső tárgyat, és erősen ellenfelemhez vágtam, miközben hisztim még erősebbe csapott át.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Pént. Május 24 2013, 21:55



Statjaim (Lv10):

- Huh? – kommentáltam a történéseket kikerekedett szemekkel. Nem, nem azért, mert féltem vagy megijedtem volna, egyszerűen felfoghatatlanok voltak számomra a környezetemből a szemem felé jövő információk. Kör. Gyertya. Valami imaféle mondóka. Mégis mi a fenére készülhet ez itten? Úgy tudtam, a sao-ban nincsen mágia, ám nagyon úgy tűnt, hogy a lányka éppen valami ilyesmit művel, méghozzá láthatóan engem kiszemelve célpontnak. Remek. Ez tényleg azt hiszi, hogy egy gonosz lélek szállt meg?
Megindultam, és annak rendje és módja szerint sikerült őt kigáncsolni, ám a várt reakció megint elmaradt. Valahogy sosem úgy reagált, ahogy én azt elvártam tőle. Mindenesetre nem támadt vissza, nem menekült el, sőt, mégcsak nem is kiáltott segítségért. Sírt. Jobban mondva bőgött. Sokáig és fülsüketítő hangon, elmenve addig a határig, hogy a lábaim közé vettem a kardot, és kezeimmel betapasztottam a füleimet. Talán mégsem kellett volna ennyire ráijeszteni, de ezek után hogy magyarázzam ezt el neki? Hogy csak vicceltem? Nem véletlen, hogy nem szoktam…

Felsóhajtottam, és odasétáltam hozzá, ám még mielőtt akármit is mondhattam volna, felugrott. Indulatának hevessége engem is megállásra ösztönzött, így várakozó tekintettel méregettem, próbáltam kitalálni, hogy mi jár a fejében. Teljességgel kiszámíthatatlan volt, így jobbnak láttam hátrálni pár lépést, és a Katanát újra két kézbe venni. Hamarost meg is érkezett a válasza, egy poros, rozoga szék képében, ami ellentmondást nem tűrően süvített felém.
- Vágd ketté! – hangzott, s én egy kicsinyke ugrással kiegészítve végre is hajtottam a műveletet. A két fél két oldalt szállt el mellettem, neki a falnak: az ütközés nem várt pormennyiséget szabadított a levegőbe. Köhögtem is tőle egy kicsit, ám nem volt sok időm a tétlenségre, mert újra megszólalt a Katana:
- Használd ki, amíg nem lát!
Szerencsére ez a virtuális por is legalább annyira lassan ülepedett, mint a valóságban, így –újra aktiválva a lopakodást – észrevétlenül a lány oldalára kerültem (hangjából nem volt nehéz megállapítani, merre lehet, plusz a látásom is segített valamelyest), majd, amikor már nagyon közel voltam hozzá, hirtelen rákiáltottam:
- Húúú! - Ezúttal viszont a támadás sem maradt el: a mellkasára céloztam, és megpróbáltam egy teljes erejű vágást mérni rá. Ennél jobban már úgysem akaszthatom ki, és ha netán minden mindegy alapon nekem jön, legalább végre kipróbálhatom a védekezést is.

Élet: 75/75 Páncél: 13/1

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Vas. Május 26 2013, 14:21

Haza akarok menni! Hol van ilyenkor anya, hogy megmagyarázza, szellemek már pedig nem léteznek? Hol van apa, hogy megnyugtasson, a karjába fogjon, és magához öleljen?! Hol van Ciel, hogy nevetésével elűzzön minden bajt, és csak annyit mondjon:"Semmi baj inkább gyere, játszunk valamit!" ? Miért kell nekem mindig ilyen helyzetbe kerülnöm? Miért vagyok ennyire szerencsétlen, és védtelen? Miért bánt mindenki? Miért vagyok egyedül?
Ezer kérdés fogalmazódott meg bennem, de válasz egy sem. Egyetlen egy lehetőség járt csak a fejemben. Haza menni, haza! Senki, és semmi nem jó itt. Minden butaság, még szellemek, meg démonok is léteznek, pedig azt mondták, olyan nincs is.
- Te egy szellemmel barátkozol. - szólaltam meg aztán. Hangom megremegett, és szinte alig hallható volt. - De legalább van barátod.. - fejem ölembe hajtottam, és szorosan behunytam a szemem. Meg vágott, gonoszkodott velem, de talán pont azért teszi ezt, mert ő is olyan elveszett, mint én. Talán neki is csak az a gonosz démon az egyetlen barátja, és talán pont ezért nem akar megszabadulni tőle. - Lehetek én is a barátod? - kérdeztem szipogva, hangom továbbra is remegett. Várakozás teljesen pillantottam ellenfelemre. - Csak azért, mert mások bántanak téged, és egyedül vagy, nem kell neked is ezt tenne. Csak mert félsz, nem szabad rögtön támadnod, igaz? - magamba roskadva vontam le a következtetéseimet. Valahogyan nem volt kedvem semmihez, csak meghalni, de azt meg nem lehet. Nem tehetem, hogy feladom, és megöletem magam, mert akkor pláne soha nem jutok ki innen. Erősnek kell lennem! Felugrottam, és ellenfelemre rontottam. - Nem halok meg! Nem ölhetsz meg! - kiáltottam, miközben megkíséreltem megsebezni egy-egy vágással két oldalról.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Vas. Május 26 2013, 19:47


Kínos csend telepedett a dohos házikóra, ahogyan megálltam, s szinte lélegzet-visszafolytva hallgattam. Nem mondott butaságot. Már ami az első mondatát illeti, s miközben tovább beszélt, én akaratlagosan zártam ki minden, a szavaihoz kapcsolódó gondolatomat. Tudtam, hogy csak összezavarnának, ami természetesen már így is megtörtént, tekintve, hogy maga a szituáció ennél zűrösebb már nem igazán lehetett volna. Egyszer-kétszer tényleg úgy éreztem, hogy közbe kéne szólnom, megmagyarázni neki, hogy téved, de mégsem voltam képes rá. Nem mertem, azt hiszem. Az egész olyan abszurd volt, ahogyan ott ült, fel-felbátorodva, majd megintcsak visszasüllyedve a kétségbeesésébe. És én nem segítettem neki, pedig megtehettem volna. Csak egy szó, egy önfeledt nevetés, ami elűzi a félreértéseket, és mosolyt csal az arcára.
Mégsem tettem meg. Elbizonytalanodtam.
- Igen, lehetsz. Szeretném, ha az lennél – nem tudtam hogyan folytassam. Hogyan adjam a tudtára, hogy csupán egy gyenge próbálkozás volt mindez, és én – hiába tartok magam mellett egy szellemet – voltaképpen tartozom valahova. Van egy céhem, ott a logója a fejem fölött, s ha eddig nem figyelt fel rá, valószínű nem tudja mi az. Vannak barátaim, akikkel néha összefutunk, ott van Szophie például, nameg Alex. Viszont őneki?

Közelebb húzódtam hozzá, megpróbálva őszintén mosolyogni, és felé nyújtottam a kezem, hogy felsegítsem. Magányosnak tűnt és félt, nem lett volna szívem tovább adni neki a megszállottat, tovább kuncogni, tovább nevetni rajta. Már nem érdekelt a párbaj. Elrontottam valamit, de nagyon, és mindennél fontosabb volt, hogy helyrehozzam. De mégis hogyan?
- Térj ki! – kiáltotta a Katana a semmiből, ám gyorsaságom kevés volt hozzá. A hirtelen támadás teljesen váratlanul ért, egy pillanatra még levegőt is elfelejtettem venni. Kései ellentmondást nem tűrően szántották testemet, ám én csak a lány szemét néztem. Meglepett, és egyszersmind örömmel töltött el, hogy mégsem adta fel. Valamiféle tiszteletet is éreztem iránta ekkor, mosolyomból minden színjáték hiányzott. Bólintottam. Ügyes volt, de nagyon.
Hátraugrottam, hogy kikerüljek a hatótávolságából, majd vigyorogva ingattam meg a fejem:
- Igazad van, nem kell. Miért teszed ezt mégis? – válaszoltam előző kérdésére, egy csapásra megfordítva mondandójának értelmét, ellene fordítva szavait. Kardom készenlétben tartva vártam, ám ha megérkezett a válasz, ha nem, úgy éreztem, itt az ideje bevetnem az új képességem. Megszorítottam a markolatot, bal lábamat kissé hátrébb csúsztattam, hogy stabilabban tudjak állni, majd hangosan és érthetően mondtam ki a szavakat, közben gondolatban is felelevenítve a kazamatában tanultakat:
- Summoning Water Dragon!
A kék sárkányt még úgyse próbáltuk ki soha. Egyelőre az is rejtély volt számomra, hogy mi a pontos hatása, éppen ezért csillogó szemekkel vártam, hogy mihez fog kezdeni, ha végre alakot ölt. A nyers erő, ami egy másodperc leforgása alatt tört elő a Katanából, minden várakozásomat felülmúlta: a lény sárgásan villogó íriszei a lányba fúródtak, s nem figyelve énrám, már meg is indult feléje. Kitámasztottam, hogy bírjam a terhelést, ám lábaim megcsúsztak a poros földön, s én egy elemi nyekkenéssel vágódtam a hátamra, megakadályozva a sárkányt, hogy elérje célját. A forma hamar köddé vált, csupán a sikertelenség maró érzése maradt utána.

Élet: 75/70

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szer. Május 29 2013, 14:42

- Térj ki! - hangzott, én meg körbe pillantgattam, vajon mi elől kéne, vagy mi a baj. És egyáltalán az ellenfelem miért beszél ilyesmiket?
- Azért, hogy te ne ölj meg! Azért támadok, mert nem tehetek mást. - válaszoltam idegesen. - Azután, ha vége ennek, még megbeszélhetjük, és akkor lehetünk barátok is. Mondjuk nem szoktam démonokkal lepaktálni, de ez most egy igazán különleges helyzet. - merültem gondolataimba. Vajon azért megbüntet az Istenke, ha én egy hozz hasonlóval barátkozom? Végül is én azzal csak segítenék kiűzni belőle az ártó lényt. De mi van akkor, ha engem is megszáll? Ellen tudok-e neki állni? Ezernyi kérdés kavargott a fejemben ezzel az egész túlvilági barátság dologgal kapcsolatban.
És ekkor kiderült az is, hogy még varázsolni is képes! Komolyan egyre több meglepetés ért ellenfelemmel kapcsolatban. Valami varázsos szavakat mondott ki, amitől megjelent egy sárkány. Eszméletlenül szép kékben pompázott, ahogy felém kanyargott, meg-meg csillant rajta a Nap fénye. Elámultam, és meredten bámultam az előttem végbe menő csodára. Egyszerűen mesés volt. Egyre közeledett, és én mindenképpen meg akartam simogatni. Nyújtottam a kezem a lény felé, ám akkor hirtelen visszarándult, és semmivé lett, miközben a boszorkány lány - meg kell hagyni, rajta még egy máglya sem segítene. - egyszerűen elesett. Hogy miben, azt homály fedi. Vagy csak nem bírt egyenesen állni? Az álldogálás nekem sem megy mindig, sokat mozgok, meg ficergek, de azért elesni nem szoktam. Egy pillanatig megrökönyödve néztem az egész műveletet, aztán egyszerűen felnevettem. Csodás hangom csilingelően terjedt szét a szobában, és én megállapíthattam, rég nem nevettem ilyen jóízűen. Persze közben harc volt, így nem lankadhatott a figyelmem. Közelebb lépkedtem, hogy a boszorkány hölgyeményt felsegítsem, aztán jobb ötlettől vezérelve egyszerűen ráültem a hasára. Ezzel majd jól lent tudom m tartani!
- Boszorkány-sama.. - tördeltem idegesen az ujjaimat. - Meg tudja mutatni megint azt a varázsos sárkányt? Úúúúú.. és megsimogathatom? - kérdeztem csillogó szemekkel.

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Csüt. Május 30 2013, 22:56


Én itt kiteszem a lelkemet, hogy egy viszonylag normális párbajt tudjunk kivitelezni, erre nem kinevet? Jó, azt meg kell hagyni, még gyakorlásra szorult a képesség, nem is kevésre, ám akkor sem kéne ilyen… furán reagálnia. Mintha nem is a valóság és a realitás talaján mozogna, elképesztő hozzászólásai és reakció tényleg elhitetik velem, hogy valahol máshol vagyunk, és abban a világban én vagyok az, aki nem a megszokott módon viselkedik. Hogy itt tényleg nekem kéne őhozzá alkalmazkodni, és bár szó se róla, megpróbáltam, ezekkel a kuncogásokkal meg démoni vigyorgásokkal, de a lányra gyakorolt hatásuk még számomra sem voltak egyértelműek. Úgy éreztem, kezdem elveszíteni a fonalat.
- Boszorkány… sama? – kérdeztem vissza, már-már az elképedés határán, szinte nem is fogva fel kérésének értelmét – Heh? – tettem még hozzá egy szemöldökfelhúzás kíséretében, miközben próbáltam lerázni őt magamról. Könnyed teste elméletben nem jelenthetett volna problémát, ám momentán még a szavakat sem találtam, nemhogy összeegyeztetni végtagjaim mozgatását. Képtelenség, mégis hogyan, amikor ennyire elvonja a figyelmem a logika és a realitás utáni vágy?

Aztán elegem lett, és egy figyelmeztető morgás után a kard részéről, meglendítettem a jobb kezem. Maximálisan kihasználva pontjaim, igyekeztem jól megvágni a lányt, ezzel remélhetőleg felszabadítva magam a terhe alól. Ha sikerült, ha nem, előbb-utóbb azért csak kikászálódtam alóla, ám pont, amikor a ruhámat egyengettem, kivágódott az ablak, behozva a kinti, frissebb levegőt, de egyúttal felkavarva az itt ülepedő, virtuális portengert is. Köhögtem egy sort újra, ám éreztem, amint a szemcsék a hajamra rakódnak, és a tudat nem hagyott nyugodni. Igen ám, de ebben a romos házikóban se tükör, se tiszta üveg nem volt, így jobb megoldás híján spontán magam elé emeltem a Katanát, és annak felületét használva raktam helyre a frizurám - nagyjából.
- Khm – jött rögtön a visszajelzés, ám nem foglalkoztam vele túlságosan, hiszen egy tincs teljesen kimaradt a szórásból – Mit csinálsz? – próbálkozott újra, stílusa egyértelműen jelezte felém a heves nemtetszését. Hajat igazítok. Nem válaszolt, látszólag mély, tüntető hallgatásba burkolódzott. Még akkor se szólt semmit, amikor megkérdeztem, folytathatjuk-e a harcot, így kénytelen voltam a tanácsi nélkül befejezni ezt a párbajt. Ha egyáltalán párbajnak lehetett ezt nevezni.

- Ha szeretnéd, megmutathatom újra, de nem garantálom, hogy nem fog megharapni – mosolyodtam el, immáron a kislány felé fordulva – De tudod, színeket is tudok. Kék, vörös, barna és fehéres-sárgás közül választhatsz – folytattam. Egy kicsit én is elfeledkeztem a kiélezett szituációról, és engedtem, hogy magával ragadjon az őszinte gyerekessége. Amelyiket választotta, azt a sárkányt idéztem meg, és miközben ő elvolt vele, én csakis az irányításra koncentráltam. Kitámasztás, fókusz, karok megfeszítése, és ami a legfőbb, mozgatás. Célzás.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Vas. Jún. 02 2013, 12:58

- Igen - igen. - bólogattam. - Rájöttem én, hogy te egy boszorkány vagy! Nem tagadhatod le, mert láttam én a két szememmel, hogy varázsoltál. - néztem mélyen a szemébe. - De ne aggódj, nem mondom el senkinek. - mosolyogtam biztatóan.
Jól megvágott, azután lelökött magáról. Nem tűnt túl jó szórakozásnak a részemről, mert megint gonoszkodni kezdett. Ez így nem mehet tovább.
- Sok féle zínű van? - kerekedett el a szemem. - De jó! - nevettem boldogan. - Rózsaszín nincs? - kérdeztem, de nem úgy tűnt, hiszen ha lenne, akkor azt is felsorolta volna. - Akkor legyen piros. - Az áll a legközelebb a rózsaszínhez, és illik is hozzám, no meg a ruhácskámhoz is. Már alig volt életem, és untam is az egészet. El akartam menni, otthagyni a boszit, de még egy valami nagyon foglalkoztatta a fantáziámat. Csak és kizárólag az miatt maradtam, hogy megint láthassam a sárkányt. És még két utolsó kérdésem volt. - Hogyan szállt meg téged a démon? Tényleg halott vagy? - Aztán eszembe jutott még egy kérdés, így hozzátettem. - És tudsz seprűn repülni? - Igen, erre nagyon kíváncsi vagyok. Vajon elvisz egy körre? És ugyanúgy az invertoryjában tartja a seprűt, mint mi a többi cuccunkat? Vagy ebben a világban ez a varázserő hogyan működik? És a démontól ered az ereje, vagy alapból képes erre? Úgy terveztem, ha mindenre megkaptam a választ, akkor szépen feladom, és elmegyek. Elegem lett a gonoszokból, és otthon akartam lenni a szobácskámban. Sajnos ez nem jött össze, mert megint támadott, és nekem természetesen nem sikerült kivédenem. Talált, és nagyon erős is volt. Mondjuk egy démonnal felturbózott boszorkánytól pont ezt lehetett várni. Ennyire még soha nem fogyott le az életpontom, ennyiszer soha, senki nem sebzett meg..

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Hinari vs. Lizzy Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Hinari Vas. Jún. 02 2013, 13:45


Elárasztott a kérdéseivel, olyan tempót diktálva, hogy nemhogy mindre, de nagyjából egyetlen egyre se tudtam válaszolni úgy hirtelenjében. Csak kapkodtam a fejem, megpróbálva memorizálni a rám zúduló információhalmokat, több kevesebb sikerrel.
- Halott? Nem, hiszen akkor hogyan lehetne indikátorom… meghát, a falakon se tudok átmenni… - ha már belerángatott, igyekeztem tartani a színvonalat, meg persze hasonló szinten válaszolgatni – Ööö és nem szállt meg. Ő a kardban van, nem bennem. A kardot szállta meg, azt hiszem – folytattam, a Katana felé fordulva, kérdő szemmel nézve rá. Mivel talán még én magam sem tudtam, hogy is van ez, valamiféle megerősítést vártam tőle, ám ő továbbra is hallgatott, valószínű még az előző eset miatt. Kicsit mintha elmentünk volna egymás mellett, nem éreztem a kialakulóban lévő kapcsolatot, sőt, hiánya nyomasztó teherré vált. Idő kellett, ebben biztos voltam, ám az előző percekben történt megkérdőjelezések és félreértések egy egészen más irányba sodortak minket, mint amire számítottam. Nem szólt, s én se tettem föl több kérdést, se hangosan, se pedig gondolatban. Visszafordultam a lányhoz, aki nem félt, nem sírt és nem ijedt meg attól, ami reá várhat. Alig volt élete. A döntés az én kezemben volt.

- Tudod, hogy meg is ölhetlek? – tettem fel a kérdést, ha netán nem esett le volna neki eddig. Vártam, nem is tudom, mire, talán arra, hogy végre, egyszer a megfelelő reakciót kapjam tőle. Eszembe jutott egy párbaj, egy másik, így átéreztem a dolgot fordított szempontból is, megértettem a kislányt, hiszen velem is megtörtént már. Megtörténhetett volna.
Nyeltem egy nagyot, és elindultam. Nem adta föl, lehet arra készült volna, amikor a vörös sárkány megharapta, de most mégse tette, pedig tudta, mi fog következni, mi következhet. Ki is vívta a tiszteletemet újfent, ám én is fáradt voltam már, nem akartam elhúzni. Gyakorlásnak bőven jó volt, hiszen sikerült a képesség, ami pedig a Katanát illeti… még az első tíz szintet se vittük végig. Korlátlan idő áll a rendelkezésünkre, hogy rendbe hozzuk, ami félresiklott. Legalábbis reméltem.

Felugrott a kisablak, két választás, két gomb, két lehetőség. Élet és halál, kényelmetlenség vagy nyugtalanság, a döntés fokozott nyomása, pszichésen legalább annyira, mint fizikailag. Belenéztem a szemébe, a szempárba, aminek tulajdonosa meg volt győződve róla, hogy gonosz vagyok. Démon, boszorkány. Az ördög ügyvédje. Kezem megremegett, ahogy ujjaim érintették volna a panelt.
- Köszönöm a párbajt. Hinari vagyok, a Justice League egyik tagja – nem is néztem a felugró ablakot, majdhogynem hanyagul nyomtam rá az „Életben hagyás” opcióra, majd, fejem fölött a „Winner” felirattal, sarkon fordultam, és az ajtó felé vettem az irányt – Fejlődj, és légy erősebb. Még találkozunk! – néztem vissza rá utoljára, majd kiléptem az épületből.


/ Köszi a párbajt, nagyon élveztem! ^^ /

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 04 2013, 13:46

Ossu!

A szőke kislányok szemében egyöntetűen egy boszorkány vagy, Hinari Neutral Nagyon aranyos párbaj volt, kihoztátok egymásból a maximumot. Ami azt illeti, a jutalomból is. 30 xp és 80 arany jár, a katana pedig 3 xp-t kap. A küzdőteret lezárom Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hinari vs. Lizzy Empty Re: Hinari vs. Lizzy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.