Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Nova H1] Lizzy vs Mirika

4 posters

Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 07 2013, 13:12

Lizzy
Élet: 70 HP
Fegyverkezelés: 8
Erő: 14/támadás
Kitartás: 12
Gyorsaság: 12
Speciális képesség: 15
Páncél: 13

Felszerelések:

Mirika
Élet: 80 HP
Fegyverkezelés: 14
Erő: 15/támadás
Kitartás: 7
Gyorsaság: 30
Speciális képesség: 0
Páncél: 14

Felszerelések:

Lizzy sikeres találathoz 4-et vagy nagyobbat kell dobjon, minden 5. támadásakor pihen, speciális képesség használatához nem kell dobnia
Mirika sikeres találathoz 3-at vagy nagyobbat kell dobjon, minden 4. támadásakor pihen, speciális képességet nem használhat.

Támadások sorrendje és száma egy körben:
Mirika
Mirika
Lizzy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Mirika Kedd Május 07 2013, 14:01

Ropogtattam az ökleimet, iszonyúan vártam ezt a tornát, mióta megláttam az első plakátot róla. Lelki szemeim előtt már Anatot, Rent, Ritát és Rant gyepáltam, sokkal jobban megmozgatott ez a cucc, mint annak idején az íjásztorna. Az amúgy is valami humbug volt, sosem értettem, mit néztek azok a bírák Suspect Eljött a nagy nap, én meg bevonulásnál persze hogy produkáltam magam, integettem két kézzel, mosolyogtam, mint a tejbetök, meg stb. Élveztem a felhajtást és nagyon sok ismerős arcot láttam a sorokban \o/ Mondjuk a Novában éppenséggel halvány lila gőzöm se volt az ellenfeleimről, és eléggé húztam a számat a sok gagyi felszerelés között válogatva, a sajátom sokkal menőbb volt ˇ^ˇ Na sebaj, ha ezzel kell kezdeni, hát evvan, közben meg várhattam, ki lesz az ellenfelem a selejtezőből a másik kategóriában. Amúgy egy kislányt kísértek oda hozzám a számunkra kijelölt küzdőtérre, amin nem mulasztottam el grimaszolni, de ha ezt dobta a gép... Rolling Eyes
- Szia kislány :3 Mirika vagyok! - mutatkoztam be, miközben elhelyezkedtünk. A párbaj visszaszámlálója hamarosan megindult, és ahogy nullához ért, már ki is robbantam álló helyemből, kezemben két Cseppkővel. Legalább nem volt zavaró, hogy két különböző kést tartok a kezemben -.-" Gyorsaságomat kihasználva szökkentem oda mellé, és mindkét késemmel a vállait céloztam, miközben jószerivel pörögtem a szőke kiscsajszi körül.


// 1. és 3. kocka első kés, 2. és 4. kocka második kés. Egy erőt vesztesz a 11-ből ha ugyanaz a kés kétszer talál. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 07 2013, 14:01

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova H1] Lizzy vs Mirika 4767251444_0f76bf2817_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szer. Május 08 2013, 18:51

Áhh.. Hogy én mégis hogyan kerülök egy ilyen helyre? Rábeszéltek! Hogy engedhettem magamnak, hogy rábeszéljenek? csak mert a pontok megegyeznek majd, így lehet vajmi kevés esélyem a nyerésre, meg mert kipróbálhatom, milyen jó cuccokkal harcolni, magasabb pontszámmal.. És most itt állok ellenfelemmel szemben. Furcsán méregetni kezdtem a korához képest furcsán alacsonynak tűnő lánykát. És még grimaszolt is! Egyáltalán nem szimpatikus..
- Szia! - böktem oda neki, majd félrenéztem. - A nevem Lizzy.. És gonosz vagy! Csak mert fiatal vagyok, nem kell rögtön leírni! Láttam ám, milyen arcot vágtál, ne tagadd! - felfújtam az arcom az idegességtől. És tényleg nagyon gonosz is volt. Rögtön támadni kezdett, nem kímélt. Ő sem tartozik a rendesekhez, a gonosz emberek táborát erősíti, belőlük pedig igen sok van ebben a játékban. Mindenképpen megérdemli, hogy használjam ellene a késecskéimet! Neki is indultam, és megpróbáltam megvágni. Elég tapasztalatlan vagyok, így könnyen lehet, hogy elbénázom, de hát ez van..


Élet: 53
Páncél: 0

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 18:51

The member 'Lizzy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szer. Május 08 2013, 19:10

Oppá, lebuktam Rolling Eyes Persze kit érdekel? Nem egy kislány szemében kell menőnek lennem, vagy éppen cukinak, szóval nem ütött túlságosan szívem, hogy gonosznak hívott. Különben is még gyerek, bár ezek a kis töpszlik többnyire idegesítettek ._.
- Ellenem ne is álmodj győzelemről! :J És nem csak azért, mert kicsi vagy, bár így a az minimális esélyed is elúszott Razz - cukkoltam egy szemtelen félvigyorral. Nagy a pofám, de az előbb bénáztam egy jót. Valahogy nem éreztem úgy most a késeket, lehet már túlságosan megszoktam, hogy két különböző fegyver van a kezemben. Ő sem habozott, biztos felpiszkáltam, de az csak jó. A második vágását sikerült félreütnöm az egyik késemmel, úgyhogy jöhetett az ellentámadás két gyors szúrás formájában. Semmi flikk-flakk, inkább egyszerűsítettem a mozdulataimon.


// 80 HP 0 páncél
Egyszer támadok, egyszer pihenek, találatonként -1 erő neked //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 19:10

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Szer. Május 08 2013, 19:27

- Nem mintha azért jöttem volna, hogy győzzek. - mormogtam az orrom alatt. -De azért nem kéne ennyire nagyképűnek lenned, tudod? - kinyújtottam a nyelvem rá. - Rusnya néni! Még csak ízlésed sincs! - Nem is érdekelt a továbbiakban. Az ilyeneket messze el kell kerülni, és kész. Nem is akarok tovább harcolni, mert akkor talán megint ilyen gonoszokkal kerülök össze..Sad
Gyorsan odaszaladtam, és megint megtámadtam, majd ha sikerült, ha nem, hátráltam, és beszélni kezdtem.
- Most pedig én feladom! Nem akarok egy magadfajtával érintkezni tovább. Nem érdekel, ha kiesek, mert számomra a győzelem, vagy hasonló úgy sem számít, és te még csak arra sem vagy méltó, hogy harcoljak veled! És tudd meg, törpe vagy!!!!

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 23
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 19:27

The member 'Lizzy' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova H1] Lizzy vs Mirika 4767249862_5877ffd2ef_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Mirika Szer. Május 08 2013, 19:43

Asszem a nagymenő mozdulatokat meg kéne hagynom akkor, ha már meg tudom fogni ezeket a késeket normálisan. Most bezzeg simán kijátszottam a védelmét és jó alaposan lesebeztem. Hiába, kezdő árnyharcosként is én vagyok a kasztomban a legjobb Cool A kiscsaj viszont mindent megtett azért, hogy felidegesítsen, pedig igyekeztem ignorálni a gyerekes viselkedését, de ami sok, az sok!
- Neked meg gyerekszobád nem volt! Nem tanítottak meg, hogy az idősebbet tisztelni kell, he? Elkényeztetett gaijin Rolling Eyes - forgattam a szemeimet, miközben vagdalkoztunk. Egyszer megint megszúrt, de a második kísérlete ugyanúgy elhalt az én késemen, mint az imént.
- Feladod, mi? Csak el akarod kerülni a csúfos vereséget Razz Nem szégyen ám tőlem kikapni :3 - vágtam vissza, közben meg elszámoltam tízig magamban. Kis vakarcs... még mielőtt megpróbálhatta volna lehívni a menüjét, támadtam is, hogy csak azért is én vigyem be neki a végső csapást ˇ^ˇ

// Ha kétszer találok, úgyis vége, úgyhogy dobok Razz //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 08 2013, 19:43

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766609959_af0c0eb7c7_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4767250438_224285ea8b_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766610511_dda12706fc_s [Nova H1] Lizzy vs Mirika 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 09 2013, 08:40

Mirika túl gyorsnak bizonyult, ő maga nullázta Lizzy életét. A villámléptű lány felett jelent meg a nyertest hirdető felirat.

Győztes: Mirika
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Nova H1] Lizzy vs Mirika Empty Re: [Nova H1] Lizzy vs Mirika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.