Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Project D

+7
Aoishi Airi
Jun
Kyuushiro
Szophie
Tsubasa Norika
Nomad
Rosalia
11 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Hétf. Júl. 22 2013, 03:33

Miközben az általam választott tárgyban gyönyörködtem, feltűnt legnagyobb sajnálatomra a hangos szóváltás is, ami kialakult Clio-sama és Jun-sama között. Leeresztettem a figurát és rájuk emeltem a tekintetem. Eltöprengtem rajta, hogy merészeljek-e beleszólni a vitájukba, hiszen csak kotnyelesen beleütném az orrom, kéretlenül. Ugyanakkor az Igazság Védelmezőjeként motoszkált bennem a sugallat, hogy a széthúzást szükséges volna megfékezni, mielőtt végleg elmérgesedne a helyzet. Míg én nem éreztem veszélyben magamat, néhányan, köztük Szophie-sama is, feszülten reagáltak a bezártságra és a homályos ismeretlenre.
- Ha szabad megjegyeznem, a veszekedés nem segít kijutni ^.^" Kérem, nyugodjanak meg. Bizonyos vagyok benne, hogy hamarosan szabadon engednek minket ^^ - nyitottam végül szólásra a számat, és kedves, nyugodt mosollyal illettem mind Clio-samát, mind Jun-samát, de még Szophie-samát is, akin Hanatsu-sama is igyekezett segíteni. Mosolyogjunk és várjunk türelmesen, mást egyébként sem tehettünk. Hamarosan gyümölcse is érett mindennek, habár a középen reflektorfénybe kerülő úr látványa igen nyugtalanító volt. A szám elé kaptam a kezem. Vajon nem fájt neki, vagy nem szorulna sürgősen ellátásra azzal a bigyóval a fejében? Miközben ezen morfondíroztam, váratlanul megmozdult a kalitkám és rövidesen összekoccant Hanatsu-samáéval. Érdeklődve figyeltem, hogy mi fog történni, mire váratlanul elveszítettem a lábam alól a talajt és nekiestem az üvegfalnak. Felszisszentem, különösen mivel a kobakom vertem be. Mikor felnéztem, a ketrec már nyitva volt, bár olyan volt, mintha a semmibe sétálhatnék át. Némi tapogatózást követően rájöttem, hogy a falon túl egy üvegszoba vár rám... és Hanatsu-samára is. Örvendtem, hogy legalább a kisasszonnyal egy helyre kerültünk. Talpra álltam hát újfent és megtettem néhány lépést előre. Kissé tanácstalanul mozogtam, de csupán addig, amíg a homályban fel nem villant két vörös szem. Baljós jelenlétükhöz rövidesen egy test is társult, tőrök csillogásával egyetemben. Fenyegető jelenség volt.
- Kérem, maradjon mögöttem, gondoskodom róla ^.^ - mosolyogtam bajtársamra, majd előhívtam naginatámat és védekező pozíciót vettem fel. Testsúlyomat a hátsó lábamra helyeztem, a penge néhány fokos szöget zárt be a talajjal, lefelé nézve. Nem támadtam, hátha az agresszivitásra reagál csupán a kis lény, szerettem volna elkerülni a felesleges harcot. Ám ha támad, mindent meg fogok tenni azért, hogy Hanatsu-samát megvédelmezzem.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 23 2013, 22:40

Ideje harcolni! Lesznek, akik könnyesén legyűrik majd az ellenfelet, lesznek, akiket komoly veszteség ér.

Kobold
A mob éles hangot hallatva indul meg fegyverét lóbálva kezében, ideje az életetekért harcolni!

Nomad (Sebzés: 4 (+1 kés), támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia)
Jun (Sebzés: 4, támadáshoz 2 vagy afölött kell dobnia)

Kis vadászpók
A mob nem kegyelmez, habozás nélkül támadásba kezd. Kénytelenek vagytok felvenni a kesztyűt, ha túl akartok élni!

Szophie (Sebzés: 6, támadáshoz nem kell dobnia, pet támadása esetén ebzés 27, támadáshoz nem kell dobnia)
Clio (Sebzés: 7, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)

Manó
A mob viháncolva körbeugrál benneteket, majd ahogy pattogás közben a hátatok mögé keveredik, mire felocsúdhatnátok, mérgezett kését többszörösen beledöfi Hanatsu hátába. Az íjász lány mire felajzhatná fegyverét ellentámadásához, már késő, közelharci sebzése pedig nem elegendő a manó leszereléséhez, így menthetetlenül elveszti a harcot. Teste kékesen felizzik, majd derengve, egyre inkább elmosódva eltűnik. Yurihimének egyedül kell szembeszállnia a kacagó manóval, hacsak nem akar olyan sorsra jutni, mint cellatársa.

Yurihime (Sebzés: 20, támadáshoz nem kell dobnia)

Jun és Yurihime a mérgezés miatt újabb 2 HP-t vesztett!

Nomad: 35 hp 9 páncél
Jun: 17 hp 2 páncél
Szophie: 75 hp 16 páncél, Vezér: 38 hp
Clio: 20 hp 6 páncél
Yurihime: 52 hp 16 páncél
_________________________________________________________________________________________________________________

Határidő: 5 nap/ kör, tehát július 28. éjfél, aki addig nem ír, automatikusan kiesik a küldetésből (visszatér a vasszigor!)
Szólimit: nincs, harci körökben nem kötelező 250 szót írni, de azért nem bánnám, ha csak 2 sor lenne

Sajnálom, hogy meg kell hoznom ezt a döntést, de Hanatsut és Corbant inaktivitás miatt kénytelen vagyok kizárni a küldetésből. A végelszámolásban jutalmazást viszont kapnak majd az eddigi teljesítményük arányában!

Küldi elején rögzített statok:

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Kedd Júl. 23 2013, 23:09

Az árnyékból előbukkanó lény tényleg egy Kobold volt, aprócska teste még nem lenne annyira ijesztő, sőt nem is jelentene kihívást, de a hang amit kiad magából teljesen kikészít. De ha a mob nem lenne elég baj, még az életpontjaim is fogynak, a vékonyka csík ami jelzi zölden vibrál. Valamiféle jelzés lehet, a szörny megmérgezett volna? Vagy valami csapda áldozata lettem? Kitudja. Fegyverem jó erősen megmarkoltam, figyeltem minden mozdulatát a mobnak. Majd hirtelen furcsa mozdulatokat kezdett tenni, egy ilyen helyzetben nyugodtnak kell maradnom. Ha pánikotok nem csak magam, hanem Nomadchi-t is veszélybe sodrom.
- Szerintem támadjunk rá egyszerre, én jobbról támadok ha neked is jó. - vetettem fel az ötletet. Terv nélkül nem lenne jó ötlet nekirontani még akkor sem ha csak egy sima szörnyecske. Nem akarok további fontos életpontokat veszíteni, minél előbb végzünk annál hamarabb törhetem a fejem, hol is szerzek majd ellenmérget. Egy kicsit várok, mit reagál Nomad az ötletre, majd ha neki is jó akkor kezdjük is a támadást, azonban ha nem jött be neki az ötlet akkor is támadást indítok a kis bestia ellen. Egy jól irányzott döfés egyenesen a hasába.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 23 2013, 23:09

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Szer. Júl. 24 2013, 09:38

Szemmel láthatóan kezdetben még alig lehet észlelni valamit a lényből, persze ez nem jelenti azt, hogy semmit sem látok belőle. Homályosan bár, de a körvonalait látom, és persze a vörösen izzó szemeket. Hamarosan viszont egy hangos visítást hallat a lény, és támadásba lendül. Miután közelebb ér, már én is könnyedén rájövök, hogy egy kobold az, mi éppen fegyverét lóbálva rohan felénk. Eléggé idegesítő ez a hang, de még koránt sem elég ahhoz, hogy sikerüljön elterelnie a figyelmemet szerencsére. Tekintetem egyenlőre mit sem változik, és továbbra is fagyos marad, még amikor Jun felveti ötletét akkor sem veszem le a szememet a lényről. Terve elhangzása után csak megvonom a vállamat, és pár pillanattal azután, ahogy elindul, én is mozgásba lendülök. Kicsit jóval gyorsabb vagyok nála, így nem nehéz utolérnem.
- Ha lehet, egyenlőre ne halj meg.
Vetem oda neki, koránt sem szívderítő, vagy féltő hangsúllyal. Inkább, csak az szűrődhet le belőle, hogy nincs kedvem most látni mások halálát, vagy egyedül harcolni. Amikor elég közel kerülök, megpróbálok egy vágást ejteni a kobold oldalán, majd a hátán is.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 09:38

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Project D - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 24 2013, 09:50

Úgy tűnik Jun, még mindig hatása alatt vagy a kobold hangjának, mert sikerült egy csúnya luftot szúrnod. Nomadnak azonban mindkét támadása sikeres volt! Viszont a kobold is ellentámadásba fog és egy vágást intéz Jun felé (ezt dobta a kocka), s ezzel le is üti a páncélodat.

Kobold (zöld) -9 hp

Nomad: 35 hp 9 páncél
Jun: 17 hp 0 páncél


Támadjatok tovább, nem kell megvárni a többiek körét!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 24 2013, 11:16

Nomad szavai jól estek, örültem, hogy nem akar holtan látni, talán kicsit elbíztam magam a támadással kapcsolatban, a lény sokkal apróbb mint azt vártam, eddig nem sokszor volt alkalmam nem ember nagyságú lénnyel harcolni, biztosan ez lehetett az oka, hogy ennyire mellé ütöttem. De ha ez még nem lenne elég, a kis dög még a páncélom is átütötte. De szerencsére a srác támadásai betaláltak, és most legalább láthattam milyen fegyvere is van. Két picike tőr. Az indikátora nem változott, jóval több életpontja lehet mint nekünk, vagy Nomad sebzett túl keveset. Kihúztam magam a szemeimmel megpróbáltam bemérni a mobot, jó alaposan megnéztem. Egy vágással több szerencsém lesz mint a döféssel. Vagyis remélem.
- Nem fogok meghalni, ha rosszra fordulna a helyzet van egy potion-öm. - a szavaim elhangzása után rögtön egy vágást próbáltam intézni a mellkasára, a kis bestiának.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 11:16

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Szer. Júl. 24 2013, 11:51

Ahogy nekirontottunk a lénynek, mind a ketten támadtunk, bár Jun kicsit elszámította magát, és mellé szúrt. Majdnem sikeresen el is találva engem miután a kobold hátát hasítottam végig. Nekem szerencsére nagyobb mázlim volt, és mind a két támadásomat sikeresen bevittem, mi után egy kicsit lejjebb is ment a kobold életereje, de még mindig a zöld sávban maradt. Ez vagy azt jelenti, hogy sok életerővel rendelkezik, vagy azt, hogy erős volt a páncélzata. Habár nekem sem épp a legjobb a támadásom, szóval ez sem feltétlenül kizáró ok. Jun válasza, miszerint nem lesz gond, hiszen van potion-ja, érdekesen hangzik kissé a számomra, mintha csak engem akarna nyugtatni vele. Bár, lehet nem nagyon kéne egyenlőre pazarolni az ilyet, hiszen később még jól jöhet. Miután befejezte a beszédet ismét támadásba lendült, és most sikeresen el is találta a koboldot, ami jó hír, főleg, mert továbbra sem vagyok biztos abban, hogy én elfogom-e találni. Ismét mozgásba lendülök, ezúttal a lény háta mögül, hiszen korábban Jun-t támadta meg, és persze találta is el, ami nem éppen a legjobb a számunkra. Vagy inkább csak az ő számára. De, ha úgy vesszük nekem sem, mert ha meghal, akkor annyival kevesebb a támadó erő. Megpróbálok egy szúrást mérni a lény hátába, majd átfordulva, a fegyvert tartó kezét célzom meg, és azt próbálom meg átvágni. Reménykedve abban, hogy elég nagy szerencsém lesz ahhoz, hogy el is találom, és még sikeresen végig is hasítom az egészet, ezzel is, mint néhány mobnál lehetséges, elválasztom ezt a testrészét tőle, ezzel is csökkentve a sebzését. Ha mind a két támadásomat megpróbáltam, hátrébb vonulok, de nem hagyom teljesen abba, hiszen Jun nak már így is jelentősen kevesebb az élete mint nekem, és páncélzata sincsen már.
- Switch.
Szólalok meg halkan, de még kellő képen hallhatóan, hogy következő körben a kobold már engem próbáljon meg támadni, s közben védekező állásba állok.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 11:51

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Project D - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 24 2013, 12:21

Kobold támadja Nomadot  (-2 páncél)

Kobold (zöld) -18 hp

Nomad: 35 hp 7 páncél
Jun: 17 hp 0 páncél


Támadjatok tovább, nem kell megvárni a többiek körét!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 24 2013, 12:30

A támadásom sikerült, jól döntöttem amikor a döfés helyett a vágásos taktikára váltottam. De hiába sebeztem a szörny élete még mindig zöld és ez már nem tetszik, Nomad-al egymást váltva támadjuk több kevesebb sikerrel, de inkább több abban biztos vagyok, hogy nem sebzek olyan keveset, Kicsit kifújom magam, hogy ismét támadjak, már előre láttam, hogy a szörny rám veti magát, de végül switch-eltek, és a rám irányuló támadást is ő szenvedte el.
- nem kellett volna, talán most sikerült volna félreugranom előle. - fújtam fel az arcom, de azért örültem neki, hogy nem csappant tovább az így is kevés életerőm. Ismét szemből mentem neki a dögnek. Az előzőhöz hasonlóan próbáltam csapást mérni rá. Kezd felidegesíteni, hogy ilyen sokáig bírja. Remélem azért a többiek jól vannak. Habár meg sem lepődnék rajta, ha ők is egy ehhez hasonló terráriumba lennének zárva valami döggel...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 12:30

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Szer. Júl. 24 2013, 12:30

Nem tudtam mozdulni, és a pók egyre közelebb ért, méghozzá támadó szándékkal. Én még mindig sokkor állapotban voltam, nem voltam képes mozgásra bírni végtagjaimat, így Vezérnek kellett akcióba lendülnie. Egy gyors harapás kíséretében megtámadta a pókot, és próbálta ezzel eltaszigálni felőlem.

Nem kell dobnom, pet sebzés 27.

_________________
[Küldetés] Project D - Page 4 0510[Küldetés] Project D - Page 4 1110[Küldetés] Project D - Page 4 0310
[Küldetés] Project D - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Szer. Júl. 24 2013, 13:32

Az első találatom egész jól sikerül, viszont a második persze, hogy mellé megy. Végül is nem olyan nagy csoda. A kobold is mozog, és a célpont is kicsi, pedig nem lett volna rossz, ha sikerül csökkenteni a támadó erejét, ami látszólag, így sem olyan hatalmas, ha a páncélzatomat figyelembe veszem, hogy mennyit sérült. Viszont az életereje kicsit zavaró. Nem éppen a legjobb helyzet a számunkra, ha ilyen sok élete van. Junt látszólag kicsit zavarta, hogy switcheltem, bár, gondolom valójában mégsem lehetett olyan nagy gond a számára, mert különben már rég visszavehette volna a kobold figyelmét. Szavai után csak szemeimet forgatom, de nem habozok tovább, inkább nekitámadok a lénynek, de ezúttal mind a két támadást szemből próbálom meg bevinni, egyikkel mellkasát, másikkal fejét célozva, hátha ezeket könnyebben találom el. Elsőnek mellkasa felé ejtek egy gyors vágást, majd másodiknak a fejét célozva szúrok. Reménykedve, hogy most már életereje átvált narancssárgába, és nem kell túl sokáig az életünkért harcolnunk egy ilyen gyenge, de masszív mob ellen. Ha ismét támadni próbálna megint csak megpróbálom kivédeni, vagy ha tudok elugrani előle.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 13:32

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4766612103_86ee832108_s [Küldetés] Project D - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 24 2013, 14:12

Kobold támadja Junt (-2 hp)

Kobold (sárga) -31 hp

Nomad: 35 hp 7 páncél
Jun: 15 hp 0 páncél


Támadjatok tovább, nem kell megvárni a többiek körét!

____________________________________________________________________________________________________________________

Vadászpók (zöld) -27 hp

Clio következik itt!


_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 24 2013, 14:25

Két tökéletes támadás egymás után, hát igen aki tud az tud. Ha nem én lennék én talán még féltékenységet is éreznék. Büszkén húztam ki magam, észre sem vettem, hogy a kobold felém rohan és ismét megtámadott. Mire feleszméltem Nomad ismét bevitt neki két támadást, és a szörny élete most már a sárga mezőbe lépett.
- Hé ez nem ért! - emeltem fel a hangom. - neked több fegyvered van. - mutogattam a pengéire. A versenyszellem felébredt bennem, de két fegyver ellen nem nyerhetek. Ami fontosabb, hogy odafigyeljek a koboldra, nem akarok további pontokat veszíteni. Körbeforgattam a fejem, hogy merre hátha találok valami hasznosat a teremben, de semmi. Túl sötét van, majd nekirohantam a dögnek és egy mesteri támadást intéztem felé. A támadás sikerességétől függetlenül hátráltam pár lépést, és figyeltem, és egyre gyakrabban pillantottam fel az életpontjaira. A sebzését már bemértem, és sárgára is váltott. Perceken belül vége.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 14:25

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Szer. Júl. 24 2013, 16:33

Mély levegőt vettem és elcsendesítettem az elmémet. Minden porcikámat átjárta a nyugalom, légzésem egyenletessé vált, tekintetem és vonásaim komollyá. A manó ugrálását folyamatosan követtem szemmel, és erősen összpontosítottam a mozgására, felkészülten várva a támadását. Oldallépésekkel igyekeztem közte és Hanatsu-sama között maradni, ám váratlanul a kis lény követhetetlenül gyors ugrást hajtott végre, és mögöttünk kötött ki. Erősen megragadtam a fegyveremet és összeszorított fogakkal fordultam utána, a lehető leggyorsabban támadást kezdeményezve. Felesleges mozdulatok nélkül, egy fürge szúrással igyekeztem megakadályozni abban, hogy elérhesse a kisasszonyt, ám túl lassúnak bizonyultam.
- Kérem, ne! - emeltem fel a hangomat, de hiába. Hanatsu-sama testét kékes ragyogás vette hirtelen körbe, és elmosódva eltűnt, mire a pengém odaérhetett volna, hogy keresztül döfje ellenfelünk mellkasát. Megrémültem egy pillanatra, de nem láttam fényes szilánkokat, így azt feltételeztem, nem esett semmi baja. Azt kellett feltételeznem, máskülönben azt hiszem elveszítettem volna a fejemet. Így maradt a bizonytalanság jótékony homálya...
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Szer. Júl. 24 2013, 17:19

Elég nagy szerencsénk van ahhoz, hogy Jun támadása is telibe találja, és az én két támadásomat sem sikerült kivédenie. Kár, hogy nincs critical hit a játékban. Mert ez a fejre mért szúrás biztos, hogy az lenne máskülönben. Viszont jön egy érdekes tényező a harcmenetbe. A kobold hirtelen vissza váltott Jun támadására, pedig egyikőnktől sem hangzott el ismételten a "switch" ami azt jelenti, hogy most nem ez alapján dönt a program, hogy kit támadjon. Vagy felváltva támad mind a kettőnket, vagy véletlenszerűen sorsolja ki minden támadás előtt. Bár, ahogy látom ezt partnerem nem nagyon követi figyelemmel. Sokkal inkább az a tény aggasztja, hogy én két fegyverrel támadhatok egyszerre. Persze ez mind szép és jó, viszont nekem egy ütésem annyit ér, mintha az alap erőpontjaim felét számítaná. Ahhoz, hogy normális sebzést kapjak mind két késemnek be kell találnia, és ez néha hátrányt is jelent. Valahogy nincs elég késztetésem arra, hogy ezt elmagyarázzam neki, és inkább a harcra figyelek. Ismét támadásba lendülök, de előtte gyorsan fogást váltok a késeken, hogy ne kelljen annyira közel kerülnöm az ellenfelünkhöz, hogy eltalálhassam vele, majd kezeimet keresztbe téve, egyszerre próbálok meg mind két késemmel végigvágni a kobold testén. Ha kések helyett most kardokat használhatnék, tuti, hogy a nyakára mennék, mert ezzel a mozdulattal, ha el is találom, biztosan le fejezhetném a lényt. Persze ahhoz, hogy el is váljon a feje a testétől, gondolom annyi pontot kéne leszedni egyből az életéből, hogy az végezzen is vele. Remélem, hogy most is eltalálja mind a kettő, és nem sikerül akár csak az egyik kés elől is kitérnie. Főleg nem mind a kettő elől. Az valóban nagy balszerencse lenne.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 17:19

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Project D - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Szer. Júl. 24 2013, 17:43

- Hogy tudtam! Akik velünk szórakoznak, ki akarnak minket nyírni!
Nah, ennek a fele se piskóta! Ahogy sejtettem a pók támadott. Egyelőre sikerült kerülni a támadását. Szophie egyáltalán nem reagált a bátorító beszédemre, mert még mindig reszketett egy helyben. Helyette a petje támadt be a póknak. Én is betámadtam, hogy segítsek a farkas komának. Használtam a képességem. Ha sikerül aktiválni, akkor angyalszárnyaimmal felrepülök, és fentről csapok le a pókra egy csavarral. Ha nem sikerül, akkor kivárom, hogy a pók figyelmét elterelje a pet, és akkor hátulról megtámadom a potroháját. Igazából sajnálom, hogy ez a pók egy rossz mob, máskülönben NJK petnek szívesen befogadnám.
Közben megint szóltam Szophienak.
- Kérlek, Szophie! Szedd össze magad! Tudom, hogy mennyire félsz, de muszáj szembeszállnod a félelmeddel, és harcba szállni a pókkal! Nélküled nem bírnánk a peteddel sokáig! Nem szeretném, hogy magad marcangold azért, hogy végignézted reszkető kislányként, ahogy egy hülye valóságban nem is létező mob kinyír engem és a peted, már ha életben maradsz! Gyerünk, csajszi, kemény vagy te ehhez a ronda döghöz képest! Segíts kiütni! Mutasd meg, hogy a póknak kell jobban félnie tőled, mint neked tőle!

/1. kocka támadás, 2. kocka képességhasználat. Nem tudom, hogy most mindkettőt használhatom egyszerre (képességem egy körig hat), de biztos ami biztos alapon megcsinálom, és majd rám lesz szólva kapcsolatban, ha probléma van. ^^/

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 24 2013, 17:43

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.