Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Project D

+7
Aoishi Airi
Jun
Kyuushiro
Szophie
Tsubasa Norika
Nomad
Rosalia
11 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 24 2013, 22:00

Kobold meghalt!

Jun, Nomad, kénytelenek vagytok bevárni a többieket, időben egyszerre végződnek majd a harcaitok!
____________________________________________________________________________________________________________________
Clio képességhasználata sikeres, tud repülni (+2 gyorsaság; +1 védelem), de ettől még a támadása sikertelen.

Vadászpók támadja Szophiet (-3 páncél)

Vadászpók (zöld) -27 hp

Szophie (Sebzés: 6, támadáshoz nem kell dobnia, pet támadása esetén ebzés 27, támadáshoz nem kell dobnia)
Clio (Sebzés: 7, támadáshoz 4 vagy afölött kell dobnia)

Szophie: 75 hp 13 páncél, Vezér: 38 hp
Clio: 20 hp 6 páncél
____________________________________________________________________________________________________________________

Manó támad (1- páncél)

Manó (sárga) -20
Yurihime: 52 hp 15 páncél

Yurihime (Sebzés: 20, támadáshoz nem kell dobnia)


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 24 2013, 22:35-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Szer. Júl. 24 2013, 22:09

Megtámadott! Hozzámért! Egy pók!!! Pókos lettem! Ez annyira sokkolt, hogy sikerült végre iszonyodva arrébb ugranom, miközben petem támadott.

_________________
[Küldetés] Project D - Page 5 0510[Küldetés] Project D - Page 5 1110[Küldetés] Project D - Page 5 0310
[Küldetés] Project D - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szer. Júl. 24 2013, 22:12

Vadászpók (piros) -54 hp

Clio jön (és Yurihime)!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Szer. Júl. 24 2013, 22:40

Szúrásomat már nem tudta elkerülni a manó, én azonban nem torpantam meg. Igyekeztem kizárni a bizonytalanságom és a félelmem, hogy tiszta fejjel tudjak küzdeni. Nem foglalkoztatott, hogy a lény eltalált, csupán egy pillanatra léptem hátra, hogy lendületet vegyek és a fejem fölé emelhessem a naginatámat.
- Hyaaaa! - kiáltottam, és egy határozott mozdulattal lecsaptam az ellenfelemre, hogy gyorsan véget vethessek a harcunknak, mielőtt esetleg elszökkenne előlem és tovább kellene üldöznöm. Nem tudtam megvédeni Hanatsu-samát, és bár a gondolat bűnös volt, szerettem volna elégtételt venni a manón...
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Pént. Júl. 26 2013, 11:22

- A jó életbe, Szophie, ne gyerekeskedj, kérlek! Légy erős, szállj szembe vele! Ez csak egy ostoba szőrős pók! Üss rá a fegyvereddel, és annyi neki!
Bár nem tudom, hogy tényleg így lesz-e, de valamivel muszáj rávenni Szophie-t, hogy harcoljon.
- Légyszí, légyszí, légyszí, légyszíííííí, Szophieeeeeeeeeeee! Rajtad áll a világ!
Amíg a szegény reszkető csajszi nem akar végre támadni, addig kénytelen leszek tovább harcolni csak a petjével. Meg is kérem őt szépen, hogy segítsen.
- Farkas, figyi! Tereld el a figyelmét, én meg hátulról nekimegyek!
Nem tudom, hogy a peteknél hogy van ez, de szerintem vannak olyan okosak, mint a valóságos állatok, csak ők pixelekből vannak, és úgy tudom, némelyikük tudnak beszélni. Attól még én igyekszem a pókot hátulról megközelíteni, és jól lecsapni a kaszámmal.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 26 2013, 11:22

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Szomb. Júl. 27 2013, 18:30

- Győztek! Mind túlélték!
- Nem nagy meglepetés, az első körben ritkán buknak el.
Megvannak az adatok, értékelje ki őket és táplálja be az avatarba.

- Természetesen uram! Kár, hogy csak 3 körig tart a mérgezés,
ha kevesebben lettek volna falánkok, akkor jobban szórakozhattunk volna.

- Ezt nem szórakozásból csináljuk, tanulja meg végre egyszer s mindenkorra!
Ismét bemegyek, frissítse a szoftvert!
__________________________________________________________________________________________________

Ahogy mindannyian sikeresen végeztetek az ellenfeleitekkel, újra mozgásba lendül az üvegkalickátok. Ismét egy légtérbe kerültök, ahogy a dobozok összeolvadnak és egy nagy 20x20x5 méteres zárka nem lesz belőle. Továbbra sincs semmilyen tárgy vagy térelem, ami segítségetekre lehetne, támpontul szolgálna, de vígasztaljon benneteket az a tény, hogy legalább nem csúszós az üveg felülete és levegőt is kaptok rendesen, nem dunsztolódtok be. Razz
Mindannyian a nagy üvegdoboz egyik felében helyezkedtek el az összeolvadáskor, a tér másik fele továbbra is sötétségbe burkolózik, ahonnan nem is olyan régi jó barátotok, fűrészfej úr lép elő. Pillantása továbbra is átható hidegséget áraszt, érzelemmentes, üveges tekintete önmagába hátborzongató. Szólásra nyitja száját, s hangja olyan reszelős, mikor egy életlen, rosdás fűrész a kemény tölgyfába harap.

Kezdődjék a végső összecsapás!
S kinyújtja mindkét karját, s mintha bőrkabátja ujjaiból kezdenének el özönleni az undorítóbbnál undorítóbb lények. Pókok, férgek, gyíkok, koboldivadékok, patkányok, békák, darazsak. Minden, mi rettegésben tartotta és akár tartja is kicsiny gyermeki éneteket.
Határidő: 5 nap/kör, tehát július 31. éjfél, de szerintem pörögni fog ez jobban is, szóval ha tudtok, napjába egy postot pöccintsetek ide.
Szólimit: nincs, harci körök továbbra is
Sorrend: első körben még nincs

Támadáskor dobjatok 6-os kockával!


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 27 2013, 18:49-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Szomb. Júl. 27 2013, 18:46

- Igazad van! - ocsúdtam fel Clio bátorító szavaira, és már éppen támadtam volna, csak.. Akkor az történt, hogy a pók megsemmisült. Hála az égnek végül nem kellett hozzáérnem. Megnyugodtam végre, és nagyokat lélegeztem, hogy a remegésem is abbamaradjon, erre hirtelen megint összeállt, majd megmozdult a kalitkám. Kissé megijedtem, de már kezdtem hozzászokni a horror körülményekhez. Meg sem lepődtem, amikor megint fűrészfej állt elém. Bár még mindig nem volt semmi erőm, sem kedvem a közelbe menni. Ezért vagyok én idomár.. És ha ez nem lenne elég, megint jönnek a pókok, patkányok, meg rondaságok. Már edzetten, eleve remegő gyomorral álltam eléjük.
- Vezér! Ha egy is a közelembe jön, én meghalok, úgy harcolj! - morogtam a fogaim között nagy hősiesen a petnek, aki védően elém állt. Melyik is lenne a legjobb? Talán a gyík. Az mg aranyos is, nem úgy mint a többi.. Igen, a gyíkokkal semmi bajom. Igazából csak a patkányok, meg a pókok zavarnak..
- Én nem támadok holmi pókokat, arról ne is álmodj. - morogta Vezér a fogai közül, és egyenesen a fűrész fejűt veszi célba. Hát jó.. akkor legyen úgy, ahogy te akarod!


A hozzászólást Szophie összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 27 2013, 18:53-kor.

_________________
[Küldetés] Project D - Page 5 0510[Küldetés] Project D - Page 5 1110[Küldetés] Project D - Page 5 0310
[Küldetés] Project D - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Szomb. Júl. 27 2013, 18:51

A mérgezés elmúlt, talán előbb is minthogy a harcnak vége lett. A félelmem a haláltól pedig pillanatok alatt szertefoszlott amikor a Kobold élete lenullázódott. Elégedettségemben még ugrálni is kezdtem.
- Nagyon jó csapat vagyunk Oniichan. - mosolyogtam fel Nomadra. Nélküle nem hiszem, hogy sokáig tartott volna a harc. De csak a méreg miatt, ha nem lettem volna megmérgezve, milliókat sebeztem volna egyetlen pillantásommal is. De nem sokáig örülhettem a győzelmünknek az üvegtermünk ismét megmozdult majd egy kis rázkódás után a többiekkel találtuk magunkat egy csarnokban. De nem mindenki van itt, többen is eltűntek.
- Hol vannak a többiek? - kérdeztem kicsit elcsukló hangon, csak arra tudtam gondolni, hogy megölték őket. Majd felnéztem és a fűrészfejű pasas is megjelent. Már csak ez hiányzott, ő tüntette el a többieket.
- Mit tettél a többiekkel? - kiáltottam rá. Majd követtem a farkasos lány példáját és megrohamoztam a hozzám legközelebb álló élőlényt, ami egy méretes pók volt.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Szomb. Júl. 27 2013, 18:51

*a dobás valahogy sikeresen elmaradt..*

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 27 2013, 18:51

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Szomb. Júl. 27 2013, 18:53

Nekem is dobás..

_________________
[Küldetés] Project D - Page 5 0510[Küldetés] Project D - Page 5 1110[Küldetés] Project D - Page 5 0310
[Küldetés] Project D - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 27 2013, 18:53

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Yurihime Szomb. Júl. 27 2013, 19:41

Úgy esett, hogy a manó szilánkokra esett. Másképpen, ahogy Hanatsu-sama eltűnt, és ez valamelyest megnyugtatta zaklatott szívemet. Csupán azért éreztem magam rosszul, mert ígéretem ellenére nem tudtam megvédeni, de remélhetőleg ez azt jelenti, hogy a kisasszony kikerült erről a helyről és nem kell több veszéllyel szembenéznie ^.^ Visszahúztam magam mellé a fegyveremet, majd kis híján újra hanyatt is estem, hiszen megmoccant alattam a talaj. Néhány pillanat múlva már egy teremben álltam Szophie-samával, Jun-samával és a többiekkel.
- Sajnálom, Jun-sama, Hanatsu-samát képtelen voltam megvédeni Sad Ám úgy hiszem, hogy nem esett semmi baja ^.^ - mosolyogtam rá a lányra biztatóan. Szegényke nagyon aggódott, és ami azt illeti, én is, de úgy véltem, hogy jól van. Felpillantva aztán megláttam velünk szemben a sürgős orvosi ellátásra szoruló urat, a hangján is hallatszott, hogy nincs jól, sőt mi több, patkányokat, pókokat és különféle kártevők rejtett a kabátja. Ez már nem is súlyos, hanem válságos! Igyekeztem leküzdeni a rám törő kellemetlen érzést, amit az állatok látványa okozott, és meglendítettem a naginatám, hogy a szörnylényeket elzavarjam Szophie-sama közeléből. Megpördülve ugrottam eléje, és megkíséreltem a felé tartó pókokat elkaszálni.


A hozzászólást Yurihime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 27 2013, 19:41-kor.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 27 2013, 19:41

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Tsubasa Norika Szomb. Júl. 27 2013, 20:03

Szophie-t végre sikerült felbátorítani, de addigra már kinyírtam a pókot, és teljesen egyedül. Addigra hirtelen azon kaptam a fejem, hogy összekoccannak a búráink, és ott találjuk magunkat újra a többiekkel.
- Na, srácok, mi történt, és hol vannak Clarkék? - néztem körbe. - Fenébe, úgy tűnik, ki akarnak minket irtani... abból én nem kérek, és remélem, ti se! Kemények vagyunk, ki tartunk a végsőkig, de ahogy látom egyesek megviselték. - Itt ránéztem a pici lánykára kárörvendően.
A fűrészfejű kis krapikánk ismét felbukkant. Abból, hogy kijelentette, hogy "kezdődjék a végső összecsapás", tudtam hogy vele kell most harcolnunk. A kezeiből már jött is a sok pók, kobold, bogár és egyéb undormány. A kislányba majdnem belerúgtam, mert idegesített a felesleges kiáltozásai a tag felé.
- Vagy kinyírta őket, vagy kiteleportálódtak innen, úgyse fog válaszolni, mint ahogy előtte se. - mondtam hideg logikával. - Inkább támadjál a pofázás helyett. És Szophie... kérlek, most tényleg szedd össze magad, ezután nem kell még több vesztesség!
Azonnal nekirohantam a felénk áradó hadnak, futásközben előre kifenve kaszámat pörögni kezdtem.

_________________
Spoiler:
Tsubasa Norika
Tsubasa Norika
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 27 2013, 20:03

The member 'Clio Chronos' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Kedd Júl. 30 2013, 11:24

Nem éppen így terveztem, de meglepő módon, utolsó támadásom tökéletesen beleillett egy kivégzésbe, melyet a kobold ellen indítottam, hiszen mind két késem egyszerre hatolt át rajta, miután pixelekre esett. Kissé meg is lepődtem, bár ez kívülről nem látszik rajtam. Egyszerűen, csak megforgatom a késeimet, és elrakom őket tartójukba az oldalamon. Jun megjegyzésére, csak rápillantok, és eléggé unott hangon reagálok rá.
- Aha.
Nem is kell túl sokat várnunk, mire az üvegketrecünk ismét mozgásba lendül, és pár másikkal összeolvadva ismét összehozza egy helyre a csapatot. Vagy legalábbis egy részét. Néhányan hiányoznak, ami feltételezésem szerint nem éppen a legjobb, a javukra nézve. A többiek hamar szóba elegyednek egymással, miközben a sötétből, a már korábban látott fickó lép ki fejében a fűrész lapokkal. Hangja is eléggé rekedtes, miközben valami végső össze csapsáról beszél, aztán elkezdi árasztani felénk a mobokat. Azt hiszem most lehet jól jönne a speciális képességem, de. Tekintetem a többiekre vándorol, akik kissé túl közel vannak hozzám. Persze közben késeimet már ismét kezemben szorongatom, és úgy nézek vissza a mobokra. Nem. Egyenlőre nem használhatom. Semmi kedvem sárgára váltani. Pedig nem rossz a képességem, de ez egy nagy hátrány is, és nem csak előny. A többiek által farkasos lánynak nevezett illető látszólag eléggé kiakadt a pókok miatt, ami nem éppen a legszerencsésebb, de a többieknek ahogy látom nincs ilyen problémájuk. A többiekhez hasonló módon én is megindulok a mobok felé, bár, velük ellentétben, ha van rá lehetőségem, próbálom inkább elkerülni őket, és egyenesen fűrészhez indulok, hogy őt támadhassam. Persze, ha az utamat mégis elállják sikeresen a mobok, és nincs lehetőségem úgy elkerülni őket, hogy ne sebezzenek meg, akkor én is azokon kezdem el átvágni magamat.
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 30 2013, 11:24

The member 'Nomad' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4767250438_224285ea8b_s [Küldetés] Project D - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 30 2013, 12:45

A kis lényeket könnyen le tudjátok csapni egyetlen ütéssel (csak 1-es dobásakor üttök félre, függetlenül a fegyverkezelésetektől - őket nem boss rendszer alapján irtjátok). Több tucat ilyen rusnyaság is kimászott már fűrészfej "ingujjából", megszámlálhatatlan mennyiségű mob cikázik körülöttetek és könyörtelenül támadnak benneteket. Témik a hajatokat, nyálkát hánynak elétek, amn elcsúszhattok, ha nem vagytok óvatosak, szúrkálnak benneteket a fullánkjaikkal, vagy csak egyszerűen rátekerednek a végtagjaitokra, esetleg az arcotokba másznak. Egy valamit azonban észrevehettek: sebzést nem szenvedtek el tőlük. Akárhányszor is támadnak benneteket a mobok, egyszer sem veszítetek HP-t.

Fűrészfej pedig továbbra is kifejezéstelen arccal bámul felétek, egészen addig, amíg Vezér és Nomad meg nem támadja. Rezzenéstelen arccal tűri a sebzéseket, életsávja viszont egy tapodtat sem mozdul. Eltaláltátok, sebeztétek is, de HP-t nem vesztett. Arcát végül Nomad felé fordítja, s összeszorított öklével egyenesen a fiú testére üt. A támadás következtében Nomad 7 páncél értéket veszített és további 3 HP-t.

Nomad: 32 hp 0 páncél
Jun: 15 hp 0 páncél
Szophie: 75 hp 13 páncél, Vezér: 38 hp
Clio: 20 hp 6 páncél
Yurihime: 52 hp 15 páncél

Játéktechnikailag úgy néz ki a folytatás, hogy ha megtámadjátok Fűrészfejet, akkor 6-os kockával 1-nél nagyobbat kell dobnotok, hogy ne tudjon kitrérni a sebzésetek elől (eléggé robotszerű a mozgása, nem nehéz eltalálni). Viszont a mobok nehezítik a mozgásotokat és a koncentrációt (ezt feltétlenül játszátok ki a reagotokban, hogy miképpen!) ezért halál/korona kockával is dobnotok kell minden támadásotok mellé. Ha Korona és 1-nél nagyobbat dobtok, akkor eltaláljátok Fűrészfejet, ha koponya, akkor a mobok megakadályoztak a hatékony támadásban.

Mindenki 1x támadhatja Fűrészfejet (1x dobtok 6-os kockával, mellé ne felejtéstek a halál/koronát) kivétel Szophie és Vezér, ők együtt 3x támadhatnak!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Jun Kedd Júl. 30 2013, 14:08

Hatalmas lendülettel mentem neki a közelemben lévő óriáspóknak és egyetlen támadásommal sikerült kettévágnom. Őszintén szólva nem is vártam mást, a csodálatos támadásaim és a kecses mozdulatok együttese mindig sikert arat. A többiek is követték a példánkat és megkezdték a szörnyek aprítását. Nomad pedig egyenesen a fűrészpenge fejű alaknak rohant, akinek továbbra is folytak ki a bogarai... Ennek mégis mennyi nyamvadt kis bogara van? Mintha soha sem akarnának elfogyni, néhány felmászni próbált rajtam, azokat könnyedt mozdulattal le is sikerült rugdalnom a lábamról. Nem igazán félek tőlük, sőt nem is undorodom. Csak nem szeretem ha tönkreteszik a ruhám. Meg a hajamban sem akarok viszontlátni belőlük. Velem ellentétben a farkasos lány, hogy is hívták? Szophie? Azt hiszem igen, ő egyenesen irtózik tőlük, az arca már már falfehér. A kiégett rocker lány célozgatására semmit sem felelnek, csak belevigyorgok a képébe, próbál hergelni, de inkább csak elengedem a fülem mögött amit mondd. Amíg a bogarakkal voltam elfoglalva észre sem vettem, hogy annyi lett belőlük, hogy megtelt a szoba, mindenhol kisebb nagyobb pókok, csótányok, patkányok szaladgálnak. Egy örökkévalóságig tartana irtani őket. De ha a forrásukat megöljük... A fürészfej felé vettem az irányt, amilyen gyorsan csak tudtam elé rohantam, majd mielőtt még lecsaphattam volna átdobtam, a jobb kezembe a pengét, majd azzal próbáltam felhasítani a hasát. Remélem sikerül elterelnem a figyelmét a gyors fegyverátadással, és nem fogja kivédeni. Nem lenne jó életpontokat veszíteni, így is fogytán vagyok belőle.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 30 2013, 14:08

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Szophie Kedd Júl. 30 2013, 21:15

- Jujj! - ugrottam el egy hatalmas csúszómászó elől, aki éppen a lábamat célozta meg nyálkájával. Undiiii.. Minden nyálas, köpetes, pók fonalas, és a többi. Így én aztán el nem mozdulok a helyemről, csak éppen annyira, ameddig kitérek. Ellenben Vezér azt tehet, amit csak akar, felőlem meg is fürödhet a trutyiban, ha utána nem jön a közelembe. És Yurihime-san van oly kedves, és leszedi előlem az összes félelmetes izét. Nem győzőm megköszönni neki. Minden egyes lény elpusztítása után kiáltok neki egy köszönöm-öt. Majd ha végeztünk, és lesz idők, talán meg is ölelem, de egyelőre farkasomat figyelem, és utasítgatom, hogy merre térjen ki a pókhálók, és trutyi pocsolyák elől.
- Vigyázz, mögötted egy kígyó rád akar tekeredni! - kiáltottam. - Előtted a bogár éppen köpni készül, kerüld ki! - folytattam. - Mögötte pedig ott egy pókháló, arra is vigyázz! - én voltam a szeme - nem mintha neki nem lenne -, ő meg csak ment előre, hogy megtámadja fűrészfejet.

_________________
[Küldetés] Project D - Page 5 0510[Küldetés] Project D - Page 5 1110[Küldetés] Project D - Page 5 0310
[Küldetés] Project D - Page 5 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 30 2013, 21:15

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766609959_af0c0eb7c7_s [Küldetés] Project D - Page 5 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] Project D - Page 5 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] Project D - Page 5 4766591541_a6962e6ebb_s [Küldetés] Project D - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s [Küldetés] Project D - Page 5 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Nomad Csüt. Aug. 01 2013, 10:34

Miközben rohanok előre kerülgetve a kisebb mobokat, azt sikerül észrevennem, hogy, ha el is találnak, semmit sem sebeznek, inkább csak rám akaszkodnak ezek a kis rohadékok. Nem valami kényelmes így a mozgás, viszont csak eljutok  Fűrészig, akit, még el is találok, pont mint az egyik lány petje is, de az élet csíkja nem megy lejjebb. Egyedüli hatás, amit sikerült elérni, hogy felé fordította tekintetét, és mellkason vágott, ami nem volt éppen kellemes, és hamar le is vette az egész megmaradt páncélzatomat, és még három életerőpontot, aminek egyáltalán nem örülök. Koránt sem. Hiszen, ez azt jelenti, hogy továbbiakban már nem lesz plusz védelmem. Hátrébb ugrok kicsit, közben rá is taposva egy pókra, mi egyből pixelekre esik. Ezeknek sincsen valami sok életük. Szóval valóban csak zavaró tényezőkként hatnak, de még ez is bőven elég ahhoz, hogy ne lehessünk valami eredményesek. Főleg, ha a további támadásaink sem fogják sebezni. Miközben kicsit eltávolodok még Fűrésztől, "társaim" felé fordítom az unott, ellenségünkéhez hasonló tekintetemet, és úgy szólalok meg.
- Nagyjából tízet sebez.
Szólok oda nekik, azon az alapon, hogy aki hallja, az hallja, aki nem, az meg nem. Nincs valami sok kedvem kiabálni, és megismételni sem, szóval nem is törődök tovább ezzel a dologgal. Csak egyszerűen, ha már együtt kell harcolnunk, inkább én is megpróbálok valamit csinálni, vagy ha tapasztalok valamit, megosztani velük. Ezután ismét az alakra nézek, aki még mindig árasztja magából a lényeket, mik már mindent beborítanak szinte, és elindulok, tartva azért a távolságot, hogy mögé kerülhessek. Hamar futólépésre váltok, miközben felrúgok, vagy lecsapok egy két idegesítő mobot, mik rám akaszkodnak, és le is lassítanak így kissé. Na meg persze, ahogy egyik, másik elkezd szurkálni, hogy azzal is tovább zavarjon. Az egyik ilyet sikerül is elkapnom, majd egy másikhoz vágnom magam előtt. Nem olyan egyszerű ezeken áthaladni, hiszen a pókháló ragadós, a nyálka meg eléggé csúszik, amit odaköpnek elénk. Végül, ahogy sikerül mögé kerülnöm, elindulok egyenesen felé, és átvetődve egy nagyobb kupac akadályon, a trutyiban landolva gurulok egyet, de már pattanok is fel, miután hátammal sikerült végigszántanom a padlót borító nyálkát, így azon marad is egy folt miatta, de nem törődök vele. Egyszerűen haladok tovább, megint csak félrerugdosva egy két mobot magam elől, majd egy kis kobold homlokán megtámasztva a talpamat, ugrok egyet, és úgy próbálok mind a két késemmel egy-egy csapást mérni Fűrész barátunk tarkójára, vagy hátára, hogy aztán amint csak tudok, már pattanhassak is el helyemről. Vagy csak arrébb lépve párat, hogy karjai hatósugarán kívülre kerüljek, vagy elvetődve onnan, reménykedve, hogy ezek az idegesítő kis valamik nem tudnak megtartani, és ahogy rájuk érkezek kilapíthatok még párat. Na meg persze elkezdem figyelni, hogy a többiek milyen távol lehetnek tőlem, hátha alkalmam nyílik a képességem használatára.
(Ha nem túl nagy kérés, majd kaphatok egy körülbelüli számot, hogy a többiek milyen távol vannak tőlem méterben? Very Happy)
//Gondolom, ha már a két kés használata nálam az egy támadás, és így 2x kell dobnom, mind a 2-höz dobnom kell a halál/koronával. Very Happy Ha nem, vedd úgy, hogy a korona Razz (Már, ha lesz az is xD)//
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Project D - Page 5 Empty Re: [Küldetés] Project D

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.